Horoskop miłosny
na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2019 roku flirtuj, romansuj, ale za długo nie czekaj z poważnymi decyzjami w sprawach uczuciowych, bo konkurencja nie śpi. Jowisz przebywać będzie w ognistym i odważnym znaku Strzelca (I-XI) i w znaku poważnego i konkretnego Koziorożca (od XII) i przyniesie nam miłosne szanse, okazję do flirtów i romansów, a także możliwość zrealizowania poważnych partnerskich planów. Saturn będzie kontynuował przejście przez znak Koziorożca i pomoże nam zrobić porządki w miłości i w sprawach rodzinnych.

Baran - roczny horoskop miłosny Byk - roczny horoskop miłosny Bliźnięta - roczny horoskop miłosny Rak - roczny horoskop miłosny Lew - roczny horoskop miłosny Panna - roczny horoskop miłosny Waga - roczny horoskop miłosny Skorpion - roczny horoskop miłosny Strzelec - roczny horoskop miłosny Koziorożec - roczny horoskop miłosny Wodnik - roczny horoskop miłosny Ryby - roczny horoskop miłosny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer