Horoskopy dla Wagi


Horoskopy dla Wagi

Horoskop na dziś

Zajmiesz się bardzo ważnymi i odpowiedzialnymi sprawami. W pracy zarządzisz wielkie porządki, a po południu zorganizujesz rodzinie aktywny wypoczynek. Pamiętaj też o kimś, kto czeka na twoją pomoc.


Horoskop miesięczny dla Wagi

Ostrożnie z obietnicami

Planety podpowiadają ci, że teraz nadszedł czas na gruntowne zmiany. Saturn wciąż działa dyscyplinująco na twój znak i przypomina ci, że pewnych ważnych decyzji nie możesz odkładać w nieskończoność. Przestań się lenić i odważnie podejmij każde życiowe wyzwanie. Lipiec sprzyja wyjazdom i towarzyskim spotkaniom. Uważaj jednak i nie obiecuj każdemu tego, czego pragnie, bo nie będziesz w stanie tego spełnić. Zacznij myśleć o sobie i swoich potrzebach.

Horoskop roczny dla Wagi na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wagi

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer