Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Postanowisz nadrobić zaległości, które dotyczą życia rodzinnego. Niestety, na wszystko może nie starczyć ci czasu, bo także służbowych obowiązków może być więcej niż zwykle. Rozplanuj czas, a unikniesz stresu.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Czeka cię dużo atrakcji

Będziesz pomysłowy, energiczny i w dobrym humorze. Skup się na swoich potrzebach i nie pozwól, aby z powodu Świąt ktoś beztrosko zrzucił na ciebie wszystkie swoje kłopoty i obowiązki. Warto teraz odpocząć i zająć się także swoimi sprawami. Słońce, Pluton, Merkury i Saturn w kwinkunksach do twojego znaku sprawią, że w Święta będziesz chciał przede wszystkim odpocząć. Opozycje Wenus i Jowisza doskonale wpłyną na rodzinne sprawy i nie pozwolą ci się nudzić.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer