Horoskop dla Barana na Słońce w Wodniku od 19.1.2021 do 18.2.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Więcej możliwości

Słońce w sekstylu doda ci sił. Zamiast grzecznie wykonywać polecenia, będziesz wytrwale szukać lepszych rozwiązań. Z osobami o wąskich horyzontach nie będziesz się chciał więcej zadawać. Szukaj nowych inspiracji, niech twoja energia nie idzie na marne.

MIŁOŚĆ
Będziesz szybko podejmować miłosne decyzje. Zamiast się krygować, powiesz wprost czego ci potrzeba do szczęścia i teraz to dostaniesz. Bądź szczery, bo to sprzyja spełnianiu marzeń. Partner będzie musiał się bardziej liczyć z twoim zdaniem w różnych domowych i praktycznych sprawach, ale powodów do kłótni będzie mniej. W lutym Wenus w sekstylu sprzyja romantycznym spacerom i randkom.
Samotne Barany bardzo chętnie wybrałyby się na randkę, ale w styczniu mogą być bardziej nieśmiałe. Dopiero w lutym Wenus w sekstylu  może postawić przed wami wyjątkowo interesującą osobę. Warto się odważyć i kontynuować znajomość, bo weekend sprzyja randkom i dobrej zabawie.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Rodzina będzie ci pomagać, a przyjaciele też chętnie zrobią to, o co ich poprosisz. Jeśli coś cię martwi, to po prostu o tym powiedz, a pomoc przybędzie na czas. Otrzymasz wsparcie i dobrą radę, której potrzebujesz. W rodzinnych sprawach w tym tygodniu zapanuje więcej spokoju, a różni irytujący krewni sami dadzą sobie radę ze swoimi sprawami. Wenus od 1.02 znajdzie się w sekstylu do twojego znaku i możesz liczyć na więcej dobrych wiadomości od dalszej rodziny. Poczujesz, że wreszcie jesteś mniej zestresowany. Porządki mogą poczekać, a więc nie wymiguj się, tylko w weekendy idź na spacer z przyjaciółkami lub zajmij się swoim hobby.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Nie będziesz się teraz zbytnio przemęczał czy zostawał w pracy po godzinach, ale twoje starania i tak będą wystarczające. Ktoś cię pochwali i będziesz w centrum uwagi. Mimo tego pilnuj swoich spraw finansowych, żeby nie wkradło się zamieszanie w różne rachinkui czy sprawozdania. Ty będziesz w porządku, ale inni współpracownicy mogą zacząć sprawiać kłopoty. Spóźnienia lub zguby sprawią, że w lutym atmosfera stanie się trochę nerwowa. Dlatego sam pilnuj tych spraw, od których zależy twoje dobre imię i premia, a wszystko będzie w najlepszym porządku. Jeśli prowadzisz własny biznes, to od 1.02 Wenus sprzyja zdobywaniu dobrych klientów oraz przyniesie dobre pomysły na nowoczesne rozwiązania i usługi.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale warto zadbać o żołądek. Jeśli przesadzisz z tłustymi daniami, to możesz potem trochę pocierpieć. Unikaj zwłaszcza wieprzowiny i wysokoprocentowych alkoholi. Od lutego przypływ sił, a chore lub przemęczone Barany poczują się o wiele bardziej sprawne i radosne.
 
ZALECENIA SPECJALNE
 
URODZENI 21.03-31.03
Słońce w sekstylu do twojego dekanatu zachęci cię do nauki, rozwoju i spotykania się ciekawymi ludźmi. Szukaj możliwości, choćby tylko przez Internet, bo możesz teraz znaleźć coś bardzo ciekawego.
 
URODZENI 1.04 – 10.04 
Merkury w sekstylu do twojego dekanatu sprawi, że będziesz pomagał swoim zapominalskim współpracownikom. Nie przesadzaj z poświęcaniem się, bo musisz mieć teraz czas na naukę i rozwój osobisty.
 
URODZENI 11.04 – 19.04 
Będziesz w rozrywkowym nastroju, a powodzenie w miłości będzie ci sprzyjać. Chętnie zmienisz ułożone wcześniej plany tak, abyś miał więcej czasu tylko dla siebie. Miesiąc sprzyja odkrywaniu ciekawego hobby.
 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer