Horoskop dla Barana na Słońce w Lwie od 22.7.2020 do 21.8.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszystko się uda!

Nadchodzi miesiąc, w którym twoje sprawy przebiegać będą pomyślnie. Koniec nudy i stagnacji. Działaj szybko i nie odkładaj ważnych spraw na później, bo właśnie teraz masz siłę i odwagę. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz miał mnóstwo optymizmu, a twoja pozytywna aura dobrze wpłynie na całe otoczenie. Mimo że Saturn wciąż tworzy kwadraturę do twojego znaku, będzie ci łatwiej pokonać wyzwania, które pojawią się w twoim życiu.

MIŁOŚĆ
Twoje serce bić będzie spokojnym rytmem, a trygon Wenus od 5.08 uczyni cię bardzo opiekuńczym. Zamiast bujać w obłokach, zaczniesz pomagać partnerowi w różnych jego sprawach. Zadbasz o jego wygląd, zmienisz dietę na zdrowszą i namówisz na długi spacer. Dzięki twoim staraniom staniecie się sobie bardziej bliscy, wreszcie będziesz bardziej doceniany i potrzebny. Samotne Barany nie będą zbyt chętne do banalnych flirtów lub żartów. Od 5.08 trygony Wenus i Słońca bardzo ci sprzyjają, łatwo ci będzie do kogoś zagadać. To także dobry czas, aby zakładać profile w serwisach randkowych.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz bardzo niezależny w swoich decyzjach i poglądach. To jest dobry czas na poważne dyskusje z rodziną, ale tylko gdy chcesz coś zmienić lub usprawnić. Przedstawiaj swoje pomysły, dyskutuj, ale nie obrażaj się, jeśli ktoś cię skrytykuje. Zamiast walczyć, a lepiej uśmiechnąć się i podziękować za troskę. W sprawach rodzinnych warto być bardziej elastycznym i wyrozumiałym, ale w sprawach towarzyskich nie daj się pouczać. Możesz teraz pozbyć się z otoczenia niektórych plotkujących lub nieżyczliwych znajomych. Mars może nastawić cię wojowniczo do sąsiadów i dalszych krewnych, uważaj więc na słowa i nie wdawaj się w dyskusje, które mogą doprowadzić do poważnego w skutki konfliktu.

PRACA I PIENIĄDZE
Trygony Słońca i Wenus bardzo ci sprzyjają. Na wszystko popatrzysz z optymizmem, będziesz odważny i przedsiębiorczy. Twoje biznesowe pomysły mogą zaskakujące dla otoczenia, ale przełożeni wystawią ci bardzo dobrą opinię. Jednak kwadratura Saturna przestrzega przed plotkami i intrygami, dlatego nie oceniaj innych i bądź uprzejmy dla ludzi, z którymi pracujesz.

ZDROWIE
Mars przebywa w trygonie do twojego znaku, a więc możesz być bardziej niż zwykle energiczny. Uważaj podczas uprawiania sportu, bo możesz na kogoś wpaść lub się potknąć. Lepiej też nie siadać pod włączonym klimatyzatorem albo wiatrakiem, bo jeśli wychłodzisz organizm, to grozi ci przeziębienie.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Merkury sprawi, że przeszkody na twojej drodze okażą się łatwe do pokonania, dlatego nie rezygnuj ze swoich zamierzeń. Jeśli ktoś marudzi i stara się zniechęcić cię do działania, po prostu przestań się go słuchać.

URODZENI 1.04 – 10.04
Mars będzie dbać abyś się nie nudził. Przyniesie ci nowe, ciekawe znajomości, ale nie słuchaj plotek, bo wcale się nie sprawdzą.

URODZENI 11.04 – 19.04
Słońce da ci siłę do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Możesz zacząć regularnie ćwiczyć, przejść na zdrowszą dietę, lepiej zorganizować swój dzień. Twoje życie stanie się przyjemniejsze.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer