Tarotowa karta roku 2019: Wisielec

Opisy znaczeń kart: Izabela Podlaska. Projekt talii: Olga Poreda

Karta Wisielec

2019 rokiem opiekuje się karta XII Wisielec. Oznacza ona sprawy duchowe, medytację, refleksję, spokój, oryginalne rozwiązania i odpoczynek.

Karta przedstawia mężczyznę, który wisi za nogę głową w dół na drzewie. Jedną nogę trzyma prosto, druga jest skrzyżowana z tyłu. Sprawia wrażenie zrelaksowanego i obojętnego na to, co się wokół niego dzieje. Wokół jego głowy jaśnieje aureola niczym na świętych obrazach. Karta radzi, abyśmy spojrzeli na życie z innej perspektywy, zatrzymali się, odpoczęli i pomyśleli, co dalej. Wisielec doradza spokój, przemyślenie strategii oraz dystans do tego, co się wokół dzieje. Wskazuje, że nawet jeśli nasze wysiłki chwilowo nic nie dają, to lepiej dopuścić i nie robić nic na siłę. W 2019 roku cierpliwość i spokój dadzą nam siłę do pokonywania przeszkód.

Przeczytaj wróżbę dla swojego znaku:

 

Baran - tarot roczny Byk - tarot roczny Bliźnięta - tarot roczny Rak - tarot roczny Lew - tarot roczny Panna - tarot roczny Waga - tarot roczny Skorpion - tarot roczny Strzelec - tarot roczny Koziorożec - tarot roczny Wodnik - tarot roczny Ryby - tarot roczny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer