Horoskop dla Barana na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wojowniczy Mars doda ci odwagi

W tym miesiącu Barany będą na pozór spokojniejsze i mniej odważne niż inne znaki zodiaku. Jednak ten, kto zarzuci ci lenistwo bardzo się pomyli! Pochłoną cię ważne przemyślenia i obserwacje. Mars wciąż przebywa w twoim znaku i spotka się na niebie z Uranem i Jowiszem, co spowoduje niekontrolowany wybuch emocji i szybkie podejmowanie zaskakujących decyzji. Zachowania znajomych i współpracowników nagle wydadzą ci się trochę podejrzane. Nie zdradzaj się z tym, co odkryłeś i nie mieszaj się w cudze sprawy! Przez ludzką zazdrość i zwyczajną głupotę czekać cię teraz może trochę towarzyskich nieporozumień. Unikniesz ich, jeśli tylko zachowasz dystans i nie pozwolisz, aby ktoś wciągnął cię w ryzykowne sprawy. W tym miesiącu będziesz filozoficznie nastawiony do świata i jego problemów. Półsekstyl Słońca sprawi, że staniesz się bardziej ostrożny i cierpliwy. Będziesz często zmieniać zdanie, a nawet możesz wycofać się z różnych wcześniejszych ustaleń. Nie miej sobie tego za złe i zamiast się denerwować, uporządkuj swoje sprawy. Jeśli coś pójdzie nie po twojej myśli, zastanów się, czy nie czas zmienić swoją strategię. W tym astrologicznym miesiącu liczy się intuicja i umiejętność dostosowania się do nowych okoliczności. Nie bądź uparty, a unikniesz rozczarowań. Pod koniec lutego możesz za sprawą Marsa podjąć zaskakujące decyzje. Jeśli od dawna czekasz, żeby zrobić decydujący ruch, teraz jest ten moment.

Miłość
Koniec zimy i wyczekiwanie wiosny nastroją cię pozytywnie do płci przeciwnej. Szczęście najbardziej sprzyja ci w sprawach, które dotyczą miłości i partnerstwa. Będziesz bardziej romantyczny i skłonny ulegać nastrojom. Zapragniesz czułości, bezpieczeństwa i harmonii dusz, a planety sprzyjać będą realizacji marzeń. Uwierz w swoje zalety, a szybko zdobędziesz nowych adoratorów czy wielbicielki. Wenus sprzyja zawieraniu romantycznych znajomości. Postaraj się wyglądać pięknie, daruj partnerowi przewinienia i ciesz się sympatycznym czasem. Miesiąc sprzyja także romantycznym wyjazdom i weekendowym wycieczkom. Teraz, gdy zakończyły się ferie i górskie kurorty są prawie puste, będziecie mogli bez przeszkód cieszyć się romantyczną i nieco nostalgiczną marcową aurą.

Barany, które są samotne, mogą spotkać kogoś sympatycznego. Wenus cały czas przebywa w twoim znaku zodiaku i daje ci przewagę nad innymi znakami zodiaku. Zaufaj swojej intuicji, bo może być to ktoś wyjątkowy! Jednak z decyzjami, które mogłyby zmienić całe twoje życie, bądź teraz ostrożny! Być może po 4.03, kiedy Wenus wejdzie w retrogradację, w twoje życie wtargnie ktoś, kogo znałeś lub kochałeś kilka lat wcześniej. Zanim mu ponownie zaufasz, upewnij się, że na pewno zakończył czy skończyła wszystkie inne miłosne znajomości. Jeśli przyjaciele lub rodzice mają wątpliwości co do intencji nowego partnera, to pozwól im przynajmniej o tym porozmawiać.

Marzec sprzyja Baranom, które znalazły już swojego ukochanego. Staniesz się bardziej namiętny i czuły, co nawet na mężu czy żonie z 30-letnim stażem wywrze spore wrażenie. Nie zaniedbaj okazji i ożyw atmosferę!

Sprzyjające ci teraz w miłości znaki to Byk, Rak, Skorpion, Wodnik i Ryby. Strzelec i Bliźnięta mogą okazać się za mało romantyczne, a Lew zajmie się tylko swoimi przyjemnościami i korzyściami.

Rodzina i przyjaciele

Znajdź w ciągu tygodnia choć jeden dzień tylko dla siebie. Daj się ponieść romantycznej aurze, przeznacz czas na swoje hobby. Na wielkie wiosenne porządki może zabraknąć ci sił i ochoty. Może domownicy powinny więcej ci pomagać, a mniej bałaganić i wymagać? Ktoś z rodziny chętnie zarzuci ci brak zaangażowania w porządki i gotowanie, ale ty i tak za bardzo się tym teraz nie przejmiesz. Unikaj rozmów z krewnymi, których zwyczajnie nie lubisz, bo możliwe są teraz nieporozumienia, które dotyczyć będą rodzinnego majątku lub wspólnych pieniędzy. Ktoś zdenerwuje cię swoimi pomysłami, które wydadzą ci się ryzykowne i po prostu niepotrzebne.

Kariera i pieniądze
Bądź czujny, ale i otwarty na zmiany. W tym miesiącu czekają cię zawodowe niespodzianki z powodu koniunkcji Marsa i Urana w twoim znaku w opozycji do Jowisza. Większość z nich wyjdzie ci na dobre, ale powinieneś być ostrożny. Być może twój szef lub współpracownik budzi się już z zimowego snu i obmyśla zawodowe plany. Teraz pełen sił i animuszu zapragnie wprowadzić je w czyn, nawet jeśli są zbyt ryzykowne i mogą narazić całą firmę na straty. Nie reaguj zbyt nerwowo na nowe pomysły i postaraj szybko przystosować się do nowej sytuacji. Obserwuj, wyciągaj wnioski i myśl! W ten sposób rozszyfrujesz czyjeś intencje szybciej, niż wszyscy się spodziewają. Nie zwierzaj się tylko z tego, co właśnie przyszło ci do głowy. Będziesz miał rację, ale na ujawnienie prawdy może być za wcześnie. Najbardziej ostrożny powinieneś być między 26.02 i 4.03. Na szczęście problemy okażą się łatwiejsze do rozwiązania, ale postaraj się nie występować w roli cudzego obrońcy i adwokata.

Wenus w twoim znaku sprzyja szybkiemu zdobywaniu gotówki i wygranym w grach losowych. Wciąż działa na ciebie dobroczynny Jowisz, warto więc robić nowe inwestycje, upominać się o długi, rozmawiać o podwyżce czy zdobyć dodatkową pracę.

Sprzyjające ci w karierze znaki zodiaku to Skorpion i Ryby. Pomysły Panny i Koziorożca wprawią cię w zdumienie, a nawet będą powodem większego zamieszania.

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą miesiąc podsumować i ważnych przemyśleń. To dobry czas, aby odwiedzić jeszcze raz firmy, w których już raz próbowaliście pracować. Jednak przez cały miesiąc możecie czuć się niepewnie, a odpowiedzi nie od razu będą pozytywne i jednoznaczne. Warto być upartym i nie zrażać się pierwszą odmową!

Zdrowie
Mars wciąż przebywa w twoim znaku. Możesz być nerwowy i niespokojny, zadbaj więc o czas na odpoczynek! Zadbaj o siebie i pomyśl, że już niedługo nadejdzie wiosna. Warto wcześniej się do niej przygotować, zadbać o dietę i zacząć ćwiczenia, które przywrócą kondycję.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce i Neptun zachęcają do ważnych przemyśleń. Odkryjesz sekrety, wyjaśnisz powody zachowania różnych ludzi w twoim otoczeniu. Jeśli jednak sam masz coś na sumieniu, to lepiej uważaj i nie zwierzaj się byle komu.

URODZENI 1.04 – 10.04
Merkury pomoże ci w podróżach. Bezpiecznie dojedziesz tam, gdzie chciałeś, a gospodarze będą dla ciebie bardzo przychylni. Jeśli się uczysz, to nadchodzi czas na zdobywanie dobrych ocen.

URODZENI 11.04 – 19.04
Mars radzi panować nad nerwami. Możesz mieć dosyć pewnej osoby ze swojego otoczenia, ale to nie powód, aby wywoływać wielką awanturę. Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy cię irytują.
Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer