Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ciesz się życiem

Znajdź w tym miesiącu czas dla siebie, zamiast w kółko myśleć o pracy i cudzych problemach. Merkury pomoże ci znaleźć ciekawe hobby i podsunie dobre książki do przeczytania. Wenus i Jowisz naprzeciwko twojego znaku pomogą ci się nie tylko dobrze urządzić, ale i zabezpieczyć się na przyszłość.

MIŁOŚĆ
Samotne Byki zaczną rozglądać się za druga połową, ale trudno będzie konkretnie umówić się na randkę. Mars w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że będziesz nieufny i bardzo wymagający. Nie musisz o niczym decydować w pośpiechu, bo miłość nie zając, nie ucieknie! Merkury po 10.10 znaku przyniesie ci nowe, ciekawsze propozycje.

Byki w stałych związkach poczują się odpowiedzialne za partnera. Będziesz doradzać, pomagać i przejmiesz się jego kłopotami. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania, łatwiej też dogadacie się na różne ważne tematy. Jowisz cały czas wspiera cię ze znaku Skorpiona opozycją, warto pomyśleć o wspólnych z partnerem inwestycjach.

RODZINA I PRZYJACIELE
Jesienne chłody przypomną ci o niezbędnych zakupach i różnych zobowiązaniach, z których musisz się wywiązać. Zamiast wydawać na potęgę, postanowisz wziąć się za oszczędności. Nie pozwolisz nikomu marnotrawić zapasów, a nawet odmówisz składania się na niektóre wspólne rodzinne wydatki. Rodzina najpierw się zbuntuje, a potem poprze twoje innowacyjne plany. W sprawach towarzyskich za to ożywienie! Przyjaciele znajdą dla ciebie więcej czasu i znów będziecie się razem dobrze bawić.

PRACA I PIENIADZE
Miesiąc sprzyja ważnym podsumowaniom, ale też planowaniu zadań na jesień. Czeka cię więcej ważnych zebrań i służbowych narad. Nie chowaj się w kącie, bo Wenus w opozycji pomoże ci zapracować na podwyżkę lub awans. Wyciągnij stare pomysły i projekty, do których kiedyś wstydziłeś się przyznać. Teraz nadszedł czas, aby je zrealizować. Od 10.10 Merkury w opozycji do twojego znaku poprawi ci refleks i przyniesie celne riposty. Twoje żarty wszystkim się spodobają. Rozładujesz trudną atmosferę i zapobiegniesz kłótniom w zespole. Ale jeśli ktoś ci podpadnie, to lepiej niech zejdzie ci z drogi! Dzięki wsparciu Jowisza możesz liczyć na większe zyski i korzystne zawodowe propozycje. Nie zwlekaj z odpowiedzią, szukaj nowych rozwiązań, bo teraz łatwiej ci będzie zbudować podwaliny pod swoją karierę i bogactwo.

ZDROWIE

Możesz teraz ćwiczyć, przechodzić na zdrową dietę, a także umawiać się na wizyty do lekarza lub dentysty. W weekendy warto zwolnić tempo. Wyśpij się porządnie, zadbaj o swoją urodę, zamiast zajmować się mnóstwem domowych obowiązków.

ZALECENIA SPECJALNE


URODZENI 20.04 – 30.04
Merkury sprzyja ciekawym znajomościom i długim dyskusjom. Będziesz miał ochotę na naukę, zmienisz kilka starych przekonań.

URODZENI 1.05 – 10.05
Słońce radzi trzymać nerwy na wodzy i policzyć do dziesięciu, zanim komuś coś wygarniesz. Niektórzy ludzie mogą być bardziej denerwujący niż zwykle.

URODZENI 11.05 – 20.05
Jowisz pomaga zrobić porządek, ale też może chwilowo pogorszyć ci humor. Zamiast się wszystkim martwić, idź do kina na dobrą komedię.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer