Horoskopy dla Skorpiona


Horoskopy dla Skorpiona

Horoskop na dziś

Zatęsknisz za urlopem i odpoczynkiem. Nie ulegaj presji i spędź ten dzień tak, jak najbardziej lubisz. Popołudnie sprzyja porządkom w szafach i zabiegom kosmetycznym.


Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Odkryj zamiary konkurencji

Zajmij się swoimi sprawami, a innymi problemami się nie martw. Im dalej od kłótni, tym lepiej. Pomysły, na jakie w tym miesiącu wpadniesz, szybko wprowadzaj w życie. Lepiej na tym wyjdziesz i nie będziesz musiał się nikomu tłumaczyć. Od 5.03 Wenus w opozycji do twojego znaku zapewni ci potrzebne wsparcie ludzi i przypływ gotówki.

Horoskop roczny dla Skorpiona na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Skorpiona

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer