Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Miłosława Krogulska

W chińskim kalendarzu każdy rok ma swojego patrona - jeden z 12 zwierzęcych znaków zodiaku zwanych Niebiańskimi Pniami.

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Horoskop chiński na rok Ziemska Owca - 2015

Ziemska Owca to stateczny znak wschodniego zodiaku. Przyniesie nam bardzo pracowity rok, w którym zawodowe i finansowe sprawy okażą się najważniejsze. To dobry czas, aby zakładać firmę, aktywnie szukać lepszej posady lub znaleźć sobie dochodowe dodatkowe zajęcie. W trudnych i spornych sprawach Owca pomaga dojść do zgody, zamiast walczyć i tracić. Na świecie sytuacja polityczna powinna się ustabilizować, bo Owca nie lubi wojen i niepokojów. Związki zawarte w roku Ziemskiej Owcy będą udane, a partnerzy szybko dorobią. Dzieci, które urodzą się w 2015 roku, będą życzliwe, pracowite i dzięki temu zgromadzą majątek.

 

Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Szczura Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Bawołu Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Tygrysa Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Królika Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Smoka Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Węża Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Konia Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Kozy Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Małpy Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Koguta Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Psa Chiński horoskop roczny na rok 2015 dla Dzika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer