Horoskopy


Horoskop zodiakalny na 2021 rok

Przeczytaj ogólny horoskop na 2021 rok oraz szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku.

Miesięczny horoskop biznesowy

Horoskop chiński na rok Metalowego Bawołu (2021)

Rokiem 2021 włada Metalowy Bawół, najbardziej pracowity i obowiązkowy znak chińskiego zodiaku. Zwany jest także Wołem na Drodze, co oznacza, że rok 2021 będzie rokiem negocjacji, zawierania ważnych sojuszy oraz umacniania korzystnych relacji między ludźmi. Warto więc z optymizmem i cierpliwością zabrać się za ważne zadania.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Horoskop miesięczny

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w czwartek, 22 lipca 2021. Słońce wkroczyło w znak Lwa. Rozpocznie się czas sprzyjający odpoczynkowi, wakacyjnym przyjemnościom, ale też twórczości i nowym inspiracjom. Będziemy bardziej towarzyscy, rozmowni i otwarci na nowe znajomości. Wielu osobom Słońce w znaku Lwa da silny impuls do rozwoju osobistego, aby odkryć swoje pasje. Poczujemy przypływ optymizmu, bo Słońce w Lwie sprzyja otwartości i wierze we własne umiejętności. Zastanowimy się, jak żyć wygodniej, radośniej i jak lepiej wykorzystywać wolny czas.

Horoskop partnerski

Sprawdź, jak bardzo do siebie pasujecie i na co powinniście zwracać uwagę, aby było wam ze sobą dobrze.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer