Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Barana na Słońce w Baranie od 20.3.2014 do 20.4.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wróć do starych pomysłów

Myślałeś, że na coś jest za późno lub czegoś ci nie wypada? Jeśli tak, to w tym miesiącu zmienisz zdanie. Przypomnisz sobie o dawnych planach i dziecięcych marzeniach. Szybko okaże się, że teraz uda się je zrealizować.

Główne wydarzenia
Słońce znajduje się w koniunkcji do twojego znaku zodiaku. Doda ci sił i poprawi humor. Uran, który także jest w koniunkcji, przynosi odkrywcze pomysły i podsuwa coraz to nowe zainteresowania. Wenus do 5.04 tworzy sekstyl, a to bardzo sprzyja sprawom finansowym. Merkury w koniunkcji od 7.04 przypomina ci o starych pomysłach, na których wciąż można zarobić. Mars w opozycji do twojego znaku pomoże ci się skoncentrować na ważnych zadaniach i wreszcie się ze wszystkim uporać. Kwadratura Jowisza doda rozmachu twoim działaniom. Kwinkunks Saturna radzi szczególnie mocno pilnować spraw urzędowych i terminów, w jakich musisz się wywiązać z różnych ważnych zadań. Kwadratura Plutona doda ci teraz sił i jeszcze więcej niż zwykle odwagi.

Miłość
Sekstyl Wenus do 5.04 sprzyja miłosnym sprawom, a koniunkcja Słońca pomoże ci lepiej porozumieć się z partnerem. Miesiąc sprzyja długim rozmowom, ważnym ustaleniom, a także namiętności w sypialni. Samotne Barany będą miały dużo uroku. Ostatni tydzień marca sprzyja randkom i miłosnym czarom. Intuicja jest twoim najlepszym drogowskazem i jeśli poczujesz, że warto o kogoś powalczyć, to spełnisz swoje marzenia. W weekendy przypomną o sobie starszy znajomi. Ktoś interesujący może być znów wolny, ale lepiej nie powracać do relacji, które były dla ciebie bolesne. Kwinkunks Saturna to aspekt, który radzi uciekać od maruderów i miłosnych kłopotów. Samotni powinni intensywnie umawiać się na randki do 5.04, potem Wenus w półsekstylu sprzyja umacnianiu relacji.

Rodzina i przyjaciele
W domu zapowiada się więcej spokoju, a domownicy skupią się na swoich sprawach i nie będą zbytnio pomocni w porządkach lub myciu okien. Będziesz musiał sam o wszystko zadbać, a nie czekać na pomoc innych. Wydaj polecenia i egzekwuj ich wykonanie, zamiast się dąsać i rozgrzeszać leniwe osoby. Weekendy sprzyjają spotkaniom z rodzicami i krewnymi i ustalaniu planów na wiosenne wyjazdy i Wielkanoc. Powiedz jak chciałbyś spędzić ten czas i sam decyduj gdzie i z kim się spotkasz. W tym roku uda ci się zmienić kilka rodzinnych zwyczajów, które od dawna ci się nie podobały.

Praca i nauka
Nie pieniądze, ale żądza władzy w tym miesiącu będzie motywować cię do działania. Odkryjesz jak lepiej porozumiewać się z ludźmi i jakie argumenty rzeczywiście trafiają do współpracowników. Przegonisz konkurencję, a komuś, kto cię krytykował wreszcie pokażesz, gdzie jest jego miejsce. Ludzie będą chętniej wykonywać twoje polecenia, praca zostanie szybko wykonana, a ty zaczniesz się cieszyć większym niż do tej pory autorytetem i uznaniem. Na ten miesiąc zaplanuj rachunki i większe porządki w swoim miejscu pracy. Możesz znaleźć notatki, które znów będą przydatne lub wrócisz do zapomnianego, ale dobrego pomysłu. Podczas pełni i zaćmienia Księżyca 14-16.04 bądź czujny. Znajdą się zaginione papiery, wyjaśni kilka nieporozumień lub tajemnic.

Finanse
Kwadratura Jowisza uczy, jak szukać nowych źródeł finansowania i skutecznie prosić o należne ci pieniądze. W tym miesiącu postaraj się mniej wydawać i nie ulegaj prośbom osób, które namawiają cię na pożyczki lub ryzykowne inwestycje. Skoncentruj się na inwestowaniu w siebie i w swoje umiejętności. Kupuj ciekawe książki, rozglądaj się za kursami, na jakie warto się będzie tej wiosny zapisać.


ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 21.03-31.03
Miesiąc sprzyja , które mogą przydać spotkaniom i dyskusjom, które mogą przydać ci się w pracy lub karierze. Uważaj jednak, bo będzie cię łatwo namówić do szalonych decyzji! Niespodziewany urlop, szybki wyjazd lub całkowita zmiana planów okażą się bardziej kuszące od siedzenia w pracy lub w szkole.

URODZENI 1.04 – 10.04
Miesiąc sprzyja towarzyskiej aktywności, a Słońce pomoże ci zabłysnąć podczas ważnych spotkań i publicznych wystąpień. Dziwne pogłoski i niewyjaśnione sytuacje zaczną teraz wyjaśniać cię i ukazywać w lepszym świetle. Weekendy sprzyjają dbaniu o kondycję. Wybierz się na ćwiczenia jogi lub na spacer, bo ruch dobrze ci zrobi.

URODZENI 11.04 – 19.04
Po pracy lub szkole nie będziesz się nudzić. Miesiąc sprzyja rozwijaniu talentów i odkrywaniu nowych zainteresowań. Nie bój się otwarcie pytać o sprawy, które cię interesują. Jowisz pomoże ci sporo się nauczyć i sprawi, że różne ważne osoby będą do ciebie przyjaźnie nastawione.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer