Horoskopy dla Strzelca


Horoskopy dla Strzelca

Horoskop na dziś

Będziesz dziś zdecydowany i trochę egoistyczny. Zapragniesz mieć wszystko natychmiast i bez zbędnych dyskusji. Nie przyjmiesz do wiadomości sprzeciwów i pomysłów innych niż twoje. Więcej dyplomacji i cierpliwości - to rada na dziś dla ambitnych.


Horoskop miesięczny dla Strzelca

Dużo siły i nowych pomysłów

Zapowiada się udany miesiąc. Słońce powróci do twojego znaku zodiaku, przyniesie ci sympatyczne wydarzenia i sprawi, że łatwiej uporasz się z codziennymi kłopotami. Od 13.12 Mars odwiedzi twój znak i doda ci energii. Nie zwlekaj dłużej z tym, co dla ciebie ważne.

Horoskop roczny dla Strzelca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Strzelca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

O charakterze zodiakalnego Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer