Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Barana na Słońce w Strzelcu od 21.11.2016 do 20.12.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Więcej przyjemności i rozrywek

Zapragniesz odpocząć, najlepiej w pięknym miejscu. Postanowisz robić tylko to, co na prawdę lubisz i dzięki temu odzyskasz dobry humor. Wenus od 7.12 sprzyja szczęściu w miłości.

Miłość
Nie szukaj dziury w całym, a spędzicie bardzo udany tydzień. Kwadratura Wenus do 7.12 sprawi, że będziesz się podobać, a choć możesz być bardziej niż zwykle krytyczny i zmienny w swoich zachciankach. Daruj partnerowi drobne potknięcia, zacznij się bardziej starać, a wszystko będzie dobrze. Lepiej teraz machnąć ręką na drobne różnice i skupić się raczej na tym, co jest dobre. Słońce w trygonie do twojego znaku sprzyja wspólnym zakupom, podróżom i szukaniu interesującego was hobby.

Samotne Barany
mają szansę poznać kogoś interesującego w teatrze, kinie lub innym rozrywkowym miejscu. Jednak aby tak się stało, trzeba najpierw wyjść z domu, a nie czekać na rycerza na białym koniu. Kwadratura Wenus do 7.12 może zadziałać na ciebie tak, że nie będziesz pewny swoich uczuć, ale trygon Słońca sprawi, że i tak będziesz się podobać. Od 7.12 sekstyl Wenus pomoże ci znaleźć osobę, z którą znajdziesz wspólny język i będziecie mieć te same zainteresowania.

Rodzina i przyjaciele

Sąsiedzkie problemy i rodzinne konflikty nie będą cię dotyczyć. W twoim domu będzie więcej spokoju. Wenus w kwadraturze do twojego znaku do 7.12 sprzyja zajęciom, które związane są z porządkami, dekorowaniem, sprzątaniem. Zwrócisz uwagę na samopoczucie swoich bliskich, zrobisz porządki i przemeblowanie. W twoim domu będzie teraz weselej i ładniej, a twoje pomysły zyskają uznanie. Postaraj się tylko, aby wasze wydatki były dobrze przemyślane. Partner lub dzieci namawiać się będą na coś drogiego, co wcale nie jest potrzebne do szczęścia. Ktoś musi być rozsądny i powiedzieć stop wygórowanym żądaniom i tym razem to będziesz musiał być ty. Poczekajcie do Gwiazdki, a być może ta rzecz potanieje lub uda się na nią zaoszczędzić.

Kariera i pieniądze
Możesz liczyć na ciekawe propozycje i wydarzenia, a Słońce w trygonie ułatwia różne zawodowe dyskusje. Spotkasz dawnych przyjaciół, którzy zaproponują ci ciekawy pomysł na biznes lub zaproszą cię do korzystnej współpracy. Podczas zebrań zabieraj częściej głos, bo pokażesz się wszystkim jako osoba kompetentna i dobrze zorganizowana. Na wszelki wypadek nie ignoruj przestróg, jakie dadzą ci życzliwe osoby. 28-29.11 podczas nowiu Księżyca możliwy jest sprawdzian lub kontrola. Wszystko dobrze się skończy, jeśli nie dasz się zdenerwować komuś, kto lubi zbaczać z tematu i prowokować niepotrzebne dyskusje. Od 7.12 Wenus pomoże ci w sprawach finansowych. Warto nadać kupon lotto.

Zdrowie
Wreszcie mniej nerwów i stresów! Ciśnienie ci spadnie, gorączka nie będzie zagrażać, porządnie się wyśpisz. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że wszystko zacznie się pozytywnie układać. Mimo tego nie przestawaj o siebie dbać. Mars w sekstylu do 19.12 sprzyja robieniu kontrolnych badań i prześwietleń, a także radzi wybrać się do dentysty.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Słońce w trygonie do twojego dekanatu sprawi, że nie ustąpisz, dopóki nie dostaniesz tego, czego chcesz. Nie należy wchodzić ci w tym miesiącu w drogę, bo będziesz silny i zdecydowany w działaniu. Sprzyja ci szczęście i w pracy, i w miłości.

URODZENI 1.04 – 10.04
Merkury pomoże ci szybko załatwiać zawodowe sprawy. Unikaj tylko ludzi, którzy plotkują lub żartują wtedy, kiedy nie potrzeba. Czyjeś przykre komentarze mogą cię rozzłościć, a wtedy staniesz się bardzo krytyczny i uszczypliwy.

URODZENI 11.04 – 19.04
Mars doda ci odwagi. Postawisz na niekonwencjonalne rozwiązania. Ktoś młody i odważny podszepnie ci ciekawy pomysł, dlatego bądź otwarty na zmiany. Możesz odkryć nowe, pasjonujące hobby lub zaplanować podróż, która będzie spełnieniem twoich marzeń.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer