Astrologia


Z Wenus w salonie urody

Wenus jest planetą piękna. Raz w roku pojawia się w Byku, który jest jej ziemskim królestwem i uczy jak dbać o urodę. To, co zrobisz dla siebie od 6 czerwca do 4 lipca, będzie procentować przez całe wakacje.

Podstawy astrologii

Jeśli szukasz podstawowych informacji na temat astrologii lub chcesz uporządkować swoją wiedzę na temat astrologicznych podstaw, w tym dziale znajdziesz informacje na temat żywiołów, jakości, planet, znaków zodiaku, aspektów.
Zobacz listę tekstów

Astrologia dla zaawansowanych

Astrologia to ciągłe uczenie się, poznawanie nowych zastosowań znanych układów i aspektów. W tym dziale znajdziesz artykuły, które pozwolą ci spojrzeć na astrologię jak na naukę, która obejmuje różne dziedziny życia.
Zobacz listę tekstów

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer