Horoskopy dla Wagi


Horoskopy dla Wagi

Horoskop na dziś

Rano będziesz spokojny i senny. Dobra kawa, ciastko i żarty z sympatyczną osobą szybko poprawią ci humor. Po południu zapragniesz dobrej zabawy, ale nie przesadzaj z niezaplanowanymi wydatkami. Spotkanie i wyjazd z przyjaciółmi okażą się bardzo udane. Przychylny ci znak zodiaku to Byk.


Horoskop miesięczny dla Wagi

Relaks i zabawa

Bądź dobrej myśli! Szczęście ci sprzyja, a planety pomagają. Będziesz wyrozumiały i łatwo zakończysz różne stare konflikty. Słońce w sekstylu zawieraniu nowych znajomości, warto wyjść do ludzi. Od 11.08 Wenus w sekstylu pomoże znaleźć czas na wakacyjne przyjemności.

Horoskop roczny dla Wagi na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Wagi

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnej Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer