Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wyjaśniaj tajemnice

Miesiąc sprzyja wyjaśnianiu sekretów i zawieraniu ważnych sojuszy. Słońce pomoże ci wszystko sprawnie załatwić. Jeśli ktoś się na ciebie gniewał, pierwszy wyciągnij rękę na zgodę.

POZYCJE PLANET
Słońce znajduje się w trygonie do twojego znaku. Dzięki temu jesteś życzliwie nastawiony do świata. Saturn w opozycji do twojego znaku do 17.09 ułatwi nawiązywanie ważnych znajomości. Kwinkunks Merkurego sprawi, że będziesz spostrzegawczy i szybki. Przenikniesz sekrety, nie dasz się oszukać. Kwadratury Wenus i Marsa zachęcą cię do walki z konkurencją, a trygon Jowisza sprzyja zyskom. Trygon Plutona pomaga ci wytrwać w ważnych postanowieniach, a kwinkunks Urana pokazuje, w jakich dziedzinach życia nadszedł czas na poważniejsze zmiany. Neptun w sekstylu do twojego znaku zachęci do zajmowania się sztuką i ezoteryką.

MIŁOŚĆ
Kwadratury Wenus i Marsa do twojego znaku zapewni ci powodzenie, ale też może przynieść ci kilka miłosnych dylematów. Partner zacznie narzekać i marudzić, a ty zaczniesz się z tego powodu nudzić. Nie rzucaj go pod wpływem chwilowych emocji, tylko spróbuj zrozumieć. Ludzie nie są idealni, ale sytuacja sama się rozwiąże i pod koniec tygodnia znów będzie wesoło. Druga połowa może zaskoczyć cię sympatyczną niespodzianką. Jednak jeśli jesteś samotny, to nie daj się wmanewrować w randkę z litości. Jeśli niemiły brat przyjaciółki wciąż jest samotny, to nie czuj się w obowiązku zapewniać mu towarzystwa.

Samotnym Bykom
Wenus przyniesie mnóstwo nowych znajomości i ciekawych propozycji. Teraz możecie poznać kogoś, z kim będziecie się bardzo dobrze czuli. Nie oglądajcie się jednak za siebie, zapomnijcie o dawnych sprawach i odważnie szukajcie nowych wyzwań i nowych przygód. Wrzesień sprzyja bujnemu życiu towarzyskiemu i poznawaniu niezwykłych osób.

Byki w związkach
chętnie gdzieś z partnerem wyjadą i będą spragnione rozrywki. Do 6.09 załatwiajcie rodzinne sprawy i uporajcie się z większymi zakupami czy decyzjami. Od 7.09 Wenus sprzyja towarzyskim imprezom, romantycznym randkom i dobrej zabawie we dwoje. Jeśli w wasz związek wtargnęła nuda, to najwyższy czas coś dla wspólnego dobra zmienić.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nie pytaj ciągle domowników o radę jak coś w domu zrobić i na co mają ochotę, bo sprzeczne żądania i zmienianie zdania zacznie cię denerwować. Teraz lepiej polegać na sobie. Sam wszystko lepiej wymyślisz i zrobisz, a jeśli czegoś nie wiesz, to dobre rady znajdziesz w Internecie. Podczas rodzinnych spotkań o nic się nie kłóć ze starszymi krewnymi. Machnij ręką na teściów, którzy mają trudny charakter i postaraj się łagodzić różne rodzinne spory. Wenus w opozycji do twojego znaku pokaże ci, że opłaci się być dyplomatą! Chcesz coś od kogoś dostać lub pragniesz, aby ktoś ci coś załatwić? Uśmiechaj się, a pod koniec miesiąca postawisz na swoim. W sprawach towarzyskich ożywienie. Kwadratura Wenus sprawi, że przyjęcia i różne ważne wizyty będą bardzo udane.

PRACA I NAUKA
Mars w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że będziesz musiał na poważnie zająć się swoja pracą. Różne trudne zawodowe sprawy mogą znów zaprzątnąć twoją uwagę. Coś będzie opóźniać się lub komplikować, a ty niczym Superman zostaniesz zawezwany przez szefa na ratunek. Wykorzystaj swoją szansę, bo Wenus w kwadraturze do twojego znaku sprzyja dobrym pomysłom na awans i dalszą karierę. Jowisz w trygonie do twojego znaku pomoże ci rozgryźć problem i szybko odkryć właściwą metodę postępowania. Warto być teraz pewnym siebie i zdecydowanym, bo trygon Słońca sprzyja błyszczeniu na tle innych, leniwych współpracowników.

Szukający lepszej pracy
mogą narzekać na konkurencję i jakość ofert, ale nie warto się poddawać. Trygon Słońca sprzyja wygrywaniu w konkursach. Najlepsze dni na rozmowy kwalifikacyjne macie między do 16.09. Merkury pomoże wam dobrze wypaść i zainteresować sobą pracodawcę. Także Jowisz będzie wam pomagać w poszukiwaniach dobrze płatnej posady.

NAUKA
Byki, które się uczą mają przed sobą bardzo udany miesiąc. Postarajcie się szybko nadrobić zaległości i pozdawać wszystkie egzaminy. Do 17.09 bardzo sprzyja wam Merkury. Możecie odkryć nowe hobby, zainteresować się inną niż do tej pory dziedziną wiedzy.

ZDROWIE
Ten miesiąc to idealny czas, aby na spokojnie uporać się z zaległościami w dbaniu o zdrowie i urodę. Łatwiej ci będzie znaleźć dobrego lekarza lub dentystę. Także przejście na zdrowszą dietę nie będzie zbyt trudne, dlatego zrób coś dobrego dla siebie. Jedynie Byki z II dekanatu znaku mogą być bardziej nerwowe. Wam przyda się herbatka z melisy, zamiast kolejnej kawy. Możesz być zbyt nerwowy, dlatego nie staraj się robić wszystkiego jednocześnie, bo dopadnie cię migrena lub skoczy ci ciśnienie.Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer