Horoskopy dla Wodnika


Horoskopy dla Wodnika

Horoskop na dziś

Będziesz wyrozumiały wobec ludzkich słabości. W takim nastroju lepiej unikać ryzyka i sporów. Po południu twoje plany mogą się zmienić za sprawą wizyty lub wiadomości od przyjaciół.


Horoskop miesięczny dla Wodnika

Ważne sprawy

Poczujesz przypływ optymizmu. Trudne sprawy szybko się wyjaśnią, a ludzie będą dla ciebie o wiele bardziej uprzejmi. Nadchodzą nowe, lepsze dni, bo Słońce przemierza twój znak zodiaku! Chwytaj korzystne okazje i nie oglądaj się za siebie. Będziesz pomysłowy i energiczny, nabierzesz wielkiej ochoty na wyjazdy i zmiany. Trygon Jowisza sprawi, że w twoim otoczeniu pojawi się więcej życzliwych ludzi, a także ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu. 10-11.02 ważny czas: pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca naprzeciwko twojego znaku zodiaku. Podejmuj mądre decyzje, medytuj i czaruj.

Horoskop roczny dla Wodnika na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Wodnika na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Wodnika

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer