Horoskop dla Barana na Słońce w Skorpionie od 23.10.2020 do 20.11.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dobry czas w miłości

Przyciągaj szczęście, bądź dobrej myśli! Od 14 listopada Mars znowu będzie bardzo silny na niebie. Pomoże Ci bardzo skutecznie działać, usunie przeszkody z twojej drogi. Bądź więc samodzielny i nadawaj ton różnym wydarzeniom. W miłości też powodzenie, a Wenus pomoże Ci trafić do czyjegoś serca.

MIŁOŚĆ

Będziesz się teraz podobać, a partner będzie podziwiać twoje zdolności i podejście do życia. Nie umawiaj się tylko na randki z nudziarzami, nawet jeśli dopadła Cię jesienna chandra. Lepiej znaleźć kogoś, kto ma ciekawe zainteresowania. Zwłaszcza Strzelce lub Bliźniak będzie potrafił o nich opowiadać. Od 28 października Merkury w opozycji sprawi, że serce zabije ci żywiej na widok kogoś, z kim przyjaźniłeś się w przeszłości. Zastanów się, czy to uczucie, czy zwyczajna sympatia? Od 10 listopada podczas rozmów na temat miłości nie przesadzaj ze zwierzeniami. Ktoś nawet może Ci pozazdrościć dobrego humoru i powodzenia. Uważaj na plotki, bo mogą skomplikować sytuację. Po nowiu 15 listopada w miłości też lepiej będzie ci się układać.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz teraz idealnym gospodarzem i życzliwym sąsiadem. Saturn w kwadraturze sprawi, że przejmiesz się nawet drobnymi kłopotami, o jakich usłyszysz. A może masz możliwości pomocy, na jakie inni nie wpadli? Twoje znajomości i towarzyskie wpływy bardzo się komuś przydadzą, bo ułatwią załatwienie pewnego problemu. W domu spokojnie, ale też będziesz chciał, żeby dookoła ciebie było ładnie. Sztuka wywrze na tobie wielkie wrażenie, a niektóre dzieła będziesz chciał mieć w domu. Sam też możesz poczuć przypływ natchnienia, warto rozwijać kreatywne pasje.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Mars w koniunkcji dodaje Ci odwagi. Co sobie postanowisz, to w tym miesiącu zrobisz. Od 28 października Merkury w opozycji uchroni Cię przed kłopotami i kontrolami. Warto jednak zakończyć stare konflikty, bo nawet ze starym wrogiem będziesz kiedyś jeszcze współpracować. Od 14 listopada sprzyja ci większe szczęście w sprawach zawodowych. Zainwestuj także w swój rozwój. Czytaj mądre książki, zapisz się na internetowe kursy, szukaj pozytywnych inspiracji. Jowisz w kwadraturze pokaże Ci, jakie zainteresowania mogą się w przyszłości bardzo opłacić.
 
ZDROWIE
Wenus opozycji od 28 listopada pomaga Ci wyrabiać dobre nawyki dotyczące zdrowia i urody. Warto zadbać o urodę, pić zioła i brać odpowiednie suplementy. Dzięki temu poczujesz przypływ sił! Do 13 listopada Mars, twój planetarny władca, będzie w retrogradacji i możesz nie mieć ochoty na sport czy dalekie spacery. Lepiej zadbać o wygodę. Od 14 listopada poczujesz wielki przypływ sił, łatwiej ci będzie zabrać się za pracę nad kondycją. Będziesz też miał lepszą odporność.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03
Słońce w opozycji sprawi, że będziesz miał większą niż zwykle ochotę na hobby, zabawę, sztukę. Jednak najpierw skup się na codziennych obowiązkach, bo inaczej zaległości wprawią cię w nerwowy nastrój.
 
URODZENI 1.04 – 10.04 
Mars w koniunkcji zachęca do działania. Wyznacz sobie ambitne cele, unikaj ryzykownych decyzji. Po 14 listopada możesz być z nich mniej zadowolony, bo pojawią się jeszcze lepsze okazje.
 
URODZENI 11.04 – 19.04
Ty będziesz miał dobry nastrój, ale ludzie mogą cię trochę denerwować, szczególnie jeśli zaczną narzekać. Saturn w kwadraturze radzi, żebyś robił swoje i nie wdawał się w żadne dyskusje z upartymi osobami.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer