Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dziś

Przed tobą udany dzień. Ktoś z rodziny chętnie pomoże ci uporać się z zaległym problemem. Po południu pochłoną cię towarzyskie ploteczki. Dzień sprzyja też zakupom.


Horoskop miesięczny dla Barana

Nadchodzą dobre dni

Słońce wkroczyło do twojego znaku zodiaku i sprawi, że świat wokół ciebie stanie się kolorowy. Przybędzie ci sił, a twoje pomysły będą się wszystkim podobać. Niczym się więc nie martw i organizuj sobie życie tak, aby było ci wygodnie. Dwie pełnie Księżyca naprzeciwko twojego znaku 21-22.03 i 18-19.04 sprawią, że w twoim życiu uczuciowym może nastąpić rewolucja. Nów Księżyca w twoim znaku 4-5.04 sprzyja zaczynaniu nowych spraw i sukcesom zawodowym.

Horoskop roczny dla Barana na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer