Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Byka na Słońce w Baranie od 20.3.2015 do 19.4.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będzie spokojniei

Czeka cię spokojniejszy miesiąc. Trudno będzie cię zainteresować nowych sprawami. Będziesz planować wielkanocne atrakcje i z nadzieją marzyć o kilku dniach wielkanocnego urlopu. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele, bo potrzebujesz teraz więcej ciszy i spokoju.

Główne wydarzenia
Na nowe wyzwania nadejdzie czas w przyszłym miesiącu. Teraz postanowisz zakończyć stare sprawy i wreszcie zrobisz wokoło siebie trochę porządku. Miesiąc sprzyja ważnym przemyśleniom i planom. Jednak trudne sprawy mogą toczyć się wolniejszym rytmem, a nawet wyjdą na jaw różne zaległości i niedociągnięcia. Nie martw się teraz sprawami, na które nie masz wpływu. Po 4.04, kiedy nastąpi pierwsza wiosenna pełnia księżyca, poczujesz pierwsze wiosenne ożywienie. Nabierzesz ochoty na wiosenny wyjazd, a zawodowe problemy i trudne sprawy przestaną cię stresować. Będzie to dobry czas na spotkania z przyjaciółmi. W twoim otoczeniu pojawi się kilka sympatycznych osób o dość rewolucyjnych poglądach i pomysłach. Wielkanoc okaże się dla ciebie czasem odpoczynku i radości. Jednak po 7.04 będziesz musiał skoncentrować się na ważnych sprawach. Dni do 20.04, kiedy Słońce wkroczy w twój znak, nie sprzyjają żadnym ryzykownym działaniom.

Samopoczucie
Zadbaj wreszcie o siebie, bo zabraknie ci sił na ważne sprawy. Półsekstyl Słońca sprawi, że możesz być bardziej niż w poprzednich miesiącach narażony na przeziębienia i chandrę. Pierwsze wiosenne dni sprzyjają aktywności fizycznej, ale ty nie powinieneś przesadzać! W marcu mogą wyjść na jaw różne zaniedbania z poprzednich miesięcy, lepiej więc, abyś traktował swój organizm z wyrozumiałością i uwagą. Wielkanoc przeznacz na odpoczynek i spotkania z rodziną. Wielkie porządki w domu i ogrodzie są ważne, ale w tym roku nie staraj się być idealny. Im ambitniejszy plan sobie wyznaczysz, tym więcej możesz mieć zaległości. Zajmij się tylko tym, co najważniejsze, a resztę czasu przeznacz na odpoczynek i zabawę.

Miłość
W tym miesiącu będziesz romantyczny, ale też zmienny w swoich zachciankach i opiniach. Jednego dnia wszystko będzie ci się podobać, a drugiego niespodziewanie pogrążysz się w ponurych rozmyślaniach. Koniunkcja  Wenus, której wpływ odczuwać będziesz od 11.04 sprzyja porządkom w uczuciach. Jednak półsekstyl Słońca sprawi, że możesz czuć się niepewnie we wszystkich uczuciowych sprawach. Możesz poczuć się samotny lub sam nie docenisz swoich zalet. Miesiąc nie sprzyja ryzykownym decyzjom i uwodzeniu za wszelką cenę. Przebywaj wśród ludzi, z którymi czujesz się bezpiecznie i unikaj plotek, a nie spotkają cię miłosne kłopoty. Po 10.04 będziesz w lepszym humorze, a wątpliwości i problemów będzie mniej niż w marcu.

Samotne Byki będą roztrząsać wydarzenia z przeszłości. Ktoś przypomni ci o dawnych obietnicach lub zadasz sobie kilka pytań na temat decyzji, jakie podjąłeś w przeszłości. Nie jest to jednak dobry czas, aby cokolwiek omawiać lub wyjaśniać. Dopiero w kwietniu szczęście w miłości zacznie ci bardziej sprzyjać. Dni sprzyjają za to nowym znajomościom zawartym w podróży.

Byki w stałych związkach
mogą w tym miesiącu być zazdrosne o sprawy partnera. Trudno jednak będzie wam jednoznacznie określić, co właściwie was denerwuje. Unikajcie kłótni, nie słuchajcie plotek. Planeta Wenus sprawi, że uda się wam uporządkować miłosne sprawy. Będzie to dobry czas, aby więcej czasu spędzić tylko we dwoje. Jowisz doda Bykom sił i odwagi, choć przedświąteczne przygotowania mogą w tym roku być stresujące. Jeśli czujesz, że nie masz ochoty na Wielkanoc w towarzystwie nudnych krewnych, to powiedz to rodzinie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Kariera i pieniądze
Czeka cię spokojniejszy czas. Z uwagi na nadchodzącą Wielkanoc twoje sprawy będą toczyć się spokojniejszym rytmem. To czas kończenia i rozliczania się w ważnych zadań oraz układania ciekawych planów na wiosenne miesiące. Do 11.04 sprzyja ci koniunkcja Wenus. Dzięki niej szybko uporasz się z różnymi zaległymi urzędowymi sprawami. Podczas pełni Księżyca 3-4.04 unikaj ryzykownych decyzji i nie rozstrzygaj cudzych sporów. Po wielkanocnej przerwie różne ważne decyzje mogą się zmienić. Bądź wtedy przygotowany na nowe sytuacje, do których będziesz musiał się szybko przystosować.

Poszukujący lepszej pracy powinni aktywnie działać w marcu i pierwszych dniach kwietnia. Do 30.03, kiedy Merkury przebywa w półśekstylu do waszego znaku zodiaku, możecie liczyć na ciekawsze propozycje. Jednak miesiąc może okazać się pełen zmian i niespodzianek. Możecie liczyć na pomoc przyjaciół. Dopiero po Świętach okaże się, co wszystkie nowe propozycje były warte.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer