Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Raku od 21.6.2015 do 21.7.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Należy ci się odpoczynek

Nie wymagaj od ludzi zbyt wiele, a zachowasz dobry nastrój przez cały lipiec. Zaskakujące zbiegi okoliczności, sny i przeczucia ostrzegać cię będą przed miłosnymi i zawodowymi pułapkami. Należy ci się choć trochę odpoczynku, a nawet samotności. Nie obiecuj innym za dużo, bo możesz nie być w stanie wywiązać się z niektórych obietnic. Nadeszły wakacje, a więc pora odpoczynku i radości. Zrób coś dla siebie: wybierz się na wymarzony wyjazd, bez skrupułów leniuchuj i spędzaj wolny czas z przyjaciółmi.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu powinieneś być ostrożniejszy niż zwykle. Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku zodiaku, a więc możesz narzekać na przejściowy spadek formy i brak energii. Możesz napotkać na swojej drodze różne przeszkody, sprawy mogą się opóźniać i komplikować. Nie wpadaj w panikę, zastanów się zanim się na coś zgodzisz lub coś podpiszesz. W wielu sprawach trudno ci będzie zająć jednoznaczne stanowisko, a  ludzie zaczną cię denerwować. To wszystko znak, że czas odpocząć! Nie pozwól zagonić się do nowych obowiązków, broń swojego prawa do urlopu. Wakacyjny wyjazd w tym miesiącu będzie udany, ale na wyjeździe pilnuj swoich rzeczy i bądź czujny, a też będziesz się dobrze bawić.

SAMOPOCZUCIE
Miesiąc nie sprzyja zbytniej fizycznej aktywności. Zamiast planować długie piesze wyprawy, zapragniesz poleżeć na leżaczku z widokiem na morze i plażę. Zmęczenie z całego roku da o sobie znać. Pozwól sobie na lenistwo i nie daj namówić do realizacji zbyt ambitnych wakacyjnych planów. Możesz być senny i niezdecydowany. Na wielki wyczyn przyjdzie czas w przyszłym miesiącu, teraz musisz odpocząć i nabrać nowych sił.

MIŁOŚĆ

Bądź ostrożny, bo półsekstyl Słońca i koniunkcja Wenus zapewnią ci powodzenie w miłości, ale sprzyjać też będą różnym niespodziankom i towarzyskim nieporozumieniom. Być może pewne plotki lub pogłoski wyprowadzą cię z równowagi, albo ktoś z twoich przyjaciół zaangażuje się w skrywany przed całym światem romans i poprosi cię o pomoc. Nie reaguj nerwowo, bo pod wpływem stresu możesz powiedzieć coś, z czego trudno ci się będzie wycofać. Jowisz wciąż przebywa w twoim znaku zodiaku, a to oznacza, że warto ryzykować w miłości, bo Lwy mają szansę na trwały sukces. Na urlopie bądź otwarty na nowe znajomości i nie spędzaj czasu tylko w towarzystwie rodziny czy znajomych, z którymi przyjechałeś. Może poznasz kogoś nowego, kto przesłoni ci cały świat?

Samotne Lwy będą marzyć o romantycznych przygodach, ale mogą pomylić sen z jawą. Nie wierz we wszystko, co ktoś ci obiecuje. Korzystaj z uroków życia, ale z oświadczynami poczekaj, aż się lepiej poznacie. W pierwszej połowie lipca staniesz się bardzo tajemniczy. Swoje miłosne podboje trzymaj w sekrecie, bo ktoś zazdrosny pokrzyżuje ci szyki. Do 19.07 możesz liczyć na większe powodzenie, a Wenus w twoim znaku sprzyjać będzie okazjom na romantyczne randki. Nie obiecuj jednak zbyt wiele zanim dobrze kogoś nie poznasz!

Lwy w stałych związkach
postanowią sprawdzić, co warte są zapewnienia o płomiennej i dozgonnej miłości. Nie prowokuj zanadto partnera i nie wywołuj w nim zazdrości, bo skutki niewinnej gierki mogą skupić się na tobie. Do 19.07 będziesz romantyczny i bardzo wyrozumiały, a wspólnie spędzone chwile wszystko ci wynagrodzą.

RODZINA

Zrób listę najpilniejszych spraw do załatwienia i podziel zadania sprawiedliwie między domowników. Ktoś będzie chciał zakłócić twój rodzinny i domowy spokój. Bądź bezwzględny i nie lituj się nad plotkarzami i fałszywymi pochlebcami. Jako Lew potrzebujesz prawdziwego wsparcia bliskich, a nie przyjaźni osób, które czekają na twoje potknięcie. W weekendy dzieci lub krewni pokażą ci, na czym polega zabawa i odpoczynek. Odkryj w sobie twórcze pokłady improwizacji i humoru. Nie ulegaj naciskom rodziców czy krewnych, którzy chcą kontrolować twoje finanse lub sprawy majątkowe.

PRACA I FINANSE
Chętnie odsuniesz od siebie ryzykowne i wymagające zmian projekty. Zapragniesz odpocząć od nerwowego szefa, ostrej rywalizacji i stresów. Trudno będzie ci skoncentrować się na nudnych i wymagających precyzji zajęciach. Choć dobrych pomysłów ci nie zabraknie, to pokusa przełożenia ważnych spraw na później okaże się niezwykle silna. Na wszelki wypadek trzymaj się z dala od zbyt ambitnych współpracowników. Twoim sprzymierzeńcem będzie w tym miesiącu intuicja - ona pomoże ci podjąć właściwe decyzje i uniknąć niebezpieczeństw. Jeśli prowadzisz własny biznes, do 19.07 Wenus i Jowisz sprzyjają śmiałym planom i nowym projektom.

Postaraj się wykorzystać nieobecność niektórych współpracowników na niezbędne porządki i ustalenia. Być może wyjdzie na jaw, że pewne zawodowe sprawy nie zostały jeszcze do końca wyjaśnione. W lipcu będziesz miał szansę wyplatać się z układów i zależności, które nie są ci do niczego potrzebne. Znajdzie się wtedy okazja do porzucenia niechcianych spraw, rozwiązania niekorzystnych umów, a nawet rozwiązania niektórych znajomości.

Poszukujący lepszej pracy będą rozglądać się za dobrą pracą, ale pamiętajcie, że wam też należy się odpoczynek i trochę wytchnienia od codziennych kłopotów. Odpocznijcie i nabierzcie sił! Po 19.07 planeta Wenus zapewni wam dostęp do ciekawych informacji.

URODZENI 22.07 – 31.07
Przyjaciele, współpracownicy i rodzina służyć ci będą radą i pomocą. Korzystaj z ich uprzejmości i życzliwości, bo przecież zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Nie zabraknie ci czasu i pieniędzy na przyjemności.

URODZENI 1.08 – 10.08

Twoja pozycja zawodowa może być lekko zagrożona. Bądź czujny i nie daj się łatwo zdenerwować.  Zanim się zdenerwujesz czy kogoś skrytykujesz, policz do dziesięciu. W ten sposób zachowasz stanowisko i zdrowie.

URODZENI 11.08 – 22.08
Nie bagatelizuj ważnych spraw czy osób, jakie pojawią się w twoim życiu. Nawet na wakacjach spotkać możesz osobę, która pomoże ci w ważnej sprawie. Sprzyjają ci krótkie wyjazdy, niedaleko od domu.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer