Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Rybach od 18.2.2018 do 20.3.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zwolnij i korzystaj z życia

W tym miesiącu będziesz filozoficznie nastawiony do świata i jego problemów. Półsekstyl Słońca sprawi, że staniesz się bardziej ostrożny i cierpliwy. Marzec nie sprzyja ryzykownym zamierzeniom. Będziesz często zmieniać zdanie, a nawet możesz wycofać się z różnych wcześniejszych ustaleń. Nie miej sobie tego za złe i zamiast się denerwować, uporządkuj swoje sprawy. Jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli, zastanów się, czy nie czas zmienić swoją strategię. W tym astrologicznym miesiącu liczy się intuicja i umiejętność dostosowania się do nowych okoliczności. Nie bądź uparty, a unikniesz rozczarowań.

RODZINA I DOM
Znajdź w ciągu tygodnia choć jeden dzień tylko dla siebie. Daj się ponieść romantycznej aurze, przeznacz czas na swoje hobby. Na wielkie wiosenne porządki może zabraknąć ci sił i ochoty. Może domownicy powinny więcej ci pomagać, a mniej bałaganić i wymagać? Ktoś z rodziny chętnie zarzuci ci brak zaangażowania w porządki i gotowanie, ale ty i tak za bardzo się tym teraz nie przejmiesz. Unikaj rozmów z krewnymi, których zwyczajnie nie lubisz, bo możliwe są teraz nieporozumienia, które dotyczyć będą rodzinnego majątku lub wspólnych pieniędzy. Ktoś zdenerwuje cię swoimi pomysłami, które wydadzą ci się ryzykowne i po prostu niepotrzebne. Po 6.03, kiedy Merkury wkroczy do twojego znaku, możesz być nerwowy i niespokojny, zadbaj więc o czas na odpoczynek!
Zadbaj o siebie i pomyśl, że już niedługo nadejdzie wiosna. Warto wcześniej się do niej przygotować, zadbać o dietę i zacząć ćwiczenia, które przywrócą kondycję.

MIŁOŚĆ
Koniec zimy i wyczekiwanie wiosny nastroją cię pozytywnie do płci przeciwnej. Szczęście najbardziej sprzyja ci w sprawach, które dotyczą miłości i partnerstwa. Będziesz bardziej romantyczny i skłonny ulegać nastrojom. Zapragniesz czułości, bezpieczeństwa i harmonii dusz, a planety sprzyjać będą realizacji marzeń. Uwierz w swoje zalety, a szybko zdobędziesz nowych adoratorów czy wielbicielki. Wenus sprzyja zawieraniu romantycznych znajomości. Postaraj się wyglądać pięknie, daruj partnerowi przewinienia i ciesz się sympatycznym czasem. Miesiąc sprzyja także romantycznym wyjazdom i weekendowym wycieczkom. Teraz, gdy zakończyły się ferie i górskie kurorty są prawie puste, będziecie mogli bez przeszkód cieszyć się romantyczną i nieco nostalgiczną marcową aurą.

Barany, które są samotne, mogą spotkać kogoś sympatycznego. Zaufaj swojej intuicji, bo może być to ktoś wyjątkowy! Jednak z decyzjami, które mogłyby zmienić całe twoje życie, bądź teraz ostrożny! Być może po 7.03, kiedy Wenus przejdzie do twojego znaku, w twoje życie wtargnie ktoś, kogo znałeś lub kochałeś kilka lat wcześniej. Zanim mu ponownie zaufasz, upewnij się, że na pewno zakończył czy skończyła wszystkie inne miłosne znajomości. Jeśli przyjaciele lub rodzice mają wątpliwości co do intencji nowego partnera, to pozwól im przynajmniej o tym porozmawiać.

Druga połowa marca sprzyja też Baranom, które znalazły już swojego ukochanego. Staniesz się bardziej namiętny i czuły, co nawet na mężu czy żonie z wieloletnim stażem wywrze spore wrażenie. Nie zaniedbaj okazji i ożyw atmosferę!
Sprzyjające ci teraz w miłości znaki to Byk, Rak, Skorpion, Wodnik i Ryby. Strzelec i Bliźnięta mogą okazać się za mało romantyczne, a Lew zajmie się tylko swoimi przyjemnościami i korzyściami.

KARIERA I PIENIĄDZE
Bądź czujny, ale i otwarty na zmiany. W tym miesiącu czekają cię zawodowe niespodzianki. Większość z nich wyjdzie ci na dobre, ale powinieneś być ostrożny. Być może twój szef lub współpracownik budzi się już z zimowego snu i obmyśla zawodowe plany. Teraz pełen sił i animuszu zapragnie wprowadzić je w czyn, nawet jeśli są zbyt ryzykowne i mogą narazić całą firmę na straty. Nie reaguj zbyt nerwowo na nowe pomysły i postaraj szybko przystosować się do nowej sytuacji. Obserwuj, wyciągaj wnioski i myśl! W ten sposób rozszyfrujesz czyjeś intencje szybciej, niż wszyscy się spodziewają. Nie zwierzaj się tylko z tego, co właśnie przyszło ci do głowy. Będziesz miał rację, ale na ujawnienie prawdy może być za wcześnie. Najbardziej ostrożny powinieneś być do 6.03. Na szczęście problemy okażą się łatwiejsze do rozwiązania, ale postaraj się nie występować w roli cudzego obrońcy i adwokata.
Sprzyjające ci w karierze znaki zodiaku to Skorpion i Ryby. Pomysły Panny i Koziorożca wprawią cię w zdumienie, a nawet będą powodem większego zamieszania.

ZDROWIE

Będziesz w dobrej formie, ale nie rywalizuj z silniejszymi od siebie. Będziesz chciał wszystkich przegonić lub pokonać w różnych grach. Ostrożnie, mierz siły na zamiary! Lepiej grać dla zabawy, niż potem męczyć się z zakwasami. Po 17.03 możliwe kontuzje, przeziębienie lub pogorszenie formy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Merkury sprzyja twoim finansom i dlatego warto pracować za dwóch. Nie wstydź się zapytać o podwyżkę lub chociaż premię, bo wreszcie możesz coś skutecznie wywalczyć.

URODZENI 1.04 – 10.04
Mars radzi ci zadbać o zdrowie. Unikaj klimatyzowanych pomieszczeń, bo twoje gardło będzie wrażliwe.

URODZENI 11.04 – 19.04

Słońce radzi być ostrożnym. Jeśli ktoś ci przeszkadza lub podważa twoje kompetencje, to nie wahaj się porozmawiać o tym z szefem. Swoich interesów trzeba pilnować.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer