Horoskopy dla Lwa


Horoskopy dla Lwa

Horoskop na dziś

Skoncentrujesz się na swoich przemyśleniach. Czyjaś historia będzie dla ciebie świetną inspiracją! Szczęście sprzyja ci w sprawach, które wymagają rzeczowego podejścia i mocnych nerwów.


Horoskop miesięczny dla Lwa

Wszyscy będą z ciebie dumni

Pozwól sobie na więcej luzu, dystansu i odpoczynku. Wszyscy i tak będą cię podziwiać za twoje osiągnięcia i talent. Wenus w trygonie do twojego znaku zadba, abyś był w dobrym humorze. Słuchaj muzyki, czytaj ulubione książki. Dzięki temu poczujesz, że świat staje się sympatyczniejszy i wszystko zacznie się lepiej układać. Będziesz wszędzie mile widziany, a urzędnicy lub inne ważne osoby chętnie ci pomogą. Uważaj tylko podczas pełni Księżyca 10-12.11, bo wszystko, co wtedy zrobisz i powiesz, będzie miało trwałe skutki.

Horoskop roczny dla Lwa na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Lwa

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer