Czar dnia


Czar Nowa Miło¶ć

Aby przyci±gn±ć ku sobie upragnion± miło¶ć, weĽ czerwon± i różow± ¶wiecę i nama¶ć je olejkiem różanym. Ustaw je tak, aby odbijały się w lustrze. Między nimi połóż miedzian± bransoletkę i kwiat róży. Zapal najpierw różow± ¶wiecę, a potem czerwon± i wyobrażaj sobie, że spotykasz wymarzon± miło¶ć, która rozkwita jak róża. Potem wypowiedz trzy razy zaklęcie: "O Wenus, piękna pani. Ty miło¶ci± władasz, ty j± dla ludzi stwarzasz. Spraw, aby miło¶ć mnie dotknęła i swym urokiem objęła. Bez niczyjej szkody, niech się tak stanie." Potem niech ¶wieczki wypal± się do końca. Płatki róży ususz i schowaj, a bransoletkę no¶ przy sobie, dopóki nie spotkasz miło¶ci.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer