Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

10.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Tranzyty węzłów - Miłosława Krogulska

Więcej informacji i zapisy

17.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Jowisz w znaku Lwa - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

24.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Temperament i zdrowie - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Barana na Słońce w Lwie od 22.7.2014 do 22.8.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wakacyjna swoboda

Czeka cię bardzo udany miesiąc. Wszędzie ci będzie dobrze, czy w domu, czy na wyjeździe. Na wakacjach odpoczniesz, a w pracy wpadniesz na twórcze pomysły. Korzystaj z pomyślnej planetarnej aury, bo szczęście ci teraz sprzyja. Będziesz w dobrym humorze, odpuścisz konflikty i darujesz stare nieporozumienia. Szczególnie dobrze będzie si się wiodło w sprawach, które dotyczą podróży, miłości, zdobywania różnych potrzebnych umiejętności i wiadomości.

TWOJE TRANZYTY

Słońce przebywa w znaku Lwa, a więc znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że będziesz w bardzo dobrym humorze i łatwo zrobisz to, za co się teraz zabierzesz. Staniesz się optymistyczny i ciekawski, a bez nowych tematów do dyskusji trudno ci będzie spokojnie wysiedzieć. To bardzo dobry czas na podróże, wycieczki, odkrywanie niezwykłych zainteresowań.
 
Wenus do 12.08 przebywa w znaku Raka skąd tworzy kwadraturę do twojego znaku zodiaku. Dobrze poczujesz się w domu i wśród krewnych, nie będziesz entuzjastycznie nastawiony do dalekich wyjazdów. Chętnie za to odwiedzisz krewnych i miejsca, w których dobrze bawiłeś się w dzieciństwie. Od 12.08 Wenus tworzy trygon do twojego znaku. Będzie sprzyjać miłosnym podbojom, przyniesie ci ciekawe znajomości. Wpłynie korzystnie na sprawy finansowe.
 
Merkury do 30.07 jest w znaku Raka i namawia cię do podróży. Od 31.07 znajduje się w znaku Lwa i ułatwi ci wprowadzania w życie nowych pomysłów oraz występowanie na forum publicznym. Różne negocjacje i ważne rozmowy właśnie w lipcu o wiele lepiej się udadzą. Od 15.08 wejdzie do znaku Panny i przypomni ci o pewnych ważnych obowiązkach.
 
Mars, władca twojego znaku zodiaku, przemierza znak Skorpiona. To sprzyja uprawianiu sportu i dbaniu o kondycję. Barany, którym się nie chciało tego robić, teraz odczują większą motywację. Mars poprawi waszą koncentrację i koordynację, pomoże wam w prowadzeniu samochodu i poznawaniu nowych sportów. Podczas pełni Księżyca 10.08 musisz na siebie bardziej uważać, bo ktoś lub coś może cię denerwować, trzymaj nerwy na wodzy!
 
Jowisz wkroczył w znak Lwa i przez kolejne miesiące będzie bardzo sprzyjać twoim finansom. Pomoże ci w zyskownych inwestycjach, ułatwi awans i zdobycie podwyżki. To bardzo dobry tranzyt dla większych zakupów i poważniejszych inwestycji.
 
Saturn przebywa w znaku Skorpiona, a więc tworzy kwinkunks do twojego znaku zodiaku, co oznacza, że musisz zadbać o zdrowie i bardziej przyłożyć się do codziennych obowiązków. 
 
Uran przebywa w twoim znaku zodiaku i sprawia, że masz ochotę zmienić całe swoje życie i po prostu uciec od tego, co ci przeszkadza. Podejmuj ambitne decyzje, ale nie pal za sobą wszystkich mostów. Uran może przynieść ci ważne wydarzenia, od zmiany pracy po niezwykłe decyzje dotyczące związków.
 
Neptun znajduje się w znaku Ryb i nie wywiera aktualnie znaczącego wpływu na twój znak zodiaku.
 
Pluton znajduje się w znaku Koziorożca i tworzy aspekty kwadratury, która mocno wpływa na niektóre Barany urodzone w II dekadzie znaku (1-11.01) i głównie dla nich jest przeznaczona ta wiadomość. Stare sprawy wychodzą na jaw, trzeba pilnować tego, co własne przed wtrącaniem się innych ludzi. Nie zmieniaj całego świata, tylko najpierw zmień siebie, a odniesiesz więcej korzyści i będziesz zadowolony.

SAMOPOCZUCIE
Mars doda ci sił i pomoże szybko dojść do wspaniałej formy. Możesz teraz poznawać nowe dziedziny sportu, ćwiczyć i cieszyć się życiem. Merkury będzie cię wspierał od sierpnia, dlatego pod koniec lipca szanuj swoje nerwy i zdrowie. W sierpniu poczujesz, że wszystko staje się łatwiejsze, a ludzie nie będą cię irytować. Uprawiaj sport, dbaj o sen i dobrą dietę. Wyrozumiałość to cnota, jaką musisz teraz w sobie pielęgnować.

MIŁOŚĆ
Wenus od 12.08 znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Wykorzystaj ten czas na miłosne podboje, baw się i odpoczywaj od stresu czy nudy. Teraz będziesz się podobać i wywierać bardzo dobre wrażenie na wszystkich dookoła. Wcześniej badaj grunt, nie rzucaj się w objęcia kogoś, na kim ci nie zależy.
 
Samotne Barany będą w centrum zainteresowania płci przeciwnej. Wenus pomoże wam zawierać wspaniałe i bardzo obiecujące znajomości. Nie siedźcie przed komputerem tylko wyjdźcie do ludzi, teraz macie szansę oczarować kogoś, kto na serio szuka kogoś do pary.
 
Barany w związkach darują partnerowi wszystkie stare przewinienia, będą też chciały wspólnie spędzać czas na rozrywkach i zabawie. Miesiąc sprzyja kończeniu sporów, zaczynaniu od nowa, wspólnym wyjazdom i ważnym wyznaniom.

PRACA i PIENIĄDZE
Ten miesiąc przyniesie ci ciekawsze zadania i sprawi, że popatrzysz z optymizmem na swoją karierę. Po 31.07 wrogowie zajmą się swoimi sprawami, a ty bez problemów będziesz mógł skupić się na ważnych zadaniach. Nadrobisz zaległości, wpadniesz na doskonałe pomysły. Merkury sprzyja korzystnym zmianom, ciekawym szkoleniom, poznawaniu sprzyjających ci ludzi. 
 
Szukający lepszej pracy mają szansę wreszcie otrzymać godną ich propozycję. Dlatego warto aktywnie szukać i jeszcze raz wysłać aplikacje w ciekawe miejsca. Jeśli w nowej pracy czegoś nie będziecie umieli, to bardzo szybko się nauczycie. Jowisz w trygnie do Waszego znaku na pewno postawi na waszej drodze przychylne osoby. 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer