Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Zajmiesz się sprawami, które wymagają ruchu i nowych pomysłów. Trudno ci będzie usiedzieć w jednym miejscu. Aura sprzyja niespodziewanym wydarzeniom i spotkaniom z osobami, których dawno nie widziałeś.


Horoskop miesięczny dla Raka

Zdobędziesz więcej niż inni

Ocknie się w tobie wola walki i ambicja. Szum morza i śpiew ptaków nie zrobi na tobie większego wrażenia. Zapragniesz zdobyć władzę i przy okazji zarobić wielkie pieniądze. A przynajmniej coś zrobić w tym kierunku. Dwa nowie Księżyca w twoim znaku zodiaku 20-21.06 oraz 19-20.07 sprawią, że przed tobą czas wyjątkowych decyzji i refleksji. Do tego obrączkowe zaćmienie Słońca 21.06 wskaże ci nowy kierunek rozwoju, ale i skłoni do rezygnacji ze spraw, które nie są dla ciebie korzystne. Nie bagatelizuj sygnałów, jakie wysyła ci los. Podczas pełni Księżyca 5-7.07 zadbaj o swoje sprawy uczuciowe.

Horoskop roczny dla Raka na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer