Horoskopy dla Koziorożca

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Koziorożca

Izabela Podlaska

Karta Koło Fortuny

Aura roku: X Koło Fortuny

Czeka cię więcej ważnych wydarzeń, które związane będą z pracą i obowiązkami. Ważne sprawy ostro ruszą do przodu. Daj się ponieść wydarzeniom i jak najszybciej przystosuj się do nowych okoliczności. W każdej sytuacji podkreślaj swoje zalety i walcz o zyski. Jeśli nie wiodło ci się najlepiej, teraz pojawi się okazja aby pomyślne rozwiązać większość kłopotów. W miłości szansa na nowy związek. Dzięki swoim pomysłom staniesz się popularny, a nawet naśladowany przez różne osoby. Możesz teraz liczyć na większe zyski, a nawet znaczący przypływ gotówki.

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

Możesz liczyć na przychylność wpływowych osób i na dobre wiadomości, które poprawią twoją sytuację majątkową i zawodową. Warto starać się o lepszą pracę, czytać pouczające książki i pielęgnować wartościowe znajomości. W drugiej połowie roku masz szansę na poprawę relacji rodzinnych. Na początku roku możesz spodziewać się przypływu gotówki lub wyjaśnienia na twoją korzyść trudnych spraw majątkowych. Latem nadejdzie ożywienie w życiu towarzyskim i uczuciowym.

Karta Kapłanka

Przestroga roku: II Kapłanka

Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. Zostaw za sobą złe przyzwyczajenia, nałogi i lenistwo. Wiosna sprawi, że będziesz mieć siłę do zmian. Podjęte wtedy decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności. Bądź jednak realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja zawodowa może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer