Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Będziesz dziś spokojny, a nawet skryty. Pogrążysz się w świecie wspomnień, zajmiesz poważnymi przemyśleniami. Po południu odwiedź kogoś bliskiego. Rozmowa na wesoły temat poprawi ci humor.


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Odważnie patrz w przyszłość

Będziesz pomysłowy i bardzo wygadany. Bez trudu przekonasz innych do decyzji, na których ci zależy. Wszystko poukładasz, wyczyścisz i naprawisz. Trygon Marsa sprzyja odważnym decyzjom. Trygon Wenus od 6.09 pomoże ci stanąć finansowo na nogi. Unikaj podejmowania decyzji pod presją podczas pełni Księżyca 1-3.09.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer