Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Obudzisz się w dobrym nastroju, co pomoże ci szybko uporać się z obowiązkami. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi lub zajęciom, które związane są ze sztuką. Niejeden Rak odkryje dziś w sobie artystyczną pasję!


Horoskop miesięczny dla Raka

Trochę zwolnij, ale trzymaj rękę na pulsie

Zapowiada się miesiąc pełen ciekawych wydarzeń. Będziesz pełen optymizmu i dobrej woli. Wyjazdy i towarzyskie imprezy przyniosą ci więcej korzyści, niż sądzisz. Komuś się spodobasz, ktoś ci chętnie pomoże w czymś trudnym. Od 28.05 Merkury w twoim znaku pomoże ci w sprawach zawodowych i zachęci do częstszych towarzyskich kontaktów.

Horoskop roczny dla Raka na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer