Horoskop dla Byka na Słońce w Baranie od 20.3.2023 do 19.4.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Relaks i zabawa

Wenus w koniunkcji sprawi, że będziesz się wszystkim podobać. Zadzwoń do znajomych, odśwież kontakty ze starymi przyjaciółmi. Od 3.04 Merkury w koniunkcji do twojego znaku sprzyja otrzymywaniu od nich dobrych wiadomości. Udadzą się także większe zakupy.

MIŁOŚĆ
Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprzyja miłosnym sprawom i będzie szczególnie mocno pomagać ci do 10.04. Poczujesz się bardziej doceniany i chwalony, ale partner będzie też domagać się uwagi. Warto zapytać, czego potrzebuje do szczęścia, a w weekendy po prostu spełniać te zachcianki, zamiast umawiać się z przyjaciółmi. Trochę więcej czasu we dwoje dobrze wam teraz zrobi. Przekonasz się, że nadal wiele was łączy i jest o czym rozmawiać. Samotne Byki mają szansę poznać kogoś interesującego. Od 3.04, kiedy Merkury wkroczy do twojego znaku, staniesz się ciekawski i odważny. Przystojny Koziorożec od razu wpadnie ci w oko, a z Panną będzie się wspaniale rozmawiało. Do 10.04 masz świetny czas, jeśli nie nawet najlepszy w roku, żeby nawiązać flirt. Coś poważnego wreszcie może z tego być, więc bądź dobrej myśli.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Merkury w koniunkcji do twojego znaku od 3.04 sprzyja udanym zakupom dla domu i rodziny. Kiedy w domu zrobi się wygodniej, wszyscy będą się lepiej czuli i milej do siebie odnosili, nie tylko od święta. Wielkanoc bardzo udana, bo dzieci będą się słuchać, a reszta domowników sprawiedliwie podzieli się obowiązkami. Od 23.03 Pluton w kwadraturze sprawi, że będziesz silny i weźmiesz różne rodzinne sprawy w swoje ręce. Ktoś lub coś może nagle zacząć ci się nie podobać i będziesz chciał pozmieniać wcześniejsze ustalenia. Bliscy nie będą mieli innego wyjścia, jak po prostu się podporządkować. Od 25.03 Mars w sekstylu sprzyja aktywnemu odpoczynkowi, ale nie przesadzaj podczas sportowych wyczynów. Lepiej samemu iść na spacer, niż organizować innym różne atrakcje, które jednak mogłyby się im nie spodobać. Pomyśl wreszcie o sobie i swojej własnej wygodzie.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy będziesz dzielił budżet lub decydował o ważnych wydatkach. Nie pomiń tych, którzy zasługują na nagrodę, a zyskasz ich wdzięczność. A jeśli ktoś cię krytykuje, wysłuchaj go na spokojnie i wyciągnij wnioski ze stawianych ci zarzutów. Dzięki temu po Wielkanocy sytuacja bardzo się poprawi, a twoje wpływy w pracy znów wzrosną. Od 3.04 Merkury w koniunkcji także sprzyja poprawie twoich relacji z szefem i innymi ważnymi osobami. Możesz więcej zyskać lub wpadniesz na pomysł, co jeszcze mógłbyś zrobić, żeby mieć więcej pieniędzy. Jeśli trzeba, to wykorzystaj różne znajomości, a także nie wstydź się prosić przyjaciół o pomoc. Wydatki związane z domem i rodziną mogą być w tym miesiącu większe, nie tylko z powodu Wielkanocy. Inwestuj w piękne rzeczy, ale nie zadłużaj się po uszy, bo ktoś bliski ma na coś ochotę.
 
ZDROWIE
Zamiast ciągle siedzieć przed komputerem, zobacz, co dzieje się w pobliskim parku. Joga, nordic walking lub jogging pomogą ci szybko zgubić nadprogramowe kilogramy. Warto trochę podkręcić metabolizm, bo jeśli nie będziesz się ruszać, staniesz się nerwowy. Do 10.04 Wenus w twoim znaku sprzyja pielęgnowaniu urody. Nowa fryzura lub kolor to doskonały pomysł na poprawę humoru wiosną.
 
URODZENI 20.04 – 30.04
Potrzebujesz nieco więcej spokoju i czasu, aby przemyśleć swoje sprawy. Nie obawiaj się rozmawiać z przyjaciółmi o tym, co cię niepokoi lub trapi. Od 23.03 Pluton w kwadraturze pomoże zmienić na lepsze to, co ci się nie podoba.

URODZENI 1.05 – 10.05
Możesz mieć drobne kłopoty, którym sam nie będziesz winny. Nie przejmuj się, jeśli ktoś się spóźni lub zapomni o ważnej sprawie. Uran w koniunkcji radzi działać samodzielnie.
 
URODZENI 11.05 – 20.05
Neptun w sekstylu sprzyja zabawie i miłości. Warto zająć się wyglądem, zdrowiem i jeśli pogoda pozwoli, więcej być na powietrzu. Uda ci się odpocząć od stresów, dlatego nie bierz sobie na głowę dodatkowych domowych obowiązków.
 


Więcej horoskopów dla Byka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer