Horoskop dla Barana na Słońce w Wodniku od 19.1.2017 do 18.2.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zaufaj przyjaciołom

Poczujesz przypływ sił i będziesz miał dobre pomysły. Choć zima za oknem, to planety pomagają nabrać energii i optymizmu. To bardzo dobry miesiąc, aby poprawić relacje z ludźmi. Po pracy nie oszczędzaj na przyjemnościach. Mars, który od 28.01 zagości do twojego znaku, zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i aktywności ruchowej. Wenus w twoim znaku od 3.02 zmobilizuje cię do popracowania nad swoim wyglądem.

Miłość
Opanujesz emocje i nauczysz się cierpliwości, a to poprawi atmosferę w twoim związku. Bądź szczery, bo Wenus sprzyja randkom. Nie kryj przed partnerem swoich pragnień i emocji, szczerze rozmawiajcie o swoich nadziejach. Tym razem skoncentrujecie się na tym, co jest dobre, a nie na tym, co was w miłości dzieli. Weekendy wykorzystaj na odpoczynek i randki. Nów Księżyca w sekstylu do twojego znaku 28.01 pomaga w ucieczce przed krewnymi lub przyjaciółmi, którzy chcą od was zbyt wiele.

Samotne Barany w tym miesiącu mogą wtedy spotkać kogoś, kto bardzo je zaintryguje swoimi poglądami i zainteresowaniami. Wenus i Mars twoim znaku zodiaku zapowiadają gorący karnawał! Dyskutuj, umawiaj się na randki i bądź dobrej myśli na temat swojej miłosnej przyszłości. Jeśli urodziłeś się w I dekadzie znaku, to szczęście bardzo ci teraz sprzyja!

Rodzina i przyjaciele

Coś ci zginęło lub gdzieś się zapodziało? W tym miesiącu nie zaszkodzi jeszcze raz poprzeglądać różne domowe zakamarki. Okaże się, że są tam rzeczy, które mogą się jeszcze przydać. Pod koniec stycznia zadbaj o wygląd swój i rodziny. Relacje z ludźmi bardzo się poprawią, bo wszyscy będą dla ciebie mili i uprzejmi. Na zakupach będziesz miał teraz szczęście do promocji i zniżek, a koniunkcja Wenus pomoże ci zmienić styl. W weekendy Księżyc sprzyja odpoczynkowi. Nie zrywaj się o świcie, nie poświęcaj się dla rodziny, tylko bez wyrzutów sumienia sobie poleniuchuj.

Kariera i pieniądze
W styczniu załatwiaj sprawy na mieście. W lutym nadrabiaj zaległości. Będzie mniej nowych wyzwań, ale twoje pomysły i praca zostaną docenione. Tak ułóż sobie plan ważnych zadań, aby częściej wychodzić na spotkania z klientami. Poznasz miłych ludzi lub dostaniesz propozycję lepszej pracy. Służbowe wyjazdy i konferencje także będą bardzo udane. A jeśli pojawią się kłopoty, to niespodziewanie pomogą ci współpracownicy, którym sam zawsze dobrze życzyłeś. Uda się zakończyć konflikty, a od 7.02 sekstyl Merkurego zapowiada przypływ gotówki jeśli zajmujesz się handlem lub prowadzisz usługi.

Zdrowie
Nie słuchaj rozmów o chorobach, bo od razu gorzej się poczujesz! Ktoś może cię niepotrzebnie przestraszyć, dlatego ufaj lekarzom, a nie sąsiadce panikarce. Mars od 28.01 przebywa w twoim znaku i doda ci wigoru oraz żywotności, poprawi kondycję. W lutym przypływ optymizmu, uprawiaj sport i oddychaj świeżym powietrzem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce wprawi cię w dobry nastrój. Wyjaśnisz nieporozumienia i przestaniesz się złościć na krewnych, których i tak nie da się zmienić. Twoje miłosne sprawy znajdą się w centrum zainteresowania rodziny i przyjaciół. Będziesz musiał wyjaśnić co i dlaczego, ale tym razem w bliskich ci osobach znajdziesz życzliwych doradców.

URODZENI 1.04 – 10.04
Czekają cię teraz różne obowiązki, a na pomocników nie masz teraz co liczyć. Może nie trzeba się tak przemęczać i samemu lepić setek pierogów? Wolny czas lepiej przeznaczyć na wizyty towarzyskie, randki i sztukę. Po 3.01 będziesz w o wiele lepszym nastroju, dlatego przyjmij zaproszenia od znajomych.

URODZENI 11.04 – 19.04
Merkury będzie namawiać się do podróży i choćby krótkiego urlopu. Zrobisz wszystko, aby tylko mieć więcej czasu tylko dla siebie i odpocząć od obowiązków. Wszystko się uda, ale bądź pewny siebie i szybko załatw ważne sprawy. Słońce przyniesie ci zaproszenia na niezwykłe imprezy i zapewni ci powodzenie w miłości.
Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer