Horoskop dla Byka na Słońce w Strzelcu od 22.11.2022 do 20.12.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Warto być ambitnym

Korzystny wpływ Wenus i Marsa sprzyja ambitnym dokonaniom i finansowym inwestycjom. W tym miesiącu zasłużysz na pochwały i piękne komplementy. Jowisz w sekstylu do 20.12 będzie namawiać do wprowadzania w życie dobrych pomysłów.

MIŁOŚĆ

Planety zapewnią ci powodzenie w miłości i dobry humor podczas towarzyskich spotkań. Wenus od 10.12 pomoże ci nawiązywać serdeczne relacje z ludźmi. W miłości zapowiada się więcej sukcesów. Merkury od 6.12 sprzyjać będzie flirtom, a półsekstyl Marsa doda ci odwagi. Byki w związkach będą cieszyć się  bezpieczeństwem i chętnie zorganizują różne atrakcje dla partnera. Spędzicie czas we dwoje, zamiast biec z imprezy na imprezę. Uda się omówić wspólne sprawy, uniknąć problemów i nerwowych sytuacji.
 
Samotne Byki chętnie nawiążą romantyczną znajomość. Mars  sprzyja flirtom na stoku, basenie lub w siłowni. Odważ się o coś zapytać, a reszta pójdzie jak z płatka. Od 10.12 masz szansę na wyjątkową znajomość. Może też powrócić ktoś, kto już kiedyś gościł w twoim sercu. Warto dać mu drugą szansę.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc będzie spokojny, a rodzinne sprawy biec będą spokojnym rytmem. Wenus od 10.12 we wszystkim ci pomoże. Uda się zaprowadzić wśród bliskich spokój i zgodę. Jeśli kłóciłeś się z sąsiadami, to wykorzystaj okazję i teraz zakończ sprawę, a znów będzie miło. Podczas towarzyskich spotkań uda ci się dyplomatycznie wybrnąć z plotek lub trudnych tematów. Jeśli jednak nie chcesz z kimś się spotkać, to nie zmuszaj się do zapraszania tej osoby. Nie musisz być miły dla kogoś, kto wchodzi ci na głowę!
 
PRACA I PIENIADZE
Merkury od 6.12 pomoże ci uporać się z projektami, które wymagają więcej skupienia i cierpliwości, zwłaszcza do ludzi. Trygon Wenus do twojego znaku od 10.12 sprawi, że będziesz lubiany i łatwiej się ze wszystkimi dogadasz. Możesz też kogoś zastępować lub pomagać. Bądź zainteresowany pracą i wtrącaj się we wszystko, co możesz, bo dobrze na tym wyjdziesz. Zadbaj też o porządek wygodę w swoim miejscu pracy, bo ktoś ważny może cię niespodziewanie odwiedzić. W finansach lekka poprawa, a jeśli prowadzisz własny biznes, to wpadniesz na zyskowny pomysł lub coś korzystnie sprzedasz.
 
ZDROWIE
Jowisz i Wenus dodadzą ci energii. Będzie ci cieplej, weselej i poczujesz, że jesień nie jest taka smutna. Pij zieloną herbatę i zioła na cerę, bo w tym miesiącu wypiękniejesz i nabierzesz blasku. Wybierz się do kosmetyczki, zrób manicure i nową fryzurę.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04
Wenus radzi ci słuchać intuicji i zapisywać ważne sny. Będziesz spokojny, skoncentrujesz się na duchowości i rozwoju. Nie martw się na zapas i nie wyolbrzymiaj problemów, a spędzisz bardzo udany miesiąc.
 
URODZENI 1.05 – 10.05
Merkury sprawi, że poczujesz przypływ sił i optymizmu. Nie warto marnować ich na spory czy rodzinne kłótnie. Sprzyja ci szczęście w podróży, a nowe znajomości okażą się bardzo korzystne. Warto zadzwonić do przyjaciół i umówić się na spotkanie.
 
URODZENI 11.05 – 20.05
Pluton pomoże ci walczyć o ważne sprawy, a przede wszystkim liczyć pieniądze i planować wydatki. Lepiej jednak unikać wtrącania się w cudze sprawy. Pozwól ludziom żyć ich własnym życiem, zamiast samemu decydować, co jest dla nich ważne.
 


Więcej horoskopów dla Byka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer