Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Będziesz dziś do wszystkich przyjaźnie nastawiony. Zapomnisz o rodzinnych kłótniach i dawnych urazach. Nie zapomnisz jednak o przyjaciołach, których chętnie zaprosisz wieczorem na jedzenie i ploteczki.


Horoskop miesięczny dla Raka

Neptun zapowiada wiele wzruszeń

Raki będą bawić się i spotykać wielu przyjaznych im ludzi. Poczucie humoru, wyrozumiałość i serdeczny stosunek do wszystkich ludzi sprawią, że w tym miesiącu zyskasz nowych przyjaciół. Dzięki nim problemy okażą się mniejsze, a każda radość smakować będzie podwójnie! Trygon Słońca przyniesie ci poprawę nastroju. Popatrzysz z większym optymizmem na życie i staniesz się otwarty na ryzykowne propozycje. Coś ważnego powinno się wreszcie udać, nie oglądaj się tylko w przeszłość! Im mniej będziesz myśleć o swoich wadach, tym więcej spraw układać się będzie zgodnie z twoimi życzeniami. Za sprawą trygonu Neptuna ze znaku Ryb będziesz mógł liczyć na pomoc przyjaciół i współpracowników. Zapowiada się więcej dyskusji i okazji do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Będziesz miał okazję komuś pomóc, a twoje dobre życzenia okażą się dla tej osoby wiele warte. Przy okazji możesz odkryć nowe zainteresowania, które związane będą z filozofią, ezoteryką lub psychologią.

Horoskop roczny dla Raka na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Raka na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer