Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Raku od 21.6.2015 do 21.7.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Spotykaj się z ludźmi

Kiedy Słońce wkracza w znak Raka, Byki nabierają ochoty do życia, bawienia się i podróżowania. Przestają się lenić i z ochotą podejmują każde życiowe wyzwanie. Początek lata sprzyja wyjazdom i towarzyskim spotkaniom. Plotkuj więc i podróżuj! Wokół ciebie gromadzić się będą znajomi, którym organizować będziesz wakacyjne atrakcje. Energii i dobrych pomysłów z pewnością ci nie zabraknie.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Chętnie poznasz nowe okolice i zawrzesz więcej niż zwykle ciekawych znajomości. Korzystne sekstyle Słońca, Merkurego (od 8.07) i Marsa (od 24.06) sprzyjają wakacyjnym podróżom, ale też poprawie relacji z otaczającymi cię osobami. Będziesz bardziej niż zwykle zainteresowany cudzymi sprawami, a nawet możesz podjąć się pośrednictwa w trudnej sprawie lub konflikcie. Czas sprzyja ważnym rozmowom i ustaleniom, które przydadzą ci się w następnych miesiącach. Wakacyjnym wyjazdom sprzyjają dni po 8.07. Chętnie spędzisz tegoroczny urlop na wycieczkach i będziesz chciał jak najwięcej zwiedzić i zobaczyć. Sekstyl Merkurego sprawi, że znajomości, jakie zawrzesz podczas różnych wypraw będą ciekawe i warte będą utrzymania po wakacjach. Po 19.07 nie zaniedbuj spraw rodzinnych, być może trzeba będzie załatwić coś ważnego w urzędzie lub pomóc komuś w podjęciu ważnej decyzji.

SAMOPOCZUCIE
Sekstyl Słońca zapewni ci dobry nastrój, ale nie będziesz miał w tym miesiącu ochoty na zbyt wielki wysiłek. Nie rywalizuj z silniejszymi od siebie, a unikniesz nerwów i kontuzji. Dopiero druga połowa lipca sprzyjać będzie uprawianiu sportu i dalekim wakacyjnym wyprawom. W pierwszej połowie miesiąca możesz być bardziej niż zwykle leniwy i senny, spragniony wygody i odrobiny luksusu.

MIŁOŚĆ
W tym miesiącu przyciągniesz uwagę wielu osób płci przeciwnej. Ty jednak będziesz wybredny i na randkę nie umówisz się z byle kim i byle gdzie! Jeśli tylko jeden szczegół nie będzie ci odpowiadał w danej osobie, możesz nagle zmienić zdanie na jej temat. Zdezorientowani adoratorzy mogą wpaść w kompleksy. Uważaj jednak, żeby nie zrazić do siebie kogoś, kto bardzo poważnie traktuje wasze wzajemne relacje. Nie rób sobie wroga z kogoś, kto jest ci przychylny – sam przecież wiesz, że tylko krok dzieli miłość od nienawiści.

Po 19.07, kiedy planeta miłości Wenus wkroczy w znak Panny i ustawi się w trygonie  do twojego znaku, staniesz się bardziej dostępny dla nowych adoratorów czy wielbicielek. Jednak staniesz się też bardziej chwiejny i niezdecydowany w swoich wyborach. Trudno ci będzie odróżnić prawdziwe uczucie od przelotnej znajomości. Nikt i nic nie będzie w stanie rozwiać twoich wątpliwości. Na szczęście jeszcze nie musisz dokonywać wyborów, jeśli tego nie chcesz. Po prostu ciesz się chwilą!

Samotne Byki będą w doskonałej formie. Nie zabraknie wam okazji do nowych znajomości i flirtów. Dni po 8.07 sprzyjają nawiązywaniu nowych znajomości. Unikaj tylko plotek, nie pośrednicz w cudzych sprawach i nie umawiaj się z osobami, które mają odmienny gust od ciebie. Znajomości zawarte w pierwszej połowie lipca mają szansę pozostać w twoim sercu na dłużej.

Byki w stałych związkach postanowią przychylić nieba bliskiej osobie i zrobią wszystko, aby tylko zostać docenione i kochane. Lipiec sprzyja wspólnym wyjściom w ciekawe miejsca, udanym zakupom i dobrej zabawie. Porządki mogą trochę poczekać, a o miłość trzeba zadbać!

RODZINA
W tym miesiącu Merkury sprawi, że będzie ci łatwiej niż innym zawierać nowe znajomości i zdobywać korzystne dla rodziny i znajomych informacje. Szczególnie będą ci w tym pomocne Lwy i Strzelce. Nie bagatelizuj rad, których ci udzielą na temat organizowania wyjazdów czy wychowywania dzieci. Nie ufaj natomiast radom Raków i Koziorożców, ponieważ w tym miesiącu będą one miały odmienne spojrzenie na wiele życiowych spraw.
Przez cały miesiąc chętnie organizować będziesz znajomym i rodzinie krótkie wycieczki, przyjęcia czy kulturalne rozrywki. Uważaj jednak, aby inni też mogli dojść do głosu w twoim towarzystwie. Naucz się też czegoś od innych. Przypomnij sobie o znajomych, którzy mieszkają w innym mieście czy nawet za granicą. Może warto odnowić z nimi kontakty, a nawet zaplanować wspólny wyjazd. Po 8.07 nadejdzie najlepszy czas na większe zakupy dla domu, łatwiej przekonasz bliskich do potrzebnych decyzji.

PRACA I FINANSE
W tym miesiącu trudno ci będzie usiedzieć na jednym miejscu. Jeśli musisz zostać w pracy, to godnie będziesz reprezentować interesy swojej firmy i błyszczeć na oficjalnych spotkaniach i bankietach. W wolnych chwilach zacznij porządkować swoje papiery i robić porządek na biurku i w szufladach. Może w ten sposób wpadnie ci w ręce ważny dokument, ogłoszenie czy oferta pracy, która odmieni bieg twojej kariery.

W lipcu będziesz też bardziej wrażliwy na krytykę współpracowników, a niektóre plotki mogą cię nawet przerazić. Nie działaj zbyt pochopnie. Najpierw sprawdź źródło informacji, a potem dopiero działaj. Może plotki o zwolnieniach czy braku podwyżki świadomie rozpuszcza pewna nieprzychylna ci osoba.

Nie martw się jednak na zapas. Po 8.07 nadejdzie czas sprawdzenia swoich umiejętności. Jeśli dotychczas praca nie dawała ci satysfakcji, teraz będziesz mógł rozwinąć skrzydła. Podczas lata wiele osób idzie na urlopy i ty możesz w zastępstwie wykonywać ich obowiązki. Jeśli jeszcze nie wiesz, co najbardziej chciałbyś robić, teraz masz okazję popróbować. Szef może być zaskoczony tym, że tak dobrze sprawdzasz się na innych stanowiskach. Nie marnuj okazji, żeby pokazać się z nowej, nie znanej jeszcze innym strony.

Poszukujący lepszej pracy będą w ciągłym ruchu. Osobiście odwiedzicie wiele firm, będziecie rozmawiać i o wszystko wypytywać. Szczęście wam sprzyja, a plotki o wolnej posadzie mogą okazać się prawdą. W drugiej połowie lipca możecie liczyć na dobre rady lub pomoc krewnych i dalszej rodziny.

URODZENI 20.04 – 30.04
Będziesz ciekawski i bardzo wścibski. Twoje informacje będą bardzo w cenie. Nie zmyślaj jednak zupełnie plotek, które przekazywać będziesz sąsiadom i krewnym. Pewne informacje, jakie dotrą do ciebie po 8.07, będą bardzo ważne. Nie przegap ich!

URODZENI 1.05 – 10.05
Uśmiechaj się jak najwięcej, ale nie ufaj nieznajomym osobom. Będziesz zbyt łatwowierny i otwarty na ludzi, co osoby o nieszczerych intencjach mogą natychmiast wykorzystać. Szczęście sprzyja ci w życiu rodzinnym i w miłości.

URODZENI 11.05 – 20.05
Będziesz wojowniczy i bardzo zdecydowany. W obronie swojej rodziny będziesz w stanie walczyć jak lew. Nie wszczynaj jednak wojen i kłótni rodzinnych, bo ich skutki mogą się skupić na tobie. Pokojowo rozwiązuj wszystkie spory.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer