Czar dnia


Czar Nowa Miłość

Aby przyciągnąć ku sobie upragnioną miłość, weź czerwoną i różową świecę i namaść je olejkiem różanym. Ustaw je tak, aby odbijały się w lustrze. Między nimi połóż miedzianą bransoletkę i kwiat róży. Zapal najpierw różową świecę, a potem czerwoną i wyobrażaj sobie, że spotykasz wymarzoną miłość, która rozkwita jak róża. Potem wypowiedz trzy razy zaklęcie: "O Wenus, piękna pani. Ty miłością władasz, ty ją dla ludzi stwarzasz. Spraw, aby miłość mnie dotknęła i swym urokiem objęła. Bez niczyjej szkody, niech się tak stanie." Potem niech świeczki wypalą się do końca. Płatki róży ususz i schowaj, a bransoletkę noś przy sobie, dopóki nie spotkasz miłości.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer