Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Masz przed sobą udany dzień. Nowe pomysły, inspiracje i podszepty dobrych ludzi pomogą ci w rozwiązywaniu codziennych problemów. Wieczorem dobra wiadomość zza granicy.


Horoskop miesięczny dla Panny

Ważne spotkania i propozycje

Poczujesz przypływ ambicji. Zapragniesz zdobyć władzę i przy okazji zarobić wielkie pieniądze. Masz szansę zrealizować te marzenia, ale powinieneś wszystko bardzo dokładnie przemyśleć i zaplanować. Słońce pomoże ci zebrać siły, a Jowisz przepędzi twoich konkurentów. Jednak nie daj się ponieść zazdrości i nerwom, bo ugrzęźniesz w intrygach i niepotrzebnych konfliktach. W krytycznych momentach nie zapominaj o odpoczynku i relaksie.

Horoskop roczny dla Panny na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer