Horoskopy dla Wagi


Horoskopy dla Wagi

Horoskop na dziś

Będziesz energiczny i pomysłowy. Nie rezygnuj zbyt szybko z dzisiejszych planów. Wykorzystaj jak najlepiej ten dzień, bo wiele może się udać. Wspaniała passa dla artystów i zakochanych.


Horoskop miesięczny dla Wagi

Dużo energii i ciepła

Bożonarodzeniowe dekoracje wprawią cię w doskonały humor. Chętnie zrobisz coś dobrego dla ludzi. Wspomożesz biednych, zrobisz przelew na konto fundacji lub schroniska. Opłaci się być dobrym, bo dzięki temu cały świat staje się lepszy. Słońce, Merkury, Saturn i Pluton znajdują się w kwadraturach do twojego dekanatu. Będziesz miał mnóstwo energii, ale nie próbuj wszystkimi rządzić. Mars w styczniu sprawi, że nie będziesz wyrozumiały dla rodziny, która nie szanuje twoich potrzeb. Opozycja Urana sprawi, że podejdziesz w rewolucyjny sposób do świątecznych tradycji i zrobisz wszystko tak, aby to tobie było wygodnie.

Horoskop roczny dla Wagi na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wagi

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer