Horoskop dla Barana na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Masz szczęście do pieniędzy

Bądź dobrej myśli, bo sprzyja ci szczęście w sprawach zawodowych i finansowych. Możesz liczyć na poparcie osób wyżej postawionych. Nie tracić czas na wyjaśnienia i głupie dyskusje, tylko zabierz się za zarabianie pieniędzy.

MIŁOŚĆ
Sprzyja ci szczęście, a Wenus, która do 5.03 jest w trygonie do twojego znaku, sprawi, że uda ci się postawić na swoim. Jeśli partner ma inne od ciebie zdanie, to nie denerwuj się, tylko spokojnie rozmawiaj. W sprawach dotyczących miłości lepiej unikać ryzykownych decyzji, a raczej słuchać serca i intuicji. W marcu Mars sprzyja namiętnym randkom. Daj się porwać na zimowy wyjazd lub wyjście w piękne miejsce. Samotne Barany będą miały powodzenie, ale nie my namiętności z desperacją i litością. Nie umawiaj się tylko z kimś, kto nie jest w twoim guście, nawet jeśli wysyła ci setki róż na zachętę.

RODZINA I PRZYJACIELE

Postanowisz z nieco większym niż zwykle zaangażowaniem zabrać się za domowe sprawy. Szybko zrobisz porządki i przemeblowanie, a kwadratura Marsa pomoże ci wyrzucać stare i popsute rzeczy. Dość chomikowania i przerabiania tego, co już dawno przestało być ładne i modne. Trochę zamieszania dotyczyć będzie spraw, które związane są z sąsiadami. Mars sprawi, że nocne imprezy, trąbienie pod bramą lub porządki o świcie może cię porządnie zdenerwować. Lepiej nie dyskutuj, szkoda psuć sobie relacji.
Weekendy sprzyjają przede wszystkim zabawie i odpoczynkowi, a nie cięższym pracom.

PRACA I PIENIĄDZE

W pracy może być trochę nudno, ale nie warto narzekać. Wyciągnij stare pomysły i projekty, jeszcze raz podyskutuj ze współpracownikami. Sekstyl Merkurego 4-16.03 ułatwi ci współpracę z innymi ludźmi. Osobiście spotykaj się z ważnymi osobami, jeśli chcesz coś załatwić. Życzliwi współpracownicy lub urzędnicy pomogą ci nawet w najtrudniejszych sytuacjach. W marcu zaczniesz ratować kogoś, kto zupełnie nie radzi sobie z finansowymi sprawami. Czy aby na pewno ta osoba ma szczere intencje? Dla własnego dobra nie obiecuj zbyt wiele, bo może okazać się, że ty tylko pomagasz , a ktoś chce czegoś więcej. Wyznacz granice, a unikniesz straty.

ZDROWIE

Poczujesz, że znów możesz góry przenosić. Merkury doda ci sił, ale kwadratura Marsa radzi więcej się ruszać i ciepło się ubierać. Szczególnie zadbaj o gardło, bo chrypa nie doda ci teraz uroku.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Mars radzi panować nad nerwami. Możesz mieć dosyć pewnej osoby ze swojego otoczenia, ale to nie powód, aby wywoływać wielką awanturę. Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy cię irytują.

URODZENI 1.04 – 10.04

Słońce i Neptun zachęcają do ważnych przemyśleń. Odkryjesz sekrety, wyjaśnisz powody zachowania różnych ludzi w twoim otoczeniu. Jeśli jednak sam masz coś na sumieniu, to lepiej uważaj i nie zwierzaj się byle komu.

URODZENI 11.04 – 19.04

Merkury pomoże ci w podróżach. Bezpiecznie dojedziesz tam, gdzie chciałeś, a gospodarze będą dla ciebie bardzo przychylni. Jeśli się uczysz, to nadchodzi czas na zdobywanie dobrych ocen.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer