Horoskop dla Barana na Słońce w Lwie od 22.7.2017 do 22.8.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Słońce doda ci energii

Koniec nudy i stagnacji. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz miał mnóstwo optymizmu, a twoja pozytywna aura dobrze wpłynie na całe otoczenie. Opozycja Jowisza sprzyja większym zyskom. Mars w trygonie pomoże ci skoncentrować się na ważnych sprawach i skutecznie działać.

Miło¶ć
Twoje serce bić będzie spokojnym rytmem, a kwadratura Wenus od 31.07 uczyni cię bardzo opiekuńczym. Zamiast bujać w obłokach, zacznij pomagać partnerowi w różnych jego sprawach. Zadbaj o jego wygl±d, zmień dietę na zdrowsz± i namów na długi spacer. Dzięki twoim staraniom staniecie się sobie bardziej bliscy, wreszcie będziesz bardziej doceniany i potrzebny.

Samotne Barany
nie będ± zbyt chętne do banalnych flirtów lub żartów. Do 31.07 ryzykuj, poznawaj nowych ludzi, szybko przechodĽ  od flirtu do ranki. W sierpniu Słońce bardzo ci sprzyja, łatwo ci będzie dobrze się zaprezentować na tle konkurencji. To także dobry czas, aby zakładać profile w serwisach randkowych.

Rodzina i przyjaciele

Słońce sprawi, że będziesz bardzo niezależny w swoich decyzjach i pogl±dach. To jest dobry czas na poważne dyskusje z rodzin±, ale tylko gdy chcesz co¶ zmienić lub usprawnić. Przedstawiaj swoje pomysły, dyskutuj, ale nie obrażaj się, je¶li kto¶ cię skrytykuje. Zamiast walczyć, a lepiej u¶miechn±ć się i podziękować za troskę. W sierpniu w sprawach rodzinnych warto być bardziej elastycznym i wyrozumiałym, ale w sprawach towarzyskich nie daj się pouczać. Możesz teraz pozbyć się z otoczenia niektórych plotkuj±cych lub nieżyczliwych znajomych.

Kariera i pieni±dze
Opozycja Jowisza bardzo ci sprzyja. Na wszystko popatrzysz z optymizmem, będziesz odważny i przedsiębiorczy. Twoje biznesowe pomysły mog± zaskakuj±ce dla otoczenia, ale przełożeni wystawi± ci bardzo dobr± opinię. Jednak kwinkunks Merkurego do 26.07 przestrzega przed plotkami i intrygami, dlatego nie oceniaj innych i b±dĽ uprzejmy dla ludzi, z którymi pracujesz. Pracuj w grupie, znajduj sprzymierzeńców, a więcej zyskasz i zasłużysz na nagrodę. Je¶li szukasz lepszej pracy, składaj podania do końca lipca.

Zdrowie
Mars znajduje się w trygonie do twojego znaku, a więc możesz być bardziej niż zwykle aktywny. Uważaj podczas uprawiania sportu, bo możesz na kogo¶ wpa¶ć lub się potkn±ć. Lepiej też nie siadać pod wł±czonym klimatyzatorem albo wiatrakiem, bo je¶li wychłodzisz organizm, to grozi ci przeziębienie. Osoby, które s± chore, mogę liczyć na szybki powrót do zdrowia.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce w trygonie sprawi, że przeszkody na twojej drodze okaż± się łatwe do pokonania, dlatego nie rezygnuj ze swoich zamierzeń. Je¶li kto¶ marudzi i stara się zniechęcić cię do działania, po prostu przestań się go słuchać.

URODZENI 1.04 – 10.04
Mars da ci siłę do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Możesz zacz±ć regularnie ćwiczyć, przej¶ć na zdrowsz± dietę, lepiej zorganizować swój dzień. Twoje życie stanie się przyjemniejsze.

URODZENI 11.04 – 19.04
Merkury w trygonie będzie dbać aby¶ się nie nudził. Przyniesie ci nowe, ciekawe znajomo¶ci, ale nie słuchaj plotek, bo wcale się nie sprawdz±.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer