Horoskop dla Barana na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Super czas dla siebie

Znajdź w tym miesiącu czas dla siebie, zamiast w kółko myśleć o problemach. Słońce i Wenus wreszcie znajdą się w twoim znaku. Pomogą ci zadbać o urodę i sprawią, że będziesz w coraz lepszym nastroju.

MIŁOŚĆ
Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprzyja miłosnym sprawom i będzie szczególnie mocno pomagać ci do 13 kwietnia. Poczujesz się bardziej doceniany i chwalony, ale partner będzie też domagać się uwagi. Warto zapytać, czego potrzebuje do szczęścia, a w weekendy po prostu spełniać te zachcianki, zamiast umawiać się z przyjaciółmi na plotki w Internecie? Trochę zabawy we dwoje dobrze wam teraz zrobi. Przekonasz się, że nadal wiele was łączy i jest o czym rozmawiać.
Samotne Barany mają szansę poznać kogoś interesującego. Zwłaszcza po Wielkanocy, kiedy Merkury wkroczy do twojego znaku, staniesz się ciekawski i odważny. Przystojny Koziorożec od razu wpadnie ci w oko, a z Panną będzie się wspaniale rozmawiało. Do 13.04 masz świetny czas, jeśli nie nawet najlepszy w roku, żeby nawiązać flirt. Coś poważnego wreszcie może z tego być, więc bądź dobrej myśli.

RODZINA I PRZYJACIELE
Masz teraz dobry czas na poprawę relacji z rodzicami i starszymi krewnymi. Odwiedź ich lub zadzwoń z pytaniem, co u nich dobrego słychać. Przed Wielkanocą będziesz radosny i poczujesz, że wcale nie musisz tyle sprzątać czy kupować. Od 4.04 Merkury w koniunkcji pomoże ci w domu trzymać wszystko pod kontrolą. Będziesz też zadawać ciekawe, a nawet nieraz trudne pytania swoim przyjaciołom. Możesz wytropić różne tajemnice, a twoje znajomości mogą się przydać innym. Pomagaj, doradzaj, bo będziesz teraz potrzebny. Ale sam nie dasz się nikomu oszukać lub wyprowadzić w pole. W sprawach domowych Słońce sprzyja teraz oszczędnościom, odzyskiwaniu długów i lepszemu gospodarowaniu pieniędzmi. A to wszystko odbędzie się w miłej atmosferze.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy ominą Cię przykrości. Ale zaraz po Świętach poczujesz, że trzeba jednak zabrać się za ważne sprawy. Merkury w koniunkcji pomoże ci zapanować nad każdym chaosem i najdzikszym bałaganem, także w twoich finansach. Będziesz doskonałym organizatorem różnych przedsięwzięć, a także przekonasz innych do swoich planów. Szukaj też ofert różnych szkoleń, przeglądaj serwisy branżowe i ucz się nowych rzeczy. Jako pierwszy się zorientujesz, gdzie są pieniądze lub interes do ubicia. A jeśli ktoś nie zgadza się z tobą i sabotuje każdy dobry pomysł, to niech sam się sobą zajmuje.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrym humorze, a Słońce w twoim znaku wreszcie zapewni ci odporność i siłę do wszystkich ważnych zadań. Zdrowie i kondycja nie będą sprawiać ci problemów, ale uważaj na to, co jesz. Więcej warzyw i owoców, mniej tłustych sosów i piwa, bardzo dobrze zrobi twojej wątrobie. Wenus do 13.04 namawia też do zakupu odpowiednich kosmetyków, żebyś przygotował cerę i włosy do wiosny. Koniec też z wytartymi dresami, w których chodzisz po domu. Czas na zakupy, bo dobry look jeszcze lepiej poprawi ci humor.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03
Słońce w koniunkcji do twojego dekanatu pomoże ci nadrobić różne zaległości. Przykrości ze strony złośliwych współpracowników powinny cię teraz ominąć, ale wyjątkowo trudnym osobom lepiej będzie schodzić z drogi.
 
URODZENI 1.04 – 10.04 
Wenus w koniunkcji do twojego dekanatu zapewni ci powodzenie w miłości. Spędzaj więcej czasu z partnerem, a jeśli jesteś samotnym Bykiem, to wyruszaj na poszukiwanie swojej drugiej połowy.
 
URODZENI 11.04 – 19.04 
Gdy wszyscy będą plotkować lub leniuchować, ty postanowisz szybko zabrać się za ważne obowiązki. Miesiąc sprzyja sukcesom, bo będziesz dobrze zorganizowany i bardzo pewny siebie. Jowisz wspiera cię sekstylem, a to wspaniały czas na naukę.
 


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer