Horoskopy dla Lwa


Horoskopy dla Lwa

Horoskop na dziś

Rano będziesz bronić się przed niesprawiedliwymi opiniami i zleceniami, które są nudne i nieopłacalne. Bądź dzielny, bo od południa szczęście zacznie ci sprzyjać. Wieczorem odpocznij i zadzwoń do bliskiej ci osoby.


Horoskop miesięczny dla Lwa

Spełnienia marzeń!

Słońce wkroczy w twój znak zodiaku, co zapowiada ci przypływ sił i optymizmu. Poczujesz, że znów masz świat u swoich stóp, a trudne sprawy ułożą się po twojej myśli. Jednak to, co ważne postaraj się zacząć po dniu urodzin. Bez względu na wszystko, wszystkie Lwy będą w lepszych niż do tej pory humorach. Z optymizmem popatrz w przyszłość i zastanów się, co chciałbyś robić i jak chciałbyś żyć. Marzenia, o których w tegoroczne urodziny pomyślisz, kiedyś się spełnią!

Horoskop roczny dla Lwa na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Lwa

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer