Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Od samego rana będziesz dziś marzyć o miłości, chętnie pomożesz słabszym, a nawet kogoś wyręczysz. Po południu uważaj na sprawy diety, a na wieczorny spacer zabierz ciepłą bluzę.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Ucieczka przed nudą

Będziesz pomysłowy i bardzo energiczny. Szukaj nowych zadań, poznawaj ciekawych ludzi i nie trać czasu z nudziarzami. Słońce w sekstylu do twojego znaku zodiaku sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, wyjazdom i krótkiemu urlopowi. Nabierzesz ochoty na nowe przedsięwzięcia i trudno ci będzie spokojnie usiedzieć w jednym miejscu. Uda ci się zakończyć stare sprawy, a twoje pomysły spotkają się z uznaniem. Mars od 31.03 będzie przebywał w twoim znaku. Dlatego w kwietniu bądź ostrożny podczas uprawiania sportu lub cięższych prac w domu. Jeśli będziesz się spieszyć, to możesz narazić się na kontuzję.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer