Horoskopy dla Skorpiona


Horoskopy dla Skorpiona

Horoskop na dziś

Masz przed sobą ciekawy dzień. Dziś będziesz podobać się innym, zyskasz dzięki znajomościom i różnym towarzyskim układom. Cierpliwość i intuicja pomogą ci w każdej trudnej sprawie.


Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Wenus ci sprzyja

Wykorzystaj świąteczną aurę i zakończ różne stare konflikty. Będziesz się teraz podobać, dlatego warto zadbać także o wygląd. Słońce, Merkury, Saturn i Pluton tworzą sekstyle do twojego znaku zodiaku. Zapewnią ci udane Święta i powodzenie w miłości. Wenus w twoim znaku zadba, aby odwiedzili cię sympatyczni goście i nie zabrakło sylwestrowych rozrywek.

Horoskop roczny dla Skorpiona na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Skorpiona

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer