Horoskopy dla Wagi


Horoskopy dla Wagi

Horoskop na dziś

Pokażesz swoją prawdziwą naturę. Nie bój się na wypowiadać na głos swoich poglądów. Odniesiesz dzisiaj sukces dzięki opanowaniu i odrobinie uporu. Wieczorem zadzwoń do przyjaciela.


Horoskop miesięczny dla Wagi

Więcej luzu

Będziesz marzyć! Najpierw o wielkiej karierze, a potem o miłosnych przygodach i emocjonujących znajomościach. Słońce w trygonie pomoże zrealizować ambitne plany. Tylko nie spiesz się podczas załatwiania ważnych spraw, a cały miesiąc okaże się udany. Od 11.06 Mars w sekstylu za to sprzyja zabawie i planowaniu wakacji.

Horoskop roczny dla Wagi na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wagi

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer