Czar dnia


Czar Czerwonej Ścieżki

Aby uzyskać wewnętrzną harmonię i duchową równowagę, odpraw czar czerwonej ścieżki.

Potrzebne ci będą:
ptasie pióro,
długa czerwona wstęga,
kilkanaście czerwonych, czarnych, żółtych i białych koralików.

Znajdź ustronne miejsce na świeżym powietrzu. Wejdź do niego wyobrażając sobie, że przechodzisz przez niewidzialne drzwi, zostawiając za sobą codzienne sprawy i zmartwienia. Chodź powoli w koło, wedle ruchów wskazówek zegara, aż poczujesz, że masz stanąć. Połóż tam piórko i idź dalej po kole. Jeżeli znów poczujesz, że chcesz przystanąć w  miejscu, gdzie położyłeś pióro, oznacza to, że znalazłeś odpowiednie miejsce, aby odprawić rytuał. W środku koła, po którym się poruszasz, rozłóż swobodnie wstęgę, w każdej ćwiartce połóż po kilka koralików. Usiądź w miejscu, gdzie położyłeś piórko przodem do okręgu. Wyobraź sobie, że łączą cię z okolicą niewidzialne nici, które łączą się powoli w gęstą sieć powiązań. Trzymając w dłoni piórko poczuj wiatr i wsłuchaj się w odgłosy przyrody. Siedź tam dopóki nie poczujesz się dobrze. Potem wstań i odejdź, zabierając koraliki, piórko i wstęgę.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer