10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Byku od 19.4.2016 do 19.5.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Podejmuj ważne decyzje

Wreszcie nadejdą dobre wiadomości i wyjaśnią się towarzyskie zagadki. Postanowienia i decyzje, jakie w tym miesiącu podejmiesz, wyjdą ci na dobre.

Miłość
Łatwo przekonasz bliską osobę do pomysłów, jakie ostatnio przyszły ci do głowy. Chcesz gdzieś wyjechać lub coś kupić? Teraz znajdziesz właściwe argumenty. A jeśli coś nie układało się dobrze, to teraz macie szansę to naprawić. Ważne tylko, abyś w tym miesiącu znalazł czas dla bliskiej osoby, bo im bliżej maja, tym bardziej przyjaciołom i krewnym także będzie zależeć na twoim towarzystwie. Partner może być wtedy trochę zazdrosny.

Samotne Barany będą tęsknić za miłością. Wenus, która do 30.04 jest w twoim znaku, dodaje ci odwagi i uroku. Nów Księżyca 6.05 przyniesie kilka ciekawych zaproszeń na towarzyskie spotkania. Będzie na nich ktoś ciekawy.

Rodzina i przyjaciele

Mars w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz bardzo niezależny w swoich decyzjach. To nie jest dobry czas na poważne dyskusje z rodziną, bo nie będziesz się liczyć z innymi osobami i wszystko zrobisz po swojemu. Każdą radę, jakiej ci udzielą, potraktujesz jak wtrącanie się w twoje sprawy i ostro skomentujesz. Może jednak nie ma po co z tak z bliskimi walczyć? W maju w domu zrobi się spokojniej. Wenus opuści twój znak zodiaku i nie będzie ci aż tak zależało na tym, aby mieć rację. Słońce w półsekstylu sprzyjać będzie spotkaniom z przyjaciółmi i dobrej wspólnej zabawie.

Kariera i pieniądze
Na początku miesiąca szczęście bardzo wam sprzyja. Merkury w półsekstylu sprawi, że będziesz bardziej cierpliwy i uważny. W szkole bez żadnych problemów opanujesz skomplikowane teorie, w pracy będziesz dociekliwy i pomysłowy. To sprzyja zdobywaniu bardzo dobrych ocen, bo nawet różne kontrole lub wizytacje wystawią ci bardzo dobrą opinię. Jednak retrogradacja Merkurego od 28.04 przestrzega przed plotkami i intrygami, dlatego nie wyolbrzymiaj problemów i trzymaj się z dala od osób, które lubią zadymy i histerycznie na wszystko reagują.

Zdrowie
Uda ci się teraz zmienić stare przyzwyczajenia, które nie wychodzą ci na zdrowie. Merkury pomoże ci zdobywać ciekawe informacje na temat zdrowia i ekologii. Warto się postarać i zmienić coś na lepsze.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce będzie dbać o twoje zadowolenie i sukcesy. Przyniesie ci też powodzenie w sprawach zawodowych, warto się za coś ważnego zabrać.

URODZENI 1.04 – 10.04
Jowisz radzi, abyś nie rezygnował ze swoich zamierzeń. Jeśli ktoś marudzi i stara się zniechęcić cię do działania, po prostu przestań się go słuchać.

URODZENI 11.04 – 19.04
Wenus pomoże ci pozbyć się części spraw i obowiązków, które mogą robić za ciebie inne osoby. Działaj szybko i bądź odważny.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer