Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Wodniku od 20.1.2018 do 18.2.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Uwierz w siebie

Słońce, Wenus i Merkury znajdą się naprzeciwko twojego znaku. Nie żałuj sobie przyjemności, ale unikaj wielkich zakupów, bo za jakiś czas możesz być z nich mniej zadowolony. Ktoś przypomni ci o marzeniach i wskaże drogę do tego, jak je zrealizować. Wszystko jest możliwe, ale musisz mocniej uwierzyć w siebie.

Miłość i rodzina
Merkury sprzyja dobrym pomysłom na rozwiązanie rodzinnych problemów, dlatego przez cały tydzień bądź dobrej myśli i nie martw się niczym na zapas. Słońce także pomaga pozbyć się schematów i kompleksów, przez które nie możesz się rozwijać i cieszyć się życiem. Pamiętaj, że na miłość i szczęście nigdy nie jest za późno. Podczas pełni i całkowitego zaćmienia Księżyca w twoim znaku zodiaku 30-31.01 samotni mogą spodziewać się wyjątkowych zdarzeń i romantycznych wzruszeń.

Luty sprzyja towarzyskim spotkaniom, randkom i flirtom. Wybierz się do teatru lub kina, bo Wenus do 11.02 bardzo sprzyja nowym, sympatycznym znajomościom. Unikaj tylko tych krewnych, którzy czegoś od ciebie chcą lub namawiają cię na pożyczki lub poważne decyzje, co do których przestrzega cię intuicja. Chroń swoje interesy, a miesiąc będzie udany.

Kariera i pieniądze
Dzięki Jowiszowi będziesz ciekawski i pomysłowy, dlatego ucz się i pytaj się ludzi o wszystko, co tylko cię zainteresuje. Miesiąc przyniesie ci odkrywcze pomysły i nowe znajomości. Podróżuj, ucz się, zapisuj na ciekawe kursy i wykłady. To, co zrobisz dla siebie, przyniesie ci radość i powodzenie.

Od 31.01 czas sprzyja nauce i szkoleniom. Merkury pomaga ci nadrabiać różne zaległości, a Wenus do 11.02 sprzyja ciekawym znajomościom. Zamiast na siłę szukać nowych wyzwań, chodź na kursy i wykłady, szukaj pozytywnych inspiracji do rozwoju swojej kariery. W firmie łatwiej dogadasz się teraz ze współpracownikami.

Zdrowie

Zadbaj o swoje zdrowie, nie zamęczaj się na siłowni, bądź wygodny i leniwy, a szczęście będzie ci sprzyjać. Zadbaj o sen i dobrą dietę. Unikaj rywalizacji, bo do 26.01 możliwe są kontuzje. Inni ludzie mogą cię irytować, lepiej nie angażuj się w konflikty, bo z byle drobiazgu może zrobić się wielka awantura i nerwy. Zrób badania kontrolne, a będziesz pewien, że trzymasz rękę na pulsie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Do obowiązków i trudnych spraw trudno będzie cię teraz zmusić. Postanowisz wreszcie robić to, co lubisz. Znajdziesz czas na swoje hobby, będziesz czytać książki i oglądać ulubione filmy. Podczas weekendowych zakupów uważaj, aby nie wydać zbyt dużo pieniędzy na rzeczy ładne, ale bardzo drogie.

URODZENI 1.08 – 10.08

Słońce doda ci odwagi. Będziesz wesoły i nie przejmiesz się zbytnio żadnymi zawodowymi problemami, bo wszystko uda się rozwiązać. W kwietniu lepiej jednak nie dyskutować z ludźmi, bo ktoś może zarzucić ci, że za mało się wszystkim przejmujesz. Weekendy sprzyjają odpoczynkowi i dobrej zabawie.

URODZENI 11.08 – 22.08
Będziesz ambitny i pracowity, a złośliwe osoby przekonają się, że lepiej z tobą nie zadzierać. Szczęście będzie ci bardziej sprzyjać, ale nie kłóć się z szefem, bo może cię źle zrozumieć. W weekendy zadbaj o swoją kondycję. Wybierz się z wizytą do przyjaciół a poprawisz sobie humor.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer