Czar dnia


Czar obfitości

Przygotuj: miedzianą lub złotą monetę, złotą świecę, dziesięć okruszków bursztynu, olejek lawendowy, suszone ziele werbeny, kociołek do spalenia ziół. Najpierw wydrap na świecy to, czego pragniesz - sumę pieniędzy, markę samochodu, wizerunek domu itp. Posmaruj świecę olejkiem i zapal ją na 15-20 min. W tym czasie wyobrażaj sobie, jakie dobra materialne chcesz przywołać do siebie. Nie gasząc świecy weź kociołek, wsyp do niego bursztyn, werbenę i podpal wszystko w środku kociołka. Potem włóż do ognia monetę i jeszcze raz wyobraź sobie dobra, których pragniesz. Poczekaj, aż świeca i ogień w kociołku dopalą się. Kiedy moneta ostygnie, zakop ją w doniczce z dowolną rośliną. resztki świec i popiołu z kociołka rozsyp na cztery strony świata.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer