Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dziś

Chętnie zrobisz coś zupełnie nowego i zaskakującego. Nie obiecuj jednak ludziom zbyt wiele, bo po południu możesz jednak zmienić zdanie i poczujesz niezadowolenie z ryzykownych decyzji.


Horoskop miesięczny dla Barana

Nowe siły

Słońce sprzyja świątecznym wizytom, wyjazdom i dobrym pomysłom na rozwiązanie rodzinnych kłopotów. Będziesz pomysłowy, twórczy i odważnie wcielisz swoje plany z życie. Możesz też liczyć na przyjaciół i różne znajomości. Nie grozi ci samotność, a do trudnych zadań uda się znaleźć pomocników. Słońce, Merkury, Saturn i Pluton znajdują się w kwadraturach do twojego znaku. Pomogą ci zapanować nad rozbrykaną rodziną. Będziesz pamiętał o wszystkich ważnych sprawach. 6.01 Księżyc w nowiu i częściowe zaćmienie Słońca utworzą kwadraturę do twojego znaku, co sprzyja ważnym postanowieniom, które dotyczą domu i rodziny.

Horoskop roczny dla Barana na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer