Horoskop dla Barana na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dodatkowe pieniądze

Popatrz krytycznym wzrokiem na swoje otoczenie i zastanów się, co trzeba szybko naprawić lub zmienić na lepsze. Sprawiedliwie podziel obowiązki i mimo wakacyjnej aury trzymaj się planu. Dzięki wsparciu Jowisza i Wenus Możesz zdobyć uznanie, a także dodatkowe pieniądze. Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i sprzyja rodzinnym sprawom.

Miłość
Miłosne sprawy będą toczyć się spokojnym rytmem. Możesz jednak za bardzo przejmować się tym, co wypada, a co nie. Uwierz w swoje zalety i nie przejmuj się tym, co na temat ludzkich wyborów mówią twoje sąsiadki. W wolnych chwilach zajmiesz się analizowaniem swoich dawnych i nowych relacji. Będziesz zastanawiać się, w jaki sposób uniknąć pomyłek i lepiej tworzyć miłosne związki. Nie przesadź tylko z krytyką swojego postępowania, bo przegapisz interesującą osobę. Weekendy bardzo sprzyjają nowym znajomościom, a samotne Barany będą miały z kim flirtować. Od 5.07 Wenus bardzo sprzyja twoim partnerskim planom.

Rodzina i przyjaciele

Zapragniesz bawić się i korzystać z uroków życia. Zapowiada się więcej sympatycznych zaproszeń, udanych imprez, wyjść do kina lub teatru. Trygon Merkurego od 6.07 to także kreatywność i szalone pomysły, które każdego dnia będą przychodziły ci do głowy. Twórz, maluj, pisz wiersze. Publiczność znajdzie się szybciej, niż myślisz. W drugiej połowie lipca ktoś pomoże ci opanować kryzys w sprawach finansowych, ułatwi porządki i konkretne domowe obowiązki.

Kariera i pieniądze
Miesiąc przeznacz na projekty, które wymagają więcej skupienia i cierpliwości. Skoncentruj się na trudnych sprawach i uświadom sobie własne siły! Skomplikowane sprawy w końcu obrócą się na twoją korzyść. Trygon Merkurego od 6.07 sprawi, że będziesz bardzo pomysłowy i lubiany przez innych pracowników. Warto brać udział w różnych zebraniach i prezentacjach. Nie pozwól, aby ważne decyzje zapadały bez ciebie i wtrącaj się we wszystko, co możesz. Możesz kogoś zastępować lub pomagać, a twój zakres wpływów się zwiększy i będziesz z tego zadowolony. Warto też omawiać zawodowe plany z kimś, kto jest specjalistą i autorytetem. Otrzymasz dobrą radę, popatrzysz z optymizmem w przyszłość.

Od 5.07 sekstyl Wenus pomoże ci znaleźć pieniądze na wakacyjny wyjazd i luksusowe wydatki. Zrób przegląd niepotrzebnych rzeczy i sprzedaj je na aukcji internetowej, a twoja domowa kasa się powiększy. Jowisz wciąż działa opozycją na twój znak i sprzyja wspólnym zyskom. Zakładaj więc spółki i działaj w grupie.

Zdrowie
Uważaj na siebie, nie rozkręcaj klimatyzacji na całego, bo możesz być podatny na przeziębienia. Twoje gardło wymaga teraz specjalnego traktowania, a nawet szalika. W weekendy wyśpij się i odpocznij. Czas nie będzie sprzyjał męczącym pracom w domu lub w ogrodzie. Unikaj stresu i nadmiernego ryzyka, bo Mars w kwadraturze do twojego znaku naraża cię na kontuzje.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce radzi ci wszystko robić powoli, spokojnie i we własnym tempie. Aura nie sprzyja nowym przedsięwzięciom, przyda ci się więcej wypoczynku i spokoju.

URODZENI 1.04 – 10.04
Mars radzi kontrolować wydatki, jakie mają twoi domownicy. Ktoś może mieć ochotę na coś, co wyda ci się zbytnią ekstrawagancją.

URODZENI 11.04 – 19.04
Uran pomoże ci zmieniać świat na lepszy. Zaczniesz myśleć o przygarnięciu bezdomnego zwierzęcia lub też postanowisz pomóc organizacji charytatywnej lub zaczniesz doradzać komuś, kto sam nie radzi sobie z kłopotami.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer