Horoskop roczny dla urodzonych w roku Bawołu

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Bawołu

Miłosława Krogulska

Urodzonym pod znakiem Bawołu w 2016 sprzyja szczęście. Będziesz miał dobrą rękę do nowych pomysłów i zyskownych interesów. Choć może być trochę zmian i zamieszania, to zmiany wyjdą ci na dobre.

W miłości czas wyplątać się ze związków, które się całkowicie wypaliły. Rok 2016 sprzyja mądrym decyzjom, ale musisz być cierpliwy. Burze szybko miną i od razu zrobi się lepiej. Samotne Bawoły przestaną narzekać na nudę. Spotkasz kogoś, kto poważnie zawróci ci w głowie i pokaże, że na szaloną miłość nigdy nie jest za późno. Odważ się zmienić swoje życie i z optymizmem popatrz we wspólną przyszłość.

W domu będziesz życzliwy dla wszystkich krewnych. Pomagaj i dbaj o swoich bliskich. Będzie można na ciebie liczyć w każdej trudnej sytuacji. Usłyszysz wiele miłych słów i wzruszających komplementów. Ktoś, kto wciąż cię krytykował, wreszcie wyciągnie rękę na zgodę. Udadzą się większe rodzinne uroczystości, jak chrzty, komunie czy śluby.

W towarzystwie czeka cię kilka zmian. Ktoś się rozwiedzie lub przeprowadzi i będzie trzeba dostosować się do nowej sytuacji. Unikaj mieszania się w cudze spory sądowe i kłótnie. Znajomi mogą wykorzystać twoją szczerość i entuzjazm do swoich celów.

W pracy nareszcie poprawa sytuacji finansowej! Rok 2016 sprzyja zdobywaniu lepszej posady, walce o podwyżkę lub zakładaniu własnego biznesu. Uda ci się awansować lub zdobyć władzę i wpływy, ale musisz być sprawiedliwy i odpowiedzialny. Ubiegaj się o kredyty i dotacje, wygrywaj przetargi. Zamożne Bawoły będą inwestować w nowe branże, a powodzenie będzie im sprzyjać. Jeśli jednak przesadzisz w swoich wymaganiach lub zaczniesz kogoś faworyzować, sympatia ludzi może się odwrócić.

Twoje zdrowie wreszcie się poprawi i będziesz miał siłę na sport Wygrasz z chorobami, ominą cię infekcje i grypa. Regeneruj siły, wzmacniaj organizm, przeprowadzaj kuracje upiększające. Nie oszczędzaj na jedzeniu i porządnych wakacjach, bo w 2016 roku uda się uzupełnić zapasy życiowej energii.

Woły urodziły się w dniach:

  • 24.01.1925 - 12.02.1926,
  • 25.01.1937 - 30.01.1938,
  • 29.01.1949 - 16.02.1950,
  • 15.02.1961 - 4.02.1962,
  • 3.02.1973 - 22.01.1974,
  • 20.02.1985 - 8.02.1986,
  • 7.02.1997 - 27.01.1998,
  • 26.01.2009 - 13.02.2010.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: północny wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Bawołu

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer