Horoskop chiński na rok Metalowego Bawołu (2021)

Miłosława Krogulska

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Rokiem 2021 włada Metalowy Bawół, najbardziej pracowity i obowiązkowy znak chińskiego zodiaku. Zwany jest także Wołem na Drodze, co oznacza, że rok 2021 będzie rokiem negocjacji, zawierania ważnych sojuszy oraz umacniania korzystnych relacji między ludźmi. Warto więc z optymizmem i cierpliwością zabrać się za ważne zadania. Bawół pomnaża majątek i przyciąga powodzenie, ale też weryfikuje wcześniejsze plany i skupia się na tym, co aktualnie jest realnie możliwe do osiągnięcia.

Co nasz czeka w roku Metalowego Bawołu?

Bawół miał jako pierwszy trafić na nieboskłon, ale został oszukany przez Szczura i dlatego stał się drugim znakiem zodiaku. W chińskim zodiaku ten znak związany jest z pracą, wiernością i szacunkiem dla innych. Dlatego przed nami rok, który bardzo sprzyja odzyskiwaniu stabilizacji i równowagi po niespokojnym roku 2020. Bawół nie lubi dalekich podróży, szpanerskich imprez, wielkich zgromadzeń - to wszystko dalej może być zakazane lub ograniczone. W żywiole metalu Bawół jest bardzo zainteresowany nowoczesnych technologiami, które mogą ułatwić mu pracę. Przed nami bardzo dobry rok na naukę, praktyczne szkolenia, szukanie dodatkowych możliwości rozwoju. Dopiero rok 2022 będzie sprzyjać bardziej ryzykownym przedsięwzięciom, kiedy to znajdziemy się pod władzą ambitnego Tygrysa.

W nauce Metalowy Bawół szuka nowoczesnych rozwiązań, ale stawia na to, co jest blisko. Wielki biznes będzie musiał dopasować się do lokalnych wymogów, a także zacząć podążąć w stronę prawdziwej ekologii. Przełomowym wynalazkiem może być odkrycie nowego rodzaju napędu, paliwa, co będzie rozwijane w kolejnych latach. Metalowy Bawół przestrzega zawartych umów. Negocjuje, zamiast stawać w otwartym konflikcie, bo wojna mu się nie opłaci. Jest konserwatywnym znakiem i nie uważa, aby ludziom potrzeba było więcej wolności. Jego celem jest bezpieczeństwo ekonomiczne i socjalne. Metalowy Bawół chce mieć wszystko pod kontrolą, a to znajdzie swoje odzwierciedlenie w polityce. Sztuka, kultura czy filozofia to nie są dziedziny, którymi Metalowy Bawół za bardzo się przejmuje, bo bo skoncentrowany jest na pracy i przyziemnych sprawach.

W ekonomii Metalowy Bawół przynosi potrzebę uporządkowania wydatków i walki ze skutkami kryzysu. Metalowy Bawół nie odbiera nikomu przyznanych wcześniej przywilejów, ale też nie daje ani grosza więcej. Rok Metalowego Bawółu sprzyja zakładaniu nowych firm, ale także współpracy między nimi. To rok, w którym nawiązują się zupełnie nowe sojusze gospodarcze, dlatego nawet w małym biznesie warto szukać do współpracy ludzi, którzy myślą podobnie do nas. Nadal trudno jednak będzie znaleźć czas na odpoczynek, bo Metalowy Bawół ciągle jest w pracy i w kółko myśli, jak zapewnić sobie ekonomiczne bezpieczeństwo.

Na co uważać w Roku Bawołu?

  • Różni ludzie mogą próbować zarobić na innych, więc dziel się wiedzą z tymi, do których masz pełne zaufanie.
  • Nie sprzedawaj zbyt tanio swojej pracy, jeśli jesteś w niej specjalistą.
  • Pilnuj spraw urzędowych, zwłaszcza dotyczących spadków, ubezpieczeń i rodzinnych nieruchomości.
  • Zadbaj o zwierzęta oraz inwentarz, zwłaszcza duże stada bydła, bo mogą grozić im niespodziewane choroby.

Co przyniesie szczęście?

  • Figurki krówek, bawołów, żubrów, najlepiej w złotym kolorze.
  • Pozostałe kolory, które przyniosą szczęście, to biały i srebrny. Warto się nimi otaczać i się w nie ubierać. Unikaj zielonego.
Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Szczura Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Bawołu Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Tygrysa Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Królika Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Smoka Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Węża Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Konia Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Kozy Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Małpy Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Koguta Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Psa Chiński horoskop roczny na rok 2021 dla Dzika

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer