Horoskopy


Horoskop zodiakalny na 2021 rok

Przeczytaj ogólny horoskop na 2021 rok oraz szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku.

Miesięczny horoskop biznesowy

Horoskop chiński na rok Metalowego Bawołu (2021)

Rokiem 2021 włada Metalowy Bawół, najbardziej pracowity i obowiązkowy znak chińskiego zodiaku. Zwany jest także Wołem na Drodze, co oznacza, że rok 2021 będzie rokiem negocjacji, zawierania ważnych sojuszy oraz umacniania korzystnych relacji między ludźmi. Warto więc z optymizmem i cierpliwością zabrać się za ważne zadania.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Horoskop miesięczny

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w poniedziałek, 19 kwietnia. Słońce wkroczyło w znak Byka. Rozpocznie się czas sprzyjający najpierw odpoczynkowi i regeneracji sił, a potem układaniu finansowych planów na 2021 rok. Wenus i Merkury będą wspierać ambitne pomysły i wiele osób zdecyduje się na niezbędne w życiu zmiany.

Horoskop partnerski

Sprawdź, jak bardzo do siebie pasujecie i na co powinniście zwracać uwagę, aby było wam ze sobą dobrze.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer