Horoskopy dla Ryb


Horoskopy dla Ryb

Horoskop na dziś

Czekają cię dziś dobre wiadomości i szczęśliwe zbiegi okoliczności. To dobry dzień aby powziąć decyzje dotyczące dalszej edukacji - warto zapisać się na kurs języka obcego lub poświęcić popołudnie swojemu hobby. Sprzyjające ci znaki Zodiaku to Rak i Skorpion.


Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoje pomoc będzie bezcenna

Ożywisz się i zaczniesz wszystkim pomagać. W tej trudnej sytuacji na świecie zachowasz rozsądek i znajdziesz pocieszenie w ułatwianiu innym życia i rozwiązywaniu trudnych spraw. Będziesz też wygadany i bardzo pomysłowy. Czy w pracy, czy w szkole zasłużysz na najlepsze opinie.

Horoskop roczny dla Ryb na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Ryb

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer