Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Lwie od 23.7.2015 do 22.8.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpoczywaj aktywnie!

Nadchodzi miesiąc, w którym twoje sprawy przebiegać będą pomyślnie. Działaj szybko i nie odkładaj ważnych spraw na później, bo właśnie teraz masz siłę i odwagę.

Główne wydarzenia
Postanowisz nie dać się przypływowi wakacyjnego lenistwa. Sprawy finansowe sprowokują cię do działania. Planety w tym miesiącu dodadzą ci siły i pozwolą uwierzyć, że to czego pragniesz, znajduje się w zasięgu twoich rąk. Możesz pokonać konkurencję, możesz też ułożyć dobry plan na przyszłe miesiące. Kwadratura Marsa do 8.08 sprawi, że nie będziesz chciał niczego odkładać na później. To planeta ambicji, zdrowej rywalizacji i szybkich podróży. Jeśli chcesz coś załatwić, to wykorzystaj wojowniczą marsową energię i zrób to szybko.

Trygon Merkurego do 8.08 pozwoli ci jeszcze raz omówić i przemyśleć propozycje, które wcześniej przegapiłeś. Dawne sprawy ukażą się w nowym świetle. Nie obawiaj się pytać, wątpić, zasięgać porady. Pomogą ci ludzie na wyższych od twojego stanowiskach. Bądź więc miły, uczynny, wesoły. Żart i celna uwaga mogą otworzyć przed tobą ważne drzwi w urzędzie lub firmie.

Samopoczucie
Będziesz teraz bardziej wyrozumiały dla siebie i dla innych. W wolnych chwilach wybierz się nad wodę, odpocznij wśród przyrody. Zadbaj też o dietę, zwróć uwagę na żołądek. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Poczujesz, że musisz więcej ruszać się, uprawiać sport, zaczniesz organizować spacery i wycieczki. Trudno ci będzie wytrzymać za biurkiem, szczególnie do 8.08, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie do twojego znaku. Jest to dobry tranzyt, aby wreszcie zrzucić zbędne kilogramy i powrócić do formy z najlepszych lat. Nie przesadzaj jednak z intensywnością ćwiczeń, bo kwadratura Marsa do 8.08 przynosi podatność na kontuzje: możesz się zagapić, przesadzić, uderzyć.

Miłość
Znów wszystko okaże się możliwe. Bez względu na wiek i życiowe okoliczności dojdziesz do wniosku, że największa miłosna namiętność jest wciąż przed tobą. To zasługa trygonu Słońca i Merkurego (do 8.08), które dodadzą ci wiary we własną atrakcyjność. Słuchaj intuicji i daj się ponieść sprzyjającym okolicznościom, szczególnie  od 1.08, kiedy Wenus także znajdzie się w trygonie do twojego znaku.
Samotne Barany mają szansę poznać kogoś interesującego w teatrze, kinie lub innym rozrywkowym miejscu. Nie czekaj w kąciku, tylko eksponuj swoje zalety. Nic tak nie sprzyja wakacyjnym romansom, jak pobyt promiennej Wenus w sprzyjającym ci znaku Lwa od 1.08.
Barany w stałych związkach mogą być kłótliwe. Wpływ Marsa każe wam w każdej sytuacji być mądrzejszym i ważniejszym. W lipcu atmosfera w waszym związku będzie wspaniała, ale unikajcie dyskusji na temat wakacyjnych wydatków. Postarajcie się jak najwięcej rzeczy robić razem, koniecznie wybierzcie się gdzieś tylko we dwoje. Od 1.08 trygon Wenus sprzyja luksusowym przyjemnościom.

Kariera i pieniądze
Pośpiesznie pędzący przez zodiak Merkury w lipcu przyniesie ci dobre pomysły. Postanowisz podejść w nowatorski sposób do trudnych spraw. Patrz w przyszłość i nie sugeruj się cudzymi niepowodzeniami. Dobrej inspiracji szukaj u ludzi, którzy mają artystyczne i wizjonerskie podejście do rzeczywistości. Uda ci się szybko załatwić trudne sprawy, znajdziesz wsparcie w szefie, a współpracownicy okażą się sympatycznymi i bezproblemowymi ludźmi. W sierpniu pilnuj swoich spraw finansowych. Nie ufaj samym obietnicom i miłym uśmiechom. To, co ważne miej zapisane na papierze! Sierpień sprzyja umowom, wielkim zakupom i związanymi z nimi wydatkom. Możesz się denerwować, czy wystarczy ci pieniędzy. Nie wpadaj w panikę, a dasz sobie radę.

Poszukujący lepszej pracy
powinni wykorzystać wszystkie możliwe znajomości. Zastanów się, co robią teraz przyjaciele z dzieciństwa, nie wstydź się wydzwaniać i mówić o swojej sytuacji. Choć osobiście do firm, nawet gdybyś tylko miał zostawić aplikację na recepcji, zagaduj ludzi palących papierosy pod biurami. W ten sposób możesz zdobyć dodatkowe informacje o posadzie, która czeka właśnie na ciebie.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer