Horoskop dla Barana na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zacieśniaj więzi i odpoczywaj

Nadchodzące lato to dla ciebie najlepsza pora, aby naładować baterie i zacieśniać więzi z bliskimi. Pokaż innym, na co cię stać i co potrafisz. Pokazuj się, baw i zachwycaj sobą innych. Będziesz wspaniałym organizatorem wyjazdów i letnich przyjęć. Przed tobą ważne wydarzenia i mimo wakacyjnej aury, trzymaj rękę na pulsie i bądź gotowy na domowe i rodzinne wyzwania. Całkowite zaćmienie Księżyca 2.07 podpowie ci rozwiązanie pewnej trudnej sprawy, ale też sprawi, że będziesz potrzebował więcej odpoczynku i namysłu zanim podejmiesz ważne decyzje.

MIŁOŚĆ
Czekają cię wspaniałe dni. Będziesz atrakcyjny, pożądany i podziwiany. Plaża, ośrodek wczasowy, park, jezioro czy morze to najlepsze miejsca, aby spotkać kogoś naprawdę interesującego. Na wielbicieli i podziw płci przeciwnej nie będziesz narzekać. Nie bądź jednak wybredny i nie przebieraj we wszystkich towarzyskich i miłosnych ofertach. Jeśli będziesz zbyt wyniosły i pozbawiony humoru, nawet najbardziej wytrwały wielbiciel czy wielbicielka szybko zrezygnuje z podziwiania twoich wdzięków. Do 3.07 Wenus ześle ci miłosne szczęście i wyjątkowe randki. Po 2.07 Mars ożywi twoje życie towarzyskie, co sprzyja znalezieniu nowego partnera.

Barany, które znalazły już swoją drugą połowę, przeżyją prawdziwy rozkwit związku. Pojawią się okazje, aby pogłębić miłość i upewnić się, czy to właśnie z tą osobą chcesz spędzić resztę życia. Nie żałuj pieniędzy na wspólny wyjazd a partnerem, bo będzie on wyjątkowo udany i niezapomniany. Na przełomie czerwca i lipca uważaj, żeby z małej kłótni nie zrobiła się wielka awantura, którą trzeba będzie odkręcać przez wiele tygodni.

RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz motywować całą rodzinę do wyjazdów, wspólnych zabaw i beztroskiego spędzania wolnego czasu. Twój zapał udzieli się nawet największym ponurakom. Nie pozwól, aby ktoś z twojego najbliższego otoczenia źle się czuł lub nigdzie nie wyjechał choćby na krótkie wakacje. Pomóż mu, a na pewno odwdzięczy ci się tak, jak będzie potrafił. Lipiec sprzyja wyjazdom i spotkaniom z przyjaciółmi. Odśwież też stare znajomości, bo któraś z nich może ci pomóc w rozwoju kariery. Pełnię Księżyca 15-16.07 przeznacz na rozrywkę i spokojny odpoczynek w gronie najbliższych ci osób.

PRACA
Nadchodzi bardzo korzystna zawodowa passa. Wyciągnij stare pomysły i projekty, do których kiedyś wstydziłeś się przyznać. Może właśnie teraz nadszedł czas, aby je zrealizować? Barany, które od pewnego czasu wahają się, czy założyć własną firmę czy podjąć drugą pracę, właśnie teraz powinny zacząć działać. Planeta Merkury od 27.06 do 19.07 sprzyja nowym pomysłom i przedsięwzięciom. Na pewno znajdą się osoby, które ci pomogą na starcie. Zaufaj tym osobom, które pomagają ci bez konkretnych korzyści. Pomyśl dwa razy, zanim zaufasz Skorpionowi i powierzysz mu swoje zawodowe tajemnice.

FINANSE
Nie martw się, pieniędzy ci nie zabraknie, a nawet okaże się, że na hobby da się zarobić. Ludzie chętnie będą ułatwiali ci zakupy czy dawali większe zniżki na wyprzedażach. Negocjuj, targuj się, a zaoszczędzone pieniądze wydaj na odpoczynek i miłe spędzenie czasu. Jednak dopiero w sierpniu Wenus będzie dla ciebie przychylna i zapowiada lepsze okazje finansowe oraz szansę na wyjście z długów. Dlatego teraz licz pieniądze, ostrożnie wydawaj, szczególnie na przełomie czerwca i lipca, a nie poczujesz, że czegoś ci brakuje.

ZDROWIE
Planety mogą nie sprzyjać zbyt aktywnemu spędzaniu czasu. Saturn w kwadraturze do twojego znaku osłabia twoje siły, z czym trudno ci się pogodzić, Wykorzystaj jednak ten czas na regenerację i odpoczynek, bo teraz tego potrzebujesz najbardziej. Do 2.07 uważaj na siebie, bo Mars w zaćmienie Słońca mogą wprowadzić w twoje życie wiele zamieszania i sprawić, że będziesz nieostrożny.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Pojawią się sprzyjający ci ludzie i bardzo korzystne okazje towarzyskie i zawodowe. Nie odmawiaj nikomu swojej pomocy i towarzystwa. Już niedługo zwróci się podwójnie pomoc i życzliwość okazana potrzebującej osobie.

URODZENI1.04 – 10.04
Będziesz odważnie i zdecydowanie walczyć o swoje. Pozbądź się uprzedzeń, bądź otwarty na wszystkie nowości. Coś lub ktoś zainspiruje cię w tym miesiącu do bardzo twórczych i dynamicznych działań. Nie rywalizuj jednak ze współpracownikami. Zaćmienie może osłabić twoją czujność, uważnie dobieraj znajomych i nie podejmuj radykalnych decyzji bez przemyślenia.

URODZENI 11.04 – 19.04
Będziesz wyglądać i czuć się młodziej niż zwykle. Twoja uroda zakwitnie, a samopoczucie będzie z dnia na dzień coraz lepsze. Nie przejmuj się tym, co mówią inni. Spędź wolne dni lipca tak, jak zawsze marzyłeś.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer