Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Wadze od 22.9.2016 do 22.10.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Sprzyja ci Merkury

Znajdź w tym miesiącu czas dla siebie, zamiast w kółko myśleć o pracy i cudzych problemach. Merkury pomoże ci znaleźć ciekawe hobby i podsunie dobre książki do przeczytania.

Miłość
Samotne Byki zaczną rozglądać się za druga połową, ale trudno będzie konkretnie umówić się na randkę. Wenus w opozycji do twojego znaku od 23.09 sprawi, że będziesz szukał idealnej połówki. Nie musisz o niczym decydować w pośpiechu, bo miłość nie zając, nie ucieknie! Merkury w opozycji do twojego do 6.10 znaku przyniesie ci nowe, ciekawsze propozycje.

Byki w stałych związkach poczują się odpowiedzialne za partnera. Będziesz doradzać, pomagać i przejmiesz się jego kłopotami. Udadzą się randki i towarzyskie spotkania, łatwiej też dogadacie się na różne ważne tematy.

Rodzina i przyjaciele

Jesienne chłody przypomną ci o niezbędnych zakupach i różnych zobowiązaniach, z których musisz się wywiązać. Zamiast wydawać na potęgę, postanowisz wziąć się za oszczędności. Nie pozwolisz nikomu marnotrawić zapasów, a nawet odmówisz składania się na niektóre wspólne rodzinne wydatki. Rodzina najpierw się zbuntuje, a potem poprze twoje innowacyjne plany. W sprawach towarzyskich za to ożywienie! Przyjaciele znajdą dla ciebie więcej czasu i znów będziecie się razem dobrze bawić.

Kariera i pieniądze
Miesiąc sprzyja ważnym podsumowaniom, ale też planowaniu zadań na jesień. Czeka cię więcej ważnych zebrań i służbowych narad. Nie chowaj się w kącie, bo Merkury w opozycji do 6.10 pomoże ci zapracować na podwyżkę lub awans. Wyciągnij stare pomysły i projekty, do których kiedyś wstydziłeś się przyznać. Teraz nadszedł czas, aby je zrealizować. Merkury poprawi ci refleks i przyniesie celne riposty. Twoje żarty wszystkim się spodobają. Rozładujesz trudną atmosferę i zapobiegniesz kłótniom w zespole. Ale jeśli ktoś ci podpadnie, to lepiej niech zejdzie ci z drogi! Wenus od 23.09 sprzyja odzyskiwaniu długów i braniu korzystnych kredytów.

Zdrowie
Możesz teraz ćwiczyć, przechodzić na zdrową dietę, a także umawiać się na wizyty do lekarza lub dentysty. W weekendy warto zwolnić tempa. Wyśpij się porządnie, zadbaj o swoją urodę, zamiast zajmować się mnóstwem domowych obowiązków.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Mars radzi trzymać nerwy na wodzy i policzyć do dziesięciu, zanim komuś coś wygarniesz. Niektórzy ludzie mogą być bardziej denerwujący niż zwykle.

URODZENI 1.05 – 10.05

Wenus w opozycji do twojego dekanatu sprzyja ciekawym znajomościom i długim dyskusjom. Będziesz miał ochotę na naukę, zmienisz kilka starych przekonań.

URODZENI 11.05 – 20.05

Merkury w opozycji do twojego dekanatu pomaga zrobić porządek, ale też może chwilowo pogorszyć ci humor. Zamiast się wszystkim martwić, idź do kina na dobrą komedię.Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer