Horoskop dla Byka na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Spokojniejszy miesiąc

Czeka cię spokojniejszy miesiąc. Trudno będzie cię zainteresować nowymi sprawami. Będziesz planować wielkanocne atrakcje i z nadzieją marzyć o kilku dniach wielkanocnego urlopu. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele, bo potrzebujesz teraz więcej ciszy i spokoju. Pamiętaj jednak, żeby nie dać się sprowokować i uprawiać regularnie jakąś aktywność fizyczną, bo Mars w twoim znaku uczyni cię bardziej wrażliwym na ludzką głupotę i niekompetencję.

Główne wydarzenia
Na nowe wyzwania nadejdzie czas w przyszłym miesiącu. Teraz postanowisz zakończyć stare sprawy i wreszcie zrobisz wokoło siebie trochę porządku. Miesiąc sprzyja ważnym przemyśleniom i planom. Jednak trudne sprawy mogą toczyć się wolniejszym rytmem, a nawet wyjdą na jaw różne zaległości i niedociągnięcia. Nie martw się teraz sprawami, na które nie masz wpływu. Po 31.03, kiedy planeta Merkury znajdzie się w twoim znaku, poczujesz pierwsze wiosenne ożywienie. Nabierzesz ochoty na wielkanocny wyjazd, a zawodowe problemy i trudne sprawy przestaną cię stresować. Będzie to dobry czas na spotkania z przyjaciółmi. W twoim otoczeniu pojawi się kilka sympatycznych osób o dość rewolucyjnych poglądach i pomysłach. Wielkanoc okaże się dla ciebie czasem odpoczynku i radości. Jednak po 15.04 będziesz musiał skoncentrować się na ważnych sprawach. Dni do 20.04 nie sprzyjają żadnym ryzykownym działaniom.

Miłość

W tym miesiącu będziesz romantyczny, ale też zmienny w swoich zachciankach i opiniach. Jednego dnia wszystko będzie ci się podobać, a drugiego niespodziewanie pogrążysz się w ponurych rozmyślaniach. Półsekstyl Wenus, której wpływ odczuwać będziesz do 3.04, sprzyja porządkom w uczuciach. Jednak półsekstyl Słońca sprawi, że możesz czuć się niepewnie we wszystkich uczuciowych sprawach. Możesz poczuć się samotny lub sam nie docenisz swoich zalet. Miesiąc nie sprzyja ryzykownym decyzjom i uwodzeniu za wszelką cenę. Przebywaj wśród ludzi, z którymi czujesz się bezpiecznie i unikaj plotek, a nie spotkają cię miłosne kłopoty. Po 3.04 będziesz w lepszym humorze, a wątpliwości i problemów będzie mniej niż w marcu.

Samotne Byki będą roztrząsać wydarzenia z przeszłości. Ktoś przypomni ci o dawnych obietnicach lub zadasz sobie kilka pytań na temat decyzji, jakie podjąłeś w przeszłości. Nie jest to jednak dobry czas, aby cokolwiek omawiać lub wyjaśniać. Dopiero po 3.04 szczęście w miłości zacznie ci bardziej sprzyjać. Dni po 15.04 sprzyjają za to nowym znajomościom zawartym w podróży.

Byki w stałych związkach mogą w tym miesiącu być zazdrosne o sprawy partnera. Trudno jednak będzie wam jednoznacznie określić, co właściwie was denerwuje. Unikajcie kłótni, nie słuchajcie plotek. Po 3.04 planeta Wenus sprawi, że uda się wam uporządkować miłosne sprawy. Będzie to dobry czas, aby więcej czasu spędzić tylko we dwoje. Mars doda Bykom sił i odwagi, choć przedświąteczne przygotowania mogą w tym roku być stresujące. Jeśli czujesz, że nie masz ochoty na Wielkanoc w towarzystwie nieuprzejmych krewnych, to powiedz to rodzinie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Rodzina i przyjaciele

Merkury od 31.03 sprzyja udanym zakupom. W domu zapanuje więcej spokoju. Dzieci będą się słuchać, a nawet sprawiedliwie podzielą się obowiązkami. Twoje pomysły na spędzenie wolnego czasu będą bardzo dobre. Wielkanoc sprzyja odpoczynkowi. Koniunkcja Marsa radzi jednak, abyś nie przesadzał podczas sportowych wyczynów. Możesz być nerwowy i przez niepotrzebną rywalizację narazisz się kłótnię z przyjaciółmi lub rodziną o to, kto powinien był wygrać.

Kariera i pieniądze
Czeka cię spokojniejszy czas. Z uwagi na nadchodzącą Wielkanoc twoje sprawy będą toczyć się spokojniejszym rytmem. To czas kończenia i rozliczania się w ważnych zadań oraz układania ciekawych planów na wiosenne miesiące. Od 31.03 Merkury w twoim znaku sprzyja negocjowaniu zakresu obowiązków, ale podczas rozmowy z szefem bądź ostrożny i nie marudź. Możesz nie mieć teraz zbyt dużo entuzjazmu, dlatego lepiej unikać ryzyka i dokończyć to, co zacząłeś w poprzednich miesiącach. Od 3.04 sprzyja ci sekstyl dobroczynnej i dającej pieniądze Wenus. Dzięki niej szybko uporasz się z różnymi zaległymi urzędowymi sprawami. Mimo to przez cały miesiąc unikaj ryzykownych decyzji i nie rozstrzygaj cudzych sporów. Po wielkanocnej przerwie różne ważne decyzje mogą się zmienić. Bądź wtedy przygotowany na nowe sytuacje, do których będziesz musiał się szybko przystosować.

Poszukujący lepszej pracy
powinni aktywnie działać w marcu i pierwszych dniach kwietnia. Po 31.03 możecie liczyć na ciekawsze propozycje. Jednak miesiąc może okazać się pełen zmian i niespodzianek. Po 15.04 możecie liczyć na pomoc przyjaciół. Jednak dopiero po Świętach okaże się, co wszystkie nowe propozycje były warte.

Nauka

Byki, które się uczą lub studiują trochę zwolnią i z nadzieją oczekiwać będą wielkanocnej przerwy. Słońce w półsekstylu do waszego znaku nie sprzyja niestety koncentracji i cierpliwości. Możecie być senni i zwyczajnie znudzeni wszystkimi trudnymi przedmiotami. Nie dopuśćcie do zaległości i nie dyskutujcie z nauczycielami. Im mniej będziecie rzucać się wszystkim w oczy, tym dla was lepiej.

Zdrowie
Zadbaj wreszcie o siebie, bo zabraknie ci sił na ważne sprawy. Półsekstyl Słońca sprawi, że możesz być bardziej niż w poprzednich miesiącach narażony na przeziębienia i chandrę. Pierwsze wiosenne dni sprzyjają aktywności fizycznej, ale ty nie powinieneś przesadzać! W marcu mogą wyjść na jaw różne zaniedbania z poprzednich miesięcy, lepiej więc, abyś traktował swój organizm z wyrozumiałością i uwagą. Mars w twoim znaku zodiaku naraża się na kontuzje i osłabia twój organizm. Dbaj o siebie, lepiej poczujesz się po 20.04, kiedy Słońce przejdzie do twojego znaku zodiaku.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.04 – 30.04

Wenus radzi ci odpocząć. Zajmij się tym, co lubisz najbardziej. Może nie starczyć ci energii na wielkie porządki lub przestawianie mebli. Ciesz się chwilą, relaksuj się, spędzaj więcej czasu z bliskimi.

URODZENI 1.05 – 10.05

Neptun przyniesie towarzyskie niespodzianki. Możliwe są telefony od starych przyjaciół lub krewnych, których dawno nie widziałeś. Miesiąc sprzyja podróżom, spotkaniom z przyjaciółmi i zdobywaniu nowych wiadomości.

URODZENI 11.05 – 20.05

Merkury zapewni ci szczęście podczas podróżowania lub zakupów. Będziesz mógł liczyć na sympatię otoczenia. Święta to czas pojednania i godzenia się z pewną osobą o trudnym charakterze.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer