Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Pannie od 22.8.2016 do 22.9.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Głowa do góry

Słońce przyniesie ci sukcesy. Trudne sprawy wreszcie uda się załatwić. Odkryjesz ciekawe hobby, będziesz miał czas na swoje zainteresowania.

Miłość
Znajdź czas na randki, bo spędzisz teraz miłe chwile i usłyszysz mnóstwo komplementów. Wenus, która od  znajdzie się 30.08 w opozycji do twojego znaku sprawi, że przy boku ukochanej osoby najlepiej odpoczniesz i wreszcie zapomnisz o dzielących was tematach. Warto teraz omawiać plany na przyszłość, planować większe uroczystości.

Samotne Barany będą miały wielkie szczęście do nowych znajomości. Wenus doda wam czaru i sprawi, że nietrudno będzie wam zwrócić na siebie uwagę. Od 30.08 rozglądaj się wokół siebie i pięknie się uśmiechaj. W podróży lub podczas zawodowych obowiązków możesz spotkać kogoś bardzo interesującego. Warto rozwijać tą znajomość.

Rodzina i przyjaciele

Konflikty teraz przycichną, a w domu wreszcie będzie nieco więcej spokoju. Wenus w opozycji do twojego znaku sprzyja odpoczynkowi i oglądaniu ulubionych filmów. Także wizyty gości nie będą męczące, a jeśli wyprawisz imprezę, to wszyscy będą się wspaniale bawić. W weekendy zwróć uwagę na samopoczucie swoich bliskich. Zrób porządki i przegląd garderoby. Pora na zakupy nowych jesiennych dodatków i kreacji.

Kariera i pieniądze
W pracy będzie ci się dobrze wiodło. Ktoś złośliwy znajdzie sobie dodatkowe zajęcia i przestanie ci przeszkadzać. Wenus pomoże ci zabłysnąć podczas ważnych spotkań i publicznych wystąpień. Zapowiada też poprawę w finansach. Nie ulegaj tylko prośbom osób, które namawiają cię na pożyczki lub ryzykowne inwestycje. Skoncentruj się na swoich sprawach, spłać długi lub korzystnie inwestuj pieniądze. Od 9.09 Jowisz znajdzie się w opozycji do twojego znaku, a to zapowiedź nowych umów i okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Zdrowie
Będziesz w dobrej formie, ale nie rywalizuj z silniejszymi od siebie. Będziesz chciał wszystkich przegonić lub pokonać w różnych grach. Ostrożnie, mierz siły na zamiary! Lepiej grać dla zabawy, niż potem męczyć się z zakwasami. Mars w trygonie do twojego znaku wzmocni cię i pozwoli pozbyć się kontuzji czy niedyspozycji.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce radzi być ostrożnym. Jeśli ktoś ci przeszkadza lub podważa twoje kompetencje, to nie wahaj się porozmawiać o tym z szefem. Swoich interesów trzeba pilnować.

URODZENI 1.04 – 10.04
Mars radzi ci zadbać o zdrowie. Unikaj klimatyzowanych pomieszczeń, bo twoje gardło będzie wrażliwe.

URODZENI 11.04 – 19.04
Wenus sprzyja twoim finansom i dlatego warto pracować za dwóch. Nie wstydź się zapytać o podwyżkę lub chociaż premię, bo wreszcie możesz coś skutecznie wywalczyć.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer