Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2015 do 20.6.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Imprezy, romanse i dobra zabawa

Czeka cię udany miesiąc. Zaczniesz planować wakacyjne podróże, a twoje życie towarzyskie pełne będzie niespodzianek. Poznawaj nowych znajomych i korzystaj z okazji do sympatycznego spędzania wolnego czasu. Posypią się zaproszenia na towarzyskie spotkania, nabierzesz ochoty na wyjazdy i imprezy w większym gronie. Poznawaj nowych przyjaciół i odkrywaj niezwykłe zainteresowania.

POZYCJE PLANET
Słońce i Merkury znajdują się w sekstylu do twojego znaku. Pomogą ci w nauce i sprawią, że będziesz odważnie szukać nowych zainteresowań. Możesz teraz pójść na niezwykły odczyt lub wystawę albo odkryć pasjonujące hobby. Wenus w trygonie pomoże znaleźć odpowiednie towarzystwo do zabawy. Nie dla ciebie rutyna i nuda. Uran w koniunkcji do twojego znaku sprzyja odzyskiwaniu wolności i uniezależnianiu się od ludzi, którzy krytykują cię i zawsze ściągają na ziemię. Trygon Saturna (do 15.06) sprzyja walce z kompleksami i odważnym decyzjom. Kwadratura Plutona pomaga w walce o lepsze stanowisko lub ciekawsze rzeczy do zrobienia. Jowisz w trygonie zadba o twoje pieniądze, ale sekstyl Marsa radzi nieco bardziej dbać o zdrowie.

MIŁOŚĆ

Wenus od 5.06 przebywa w sekstylu do twojego znaku sprawi, że będziesz wesoły i towarzyski. Merkury sprzyja wspólnym wyjazdom i nowym flirtom. Nie grożą ci teraz miłosne burze, bo także w sypialni będziesz czuły i spostrzegawczy. Długie wieczory sprzyjają romantycznym spacerom i czułym wyznaniom, dlatego zamiast planować remont kuchni czy porządki w piwnicy, daj się porwać na szaloną randkę. W weekendy nie przejmuj się też gderaniem teściów lub krewnych, którzy mogą trochę wtrącać się w twoje sprawy. Wcale nie musisz z nimi dyskutować!

Samotne Barany będą flirtować i żartować, ale też będą optymistyczne i pełne uroku. Właśnie dlatego nowe znajomości mogą być obiecujące i udane. Słuchaj serca, a najlepiej na tym wyjdziesz!

Barany w stałych związkac
h będą w doskonałym nastroju. Wpływ Wenus w maju pomoże wam uporać się z nieporozumieniami. Jak zwykle postawicie na swoim i czerwiec spędzicie w radości i spokoju.

RODZINA I PRZYJACIELE
W domu nie czekają cię teraz przykre niespodzianki. Starsze osoby jak zwykle będą trochę gderać, że za lekko podchodzisz do swoich obowiązków. Najważniejsze, że ty sam nie będziesz miał sobie niczego do zarzucenia. Wolne chwile wykorzystaj na odpoczynek i zabawę. Zaplanuj wycieczkę lub wybierz się na grilla. Jeśli chodzi o zabawę, to będzie można na ciebie liczyć! Wszyscy będą cię podziwiać za dobrą organizację i niebanalne atrakcje przygotowane dla gości. Merkury w sekstylu do twojego znaku będzie namawiał cię do odrobiny hazardu. Gry takie jak szachy, scrabble czy brydż znów okażą się niezmiernie inspirujące.

PRACA I NAUKA

Merkury sprawi, że rutynowe zajęcia lub rachunki zaczną cię teraz bardzo nudzić. Rozejrzyj się wokół i zastanów, co możesz zmienić na lepsze w swojej karierze. Możesz stracić cierpliwość do marudnego szefa lub mniej spostrzegawczych współpracowników. Lepiej unikać dyskusji, bo wiele nie wskórasz, a tylko stracisz czas. Jeśli jednak jasno określisz swoje cele, to unikniesz kłopotów i zrealizujesz swoje plany. Pod koniec miesiąca przypływ optymizmu. Postaraj się skorzystać z nowych propozycji, szczególnie jeśli dotyczą wyjazdów lub szkoleń. Każdy dyplom może się kiedyś przydać.
   
Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą ważny miesiąc. Nie rozpraszaj się i nie marudź, bo możesz otrzymać bardzo ciekawą propozycję. Wykorzystaj znajomości, przede wszystkim ze szkoły lub studiów.

Barany, które się uczą lub studiują będą szybko przyswajać nowe wiadomości, choć mogą wyglądać na roztargnione. Tyle nowych spraw będzie cię pochłaniać, że trudno będzie ci skupić się na jednej dziedzinie. W czerwcu dzięki ciekawej rozmowie czy książce zabłyśniesz i nadrobisz zaległości.

FINANSE
Sekstyle planet sprzyjają inwestowaniu we własne umiejętności. Zacznij naukę języka obcego, poszukaj ciekawych szkoleń. Wenus i Merkury mogą przynieść ci wiele korzystnych okazji do pomnożenia pieniędzy. Być może stanie się tak dzięki przyjaciołom lub bliskim znajomym, którzy przedstawią cię odpowiedniej osobie. Bądź miły i bywaj na nieoficjalnych spotkaniach, a niczego nie przegapisz!


URODZENI  21.03-31.03
Przed tobą spokojny, udany miesiąc. Będziesz trzymać się z dala od ludzi, którzy chcą od ciebie zbyt wiele. Przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie, a ty będziesz miał dla nich wreszcie trochę wiele czasu. Pieniędzy nie powinno być mnie i nie będziesz narzekać na biedę. Uda ci się nawet zaoszczędzić na coś, o czym od pewnego czasu marzyłeś.

URODZENI 1.04 – 10.04

Przed tobą więcej ważnych zadań. Nie będziesz z tego powodu narzekać, bo awans i podwyżka są bardzo blisko. W wolnym czasie pochłoną cię nowe znajomości i miłosne sekrety. Będziesz trochę zazdrosny i niecierpliwy, co wniesie trochę do twojego związku trochę ożywienia i zamieszania.

URODZENI 11.04 – 19.04

Miesiąc sprzyja awansowi i korzyściom finansowym. Zabierz się za ważne sprawy. Uda ci się przekonać innych do dobrych pomysłów, a szef będzie zachwycony twoimi dokonaniami. Za pracę domagaj się finansowej nagrody! Weekendy przyniosą szczęśliwe wydarzenia towarzyskie, a Wenus zapewni ci powodzenie w miłości.
 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer