Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Lwie od 22.7.2016 do 21.8.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zaryzykuj, bo możesz tylko zyskać

Będzie się teraz działo! Planety szykują ci spore zamieszanie i zmiany planów. Przyjadą niespodziewani goście, pojawią się bardzo sympatyczne zaproszenia, a domownicy bez trudu namówią cię na różne rozrywki. Wakacyjny odpoczynek za sprawą Marsa będzie pełen wrażeń.

Miłość
Wenus zapewni ci powodzenie i dobry humor. Uważaj jednak na Marsa, który do 2.08 znajduje się w opozycji do twojego znaku i zapowiada trochę nieporozumień. Nie daj się wciągnąć w polemiki na temat pracy lub poglądów partnera, bo przesadzisz z krytykowaniem. Jednak ochoty na randki i spotkania towarzyskie będziesz mieć duże, co sprzyja udanemu życiu partnerskiemu.

Samotne Byki wreszcie rozprawią się z przeszłością i wykasują kilka starych wiadomości. Opozycja Marsa radzi nie wracać do tego, co dawno minęło. Od 5.08 Wenus w trygonie do twojego znaku sprzyja znalezieniu wyjątkowej osoby. Warto odwiedzać znajomych i szukać okazji do flirtowania.

Rodzina i przyjaciele

Domowe obowiązki staną się teraz wyjątkowo męczące. Dlatego przymkniesz oko na drobne niedociągnięcia i przestaniesz się przejmować każdym pyłkiem na dywanie. Trygon Merkurego od 30.07 sprawi, że znajdziesz siły i argumenty, aby lepiej podzielić domowe obowiązki. Nie daj sobie wmówić, że tylko ty potrafisz zrobić zakupy lub rozwiesić pranie. Zrób wszystkim szybkie szkolenie, a będziesz miał i święty spokój i jako taki porządek. W lipcu więcej aktywnie odpoczywaj, bo Mars znajdzie się w opozycji do twojego znaku, więc lepiej iść na spacer, niż dyskutować z domownikami.

Kariera i pieniądze
Słońce ci sprzyja i zachęca do snucia ambitnych planów, a Merkury w trygonie od 30.07 przyniesie doskonałe pomysły. Teraz możesz udowodnić szefowi, że bez ciebie tak łatwo sobie nie poradzi. Różne kontrole lub wizytacje wystawią ci bardzo dobrą opinię. Jednak opozycja Marsa w lipcu przestrzega przed plotkami i intrygami, dlatego nie wyolbrzymiaj problemów i spokojnie rób swoje. Pilnuj swoich zysków i nie pozwól, aby wyręczał się tobą ktoś leniwy i skąpy, a miesiąc w pracy będzie udany. Jowisz i Wenus wciąż ci sprzyjają, w sierpniu inwestuj, kupuj, proś o podwyżkę, szukaj lepszej pracy, bo twoja dobra passa trwa.

Zdrowie
Staniesz się wrażliwszy na wilgoć i przeciągi. W lipcu Mars w opozycji radzi ci, abyś dbał o zdrowie i kondycję. Podczas uprawiania sportu dbaj o swoje bezpieczeństwo. Mars dodaje ci sił, ale nie szarżuj za kierownicą czy na rowerze. Od 5.08 Wenus sprzyja zabiegom upiększającym.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Wenus sprzyja twoim miłosnym sprawom, pomaga docenić starania bliskiej osoby. Jeśli jesteś samotnym Bykiem, to nie przegap okazji do zawarcia sympatycznej znajomości.

URODZENI 1.05 – 10.05

Merkury sprzyja otrzymywaniu od nich dobrych wiadomości. Zadzwoń do znajomych, odśwież kontakty ze starymi przyjaciółmi.

URODZENI 11.05 – 20.05

Mars sprzyja uprawianiu sportu, dlatego zapisz się teraz na jogę lub zacznij regularnie ćwiczyć. W zdrowym ciele, zdrowy duch!Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer