Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Lwa na Słońce w Wodniku od 20.1.2015 do 18.2.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zabawa i flirty

Czeka cię miesiąc pełen okazji do zabawy i spotkań z przyjaciółmi. Opozycje Słońca i Merkurego sprawią, że samemu będzie ci trochę smutno! Chętnie spotkasz się z ludźmi, których od dawna nie widziałeś. Wreszcie napiszesz zaległe maile, a w weekendy znajdziesz czas na słuchanie zwierzeń i pomaganie w cudzych kłopotach.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Wykorzystaj niezwykłą aurę tego miesiąca, aby zdobyć nowych przyjaciół i zakończyć niepotrzebne towarzyskie konflikty. Będziesz wszędzie mile widziany, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich troskach. Dzięki temu uda ci się pomóc i dodać otuchy niejednej osobie. Spełni jczyjeś marzenia, a od razu poczujesz się zadowolony i jeszcze bardziej potrzebny.
Nie przejmuj się tylko tak bardzo tym, co mówią różne zazdrosne osoby i nie pytaj każdego o zdanie. Im więcej nowych spraw rozpoczniesz, tym lepiej będzie Ci się wiodło w całym tym roku. Nie jest to jednak dobry moment na generalny remont czy wielkie porządki. Sama możesz mieć problemy z dotrzymaniem terminów, a co dopiero mówić o pilnowaniu innych. Chętnie za to wybierzesz się na większe zakupy. Wygląd stanie się dla ciebie bardzo ważny, a związane z tym wydatki okażą się większe niż zwykle.


SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej formie, choć kwinkunks Marsa może sprawić, że będziesz podatny na przeziębienia i drobne kontuzje. Uważaj podczas zimowych wyjazdów, szczegolnie jeśli nie jesteś mistrzem sportów zimowych. W kwiniunksie do twojego znaku znajduje się 27.01 planeta Wenus, co sprzyja łagodnym formom odpoczynku, a nie wielkim wyczynom.
6.02 Słońce i Jowisz utworzą korzystny aspekt do twojego znaku zodiaku, co wszystkim chorującym Lwom wróży poprawę samopoczucia.

MIŁOŚĆ
Jeśli sądzisz, że zdołasz teraz coś ukryć przed wścibskimi znajomymi, to bardzo się mylisz. Wszyscy wokoło uznają, że właśnie twoje miłosne przygody są najbardziej interesujące i godne publicznego omawiania. Nawet jeśli uważasz, że w twoim życiu nic się właściwie nie dzieje, to i tak przyjaciele ci nie uwierzą. Staraj się więcej słuchać, a mniej mówić o sobie!

Samotne Lwy mogą teraz liczyć na niezwykłe zbiegi okoliczności. Spotkasz na swojej drodze różne znane, a nawet sławne osoby i zawsze ktoś znajomy przypadkowo zobaczy cię w ich towarzystwie. Wykorzystaj ten czas najlepiej, jak potrafisz! Masz szansę zapoczątkować znajomość, która z czasem przerodzi się w poważniejszy związek.

Lwy w stałych związkach poczują że czas odnowić swoje uczucia. To nie czas, na marudzenie i wypominanie sobie błędów z przeszłości. Wspólny wyjazd na weekend bardzo poprawi wasze wzajemne relacje.
 
PRACA I FINANSE
Zamiast opowiadać innym o swoich pomysłach i chwalić się swoimi możliwościami, sam zabierz się za konkretne projekty. Teraz spotkasz się z życzliwością i wsparciem, na jakie wcześniej nie udało ci się zasłużyć. Czas sprzyja wszystkim zajęciom, które wymagają współpracy z ludźmi. Staniesz się bardziej zgodny i wyrozumiały, przestaniesz zwracać taką uwagę na  ludzkie przywary i chętnie poprawisz cudze błędy. Po 6.02 pilnuj swoich spraw finansowych. Opozycja Merkurego może przynieśc ci bardzo ciekawą propozycję. Nie opowiadaj o niej wszystkim i nie zapraszaj do współpracy osób, na których choć raz się zawiodłeś. Możesz zdobyć dodatkowe pieniądze, ale musisz być punktualny, cierpliwy i ostrożny.

Poszukujący lepszej pracy
będą mogli w tym miesiącu liczyć na ciekawe oferty, jakie przedstawią im pośrednicy lub znajomi. Pytajcie wszystkich i jeszcze raz wyślijcie zapytania do upatrzonych wcześniej firm. Opozycja Słońca i korzystny wpływ Jowisza sprawią, że łatwiej przebrniecie przez ważne rozmowy i prezentacje waszych umiejętności. Pilnujcie jednak spraw finansowych i nie zostawiajcie niedopowiedzeń czy wątpliwości, które później mogłyby zostać zinterpretowane na waszą niekorzyść! Lepiej od razu wprost zapytać o pieniądze, niż potem się denerwować!

Lwy, które się uczą lub studiują, najwięcej skorzystają dzięki pomocy przyjaciół. W grupie pracować będzie się wam lepiej i szybciej. To dobry czas, aby uczestniczyć we wszelkiego rodzaju zajęciach dodatkowych i ciekawych kursach. Uważajcie jednak na swoje zachowanie, bo właśnie teraz wasze sprawy zaczną bardziej interesować nauczycieli. Pokażcie się wszystkim z jak najlepszej strony! Opozycja planety Merkury pomoże wam łatwiej skupić się na przedmiotach ścisłych. Będzie to doskonały czas dla Lwów, które studiują na kierunkach technicznych oraz finansowych.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer