Horoskop dla Lwa na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ciekawe podróże

Podkreślaj swoje zalety, a nawet trochę podkoloryzuj umiejętności. W tym miesiącu możesz liczyć na mniej ważnych zadań i spotkań z ludźmi. Będziesz miał czas na odpoczynek, ale w pracy trzymaj rękę na pulsie. Słońce w półsekstylu umożliwi ci relaks i odpoczynek. Merkury w twoim znaku zapowiada ciekawe podróże i intrygujące znajomości.

Miłość
Półsekstyl Słońca sprawi, że będzie ci bardzo zależeć na zgodzie i miłości. Uważaj, aby dla świętego spokoju nie obiecać bliskiej czegoś, czego nie będziesz chciał lub mógł spełnić. Sekstyl Wenus od 5.07 pomoże ci nadrobić zaległości w randkach i czułych słówkach. Jeśli jesteś samotny, to nie rezygnuj zbyt szybko ze znajomości, która dobrze się zapowiada. Od 6.07 koniunkcja Merkurego może postawić na twojej drodze kogoś, dla kogo warto będzie zmienić kilka wakacyjnych planów.

Rodzina i przyjaciele

Miesiąc nie sprzyja wielkim remontom, porządkom i innym pracom, które wymagają cierpliwości i siły. Zanim zabierzesz się za nowe obowiązki zastanów się, czy dasz teraz radę doprowadzić prace do końca. Lepiej jechać na wakacje lub iść na imprezę, zamiast przekopywać cały ogród lub malować sufity. A jeśli starsze osoby i tak będą miały pretensję lub ktoś z uporem będzie szukać dziury w całym, to nie kłóć się, bo i tak nic nie wskórasz. Bez wyrzutów sumienia wybierz się na spacer lub randkę, zamiast brnąć w niechcianą sytuację.

Kariera i pieniądze
Wenus przez cały miesiąc sprzyja zakupom markowych ubrań i dodatków, ale nie przesadzaj z wydatkami. Do 5.07 możesz za dużo wydać, co odbije się niekorzystnie na twoich planach wakacyjnych. Choć wpływ koniunkcji Merkurego będzie napawał cię optymizmem co do spraw finansowych, to debet na koncie pod koniec miesiąca może popsuć twój radosny nastrój. Kupuj to, co na pewno się przyda i bez czego nie możesz się obejść. W pracy bądź teraz czujny. Ktoś zaplanuje intrygę lub podstęp. Możliwy jest  też większy niż zwykle rozgardiasz, nad którym trudno ci będzie zapanować. Pilnuj swoich spraw i nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę. Na ważne decyzje przyjdzie czas w sierpniu.

Zdrowie

Będziesz w bardzo dobrej formie, ale zadbaj o kręgosłup. Unikaj noszenia ciężkich walizek, a na zakupy zabieraj ze sobą praktyczny wózeczek. Mars nadal znajduje się w półsekstylu do twojego znaku, a to nie sprzyja wysiłkowi.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Wenus zapewni ci powodzenie w sprawach finansowych. Zastanów się nad dodatkowymi źródłami dochodu i oszczędnościami, jakie możesz teraz zrobić.

URODZENI 1.08 – 10.08

Jowisz sprzyja załatwianiu trudnych spraw. Chętnie uporasz się z zaległymi rachunkami lub sprawozdaniami, okażesz się pomysłowy i silny.

URODZENI 11.08 – 22.08
Uran sprzyja rozwiązywaniu trudnych spraw i łagodzeniu konfliktów. Nie bądź surowy dla innych, a oni odpłacą ci tym samym. Przed samotnymi szansa na niezwykłe spotkanie.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer