Horoskop dla Byka na Słońce w Pannie od 23.8.2023 do 22.9.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Powodzenie i optymizm

Wakacje powoli się kończą, ale ty nadal będziesz w rozrywkowym nastroju. Słońce i Merkury w trygonach pomogą ci uniknąć trudnych sytuacji i dobrze się bawić. Nadal warto wyjeżdżać i poznawać nowych ludzi. Wszędzie, gdzie się pojawisz, będziesz mile widziany. Uda ci się także pomóc tym, którzy sami nie radzą sobie z trudnymi życiowymi sytuacjami.

MIŁOŚĆ

Przed tobą kolejny dobry miesiąc na rozpoczynanie ważnych wspólnych inwestycji lub znalezienie odpowiedniego partnera. Słońce w trygonie bardzo sprzyja twojemu życiu miłosnemu i sprawi, że właśnie na ciebie wszyscy zwrócą uwagę. Unikaj tylko plotek i skandali, bo wieść o nich rozniesie się lotem błyskawicy! Pełnia 31.08 w sekstylu też zapowiada wiele miłosnych sukcesów. Samotne Byki będą miały wysokie wymagania, ale Jowisz w koniunkcji przyniesie im mnóstwo nowych znajomości i ciekawych propozycji. Teraz możecie poznać kogoś, z kim będziecie się bardzo dobrze czuli. Nie oglądajcie się jednak za siebie, zapomnijcie o dawnych sprawach i odważnie szukajcie nowych wyzwań i nowych przygód. Wrzesień sprzyja bujnemu życiu towarzyskiemu i poznawaniu niezwykłych osób. Byki w związkach chętnie jeszcze gdzieś z partnerem wyjadą i będą spragnione rozrywki. Załatwiajcie rodzinne sprawy i uporajcie się z większymi zakupami czy decyzjami. Słońce w trygonie sprzyja towarzyskim imprezom, romantycznym randkom i dobrej zabawie we dwoje. Jeśli w wasz związek wtargnęła nuda, to najwyższy czas coś dla wspólnego dobra zmienić.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz w dobrym humorze, ale też ludzie będą od ciebie oczekiwać, że wskażesz im drogę. Będziesz pomysłowy i bardzo kreatywny, a także skłonny do popisywania się przed innymi. Zaplanuj teraz różne wyjazdy i spotkania z przyjaciółmi. Koniecznie znajdź czas na hobby, sztukę i randki. Słońce w trygonie sprawi, że będziesz niesamowicie kreatywny.
Merkury w trygonie też zachęci cię do podróżowania, poznawania nowych ludzi i sprzyjać będzie wszystkim rozrywkowym planom, nawet jeśli musisz już wracać do pracy czy szkoły.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Ten miesiąc to czas poznawania ciekawych ludzi, a także odkrywania nowych inspiracji i kierunku działania. Staniesz się teraz ciekawski, odważny, a dawne dokonania wydadzą ci się nudne. Musisz poszukać nowego celu, bo inaczej staniesz się nerwowy i zdekoncentrowany. Od 15.09 Merkury w ruchu prostym sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, rachunkom i kończeniu nudnych projektów. Potem skup się na nowych znajomościach, szkoleniach czy wyjazdach. Łatwiej ci będzie współpracować z innymi ludźmi, możesz stać się bardziej lubiany i popularny. Szukający lepszej pracy mogą narzekać na konkurencję i jakość ofert, ale nie warto się poddawać. Trygon Słońca sprzyja wygrywaniu w konkursach, pomoże wam dobrze wypaść i zainteresować sobą pracodawcę. Także Jowisz w koniunkcji będzie wam pomagać w poszukiwaniach dobrze płatnej posady.
 
 
ZDROWIE
Przez cały miesiąc warto ćwiczyć, dbać o kondycję i urodę. Mimo tego Uran w koniunkcji pogorszy twoją odporność. Odpoczywaj i wysypiaj się, a unikniesz poddenerwowania. Zbyt wiele atrakcji może sprawić, że staniesz się nerwowy i roztargniony, dlatego odpoczywaj i w miarę możliwości dobrze się prowadź.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04
Słońce w trygonie do twojego znaku zachęci cię do podróżowania, poznawania nowych ludzi i sprzyjać będzie wszystkim rozrywkowym planom. W pracy też sukcesy. Nadrobisz różne zaległości i zasłużysz na uznanie u przełożonych.
 
URODZENI 1.05 – 10.05
Jowisz w koniunkcji wciąż pomaga ci w sprawach finansowych. Staniesz się bardziej wymagający i samodzielny, dla pewnych osób może to być sporym zagrożeniem. Mimo tego walcz o swoją niezależność i ideały.
 
URODZENI 11.05 – 20.05
Uran w koniunkcji pomaga podejmować szybkie decyzje. Bądź otwarty na zmiany, nie odkładaj niczego na później i odważ się robić to, na co zawsze miałeś ochotę. Warto 
 


Więcej horoskopów dla Byka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer