Czar dnia


Letni Czar Słońca i Powodzenia

Słońce jest najlepszym lekarstwem na złe samopoczucie, chorobę, brak pieniędzy czy chandrę. Ciesz się energią Słońca i powodzenia, jakie daje lato i słoneczne światło. Aby zachować na dłużej dobroczynny wpływ magicznych promieni słońca, wykonaj Letni Czar Słońca i Powodzenia.

Potrzebujesz:
zebranych w czasie wykonywania czaru kwiatów, liści,
zeszyt lub dwie deseczki wielkości zeszytu lub większe do suszenia kwiatów i liści,
kartkę żółtego papieru lub kartonu,
klej,
ramkę do obrazków.

Czas:
Czar wykonaj w ciepły, słoneczny letni dzień. Jeśli zrobisz to w czasie przesilenia, czyli 21 lub 22 czerwca, twój czar będzie miał podwójną moc i siłę działania.

Wykonanie:
W ciepły i pogodny dzień znajdź słoneczne miejsce na zewnątrz: w ogródku, w pobliskim parku lub lesie. Usiądź wygodnie na ławce, trawie lub na pniu drzewa i zamknij oczy. Wycisz swoje myśli i przez kilka minut nie napinaj mięśni twarzy i nie otwieraj oczu. Oddychaj spokojnie. Wyobraź sobie, że otaczają cię promienie słoneczne i poczuć, że jesteś szczęśliwa. Otwórz oczy i idź na spacer, nawet przez godzinę. Zbierz po drodze liście, kwiaty, gałązki, ptasie pióra lub inne rzeczy, które przykują twoją uwagę. Po powrocie do domu zasusz te rzeczy, szczególnie kwiaty i liście, w kartkach w zeszycie lub w specjalnej prasowalnicy – między dwoma deseczkami z dokręcaną śrubą. To może zająć nawet do trzech lub czterech tygodni. Kiedy wszystko się ususzy i sprasuje, zbierz pozostałe rzeczy,  które zebrałaś podczas spaceru oraz kartkę żółtego kartony lub papieru i klej. Wytnij z papieru koło, które symbolizować będzie Słońce i przyklej do niego ułożone w kompozycję listki, kwiaty, pióra i wszystko to, co zebrałaś. Zadbaj, żeby wyklejanka była różnokolorowa i przypominała ci słoneczny dzień lata, kiedy zaczęłaś ten czar. Opraw wyklejankę w ramki i powieś w widocznym miejscu w domu. Przez cały rok, szczególnie w jesienne i zimowe dni, za każdym razem, kiedy spojrzysz na ten obrazek, przypomnisz sobie magiczną siłę i ciepło Słońca, dzięki czemu nie zabraknie ci optymizmu i siły do pokonywania trudności.

Magiczna rada:
Ten słoneczny obrazek przyciągnie też do twojego domu dobrobyt i radość. Aby lepiej zadziałał, powieś go w kącie bogactwa w twoim domu lub pokoju, w którym najczęściej przebywasz na co dzień, czyli w najdalszym kącie po lewej stronie od wejścia do domu lub pokoju. Wybierz ciemno złotą ramkę, która kolorem będzie przypominać złoto, a czar jeszcze bardziej skutecznie przyciągnie do ciebie dobrobyt i bogactwo.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer