Horoskopy dla Wagi


Horoskopy dla Wagi

Horoskop na dziś

Znajdziesz dziś tysiąc spraw do załatwienia i zrobisz wszystko, aby tylko zwrócić na siebie uwagę otoczenia. Zrealizujesz swoje cele dzięki wytrwałości i stanowczości. Nie poddawaj się, nawet jeśli ktoś będzie przeciwko tobie spiskował.


Horoskop miesięczny dla Wagi

Miłość i zabawa

Przelotnymi kłopotami wcale się nie przejmuj, bo ze wszystkim doskonale sobie poradzisz. Po pracy należy ci się trochę wytchnienia. Odpoczywaj, spaceruj i nie bierz na siebie cudzych kłopotów. Weekendy szczególnie sprzyjają dobrej zabawie i miłości. Słońce i Merkury znajdują się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Poprawią ci humor, dodadzą animuszu. Będziesz się podobać, a koniunkcja Jowisza zwiększy twoje szanse na sukces. Twoje ambitne pomyły przyniosą spodziewane efekty, dlatego nie siedź z założonymi rękoma, tylko pracuj za dwóch!

Horoskop roczny dla Wagi na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Wagi na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Wagi

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer