Internetowy kurs tarota dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpoczywaj aktywnie!

Nadchodzi miesiąc, w którym twoje sprawy przebiegać będą pomyślnie. Działaj szybko i nie odkładaj ważnych spraw na później, bo właśnie teraz masz siłę i odwagę.

POZYCJE PLANET
Słońce znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku i radzi ci zadbać o własną wygodę, zamiast wciąż przejmować się tym, jak czują się inni. Merkury w opozycji do twojego znaku sprawi, że ze wszystkimi się dogadasz i nikt nie będzie ci miał niczego za złe. Trygon Wenus zaepwni ci powodzenia, kwinkunks Saturna do 17.09 pomoże szybko uporać się z obowiązkami, a trygon Marsa doda ci odwagi. Kwinkunks Jowisza i koniunkcja Urana pomagają znaleźć czas na zajmowanie się swoim hobby. Kwadratura Plutona doda ci wytrwałości. Ułóż sobie oczyszczającą dietę, zacznij ćwiczyć. We wrześniu planety przyniosą ci poprawę nastroju i ułatwi dogadywanie się z rodziną.

MIŁOŚĆ

Kwinkunks Saturna sprawi, że w sprawach uczuć i miłości staniesz się podejrzliwy i ostrożny. Postanowisz się dowiedzieć, kto coś ukryta i dlaczego obiecuje innym to, czego nie zamierza wcale dotrzymać. Kontroluj swoje emocje i swoją ciekawość, bo twoje śledztwa mogą mieć poważne konsekwencje. Uważaj też, abyś nie zaczął przenosić cudzych problemów na swój własny związek. Jeśli zaczniesz wszystko surowo osądzać, to twój własny partner też może przestać ci się podobać. Zdejmij czarne okulary i idź po prostu na randkę, zamiast dopatrywać się wszędzie intryg, zdrad i problemów.

Samotne Barany dzięki trygonowi Wenus mają dobry czas na nowe znajomości. Pełnia Księżyca 28-29.08 obudzi twoją intuicję i sprawi, że nie przegapisz żadnej ciekawej osoby. Swoje plany trzymaj jednak w tajemnicy, bo inaczej znów ktoś będzie o tobie plotkować. Wenus pomoże wam rozwikłać zagadki i pozbyć się wątpliwości. Szczęście w miłości będzie wam sprzyjać od 6.09. Warto bywać wśród ludzi i poznawać nowych przyjaciół. Właśnie wtedy możecie poznać kogoś, na kogo czekaliście.

Barany w związkach będą chciały spędzić więcej czasu z ukochaną osobą. Szczęście będzie wam sprzyjać, ale jednocześnie możecie stać się bardziej zazdrośni i niepewni swojej sytuacji. Odpocznijcie, nabierzcie dystansu i nie pozwólcie, aby krewni czy przyjaciele wtrącali się w wasze prywatne sprawy. Po 6.09 Wenus pomoże wam wyjaśnić sporne sprawy i ułożyć wszystko tak, abyście byli szczęśliwi.

RODZINA I PRZYJACIELE
Merkury w opozycji do twojego znaku sprawi, że zainteresujesz się potrzebami, jakie mają twoim bliscy. Zakupy, wspólne wyjście do urzędu czy szukanie ciekawego kursu zajmą sporo waszego czasu. Na szczęście nikt nie będzie sprawiał problemów. Dzieci będą się słuchać, a starsi krewni nie będą marudzić z byle powodu. Jedynie podczas pełni Księżyca 28-29.08, trzymaj nerwy na wodzy, bo coś może nagle zacząć ci się nie podobać. Ostrożnie, bo twoja krytyka może kogoś zaboleć. W weekendy Wenus i Mars sprzyjają aktywnemu odpoczynkowi. Razem z rodziną lub przyjaciółmi warto wybrać się na dłuższy spacer lub zorganizować wycieczkę.

PRACA
Nie ma czasu na lenistwo! Merkury w opozycji do twojego znaku przyspieszy twoją karierę, a trygon Marsa wytyczy przed tobą nowe cele. Na szczęście nie zostaniesz sam z całą robotą. Będzie ci teraz łatwiej dogadać się z ludźmi, a w razie potrzeby również znaleźć pomocników do cięższej pracy. Pod koniec miesiąca będziesz miał trochę więcej czasu na rachunki lub sprawozdania. Jeśli planujesz większe zakupy, to negocjuj cenę i dopytuj się o rabat. Wenus w trygonie do twojego znaku sprzyja też wyjaśnianiu spraw urzędowych i bankowych. Spotkasz życzliwych i kompetentnych ludzi, którzy pomogą ci sprawnie przebrnąć przez stosy formularzy i podchwytliwych pytań. Chętnie też komuś pomożesz lub udzielisz mądrej rady. Merkury radzi ci też zainteresować się różnymi służbowymi ploteczkami. Warto pokazywać się w towarzystwie, iść z kimś na kawę lub razem zjeść lunch.

Szukający lepszej pracy mają szansę na ciekawe oferty. W drugiej połowie września  dzięki dobrej radzie lub pośrednictwu przyjaciół możecie znaleźć bardzo dobrą posadę. Warto pytać i aktywnie szukać. Niektóre Barany zaczną się zastanawiać nad własnym biznesem, Jowisz pomoże wam szybko załatwić formalności i znaleźć pierwszych klientów.

NAUKA

Barany, które się uczą mają przed sobą udany miesiąc. Uda się wam skoncentrować na nauce i osiągnąć bardzo dobre wyniki. Merkury bardzo sprzyja nauce przedmiotów ścisłych, niektóre Barany odkryją w sobie duszę naukowca i postanowią nieco zmienić kierunek swojej edukacji.

ZDROWIE
Warto zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Mars w trygonie do twojego znaku sprawi, że twój organizm będzie się szybko regenerował. Zdrowiej jedz, regularnie śpij, pij wzmacniające zioła. Jedynie Barany z I dekanatu powinny uważać na to, co jedzą. W barze może trafić ci się coś nieświeżego, dlatego lepiej zamawiaj proste potrawy, zamiast sprawdzać nieznane smaki.
Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer