Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Lwa na Słońce w Lwie od 22.7.2014 do 22.8.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Spełnienia marzeń!

Słońce wkroczyło w twój znak zodiaku, co zapowiada ci przypływ sił i optymizmu. Poczujesz, że znów masz świat u swoich stóp, a trudne sprawy ułożą się po twojej myśli. Jednak to, co ważne postaraj się zacząć po dniu urodzin. Dokładnie wtedy, gdy masz urodziny, Słońce odwiedza ten sam stopień w zodiaku, w którym znajdowało się kiedy się urodziłeś. To najszczęśliwszy dzień w roku. Wszystkie Lwy będą w lepszych niż do tej pory humorach. Z optymizmem popatrz w przyszłość i zastanów się, co chciałbyś robić i jak chciałbyś żyć. Marzenia, o których w tegoroczne urodziny pomyślisz, kiedyś się spełnią!

TWOJE TRANZYTY

Słońce przebywa w znaku Lwa, a więc przyniesie ci odnowienie sił życiowych. Zapomnij o urazach i kompleksach, bo w tym miesiącu liczą się tylko nowe wyzwania i nowe pomysły. Poczujesz przypływ sił, czas przyspieszy, a ludzie będą bardziej liczyli się z twoim zdaniem. 26.07 Księżyc znajdzie się w nowiu w twoim znaku, tego dnia możliwe są znaczące wydarzenia i decyzje, które oczyszczą twoje życie z wrogów i kłopotliwych zobowiązań. 10.08 czeka cię pełnia Księżyca, szanuj wtedy uczucia swoje i innych bliskich ci ludzi, nie bądź krytyczny i nerwowy. 
 
Wenus znajduje się w półsekstylu do 11.08, a więc sprzyjać będzie wakacyjnemu odpoczynkowi i regeneracji sił. Na huczne imprezy i nowe znajomości możesz chwilowo nie mieć ochoty. Jednak już 12.08 Wenus wkroczy w twój znak zodiaku. Zacznie się czas sprzyjający sukcesom, miłości, dobrej zabawie. Bardzo korzystna miłosna passa trwać będzie do końca astrologicznego miesiąca.
 
Merkury do 30.07zachęci cię do podróży. 31.07 znajdzie się w twoim znaku zodiaku. Przypomnisz sobie o ciekawych książkach i filmach, będziesz dyskutować na ważne tematy i zastanawiać się nad sensem różnych zdarzeń. Na wakacjach zwiedzisz wszystkie zabytki i poznasz ich historię. Koniunkcja Merkurego sprzyja niezwykłym skojarzeniom i odkrywaniu swojego hobby. Od 15.08 Merkury znajduje się w znaku Panny, zapewni ci dobrą rękę do interesów. 
 
Mars znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku i nie wywiera znaczącego wpływu na twoje zdrowie czy samopoczucie. 
 
Jowisz wkroczył w twój znak zodiaku. Rozpocznie się dla ciebie czas udanych inwestycji i ciekawych propozycji. Zwracaj uwagę na wszystko, co nowe i co pojawi się w twoim życiu. Lwy urodzone na początku I dekady znaku (22-31.07) najmocniej odczują w tym miesiącu wpływ Jowisza. Przez najbliższe miesiące bądź otwarty na zmiany, nie odkładaj niczego na później i odważ się robić to, na co zawsze miałeś ochotę. Warto słuchać intuicji i patrzeć przede wszystkim ma swoją korzyść.
 
Saturn tworzy kwinkunks do twojego znaku zodiaku i nie wywiera znaczącego wpływu na twoje sprawy.
 
Uran znajduje się w znaku Barana i tworzy trygon do twojego znaku zodiaku. To pomaga ci wprowadzać w życie pozytywne zmiany.
 
Neptun jest w znaku Ryb i nie wywiera znaczącego wpływu na wasz znak zodiaku.
 
Pluton znajduje się w znaku Koziorożca i tworzy aspekt kwinkunksu do twojego znaku. Na razie nie ma to wielkiego wpływu na życie zodiakalnych Lwów.

SAMOPOCZUCIE
Mars sprawi, że nie będzie działa ci się krzywda. Będziesz w dobrej formie, a jeśli cierpisz z powodu chorób, to wpływ Słońca zapowiada poprawę stanu zdrowia. Postaraj się znajdować czas na spacery i sport. Po 15.08 możesz być zbyt niecierpliwy – to czas drobnych urazów, nagłych przeziębień, ubieraj się odpowiednio do pogody.

MIŁOŚĆ
Czas jej sprzyja, a szczególnie podatny na romantyczne wzruszenia będziesz w sierpniu. Wenus, która od 12.08 znajduje się w twoim znaku, sprzyja ważnym znajomościom i porozumieniu z partnerem. Merkury może przynieść ochotę na złamanie różnych schematów i wydobycie się z toksycznych związków. Najważniejsze, że szczęście ci teraz bardzo sprzyja!
 
Samotne Lwy najlepszy czas na szukanie nowych znajomości mają przez całe lato, bo Jowisz Wam sprzyja! Przedziwne zbiegi okoliczności mogą stać się pretekstem do znajomości, która wstrząśnie waszym życiem i doda wam energii. W tym miesiącu szalone wakacyjne znajomości i romanse są waszą specjalnością.
 
Lwy w związkach będą romantyczne i zadowolone. Wenus pomoże wam zapomnieć o kłótniach i nieporozumieniach. Będziecie w dobrych humorach, choć partner będzie musiał was pilnować. Jowisz sprawi, że nawet najwierniejsze Lwy zrobią w towarzystwie trochę zamieszania, bo będą przyciągać płeć przeciwną jak magnes.
 
PRACA I FINANSE
Wenus, Merkury i Jowisz tworzą doskonałe okoliczności do pozytywnych zmian. Szukaj nowych propozycji, staraj się o awans, nie siedź skromnie w kącie. Choć są wakacje, to Wenus sprzyja zdobywaniu dodatkowych zleceń i większych pieniędzy. Jowisz doda ci odwagi, ale w sierpniu nie przesadzaj z krytykowaniem innych. Od 31.07  Merkury zapowiada walkę z zaległościami i brak czasu. Paradoksalnie ty możesz z tego powodu skorzystać!
 
Szukający lepszej pracy mają lepszy czas między 31.07 i 15.08. Merkury znajdzie się wtedy w waszym znaku zodiaku. Warto jeszcze raz odezwać się do miejsc, w których dawniej pracowaliście lub aplikowaliście.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer