Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Barana na Słońce w Byku od 20.4.2015 do 20.5.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz mieć więcej swobody

Zadbaj o swój wypoczynek, odprężyć się i skorzystać z uroków przebywania na świeżym powietrzu.

MIŁOŚĆ
Będziesz odważny i pewny siebie. Wenus w sekstylu do twojego znaku sprzyka ci aż do 7 maja. Nic i nikt nie powstrzyma cię przed wyjazdami i randkami. Majowy długi weekend sprzyja odnowieniu dawnych znajomości. Będziesz miał więcej czasu, aby zająć się sobą i swoim życiem uczuciowym. Twoja odwaga i niezależność przyciągną uwagę płci przeciwnej. Nie popisuj się jednak za bardzo swoją siłą i sprawnością fizyczną, ponieważ niektórzy źle znoszą tego typu rywalizację.
Samotne Barany mają szansę na znalezienie swojej drugiej połowy na ogrodowych przyjęciach, w parkach i na festynach.
Barany, które są już w stałych związkach, odkryją na nowo uroki bycia ze sobą sam na sam. Nie żałujcie czasu poświęconego sobie nawzajem. Nie kłóćcie się o drobiazgi i nie popisujcie przed sobą nawzajem. Przecież znacie się tak dobrze!

RODZINA I PRZYJACIELE
Twoja rodzina będzie chciała odpocząć i to niekoniecznie razem z tobą. Nie martw się, bo ty także musisz odpocząć od domowego zgiełku. Pozwól sobie na odrobinę lenistwa. Przecież nie wszystko musi być zarządzane przez ciebie. Przyjaciele i dalsi krewni z chęcią spotkają się z tobą, aby odpocząć i poplotkować. W drugiej połowie miesiąca zorganizuj wyjazd ze znajomymi. Zapomniałeś już przecież, jakim jesteś dobrym organizatorem czasu wolnego. Twój zapał i chęć zabawy udzieli się wszystkim. Warto więc zebrać większą ilość znajomych i razem wybrać się na wycieczkę.

PRACA I NAUKA

Trudno ci będzie w tym miesiącu skupić się na pracy. Tyle rozrywek i pokus naokoło! Spróbuj jednak skupić się na tym, co najważniejsze. W pierwszej połowie miesiąca planety sprzyjają twórczym pomysłom, nie przegap więc okazji do zaprezentowania się szefowi od najlepszej strony. Nie unikaj zebrań i oficjalnych zgromadzeń. Oceny twojej pracy i umiejętności  wzrosną, a nawet możesz zostać doceniony premią czy podwyżką. Nawet jeśli masz wolne, bądź pod telefonem i odbieraj pocztę, bo możesz dostać ciekawą propozycję.

FINANSE
Merkury będzie pomagać ci w zawodowych projektach. Może być więcej dyskusji i planowania, niż realnych możliwości do działania. Warto wyjaśniać różne niedomówienia, które dotyczą finansów. Słuchaj ludzi, ale obiecuj zbyt wiele osobom, które znane są ze swoich manipulacji i nieżyczliwej postawy.
 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer