Horoskopy dla Wodnika


Horoskopy dla Wodnika

Horoskop na dzi¶

Będziesz my¶leć o wielkich pieni±dzach. Zastanów się, w jaki sposób zaoszczędzić i jaka inwestycja przyniesie ci korzy¶ć. W prywatnych sprawach b±dĽ jednak bardziej wyrozumiały i przyjacielski. Kto¶ bliski może poczuć się urażony, je¶li nie okażesz mu zainteresowania.


Horoskop miesięczny dla Wodnika

Przełomowe decyzje

Słońce w opozycji sprzyja nowym znajomo¶ciom. Mars w opozycji zachęca do uprawiania sportu. Unikaj jednak awantur i nie mieszaj się do nieswoich spraw. Wreszcie uda ci się trochę odpocz±ć. Wakacyjne podróże będ± spokojne i bardzo udane. Możesz liczyć na przyjaciół, będziesz miał też powodzenie w miło¶ci. Zaćmienie w twoim znaku zodiaku sprawi, że możesz spodziewać się ważnych wydarzeń w sprawach uczuć i kariery.

Horoskop roczny dla Wodnika na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Wodnika na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Wodnika

SprawdĽ co karty tarota wróż± Ci na ten tydzień.

SprawdĽ, którym znakiem jeste¶ w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer