Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Czeka cię dzisiaj trochę zamieszania, bo mogą nagle zmienić się miejsca lub godziny ważnych spotkań. Dopasuj się do nowych okoliczności i bądź otwarci na zmiany. Wieczorem szczęście zacznie ci sprzyjać i zobaczysz świat w lepszych barwach. Przychylny ci znak zodiaku to Bliźnięta, sprzyjająca pora dnia to wieczór, a szczęśliwa liczba to 2.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Dużo dobrych wiadomości

Mars doda ci odwagi, a Słońce w trygonie sprawi, że będziesz cieszyć się z wygranej. Wrogowie poddadzą się, a przyjaciele stwierdzą, że masz świetną intuicję i potrafisz przewidywać przyszłość. Od 11.10 Merkury w trygonie do twojego znaku zapewni ci dużo nowej wiedzy i pomyślnych wiadomości. W pracy trzeba będzie powyjaśniać różne sprawy. Bądź uprzejmy, nawet jeśli będzie to wymagać poświęcenia i cierpliwości. W końcu osiągniesz to, na czym ci bardzo zależy.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer