Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Barana na Słońce w Skorpionie od 23.10.2014 do 22.11.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Naprawisz błędy

W tym miesiącu będziesz refleksyjnie nastawiony do życia. Postanowisz jeszcze raz przemyśleć sprawy, jakie rozpocząłeś w tym roku. Naprawisz błędy, ale też pozbędziesz się niewygodnych przyzwyczajeń. Na nowe zadania przyjdzie jeszcze czas! W listopadzie okaże się, ile są warte znajomości i przyjaźnie, jakie zawarłeś w tym roku.

GŁÓWNE WYDARZENIA

Powodzenie ważnych spraw zależeć będzie od twojego wewnętrznego nastawienia. Mniej będzie w tym miesiącu niespodzianek i nieoczekiwanych propozycji, a większość zadań i wątpliwości dotyczyć będzie spraw, jakie rozpoczęły się w poprzednich miesiącach. Jeśli się uprzesz i będziesz walczył o swoje sprawy, masz wielką szansę na zwycięstwo.

Jeśli jednak czujesz, że powinieneś wycofać się, to idź za głosem intuicji. Planety dadzą ci szansę dostrzeżenia błędów, jakie w swoim postępowaniu przeoczyłeś. Bądź wobec siebie szczery i zastanów się, co ci się opłaci, a co już nie. Bez sentymentów pozbądź się niewygodnych przyzwyczajeń i nie poświęcaj swojego czasu ludziom, którzy nie są tego warci. W ten sposób w twoim życiu będzie więcej miejsca na nowe, bardziej zyskowne plany.

Miesiąc szczególnie sprzyja działaniom, które związane są z pieniędzmi. Swoje plany trzymaj w tajemnicy i bądź konsekwentny. W ten sposób przez cały miesiąc szczęście będzie ci sprzyjać.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej formie, ale twój nastrój będzie się często zmieniał. Możesz marudzić i wycofywać się z niektórych obietnic, a także kierować różnymi uprzedzeniami. Kwinkunks Słońca jest czasem zbierania i odnawiania energii, nie zdziw się więc, jeśli zauważysz, że potrzebujesz więcej snu i odpoczynku. Znak Skorpiona sprzyja regeneracji twojego organizmu. Postaraj się regularniej odżywiać, kup preparat wzmacniający, a szybko zauważysz korzystne efekty. Zadbaj też o swoje zęby, zanim będziesz musiał w nocy odwiedzić dentystę.

Jesień nie sprzyja ryzykownym sportom, szczególnie uprawianym na wilgotnym jesiennym powietrzu. W rywalizacji z silniejszymi od siebie możesz posunąć się za daleko i narazić z tego powodu na kontuzję, szczególnie od 26.10, kiedy Mars zacznie tworzyć kwadraturę do twojego znaku.Te dni nie sprzyjają podróżom oraz planowanym zabiegom chirurgicznym. Możesz być senny, roztargniony – uważaj więc wtedy za kierownicą i pilnuj kluczy do domu.

MIŁOŚĆ

Uczucia, związki i relacje międzyludzkie będą w tym miesiącu w centrum twojego zainteresowania. Zapragniesz wiedzieć, czemu ludzie zachowują się tak, a nie inaczej. Usłyszysz trochę niecodziennych plotek, będziesz dyskutował z przyjaciółmi o cudzych decyzjach i namiętnościach. Możesz odkryć w sobie żyłkę psychologa: kupisz książki i poradniki, a w sieci zaczniesz dyskutować na specjalistycznych forach. Przyjrzysz się też własnym relacjom. Zaczniesz analizować wspomnienia i szukać sensu w związkach, które tworzyłeś w przeszłości. Odrobina samoświadomości zawsze się przyda, ale nie przesadzaj! Przypomnij sobie raczej to, co było dobre, a nie zaczynaj obwiniać się lub wątpić w swoją atrakcyjność.
Do 15.11 możesz być krytyczny, a nawet bardzo zazdrosny o bliskie ci osoby. Kontroluj swoje emocje, bo awantury, jakie sprowokujesz mogą mieć poważne konsekwencje. Od 16.11 sprzyja ci trygon Wenus, który doda ci blasku i uroku.

Samotne Barany
zaczną aktywnie poszukiwać kogoś, kto będzie towarzyszył im przez jesienne miesiące. Od 16.11 sprzyja wam szczęście podczas towarzyskich imprez i spotkań. Nowe znajomości możecie zawrzeć w pracy lub w urzędzie. Jednak kwinkunks Słońca to aspekt, który przestrzega przed plotkami i nierozsądnymi zachowaniami. Wasz apetyt na seks i silne emocje wzrośnie, lepiej więc nie łączyć randek z alkoholem.

Barany w stałych związkach poświęcą więcej czasu i uwagi kochanej osobie. Będziecie chcieli nadrobić każdą straconą minutę! Możecie też stać się o wiele bardziej niż zwykle zazdrośni! Wasza potrzeba emocji i uczuć będzie tak duża, że trudno wam będzie czekać i o cokolwiek prosić. Możecie też poczuć pokusę flirtu z kimś, kto uważany jest za osobę niebezpieczną, ale bardzo seksowną. Uważajcie, bo do 15.11 miłość wymagać będzie od was cierpliwości i wyrozumiałości.

PRACA i PIENIĄDZE
Stój z boku i obserwuj sytuację, a zdobędziesz ważne wiadomości. Opozycja Merkurego do 8.11 sprzyja kontaktom z obcokrajowcami oraz uczestnictwie w projektach, które wiążą się z zagranicą. Spostrzeżesz też, że nawet jeśli nie lubisz swojej pracy, to ma ona interesujące momenty.

Kwinkunks  Merkurego, który będzie na ciebie działał od 9.11 sprzyja odkrywaniu sekretów i zdobywaniu poufnych informacji. Niektóre z nich mogą ci się bardzo przydać w walce z wrogami i konkurencją.

Zastanów się też, w jaki sposób mógłbyś zdobyć więcej pieniędzy. Kwinkunks Słońca przez cały miesiąc bardzo sprzyja udanym operacjom finansowym. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę lub kredyt, to cierpliwie wyszukuj najlepsze oferty i negocjuj procenty. Upór, wytrwałość i konkretne pytania doprowadzą cię do sukcesu. Także Jowisz pomoże ci w nadchodzących miesiącach odkryć branże, w których masz wielką szansę na wzbogacenie się.

Po 16.11 Wenus sprzyja poprawie relacji z osobami na wyższych od twojego stanowiskach. Masz szansę zdobyć zaufanie kogoś ważnego, a nawet jego poparcie podczas awansu. Miesiąc powinien być udany, bądź więc cierpliwy i spokojnie realizuj swoje plany.

Poszukujący lepszej pracy powinni być konsekwentni i uparci. Sprzyja wam szczęście w kontaktach z wielkimi instytucjami finansowymi, bankami i korporacjami. Negocjujcie pensję, pytajcie o wszystkie szczegóły. Jowisz sprzyja poprawie finansów, a w krytycznych sytuacjach zdobywaniu korzystnych pożyczek.

Barany, które się uczą lub studiują, będą cierpliwie pracować na swój sukces. Teraz nadchodzi dobry czas, aby spokojnie uporać się z zaległościami. Nie warto odkładać na później prac, których przygotowanie wymaga czasu i wysiłku. Łatwiej niż w innych miesiącach przyjdzie wam zdobywanie danych i opracowywanie nudnych zagadnień.
Dni do 8.11 sprzyjają sukcesom w matematyce, rachunkowości, historii. Po 9.11 przyłóżcie się do geografii, języków obcych, wiedzy o społeczeństwie i filozofii.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer