Horoskopy dla Panny


Horoskopy dla Panny

Horoskop na dziś

Skorzystasz z każdej okazji, aby pogawędzić z przyjaciółmi. Wspomnienia rozczulą cię i sprawią, że będziesz dla wszystkich wyrozumiały. Po południu unikaj alkoholu, a podczas zakupów pilnuj portfela.


Horoskop miesięczny dla Panny

Wiosenne przebudzenie i wielkie porządki

Będziesz cierpliwy, dokładny i punktualny. Wykorzystaj okazję aby zabrać się za trudne sprawy i szybko zrobić wiosenne porządki. Słońce znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku. W pracy uporządkuj różne zaległe sprawy, a w domu wyciągnij i posegreguj rupiecie z pawlaczy i piwnicy. Merkury pomaga ci załatwiać różne urzędowe sprawy. Wytropisz błędy, naprawisz to, co działało źle. Mars od 31.03 sprawi, że będziesz szybki i bezwzględny dla wrogów. Lepiej cię teraz nie drażnić! Wenus od 26.03 pomoże ci zarobić pieniądze i korzystnie kupić to, na co będziesz miał ochotę.

Horoskop roczny dla Panny na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Panny

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer