Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Strzelcu od 21.11.2016 do 20.12.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ryzykuj, a wiele zyskasz

Korzystne trygony Wenus i Merkurego sprzyjają ambitnym dokonaniom, zapewniają ci powodzenie w miłości i dobry humor podczas towarzyskich spotkań. W tym miesiącu zasłużysz na pochwały i piękne komplementy. Mars będzie namawiać do wprowadzania w życie dobrych pomysłów.

Miłość
Wenus w trygonie do twojego znaku do 7.12 pomaga ci teraz nawiązywać serdeczne relacje z ludźmi. W miłości zapowiada się więcej sukcesów. Merkury w trygonie od 3.12 sprzyjać będzie flirtom, a kwadratura Marsa doda ci odwagi. Byki w związkach będą cieszyć się  bezpieczeństwem i chętnie zorganizują różne atrakcje dla partnera. Spędzicie czas we dwoje, zamiast biec z imprezy na imprezę. Uda się omówić wspólne sprawy, uniknąć problemów i nerwowych sytuacji.

Samotne Byki chętnie nawiążą romantyczną znajomość. Mars sprzyja flirtom na stoku, basenie lub w siłowni. Odważ się o coś zapytać, a reszta pójdzie jak z płatka. Trygon Wenus pomoże ci przyciągnąć rzesze fanów, ale i znaleźć kogoś, z kim warto pójść nie tylko na jedną randkę.

Rodzina i przyjaciele

Miesiąc będzie spokojny, a rodzinne sprawy biec będą spokojnym rytmem. Wenus we wszystkim ci pomoże. Uda się zaprowadzić wśród bliskich spokój i zgodę. Jeśli kłóciłeś się z sąsiadami, to wykorzystaj okazję i teraz zakończ sprawę, a znów będzie miło. Podczas towarzyskich spotkań uda ci się dyplomatycznie wybrnąć z plotek lub trudnych tematów. Jeśli jednak nie chcesz z kimś się spotkać, to nie zmuszaj się do zapraszania tej osoby. Nie musisz być miły dla kogoś, kto wchodzi ci na głowę!

Kariera i pieniądze
Merkury w trygonieod 3.12 pomoże ci uporać się z projektami, które wymagają więcej skupienia i cierpliwości, zwłaszcza do ludzi. Trygon Wenus do twojego znaku sprawi, że będziesz lubiany i łatwiej się ze wszystkimi dogadasz. Możesz też kogoś zastępować lub pomagać. Bądź zainteresowany pracą i wtrącaj się we wszystko, co możesz, bo dobrze na tym wyjdziesz. Zadbaj też o porządek wygodę w swoim miejscu pracy, bo ktoś ważny może cię niespodziewanie odwiedzić. W finansach lekka poprawa, a jeśli prowadzisz własny biznes, to wpadniesz na zyskowny pomysł lub coś korzystnie sprzedasz.

Zdrowie
Merkury i Wenus w trygonach dodają ci energii. Będzie ci cieplej, weselej i poczujesz, że jesień nie jest taka smutna. Pij zieloną herbatę i zioła na cerę, bo w tym miesiącu wypiękniejesz i nabierzesz blasku. Wybierz się do kosmetyczki, zrób manicure i nową fryzurę. Do 19.12 uważaj jednak podczas ćwiczeń czy intensywnego wysiłku, bo za sprawą kwadratury Marsa grozić ci będzie przeziębienie lub kontuzja.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Neptun radzi ci słuchać intuicji i zapisywać ważne sny. Będziesz spokojny, skoncentrujesz się na duchowości i rozwoju. Nie martw się na zapas i nie wyolbrzymiaj problemów, a spędzisz bardzo udany miesiąc.

URODZENI 1.05 – 10.05

Merkury sprawi, że poczujesz przypływ sił i optymizmu. Nie warto marnować ich na spory czy rodzinne kłótnie. Sprzyja ci szczęście w podróży, a nowe znajomości okażą się bardzo korzystne. Warto zadzwonić do przyjaciół i umówić się na spotkanie.

URODZENI 11.05 – 20.05

Mars pomoże ci walczyć o ważne sprawy, a przede wszystkim liczyć pieniądze i planować wydatki. Lepiej jednak unikać w tym miesiącu wtrącania się w cudze sprawy. Pozwól ludziom żyć ich własnym życiem, zamiast samemu decydować, co jest dla nich ważne.Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer