Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Pannie od 22.8.2016 do 22.9.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Sam weź się za swoje sprawy

Zamiast narzekać, że nikt ci nie pomaga, sam weźmiesz się za swoje sprawy. Pomożesz, doradzisz i świetnie się ze wszystkim uporasz.

Miłość
Będziesz się podobać, ale możesz być trochę nieśmiały. Zamiast się krygować, uwierz w piękne komplementy i weź na poważnie płomienne obietnice partnera. To dobry czas, aby poświęcić sobie więcej uwagi. A jeśli ktoś ci zagraża lub podrywa twojego ukochanego, to będzie miał za swoje. Przegonisz konkurencje i pokażesz, kto jest najważniejszy.

Samotnym Bykom serce żywiej zabije na widok kogoś, kto zostanie im przedstawiony przez przyjaciół. Nie czekaj za długo, tylko szybko się umów na randkę. Trygony Wenus i Jowisza do 9.09 sprzyjają  gorącym wyznaniom.

Rodzina i przyjaciele

Wsłuchaj się w potrzeby swoich bliskich. Spotkaj się z kimś, kto szuka wsparcia i dobrej rady. Będzie można ma tobie polegać, a rodzinne sprawy uda się pozałatwiać szybko i bez nerwów. Także większe zakupy dla domu okażą się bardzo udane. Trygona Wenus sprzyja też dbaniu o duchowe sprawy. Po pracy rusz się z domu! Warto nadrobić zaległości w dziedzinie sztuki. Wybierz się z rodziną lub znajomymi do kina lub na koncert, a nabierzesz mnóstwo pozytywnej energii.

Kariera i pieniądze
Wizja podwyżki i kariery będzie motywować cię do działania. Trygon Słońca przyspieszy twoją karierę. Odkryjesz jak lepiej porozumiewać się z ludźmi i co na prawdę ma wpływ na awans. Przegonisz konkurencję, a komuś, kto cię krytykował wreszcie pokażesz, gdzie jest jego miejsce. Inwestuj w nowe projekty, ale też na ten tydzień zaplanuj rachunki i większe porządki w swoim miejscu pracy. Znajdą się zaginione papiery, wyjaśni kilka nieporozumień lub tajemnic. Do 9.09 trygon Jowisza wspiera cię we wszystkich inwestycjach i rozwoju kariery.

Zdrowie
Merkury sprawi, że popatrzysz na siebie krytycznym wzrokiem. Zamiast zaczynać kolejną dietę, kup kije do nordic walking i rusz się wyrabiać formę. Zdrowie będzie ci dopisywać, a grypa w tym miesiącu znajdzie sobie inne ofiary.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce zapewni ci powodzenie. Uda się zakończyć rodzinny konflikt lub spór, który spędzał wszystkim sen z powiek. Wszystko ułoży się zgodnie z twoimi planami, a ty usłyszysz komplementy i pochwały.

URODZENI 1.05 – 10.05

Mars radzi nie obciążać trudnymi sprawami, bo może być ci trudno dotrzymać złożonych komuś obietnic. Odpocznij od zwykłych obowiązków, przeznacz więcej czasu na relaks i przyjemności.

URODZENI 11.05 – 20.05

Merkury pomoże ci wyjaśniać ważne sprawy, a nawet dzielić pieniądze. Trochę rozrywki też ci nie zaszkodzi, nie bądź taki poważny!Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer