Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Byka na Słońce w Strzelcu od 22.11.2014 do 21.12.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pomogą ci życzliwi ludzie

W tym miesiącu staniesz się bardziej ostrożny i cierpliwy. Postanowisz zająć się tylko tym, co na prawdę ważne i zyskowne. Cudze opinie i ryzykowne propozycje przestaną się dla ciebie liczyć. Opozycja Merkurego na początku nowego astrologicznego miesiąca sprawi, że pomogą ci życzliwi ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Wydarzenia toczyć się będą spokojnym rytmem, a ty będziesz w spokoju układał swoje plany. Zbliżający się koniec roku sprawi, że przeciwnicy skupią się na swoich sprawach, a ty będziesz miał mniej ryzykownych spraw na głowie. Obserwuj sytuację i wyciągaj wnioski! Twoje spostrzeżenia i odkrycia na temat postępowania innych ludzi będą bardzo przenikliwe i głębokie. Możesz nawet odkryć towarzyską intrygę. W grudniu możesz liczyć na więcej ciekawych zaproszeń i towarzyskich atrakcji. Dobrze zaplanuj kupowanie gwiazdkowych prezentów, a unikniesz korków, kolejek i nerwów. Nie bądź zazdrosny o cudze powodzenie. Zastanów się lepiej, jakie nowe wiadomości mógłbyś wykorzystać dla własnych korzyści.

SAMOPOCZUCIE
Psychicznie możesz czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku. Mars, który do 4.12 tworzy trygon do twojego znaku zodiaku sprawi, że będziesz niecierpliwy, ale i zachłanny na życie. Uprawiaj więcej sportów, spaceruj i wydatkuj energię, a poprawi się twoja kondycja i zdrowie. Warto wcześniej zabrać się za przedświąteczne porządki i ustalenia. Nie planuj jednak w tym roku przedświątecznego przemeblowania, bo na zbyt wielkie porządki nie starczy ci sił. Pozwól, aby w grudniu życie toczyło się własnym rytmem i nie daj się wpędzić w stres grudniowych zakupów i przedświątecznych przygotowań.

MIŁOŚĆ
Wenus sprawi, że twoja uroda zostanie zauważona i doceniona. Przed tobą erotyczna pokusa, wobec której trudno będzie ci przejść obojętnie. Słońce w kwinkunksie do twojego znaku sprawi, że będziesz namiętny, ale też zazdrosny! O swoich miłosnych sprawach nie będziesz chciał rozmawiać z osobami, których nie uważasz za swoich przyjaciół. Bądź ostrożny, bo po 10.12 ktoś może plotkować na temat twoich miłosnych tajemnic.

Samotne Byki zostaną zauważone i docenione przez płeć przeciwną. Masz teraz najlepszy czas na randki i nowe znajomości. Nie słuchaj jednak dobrych rad i postępuj tak, jak radzi ci własna intuicja. Wybrana przez ciebie osoba może pochodzić z daleka lub nie być znana w twoim towarzystwie, co początkowo nie spotka się z zachwytem krewnych i znajomych. Od 10.12 trygon Wenus pomoże ci znaleźć szczęście.

Byki w stałych związkach będą zazdrosne, a nawet zaczną szukać powodu do kłótni lub chociaż dyskusji. Uważaj na plotki i nie wierz we wszystkie rewelacje, jakie przez przypadek zdradzą ci przyjaciele, bo możesz zranić bliską osobę.  W grudniu sytuacja się uspokoi, czekają was wtedy udane chwile we dwoje. To także dobry czas, aby planować wspólne wyjazdy. Pomysł Świąt z dala od krewnych może w tym roku bardzo ci się spodobać.

PRACA I FINANSE
Jesienią sprzyja ci szczęście w sprawach finansowych. Pomysły na nowy biznes, inwestycje lub większy zakup okażą się udane i możliwe do realizacji w przyszłym roku. Na początku grudnia możliwe są jednak spory na temat zakresu obowiązków lub noworocznej premii. Nie denerwuj się na osoby bezstronne i wyciągnij wnioski ze stawianych ci zarzutów. Po 10.12 twoja zawodowa sytuacja bardzo się poprawi, a twoje możliwości w pracy znów wzrosną. Będziesz dzielił budżet lub decydował o ważnych wydatkach. Nie pomiń tych, którzy zasługują na nagrodę!

Poszukujący lepszej pracy na najlepsze efekty mogą liczyć w dniach do 28.11, kiedy Merkury sprzyjać będzie spotkaniom z ważnymi i wpływowymi osobami. Wykorzystaj w tym miesiącu swoje stare znajomości i pomysły. Warto sprawdzić, co dzieje się w firmach, które kiedyś odrzuciły twoją aplikację. Być może teraz sytuacja się zmieniła, a ty będziesz mógł to wykorzystać. Także planeta Wenus stanie po twojej stronie! Choć Święta będą bardzo blisko, nie warto rezygnować z przeglądania ofert i odpowiadania na ciekawe zaproszenia.

Byki, które się uczą lub studiują, mają przed sobą dobry miesiąc. Poczujesz się teraz jak detektyw na tropie trudnej, ale pasjonującej sprawy. Będziesz odkrywać tajemnice, kojarzyć odległe fakty i wyrobisz sobie własne zdanie na różne kontrowersyjne tematy. Miesiąc sprzyja intensywnej nauce, najlepiej w samotności i po dobrym obiedzie. Dziedziny, w jakich odniesiesz największe sukcesy, to chemia, historia, matematyka oraz te, które związane są z rachunkowością i medycyną. Dbaj jednak o swoją opinię i zachowanie, bo będziesz rzucać się w oczy nawet wtedy, kiedy wcale nie będziesz tego chciał!


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer