Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Będziesz tajemniczy i dociekliwy. Zaczniesz tropić tajne plany i spiski. Uważaj, aby nie zagubić się w świecie fantastycznych domysłów! Popołudnie sprzyja trosce o zdrowie i rzucaniu zgubnych nałogów.


Horoskop miesięczny dla Panny

Romantycznie i wyjątkowo

Święta i karnawałowe zabawy dadzą ci wiele okazji do ciekawych spotkań i odpoczynku. Korzystny trygon Słońca sprawi, że będziesz w dobrym humorze, a twoje pomysły będą się podobać. Nie leniuchuj więc, tylko zabierz się za ambitne pomysły. Na korzystne efekty rozpoczętych teraz działań nie będziesz musiał długo czekać.

Horoskop roczny dla Panny na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer