Horoskopy dla Koziorożca


Horoskopy dla Koziorożca

Horoskop na dziś

Przed tobą spokojny dzień. Uważaj tylko podczas oficjalnych spotkań, bo ktoś leniwy chętnie obarczy cię swoimi obowiązkami. Po południu tajemnicza siła ciągnąć cię będzie w stronę dobrej cukierni. Tym razem pozwól się jej ponieść, bo należy ci się nagroda za życiowe trudy.


Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Pluton da ci w końcu spokój

Pluton 23.03 opuści twój znak i poczujesz spokój. Od 25.03 Mars znajdzie się w opozycji i poczujesz, jak bardzo stare sprawy cię nudzą. Na szczęście od 3.04 Merkury w trygonie do twojego znaku sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Po Wielkanocy nadal trwa dobra passa. Saturn w sekstylu sprzyja zacieśnianiu ważnych znajomości.

Horoskop roczny dla Koziorożca na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Koziorożca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer