11 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Skorpionie od 23.10.2016 do 21.11.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wenus ułatwi wiele spraw

Przed tobą pracowity miesiąc. Mimo tego w każdym wydarzeniu będzie coś dobrego i inspirującego. Pomyłek się nie bój, bo z nich też płynie nauka. Nie przejmuj się drobiazgami, a wszystko będzie dobrze. Wenus pomoże ci w sprawach finansowych.

Miłość
Wenus w trygonie do twojego znaku zodiaku do 11.11 zapewni ci dobry humor i mimo nawału obowiązków pomoże ci znaleźć czas na randkę. Otwarcie mów o swoich potrzebach, a nie oczekuj, że bliska osoba sama odgadnie, co masz w sercu na dnie. W weekendy po prostu odpocznijcie razem. Jeśli chcecie być sami, to powiedź znajomy,, że nie masz dla nich czasu, zamiast wszystkich gościć i niańczyć.

Samotnym Baranom
żywiej zabije serce na widok pewnej dawno nie widzianej osoby. Wenus postawi na twojej drodze osoby zaradne, optymistyczne i chętne do przygód. Warto się bacznie rozglądać, szczególnie w podczas pełni Księżyca 12-16.11.

Rodzina i przyjaciele

W sprawach rodzinnych zapowiada się więcej spokoju.  Wyśpij się, poczytaj książkę i trochę zregeneruj siły. Krewni, którzy zwykle zawracają ci głowę z byle powodu, uaktywnią się dopiero przez weekendem. Merkury w kwinkunksie do twojego znaku do 12.11 sprawi, że postanowisz zadbać o zdrowie o kondycję rodziny. Jednak zamiast siedzieć przez telewizorem, ruszcie się i uprawiajcie sport lub chociaż spacerujcie. Świeże powietrze sprawi, że nie tylko poczujesz się lżejszy, ale też weselszy. Wenus będzie także sprzyjać odnawianiu starych znajomości. Zadbaj o siebie i nie wychodź w dresie po zakupy, bo możesz przypadkowo wpaść na przyjaciół.

Kariera i pieniądze
Słońce sprawi, że w tym miesiącu pracy będzie trochę więcej, ale pieniędzy też przybędzie. Drobne przysługi, jakie dla kogoś zrobisz, będą procentować w przyszłości. Merkury od 12.11 w trygonie do twojego znaku pomoże ci błysnąć inteligencją i uprzejmością. Chodź na ważne spotkania, spotykaj się z ważnymi klientami. Okaże się, że potrafisz sprawnie uporać się z bardzo trudnymi problemami i szefowie będą z ciebie bardzo zadowoleni. Od 10.11 dzięki sprytowi rozszyfrujesz czyjąś podwójną grę i unikniesz współpracy z nieżyczliwą osobą. Wenus do 11.11 sprzyja sprawom finansowym, zagraj w lotto, upomnij się o zaległe należności, a będziesz skuteczny.

Zdrowie
Mars w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że będziesz wrażliwy i senny. Potrzebujesz chwili wytchnienia od domowych obowiązków, bo inaczej staniesz się nerwowy. W tym miesiącu wygospodaruj dla siebie choć jeden całkowicie wolny dzień i odpocznij, bo nie jesteś robotem. Pij więcej rozgrzewających napojów i doprawiaj potrawy czosnkiem, a wzmocnisz odporność. Od 9.11 mniej nerwowa atmosfera.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Merkury i Słońce w kwinkunksach do twojego dekanatu radzą ci dbać o zdrowie. Możesz być mniej odporny. Ubieraj się ciepło, nie oszczędzaj na dobrym jedzeniu. Pod koniec miesiąca warto trochę odpocząć, zamiast brać sobie na głowę dodatkowe domowe obowiązki.

URODZENI 1.04 – 10.04
Saturn i Merkury pomagają zajmować się zawodowymi sprawami. Pod ich wpływem jesteś cierpliwy i bardziej spostrzegawczy. Nie pozwól tylko, aby krytykował cię ktoś mniej zdolny i doświadczony od siebie. Bądź skromny, ale bez przesady!

URODZENI 11.04 – 19.04
Wenus zapewnia ci powodzenie w miłości. Randki będą gorące, ale powstrzymaj się przed rozmawianiem na nich na tematy, które są związane z pracą. Jeśli zaczniecie roztrząsać problemy szefa, intrygi koleżanki lub pomysły polityków, romantyczna atmosfera pryśnie.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer