Horoskopy dla Koziorożca


Horoskopy dla Koziorożca

Horoskop na dziś

Masz przed sobą udany dzień. Ludzie będą ci bardzo przychylni, co warto wykorzystać i załatwić trudne sprawy. Możesz liczyć na wsparcie, a twoje pomysły spotkają się z uznaniem. Dzień sprzyja też nauce i rozwijaniu własnych zainteresowań. Po południu staniesz się wesoły i towarzyski. Warto spotkać się z przyjaciółmi.


Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Bądź aktywny

Będziesz pomysłowy i bardzo wygadany. Bez trudu przekonasz innych do decyzji, na których ci zależy. Twoim argumentom nikt się nie oprze. Załatwiaj ważne sprawy, zdobywaj nowych przyjaciół. 22.03 Saturn wychodzi z twojego znaku zodiaku, gdzie przebywał przez dwa lata i mógł utrudniać lub spowalniać pewne życiowe sprawy. Poczujesz, że więcej spraw zależy od ciebie, a szczęście o wiele częściej zacznie się do ciebie uśmiechać.

Horoskop roczny dla Koziorożca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer