Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Będziesz senny i spokojny, dzień sprzyja odpoczynkowi. Nie angażuj się w cudze konflikty, trudno będzie skoncentrować się na aktualnych wydarzeniach. Niektóre Bliźnięta odkryją dziś w sobie talent literacki.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Szczęcie ci sprzyja

Bądź dobrej myśli! Szczęście ci sprzyja, a planety pomagają. Będziesz wyrozumiały i łatwo zakończysz różne stare konflikty. Słońce w trygonie zawieraniu nowych znajomości, warto wyjść do ludzi. Merkury w trygonie pomoże znaleźć czas na ciekawe zainteresowania, hobby i naukę.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer