Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Lwie od 22.7.2018 do 22.8.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Postawisz na swoim

Szczęście ci sprzyja, a Słońce dodaje ci odwagi. Wreszcie nadejdą dobre wiadomości i wyjaśnią się towarzyskie zagadki. Postanowienia i decyzje, jakie w tym miesiącu podejmiesz, wyjdą ci na dobre. Czeka cię wyjątkowa pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca na przeciwko twojego znaku. Ludzie, którzy pojawią się w twoim otoczeniu i umowy, które podpiszesz, znacząco wpłyną na twoją przyszłość.

MIŁOŚĆ
Słońce i Merkury w twoim znaku pomogą ci przegonić konkurencję i przekonać partnera do wszystkiego, na czym ci zależy. Aura planetarna sprzyja odzyskiwaniu wzajemnego zaufania. Znów staniecie się sobie bliscy. Uśmiechniesz się z dowcipów, jakie opowiada partner i rozczulisz na widok wspólnych zdjęć. Uważaj jednak do 13.08, bo opozycja Marsa może wywołać sprzeczki, które was na dłużej poróżnią. Trzymaj nerwy na wodzy 26-28.07 podczas pełni i zaćmienia Księżyca, bo wypowiedziane w złości słowa popsują coś na zawsze.

Samotne Lwy w lipcu będą miały bardzo dużo energii, aby ruszyć się z domu i błyszczeć w towarzystwie. Merkury w twoim znaku sprawi, że przypomnisz sobie o kimś, kto znów jest w twojej okolicy. Warto zastawić miłosne sidła, bo teraz szczęście bardzo ci sprzyja. Pełnia i zaćmienie 26-28.07 przyniosą ci wyjątkowe chwile i przełomowe wydarzenia. W sierpniu możesz liczyć na odnowienie znajomości sprzed lat.

RODZINA I PRZYJACIELE
W lipcu trzeba się będzie zająć domem, kuchnią i spiżarnią. Wybierz na większe zakupy, skorzystaj z ofert i przecen na wyprzedażach. Twój dom zasługuje na królewski wygląd. Wenus ci sprzyja. możesz więc upolować prawdziwą okazję. Na zbyt wielką pomoc rodziny nie możesz jednak liczyć, ale co ugotujesz, to bliscy lub przyjaciele bardzo chętnie zjedzą. W sierpniu znajdź czas na swoje hobby. Spodziewaj się sympatycznych gości lub zaproszenia na ciekawą imprezę.

PRACA I PIENIADZE
Będziesz szybki i kreatywny, a to sprzyja zawodowym sukcesom. W lipcu pojawi się więcej klientów i więcej ciekawych zleceń. Odkryjesz, jak różne nudne zajęcia wykonać lepiej i szybciej. Udadzą się teraz negocjacje i ważne spotkania, ale unikaj kłótni z kimś, kogo nie lubisz. Uważaj jednak w dniach 26-28.07 i nie podejmuj pochopnych decyzji, bo coś może umknąć twojej uwadze, co potem stanie się dużym problemem, jeśli zbyt emocjonalnie podejdziesz do sprawy. Jeśli wybierasz się na szkolenie, to zostaniesz prawdziwą gwiazdą i ulubieńcem nauczycieli. A jeśli prowadzisz własną firmę, to pokonasz konkurencję! W sierpniu bądź sumienny i pracowity, zapracuj na opinię najlepszego pracownika.

ZDROWIE
Zadbaj o zdrowie. Mars w opozycji do twojego znaku (do 13.08) może powodować ryzykowne sytuacje lub pogorszenie samopoczucia. W sierpniu poczujesz wielki przypływ sił. Będziesz optymistyczny i spędzisz czas w dobrym zdrowiu. Zadbaj o urodę, odwiedź fryzjera i kosmetyczkę. Także wizyta u dentysty przebiegnie szybko i bezboleśnie, nie żałuj na nią czasu ani pieniędzy.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Merkury nauczy cię zwracać uwagę na własne potrzeby. Przestaniesz odmawiać sobie tego, co sprawia ci przyjemność. Ulubione danie, nowy telefon lub wizyta u fryzjera poprawią ci samopoczucie.

URODZENI 1.08 – 10.08
Wenus radzi ci, abyś nie spieszył się wszędzie tak, jak to masz na co dzień w zwyczaju. Warto teraz więcej czytać, słuchać muzyki i zajmować się swoim hobby.

URODZENI 11.08 – 22.08
Mars pomoże ci szybko załatwiać ważne sprawy, ale też radzi ci zadbać o swoje zdrowie. Potrzebujesz więcej witamin i zdrowych produktów, ogranicz słodycze.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer