Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Zajmiesz się rozstrzyganiem zawodowych problemów. Trudna sprawa okaże się prostsza do załatwienia. Będziesz zadowolony i pewny siebie. Szczęście sprzyja ci szczególnie, jeśli wybierasz się na randkę.


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Saturn doda ci powagi
W tym zodiakalnym miesiącu Strzelce będą bronić swoich prywatnych spraw i poglądów przed osobami, które są zazdrosne, a nawet groźne. Kwadratura Słońca zwiastuje trochę towarzyskich niespodzianek, a nawet konfliktów. Nie odkładaj ich rozwiązania na później, ale też postaraj się być sprawiedliwy. Zamiast narzekać i zniechęcać się na widok pierwszych przeciwności, bądź wytrwały, a szczęście i do ciebie się teraz uśmiechnie. W tym miesiącu staniesz się mniej wygadany, a bardziej skupiony na swoim wnętrzu i uczuciach. Sprawy domu i rodziny będą dla ciebie najważniejsze. Możesz mieć dosyć pośpiechu i cudzych spraw na głowie. Nadszedł czas, aby zatrzymać się i spokojnie przemyśleć sprawy z ostatnich miesięcy. Teraz jest ważne, żebyś zrozumiał, czego naprawdę potrzebujesz do szczęścia. Da ci to wewnętrzną siłę, która pozwoli rozwijać się twoim przedsięwzięciom. Po 12.03 mogą wyjść na jaw różne zaniedbania i zaległości. Ktoś może czepiać się o drobiazgi lub zwyczajnie na coś ci nie pozwoli. Zamiast się złościć, lepiej na chwilę odpuść i opracuj nową strategię. Jeśli czujesz się zmęczony codziennymi obowiązkami, właśnie teraz warto pomyśleć o zwolnieniu lub urlopie.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Strzelca na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer