Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Nie będziesz się dziś przejmować się zawodowymi sprawami. Od nowych obowiązków i ambitnych pomysłów będziesz trzymać się z daleka. Po południu ogarnie cię romantyczny nastrój. Zadziwisz kogoś swoją troskliwością i wyrozumiałością.


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Pokonasz przeciwności

W tym miesiącu będziesz bronić swoich spraw przed różnymi wścibskimi osobami. Kwadratura Słońca sprawi, że przestaniesz być tak bardzo wyrozumiały dla cudzych słabości. Byle co może cię zirytować. Dbaj więc o swoją wygodę i trzymaj się z daleka od ludzi, których zwyczajnie nie lubisz.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer