Horoskop dla Barana na Słońce w Baranie od 20.3.2023 do 19.4.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Energia i siła

Znajdź w tym miesiącu czas dla siebie, zamiast w kółko myśleć o problemach. Masz dobry czas, bo Słońce, Jowisz i Merkury znajdą się w twoim znaku. Pomogą ci zadbać o urodę i sprawią, że będziesz w coraz lepszym nastroju.

MIŁOŚĆ
Początek miesiąca będzie spokojny. Odpoczniesz od trudnych spraw, zregenerujesz swoje siły psychiczne. W stałych związkach zapanuje teraz więcej spokoju. Mimo tego od 25.04 możesz czuć się trochę bardziej niepewny, a nawet zaczniesz się zastanawiać, co czujesz. Jeśli masz ochotę coś zmienić, powiedź o tym wprost i spełnij swoje marzenie. Mars w kwadraturze radzi działać, a nie narzekać. Większy zakup lub inna poważna decyzja, teraz staną się realne. Ale z nowymi miłosnymi podbojami zaczekaj do 11.04, kiedy Wenus zacznie Ci bardziej pomagać. Zapewni ci powodzenie, wspaniały humor i więcej okazji do przybywania w intrygującym towarzystwie. Znowu zacznie się coś dziać! Samotne Barany wcale nie będą się nudzić, bo Jowisz w koniunkcji przynosi niezwykłe zbiegi okoliczności. Jeśli jesteś samotny, to ktoś pozna cię z sympatycznym znajomym. Nie przegap Byka lub Raka, ale z Panną działaj powoli i ostrożnie.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Masz teraz dobry czas na poprawę relacji z rodzicami i starszymi krewnymi. Odwiedź ich lub zadzwoń z pytaniem, co u nich dobrego słychać. Przed Wielkanocą będziesz radosny i poczujesz, że wcale nie musisz tyle sprzątać czy kupować. Do 2.04 Merkury w koniunkcji pomoże ci w domu trzymać wszystko pod kontrolą. Będziesz też zadawać ciekawe, a nawet nieraz trudne pytania swoim przyjaciołom. Możesz wytropić różne tajemnice, a twoje znajomości mogą się przydać innym. Pomagaj, doradzaj, bo będziesz teraz potrzebny. Ale sam nie dasz się nikomu oszukać lub wyprowadzić w pole. W sprawach domowych Słońce sprzyja teraz inwestowaniu, odzyskiwaniu długów i lepszemu gospodarowaniu pieniędzmi. A to wszystko odbędzie się w miłej atmosferze.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Merkury w koniunkcji do 2.04 pomoże ci zapanować nad każdym chaosem i najdzikszym bałaganem, także w twoich finansach. W pracy ominą Cię przykrości. Ale zaraz po Świętach poczujesz, że warto jednak zabrać się za ważne sprawy. Będziesz doskonałym organizatorem różnych przedsięwzięć, a także przekonasz innych do swoich planów. Szukaj też ofert różnych szkoleń, przeglądaj serwisy branżowe i ucz się nowych rzeczy. Jako pierwszy się zorientujesz, gdzie są pieniądze lub interes do ubicia, bo Jowisz w koniunkcji pokazuje nowe cele. A jeśli ktoś nie zgadza się z tobą i sabotuje każdy dobry pomysł, to niech sam się sobą zajmuje.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrym humorze, a Słońce w twoim znaku wreszcie zapewni ci odporność i siłę do wszystkich ważnych zadań. Zdrowie i kondycja nie będą sprawiać ci problemów, ale od 25.03 uważaj na to, co jesz. Więcej warzyw i owoców, mniej tłustych sosów i piwa, bardzo dobrze zrobi twojej wątrobie. Słońce namawia też do zakupu odpowiednich kosmetyków, żebyś przygotował cerę i włosy do wiosny. Koniec też z wytartymi dresami, w których chodzisz po domu. Czas na zakupy, bo dobra prezencja jeszcze lepiej poprawi ci humor.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03
Merkury w koniunkcji do twojego dekanatu pomoże ci nadrobić różne zaległości. Przykrości ze strony złośliwych współpracowników powinny cię teraz ominąć, ale wyjątkowo trudnym osobom lepiej będzie schodzić z drogi.
 
URODZENI 1.04 – 10.04
Gdy wszyscy będą plotkować lub leniuchować, ty postanowisz szybko zabrać się za ważne obowiązki. Jowisz w koniunkcji sprzyja sukcesom, bo będziesz dobrze zorganizowany i bardzo pewny siebie.
 
URODZENI 11.04 – 19.04 
Słońce w koniunkcji do twojego dekanatu zapewni ci powodzenie w miłości. Spędzaj więcej czasu z partnerem, a jeśli jesteś samotnym Bykiem, to wyruszaj na poszukiwanie swojej drugiej połowy.
 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer