Internetowy kurs tarota

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Byka na Słońce w Pannie od 23.8.2014 do 22.9.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe pomysły, ożywcze inspiracje

Czeka cię udany miesiąc, a planety będą życzliwie przyglądać się twoim przedsięwzięciom. Trygon Słońca sprawi, że staniesz się bardzo pomysłowy i kreatywny. Przyjrzyj się jeszcze raz sprawom, które nie udały się w poprzednich miesiącach. Dzięki rozsądnej taktyce nadrobisz zaległości i znajdziesz wyjście z kłopotów.

TWOJE TRANZYTY

Trygon Słońca wprawi cię w doskonały nastrój.
Trygon Merkurego do 1.09 sprzyja towarzyskim atrakcjom i pomoże w karierze, kwinkunks od 2.09 zwróci uwagę na sprawy pieniędzy i oszczędzania.
Kwadratura Wenus do 4.09 pomoże podjąć ważne decyzje zawodowe, trygon od 5.09 sprzyja szczęściu w miłości.
Opozycja Marsa przestrzega przed niepotrzebnymi konfliktami, ale też sprawi, że będziesz w doskonałej formie,
Kwadratura Jowisza ułatwi kończenie zaległych spraw i sprzyja korzystnym okazjom.
Opozycja Saturna sprzyja wytrwałej pracy.
Półsekstyl Urana przyniesie niezwykłe pomysły.
Sekstyl Neptuna czyni cię romantycznym.
Trygon Plutona pomaga zrealizować ważne plany.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Kiedy Słońce wkracza w znak Panny, Byki nabierają sił i ochoty do twórczych działań. Mimo końca wakacji, ty będziesz kwitnąć i nabierać ochoty do towarzyskich wyjazdów i spotkań. Może właśnie teraz wykorzystasz zaległy urlop? Zdaj się na intuicję i nie wyganiaj znajomych, kiedy przyjdą cię zabawić i rozśmieszyć, bo aura września sprzyja towarzyskim atrakcjom. Nie marnuj okazji do zawarcia ciekawych znajomości. Staniesz się pewny siebie i bardzo odważny. Jeżeli od dawna zwlekasz z realizacją pewnej sprawy lub brak ci śmiałości, żeby upomnieć się o swoje – teraz jest najlepszy czas, aby wszystko zacząć i załatwić! Czas sprzyja współpracy w ludźmi, zdobywaniu ich uznania i układaniu wspólnych planów na przyszłość.

SAMOPOCZUCIE
Twoja energia i optymizm pomogą niejednemu w potrzebie, a ty sam będziesz w doskonałej formie. Zdołasz w tym roku bez problemów pokonać ogólną chandrę związaną z końcem lata i początkiem roku szkolnego. Po 2.09 możesz być jednak bardziej nerwowy i warto, abyś wtedy zadbał o swoje zdrowie. Mars w opozycji do twojego znaku radzi ci, abyś wykreślił ze swojej diety nadmiar tłuszczu i alkoholu. Choć będziesz w dobrej formie, to żołądek i wątroba mogą nie wytrzymać niektórych ekscesów.

MIŁOŚĆ
Nie oglądaj się w przeszłość i odważnie idź do przodu. Słońce w trygonie do twojego znaku zapewni ci przyjaciół, powodzenie i bardzo dobry humor. Dodatkowo od 5.09 bardzo sprzyja ci opozycja Wenus. Nie warto więc martwić się na zapas. Gwiazdy ci sprzyjają, a ty będziesz sprzyjać innym.

Samotne Byki
będą w nastroju do flirtów. Jednak los może być przekorny i osobą najbliższą twojemu serca może się okazać ktoś, kto nie odpowiada twojemu ideałowi partnera. Po 2.09 możesz zacząć denerwować się o swoją miłosną przyszłość. Zrezygnuj wtedy z tych znajomości, które do niczego mądrego nie prowadzą.
Byki w stałych związkach będą w doskonałym nastroju i nie pozwolą, aby ktokolwiek im ten nastrój zepsuł. Uda się wam więcej czasu spędzić razem, a wspólne atrakcje okażą się wyjątkowo interesujące. We wrześniu bądź jednak bardziej wyrozumiały dla zachcianek i planów bliskiej ci osoby. Nie narzucaj jej swojego zdania, bo narazisz się na zarzuty o miłosny despotyzm.

PRACA I FINANSE
Nadszedł czas twórczej pracy i genialnych pomysłów. Przestań się wstydzić swoich umiejętności i atutów. Jeśli dotychczas wykonywałeś nudną i mechaniczną pracę, teraz możesz się tym bardzo znudzić. Zaczną pociągać cię stanowiska samodzielne i twórcze. Jeśli nie możesz teraz zmienić pracy czy zakresu obowiązków, zacznij po prostu przebywać w gronie ludzi kreatywnych i niezależnych. Taka inspiracja przyda ci się zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Mimo korzystnej aury może być trudno wyszarpać większą premię, podwyżkę lub inne bonusy. Bądź jednak dobrej myśli. W tym miesiącu masz szczęście w grach losowych, loteriach i konkursach. Mars znajduje się w opozycji do twojego znaku. Pilnuj swoich spraw zawodowych i dotrzymuj obietnic. Po 2.09 za sprawą kwinkunksu Merkurego mogą ujawnić się wtedy różne zaległości i problemy, o jakich nikt wcześniej nie pomyślał. Druga połowa września nie sprzyja ryzykownym zmianom. Powiodą się za to dobrze przemyślane i przygotowane plany.

Poszukujący lepszej pracy
mają przed sobą udany miesiąc. Trygon Słońca sprzyja odkrywaniu swojej życiowej pasji, a może nawet powołania. Dlatego nie wahaj się zmienić kursu i jeśli czujesz, że w swojej dziedzinie nie możesz się realizować, to rozejrzyj się za innymi możliwościami! Po 2.09 nie daj się zdenerwować osobie, która wiele od ciebie wymaga. Spokojnie rób swoje, a szczęście wreszcie i do ciebie zastuka.

Byki, które się uczą
rozpoczną rok szkolny od ambitnych decyzji i planów. Nie przesadzaj z ilością dodatkowych zajęć, na jakie zamierzasz się zapisać. Bądź realistą i skup się na tych dziedzinach, w których możesz odnieść największy sukces. Jeśli się rozproszysz, to wielu rzeczy nie będziesz mógł zrobić dobrze.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer