Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ogarnij się!

Popatrz krytycznym wzrokiem na swoje otoczenie i zastanów się, co trzeba szybko naprawić lub zmienić na lepsze. Sprawiedliwie podziel obowiązki, a zażegnasz domową burzę. Możesz zdobyć uznanie, a także dodatkowe pieniądze. Słońce w kwadraturze do twojego znaku pomoże ci oderwać się do zawodowych spraw i uporać się z domowymi obowiązkami. Zasłużyłeś na urlop, teraz najlepiej odpoczniesz.

MIŁOŚĆ
Miłosne sprawy będą toczyć się spokojnym rytmem. Możesz jednak za bardzo przejmować się tym, co wypada, a co nie. Uwierz w swoje zalety i nie przejmuj się tym, co na temat ludzkich wyborów mówią twoje sąsiadki. W wolnych chwilach zajmij się analizowaniem swoich dawnych i nowych relacji. Będziesz zastanawiać się, w jaki sposób uniknąć pomyłek i lepiej tworzyć miłosne związki. Podczas pełni Księżyca 27-28.06 nie przesadź tylko z krytyką i nerwami, bo przegapisz interesującą osobę. Czas do 10.07 bardzo sprzyja nowym znajomościom, a samotne Barany będą miały z kim flirtować. Nów i częściowe zaćmienie Słońca 12-13.07 pomogą ci zobaczyć z innej perspektywy sytuację uczuciową, w której się znajdujesz.

RODZINA I PRZYJACIELE
Zapragniesz bawić się i korzystać z uroków życia. Zapowiada się więcej sympatycznych zaproszeń, udanych imprez, wyjść do kina lub teatru. Trygony Merkurego i Wenus to także kreatywność i szalone pomysły, które każdego dnia będą przychodziły ci do głowy. Twórz, maluj, pisz wiersze. Publiczność znajdzie się szybciej, niż myślisz. Pod koniec czerwca Księżyc w pełni znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku o pomoże ci w opanowaniu kryzysów w sprawach finansowych, ułatwi porządki i konkretne domowe obowiązki, choć może przysporzyć więcej nerwów i konfliktowych sytuacji.

PRACA I PIENIĄDZE
Miesiąc przeznacz na projekty, które wymagają więcej skupienia i cierpliwości. Trygon Merkurego od 29.06 sprawi, że będziesz bardzo pomysłowy i lubiany przez innych pracowników.   Warto brać udział w różnych zebraniach i prezentacjach. Nie pozwól, aby ważne decyzje zapadały bez ciebie i wtrącaj się we wszystko, co możesz. Możesz kogoś zastępować lub pomagać, a twój zakres wpływów się zwiększy i będziesz z tego zadowolony. Warto też omawiać zawodowe plany z kimś, kto jest specjalistą i autorytetem. Otrzymasz dobrą radę, popatrzysz z optymizmem w przyszłość.

ZDROWIE
Uważaj na siebie, nie odkręcaj klimatyzacji na całego, bo możesz być podatny na przeziębienia. Twoje gardło wymaga teraz specjalnego traktowania, a nawet szalika. W weekendy wyśpij się i odpocznij. Księżyc nie będzie sprzyjał męczącym pracom w domu lub w ogrodzie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce radzi ci wszystko robić powoli, spokojnie i we własnym tempie. Aura nie sprzyja nowym przedsięwzięciom, przyda ci się więcej wypoczynku i spokoju.

URODZENI 1.04 – 10.04
Pluton pomoże ci zmieniać świat na lepszy. Zaczniesz myśleć o przygarnięciu bezdomnego zwierzęcia lub też postanowisz pomóc organizacji charytatywnej lub zaczniesz doradzać komuś, kto sam nie radzi sobie z kłopotami.

URODZENI 11.04 – 19.04
Wenus radzi kontrolować wydatki, jakie mają twoi domownicy. Ktoś może mieć ochotę na coś, co wyda ci się zbytnią ekstrawagancją.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer