Horoskop chiński na rok Metalowego Szczura (2020)

Miłosława Krogulska

Sprawdź, którym znakiem jesteś w chińskim zodiaku.

Rok Metalowego Szczura zaczyna się 25 stycznia 2020 roku. W chińskim horoskopie mamy dwanaście znaków, które kolejno panują nad latami kalendarzowymi. Występują w pięciu różnych żywiołach: ziemi, metalu, wody, ognia i drewna. Rokiem 2020 włada Szczur, który odbiera wpływy metalu, dlatego nazywamy go Metalowym lub Złotym Szczurem. Szczur zaczyna nowy cykl dwunastu znaków, dlatego gdy nadchodzi jego rok, czujemy się gotowi do podjęcia ważnych decyzji i musimy być gotowi na przyjęcie zmian.

Pod wpływem Metalowego Szczura będziemy odważniejsi, ale także niespokojni i znudzeni tym, co już znamy. Jednak Szczur we wszystkim widzi szansę i wykorzystuje każdą okoliczność na swoją korzyść. Dlatego w 2020 roku liczy się intelekt, a jeden dobry pomysł może przestawić nasze życie na nowe tory.

Co nasz czeka w roku Metalowego Szczura?

Szczur trafił na nieboskłon, bo wykorzystał dobrodusznego Bawoła. Podczas wyścigu jechał na jego karku, a gdy Bawół przekraczał bramę Niebiańskiego Pałacu, Szczur przeskoczył mu przez kark i jako pierwszy stanął na mecie. Dlatego jest znakiemj związanym ze sprytem. Ważne dla niego jest to, na czym można szybko zarobić i z czego da się szybko skorzystać, dlatego wybiera proste rozwiązania. Opłacalność i oszczędności - to słowa, które w 2020 roku będziemy wszędzie słyszeć! Czas będzie płynąć szybko, a ludzie nie będą mieli cierpliwości do długich dyskusji i refleksji. W 2020 roku liczy się efekt, osiągnięty obojętnie jakimi metodami. Dlatego musimy uważać, żeby nikt nas nie wykorzystał!

W nauce Metalowy Szczur szuka nowoczesnych rozwiązań i stawia na przyspieszenie. Chce być niezależy od starych układów, ale unika otwartych konfliktów i wypowiadania wojen. Może przynieść przełom w dziedzinie paliw, energetyki i logistyki, a także zapoczątkować wielkie zmiany w całej światowej ekonomii. Jego najważniejszym celem jest lepsza, sprawniejsza organizacja codziennego życia, bo myśli o przyszłości. Kieruje się zyskiem, a nie ideami. Jako pierwszy znak nowego, dwunastoletniego cyklu zdecydowanie odcina się od przeszłości. Jeśli dojdzie do kryzysu, to Szczur postanowi rozwiązać go w zupełnie nowy sposób, odkrywając nowe teorie i zależności. Poczujemy, że rzeczywiście stoimy u progu nowej ery. Dlatego warto inwestować w nowe pomysły, zamiast marzyć o powrocie do bezpiecznej przeszłości.

Sztuka i kultura to nie są dziedziny, którymi Metalowy Szczur za bardzo się przejmuje. Możemy jednak spodziewać się trendów w muzyce i modzie, które związane będą z powrotem do prostoty.

Jak działać w roku Metalowego Szczura?

  • - Inwestować w przyszłość, uczyć się, wypartywać nowych trendów, szukać ciekawszej pracy. Być zawsze o krok przed innymi!
  • - Usprawniać sobie codzienne życie, bo podstawą sukcesu jest dobra organizacja.
  • - Zadbać o zdrowie, bo trudniej będzie znaleźć czas na odpoczynek.
  • - Uważać na oszustów, nie sprzedawać tanio tego, co dla innych stanowi wielką wartość.
  • - Nie mieć zaległości w sprawach urzędowych i rachunkach.
  • - Uważać podczas podróży, bo wpływ Metalowego Szczura może je komplikować.

Co nam przyniesie szczęście?

- Figurki myszek, szczurów, a także chomików i świnek morskich. Najlepiej białych lub srebrnych czy złotych, bo to kolory roku 2020. Unikać koloru żółtego i brązowego.

Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Szczura Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Bawołu Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Tygrysa Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Królika Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Smoka Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Węża Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Konia Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Kozy Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Małpy Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Koguta Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Psa Chiński horoskop roczny na rok 2020 dla Dzika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer