Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dziś

Uważaj, bo szybko zmieniające się okoliczności mogą cię trochę zaskoczyć. Dzień nie sprzyja ryzykownym interesom i decyzjom, z których trudno się wycofać. Bądź wierny swoim zasadom, a uporasz się z wyzwaniami.


Horoskop miesięczny dla Barana

Idzie nowe

Znudzisz się starymi sprawami, a energia będzie cię rozpierać. Z takim nastawieniem coś ważnego musi się teraz udać. Pluton w kwadraturze od 11.06 radzi tylko unikać zawodowych kłótni, bo możesz być uszczypliwy dla kogoś. Za to Słońce w sekstylu i Mars w trygonie we wszystkim ci pomagają. Sport, hobby i odpoczynek też będą ważne, bo musisz spędzić miło wolny czas.

Horoskop roczny dla Barana na 2023 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

Sprawdź co karty tarota wróżą Ci na ten tydzień.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer