Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Lwa na Słońce w Baranie od 20.3.2014 do 20.4.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Naprawisz błędy, zdobędziesz uznanie

Miesiąc sprzyja pracy i nauce. Będziesz szybki i bardzo spostrzegawczy. Dzięki tobie wszyscy unikną przykrości lub kłopotów.

Główne wydarzenia
Słońce znajduje się w trygonie do twojego znaku. Ten aspekt ułatwia działanie, bo dodaje ci mnóstwo pozytywnej energii. Możesz teraz załatwiać ważne sprawy. Opozycja Wenus do 5.04 zapewni ci powodzenie. Półsekstyl Jowisza sprzyjają twojej sytuacji zawodowej, a kwadratura Saturna ułatwia rozmowy z szefem lub urzędnikami. Nie odkładaj na później tego, co trzeba zrobić. Trygon Merkurego od 7.04 pomoże ci dostrzec różne niedociągnięcia, a nawet błędy, i w porę je naprawić. Sekstyl Marsa nadal radzi ci dbać o zdrowie, a jeśli ci coś dolega, to lepiej iść do lekarza, a nie udawać chojraka. Warto zregenerować siły i wysypiać się dobrze, zamiast balować lub robić wyczerpujące prace domowe.

Miłość
Słońce w trygonie do twojego znaku pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów. Flirtuj i ciesz się życiem! Na towarzyskich spotkaniach bacznie rozglądaj się dookoła, bo jeśli jesteś samotny, to miesiąc sprzyja ciekawym znajomościom. Opozycja Wenus bardzo sprzyja Lwom w stałych związkach. Uda się wam załagodzić spory i ustalić, czego chcecie i w która stronę zmierzacie. Kwadratura Saturna pomaga podjąć ważne decyzje dotyczące oświadczyn, dzieci i mieszkania. W weekendy aura sprzyja romantycznym spotkaniom, spacerom i długim rozmowom. Zamiast gnać na zakupy lub sprzątać, znajdźcie więcej czasu na wspólny relaks. Samotne Lwy powinny zadbać o siebie i ruszyć na polowanie, w kwietniu możecie już mieć partnera spełniającego wasze wymagania.

Rodzina i przyjaciele
Dzieci i młodsi krewni będą cię inspirować do nowych pomysłów. Starszym osobom trochę trudno będzie teraz trudno za tobą nadążyć, bo będziesz chciał wszystko zrobić szybko i po swojemu. Jeśli co chwila będziesz zmieniał zdanie na temat tego, co chcesz robić, to grożą wam rodzinne konflikty. Unikaj dyskusji na temat diety i stylu życia, bo trudno będzie wam uzgodnić wspólne stanowisko. Zamiast zabierać się za przebudowę domu bez porządnych planów, poświęć się swojemu hobby. Maluj, twórz wiosenne dekoracje, czytaj ulubione książki i graj z dzieciakami w gry. Nawet bardzo poważne Lwy muszą się czasami trochę pobawić.

Kariera i nauka
Będziesz mistrzem ratowania wszystkich z opresji i wychodzenia z kłopotów. Wenus i Jowisz bardzo sprzyjają sukcesom i samodzielności. Jeżeli marzysz o podwyżce, to powinieneś teraz być bardziej odważny i przedsiębiorczy. Wykorzystaj nawet znajomości, a także nie wstydź się prosić przyjaciół o pomoc. Na początku miesiąca możesz jednak mieć tyle zajęć, że zwyczajnie o czymś ważnym zapomnisz, a potem niepotrzebnie się zdenerwujesz. Tylko spokojnie, bo będziesz teraz bardzo pomysłowy i spostrzegawczy. Dzięki temu w porę zauważysz różne błędy i niedociągnięcia. Uratujesz trudne sytuacje, zapanujesz nad chaosem i bałaganem. Powstrzymaj swoje emocje i kieruj się logiką, a najlepiej na tym wyjdziesz.

FINANSE
Dzięki śmiałym decyzjom i własnej pracy zarobisz dodatkowe pieniądze. Jednak od hazardu trzymaj się z daleka, a umowy przed podpisaniem czytaj nawet po kilka razy. Możesz być roztargniony, a ktoś chciwy szybko spróbuje to wykorzystać. Lepiej uważać!

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 23.07 – 31.07
Słońce doda ci odwagi. Będziesz wesoły i nie przejmiesz się zbytnio żadnymi zawodowymi problemami, bo wszystko uda się rozwiązać. W kwietniu lepiej jednak nie dyskutować z ludźmi, bo ktoś może zarzucić ci, że za mało się wszystkim przejmujesz. Weekendy sprzyjają odpoczynkowi i dobrej zabawie.

URODZENI 1.08 – 10.08
Będziesz ambitny i pracowity, a złośliwe osoby przekonają się, że lepiej z tobą nie zadzierać. Szczęście będzie ci bardziej sprzyjać, ale nie kłóć się z szefem, bo może cię źle zrozumieć. W weekendy zadbaj o swoją kondycję. Wybierz się na dłuższy spacer, a poprawisz sobie humor.

URODZENI 11.08 – 22.08
Do obowiązków i trudnych spraw trudno będzie cię teraz zmusić. Postanowisz wreszcie robić to, co lubisz. Znajdziesz czas na swoje hobby, będziesz czytać książki i oglądać ulubione filmy. Podczas weekendowych zakupów uważaj, aby nie wydać zbyt dużo pieniędzy na rzeczy ładne, ale bardzo drogie.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer