Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dziś

Będziesz dziś surowszy i bardziej rygorystyczny niż zazwyczaj. Trudno cię będzie namówić do zmiany planów. Nie jest to jednak dzień na zaczynanie wszystkiego od nowa.


Horoskop miesięczny dla Barana

Wojowniczy Mars doda ci odwagi

W tym miesiącu Barany będą na pozór spokojniejsze i mniej odważne niż inne znaki zodiaku. Jednak ten, kto zarzuci ci lenistwo bardzo się pomyli! Pochłoną cię ważne przemyślenia i obserwacje. Mars wciąż przebywa w twoim znaku i spotka się na niebie z Uranem i Jowiszem, co spowoduje niekontrolowany wybuch emocji i szybkie podejmowanie zaskakujących decyzji. Zachowania znajomych i współpracowników nagle wydadzą ci się trochę podejrzane. Nie zdradzaj się z tym, co odkryłeś i nie mieszaj się w cudze sprawy! Przez ludzką zazdrość i zwyczajną głupotę czekać cię teraz może trochę towarzyskich nieporozumień. Unikniesz ich, jeśli tylko zachowasz dystans i nie pozwolisz, aby ktoś wciągnął cię w ryzykowne sprawy. W tym miesiącu będziesz filozoficznie nastawiony do świata i jego problemów. Półsekstyl Słońca sprawi, że staniesz się bardziej ostrożny i cierpliwy. Będziesz często zmieniać zdanie, a nawet możesz wycofać się z różnych wcześniejszych ustaleń. Nie miej sobie tego za złe i zamiast się denerwować, uporządkuj swoje sprawy. Jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli, zastanów się, czy nie czas zmienić swoją strategię. W tym astrologicznym miesiącu liczy się intuicja i umiejętność dostosowania się do nowych okoliczności. Nie bądź uparty, a unikniesz rozczarowań. Pod koniec lutego możesz za sprawą Marsa podjąć zaskakujące decyzje. Jeśli od dawna czekasz, żeby zrobić decydujący ruch, teraz jest ten moment.

Horoskop roczny dla Barana na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Barana na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer