Horoskop chiński na rok Ziemskiej Świni (2019)

Miłosława Krogulska

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Przed nami rok Ziemskiej Świni. Zaczyna się 5 lutego 2019 roku i przyniesie nam mnóstwo radości. Będziemy cieszyć się życiem, a w biznesie rok sprzyja odważnym i trafnym decyzjom.

Chińskim kalendarzem włada dwanaście znaków zwierzęcego zodiaku, które kolejno panują nad kolejnymi latami. Każdy z tej dwunastki przypisany jest do jednego z pięciu chińskich żywiołów: ziemi, metalu, wody, ognia i drewna, co ma wielki wpływ na ich znaczenie. Chiński zodiak obejmuje cykl sześćdziesięciu lat (dwanaście znaków razy pięć żywiołów). W 2019 roku partonuje nam Ziemska Świnia - czyli Świnia w żywiole ziemi.

Gdy nadchodzi jej rok, chcemy odpocząć i nacieszyć się życiem, a także twórczo wykorztystać to, co zdobyliśmy w poprzednich latach. Trudnych spraw i problemów będzie mniej. To dobry rok aby zadbać o codzienną wygodę, zająć się sztuką i rozwojem, a przede wszystkim spędzać czas z ludźmi, którzy mają na nas dobry wpływ. Świnia zwana jest także Świnią z Klasztoru, co oznacza, że interesuje się duchowymi sprawami. Pod jej wpływem będzie mniej konfliktów, a więcej zakulisowych działań i tajnych sojuszy. W wielu zapalnych rejonach świata konflikty mogą się wreszcie zakończyć.

W chińskim zodiaku Świnia kojarzy się z bogactwem, dlatego czeka nas świetny rok dla biznesu i zawodowych spraw. Pieniądze będą ważniejsze niż ideologiczne podziały. Sprzyja zakładaniu firm, które będą się wspaniale rozwijać w kolejnych latach. Dlatego warto zabrać się do pracy, bo coś konkretnego będziemy z niej mieli. Czas zarabiać pieniądze, a potem wydać je na to, czego potrzebuje rodzina. Nasze decyzje będą szybkie, nieco ryzykowne, ale ich celem będzie korzystanie z tego, co daje nam los.

Świnia sprzyja wynalazkom, które ułatwiają życie, zamiast je komplikować, ale nie jest za bardzo oszczędna i zapobiegliwa. Pod jej opieką doskonale czują się artyści, dlatego to dobry rok na debiuty i publikację ważnych dzieł. Jednak lubi to, co sprawdzone, a artystyczne eksperymenty nie leżą w jej naturze.

Ziemska Świnia jednak najmocniej namawia, aby po prostu cieszyć się życiem, zamiast odkładać przyjemności na później.

W W Roku Ziemskiej Świni uda się:p>

  • Jechać na wakacje i spełniać marzenia.
  • Inwestować i zarabiać pieniądze, aby żyło się wygodniej.
  • Zakładać firmy, szukać wspólników, zawierać ważne kontrakty.

CzCzego nie robić?p>

  • Nie zaciągaj zbyt wielu kredytów konsumpcyjnych. To wspaniały rok na biznes, ale po nim nadejdą bardziej niestabilne lata.
  • Ziemska Świnia namawia do zdrad i niebezpiecznych romansów, nie składaj obietnic bez pokrycia, bo wplączesz się w kłopoty.
  • Grożą nam pożary, nie zostawiaj świec czy kadzideł bez nadzoru.

Co nam przyniesie szczęście?

  • Figurki świnek! Najlepiej czerwonych, bo to kolor roku 2019.
  • Kolory, które przyniosą szczęście, to biały, szary, srebrny i złoty.
Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Szczura Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Bawołu Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Tygrysa Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Królika Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Smoka Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Węża Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Konia Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Kozy Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Małpy Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Koguta Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Psa Chiński horoskop roczny na rok 2019 dla Dzika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer