O charakterze Byka

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zodiakalne Byki to osoby bardzo zdecydowane i ambitne. Wiedzą czego chcą od życia i w jaki sposób osiągnąć materialny sukces.

Patronką Byków jest planeta Wenus, żywioł to ziemia.

Spokojne, dostatnie życie wśród przyjaznych ludzi i pięknych przedmiotów jest ideałem, do jakiego dążą przedstawiciele tego Znaku. Byki nie poprzestają na marzeniach. Potrafią znaleźć siły i środki aby zrealizować swoje pragnienia. Upór i konsekwencja to cechy wyróżniające Byki spośród innych Znaków Zodiaku. Umiejętność planowania oraz cierpliwość to dodatkowe atuty. "Śpiesz się powoli" - oto dewiza.

Są Byki inteligentne, zanim jednak przedstawią swoje zdanie wolą porządnie się zastanowić. Raz powzięte zdanie zmieniają z trudem. Przekonywanie Byka jest bardzo żmudnym zajęciem. Bywają leniwe, bez potrzeby nie lubią się popisywać i przemęczać - tak fizycznie, jak i intelektualnie. Uczą się powoli, raz zdobytych umiejętności nie zapominają nigdy.

Byki znają wartość pieniądza, potrafią właściwie oszacować wartość pracy - tak swojej, jak i innych. Banki, firmy zarządzające kapitałem i giełdy to miejsca, w których czują się wspaniale. Prestiż, stanowisko i wielkość gabinetu są dla nich niezwykle ważne. Z firm plajtujących uciekają jako pierwsze.

Inną grupą zawodową, w której spotkać można rasowe Byki są restauratorzy i właściciele firm kosmetycznych. Gotowanie jest dla Byków sztuką, nie żałują środków na wygodę i upiększanie własnego ciała. Wśród Byków jest wielu artystów i wspaniałych rzemieślników, którzy wiedzą w jaki sposób uczynić życie pięknym i wygodnym.

Najlepszy wypoczynek dla Byka to pobyt na świeżym powietrzu, wśród przyrody. Własny ogród jest marzeniem i dumą prawdziwego Byka. Panie spod tego znaku układają wspaniałe bukiety lub hodują aromatyczne zioła.

W miłości Byki są namiętne i porywcze. Nie zakochują się w byle kim, pozycja społeczna i uroda partnera jest dla nich bardzo ważna. O obiekcie swych westchnień chcą wiedzieć wszystko, bywają bardzo zazdrosne. Dzieci i rodzina są dla nich bardzo ważne - bywa jednak, że są Byki apodyktyczne lub traktują bliskich jak swoją własność. W głębi duszy są bardzo romantyczne, cenią piękno, przysyłają kwiaty a nawet piszą wiersze.

Sławne Byki:

William Szekpir, Katarzyna II, Henryk Sienkiewicz, Jan Kiepura, Zygmunt Freud, Włodzimierz Lenin i Karol Marks.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer