Czar dnia


Czar Zgody

Ten prosty czar przyda ci się, kiedy jesteś uczestnikiem kłótni i chciałbyś, aby wreszcie zapanowała zgoda. Możesz wykorzystać go zarówno w relacjach prywatnych, jak i w sprawach zawodowych.

Potrzebujesz:
szklankę,
fotografię osoby, z którą się kłócisz lub jej imię wypisane na kartce,
wodę,
cukier.

Wykonanie:
O zachodzie słońca, najlepiej podczas nowiu Księżyca, wlej do szklanki 1/3 wody. Postaw szklankę z wodą na fotografii lub kartce. Nasyp cukru i mieszaj, aż się w całości rozpuści. Podczas mieszania powtarzaj słowa: "Niech wszystko będzie słodyczą i zgodą między mną i .. (imię)." Powtarzaj ten czar codziennie, aż kłopoty znikną.

Nasza rada:
Aby kłótnia się skończyła, czasami trzeba pierwszej wyciągnąć rękę na zgodę i puścić to, co było w niepamięć. Możesz wykonać ten czar w przededniu ważnej rozmowy lub przed zadzwonieniem do osoby, z którą się pokłóciłeś.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer