Horoskopy dla Ryb

Wróżba z Tarota na rok 2023 dla Ryb

Izabela Podlaska

Karta Cesarzowa

Aura roku: III Cesarzowa

W 2023 roku szczęście ci sprzyja. Karta Cesarzowa zachęca do spotkań i randek, ale obiecuje też wartościową i stabilną znajomość, która szybo może przerodzić się w coś poważnego. Zmień styl, zadbaj o figurę, zrelaksuj się, a dobre samopoczucie przełoży się szybko na miłosny sukces. Karta zapowiada udane kuracje i szybki powrót do zdrowia dla tych, którzy od pewnego czasu się leczą. Warto zadbać o równowagę w diecie i ćwiczeniach. Organizm będzie potrzebował więcej wody mineralnej i witamin, zadbaj o to w codziennych posiłkach.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Ciesz się chwilą i nie martw się na zapas. Nic nie zagraża twojej pozycji w związku. Nie doszukuj się więc problemów tam, gdzie ich nie ma. Nie słuchaj plotek, wierz ukochanej osobie i nie dawaj jej do zrozumienia, że są dla ciebie ważniejsze rzeczy niż związek. W sprawach finansowych ryzykuj i inwestuj w nowe dziedziny, a szybko powiększysz stan swojego konta. Karta Słońce patronuje osobom ambitnym, niezależnym i szybkim w działaniu. Nie zwlekaj, wykorzystaj każdą szansę, jaką daje ci los. Zagraj w totka, zmień pracę lub przeprowadź się do wymarzonego miejsca na świecie.

Karta Papież

Przestroga na rok: V Papież

Czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub wreszcie rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki jego radom szybko staniesz na nogi. To dobry rok na ubieganie się o kredyt, nie przesadź jednak z jego wysokością i realnie oceń swoje szansę na spłatę comiesięcznych rat. Karta Papież ostrzega przed osobami, które krytykują innych i chcą być na siłę autorytetem, bo mogą się one od ciebie odwrócić w najmniej spodziewanym momencie.

Styczeń

XVI Wieża: Zrób generalne porządki, sprawdź, czy zapłaciłeś podatki, rachunki i opłaty związane z mieszkaniem i nieruchomościami, a będziesz spać spokojnie.

Luty

XI Sprawiedliwość: Pewna wiadomość poprawi ci humor i sprawi, że twoje nadzieje odżyją. Zaufaj autorytetom i nie unikaj oceny, kontroli czy audytu.

Marzec

XIX Słońce: Powodzenie jest po twojej stronie, a twoja postawa zaimponuje pewnej ważnej osobie. Nowy pomysł, który dotyczy kariery, spotka się z uznaniem.

Kwiecień

XVII Gwiazda: Nawet w trudnych chwilach coś uratuje cię z opresji. Bądź wsparciem dla innych, twój dobry humor i rady mogą komuś pomóc.

Maj

X Koło Fortuny: Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes czy propozycję zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Czerwiec

XX Sąd: Dzięki znajomości prawa i przepisów uda ci się wyjść obronną ręką z największych tarapatów. Spotkaj się z prawnikiem, skonsultuj, jakie masz prawa, a jakie obowiązki.

Lipiec

III Cesarzowa: Zostaniesz zaproszony na przyjęcie, zabawę lub nawet wesele! Wykorzystaj zaproszenie, baw się dobrze i poznaj kogoś wartościowego.

Sierpień

XVIII Księżyc: Nie reaguj nerwowo na wydarzenia. Pamiętaj też o odpoczynku. Trochę rozrywki i beztroskiej zabawy dobrze ci w tym miesiącu zrobi.

Wrzesień

I Mag: Nie przemocą, ale łagodnością, sprytem i mądrością udowodnisz sobie i innym, co potrafisz. W miłości masz szansę nawiązać bardzo namiętny flirt, a nawet romans.

Październik

XX Sąd: Otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteś na dobrej drodze. Przelotny romans może przekształcić się w trwały i udany związek.

Listopad

XIII Śmierć: Bądź czujny, bo w tym miesiącu będziesz musiał stanąć na wysokości zadania, sprawdzić się w jakiejś dziedzinie lub w ostatniej chwili zrobić coś trudnego.

Grudzień

XVII Gwiazda: Znajdź nowe hobby, poznaj ludzi, którzy są inni, niż twoi dotychczasowi przyjaciele. Trochę odmiany w życiu towarzyskim dobrze ci zrobi.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer