Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Wodniku od 20.1.2016 do 18.2.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pora na sukces!

Planety w tym tygodniu będą cię wspierać, dlatego wykorzystaj dobrą passę i pozałatwiaj kilka ważnych spraw. Będziesz przedsiębiorczy i szybki, bez trudu uporasz się z konkurencją i osiągniesz to, na czym ci najbardziej zależy.

Miłość
Zima sprzyja miłosnym podbojom. Od 23.01 Wenus w trygonie do twojego znaku zapowiada miłosne sukcesy i romantyczne uniesienia. Będziesz teraz w dobrym humorze, a twoje talenty i uroda będą się wszystkim podobać. Jeśli uda ci się znaleźć czas na randki i odpoczynek, to spędzisz miłe chwile. Niestety, od 13.02 możesz mieć wiele innych obowiązków, co pogorszy atmosferę. Postaraj się znaleźć czas na wspólny odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz zbyt otwarty na dyskusje. W Walentynki bądź czujny i nie spóźnij się na randkę czy towarzyskie spotkanie, inaczej ktoś może się an ciebie obrazić. W stałych związkach szansa na zgodę i pełne współdziałanie. A jeśli szukasz nowej miłości, to miej oczy szeroko otwarte. Być może znów odezwie się do ciebie ktoś, z kim łączy cię tajemnicza historia? W podróży lub podczas zawodowych spotkań bacznie się rozglądaj, bo możliwe są ciekawe propozycje.

Rodzina i przyjaciele
Działaj dla wspólnego dobra. Odwiedzaj urzędy, załatwiaj sprawy w administracji i nie odkładaj niczego na później. Będziesz obowiązkowy, dobrze zorganizowany i spostrzegawczy. Dzięki temu odkryjesz różne błędy, zapobiegniesz domowym kłopotom i osobiście przypilnujesz hydraulika lub elektryka, aby zrobili wszystko tak, jak należy. Mimo obowiązków postaraj się o siebie dbać, jedź o regularnych porach i śpij odpowiednio długo. Kwadratura Słońca i opozycja Marsa wskazują, że różne chroniczne dolegliwości mogą się odnowić, jeśli nie będziesz zwracać uwagi na potrzeby własnego organizmu.

Kariera i pieniądze
Miesiąc przyniesie ci ciekawe propozycje, ale też więcej drobnych i nużących obowiązków. Coś trzeba będzie nadrobić, uporządkować. Nie masz co liczyć na pomocników o doradców. Możesz mieć więcej okazji do nauki, ale też powodów do odwiedzania urzędów i załatwiania ważnych spraw na mieście. Merkury sprzyja spokojnej, drobiazgowej pracy, którą jednak możecie się szybko znudzić. Po 13.02 spodziewaj się ciekawszych zadań do wykonania. Warto za to spokojnie zastanowić się, jak chciałbyś pracować i ile chciałbyś zarabiać w przyszłości. Jeśli zapiszesz się na szkolenie lub kurs, to poznasz niezwykłych przyjaciół.

Rozejrzyj się za szkoleniami, być może pojawi się okazja aby nieco zmienić branżę, w jakiej pracujesz. Warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne, bo Planey sprzyjają dużym zarobkom, a dzięki pracy i cierpliwości uda ci się zdobyć więcej pieniędzy. Jowisz dba o twoje finanse, a Wenus pomaga w inwestycjach. Jednak od hazardu trzymaj się teraz z daleka, bo ktoś o złych intencjach szybko spróbuje cię wykorzystać. Dzięki nowym umiejętnościom możesz więcej zarobić.

Zdrowie
Opozycja Marsa radzi ci słuchać się lekarza, zamiast eksperymentować na swoim organizmie. Dobre rady sąsiadek mogą nie wyjść ci na zdrowie, dlatego jeśli czujesz się słabo lub kaszlesz i masz gorączkę, to nie czekaj, tylko zasięgnij fachowej porady. Wenus od 23.01 pomoże ci trafić na dobrego specjalistę.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce doda ci sił i energii. Łatwo przeprowadzisz swoje zamierzenia, wygrasz z konkurencją. Teraz możesz zaczynać ambitne przedsięwzięcia, bo będziesz wytrwały i pewny siebie.

URODZENI 1.05 – 10.05

Wenus przyniesie ci powodzenie w miłości. Będziesz miał mnóstwo uroku, spodobasz się pewnej wyjątkowej osobie. To dobry czas, aby zawierać zgodę z ludźmi, prosić o pomoc i wsparcie.

URODZENI 11.05 – 20.05

Mars radzi ci, abyś pilnował zawodowych spraw. Możesz być roztargniony, dlatego zapisuj terminy ważnych spotkań i pamiętaj o tym, co obiecałeś szefowi czy rodzinie.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer