Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Łap szczęście!

Sprzyja ci szczęście i sił ci nie zabraknie. Co sobie teraz postanowisz, to uda ci się zrobić. Będziesz miał siłę i ochotę, aby ostatecznie pozałatwiać różne projekty, które ciągną się dłużej, niż powinny. Myśl o pieniądzach i luksusie, bo teraz los ci sprzyja.

MIŁOŚĆ
Słuchaj intuicji i daj się ponieść emocjom. Będziesz w dobrym nastroju, choć w czerwcu możesz narzekać na swoje miłosne powodzenie. Kwadratura Wenus do 10.07 sprawi, że będziesz myśleć o idealnym związku, a takich przecież nie ma. Daruj partnerowi drobne potknięcia, bo w tym miesiącu kłótnie i zazdrość nie wyjdą ci na dobre. Lepiej machnąć ręką na drobne różnice i skupić się raczej na tym, co cię z bliską osobą łączy. W lipcu uda się najpierw razem odpocząć, a potem omówić ważne dla was sprawy. Uran w twoim znaku może wywrócić pewne wspólne plany do góry nogami, ale nie przejmuj się. Odrobina nowości ożywi waszą relację.

Samotne Byki mają szansę poznać kogoś interesującego w teatrze, kinie lub innym rozrywkowym miejscu. Jednak aby tak się stało, trzeba najpierw odważyć się wyjść z domu! Uważnie się rozglądaj po 10.07, kiedy Wenus ustawi się w korzystnym trygonie do twojego znaku. Uran skłoni cię do szybkiego podejmowania uczuciowych decyzji.

RODZINA I PRZYJACIELE
Pomagaj swoim bliskim, ale nie daj się wykorzystywać. Choć szczęście sprzyja ci podczas współpracy w innymi ludźmi, to nie jest to powód, abyś odrabiał za kogoś jego zadania. Przez cały lipiec odpoczywaj i dbaj o swoją wygodę. Jeśli nie postawisz swojego dobra na pierwszym miejscu, to nikt nie zwróci uwagi na twoje potrzeby. Zanim za ostatnie pieniądze zafundujesz komuś wakacje, trzy razy się zastanów, czy sam nie chciałbyś wyjechać w ładne miejsce.

PRACA I PIENIADZE
Twoje nowe pomysły spotkają się z uznaniem, a szef stanie się nagle bardziej wyrozumiały. Działaj, wprowadzaj w życie pozytywne zmiany i nie odkładaj ważnych spraw na później. Czerwiec bardzo sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości oraz załatwianiu spraw urzędowych. Od 10.07 Wenus w trygonie do twojego znaku sprzyja zyskom i inwestycjom, ale lepiej nie ryzykuj w sprawach finansowych. Merkurego radzi ci, abyś dokładnie czytał wszystkie umowy i dokładnie sprawdzał rachunki. Możesz być roztargniony, a nawet spotkać kogoś, kto chce bezczelnie skorzystać na twojej pracy. Pilnuj swoich pieniędzy, a niczego ci nie zabraknie.

ZDROWIE
Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja pracy nad kondycją. Więcej ćwicz, spaceruj i ruszaj się, zamiast narzekać, że przybywa ci kilogramów. Kwadratura Marsa wciąż sprawia, że możesz czuć się przemęczony, ale i za bardzo pobudzony i poirytowany. Od 10.07 trygon Wenus zachęca też do tańca i ćwiczenia przy muzyce. Połącz przyjemne z pożytecznym!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce poprawi ci humor. Zapragniesz ruchu i swobody, będziesz marzyć o egzotycznych podróżach i tajemniczych romansach. Idź do kina lub teatru, czytaj literaturę i zwiedzaj wystawy.

URODZENI 1.05 – 10.05
Mars radzi bardziej zaangażować się w towarzyskie sprawy. Poznasz ciekawych znajomych, którzy zainspirują cię do nowych i dochodowych pomysłów.

URODZENI 11.05 – 20.05
Merkury zachęca do podróżowania. Pomoże ci trafić w piękne miejsca i poznać ludzi, którzy wiele cię nauczą.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer