Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dziś

Zapragniesz piękna i luksusu. Ładne przedmioty i modne stroje wywrą na tobie wielkie wrażenie. Podczas zakupów uważaj, bo w takim nastroju możesz wydać zbyt wiele. Popołudnie sprzyja gotowaniu ulubionych potraw.


Horoskop miesięczny dla Barana

Cierpliwość i odpoczynek

W sierpniu i wrześniu planety pozwolą ci odpocząć od obowiązków i konfliktów. Uda ci się mieć więcej czasu na swoje własne sprawy. Od konfliktów i głośnych zebrań będziesz trzymać się z daleka, ale w razie potrzeby obronisz się przed intruzami. Choć Merkury znajdzie się w opozycji, to nie dasz się sprowokować do ryzykownych decyzji i będziesz w dobrym humorze.

Horoskop roczny dla Barana na 2019 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer