Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Będziesz w dobrym humorze, a szef będzie dla ciebie bardziej wyrozumiały. Jednak twoje zdrowie może dzisiaj wymagać pielęgnacji, a żołądek zbuntuje się przeciwko hamburgerom i zacznie dopominać się o pożywny obiad.


Horoskop miesięczny dla Panny

Lepsze perspektywy

Słońce w trygonie sprawi, że będziesz w dobrym humorze. Wykorzystaj ten miesiąc, aby zawrzeć z kimś zgodę lub na spokojnie porozmawiać o planach, jakie chciałbyś niedługo wprowadzić w swoje życie. Od 14.05 Jowisz w opozycji sprzyja zabawie i miłości, warto znaleźć czas na trochę więcej rozrywki.

Horoskop roczny dla Panny na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer