Horoskopy dla Wodnika


Horoskopy dla Wodnika

Horoskop na dziś

Warto posłuchać najnowszych ploteczek i zapytać innych o zdanie w nurtującej cię sprawie. Dziś łatwo nauczysz się nowych rzeczy i bez większego trudu przekonasz innych ludzi do swoich pomysłów.


Horoskop miesięczny dla Wodnika

Będziesz najlepszym przyjacielem

Relacje z ludźmi staną się dla ciebie bardzo ważne. Pomożesz strapionym, pocieszysz załamanych. Będzie można na ciebie liczyć! Słońce znajduje się w sekstylu do twojego znaku. Przyniesie ci nową porcję życiowej energii i nastawi życzliwie do całego świata. Będziesz wesoły, pełen empatii i chęci do pomocy innym ludziom. Wenus znajduje się do 26.03 w twoim znaku i będzie sprzyjać podróżom oraz zakupom. Sekstyl Jowisza ułatwi ci załatwianie różnych rodzinnych spraw i interesów. Będziesz wiedział, kto może pomóc i jak go o to poprosić.

Horoskop roczny dla Wodnika na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wodnika

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer