Horoskopy dla Raka


Horoskopy dla Raka

Horoskop na dziś

Czeka cię spokojny dzień. Aura sprzyja sprawom domu i rodziny. Przyda się więcej uśmiechu - dziś masz szansę załagodzić spory. Po południu uważaj jednak, aby przez przypadek nie wygadać cudzego sekretu.


Horoskop miesięczny dla Raka

Ważne decyzje

Będziesz miał mnóstwo siły i energii. Dzięki temu uda ci się zorganizować wspaniałe Święta. Bądź jednak wyrozumiały, bo bliskim trudno będzie za tobą nadążyć. Nie złość się na słabszych, tylko pokaż im, jak skutecznie rozwiązywać problemy. Słońce, Merkury, Wenus i Pluton znajdują się w opozycji do twojego znaku. Zapewnią ci w Święta mnóstwo atrakcji! Pojawią się goście i będzie wesoło, bo koniunkcja Jowisza także sprzyja doskonałej atmosferze. Trygon Neptuna sprzyja powodzeniu w miłości. 22-23.12 pełnia Księżyca w twoim znaku zapewni ci moc wzruszeń, ale i skłoni do podjęcia ważnych uczuciowych i rodzinnych decyzji. 6.01 Księżyc w nowiu i zaćmienie Słońca znajdą się w opozycji do twojego znaku i będą sprzyjać mądrym decyzjom, które dotyczą związków i relacji z ludźmi.

Horoskop roczny dla Raka na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Raka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer