Horoskopy dla Bliźniąt


Horoskopy dla Bliźniąt

Horoskop na dziś

Możesz dzisiaj mieć więcej obowiązków niż zazwyczaj. Nie odkładaj wszystkich domowych spraw na później. Popołudnie sprzyja kontaktom z ludźmi i wesołej zabawia w gronie przyjaciół.


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Sukces i zadowolenie

Słońce, Merkury i Wenus przemierzają twój znak zodiaku. Nie wstydź się mówić o swoich sukcesach, ktoś je wreszcie doceni. Poczujesz przypływ optymizmu i sił życiowych. Warto zacząć coś nowego, czegoś się nauczyć lub coś w życiu zmienić. Ułóż nowe plany podboju świata i ruszaj do przodu. Podczas nowiu Księżyca w twoim znaku 21-22.05 układaj plany i nastaw się na nowe przedsięwzięcia i przygody. Podczas pełni Księżyca 4-6.06 uważnie rozglądaj się dookoła, bo ktoś ważny może pojawić się na twojej drodze.

Horoskop roczny dla Bliźniąt na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Bliźniąt

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer