Horoskopy dla Barana


Horoskopy dla Barana

Horoskop na dzi¶

Powiniene¶ być dzisiaj delikatny i ostrożny, szczególnie, je¶li zamierzasz komentować cudze uczucia. Możesz pogubić się w atmosferze różnych podejrzeń i domysłów. Na szczę¶cie intuicja uchroni cię przed towarzyskimi kłopotami.


Horoskop miesięczny dla Barana

Słońce doda ci energii

Koniec nudy i stagnacji. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz miał mnóstwo optymizmu, a twoja pozytywna aura dobrze wpłynie na całe otoczenie. Opozycja Jowisza sprzyja większym zyskom. Mars w trygonie pomoże ci skoncentrować się na ważnych sprawach i skutecznie działać.

Horoskop roczny dla Barana na 2017 rok

Horoskop biznesowy i finansowy dla Barana na 2017 rok

Tarot tygodniowy dla Barana

SprawdĽ co karty tarota wróż± Ci na ten tydzień.

SprawdĽ, którym znakiem jeste¶ w chińskim zodiaku.

 

O charakterze zodiakalnego Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer