Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Raku od 21.6.2016 do 21.7.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pokazuj się i baw

Pokaż innym, na co cię stać i co potrafisz. Pokazuj się, baw i zachwycaj sobą innych. Będziesz wspaniałym organizatorem wyjazdów i letnich przyjęć. Przed tobą ważne wydarzenia i mimo wakacyjnej aury, trzymaj rękę na pulsie i bądź gotowy na domowe i rodzinne wyzwania.

Miłość
Czekają cię wspaniałe dni. Będziesz atrakcyjny, pożądany i podziwiany. Plaża, ośrodek wczasowy, park, jezioro czy morze to najlepsze miejsca, aby spotkać kogoś naprawdę interesującego. Na wielbicieli i podziw płci przeciwnej nie będziesz narzekać. Nie bądź jednak wybredny i nie przebieraj we wszystkich towarzyskich i miłosnych ofertach. Jeśli będziesz zbyt wyniosły i pozbawiony humoru, nawet najbardziej wytrwały wielbiciel czy wielbicielka szybko zrezygnuje z podziwiania twoich wdzięków. Od 12.07 Wenus w trygonie do twojego znaku zodiaku ześle ci miłosne szczęście i wyjątkowe randki.

Barany, które znalazły już swoją drugą połowę, przeżyją prawdziwy rozkwit związku. Pojawią się okazje, aby pogłębić miłość i upewnić się, czy to właśnie z tą osobą chcesz spędzić resztę życia. Nie żałuj pieniędzy na wspólny wyjazd a partnerem, bo będzie on wyjątkowo udany i niezapomniany.

Rodzina i przyjaciele

Będziesz motywować całą rodzinę do wyjazdów, wspólnych zabaw i beztroskiego spędzania wolnego czasu. Twój zapał udzieli się nawet największym ponurakom. Nie pozwól, aby ktoś z twojego najbliższego otoczenia źle się czuł lub nigdzie nie wyjechał choćby na krótkie wakacje. Pomóż mu, a na pewno odwdzięczy ci się tak, jak będzie potrafił. Lipiec sprzyja wyjazdom i spotkaniom z przyjaciółmi. Odśwież też stare znajomości, bo któraś z nich może ci pomóc w rozwoju kariery. Pełnię Księżyca 19-21.07 przeznacz na spokojny odpoczynek w gronie najbliższych ci osób.

Kariera i pieniądze
Nadchodzi bardzo korzystna zawodowa passa. Wyciągnij stare pomysły i projekty, do których kiedyś wstydziłeś się przyznać. Może właśnie teraz nadszedł czas, aby je zrealizować? Barany, które od pewnego czasu wahają się, czy założyć własną firmę czy podjąć drugą pracę, właśnie teraz powinny zacząć działać. Planeta Merkury od 14.07 sprzyja waszym pomysłom i przedsięwzięciom. Na pewno znajdą się osoby, które ci pomogą na starcie. Zaufaj tym osobom, które pomagają ci bez konkretnych korzyści. Pomyśl dwa razy, zanim zaufasz Skorpionowi i powierzysz mu swoje zawodowe tajemnice.

Nie martw się, pieniędzy ci nie zabraknie, a nawet okaże się, że na hobby da się zarobić. Ludzie chętnie będą ułatwiali ci zakupy czy dawali większe zniżki na wyprzedażach. Negocjuj, targuj się, a zaoszczędzone pieniądze wydaj na odpoczynek i miłe spędzenie czasu. Od 12.07 Wenus będzie dla ciebie przychylna i zapowiada lepsze okazje finansowe oraz szansę na wyjście z długów.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Pojawią się sprzyjający ci ludzie i bardzo korzystne okazje towarzyskie i zawodowe. Nie odmawiaj nikomu swojej pomocy i towarzystwa. Już niedługo zwróci się podwójnie pomoc i życzliwość okazana potrzebującej osobie.

URODZENI 1.04 – 10.04
Będziesz odważnie i zdecydowanie walczyć o swoje. Pozbądź się uprzedzeń, bądź otwarty na wszystkie nowości. Coś lub ktoś zainspiruje cię w tym miesiącu do bardzo twórczych i dynamicznych działań. Nie rywalizuj jednak ze współpracownikami.

URODZENI 11.04 – 19.04
Będziesz wyglądać i czuć się młodziej niż zwykle. Twoja uroda zakwitnie, a samopoczucie będzie z dnia na dzień coraz lepsze. Nie przejmuj się tym, co mówią inni. Spędź wolne dni lipca tak, jak zawsze marzyłeś.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer