Horoskop dla Barana na Słońce w Pannie od 23.8.2023 do 22.9.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Cierpliwość i odpoczynek

Uda ci się mieć więcej czasu na swoje własne sprawy. Choć Mars od 27.08 znajdzie się w opozycji, to nie daj się sprowokować do ryzykownych decyzji, a będziesz w dobrym humorze. Od konfliktów i głośnych zebrań trzymaj się z daleka, bo w razie potrzeby I tak obronisz się przed intruzami.

 MIŁOŚĆ

Wenus znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku i sprawi, że będziesz cieszyć się wielkim powodzeniem w miłości. Dbaj o siebie i bądź miły dla ludzi, a zyskasz wielu nowych wielbicieli. Unikaj plotek i dwuznacznych sytuacji, bo od 27.08 Mars w opozycji spróbuje zrobić z drobiazgu aferę. Samotne Barany będą wybredne. Choć posypią się propozycje randek i ciekawych spotkań, to trudno się będzie zdecydować z kim się spotykać. Wenus pomoże wam rozwikłać zagadki i pozbyć się wątpliwości. Szczęście w miłości będzie wam sprzyjać, ale zawsze lepiej być ostrożnym. Warto jednak bywać wśród ludzi i poznawać nowych przyjaciół. Właśnie wtedy możecie poznać kogoś, na kogo czekaliście.
Barany w związkach będą chciały spędzić więcej czasu z ukochaną osobą. Szczęście będzie wam sprzyjać, ale jednocześnie możecie stać się bardziej zazdrośni i niepewni swojej sytuacji. Odpocznijcie, nabierzcie dystansu i nie pozwólcie, aby krewni czy przyjaciele wtrącali się w wasze prywatne sprawy. Od 15.09 Merkury w ruchu prostym pomoże wam wyjaśnić sporne sprawy i ułożyć wszystko tak, abyście byli szczęśliwi.

RODZINA I PRZYJACIELE
To bardzo dobry czas na zarządzanie udźmi. Nie bierz jednak na siebie odpowiedzialności za sprawy dalszych krewnych lub za finansowe decyzje swoich przyjaciół. Doradzaj, pomagaj, ale nie załatwiaj wszystkiego za innych. W razie ewentualnych kłopotów na ciebie spadnie wina za cudze błędy i niedopatrzenia, co pod koniec tygodnia może cię nawet trochę rozzłościć. Od 27.08 Mars w opozycji sprawi, że w wolnym czasie będziesz potrzebować trochę więcej ruchu i swobody. Sport pozwoli ci mniej się denerwować na ludzi w twoim otoczeniu, ale nie zmuszaj do ćwiczeń całej rodziny.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Ten miesiąc sprzyja nawiązywaniu współpracy z różnymi ważnymi i wpływowymi osobami. Lepiej jednak skupić się nie na ekspansji i ryzykowaniu, ale na porządkach. Teraz uda się zakończyć różne trudne i zaległe sprawy, wyjaśnić trudności i zapanować nad konkurencją. Merkury od 15.09 pomoże wam załatwiać sprawy urzędowe i nie ufać pochlebcom. Jednak od 27.08 Mars w opozycji radzi unikać trudnych dyskusji z osobami, które potem mogłyby mieć wam coś za złe. Szukający lepszej pracy mają szansę na ciekawe oferty. W drugiej połowie września dzięki dobrej radzie lub pośrednictwu przyjaciół możecie znaleźć posadę, o którą warto powalczyć.
 
ZDROWIE
Szanuj swoje nerwy i zdrowie. Nawet ty poczujesz, że musisz o siebie bardziej zadbać. Mars od 27.08 znajdzie się w opozycji i ludzie mogą cię irytować. Uprawiaj sport, dbaj o sen i dobrą dietę, ale jednocześnie unikaj ryzyka. Wyrozumiałość to cnota, jaką będziesz musiał w sobie pielęgnować.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03
Pamiętaj, że w trudnych sprawach wiele zależeć będzie od znajomości i humoru ludźmi, z którymi współpracujesz. Bądź dobrej myśli. Z szefem lub inną ważną osobą doskonale dogadasz się podczas wyjazdu, szkolenia lub wspólnej podróży.
 
URODZENI 1.04 – 10.04 
Wenus sprzyja okazyjnym zakupom na przecenach i wyprzedażach. Postaraj się jednak kontrolować. Choć wpływ Słońca w sekstylu będzie napawał cię optymizmem co do spraw finansowych, to debet na koncie może popsuć twój dobry nastrój.

URODZENI 11.04 – 19.04 
Praca i obowiązki będą teraz dla ciebie najważniejsze. Rozmowy na ważne tematy mogą się trochę przeciągać i opóźniać, co okaże się nieco stresujące. Nie warto się jednak poddawać! 
 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer