Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Lwie od 23.7.2015 do 22.8.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Podejmuj poważne decyzje

Przed tobą miesiąc, w którym będziesz zastanawiać się nad kierunkiem, jaki obrało twoje życie. Mimo wakacyjnego luzu będziesz omawiał ważne sprawy i układał strategię na nadchodzące miesiące. Bądź jednak spokojny i nie wpadaj w panikę na widok byle trudności. Nie ryzykuj, nie ufaj obietnicom i podejmuj tylko takie decyzje, do których jesteś całkowicie przekonany. Od 11.08 Jowisz sprzyja wszystkim twoim planom.

Główne wydarzenia
Kwadratury planet niosą ze sobą zapowiedź przejściowych trudności, które po prostu trzeba pokonać, aby w następnych miesiącach można było odnieść pełny sukces. Spokojnie zastanów się, co możesz zrobić, aby uczynić swoje życie łatwiejszym i mniej nerwowym. Zaległości, zadawnione konflikty i skrywane urazy w lipcu mogą wyjść na jaw. Nie daj się zaskoczyć przeciwnikom! Odpocznij i wykorzystaj ten czas konstruktywnie: zrób w swoich sprawach porządek, jasno sformułuj swoje cele, poszukaj pomocników i rzeczowych doradców. Jest to dobry moment, aby pozbyć się ze swojego otoczenia spraw i osób, które ci przeszkadzają. Jeśli czujesz, że na pewno nie możesz dłużej czegoś robić, to po prostu przestań się w to angażować! Nowi ludzie, nowe propozycje mogą zmienić i poprawić twoją sytuację, ale musisz zrobić dla nich przestrzeń w swoim życiu. Do 1.08 będzie ci łatwiej dać sobie radę z życiowymi wyzwaniami, bo Wenus znajdzie się w korzystnym trygonie do twojego znaku zodiaku.

Samopoczucie
Będziesz potrzebować więcej ruchu i swobody. Sport pozwoli ci mniej się denerwować na ludzi w twoim otoczeniu, ale upewnij się, że nie ryzykujesz kontuzją. Wybierz bezpieczne, ale energetyczne dyscypliny, które pozwolą ci pozbyć się nadmiaru energii. Nawet te Byki, które dotychczas spędzały popołudnia przed telewizorem zapragną ruchu i świeżego powietrza. Wpływ Słońca sprawi, że w sierpniu może być ci trudno wyruszyć w dłuższą wakacyjną podróż. Od 8.08 trygon Merkurego sprzyja za to weekendowym, intensywnym wycieczkom pełnym turystycznych atrakcji.

Miłość
Przed tobą miesiąc, w którym twoje pragnienia i humory zmieniać się będą jak w kalejdoskopie. Z jednej strony zapragniesz czułości, miłości i bezpieczeństwa, a z drugiej namiętności i smaku zakazanych erotycznych przygód. Postaraj się o trochę więcej cierpliwości i nie próbuj za wszelką cenę postawić na swoim. Bliscy nie będą chcieli spełniać wszystkich twoich zachcianek, musisz więc postarać się o trochę więcej wyrozumiałości i cierpliwości. Do 1.08 Wenus znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku, a więc mimo wszystko humor będzie ci dopisywał, nie daj się tylko ogarnąć pesymistycznym myślom, jakie może ci cały czas zsyłać opozycja Saturna.

Samotne Byki
zaczną energicznie poszukiwać drugiej połowy. Wenus do 1.08 doda ci odwagi i sprawi, że łatwiej ci będzie nawiązywać flirty i rozmowy. Nie zdziw się jednak, gdy na twojej drodze stanie ktoś, kogo poznałeś w poprzednich miesiącach. Unikaj jednak rozmów o przeszłych związkach, nie omawiaj wad dawnych partnerów, bo popsujesz dobrze zapowiadającą się znajomość. Pamiętaj, że dzięki cierpliwości wszystkie trudności uda ci się pokonać.
Byki w stałych związkach
będą zajmować się rodzinnymi sprawami. To bardzo dobry czas na wspólny wyjazd, decyzje dotyczące domu i innych poważnych inwestycji. Nie bierz jednak na siebie odpowiedzialności za cudze sprawy, bo w razie kłopotów na ciebie spadnie wina za cudze błędy i niedopatrzenia.

Kariera i pieniądze
Miesiąc sprzyja wielkim porządkom w biurku i komputerze. Będziesz zastępować nieobecnych i pomagać stażystom. Kwadratura Słońca przyniesie ci w pracy zmiany i mnóstwo sprzecznych informacji. W razie konfliktu nie stawiaj spraw na ostrzu noża i postaraj się dopasować do nowej sytuacji. Jest to dobry moment, aby przyjrzeć się rozwojowi sytuacji w firmie. W lipcu Merkury popychać cię będzie w stronę nowych wyzwań i dziedzin, ale może nie wystarczyć ci na wszystko czasu, dlatego dobrze wszystko zaplanuj. Nie denerwuj się więc i nie reaguj nerwowo, bo wszystko da się wyjaśnić i obrócić na twoją korzyść. Kwadratura Merkurego do 7.08 przestrzega przed nierozważnymi inwestycjami i pospiesznymi zakupami. Zanim zaciągniesz kolejny kredyt, zastanów się czy aby na pewno potrzebujesz tylu nowych rzeczy.

Poszukujący lepszej pracy
mają w tym miesiącu trudniejsze zadanie, bo będą musieli dokładnie udokumentować swoje umiejętności. Rozmowy mogą się przeciągać i opóźniać, co okaże się stresujące. Nie warto się jednak poddawać, w sierpniu o wiele lepsza passa! Pomocy udzieli ci ktoś z rodziny lub sąsiadów: zastanów się, czy przypadkiem nie mają przyjaciół w dziale personalnym i czy nie mogliby ci trochę pomóc. Od 11.08 Jowisz w trygonie do twojego znaku pomoże ci znaleźć pracę z lepszym wynagrodzeniem.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer