Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Wadze od 22.9.2016 do 22.10.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przychylni ludzie

Będzie można na ciebie liczyć. Chętnie komuś pomożesz lub udzielisz mądrej rady. Warto też więcej bywać w ciekawych miejscach, pokazywać się w towarzystwie. Jeśli jesteś samotny, to dobrze się baw, ale szukaj kogoś poważnego i odpowiedzialnego. Słońce znajduje się w opozycji do twojego znaku i zapewnia ci wesołe towarzystwo.

Miłość
Nie będziesz teraz narzekać na brak nowych miłosnych atrakcji. Partner będzie miał dla ciebie więcej czasu. Słuchaj tylko swojego serca, a nie tego, co na temat twoich miłosnych wyborów mówią inni ludzie. Słońce w opozycji do twojego znaku sprawi, że to właśnie twoje historie znów będą wszystkich interesować. Ktoś zacznie ci przynosić wiadomości o różnych osobach z przeszłości i będzie patrzył, jak się zachowujesz. Nie daj się wciągnąć w żadne awantury i bądź ponad chęć rewanżu.

Samotne Barany
mogą liczyć na nowe znajomości. Wenus i Mars zapewnią ci powodzenie na początku i pod koniec miesiąca (od 18.10). Idź na imprezę, do kina lub teatru i odwzajemniaj uśmiechy.

Rodzina i przyjaciele

W sprawach, które dotyczą rodziny, będziesz bardziej przedsiębiorczy. Ochoczo zabierzesz się za różne urzędowe papiery i rachunki. Oby tylko starczyło ci sił, żeby doprowadzić rozpoczęte prace do końca, bo opozycja Słońca oznacza też słomiany zapał. Zapewnij sobie pomocników, włącz w prace resztę rodziny, bo inaczej łatwo się zdenerwujesz i zniechęcisz. Możesz wtedy powiedzieć bliskim coś, czego potem będziesz żałował. Dlatego lepiej na samym początku miesiąca omów swoje plany z domownikami, a unikniesz nieporozumień i wszystko się uda zrobić.

Kariera i pieniądze
Bądź czujny i bacznie obserwuj to, co dzieje się dokoła ciebie. Słońce w opozycji do twojego znaku radzi walczyć o swoje sprawy, ale nie obiecywać ludziom zbyt wiele. Gdzie dwóch się kłóci, tam Baran w tym miesiącu nie skorzysta. Niektóre problemy mogą okazać się wydumane. Opozycja Merkurego od 7.10 radzi więcej słuchać, niż samemu mówić, a bardzo umocnisz swoją zawodową pozycję. Ważne osoby będą ci przychylne. Komuś ważnemu będzie zależało, abyś dobrze wypadł na zebraniu lub innej formie oceniania. Nie zawiedź zaufania, bo możesz na tym finansowo zyskać. Jowisz w opozycji do twojego znaku sprzyja zawieraniu sojuszy, doprowadzaniu do ugody i podpisywaniu korzystnych umów.

Zdrowie
Bądź ostrożny i dbaj o siebie, bo twojemu zdrowiu zagrażają różne wirusy. Unikaj tłumu, a w domu włącz ogrzewanie. Trygon Marsa do 27.09 zachęci cię do aktywności fizycznej, ale później lepiej nie przesadzać z bardzo męczącymi ćwiczeniami.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Merkury i Jowisz w opozycji do twojego dekanatu zachęci cię do pracy. Z cierpliwością uporasz się z zaległymi rachunkami i porządkami, znajdziesz zgubione rzeczy.

URODZENI 1.04 – 10.04
Saturn w trygonie do twojego dekanatu doda ci odwagi. Masz teraz dobry czas, aby zabrać się za uprawianie sportu i pracę nad kondycją.

URODZENI 11.04 – 19.04
Mars w trygonie do twojego dekanatu radzi krytyczniej przyjrzeć się ludziom, którzy są w twoim otoczeniu. Zakończ znajomości, które ostatnio nie wychodzą ci na dobre.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer