Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Barana na Słońce w Baranie od 20.3.2015 do 19.4.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszystko ruszy do przodu

Zapowiada się pracowity miesiąc! Słońce wkroczy w twój znak zodiaku. Poczujesz przypływ dobrego humoru i energii. Sprawy, które opóźniały się w poprzednich miesiącach wreszcie ruszą do przodu!

Główne wydarzenia
Ten miesiąc należy do Ciebie! Czas sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Uda ci się znaleźć wyjście ze starych kłopotów. Pochłoną cię porządki, ważne ustalenia i ryzykowne sprawy. O wszystkim będziesz chciał szybko i sam decydować, a cudze oponie i prośby nie będą wywierać na tobie większego wrażenia. W tym miesiącu może być ci trudniej znaleźć pomocników, bo ludziom trudno będzie nadążyć za twoimi pomysłami i planami. Nie przekreślaj jednak tego, co udało ci się dokonać w poprzednich miesiącach. Choć będziesz miał ochotę wszystko zmienić i jeszcze raz przedyskutować, to półsekstyl Merkurego do 30.03 radzi ci pamiętać o dawnych obietnicach i założeniach.

Dni przed Wielkanocą mogą być dla ciebie czasem niespokojnym. Pełnia Księżyca sprawi, że będziesz bezkompromisowy i za bardzo nerwowy. Kusić cię będą wyjazdy i towarzyskie rozrywki, co może być w tym roku trudne do pogodzenia z planem rodzinnych wielkanocnych wizyt. 31.03 Merkury znajdzie się w twoim znaku zodiaku i sprawi, że znów będziesz w doskonałym nastroju. Ostatnie dni astrologicznego miesiąca najbardziej sprzyjają ambitnym planom i dobrym pomysłom. 

Samopoczucie
Słońce, które znajdzie się w twoim znaku zodiaku sprawi, że poczujesz się lepiej i zapragniesz zadbać o swoją formę. Czas sprzyja uprawianiu sportu, a nie siedzeniu na kanapie! Po 11.04 Wenus znajdzie się w sekstylu do twojego znaku. Zainteresujesz się zakupami kosmetyków i wygodnych ubrań. Możesz wtedy mieć trochę problemów z sennością i koncentracją, nie przesadzaj z alkoholem! Mars do 30.03 przebywa w twoim znaku, co uczyni cię niespokojnym i bardziej nerwowym. Czyjeś postępowanie może cię zdenerwować lub też będziesz bronić swoich pomysłów przed krytyką. Uważaj, aby w nerwach nie posunąć się za daleko! Od 31.03 Merkury przyniesie ci nową porcję dobrych pomysłów. Znajdzie się w twoim znaku, co sprzyja dobrej zabawie, podróżom i uprawianiu sportu. Wyciągnij rower albo rolki, opracuj nową trasę codziennych spacerów.

Miłość
Rozkwitająca przyroda sprawi, że i ty rozejrzysz się za okazją do wyznania swoich romantycznych uczuć. Słońce sprawi, że w miłości staniesz się niecierpliwy i pewny swoich zalet. Planeta Wenus do 5.04 znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku, co sprzyja spotkaniom towarzyskim i zabawie z przyjaciółmi. Będzie więcej okazji do zawierania nowych znajomości. 22.03 Wenus znajdzie się w twoim znaku. Przyniesie ci więcej wzruszeń, ale też miłosnych zagadek. Postanowisz jeszcze raz przemyśleć różne stare, miłosne zagadki. Być może spotkasz kogoś, z kim dawniej wiele cię łączyło lub otrzymasz o takiej osobie nowe wiadomości. Nie daj się tylko ponieść zazdrości lub złym emocjom, bo decyzje, jakie podejmiesz w tym miesiącu mogą mieć wpływ na twoją przyszłości.

Samotne Barany będą wesołe i towarzyskie. Dni po 31.03 sprzyjają zawieraniu nowych znajomości. Wśród przyjaciół i dalszych znajomych może pojawić się ktoś wart zainteresowania.

Barany w stałych związkach będą bardzo pewne siebie. Postaracie się przekonać partnera do swoich pomysłów, w każdej wspólnej sprawie będziecie chcieli postawić na swoim. Po 11.04 złagodniejecie, a wspólne działania okażą się harmonijne i udane. Koniunkcja Marsa do 30.03 znajdzie wróży trochę zazdrości i nerwów podczas wielkanocnych przygotowań. Ostatnie dni miesiąca to dobry czas, aby uporządkować wasze wspólne sprawy, ustalić plan działań i wiosennych podróży.

Kariera i pieniądze
Zapowiada się pracowity miesiąc. To, co sprawiało ci problemy w poprzednich miesiącach, teraz ostro ruszy do przodu. Słońce w twoim znaku zodiaku sprawi, że staniesz się bardziej aktywny i zdecydowany odnieść sukces. To dobry czas, aby aktywnie walczyć o zaległe pieniądze i dobre zlecenia. Ważne umowy podpisuj po 31.03, kiedy Merkury znajdzie się w twoim znaku. Pamiętaj wtedy o swoich obietnicach i ludziach, którzy ci wcześniej pomogli. Być może nadarzy się okazja, aby się im teraz zrewanżować. Z uwagi na nadchodzącą Wielkanoc będziesz musiał się trochę pospieszyć ze swoimi działaniami. Będziesz wtedy dzielić się swoją wiedzą, co sprzyja awansowi i zdobywaniu zaufania szefa. Dni między 25.03 a 1.04 powinny okazać się wyjątkowo udane. Sekstyl Wenus od 11.04 pomoże ci znaleźć pomocników i bezinteresownych doradców. Czas sprzyja omawianiu starych spraw finansowych. Pieniędzy szukaj w oszczędnościach i projektach, jakie  zajmowały cię jesienią ubiegłego roku. Merkury wkroczy w twój znak zodiaku, co sprzyja nauce oraz udanym służbowym podróżom.

Poszukujący lepszej pracy
nabiorą optymizmu i energii! Warto odpowiadać na ciekawe oferty,  osobiście pojawiać się w różnych firmach, a także pytać znajomych. Merkury od 31.03 sprawi, że pojawią się jakieś oferty z przeszłości.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer