Horoskopy dla Koziorożca


Horoskopy dla Koziorożca

Horoskop na dziś

Będziesz miał wiele znakomitych pomysłów na spędzenie weekendu. Aura sprzyja odpoczynkowi i zabawie, a także trosce o kondycję. Przyjaciele opowiedzą ci historię, która skłoni cię do poważniejszych życiowych przemyśleń.


Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Zawodowe sukcesy

Koziorożce nie będą skłonne do przejmowania się tym, czego chcą od nich inni ludzie. Twoje pomysły okażą się najważniejsze. Osobiście pilnuj ważnych spraw i nie pozwól, aby ktoś swoim narzekaniem zdenerwował cię lub wywiódł w pole. Czas sprzyja służbowym sukcesom, a nawet oczekiwanym triumfom. W sprawach miłosnych i rodzinnych wreszcie będzie trochę więcej radości i spokoju.

Horoskop roczny dla Koziorożca na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Koziorożca

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Koziorożca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer