Horoskop dla Barana na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szukaj nowych inspiracji

Przed tobą miesiąc pełen towarzyskich atrakcji. Poznasz nowych ludzi, zdobędziesz ciekawe propozycje. Nie czekaj, bo inni cię ubiegną! Kusić cię będą ryzykowne pomysły i intrygować sytuacje, w jakich nigdy się nie znalazłeś. Szczególnie też zadbaj o swoją prezencję. W tym miesiącu pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne.

MIŁOŚĆ
Na zodiakalne Barany czekać będzie tej jesieni wiele niezwykłych pokus. Planety postawią na twojej drodze osoby, których wdziękom trudno będzie się oprzeć. Grożą ci jednak plotki i niezwykłe zbiegi okoliczności. Ktoś coś spostrzeże, a resztę sam sobie dopowie. Nie opowiadaj wszystkim o swoich marzeniach i fascynacjach. Plotki mogą ci teraz bardzo zaszkodzić, a nawet spowodować rodzinne niesnaski. Dopiero po 7.10 wyjaśnisz różne towarzyskie nieporozumienia i będziesz cieszyć się większym spokojem. Wenus w trygonie zapewni ci wtedy bardzo dobre samopoczucie.
Samotne Barany nie będą narzekać na brak powodzenia. Wobec nowych propozycji bądź jednak ostrożny. Opozycja Słońca skłaniać cię będzie do podejmowania bardzo pospiesznych decyzji. Nie umawiaj się z kimś, o kim nic pewnego nie wiesz i słuchaj rad doświadczonych przyjaciół! Od 7.10 znajdziesz się pod korzystnym wpływem Wenus. Podejmuj wtedy miłosne decyzje i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni.
Barany w stałych związkach poświęcą więcej czasu sprawom swoich znajomych i przyjaciół. Nie pozwól tylko, aby ktoś wtrącał się w twój związek. Dobre rady będą płynąc prosto z serca, ale nie znaczy to, że musisz się im podporządkować. Po 7.10 czeka was cię spokoju. Jesienne wieczory zarezerwuj tylko dla bliskiej osoby.

RODZINA I PRZYJACIELE
Popatrzysz z zazdrością na ludzi, którzy bez względu na okoliczności realizują swoje pasje. Być może zapiszesz się na kurs, podczas którego poznasz niezwykłych, ale bardzo sympatycznych przyjaciół. Możesz jednak za bardzo porównywać się z innymi lub zbyt szybko zgadzać się na cudze pomysły. Myśl o swoich korzyściach i swoich obowiązkach, bo inaczej narazisz się na kłopoty.

PRACA I PIENIĄDZE
W październiku będziesz też łatwiej niż zwykle ulegać prośbom o pomoc i wsparcie. Nawet pożyczanie pieniędzy przyjdzie ci teraz o wiele łatwiej, niż zwykle. Postaraj się zapisywać w notesie osoby, które są ci coś winne lub którym coś obiecałeś. Możesz mieć tyle nowych zajęć, że zwyczajnie o czymś ważnym zapomnisz, a potem się na kogoś zdenerwujesz.
W pracy nowe pomysły przyniosą ci uznanie współpracowników, a nawet dodatkowe pieniądze. Szef nie będzie specjalnie cię hołubił, postaraj się więc nie zawracać mu głowy bez ważnej potrzeby. Powodzeniem zakończą się sprawy, które wymagają współpracy z innymi ludźmi. Będziesz bardziej zgodny i wyrozumiały wobec cudzych błędów lub niedociągnięć. Po 7.10 zainteresuj się swoimi sprawami finansowymi. Będzie to dobry czas, aby wreszcie uporać się z zaległymi sprawami w banku lub urzędzie. Na wszelki wypadek pilnuj wtedy ważnych dokumentów i kluczy. Możesz być zapominalski i robić z tego powodu wokół siebie wiele niepotrzebnego zamieszania.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, choć opozycja Marsa może narazić cię na jesienną grypę. Dbaj więc o siebie i pamiętaj, że czas już założyć cieplejszą kurtkę. Postaraj się kłaść spać o w miarę wczesnej porze, nie przesadzaj z ilością męczących zajęć. Przestań też poświęcać się dla rodziny, bo w tym miesiącu twoja cierpiętnicza mina nie zrobi na nikim wielkiego wrażenia. Podczas uprawiania sportu bierz pod uwagę własne możliwości. Rywalizacja z kimś, kto jest silniejszy, może skończyć się drobną kontuzją. Nie porównuj się z innymi, a zachowasz dobry humor.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce i Mars w opozycjach dodają ci odwagi. Mów otwarcie o swoich potrzebach, zamiast poświęcać się dla dobra innych ludzi. Zadbaj o siebie, a dopiero potem ratuj przyjaciół, którym nagle popsuł się humor.

URODZENI 1.04 – 10.04

Słońce w opozycji przyniesie więcej pracy, ale też sprawi, że efekty będą zaskakująco dobre. Zrób rachunki, szukaj oszczędności, odwiedzaj banki i ważne urzędy. Pluton w kwadraturze pomoże ci przebić się z dobrymi pomysłami.

URODZENI 11.04 – 19.04

Jesień wcale nie musi być taka smutna, jeśli trochę zmienisz nastawienie do życia. Znajdź czas na odpoczynek, przyjemności i kulinarne atrakcje. Jowisz w sekstylu sprzyja randkom i dobrym relacjom z przyjaciółmi.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer