Horoskopy dla Byka


Horoskopy dla Byka

Horoskop na dziś

Przez cały dzień będziesz bardzo uparty, co nie sprzyja sprawom, które wymagają współpracy z ludźmi. Uważaj, bo twoje szczere opinie mogą oburzyć kogoś starszego. Po południu poświęć więcej uwagi sprawom zdrowia i kondycji. Przychylne ci znaki zodiaku to Skorpion i Strzelec, sprzyjająca pora dnia to popołudnie, a szczęśliwa liczba to 5.


Horoskop miesięczny dla Byka

Ambitne plany

Słońce zapewni ci lepsze planowanie i optymistyczne podejście do nowych obowiązków. Odżyje w tobie ambicja. Postanowisz naprawić swoje życie i szybko pozbędziesz się tego, co przestało ci odpowiadać. Pomożesz, doradzisz i błyskawicznie się ze wszystkim uporasz. Mars i Wenus zapewnią ci powodzenie w miłości.

Horoskop roczny dla Byka na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Byka

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Byka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer