Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Dzień nie sprzyja ryzykownym decyzjom. Zamiast szalonych pomysłów wybierzesz sprawdzone rozwiązania - co rzadko ci się zdarza. Popołudnie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, niezwykłym dyskusjom i odkryciom intelektualnym.


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Nie rozpraszaj się
Miesiąc będzie udany, ale nie zwierzaj się wszystkim naokoło ze swoich ambitnych planów i miłosnych sekretów. Ktoś leniwy zacznie kopiować twoje plany, a ktoś inny chętnie przyłączy się na gotowe. Najpierw coś zrób, a potem zbieraj pochwały. Słońce i Merkury znajdują się w sekstylach do twojego znaku zodiaku. Pomogą ci szybko zdobyć uznanie, bo będziesz spostrzegawczy i bardzo szybki. Saturn radzi ci pilnować swoich sekretów i liczyć pieniądze, żeby niczego ci nie zabrakło.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Strzelca na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer