Horoskopy dla Wodnika


Horoskopy dla Wodnika

Horoskop na dziś

Będziesz obowiązkowy i systematyczny. Nie bierz jednak na siebie zbyt wiele, bo nowe przedsięwzięcia okażą się ryzykowne. Po południu zapragniesz odpocząć w pięknym miejscu i miłej atmosferze. Warto przyrządzić ulubione danie i zadbać o porządek w domu. Sprzyjający ci znak zodiaku to opanowany Byk.


Horoskop miesięczny dla Wodnika

Zadbaj o finanse

Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku, a więc o swoje zyski i pieniądze warto teraz trochę ambitniej powalczyć. Zamiast siedzieć grzecznie i czekać na łaskę, czas otwarcie porozmawiać o tym, co chciałbyś zdobyć. Trygony Marsa i Jowisza radzą uczyć się od innych. Wenus w sekstylu zadba abyś miał szczęście w miłości. Sekstyle Saturna i Urana sprawią, że będziesz mógł liczyć na przyjaciół.

Horoskop roczny dla Wodnika na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Wodnika na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Wodnika

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer