Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Nie pozwolisz się dzisiaj krytykować i poganiać. Będziesz najmądrzejszy, lepiej bez potrzeby nie wchodzić ci dzisiaj w drogę. Po południu zapadniesz w ulubiony fotel i oddasz się lekturze horroru lub kryminału.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Wszystko się ułoży

Kiedy Słońce, Wenus, Jowisz i Merkury wkraczają w znak Bliźniąt, nie ma czasu na smutki i żale. Planety nastroją cię pozytywnie i pogodnie do całego świata. Pokazuj się, baw i zachwycaj sobą innych. Twoje talenty aktorskie i artystyczne odżyją. Pokaż innym, na co cię stać i co potrafisz. Będziesz wspaniałym organizatorem wyjazdów i weekendowych przyjęć.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer