Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Strzelcu od 22.11.2015 do 21.12.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zajmij się tym, co ważne

W tym miesiącu staniesz się bardziej ostrożny i cierpliwy. Postanowisz zająć się tylko tym, co na prawdę ważne i zyskowne. Cudze opinie i ryzykowne propozycje przestaną się dla ciebie liczyć. Opozycja Wenus sprawi, że pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć.

Główne wydarzenia
Wydarzenia toczyć się będą spokojnym rytmem, a ty będziesz w spokoju układał swoje plany. Zbliżający się koniec roku sprawi, że przeciwnicy skupią się na swoich sprawach, a ty będziesz miał mniej ryzykownych spraw na głowie. Obserwuj sytuację i wyciągaj wnioski! Twoje spostrzeżenia i odkrycia na temat postępowania innych ludzi będą bardzo przenikliwe i głębokie. Możesz nawet odkryć towarzyską intrygę. W dniach 24.11 - 5.12 możesz liczyć na więcej ciekawych zaproszeń i towarzyskich atrakcji. Na te dni zaplanuj kupowanie gwiazdkowych prezentów, a unikniesz korków, kolejek i nerwów. W grudniu nie bądź zazdrosny o cudze powodzenie. Zastanów się lepiej, jakie nowe wiadomości mógłbyś wykorzystać dla własnych korzyści.

Samopoczucie
Psychicznie możesz czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku.Twoje zachcianki i nastroje będą się zmieniać, a uwagi innych ludzi zaczną cię denerwować. Unikaj rywalizacji w sporcie, bo niestety możliwa jest kontuzja. Po 5.12 poczujesz przypływ humoru i formy. Warto wtedy zabrać się za przedświąteczne porządki i ustalenia. Nie planuj jednak w tym roku przedświątecznego przemeblowania, bo na zbyt wielkie porządki nie starczy ci sił. Pozwól, aby w grudniu życie toczyło się własnym rytmem i nie daj się wpędzić w stres grudniowych zakupów i przedświątecznych przygotowań.

Miłość

Wenus sprawi, że twoja uroda zostanie zauważona i doceniona. Przed tobą erotyczna pokusa, wobec której trudno będzie ci przejść obojętnie. Słońce w kwinkunksie do twojego znaku sprawi, że będziesz namiętny, ale też zazdrosny! O swoich miłosnych sprawach nie będziesz chciał rozmawiać z osobami, których nie uważasz za swoich przyjaciół. Bądź ostrożny, bo w dniach podczas pełni Księżyca 24-26.11, bo ktoś może plotkować na temat twoich miłosnych tajemnic.

Samotne Byki zostaną zauważone i docenione przez płeć przeciwną. Od 5.12 masz najlepszy czas na randki i nowe znajomości. Nie słuchaj jednak dobrych rad i postępuj tak, jak radzi ci własna intuicja. Wybrana przez ciebie osoba może pochodzić z daleka lub nie być znana w twoim towarzystwie, co początkowo nie spotka się z zachwytem krewnych i znajomych.

Byki w stałych związkach
będą zazdrosne, a nawet zaczną szukać powodu do kłótni lub chociaż dyskusji. Uważaj na plotki i nie wierz we wszystkie rewelacje, jakie przez przypadek zdradzą ci przyjaciele, bo możesz zranić bliską osobę. Po 5.12 sytuacja się uspokoi, czekają was wtedy udane chwile we dwoje. Druga połowa grudnia to także dobry czas, aby planować wspólne wyjazdy. Pomysł Świąt z dala od krewnych może w tym roku bardzo ci się spodobać.

Kariera i pieniądze
Jesienią sprzyja ci w sprawach finansowych. Pomysły na nowy biznes, inwestycje lub większy zakup okażą się udane i możliwe do realizacji w przyszłym roku. Na początku grudnia możliwe są jednak spory na temat zakresu obowiązków lub noworocznej premii. Nie denerwuj się na osoby bezstronne i wyciągnij wnioski ze stawianych ci zarzutów. W grudniu twoja zawodowa sytuacja bardzo się poprawi, a twoje możliwości w pracy znów wzrosną. Merkury w trygonie pomoże ci uporać się z projektami, które wymagają więcej skupienia i cierpliwości, zwłaszcza do ludzi.  Po 5.12 poczujesz się bardzo ważną osobą. Będziesz dzielił budżet lub decydował o ważnych wydatkach. Nie pomiń tych, którzy zasługują na nagrodę!

Poszukujący lepszej pracy
na najlepsze efekty mogą liczyć w dniach po 10.12, kiedy Merkury sprzyjać będzie spotkaniom z ważnymi i wpływowymi osobami. Wykorzystaj w tym miesiącu swoje stare znajomości i pomysły. Warto sprawdzić, co dzieje się w firmach, które kiedyś odrzuciły twoją aplikację. Być może teraz sytuacja się zmieniła, a ty będziesz mógł to wykorzystać. Od 5.12 także planeta Wenus stanie po twojej stronie! Choć Święta będą bardzo blisko, nie warto rezygnować z przeglądania ofert i odpowiadania na ciekawe zaproszenia.

Nauka
Poczujesz się teraz jak detektyw na tropie trudnej, ale pasjonującej sprawy. Będziesz odkrywać tajemnice, kojarzyć odległe fakty i wyrobisz sobie własne zdanie na różne kontrowersyjne tematy. Miesiąc sprzyja intensywnej nauce, najlepiej w samotności i po dobrym obiedzie. Dziedziny, w jakich odniesiesz największe sukcesy to chemia, historia, matematyka oraz te, które związane są z rachunkowością i medycyną. Twoje postępy zostaną dobrze ocenione w dniach po 10.12, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie do twojego znaku. Dbaj wtedy o swoją opinię i zachowanie, bo będziesz rzucać się w oczy nawet wtedy, kiedy wcale nie będziesz tego chciał! 

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Neptun w sekstylu do twojego dekanatu radzi ci słuchać intuicji i zapisywać ważne sny. Będziesz spokojny, skoncentrujesz się na duchowości i rozwoju. Nie martw się na zapas i nie wyolbrzymiaj problemów, a spędzisz bardzo udany tydzień.

URODZENI 1.05 – 10.05

Jowisz w trygonie do twojego dekanatu pomoże ci walczyć o ważne sprawy, a przede wszystkim liczyć pieniądze i planować wydatki. Lepiej jednak unikać w tym tygodniu wtrącania się w cudze sprawy. Pozwól ludziom żyć ich własnym życiem, zamiast samemu decydować, co jest dla nich ważne.

URODZENI 11.05 – 20.05

Merkury w trygonie do twojego dekanatu od 10.12 sprawi, że poczujesz przypływ sił i optymizmu. Nie warto marnować ich na spory czy rodzinne kłótnie. Sprzyja ci szczęście w podróży, a nowe znajomości okażą się bardzo korzystne. Warto zadzwonić do przyjaciół i umówić się na spotkanie.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer