Horoskopy dla Byka


Horoskopy dla Byka

Horoskop na dziś

Zajmiesz się rodzinnymi sprawami. Być może trzeba będzie komuś doradzić w ważnej sprawie. Nie pozwól jednak, aby wszyscy beztrosko dysponowali twoim czasem. Twoje zdrowie i kondycja wymagają szczególnej uwagi.


Horoskop miesięczny dla Byka

Zadbaj o zdrowie i kondycję

Kiedy Słońce wkracza w znak Bliźniąt, Byki stają się powolne i nawet trochę leniwe. Słońce i do 25 maja także Jowisz w twoim znaku, i tak zapewnią ci szczęście. Bądź dobrej myśli, nie oszczędzaj na siłę i nie martw się na zapas. Po prostu odpocznij, ciesz się pogodą i przyjaciółmi. Na wszystko jeszcze masz czas. Nabierz sił na następne miesiące. Ten miesiąc sprzyja również spotkaniom ze sprawdzonymi przyjaciółmi, plotkom, przyjemnościom i wspólnym koleżeńskim zakupom.

Horoskop roczny dla Byka na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Byka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Byka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer