Horoskopy


Horoskop zodiakalny na 2017 rok

Przeczytaj ogólny horoskop na 2017 rok oraz szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku.

Horoskop finansowy i zawodowy na 2017 rok

Baran Byk BliĽnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Miesięczny horoskop biznesowy

Horoskop miłosny na rok 2017

Baran Byk BliĽnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Horoskop chiński na rok Ognistego Koguta (2017)

Chiński system astrologiczny jest zupełnie odmienny od zachodniego. Co roku władanie w chińskim zodiaku przejmuje inne zwierzę zodiakalne.

SprawdĽ, którym znakiem jeste¶ w chińskim zodiaku.

Horoskop miesięczny

Nowy astrologiczny miesi±c powitamy w sobotę, 22 lipca 2017 roku o 17.15 czasu polskiego, kiedy Słońce wkroczy do ognistego znaku Lwa. Przed nami miesi±c szumnych obietnic, wielkich gestów i jeszcze większych wydatków. To doskonały czas dla ludzi pozbawionych kompleksów i mocno przekonanych do słuszno¶ci swoich racji.

Horoskop partnerski

SprawdĽ, jak bardzo do siebie pasujecie i na co powinni¶cie zwracać uwagę, aby było wam ze sob± dobrze.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer