Czar dnia


Kryształ sekretu

Ten czar pozwoli ci stworzyć obdarzony wielką mocą prywatny amulet, który pomoże ci spełnić sekretne marzenie. Jest to idealny rytuał na zimę, kiedy potrzebujemy otuchy i wiary we własne siły.

Potrzebujesz:
1. jasny kryształ, może być to dowolny otoczak (obrobiony kamień o gładkich brzegach).
2. ulubione kadzidło.
3. elegancka biała świeca.
4. mała miseczka z czystą wodą.
5. mała miseczka z solą.
6. kawałek materiału.
7. kompas, aby ustalić kierunki geograficzne.

Czas:
O zachodzie Słońca, kiedy możesz skoncentrować się na swoich sprawach.

Wykonanie:
Umieść swój kryształ na kawałku materiału rozłożonym na stole. Postaw miseczkę z solą na północy, kadzidło na wschodzie, świecę na południu, a miseczkę z wodą na zachodzie. Północ symbolizuje twoje praktyczne umiejętności, wschód dobre wiadomości, południe siłę i odwagę, a zachód wiarę i intuicję. Zapal świecę, spoglądaj w ogień i cały czas myśl o swoim marzeniu. Weź trochę soli z miseczki, wypowiedz swoje marzenie i trzy razy w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara posyp sól dookoła kryształu. Zapal od świecy kadzidło i kiedy zacznie się palić, wyobraź sobie, jak pojawiają się możliwości spełnienia życzenia. Zatocz kadzidłem trzy kręgi nad kryształem (zgodnie z ruchem wskazówek zegara) i wypowiedz swoje marzenie. Następnie weź kryształ do ręki i trzy razy zatocz nim kręgi nad świecą, także wypowiadając zaklęcie. Połóż kryształ pośrodku stołu i trzy razy skrop go wodą z miseczki. Potem weź do ręki kadzidełko i „napisz” nim litera po literze w powietrzu ponad kryształem swoje marzenie. Potem zgaś kadzidełko w miseczce z wodą i zagaś świecę wyobrażając sobie, jak energia ognia skupia się w twoim krysztale, aby marzenie się spełniło. Noś ze sobą kryształ, aby w chwilach zwątpienia przypomniał ci o sekretnym marzeniu, które wkrótce się ziści.

Nasza rada:
Ten czar bardzo sprzyja koncentracji nad celami, jakie chcesz osiągnąć. Może dotyczyć dowolnej dziedziny życia. Jednak niech twoje marzenie będzie sekretem, który dzielisz tylko z najbardziej zaufanymi osobami.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer