Horoskopy dla Wodnika

Wróżba z Tarota na rok 2022 dla Wodnika

Izabela Podlaska

Karta Cesarz

Aura roku: IV Cesarz

Bądź konkretny, rób szczegółowe plany i przede wszystkim wprowadzaj szybko swoje tegoroczne plany w czyn. Zapisz się na siłownię, jogę lub pilates, zmień styl na lepszy. Zacznij wysyłać maile z CV i umawiaj się na spotkania, jeśli chcesz zdobyć lepszą pracę. Właśnie teraz będziesz mieć dużą siłę przebicia i samozaparcie, aby wiele rzeczy zacząć. Te wszystkie plany mogą zepchnąć na drugi plan życie osobiste, nie zapominaj więc o ważnych rocznicach, rodzinnych spotkaniach, imieninach i urodzinach bliskich osób.

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

Skorzystaj z zaproszenia ważnej osoby, bo to może być twoja życiowa szansa! Wizyta u nowego sąsiada, podróż służbowa z nowym szefem czy współpracownikiem, będzie dla ciebie okazją, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i wiele na tym zyskać. To dobry rok na kupno lub remont samochodu, kupowanie wycieczek i szukanie lepszej pracy. Bądź dobrej myśli, pewien konflikt lub sprawa sądowa rozstrzygnie się po twojej myśli, jeśli podejmiesz szybkie działania.

Karta Głupiec

Przestroga na rok: 0 Głupiec

Beztroska i rozluźnienie dyscypliny nie będą ci służyć w tym roku. Trzymaj rękę na pulsie, bo ktoś może chcieć przewrócić twoje życie do góry nogami pod pozorem, że tobie nie zależy. Jeśli nie chcesz szukać nowej pracy czy zabiegać o nową grupę przyjaciół, przyłóż się, pamiętaj o terminach, nie lekceważ ostrzeżeń szefa i bądź zawsze na posterunku. W życiu osobistym spodziewaj się nowych propozycji ze strony partnera, nie odrzucaj ich wypracujcie wspólnie kompromis.

Styczeń

XV Diabeł. Początek roku przyniesie ci wiele nowych okazji do wykazania się, sprawdzenia swoich umiejętności i zdobycia nowych źródeł gotówki.

Luty

IV Cesarz. Miesiąc przyniesie ci pozytywne wiadomości dotyczące pieniędzy i korzystnych zmian zawodowych.

Marzec

XIV Umiarkowanie. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub zdobędziesz popularność podczas publicznej prezentacji lub występu.

Kwiecień

XXI Świat. W okolicznościach, które wydadzą ci się nieprzychylne, tkwi nowa szansa. Musisz ją dostrzec i wykorzystać.

Maj

XI Siła. Twoje plany zależeć będą nie tylko od ciebie, ale też od cudzych opinii i ocen. Ciesz się z komplementów, ale nie obrażaj się na swoich przeciwników czy krytyków.

Czerwiec

VI Kochankowie. Mogą powrócić do ciebie wspomnienia byłych miłości i związków. Zastanów się jednak, czy warto odnawiać stare znajomości. Twój obecny związek może na tym bardzo ucierpieć.

Lipiec

IX Pustelnik. Rozpamiętywanie tego, co dawno minęło, nie przyniesie ci szczęścia. Jeśli jednak czujesz, że trzeba uratować pewną znajomość, to w tym miesiącu zrób pierwszy krok do zgody.

Sierpień

I Mag. Możesz liczyć tylko na siebie, nie obrażaj się, że ktoś nie ma dla ciebie czasu. Ludzie będą zajęci, bądź więc cierpliwy, zakasz rękawy i do roboty.

Wrzesień

X Koło Fortuny. Pod wpływem niespodziewanych wydarzeń postanowisz zmienić swoje plany. Im szybciej przystosujesz się do nowej sytuacji, tym więcej się nauczysz.

Październik

XI Sprawiedliwość. Dobrze się zastanów, zanim posądzisz kogoś o nieuczciwość. W sprawach sądowych czy urzędowych bądź szczery i szybko wyjaśniaj niejasności.

Listopad

XVI Wieża. Na życie rodzinne i wielkie porządki może nie starczyć ci czasu. Będziesz aktywny i bardzo pewny siebie, nie zniesiesz czyjegoś sprzeciwu.

Grudzień

III Cesarzowa. Będziesz cierpliwy i opanowany w miłości. Nie dasz się niczym zaskoczyć. Spraw przyjemność sobie i ukochanej osobie.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer