Horoskop dla Barana na Słońce w Byku od 19.4.2017 do 19.5.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zawodowe sukcesy

Bądź dla wszystkich serdeczny i wyrozumiały. Zamiast się stresować, sypniesz groszem i niczego sobie nie żałuj. Udadzą się wyjazdy i spotkania z przyjaciółmi. Słońce pomoże ci odnosić zawodowe sukcesy. Koniunkcja Urana sprzyja niezwykłym pomysłom, a kwadratura Plutona pomaga odkrywać sekrety. Wenus zadba, abyś miał szczęście w miłości.

Miłość
Masz teraz powodzenie, choć z powodu pracy i obowiązków możesz nie doceniać wrażenia, jakie robisz na płci przeciwnej. Wenus 28.04 zawita ponownie do twojego znaku, uwierz więc w piękne komplementy, a nawet dla wprawy poflirtuj trochę przez Internet.

Samotnym Baranom
sprzyja powodzenie. Masz szansę na szaloną wiosenną randkę, ale nie wymyślaj jeszcze kroku sukni ślubnej, tylko spokojnie rozwijaj tą znajomość.

Barany w związkach
poczują, że miłosna sytuacja wreszcie zmierza w dobrym kierunku. Jowisz w opozycji do twojego znaku podgrzeje emocje i namiętności.

Rodzina i przyjaciele

Początek miesiąca może być trochę nudny i spokojny, ale im bliżej długiego weekendu, tym będzie weselej. Przygotuj się na to, że pojawią się goście, a ty będziesz wszystkim doradzać i pomagać. maj sprzyja odpoczynkowi, a nie kulinarnym popisom. Wenus w twoim znaku będzie wyciągać cię z domu na spacery i wycieczki. Pewna wścibska osoba może zakłócić twój spokój, ale zamiast obrażać się, porozmawiaj z nią, a na pewno uzyskasz wiele cennych informacji.

Kariera i pieniądze
Twoje dobre pomysły zostaną teraz dostrzeżone przez przełożonych. Jeśli czeka cię wystąpienie przed większym gronem słuchaczy, to świetnie wypadniesz i zdobędziesz to, na czym ci zależy. Opłaci się brać nowe zlecenia, bo opozycja Jowisza sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki. Sekstyl Merkurego pomoże ci wygrzebać z szuflady różne stare pomysły i szybko przystosować je do nowej sytuacji. Szczęście ci sprzyja, ale nie ufaj tym współpracownikom, którzy lubią knuć za plecami. To, co ważne, załatwiaj sam.

Zdrowie
Wenus pomaga w odzyskaniu zdrowia, kondycji i dobrego humoru. W tym miesiącu nic nie powinno ci dolegać, ale jeśli zalegniesz na kanapie, to możesz być marudny i nerwowy. Pluton zachęca do uprawiania sportu, pomoże wygrać z lenistwem. Opozycja Wenus z Jowiszem w połowie maja ostrzega przed słodyczami, trzymaj się diety i nie ulegaj pokusom.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce radzi unikać miłosnych kłótni. Możesz być zbyt krytyczny wobec drobnych wad partnera. Postaraj się o więcej dystansu.

URODZENI 1.04 – 10.04
Wenus sprzyja miłości. Będziesz miał szczęście, a więc baw się i flirtuj. Jeśli jesteś samotny, to czas na nowe znajomości.

URODZENI 11.04 – 19.04
Pokonaj lenistwo, nie daj się zagadać komuś, kto zawsze narzeka na cały świat i ludzi. Teraz możesz zabierać się za ważne sprawy. Ktoś wpływowy wreszcie stanie po twojej stronie.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer