Horoskop chiński na rok Wodnego Królika (2023)

Miłosława Krogulska

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, w tym czasie każdy z dwunastu znaków pojawia się w jednym z pięciu życiołów. Przed nami rok Wodnego Królika. Zaczyna się 22 stycznia 2023 roku i przyniesie nam więcej spokoju I bezpieczeństwa. Będziemy bardziej wyrozumiali, cierpliwi i otwarci na innych.

Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Szczura Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Bawołu Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Tygrysa Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Królika Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Smoka Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Węża Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Konia Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Kozy Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Małpy Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Koguta Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Psa Chiński horoskop roczny na rok 2023 dla Dzika

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer