Horoskop roczny dla urodzonych w roku Bawołu

Horoskop chiński na 2021 rok dla urodzonych pod znakiem Bawołu

Miłosława Krogulska

Rok Metalowego Bawołu (2021)

Urodzeni pod znakiem Bawołu są pracowici i wytrwali w swoich decyzjach. Cierpliwie gromadzą swój majątek, z czego ma pożytek cała ich rodzina. Wiodą dostatnie życie, ale dbają też o bliskich i przyjaciół. Wierzą, że jeśli ludzie będą trzymać się razem, to osiągną o wiele więcej. Niektórzy dziwią się, że działają powoli i ostrożnie, ze wszystkim naradzają się i każdą sprawą dokładnie omawiają. Jednak to właśnie dzięki temu Bawoły zawsze stawiają na swoim.

W 2021 roku Bawoły będą miały więcej okazji do rozwoju i inwestowania w przyszłość. Zakończ zaległości, poszukaj nowych wyzwań. Aby wszystko dobrze się układało, zapewnij sobie wsparcie rodziny. Jeśli przychylisz się do ich próśb, zapewnisz sobie więcej spokoju na swoje własne sprawy.

Praca i kariera

W 2021 roku Bawołom będzie się dobrze powodzić. Inwestycje zaczną się zwracać, a twoja praca okaże się potrzebna dla działania całej firmy. Dzięki temu trochę złagodniejesz i popracujesz nad swoim charakterem. Ktoś ważny wreszcie dostrzeże twoje talenty, a ktoś bliski uwierzy w ciebie i doda ci odwagi do działania. W drugiej połowie roku czeka cię więcej zaskakujących propozycji, dla których warto będzie trochę poprzestawiać rytm domowych obowiązków. Nie trzymaj się kurczowo starych schematów, bo zmiany wyjdą ci na dobre. Nowe miejsce pracy lub inne godziny sprawią, że będziesz bardziej efektywny. Unikaj tylko przechwałek i pilnuj swoich sekretów. Ty się zmienisz na lepsze, ale ktoś w otoczeniu nadal pozostanie sobą.

Dom i uczucia

Na początku roku 2021 rodzinne sprawy mogą nie układać się tak słodko, jakbyś sobie tego życzył. Trzeba będzie wziąć różne sprawy we własne ręce, zamiast czekać co zrobią inni. Będziesz pomagać krewnym i będziesz musiał liczyć się z ich zdaniem, a ty wystawi twoje nerwy na próbę. Wiosną wszystko się wyjaśni!

W miłości pozytywne zmiany, przed samotnymi Bawołami szansa na poważny związek. Zamężne Bawoły postanowią być bardziej niezależne od partnera. Inaczej podzielisz wspólne obowiązki i w żadnej dziedzinie życia nie pozwolisz się ograniczać. Samodzielność, do jakiej będziesz dążyć, wniesie w twój związek wiele pozytywnej energii.

Hobby i przyjaciele

Pomyśl o przyszłości, zamiast ciągnąć za sobą różne nudne osoby. Jeśli cierpnie ci skóra na myśl o rozmowie ze wścibską osobą, to czas wprowadzić zmiany. Nie obawiaj się wyciszyć znajomości, które cię nudzą i nie przynoszą ci korzyści. W ich miejsce zaraz pojawią się nowe zainteresowania i nowi przyjaciele. Nie odmawiaj sobie wyjazdu do miejsca, jakie lubisz, bo odpoczniesz i wpadniesz na dobre pomysły.

Przyjazne znaki

Dobrze zrozumiesz się z urodzonymi pod znakiem Małpy i Koguta. Będą twoimi przyjaciółmi, nie zostawią cię w potrzebie. W pracy chętnie pomagać ci będą urodzeni pod znakiem Węża i Konia. Ich pomysły wyjdą ci na dobre, bo przyspieszą twoją karierę.

Uwaga, konflikt

Pomysły Tygrysa będą dla ciebie ryzykowne. On sam dobrze na nich wyjdzie, a ty zostaniesz ze stosem spraw do załatwienia. Unikaj rywalizacji ze Smokiem, bo w ostatnich chwili przedstawi argumenty, na które trudno ci będzie znaleźć odpowiedź.

Bawoły urodziły się w dniach:

  • 24.01.1925 - 12.02.1926,
  • 25.01.1937 - 30.01.1938,
  • 29.01.1949 - 16.02.1950,
  • 15.02.1961 - 4.02.1962,
  • 3.02.1973 - 22.01.1974,
  • 20.02.1985 - 8.02.1986,
  • 7.02.1997 - 27.01.1998,
  • 26.01.2009 - 13.02.2010.

Element: ziemia

Siła: yin i yang

Kolor: żółty

Kierunek: północny wschód


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Bawołu

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer