Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Będziesz obowiązkowy i dociekliwy. Aura sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień, które dotyczą rodzinnych inwestycji. Przypadkowo zdobyte informacje okażą się pouczające. Po południu unikaj osób przeziębionych lub chorych na grypę.


Horoskop miesięczny dla Panny

Planety dają ci siłę

Sprzyja ci szczęście, a koniunkcje Słońca, Wenus, Marsa i Merkurego sprawią, że rozwiążesz zagadki, które ostatnio trochę cię stresowały. Bądź dobrej myśli, szukaj sympatycznych ludzi, którzy myślą podobnie do ciebie. Nowe znajomości mogą przerodzić się w przyjaźń. Nów w twoim znaku 29-30.08 zapewni ci dużo nowych pomysłów i poczucie odnowy. Podczas pełni 13-14.09 naprzeciwko twojego znaku dogaduj się z ludźmi i podejmuj ważne zawodowe decyzje.

Horoskop roczny dla Panny na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer