Horoskop dla Barana na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszystko ruszy do przodu!

Zapowiada się pracowity miesiąc! Słońce wkroczyło w twój znak zodiaku. Poczujesz przypływ dobrego humoru i energii. Sprawy, które opóźniały się w poprzednich miesiącach, wreszcie ruszą do przodu!

Główne wydarzenia
Ten miesiąc należy do Ciebie! Czas sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Uda ci się znaleźć wyjście ze starych kłopotów. Pochłoną cię porządki, ważne ustalenia i ryzykowne sprawy. O wszystkim będziesz chciał szybko i sam decydować, a cudze opinie i prośby nie będą wywierać na tobie większego wrażenia. W tym miesiącu może być ci trudniej znaleźć pomocników, bo ludziom trudno będzie nadążyć za twoimi pomysłami i planami. Nie przekreślaj jednak tego, co udało ci się dokonać w poprzednich miesiącach. Choć będziesz miał ochotę wszystko zmienić i jeszcze raz przedyskutować, to koniunkcja Merkurego radzi ci pamiętać o dawnych obietnicach i założeniach.

Miłość

Rozkwitająca przyroda sprawi, że i ty rozejrzysz się za okazją do wyznania swoich romantycznych uczuć. Słońce sprawi, że w miłości staniesz się niecierpliwy i pewny swoich zalet. Planeta Wenus do 3.04 znajduje się w twoim znaku zodiaku, co sprzyja spotkaniom towarzyskim i zabawie z przyjaciółmi. Będzie więcej okazji do zawierania nowych znajomości. 3.04 Wenus znajdzie się w półsekstylu do twojego znaku. Przyniesie ci więcej wzruszeń, ale też miłosnych zagadek. Postanowisz jeszcze raz przemyśleć różne stare, miłosne zagadki. Być może spotkasz kogoś, z kim dawniej wiele cię łączyło lub otrzymasz o takiej osobie nowe wiadomości. Nie daj się tylko ponieść zazdrości lub złym emocjom, bo decyzje, jakie podejmiesz w tym miesiącu mogą mieć wpływ na twoją przyszłości.

Samotne Barany
będą wesołe i towarzyskie. Dni do 3.04 sprzyjają zawieraniu nowych znajomości. Wśród przyjaciół i dalszych znajomych może pojawić się ktoś wart zainteresowania. Po 3.04 staniecie się bardzo romantyczni, ale też niezdecydowani. Wasze sympatie i zachcianki mogą się często zmieniać. Nie obiecujcie zbyt wiele komuś, kogo jeszcze zbyt dobrze nie znacie.

Barany w stałych związkach
będą bardzo pewne siebie. Postaracie się przekonać partnera do swoich pomysłów, w każdej wspólnej sprawie będziecie chcieli postawić na swoim. Po 3.04 złagodniejecie, a wspólne działania okażą się harmonijne i udane. Ostatnie dni miesiąca to dobry czas, aby uporządkować wasze wspólne sprawy, ustalić plan działań i wiosennych podróży.

Rodzina i przyjaciele

Im dalej od garnków i prasowania, tym lepiej się będziesz czuć. Bez wyrzutów sumienia podasz rodzinie pierogi ze sklepu i wyruszysz na zumbę. Teraz warto zapisać się na kurs, o jakim zawsze marzyłeś. A jeśli nic nowego nie wpadnie ci w ręce, to skup cię na remoncie lub wystroju mieszkania. Możesz teraz zabrać się za poważniejsze zmiany, bo żaden fachowiec nie odważy się ci nawet podskoczyć! Opozycja Jowisza sprzyja szukaniu lepszych mebli, nowych kolorów, a nawet wygodniejszego mieszkania. Wielkanoc upłynie spokojnie, ktoś pomoże ci rozwiązać rodzinny problem.

Kariera i pieniądze
Zapowiada się pracowity miesiąc. To, co sprawiało ci problemy w poprzednich miesiącach, teraz ostro ruszy do przodu. Słońce w twoim znaku zodiaku sprawi, że staniesz się bardziej aktywny i zdecydowany odnieść sukces. To dobry czas, aby aktywnie walczyć o zaległe pieniądze i dobre zlecenia. Ważne umowy podpisuj do 10.04, kiedy Merkury znajduje się w ruchu prostym. Pamiętaj o swoich obietnicach i ludziach, którzy ci wcześniej pomogli. Być może nadarzy się okazja, aby się im teraz zrewanżować. Jowisz cały czas sprzyja ci opozycją, a szczególnie chojny w sprawach pieniędzy powinien być w pierwszej połowie kwietnia.

Z uwagi na nadchodzącą Wielkanoc będziesz musiał się trochę pospieszyć ze swoimi działaniami. Dni do 3.04 powinny okazać się wyjątkowo udane. Koniunkcja Wenus pomoże ci znaleźć pomocników i bezinteresownych doradców. Po 3.04 Wenus znajdzie się w półsekstylu do twojego znaku, co sprzyja omawianiu starych spraw finansowych. Pieniędzy szukaj w oszczędnościach i projektach, jakie  zajmowały cię jesienią ubiegłego roku. Dni po Świętach sprzyjają nauce oraz udanym służbowym podróżom. Będziesz wtedy dzielić się swoją wiedzą, co sprzyja awansowi i zdobywaniu zaufania szefa.   

Poszukujący lepszej pracy
nabiorą optymizmu i energii! Warto odpowiadać na ciekawe oferty,  osobiście pojawiać się w różnych firmach, a także pytać znajomych. Merkury do 31.03 sprawi, że jakieś oferty z przeszłości.

Nauka
Barany, które się uczą lub studiują będą w doskonałej formie. Słońce sprawi, że zapragniecie zawalczyć o lepsze oceny. Miesiąc sprzyja aktywności, a energii wam nie zabraknie. Postawcie sobie konkretne cele i skoncentrujcie się na nich, a uda się wam osiągnąć sukces. Merkury znajduje się do 31.03 w waszym znaku, co sprzyja nauce przedmiotów humanistycznych i artystycznych.

Zdrowie
Słońce, które znajdzie się w twoim znaku zodiaku sprawi, że poczujesz się lepiej i zapragniesz zadbać o swoją formę. Czas sprzyja uprawianiu sportu, a nie siedzeniu na kanapie! Po 3.04 możesz wtedy mieć trochę problemów z sennością i koncentracją, nie przejadaj się i zadbaj o formę!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Mars sprawi, że zmienisz ułożone wcześniej plany tak, abyś miał więcej czasu tylko dla siebie. Miesiąc sprzyja randkom i zdobywaniu nowych przyjaciół.

URODZENI 1.04 – 10.04
Słońce sprzyja sprawom, których powodzenie zależy od uznania ważnych osób. Mimo wielu obowiązków nie zapomnij o zabawie i przyjaciołach. Twoje urodzinowe przyjęcie będzie udane.

URODZENI 11.04 – 19.04
Wenus przypomni ci o zabawie i miłości. Nie samą pracą człowiek żyje, czasami trzeba zwolnić. Zatroszcz się o wygodę i piękno domu.
Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer