Horoskop dla Byka na Słońce w Wadze od 22.9.2020 do 22.10.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wenus sprzyja związkom

Uran w twoim znaku sprzyja sztuce, miłości i rozwijaniu ciekawych zainteresowań. Od 2.10 będzie jeszcze ciekawiej, bo Wenus w trygonie pomoże ci nabrać nowych sił życiowych. Szukaj więc tego, co rozwijające i ciekawe. Jowisz w trygonie zadba, żebyś bardzo dobrze wyszedł na nowych, kreatywnych pomysłach.

MIŁOŚĆ
Od 27.09 Merkury w opozycji sprawi, że nie będziesz się nudzić. Dostaniesz ciekawe wiadomości, a na portalach społecznościowych obserwować cię będą różne sympatyczne osoby. Masz powodzenie, ale do końca września możliwe jeszcze będą pomyłki i dziwne przygody. Od 2.10 Wenus w trygonie pomoże w mądrych decyzjach i poczujesz, że wiesz co masz w miłości robić. Baw się i szalej, zwłaszcza w towarzystwie Panny lub Koziorożca. W stałych związkach od 2.10 także o wiele więcej radości, a partner będzie miał lepszy humor. Uda ci się ruszyć go z kanapy i dobrze się razem bawić. Także romantyczne wyjazdy okażą się bardzo udane.

RODZINA I PRZYJACIELE
Postanowisz zrobić wokół siebie więcej porządku, zamiast czekać na rodzinkę. Mimo tego plany będą się zmieniać, bo od 27.09 Merkury w opozycji podsuwa coraz to nowe pomysły. Zamiast na obiad do mamy, pojedziecie do ciotki, a zamiast kupić kanapę, przywieziecie ze sklepu telewizor. Pd 2.10 Wenus w trygonie nauczy cię, jak się tym wszystkim nie przejmować i nie mieć wyrzutów sumienia, że spełniasz swoje zachcianki.  Za to Merkury w opozycji sprzyja też spotkaniom z przyjaciółmi, ale od 14.10 uważaj na sąsiedzkie plotki i nie hałasuj, jeśli za ścianą mieszka ktoś przewrażliwiony.

PRACA I PIENIĄDZE
Nie denerwuj się się, że ostatnio wszystko działo się za wolno, a na rezultaty każdych działań trzeba było czekać. Od 27.09 Merkury w opozycji przyniesie zaproszenia na ważne rozmowy. Gromadź różne ważne informacje, bo w decydującym momencie okaże się, że tylko ty jesteś w stanie coś załatwić lub zrobić. Jeśli trzeba, to od 2.10 Wenus w trygonie pomoże ci wyplatać się z niewygodnych układów. Także Jowisz sprzyja zdobywaniu dobrych zleceń i klientów, więc jeśli masz własny biznes, to działaj i bądź dobrej myśli. Współpracuj z Panną i Koziorożcem, a dobrze na tym wyjdziesz, bo oni też będą mieli ochotę na nowe zadania i dobrą rękę do pieniędzy.

ZDROWIE
Wenus w trygonie od 2.10 przekona cię, że jednak nie da się żyć bez nowych kosmetyków. Zadbaj o siebie, bo wygląd jest ważny dla twojego samopoczucia. Także Merkury w opozycji od 27.09 przypomni Ci o zaległych badaniach i wizytach u lekarza. Warto je załatwić przed 14.10, bo inaczej możesz się denerwować, czy wszystko jest w porządku. Jeśli szukasz dobrych specjalistów czy idealnego dentysty, to masz szansę ich teraz znaleźć.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Merkury w opozycji lubi bujać w obłokach, dlatego możesz mieć problemy z koncentracją. W pracy pilnuj ważnych haseł i dokumentów. Za to od 27.09 do 13.10 Merkury sprzyja  zakupom i spotkaniom z przyjaciółmi. Różne ploteczki też mogą być niezwykle ciekawe.

URODZENI 1.05 – 10.05
Wszyscy będą wobec ciebie uprzejmi, a Wenus w trygonie zapewni dobry czas na załatwianie różnych spraw. Przyjmuj zaproszenia, odwiedzaj krewniaków, dyskutuj o ważnych dla was sprawach.

URODZENI 11.05 – 20.05
Jeśli szukasz lepszej pracy lub coś trudnego załatwić, to masz na to szansę lub uda ci się poznać kogoś, kto chętnie Ci pomoże. Warto wysyłać oferty, bo nigdy nie wiadomo, co się mogło zmienić na lepsze. Saturn w trygonie pomoże ci postawić na swoim.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer