Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Barana na Słońce w Byku od 20.4.2014 do 20.5.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

W kieszeni pieniądze, a w sercu maj!

Majowy weekend sprzyja lenistwu i miłości. Zamiast obiecywać sobie, że na rowerze zjeździsz pól Polski lub każdego ranka zrobisz sto przysiadów, po prostu odpocznij i niczym się nie martw. Merkury zapewni ci dobre towarzystwo, a Uran podsunie nowe, bardzo ciekawe hobby. Spędzisz czas mile i ciekawie, a kłopotów wreszcie będzie mniej.

MIŁOŚĆ
Wenus sprawi, że twoje myśli krążyć będą wokół wielkich romansów, dzieł sztuki i pięknych miłosnych historii. Staniesz się romantyczny i bardziej uduchowiony. Nawet ckliwe zwierzenia przyjaciół przestaną cię prowokować do żartów, a dadzą ci wiele do myślenia. Warto rozmawiać o miłości, bo teraz możesz zrozumieć co czują bliskie ci osoby i czego na prawdę potrzebują. Nie zamykaj się, nie żartuj, tylko uważnie słuchaj. Dzięki temu w twoim związku zapanuje dobra atmosfera, a partner przestanie marudzić, że nie masz dla nieco czasu i nie rozumiesz, jakie są jego potrzeby.

Półsekstyl Słońca także nie sprzyja szalonym decyzjom i ryzykownym miłosnym manewrom. Lepiej skupić się teraz na waszych wspólnych sprawach, a unikać trudnych tematów i spornych kwestii. Przyjaciołom i krewnym pomagaj, ale nie daj się wplątać w żadne intrygi. Jako miłosny pośrednik możesz się nie sprawdzić, bo będziesz zbyt łatwowierny i życzliwie do wszystkich nastawiony.

Samotne Barany
zainteresują się swoim wyglądem, zainwestują w wygląd i modną fryzurę. Przygotuj się na kilka zaskakujących propozycji, ale nie udawaj bardziej wyzwolonego, niż naprawdę jesteś. Od tanich playboyów i farbowanych femme fatale lepiej trzymaj się z daleka. Zainwestuj swoje uczucia w kogoś, z kim da się ciekawie porozmawiać i twórczo spędzić czas. Od 3.05 Wenus i Merkury sprzyjają znajomościom zawartym w podróży lub podczas zakupów.

PRACA

Majowy weekend sprzyja ważnym przemyśleniom na temat kierunku, w jakim zmierza twoja kariera lub edukacja. Zastanów się, czy warto poświęcać się dla kogoś, kto wcale tego nie docenia. Z pewnych spraw warto zrezygnować, a niektóre konflikty pora już wyciszyć. Możesz teraz zmienić strategię i sprytnie pozbyć się obowiązków, które wcale nie prowadzą do awansu i nie dają większych szans na dodatkowe pieniądze. Powściągnij ambicję i spokojnie sięgnij po kalkulator, a sam zobaczysz, o co warto w pracy walczyć.

Merkury, który znajdzie się od 7.05 sekstylu do twojego znaku, pomoże ci teraz szybko połączyć fakty, a nawet trafnie przewidzieć przyszły rozwój zawodowych wypadków. Mimo tego w okolicach majowego weekendu mało kto będzie w pracy. Dlatego ważne decyzje będą musiały trochę poczekać, a ty będziesz miał sporo czasu do namysłu.

FINANSE

Kwadratura Jowisza nadal sprzyja poprawie sytuacji finansowej. Merkury pomoże ci odpocząć i dobrze się w majowy weekend bawić, ale też nie wydać zbyt wiele. Wyjątkiem od tych oszczędności powinny być inwestycje, które związane są z twoim wyglądem. Nie oszczędzaj na fryzjerze, nowych ubraniach i eleganckich dodatkach. Na zakupach szukaj okazji, negocjuj ceny, a będziesz bardzo zadowolony z efektów. Od 3.05 koniunkcja Wenus sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki i przekonywaniu szefa, że tobie też należy się podwyżka. Nabierzesz też ochoty na wydatki, które związane będą z urządzeniem domu. Szukaj wygodnych mebli i ładnych roślin do ogrodu. Będziesz miał dobry gust, a to, co wybierzesz, okaże się trwałe i eleganckie.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer