10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Byku od 19.4.2016 do 19.5.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czeka cię dużo atrakcji

Koniec nudy i stagnacji. Będziesz miał mnóstwo optymizmu, a twoja pozytywna aura dobrze wpłynie na całe otoczenie. Słońce sprzyja miłości, a Merkury podsunie ci ciekawe tematy do dyskusji.

Miłość
Wenus 30.04 zagości w twoim znaku i ześle ci mnóstwo okazji do flirtowania i żartowania. Uważaj, bo Merkury od 28.04 znajdzie się w retrogradacji, co zapowiada trochę nieporozumień. Partner będzie zazdrosny i marudny, ale ty nie daj się wciągnąć w polemiki na temat blasków i cieni małżeńskiego życia. Od 30.04 Wenus wkroczy do twojego znaku i zwiększy szanse na zgodę i współdziałanie.

Samotne Byki wreszcie rozprawią się z przeszłością i popatrzą z optymizmem w przyszłość. Od 30.04 sprzyja wam powodzenie, warto odwiedzać znajomych i szukać okazji do flirtowania.

Rodzina i przyjaciele
Wiosna sprzyja upiększaniu domu. Wenus od 30.04 w twoim znaku pomoże ci rozwinąć artystyczne talenty, a Jowisz w trygonie do twojego znaku sprzyja odkrywaniu nowego hobby. Zaczniesz malować, projektować, dobierzesz idealne kolory. Twoje rady przydadzą się także przyjaciołom, którzy wybierają się na większe zakupy modnych ubrań i dodatków. Jako osobisty stylista ciuchów lub fryzur spodziewaj się wielu komplementów i podziękowań.

Kariera i pieniądze
Wenus sprzyja zyskom, ale Merkury w retrogradacji wciąż każe ci oszczędzać każdy grosz. W maju Merkury w koniunkcji do twojego znaku pomoże ci sprawnie przejść przed klasówki, sprawdziany i podchwytliwe pytania. Warto pomyśleć o przyszłości i rozejrzeć za ciekawymi kursami. Jeśli nie masz jeszcze prawa jazdy, to to dobry moment na rozpoczęcie kursu. Merkury zachęca też do nauki języków obcych.

Zdrowie
Słońce i Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprawią, że zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Nie porywaj się jednak na zbyt wiele. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a przez cały miesiąc będziesz zdrów jak ryba.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce namówi cię do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Możesz zacząć regularnie ćwiczyć, przejść na zdrowszą dietę, lepiej zorganizować swój dzień. Twoje życie stanie się przyjemniejsze.

URODZENI 1.05 – 10.05

Jowisz sprawi, że ludzie będą ci przychylni, a problemy same usuną się z twojej drogi. Korzystaj z każdej okazji, aby spotkać się z przyjaciółmi i trochę odpocząć.

URODZENI 11.05 – 20.05

Merkury radzi nie marnować energii na bezproduktywne dyskusje. Ucz się, pracuj, układaj plany zawodowej ekspansji. Wszystkie przeszkody są do pokonania.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer