Horoskopy dla Wodnika


Horoskopy dla Wodnika

Horoskop na dziś

Warto posłuchać najnowszych ploteczek i zapytać innych o zdanie w nurtującej cię sprawie. Dziś łatwo nauczysz się nowych rzeczy i bez większego trudu przekonasz innych ludzi do swoich pomysłów.


Horoskop miesięczny dla Wodnika

Zacznij wszystko od nowa!

Słońce w twoim znaku zodiaku zapowiada odnowienie sił życiowych. Jeśli pragniesz się czegoś nowego dowiedzieć lub nauczyć, to teraz nie żałuj na to czasu ani pieniędzy. Wszystko może odmienić się na lepsze! Nów Księżyca w twoim znaku zodiaku 22-24.01 pomoże ci spojrzeć na życie z nowej perspektywy i zacząć realizować ambitne cele.

Horoskop roczny dla Wodnika na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wodnika

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer