O charakterze Barana

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zodiakalne Barany to osoby energiczne, bezpośrednie i zdecydowane. W życiu szukają przygód i z ochotą angażują się w nowe przedsięwzięcia.

Patronką Baranów jest planeta Mars, ich żywiołem zaś ogień.

Barany są dobre w zaczynaniu nowych rzeczy: inicjują spotkania towarzyskie, zakładają nowe firmy, nie usiedzą jednak długo w jednym miejscu. Są doskonałymi przewodnikami, w życiu przecierają nowe szlaki. Kochają wolność i swobodę działania. Są szczere i prostolinijne, nie owijają prawdy w bawełnę. Aby stosunki z innymi układały im się lepiej, powinny Barany nauczyć się sztuki dyplomacji i ćwiczyć dyskrecję.

Osoby spod Znaku Barana często zapominają o innych, są bowiem bardzo niezależne i niecierpliwe w dążeniu do obranego celu. Często są posądzane o egoizm i lekkomyślność. Żyją w napięciu i ciągłym ruchu. Większość spraw załatwiają zbyt szybko. Łatwo wpadają w gniew, złość przechodzi im jednak bardzo szybko.

Zodiakalne Barany mają predyspozycje do rządzenia innymi, stanowisko kierownicze daje im duże pole do popisu. Wybierają zawody wymagające dużej siły woli, dobrego refleksu i wytrzymałości fizycznej. Satysfakcjonuje ich praca, która wiąże się z ruchem i zmianą miejsca. Szybko nudzi ich powtarzalność i monotonia pracy. Wedle tradycji są dobrymi żołnierzami, inżynierami, chirurgami, kierowcami, politykami.

Barany uwielbiają ruch, dlatego sport jest dla nich najlepszą formą odpoczynku. Są urodzonymi sportowcami. Przyjemność sprawiają im piesze wycieczki, górskie wspinaczki, jazda na rowerze czy rolkach, bieganie.

W miłości Barany są porywcze i niecierpliwe. Uwielbiają flirty i zakochują się od pierwszego wejrzenia. Natychmiast chcą zdobyć obiekt uczuć, dlatego mogą być posądzane o grubiaństwo i nachalność. Mają ognisty temperament, seks jest dla nch bardzo ważny. Fascynują je pierwsze etapy związków, dlatego często zmieniają obiekt uczuć. W związku Barany lubią rządzić, są doskonałymi przewodnikami stada rodzinnego.

Sławne Barany:

Leonardo da Vinci, Karteziusz, Jan Sebastian Bach, Giacomo Casanowa, Wilhelm Roentgen, Vincent van Gogh, Gabriela Zapolska, Marlon Brando, Charles Chaplin, Tadeusz Kantor, Billie Holliday, Pola Raksa, Wojciech Młynarski.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer