11 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Skorpionie od 23.10.2016 do 21.11.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przychylni ludzie

Przy tobie czas płynąć będzie miło i szybko. Będziesz lubiany i popularny. Nie bądź więc zdziwiony, jeśli pojawią się niespodziewani goście lub ktoś będzie chciał, abyś go ze sobą gdzieś zabrał. Słońce naprzeciwko twojego znaku zodiaku postawi na twojej drodze przychylnych ci ludzi.

Miłość
Spędzisz miłe udane dni. Bądź teraz spokojny o swoje miłosne sprawy, bo opozycja Słońca rozgrzeje namiętność. Wszystko w związku ułoży się tak, jak tego chcesz, jeśli tylko zaufasz swojej intuicji i partnerowi, a nie plotkom. Wiele zależeć będzie właśnie od ciebie, dlatego nie obawiaj się mówić o uczuciach i o tym, co was łączy. Zadbaj też o siebie i nawet podczas podróży lub zakupów wyglądaj elegancko, bo okazji do zawarcia ciekawych znajomości będzie teraz sporo.

Samotne Byki mogą w tym miesiącu spotkać kogoś, kto bardzo je zaintryguje swoimi poglądami i zainteresowaniami. Dyskutuj, umawiaj się na randki i bądź dobrej myśli na temat swojej miłosnej przyszłości. Mars do 8.11 będzie cię popędzał do szybkiego podejmowania partnerskich decyzji, ale ty działaj zgodnie ze swoją naturą i nie decyzji zbyt pochopnie, komu oddasz swoje serce.

Rodzina i przyjaciele

Jeśli coś cię martwi, to szybko zadzwoń do kogoś, kto zna wszystkie anegdotki z całej okolicy. Merkury pomoże ci zdobywać ważne i dobre informacje, a przy okazji poznasz kilka interesujących plotek. Towarzyskie spotkania będą bardzo udane. Nie daj się tylko wciągnąć w dyskusje o cudzych problemach, bo twoje opinie także zostaną przekazane dalej. W rodzinnych sprawach w tym miesiącu zapanuje więcej spokoju. Przejrzyj szuflady, a znajdziesz coś, czego od pewnego czasu szukasz. Pod koniec tygodnia udadzą się rodzinne spotkania, wyjazdy i wizyty. Trygon Marsa do 8.11 sprawi, że będziesz wszędzie na czas.

Kariera i pieniądze
Na ambitne zadania i nowe, ciężkie obowiązki nie będziesz miał teraz ani siły, ani ochoty. Na szczęście problemów w pracy będzie mniej i uda ci się schować przed zbyt aktywnym szefem. Na zebraniach uśmiechaj się do wszystkich, ale nie daj się wmanewrować w cudze kłopoty. Będzie wesoło i mile spędzisz czas, a zdobyte umiejętności kiedyś ci się przydadzą. Jeśli prowadzisz własny biznes, to Merkury w opozycji do 11.11 sprzyja udanym interesom. Będziesz mógł liczyć na więcej klientów i przypływ gotówki. Czasami warto zainwestować w coś, co dopiero w przyszłości przyniesie prawdziwy zysk.

Zdrowie
Mars w trygonie do twojego znaku do 8.11 doda ci animuszu i sprawi, że nie złamie cię przeziębienie ani grypa. Jednak szanuj swój kręgosłup, nie noś ciężkich siatek! Możesz naderwać sobie mięsień, jeśli bohatersko zaczniesz sam taszczyć zgrzewkę wody i kilka wielkich siatek.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Wenus zachęci cię do spotkania się z krewnymi i rodziną. Warto będzie szczerze porozmawiać o sprawach, które są dla was ważne. Pod wpływem wspomnień wszyscy staną się bardziej wyrozumiali. Nawet ktoś, z kim bardzo trudno się dogadać, zacznie z wami współpracować.

URODZENI 1.05 – 10.05

Merkury w opozycji pomoże ci w odkrywaniu sekretów. Czy tego chcesz, czy nie, ludzie będą ci się zwierzać ze swoich trosk i sekretów. Jeśli jednak ktoś zacznie ci opowiadać intymne szczegóły swojej operacji, lepiej uciekaj, bo sam poczujesz się chory.

URODZENI 11.05 – 20.05

Słońce przyniesie ci szczęście w podróży. Możesz teraz jechać na drugi koniec świata, bo będziesz miał mnóstwo przygód i bezpiecznie wrócisz do domu. Weekendy sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi, wspomnieniom i szczerym rozmowom.Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer