Czar dnia


Czar Awans Zawodowy

Wielu z nas przydarzyła się ta sama historia: pracowałeś jak mrówka, szef wykorzystywał twoje pomysły, a kiedy pojawiła się szansa na awans, zaproponowano ją komuś innemu.
Czar przydaje się, kiedy czujesz, że zasługujesz na awans lub lepsze stanowisko, a z różnych względów nie jesteś doceniany w pracy.

Potrzebujesz:
długiego zielonego sznurka,
czerwonej świecy,
małego kawałka kory dębu,
liścia laurowego,
żółtej róży.

Czas:
Najlepszym dniem na wykonanie tego czaru jest czwartek. Planetarnym władcą czwartku jest planeta Jowisz, która sprzyja zaszczytom, powodzeniu i dobrym relacjom z ludźmi, którzy postawieni są wyżej od nas. Jowisz jest także opiekunem dębu, którego moc zawarta jest w dębowej korze.

Wykonanie:
Weź korę dębu i zawiąż wokół niej węzełek z jednego końca zielonego sznurka, jednocześnie wyobrażając sobie nowe, lepsze stanowisko. Z drugiego końca sznurka zawiąż węzły z liściem laurowym i różą. Tak przygotowany sznurek (z korą dębu, liściem laurowym i różą) zawiń wokół świecy. Tak przygotowaną świecę zapalamy codziennie wieczorem na kilkanaście minut (nie więcej niż 15 min). Nie zostawiaj świecy bez nadzoru i uważaj, aby węzły z korą, liściem i różą nie zapaliły się od płomienia. Kiedy świeczka się wypali, zdejmij z niej węzły z korą, liściem i zasuszoną różą i ukryj je w pracy w takim miejscu, gdzie nikt nie zajrzy. Kiedy uzyskasz to, czego chcesz, spal sznurki, a popiół zalej wodą i wyrzuć.

Nasza uwaga:
Czar Awans Zawodowy pomoże przyspieszyć bieg spraw, ale wszystkiego za ciebie nie załatwi. Dlatego podczas jego wykonywania warto przemyśleć swoją sytuację i zastanowić się, jak najlepiej przedstawić szefowi twoją prośbę.

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer