Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Barana na Słońce w Wadze od 23.9.2014 do 22.10.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Miesiąc towarzyskich atrakcji

Przed tobą miesiąc pełen towarzyskich atrakcji. Poznasz nowych ludzi, zdobędziesz ciekawe propozycje. Nie czekaj, bo inni cię ubiegną!

TWOJE TRANZYTY
Opozycja Słońca pozwoli ci zdobyć przyjaźń i uznanie.
Opozycja Merkurego do 27.09 i od 10.10 sprzyja sprawom finansowym, kwinkunks od 28.09 pomoże ci w trudnych rozmowach.
Kwinkunks Wenus do 28.09 pomoże ci sprawnie uporać się z obowiązkami, opozycja od 29.09 ułatwi odkrycie sekretów.
Trygon Marsa uczyni cię bardzo upartym, doda ci sił i optymizmu.
Trygon Jowisza pomoże ci poznać wartościowych przyjaciół.
Kwinkunks Saturna sprawi, że twoje osiągnięcia będą trwałe.
Koniunkcja Urana doradza, abyś poszukał nowych wyzwań.
Półsekstyl Neptuna rozwinie twoją intuicję.
Kwadratura Plutona sprzyja układaniu dalekosiężnych zawodowych planów.


GŁÓWNE WYDARZENIA
Zapragniesz odpocząć od wszystkich nużących obowiązków.  Kusić cię będą ryzykowne pomysły i intrygować sytuacje, w jakich jeszcze nigdy się do tej pory nie znalazłeś. Popatrzysz z zazdrością na ludzi, którzy bez względu na okoliczności realizują swoje pasje. Być może zapiszesz się na kurs, podczas którego poznasz niezwykłych, ale bardzo sympatycznych przyjaciół. Możesz jednak za bardzo porównywać się z innymi lub zbyt szybko zgadzać się na cudze pomysły. Myśl o swoich korzyściach i swoich obowiązkach, bo inaczej narazisz się na kłopoty.

Najlepsze dni dla spraw towarzyskich czekają cię po 28.09. Przedtem będziesz musiał pamiętać o pracy, karierze i codziennych obowiązkach.

W październiku będziesz też łatwiej niż zwykle ulegać prośbom o pomoc i wsparcie. Nawet pożyczanie pieniędzy przyjdzie ci teraz o wiele łatwiej, niż zwykle. Postaraj się zapisywać w notesie osoby, które są ci coś winne lub którym coś obiecałaś. Możesz mieć tyle nowych zajęć, że zwyczajnie o czymś ważnym zapomnisz, a potem się na kogoś zdenerwujesz.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej formie, choć kwinkunks Wenus i trygon Marsa mogą narazić cię na jesienną grypę. Dbaj więc o siebie i pamiętaj, że czas już założyć cieplejszą kurtkę. Postaraj się kłaść spać o wczesnej porze, nie przesadzaj z ilością męczących zajęć. Przestań też poświęcać się dla rodziny, bo w tym miesiącu twoja cierpiętnicza mina nie zrobi na nikim wielkiego wrażenia. Podczas uprawiania sportu bierz pod uwagę własne możliwości. Rywalizacja z kimś, kto jest silniejszy, może skończyć się drobną kontuzją. Nie porównuj się z innymi, a zachowasz dobry humor.

MIŁOŚĆ

Na zodiakalne Barany czekać będzie tej jesieni wiele niezwykłych pokus. Szczególnie po 28.09 dzięki opozycji Wenus powodzenie będzie ci sprzyjać. Planety postawią na waszej drodze osoby, których wdziękom trudno będzie się oprzeć. Grożą ci jednak plotki i niezwykłe zbiegi okoliczności. Ktoś coś spostrzeże, a resztę sam sobie dopowie. Nie opowiadaj wszystkim o swoich marzeniach i fascynacjach. Plotki mogą ci teraz bardzo zaszkodzić, a nawet spowodować rodzinne niesnaski.

Samotne Barany nie będą narzekać na brak powodzenia. Wobec nowych propozycji bądź jednak ostrożny. Opozycja Słońca skłaniać cię będzie do podejmowania bardzo pospiesznych decyzji. Nie umawiaj się z kimś, o kim nic pewnego nie wiesz i słuchaj rad doświadczonych przyjaciół! Po 28.09 pomoże ci opozycja Wenus. Podejmuj wtedy miłosne decyzje i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni.

Barany w stałych związkach poświęcą więcej czasu sprawom swoich znajomych i przyjaciół. Nie pozwól tylko, aby ktoś wtrącał się w twój związek. Dobre rady będą płynąc prosto z serca, ale nie znaczy to, że musisz się im podporządkować. Po 28.09 czeka was więcej spokoju. Jesienne wieczory zarezerwuj tylko dla bliskiej osoby.

PRACA i PIENIĄDZE
Nowe pomysły przyniosą ci uznanie współpracowników, a nawet dodatkowe pieniądze. Szef nie będzie specjalnie cię hołubił, postaraj się więc nie zawracać mu głowy bez ważnej potrzeby. Powodzeniem zakończą się sprawy, które wymagają współpracy z innymi ludźmi. Będziesz bardziej zgodny i wyrozumiały wobec cudzych błędów lub niedociągnięć.

Najlepsze dni, aby załatwiać ważne interesy czekają cię po do 27.09 i po 10.10. Będziesz wtedy niezwykle ożywiony i bardzo łatwo nauczysz się wielu nowych rzeczy. To dobry czas, aby wybrać się na szkolenia lub kursy. Zainteresuj się wszystkim, co może przydać ci się w dalszej karierze.

Po 28.09 zainteresuj się swoimi sprawami finansowymi. Będzie to dobry czas, aby wreszcie uporać się z zaległymi sprawami w banku lub urzędzie. Na wszelki wypadek pilnuj wtedy ważnych dokumentów i kluczy. Możesz być zapominalski i robić z tego powodu wokół siebie wiele niepotrzebnego zamieszania.

Poszukujący lepszej pracy mogą znaleźć atrakcyjną propozycję dzięki pomocy znajomych lub przyjaciół. Mów wszystkim wprost, że szukasz ciekawej pracy i prosisz o pomoc. Szczególnie zadbaj o wygląd. W tym miesiącu pierwsze wrażenie jest dla ciebie niezwykle ważne.

Barany, które się uczą lub studiują, będą w doskonałej formie intelektualnej, szczególnie do 27.09 i po 10.10. Wykorzystaj swoją energię do poważnych zadań, zgłoś się na ochotnika do zadania, które będzie dla ciebie nowym wyzwaniem i okazją do nauczenia się czegoś pożytecznego. Dzięki tej strategii wypracujesz sobie dobrą opinię u nauczycieli.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer