Horoskopy dla Lwa


Horoskopy dla Lwa

Horoskop na dziś

Czeka cię spokojny dzień. Nie warto dziś spieszyć się lub angażować w cudze spory. Sprzyja ci dzisiaj intuicja, masz powodzenie w miłości, a w nocy może przyśnić ci się bardzo ciekawy sen.


Horoskop miesięczny dla Lwa

Zajmij się sobą

Planety radzą ci skoncentrować się na swoich sprawach, wyjaśnić różne zaległości i unikać ryzyka. Są wakacje i choćby dlatego bez skrupułów zajmij się randkami, sztuką i rozwijaniem swoich pasji. Możesz być słabszy i bardziej senny, dlatego dbaj o zdrowie i postaraj się wysypiać. Na ambitne zadanie nadejdzie czas w lipcu, kiedy Merkury i Wenus znajdą się w twoim znaku.

Horoskop roczny dla Lwa na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Lwa

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Lwa

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer