Horoskop dla Byka na Słońce w Wadze od 22.9.2017 do 22.10.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ambitne plany

Słońce zapewni ci lepsze planowanie i optymistyczne podejście do nowych obowiązków. Odżyje w tobie ambicja. Postanowisz naprawić swoje życie i szybko pozbędziesz się tego, co przestało ci odpowiadać. Pomożesz, doradzisz i błyskawicznie się ze wszystkim uporasz. Mars i Wenus zapewnią ci powodzenie w miłości.

Miłość
Wenus w trygonie do twojego znaku sprzyja szczęściu w miłości i doda ci odwagi. Zamiast się wstydzić i czekać, aż partner coś fajnego zrobi, powiesz wprost czego ci potrzeba do szczęścia. Dzięki temu nie będzie nudno. Kto mówił, że źle sobie radzisz w miłosnych sprawach, będzie musiał teraz cię przeprosić za wtrącanie się w twoje sprawy. Role nagle się odwrócą i to ty będziesz miał rację. Do 30.09 Merkury w opozycji do twojego znaku sprzyja romantycznym wyjazdom lub wspólnym wyjściom do kina lub teatru.

Samotne Byki
będą się podobać. Na różnych imprezach będzie sporo ciekawych kandydatów do jesiennego romansu. Nie trać czasu, nie zwlekaj z umówieniem się na randkę z wytrwałym adoratorem czy wielbicielką. Do 14.10 masz szansę zmienić swój status z bycia singlem na bycie w związku.

Rodzina i przyjaciele

Rodzinne sprawy toczyć się będą spokojnym rytmem. Drobny bałagan lub nieuprasowane skarpetki chwilowo przestaną cię denerwować. Jeśli z kimś miałeś na pieńku, to od 30.09 sytuacja wreszcie się trochę uspokoi. Październik sprzyja organizowaniu towarzyskich spotkań, a nawet większych przyjęć. Merkury pomoże ci stworzyć wspaniałą atmosferę, w której wszyscy goście będą się dobrze bawić i nikt nie będzie czuł się samotny. Niczego bliskim nie żałuj i dobrze się baw. Trochę luzu nikomu jeszcze nie zaszkodziło!

Kariera i pieniądze
Szkoda tracić czasu na pogaduszki z osobami, które są nudne i leniwe. Zacznie ci bardziej zależeć na wynikach i pieniądzach. Wyznaczysz sobie ambitne cele, jakie można osiągnąć jeszcze tej jesieni. Zarezerwuj czas na kawę lub lunch z kimś wpływowym i ciekawym, a sporo się dowiesz. Możesz mieć więcej pokus związanych z różnymi wydatkami na jesienne ubrania lub kosmetyki. Nie walcz z nimi, bo musisz pięknie wyglądać, a Wenus w trygonie do 14.10 sprzyja korzystnym okazjom. Także wydatki związane z domem, wystrojem i meblami mogą okazać się bardzo udane. Jeśli planujesz w domu jakieś większe zmiany, to na aukcjach lub wyprzedażach szukaj tego, co jest ci potrzebne.

Zdrowie
Mars w trygonie do twojego znaku nadal radzi ci, abyś dbał o zdrowie i kondycję. Nie zaniedbuj teraz wskazań lekarza i unikaj tego, co ci nie służy. Podczas uprawiania sportu dbaj o swoje bezpieczeństwo, bo ktoś może namawiać cię do rywalizacji ponad twoje możliwości. Nie daj się podpuścić! Od 10.10 dzięki opozycji Jowisza poczujesz przypływ sił, a osoby, które chorują, mogą liczyć na przyspieszony powrót do zdrowia.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce zachęca do robienia długofalowych planów i inwestycji. Możesz teraz ubiegać się o różne dofinansowania i kredyty.

URODZENI 1.05 – 10.05

Merkury sprzyja domowym i rodzinnym sprawom. Ktoś, kto sprawiał wszystkim kłopoty, teraz stanie się bardziej otwarty na twoje argumenty i prośby.

URODZENI 11.05 – 20.05

Wenus zapewni ci powodzenie w miłości. Idź na randkę, a jeśli jesteś samotny, to szukaj okazji do zawarcia nowych znajomości.

Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer