Horoskopy


Horoskop zodiakalny na 2019 rok

Przeczytaj ogólny horoskop na 2019 rok oraz szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku.

Miesięczny horoskop biznesowy

Horoskop miłosny na rok 2019

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Świni (2019)

Przed nami rok Ziemskiej Świni. Zaczyna się 5 lutego 2019 roku i przyniesie nam mnóstwo radości. Będziemy cieszyć się życiem, a w biznesie rok sprzyja odważnym i trafnym decyzjom.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Horoskop miesięczny

Nowy astrologiczny miesiąc powitaliśmy w niedzielę, 22 grudnia 2019. Słońce wkroczyło do znaku Koziorożca. Rozpoczął się czas sprzyjający podsumowaniom minionego roku i układaniu bardzo poważnych życiowych planów. Znak Koziorożca w zodiaku symbolizuje prawo, porządek i rozwój ważnych przedsięwzięć. Włada nim planeta Saturn, uznawana za symbol czasu i norm, jakim wszyscy podlegamy.

Horoskop partnerski

Sprawdź, jak bardzo do siebie pasujecie i na co powinniście zwracać uwagę, aby było wam ze sobą dobrze.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer