Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Byka na Słońce w Wadze od 23.9.2014 do 22.10.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pracowitość i cierpliwość

W tym miesiącu będziesz pracowity i cierpliwy. Przypomnisz sobie o starych sprawach i energicznie zabierzesz się za te sprawy, które nie mogą dłużej czekać. Nie wstydź się swoich dokonań i nie pozwól, aby przez fałszywą skromność lub zwyczajne lenistwo ubiegł cię ktoś mniej zdolny.

TWOJE TRANZYTY

Kwinkunks Słońca uczyni cię drobiazgowym i spostrzegawczym.
Kwinkunks Merkurego do 2709 i od 10.10 pomoże w relacjach z ludźmi, opozycja od 28.09 pomoże w zawodowych sprawach.
Trygon Wenus do 28.09 zapewni ci powodzenie w miłości, kwinkunks od 29.09 sprzyja rodzinnym sprawom.
Kwinkunks Marsa uczyni cię energicznym i ciekawskim, radzi też dbać o zdrowie.
Kwadratura Jowisza pomaga ci realizować ambitne plany.
Opozycja Saturna sprzyja poważnym przedsięwzięciom i inwestycjom.
Półsekstyl Urana sprzyja postępom w nauce.
Sekstyl Neptuna radzi, abyś dotrzymywał słowa.
Trygon Plutona wyostrzy twoją intuicję.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Zapowiada się ciekawy, choć pracowity miesiąc. Zrobisz dobry plan i spokojnie osiągniesz swoje cele. Kwinkunks Słońca sprzyja nadrabianiu różnych zaległości. Nie pozwól się pospieszać i rób wszystko w swoim własnym rytmie.
Do 27.09 możliwe są nieporozumienia ze starszymi osobami. Możesz mieć wrażenie, że ktoś nie pozwala ci zrealizować twoich zachcianek i przesadnie krytykuje twoje pomysły. Nie bierz wszystkiego do siebie i unikaj nerwowych dyskusji. Otwarte konflikty trudno będzie załagodzić, a nerwowa atmosfera obróci się przeciwko tobie. Weź pod uwagę, że starsze osoby patrzą na świat z innej perspektywy. Nie bądź uparty i negocjuj, a unikniesz niepotrzebnych sporów i błędów.

SAMOPOCZUCIE
Czeka cię wiele ważnych spraw i ciekawych spotkań, ale zdrowie także wymagać będzie uwagi. Kwinkunks Marsa sprawi, że niektóre Byki mogą stać się bardzo niecierpliwe i mieć problemy z koncentracją. Grożą ci drobne dolegliwości zdrowotne, a nawet jesienna grypa. Powinieneś być ostrożny i wyrozumiały dla samego siebie. Nie bagatelizuj kataru i dreszczy, a w razie potrzeby spędź kilka dni na zwolnieniu. Mars dodaje energii, ale w razie przeziębienia może zesłać gorączkę i silne bóle głowy. Na twoją pomoc w codziennych obowiązkach trudno będzie teraz liczyć. Uporaj się z domowymi sprawami przed 10.10. Potem chętnie schowasz się gdzieś w kąciku przed rodzinnymi spotkaniami i domowymi obowiązkami. Do wielkich przemeblowań, przeprowadzek lub jesiennych porządków w ogrodzie trudno będzie cię namówić. Przez cały miesiąc unikaj produktów, które ci szkodzą i spotkań z osobami, które wątpią w twoje zdolności lub umiejętności.

MIŁOŚĆ
Jesień sprzyja zabawie i miłości. Wykorzystaj przypływ energii, wybierz się za zakupy lub do fryzjera. Trygon Wenus do 28.09 sprawi, że twoje decyzje okażą się słuszne. Będziesz się podobać, a to poprawi ci humor. Pamiętaj też, że połączenie pracy z miłością może teraz nie wyjść ci na dobre. Trzymaj się więc z daleka od plotek na temat erotycznych upodobań szefa, a na randkach nie rozmawiaj o swoich obowiązkach lub pracy.

Samotne Byki czeka miesiąc pełen nagłych pokus i nieokreślonych tęsknot. Przypomnisz sobie o różnych starych i niedokończonych historiach, a nawet zaczniesz dręczyć się wątpliwościami. Wyciągnij wnioski z tego, co było i nierozsądnym telefonem nie burz życia kochankom z przeszłości. Do 28.09 sprzyja ci trygon Wenus. Myśl o przyszłości, bo nowy związek ma szansę okazać się na prawdę dobry.

Byki w stałych związkach będą korzystać z uroków życia. Październik sprzyja wspólnym wyjściom i imprezom. Po 28.09 możesz stać się trochę zazdrosny. Unikaj konfliktów i pozwól drugiej osobie mieć własne zainteresowania. Wspólny weekendowy wyjazd doda wam sił, a nawet pomoże podjąć ważne życiowe decyzje.


PRACA I FINANSE
Merkury będzie cię poganiał, ale Słońce doradzać będzie rozwagę. Nie chwytaj kilku srok za ogon, tylko skoncentruj się na najważniejszych sprawach. W sprawach zawodowych powinnaś być teraz czujny i bardzo dokładny. Nowe propozycje warte będą uwagi i mogą przynieść ci godziwy zysk. Nie obiecuj tylko niczego dla świętego spokoju, a ważne dokumenty i umowy przed podpisaniem czytaj kilka razy.

Po 28.09 pewne dawne konflikty i sprawy mogą znów zaprzątnąć twoją uwagę. Nie bagatelizuj ich i zastosuj nową taktykę, a odniesiesz sukces. Nie ulegaj naciskom i nie rezygnuj ze swoich pomysłów tylko dlatego, że ktoś może być z tego powodu niezadowolony. Twoje reakcje mogą być zbyt ostre i nieprzemyślane. Jeśli jednak zdecydowanie chcesz pozbyć się kogoś lub czegoś ze swojego życia, to właśnie teraz nadarzy się ku temu sprzyjająca okazja.

Poszukujący lepszej pracy powinni cierpliwie składać aplikacje i czekać na odzew. Możesz mieć wrażenie, że wszystko opóźnia się lub komplikuje. Nie załamuj się! Po 28.09 możesz powrócić do starego pomysłu lub z dobrą wiadomością odezwie się ktoś, o kim już prawie zapomniałeś.

Byki, które się uczą lub studiują, chętnie zabiorą się za naukę. Trygon Merkurego od 28.09 sprzyja samodzielnym projektom i sukcesom w przedmiotach humanistycznych. Po 10.10 dobrze zaplanuj czas, bo możliwe są dodatkowe i bardzo ciekawe zajęcia, na które będziesz chciał się zapisać.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer