Horoskop dla Lwa na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przygotuj się na nowe doznania

Zapowiada się aktywny miesiąc. Słońce w znaku Barana sprawi, że łatwiej ci będzie dostrzec pozytywne strony życia. Nie zabraknie nowych wrażeń i ciekawych propozycji. Rozejrzyj się wokół i zastanów, co możesz zmienić na lepsze w swoim życiu. Nadszedł czas, w którym warto zrezygnować z tego, co już nie przynosi ci korzyści. Postaraj się teraz skorzystać z nowych propozycji, szczególnie jeśli dotyczą wyjazdów lub szkoleń.

Główne wydarzenia
Nadchodzą dobre dni. Będziesz ambitny i energiczny, co sprzyja zwycięstwom i zawodowym sukcesom. Możesz jednak być mniej niż zwykle cierpliwy i wyrozumiały. Na wszelki wypadek nie komentuj publicznie zachowania i błędów, jakie popełniły inne osoby. Trygon Wenus sprawi, że wszystko co zrobisz i powiesz do 3.04 wywoła wielki odzew u innych ludzi. Możesz zdobyć towarzyską popularność, ale też wplątać się z różne towarzyskie układy i zawodowe zaległości. Nie łam przepisów i nie obiecuj zbyt wiele, a unikniesz późniejszych tłumaczeń. Wielkanoc potraktuj jak czas odpoczynku i prawdziwej radości. spotkaj się z przyjaciółmi i chociaż przez chwilę zapomnij o zawodowych kłopotach. Na zakupach uważaj, bo na świąteczne przysmaki będziesz gotowy w tym roku wydać więcej, niż zaplanowałeś.

Miłość

W marcu i w pierwszych dniach kwietnia wyjątkowo sprzyja ci szczęście w miłości. Trygon Słońca sprzyja pozytywnym emocjom, a trygon Wenus w marcu uczyni cię bardzo atrakcyjnym dla płci przeciwnej. 3.04 Wenus zmieni znak zodiaku i sprawi, że Lwy zaczną poważniej podchodzić do wszystkich spraw uczuciowych. Możesz nawet stać się trochę bardziej podejrzliwy i zazdrosny! Unikaj plotek, bo popsujesz sobie humor.

Samotne Lwy  w pierwszych dniach kwietnia mogą liczyć na spotkanie kogoś, kto zawróci im w głowie. Bądź jednak rozsądny, niczego nie udawaj i unikaj plotek. Dzięki szczerości i wrodzonemu wdziękowi zyskasz więcej, niż twoi rywale. Do 3.04 Wenus znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Sprawi, że jeszcze raz przemyślisz swoje miłosne wybory. Twoje emocje mogą być wtedy skrajne, a zachcianki zmienne. Po 16.04 znów wróci bardzo dobra miłosna aura!

Lwy w stałych związkach będą mogły cieszyć się sympatyczną atmosferą. Jeśli w twoim związku są nieporozumienia, uda ci się teraz omówić je spokojnie i poprawić sytuację. Twój pogodny nastrój sprawi, że w domu chętnie pojawią się goście i przyjaciele. Zarezerwuj więc czas na zabawę, a być może wspólny wielkanocny wyjazd.

Rodzina i przyjaciele

Kwadratura Marsa sprawi, że popatrzysz na dom i rodzinę krytycznym wzrokiem. Wszystko będziesz chciał przestawić, zmienić i przemalować. Partner i dzieci też wydadzą ci się nie tacy, jak powinni być. Nie bądź zbyt krytyczny wobec tego, jak mieszkasz i nie popadaj w przesadę podczas zakupów. Zawsze znajdzie się ktoś, kto ma ładniejszy dom lub szybszy samochód. Lepiej cieszyć się tym, co masz, zamiast karmić w sobie kompleksy. Za to twoje pomysły na zmianę fryzury lub stylu ubierania okażą się udane. Trygon Wenus do 3.04 sprzyja bardzo udanym metamorfozom.  Nie wymagaj od siebie zbyt wiele! Wielkanoc w tym roku sprzyja przede wszystkim lenistwu. Nie pozwól, aby myśli o pracy lub problemach dalszych krewnych przysłoniły ci uroki beztroskiego świętowania. Po 16.04 czeka cię też szczęście w podróży. Warto zaplanować na te dni choćby krótki wyjazd, najlepiej w wesołym towarzystwie.

Kariera i pieniądze
Sprzyjają ci w tym miesiącu osoby na wysokich stanowiskach lub obcokrajowcy. Do 3.04 planeta Wenus znajduje się w trygonie do twojego znaku. Oznacza to, że możesz wygrać rywalizację z konkurencją lub też przekonasz pewną surową osobę do swoich zalet. W razie problemów nie obrażaj się, tylko negocjuj! Dzięki właściwemu wyczuciu sytuacji uda ci się załagodzić konflikty lub zawrzeć korzystny układ z kimś, kto zajmuje wysokie stanowisko. Nie chwal się jednak zbytnio i nie obiecuj nikomu więcej, niż jesteś w stanie zrobić. Powodowany dobrymi chęciami możesz wziąć na siebie zbyt wiele obowiązków. Niektóre okażą się bardziej męczące, niż teraz myślisz. Jeśli jednak jasno określisz swoje cele, to unikniesz kłopotów i zrealizujesz ambitne plany. Dobrą rękę do interesów będziesz miał do 31.03, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Pojawią się wtedy dobre pomysły na rozwiązanie na prawdę trudnych i zaległych spraw. Jednocześnie trygon Wenus do 3.04 bardzo sprzyja większym zyskom, wyjaśnianiu zaległych spraw finansowych oraz zdobywaniu kredytów w bankach.

Poszukujący lepszej pracy będą mieli mnóstwo pomysłów na dalszą karierę. Być może zaczniecie myśleć o założeniu własnego biznesu. Nie warto jednak porywać się na zamierzenia, do których nie jesteście dobrze przygotowani. Do 31.03 Merkury znajdzie się w trygonie do waszego znaku zodiaku. Możecie wtedy liczyć na więcej ciekawych spotkań i interesujących propozycji zawodowych.

Nauka

Lwy, które uczą się lub studiują będą w doskonałej formie intelektualnej, choć mogą mieć problemy z koncentracją. Tyle dziedzin i spraw będzie cię jednocześnie pociągać, że możesz z entuzjazmem zaczynać nowe zadania, ale będziesz miał problemy z ich dokończeniem. Dlatego przed Wielkanocą podejmuj się tylko tego, co możesz łatwo skończyć. Zaległości i szumne obietnice mogą obrócić się przeciwko tobie. Po przerwie świątecznej szczęście będzie ci sprzyjać. Korzystny trygon Merkurego w marcu pomoże ci łatwo zdobyć dobre oceny i uznanie w oczach surowych nauczycieli.

Zdrowie

Wiosna sprzyja poznawaniu nowych dziedzin sportu. Kwadratura Marsa wymaga od ciebie zajęcia się zdrowiem i zwiększenia codziennych aktywności. Zobacz, co mają do zaoferowania w klubie fitness. Joga lub zumba pomogą ci szybko zgubić nadprogramowe kilogramy. Także twój humor będzie lepszy, jeśli zaczniesz się ruszać.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Merkury sprawi, że możesz być bardziej senny i rozkojarzony. Nie miejcie do siebie samego o nic pretensji, czasami trzeba trochę zwolnić.

URODZENI 1.08 – 10.08

Słońce sprzyja twoim zawodowym sprawom, a nawet pomoże ci zdobyć popularność w otoczeniu. Wykorzystaj swoje znajomości, aktywnie zabiegaj o awans i chwal się wszystkim, co potrafisz.

URODZENI 11.08 – 22.08
Wenus doda ci uroku i sprzyja randkom. Nie bądź fałszywie skromny i uwierz we wszystkie wspaniałe komplementy, jakie teraz usłyszysz.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer