Horoskopy dla Koziorożca


Horoskopy dla Koziorożca

Horoskop na dziś

Przed południem pewna marudna osoba może męczyć cię swoimi problemami. Nie pozwól jej na zbyt wiele! Skoncentruj się, a obowiązki uda się wykonać szybciej niż myślisz. Po południu możesz liczyć dobre wiadomości od przyjaciół.


Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Unikaj stresów

W tym miesiącu do szczęścia potrzebny jest ci przede wszystkim święty spokój. Ambitne projekty przekażesz innym znakom zodiaku, ale Wenus w koniunkcji i tak pomoże ci błyszczeć. Znów zainteresujesz się swoim hobby. W wolnych chwilach wyłączysz telefon, będziesz czytać romantyczne opowieści i słuchać muzyki sprzed lat.

Horoskop roczny dla Koziorożca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer