Horoskopy dla Wagi


Horoskopy dla Wagi

Horoskop na dziś

Dziś można będzie na ciebie liczyć. Z wielkim spokojem zabierzesz się za sprawy, których nie da się przełożyć na później. Jeśli nie sprowokujesz kogoś kłótliwego do dyskusji, to spędzisz dzień w bardzo dobrym nastroju.


Horoskop miesięczny dla Wagi

Nowe perspektywy

Miesiąc sprzyja odpoczynkowi i robieniu ambitnych planów na przyszłość. Saturn od 22.03 przestanie działać niekorzystną kwadraturą na twój znak i sprawy, które się komplikowały od dwóch lat teraz zaczną układać się po twojej myśli. Mimo trudnej aury sporo spraw uda się załatwić, bo Merkury przynosi ci same dobre pomysły.

Horoskop roczny dla Wagi na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wagi

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer