Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Czeka cię dzień pełen spotkań i rozmów. W pracy i przy rodzinnym stole będziesz z pasją dyskutować na tematy społeczne i polityczne. Wieczorem zapragniesz odpocząć i w samotności pomyśleć o swoich przodkach.


Horoskop miesięczny dla Raka

Zastrzyk energii

Słońce wkroczy do twojego znaku zodiaku, co zapowiada przypływ sił i wzrost ambicji. Stare sprawy zobaczysz w nowym świetle, wyjaśnią się tajemnice i zagadki. Będziesz pomysłowy, odważny i dopisze ci powodzenie w miłości. Tak dobrą passę trzeba wykorzystać. Zapowiadają się bardzo udane wakacje. To, co ważne postaraj się zacząć po dniu urodzin. Dokładnie wtedy, gdy masz urodziny, Słońce odwiedza ten sam stopień w zodiaku, w którym znajdowało się, kiedy się urodziłeś i odnawia twoje siły życiowe.

Horoskop roczny dla Raka na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer