Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Barana na Słońce w Strzelcu od 22.11.2014 do 21.12.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Udane spotkania

Zapowiada się udany miesiąc. Jesienne wieczory wcale nie będą napawać cię smutkiem. Nie przegapisz żadnego przedświątecznego spotkania w pracy czy u przyjaciół. Będziesz energiczny, pomysłowy i w dobrym humorze.

GŁÓWNE WYDARZENIA

Planety pozwolą ci odetchnąć od stresów. Kłopotów, kłótni z innymi ludźmi lub trudnych zadań będzie teraz mniej niż w poprzednich miesiącach. Wykorzystaj aurę przedświątecznego zamieszania i w pracy nie bierz na siebie więcej, niż jest to konieczne. Trygon Słońca i trygon Merkurego (od 28.11) uczynią cię bardziej ciekawskim i niespokojnym. Okazji do spotkań z przyjaciółmi będzie więcej, a ty sam chętnie zobaczysz starych znajomych. Zadbaj jednak, aby obietnice, jakie składasz w tym miesiącu były realne. Możesz mieć dobre chęci, ale nie wszystko zdołasz sam załatwić i zorganizować.

Udadzą się też grudniowe podróże, nawet te krótkie. Niechętnie siedzieć będziesz w domu czy biurze. Twoje zainteresowanie światem, najnowszymi wydarzeniami, a nawet polityką będzie większe niż w poprzednich miesiącach. Możesz odkryć niezwykłe hobby lub zaczytać się w książce na temat historii lub biografii słynnej osoby.

SAMOPOCZUCIE
Choć jesienne miesiące nie sprzyjają pracy nad kondycją, to będziesz ruchliwy i energiczny. To dobry miesiąc, aby zaplanować trening na siłowni lub w fitness. Nawet, jeśli nie schudniesz zgodnie z zakładanym planem, to poznasz sympatycznych znajomych.

Mars, władca twojego znaku, tworzy do 5.12 kwadraturę do twojego znaku. Jeśli cierpisz z powodu chorób, to twoje samopoczucie będzie się poprawiać, jeśli energicznie zabierzesz się za kurację. Będą to także dobre dni, aby zadbać o swoją urodę. W zamieszaniu związanym z porządkami i zakupami pamiętaj o kosmetyczce i fryzjerze! 

MIŁOŚĆ

Zapowiada się miesiąc, w którym ludzie będą ci bardziej niż zwykle przychylni. W sprawach miłości wiele się będzie działo! Trygon Słońca sprzyja optymistycznemu podejściu do wszystkich uczuciowych kłopotów. Nie będziesz przywiązywać się do drobiazgów i zwracać uwagi na drobne różnice. Po 28.11 szczęście bardzo ci sprzyja. Trygon Merkurego dobrze wróży romansom, wspólnym wyjazdom oraz dobrej zabawie we dwoje.

Samotne Barany będą w doskonałej formie. Sprzyja ci szczęście wszędzie tam, gdzie pojawiają się osoby wykształcone, a nawet pochodzące z innych krajów. Swoją drugą połowę możesz spotkać na lotnisku, na uniwersytecie lub w kościele! Bądź wesoły i pogodny, a twoje zalety zostaną docenione.

Barany w stałych związkach będą planować wspólne wyjazdy i inwestycje. Trygon Słońca i Wenus (do 9.12) sprzyja optymistycznemu podejściu do wszystkich wspólnych spraw. Nie pozwolisz teraz, aby plotki lub działania nieżyczliwych osób popsuły twoje relacje z partnerem. Nie bagatelizuj jednak sporów, które dotyczą wspólnych wydatków. Ta dziedzina waszego życia wymagać będzie w tym miesiącu troski. Zbyt wielkie wydatki związane ze Świętami mogą być powodem kłótni. Postaraj się też, aby partner wiedział, kogo z dalszej rodziny chcesz zaprosić na święta. W przypływie dobrego humoru możesz obiecać dalszej rodzinie, że wyprawisz Święta na 20 osób!

PRACA i PIENIĄDZE
Merkury w tym miesiącu będzie pomagać ci w zawodowych projektach, choć może być więcej ciekawych propozycji niż realnych możliwości. Najlepsze dni, aby rozmawiać o pieniądzach i zyskach to czas po 28.11, kiedy Merkury znajdować się będzie w trygonie do twojego znaku. Możesz wyjaśnić wtedy różne niedomówienia, a nawet tajemnice. W sprawach zawodowych bądź zdecydowany i opanowany. Słuchaj ludzi, ale obiecuj zbyt wiele osobom, które znane są ze swoich manipulacji i nieżyczliwej postawy.

W grudniu będziesz chętnie uczestniczył w spotkaniach i naradach. Żarty i plotki pochłoną wiele twojego czasu. Możesz zaangażować się w projekt, który nie będzie dobrze opłacany, ale da ci dużo satysfakcji. Sprzyja ci także szczęście podczas rozmów i negocjacji z obcokrajowcami. Niektóre Barany zaczną wtedy zastanawiać się nad możliwościami pracy za granicą.

Poszukujący lepszej pracy otrzymają więcej obietnic i zapewnień, niż w poprzednich miesiącach. Poczujesz przypływ energii i będziesz w lepszej kondycji. Szukaj dla siebie zajęcia w firmach z kapitałem zagranicznym i koniecznie podkreślaj, jakie masz dodatkowe umiejętności. Po 28.11 możesz liczyć na większą życzliwość ze strony osób, które zajmują wysokie stanowiska.

Barany, które się uczą lub studiują, przed Świętami ostro zabiorą się do pracy. Nie pozwól, aby towarzyskie zabawy i przedświąteczne zakupy rozproszyły twoją uwagę. Uda ci się nadrobić zaległości i pokażesz nauczycielom, że stać cię na najlepsze oceny. Wiele skorzystasz dzięki udziałowi w dodatkowo punktowanych projektach. Inwestuj w prace nadobowiązkowe, języki obce oraz historię. Najlepsze dni, aby odpowiadać przed surowymi osobami nadejdą po 28.11.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer