Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Wodniku od 20.1.2016 do 18.2.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kochaj i nie martw się na zapas

Przed tobą udany miesiąc. Uda ci się spokojnie uczyć się i pracować, ale najważniejsze wydarzenia dotyczyć będą relacji i miłości. Naprawisz to, co układało się źle i spotkasz ludzi, z którymi będzie ci dobrze.

Miłość

Słońce w opozycji do twojego znaku bardzo pomaga ci w miłosnych sprawach. To dobry miesiąc na poważne decyzje i wielkie deklaracje. Pozbędziesz się wątpliwości z kim chcesz być, w twoim życiu zapanuje więcej szczęścia i optymizmu. Partner chętnie zrobi ci prezent lub zabierze cię w piękne miejsce, a to poprawi ci samoocenę i humor. Ważne tylko, abyś teraz znalazł czas dla bliskiej osoby, bo przyjaciele i krewni mogą więcej od ciebie wymagać. Nie przegap tego, co na prawdę ważne. Szczęście w miłości będzie ci sprzyjać, ale w styczniu zawodowe sprawy mogą być ważniejsze od randek i obietnic, jakie składałeś. Możesz liczyć na pomoc Merkurego, który od 13.02 znajdzie się w opozycji do twojego znaku, a to uczy, jak szczerze mówić o uczuciach.

Samotne Lwy będą w centrum zainteresowania płci przeciwnej, ale mogą zacząć wątpić w swoje powodzenie i skreślić sympatyczną znajomość z byle powodu. Także zawodowe obowiązki mogą kolidować z zaproszeniami. Zamiast się denerwować, zróbcie dobry plan, a weekendy przeznaczcie na nadrobienie miłosnych zaległości.

Rodzina i przyjaciele

Bliscy ludzie będą od ciebie oczekiwać, że wskażesz im drogę i doradzisz w trudnych sprawach. Nie zawiedź zaufania, jakie w tobie pokładają. Pomagaj w nauce, doradzaj w interesach i sklejaj złamane serca przyjaciół. Będziesz pomysłowy i bardzo kreatywny, ale także skłonny do popisywania się przed innymi swoimi wiadomościami i znajomościami.
Zaplanuj teraz różne wyjazdy i spotkania z przyjaciółmi, znajdź czas na wspólne sprawy. Domownicy będą zadowoleni z twojego dobrego humoru, a imprezy lub towarzyskie spotkania, jakie teraz urządzisz, będą się wszystkim bardzo podobać. Od 13.02 Merkury szczególnie sprzyja dobrej zabawie, odpoczynkowi i zajmowaniu się wspólnym hobby. Pograj z dziećmi w gry, idź na sanki lub narty i nie przejmuj żadnymi kłopotami.

Kariera i pieniądze
Opozycja Słońca obudzi teraz twoich wrogów i nieprzyjaciół, ale ty nie dasz się wykorzystać ani przegonić ze swojego miejsca. Ważne dokumenty i umowy schowaj przed wścibskimi osobami i donosicielami. Bądź czujny i nie obiecuj niczego dla świętego spokoju, bo ktoś zaraz złapie cię za słowo. Jeśli będziesz cierpliwy i opanowany, to dasz sobie radę i jeszcze na wszystkim zarobisz. Jeśli ktoś ci przeszkadza lub podważa twoje kompetencje, to nie czekaj, aż będzie gorzej, tylko reaguj i szukaj wsparcia w otoczeniu. Teraz zdołasz zapobiec większym kłopotom, które mogłyby cię czekać w przyszłości. Mimo trochę nerwowej aury, sporo uda się teraz zrobić i będziesz zadowolony z efektów swojej pracy. Po 13.02, kiedy Merkury zacznie działać na twój znak opozycją, musisz poszukać sobie nowego celu, bo inaczej staniesz się nerwowy i zdekoncentrowany. Merkury sprzyja załatwianiu spraw urzędowych, rachunkom i kończeniu nudnych projektów.

Współpracuj z ludźmi i ucz się od innych, bo na tym teraz najwięcej skorzystasz. Miesiąc sprzyja korzystaniu z cudzych doświadczeń, dlatego nie wstydź się i pytaj o wszystko, co w sprawach finansowych cię interesuje. Pełnia 24.01 pomoże ci w udanych zakupach lub odzyskaniu długu albo pożyczonych komuś rzeczy.

Zdrowie
Warto pomyśleć o kontrolnych badaniach. Sprawdź, czego ci na prawdę brakuje i co można byłoby poprawić, a twoja kondycja będzie bez zarzutu. Zadbaj też o swój wygląd, wybierz się na gimnastykę. Także wizyta u kosmetyczki będzie się teraz opłacić.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce zapewni ci sympatię otoczenia i wesołe towarzystwo. To dobry czas, aby zawierać nowe znajomości, zakładać konta w serwisach internetowych. Może gdzieś czeka na ciebie twoja druga połówka?

URODZENI 1.08 – 10.08

Merkury radzi ci, abyś nie ukrywał swoich uczuć, bo szczęście będzie ci sprzyjać. Jeśli czujesz, że powinieneś coś w życiu zmienić, to nie wahaj się o tym rozmawiać. W przeciwnym wypadku zaczniesz narzekać i wszystkich krytykować, a to popsuje ci humor.

URODZENI 11.08 – 22.08
Wenus radzi ci odpocząć. Potrzebujesz chwili wytchnienia i regeneracji sił, bo inaczej staniesz się bardzo nerwowy i nieuprzejmy dla innych. Choć kilka dni bez obowiązków, zakupów i gotowania dobrze ci zrobi, a rodzina na pewno da sobie sama radę.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer