Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2015 do 20.6.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przyjaźń jest najważniejsza

Trudno będzie ci wytrzymać dłużej w jednym miejscu lub skupić się na sprawach, które wymagają sumienności i precyzji. Udadzą się za to podróże, nie zawiodą nowe znajomości, a czerwcowe imprezy trwać będą do białego rana! Znajdź więcej czasu dla przyjaciół, odezwij się do starych znajomych. Miesiąc sprzyja odnawianiu ważnych dla ciebie relacji, a także kończeniu niepotrzebnych konfliktów. Jeśli z kimś się kłóciłeś, to teraz warto wyciągnąć rękę na zgodę.

POZYCJE PLANET
Słońce i Merkury znajdują się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Przyniosą ci zaproszenia na sympatyczne imprezy. Będziesz się podobać, dostaniesz dobre wiadomości i miesiąc spędzisz tak, jak lubisz. Wenus w koniunkcji od 5.06 zapewni ci powodzenie w miłości. Mars w sekstylu do twojego znaku zadba o to, abyś nie zbiedniał i w razie potrzeby wiedział jak walczyć o swoje pieniądze. Koniunkcja Jowisza radzi ci, abyś w pracy dostrzegał nowe okazje, zamiast tylko narzekać, że nic się nie dzieje i nikt w ciebie nie wierzy. Trygon Saturna sprzyja poprawie relacji z ważnymi osobami, a trygon Urana pomaga odkrywać nowe sposoby na radzenie sobie ze starymi kłopotami.

MIŁOŚĆ

Wenus i Słońce sprzyjają miłości, a Merkury uczyni cię mistrzem flirtowania. Dlatego zajmij się swoimi sprawami sercowymi i koniecznie znajdź czas na romantyczną kolację. Komplementy szybko poprawią ci nastrój, a partner zacznie się bardziej o ciebie starać. Warto więcej spędzać czasu we dwoje! Przypomnij sobie o waszych dawnych zainteresowaniach i pasjach, które moglibyście dalej rozwijać. A może wakacyjna podróż w dalekie kraje jest tym, czego oboje najbardziej potrzebujecie? Przygotuj dla was romantyczną kolację z egzotycznym menu i porozmawiaj o ważnych sprawach.

Samotne Lwy
będą w doskonałym nastroju. Od 5.06, kiedy Wenus będzie w twoim znaku, warto poznawać ciekawych ludzi i umawiać się na randki. Nie trać tylko czasu na nudziarzy lub osobników, którzy niedawno z kimś się rozstali. Nie nadajesz się teraz na terapeutę lub siostrę miłosierdzia, bo masz za dużo energii i sam zasługujesz na uwagę.

RODZINA I PRZYJACIELE

Będzie wesoło! Skorzystaj zaproszeń na grille lub wesela albo sam zorganizuj bliskim atrakcje. Jeśli wydasz przyjęcie, to wszyscy będą się dobrze bawić. Nawet jeśli masz skromny budżet, to i tak wymyślisz coś kreatywnego. Twój entuzjazm sprawi, że wiele osób będzie ci wdzięcznych choćby za poprawę humoru czy artystyczną inspirację.
Koniec miesiąca sprzyja też poprawie relacji z rodzicami lub starszymi krewnymi. Poświęć im więcej czasu, wysłuchaj tego, co mają do powiedzenia. Okaże się, że możesz pomóc w urzędowej sprawie lub doradzisz w wyborze potrzebnego zakupu.

PRACA I NAUKA
Miesiąc sprzyja ważnym podsumowaniom, ale też planowaniu. Czeka cię więcej ważnych zebrań i służbowych narad. Nie chowaj się w kącie, bo Merkury przyniesie ci celne riposty, a twoje żarty wszystkim się spodobają. Rozładujesz trudną atmosferę, zapobiegniesz kłótniom. Nie odkładaj na później tego, co możesz zrobić od razu. Dzięki urokowi osobistemu uda ci się  znaleźć odpowiedzialnych pomocników i zdobyć cenne informacje. Od 5.06 sprzyja ci szczęście w sprawach finansowych. Twoja intuicja nie powinna cię zawieść. Jeśli ktoś działa przeciwko tobie, to najwyższy czas jednoznacznie zareagować.

Poszukujący lepszej pracy zaczną rozmyślać o podjęciu pracy w innym mieście, lub nawet o emigracji. Nie działajcie jednak pochopnie, bo niektóre informacje mogą  w czerwcu okazać się zwykłymi plotkami. Po 5.06 warto umawiać się na spotkania, bo Wenus zapewni wam większą przychylność osób na wyższych stanowiskach.

Lwy, które uczą się lub studiują mają przed sobą udany miesiąc. Będziecie szybko się uczyć i łatwo zrobicie dobre wrażenie na surowych nauczycielach. Jednak po 5.06 zwróćcie uwagę na swoje zachowanie. To, co innym ujdzie na sucho, w waszym wykonaniu może nie spodobać się starszym nauczycielom.

FINANSE
To dobry czas, aby poważnie porozmawiać o podwyżce i innych korzyściach, na jakie sobie zapracowałeś. Wyciągnij stare pomysły i projekty, do których kiedyś wstydziłeś się przyznać. Może właśnie teraz nadszedł czas, aby je zrealizować? Wenus bardzo ci sprzyja. Uprzejmie, ale zdecydowanie dopominaj się o swoje pieniądze, a zobaczysz, jak szybko do ciebie płyną.

URODZENI 23.07 – 31.07

Popatrzysz z optymizmem na wszystkie swoje sprawy, zaczniesz jeszcze bardziej niż zwykle dbać o urodę i dobrą formę. Zamiast martwić się pracą, zajmiesz się zabawą, miłością i towarzyskimi ploteczkami. Samotne Lwy mogą liczyć na emocjonujące znajomości. Będzie wesoło!

URODZENI 1.08 – 10.08
Sprawy zawodowe ostro ruszą do przodu! Nie przegap ważnego spotkania, bierz aktywny udział w dyskusjach. Dzięki śmiałym decyzjom zarobisz pieniądze i zyskasz uznanie ważnych osób. Zawarte teraz znajomości mogą mieć zaskakujący, ale sympatyczny finał, dlatego częściej się uśmiechaj i nie opowiadaj o swoich kłopotach.

URODZENI 11.08 – 22.08
Znajdziesz się w centrum ważnych wydarzeń. To właśnie ty będziesz decydować, zachęcać i przekonywać innych do nowoczesnych projektów. Wenus sprawi, że będziesz się podobać. Weekendy przyniosą ci okazję do wyjaśnienia miłosnych wątpliwości, warto rozmawiać o uczuciach.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer