Horoskopy dla Ryb


Horoskopy dla Ryb

Horoskop na dziś

Zapragniesz coś ukryć lub czegoś ważnego nie będziesz chciał powiedzieć. Nie oszukuj, bo prawda wyjdzie na jaw. Popołudnie sprzyja trosce o zdrowie. Dziś łatwiej rzucisz palenie lub podejmiesz decyzję o diecie.


Horoskop miesięczny dla Ryb

Spokojny czas

Planety sprzyjają ambitnym celom. Przegonisz konkurencję, zdobędziesz nagrodę, otworzy się worek z większymi pieniędzmi. Pamiętaj tylko o odpoczynku, w Święta wypada trochę poleniuchować. Słońce, Merkury, Saturn i Pluton znajdują się w sekstylach do twojego dekanatu. Zachęcają do świątecznych spotkań z rodziną i przyjaciółmi, zapewniają udane podróże.

Horoskop roczny dla Ryb na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Ryb

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer