Horoskopy dla Lwa


Horoskopy dla Lwa

Horoskop na dziś

Bądź bardziej opanowany! Osiągniesz zaplanowane cele dzięki cierpliwości i umiejętności wyciągania wniosków z cudzych błędów. Po południu unikaj rodzinnych sporów, a nadmiar energii wyładuj w sporcie.


Horoskop miesięczny dla Lwa

Ambitne zadania prowadzą do sukcesu

Miesiąc sprzyja ambitnym dokonaniom. Obyś tylko nie przesadził z ilością ważnych zadań. W weekendy poleniuchuj bez wyrzutów sumienia, a w Wielkanoc zapomnij o pracy i aktywnie odpocznij. Słońce tworzy korzystny trygon do twojego znaku zodiaku, a to zapowiada mnóstwo atrakcji. Będziesz energiczny i w dobrym humorze. Czas sprzyja wprowadzaniu w życie ambitnych pomysłów. Wenus i Jowisz pomogą ci zdobywać uznanie i dodatkowe pieniądze.

Horoskop roczny dla Lwa na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Lwa

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer