10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Byku od 19.4.2016 do 19.5.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zawodowe sukcesy

Słońce sprzyja zawodowym sukcesom. Będziesz decydować o ważnych sprawach, wskazywać innym kierunek. Nauczysz innych, jak mądrze i sprawiedliwie rozsądzać spory.

Miłość
Słońce i Wenus (od 30.04) w kwadraturze do twojego znaku pomogą ci spełnić najpiękniejsze sny, ale najpierw musisz ustalić, czego w swoim związku chcesz, a co wcale ci się nie podoba. Uda się szczerze porozmawiać, a w stałych związkach zapanuje więcej zrozumienia i miłości. Unikaj tylko zasięgania porad u znajomych i wścibskich krewnych, bo ktoś zacznie plotkować, a partner może się z tego powodu rozzłościć.

Samotne Lwy będą zmienne w swoich zachciankach. Bądź wybredny i nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie. Jeśli wielbiciel jest nudny i skąpy, to nie zasłużył na drugą szansę.

Rodzina i przyjaciele

Od bliskich ci ludzi domagaj się emocjonalnego wsparcia. Kwadratura Słońca sprawi, że możesz być zmęczony i zdenerwowany z powodu domowych obowiązków. Wielu zapracowanym Lwom zacznie teraz ciążyć odpowiedzialność za wszystkich dookoła. Czas przestać udawać, że wszystko jest w porządku, a ty jesteś ze stali. Kto chce jeść obiad, ten musi pomóc przynieść zakupy lub pozmywać naczynia. Bądź twardy, a w końcu będziesz miał czas na drzemkę na kanapie.

Kariera i pieniądze
Kwadratura Słońca to w pracy nerwowy czas, ale twoja kariera może teraz ruszyć do przodu. Zapobiegniesz problemom, dobrze pokierujesz pracą całego zespołu. Twoja ambicja wreszcie się obudzi. Będziesz teraz zdecydowany na awans lub zmianę stanowiska. Rozmawiaj z szefem, składaj aplikacje, chodź na ważne rozmowy. Jeśli szukasz pracy, to teraz masz szanse otrzymać ciekawsze propozycje. Przydasz się także jako doradce i rozjemca w sporach. Będzie można na ciebie liczyć. Wenus w kwadraturze może cię nakłaniać do kompulsywnych zakupów.

Zdrowie
Merkury w kwadraturze do twojego znaku sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji na temat zdrowia i ekologii. Testuj nowe przepisy i wprowadzaj żywieniowe zasady, które wszystkim wyjdą na dobre.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce pokaże ci, do czego warto dążyć. Teraz wyznaczaj sobie nowe, zawodowe cele i planuj dalszą karierę.

URODZENI 1.08 – 10.08

Jowisz będzie przynosił ci różne plotki i niezwykłe newsy. Bądź uprzejmy i rób to, co do ciebie należy, a trudne sytuacje wyjaśnią się na twoją korzyść.

URODZENI 11.08 – 22.08
Wenus postawi na twojej drodze marudne osoby. Szanuj swój czas i swoje nerwy. Sport i świeże powietrze pomogą ci zachować dystans do karierowiczów i intrygantów.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer