Horoskop miłosny
na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 roku planety sprzyjają odpowiedzialnemu podejściu do miłości. Jowisz, Saturn i Pluton w znaku Koziorożca sprawią, że zaczniemy bardziej cenić życie w stałych związkach. Małżeństwa zawarte w 2020 roku okażą się trwałe, więc nie ma co czekać z poważnymi decyzjami. Tym, którzy szukają swojej drugiej połowy, sprzyja Wenus. Od kwietnia do sierpnia władczyni miłości znajdzie się w Bliźniętach i będzie pomagać w poznawaniu się. W podróży, na ciekawych kursach, czy nawet u znajomych, będzie łatwiej nawiązywać nowe znajomości. Nabierzmy więc optymizmu i zamiast narzekać, pracujmy nad dobrymi relacjami.

Baran - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Byk - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Bliźnięta - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Rak - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Lew - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Panna - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Waga - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Skorpion - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Strzelec - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Koziorożec - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Wodnik - roczny horoskop miłosny na 2020 rok Ryby - roczny horoskop miłosny na 2020 rok

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer