Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Wodniku od 20.1.2016 do 18.2.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas odpocząć

Powinieneś teraz odpocząć i przestać przejmować się sprawami, na które i tak nie możesz nic poradzić. Miłość, zabawa i podróże to najlepszy plan na ten miesiąc.

Miłość
Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja flirtom i pisaniu miłosnych listów. Nawet jeśli masz mnóstwo obowiązków, to pomoże ci znaleźć czas na szybką randkę. Będziesz miał powodzenie, ale uważaj na znajomych i krewnych, którzy zaczną zawracać ci głowę swoimi sprawami. Partner będzie zazdrosny, że ciągle komuś doradzasz lub pomagasz w kłopotach. Korzystny wpływ Merkurego (od 13.02) i Wenus pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów, a także uniknąć dwuznacznych sytuacji i plotek. Flirtuj więc do woli w tegorocznym karnawale i ciesz się życiem! Zachwycone spojrzenia wielbicieli czy wielbicielek dodadzą ci sił, poczujesz się także młodszy i ładniejszy. Na towarzyskich spotkaniach bacznie rozglądaj się dookoła, bo jeśli jesteś samotny, to od 23.01 Wenus sprzyja ciekawym znajomościom. Także randki staną się okazją do gorących wyznań, a nawet wspólnych planów na życie. Retrogradacja Merkurego do 25.01 może też przynieść ci spotkanie z kimś, kogo dawniej kochałeś. Uważaj, nie warto drugi raz wchodzić do tej samej rzeki. Samotnym Baranom przybędzie teraz wielbicieli i namiętnych adoratorów. Warto się bacznie rozglądać.

Rodzina i przyjaciele

Będziesz marzyć o nowych przygodach i dalekich zimowych podróżach. Zainwestuj w coś zupełnie nowego i zaskakującego! Jeśli zapiszesz się na niezwykły kurs, to poznasz niezwykłych przyjaciół. Choć początek roku mamy już za sobą, to jest to najlepszy czas, aby dokładnie przyjrzeć się planom na przyszłość. Sekstyl Słońca do twojego znaku sprawi, że otworzą się przed tobą nowe możliwości. Najciekawsze propozycje tym razem pochodzić będą od osób młodszych i od przyjaciół, dlatego warto rozmawiać o planach i marzeniach.

Kariera i pieniądze
Nie odkładaj na później tego, co możesz zrobić od razu, bo inaczej będziesz miał poważne zaległości. Zawodowa mobilizacja bardzo się teraz opłaci, zwłaszcza, że będziesz teraz niezwykle ciekawski i spostrzegawczy. Dzięki temu bardzo łatwo nauczysz się wielu nowych rzeczy. Zainteresuj się wszystkim, co może przydać ci się w dalszej karierze. To dobry czas, aby wybrać się na szkolenia lub kurs obcego języka. Także inwestycja w dobry komputer może się szybko zwrócić. W weekendy udadzą się także podróże, a zawarte podczas nich znajomości mogą mieć bardzo zaskakujący i korzystny dla ciebie przebieg.

Nowe pomysły przyniosą ci uznanie przełożonych. Być może dzięki śmiałym decyzjom zarobisz dodatkowe pieniądze. Jednak od hazardu i ryzyka trzymaj się z daleka, zwłaszcza po 23.01, kiedy Wenus zacznie tworzyć niestabilną kwadraturę do twojego znaku. Ważne umowy czytaj po kilka razy. Możesz być roztargniony i po prostu łatwowierny i ktoś o złych intencjach szybko spróbuje to wykorzystać.

Zdrowie
Wenus od 23.01 w kwadraturze do twojego znaku sprzyja dbaniu o skórę i włosy. Nakładaj maseczki, uzupełnij dietę o witaminy i suplenty. Także wizyta u masażysty czy kosmetyczki bardzo ci się przyda, zadbaj o siebie i na przekór zimie nabierz więcej blasku.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce w sekstylu do twojego znaku zapowiada ciekawe spotkanie z przyjaciółmi. Będziesz się dobrze bawić w większym gronie, a jeśli jesteś samotny, to łatwo się z kimś zaprzyjaźnisz. Także wyjazd na ferie będzie udany.

URODZENI 1.04 – 10.04
Wenus zapowiada więcej ważnych spraw i obowiązków, z którymi będziesz musiał się uporać. Nie uda ci się uciec przed odpowiedzialnością, dlatego zrób dobry plan działania i przez cały miesiąc się go trzymaj.

URODZENI 11.04 – 19.04
Merkury radzi zadbać o relacje ze współpracownikami. Jeśli będziesz wszystkich wokoło krytykował, to w razie problemów nikt ci nie pomoże. Zwracaj uwagę na pozytywne strony każdej sytuacji, zamiast wypominać innym błędy.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer