Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Byka na Słońce w Baranie od 20.3.2014 do 20.4.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpocznij i zadbaj o swoją urodę

Miesiąc sprzyja regeneracji sił. Jowisz i Wenus zapewnią ci powodzenie w miłości, a Merkury pomoże ci uniknąć spotkania z wrogami i niemiłymi osobami.

Główne wydarzenia
Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku. Możesz stracić ochotę na ryzykowne sprawy, a nawet wycofać się z niektórych męczących propozycji. Miesiąc sprzyja odpoczynkowi i nabieraniu sił. Sekstyle Jowisza i Wenus (od 6.04) zadbają o twoje miłosne sprawy. Dzięki nim będziesz się podobał, a różne potknięcia ujdą ci na sucho. Sekstyl Merkurego  do 6.04 zapewni ci szczęście w podróży i pomoże uniknąć spotkania z ludźmi, których nie lubisz. Sekstyl Neptuna sprzyja artystycznym zainteresowaniom, randkom i ezoterycznym wizjom. Możesz teraz zainteresować się wróżeniem, mieć prorocze sny lub trafne przeczucia. Opozycja Saturna radzi ci zadbać o starsze osoby z rodziny, bo mogą one wymagać więcej uwagi i troski.

Miłość
Znajdź czas na randki i spotkania z przyjaciółmi, to spędzisz teraz miłe chwile i usłyszysz mnóstwo komplementów. W stałych związkach zapanuje miłość i zgoda. Przy boku ukochanej osoby w tym miesiącu odpoczniesz i zapomnisz o dzielących was tematach. Warto omawiać plany na przyszłość, planować większe uroczystości. To idealny czas na oświadczyny lub odnawianie obietnic, jakie sobie dawniej złożyliście.

Samotne Byki będą miały wielkie szczęście do nowych znajomości. W podróży lub podczas zawodowych obowiązków możecie spotkać kogoś bardzo interesującego. Szkoda wracać do osób i relacji, jakie cię zawiodły. W tym miesiącu patrz w przyszłość i bądź dobrej myśli, bo Wenus i Jowisz wyjątkowo sprzyjają miłosnym podbojom.

Rodzina i przyjaciele
W sprawach rodzinnych zachowaj teraz ostrożność i nie obiecuj krewnym, że we wszystkim im pomożesz i pozałatwiasz za nich trudne sprawy. Półsekstyl Słońca radzi ci, abyś trzymał się z daleka od ryzykownych interesów, na które namawiają cię kuzyni.  Możesz potrzebować więcej bezpieczeństwa i spokoju, dlatego trzymaj się z dala od dwuznacznych i niepewnych sytuacji. Myśl o sobie, a nie o osobach, za które nie raz płaciłeś długi lub podwoziłeś samochodem i nigdy nie usłyszałeś za to nawet jednego dziękuję.

Praca i nauka
Warto delikatnie porozmawiać z szefem o podwyżce i innych korzyściach, jakie mógłbyś teraz dostać za swoją pracę. Miesiąc sprzyja mądrym decyzjom, pozytywnym zmianom, a jeśli masz kłopoty z pracy, to możesz zacząć szukać sobie lepszej posady. W marcu różne ważne osoby zwrócą wtedy na ciebie uwagę. Nie wstydź się brać udziału w prezentacjach i zebraniach, bo twoje pomysły będą się podobać. Jeśli prowadzisz swój własny biznes, to będziesz miał więcej klientów. Reklamuj się, zdobywaj nowe rynki, nie patrz na działania konkurencji, tylko rób swoje!

Finanse
Jowisz i Wenus tworzą korzystne sekstyle do twojego znaku, sprzyjają zyskom i mądrym decyzjom finansowym. Możesz dostać wiadomość o wygranej lub o fantastycznej okazji, dzięki czemu w twoim portfelu zostanie sporo pieniędzy. Coś, na co od pewnego czasu oszczędzałeś lub miałeś ochotę, teraz stanie się dostępne. Targuj się i negocjuj, bo masz teraz dobrą rękę do pieniędzy, szczególnie od 6.04.


ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 20.04 – 30.04

Miesiąc nie sprzyja męczącym porządkom i wysiłkowi. Twoje pomysły wzbudzą dusze zainteresowanie, ale zamiast o pracy czy nauce, będziesz myślał o rozrywce. Weekendy najbardziej sprzyjają wyjazdom i spotkaniom z przyjaciółmi. Warto trochę odetchnąć od codziennej rutyny. Nie żałuj sobie niczego, bo będziesz się wspaniale bawić.

URODZENI 1.05 – 10.05
Będziesz marzyć o intrygującym hobby, poszukasz nowych tematów do dyskusji z przyjaciółmi. Szczęście ci sprzyja, ale w pracy postaraj się trochę bardziej skoncentrować. Jowisz sprzyja ciekawym propozycjom i awansowi. To dobry moment, aby dokładnie przyjrzeć się różnym planom na przyszłość. Teraz pojawią się sprzyjające okazje.

URODZENI 11.05 – 20.05
Wenus poprawia ci humor. Zatroszczysz się o swoją wygodę i dobrą dietę, będzie ci sprzyjać powodzenie w miłości. Rozmawiaj z ludźmi o swoich marzeniach i potrzebach. Nieporozumienia uda się szybko wyjaśnić, a weekendy sprzyjają miłości i dobrej zabawie.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer