Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

10.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Tranzyty węzłów - Miłosława Krogulska

Więcej informacji i zapisy

17.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Jowisz w znaku Lwa - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

24.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Temperament i zdrowie - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Byka na Słońce w Lwie od 22.7.2014 do 22.8.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pod lipą lub pod gruszą

W tym miesiącu będziesz chętnie zajmował się rodzinnymi sprawami. Poczujesz, że musisz uporządkować mieszkanie, pomóc domownikom, przypilnować różnych wspólnych przedsięwzięć. Nawet na zagranicznym urlopie będziesz tęsknił za pierogami. Nie wszyscy się z tobą zgodzą i łatwo ci podporządkują. Na szczęście Wenus zadba o to, aby nie zabrakło ci dobrego humoru.

TWOJE TRANZYTY

Słońce przebywa w znaku Lwa, a więc znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że będziesz pracowity i dobrze zorganizowany. Na urlopie będziesz organizować wypoczynek i układać plany wycieczek. Miesiąc sprzyja jednak zajmowaniu się prywatnymi sprawami. Także w pracy pilnuj przede wszystkim swojego własnego terytorium.
 
Wenus do 11.08 znajduje się w znaku Raka. Zapowiada się więcej okazji do wyjazdów i zawierania nowych znajomości. Będziesz się podobać, a twoje poglądy będą interesujące dla innych. Warto to wykorzystać, również w sprawach zawodowych. Od 12.08 Wenus przemierzać będzie znak Lwa i utworzy kwadraturę do twojego znaku. Rodzina, święty spokój i wakacyjny odpoczynek będą dla ciebie najważniejsze. Ktoś jednak zachęci cię do wakacyjnej podróży.
 
Merkury do 30.07 tworzy sekstyl do twojego znaku, co sprzyja udanym podróżom, a w pracy daje dobrą rękę do pieniędzy. Od 31.07 znów ważniejsze będą dom i rodzina. Wtedy Merkury utworzy kwadraturę do twojego znaku zodiaku. Zainteresujesz się rodzinnymi sprawami i inwestycjami, a zawodowe kłopoty wydadzą ci się nie warte aż takich nerwów i uwagi. Od 15.08 Merkury jest w trygonie do twojego znaku, Możesz wtedy odnowić różne stare znajomości i zapomniane, ale wciąż przydatne kontakty. 
 
Mars znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku. Sprawi, że nie przepuścisz żadnej okazji do zarobienia większych pieniędzy. Uważaj jednak na zdrowie, bo możesz być podatny na przeziębienia i katary. Po pełni 10.08 zapragniesz uprawiać sport, poczujesz przypływ życiowego optymizmu.
 
Jowisz znajduje się w półsektylu do twojego znaku i pomaga ci wykorzystać te okazje i szanse, które pojawiły się w twoim życiu przez ostatnie dwanaście miesięcy.
 
Saturn przebywa w znaku Skorpiona, tworzy więc opozycję do twojego znaku zodiaku. Możesz narzekać, że twoja kondycja i zdrowie nie są idealne. W twoim przypadku lepiej o siebie dbać i trzymać nerwy na wodzy.
 
Uran znajduje się w znaku Barana. Na razie nie ma to wielkiego wpływu na twoje sprawy.
 
Neptun znajduje się w znaku Ryb, skąd tworzy sekstyl do twojego znaku zodiaku. Byki urodzone na samym początku I dekady poczują przypływ romantycznych uczuć. W waszym przypadku letni romans może być naprawdę gorący.
 
Pluton znajduje się w znaku Koziorożca i tworzy aspekt trygonu do twojego znaku. Dodaje sił, oczyszcza atmosferę, pomaga odróżnić ważne sprawy od tego, czym nie ma sensu się dłużej zajmować.

SAMOPOCZUCIE
Mars sprawi, że będziesz miał wiele sił, ale jednocześnie możesz być podatny na drobne kontuzje i przeziębienie. Zadbaj więc o siebie i zwróć także uwagę na to, co jesz. Od 31.07 wielka poprawa nastroju i kondycji. Opozycja Marsa sprzyja poznawaniu nowych dziedzin sportu, aktywnemu odpoczynkowi i szybkiej regeneracji sił.

MIŁOŚĆ
Wenus i Mars silnie działają na twój znak zodiaku. To dobry miesiąc na śluby, planowanie dzieci, rozpoczynanie ważnych wspólnych inwestycji lub znalezienie odpowiedniego partnera. Wenus do 11.08 przebywa w sekstylu do twojego znaku zodiaku, a więc zbliża się najlepszy czas na miłość i randki. Uwierz w siebie, zainwestuj w modny wygląd. Będziesz się podobać i wywierać bardzo dobre wrażenie na wszystkich dookoła. Bardzo dobra passa także podczas długiego weekendu sierpniowego.
 
Samotne Byki będą w centrum zainteresowania płci przeciwnej. W lipcu Wenus pomoże wam zawierać wspaniałe i bardzo obiecujące znajomości, ale będziecie bardzo nerwowo podchodzić do wszystkich nowych propozycji. W sierpniu możecie liczyć na przyjaciół i krewnych, którzy mogą poznać was z kimś bardzo interesującym.
 
Byki w związkach mogą być bardzo kłótliwe i uparte, a nawet mieć coś partnerowi za złe lub nagle stać się zazdrosne. Do końca lipca postarajcie się wszystko wyjaśnić, a znów w waszym życiu zagości zgoda i harmonia. Znajdźcie czas na wspólny odpoczynek, a przyjaciele i znajomi niech lepiej bawią się we własnym gronie.

PRACA I FINANSE
Wenus i Merkury ułatwią zawieranie ważnych znajomości lub podpisywanie lukratywnych kontraktów. Będziecie teraz mieli powodzenie i dobrą rękę do interesów. Jednak ten miesiąc to czas walki o swoje wpływy i pozycję, a nie szukanie nowych wyzwań. Mars sprzyja realizacji dobrych pomysłów i prześcignięciu konkurencji, ale unikaj ryzykownych decyzji, których dobrze nie przemyślałeś. Kwadratura Słońca sprzyja kłótniom i ocenianiu sytuacji w gorszych barwach, niż wygląda w rzeczywistości. Od 12.08 Merkury wkroczy w znak Lwa i przyniesie ci wyjaśnienie starych spraw. Będziesz mógł zyskać na czymś, co już zrobiłeś lub zastąpić kogoś i dzięki temu awansować lub zdobyć większe pieniądze.

Szukający lepszej pracy mogą poczuć, że muszą coś zmienić. To dobry moment, aby się przekwalifikować lub zacząć szukać pracy w innej branży. Jednak między 10 i 15.08 poszukajcie aktywnie, wróćcie do starych miejsc, bo coś się mogło zmienić.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer