Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Barana na Słońce w Wodniku od 20.1.2015 do 18.2.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Towarzyskie atrakcje

Zapowiada się miesiąc pełen towarzyskich atrakcji. Będziesz energiczny i optymistyczny. Wykorzystaj nadarzające się okazje, nie oglądaj się w przeszłość.

GŁÓWNE WYDARZENIA

W tym miesiący będziesz pewny siebie i niespokojny. Poszukasz nowych wyzwań i zrobisz wszystko, aby uciec przed nudą i codzienną rutyną. Będzie więcej okazji do spotkań z przyjaciółmi i wspólnego układania fantastycznych planów. Daj się ponieść fantazji, bo w tym miesiącu czeka cię mniej trudności i kłopotów. Możesz też liczyć na pomyślne rozwiązanie różnych zaległych spraw urzędowych. Sekstyl Merkurego sprawi, że możesz wygrać w sporze lub rywalizacji z kimś, kto zagraża twoim interesom.

SAMOPOCZUCIE
Półsekstyl Marsa, którego wpływ odczuwałeś od kilku miesięcy, stanie się teraz męczący. Możesz mieć wrażenie, że masz mniej sił fizycznych i ochoty do ruszania się z domu. Miesiąc nie sprzyja ryzykowaniu w sporcie. Podczaw zimowych wyjazdów będziesz spokojniejszy, a sportowe wyczyny zostawisz dla innych znaków zodiaku. Dbaj o swoją dietę i odpowiednią ilość snu. 27.01 planeta Wenus zmieni znak, a ty zauważysz u siebie nagłą zwyżkę formy!

MIŁOŚĆ

Do spraw uczuć i miłości podchodzić będziesz w bardzo niekonwencjonalny sposób. Twoje buntownicze nastawienie zaowocuje nowymi flirtami i pokusami, jakie trudno będzie ci w tym miesiącu odeprzeć. Jeśli jesteś bardzo nieszczęśliwy, to możesz podjąć nagłą decyzję o rozstaniu.

Samotne Barany będą bawić się i flirtować. Miesiąc sprzyja zawieraniu nowych znajomości, choć do wielkich wyznań i deklaracji trudno będzie cię przekonać. Postawisz raczej na przyjaźń i luźne związki. W gronie przyjaciół będziesz czuć się lepiej, niż na romantycznych randkach. Sekstyl Wenus sprawi, że najciekawszą osobę poznasz w szkole, w pracy lub w urzędzie!

Barany w stałych związkach chętnie wybiorą się w szaloną podróż. Postanowisz zerwać z rutyną i czymś partnera w tym miesiącu zaskoczysz! Postaraj się tylko, aby twoje pomysły nie były zbyt ekscentryczne. Porozmawiaj z bliską osobą zamin przemeblujesz dom, urządzisz imprezę na 30 osób lub w przypływie dobrego humoru kupisz wycieczkę za ostatnie wspólne pieniadze.

PRACA i PIENIĄDZE
Najlepiej czuć się będziesz wśród młodych i wesołych wspólpracowników. Twoje pomysły będą bardzo nowatorskie, ale szef nie od razu się do nich przekonać. Miesiąc przyniesie ci więcej okazji do szkoleń i służbowych wyjazdów. Pilnuj terminów i nie obiecuj zbyt wiele, a unikniesz kłopotów. W doskonałej formie będą Barany, które zajmują się informatyką lub sprzedażą.

Na najlepsze pomysły możesz liczyć do od 11.02, kiedy Merkury wyjdzie z retrogradacji. Wtedy realizuj ambitne pomysły lub zmieniaj niewygodne plany. Po 9.02 staniesz się spokojniejszy, łatwiej też będzie ci skupić się na nużących i trudnych sprawach. W lutym mogą przypomnieć o sobie różne zaległości. Słuchaj wtedy plotek, bo możesz w ten sposób szybciej niż inni zdobyć ciekawe informacje.

Poszukujący lepszej pracy będą mieli mnóstwo energii i sporo dobrych pomysłów. Zastanów się, jakich swoich umiejętności dotychczas niewykorzystałeś. Warto rozejrzeć się wśród ofert i propozycji, jakie dotyczą innych branż niż te, w ktrych dotychczas pracowałeś. Przydadzą się znajomości, szczegolnie ze szkolnych lat. Luty sprzyja też różnego rodzaju kursom i szkoleniom.

Barany, które się uczą lub studiują, staną się bardzo niepokorne. Możesz nie zgadzać się ze szkolnymi regulaminami lub nawet otwarcie zbuntować się przeciwko proponowanym przez nauczycieli rozwiązaniom. Bądź uprzejmy i nie przesadzaj z niegrzecznymi odzywkami! Miesiąc sprzyja odkrywaniu nowych zainteresowań. Jeśli interesujesz się informatyką i przedmiotami ścisłymi, to możesz liczyć na większe niż zwykle naukowe sukcesy.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer