Horoskopy dla Koziorożca


Horoskopy dla Koziorożca

Horoskop na dziś

Pierwszą połowę dnia przeznaczysz na porządki i różne zaległe sprawy. Po południu ktoś przyniesie ci ciekawe wiadomości i poprawi ci humor. Być może czeka na ciebie zaproszenie w pewne ciekawe i niezwykłe miejsce.


Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Nadchodzą pieniądze

Bądź dobrej myśli, bo sprzyja ci szczęście w sprawach zawodowych i finansowych. Możesz liczyć na poparcie osób wyżej postawionych. Nie tracić czas na wyjaśnienia i głupie dyskusje, tylko zabierz się za zarabianie pieniędzy. Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku zodiaku. Doda ci odwagi i cierpliwości podczas załatwiania ważnych dla ciebie zawodowych spraw. Do 7.02 Merkury przebywa w twoim znaku i odkryje przed tobą nowe zainteresowania, pomoże w nauce. Kwadratura Jowisza pomoże pracować szybko i efektywnie oraz pomoże ci zawierać ciekawe znajomości w pracy.

Horoskop roczny dla Koziorożca na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Koziorożca na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer