Czar dnia


Czar Dodatkowa Praca

Zdarza się nieraz, że potrzebujesz dodatkowej gotówki, a nie masz możliwości uzyskania podwyżki lub spadku. Co na to poradzić? Najlepiej poszukać dodatkowego zajęcia na weekendy lub po godzinach pracy. Czar Dodatkowa Praca pozwoli ci szybko znaleźć dobrze płatne zajęcie i sfinansować wymarzony wyjazd, zakup do domu lub inną ważną inwestycję.

Potrzebujesz:
nową, nie używaną jeszcze szpilkę, może być z ozdobną główką,
małe lusterko,
białą świecę,
kawałek złotego materiału, najlepiej jedwabiu.

Czas:
Najlepsze rezultaty osiągniesz, jeśli wykonasz czar w poniedziałkowy wieczór w okolicach nowiu Księżyca.

Wykonanie:
Na biurku, stole lub na parapecie okna rozłóż materiał i ułóż na nim obok siebie w linii prostej najpierw świecę, potem lusterko, a na końcu szpilkę. Potem zapal świecę, weź do ręki szpilkę i przesuń ją przez płomień świecy trzy razy. Pomyśl w tym czasie, jaką pracę chcesz zdobyć. Potem połóż szpilkę na lusterku i poczekaj, aż świeca się dopali do końca. Kiedy świeca zgaśnie, wepnij szpilkę w materiał i schowaj do szuflady biurka lub w szafie. Kiedy dostaniesz ofertę lub umowę nowej dodatkowej pracy, wyjmij szpilkę i wetknij ją w swoją kopię umowy. Jeśli jest to umowa ustna, spisz warunki nowej pracy i wepnij w tę kartkę szpilkę. Umieść papier ze szpilką w swojej sypialni lub blisko łóżka, na przykład w szufladzie szafki nocnej. Trzymaj je tam, dopóki masz tę pracę.

Nasza rada:
Jeśli okaże się, że mimo iż zdobyłaś dodatkową pracę, nie odpowiada ci ona, wyjmij szpilkę z umowy i wykonaj czar jeszcze raz w intencji nowej pracy.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer