Horoskopy dla Skorpiona


Horoskopy dla Skorpiona

Horoskop na dziś

Możesz mieć trudności z przedstawianiem swoich planów. Ludzie mogą cię nie zrozumieć, a twoje polecenia wykonać na opak. Osobiście pilnuj ważnych spraw, a unikniesz sporów i kłopotów. Popołudnie sprzyja trosce o dobry wygląd i zdrowie.


Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Nowe możliwości

Przed tobą udane dni. Słońce i Neptun w trygonach zapewnią ci dobrą zabawę i pomogą w pracy. Będziesz też miał szczęście w miłości i sam wiele zrobisz dla swoich przyjaciół. Od 4.03 Mars przestanie tworzyć opozycję i znajdziesz czas, żeby się tym wszystkim nacieszyć.

Horoskop roczny dla Skorpiona na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Skorpiona

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer