Horoskopy dla Wodnika


Horoskopy dla Wodnika

Horoskop na dziś

Powinieneś unikać rodzinnych dyskusji. Możliwe są zmiany we wcześniej ułożonych rodzinnych planach. Będziesz musiał się dziś wykazać odpowiedzialnością za bliskich.


Horoskop miesięczny dla Wodnika

Czas dla siebie

Czekają cię udane Święta, ale potem twoje plany mogą się niespodziewanie zmienić. Coś się uda wyjaśnić lub zmienić, bądź dobrej myśli i odważnie mów, czego ci potrzeba do szczęścia. Słońce, Merkury, Saturn i Pluton znajdują się w półsekstylach do twojego znaku. Sprawią, że w Święta będziesz spokojny i wyrozumiały dla wszystkich. Wenus w kwadraturze namówi cię do odpoczynku i pomoże unikać trudnych tematów.

Horoskop roczny dla Wodnika na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wodnika

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer