Horoskopy dla Byka


Horoskopy dla Byka

Horoskop na dziś

Nie będziesz miał powodów do narzekań, a kłopoty okażą się mniejsze, niż przewidywałeś. Dzień sprzyja rozpoczynaniu podróży, godzeniu się z ludźmi, sympatycznym randkom i dobrym wiadomościom.


Horoskop miesięczny dla Byka

Najważniejsze są miłość i piękno

Możesz teraz poleniuchować, bo planety nie szykują ci zbyt ambitnych lub męczących zadań. Odpoczywaj i ciesz się nadejściem wiosny. Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku i sprawi, że ważne sprawy trochę zwolnią. Trygon Saturna radzi, abyś się nie przemęczał i nie brał teraz zbyt wiele na swoje barki. Znajdziesz czas na odpoczynek, zainteresujesz się sztuką i ezoteryką. Mars do 31.03 marca przebywa w twoim znaku i mobilizuje cię do porządków, doda ci sił i pomoże podreperować kondycję oraz zdrowie.

Horoskop roczny dla Byka na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Byka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer