10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Miłosława Krogulska

W chińskim kalendarzu każdy rok ma swojego patrona - jeden z 12 zwierzęcych znaków zodiaku zwanych Niebiańskimi Pniami.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy - 2016

Przed nami rok ważnych wynalazków, przełomowych inwestycji, ale też społecznych protestów. Historia świata ostro ruszy do przodu, ale bez obaw - Małpa lubi się kłócić, ale unika wzniecania wojen. Ten znak chińskiego zodiaku związany jest z intelektem, trafnym przewidywaniem przyszłości i honorem.

Chińskim kalendarzem włada dwanaście znaków zwierzęcego zodiaku, które panują nad kolejnymi latami. Znaki występują w pięciu różnych żywiołach: ziemi, metalu, wodzie, ogniu i drewnie. Rokiem 2016 włada Małpa, która odbiera wpływu ognia, dlatego nazywamy ją Ognistą Małpą. Za dwanaście lat znów władać będzie nami Małpa, ale Ziemska. Pełny cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, kiedy każdy z dwunastu znaków pojawi się w jednym z pięciu żywiołów. Ognista Małpa jest bardzo silna i dlatego czeka nas rok pełen ważnych wydarzeń.

Ognista Małpa zwana jest Małpą, która wspina się na górę. Małpa symbolizuje intelekt i szybkość działania, a góra to potężne wyzwania, jakie Małpa napotka na swojej drodze. Dlatego wydarzenia w tym roku będą istotne dla losów świata. Będziemy jednak nastawieni nie na szybkie zyski, ale na rzeczywiste rozwiązanie problemów, jakie nazbierały się na świecie w ciągu ostatnich dwunastu lat. Małpa skłoni nas do szukania nowych sposobów działania, bardziej sprawiedliwego podziału dóbr. Główne pola do popisu to ekonomia, prawo i biznes oraz medycyna.

W nauce nadejdzie rok przełomowych odkryć, zwłaszcza związanych z najpoważniejszymi chorobami i nowoczesnymi lekami. Małpa się wspina i jest zwinna, a więc daje nadzieję inwalidom i osobom na stałe przykutym do łóżka.

W polityce Małpa długo negocjuje i szuka wspólnego stanowiska. Unika wojen i otwartych konfliktów tak długo, jak to się jej opłaci. Tajne służby i dyplomaci w roku Małpy mają pełne ręce roboty, a zwykli ludzie jasno widzą, że nie mają za wiele do powiedzenia. Dla władzy tym razem może to skończyć się źle, bo Małpa dodaje odwagi młodym intelektualistom, robotnikom i wykluczonym z systemu politycznego. Potrafi bardzo skutecznie zachwiać społecznym porządkiem i nakazuje ludziom szukać innych rozwiązań. W poprzednich latach jej panowania wybuchały powstania i zamieszki (1956 - Poznański Czerwiec i Powstanie Węgierskie, 1968 - rewolta studencka i Polski Marzec, 1980 - Porozumienia Sierpniowe).

Możemy więc spodziewać się, że niezadowoleni obywatele świata wyruszą na ulicę, a władza będzie musiała zacząć się z nimi liczyć. To czas, kiedy wyłaniają się nowi liderzy, bo startym politykom nikt już nie ufa.

strong>W sztuce i kulturze Małpa wiele zmienia, bo za jej panowania do głosu dochodzą zupełnie nowe trendy i mody. Bacznie obserwujmy, co w roku 2016 będą mieli do zaproponowania artyści, bo oni doskonale czują, w którą stronę będzie zmierzać świat.

A co czeka zwykłych ludzi?

Inwestycje i sprawy, jakie rozpoczniemy w 2016 roku, zmienią styl naszego życia. Skłonią nas do cięższej pracy, ale okażą się bardzo zyskowne. Trzeba patrzeć długofalowo, bo Małpa jest cierpliwą inwestorką i potrafi trafnie przewidywać przyszłość. W pozytywnym wymiarze Małpa szuka nowych sposobów na podział dóbr i pieniędzy, walczy o sprawiedliwość i równość szans.

Zdecydowanie warto:

  • Uczyć się, poszerzać swoje kwalifikacje, zmieniać zawód na bardziej nowoczesny. Małpa zmienia strukturę zatrudnienia, otwiera nowe możliwości, ale trzeba w porę z nich skorzystać. W tym roku nie bójmy się nowości, bo łatwiej nam będzie się wszystkiego nauczyć.
  • Zawierać nowe znajomości, bo Małpa burzy stare układy. Teraz zawiążą się nowe koalicje, nowe relacje w biznesie i nowe partie w polityce. Małpa lubi zamieszać w strukturach i daje szansę zupełnie nowym ludziom.
  • Podróżować, bo Małpa sprzyja wpadaniu na genialne pomysły. Lubi, kiedy energia i my jesteśmy w ciągłym ruchu.

I najważniejsze, co warto, to:

Kochać! Małpa ma nieprawdopodobne szczęście w miłości. Jest urocza, a pod jej wpływem świat ogarnia szał wolnej miłości, jak w 1968 roku. Łatwiej będzie flirtować, nawiązywać nowe znajomości, szukać idealnej drugiej połowy. Jeśli tkwisz w złym związku, bo Małpa doda odwagi, aby wyfrunąć na wolność. Doda wiary w siebie i optymizmu. W latach Małpy spotyka się mnóstwo dusz, które inaczej wcale by na siebie nie wpadły. To czas, kiedy konwenanse odchodzą do lamusa, dlatego odważnie szukaj swojego szczęścia.

Co nam przyniesie szczęście:

  • srebrne i platynowe ozdoby wspomogą przepływ energii.
  • otaczaj się białym kolorem, noś białe dodatki do ubioru.
  • sprzyjającym elementem jest woda, dlatego odpoczywaj nad morzem, rzeką lub jeziorem, częściej chodź na basen.
  • unikaj nadmiaru ognia, a więc agresywnej czerwieni, ostrych kształtów i kantów.

Szczęśliwe znaki:

białe zwierzęta (ptaki, koty, a zwłaszcza rybki, bo łączą biały z elementem wody).

 

Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Szczura Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Bawołu Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Tygrysa Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Królika Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Smoka Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Węża Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Konia Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Kozy Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Małpy Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Koguta Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Psa Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Dzika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer