Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Lwie od 22.7.2018 do 22.8.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zaryzykuj, bo możesz tylko zyskać

Będzie się teraz działo! Planety szykują ci spore zamieszanie i zmiany planów. Przyjadą niespodziewani goście, pojawią się bardzo sympatyczne zaproszenia, a domownicy bez trudu namówią cię na różne rozrywki. Wakacyjny odpoczynek za sprawą Marsa będzie pełen wrażeń. Uran w twoim znaku wciąż skłania cię do zmian, zaczynania wszystkiego od nowa i wielkich życiowych porządków.

MIŁOŚĆ
Wenus zapewni ci powodzenie i dobry humor. Uważaj jednak na Marsa, który do 13.08 znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i zapowiada trochę nieporozumień. Nie daj się wciągnąć w polemiki na temat pracy lub poglądów partnera, bo przesadzisz z krytykowaniem. Jednak ochoty na randki i spotkania towarzyskie będziesz mieć duże, co sprzyja udanemu życiu partnerskiemu. Pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca 26-28.07 może spowodować sporo zamieszania w twoim życiu. Bądź ugodowy, ale nie daj sobą pomiatać i domagaj się swoich praw z związku.

Samotne Byki wreszcie rozprawią się z przeszłością i wykasują kilka starych wiadomości. Opozycja Marsa radzi nie wracać do tego, co dawno minęło. Do 7.08 Wenus w trygonie do twojego znaku sprzyja znalezieniu wyjątkowej osoby. Warto odwiedzać znajomych i szukać okazji do flirtowania. Podczas pełni i zaćmienie Księżyca 26-28.07 możesz przeżyć coś wyjątkowego.

RODZINA I PRZYJACIELE

Domowe obowiązki staną się teraz wyjątkowo męczące. Dlatego przymkniesz oko na drobne niedociągnięcia i przestaniesz się przejmować każdym pyłkiem na dywanie. Kwadratura Merkurego sprawi, że znajdziesz siły i argumenty, aby lepiej podzielić domowe obowiązki. Nie daj sobie wmówić, że tylko ty potrafisz zrobić zakupy lub rozwiesić pranie. Zrób wszystkim szybkie szkolenie, a będziesz miał i święty spokój i jako taki porządek. Do 13.08 więcej aktywnie odpoczywaj, bo Mars wciąż jest w kwadraturze do twojego znaku, więc lepiej iść na spacer, niż dyskutować z domownikami.

PRACA I PIENIADZE
Słońce ci sprzyja i zachęca do snucia ambitnych planów, a Merkury przyniesie doskonałe pomysły. Teraz możesz udowodnić szefowi, że bez ciebie tak łatwo sobie nie poradzi. Różne kontrole lub wizytacje wystawią ci bardzo dobrą opinię. Jednak kwadratura Marsa do 13.08 przestrzega przed plotkami i intrygami, dlatego nie wyolbrzymiaj problemów i spokojnie rób swoje. Pilnuj swoich zysków i nie pozwól, aby wyręczał się tobą ktoś leniwy i skąpy, a miesiąc w pracy będzie udany. Jowisz i Wenus wciąż ci sprzyjają, w sierpniu inwestuj, kupuj, proś o podwyżkę, szukaj lepszej pracy, bo twoja dobra passa trwa.

ZDROWIE
Staniesz się wrażliwszy na wilgoć i przeciągi. Do 13.08 Mars w kwadraturze radzi ci, abyś dbał o zdrowie i kondycję. Podczas uprawiania sportu dbaj o swoje bezpieczeństwo. Uran dodaje ci sił, ale nie szarżuj za kierownicą czy na rowerze. Do 7.08 Wenus sprzyja zabiegom upiększającym.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Wenus sprzyja twoim miłosnym sprawom, pomaga docenić starania bliskiej osoby. Jeśli jesteś samotnym Bykiem, to nie przegap okazji do zawarcia sympatycznej znajomości.

URODZENI 1.05 – 10.05
Merkury sprzyja otrzymywaniu od nich dobrych wiadomości. Zadzwoń do znajomych, odśwież kontakty ze starymi przyjaciółmi.

URODZENI 11.05 – 20.05
Mars sprzyja uprawianiu sportu, dlatego zapisz się teraz na jogę lub zacznij regularnie ćwiczyć. W zdrowym ciele, zdrowy duch!Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer