Horoskopy dla Wagi


Horoskopy dla Wagi

Horoskop na dziś

Nie będziesz dziś próżnować. Pochłoną cię własne sprawy. Być może zawrzesz tajne porozumienie lub zaplanujesz spisek. Lepiej cię dziś nie prowokować, bo nie będziesz dzisiaj pokojowo nastawiony.


Horoskop miesięczny dla Wagi

Nie daj się nudzie

Miesiąc sprzyja zgodnej współpracy z ludźmi. Będziesz w dobrym humorze, chętnie pomożesz zagubionym przyjaciołom i zestresowanym współpracownikom. Słońce znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Pomaga ci wygrać z jesienną nudą, podsuwa coraz to nowe, ciekawe rozwiązania. Trygon Saturna sprzyja ambitnym pomysłom. Jowisz w kwadraturze może uprzykrzać ci życie dodatkowymi obowiązkami i rutyną, ale przyjaciele dostarczą ci dużej porcji rozrywki i zabawy.

Horoskop roczny dla Wagi na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wagi

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Wagi

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer