Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dziś

Będziesz dziś podatny na wpływy i namowy. Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim, ale unikaj otwartych konfliktów i sytuacji, w których trzeba będzie z kimś rywalizować. Wieczorem nie pozwól, aby zrzędliwy krewny popsuł ci humor opowieściami o życiowych niepowodzeniach. Przychylny ci znak zodiaku to optymistyczne Bliźnięta.


Horoskop miesięczny dla Barana

Czas na miłość

Przed tobą emocjonujący miesiąc. Umawiaj się na spotkania ze znajomymi, szukaj nowych wiadomości i inspiracji. Pełnia Księżyca w twoim znaku sprzyja mądrym decyzjom. Słońce radzi ci, abyś nie wyłączał telefonu, bo zapowiada się mnóstwo towarzyskich atrakcji. Na imprezach i spotkaniach będzie się działo! Poflirtujesz i wytańczysz się za wszystkie czasy.

Horoskop roczny dla Barana na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer