Horoskop miłosny
na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Jak w 2018 roku znaleźć namiętną miłość i zatrzymać ją na dłużej? Każdy z 12 znaków ma szansę na odrobinę szczęścia i ma na to swoje metody.

Przed nami rok ważny dla związków, partnerskich umów i budowania głębokich, satysfakcjonujących relacji. Jowisz w znaku Skorpiona od stycznia do początku listopada sprzyja osobom, które szukają partnera, chcą założyć rodzinę i podjąć ważne uczuciowe decyzje. Saturn w znaku Koziorożca skłaniać nas będzie do rozliczenia się z uczuciową przeszłością i oszacowania zysków i strat. Czas na poważne podejście do emocji i związków.

Baran - roczny horoskop miłosny Byk - roczny horoskop miłosny Bliźnięta - roczny horoskop miłosny Rak - roczny horoskop miłosny Lew - roczny horoskop miłosny Panna - roczny horoskop miłosny Waga - roczny horoskop miłosny Skorpion - roczny horoskop miłosny Strzelec - roczny horoskop miłosny Koziorożec - roczny horoskop miłosny Wodnik - roczny horoskop miłosny Ryby - roczny horoskop miłosny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer