Horoskopy dla Koziorożca


Horoskopy dla Koziorożca

Horoskop na dziś

Będziesz trochę bardziej niż zwykle leniwy i senny. Nie bierz na siebie zbyt wielu domowych obowiązków. Wieczorem zadzwoń do przyjaciół. Nowe wiadomości ożywią cię i poprawią ci humor.


Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Buntuj się i zmieniaj zasady

Miesiąc sprzyja zmianom. Będziesz energiczny i niepokorny. Przegonisz wrogów, pokażesz wszystkim, na co cię na prawdę stać. Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku. Życie nabierze barw i nawet zawodowe obowiązki staną się bardziej interesujące. Będziesz szybki, pewny siebie, ale także buntowniczy. Merkury w sekstylu do twojego znaku sprzyja wprowadzaniu w życie zmian i robieniu wiosennych porządków. Sekstyl Wenus od 26.03 zapewni ci powodzenie w miłości, a trygon Marsa do 31.03 będzie dbał o twoje zdrowie, zachęci cię do spacerowania, podróżowania i bardzo poprawi ci nastrój. Koniunkcja Plutona pomoże ci zmienić to, co cię denerwuje. Razem z koniunkcją Saturna sprzyja podejmowaniu mądrych decyzji dotyczących kondycji, jak rzucanie palenia czy ograniczenie cukru. W weekend Merkury znajdzie się w sekstylu do twojego znaku zodiaku.

Horoskop roczny dla Koziorożca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer