Horoskop dla Lwa na Słońce w Byku od 20.4.2019 do 20.5.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zawodowe sukcesy

Słońce sprzyja zawodowym sukcesom. Będziesz decydować o ważnych sprawach, wskazywać innym kierunek. Nauczysz innych, jak mądrze i sprawiedliwie rozsądzać spory.

MIŁOŚĆ
Słońce i Merkury w kwadraturze do twojego znaku pomogą ci spełnić najpiękniejsze sny, ale najpierw musisz ustalić, czego w swoim związku chcesz, a co wcale ci się nie podoba. Uda się szczerze porozmawiać, a w stałych związkach zapanuje więcej zrozumienia i miłości. Unikaj tylko zasięgania porad u znajomych i wścibskich krewnych, bo ktoś zacznie plotkować, a partner może się z tego powodu rozzłościć. Wenus w trygonie do 15.05 pomoże ci załagodzić partnerskie spory i dobrze się razem bawić.

Samotne Lwy będą zmienne w swoich zachciankach. Bądź wybredny i nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie. Jeśli wielbiciel jest nudny i skąpy, to nie zasłużył na drugą szansę. Do 15.05 trygon Wenus daje ci przewagę nad konkurencją i pomaga znaleźć wyjątkową osobę.

RODZINA I PRZYJACIELE
Od bliskich ci ludzi domagaj się emocjonalnego wsparcia. Kwadratura Słońca sprawi, że możesz być zmęczony i zdenerwowany z powodu domowych obowiązków. Wielu zapracowanym Lwom zacznie teraz ciążyć odpowiedzialność za wszystkich dookoła. Czas przestać udawać, że wszystko jest w porządku, a ty jesteś ze stali. Kto chce jeść obiad, ten musi pomóc przynieść zakupy lub pozmywać naczynia. Bądź twardy, a w końcu będziesz miał czas na drzemkę na kanapie. W Wielkanoc zorganizuj wspólne zabawy i wyjścia, a relacje w rodzinie się zacieśnią i poprawią.

PRACA I PIENIADZE
Kwadratura Słońca to w pracy nerwowy czas, ale twoja kariera może teraz ruszyć do przodu. Zapobiegniesz problemom, dobrze pokierujesz pracą całego zespołu. Twoja ambicja wreszcie się obudzi. Będziesz teraz zdecydowany na awans lub zmianę stanowiska. Rozmawiaj z szefem, składaj aplikacje, chodź na ważne rozmowy. Jeśli szukasz pracy, to teraz masz szanse otrzymać ciekawsze propozycje. Przydasz się także jako doradce i rozjemca w sporach. Będzie można na ciebie liczyć. Po 15.05 Wenus w kwadraturze może cię nakłaniać do kompulsywnych zakupów.

ZDROWIE
W kwietniu łatwo ci będzie zaczynać dietę i schudnąć do letnich ubrań. W maju Merkury w kwadraturze do twojego znaku sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji na temat zdrowia i ekologii. Testuj nowe przepisy i wprowadzaj żywieniowe zasady, które wszystkim wyjdą na dobre.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce pokaże ci, do czego warto dążyć. Teraz wyznaczaj sobie nowe, zawodowe cele i planuj dalszą karierę.

URODZENI 1.08 – 10.08
Jowisz będzie przynosił ci różne plotki i niezwykłe newsy. Bądź uprzejmy i rób to, co do ciebie należy, a trudne sytuacje wyjaśnią się na twoją korzyść.

URODZENI 11.08 – 22.08

Merkury postawi na twojej drodze marudne osoby. Szanuj swój czas i swoje nerwy. Sport i świeże powietrze pomogą ci zachować dystans do karierowiczów i intrygantów.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer