Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Lwie od 23.7.2015 do 22.8.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wykorzystaj moc Jowisza

Przed tobą udany miesiąc. Planety w twoim znaku zodiaku sprawią, że nie zabraknie ci dobrych pomysłów, sił i odwagi. Sprawy, które w poprzednich miesiącach były niejasne lub sporne wreszcie znajdą swoje rozwiązanie. Dobroczynny Jowisz przemierza ostatnie stopnie twojego znaku, wykorzystaj szanse, jakie pojawią się na twojej drodze.

Główne wydarzenia
Poczujesz, że wreszcie wiesz, co masz robić, aby osiągnąć sukces. Odróżnisz wrogów od przyjaciół, a mądre decyzje od tych, które dyktuje tylko potrzeba chwili. Wykorzystaj więc wakacje, aby nie tylko odpocząć, ale i przygotować się do dalszej części tego roku. Koniunkcja Merkurego do 7.08 pozwoli ci ułożyć rozsądny plan działania. Jeśli myślisz o nowej pracy, nowym kierunku nauki lub po prostu chciałbyś zdobyć nowe umiejętności, to w sierpniu nadejdzie dobry ku temu czas. Po prostu podejmij stosowne decyzje, a potem bądź konsekwentny! Przez półsekstyl Wenus (do 31.07) i Marsa (do 8.08) możesz poczuć się zmęczony i znużony starymi układami i nudnymi sprawami. Nie żałuj czasu na odpoczynek i nie poświęcaj się zbytnio dla innych ludzi.

Samopoczucie
Wakacje to dobry czas, aby zdrowiej jeść i regularniej ćwiczyć. Nadrabiaj też zaległości w spaniu i w relaksie. W sporcie możesz jednak wymagać od siebie zbyt wiele: ćwicz dla zabawy, a nie wyników, bo inaczej możesz narazić się na kontuzję. Saturn wciąż działa kwadraturą na twój znak zodiaku, a to oznacza, że musisz się oszczędzać i być ostrożny, Nie pozwól tez na to, aby inni ludzie mówili ci jak masz odpoczywać i co masz koniecznie robić, abyś poczuł się lepiej. Lepiej słuchaj swojej lwiej intuicji! Półsekstyl Wenus do 31.07 pomoże ci odnaleźć wewnętrzną równowagę, ale musisz przypomnieć sobie, jak się beztrosko leniuchuje. Od 1.08 Wenus powróci do twojego znaku. Zakupy nowych ubrań lub pięknie pachnących kosmetyków bardzo poprawią ci humor.

Miłość
Zapowiada się rewelacyjny miesiąc. Słońce powraca do twojego znaku zodiaku. Planety dodadzą ci odwagi w każdej dziedzinie życia. Staniesz się obiektem sympatycznych miłosnych podchodów, a okazje do wakacyjnych flirtów przytrafiać ci się będą każdego dnia. Nowe znajomości, jakie w te wakacje zawrzesz mogą bardzo zmienić twoje życie. Podchodź więc na poważnie do wszystkich miłosnych deklaracji!

Samotne Lwy
będą rozglądać się za kimś wyjątkowym. Aby zdobyć twoje serce trzeba będzie wykazać się urodą, inteligencją i życiową zaradnością. Nie angażuj się w relacje z kimś, kto nie spełnia twoich oczekiwań, bo wplączesz się w kłopoty. Po 1.08 ktoś z dawnych lat znów może o sobie przypomnieć, bo Wenus wróci do twojego znaku zodiaku. Zastanów się, czy na prawdę warto powtarzać tą samą historię i pozwolić w ten sposób umknąć nowym okazjom.

Lwy w stałych związkach
zaczną zastanawiać się nad wspólnymi dokonaniami i perspektywami na przyszłość. Nie bądź zbyt krytyczny, bo zranisz bliską osobę. Warto wyjechać, odpocząć od codziennych obowiązków. Półsekstyl do 31.07 oznacza rozkwit romantycznych uczuć. Koniunkcja Wenus od 1.08 sprzyja zabawie i innym wakacyjnym przyjemnościom.

Kariera i pieniądze
W tym miesiącu będziesz decydować o wspólnych służbowych sprawach. Przekonasz współpracowników do ważnego projektu, zauważysz błędy i wskażesz nowe możliwości. Sprawom, które wymagają współpracy z innymi ludźmi o wiele bardziej sprzyja sierpień. W lipcu będziesz mniej wyrozumiały i chętny do dyskusji. Koniunkcja Merkurego do 7.08 uczyni cię odważnym i kreatywnym. Koniunkcja Jowisza do 10.08 zapewni ci powodzenie nawet w ryzykownych sprawach. Będzie to dobry czas, aby zdecydowanym ruchem pokonać konkurencję lub też wygarnąć komuś, co na prawdę o nim myślisz. Bądź jednak ostrożny i nie zaczynaj starcia, jeśli nie czujesz się do tego dobrze przygotowany. Półsekstyl Wenus do 31.07 sprzyja za to poufnym i dyskretnym rozmowom o pieniądzach. Bez trudu wyegzekwujesz zaległe długi i mądrze zainwestujesz posiadane oszczędności, ale nie chwal się, bo obudzisz starych wrogów.

Poszukujący lepszej pracy
nie powinni wpadać w panikę. Merkury i Jowisz w lipcu będą nakłaniać was do pospiesznych decyzji, a nawet zgadzania się na warunki, które wcale nie są dla was korzystne. Pilnuj wszystkich terminów, dwa razy czytaj umowy, rozmawiaj z innymi pracownikami i po prostu bądź ostrożny. Zanim podejmiesz ważną decyzję upewnij się, czy obietnice nowego pracodawcy są możliwe do spełnienia. Od 1.08 szansa na sukces.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer