Horoskopy dla Skorpiona


Horoskopy dla Skorpiona

Horoskop na dziś

Będziesz rozmyślać o swoich obowiązkach i poradzisz się doświadczonej osoby. Osoby na wysokich stanowiskach chętnie ci pomogą i zlecą wykonanie poufnych zadań. Podwyżka, a nawet awans może być w zasięgu ręki! Dzień sprzyja też trosce o kondycję.


Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Trzymaj nerwy na wodzy

Zajmij się domowymi sprawami, a innymi problemami się nie martw. Im dalej od kłótni, tym lepiej, bo w obronie swojego zdania możesz być wybuchowy. Pomysły, na jakie w tym miesiącu wpadniesz, lepiej realizować samodzielnie. Lepiej na tym wyjdziesz i nie będziesz musiał się nikomu tłumaczyć. Słońce i Merkury znajdują się w kwadraturach do twojego znaku zodiaku. Dzięki nim będziesz bardziej pracowity i lepiej zorganizowany, choć także nieco mniej towarzyski.

Horoskop roczny dla Skorpiona na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Skorpiona na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Skorpiona

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer