Horoskopy


Horoskop zodiakalny na 2020 rok

Przeczytaj ogólny horoskop na 2020 rok oraz szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku.

Miesięczny horoskop biznesowy

Horoskop chiński na rok Metalowego Szczura (2020)

Pod wpływem Metalowego Szczura będziemy odważniejsi, ale także niespokojni i znudzeni tym, co już znamy. Jednak Szczur we wszystkim widzi szansę i wykorzystuje każdą okoliczność na swoją korzyść. Dlatego w 2020 roku liczy się intelekt, a jeden dobry pomysł może przestawić nasze życie na nowe tory.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Horoskop miesięczny

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w sobotę, 22 sierpnia, kiedy Słońce wkroczyło w ziemski znak Panny. Słońce w znaku Panny skieruje naszą uwagę na sprawy, które związane są z nauką, porządkami, odkrywaniem nowego hobby i podróżami.

Horoskop partnerski

Sprawdź, jak bardzo do siebie pasujecie i na co powinniście zwracać uwagę, aby było wam ze sobą dobrze.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer