Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Zajmij się na poważnie rachunkami. Zaplanuj, jak zainwestować oszczędności. Możesz odkryć ciekawą ofertę kredytu. Dzień sprzyja też dobrym pomysłom na zimowe inwestycje i dalsze podróże.


Horoskop miesięczny dla Raka

Wenus doda ci skrzydeł

Wenus w koniunkcji do 10.06 dodaje ci odwagi. Poszukaj sobie ciekawych zajęć, bo masz teraz powodzenie. Nie bój się patrzeć w przyszłość, bo Jowisz w sekstylu sprawi, że zmiany wyjdą Ci na dobre. Saturn w trygonie za to pomoże zabrać się za dom i rodzinę. Szybkie porządki i zakupy sprawią, że będą bezpieczni, a ty zajmiesz się swoimi sprawami.

Horoskop roczny dla Raka na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer