Horoskopy dla Wodnika


Horoskopy dla Wodnika

Horoskop na dziś

Staniesz się niecierpliwy i buntowniczy. Zapragniesz za wszelką cenę zaznaczyć swoją niezależność, a także zerwać z rutyną. Twoje zamierzenia udadzą się, jeśli będziesz pamiętać o złożonych obietnicach.


Horoskop miesięczny dla Wodnika

Moc i wsparcie przyjaciół

Poczujesz się szczęśliwy i silny. Zapragniesz wesołego towarzystwa i wspólnych zabaw, a w miłości samych wzruszeń i romantycznych wyznań. Nie bądź ponury, nie oszczędzaj na wyjściach do kina czy na weekendowych wyjazdach. Zadbaj o swój wypoczynek, odpręż się i skorzystaj z uroków przebywania na świeżym powietrzu, bo tobie także coś dobrego od życia się należy.

Horoskop roczny dla Wodnika na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wodnika

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer