Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Lwie od 22.7.2016 do 21.8.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszystko się uda!

Nadchodzi miesiąc, w którym twoje sprawy przebiegać będą pomyślnie. Koniec nudy i stagnacji. Działaj szybko i nie odkładaj ważnych spraw na później, bo właśnie teraz masz siłę i odwagę. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz miał mnóstwo optymizmu, a twoja pozytywna aura dobrze wpłynie na całe otoczenie.

Miłość
Twoje serce bić będzie spokojnym rytmem, a trygon Wenus do 5.08 uczyni cię bardzo opiekuńczym. Zamiast bujać w obłokach, zaczniesz pomagać partnerowi w różnych jego sprawach. Zadbasz o jego wygląd, zmienisz dietę na zdrowszą i namówisz na długi spacer. Dzięki twoim staraniom staniecie się sobie bardziej bliscy, wreszcie będziesz bardziej doceniany i potrzebny.

Samotne Barany nie będą zbyt chętne do banalnych flirtów lub żartów. Do 5.08 trygony Wenus i Słońca bardzo ci sprzyjają, łatwo ci będzie do kogoś zagadać. To także dobry czas, aby zakładać profile w serwisach randkowych.

Rodzina i przyjaciele

Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz bardzo niezależny w swoich decyzjach i poglądach. To jest dobry tydzień na poważne dyskusje z rodziną, ale tylko gdy chcesz coś zmienić lub usprawnić. Przedstawiaj swoje pomysły, dyskutuj, ale nie obrażaj się, jeśli ktoś cię skrytykuje. Zamiast walczyć, a lepiej uśmiechnąć się i podziękować za troskę. W sprawach rodzinnych warto być bardziej elastycznym i wyrozumiałym, ale w sprawach towarzyskich nie daj się pouczać. Możesz teraz pozbyć się z otoczenia niektórych plotkujących lub nieżyczliwych znajomych.

Kariera i pieniądze
Trygony Saturna i Wenus bardzo ci sprzyjają. Na wszystko popatrzysz z optymizmem, będziesz odważny i przedsiębiorczy. Twoje biznesowe pomysły mogą zaskakujące dla otoczenia, ale przełożeni wystawią ci bardzo dobrą opinię. Jednak kwinkunks Marsa do 2.08 przestrzega przed plotkami i intrygami, dlatego nie oceniaj innych i bądź uprzejmy dla ludzi, z którymi pracujesz.

Zdrowie
Mars przebywa do 2.08 w kwinkunksie do twojego znaku, a więc możesz być bardziej niż zwykle nerwowy. Uważaj podczas uprawiania sportu, bo możesz na kogoś wpaść lub się potknąć. Lepiej też nie siadać pod włączonym klimatyzatorem albo wiatrakiem, bo jeśli wychłodzisz organizm, to grozi ci przeziębienie. Od 2.08 trygon Marsa doda ci energii i zauważysz poprawę formy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Mars w trygonie do twojego dekanatu sprawi, że przeszkody na twojej drodze okażą się łatwe do pokonania, dlatego nie rezygnuj ze swoich zamierzeń. Jeśli ktoś marudzi i stara się zniechęcić cię do działania, po prostu przestań się go słuchać.

URODZENI 1.04 – 10.04
Merkury będzie dbać abyś się nie nudził. Przyniesie ci nowe, ciekawe znajomości, ale nie słuchaj plotek, bo wcale się nie sprawdzą.

URODZENI 11.04 – 19.04
Uran da ci siłę do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Możesz zacząć regularnie ćwiczyć, przejść na zdrowszą dietę, lepiej zorganizować swój dzień. Twoje życie stanie się przyjemniejsze.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer