Czar dnia


Czar Przywoływanie Miłości

Jeśli wciąż szukasz swojego idealnego partnera i chcesz choć trochę pomóc swojemu przyszłemu szczęściu, skorzystaj z Czaru Przywoływanie Miłości.

Potrzebujesz:
różowej świeczki,
wykałaczki,
paska papieru,
wstążeczki: czerwonej, białej i zielonej,
gałązki trzmieliny lub wierzby.

Czas:
Idealną porą na miłosne czary jest piątkowy wieczór. Planetarną opiekunką piątku jest planeta Wenus, patronka zakochanych.

Wykonanie:
Usiądź wygodnie, zamknij oczy i wyobraź sobie wygląd oraz cechy wymarzonego partnera. Obdarz go magicznym imieniem i napisz je na świecy wykałaczką. (Jeśli żadne imię nie przychodzi ci do głowy, napisz „Mój Ukochany” czy „Moja Ukochana”). Na pasku papieru napisz swoje imię. Spleć kolorowe wstążki w warkoczyk, cały czas myśląc o zbliżającej się miłości, a potem owiń papier splecionymi wstążkami.
Unieś warkoczyk ze wstążek, świecę i gałązkę ku górze, prosząc Wenus o pomoc w znalezieniu miłości. Następnie zapal świecę. Skup się na jej płomieniu i wyobraź sobie siebie u boku tej wspaniałej osoby. Owiń warkoczyk ze wstążek wokół gałązki zgodnie z ruchem wskazówek zegara, jednocześnie patrząc jak na palącej się świecy znika wypisane imię. Kiedy imię zniknie, zgaś świecę mokrymi palcami lub specjalnym kapturkiem. Miękkim woskiem przymocuj oba końce warkoczyka do gałązki. Trzymaj gałązkę tak, abyś ją widział ze swojego łóżka. Następnego dnia rozpleć wstążki, aby zaklęcie mogło zadziałać i sprowadzić twoją upragnioną miłość.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer