Horoskop dla Byka na Słońce w Lwie od 22.7.2017 do 22.8.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dużo zmian

Będzie się teraz działo! Planety szykują ci spore zamieszanie i zmiany planów. Przyjadą niespodziewani goście, pojawią się bardzo sympatyczne zaproszenia, a domownicy bez trudu namówią cię na różne rozrywki. Kwadratury Słońca, Marsa i Merkurego sprawią, że wszystkie sprawy przyspieszą.

Miłość
Wenus od 31.07 przebywać będzie w korzystnym w sekstylu do twojego znaku i ześle ci powodzenie. Uważaj jednak na Marsa, który znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i zapowiada trochę nieporozumień. Nie daj się wciągnąć w polemiki na temat pracy lub poglądów partnera, bo przesadzisz z krytykowaniem.

Samotne Byki wreszcie rozprawią się z przeszłością i wykasują kilka starych wiadomości. Kwadratura Marsa i Słońca radzi nie wracać do tego, co dawno minęło. Od 31.07 sprzyja ci powodzenie, warto odwiedzać znajomych i szukać okazji do flirtowania. Wenus zapewni ci dobre samopoczucie i okazję do nawiązania niezwykłych wakacyjnych znajomości.

Rodzina i przyjaciele

Domowe obowiązki staną się teraz wyjątkowo męczące. Dlatego przymkniesz oko na drobne niedociągnięcia i przestaniesz się przejmować każdym pyłkiem na dywanie. Trygon Merkurego od 26.07 sprawi, że znajdziesz siły i argumenty, aby lepiej podzielić domowe obowiązki. Nie daj sobie wmówić, że tylko ty potrafisz zrobić zakupy lub rozwiesić pranie. Zrób wszystkim szybkie szkolenie, a będziesz miał i święty spokój i jako taki porządek. W sierpniu odpocznij, bo popędliwy Mars może powodować w codziennym życiu spięcia i kłótnie. Lepiej więc iść na spacer, niż dyskutować z domownikami. Mars  radzi też unikać ryzyka i sąsiedzkich afer.

Kariera i pieniądze
Słońce ci sprzyja, a Merkury od 26.07 przyniesie doskonałe pomysły. Teraz możesz udowodnić szefowi, że bez ciebie tak łatwo sobie nie poradzi. Różne kontrole lub wizytacje wystawią ci bardzo dobrą opinię. Jednak kwadratura Marsa przestrzega przed plotkami i intrygami, dlatego nie wyolbrzymiaj problemów i spokojnie rób swoje. Pilnuj swoich zysków i nie pozwól, aby wyręczał się tobą ktoś leniwy i skąpy, a miesiąc w pracy będzie udany. Od 31.07 wesprze cię finansowo Wenus, możesz liczyć na dodatkowe zyski, zaległa wypłatę lub cenny prezent.

Zdrowie
Staniesz się wrażliwszy na wilgoć i przeciągi. Mars w kwadraturze radzi, abyś zadbał o zdrowie i kondycję. Podczas uprawiania sportu dbaj o swoje bezpieczeństwo. Mars dodaje ci sił, ale nie szarżuj za kierownicą czy na rowerze.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Wenus sprzyja twoim miłosnym sprawom, pomaga docenić starania bliskiej osoby. Jeśli jesteś samotnym Bykiem, to nie przegap okazji do zawarcia sympatycznej znajomości.

URODZENI 1.05 – 10.05

Mars sprzyja uprawianiu sportu, dlatego zapisz się teraz na jogę lub zacznij regularnie ćwiczyć. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

URODZENI 11.05 – 20.05

Merkury sprzyja otrzymywaniu od nich dobrych wiadomości. Zadzwoń do znajomych, odśwież kontakty ze starymi przyjaciółmi.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer