Horoskop dla Lwa na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pytaj, rozmawiaj, podróżuj

Merkury w opozycji do twojego znaku pomaga ci rozwijać różne zdolności. Będziesz teraz bardzo ciekawski i spostrzegawczy. Pozbędziesz się kilku kłopotów i zobaczysz, że przyszłość rysuje się w coraz lepszych barwach.

MIŁOŚĆ
Na romantyczne randki i długie rozmowy przez telefon niestety w tym miesiącu zabraknie ci czasu. Będziesz wolał zająć się swoim hobby lub po prostu chwilę odpocząć w samotności. Nawet jeśli partner będzie trochę zazdrosny, to nie daj się ogarnąć wyrzutom sumienia. Czasami potrzeba dystansu, aby przemyśleć różne sprawy, a potem się za sobą stęsknić. W weekendy nadrobisz zaległości. Będziesz serdeczny i wyrozumiały, a za wszystko, co robisz dla waszego związku należy ci się nagroda.

Samotne Lwy do 5.03 mogą nawiązać tajemniczy flirt z kimś, kogo spotkają w pracy. Będziesz zaskoczony, ile wspólnych zainteresowań was łączy. To będzie dobry wstęp do dłuższej znajomości.

RODZINA I PRZYJACIELE

Ktoś w rodzinie musi być szefem. W tym miesiącu rola kapitana domowego okrętu wypadnie na ciebie! Każdy będzie czegoś od ciebie chciał, a mało kto będzie chętny do pomocy. Bądź cierpliwy i zrób plan zadań, a wszystko się dobrze ułoży. Dzieci i młodsi krewni chętnie ci pomogą w różnych pracach, a zwłaszcza w gotowaniu. W weekendy uda ci się obronić przed dodatkowymi zadaniami i męczącymi pracami. Spodziewaj się gości lub zaproszenia w sympatyczne miejsce. Twoje argumenty będą logiczne i ktoś zacznie sam o siebie dbać.

PRACA I PIENIADZE

W pracy do wszystkiego podejdziesz ze spokojem i nikt nie sprowokuje cię do kłótni. Kariera nie będzie najważniejsza, a nawet zacznie cię nudzić. Mimo tego doskonale dasz sobie radę z zadaniami, na myśl o których innym cierpnie skóra. Spokój i cierpliwość okażą się najlepszą bronią przed konkurencją. Pod koniec miesiąca możesz być jednak trochę roztargniony. Ważne sprawy zapisuj, pamiętaj o zabraniu telefonu i laptopa. Być może niespodziewanie wpadniesz na pomysł, który stanie się początkiem wielu zaskakujących wydarzeń i awansu. Merkury w opozycji do twojego znaku 4-16.03 sprzyja też udanym okazyjnym zakupom. Jeśli tylko będziesz cierpliwy to kupisz sobie to, co chcesz, za małą sumę pieniędzy.

ZDROWIE
Twoja kondycja szybko się poprawi, zregenerujesz siły i poczujesz się lepiej. Nie grożą ci teraz zdrowotne kłopoty. Możesz odwiedzać dentystę, a także robić kontrolne badania. Słońce sprzyja też uprawianiu sportu.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce radzi ci zwolnić tempa i trochę odpocząć. W tym miesiącu możesz mieć dość starych spraw i nudnych ludzi. Zajmij się swoim rozwojem, poszukaj ciekawszych zajęć i nie przejmuj się niczym na zapas.

URODZENI 1.08 – 10.08

Merkury sprzyja nauce i zdobywaniu ciekawych umiejętności. Popatrz, jak inni ludzie dają sobie radę z trudnymi sprawami i postaraj się ich naśladować. Nowe aktywności okażą się bardzo przydatne.

URODZENI 11.08 – 22.08

Wenus pomaga zadbać o zdrowie i urodę. Jeśli z czegoś nie jesteś zadowolony, to postaraj się to naprawić. Masz teraz dobry czas na dietę, ćwiczenia i kupowanie odpowiednich ubrań.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer