Horoskop dla Barana na Słońce w Raku od 21.6.2022 do 21.7.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Aktywny wypoczynek

W tym miesiącu będziesz spokojniejszy. 4 lipca Mars opuści twój znak zodiaku. Poczujesz, że najpierw musisz odpocząć, a potem pomóc domownikom i osobiście przypilnować różnych wspólnych przedsięwzięć. Na wakacyjne szaleństwa popatrzysz z dystansem, bo najważniejszy będzie dla ciebie świętym spokój.

MIŁOŚĆ
Wenus od 23.06 do 17.07 znajduje się w sekstylu do twojego znaku, a to sprzyja randkom i zabawie. Jednak Słońce znajdzie się w kwadraturze, co bardziej sprzyja Baranom w stałych związkach niż tym, które dopiero poszukują swojej drugiej połowy. Będziecie czuli, wyrozumiali i chętnie schowacie się przed całym światem. Samotne Barany większe powodzenie mają w czerwcu niż w lipcu. Warto jednak zwrócić uwagę na osoby, które przedstawią wam krewni lub bliscy przyjaciele. Ktoś, kto jest im dobrze znany, może okazać się o wiele ciekawszy niż sądzicie. Instytucja swatki w lipcu może się wam bardzo spodobać. Barany w związkach mają przed sobą udany miesiąc, bo wiele ważnych dla was rzeczy uda się zrobić wspólnie i bez sporów. Silny wpływ kwadratury Słońca sprzyja inwestycjom w dom i mieszkanie, udanym zakupom i wiciu sobie cudownego gniazdka. Jednak aby wszystko się udało, nie zapraszajcie wszystkich krewnych i nie pytajcie teściowej o zdanie. W lipcu wpływ dalszej rodziny może okazać się zbyt duży nawet jak na wasze nerwy.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce przebywa w znaku Raka, a więc znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że będziesz zajmować się prywatnymi sprawami. Zapragniesz upiększyć mieszkanie i zadbać o domowników. Merkury od 4.07 znajdzie się w twoim znaku, a to sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, jednak na nowe znajomości nie będziesz miał teraz zbyt wielkiej ochoty. Dobrze poczujesz się w domu i wśród krewnych, nie będziesz entuzjastycznie nastawiony do dalekich wyjazdów. Chętnie za to odwiedzisz krewnych i miejsca, w których dobrze bawiłeś się w dzieciństwie.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Merkury sprzyja dbaniu o zawodowe sprawy Będziesz skoncentrowany na rachunkach, nadrobisz różne zaległości i uporządkujesz rachunki. Na czyjejś nieobecności będziesz mógł nawet skorzystać, bo Jowisz w twoim znaku bardzo sprzyja wzrostowi twoich finansów. W tym miesiącu warto uporządkować różne zaległe sprawy i zadbać o swoje miejsce pracy. Popraw relacje ze współpracownikami bądź życzliwy i w miarę możliwości pomocny. Możesz kogoś zastępować lub komuś pomagać. W lipcu lepiej udadzą się szkolenie, służbowe wyjazdy i prezentacje na forum publicznym. Merkury pomoże ci zdobyć więcej klientów i osiągnąć lepsze wyniki w tym, co do tej pory sprawiało ci kłopoty. Szukający lepszej pracy mają szansę na zdobycie ciekawej posady dzięki pomocy rodziny lub sąsiadów. Ktoś, kogo dobrze znacie i widujecie na co dzień okaże cię lepszym pośrednikiem niż urzędy i head hunterzy. Dlatego warto wszędzie rozpytywać i być dobrej myśli.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, a Mars zamiast cię poganiać, pomoże konsekwentnie dojść do wspaniałej formy. Możesz teraz poznawać nowe dziedziny sportu, ćwiczyć i cieszyć się życiem. Jednak kwadratura Słońca nie sprzyja dalekim podróżom i ryzykowaniu. Unikaj kłótni i rób to, na co sam masz ochotę.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03
Nie bądź taki wyrozumiały dla otoczenia, bo szybko zorientujesz się, że ty pracujesz, a inni oddają się błogiemu lenistwu. Jowisz w sekstylu radzi Ci, abyś wreszcie postawił swoje własne potrzeby na pierwszym miejscu.
 
URODZENI 1.04 – 10.04 
Zapragniesz zdobyć uznanie i będzie ci bardziej niż zwykle zależało na cudzej opinii. Ktoś ważny pomoże ci w udanych negocjacjach, teraz buduj różne koalicje. W razie potrzeby szybko dopasuj się do nowej sytuacji, bo dobrze na tym wyjdziesz.
 
URODZENI 11.04 – 19.04 
Mars do 4.07 sprawi, że pomyślisz na poważnie o różnych ważnych sprawach. Podejmiesz trafne decyzje, pozbędziesz się niepotrzebnych zadań. Przy okazji wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Potem odetchniesz z ulgą i poczujesz, że już czas na prawdziwe wakacje.
 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer