Horoskopy dla Ryb


Horoskopy dla Ryb

Horoskop na dziś

Zamienisz się dzisiaj w detektywa i psychologa. Dzisiaj możesz odkryć sekretne powiązania, które wcześniej nie zostały ujawnione. Bądź jednak ostrożny w kontaktach z innymi i unikaj zazdrości.


Horoskop miesięczny dla Ryb

Wszystko się może zdarzyć

Przed tobą wyjątkowy miesiąc. Planety ustawią się w wyjątkowo dobrych układach do twojego znaku, wykorzystuj więc każdą okazję, żeby poprawić swoją sytuację. W każdym wydarzeniu będzie coś dobrego i inspirującego. Nie przejmuj się drobiazgami, a wszystko będzie dobrze. Podczas nowiu Księżyca 29-30.08 naprzeciwko twojego znaku wprowadzi w twoje życie nowe osoby lub przypomni ci o tych, z którymi od dawna nie miałeś kontaktu. Podczas pełni Księżyca w twoim znaku 13-14.09 wszystko się może zdarzyć, odważ się więc wprowadzić swoje marzenia w życie.

Horoskop roczny dla Ryb na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Ryb

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer