Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Przed tobą sympatyczny dzień, postaraj się pamiętać o terminie ważnego spotkania! Po południu przyjaciele i znajomi zajmą cię swoimi sprawami, poproszą o radę i wsparcie. Wybierz się na zakupy, a uda ci się spełnić marzenie bliskiej osoby.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Dobre wiadomości

Wykorzystaj siłę, jaką ci teraz daje Słońce, które znajduje się w twoim znaku. Jesteś już gotowy do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Merkury od 11.06 także znajdzie się w koniunkcji i przypomni ci o ważnych postanowieniach. Zacznij od małych, ale potrzebnych kroków. Uda ci się teraz regularnie ćwiczyć, przejść na zdrowszą dietę i lepiej zorganizować swój dzień. Masz mnóstwo energii i tym razem wszystko się uda.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer