Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Będziesz w dobrym nastroju. Nie warto zajmować się dziś drobiazgami czy kłótniami. Twoje spostrzeżenia będą trafne, a intuicja ostrzeże cię przed spotkaniem z krewnym, za którym nie przepadasz.


Horoskop miesięczny dla Panny

Zarządzaj, porządkuj i szukaj życiowej równowagi

Wpadniesz na dobre pomysły jak awansować lub zyskać pieniądze. Większość z nich uda się szybko zrealizować. Zastanów się tylko, czy inni łatwo zgodzą się na proponowane przez ciebie zmiany? Postaraj się nie rządzić wszystkimi dookoła i przestań rozstawiać ludzi po kątach, a miesiąc będzie bardzo udany. Podczas pełni Księżyca 4-6.06 w kwadraturze do twojego znaku staraj się mieć wszystko pod kontrolą i nie trać panowania nad emocjami, a wszystko będzie jak chcesz. Mars cały czas jest w opozycji do twojego znaku i daje ci i dużo energii, ale i dużo zadań do wykonania w krótkim czasie.

Horoskop roczny dla Panny na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer