Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Postaraj się znaleźć dziś pomocników do trudnych zadań, a od razu poczujesz się lepiej. Popołudnie sprzyja trosce o kondycję i zdrowie. Nie dyskutuj jednak o uczuciach i gustach, bo ktoś może cię źle zrozumieć i niepotrzebnie się obrazić.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Zabawa i miłość

Mars w koniunkcji sprawi, że w kwietniu trudno będzie Cię nie zauważyć. Wykorzystaj to i przekonaj innych do pozytywnych zmian, na jakich Ci zależy. Maj będzie jeszcze lepszy! Od 4.05 Merkury w koniunkcji sprawi, że Twoje pomysły zyskają fanów, a nawet naśladowców. Od 9.05 Wenus w koniunkcji sprzyja zabawie i miłości.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer