Horoskopy dla Ryb


Horoskopy dla Ryb

Horoskop na dziś

Czekają cię dziś dobre wiadomości i szczęśliwe zbiegi okoliczności. To dobry dzień aby powziąć decyzje dotyczące dalszej edukacji - warto zapisać się na kurs języka obcego lub poświęcić popołudnie swojemu hobby. Sprzyjające ci znaki Zodiaku to Rak i Skorpion.


Horoskop miesięczny dla Ryb

Zdaj się na instynkt

Przed tobą spokojniejszy miesiąc. 27.01 Wenus wkroczy do twojego znaku i zapewni ci szczęście w miłości. Przygotuj się na więcej towarzyskich atrakcji, a mniej obowiązków i trudnych zadań. Korzystaj z życia, baw się i flirtuj na całego. Neptun w koniunkcji pomoże ci też rozwinąć zdolności artystyczne.

Horoskop roczny dla Ryb na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Ryb

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer