Horoskop dla Lwa na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wenus pomoże ci zabłysnąć
W tym miesiącu będziesz tropić tajemnice i wyszukiwać słabe punkty przeciwników. Nie będziesz wzorem cierpliwości i wyrozumiałości. Kto sądzi, że może cię wykorzystywać lub poganiać, ten bardzo się teraz pomyli. Staniesz się zdecydowany, odważny, a nawet trochę zbyt pewny siebie! Zanim na kogoś nakrzyczysz, upewnij się, że naprawdę nasz rację. Wenus w trygonie do twojego znaku zapewni ci jednak sukcesy towarzyskie i uczuciowe oraz wielką siłę przebicia. Lwy czeka interesujący miesiąc. Będziesz teraz bardziej dociekliwy niż zwykle. Pochłoną cię nowe zainteresowania i pasje. Nie oszczędzaj na tym, co cię interesuje! W sprawach domowych staniesz się bardziej wymagający, ale także pomysłowy i sprawiedliwy. Chętnie zajmiesz się planowaniem większych inwestycji i lokowaniem rodzinnych oszczędności. Konta bankowe, lokaty i kredyty przestaną być dla ciebie tajemnicą. Odkryjesz, że masz prawdziwy talent do prowadzenia rodzinnej księgowości. Także sprawy, w które inwestują twoi krewni, okażą się dla ciebie źródłem nowych pomysłów i inspiracji. Być może spotkasz kogoś, z kim zapragniesz założyć rodzinny biznes?

Miłość
Mimo tęsknoty za wiosną dumnie podnieś głowę. Nadchodzi dobry czas dla samotnych Lwów. Szczęście w miłości sprzyja ci, a Wenus i Mars tworzyć będą trygony do twojego znaku.

Jeśli jesteś w związku, przed tobą miesiąc stabilny i spokojny. Trygon Wenus pomoże znaleźć czas dla was dwojga, a w sypialni też możesz liczyć na duże ożywienie. Postaraj się omawiać z partnerem wszystkie miłosne sprawy i zorganizuj w romantyczny wyjazd lub kolację przy świecach.

Samotne Lwy mogą wtedy poznać kogoś sympatycznego, kto umili im weekendy i popołudnia. Do 10.03 Mars tworzy do twojego znaku trygon. W uczuciach staniesz się wtedy bardziej pewny siebie, a nawet trochę zazdrosny. Jeśli rywalizujesz z kimś o względy wyjątkowej osoby, to masz teraz szansę pokonać konkurencję! Będziesz jednak bardziej niż zwykle zwracać na siebie uwagę otoczenia. Przez byle uśmiech lub niewinny liścik możesz nawet stać się obiektem plotek. Unikaj więc zazdrosnych osób, ale ciesz się powodzeniem! Niektóre samotne Lwy zwrócą w marcu uwagę na kogoś, z kim pracują lub często spotykają się w urzędzie. Przy okazji różnych oficjalnych spotkań możesz poznać kogoś, kto zagości na dłużej w twoim sercu. Bądź jednak ostrożny i taktowny, a przede wszystkim dowiedz się wszystkiego o nowym adoratorze! Nie inwestuj swoich uczuć w związek z kimś, kto nie uregulował swoich spraw osobistych lub ma złą opinię wśród twoich znajomych. 

Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Bliźnięta, Waga, Skorpion i Ryby. Wyznania Strzelca zawrócą ci w głowie, ale nie spodziewaj się po nim dozgonnej miłości. Jeśli użyjesz swojego czaru i wyeksponujesz atuty swojej urody, wszystko pójdzie zgodnie z twoimi zamierzeniami.

Rodzina i przyjaciele

Niektóre Lwy mogą liczyć na ciekawe wiadomości od dalekich krewnych zza granicy lub nawet zaskakujące wiadomości, które dotyczą darowizny lub spadku. W takim przypadku zainteresuj się sam wszystkimi urzędowymi sprawami i zadbaj o porządek w dokumentach. Po 26.02 unikaj tylko rozmów o uczuciach i romansach, które szokują lub interesują wszystkich w twoim otoczeniu. Ktoś poczuje się zaskoczony twoimi krytycznymi uwagami, a nawet może trochę się obrazić. Nie pomagaj ludziom nieproszony i nie pośrednicz w sporach, nawet jeśli ktoś uważa, że powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce. Znajomi i tak się sami pogodzą, a ty pozostaniesz sam ze swoimi wątpliwościami.

Kariera i pieniądze
Aspekty planet nie sprzyjają w tym miesiącu ryzykownym przedsięwzięciom. Kwinkunks Słońca może źle wpływać na twoje samopoczucie. Nawet bez powodu staniesz się teraz nerwowy i będziesz wszystkich poganiać. Unikaj osób, których nie lubisz, bo nie będziesz wyrozumiały wobec cudzych błędów. Nie daj się jednak zwyczajnie ponieść takiemu nastrojowi, nie ulegaj nerwom! Radą na kłopoty jest w tym miesiącu więcej sportu i ruchu na świeżym powietrzu. Jeśli tylko poczujesz, że masz wszystkiego dosyć, to bez wahania wybierz się na dodatkowy urlop. Lepiej z oddali obserwować zawodowe sprawy, niż pokłócić się z szefem o byle drobiazgi. Od 18 do 26.02 trygon Merkurego sprzyja sukcesom zawodowym.

Od 14.03 sprzyja ci szczęście w tych zawodowych sprawach, które wymagają częstych podróży i zdobywania ciekawych informacji. Szef spojrzy wtedy na ciebie przychylniejszym wzrokiem. Uda ci się wtedy przeforsować swoje pomysły, a nawet zwyciężyć w sporze z kimś, kto zazdrości ci sukcesów.

Przez cały miesiąc Wenus w trygonie pomoże ci osiągnąć stabilizację finansową i rozsądnie ulokować oszczędności. Nie ryzykuj jednak, bo możesz zbyt wiele stracić.

Sprzyjające ci w sprawach zawodowych znaki zodiaku to Skorpion i Ryby. Poglądy Panny mogą wydać ci się po prostu szalone, a niezdecydowanie Wagi łatwo wyprowadzi cię z równowagi. Nie poddawaj się jednak zbyt łatwo, bo teraz mogą decydować się losy twojego awansu czy podwyżki.

Poszukujący lepszej pracy będą szukać takich ofert, które są korzystne finansowo. To dobry czas dla Lwów, które szukają zatrudnienia w bankach lub firmach, które zajmują się kredytami. Do 26.02 i po 14.03 możecie liczyć na więcej ciekawych ofert. Warto wtedy umawiać się na osobiste spotkania.

Zdrowie

Postanowisz lepiej zadbać o swoje zdrowie, wybierzesz się do apteki po witaminy i preparaty wzmacniające. Czas sprzyjać będzie oczyszczającym dietom i upiększającym kuracjom. Do 10.03 trygon Marsa sprawi, że będziesz pełen sił. Chętnie zmienisz rozkład zajęć tak, aby mieć więcej czasu na sport i odpoczynek. Bądź jednak ostrożny, bo to także zaniedbywania niektórych trudnych obowiązków, a potem denerwowania się i nadrabiania różnych zaległości. Szanuj nerwy, uważaj za kierownicą, nie denerwuj się na ludzi.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce zapewni ci sympatię otoczenia i wesołetowarzystwo. To dobry czas, aby zawierać nowe znajomości, zakładać konta w serwisach internetowych. Może gdzieś czeka na ciebie twoja druga połówka?

URODZENI 1.08 – 10.08

Merkury radzi ci, abyś nie ukrywał swoich uczuć, bo szczęście będzie ci sprzyjać. Jeśli czujesz, że powinieneś coś w życiu zmienić, to nie wahaj się o tym rozmawiać. W przeciwnym wypadku zaczniesz narzekać i wszystkich krytykować, a to popsuje ci humor.

URODZENI 11.08 – 22.08
Uran radzi ci odpocząć. Potrzebujesz chwili wytchnienia i regeneracji sił, bo inaczej staniesz się bardzo nerwowy i nieuprzejmy dla innych. Choć kilka dni bez obowiązków, zakupów i gotowania dobrze ci zrobi, a rodzina na pewno da sobie sama radę.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer