Horoskop dla Byka na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wenus doda ci uroku

Poczujesz przypływ sił i będziesz miał dobre pomysły. To bardzo dobry czas, aby poprawić relacje z ludźmi. Po pracy nie oszczędzaj na przyjemnościach. Wenus znajdzie się od 5.03 w twoim znaku i zacznie sprzyjać miłemu spędzaniu czasu, a także wyjątkowym spotkaniom towarzyskim.

MIŁOŚĆ
Opanuj emocje, a będziesz w dobrym humorze. To bardzo poprawi atmosferę w twoim związku. Bądź dobrej myśli, bo Wenus sprzyja miłości. Nie kryj przed partnerem swoich pragnień i planów. Tym razem skoncentrujecie się na tym, co jest dobre, a nie na tym, co było źle. Weekendy wykorzystaj na odpoczynek i randki. Mars w trygonie pomoże wam w odpoczynku i spędzaniu czasu tak, jak lubicie najbardziej.

Samotne Byki w tym miesiącu mogą spotkać kogoś, kto bardzo je zaintryguje swoimi zainteresowaniami. Dyskutuj, umawiaj się na randki i bądź dobrej myśli na temat swojej miłosnej przyszłości. Wyjątkowa randka po 5.03!

RODZINA I PRZYJACIELE

Wenus korzystnie wpłynie na rodzinne sprawy. Problemów będzie mniej, a ty chętnie zajmiesz się gotowaniem i wystrojem domu. Będziesz chciał aby  było wam wygodniej i ładniej. Podejmiesz ważne decyzje dotyczące rodzinnych pieniędzy, ale kieruj się zdrowym rozsądkiem, a nie modą. Warto kupować rzeczy ponadczasowe i eleganckie. Będziesz miał dobry gust i twoje pomysły będą się wszystkim podobać. Na przyjaciół możesz liczyć, ale będą myśleli raczej o wspólnym odpoczynku, a nie pomaganiu ci w wielkich zakupach. Weekendy sprzyjają kameralnym imprezom, na wielkie wyjścia możesz nie mieć ochoty.

PRACA I PIENIADZE

Wenus i Jowisz sprzyjają zyskom, a Słońce w sekstylu zapewni ci uznanie otoczenia. Nie będzie takiej sprawy, której w banku lub w urzędzie nie będziesz w stanie szybko załatwić. Miło się będzie z tobą pracowało, bo będziesz rzeczowy i życzliwy. Spokojnie zajmij się obowiązkami i rób dokładnie to, co do ciebie należy, bo jest szansa na większe pieniądze. Ludzie będą mili, a współpracownicy życzliwi. Warto też zapisywać się na szkolenia i różne kursy, bo szybko się wszystkiego nauczysz. Merkury w sekstylu do 4.03 sprawi, że będziesz też miał dobrą rękę do ważnych znajomości, które mogą być zawarte w różnych nieoficjalnych sytuacjach.

ZDROWIE

Mars w trygonie do twojego znaku radzi ci zrobić zdrowotny rachunek sumienia. Czy dobrze się odżywiasz i robisz kontrolne badania? Jeśli tak nie jest, wybierz się do lekarza i sprawdź, jakie masz analizy. Twój organizm będzie ci wdzięczny, jeśli dostarczysz mu dokładnie to, czego potrzebuje.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce zapewni ci powodzenie. Uda się zakończyć rodzinny konflikt lub spór, który spędzał wszystkim sen z powiek. Wszystko ułoży się zgodnie z twoimi planami, a ty usłyszysz komplementy i pochwały.

URODZENI 1.05 – 10.05
Mars radzi nie obciążać trudnymi sprawami, bo może być ci trudno dotrzymać złożonych komuś obietnic. Odpocznij od zwykłych obowiązków, przeznacz więcej czasu na relaks i przyjemności.

URODZENI 11.05 – 20.05
Merkury pomoże ci wyjaśniać ważne sprawy, a nawet dzielić pieniądze. Trochę rozrywki też ci nie zaszkodzi, nie bądź taki poważny! Więcej ruchu pomoże ci wrócić do formy.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer