Horoskopy dla Wodnika

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Wodnika

Izabela Podlaska

Karta Mag

Aura roku: I Mag

Będziesz gotów do nowych zadań, pokonasz konkurencję, szybko nauczysz się czego pożytecznego. W uczuciach miłe niespodzianki i dobre wiadomości. Nie poddawaj się i walcz o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. W tym roku możesz jednak poczuć, że potrzebujesz więcej czasu tylko dla siebie. Powiedz jasno natrętnym osobom, jakie masz wątpliwości. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic.

Karta Sąd

Szansa roku: XX Sąd

Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Szans na poprawienie sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. W drugiej połowie roku odczujesz poprawę zdrowia. Warto zmieniać dietę i zacząć odchudzanie. Wiele spraw zakończy się korzystnie, a ty dzięki sukcesowi będziesz mógł odpocząć i zająć się tym, co lubisz.

Karta Cesarzowa

Przestroga roku: III Cesarzowa

Zadbaj o swoje sprawy finansowe. Zbytnia rozrzutność i pusta chęć imponowania innym może skończyć się debetem na koncie. Nie ulegaj zachciankom i nie ufaj osobom, które proponują ci szybki, ale podejrzany interes. Czytaj dokładnie oferty banków, szczegóły umowy i nie podejmuj decyzji o swoim majątku pod wpływem chwili.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer