Horoskopy dla Skorpiona


Horoskopy dla Skorpiona

Horoskop na dziś

Będziesz bardzo energiczny. Załatw szybko ważne sprawy, a zostanie ci więcej czasu na przyjemności. Wieczorem nie daj się sprowokować do kłótni i unikaj samotnych spacerów w podejrzane okolice.


Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Wiosenne zamieszanie

Zamiast spieszyć się i ryzykować, po prostu odpocznij. Musisz zregenerować siły, bo tej wiosny czeka cię jeszcze mnóstwo ważnych i inspirujących zadań. Słońce znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku. Możesz poczuć się zmęczony nadmiarem wydarzeń i stresów. Opozycja Marsa do 31.03 nie sprzyja ryzykowaniu w interesach. Trygon Wenus od 26.03 zapewnią ci spokój ze strony wrogów i konkurentów i powodzenie w miłości. W kwietniu nabierzesz ochoty na towarzyskie wizyty, poczujesz przypływ optymizmu i dobrego humoru.

Horoskop roczny dla Skorpiona na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Skorpiona

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer