Horoskopy dla Skorpiona


Horoskopy dla Skorpiona

Horoskop na dziś

Staniesz się wyjątkowo pracowity. Możesz dziś liczyć na ciekawe wiadomości dotyczące spraw zawodowych. Wszystko rozstrzygnie się na twoją korzyść. Wieczorem odwiedź przyjaciół, z którymi dawno się nie widziałeś.


Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Przygotuj się na nowe wyzwania

Idzie nowe! Słońce, Wenus i Merkury znajdują się w twoim znaku. Przynoszą korzystne okazje, dodają sił. W tym miesiącu kończ stare sprawy, pozbywaj się zaległości i niepotrzebnych spraw. W weekendy poczujesz, że czas zająć się życiem duchowym. Księżyc w nowiu w twoim znaku zodiaku 27-28.10 przygotuje cię na nowe zadania, a pełnia w opozycji do twojego znaku 10-12.11 pomoże ci odciąć się od niechcianych spraw i męczących ludzi.

Horoskop roczny dla Skorpiona na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Skorpiona

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer