Horoskop dla Byka na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Merkury ożywi twoje życie towarzyskie

Czeka cię udany miesiąc, pełen niespodzianek i zagadek. Będziesz pomysłowy, ciekawski i bardzo ruchliwy. Chętnie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu lub odwagi. Nie przejmuj się teraz tak bardzo tym, co wypada osobie w twoim wielu lub na twoim stanowisku! Twoi przyjaciele starzeją się i marudzą, bo wciąż tylko narzekają i nie interesują się niczym nowym. Ty wcale nie musisz się z tym zgadzać! Znajdź nowe dziedziny i ambitne wyzwania, podejdź do wszystkich spraw inaczej niż zwykle. Twoje otoczenie będzie zaskoczone, ale już wkrótce wszyscy podążą twoim śladem. Złamiesz stare nawyki i przyzwyczajenia, a to przyniesie ci szczęście i poczucie zadowolenia. W tym miesiącu czeka cię kilka sympatycznych niespodzianek. Korzystne sekstyle Słońca i Neptuna sprawią, że na stare problemy i trudne sprawy popatrzysz z trochę innej niż zwykle perspektywy. Możesz spotkać ludzi, których śmiałe opinie i pozytywne doświadczenia pomogą ci podjąć ważne decyzje. Jest to miesiąc, w którym łatwiej będzie ci zmieniać stare strategie i działać w bardziej odważny i nowatorski sposób. Od 10.03 Mars będzie przebywał w twoim znaku, doda ci energii i przyspieszy wiele spraw.

Miłość
W tym miesiącu na nowych miłosnych zdobyczach nie będzie ci specjalnie zależeć. Chętnie za to pomożesz przyjaciołom w rozwiązaniu sercowych kłopotów. Będziesz doradzać i godzić zwaśnionych kochanków. Twoje rady będą przenikliwe, ostre i bezstronne. Niektórzy będą się nawet trochę gniewać, ale w końcu przyznają ci rację. Tyle zajęć i spraw odciągnie twoją uwagę od własnych kłopotów. Jednak właśnie trochę dystansu okaże się tym, czego ci najbardziej potrzeba!

Po 26.02 sam odkryjesz, że tak naprawdę czujesz się szczęśliwy i spokojny. Choć będziesz zajęty cudzymi sprawami, to cały marzec sprzyja  flirtom. Poczujesz się ładniejszy, weselszy i może warto będzie umówić się z kimś niezwykłym. Od wielkich słów i dozgonnych deklaracji trzymać się będziesz z daleka, ale okazji do dobrej zabawy nie zabraknie.

Bykom, które mają partnera, dobrze zrobi wspólny zimowy wyjazd, choćby tylko na weekend! Nie zabierajcie jednak przyjaciół, a dzieci tym razem zostawcie u teściów. Poświęćcie sobie więcej czasu i troski, a nie będziecie żałować.

Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Panna, Wodnik i Koziorożec. Romantyczne przemowy Wagi lub Ryby mogą cię trochę śmieszyć, ale dasz się w końcu uwieść ich rozmarzonemu spojrzeniu.

Rodzina i przyjaciele

Byki będą w tym miesiącu niepokorne. Wszystko, co nowe i niezbadane zacznie cię fascynować i pociągać. Daj się ponieść temu nastrojowi, zmień choć część starych przyzwyczajeń. Od osób młodych i odważnych nauczysz się więcej, niż przypuszczasz. Zapragniesz inaczej podzielić domowe obowiązki, a nawet przemeblować mieszkanie tak, abyś mógł mieć więcej miejsca dla siebie. Nie decyduj o niczym bez  porozumienia z domownikami, bo ktoś może mieć pretensję, a nawet się obrazić. Dobre rady innych mogą zacząć cię teraz denerwować. Krewni mogą poczuć się urażeni brakiem uznania dla ich wspaniałych pomysłów i prezentów. Będziesz jednak pewny siebie i bezkompromisowy. Mimo że jeszcze za wcześnie na wiosenne porządki, już teraz pozbądź się rzeczy, które zagracają mieszkanie lub są zupełnie nie przydatne. Doskonale dogadzasz się z przyjaciółmi. Łatwo będzie namówić cię na wydatki, związane z nowoczesnymi urządzeniami. Nowy komputer lub telefon okaże się zakupem, który cię uszczęśliwi.

Kariera i pieniądze
Postaraj się nie marudzić i nie opóźniać pracy. W sprawach zawodowych zapowiada się kilka niespodzianek, które jednak okażą się korzystne. Od 26.02 sekstyl Merkurego sprzyja zawodowym zmianom. Nie wahaj się zabrać za niezbędne porządki. Zakończ wreszcie sprawy i znajomości, które nie służą już niczemu dobremu. Pewne projekty i pomysły wymagać będą zmian i poprawek. Odważ się przyznać do starych błędów i przedstaw swoje nowe plany. Masz teraz szansę zyskać przychylność osoby na wysokim stanowisku, choć nie o wszystkich znajomościach i sprawach będziesz chciał opowiadać w szerszym gronie. Dbaj o swoje tajemnice, bo kiedy 26.02 planeta Merkury znajdzie się w znaku Ryb, może przynieść pewne nieporozumienia, które dotyczą towarzyskich wpływów i zakulisowych obietnic, o których oficjalnie nikt nie chce rozmawiać. W swoich nowych planach i pomysłach weź to pod uwagę, a szczęście nie opuści cię przez cały miesiąc. Zamiast się kłócić, negocjuj! Wspólnymi siłami możecie przecież wiele zdziałać.

Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Bliźnięta, Waga i Wodnik. Ryba i Rak mogą mieć co do ciebie własne plany, z którymi na początku marca nie będziesz chciał się zgodzić.

Poszukujący lepszej pracy mogą skorzystać dzięki podpowiedziom i radom znajomych oraz przyjaciół. W tym miesiącu szczęście przyniesie ci zmiana strategii. Zamiast wysyłać CV, zanieś je osobiście. Zamiast czekać, aż ktoś cię znajdzie, sam weź sprawy w swoje ręce. Możesz otrzymać ofertę, która pochodzić będzie z trochę innej niż twoja branży. Warto jej się przyjrzeć, nawet jeśli przyjęcie propozycji wymagać będzie od ciebie większej mobilności i dodatkowej nauki. Po 26.02 dzięki pomocy Merkurego spodziewajcie się dobrych wiadomości.

Zdrowie
Pomyśl, że już niedługo przyjdzie wiosna, a twoja kondycja wymaga poprawy. Po 10.03 zapisz się na aerobik lub jogę, zacznij zdrowo jeść i ogranicz słodycze. Koniunkcja Marsa pomoże ci regularnie ćwiczyć i szybko wrócić do formy. Jednak spiesz się powoli, bo Mars narazić cię może na kontuzje lub stłuczenia.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce doda ci sił i energii. Łatwo przeprowadzisz swoje zamierzenia, wygrasz z konkurencją. Teraz możesz zaczynać ambitne przedsięwzięcia, bo będziesz wytrwały i pewny siebie.

URODZENI 1.05 – 10.05

Merkury przyniesie ci powodzenie w miłości. Będziesz miał mnóstwo uroku, spodobasz się pewnej wyjątkowej osobie. To dobry czas, aby zawierać zgodę z ludźmi, prosić o pomoc i wsparcie.

URODZENI 11.05 – 20.05

Mars radzi ci, abyś pilnował zawodowych spraw. Możesz być roztargniony, dlatego zapisuj terminy ważnych spotkań i pamiętaj o tym, co obiecałeś szefowi czy rodzinie.

Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer