Horoskopy dla Koziorożca


Horoskopy dla Koziorożca

Horoskop na dziś

Będziesz dziś myśleć o miłości, chętnie bezinteresownie pomożesz słabszym, a nawet kogoś wyręczysz. Od południa powinieneś uważać na sprawy diety, unikać podejrzanej gastronomii, a na wieczorny spacerek zabrać ciepłą czapkę i szalik.


Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Ambitne plany

Przed tobą ważny miesiąc. Saturn od 2.07 znajdzie się w twoim znaku zodiaku i sprzyjać będzie poważnym i ambitnym przedsięwzięciom. Nawet podczas wakacyjnego wyjazdu możesz spotkać kogoś, kto pomoże ci zmienić bieg twojej kariery. Mogą się też pojawić ważne wiadomości i wydarzenia, ale i opóźnienia i komplikacje, szczególnie podczas nowiu Księżyca i zaćmienia Słońca 21-22.06 oraz podczas pełni Księżyca w twoim znaku 4-6.07. Podejmuj odpowiedzialne decyzje i nie rezygnuj, nawet jeśli sukces nie przyjdzie od razu.

Horoskop roczny dla Koziorożca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer