Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Chętnie wybierzesz się do kogoś z wizytą. Każde spotkanie towarzyskie wyda ci się atrakcyjniejsze od samotnego siedzenia w domu. Taki dzień sprzyja zakupom, uprawianiu sportu i wycieczkom.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Nowe wyzwania

Słońce sprzyja dobrym pomysłom, a Jowisz zapewni ci teraz uznanie. Będziesz pomysłowy i nie zostawisz przyjaciół w potrzebie. Kto szuka pomocy i wsparcia, ten zwróci się właśnie do ciebie i się nie zawiedzie. Planety w kwadraturach nie tylko będą mobilizować cię do działania, ale i skłaniać cię do zmiany planów. Mądrze podejmuj decyzje podczas nowiu 29-30.08, nie panikuj i myśl racjonalnie podczas pełni 13-14.09..

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer