Horoskopy dla Bliźniąt

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Bliźniąt

Izabela Podlaska

Karta Pustelnik

Aura roku: IX Pustelnik

Przed tobą ważny rok. Warto się starać, bo twoje wysiłki nie pójdą na marne i zapewnią ci silną pozycję i w rodzinie, i w pracy. Pustelnik pozwoli ci zdobyć autorytet i posłuch tam, gdzie dotychczas nikt nie liczył się z twoim zdaniem. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję. Nie ulegaj kaprysom i chwilowym zachciankom. Trzymaj się planu i bądź ambitny, a twój wysiłek zostanie doceniony i nagrodzony. W sprawach finansowych działaj ostrożnie, oszczędzaj i trzymaj się rozsądnych planów. W uczuciach pamiętaj o obietnicach i zadbaj, żeby ważna dla ciebie osoba wciąż mogła ci ufać.

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

Coś się kończy i coś nowego się zaczyna. Pomyśl więc, jakie są twoje najważniejsze cele i szybko je realizuj. Nie oglądaj się za siebie. Czas na małą życiową rewolucję. Dostaniesz wielki zastrzyk energii, na zapas więc pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi. To ty dyktujesz warunki i najlepiej wiesz, co jest ci jest potrzebne do szczęścia. Karta Rydwan sprzyja tym, które chcą kupić samochód, zaryzykować w sprawach zawodowych, pokazać się od najlepszej strony.

Karta Kochankowie

Przestroga roku: VI Kochankowie

Zwróć uwagę, co się dzieje w twoim związku i przyjaźniach. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra ci na nerwach. Lepiej coś zrobić samemu, niż zaufać nieodpowiedniej osobie i potem ponosić konsekwencje jej błędów.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer