Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Będziesz dziś do wszystkich przyjaźnie nastawiony. Zapomnisz o rodzinnych kłótniach i dawnych urazach. Nie zapomnisz jednak o przyjaciołach, których chętnie zaprosisz wieczorem na jedzenie i ploteczki.


Horoskop miesięczny dla Raka

Dostaniesz wsparcie

Nadchodzi czas sukcesów po długim wysiłku. Trygony planet przyniosą ci ambitne zadania, ale i wesprą cię w każdej trudnej sprawie. Będziesz obowiązkowy i świetnie zorganizowany. Spokojnie i powoli, a osiągniesz swoje cele. Warto powrócić do sprawy sprzed kilku miesięcy. Teraz okaże się, że możesz osiągnąć więcej niż wtedy. Podczas pełni Księżyca 10-12.11 możesz liczyć na towarzyski i miłosny sukces.

Horoskop roczny dla Raka na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer