Horoskopy dla Koziorożca


Horoskopy dla Koziorożca

Horoskop na dziś

Nie będziesz narzekać na brak zajęć. Pilnuj szczegółów i drobiazgów, a uporasz się z każdym nowym zleceniem. Wieczorem nie angażuj się w sąsiedzkie dyskusje. Twoje argumenty mogą zostać źle zrozumiane.


Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Niezwykłe zbiegi okoliczności

Planety sprzyjają niezwykłym spotkaniom. Wenus w twoim znaku od 10.12 sprawi, że będziesz atrakcyjny i wszędzie mile widziany. Rusz się z kanapy i w tym miesiącu zacznij podbój świata. Pluton cały czas przebywa w twoim znaku i sprawia, że wszystkie twoje ambitne plany stają się teraz możliwe, jeśli dobrze wszystko zaplanujesz.

Horoskop roczny dla Koziorożca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Koziorożca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer