Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Byku od 20.4.2018 do 20.5.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będzie wesoło

Koniec nudy i stagnacji. Słońce, które wkroczyło do twojego znaku zodiaku, przyniesie ci korzystne okazje, nowe propozycje i przypływ sił. Będziesz miał mnóstwo optymizmu, a twoja pozytywna aura dobrze wpłynie na całe otoczenie. Słońce sprzyja miłości, a od 13.05 Merkury podsunie ci ciekawe pomysły, jak usprawnić codzienne obowiązki. 15.05 ważne wydarzenie: Uran wejdzie do twojego znaku, gdzie zostanie przez 7 lat. Czekają cię ożywcze zmiany i zaskakujące propozycje. Poczujesz, że wszystko jest możliwe.

MIŁOŚĆ
Wenus w twoim znaku ześle ci mnóstwo okazji do flirtowania i żartowania. Uważaj, bo Mars zapowiada trochę nieporozumień. Partner będzie zazdrosny i marudny, ale ty nie daj się wciągnąć w polemiki na temat blasków i cieni małżeńskiego życia. 13.05 Merkury wkroczy do twojego znaku i zwiększy szanse na zgodę i współdziałanie. Uważaj podczas pełni Księżyca 29.04-1.05, bo emocje mogą sięgnąć zenitu i będzie łatwo o partnerską kłótnię. Jest to jednak dobry czas na randki.

Samotne Byki wreszcie rozprawią się z przeszłością i popatrzą z optymizmem w przyszłość. Sprzyja wam powodzenie, warto odwiedzać znajomych i szukać okazji do flirtowania. Na przełomie kwietnia i maja łapcie okazje i nie ociągajcie się z odpowiadaniem na wiadomości i sms-y, bo na pewno ktoś ciekawy wpadnie wam w oko.

RODZINA I PRZYJACIELE
Wiosna sprzyja upiększaniu domu. Wenus w twoim znaku do 24.04 pomoże ci rozwinąć artystyczne talenty, a od 13.05 Merkury w twoim znaku sprzyja odkrywaniu nowego hobby. Zaczniesz malować, projektować, dobierzesz idealne kolory. Twoje rady przydadzą się także przyjaciołom, którzy wybierają się na większe zakupy modnych ubrań i dodatków. Jako osobisty stylista ciuchów lub fryzur spodziewaj się wielu komplementów i podziękowań. Zadbaj o piękno swojego domu, odśwież wygląd, a od razu zacznie ci się lepiej dziać w innych dziedzinach życia.

PRACA I PIENIADZE
Wenus przebywa do 24.04 w twoim znaku i sprzyja szybkim zyskom, ale Mars w kwadraturze wciąż każe ci oszczędzać każdy grosz. Na szczęście opozycja Jowisza cały czas pomaga ci spłacić długi i podreperować domowy budżet. W pracy możesz dostać propozycję lub wpaść na bardzo dochodowych pomysł. Nie czekaj długo z jego realizacją, szybko daj odpowiedź, jeśli ktoś proponuje ci lepszą pracę. Teraz jest twój czas! Warto pomyśleć o przyszłości i rozejrzeć za ciekawymi kursami. Jeśli nie masz jeszcze prawa jazdy, to to dobry moment na zapisanie się. Od 13.05 Merkury w twoim znaku zachęca też do nauki języków i sprzyja ciekawym podróżom.

ZDROWIE
Słońce w koniunkcji do twojego znaku sprawi, że zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały miesiąc będziesz zdrów jak ryba. Trygon Marsa do 16.05 sprzyja wzmacnianiu kondycji i szybkiemu powrotowi do zdrowia. Uważaj tylko podczas pełni Księżyca 29.04-1.05, bo łatwo możesz złapać przeziębienie czy kontuzję.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce w koniunkcji namówi cię do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Możesz zacząć regularnie ćwiczyć, przejść na zdrowszą dietę, lepiej zorganizować swój dzień. Twoje życie stanie się przyjemniejsze.

URODZENI 1.05 – 10.05
Jowisz sprawi, że ludzie będą ci przychylni, a problemy same usuną się z twojej drogi. Korzystaj z każdej okazji, aby spotkać się z przyjaciółmi i trochę odpocząć.

URODZENI 11.05 – 20.05

Wenus radzi nie marnować energii na bezproduktywne dyskusje. Ucz się, pracuj, układaj plany zawodowej ekspansji. Przeszkody są do pokonania. Masz duże szczęście w miłości!
Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer