Horoskop dla Barana na Słońce w Byku od 20.4.2019 do 20.5.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Podejmuj ważne decyzje

Wreszcie nadejdą dobre wiadomości i wyjaśnią się towarzyskie zagadki. Postanowienia i decyzje, jakie w tym miesiącu podejmiesz, wyjdą ci na dobre.

MIŁOŚĆ
Łatwo przekonasz bliską osobę do pomysłów, jakie ostatnio przyszły ci do głowy. Chcesz gdzieś wyjechać lub coś kupić? Teraz znajdziesz właściwe argumenty. A jeśli coś nie układało się dobrze, to teraz macie szansę to naprawić. Ważne tylko, abyś w tym miesiącu znalazł czas dla bliskiej osoby, bo im bliżej maja, tym bardziej przyjaciołom i krewnym także będzie zależeć na twoim towarzystwie. Partner może być wtedy trochę zazdrosny. Wenus w twoim znaku do 15 maja obiecuje gorącą atmosferę w sypialni.

Samotne Barany będą tęsknić za miłością. Wenus, która do 15.05 jest w twoim znaku, dodaje ci odwagi i uroku. Nów Księżyca 4-5.05 przyniesie kilka ciekawych zaproszeń na towarzyskie spotkania. Będzie na nich ktoś ciekawy.

RODZINA I PRZYJACIELE

Mars w sekstylu do twojego znaku sprawi, że będziesz bardzo niezależny w swoich decyzjach. To nie jest dobry czas na poważne dyskusje z rodziną, bo nie będziesz się liczyć z innymi osobami i wszystko zrobisz po swojemu. Każdą radę, jakiej ci udzielą, potraktujesz jak wtrącanie się w twoje sprawy i ostro skomentujesz. Może jednak nie ma po co z tak z bliskimi walczyć? W maju w domu zrobi się spokojniej. Wenus opuści twój znak zodiaku i nie będzie ci aż tak zależało na tym, aby mieć rację. Słońce w półsekstylu sprzyjać będzie spotkaniom z przyjaciółmi i dobrej wspólnej zabawie.

PRACA I PIENIĄDZE
Na początku miesiąca szczęście bardzo wam sprzyja. Merkury w twoim znaku sprawi, że będziesz bardziej cierpliwy i uważny. W szkole bez żadnych problemów opanujesz skomplikowane teorie, w pracy będziesz dociekliwy i pomysłowy. To sprzyja zdobywaniu bardzo dobrych ocen, bo nawet różne kontrole lub wizytacje wystawią ci bardzo dobrą opinię. Jednak opozycja Marsa z Jowiszem na początku maja przestrzega przed plotkami i intrygami, dlatego nie wyolbrzymiaj problemów i trzymaj się z dala od osób, które lubią zadymy i histerycznie na wszystko reagują. Do 6 maja masz duże szanse na awans, nowe ważne zadanie, dzięki którym już jesienią osiągniesz sukces.

ZDROWIE
Uda ci się teraz zmienić stare przyzwyczajenia, które nie wychodzą ci na zdrowie. Merkury pomoże ci zdobywać ciekawe informacje na temat zdrowia i ekologii. Warto się postarać i zmienić coś na lepsze.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce będzie dbać o twoje zadowolenie i sukcesy. Przyniesie ci też powodzenie w sprawach zawodowych, warto się za coś ważnego zabrać.

URODZENI 1.04 – 10.04
Jowisz radzi, abyś nie rezygnował ze swoich zamierzeń. Jeśli ktoś marudzi i stara się zniechęcić cię do działania, po prostu przestań się go słuchać.

URODZENI 11.04 – 19.04
Wenus pomoże ci pozbyć się części spraw i obowiązków, które mogą robić za ciebie inne osoby. Działaj szybko i bądź odważny.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer