Horoskop dla Byka na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Teraz praca się opłaca

Zapowiada się ciekawy, choć pracowity miesiąc. Zrobisz dobry plan i spokojnie osiągniesz swoje cele. Przypomnisz sobie o starych sprawach i energicznie zabierzesz się za te sprawy, które nie mogą dłużej czekać. Nie wstydź się swoich dokonań i nie pozwól, aby przez fałszywą skromność lub zwyczajne lenistwo ubiegł cię ktoś mniej zdolny. Kwinkunks Słońca sprzyja nadrabianiu różnych zaległości. Nie pozwól się pospieszać i rób wszystko w swoim własnym rytmie. Nie bierz wszystkiego do siebie i unikaj nerwowych dyskusji. Otwarte konflikty trudno będzie załagodzić, a nerwowa atmosfera obróci się przeciwko tobie. Weź też pod uwagę, że starsze osoby patrzą na świat z innej perspektywy. Nie bądź uparty i negocjuj, a unikniesz niepotrzebnych sporów i błędów.

MIŁOŚĆ
Jesień sprzyja zabawie i miłości. Wykorzystaj przypływ energii, wybierz się za zakupy lub do fryzjera. Opozycja Wenus do 6.10 sprawi, że twoje decyzje okażą się słuszne. Będziesz się podobać, a to poprawi ci humor. Pamiętaj też, że połączenie pracy z miłością może teraz nie wyjść ci na dobre. Trzymaj się więc z daleka od plotek na temat erotycznych upodobań szefa, a na randkach nie rozmawiaj o swoich obowiązkach lub pracy.
Samotne Byki czeka miesiąc pełen nagłych pokus i nieokreślonych tęsknot. Przypomnisz sobie o różnych starych i niedokończonych historiach, a nawet zaczniesz dręczyć się wątpliwościami. Wyciągnij wnioski z tego, co było i nierozsądnym telefonem nie burz życia kochankom z przeszłości. Myśl o przyszłości, bo nowy związek ma szansę okazać się na prawdę dobry.
Byki w stałych związkach będą korzystać z uroków życia. Opozycja Wenus sprzyja wspólnym wyjściom i imprezom. Po 6.10 możesz stać się trochę zazdrosny. Unikaj konfliktów i pozwól drugiej osobie mieć własne zainteresowania. Wspólny weekendowy wyjazd doda wam sił, a nawet pomoże podjąć ważne życiowe decyzje.

RODZINA I PRZYJACIELE

Na twoją pomoc w codziennych obowiązkach trudno będzie teraz liczyć. Chętnie schowasz się gdzieś w kąciku przed rodzinnymi spotkaniami i domowymi obowiązkami. Do wielkich przemeblowań, przeprowadzek lub jesiennych porządków w ogrodzie trudno będzie cię namówić. Nie ulegaj też naciskom i nie rezygnuj ze swoich pomysłów tylko dlatego, że ktoś może być z tego powodu niezadowolony. Twoje reakcje mogą być zbyt ostre i nieprzemyślane. Jeśli jednak zdecydowanie chcesz pozbyć się kogoś lub czegoś ze swojego życia, to właśnie teraz nadarzy się ku temu sprzyjająca okazja.

PRACA I PIENIĄDZE

Uran będzie cię poganiał, a Saturn doradzać będzie rozwagę. Nie chwytaj kilku srok za ogon, tylko skoncentruj się na najważniejszych sprawach. W sprawach zawodowych powinnaś być teraz czujny i bardzo dokładny. Nowe propozycje warte będą uwagi i mogą przynieść ci godziwy zysk. Nie obiecuj tylko niczego dla świętego spokoju, a ważne dokumenty i umowy przed podpisaniem czytaj kilka razy. Po 6.10 pewne dawne konflikty i sprawy mogą znów zaprzątnąć twoją uwagę. Nie bagatelizuj ich i zastosuj nową taktykę, a odniesiesz sukces. Poszukujący lepszej pracy powinni cierpliwie składać aplikacje i czekać na odzew. Możesz mieć wrażenie, że wszystko opóźnia się lub komplikuje. Nie załamuj się! Po nowiu 6.07 możesz powrócić do starego pomysłu lub z dobrą wiadomością odezwie się ktoś, o kim już prawie zapomniałeś.

ZDROWIE

Czeka cię wiele ważnych spraw i ciekawych spotkań, ale zdrowie także wymagać będzie uwagi. Koniunkcja Urana sprawi, że niektóre Byki mogą stać się bardzo niecierpliwe i mieć problemy z koncentracją. Szczególnie w październiku powinieneś być ostrożny i wyrozumiały dla samego siebie. Nie bagatelizuj kataru i dreszczy, a w razie potrzeby spędź kilka dni na zwolnieniu. Uran dodaje energii, ale w razie przeziębienia może zesłać gorączkę i silne bóle głowy. Przez cały miesiąc unikaj alkoholu i spotkań z osobami, które ciągle narzekają na swoje zdrowie. Niech nie psują ci humoru!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Sprawnie uporasz się z obowiązkami, choć miesiąc w pracy może być trochę męczący. Gdy inni będą pić kawę i plotkować, ty będziesz zdobywać przewagę nad konkurencją. Masz szansę na sukces, zwłaszcza finansowy.

URODZENI 1.05 – 10.05
Uran w koniunkcji sprawi, że będziesz szybko podejmować decycje. Warto szukać sposobów na pozbycie się starych problemów. Nie oceniaj tylko ludzi po pozorach, bo ktoś może udzielić ci dziwnej, ale bardzo skutecznej porady.

URODZENI 11.05 – 20.05
Znajdź czas dla przyjaciół, bo wreszcie uda się szczerze porozmawiać na poważne tematy. Także mała impreza lub udział w ciekawym spotkaniu na temat hobby bardzo poprawi Ci nastrój, choćby było to tylko spotkanie przez Internet.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer