Horoskop dla Barana na Słońce w Strzelcu od 22.11.2022 do 20.12.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Siła i skuteczność

Słońce znajduje się w trygonie do twojego znaku i sprawi, że będziesz mieć ambicję i dobre pomysły. Znajdź jednak czas dla siebie i trochę odpocznij, najlepiej w pięknym miejscu. Mimo końca roku i wielu spraw spójrz na wszystko z szerszej perspektywy. Oprócz obowiązków obić tylko to, co na prawdę lubisz i dzięki temu odzyskasz dobry humor. 20.12 Jowisz powróci do twojego znaku i zacznie się znów okres większej aktywności, okazji i możliwość.

MIŁOŚĆ

Trygon Wenus do 10.12 sprawi, że będziesz się podobać, a choć możesz być bardziej niż zwykle krytyczny i zmienny w swoich zachciankach. Daruj partnerowi drobne potknięcia, zacznij się bardziej starać, a wszystko będzie dobrze. Lepiej teraz machnąć ręką na drobne różnice i skupić się raczej na tym, co jest dobre. Słońce w trygonie do twojego znaku sprzyja wspólnym zakupom, podróżom i szukaniu interesującego was hobby.
 
Samotne Barany mają szansę poznać kogoś interesującego w teatrze, kinie lub innym rozrywkowym miejscu. Jednak aby tak się stało, trzeba najpierw wyjść z domu, a nie czekać na chodzący ideał. Skorzystaj z pomocy przyjaciół, zainwestuj w wygląd, a na efekty nie będziesz musiał długo czekać. Sekstyl Marsa doda ci odwagi i sprawi, że będziesz skuteczniej działać w poszukiwaniu partnera.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Sąsiedzkie problemy i rodzinne konflikty nie będą cię dotyczyć. W twoim domu będzie więcej spokoju. Wenus w listopadzie sprzyja zajęciom, które związane są z porządkami, dekorowaniem, sprzątaniem. Zwrócisz uwagę na samopoczucie swoich bliskich, zrobisz porządki i przemeblowanie. W twoim domu będzie teraz weselej i ładniej, a twoje pomysły zyskają uznanie. W grudniu postaraj się tylko, aby wasze wydatki były dobrze przemyślane. Partner lub dzieci namawiać się będą na coś drogiego, co wcale nie jest potrzebne do szczęścia. Ktoś musi być rozsądny i powiedzieć stop wygórowanym żądaniom i tym razem to będziesz musiał być ty. Poczekajcie do Gwiazdki, a być może ta rzecz potanieje lub uda się na nią zaoszczędzić.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Możesz liczyć na ciekawe propozycje i wydarzenia, a Słońce w trygonie ułatwia różne zawodowe dyskusje. Spotkasz dawnych przyjaciół, którzy zaproponują ci ciekawy pomysł na biznes lub zaproszą cię do korzystnej współpracy. Podczas zebrań zabieraj częściej głos, bo pokażesz się wszystkim jako osoba kompetentna i dobrze zorganizowana. Na wszelki wypadek nie ignoruj przestróg, jakie dadzą ci życzliwe osoby. Podczas pełni Księżyca 7-8.12 możliwy jest sprawdzian lub kontrola. Wszystko dobrze się skończy, jeśli nie dasz się zdenerwować komuś, kto lubi zbaczać z tematu i prowokować niepotrzebne dyskusje. Jowisz od 20.12 korzystnie działa na twój znak, bądź otwarty na nowe propozycje, szczególnie jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie znaku.
 
ZDROWIE
Wreszcie mniej nerwów i stresów! Ciśnienie ci spadnie, gorączka nie będzie zagrażać, porządnie się wyśpisz. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że poczujesz zastrzyk sił i energii. Mimo tego nie przestawaj o siebie dbać. Mars w sekstylu sprzyja robieniu kontrolnych badań i prześwietleń, a także radzi wybrać się do dentysty.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03
Jowisz sprawi, że nie ustąpisz, dopóki nie dostaniesz tego, czego chcesz. Nie należy wchodzić ci w tym miesiącu w drogę, bo będziesz silny i zdecydowany w działaniu. Sprzyja ci szczęście i w pracy, i w miłości.
 
URODZENI 1.04 – 10.04
Merkury pomoże ci szybko załatwiać zawodowe sprawy. Unikaj tylko ludzi, którzy plotkują lub żartują wtedy, kiedy nie potrzeba. Czyjeś przykre komentarze mogą cię rozzłościć, a wtedy staniesz się bardzo krytyczny i uszczypliwy.
 
URODZENI 11.04 – 19.04
Słońce doda ci odwagi. Postawisz na niekonwencjonalne rozwiązania. Ktoś młody i odważny podszepnie ci ciekawy pomysł, dlatego bądź otwarty na zmiany. Możesz odkryć nowe, pasjonujące hobby lub zaplanować podróż, która będzie spełnieniem twoich marzeń.
 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer