Horoskop dla Barana na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Uporządkuj swoje życie

Słońce przyniesie ci sukcesy. Trudne sprawy wreszcie uda się załatwić. Odkryjesz ciekawe hobby, będziesz miał czas na swoje zainteresowania. Pod koniec miesiąca dostaniesz duży zastrzyk energii od Wenus i Merkurego, które ustawią się naprzeciwko twojego znaku. Zajmij się swoim zdrowiem, a jesienią pokonasz swoich rywali i pokażesz, kto jest najlepszy.

MIŁOŚĆ
Znajdź czas na randki, bo spędzisz teraz miłe chwile i usłyszysz mnóstwo komplementów. Wenus sprawi, że przy boku ukochanej osoby najlepiej odpoczniesz i wreszcie zapomnisz o dzielących was tematach. Warto teraz omawiać plany na przyszłość, planować większe uroczystości. Zróbcie razem wielkie porządki i planowanie, a unikniecie nieporozumień.

Samotne Barany będą miały wielkie szczęście do nowych znajomości. Wenus doda wam czaru i sprawi, że nietrudno będzie wam zwrócić na siebie uwagę. Od 14.09 rozglądaj się wokół siebie i pięknie się uśmiechaj. W podróży lub podczas zawodowych obowiązków możesz spotkać kogoś bardzo interesującego. Warto rozwijać tą znajomość.

RODZINA I PRZYJACIELE

Konflikty teraz przycichną, a w domu wreszcie będzie nieco więcej spokoju. Wenus sprzyja odpoczynkowi i oglądaniu ulubionych filmów. Także wizyty gości nie będą męczące, a jeśli wyprawisz imprezę, to wszyscy będą się wspaniale bawić. W weekendy zwróć uwagę na samopoczucie swoich bliskich. Zrób porządki i przegląd garderoby. Pora na zakupy nowych jesiennych dodatków i kreacji.

PRACA I PIENIĄDZE

W pracy będzie ci się dobrze wiodło. Ktoś złośliwy znajdzie sobie dodatkowe zajęcia i przestanie ci przeszkadzać. Wenus pomoże ci zabłysnąć podczas ważnych spotkań i publicznych wystąpień. Zapowiada też poprawę w finansach. Nie ulegaj tylko prośbom osób, które namawiają cię na pożyczki lub ryzykowne inwestycje. Skoncentruj się na swoich sprawach, spłać długi lub korzystnie inwestuj pieniądze. Jowisz wciąż znajduje się w korzystnym trygonie do twojego znaku, a to gwarancje nowych umów i okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, ale nie rywalizuj z silniejszymi od siebie. Będziesz chciał wszystkich przegonić lub pokonać w różnych grach. Ostrożnie, mierz siły na zamiary! Lepiej grać dla zabawy, niż potem męczyć się z zakwasami. Jowisz i Wenus wzmocnią cię i pozwolą pozbyć się kontuzji czy niedyspozycji.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Wenus sprzyja twoim finansom i dlatego warto pracować za dwóch. Nie wstydź się zapytać o podwyżkę lub chociaż premię, bo wreszcie możesz coś skutecznie wywalczyć.

URODZENI 1.04 – 10.04
Mars radzi ci zadbać o zdrowie. Unikaj klimatyzowanych pomieszczeń, bo twoje gardło będzie wrażliwe.

URODZENI 11.04 – 20.04

Słońce radzi być ostrożnym. Jeśli ktoś ci przeszkadza lub podważa twoje kompetencje, to nie wahaj się porozmawiać o tym z szefem. Swoich interesów trzeba pilnować.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer