Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Raku od 21.6.2016 do 21.7.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Daj się ponieść emocjom

W miłości staniesz się bardzo namiętny i zdecydowany. Daj się ponieść emocjom i nie wstydź się ani łez wzruszenia, ani uśmiechu szczęścia. Twoje spontaniczne reakcje zostaną docenione przez pewną bliską ci osobę.

Miłość
Nie czekaj, aż ktoś da sygnał do miłości. Sam zadbaj o swoje romanse i ukryte miłosne sprawy. Jeśli nie przejmiesz inicjatywy, wiele ciekawych znajomości może się po prostu skończyć lub przekształcić się w zwykłą znajomość. Planeta Wenus bardzo ci sprzyja w miłości do 11.07. Będziesz wywoływać u płci przeciwnej bardzo skrajne emocje, nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Zadbaj, żeby nie spędzać samotnie weekendów i wieczorów. Przy odrobinie pracy i zabiegów miłosna ofiara sama wpadnie ci w ręce.

Sprawy miłości będą dla ciebie ważne, ale iść będą w parze ze sprawami finansowymi. Jeżeli twój partner nie stara się i zaniedbuje wspólne finanse, może dużo stracić w twoich oczach. Daj mu jednak szansę, aby się poprawić. Jeśli oszczędności szukać będzie w twoich wydatkach na kosmetyki, jedzenie czy na podróże zagraniczne, to możesz nie wytrzymać i powiedzieć mu coś nieprzyjemnego. Spór załagodzi kolacja sam na sam, najlepiej podczas nowiu Księżyca 3-5.07.

Rodzina i przyjaciele

Jeśli w te wakacje jeszcze dobrze nie odpocząłeś, zaplanuj wreszcie chociaż krótki wyjazd nad wodę lub w góry. Możesz nie mieć już siły na ciągłe martwienie się o sprawy innych. Rodzina nie przejmie się sama twoim zmęczeniem, stań się więc choć na krótko egoistą. Nie łudź się, że ktoś odkryje twoje wakacyjne potrzeby. Ty natomiast będziesz w tym miesiącu zgadywać ukryte intencje i marzenia innych ludzi. Będziesz w stanie sprawić miłą niespodziankę nawet tym krewnym, których nie znosisz. Kilka przysług dla uciążliwych krewnych czy przyjaciół sprawi, że nie będą już mieli śmiałości prosić cię w przyszłości o więcej.

Kariera i pieniądze
Mimo wakacyjnego nastroju i skłonności do romansów, powinieneś bacznie obserwować sytuację zawodową. W pracy odkryjesz wiele nie znanych ci wcześniej spraw, a nawet afer. Nie chodź jednak ze wszystkim od razu do szefa. Lepiej wcześniej zrobić swój własny wywiad i sprawdzić, kto pracuje dobrze, a kto źle. Jeżeli zajmujesz poważne i kierownicze stanowisko, sprawdź czy twoi pracownicy wykonują sumiennie swój zakres obowiązków. Nie wprowadzaj terroru, tylko spokojnie porozmawiaj z tymi, którzy na niekorzyść odstają od reszty. Perswazją i naświetleniem wspólnej wam sytuacji więcej zdziałasz, niż represjami i groźbami. Jeśli dostaniesz ciekawą propozycję, warto ją wziąć pod uwagę i zdecydować się do 13.07.

Nikomu nie zwierzaj się, ile zarabiasz i jakie dodatki w pracy czy do emerytury otrzymujesz. Im mniej ludzie o tym wiedzą, tym więcej pieniędzy masz na koncie. Nie pożyczaj w tym miesiącu osobom, które nie umieją utrzymać finansowej dyscypliny. Sam też nie kuś się na żadne promocje i kredyty od ręki, bo nie jest to dobry czas, aby zadłużać się tylko po to, aby pojechać na kilka dni urlopu. Jowisz wciąż przebywa w trygonie do twojego znaku, a to dobry układ na mądre i długoletnie inwestycje.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Będziesz ciekawski i bardzo wścibski. Twoje informacje będą bardzo w cenie. Nie zmyślaj jednak zupełnie plotek, które przekazywać będziesz sąsiadom i krewnym. Pewne informacje, jaki dotrą do ciebie w czerwcu, będą bardzo ważne. Nie przegap ich!

URODZENI 1.05 – 10.05

Uśmiechaj się jak najwięcej, ale nie ufaj nieznajomym osobom. Będziesz zbyt łatwowierny i otwarty na ludzi, co osoby o nieszczerych intencjach mogą natychmiast wykorzystać. Szczęście sprzyja ci w życiu rodzinnym i w miłości.

URODZENI 11.05 – 20.05


Będziesz wojowniczy i bardzo zdecydowany. W obronie swojej rodziny będziesz w stanie walczyć jak lew. Nie wszczynaj jednak wojen i kłótni rodzinnych, bo ich skutki mogą się skupić na tobie. Pokojowo rozwiązuj wszystkie spory.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer