Horoskop dla Byka na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dobre wiadomości

Będziesz się wszystkim podobać. Zadzwoń do znajomych, odśwież kontakty ze starymi przyjaciółmi. Merkury w sekstylu do twojego znaku sprzyja otrzymywaniu od nich dobrych wiadomości. Udadzą się także większe zakupy.

MIŁOŚĆ
Początek miesiąca będzie spokojny. Odpoczniesz od trudnych spraw, zregenerujesz swoje siły psychiczne. W stałych związkach zapanuje teraz więcej spokoju. Mimo tego możesz czuć się trochę bardziej niepewny, a nawet zaczniesz się zastanawiać, co czujesz. Jeśli masz ochotę coś zmienić, powiedź o tym wprost i spełnij swoje marzenie. Większy zakup lub inna poważna decyzja, teraz staną się realne. Ale z nowymi miłosnymi podojami zaczekaj do 14.04, kiedy Wenus wkroczy do twojego znaku. Zapewni ci powodzenie, wspaniały humor i więcej okazji do przybywania w intrygującym towarzystwie. Znowu zacznie się coś dziać! Samotne Byki wcale nie będą się nudzić, bo Wenus w koniunkcji przynosi niezwykłe zbiegi okoliczności. Jeśli jesteś samotny, to ktoś pozna cię z sympatycznym znajomym. Nie przegap Byka lub Raka, ale z Panną działaj powoli i ostrożnie.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Merkury w sekstylu do twojego znaku przed Wielkanocą sprzyja udanym zakupom dla domu i rodziny. Kiedy w domu zrobi się wygodniej, wszyscy będą się lepiej czuli i milej do siebie odnosili. Wielkanoc bardzo udana, bo szieci będą się słuchać, a reszta domowników sprawiedliwie podzieli się obowiązkami. Ale 4.04 Merkury opuści twój znak i do 13.04 trzymaj nerwy na wodzy. Ktoś lub coś może nagle zacząć ci się nie podobać i będziesz chciał pozmieniać wcześniejsze ustalenia. Bliscy nie będą mieli innego wyjścia, jak po prostu się podporządkować. Od 14.04 Wenus w koniunkcji  sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, ale nie przesadzaj podczas sportowych wyczynów. Lepiej samemu iść na spacer, niż organizować innym różne atrakcje, które jednak mogłyby się im nie spodobać. Pomyśl wreszcie o sobie i swojej własnej wygodzie.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy będziesz dzielił budżet lub decydował o ważnych wydatkach. Nie pomiń tych, którzy zasługują na nagrodę, a zyskasz ich wdzięczność. A jeśli ktoś cię krytykuje, wysłuchaj go na spokojnie i wyciągnij wnioski ze stawianych ci zarzutów. Dzięki temu po Wielkanocy sytuacja bardzo się poprawi, a twoje wpływy w pracy znów wzrosną. Od 14.04  Wenus w koniunkcji także sprzyja poprawie twoich relacji z szefem i innymi ważnymi osobami. Możesz więcej zyskać lub wpadniesz na pomysł, co jeszcze mógłbyś zrobić, żeby mieć więcej pieniędzy. Jeśli trzeba, to wykorzystaj różne znajomości, a także nie wstydź się prosić przyjaciół o pomoc. Wydatki związane z domem i rodziną mogą być w tym miesiącu większe. Inwestuj w piękne rzeczy, ale nie zadłużaj się po uszy, bo ktoś bliski ma na coś ochotę.
 
ZDROWIE
Zamiast ciągle siedzieć przed komputerem, zobacz, co dzieje się w pobliskim parku. Joga,  nordic walking lub jogging pomogą ci szybko zgubić nadprogramowe kilogramy. Warto trochę podkręcić metabolizm, bo jeśli nie będziesz się ruszać, staniesz się nerwowy. Od 14.04 Wenus w twoim znaku sprzyja pielęgnowaniu urody. Nowa fryzura lub kolor to doskonały pomysł na poprawę humoru wiosną.
 
URODZENI 20.04 – 30.04
Potrzebujesz nieco więcej spokoju i czasu, aby przemyśleć swoje sprawy. Nie obawiaj się rozmawiać z przyjaciółmi o tym, co cię niepokoi lub trapi. Wspólnie z bliskimi osobami uda ci się znaleźć właściwe rozwiązanie. Od 14.04 wielkie powodzenie, także w miłości.
 
URODZENI 1.05 – 10.05
Możesz mieć drobne kłopoty, którym sam nie będziesz winny. Nie przejmuj się, jeśli ktoś się spóźni lub zapomni o ważnej sprawie. Saturn znalazł się w kwadraturze do twojego dekanatu. Działaj, ale w finansach lepiej bądź ostrożny.
 
URODZENI 11.05 – 20.05
Czeka cię udany miesiąc. Warto zająć się wyglądem, zdrowiem i jeśli pogoda pozwoli, więcej być na powietrzu. Masz szansę odpocząć od stresów, dlatego nie bierz sobie na głowę dodatkowych domowych obowiązków.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer