Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2016 do 20.6.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wygoda i spokój

Będziesz wyrozumiały i pogodny, a kłopoty będą cię omijać. Miesiąc sprzyja odpoczynkowi, najchętniej we własnym domu. Tym razem nie dasz się zabrać w niespodziewaną podróż na drugi kraniec świata. Wygoda i święty spokój będą dla ciebie najważniejsze.

Miłość
Wenus znajdzie się od 24.05 w sekstylu do twojego znaku, a to bardzo sprzyja różnym małżeńskim sprawom. W stałych związkach zapanuje teraz więcej spokoju. Mimo tego możesz czuć się trochę bardziej niepewny, a nawet zaczniesz się zastanawiać, co czujesz. Jeśli masz ochotę coś zmienić, powiedź o tym wprost, bo partner sam się nie domyśli co ci chodzi po głowie. Barany z I dekanatu mają szansę przekonać partnera do decyzji, na którą od dawna czekały. Wyjazd, większy zakup lub inna poważna decyzja, teraz staną się realne.

Samotne Barany także nie będą się nudzić. Trygon Marsa do 27.05 przynosi niezwykłe zbiegi okoliczności. Jeśli jesteś samotny, to bądź dobrej myśli! Po 24.05 dzięki sekstylowi Wenus ktoś pozna cię z sympatycznym znajomym lub dzięki hobbystycznemu forum w Internecie nawiążesz niezwykle ekscytującą korespondencję.

Rodzina i przyjaciele

Będziesz bardzo dobrym organizatorem rodzinnych rozrywek i wyjazdów. Szukaj ofert, przeglądaj serwisy turystyczne, bo teraz możesz zaplanować podróż swoich marzeń. Merkury od 22.05 radzi ci, abyś był cierpliwy, bo to doprowadzi ci do odkrycia niezwykłego miejsca. Nie przejmuj się tylko złośliwymi uwagami, na jakie pozwala sobie pewna niemiła osoba. Jeśli ktoś nie zgadza się z tobą i sabotuje każdy dobry pomysł, to niech sam spędza czas. Barany urodzone w III dekadzie za sprawą Marsa będą bardziej niż zwykle wojownicze. Ktoś, kto wtrąca się w twoje sprawy, teraz usłyszy kilka słów prawdy. Uran pomaga zakończyć nieprzyjemne znajomości i nawiązać nowe przyjaźnie.

Kariera i pieniądze
Merkury i Mars sprzyjają inwestowaniu we własne umiejętności. Będziesz teraz ciekawski, wiele dowiesz się w urzędzie lub banku. Udadzą się tez zakupy, zwłaszcza te bardziej luksusowe. Nie żałuj sobie tego, co lubisz, bo pieniędzy w tym tygodniu nie powinno ci zabraknąć. Mimo dobrej passy w czerwcu baczniej się wokół siebie rozglądaj. Ktoś, kto lubi intrygi, pokaże swoje prawdziwe oblicze. Reaguj szybko i broń swoich spraw, bo ktoś może nawet próbować przywłaszczyć sobie twoje pomysły. Bądź miły, ale zdecydowany, a odeprzesz atak i jeszcze zasłużysz na pochwały szefa. Wenus od 24.05 pomoże ci w sprawach finansowych.

Zdrowie
Nie daj się namówić na zbyt ryzykowne sporty, a na rowerze jedź swoim tempem zamiast ścigać się z najlepszymi. Możesz być podatny na drobne kontuzje, stłuczenia. Pamiętaj, aby brać witaminy i w tym miesiącu unikaj ciężkostrawnych potraw, a zdrowie będzie ci dopisywać.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Nie będziesz narzekać na brak miłego towarzystwa. Odwiedzą cię krewni, przyjaciele zadzwonią z dobrymi wiadomościami. Sprzyja ci powodzenie w sprawach rodzinnych i w miłości.

URODZENI 1.04 – 10.04
Staniesz się szybki, pewny siebie i władczy. Zapragniesz wszystko pozmieniać na lepsze, a krewni dowiedzą się, jak powinni się zachowywać. W weekend koniecznie odpocznij!

URODZENI 11.04 – 19.04
Przyznaj rację komuś, kto ma odmienne od ciebie zdanie. To dobry czas, aby pogodzić się z wrogami. Na randce nie bądź zbyt niecierpliwy i daj drugiej stronie zdecydować, gdzie idziecie i co będziecie robić.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer