Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2015 do 20.6.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Prawie jak wakacje

Przed tobą spokojny i nieco senny miesiąc. Kłopoty cię ominą i będziesz miał więcej czasu na randki i przyjemności. Odpocznij i niczym się nie martw. Konkurencja cię nie obiegnie, a wrogowie niczym teraz cię nie zaskoczą. Wykorzystaj czas na chwile oddechu i zastanów się, jak lepiej wykorzystać siły i możliwości, jakie posiadasz. W czerwcu planeta Wenus doda ci uroku i sprzyja towarzyskim imprezom oraz powodzeniu w miłości.

POZYCJE PLANET
Słońce i Merkury znajdują się w półsekstylu do twojego znaku zodiaku i nastawiają cię przyjaźnie do całego świata. Teraz możesz wreszcie trochę zwolnić tempa i odpocząć. Obowiązków będzie mniej, a przyjemności więcej i poczujesz się prawie jak na wakacjach. Mars, który znajduje się również w półsekstylu do twojego znaku, pomoże ci sprawnie rozwiązywać zawodowe sprawy. Sekstyl Wenus do 4.06 apewni ci pomoc przyjaciół, a kwadratura od 5.06 będzie kusić do rozrzutności. Trygon Plutona doda ci odwagi i zachęci do częstszego uprawiania sportu. Sekstyl Neptuna korzystnie wpływa na miłosne sprawy. Jowisz w kwadraturze sprawi, że warto teraz bywać wśród znajomych. Staniesz się lubiany i popularny, wszyscy chętnie pomogą ci lub doradzą w potrzebie. Saturn w kwinkunksie do twojego znaku radzi ci, abyś unikał konfliktów i częściej odpoczywał.

MIŁOŚĆ

W sprawach uczuć jeszcze wiele przed tobą, ale sekstyl Wenus sprawi, że w tym miesiącu możesz narzekać i marudzić na chwilowy brak miłosnych atrakcji. Jowisz każdego dnia podsuwa ci nowe okazje, dlatego nie bądź pesymistycznie nastawiony do życia i chwytaj szanse! Słuchaj teraz swojego serca, a nie tego, co na temat twoich miłosnych wyborów mówią inni ludzie. Stare sekrety, które teraz wyjdą na jaw, przykują twoją uwagę, a nawet zaszokują znajomych. Rozszyfrujesz intrygi pewnej zazdrosnej osoby, odkryjesz prawdę. Pamiętaj, że co było, to już dawno minęło! Inwestuj w przyszłość, bo najlepiej teraz na tym wyjdziesz.

Samotne Byki
mogą liczyć na nowe znajomości. Nie odrzucaj pochopnie zaproszeń na grilla lub premierę, bo spotkasz kogoś do pary. Przez cały miesiąc dbaj o siebie i częściej się uśmiechaj, a powodzenie cię nie opuści.

Byki w stałych związkach będą dużo planować, dekorować mieszkanie, ale trudno im będzie znaleźć czas dla siebie. W czerwcu lepiej trzymajcie się z dala od cudzych kłopotów, bo wasza opinia może sprawić, że ktoś się na was obrazi lub rozpocznie poważniejszą awanturę.

RODZINA I PRZYJACIELE
Twój dom pełen będzie przyjaciół, którzy wpadli z wizytą lub przynieśli ci sympatyczny prezent. Miesiąc sprzyja towarzyskiej aktywności, a jeśli planujesz grilla lub imprezę, to spodziewaj się szalonej zabawy i mnóstwa zadowolonych gości. Będziesz hojny i wyrozumiały, chętnie kupisz coś dla domu i bliskich. To także dobry czas, aby zaprowadzić wśród bliskich ci osób spokój i zgodę. Jeśli kłóciłeś się z sąsiadami, to wykorzystaj okazję i wreszcie zakończ niepotrzebne waśnie.

PRACA I NAUKA
Bądź uprzejmy i bacznie obserwuj to, co dzieje się dookoła ciebie. Niektóre konflikty mogą okazać się poważniejsze, niż sądzisz, dlatego lepiej unikać starych wrogów i być dyplomatą, a nie wojownikiem. Zadbaj o wsparcie ze strony przyjaciół i sprzymierzeńców, a w tym miesiącu bardzo umocnisz swoją zawodową pozycję. Półsekstyl Słońca sprzyja mądrym decyzjom, które dotyczą twojego budżetu i stylu życia. Policz swoje zasoby i zastanów się, w jaki sposób mądrze je zainwestować. Kupisz coś, o czym zawsze marzyłeś i poczujesz się zadowolony z tego, co cię otacza. To także dobry czas na wizyty w bankach i urzędach.

Poszukujący lepszej pracy mogą liczyć na dobre propozycje. Jednak rozmowy i ustalenia w maju mogą się trochę opóźniać. Nie denerwuj się i spokojnie czekaj na swoją szansę. Wenus od 4.06 przebywa w sekstylu do twojego znaku zodiaku, co pomoże ci dobrze wypaść podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Jeśli się uczysz lub studiujesz, to Jowisz pomoże ci szybko nadrobić różne zaległości. Możesz teraz zostać pupilkiem kogoś z autorytetem. Nie zawiedź zaufania, bo możesz wiele zyskać dzięki wsparciu i sympatii. Dobry plan będzie w tym miesiącu podstawą sukcesu! Jeśli zaś liczycie na łut szczęścia, to z pomocą przyjdzie wam Wenus.

FINANSE
Jowisz i Wenus sprzyjają finansowym sukcesom. Bądź cierpliwy, a postawisz na swoim. Jeśli twój pomysł nie został doceniony, to przedstaw go jeszcze raz w nieco innej formie. Warto też zrobić trochę porządku w rachunkach, sprawdzić oprocentowanie kart kredytowych. Możesz teraz otrzymać lepsze warunki w innym banku lub znaleźć kredyt, który będzie o wiele korzystniej oprocentowany. Bądź uparty, ciekawski i licz każdy grosz, a zakończysz tydzień na dużym plusie.


URODZENI 20.04 – 30.04
Będziesz mógł trochę odpocząć i zregenerować siły. Zaufaj swojej intuicji i nie ryzykuj bez potrzeby. W weekendy szczęście zacznie sprzyjać ci bardziej. Wenus pomoże ci wyjaśnić nieporozumienia i tajemnice, a życie stanie milsze.

URODZENI 1.05 – 10.05
Pochłoną cię domowe sprawy, randki i artystyczne wydarzenia. Nie dyskutuj tylko z szefem, bo stracisz dobry humor. Weekendy sprzyjają ważnym wydarzeniom towarzyskim. Ktoś poprosi cię o pomoc, a ty przy tej okazji zawrzesz interesujące znajomości.

URODZENI 11.05 – 20.05
Przestaniesz przejmować się drobiazgami, nabierzesz dystansu do przelotnych humorów szefa. Znajdź sobie pomocników, bo w tym miesiącu musisz mieć wolny czas na zabawę i miłość. Ciesz się życiem! Wenus sprzyja przypływowi gotówki i poprawie relacji z ważnymi osobami.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer