Horoskop dla Byka na Słońce w Raku od 20.6.2024 do 21.7.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Łap finansowe okazje

W tym miesiącu nawet na plażowym leżaku będziesz kalkulować, liczyć i inwestować. To wszystko po to, aby twoje życie wreszcie stało się trochę wygodniejsze. Uważaj tylko, aby nie przesadzić ze swoimi żądaniami. Małymi kroczkami i uporem prędzej dojdziesz do swoich celów, niż dramatycznymi scenami i kłótniami.

MIŁOŚĆ
Słońce w sekstylu przynosi powodzenie, ułatwia nawiązywanie nowych znajomości i sprawia, że ludzie chętnie będą przebywać w twoim towarzystwie. Samotne Byki będą szukać kogoś, z kim można poflirtować i miło spędzić czas. Warto bywać na mieście, spotykać się ze znajomymi, zakładać profile w serwisach randkowych. Od 2.07 staniecie się spokojniejsi i bardziej wybredni, a różni wielbiciele czy wielbicielki mogą zacząć was trochę irytować swoimi pomysłami. Będziecie chcieli wszystkimi rządzić i sami o wszystkim decydować. Na randce panujcie nad nerwami, a niektóre kontrowersyjne poglądy zachowajcie tylko dla siebie. Byki w związkach czeka bardzo dobry miesiąc. Będziecie mogli liczyć na pomoc partnera w różnych ważnych i trudnych sprawach. Zadbajcie o wspólne finanse i inwestycje, bo miesiąc sprzyja rozsądnym decyzjom. W lipcu Merkury sprzyja wspólnym wyjazdom i spędzaniu czasu tylko we dwoje. Możliwe jednak spory z krewnymi, którzy od pewnego czasu wtrącali się w wasze sprawy. Teraz chętnie powiecie im co naprawdę o nich myślicie.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Mars do 19.07 będzie poganiać cię i nakłaniać do ryzykownych decyzji, bo znajduje się w twoim znaku. Możesz być bardziej niecierpliwy i kłótliwy, sprzeciwiać się różnym autorytetom, a za kierownicą samochodu zachowywać się jakbyś nagle dostał wścieklizny. Tyle energii naraz warto spożytkować na jakiś cel, a nie złościć się na innych. Uprawiaj sport, zmieniaj stare przyzwyczajenia, ale przez cały miesiąc dbaj o zdrowie i szanuj innych ludzi. Mars może przynieść kontuzje i wypadki z powodu nieuwagi i złego oszacowania sił. Panowie spod znaku Byka powinni podwójnie uważać na to, z kogo sobie żartują i z czyją narzeczoną flirtują. Pod dyskoteką czy klubem nie dyskutuj z ochroną, bo źle się to może skończyć. Na szczęście Wenus sprawi, że popatrzysz z optymizmem na trudne stare i sprytnie znajdziesz wyjście z różnych kłopotów. Od 20.07 będziesz miał szczęście w podróży i dobrą rękę do nowych znajomości. Dlatego daj sobie i ludziom szansę, zaczynaj nowe sprawy i nie myśl o dawnych nieporozumieniach.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Będziesz się podobać, a twoje poglądy będą interesujące dla innych. Warto to wykorzystać, również w sprawach zawodowych. Merkury do 1.07 tworzy sekstyl do twojego znaku zodiaku i zachęca cię do podróży oraz poznawania nowych rzeczy. Warto też odnowić różne stare znajomości i zapomniane, ale wciąż przydatne kontakty. W lipcu za to Merkury sprzyja rodzinnym i domowym sprawom, a także poprawie wyglądu domu. Masz szansę lepiej porozumieć się z krewnymi, pogodzić z sąsiadami i pozmieniać na lepsze różne rodzinne schematy.
 
ZDROWIE
Mars sprawi, że będziesz miał wiele sił, ale jednocześnie możesz być podatny na drobne kontuzje i przeziębienie. Zadbaj więc o siebie i zwróć także uwagę na to, co jesz. To dobry moment abyś zaczął zdrowiej i bardziej regularnie się odżywiać. Słońce w sekstylu sprzyja samym dobrym wydarzeniom i poprawie stanu zdrowia, ale też przynosi wzrost wagi, jeśli ktoś o siebie nie dba i najpierw głodzi się, a potem objada chipsami. Dbaj o siebie i żyj zdrowo, zwróć też uwagę na swoją wygodę. Wenus kocha zabiegi kosmetyczne, ale jeśli będziesz niewyspany, to nie pomogą najdroższe kosmetyki. W wakacje Byki powinny trochę odpocząć.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04
Nie przesadzaj z komentowaniem cudzych spraw. Ktoś może cię nie zrozumieć, ale i tak się obrazi. Najlepiej zajmij się swoim hobby, odpocznij od nadmiaru obowiązków.
 
URODZENI 1.05 – 10.05
Słońce w sekstylu ma cię pod swoją opieką. To sprzyja nawiązywaniu nowych przyjaźni, a także zawieraniu zgody z ludźmi, którzy do tej pory krytykowali twoje pomysły i plany. Nie bój się nawet pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę.
 
URODZENI 11.05 – 20.05
Uran w koniunkcji zapewni ci więcej sił. Wykorzystaj dobrą passę i spełnij swoje marzenie: wybierz się w piękne miejsce, spotykaj się z przyjaciółmi, rób zakupy. W miłości też masz wielkie powodzenie.
 


Więcej horoskopów dla Byka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer