Horoskop dla Byka na Słońce w Byku od 20.4.2019 do 20.5.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czeka cię dużo atrakcji

Koniec nudy i stagnacji. Będziesz miał mnóstwo optymizmu, a twoja pozytywna aura dobrze wpłynie na całe otoczenie. Słońce sprzyja miłości, a Merkury podsunie ci ciekawe tematy do dyskusji.

MIŁOŚĆ
Wenus od 15.05 gości w twoim znaku i zsyła ci mnóstwo okazji do flirtowania i żartowania. Uważaj, bo do tego czasu planety zapowiadają trochę nieporozumień. Partner będzie zazdrosny i marudny, ale ty nie daj się wciągnąć w polemiki na temat blasków i cieni małżeńskiego życia. 15.05 Wenus wkroczy do twojego znaku i zwiększy szanse na zgodę i współdziałanie.

Samotne Byki wreszcie rozprawią się z przeszłością i popatrzą z optymizmem w przyszłość. Podczas nowiu w twoim znaku 4-5.05 sprzyja wam powodzenie, warto odwiedzać znajomych i szukać okazji do flirtowania.

RODZINA I PRZYJACIELE
Wiosna sprzyja upiększaniu domu. Og 6.05 Merkury w twoim znaku pomoże ci rozwinąć artystyczne talenty, a Słońce sprzyja odkrywaniu nowego hobby. Zaczniesz malować, projektować, dobierzesz idealne kolory. Twoje rady przydadzą się także przyjaciołom, którzy wybierają się na większe zakupy modnych ubrań i dodatków. Jako osobisty stylista ciuchów lub fryzur spodziewaj się wielu komplementów i podziękowań.

PRACA I PIENIADZE
Wenus sprzyja zyskom, ale wciąż każe ci oszczędzać każdy grosz. W maju Merkury w koniunkcji do twojego znaku pomoże ci sprawnie przejść przed klasówki, sprawdziany i podchwytliwe pytania. Warto pomyśleć o przyszłości i rozejrzeć za ciekawymi kursami. Jeśli nie masz jeszcze prawa jazdy, to to dobry moment na rozpoczęcie kursu. Merkury zachęca też do nauki języków obcych.

ZDROWIE
Słońce, Merkury i Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprawią, że zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały miesiąc będziesz zdrów jak ryba.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce namówi cię do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Możesz zacząć regularnie ćwiczyć, przejść na zdrowszą dietę, lepiej zorganizować swój dzień. Twoje życie stanie się przyjemniejsze.

URODZENI 1.05 – 10.05

Mars sprawi, że ludzie będą ci przychylni, a problemy same usuną się z twojej drogi. Korzystaj z każdej okazji, aby spotkać się z przyjaciółmi i trochę odpocząć.

URODZENI 11.05 – 20.05
Merkury radzi nie marnować energii na bezproduktywne dyskusje. Ucz się, pracuj, układaj plany zawodowej ekspansji. Wszystkie przeszkody są do pokonania.Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer