Horoskop dla Byka na Słońce w Byku od 19.4.2017 do 19.5.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź otwarty na nowe propozycje

Słońce przemierza twój znak zodiaku. Będziesz się podobać i bez trudu załatwisz ważne dla ciebie sprawy. Szukaj piękna, chodź na randki i ciesz się wiosną.

Miłość
Słońce weszło do twojego znaku i pomoże ci zacząć wszystko od nowa. Jest dobrze tak, jak jest! Przestaniesz martwić się kompleksami i nie będziesz więcej przejmować się przeszłością. Nad atmosferą w związku warto teraz popracować, bo ukochana osoba chętnie spełni twoje zachcianki. Warto więcej być we dwoje, uprawiać razem sport lub ciekawe hobby.

Samotne Byki
chętnie wyruszą na nowe miłosne łowy. Koniunkcja Słońca sprzyja świetnym pomysłom na to, jak śmiałą akcją zdobyć serce kogoś, kto bardzo ci się podoba.

Byki w stałym związku
mają szansę pobyć więcej czasu razem z partnerem, zrobić wspólnie planowanie ważnych wydatków i wakacyjnych wyjazdów, zakończyć wyniszczającą kłótnię.

Rodzina i przyjaciele

Z nadejściem wiosny postanowisz zadbać o swoją siedzibę. Koniunkcja Słońca sprzyja remontom, porządkom i wielkim luksusowym zakupom. Zacznie ci zależeć na tym, co sądzą o tobie sąsiedzi i znajomi. Możesz mieć zachcianki, które będą kosztować fortunę. Dzieci będą zachwycone, bo nadążysz za modą. Niech będzie wiosennie i pięknie. Także Merkury w koniunkcji do twojego znaku sprzyja zabawie, uprawianiu sportu i urządzaniu urodzinowej imprezy.

Kariera i pieniądze
Słońce w koniunkcji do twojego znaku sprawi, że poczujesz się znudzony swoją pracą.  Mimo tego i trochę na przekór sobie, warto się bardziej postarać. Na horyzoncie jest większa gotówka i wiosenna premia. Nie złość się na szefa, który zmusza cię do aktywności, tylko działaj. Z każdej nowej propozycji może coś dobrego wyniknąć, a Merkury sprzyja zdobywaniu pieniędzy i uznania. Jeśli szukasz lepszego zajęcia, to w tym tygodniu odwiedzaj interesujące się firmy, składaj CV i pisz listy motywacyjne.

Zdrowie
Koniunkcja Słońca sprzyja pielęgnacji urody, wizycie u fryzjera i manikiurzystki. Zadbaj o skórę, rób peelingi i nakładaj maseczki. Wspaniałe efekty przyniosą też różne masaże, dlatego na powitanie wiosny zafunduj sobie sesję u dobrego masażysty. Nie przemęczaj się, zadbaj o masaż, relaks i wypoczynek.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce sprzyja poprawie kondycji i zdrowia. Jeśli ostatnio narzekałeś na złe samopoczucie, to teraz poczujesz się lepiej. Mimo tego nie rywalizuj z silniejszymi od siebie.

URODZENI 1.05 – 10.05

Mars zachęca do aktywnego spędzania czasu i do uprawiania sportu. Więcej się ruszaj, a szybko wypracujesz dobrą formę. Tylko w podróży unikaj pośpiechu.

URODZENI 11.05 – 20.05

Twoja kondycja i zdrowie bardzo się teraz poprawią. Postaraj się więcej ruszać, świeże powietrze bardzo dobrze ci zrobi.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer