Horoskop dla Barana na Słońce w Baranie od 20.3.2019 do 19.4.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nadchodzą dobre dni

Słońce wkroczyło do twojego znaku zodiaku i sprawi, że świat wokół ciebie stanie się kolorowy. Przybędzie ci sił, a twoje pomysły będą się wszystkim podobać. Niczym się więc nie martw i organizuj sobie życie tak, aby było ci wygodnie. Dwie pełnie Księżyca naprzeciwko twojego znaku 21-22.03 i 18-19.04 sprawią, że w twoim życiu uczuciowym może nastąpić rewolucja. Nów Księżyca w twoim znaku 4-5.04 sprzyja zaczynaniu nowych spraw i sukcesom zawodowym.

MIŁOŚĆ
Słońce w koniunkcji do twojego znaku sprzyja romantycznym uniesieniom. Los szykuje ci teraz kilka sympatycznych miłosnych niespodzianek, ale Merkury przyniesie nowe zagadki, a nawet plotki. Udadzą się wyjazdy i wspólne z partnerem przedsięwzięcia. Uważaj tylko, aby ktoś nie zaczął wtrącać się w wasze sprawy. Teściowa lub mama chętnie powiedzą wam, co powinniście robić lub kupi wam coś, co wywoła burzliwą dyskusję. Od zbyt głośnych znajomych także lepiej trzymać się z daleka, aby ich szalone pomysły nie skomplikowały twoich miłosnych planów. W kwietniu Wenus zadba, aby chwile spędzone z bliską osobą były namiętne i udane.

Samotne Barany będą miały duże powodzenie, ale też staną się bardzo niezdecydowane, z kim spędzić wolny czas. Przyjaciele niestety ci nie pomogą w wyborze, bo tylko ty możesz odpowiedzieć sobie na ważne pytania. Słuchaj serca, a najlepiej na tym wyjdziesz. Nie przegap szansy od losu 21-22.03 i 18-19.04. Po 17.04 sukces miłosny gwarantowany.

RODZINA I PRZYJACIELE
W tym miesiącu staniesz się bardziej wymagający wobec siebie i innych. Obudzisz się z zimowego dnu i zaczniesz wymagać, aby wszyscy wypełniali twoje polecenia. Nie wdawaj się jednak w kłótnie i nie wypominaj swoim bliskim, że z czymś sobie nie radzą. Szczególnie pod koniec Marsa bądź bardziej wyrozumiały dla dzieci i starszych krewnych. Kwiecień sprzyja wiosennym porządkom, a nawet drobnym remontom. Będziesz chciał mieszkać lepiej i wygodniej, a twoje pomysły na zmiany wyjdą wszystkim na dobre.

PRACA
Słońce będzie życzliwie przyglądać się twoim zawodowym przedsięwzięciom. Możesz teraz zabierać się za trudne sprawy i nowe zagadnienia. Trygon Jowisza sprawi, że będziesz bardzo pomysłowy i kreatywny. Przyjrzyj się jeszcze raz zadaniom, które nie udały się w poprzednich tygodniach. Dzięki rozsądnej taktyce nadrobisz zaległości i znajdziesz wyjście z kłopotów. Jeżeli od dawna zwlekasz z realizacją pewnej sprawy lub brak ci śmiałości, żeby upomnieć się o swoje zyski lub awans, to teraz jest najlepszy czas, aby wszystko zacząć i załatwić. Dni 21-22.03 i 18-19.04 sprzyjają współpracy w ludźmi, zdobywaniu ich uznania i układaniu wspólnych planów na przyszłość. Nie stawiaj sprawy na ostrzu noża 4-5.04, bo możesz przecenić swoje siły. Kupuj i zawieraj nowe umowy po 29 marca.

FINANSE

Wenus do 26.03 znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku, a więc o swoje zyski i pieniądze warto teraz trochę ambitniej powalczyć. Zamiast siedzieć grzecznie i czekać na łaskę, czas otwarcie porozmawiać o warunkach swojej pracy. Od 17 marca Merkury znajduje się w twoim znaku zodiaku i bardzo ci sprzyja. Przygotuj rzeczowe argumenty, a ktoś ważny zwróci na ciebie uwagę i postawisz na swoim. Przez cały miesiąc sprzyja ci Jowisz, który przynosić będzie okazje do wzbogacenia się. Najlepsze dni na inwestycje i ryzyko z perspektywą dużego zysku to 12-17.04.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Merkury  radzi być uprzejmym dla współpracowników. Ktoś poprosi cię o pomoc i nie będzie wypadało odmówić. Czasami trzeba się poświęcić. Towarzyskie sprawy pochłoną cię na tyle, że możesz zapomnieć o niektórych zakupach lub rodzinnych obowiązkach. Czas sprzyja dobrej zabawie, sztuce, randkom i innym sympatycznym wydarzeniom.

URODZENI 1.04 – 10.04
Wenus zachęci cię do przyjrzenia się sprawom finansowym. Możesz teraz szukać oszczędności lub kupić coś ładnego na wyprzedaży lub specjalnej przecenie. Warto energicznie zabrać się za pracę lub wybrać na większe zakupy. Ktoś życzliwy pomoże ci znaleźć i wybrać najlepszą ofertę. Czas sprzyja także nowym znajomościom.

URODZENI 11.04 – 19.04
Słońce zachęca do zabawy i zajmowania się hobby. Idź potańczyć lub na karaoke, a od razu poczujesz się lepiej. Rozwijaj swoje zainteresowania. Zajmij się sobą i nie doradzaj niezdecydowanym osobom w ich miłosnych sprawach. Ktoś może podjąć próbę wplątania cię w prawdziwą miłosną intrygę.

Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer