Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Strzelcu od 22.11.2015 do 21.12.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będzie się działo

Zapowiada się udany miesiąc. Jesienne wieczory wcale nie będą napawać cię smutkiem. Nie przegapisz żadnego przedświątecznego spotkania w pracy czy u przyjaciół. Będziesz energiczny, pomysłowy i w dobrym humorze.Główne wydarzenia

Planety pozwolą ci odetchnąć od stresów. Kłopotów, kłótni z innymi ludźmi lub trudnych zadań będzie teraz mniej niż w poprzednich miesiącach. Wykorzystaj aurę przedświątecznego zamieszania i w pracy nie bierz na siebie więcej, niż jest to konieczne. Trygon Słońca uczyni cię bardziej ciekawskim i niespokojnym. Okazji do spotkań z przyjaciółmi będzie więcej, a ty sam chętnie zobaczysz starych znajomych. Zadbaj jednak, aby obietnice, jakie składasz w tym miesiącu były realne. Możesz mieć dobre chęci, ale nie wszystko zdołasz sam załatwić i zorganizować. Udadzą się też grudniowe podróże, nawet te krótkie. Niechętnie siedzieć będziesz w domu czy biurze. Twoje zainteresowanie światem, najnowszymi wydarzeniami, a nawet polityką będzie większe niż w poprzednich miesiącach. Możesz odkryć niezwykłe hobby lub zaczytać się w książce na temat historii lub biografii słynnej osoby.

Samopoczucie

Choć jesienne miesiące nie sprzyjają pracy nad kondycją, to będziesz ruchliwy i energiczny. To dobry miesiąc, aby zaplanować trening na siłowni lub w fitness. Nawet, jeśli nie schudniesz zgodnie z zakładanym planem, to poznasz sympatycznych znajomych. Planeta Mars, władca twojego znaku, wciąż przebywać będzie w opozycji. Będziesz nabierał sił. Jeśli cierpisz z powodu chorób, to twoje samopoczucie będzie się poprawiać. Będą to także dobre dni, aby zadbać o swoją urodę. W zamieszaniu związanym z porządkami i zakupami pamiętaj o kosmetyczce i fryzjerze! Trygon Merkurego do 10.12 wprawiać cię będzie w dobry nastrój i pomoże w trafnym wyborze świątecznych prezentów.

Miłość

Zapowiada się miesiąc, w którym ludzie będą ci bardziej niż zwykle przychylni. W sprawach miłości wiele się będzie działo! Trygon Słońca sprzyja optymistycznemu podejściu do wszystkich uczuciowych kłopotów. Nie będziesz przywiązywać się do drobiazgów i zwracać uwagi na drobne różnice. Do 5 grudnia szczęście bardzo ci sprzyja. Sekstyl Wenus dobrze wróży romansom, wspólnym wyjazdom oraz dobrej zabawie we dwoje.  

Samotne Barany będą w doskonałej formie. Sprzyja ci szczęście wszędzie tam, gdzie pojawiają się osoby wykształcone, a nawet pochodzące z innych krajów. Swoją drugą połowę możesz spotkać na lotnisku, na uniwersytecie lub w kościele! Bądź wesoły i pogodny, a twoje zalety zostaną docenione.

Barany w stałych związkach będą planować wspólne wyjazdy i inwestycje. Trygon Słońca sprzyja optymistycznemu podejściu do wszystkich wspólnych spraw. Nie pozwolisz teraz, aby plotki lub działania nieżyczliwych osób popsuły twoje relacje z partnerem. Nie bagatelizuj jednak sporów, które dotyczą wspólnych wydatków. Ta dziedzina waszego życia wymagać będzie w tym miesiącu troski. Zbyt wielkie wydatki związane ze świętami mogą być powodem kłótni. Postaraj się też, aby partner wiedział, kogo z dalszej rodziny chcesz zaprosić na święta. W przypływie dobrego humoru możesz obiecać dalszej rodzinie, że wyprawisz Święta na 20 osób!  

Kariera i pieniądze
Merkury w tym miesiącu będzie pomagać ci w zawodowych projektach, choć może być więcej ciekawych propozycji niż realnych możliwości. Najlepsze dni, aby rozmawiać o pieniądzach i zyskach to czas do 10.12, kiedy Merkury znajdować się będzie w trygonie do twojego znaku. Możesz wyjaśnić wtedy różne niedomówienia, a nawet tajemnice. W sprawach zawodowych bądź wtedy zdecydowany i opanowany. Słuchaj ludzi, ale obiecuj zbyt wiele osobom, które znane są ze swoich manipulacji i nieżyczliwej postawy.

Od 11.12 będziesz chętnie uczestniczył w spotkaniach i naradach. Żarty i plotki pochłoną wiele twojego czasu. Możesz zaangażować się w projekt, który nie będzie dobrze opłacany, ale da ci dużo satysfakcji. Sprzyja ci także szczęście podczas rozmów i negocjacji z obcokrajowcami. Niektóre Barany zaczną wtedy zastanawiać się nad możliwościami pracy zagranicą.
Poszukujący lepszej pracy otrzymają więcej obietnic i zapewnień, niż w poprzednich miesiącach. Poczujesz przypływ energii i będziesz w lepszej kondycji. Szukaj dla siebie zajęcia w firmach z kapitałem zagranicznym i koniecznie podkreślaj, jakie masz dodatkowe umiejętności. Do 10.12 możesz liczyć na większą życzliwość ze strony osób, które zajmują wysokie stanowiska.

Nauka

Barany, które się uczą lub studiują przed Świętami ostro zabiorą się do pracy. Nie pozwól, aby towarzyskie zabawy i przedświąteczne zakupy rozproszyły twoją uwagę. Uda ci się nadrobić zaległości i pokażesz nauczycielom, że stać cię na najlepsze oceny. Wiele skorzystasz dzięki udziałowi w dodatkowo punktowanych projektach. Inwestuj w prace nadobowiązkowe, języki obce oraz historię. Najlepsze dni, aby odpowiadać przed surowymi osobami nadejdą po 11.12.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce w trygonie do twojego dekanatu sprawi, że nie ustąpisz, dopóki nie dostaniesz tego, czego chcesz. Nie należy wchodzić ci w drogę, bo będziesz silny i zdecydowany w działaniu. Sprzyja ci szczęście i w pracy, i w miłości.

URODZENI 1.04 – 10.04
Merkury pomoże ci szybko załatwiać zawodowe sprawy. Unikaj tylko ludzi, którzy plotkują lub żartują wtedy, kiedy nie potrzeba. Czyjeś przykre komentarze mogą cię rozzłościć, a wtedy staniesz się bardzo krytyczny i uszczypliwy.

URODZENI 11.04 – 19.04
Mars doda ci odwagi. Postawisz na niekonwencjonalne rozwiązania. Ktoś młody i odważny podszepnie ci ciekawy pomysł, dlatego bądź otwarty na zmiany. Możesz odkryć nowe, pasjonujące hobby lub zaplanować podróż, która będzie spełnieniem twoich marzeń.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer