Horoskop dla Byka na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas sprzyja porządkom

Będziesz energiczny i pewny siebie. Nie poświęcaj się za darmo, szanuj swój prywatny czas. Wenus sprzyja także podwyżce lub wypłacie pieniędzy za nadgodziny, a Merkury ułatwi załatwianie spraw w bankach i urzędach.

MIŁOŚĆ
Zaufaj swojej własnej intuicji, a nie plotkom lub podszeptom zazdrośników. Od 3.02 trygon Wenus sprzyja miłosnym rozrachunkom. Ocenisz, kto co czuje i co trzeba zrobić, aby żyło się wam lepiej. Postarasz się, aby w waszym związku nie zapanowała nuda. Warto częściej gdzieś wychodzić, bawić się i kochać. Merkury od 10.02 sprzyja romantycznym wyjazdom.

Byki, które są samotne, będą szukały kogoś, kto je rozweseli. Być może przyjaciel, którego już masz obok siebie, liczy na coś więcej? Wenus od 3.02 da ci szansę na romantyczną znajomość.

RODZINA I PRZYJACIELE
Wenus sprawi, że będziesz chciał mieszkać wygodniej i ładniej. Podejmiesz ważne decyzje dotyczące rodzinnych pieniędzy, ale kieruj się zdrowym rozsądkiem, a nie chęcią popisania się przed sąsiadami. Uda ci się znaleźć eleganckie meble na wyprzedażach i aukcjach. Będziesz miał dobry gust i twoje pomysły będą się wszystkim podobać. Na przyjaciół możesz liczyć, ale będą myśleli raczej o wspólnym odpoczynku, a nie pomaganiu ci w wielkich zakupach. Weekendy sprzyjają kameralnym imprezom, na wielkie karnawałowe wyjścia możesz nie mieć tyle ochoty, bo Saturn wciąż dyscyplinuje cię i nakłania do realizacji poważnych planów.

PRACA
Spokojnie zajmij się obowiązkami. Rób to, co do ciebie należy, bo jest szansa na większe pieniądze. Ludzie będą mili, a współpracownicy życzliwi. Jeśli jednak ktoś stale podważa twoje kompetencje, to w tym miesiącu musisz być bardziej stanowczy i pewny siebie. W lutym nie będzie takiej sprawy, której w banku lub w urzędzie nie będziesz w stanie szybko załatwić.

ZDROWIE
Poczujesz, że znów możesz góry przenosić. Słońce w kwadraturze do twojego znaku doda ci sił, ale Mars radzi zażywać witaminy i dobrze się ubierać. Szczególnie zadbaj o gardło, bo chrypa może pokrzyżować ci plany.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer