Horoskop dla Barana na Słońce w Raku od 20.6.2024 do 21.7.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Aktywny odpoczynek

W tym miesiącu będziesz spokojniejszy. Poczujesz, że najpierw musisz odpocząć, a potem pomóc domownikom i osobiście przypilnować różnych wspólnych przedsięwzięć. Na wakacyjne szaleństwa popatrzysz z dystansem, bo najważniejszy będzie dla ciebie święty spokój.

MIŁOŚĆ
Jowisz znajduje się w sekstylu do twojego znaku, a to sprzyja randkom i zabawie. Jednak Słońce znajdzie się w kwadraturze, co bardziej sprzyja Baranom w stałych związkach niż tym, które dopiero poszukują swojej drugiej połowy. Będziecie czuli, wyrozumiali i chętnie schowacie się przed całym światem. Samotne Barany większe powodzenie mają od 11.07 lipca. Warto zwrócić uwagę na osoby, które przedstawią wam krewni lub bliscy przyjaciele. Ktoś, kto jest im dobrze znany, może okazać się o wiele ciekawszy niż sądzicie. Barany w związkach mają przed sobą udany miesiąc, bo wiele ważnych dla was rzeczy uda się zrobić wspólnie i bez sporów. Silny wpływ kwadratury Słońca sprzyja inwestycjom w dom i mieszkanie, udanym zakupom i urządzaniu sobie cudownego gniazdka. Aby wszystko się udało, nie zapraszajcie wszystkich krewnych i nie pytajcie teściowej o zdanie. W lipcu wpływ dalszej rodziny może okazać się zbyt duży nawet jak na wasze nerwy.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce przebywa w znaku Raka, a więc znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że będziesz zajmować się prywatnymi sprawami. Zapragniesz upiększyć mieszkanie i zadbać o domowników. Merkury od 2.07 znajdzie się w sekstylu, a to sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, jednak na nowe znajomości nie będziesz miał teraz zbyt wielkiej ochoty. Dobrze poczujesz się w domu i wśród krewnych, nie będziesz entuzjastycznie nastawiony do dalekich wyjazdów. Chętnie za to odwiedzisz krewnych i miejsca, w których dobrze bawiłeś się w dzieciństwie.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Merkury sprzyja dbaniu o zawodowe sprawy. Będziesz skoncentrowany na rachunkach, nadrobisz różne zaległości i uporządkujesz dokumenty. Na czyjejś nieobecności będziesz mógł nawet skorzystać, bo Jowisz w sekstylu bardzo sprzyja wzrostowi twoich finansów. W tym miesiącu warto uporządkować różne zaległe sprawy i zadbać o swoje miejsce pracy. Popraw relacje ze współpracownikami, bądź życzliwy i w miarę możliwości pomocny. Możesz kogoś zastępować lub komuś pomagać. Od 2.07 lepiej udadzą się szkolenie, służbowe wyjazdy i prezentacje na forum publicznym. Merkury pomoże ci zdobyć więcej klientów i osiągnąć lepsze wyniki w tym, co do tej pory sprawiało ci kłopoty. Szukający lepszej pracy mają szansę na zdobycie ciekawej posady dzięki pomocy rodziny lub sąsiadów. Ktoś, kogo dobrze znacie i widujecie na co dzień okaże się pomocny. Dlatego warto wszędzie rozpytywać i być dobrej myśli.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, a Mars zamiast cię poganiać, pomoże konsekwentnie dojść do wspaniałej formy. Możesz teraz poznawać nowe dziedziny sportu, ćwiczyć i cieszyć się życiem. Jednak kwadratura Słońca nie sprzyja dalekim podróżom i ryzykowaniu. Unikaj kłótni i rób to, na co sam masz ochotę.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03
Nie bądź taki wyrozumiały dla otoczenia, bo szybko zorientujesz się, że ty pracujesz, a inni oddają się błogiemu lenistwu. Jowisz w sekstylu radzi Ci, abyś wreszcie postawił swoje własne potrzeby na pierwszym miejscu.
 
URODZENI 1.04 – 10.04 
Zapragniesz zdobyć uznanie i będzie ci bardziej niż zwykle zależało na cudzej opinii. Ktoś ważny pomoże ci w udanych negocjacjach, teraz buduj różne koalicje. W razie potrzeby szybko dopasuj się do nowej sytuacji, bo dobrze na tym wyjdziesz.
 
URODZENI 11.04 – 19.04 
Pomyślisz na poważnie o różnych ważnych sprawach. Podejmiesz trafne decyzje, pozbędziesz się niepotrzebnych zadań. Przy okazji wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Potem odetchniesz z ulgą i poczujesz, że już czas na prawdziwe wakacje.
 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer