Horoskop dla Barana na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2018 do 19.1.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe siły

Słońce sprzyja świątecznym wizytom, wyjazdom i dobrym pomysłom na rozwiązanie rodzinnych kłopotów. Będziesz pomysłowy, twórczy i odważnie wcielisz swoje plany z życie. Możesz też liczyć na przyjaciół i różne znajomości. Nie grozi ci samotność, a do trudnych zadań uda się znaleźć pomocników. Słońce, Merkury, Saturn i Pluton znajdują się w kwadraturach do twojego znaku. Pomogą ci zapanować nad rozbrykaną rodziną. Będziesz pamiętał o wszystkich ważnych sprawach. 6.01 Księżyc w nowiu i częściowe zaćmienie Słońca utworzą kwadraturę do twojego znaku, co sprzyja ważnym postanowieniom, które dotyczą domu i rodziny.

MIŁOŚĆ
Wenus sprawi, że będziesz dbał o partnera i wasze miłosne sprawy. Intuicja podpowie ci, abyś trzymał się jak najdalej od ludzi, którzy lubią robić ze wszystkiego problem i chętnie krytykują cudze wybory. Jeśli ktoś z krewnych tak się zachowuje, to szybko zareaguj. Plotki i kąśliwe uwagi postaraj się od razu wyjaśniać, bo inaczej ogranie złość i między karpiem a makowcem powiesz komuś kilka cierpkich słów. Partner we wszystkim będzie cię wspierał i najlepiej będzie wam tylko we dwoje. Zimowy wyjazd będzie bardzo udany.

Samotne Barany łatwo nawiążą wiele ciekawych znajomości, które mogą potrwać dłużej, niż wszyscy będą się spodziewać. Szczęście w miłości sprzyjać ci będzie w środkach komunikacji miejskiej, podczas robienia zakupów czy na spacerze. Rozejrzyj się dookoła, może w sąsiedztwie przybył właśnie ktoś interesujący i samotny, z kim miło byłoby pójść na zimowy spacer? Od 7.01 masz zdecydowane szanse na wartościowy związek, kiedy Wenus zacznie działać trygonem na twój znak.

RODZINA I PRZYJACIELE

Będziesz pewny siebie i zatroskany o to, aby całej rodzinie dobrze się wiodło na Święta. Nie martw się, bo pod twoim kierownictwem z domowymi obowiązkami uda się szybko uporać. Zrobisz dobry plan wyjazdów, zadbasz o każdego i poczujesz, że Święta to jednak dobry czas. Potem poszukasz nowych wyzwań i zrobisz wszystko, aby uciec przed nudą. Będzie więcej okazji do spotkań z przyjaciółmi i wspólnego układania planów na Sylwestra lub zimowy wyjazd. Daj się ponieść fantazji, bo czeka cię mniej trudności i kłopotów.
Po Nowym Roku możesz też liczyć na pomyślne rozwiązanie różnych zaległych spraw urzędowych. Od 1.01 Mars przebywa w twoim znaku i przyspieszy twoje działania. Dzięki dobrym pomysłom możesz wygrać w sporze lub rywalizacji z kimś, kto zagraża twoim interesom.

PRACA I PIENIĄDZE
Możesz liczyć na dodatkowe pieniądze, bo do pracy od 7.01 zmotywuje cię trygon Wenus. W Nowym Roku ze zdwojoną energią zabierzesz się do pracy. Realizuj ambitne pomysły lub zmieniaj niewygodne plany. Słuchaj też różnych pogłosek i plotek, bo możesz w ten sposób szybciej niż inni zdobyć ciekawe informacje na temat finansów lub sytuacji całej firmy. Merkury do 5.01 w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że szybko się zorientujesz w co inwestować lub z kim najlepiej współpracować.

ZDROWIE
Rób wszystko w swoim rytmie i nie daj się poganiać, a będziesz miał wspaniałe Święta. Jeśli jedziesz na narty, to dbaj o właściwą rozgrzewkę. Mars przestrzega przed ściganiem się z mistrzem i nierozsądnej jeździe. W tym roku nie musisz być pierwszy na mecie. Mars w twoim znaku od 1.01 radzi ci o siebie dbać. Jeśli się zmęczysz, możesz stać się zdekoncentrowany i nerwowy. Skoczy ci ciśnienie, pojawi się migrena i zamiast się dobrze bawić, będziesz chciał schować się przed wszystkimi w łóżku.

ZALECENIA SPECJALNE

U
RODZENI 21.03-31.03
Słońce radzi ci nie przejmować się narzekaniem krewnych, którym jak zwykle coś się nie spodoba. Nie próbuj być idealny, tylko rób wszystko tak, aby to tobie było wygodnie. Jeśli ktoś cię zdenerwuje, to możesz się porządnie rozzłościć. Ćwicz medytację i zachowaj do wszystkich dystans.

URODZENI 1.04 – 10.04

Mars sprawi, że jeśli nie odpoczniesz, to będziesz nerwowy i rozkojarzony. Przyda ci się więcej sportu i spacerów na świeżym powietrzu. Nie przejmuj się za bardzo różnymi towarzyskimi nieporozumieniami. Wszystko i tak wyjaśni się na twoją korzyść, a udział w kłótniach lub intrygach nie wyjdzie ci na zdrowie.

URODZENI 11.04 – 19.04
Wenus zachęci cię do dbania o urodę. Zrobisz się na bóstwo, a na Sylwestra wymyślisz niezwykłe przebranie. Po Nowym Roku zabierzesz się za urządzanie mieszkania. To dobry czas, aby kupować ładne dodatki lub wymyślać, jak chciałbyś mieszkać. Domownicy przystaną na twoje propozycje, bo dzięki nim wszystkim będzie wygodniej.Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer