Horoskop dla Lwa na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowa energia i plany

Trygon Słońca zapewni ci popularność w towarzystwie, a Wenus w trygonie sprzyja zabawie i miłości. Będziesz ze wszystkich żartować, nie ominą cię zaproszenia na randki. Ciesz się życiem i układaj plany na przyszłość.

MIŁOŚĆ

Słońce w trygonie do twojego znaku uczyni cię bardzo pogodnym i wyrozumiałym dla innych ludzi. Doradzisz także swoim adoratorom i pomożesz w czymś trudnym zagubionym wielbicielom. Efekty twoich działań będą szybko widoczne, a satysfakcja jest gwarantowana. Nabierzesz też apetytu na seks i randki, nawet mimo wielu zawodowych i rodzinnych obowiązków. Przestań tylko myśleć o kompleksach i dawnych niepowodzeniach. Samotne Lwy jednak najpierw zabiorą się za sercowe porządki. Skasujesz z telefonu stare historie, bo intuicja trafnie ci podpowie, że już czas na nowe przygody. Odwiedź kosmetyczkę, idź na zakupy. Od 4.04 Merkury w trygonie bardzo sprzyja nowym znajomościom.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Zaplanuj sobie wolne chwile na hobby, częściej rozmawiaj z przyjaciółmi. Wiosna to pora zabawy, nawet jeśli jesteś bardzo zapracowany. W rodzinnych sprawach za to wreszcie więcej spokoju, luzu i wzajemnego zrozumienia. Przed Wielkanocą też zamiast planować wielkie porządki, lepiej idź na spacer lub pograj z rodziną w różne gry. Nie myśl też o starych plotkach i towarzyskich konfliktach, bo od 4.04 Merkury w trygonie sprawi, że będziesz mógł ze wszystkimi się wreszcie pogodzić. Także Wenus w trygonie chętnie pomoże ci unikać trudnych tematów, więc nawet nie zaczynaj dyskusji. Od 14.04, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze, nie rób nic pod przymusem lub za namową znajomych, bo niepotrzebnie wplączesz się w towarzyską aferę. 
 
PRACA I PIENIĄDZE
Słońce w trygonie do twojego znaku sprzyja inwestowaniu we własne umiejętności. Zamiast przejmować się pomysłami szefa, skup się na własnej edukacji. Będziesz teraz ciekawski i rozmowny. Przed Wielkanocą sporo załatwisz się w urzędzie lub banku. Po Wielkanocy za to Merkury w trygonie pomoże ci spotkać się z ważną osobą, a Mars w sekstylu sprawi, że współpracownicy też będą ci bardziej przyjaźni. Wiosna to także dobry czas, aby zabrać się za porządki w szafie i całym mieszkaniu. Wenus w trygonie sprawi, że zapragniesz wyglądać młodo i modnie, a od 4.04 Merkury sprzyja udanym zakupom. Nie wahaj się więc wyrzucić wszystkiego, czego nie nosiłeś przez ostatnie dwa sezony, w końcu kiedyś trzeba będzie wyjść do ludzi.
 
ZDROWIE
Przed Wielkanocą zaplanuj cięższe prace fizyczne, a potem ciesz się wiosną. Wenus w trygonie będzie namawiała cię do odpoczynku, a także foglowania sobie. Zadbaj tylko o żołądek, unikaj ciężkostrawnych potraw. Pamiętaj też, że Saturn nadal jest w kwadraturze. Nie bagatelizuj tego, co cię boli, bo mogą wyjść na jaw różne zdrowotne zaniedbania. Dbaj więc o siebie i nie zapominaj o porządnej porcji odpoczynku oraz witamin.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07
Słońce w trygonie do twojego dekanatu sprzyja nowym znajomościom. Możesz teraz poznać kogoś, kto pomoże ci w karierze lub podpowie, jak załatwić pewną trudną sprawę. Miesiąc sprzyja dziwnym zbiegom okoliczności i zagadkom, na których dobrze wyjdziesz.

URODZENI 1.08 – 10.08
Znów przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Na szczęście Wenus w trygonie sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.
 
URODZENI 11.08 – 22.08
Postanowisz odpocząć od trudnych spraw. Od ludzi, którzy cię irytują, będziesz trzymać się z daleka. Nie dasz się sprowokować do kłótni czy radykalnych decyzji. Jowisz w opozycji pomoże bawić się, odpoczywać i cieszyć się wiosną.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer