Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Możesz być senny i rozkojarzony. Nie bądź zły na ludzi i nie miej do siebie pretensji. Możliwe są pomyłki i zguby, ktoś nie przyjdzie lub o czymś zapomnisz. Dzień sprzyja odpoczynkowi, porządkom i wspomnieniom.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Znajdź czas dla siebie

Planety przypomną ci o niezbędnych zakupach i naprawach w domu i gospodarstwie. Liczy i kalkuluj, bo uda ci się sporo zaoszczędzić. Choć czeka cię więcej pracy, to będziesz w bardzo dobrym humorze. Znajdź jednak czas dla siebie i odpocznij, bo wakacje są tylko raz w roku. Wenus do 7.08 przebywa w twoim znaku i daje ci okazję do poznania ciekawych ludzi, znalezienia partnera i polepszenia stanu swoich finansów.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer