Horoskopy dla Ryb


Horoskopy dla Ryb

Horoskop na dziś

Nie rezygnuj ze swoich planów, bo możesz nieoczekiwanie zyskać od ludzi pomoc i wsparcie. Dzień sprzyja zawieraniu zgody. Po południu uważaj jednak, aby pod wpływem chwilowego nastroju nie obiecać komuś zbyt wiele.


Horoskop miesięczny dla Ryb

Ważne osoby będą ci przychylne

Miesiąc sprzyja załatwianiu ważnych spraw. Merkury w twoim znaku zodiaku będzie namawiał cię do podróży i ważnych zawodowych decyzji. Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku i będziesz miał dużo porządków i spraw zawodowych do załatwienia. Od 26.03 Wenus w twoim znaku sprawi, że wszędzie będziesz mile widziany i łatwo będziesz zawierać nowe znajomości. Trygon Marsa do 31.03 sprzyja randkom, ale też może spowodować, że będziesz trochę zazdrosny o bliską ci osobę. Neptun, który przemierza twój znak zodiaku, podsuwa ci coraz to nowe pomysły na hobby i spędzanie wolnego czasu.

Horoskop roczny dla Ryb na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Ryb

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer