Internetowy kurs tarota

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Barana na Słońce w Pannie od 23.8.2014 do 22.9.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Sporo pracy, więcej satysfakcji

Czeka cię pracowity miesiąc. Warto zabrać się za ważne sprawy i wreszcie uporać się z różnymi zaległościami. Jeśli tego nie zrobisz, możesz czuć wyrzuty sumienia i bez przerwy się denerwować.

TWOJE TRANZYTY

Kwinkunks Słońca sprawi, że zaczniesz porządkować zaległe sprawy.
Kwinkunks Merkurego do 1.09 uczyni cię niespokojnym i ciekawskim, opozycja od 2.09 przyniesie okazję do poznania nowych znajomych.
Trygon Wenus do 4.09 sprzyja powodzeniu w miłości, kwinkunks od 5.09 pomoże ci zadbać o zdrowie.
Kwinkunks Marsa przestrzega przed konfliktami i radzi dbać o zdrowie.
Trygon Jowisza zapewni powodzenie w sprawach finansowym i podpowie, jak bez problemu wywiązać się z dawnych zobowiązań.
Kwinkunks Saturna pomoże znaleźć wiernych przyjaciół.
Koniunkcja Urana przyniesie ci mnóstwo nowych pomysłów i pomoże je szybko zrealizować.
Półsekstyl Neptuna ożywia twoją intuicję i wyobraźnię.
Kwadratura Plutona pomaga pokonać przeciwników.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Kiedy Słońce wkracza w znak Panny, Barany zaczynają zwlekać z podejmowaniem decyzji. Stają się bardzo krytyczne wobec siebie i innych. Nie wdawaj się jednak w kłótnie i nie wypominaj innym, że czegoś nie robią lub w czymś ci przeszkadzają. Wypowiedziane w tym miesiącu słowa mogą ci bardzo zaszkodzić. Uważaj więc, co mówisz i robisz, szczególnie od 2.09, kiedy Merkury znajdzie się w opozycji do twojego znaku zodiaku. W pierwszych dniach września najdzie cię ochota na wielkie porządki. Wakacje sprzyjały nieładowi, a nawet bałaganowi w szafach i porozrzucanych po domu plecakach czy walizkach. Czas z tym skończyć. Tylko dzięki dyscyplinie i częstym kontrolom w szafach i pod łóżkami uda ci się doprowadzić do porządku wszystkie kąty w domu. Bądź bezlitosny dla współmieszkańców, bo inaczej aż do przyszłej wiosny wszędzie panować będzie nieporządek. W drugiej połowie września czeka cię więcej towarzyskich atrakcji. Twoje postępowanie stanie się tematem wielu rozmów. Jeśli masz jakieś sekrety, to lepiej ich pilnuj! Możesz też liczyć na zaproszenie na ważną imprezę lub większą uroczystość.

SAMOPOCZUCIE
Słońce w kwinkunksie do twojego znaku sprzyja niestety kontuzjom, nagłym chorobom i zawodowym niedyspozycjom. Uważaj, bo zbliżają się powoli jesienne ochłodzenia. Chore gardło czy uciążliwe przeziębienie może ci przeszkodzić w ważnej prezentacji czy spowoduje nieobecność na ważnym zebraniu. Dlatego od początku miesiąca podejmij ważne decyzje, które dotyczą zdrowia i stylu życia. Warto zacząć rozsądnie dbać o kondycję i porzucić niezdrową dietę. Planety sprzyjają szczególnie tym Baranom, które planują różne odchudzające i upiększające kuracje. Nie odkładaj też na później zrobienia kontrolnych badań. Twoje zdrowie jest ważniejsze od codziennych spraw, musisz więc sam znaleźć czas, aby się nim zająć.

MIŁOŚĆ

W tym miesiącu nie będziesz przesadnie romantyczny. Szukać będziesz raczej opieki i wsparcia, a nie szalonych przygód. W drugiej połowie września twoje prywatne sprawy staną się interesujące dla przyjaciół i znajomych. Sam nie doradzaj niezdecydowanym osobom w ich miłosnych sprawach. Po 5.09 ktoś może podjąć próbę wplątania cię w prawdziwą miłosną intrygę.

Samotne Barany mogą liczyć na duże szczęście w miłości za sprawą Wenus, która do 4.09 znajdzie się w trygonie do ich znaku. Nieoficjalne kontakty i relacje teraz mają szanse przerodzić się w coś poważnego. Zrób przegląd swoich wakacyjnych sympatii i wielbicieli. Niektórzy zostaną w twoim sercu, a może i życiu na dłużej.
Barany w stałych związkach powinny wykorzystać ten miesiąc na pogłębienie relacji z partnerem i zawarcie korzystnych miłosnych układów i sojuszy. Nowy podział obowiązków domowych lub negocjacje w sprawie dodatkowego wspólnego wyjazdu na pewno będą dla ciebie korzystne.

PRACA i PIENIĄDZE
Wakacje powoli mijają, czas pomyśleć o karierze i pieniądzach. W tym miesiącu planety ci sprzyjają w sprawach zawodowych, ale musisz najpierw uporządkować wszystkie zaległości. Nie licz na korzyści, jeśli wokoło ciebie panuje chaos i rozgardiasz, który przeszkadza ci w koncentracji. Po 2.09 sam zgłoś się do przełożonych z prośbą o nowe zadania i ciekawe wyzwania. Inaczej ubiegną cię inni, bardziej gorliwi i przewidujący pracownicy. Wykorzystaj swoją wrodzoną energię, aby wspiąć się na kolejny szczebel kariery. Nie daj się wyprzedzić młodszym czy bardziej doświadczonym. Jeśli dobrze pokierujesz swoją karierą, to już niedługo ktoś wpływowy doceni twoje umiejętności i starania.

W tym miesiącu będziesz też bardziej niż zwykle krytyczny, a nawet niezadowolony z  pracy swojej i innych. Twoje narzekania i krytykanctwo mogą zniechęcić nawet najbardziej przychylne ci osoby. Zastanów się więc, zanim skrytykujesz czyjś pomysł lub ocenisz cudzą pracę. Niektórzy nie zapominają tak łatwo jak ty gorzkich słów i mogą kiedyś ci to wypomnieć, a nawet się zemścić. Zastanów się więc, kto jest twoim przyjacielem i czasami posłuchaj jego rozsądnych rad.

Poszukujący lepszej pracy poczują przypływ optymizmu. Warto energicznie zabrać się za poszukiwania. Po 2.09 Merkury sprawi, że ktoś życzliwy pomoże wam znaleźć i wybrać najlepszą propozycję.

Barany, które się uczą chętnie wrócą do szkoły, ale tylko po to, aby spotkać się ze znajomymi. Towarzyskie sprawy pochłoną was na tyle, że nawet ciekawe lekcje nie wydadzą się wam warte uwagi. W pierwszej połowie września kontrolujcie swoje zachowanie. Zbytnie rozbrykanie może skończyć się naganą.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer