Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Byka na Słońce w Wodniku od 20.1.2015 do 18.2.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Praca się opłaci

Czeka cię pracowity miesiąc. Kwadratura Słońca sprawi, że energicznie zabierzesz się za wszystkie ważne sprawy. Nie umknie ci żaden ważny szczegół. Uporasz się z zaległościami, pokonasz przeciwników i udowodnisz wszystkim, że można na tobie polegać.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu będziesz szczególnie pracowity i obowiązkowy. Zrealizujesz wszystko, co sobie postanowisz. Nie odkładaj więc ważnych spraw na później, bo właśnie terasz szczęście ci sprzyja. Kwadratura Słońca i Merkurego sprzyja ujawnianiu swoich talentów. Możesz wygrać w konkursie lub podjąć się ambitnego zamierzenia. Twoje zdolności do organizowania i planowania bardzo się wszystkim przydadzą. Będziesz decydować o cudzych sprawach, rozsądzać spory między przyjaciółmi.
W sprawach domowych zapowiada się jednak trochę zamieszania. Na porządki może zabraknąć ci czasu, co zirytuje starszych krewnych. Poświęć im więcej uwagi, a unikniesz nieporozumień.

SAMOPOCZUCIE
Planeta Mars wciąż przebywa w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Możesz czuć się zdenerwowany, byle uwaga może sprowokować cię do ataku na nieprzyjaciół. Tranzyt taki sprzyja szybkiemu załatwianiu spraw, nie oglądaniu się na cudze zdanie i potrzeby. Uważaj podczas uprawiania sportu, bo chęć rywalizacji może okazać się silniejsza niż rozsądek!
W sprawach zdrowotnych Mars może przynieść ci przeziębienie lub problemy z gardłem. Po 4.02 staniesz się spokojniejszy, łatwiej będzie ci zasypiać i odpoczywać.

MIŁOŚĆ
Wiele pilnych obowiązków sprawi, że na nowe flirty w styczniu zabraknie Bykom czasu. Nie martw się jednak, bo na wszystko przyjdzie odpowiednia pora. Zapragniesz wprowadzić więcej porządku także w swoje życie uczuciowe. Być może pewne romantyczne znajomości trochę przygasły i dojrzały już do tego, aby je zakończyć lub zmienić.

Samotne Byki szukać będą odpowiadzialnej osoby, a żarty i lekkie podejście do życia odstraszą je od najprzystojniejszej osoby. Po 4.02 szczęście zacznie ci sprzyjać, a trygon planety Wenus sprawi, że staniesz się bardzo atrakcyjny! Nie przegap szansy na nową znajomość, nawet jeśli randka wymagać będzie zmiany niektórych twoich planów.

Byki w stałych związkach będą krytyczne, także w stosunku do ukochanych osób. W styczniu postaraj się nie mieszać spraw uczuć z karierą i nie pozwól, by ludzie plotkowali o twoich uczuciach. Czyjaś zazdrość może ci trochę zaszkodzić. Nie proś więc nikogo o pośrednictwo w miłości, nie zwierzaj się osobom, które w przeszłości cię zawiodły. Luty sprzyja za to większym wspólnym inwestycjom i wydatkom.

PRACA I FINANSE
W pracy możesz liczyć na większe sukcesy, a nawet nagrodę. Zapowiadają się dni pełne ciekawych wydarzeń. Być może czeka cię reorganizacja lub zmieni się ktoś na wyższym stanowisku. Twój zakres obowiązków może się teraz poszerzyć, co nie wszystkim się spodoba. Niektóre propozycje mogą wymagać od ciebie większego wysiłku, a nawet konieczności dodatkowej nauki. Dzięki opanowaniu i dobremu przygotowaniu poradzisz sobie w każdej trudnej sytuacji. W lutym znajdzie się okazja do porzucenia niechcianych spraw, rozwiązania niekorzystnych umów, a nawet rozwiązania niektórych znajomości. Problemy przestaną ci doskwierać, a wrogowie sami wyciągną rękę na zgodę. Miesiąc sprzyja też załatwianiu różnych spraw w urzędach, a nawet sądach. Wenus sprawi, że osoby na wysokich stanowiskach będą ci o wiele bardziej niż do tej pory przychylne.

Poszukujący lepszej pracy energicznie zabiorą się za poszukiwania. Szczęście wam sprzyja, warto z większym optymizmem przeglądać oferty i odpowiadać na zapytania. Podczas rozmów kwalifikacyjnych wypadniesz bardzo dobrze. Zadbaj o wygląd, bo w tym miesiącu dobra prezencja może ci bardzo pomóc.

Byki, które się uczą lub studiują, będą w doskonałej formie. Zorganizujesz czas i plan zajęć tak, abyś nie miał z niczym zaległości. W styczniu będziesz w stanie uporać się z trudnymi egzaminami i pracami, które wymagają koncentracji i wysiłku. Luty, dzięki silnemu działaniu Jowisza i Merkurego, sprzyja nauce języków obcych.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer