Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Miłosława Krogulska

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa - 2018

 

Rok Ziemskiego Psa, który zaczyna się 16 lutego 2018 roku, będzie spokojny i szczęśliwy. Warto poświęcić uwagę bliskim, rodzinie, sprawom domowym, przeznaczyć więcej dni na odpoczynek. Kariera nie ucieknie, pomyśl o zdrowiu i dąż do uzyskania życiowej równowagi. Rok Psa sprzyja zaczynaniu trwałych i stabilnych związków.

Chińskim kalendarzem włada dwanaście znaków zwierzęcego zodiaku, które panują nad kolejnymi latami. Występują w pięciu różnych żywiołach: ziemi, metalu, wody, ognia i drewna. Rokiem 2018 włada Pies, który odbiera wpływy ziemi, dlatego nazywamy do Ziemskim Psem. Cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, w tym czasie każdy z dwunastu znaków pojawi się w jednym z pięciu życiołów. Ziemia sprzyja Psu, bo pokazuje mu o co się w życiu trzeba troszczyć. A ponieważ nigdzie nie jest tak dobrze jak w domu, Ziemski Pies staje na straży rodziny i zachęca do inwestowania w domy, mieszkania i codzienną wygodę.

Pies pilnuje bliskich, ale nie zaczepia obcych, dlatego w 2018 roku będzie mniej konfliktów i różnych napięć. W sprawach zawodowych i w biznesie pojawią się zupełnie nowe okazje. Kto będzie sprytny, ten w 2018 roku szybko je wykorzysta. Jeśli chcesz założyć firmę lub zacząć pracę w nowej branży, nie zwlekaj! Ziemski Pies zwany jest Psem Wchodzącym na Górę, a więc dzięki temu, co uda się zacząć w 2018 roku, w kolejnych latach osiągniemy wielki sukces. Najważniejsza jednak będzie rodzina i inne bliskie relacje. Ziemski Pies pomoże zadbać o mieszkanie, będzie sprzyjać remontom i poważniejszym przebudowom. W kolejnych latach okażę się, że wydatki i starania bardzo się opłaciły. W polityce Ziemski Pies nie lubi wojen i otwartych sporów, dlatego możemy spać spokojnie. Zadba o przestrzeganie prawa, dlatego przestępcy w 2018 roku nie mogą liczyć na żadną pobłażliwość.

Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Szczura Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Bawołu Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Tygrysa Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Królika Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Smoka Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Węża Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Konia Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Kozy Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Małpy 2018 Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Koguta Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Psa Chiński horoskop roczny na rok 2018 dla Dzika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer