Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Czeka cię sympatyczny dzień. Wybierz się na dłuższy spacer, bo dzień sprzyja uprawianiu sportu i dalekim wycieczkom. Uważaj tylko, aby podczas rodzinnego spotkania nie powiedzieć komuś czegoś, czego potem będziesz żałować. Przychylny ci znak zodiaku to Ryby.


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Wielki sukces

Słońce w trygonie doda ci sił. Zamiast grzecznie wykonywać polecenia, będziesz wytrwale szukać lepszych rozwiązań. Z osobami o wąskich horyzontach nie będziesz się chciał więcej zadawać. Szukaj nowych inspiracji, niech twoja energia nie idzie na marne. Od 11.08 Wenus w trygonie zadba, żebyś się podobał i miał szczęście w miłości.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer