Horoskop dla Byka na Słońce w Skorpionie od 23.10.2019 do 21.11.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szczęście w miłości

Przy tobie czas płynąć będzie miło i szybko. Będziesz lubiany i popularny. Nie bądź więc zdziwiony, jeśli pojawią się niespodziewani goście lub ktoś będzie chciał, abyś go ze sobą gdzieś zabrał. Słońce naprzeciwko twojego znaku zodiaku postawi na twojej drodze przychylnych ci ludzi. Masz szczęście w miłości, szczególnie podczas pełni Księżyca w twoim znaku 10-12.11.

MIŁOŚĆ
Spędzisz miłe udane dni. Bądź teraz spokojny o swoje miłosne sprawy, bo opozycja Słońca rozgrzeje namiętność. Wszystko w związku ułoży się tak, jak tego chcesz, jeśli tylko zaufasz swojej intuicji i partnerowi, a nie plotkom. Wiele zależeć będzie właśnie od ciebie, dlatego nie obawiaj się mówić o uczuciach i o tym, co was łączy. Zadbaj też o siebie i nawet podczas podróży lub zakupów wyglądaj elegancko, bo okazji do zawarcia ciekawych znajomości będzie teraz sporo.

Samotne Byki mogą w tym miesiącu spotkać kogoś, kto bardzo je zaintryguje swoimi poglądami i zainteresowaniami. Dyskutuj, umawiaj się na randki i bądź dobrej myśli na temat swojej miłosnej przyszłości. Wenus do 1.11 będzie cię popędzała do szybkiego podejmowania partnerskich decyzji, ale ty działaj zgodnie ze swoją naturą i nie decyzji zbyt pochopnie, komu oddasz swoje serce.

RODZINA I PRZYJACIELE

Jeśli coś cię martwi, to szybko zadzwoń do kogoś, kto zna wszystkie anegdotki z całej okolicy. Merkury pomoże ci zdobywać ważne i dobre informacje, a przy okazji poznasz kilka interesujących plotek. Towarzyskie spotkania będą bardzo udane. Nie daj się tylko wciągnąć w dyskusje o cudzych problemach, bo twoje opinie także zostaną przekazane dalej. W rodzinnych sprawach w tym miesiącu zapanuje więcej spokoju. Przejrzyj szuflady, a znajdziesz coś, czego od pewnego czasu szukasz. Pod koniec tygodnia udadzą się rodzinne spotkania, wyjazdy i wizyty. Opozycja Wenus od 1.11 sprawi, że będziesz wszędzie na czas.

PRACA I PIENIADZE
Na ambitne zadania i nowe, ciężkie obowiązki nie będziesz miał teraz ani siły, ani ochoty. Na szczęście problemów w pracy będzie mniej i uda ci się schować przed zbyt aktywnym szefem. Na zebraniach uśmiechaj się do wszystkich, ale nie daj się wmanewrować w cudze kłopoty. Będzie wesoło i mile spędzisz czas, a zdobyte umiejętności kiedyś ci się przydadzą. Jeśli prowadzisz własny biznes, to Merkury sprzyja udanym interesom. Będziesz mógł liczyć na więcej klientów i przypływ gotówki. Czasami warto zainwestować w coś, co dopiero w przyszłości przyniesie prawdziwy zysk.

ZDROWIE
Uran doda ci animuszu i sprawi, że nie złamie cię przeziębienie ani grypa. Jednak szanuj swój kręgosłup, nie noś ciężkich siatek! Możesz naderwać sobie mięsień, jeśli bohatersko zaczniesz sam taszczyć zgrzewkę wody i kilka wielkich siatek. Po 1.11 lepszy czas na zabiegi upiększające i spa.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Wenus zachęci cię do spotkania się z krewnymi i rodziną. Warto będzie szczerze porozmawiać o sprawach, które są dla was ważne. Pod wpływem wspomnień wszyscy staną się bardziej wyrozumiali. Nawet ktoś, z kim bardzo trudno się dogadać, zacznie z wami współpracować.

URODZENI 1.05 – 10.05

Merkury w opozycji pomoże ci w odkrywaniu sekretów. Czy tego chcesz, czy nie, ludzie będą ci się zwierzać ze swoich trosk. Jeśli jednak ktoś zacznie ci opowiadać intymne szczegóły swojej operacji, lepiej uciekaj, bo sam poczujesz się chory.

URODZENI 11.05 – 20.05
Słońce przyniesie ci szczęście w podróży. Możesz teraz jechać na drugi koniec świata, bo będziesz miał mnóstwo przygód i bezpiecznie wrócisz do domu. Weekendy sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi, wspomnieniom i szczerym rozmowom.Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer