Horoskopy dla Wodnika


Horoskopy dla Wodnika

Horoskop na dziś

Możesz czuć się osłabiony. Nie obiecuj zbyt wiele i unikaj ryzyka. Łatwo dziś o pomyłkę czy nawet zgubę. Po południu chwila samotności pozwoli ci zregenerować siły. Nie oszczędzaj na ulubionych przysmakach.


Horoskop miesięczny dla Wodnika

Skoncentruj się na relacjach

Mars w sekstylu dodaje ci sił, ale Słońce w kwadraturze radzi ci, abyś spieszył się powoli. Jeśli napotkasz na drobne przeszkody, nie złość się. W końcu przekonasz wszystkich do słusznych decyzji, a w pracy dopniesz trudny projekt. Od 28 października Wenus w trygonie sprzyja też miłości.

Horoskop roczny dla Wodnika na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wodnika

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer