Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Skorpionie od 23.10.2018 do 21.11.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pracuj, bo sukces blisko

Przed tobą pracowity miesiąc. Mimo tego w każdym wydarzeniu będzie coś dobrego i inspirującego. Pomyłek się nie bój, bo z nich też płynie nauka. Nie przejmuj się drobiazgami, a wszystko będzie dobrze. Słońce znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku, co sprzyja spokojnej pracy i nauce. Wenus w opozycji zapewni ci wsparcie otoczenia i powodzenie w miłości. Od 8.11 zacznie wspierać cię korzystny trygon Jowisza, który umożliwi ci realizację ryzykownych, ale zyskownych planów.

MIŁOŚĆ
Wenus od 31.10 zapewni ci dobry humor i mimo nawału obowiązków pomoże ci znaleźć czas na randkę. Otwarcie mów o swoich potrzebach, a nie oczekuj, że bliska osoba sama odgadnie, co masz w sercu na dnie. Podczas długiego weekendu po prostu odpocznijcie razem. Jeśli chcecie być sami, to powiedź znajomy, że nie masz dla nich czasu, zamiast wszystkich gościć i niańczyć.

Samotnym Baranom żywiej zabije serce na widok pewnej dawno nie widzianej osoby. Warto się bacznie rozglądać, szczególnie po 8.11, gdy dobroczynny Jowisz znajdzie się w trygonie do twojego znaku.

RODZINA I PRZYJACIELE
W sprawach rodzinnych zapowiada się więcej spokoju. Wyśpij się, poczytaj książkę i trochę zregeneruj siły. Krewni, którzy zwykle zawracają ci głowę z byle powodu, uaktywnią się dopiero przez weekendem. Merkury w kwinkunksie do twojego znaku sprawi, że postanowisz zadbać o zdrowie o kondycję rodziny. Jednak zamiast siedzieć przez telewizorem, ruszcie się i uprawiajcie sport lub chociaż spacerujcie. Świeże powietrze sprawi, że nie tylko poczujesz się lżejszy, ale też weselszy. Wenus będzie także sprzyjać odnawianiu starych znajomości od 31.10. Zadbaj o siebie i nie wychodź w dresie po zakupy, bo możesz przypadkowo wpaść na przyjaciół.

PRACA I PIENIĄDZE
Słońce sprawi, że pracy będzie trochę więcej, ale pieniędzy też przybędzie. Drobne przysługi, jakie dla kogoś zrobisz, będą procentować w przyszłości. Merkury w kwinkunksie do twojego znaku pomoże ci błysnąć inteligencją i uprzejmością. Chodź na ważne spotkania, spotykaj się z ważnymi klientami. Okaże się, że potrafisz sprawnie uporać się z bardzo trudnymi problemami i szefowie będą z ciebie bardzo zadowoleni. W listopadzie rozszyfrujesz czyjąś podwójną grę i unikniesz współpracy z nieżyczliwą osobą.

ZDROWIE

Saturn w kwadraturze sprawi, że będziesz wrażliwy i senny. Potrzebujesz chwili wytchnienia od domowych obowiązków, bo inaczej staniesz się nerwowy. W tym miesiącu wygospodaruj dla siebie choć jeden całkowicie wolny dzień i odpocznij, bo nie jesteś robotem. Pij więcej rozgrzewających napojów i doprawiaj potrawy czosnkiem, a wzmocnisz odporność.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce radzi ci dbać o zdrowie. Możesz być mniej odporny. Ubieraj się ciepło, nie oszczędzaj na dobrym jedzeniu. Pod koniec miesiąca warto trochę odpocząć, zamiast brać sobie na głowę dodatkowe domowe obowiązki.

URODZENI 1.04 – 10.04
Merkury pomagają zajmować się zawodowymi sprawami. Pod ich wpływem jesteś cierpliwy i bardziej spostrzegawczy. Nie pozwól tylko, aby krytykował cię ktoś mniej zdolny i doświadczony od siebie. Bądź skromny, ale bez przesady!

URODZENI 11.04 – 19.04

Wenus zapewni ci powodzenie w miłości. Randki będą gorące, ale powstrzymaj się przed rozmawianiem na nich na tematy, które są związane z pracą. Jeśli zaczniecie roztrząsać problemy szefa, intrygi koleżanki lub pomysły polityków, romantyczna atmosfera pryśnie.
Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer