Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2016 do 20.6.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Miłość i rozrywki

Warto zadbać o urodę i zrobić coś dobrego dla siebie. Wenus i Merkury w twoim znaku bardzo sprzyjają miłości i zajęciom, które związane są ze sztuką. Twoje pomysły będą się podobać, a wspólne wyjazdy będą bardzo udane. Dzięki tobie każdy może stać się szczęśliwszy i piękniejszy.

Miłość
Wenus jest w twoim znaku do 24.05, co sprzyja poprawie samopoczucia, miłości i randkom. Uwierz w siebie, a także zainwestuj w modny wygląd i nową fryzurę. Merkury w twoim znaku do 13.06 sprzyja ciekawym przemyśleniom i przewartościowaniom. Zastanowisz się, czego właściwie w miłości pragniesz, co dajesz i co sam otrzymujesz. Jeśli w twoim związku jest źle, to zabierz się za negocjacje, rozmowy i szczere wyjaśnienia tego, co was dzieli. Nie wstydź się okazywania uczuć i rozmawiania o miłości, bo wszystko się dobrze ułoży.

Samotne Byki w maju znajdą w centrum zainteresowania płci przeciwnej. Wenus pomoże wam zawierać wspaniałe i bardzo obiecujące znajomości, ale trzeba najpierw uwierzyć w to, że nowy i szczęśliwy związek jest możliwy. W czerwcu pomaga ci wojowniczy Mars. Pod jego wpływem możesz pozbyć się starych kompleksów i złych miłosnych wspomnień, a to sprzyja nowym znajomościom.

Rodzina i przyjaciele

Maj to dobry czas na częstsze spotkania z przyjaciółmi lub uprawianie sportu. Będziesz jednak trochę łatwowierny, co pewna leniwa osoba postanowi szybko wykorzystać. Uważaj, żeby ktoś nie wmówił ci decyzji, których wcale nie podjąłeś. Od manipulantów trzymaj się z daleka i nie daj się wciągnąć w ich plany, a czerwiec będzie bardzo udany.
W sprawach rodzinnych więcej spokoju. Uważaj tylko podczas zakupów. W maju koniunkcja Wenus sprawi, że piękne przedmioty same będą wpadać ci w ręce. Niestety Mars przestrzega przed braniem kredytów. Ważne decyzje trzy razy przemyśl i nie ulegaj pięknym namowom sprzedawców.

Kariera i pieniądze
Masz przed sobą pracowity, ale bardzo udany miesiąc. Atmosfera w pracy będzie dobra, a więc korzystaj i szybko załatwiaj ważne dla ciebie sprawy. Nie odmawiaj, gdy ktoś ze współpracowników poprosi cię o radę lub wsparcie. Nie będzie cię to wiele kosztować, a przyniesie dobre dla wszystkich efekty. Bądź taktowny i uprzejmy, a zyskasz oddanych przyjaciół. Kiedyś ich wsparcie i tobie się przyda. Merkury w twoim znaku do 13.06 sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji. Czytaj książki i prasę na temat ekonomii i ucz się, jak lepiej inwestować pieniądze i omijać pułapki w umowach z bankami. Jeśli jesteś Bykiem z I dekady znaku, to możesz dzięki temu sporo zaoszczędzić. Jowisz w trygonie przyniesie ci zyski z długofalowych inwestycji.

Zdrowie
Twoja kondycja szybko się poprawi, zregenerujesz siły i poczujesz się lepiej. Nie grożą ci teraz zdrowotne kłopoty. Możesz odwiedzać dentystę, a także robić kontrolne badania. Koniunkcja Wenus w maju sprzyja dbaniu o skórę i włosy, nakładaj maseczki i nie żałuj czasu na wizytę u fryzjera.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Merkury namówi cię do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Możesz zacząć regularnie ćwiczyć, przejść na zdrowszą dietę, lepiej zorganizować swój dzień. Twoje życie stanie się przyjemniejsze.

URODZENI 1.05 – 10.05

Jowisz sprawi, że ludzie będą ci przychylni, a problemy same usuną się z twojej drogi. Korzystaj z każdej okazji, aby spotkać się z przyjaciółmi i trochę odpocząć.

URODZENI 11.05 – 20.05

Wenus radzi nie marnować energii na bezproduktywne dyskusje. Ucz się, pracuj, układaj plany zawodowej ekspansji. Wszystkie przeszkody są do pokonania.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer