Czar dnia


Czar Ochrona domu
Aby odprawić czar ochraniający dom lub mieszkanie przed złymi energiami, urokami czy złorzeczniem nieprzychylnych ludzi, można odprawić czar jarzębinowy. Weź dwie lub trzy gałązki jarzębiny mierzące około 25 cm. Ważne jest, aby je zerwać, a nie uciąć nożem. Czerwoną wstążką zwiąż je tak, aby powstał krzyż. Potem obejdź cały dom czy mieszkanie z jarzębinowym krzyżem w ręku, wyobrażając sobie, że drzewo wypełnia dom mocą ochronną. Każde pomieszczenie obejdź dookoła. Na końcu wyjdź tyłem przez frontowe drzwi i przytwierdź nad nimi gałązki. Najmocniej czar ten działa, kiedy odprawia się go cztery razy w roku podczas przesileń: wiosennego (21 marca), letniego (24 czerwca), jesiennego (21 września) i zimowego (21 grudnia).

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer