Horoskopy dla Ryb


Horoskopy dla Ryb

Horoskop na dziś

Zwracaj dzisiaj szczególną uwagę na pieniądze, bo możliwe są nowe szanse i propozycje zawodowe. Popołudnie to dobry czas dla Ryb zajmujących się sztuką. Możesz liczyć na wyjątkowe natchnienie i przypływ sił twórczych.


Horoskop miesięczny dla Ryb

Walcz o swoje i bądź szybszy od innych

Każdy będzie chciał , żebyś coś dla niego zrobił. Lepiej jednak zajmij się swoimi sprawami, wszystko dwa razy przemyśl i nie daj sobą manipulować. Dzięki temu unikniesz problemów, a nawet zyskasz tam, gdzie inni stracą. Mars wciąż przemierza twój znak zodiaku, uważaj więc na słowa, nie rób niczego za szybko, bo możesz dużo stracić przez nieuwagę. Szczególnie ostrożny bądź podczas pełni Księżyca 4-6.06.

Horoskop roczny dla Ryb na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Ryb

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer