Horoskopy dla Wagi


Horoskopy dla Wagi

Horoskop na dziś

Będziesz wymagający i krytyczny. Sprawy układać się będą pomyślnie pod warunkiem, że okażesz innym więcej uwagi i cierpliwości. Uważaj w kontaktach ze starszymi osobami, bo żarty mogą obrócić się przeciwko tobie.


Horoskop miesięczny dla Wagi

Nowe znajomości

Wagi czeka udany miesiąc. Poczujesz przypływ sił i optymizmu. Zapragniesz robić kilka rzeczy na raz, będziesz mniej martwić się i narzekać. W pracy dodasz wszystkim odwagi, a w wolnym czasie będziesz przewodzić wesołej zabawie. Dla wielu osób staniesz się autorytetem w sprawach mody i dobrego zachowania. Nie zawiedź pokładanych w tobie nadziei i w tym miesiącu zrób coś dobrego dla innych.

Horoskop roczny dla Wagi na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Wagi

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Wagi

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer