Horoskopy dla Byka


Horoskopy dla Byka

Horoskop na dziś

Będziesz dziś wrażliwy i sentymentalny. Możesz poczuć się urażony czyjąś krytyką lub niemądrą uwagą. Na wszelki wypadek nie przejmuj się za bardzo opiniami innych i nie słuchaj plotek.


Horoskop miesięczny dla Byka

Szersza perspektywa

Ciesz się Świętami i przyjmij zaproszenia na wizyty. Będziesz miał mnóstwo pozytywnej energii. Do dobrych znajomych zadzwoń z życzeniami. Teraz możesz odnowić sporo ważnych znajomości. Słońce, Merkury, Saturn i Pluton znajdują się w trygonach do twojego znaku i zapowiadają wspaniałe Święta. Pogodzisz krewnych, ucieszysz się widokiem rodziny. Miesiąc będzie sprzyjał mądrym decyzjom, które dotyczą nauki. Możesz odkryć nowe hobby, dzięki któremu zdobędziesz więcej przyjaciół i poszerzysz swoje horyzonty.

Horoskop roczny dla Byka na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Byka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer