Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Zajmiesz się dzisiaj pieniędzmi. Wizyta w banku skończy się poważnymi przemyśleniami na temat oszczędności i planowanych wydatków. Powodzenie cię nie opuści, ale bądź uprzejmy dla innych ludzi!


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Zbierz siły przed wielkimi czynami

Przed tobą udane dni, dlatego niczym się nie stresuj i trochę odpocznij. Zostaniesz zaproszony na sympatyczne spotkania. Przy okazji odbędziesz tajną misję! Postanowisz kogoś wyswatać i dyplomatycznie połączysz samotne serca. Słońce radzi ci, abyś zwolnił tempa i unikał ryzyka. To nie czas na męczące zadania. Koniunkcja Jowisza zapewni ci wsparcie ludzi, ale dopiero za miesiąc, kiedy Słońce wjedzie do twojego znaku, możesz spodziewać się fajerwerków. Odpoczywaj, planuj, zbieraj siły przed wyzwaniami, które nadchodzą.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer