Horoskop dla Barana na Słońce w Strzelcu od 22.11.2017 do 20.12.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Baw się i wyluzuj

Uwolnij się od trudnych obowiązków i zrób coś dla siebie. Hobby i dobra książka dadzą ci dużo nowych inspiracji. Merkury i Uran przyniosą ci nowe ambitne pomysły. Bądź otwarty na zmiany, a dużo zyskasz. Baw się, korzystaj z towarzyskich zaproszeń, ale trzymaj też rękę na pulsie i szybko reaguj na zawodowe propozycje

Miłość i rodzina
Nadszedł czas, aby poświęcić trochę więcej uwagi rodzinnym sprawom. Nawet w pracy będziesz dzwonić do krewnych i omawiać wspólne plany. Merkury skieruje twoją uwagę na towarzyskie sekrety i tajemnice. Podczas pełni 3-5.12 możesz jednak wyolbrzymiać niektóre ze swoich problemów. Jeśli spokojnie się zastanowisz, to przestaniesz denerwować się na ludzi, którzy nie zasługują na tyle twojej uwagi. Przejrzyj domowe rachunki, przypilnuj spraw urzędowych, a unikniesz zamieszania.

Samotni do 9.12 mają szansę na ognisty romans, a osoby w związkach na więcej czasu dla partnera. Mars w opozycji doda ci odwagi i determinacji w działaniu. Dobrze ci zrobi konkurencja, bo wreszcie poczujesz, kto jest dla ciebie najważniejszy.

Kariera i pieniądze
Słońce w trygonie do twojego znaku bardzo sprzyja zawodowym sprawom, dlatego zaplanuj spotkania z ważnymi osobami. Będziesz teraz spostrzegawczy, lepiej zorganizowany i punktualny. Ci, którzy w ciebie wątpili, wreszcie docenią twoje zalety i powierzą ci ważne zadania.

Pełnia Księżyca na początku grudnia sprawi, że będziesz działać na podwyższonych obrotach. Uważnie dobieraj słowa i nie wchodź w gorące dyskusje, bo ktoś może stać się twoim zajadłym wrogiem. W drugiej połowie miesiąca uda ci się zaprowadzić porządek w zawodowych sprawach i znajdziesz więcej czasu dla siebie.

Zdrowie
To będzie spokojny czas, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. Mars sprawi, że o kondycję nie będziesz musiał się martwić. Potrzebujesz różnorodnego ruchu. Zapisz się na kurs tańca lub zdobądź kartę ekskluzywnego klubu fitness, a poczujesz się lepiej i zadbasz o formę.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 21.03-31.03

Łatwo uporasz się z problemami, ale przemyśl swoje dotychczasowe postępowanie. W ten sposób nie popełnisz dwa razy tego samego błędu. Zanim kogoś skrytykujesz pomyśl.

URODZENI 1.04 – 10.04
Miesiąc przyniesie ci szczęście w miłości. Nowe znajomości okażą się udane, bądź dobrej myśli. Ze spokojem wysłuchasz zwierzeń i ploteczek. Osoba z twojego otoczenia potrzebuje pomocy i opieki.

URODZENI 11.04 – 20.04
Mars pomoże ci dbać o kondycję. Możesz teraz więcej ćwiczyć, a także zaczynać zdrową dietę. Nic nie będzie ci dolegać, ale w chłodniejsze dni noś szalik. Chwila nieuwagi i będziesz miał chrypę.
Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer