Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dziś

Będziesz dziś bardzo zdecydowany i trochę egoistyczny. Zapragniesz mieć wszystko natychmiast, nie przyjmiesz do wiadomości sprzeciwów i pomysłów innych niż swoje. Więcej dyplomacji i cierpliwości - to rada na dziś dla Baranów.


Horoskop miesięczny dla Barana

Nowe perspektywy

Słońce w koniunkcji do twojego znaku doda ci odwagi. To, co ważne, postaraj się załatwić sam, a najlepiej na tym wyjdziesz. Nie bój się zmian, bo zyskasz na nich więcej niż inni. Mimo sytuacji na świecie pojawią się nowe pomysły, a nawet propozycje, które w tym roku przyniosą ci sporo zysków i zadowolenia. 22.03 Saturn przestanie po dwóch latach działać niekorzystną kwadraturą na twój znak i wreszcie poczujesz, że masz siły na wszystko i pojawią się nowe perspektywy. Nów Księżyca 23-24.03 przyniesie ważne przemyślenia i decyzje.

Horoskop roczny dla Barana na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer