Horoskop dla Byka na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zasłużyłeś na super wakacje

Sprzyja ci szczęście i sił ci nie zabraknie. Słońce w sekstylu do twojego znaku, zapewni ci powodzenie w ważnych sprawach. Co sobie teraz postanowisz, to uda ci się zrobić. Będziesz miał siłę i ochotę, aby ostatecznie pozałatwiać różne projekty, które ciągną się dłużej, niż powinny. Myśl o pieniądzach i luksusie, bo teraz wszystko jest w twoim zasięgu.

Miłość
Słuchaj intuicji i daj się ponieść emocjom. Wenus przebywa w twoim znaku do 5.07, wykorzystaj więc szansę od losu i szybko reaguj, kiedy na horyzoncie pojawi się ciekawa osoba. Nie wpadnij jednak w pułapkę marzenia o idealnym związku, bo takich przecież nie ma. Daruj partnerowi drobne potknięcia, bo kłótnie i zazdrość nie wyjdą ci na dobre. Lepiej machnąć ręką na drobne różnice i skupić się raczej na tym, co cię z bliską osobą łączy. W lipcu uda się najpierw razem odpocząć, a potem omówić ważne dla was sprawy.
Samotne Byki mają szansę poznać kogoś interesującego w teatrze, kinie lub innym rozrywkowym miejscu. Jednak aby tak się stało, trzeba najpierw odważyć się wyjść z domu!

Rodzina i przyjaciele

Pomagaj swoim bliskim, ale nie daj się wykorzystywać. Choć szczęście sprzyja ci podczas współpracy w innymi ludźmi, to nie jest to powód, abyś odrabiał za kogoś jego zadania. Przez cały miesiąc odpoczywaj i dbaj o swoją wygodę. Jeśli nie postawisz swojego dobra na pierwszym miejscu, to nikt nie zwróci uwagi na twoje potrzeby. Zanim za ostatnie pieniądze zafundujesz komuś wakacje, trzy razy się zastanów, czy sam nie chciałbyś wyjechać w ładne miejsce.

Kariera i pieniądze
Twoje nowe pomysły spotkają się z uznaniem, a szef stanie się nagle bardziej wyrozumiały. Działaj, wprowadzaj w życie pozytywne zmiany i nie odkładaj ważnych spraw na później. Miesiąc bardzo sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości oraz załatwianiu spraw urzędowych. W czerwcu Wenus sprzyja zyskom i inwestycjom, ale lepiej nie ryzykuj w sprawach finansowych. Sekstyl Merkurego do 6.07 radzi ci, abyś dokładnie czytał wszystkie umowy i dokładnie sprawdzał rachunki. Możesz być roztargniony, a nawet spotkać kogoś, kto chce bezczelnie skorzystać na twojej pracy. Pilnuj swoich pieniędzy, a niczego ci nie zabraknie.

Zdrowie
Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja pracy nad kondycją. Więcej ćwicz, spaceruj i ruszaj się, zamiast narzekać, że przybywa ci kilogramów. Wenus zachęca też do tańca i ćwiczenia przy muzyce. Połącz przyjemne z pożytecznym!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce poprawi ci humor. Zapragniesz ruchu i swobody, będziesz marzyć o egzotycznych podróżach i tajemniczych romansach. Idź do kina lub teatru, czytaj literaturę i zwiedzaj wystawy.

URODZENI 1.05 – 10.05

Wenus radzi bardziej zaangażować się w towarzyskie sprawy. Poznasz ciekawych znajomych, którzy zainspirują cię do nowych i dochodowych pomysłów.

URODZENI 11.05 – 20.05

Merkury zachęca do podróżowania. Pomoże ci trafić w piękne miejsca i poznać ludzi, którzy wiele cię nauczą.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer