Horoskop dla Lwa na Słońce w Byku od 19.4.2017 do 19.5.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Miłosne przygody

Przygotuj się na więcej towarzyskich atrakcji! Wenus w trygonie do twojego znaku pomoże ci w pracy i ułatwi naukę. Przyniesie ci też zaproszenia na ciekawe imprezy. Korzystaj z życia, baw się i flirtuj na całego. Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i zachęca do odważnych działań. Sekstyl Jowisza sprzyja sukcesom.

Miłość
Zamiast rozdrapywać miłosne rany, odważnie idź do przodu. Sekstyl Marsa radzi zapomnieć o przeszłości. Wenus w sekstylu do twojego znaku od 28.04 zapewni ci teraz powodzenie. Lwy w związkach będą wyrozumiałe i wesołe. Uda się więcej czasu spędzić razem, a wyjazdy czy wyjścia do kina okażą się wyjątkowo interesujące. W długi weekend bądź jednak bardziej wyrozumiały dla zachcianek i planów bliskiej ci osoby, nawet jeśli nie na wszystko będziesz miał ochotę. Nie narzucaj swojego zdania, bo narazisz się na zarzuty, że myślisz tylko o sobie.

Samotne Lwy będą miały miesiąc miłosnych okazji. Wenus i Mars wspierają cię sekstylami, co oznacza, że łatwo ci będzie poznać ciekawe osoby, umówić się na randkę, zmienić styl bycia i ubierania, dzięki czemu będziesz podziwiany i oblegany przez płeć przeciwną.

Rodzina i przyjaciele

Czeka udany miesiąc, ale kwadratura Słońca sprawi, że zanim urządzisz imprezę, to trzeba będzie posprzątać lub coś ugotować. Chętnie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu. Chwycisz za narzędzia i szybko uporasz się z drobnymi domowymi naprawami. Nie przekładaj niczego na później, nie zostawiaj prowizorki! Sporo dobrych i ładnych rzeczy uda ci się teraz zrobić.

Kariera i pieniądze
Poczujesz wielki przypływ zawodowych ambicji. Zadania, jakie otrzymasz teraz w pracy, będą nowe i ciekawe. Na początku miesiąca możesz czuć się trochę zagubiony, ale szybko wszystkiego się nauczysz. Merkury radzi ci nie narzekać i nie prosić o pomoc żadnej złośliwej osoby. Wobec konkurencji bądź trochę bardziej bezwzględny. Jeśli ktoś cię atakuje lub podkopuje twoją pozycję, to czas zrobić porządek, a nie ustępować i w efekcie tracić wpływy lub pieniądze.  Nie ma sensu mówić o swoich wadach. Podkreślaj zalety i ambicje na przyszłość, bo lansowanie się wyjdzie ci na dobre. Sekstyle Jowisza i Wenus zapewnią ci okazje do zarobienia dodatkowej gotówki oraz wskazują na udane zakupy.

Zdrowie

Słońce w kwadraturze do twojego znaku pomoże ci wygrać z różnymi chorobami. Zajmij się swoim zdrowiem, zrób wiosenny przegląd. Masz dobrą rękę do szukania właściwych lekarzy, zdobywania numerków do specjalistów lub zapisywania się na badania. Mars w sekstylu sprzyja też ćwiczeniom, ale rób je ostrożnie i unikaj rywalizacji.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce pomoże ci zawrzeć zgodę z kimś, kto ostatnio bardzo cię denerwował. Bądź dobrej myśli i nie daj popsuć sobie humoru przez różne plotki.

URODZENI 1.08 – 10.08

Wenus sprzyja miłości i przyjaźni. Będziesz bardziej optymistyczny i życzliwy. Możesz teraz prosić ludzi o spełnienie swoich próśb.

URODZENI 11.08 – 22.08
Będziesz bardzo dokładny. W obronie swojego zdania możesz być wybuchowy. Ktoś będzie zaskoczony, że potrafisz być aż tak nieprzejednany.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer