Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dużo nowych kontaktów

Słońce znajduje się w opozycji do twojego znaku i zapewnia ci wesołe towarzystwo. Będzie można na ciebie liczyć. Chętnie komuś pomożesz lub udzielisz mądrej rady. Warto też więcej bywać w ciekawych miejscach, pokazywać się w towarzystwie. Jeśli jesteś samotny, to dobrze się baw, ale szukaj do pary kogoś poważnego i odpowiedzialnego. Pełnia Księżyca w twoim znaku zodiaku 23-25.09 sprawi, że poczujesz coś, co doda ci skrzydeł.

MIŁOŚĆ
Nie będziesz teraz narzekać na brak nowych miłosnych atrakcji. Partner będzie miał dla ciebie więcej czasu. Słuchaj tylko swojego serca, a nie tego, co na temat twoich miłosnych wyborów mówią inni ludzie. Słońce w opozycji do twojego znaku sprawi, że to właśnie twoje historie znów będą wszystkich interesować. Ktoś zacznie ci przynosić wiadomości o różnych osobach z przeszłości i będzie patrzył, jak się zachowujesz. Nie daj się wciągnąć w żadne awantury i bądź ponad chęć rewanżu.

Samotne Barany w październiku mogą liczyć na nowe znajomości. Słońce w opozycji do twojego znaku i trygon Marsa zapewnią ci powodzenie. Idź na imprezę, do kina lub teatru i odwzajemniaj uśmiechy. Między 24 i 27.09 unikaj konfliktów i konfrontacji z byłymi partnerami, bo możesz się wplątać w większą aferę.

RODZINA I PRZYJACIELE
W sprawach, które dotyczą rodziny, będziesz bardziej przedsiębiorczy. Ochoczo zabierzesz się za różne urzędowe papiery i rachunki. Oby tylko starczyło ci sił, żeby doprowadzić rozpoczęte prace do końca, bo opozycja Słońca oznacza też słomiany zapał. Zapewnij sobie pomocników, włącz w prace resztę rodziny, bo inaczej łatwo się zdenerwujesz i zniechęcisz. Możesz wtedy powiedzieć bliskim coś, czego potem będziesz żałował. Dlatego lepiej na samym początku miesiąca omów swoje plany z domownikami, a unikniesz nieporozumień i wszystko się uda zrobić.

PRACA I PIENIĄDZE

Bądź czujny i bacznie obserwuj to, co dzieje się dokoła ciebie. Słońce w opozycji do twojego znaku radzi walczyć o swoje sprawy, ale nie obiecywać ludziom zbyt wiele. Gdzie dwóch się kłóci, tam Baran w tym miesiącu nie skorzysta. Niektóre problemy mogą okazać się wydumane. Opozycja Merkurego do 10.10 radzi więcej słuchać, niż samemu mówić, a w tym miesiącu bardzo umocnisz swoją zawodową pozycję. Ważne osoby będą ci przychylne. Komuś ważnemu będzie zależało, abyś dobrze wypadł na zebraniu lub innej formie oceniania. Nie zawiedź zaufania, bo możesz na tym finansowo zyskać. Podczas pełni Księżyca w twoim znaku 24-25.09 bądź otwarty na zmiany i współpracuj z ludźmi.

ZDROWIE
Bądź ostrożny i dbaj o siebie, bo twojemu zdrowiu zagrażają różne wirusy. Unikaj tłumu, a w domu włącz ogrzewanie. Trygon Marsa zachęci cię do aktywności fizycznej, ale lepiej nie przesadzać z bardzo męczącymi ćwiczeniami.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Merkury zachęci cię do pracy. Z cierpliwością uporasz się z zaległymi rachunkami i porządkami, znajdziesz zgubione rzeczy.

URODZENI 1.04 – 10.04
Księżyc doda ci odwagi. Masz teraz dobry czas, aby zabrać się za uprawianie sportu i pracę nad kondycją.

URODZENI 11.04 – 19.04 ce
Słoń radzi krytyczniej przyjrzeć się ludziom, którzy są w twoim otoczeniu. Zakończ znajomości, które ostatnio nie wychodzą ci na dobre.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer