Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Będziesz dziś bardzo towarzyski i wyjątkowo zgodny. Dogadasz się z kimś, kto krytykował twoje plany. Po południu warto wybrać się na zakupy, pomyśleć o uzupełnieniu zimowej garderoby i modnej fryzurze.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Saturn radzi działać ostrożnie

Bliźniętom w tym miesiącu nie zabraknie okazji, aby podzielić się ze wszystkimi swoją wiedzą i przemyśleniami. Znajdziesz się w centrum ważnych wydarzeń. Będziesz decydować, a nawet rozsądzać spory. Taka rola zacznie ci się bardzo podobać! Uważaj tylko, abyś nie stał się zbyt krytyczny i despotyczny. Nie rozkazuj, a tłumacz i uprzejmie proś o uwagę. W ten sposób osiągniesz sukces, zdobędziesz popularność i uznanie. Kwadratura Słońca i Merkurego sprawi, że poważnie podejdziesz do wszystkich spraw, jakie w tym miesiącu przykują twoją uwagę. Staniesz się cierpliwszy i o wiele lepiej zorganizowany. Czas wreszcie przestanie przeciekać ci przez palce uda ci się zrobić coś bardzo konkretnego. Miesiąc sprzyja zdobywaniu uznania, pokonywaniu wrogów oraz własnych słabości. Za sprawą opozycji Saturna nie będziesz dla ludzi tak wyrozumiały, jak zwykle. Nie pozwolisz, aby leniwe osoby wykorzystywały cię i przestaniesz tracić czas na sprawy, które nie przynoszą ci wymiernych korzyści. To idealny miesiąc, aby szybko uporządkować trudne sprawy, pozbyć się zaległości i przejąć pełną kontrolę nad swoim życiem. Niektóre Bliźnięta będą jednak władcze, a nawet despotyczne. Niestety, nie wszyscy chętnie podporządkują się twojej woli. Pozwól ludziom mieć własne zdanie, a unikniesz nieporozumień i męczących dyskusji.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Bliźniąt na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer