Horoskop dla Lwa na Słońce w Pannie od 23.8.2023 do 22.9.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zdrowy styl życia

Wakacje się skończyły, ale zamiast brać sobie na głowę kolejne obowiązki, to warto trochę zmienić styl życia na bardziej zrównoważony. Planety nie sprzyjają trudnym decyzjom i zaczynaniu nowych spraw. Skoncentruj się na tym, co aktualnie robisz. Postaraj się nie dopuścić do opóźnień i zaległości, a miesiąc okaże się spokojny i udany.

MIŁOŚĆ

W sprawach miłosnych zachowaj teraz ostrożność, bo półsekstyl Słońca sprawi, że będziesz zmienny i niezdecydowany. Nie ufaj plotkom i nie pozwól sobą manipulować, a miesiąc minie w spokojnej aurze. Możesz potrzebować więcej bezpieczeństwa i czułości, dlatego trzymaj się z dala od dwuznacznych i niepewnych sytuacji. Samotne Lwy będą nieprzewidywalne i zmienne w swoich zachciankach, bo wciąż sprzyja im Wenus w koniunkcji. Możliwe są biurowe romanse i flirty, które tym razem mogą skończyć się skandalem. Uważajcie, strzeżcie się plotek i podrywaczy. Możecie też przypomnieć sobie o starej znajomości. Unikajcie jednak związków i romansów, które mogą zagrozić waszej reputacji. Lwy w związkach będą chciały być rozumiane i kochane, ale mogą mieć problemy z wyrażaniem swoich uczuć. Nie denerwujcie się na partnera i nie podejmujcie teraz ryzykownych decyzji. Miesiąc sprzyja domowym, rodzinnym sprawom. Większe uroczystości mogą w tym roku okazać się irytujące, trzymajcie nerwy na wodzy. Wenus sprzyja za to wspólnym inwestycjom i ważnym decyzjom.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Na huczne imprezy i nowe znajomości możesz chwilowo nie mieć ochoty. Przypomnisz sobie o ciekawych książkach i filmach, będziesz dyskutować na ważne tematy i zastanawiać się nad sensem różnych zdarzeń. Wenus w koniunkcji sprzyja niezwykłym skojarzeniom i odkrywaniu swojego hobby. Od 27.08 wielkie ożywienie w życiu towarzyskim i w interesach. Mars w sekstylu przyniesie ci szansę na rozwiązanie wielu spraw i kłopotów. Sprawi, że twoje pomysły będą się podobać. Warto będzie spotykać się z ludźmi i zawierać jak najwięcej nowych znajomości.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Czeka cię teraz spokojniejszy miesiąc, a zawodowe sprawy nie będą teraz najważniejsze. Warto zająć się zaległościami, uporządkować papiery i rachunki. Teraz możesz znaleźć różne błędy, zaniedbania i skutecznie zapobiec ich złym skutkom. Bardzo dobry czas, aby nadrabiać zaległości. Jednak możecie być zmęczeni i nie będziecie mieli serca do nauki. Za to możecie odkryć nowe zainteresowania, zapisać się na ciekawe kursy i dodatkowe zajęcia. Saturn wciąż jest w opozycji i dzięki temu będziesz dokładny, dociekliwy. Od 27.08 Mars w sekstylu przyniesie ciekawsze zajęcia i ułatwi nawiązywanie nowych znajomości.
Szukający lepszej pracy mogą zwątpić w swój sukces, bo w tym miesiącu będą mieli trochę mniej siły przebicia niż inni kandydaci. Czytajcie dokładnie wszystkie umowy, zwracajcie uwagę na szczegóły różnych propozycji. Od 15.09 szczęście zacznie się do was uśmiechać.
 
ZDROWIE
Masz teraz dobry czas, ale mimo wszystko powinieneś być ostrożny. Możesz mieć mniej energii i ochoty na nowe zadania. Ważna będzie równowaga pomiędzy różnymi sferami życia. Dbaj o zdrowie, wysypiaj się i nie katuj dietą, a żadne zdrowotne perturbacje nie będą ci grozić. Warto odwiedzić lekarza i zrobić różne zaległe badania okresowe. Od 27.09 Mars zapowiada przypływ sił, będziesz miał więcej ochoty na sport i różne towarzyskie aktywności.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07
Przyjaciele mogą liczyć na twój dobry humor, bo w razie potrzeby rozweselisz strapionych i pomożesz potrzebującym. Jednak zadbaj także o własne interesy. Nie poświęcaj się dla kogoś, kto cię kiedyś zawiódł, a teraz znów chce się wkupić w twoje łaski.
 
URODZENI 1.08 – 10.08
Wenus w koniunkcji sprawi, że będziesz miał powodzenie, ale sam też zadbaj o ludzi, na których ci zależy. Jowisz w kwadraturze ułatwi ci współpracę z ludźmi, pomoże spełnić marzenia, ale szybko się zabierz za ważne sprawy i trudne zadania.
 
URODZENI 11.08 – 22.08
Wstąpi w ciebie wojowniczy duch. Nie ustąpisz, dopóki nie dostaniesz tego, co chcesz. Nie należy wchodzić ci w drogę, bo będziesz bardzo zdecydowany w działaniu. Masz 
 


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer