Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2018 do 20.6.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zdobywaj nowe lądy!

Będziesz energiczny i niepokorny, a także bardzo przedsiębiorczy. Przegonisz wrogów i pokażesz wszystkim, na co cię na prawdę stać. W czerwcu zwolnij tempa i odpocznij. Słońce znajduje się w sekstylu do twojego znaku i zachęca do szukania nowych zainteresowań. Trygon Marsa pomaga odciąć się od ludzi i spraw, które psują ci humor.

MIŁOŚĆ
Masz teraz dobry czas na miłość i randki. Zamiast myśleć o przeszłości, uwierz w siebie. Zainwestuj w modny wygląd i nową fryzurę. Merkury  od 30.05 do 12.06 sprzyja ważnym miłosnym przemyśleniom i przewartościowaniom. Jeśli w twoim związku jest źle, to zabierz się za negocjacje, rozmowy i szczere wyjaśnienia tego, co was dzieli. Wszystko się dobrze ułoży.
Samotne Barany postanowią raz na zawsze pozbyć się złych miłosnych wspomnień. Słońce sprzyja zupełnie nowym znajomościom, a nie odnawianiu związków, które nie wypaliły w przeszłości. Po 13.06 czeka cię miła niespodzianka i nowy namiętny romans.

RODZINA I PRZYJACIELE

To dobry czas na częstsze spotkania z przyjaciółmi lub uprawianie sportu. Słońce w sekstylu do twojego znaku sprawi, że wszystkich będziesz lubić. Jednocześnie będziesz trochę łatwowierny, co pewna leniwa osoba postanowi szybko wykorzystać aby coś dla siebie załatwić. Uważaj, żeby ktoś nie wmówił ci, że coś mu obiecałeś lub miałeś pożyczyć. Od emocjonalnych manipulantów trzymaj się z daleka i nie daj się wciągnąć w ich plany, a cały miesiąc będzie bardzo udany.

PRACA I PIENIĄDZE
Masz przed sobą pracowity, ale bardzo udany miesiąc. Atmosfera w pracy będzie dobra, a więc korzystaj i szybko załatwiaj ważne dla ciebie sprawy. Nie odmawiaj, gdy ktoś ze współpracowników poprosi cię o wsparcie. Nie będzie cię to wiele kosztować, a w przyszłości wsparcie i tobie się przyda. W wolnych chwilach czytaj książki i prasę na temat ekonomii i ucz się, jak lepiej inwestować pieniądze, a także jak omijać pułapki w umowach z bankami. Po 12.06 kwadratura Merkurego ostrzega przed plotkami i osobami, które nie mówią wprost, co na twój temat sądzą.

ZDROWIE
Mars radzi regenerować siły, wysypiać się i nie oszczędzać na zdrowym jedzeniu. Możesz być podatny na drobne kontuzje, stłuczenia. Unikaj ostrych i ciężkostrawnych potraw, a dobry humor będzie ci dopisywać.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Merkury  radzi być uprzejmym dla współpracowników. Ktoś poprosi cię o pomoc i nie będzie wypadało odmówić. Czasami trzeba się poświęcić.

URODZENI 1.04 – 10.04
Wenus zachęci cię do przyjrzenia się sprawom finansowym. Możesz teraz szukać oszczędności lub kupić coś ładnego na wyprzedaży lub specjalnej przecenie.

URODZENI 11.04 – 19.04
Słońce zachęca do zabawy i zajmowania się hobby. Idź potańczyć lub na karaoke, a od razu poczujesz się lepiej. Bez względu na wiek rozwijaj swoje zainteresowania.
Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer