O charakterze Wodnika

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zodiakalne Wodniki to osoby nowoczesne, kochające wolność i niezależność.

Patronem Wodników jest planeta Uran, ich żywioł to powietrze.

Wodniki są osobami mającymi niekonwencjonalne poglądy na życie. Ekscentryczne i liberalne są przyjazne ludziom, otwarte na inność i gotowe nieść pomoc każdemu. Dla przyjaźni są gotowe zrobić wszystko. Codzienność przeraża je, nie lubią robić porządków, często zapominają o zakupach i wypełnianiu obowiązków domowych. Mają skłonność do zajmowania się nauką i różnymi niewyjaśnionymi zjawiskami. Fascynują się przyszłością, uwielbiają fantastykę naukową. Nieraz trudno jest się z nimi dogadać, przebywają w sobie tylko znanych światach i wyłączają się z rzeczywistości. Są przekorne i swój kult wolności realizują często przez ustawiczne nie zgadzanie się ze wszystkim wokół i mówienie "nie".

Zodiakalne Wodniki pociąga w pracy to, co nowoczesne, niekonwencjonalne i jeszcze nie odkryte. Najswobodniej czują się w otoczeniu komputerów, telefonów komórkowych i innych sprzętów elektronicznych związanych z nowoczesną technologią i komunikacją. Mają genialne i odkrywcze pomysły, dlatego zostają konstruktorami i chętnie poświęcają się pracy naukowej. Umieją dbać o innych, często poświęcają się pracy socjalnej. Są dobrymi astrologami, zajmują się medycyną niekonwencjonalną. Wedle tradycji zawody dla Wodnika to: wynalazca, elektronik, elektryk, inżynier, naukowiec, psycholog, pracownik socjalny, pisarz, poeta, homeopata.

Wodniki odpoczywają w ruchu, pociągają je bezkresne przestrzenie i duża wysokość. dla tego chętnie uprawiają wspinaczkę górską, jeżdżą na rowerze czy rolkach. Pociągają je również sporty ekstremalne i dziwne, takie jak łyżworolki, skoki na linie, paralotnia. Wolny czas spędzają przeważnie przed komputerem lub rozbierając na części domowy telewizor.

Wodniki są wielkimi indywidualistami i cenią niezależność w miłości. Nie potrafią mówić o uczuciach, późno je w sobie odkrywają. W uczuciach nic je nie zdziwi, wchodzą w niekonwencjonalne związki. Nie przejmują się opinią społeczną, postulują totalną wolność również w miłości. Mają problemy z odróżnieniem miłości od przyjaźni, podstawą związku są dla nich wspólne zainteresowania.

Sławne Wodnika:

Wolfgang Mozart, Tadeusz Kościuszko, Juliusz Verne, Federico Fellini, Humprey Bogart, Kalina Jędrusik, Ronald Regan.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer