Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Byka na Słońce w Byku od 20.4.2014 do 20.5.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Podzielisz się szczęściem

Przed tobą dobre dni. Słońce i Merkury spotkają się w twoim znaku zodiaku! To najlepszy aspekt na spełnienie marzeń. Bądź dobrej myśli! Unikniesz kłopotów i wreszcie trochę odpoczniesz. Szczęście będzie ci sprzyjać i sam chętnie pomożesz komuś, kto tego potrzebuje. Udzielisz dobrej rady, a nawet sypniesz groszem i zasłużysz na szczere podziękowania.

MIŁOŚĆ
Samotne Byki będą cieszyć się wielkim powodzeniem, a okazji do nowych flirtów w majowy weekend wcale im nie zabraknie. Pobyt Słońca i Merkurego w twoim znaku zodiaku bardzo sprzyja nowym znajomościom. Warto zawierać nowe znajomości i z ufnością patrzeć w przyszłość. Sekstyl Wenus do 2.05 sprawi, że nabierzesz więcej śmiałości i dystansu do swoich kompleksów. Uprawiaj sport, bywaj na artystycznych wydarzeniach i towarzyskich spotkaniach, bo będziesz mógł poznać kogoś wyjątkowo ciekawego. Kiedy umawiasz się na randki, nie słuchaj porad zazdrosnych znajomych, tylko własnej intuicji. Zamiast patrzeć w przeszłość i rozgrzebywać wspomnienia, poszukaj szczęścia i uwierz, że w każdej chwili możesz zacząć wszystko od nowa. Dlatego odważnie szukaj miłości i nie słuchaj żadnych zazdrosnych komentarzy na temat swojego wieku lub wyglądu. Masz prawo żyć po swojemu i być szczęśliwy z kimś, kto podoba się tobie, a nie koniecznie wszystkim twoim znajomym.

Byki w związkach będą w doskonałym humorze. Szczęście będzie ci sprzyjać, a partner doceni wszystko, co robisz dla niego i waszego związku. Teściowie będą życzliwi, dzieci grzeczne, a rodzeństwo nie będzie się do niczego wtrącać. Jest szansa na sielankę i spełnienie marzeń. Maj to dla ciebie doskonały czas ma oświadczyny, gorące wyznania, ważne wspólne decyzje.

Jowisz w sekstylu pomoże ci uzyskać to, na czym ci najbardziej zależy. Przekonasz partnera do swoich pomysłów, wyjaśnisz nieporozumienia i sprawisz, że w waszym życiu znów będzie jak w romantycznej bajce.

PRACA
Koniunkcja Słońca sprawi, że twoje pomysły i plany będą dalekosiężne, ale z powodu majowego weekendu nie wszystko uda się szybko zrealizować. Nie przyspieszaj urzędowych spraw, których i tak nie uda się załatwić, a unikniesz nieporozumień. Warto za to zająć się rachunkami, drobnymi porządkami i częściej rozmawiać ze współpracownikami. Okaże się, że ktoś cię polubi i dzięki temu łatwiej uporasz się z trudną sprawą. Teraz możesz zakończyć stare konflikty, wyjaśnić nieporozumienia i zapracować na lepszą opinię w oczach szefa lub innej ważnej osoby. Bywaj na nieoficjalnych spotkaniach, nie opuszczaj służbowego grilla. Teraz narodzić się mogą nowe przyjaźnie, a nawet sojusze.

Do 6.05 warto ostro zabrać się za pracę. Merkury przebywa w twoim znaku zodiaku. Przyniesie ci nowe propozycje, pomoże znaleźć lepiej płatną posadę. Będziesz pomysłowy, energiczny i bardziej niż zwykle pewny siebie. Teraz możesz zaczynać ważne sprawy. Sekstyl Jowisza przyniesie ci powodzenie. Ważne osoby zwrócą na ciebie uwagę, a szansa na awans wzrośnie. Składaj podania i wnioski, umawiaj się na spotkania i bądź dobrej myśli.

FINANSE
Masz bardzo dobrą rękę do pieniędzy. Inwestuj, rób zakupy, szukaj okazji do nowych interesów. Mimo bardzo dobrej passy powinieneś teraz bardziej pilnować swoich sekretów, szczególnie przed osobami, które chciałyby znać poziom twoich zarobków. Możliwe są nieporozumienia, których powodem będą zapomniane sekrety i plotki. Słońce i Jowisz sprzyjają większym niż zwykle zyskom i szansom na bardzo udane interesy. Do 6.05 szczęście jeszcze bardziej ci sprzyja. Znajdziesz zaufanych pomocników, wtedy też uda ci się więcej wynegocjować lub załatwić w bankach czy urzędach. Nie bądź zazdrosny o cudze sukcesy. Pieniędzy starczy dla wszystkich, a opinia osoby przyjaznej i wyrozumiałej pozwoli ci zdobyć wpływowych przyjaciół.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer