Horoskopy dla Wagi


Horoskopy dla Wagi

Horoskop na dziś

Wszystko, co ważne, będziesz robić z wielkim entuzjazmem i radością. Z tego powodu powiedzie się większość twoich zamierzeń. Dzień sprzyja zawieraniu przyjaźni oraz omawianiu wyjazdowych planów.


Horoskop miesięczny dla Wagi

To będzie twój miesiąc!

Mars i Merkury już są w Twoim znaku, budzą odwagę i przynoszą doskonałe pomysły. A teraz dołączy do nich Słońce, więc będziesz jeszcze bardziej aktywny. Śmiało realizuj swoje plany, rozmawiaj o przyszłości i snuj plany na przyszłość. To, co teraz postanowisz będzie zajmować cię i inspirować przez kolejny rok.

Horoskop roczny dla Wagi na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wagi

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer