Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Będziesz oceniać pracę i postępy innych. Nie bądź zbyt surowy, bo ktoś niepozorny zapamięta sobie twoje postępowanie. Dzień sprzyja porządkom i rachunkom. Uważaj na zdrowie, bo możesz poczuć się przemęczony i przepracowany, co sprzyja przeziębieniom.


Horoskop miesięczny dla Raka

Szczęśliwi żyją dłużej

Przed tobą senny i miły miesiąc. Planety pozwolą ci odpocząć od stresu i poleżeć z książką na kanapie. Kłopoty cię ominą, rodzina sama się sobą zajmie i nikt nie będzie bez potrzeby zawracał ci głowy. Od 6.01 Mars w sekstylu sprzyja za to poprawie zdrowia i kondycji.

Horoskop roczny dla Raka na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer