Horoskopy dla Koziorożca


Horoskopy dla Koziorożca

Horoskop na dziś

Możesz dzisiaj liczyć na szczęście w miłości. Wybierz się do kina, załóż wspaniałą kreację. Wieczorem miła wiadomość od kogoś, o kim prawie już nie pamiętasz. Odpowiedz na zaległe listy i e-maile.


Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Działaj odważnie

Słońce sprzyja dobrym pomysłom, sukcesom i zdobywaniu autorytetu. Wszyscy zaczną bardziej liczyć się z twoim zdaniem. Będzie można na ciebie liczyć i zrobisz coś dobrego dla innych. Słońce i Merkury w koniunkcji do twojego znaku sprawią, że będziesz w bardzo dobrym humorze. Czekają cię Święta pełne radości, a opozycja Jowisza zapowiada zgodę w rodzinie. Saturn i Pluton wciąż przebywają w twoim znaku i pomagają ci podjąć ważne i konieczne decyzje. Nów i zaćmienie Słońca w twoim znaku 6.01 skierują twoją uwagę na nowe sprawy.

Horoskop roczny dla Koziorożca na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer