Horoskop dla Byka na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2020 do 18.1.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przypływ energii

Planety dodadzą ci animuszu, ale od 6.01 lepiej unikać towarzyskich konfliktów. Będziesz miał dobre serce, ale jako pośrednik w sporach wcale się nie sprawdzisz. W miłości za to sprzyja ci szczęście. Od 8.01 Wenus w koniunkcji sprawi, że randki będą wyjątkowo udane.

MIŁOŚĆ

Bądź teraz spokojny o swoje miłosne sprawy. Wszystko ułoży się po twojej myśli, jeśli tylko zaufasz swojej intuicji, a nie plotkom lub podszeptom zazdrośników. Od 8.01 Wenus w trygonie obdarzy cię powabem i czarem, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Uran w koniunkcji za to pomoże ci zawierać nowe znajomości. Nawet podczas zakupów wyglądaj elegancko i nie narzekaj, bo przypadkowe znajomości też mogą być obiecujące.
Byki, które mają stałego partnera, postarają się, aby w ich związku było więcej atrakcji. Będziesz się częściej uśmiechać i kochać, a zimowe wieczory sprzyjają wspólnym rozrywkom, a nie wielkim porządkom.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Poczujesz przypływ energii, a w domu będziesz krytyczny i przedsiębiorczy. Ochoczo zabierzesz się za remont lub wielkie przemeblowanie. Jeśli znów się okaże, że wszystko robisz sam, bo nie ufasz, że ktoś może zrobić to dobrze, to znak, że nadchodzi czas na refleksję i zmiany. Od 6.01 Mars znajdzie się w twoim znaku i bierność ludzi zacznie cię bardzo irytować. Zapewnij sobie pomocników, włącz w prace dzieci i małżonka, nawet jeśli wszystko miałoby trwać nieco dłużej. Lepiej też w styczniu nie kłócić się z tobą o zakupy czy wystrój mieszkania. Pod wpływem Marsa możesz być zbyt nerwowy i powiedzieć bliskim coś, czego potem będziesz żałował. Na szczęście od 8.01 Wenus w trygonie będzie łagodzić nieporozumienia. Sprawi też, że będziesz miał gust i zmiany, jakie zaproponujesz w domu, jednak będą się wszystkim podobać.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Bądź uprzejmy i bacznie obserwuj to, co się dzieje, ale nie staraj się wtrącać w cudze sprawy czy pouczać współpracowników. Lepiej być dyplomatą, a nie wojownikiem, bo nie do końca wiadomo kto jest po czyjej stronie. Zadbaj o porządek, bądź punktualny i po prostu rób swoje, a w styczniu bardzo umocnisz swoją zawodową pozycję. Od 6.01 Mars w koniunkcji przyniesie ci mnóstwo ciekawych pomysłów. Nie spiesz się i na spokojnie oceń, który z nich mógłby być najbardziej zyskowny. Od 8.01 Wenus w trygonie pomoże w negocjacjach i zdobywaniu pomocników. Warto też zrobić trochę porządku w rachunkach i płatnościach. Możesz teraz znaleźć tańsze konto lub kredyt, który będzie mniej oprocentowany. Licz każdy grosz, a zakończysz miesiąc na dużym plusie.
 
ZDROWIE
Dbaj o kręgosłup, nie noś bardzo ciężkich siatek i paczek. Możesz się przeciążyć lub naderwiesz mięsień. Po co się męczyć? Pora przetestować czy uda się zrobić większe zakupy przez Internet lub kupić sobie elegancki wózeczek do wożenia rzeczy ze sklepu. Od 6.01 Mars w twoim znaku radzi też zadbać o serce, częściej spacerować i odpoczywać. Unikaj też nerwowych sytuacji, bo możesz potem mieć trudności z zasypianiem. Za kierownicą też nie szalej, bo wyścig do świateł może skończyć się stłuczką.
 
URODZENI 20.04 – 30.04
Od 6.01 Mars namawia cię do aktywnego stylu życia. Zgaś telewizor i ruszaj w plener. Początek roku sprzyja dbaniu o siebie, dlatego niczego sobie nie żałuj, a będziesz się mniej denerwować.
 
URODZENI 1.05 – 10.05
Będziesz się wszystkim podobać. Zadzwoń do znajomych, odśwież kontakty ze starymi przyjaciółmi. Merkury sprzyja otrzymywaniu od nich dobrych wiadomości. Samotne Byki urodzone w tej dekadzie mają powodzenie w miłości, szukaj drugiej połowy.
 
URODZENI 11.05 – 20.05
Odkrywaj nowe zainteresowania, nie wstydź się talentów. Masz szansę nawiązać nową przyjaźń lub ekscytujący flirt. Jeśli w twoim życiu zapanowały stagnacja lub nuda, to uda się je przegonić. Nabierzesz optymizmu i wiary w to, że marzenia mogą się spełnić.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer