12 Festiwal Tarota w Warszawie

Horoskop chiński na rok Ognistego Koguta (2017)

Miłosława Krogulska

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy - 2016

 

W 2017 roku w chińskim horoskopie patronuje nam ognisty Kogut. Przed nami czas odpoczynku, realizacji długofalowych planów i zacieśniania bliskich relacji.

Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Szczura Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Bawołu Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Tygrysa Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Królika Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Smoka Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Węża Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Konia Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Kozy Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Małpy Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Koguta Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Psa Chiński horoskop roczny na rok 2016 dla Dzika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer