Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Byka na Słońce w Byku od 20.4.2015 do 20.5.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Złagodniejesz i zapragniesz odpocząć

Pewne sprawy przestaną cię aż tak interesować. Niektóre rodzinne plany okażą się ważniejsze od twoich zawodowych ambicji. Nie martw się, jeśli coś nie będzie szło po twojej myśli. Po prostu odpocznij.

MIŁOŚĆ
Nadchodzi czas miłosnej stabilizacji. W tym miesiącu gwiazdy sprzyjają zacieśnianiu relacji z bliskimi osobami oraz rozwijaniu dopiero co nawiązanych znajomości. Od 8.05 Wenus sprzyja każdym twoim planom. Na wyjazdach i spotkaniach towarzyskich będziesz nieśmiały i skromny. Dlatego trudno cię będzie zauważyć w tłumie. Nie martw się tym. Po prostu wykorzystaj te miłosne okazje, które już się pojawiły. Daj się jednak wykazać tym osobom, którym zależy na twojej opinii i uczuciach. Nic tak przecież na pogłębia relacji między dwojgiem ludzi jak wspólna praca czy gotowanie. Byki, które chwilowo zostały słomianymi wdowami czy wdowcami, ponieważ ich partnerzy wyjechali na długi weekend z dziećmi, znajomymi czy w interesach, nie będą narzekać na brak wrażeń i rozrywek.

RODZINA I PRZYJACIELE
Sprawy rodziny mogą przesłonić inne sprawy i problemy. Okaże się, że bez ciebie dom i rodzina nie dają sobie zupełnie rady. Pozwól innym wyżalić ci się i wypłakać ze swoich problemów.  Będziesz na tyle opiekuńczy i troskliwy, że przyjaciele i rodzina z chęcią odwiedzać będą twój dom i zostawać dłużej, na poważne rozmowy. Nie żałuj czasu, jaki im poświęcisz. Ty też kiedyś możesz potrzebować pomocy. Mimo wszystkich rodzinnych obowiązków uda ci się na szczęście znaleźć trochę czasu dla ciebie. Wypoczynek na działce wśród tak ulubionych przez ciebie kwiatów i drzew doda ci sił i wprawi cię w dobry humor na wiele dni.

PRACA I NAUKA
Będziesz mieć dużo pomysłów, ale mało okazji do ich realizacji. W pracy lepiej się nie wychylaj i rób, o co cię poproszą. Wszystkie świetne pomysły zapisz sobie i wykorzystaj, kiedy nadarzy się korzystna okazja. Szef czy przełożony, z którym do niedawna kłóciłeś się o drobiazgi, może zmienić swoją opinię na twój temat. Postaraj się, aby była to zmiana na lepsze. Nie bierz tez zbyt długiego urlopu, bo nieżyczliwe ci osoby mogą wykorzystać tak długą nieobecność i zrobić wokół tego wielką sprawę. Nawet jeśli cię nie ma w biurze, postaraj się, aby ktoś ci życzliwy kontrolował sytuację i donosił ci najnowsze plotki. Nów w twoim znaku 18.05 przyniesie odpowiedzi na ważne pytania.

FINANSE
Będziesz opiekuńczy i bardzo spokojny, co przełoży się na wydatki, bo każdemu będziesz chciał kupić prezent lub zafundować bilet do kina. Na szczęście trudno cię będzie namówić na ryzykowne decyzje finansowe czy na wyjazdy w nieznane. Nie przejmuj się, jeśli inni wyśmieją takie twoje zachowanie i rób wszystko po swojemu, a na pewno nie stracisz. 4.05 podczas kwadratury Słońca z Jowiszem możesz wiele zyskać, pytaj, dbaj o swoje interesy, wykonuj ważne telefony.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer