Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Byka na Słońce w Rybach od 19.2.2015 do 20.3.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz pomysłowy i ciekawski

Czeka cię udany miesiąc, pełen niespodzianek i zagadek. Będziesz pomysłowy, ciekawski i bardzo ruchliwy. Chętnie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu lub odwagi. Nie przejmuj się teraz tak bardzo tym, co wypada osobie w twoim wielu lub na twoim stanowisku! Twoi przyjaciele starzeją się i marudzą, bo wciąż tylko narzekają i nie interesują się niczym nowym. Ty wcale nie musisz się z tym zgadzać! Znajdź nowe dziedziny i ambitne wyzwania, podejdź do wszystkich spraw inaczej niż zwykle. Twoje otoczenie będzie zaskoczone, ale już wkrótce wszyscy podążą twoim śladem. Złamiesz stare nawyki i przyzwyczajenia, a to przyniesie ci szczęście i poczucie zadowolenia.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu czeka cię kilka sympatycznych niespodzianek. Korzystne sekstyle Słońca i Neptuna sprawią, że na stare problemy i trudne sprawy popatrzysz z trochę innej niż zwykle perspektywy. Możesz spotkać ludzi, których śmiałe opinie i pozytywne doświadczenia pomogą ci podjąć ważne decyzje. Jest to miesiąc, w którym łatwiej będzie ci zmieniać stare strategie i działać w bardziej odważny i nowatorski sposób.

SAMOPOCZUCIE
Byki będą w tym miesiącu niepokorne. Wszystko, co nowe i niezbadane zacznie cię fascynować i pociągać. Daj się ponieść temu nastrojowi, zmień choć część starych przyzwyczajeń. Od osób młodych i odważnych nauczysz się więcej, niż przypuszczasz. Zapragniesz inaczej podzielić domowe obowiązki, a nawet przemeblować mieszkanie tak, abyś mógł mieć więcej miejsca dla siebie. Nie decyduj o niczym bez  porozumienia z domownikami, bo ktoś może mieć pretensję, a nawet się obrazić. Dobre rady innych mogą zacząć cię teraz denerwować. Krewni mogą poczuć się urażeni brakiem uznania dla ich wspaniałych pomysłów i prezentów. Będziesz jednak pewny siebie i bezkompromisowy. Mimo że jeszcze za wcześnie na wiosenne porządki, już teraz pozbądź się rzeczy, które zagracają mieszkanie lub są zupełnie nie przydatne. Doskonale dogadzasz się z przyjaciółmi. Łatwo będzie namówić cię na wydatki, związane z nowoczesnymi urządzeniami. Nowy komputer lub telefon okaże się zakupem, który cię uszczęśliwi. Pomyśl, że już niedługo przyjdzie wiosna, a twoja kondycja wymaga poprawy. Po Zapisz się na aerobik lub jogę, zacznij zdrowo jeść i ogranicz słodycze. Półsekstyl Marsa pomoże ci regularnie ćwiczyć.

MIŁOŚĆ
W tym miesiącu na nowych miłosnych zdobyczach nie będzie ci specjalnie zależeć. Chętnie za to pomożesz przyjaciołom w rozwiązaniu sercowych kłopotów. Będziesz doradzać i godzić zwaśnionych kochanków. Twoje rady będą przenikliwe, ostre i bezstronne. Niektórzy będą się nawet trochę gniewać, ale w końcu przyznają ci rację. Tyle zajęć i spraw odciągnie twoją uwagę od własnych kłopotów. Jednak właśnie trochę dystansu okaże się tym, czego ci najbardziej potrzeba!

Po 13.03 sam odkryjesz, że tak naprawdę czujesz się szczęśliwy i spokojny. Choć będziesz zajęty cudzymi sprawami, to cały marzec sprzyja  flirtom. Poczujesz się ładniejszy, weselszy i może warto będzie umówić się z kimś niezwykłym. Od wielkich słów i dozgonnych deklaracji trzymać się będziesz z daleka, ale okazji do dobrej zabawy nie zabraknie. Zamężnym Bykom dobrze zrobi wspólny zimowy wyjazd, choćby tylko na weekend! Nie zabierajcie jednak przyjaciół, a dzieci tym razem zostawcie u teściów. Poświęćcie sobie więcej czasu i troski, a nie będziecie żałować.

Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Panna, Wodnik i Koziorożec. Romantyczne przemowy Wagi lub Ryby mogą cię trochę śmieszyć, ale dasz się w końcu uwieść ich rozmarzonemu spojrzeniu.

PRACA I FINANSE
Postaraj się nie marudzić i nie opóźniać pracy. W sprawach zawodowych zapowiada się kilka niespodzianek, które jednak okażą się korzystne. Wenus sprzyja zawodowym zmianom. Nie wahaj się zabrać za niezbędne porządki. Zakończ wreszcie sprawy i znajomości, które nie służą już niczemu dobremu. Pewne projekty i pomysły wymagać będą zmian i poprawek. Odważ się przyznać do starych błędów i przedstaw swoje nowe plany. Masz teraz szansę zyskać przychylność osoby na wysokim stanowisku, choć nie o wszystkich znajomościach i sprawach będziesz chciał opowiadać w szerszym gronie. Dbaj o swoje tajemnice, bo planeta Merkury znajdzie się w znaku Ryb od 13.03. Może to wróżyć pewne nieporozumienia, które dotyczą towarzyskich wpływów i zakulisowych obietnic, o których oficjalnie nikt nie chce rozmawiać. W swoich nowych planach i pomysłach weź to pod uwagę, a szczęście nie opuści cię przez cały miesiąc. Zamiast się kłócić, negocjuj! Wspólnymi siłami możecie przecież wiele zdziałać. Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Bliźnięta, Waga i Wodnik. Ryba i Rak mogą mieć co do ciebie własne plany, z którymi na początku marca nie będziesz chciał się zgodzić.

Poszukujący lepszej pracy mogą skorzystać dzięki podpowiedziom i radom znajomych oraz przyjaciół. W tym miesiącu szczęście przyniesie ci zmiana strategii. Zamiast wysyłać CV, zanieś je osobiście. Zamiast czekać, aż ktoś cię znajdzie, sam weź sprawy w swoje ręce. Możesz otrzymać ofertę, która pochodzić będzie z trochę innej niż twoja branży. Warto jej się przyjrzeć, nawet jeśli przyjęcie propozycji wymagać będzie od ciebie większej mobilności i dodatkowej nauki.

Byki, które się uczą lub studiują, nie będą w tym miesiącu pupilkami nauczycieli. Będziecie otwarcie buntować się przeciwko różnym bezsensownym zasadom. Niektórych poleceń nie wykonacie, bo nie będziecie chcieli ich usłyszeć. Trudno będzie się wam skupić na nudnych przedmiotach i trudnych sprawach. Najchętniej zajmiecie się własnym hobby lub różnymi dodatkowymi i wykraczającymi poza zwykły materiał zadaniami.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer