Horoskop dla Byka na Słońce w Baranie od 20.3.2020 do 18.4.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Spokojniejszy czas

Miesiąc spędzisz wśród sympatycznych i pomocnych ludzi. Będziesz się wszystkim podobać i łatwo przystosujesz się do nowych okoliczności. Mimo trudnej sytuacji na świecie, z optymizmem patrz na wszystko, co się dookoła ciebie dzieje. Planety będą stabilizować twoje życie i pozwolą ci uniknąć zagrożeń, jeśli będziesz zachowywać się rozsądnie i zgodnie z procedurami. Wenus w znaku Byka do 3.04 pomoże ci w sprawach finansowych.

MIŁOŚĆ
Szybko wyleczysz się z miłosnych kompleksów, bo Wenus w twoim znaku pomoże ci wyzwolić się spod wpływu różnych zazdrosnych i dołujących osób. To bardzo dobry miesiąc dla samotnych Byków, które wreszcie uporają się ze wspomnieniami i zamkną za sobą drzwi do przeszłości. Tuż przed świętami 7-8.04 pełnia Księżyca w półsekstylu do twojego znaku sprzyja miłosnym czarom i romantycznym znajomościom. Wszystko jest jeszcze możliwe.

Byki w związkach będą zadowolone ze swojego miłosnego życia. Udadzą się też wielkanocne spotkania i wyjazdy, a rodzinne imprezy będą pełne sympatycznych ludzi. Mimo tego najlepiej będzie wam razem z domu. Kolacja przy świecach to najlepszy sposób na odstresowanie się.

RODZINA I PRZYJACIELE

Rodzinne sprawy układać się będą pomyślnie. Merkury namówi cię do poprawy relacji z krewnymi, a nawet sąsiadami. Jeśli z kimś miałeś na pieńku, to dobrze wszystko sobie wyjaśnić i podać ręce na zgodę. To dobry czas, aby coś zrobić razem, zamiast w kółko wypominać sobie stare grzeszki. Upiecz ciasto i odpocznij z ludźmi, których lubisz.

PRACA I PIENIADZE
Jowisz pomaga ci w zawodowych sprawach. Możesz teraz łatwo i szybko zdobyć uznanie, a nawet sympatię różnych ważnych osób. Choć podlizywanie się komuś ważnemu nie jest w twoim stylu, to w tym miesiącu po prostu będzie ci łatwiej dogadać się z szefem lub współpracownikami. Wykorzystaj dobrą passę i załatw to, co jest zaległe lub po prostu trudne. Będziesz niezwykle szybko kojarzyć fakty i odkrywać sekrety. Dlatego nie warto leniuchować, bo możesz teraz zdobyć dobre kontakty zawodowe i wyrobić sobie lepszą pozycję. Wenus w twoim znaku do 3.04 wspiera cię w rozsądnych decyzjach finansowych i pomaga lepiej zarabiać.

ZDROWIE
Nic nie powinno ci teraz dolegać, ale możesz być bardziej senny i drażliwy. Słońce w półsekstylu do twojego znaku radzi ci zadbać o wygodę. Regeneruj siły, unikaj nadmiernego wysiłku i nie wymagaj od siebie bicia olimpijskich rekordów.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce radzi zwolnić tempo. Będziesz mniej spostrzegawczy, bardziej senny i zdystansowany. Unikaj ryzyka, zadbaj o siebie i nie martw się niczym na zapas.

URODZENI 1.05 – 10.05

Wenus zachęca do robienia zakupów. Zrób listę potrzebnych rzeczy, bo łatwo będzie namówić cię na kredyty lub promocje.

URODZENI 11.05 – 20.05
Mars radzi unikać ludzi, których nie lubisz. Nie przekonasz ich do swoich pomysłów, a tylko stracisz czas i się zdenerwujesz. Kłótnie i spory nie wyjdą ci na dobre, a nowi wrogowie mogą być od ciebie potężniejsi.


Więcej horoskopów dla Byka

NowoÂści wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz siê z symbolik¹ dziewi¹tek, nauczysz siê odczytywaÌ alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wró¿ebne interpretacje karty S³oùce. Prezentujemy równie¿ historiê Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te¿ rozk³ady dla samotnych: Czas na mi³oœÌ, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj¹ siê teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym po³o¿eniu Wenus, a tak¿e artyku³ na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiê¿yc, zapoznasz siê z bogatym zwierzyùcem w Tarocie Thota, zapoznasz siê z pog³êbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy równie¿ rozk³ady na nowe sytuacje: na pierwsz¹ randkê, now¹ pracê czy now¹ znajomoœÌ. Dowiesz siê, jakie litery i dŸwiêki przyporz¹dkowane s¹ wielkim arkanom, co mo¿e ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer