Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Zabierzesz się za gruntowne porządki. Na szczęście nie wytrzymasz za długo takiego zajęcia, ale twój zgryźliwy humor może udzielić się przyjaciołom i domownikom. Należy okazać ci jak największą troskę i podawać lecznicze nalewki.


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Spadniesz na cztery łapy

Słońce w trygonie doda ci energii, a Wenus w opozycji zapewni pomoc ludzi i miękkie lądowanie w trudnych sytuacjach. Będziesz się podobać, unikniesz kłopotów. Życie wreszcie nabierze barw, a ty z optymizmem popatrzysz w przyszłość. Podczas pełni Księżyca 7-8.04 zacznie kiełkować w twojej głowie pomysł, który już niedługo przyniesie ci fortunę.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer