Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Od rana będziesz buntowniczy. Planeta Jowisz dobrze wróży wszystkim twoim sprawom. Twoje pomysły mogą zadziwić osoby starsze i konserwatywne, ale w końcu uda ci się przekonać je do swoich planów.


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Załatwiaj ważne sprawy

Szczęście ci sprzyja! Zabierz się do pracy, bo teraz osiągniesz sukces. Słońce znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Będziesz energiczny i bardzo aktywny. Koniunkcja Jowisza sprzyja zdobywaniu większej gotówki. Opozycja Marsa od 31.03 radzi ci zadbać o zdrowie i więcej odpoczywać, bo choć będziesz miał mnóstwo energii, to możesz być roztargniony i nerwowy. Mars sprzyja nowym pomysłom na spędzanie wolnego czasu i zajmowanie się hobby. Spotkaj się ze znajomymi, a zdobędziesz nowe wiadomości na temat kogoś, kto cię bardzo interesuje. Inwestuj i zaczynaj nowe sprawy w wyjątkowo szczęśliwe dla ciebie dni 12-16.04.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer