Horoskopy dla Ryb


Horoskopy dla Ryb

Horoskop na dziś

Twoje spostrzeżenia i zawodowe pomysły będą bardzo trafne. Nie zabraknie ci także odwagi w wyrażaniu własnych uczuć. Popołudnie to doskonała pora na towarzyskie spotkania, ale postaraj się nie wydać zbyt wiele na przyjemności.


Horoskop miesięczny dla Ryb

Słuchaj intuicji, omijaj pułapki

Koniec roku 2020 nie sprzyja ryzykownym zadaniom. Lepiej odpocząć i trzymać się z daleka od niemiłych osób. Od 6.01 przypływ sił, bo Mars w sekstylu pomoże ci zabrać się za zaległe sprawy. Będziesz szybki, ale też uprzejmy dla innych. Od 8.01 Wenus w sekstylu sprzyja randkom i miłości.

Horoskop roczny dla Ryb na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Ryb

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer