9 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Wadze od 23.9.2015 do 22.10.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Inspirujące znajomości

Sekstyl Słońca sprawi, że będziesz w dobrym humorze. Zawrzesz znajomości, które okażą się bardzo inspirujące. Pojawi się więcej okazji do ciekawych dyskusji. Czeka cię propozycja szkolenia, podróży lub udziału w nowym projekcie.

Główne wydarzenia
W tym miesiącu zdobędziesz każdą potrzebną ci informację i wykorzystasz ją bez skrupułów. Uważaj jednak, aby intrygi i zawodowe spiski nie obróciły się przeciwko tobie. Za sprawą Marsa na początku miesiąca będziesz w buntowniczym nastroju, a nawet zaczniesz dyskusję z kimś, kto uważa siebie za wielki autorytet. Pamiętaj, kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem i nie zostawiaj ważnych spraw bez nadzoru. Koniunkcja Marsa do 24.09 sprawi, że niedociągnięcia i błędy mogą mieć poważniejsze konsekwencje. Po 25.09 postaraj się, aby nikt nie miał ci nic do zarzucenia. Pamiętaj też o swoich krewnych i obietnicach, jakie złożyłeś bliskim osobom. Merkury sprawi, że trzeba będzie zająć się wreszcie różnymi wspólnymi sprawami. Wysłuchaj ich problemów i pociesz w potrzebie. Może i ty za jakiś czas potrzebować będziesz ich wsparcia? Nie obiecuj jednak zbyt dużo, bo nie możesz brać wszystkiego na swoje barki.

Przez cały miesiąc sprzyja ci szczęście w sprawach towarzyskich. Dzięki Wenus uda ci się wybrnąć z trudnej sytuacji lub zakończyć niepotrzebny konflikt. Być może ktoś, kogo znasz z dawnych lat, pomoże ci w ważnej sprawie. Nie zmarnuj okazji do odnowienia niektórych starych znajomości.

Samopoczucie
Będziesz w dobrym formie, a sekstyl Słońca sprawi, że chętnie zajmiesz się sportem. Poprawisz swoją formę, a dobry humor cię nie opuści. Jednak do 24.09 Mars znajduje się w twoim znaku. Z tego powodu nie bierz na siebie zbyt wiele i dbaj o odpoczynek. Wyjazd, nawet na jeden weekend, bardzo poprawi ci w tym miesiącu humor. Po 25.09, kiedy Mars znajdzie się w półsekstylu do twojego znaku, możesz stać się bardziej wybredny i niezdecydowany. Za sprawą Wenus zacznie ci bardziej zależeć na wygodzie i spokoju. Do 7.10 powodzenie we wszystkim ci sprzyja!

Miłość
Zapowiada się udany miesiąc. Zapragniesz nadrobić towarzyskie zaległości, pociągać cię będą przygody i krótkie wyjazdy. Szczęście w miłości najbardziej sprzyja ci do 7.10, kiedy Wenus znajduje się w twoim znaku zodiaku.

Samotne Lwy b
ędą myśleć o miłosnych przygodach podczas towarzyskich spotkań. Uważaj jednak, co i komu mówisz. Twoja pamięć do miłosnych obietnic będzie trochę zawodna, co może być powodem zabawnych nieporozumień. Nowe znajomości, jakie zawrzesz w październiku będą ciekawe, ale nie obiecuj obie po nich zbyt wiele. Do 7.10 przekonasz się, która z nich będzie ważna, a która okaże się chwilowym zauroczeniem.

Lwy w stałych związkach
będą zajęte swoimi sprawami i dopiero w październiku poświęcą bliskiej osobie więcej czasu. Półsekstyl Wenus od 8.10 sprawi, że chętnie zajmiecie się urządzaniem domu, gotowaniem i umilaniem wspólnie spędzonych chwil. Nie zapraszaj jednak do domu krewnych, których nie lubisz. Ich dociekania i uwagi na temat waszego prywatnego życia mogą popsuć ci dobry nastrój.

RODZINA I PRZYJACIELE
Postanowisz na trochę wyłączyć się z towarzystwa, a więcej uwagi poświęcisz domowym sprawom. Wreszcie znajdziesz czas na swoje zainteresowania, medytację i magiczne rytuały. Na nowe znajomości także nie będziesz mieć ochoty. Dopiero w Wenus po 8.10 uświadomi ci, że kto zapomina zadzwonić do przyjaciół, ten może ich stracić. Imprezy, wyjścia do kina lub na koncert, będą bardzo udane. Musisz trochę odpocząć od domowych obowiązków.

Kariera i pieniądze
Sekstyl Słońca sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Będziesz zadawać ciekawe, a nawet nieraz trudne pytania przełożonym czy współpracownikom. Nie miej skrupułów i pamiętaj o maksymie, że kto pyta, nie błądzi. Możesz wytropić nieprawidłowość czy nawet zawodową aferę. Mars do 24.09  znajduje się w twoim znaku zodiaku, a więc konsekwencje nagłych decyzji mogą być trudne do przewidzenia. Po 8.10 staniesz się trochę spokojniejszy. Choć nie zapowiada się zbyt wiele nużących zadań i obowiązków, to uznasz, że szkoda ci czasu na lenistwo. Przypomnij sobie, czego od dawna chciałeś się nauczyć. Zadbaj o swoją edukację, zaplanuj zapisanie się na kursy doszkalające lub lektoraty z języków obcych. Jeśli zapragniesz w najbliższym czasie zmienić stanowisko, a nawet pracę, to każde nowe umiejętności mogą podnieść twoją zawodową wartość.

Poszukujący lepszej pracy
mają szansę na ciekawe propozycje z firm, które zajmują się szkoleniami lub handlem. Także pomysły na własny biznes mogą okazać się dochodowe.

Lwy, które się uczą lub studiują,
mają przed sobą bardzo dobry miesiąc. Uda się wam szybko zdobyć potrzebne informacje, a wasze błyskotliwe uwagi sprawią, że nauczyciele będą mieli o was bardzo dobre zdanie.

ZDROWIE
Nie słuchaj rozmów o chorobach, bo niepotrzebnie się zdenerwujesz. Mars sprawi, że będziesz silny i odporny, chętnie podejmiesz sportowe wyzwania. Mimo tego czyjeś spiskowe teorie mocno wpłyną na twoje zachowanie. Szokujące informacje omów z lekarzem, a nie wierz w to, co wyczytasz w Internecie.


ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 23.07 – 31.07
Słońce sprzyja ambitnym zadaniom. Przypomnisz sobie o wszystkich zaległych sprawach. Twoje prośby o pomoc i wsparcie zostaną wysłuchane.

URODZENI 1.08 – 10.08
Szczęście ci sprzyja, ale nie rób niczego na pokaz i bądź szczery. Merkury sprzyja szczęśliwym zbiegom okoliczności. Zaufaj swojej intuicji i rób to, co nakazuje ci serce.

URODZENI 11.08 – 22.08
Mars sprawi, że będziesz niezmiernie ciekawski i pomysłowy. Przed twoim bystrym wzrokiem nie uchowa się żaden sekret. Unikaj konfliktów i plotek!Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer