Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Pochłonięty dziś będziesz sprawami towarzyskimi. Popołudnie sprzyja zabawie i odpoczynkowi, masz też szczęście w miłości.


Horoskop miesięczny dla Panny

Udane dni

Będziesz wojowniczy, bystry i ciekawski. Przed twoim czujnym wzrokiem nie ukryje się żaden rodzinny sekret. W Święta wiele uda się załatwić, a po Nowym Roku sprzyja ci szczęście w pracy. Słońce, Merkury, Saturn i Pluton znajdą się w trygonach do twojego znaku i sprawią, że Święta będą udane i wesołe, a spotkania z całą rodziną będą spokojne. Opozycja Neptuna sprawi, że będziesz bardziej niż zwykle zgodny i wyrozumiały. Mars w opozycji pomoże ci szybko uporać się z obowiązkami.

Horoskop roczny dla Panny na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer