Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Czeka cię ciekawy dzień. Aura sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie życiowych problemów. Podczas porannej kawy zastanów się, jakie są twoje plany i czego ci brakuje do szczęścia. Najważniejsza chwila dnia to godz. 15.30. Bądź czujny i nie pozwól innym decydować o twoich sprawach. Sprzyjające ci znaki zodiaku to Baran i Waga.


Horoskop miesięczny dla Panny

Wszyscy cię polubią

Zrobisz coś miłego dla ludzi, pomożesz komuś słabszemu. Mars i Wenus sprzyjają także gorącym romansom i niespodziewanym odnawianiu znajomości sprzed lat. Będzie wesoło, ale unikaj konfliktów. Merkury pomoże ci zmienić stare schematy, ale nie jest to jeszcze czas na wielkie życiowe rewolucje. Słońce znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku. To aspekt, który nie sprzyja nowym i ryzykownym sprawom. Opozycja Marsa do 28.01 radzi trzymać się z daleka od kłótni i cudzych problemów. Po co się stresować? Lepiej zająć się swoimi sprawami.

Horoskop roczny dla Panny na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Panny na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer