Horoskop dla Byka na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zdobywaj nowe doświadczenia

Czas na rewolucyjne zmiany i nowe doświadczenia. Zrób w te wakacje coś, czego nigdy nie próbowałeś. W miłości staniesz się bardzo namiętny i zdecydowany. Daj się ponieść emocjom i nie wstydź się ani łez wzruszenia, ani uśmiechu szczęścia. Twoje spontaniczne reakcje zostaną docenione przez pewną bliską ci osobę.

MIŁOŚĆ
Nie czekaj, aż ktoś da sygnał do miłości. Sam zadbaj o swoje romanse i ukryte miłosne sprawy. Jeśli nie przejmiesz inicjatywy, wiele ciekawych znajomości może się po prostu skończyć lub przekształcić się w zwykłą znajomość. Planeta Wenus bardzo ci sprzyja w miłości od 3.07. Będziesz wywoływać u płci przeciwnej bardzo skrajne emocje, nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Zadbaj, żeby nie spędzać samotnie weekendów i wieczorów. Przy odrobinie pracy i zabiegów miłosna ofiara sama wpadnie ci w ręce.

Sprawy miłości będą dla ciebie ważne, ale iść będą w parze ze sprawami finansowymi. Jeżeli twój partner nie stara się i zaniedbuje wspólne finanse, może dużo stracić w twoich oczach. Daj mu jednak szansę, aby się poprawić. Jeśli oszczędności szukać będzie w twoich wydatkach na kosmetyki, jedzenie czy na podróże zagraniczne, to możesz nie wytrzymać i powiedzieć mu coś nieprzyjemnego. Spór załagodzi kolacja sam na sam, najlepiej podczas nowiu Księżyca 1-2.07.

RODZINA I PRZYJACIELE
Jeśli w te wakacje jeszcze dobrze nie odpocząłeś, zaplanuj wreszcie chociaż krótki wyjazd nad wodę lub w góry. Możesz nie mieć już siły na ciągłe martwienie się o sprawy innych. Rodzina nie przejmie się sama twoim zmęczeniem, stań się więc choć na krótko egoistą. Nie łudź się, że ktoś odkryje twoje wakacyjne potrzeby. Ty natomiast będziesz w tym miesiącu zgadywać ukryte intencje i marzenia innych ludzi. Będziesz w stanie sprawić miłą niespodziankę nawet tym krewnym, których nie znosisz. Kilka przysług dla uciążliwych krewnych czy przyjaciół sprawi, że nie będą już mieli śmiałości prosić cię w przyszłości o więcej.

PRACA
Mimo wakacyjnego nastroju i skłonności do romansów, powinieneś bacznie obserwować sytuację zawodową. W pracy odkryjesz wiele nie znanych ci wcześniej spraw, a nawet afer. Nie chodź jednak ze wszystkim od razu do szefa. Lepiej wcześniej zrobić swój własny wywiad i sprawdzić, kto pracuje dobrze, a kto źle. Jeżeli zajmujesz poważne i kierownicze stanowisko, sprawdź czy twoi pracownicy wykonują sumiennie swój zakres obowiązków. Nie wprowadzaj terroru, tylko spokojnie porozmawiaj z tymi, którzy na niekorzyść odstają od reszty. Perswazją i naświetleniem wspólnej wam sytuacji więcej zdziałasz, niż represjami i groźbami. Jeśli dostaniesz ciekawą propozycję, warto ją wziąć pod uwagę i zdecydować się do 16.07.

FINANSE
Nikomu nie zwierzaj się, ile zarabiasz i jakie dodatki w pracy czy do emerytury otrzymujesz. Im mniej ludzie o tym wiedzą, tym więcej pieniędzy masz na koncie. Nie pożyczaj w tym miesiącu osobom, które nie umieją utrzymać finansowej dyscypliny. Sam też nie kuś się na żadne promocje i kredyty od ręki, bo nie jest to dobry czas, aby zadłużać się tylko po to, aby pojechać na kilka dni urlopu. Saturn wciąż przebywa w trygonie do twojego znaku, a to dobry układ na mądre i długoletnie inwestycje.

ZDROWIE
Uran doda ci energii, a Słońce zapewni okazję nie tylko do zabawy, ale i aktywnego odpoczynku. Od 2.07 Mars będzie tworzył kwadraturę do twojego znaku, unikaj więc ryzykownych sportów i nie jeździj za szybko, szczególnie w dniach 9-12.07.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Będziesz ciekawski i bardzo wścibski. Twoje informacje będą bardzo w cenie. Nie zmyślaj jednak zupełnie plotek, które przekazywać będziesz sąsiadom i krewnym. Pewne informacje, jaki dotrą do ciebie w czerwcu, będą bardzo ważne. Nie przegap ich!

URODZENI 1.05 – 10.05
Uśmiechaj się jak najwięcej, ale nie ufaj nieznajomym osobom. Będziesz zbyt łatwowierny i otwarty na ludzi, co osoby o nieszczerych intencjach mogą natychmiast wykorzystać. Szczęście sprzyja ci w życiu rodzinnym i w miłości.

URODZENI 11.05 – 20.05
Będziesz wojowniczy i bardzo zdecydowany. W obronie swojej rodziny będziesz w stanie walczyć jak lew. Nie wszczynaj jednak wojen i kłótni rodzinnych, bo ich skutki mogą się skupić na tobie. Pokojowo rozwiązuj wszystkie spory.Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer