Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Raku od 21.6.2015 do 21.7.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Spokojnie rób swoje!

W tym miesiącu będziesz bronić się przed osobami, które chcą od ciebie zbyt wiele. Nie bądź zbyt ugodowy, bo zanim się spostrzeżesz, będziesz miał tyle obowiązków, że zapomnisz o wakacyjnym odpoczynku.

GŁÓWNE WYARZENIA
Nie daj się przekonać do rozwiązań, które wcale ci się nie podobają. W tym miesiącu będziesz musiał trochę powalczyć z osobami, które przeszkadzają w realizacji twoich planów. Bądź cierpliwy i opanowany, teraz to twój klucz do sukcesu! Korzystne wydarzenia dotyczyć w tym miesiącu będą spraw rodzinnych i domowych. Kwadratury Słońca, Merkurego (od 8.07) i Marsa (od 24.06)  sprzyja wyjaśnianiu sporów, ale też wspólnym ustaleniom i inwestycjom. Pobądź trochę więcej z bliskimi, zainteresuj się ich sprawami. Wakacyjne wyjazdy najlepiej udadzą się po 2.07. Jednak najlepiej czuć się będziesz w miejscach, które już znasz i lubisz. Obecność bliskich osób będzie dla ciebie ważna, dlatego dobrze wybieraj towarzystwo do wycieczek i wyjazdów.

SAMOPOCZUCIE
Kwadratury Słońca i Marsa sprawią, że możesz mieć ochotę na aktywny wypoczynek, a nawet męczący sport i długie wycieczki. Będziesz się chciał sprawdzać i wyprzedzać konkurencję. Uważaj jednak, taki układ planet daje ryzyko kontuzji. W lipcu warto bardziej zadbać o swoją wygodę i zdrowie.

MIŁOŚĆ

Do 19.07 sprzyja ci trygon planety Wenus. Dobre samopoczucie i zadowolenie ze swojego wyglądu sprawią, że będziesz śmielszy wobec ludzi i więcej spraw uda ci się załatwić. Dzięki urokowi osobistemu spotkać możesz kogoś, kto nie tylko umili ci wolny czas, ale i stanie się powiernikiem twoich sekretów. 19.07 Wenus wkroczy w znak Panny, a ty zaczniesz stawać się ostrożniejszy w stosunkach męsko – damskich. Planety sprzyjać będą zacieśnianiu relacji z bliskimi osobami oraz rozwijaniu dopiero co nawiązanych znajomości. Na wyjazdach i spotkaniach towarzyskich będziesz nieśmiały i skromny. Dlatego trudno cię będzie zauważyć w tłumie innych osób. Nie martw się tym. Po prostu wykorzystaj te miłosne okazje, które już się pojawiły.
Osoby, które poznałeś w zeszłym miesiącu, w drugiej połowie lipca będą miały okazję pokazać się z jak najlepszej strony. Nie bądź jednak zbyt surowy w ocenie umiejętności najnowszych wielbicieli. Nie każdy przecież umie tak dobrze jak ty gotować czy organizować letnie wycieczki. Pozwól się jednak wykazać tym osobom, którym zależy na twojej opinii i uczuciach. Daj szansę komuś, kto od dawna na nią zasługuje.

Samotne Barany w czerwcu mogą nie doceniać swoich zalet. W drugiej połowie lipca pojawi się więcej interesujących osób i kuszących propozycji. Najciekawsze osoby poznasz oczywiście podczas wakacyjnych wyjazdów. Korzystny trygon Wenus sprawi, że szybko odnajdziesz kogoś dla siebie. Związek, w jaki się teraz zaangażujesz okaże się bardzo udany.

Barany w stałych związkach mają przed sobą dobry miesiąc. W razie nieporozumień przeznacz całą energię na poprawę sytuacji, a efekty przekonają cię, że wcale nie tracisz czasu na darmo. Wspólnym wyjazdom sprzyja cały miesiąc, ale uważaj, aby po 19.07 krewni nie wtrącali się w wasze prywatne miłosne sprawy.

RODZINA
W tym miesiącu bądź czujny i nie spuszczaj z oka spraw domowych. Okaże się, że bez ciebie dom i rodzina nie dają sobie zupełnie rady. Pozwól innym wyżalić ci się i wypłakać ze swoich problemów. Będziesz najlepszą pocieszycielem złamanych serc i nieudanych karier. Staniesz się na tyle opiekuńczy i troskliwy, że przyjaciele i rodzina z chęcią odwiedzać będą twój dom i zostawać dłużej, na poważne rozmowy. Nie żałuj czasu, jaki im poświęcisz. Ty też kiedyś możesz potrzebować pomocy. Zresztą od lipca świetnie będziesz się czuł w roli pocieszyciela, wyrozumiałej gospodyni, a nawet domowego psychoterapeuty. Jednocześnie cały czas miej oko na sprawy finansowe, bo tylko ty będziesz w stanie policzyć, ile jest na co potrzebne.

PRACA I PIENIĄDZE

W pracy będziesz wyciszony i mniej aktywny niż zwykle. Możesz mieć po prostu dosyć biegania, pośpiechu i zbyt wielu spraw na głowie. Wakacje to odpowiedni czas, aby zatrzymać się i spokojnie przemyśleć wydarzenia z ostatnich miesięcy. Sprawy zdążać będą we właściwym kierunku, ale nie pozwól się poganiać i pamiętaj o wszystkich ważnych terminach. Nie spóźniaj się i nie obiecuj ludziom zbyt wiele, bo nieżyczliwe ci osoby mogą wykorzystać twoje potknięcia i zrobić wokół tego wielką sprawę. Nawet jeśli cię nie ma w biurze, postaraj się, aby ktoś ci życzliwy kontrolował sytuację i donosił ci najnowsze plotki. Od 24.06 uważaj na konkurencję, ktoś może chcieć udowodnić ci, że na niczym się nie znasz i umniejszyć twoją pozycję. Dzięki refleksowi zażegnasz trudną sytuację.

Mimo lekkiej zniżki formy będziesz jednak mieć dużo pomysłów, ale mało okazji do ich realizacji. W pracy lepiej się nie wychylaj i rób grzecznie to, o co cię poproszą. Wszystkie świetne pomysły zapisz sobie i wykorzystaj, kiedy nadarzy się korzystna okazja. Szef czy przełożony, z którym do niedawna kłóciłeś się o drobiazgi, może zmienić swoją opinię na twój temat po 8.07. Postaraj się, aby była to zmiana na lepsze.

Z dala od biura i pracy na pewno lepiej odpoczniesz, dlatego nie przekładaj urlopu na później. Spożytkuj ten czas na regenerację sił, bo następny miesiąc będzie na pewno o wiele bardziej ekscytujący i obfitujący w zawodowe wyzwania. W drugiej połowie lipca warto trochę powalczyć o swoje wpływy i pieniądze. Wygrasz w sporach dzięki opanowaniu i rozeznaniu w szczegółach, które wymagają koncentracji i cierpliwości.

Poszukujący lepszej pracy będą ostrożni i cierpliwi. Zamiast rozpraszać swoją energię, skoncentrujecie się na zdobyciu upatrzonej posady. Szczęście sprzyja wam w czerwcu. W lipcu warto być bardziej odważnym i aktywnym, przed 8.07 możecie spodziewać się korzystniejszych propozycji.

URODZENI 21.03-31.03

Pojawią się sprzyjający ci ludzie i bardzo korzystne okazje towarzyskie i zawodowe. Nie odmawiaj nikomu swojej pomocy i towarzystwa. Już niedługo zwróci się podwójnie pomoc i życzliwość okazana potrzebującej osobie.

URODZENI1.04 – 10.04
Będziesz odważnie i zdecydowanie walczyć o swoje. Pozbądź się uprzedzeń, bądź otwarty na wszystkie nowości. Coś lub ktoś zainspiruje cię w tym miesiącu do bardzo twórczych i dynamicznych działań. Nie rywalizuj jednak ze współpracownikami.

URODZENI 11.04 – 19.04

Będziesz wyglądać i czuć się młodziej niż zwykle. Twoja uroda zakwitnie, a samopoczucie będzie z dnia na dzień coraz lepsze. Nie przejmuj się tym, co mówią inni. Spędź ten miesiąc tak, jak zawsze marzyłeś.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer