Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Towarzyskie spotkania zajmą ci więcej czasu niż zwykle. Obowiązki i zwykłe sprawy wydadzą ci się wyjątkowo nużące. Skup się na ważnych sprawach, bo przegapisz bardzo ciekawą propozycję zawodową.


Horoskop miesięczny dla Panny

Rozwijaj umiejętności i znajdź czas na naukę

Zrób coś dla siebie i pozwól sobie na nowe hobby i rozwijanie ukrytych talentów. Rodzina nie da sobie bez ciebie rady, a przyjaciele co chwila będą dzwonić. Będziesz wszystkich zaskakiwać swoimi odważnymi decyzjami. Ktoś, na kim ci bardzo zależy, wreszcie zwróci na ciebie uwagę. Słońce zapewni ci uznanie otoczenia i dobry humor. Podczas pełni Księżyca 10-12.11 coś ważnego i radosnego może się wydarzyć w twoim życiu.

Horoskop roczny dla Panny na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer