Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Czeka cię dzień pełen spotkań i rozmów. W pracy i przy rodzinnym stole będziesz z pasją dyskutować na tematy społeczne i polityczne. Wieczorem zapragniesz odpocząć i w samotności pomyśleć o swoich przodkach.


Horoskop miesięczny dla Raka

Nadchodzą przełomowe chwile

Przed tobą jeden z najważniejszych momentów w tym roku. W twoim znaku utworzy się na początku lipca całkowite zaćmienie Słońca, które towarzyszy zawsze przełomowym zmianom w nastawieniu do życia i podejmowaniu wyzwań. Pojawią się nowe cele i nowe możliwości. Ocknie się w tobie wola walki i ambicja. Szum morza i śpiew ptaków nie zrobi na tobie większego wrażenia. Zapragniesz zdobyć władzę i przy okazji zarobić wielkie pieniądze. A przynajmniej coś zrobić w tym kierunku. Wenus będzie cię wspierać od 3.07, nie zabraknie więc ani pomocników i wsparcia, ani pieniędzy na niezbędne wydatki.

Horoskop roczny dla Raka na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer