Horoskop chiński na rok Drewnianego Smoka (2024)

Miłosława Krogulska

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Cykl chińskiego kalendarza trwa sześćdziesiąt lat, w tym czasie każdy z dwunastu znaków pojawia się w jednym z pięciu żywiołów. Przed nami rok Drewnianego Smoka. Zaczyna się 10 lutego 2024 roku. Pod wpływem Smoka wyznaczymy sobie ambitne cele, nabierzemy optymizmu. To dobry rok aby działać i spełniać marzenia.

Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Szczura Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Bawołu Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Tygrysa Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Królika Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Smoka Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Węża Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Konia Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Kozy Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Małpy Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Koguta Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Psa Chiński horoskop roczny na rok 2024 dla Dzika

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer