Horoskop dla Byka na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Sprawy wreszcie zaczną się układać

Zamiast narzekać, że nikt ci nie pomaga, sam weźmiesz się za swoje sprawy. Pomożesz, doradzisz i świetnie się ze wszystkim uporasz. Trygony Słońca, Marsa, Merkurego i Wenus dodadzą ci sił, blasku i sprawią, że będziesz przebojowy.

MIŁOŚĆ
Będziesz się podobać, ale możesz być trochę nieśmiały. Zamiast się krygować, uwierz w piękne komplementy i weź na poważnie płomienne obietnice partnera. To dobry czas, aby poświęcić sobie więcej uwagi. A jeśli ktoś ci zagraża lub podrywa twojego ukochanego, to będzie miał za swoje. Przegonisz konkurencje i pokażesz, kto jest najważniejszy. Wenus i Mars do 14.09 wspierają was w podejmowaniu partnerskich decyzji.

Samotnym Bykom serce żywiej zabije na widok kogoś, kto zostanie im przedstawiony przez przyjaciół. Nie czekaj za długo, tylko szybko się umów na randkę. Ktoś bliski twojemu sercu może wyjść z inicjatywą, nie zwlekaj z odpowiedzią i daj szansę prawdziwym uczuciom. Trygony Wenus i Marsa do 14.09 sprzyjają  gorącym wyznaniom.

RODZINA I PRZYJACIELE

Wsłuchaj się w potrzeby swoich bliskich. Spotkaj się z kimś, kto szuka wsparcia i dobrej rady. Będzie można ma tobie polegać, a rodzinne sprawy uda się pozałatwiać szybko i bez nerwów. Także większe zakupy dla domu okażą się bardzo udane. Trygon Wenus sprzyja też dbaniu o duchowe sprawy. Po pracy rusz się z domu! Warto nadrobić zaległości w dziedzinie sztuki. Wybierz się z rodziną lub znajomymi do kina lub na koncert, a nabierzesz mnóstwo pozytywnej energii.

PRACA I PIENIADZE
Wizja podwyżki i kariery będzie motywować cię do działania. Trygon Słońca przyspieszy twoją karierę. Odkryjesz jak lepiej porozumiewać się z ludźmi i co na prawdę ma wpływ na awans. Przegonisz konkurencję, a komuś, kto cię krytykował wreszcie pokażesz, gdzie jest jego miejsce. Inwestuj w nowe projekty, ale też na ten tydzień zaplanuj rachunki i większe porządki w swoim miejscu pracy. Znajdą się zaginione papiery, wyjaśni kilka nieporozumień lub tajemnic. Do 14.09 trygon Merkurego wspiera cię we wszystkich inwestycjach i rozwoju kariery.

ZDROWIE
Mars sprawi, że popatrzysz na siebie krytycznym wzrokiem. Zamiast zaczynać kolejną dietę, kup kije do nordic walking i rusz się wyrabiać formę. Zdrowie będzie ci dopisywać, a grypa w tym miesiącu znajdzie sobie inne ofiary.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04
Słońce zapewni ci powodzenie. Uda się zakończyć rodzinny konflikt lub spór, który spędzał wszystkim sen z powiek. Wszystko ułoży się zgodnie z twoimi planami, a ty usłyszysz komplementy i pochwały.

URODZENI 1.05 – 10.05
Mars radzi nie obciążać trudnymi sprawami, bo może być ci trudno dotrzymać złożonych komuś obietnic. Odpocznij od zwykłych obowiązków, przeznacz więcej czasu na relaks i przyjemności.

URODZENI 11.05 – 20.05
Merkury pomoże ci wyjaśniać ważne sprawy, a nawet dzielić pieniądze. Trochę rozrywki też ci nie zaszkodzi, nie bądź taki poważny!
Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer