Czar dnia


Czar Powodzenie w Podróży

Aby zapewnić sobie powodzenie w podróży lub szybkie uzyskanie wizy, wykonaj czar. Weź trzy żółte świece, olejek o zapachu sosny lub jałowca, żółte nici, trzy żółte kwiaty (kaczeńce, irysy, tulipany, żonkile itp.). Na świecach wydrap intencje czaru (nazwę miasta lub państwa, do którego jedziesz). Potem świece posmaruj olejkiem i postaw przed sobą jedną w kierunku wschodu, drugą na południe a trzecią na zachód. Kwiaty spleć ze sobą żółtą nicią i kładziemy na środku powstałego ze świec trójkąta. Zapal świece. Kiedy się dopalą, zbierz pozostały z nich wosk, zlep nim nici i kwiaty. Potem wrzuć to wszystko do płynącej wody (rzeki, potoku, strumienia).

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer