Horoskopy dla Wagi


Horoskopy dla Wagi

Horoskop na dziś

Dzień będzie pracowity, a ty masz przed sobą sporo wyzwań i zadań. Znajomi przypomną sobie o starych sprawach, wszyscy będą chcieli o coś cię zapytać lub coś ciekawego ci opowiedzieć.


Horoskop miesięczny dla Wagi

Bądź samodzielny i odważny

Twoje sprawy będą bardzo interesujące dla znajomych i przyjaciół. Wszyscy będą ci doradzać i pomagać. Korzystaj z przyjemności i różnych przywilejów. Słońce znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku. Ważne wydarzenia przyspieszą, a ludzie będą się bardziej interesować twoimi poglądami i sprawami. Jowisz sprzyja zawieraniu nowych znajomości i spotykaniu się z ważnymi osobami. Kwadratura Saturna radzi bronić się przed plotkarzami i osobami, które mogłyby wykorzystać twoje dobre serce. Słuchaj tego, co inni ci radzą lub nakazują, ale ważne decyzje podejmuj samodzielnie. Dwie pełnie Księżyca w twoim znaku 21-22.03 i 18-19.04 skierują twoją uwagę na sprawy rodzinne i uczuciowe.

Horoskop roczny dla Wagi na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wagi

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer