Horoskop dla Barana na Słońce w Wadze od 22.9.2017 do 22.10.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas na miłość

Przed tobą emocjonujący miesiąc. Umawiaj się na spotkania ze znajomymi, szukaj nowych wiadomości i inspiracji. Pełnia Księżyca w opozycji do twojego znaku sprzyja mądrym decyzjom. Słońce radzi ci, abyś nie wyłączał telefonu, bo zapowiada się mnóstwo towarzyskich atrakcji. Na imprezach i spotkaniach będzie się działo! Poflirtujesz i wytańczysz się za wszystkie czasy.

Miłość
Szybko wyleczysz się z miłosnych kompleksów, a Wenus sprzyja zadbaniu o urodzę. Idź do fryzjera i odważ się na modne cięcie, bo teraz będziesz w centrum uwagi i musisz wyglądać jak gwiazda. Po 14.10 przekonasz się, że warto się było starać. Barany w związkach będą zadowolone ze swojego miłosnego życia, a partner nie będzie sprawiał problemów. Wspólne wyjście na tańce najlepszy sposób na odstresowanie się. Udadzą się wyjazdy, a towarzyskie imprezy będą pełne sympatycznych ludzi.

Samotne Barany
wreszcie pozbędą się wspomnień o dawnych romansach. Słońce w opozycji sprzyja romantycznym znajomościom, flirtom i odkrywaniu, że znów jest wszystko możliwe. Po 14.10 czas na poważne znajomości.

Rodzina i przyjaciele

Czeka udany miesiąc, a domownicy sami zajmą się swoimi sprawami. Będzie mniej obowiązków związanych z gotowaniem lub sprzątaniem i nawet małe dzieci staną się trochę bardziej samodzielne. Wreszcie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu. Jeśli masz hobby związane z majsterkowaniem lub szyciem, to szybko za nie się zabierz. Sporo dobrych i ładnych rzeczy uda ci się teraz zrobić, zgarniesz same pochwały!

Kariera i pieniądze
W sprawach zawodowych opozycja Słońca, a od 30.09 również opozycja Merkurego, mogą ci przynieść kilka niespodziewanych propozycji, które warto będzie przemyśleć. Jowisz w  opozycji do 10.10 daje ci nowe możliwości i sprawi, że na wszystko popatrzysz z optymizmem. Mimo tego nie wszystko uda się szybko załatwić, bo ktoś wyjedzie lub po prostu odwoła ważne spotkania. Możesz mieć więcej cudzych spraw na głowie. Także twoi współpracownicy pod byle pretekstem wyjdą z pracy, dlatego pilnuj wspólnych spraw, abyś nie musiał robić za kogoś jego obowiązków. Ryzykuj do 10.10, a możesz zrealizować szybko pewien trudny projekt z dużym zyskiem.

Zdrowie
Słońce w opozycji zachęca do odpoczywania, a Mars nie da ci zachorować. Zapewnij sobie odpowiednia ilość snu i dobra dietę, a spędzisz miesiąc w dobrej formie. Wenus sprzyja wizytom u dentysty. Warto zacząć rozsądnie dbać o kondycję i porzucić niezdrową dietę. Czas na zmiany! Mars pomoże ci znaleźć informacje o ciekawych wyjazdach dla podreperowania kondycji.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce sprzyja spotkaniom z ciekawymi ludźmi. Masz teraz dobry czas, aby zawierać nowe znajomości, a w pracy nawiązywać koalicje i sojusze.

URODZENI 1.04 – 10.04
Merkury zachęca do angażowania się w społeczne sprawy. Możesz działać dla wspólnego dobra, organizować pomoc lub zostać wolontariuszem.

URODZENI 11.04 – 19.04
Wenus zachęci cię do dbania o zdrowie i urodę. To dobry czas, aby zapisać się do lekarza i kosmetyczki, a także zrobić większe porządki w garderobie.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer