Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Byka na Słońce w Wodniku od 20.1.2018 do 18.2.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Jowisz zapewni ci pieniądze

Jowisz we wszystkim ci sprzyja, ale też domaga się od ciebie, abyś był odpowiedzialny i poważny. Dlatego zastanów się, czego brakuje ci do szczęścia i zacznij zmieniać wszystko na lepsze. Unikaj konfliktów, stosuj uniki i nie denerwuj się bez potrzeby. Miesiąc sprzyja załatwianiu spraw finansowych i wysyłaniu ważnych dokumentów i listów.

Miłość i rodzina
Będziesz pełen energii i chęci do rywalizacji z innymi. Bez wahania przedstawiaj swoje pomysły, spotykaj się z ważnymi w rodzinie osobami. Już na początku miesiąca można zabrać się za prace, które wymagają mnóstwo siły i zdecydowania. Jeśli robisz już wiosenne porządki, wyrzucaj stare meble i zmieniaj wystrój. W lutym czekają cię udane towarzyskie spotkania i randki.

Od 11.02 za sprawą sekstylu Wenus będziesz mieć wielkie powodzenie. Łatwo przykujesz uwagę płci przeciwnej, ale trudno będzie czymś ci naprawdę zaimponować. Będziesz często zmieniać zdanie, możesz mieć różne zachcianki i humory. Jeśli kłóciłeś się lub złościłeś, to teraz wrócą spokój i zaufanie.

Kariera i pieniądze
Nadszedł czas na planowanie. Początek roku sprzyja podsumowaniom i ocenie swoich sukcesów i porażek. Mars do 26.01 nastawi cię bojowo do życia, dlatego zanim zaczniesz walczyć o swoje, oceń na chłodno, co ci się opłaca, a co nie. Unikaj trudnych zawodowych rozmów w środę i piątek.

Im bliżej lutego, tym bardziej będziesz ciekawski i bardzo ruchliwy. Zabierz się za ważne zawodowe sprawy. Zakładaj pocztę w internecie, pisz listy i telefonuj do swoich znajomych. Podczas pełni i zaćmienia Księżyca 30-31.01 bądź bardziej skryty i ostrożny. Warto zrobić rachunki, zaplanować wydatki na następny miesiąc, zrobić listę naszych dłużników. Luty sprzyja inwestowaniu i szukaniu funduszy.

Zdrowie
Oszczędzaj siły, zadbaj o relaks i zajmij się swoim wyglądem. Od 26.01 Mars w kwadraturze do twojego znaku zmobilizuje cię do ćwiczeń i rozpoczęcia zdrowej diety. W lutym twój organizm potrzebuje więcej dobrej jakości białka, jedz rośliny strączkowe i mięso z ekologicznych hodowli. Unikaj słodyczy, bo możesz szybko przytyć.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Słońce doda ci sił i ułatwi załatwianie rodzinnych spraw. Będziesz w dobrym humorze. Jednak zamiast codziennie sprzątać czy od rana do nocy gotować, będziesz leniuchować i marzyć o niebieskich migdałach. Możesz liczyć na wyjątkowo pomyślne wiadomości, szczególnie od znajomych z innego miasta lub zza granicy. Także podróże będą udane.

URODZENI 1.05 – 10.05

Wenus poprawia ci humor. Zatroszczysz się o swoją wygodę i dobrą dietę, będzie ci sprzyjać powodzenie w miłości. Rozmawiaj z ludźmi o swoich marzeniach i potrzebach. Nieporozumienia uda się szybko wyjaśnić, a weekendy sprzyjają miłości i dobrej zabawie.

URODZENI 11.05 – 20.05

Będziesz marzyć o intrygującym hobby, poszukasz nowych tematów do dyskusji z przyjaciółmi. Szczęście ci sprzyja, ale w pracy postaraj się trochę bardziej skoncentrować. Jowisz sprzyja ciekawym propozycjom i awansowi. To dobry moment, aby dokładnie przyjrzeć się różnym planom na przyszłość. Teraz pojawią się sprzyjające okazje.

Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer