Czar dnia


Czar Imbir Ochronny

Imbir od wieków uważany jest za magiczne, lecznicze i ochronne ziele. Czar imbirowy może skutecznie chronić twój samochód przed wypadkami i stłuczkami, a zabrany w podróż w bagażu chroni przed kłopotami i niefortunnymi wypadkami. Wybierz taki korzeń imbiru, aby przypominał on kształtem człowieka – czyli miał cztery kończyny i główkę. Na każdej kończynie zawiąż żółtą wstążeczkę (ale na głowie nie). Całując wstążeczki powtarzaj przy każdej: "We wszystkich wyprawach w życiu strzeż mnie i chroń od nieszczęść." Umieść imbirowego ludzika w suchym drewnianym pudełeczku, które ma zamykane wieczko na haczyk lub kluczyk. Schowaj go w samochodzie w skrytce lub zabieraj na każdą wyprawę. Czar powtarzaj co sześć miesięcy.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer