Horoskopy dla Lwa


Horoskopy dla Lwa

Horoskop na dziś

Nie planuj dzisiaj wielkich porządków czy zbyt wielu obowiązków, bo ogarnie cię beztroski nastrój. Chętnie spotkasz się z przyjaciółmi lub wybierzesz do kina lub na zakupy w sympatycznym towarzystwie.


Horoskop miesięczny dla Lwa

Postawisz na swoim

Szczęście ci sprzyja, a Słońce dodaje ci odwagi. Wreszcie nadejdą dobre wiadomości i wyjaśnią się towarzyskie zagadki. Postanowienia i decyzje, jakie w tym miesiącu podejmiesz, wyjdą ci na dobre. Merkury od 5.08 będzie przemierzał twój znak zodiaku i pomoże ci w podjęciu ważnych decyzji zawodowych. Podczas pełni Księżyca 2-4.08 naprzeciwko twojego znaku licz się ze zdaniem ważnych osób i uporządkuj swoje życie uczuciowe. Nów Księżyca w twoim znaku 18-19.08 da ci inspirację i pomoże wdrożyć ambitne plany.

Horoskop roczny dla Lwa na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Lwa

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer