Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dziś

Zainteresujesz się plotkami z życia gwiazd i zwykłych znajomych. W sprawach miłości bądź uprzejmy i dyskretny. Ktoś może poczuć się urażony zbyt otwartym pytaniem, jakie mu dzisiaj zadasz.


Horoskop miesięczny dla Barana

Wszystko się uda!

Nadchodzi miesiąc, w którym twoje sprawy przebiegać będą pomyślnie. Koniec nudy i stagnacji. Działaj szybko i nie odkładaj ważnych spraw na później, bo właśnie teraz masz siłę i odwagę. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz miał mnóstwo optymizmu, a twoja pozytywna aura dobrze wpłynie na całe otoczenie. Mimo że Saturn wciąż tworzy kwadraturę do twojego znaku, będzie ci łatwiej pokonać wyzwania, które pojawią się w twoim życiu.

Horoskop roczny dla Barana na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer