Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dziś

Twoje dzisiejsze spostrzeżenia będą bardzo trafne, co sprzyja towarzyskim sukcesom. Po południu możesz jednak stać się za bardzo nerwowy. Trochę ruchu na świeżym powietrzu lub sportu dobrze ci zrobi.


Horoskop miesięczny dla Barana

Zacieśniaj więzi i odpoczywaj

Nadchodzące lato to dla ciebie najlepsza pora, aby naładować baterie i zacieśniać więzi z bliskimi. Pokaż innym, na co cię stać i co potrafisz. Pokazuj się, baw i zachwycaj sobą innych. Będziesz wspaniałym organizatorem wyjazdów i letnich przyjęć. Przed tobą ważne wydarzenia i mimo wakacyjnej aury, trzymaj rękę na pulsie i bądź gotowy na domowe i rodzinne wyzwania. Całkowite zaćmienie Księżyca 2.07 podpowie ci rozwiązanie pewnej trudnej sprawy, ale też sprawi, że będziesz potrzebował więcej odpoczynku i namysłu zanim podejmiesz ważne decyzje.

Horoskop roczny dla Barana na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer