Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

10.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Tranzyty węzłów - Miłosława Krogulska

Więcej informacji i zapisy

17.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Jowisz w znaku Lwa - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

24.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Temperament i zdrowie - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Lwa na Słońce w Raku od 21.6.2014 do 21.7.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pokazuj się i baw

Pokaż innym, na co cię stać i co potrafisz. Pokazuj się, baw i zachwycaj sobą innych. Będziesz wspaniałym organizatorem wyjazdów i letnich przyjęć. Przed tobą ważne wydarzenie, jakie zdarza się raz na dwanaście lat, nie przegap go. 16.07 Jowisz wkracza do twojego znaku, gdzie pozostanie przez kolejnych dwanaście miesięcy. Będziesz w tym czasie ulubieńcem gwiazd.

POZYCJE PLANET
Półsekstyl Słońca zapewni ci energię i optymizm w każdej sytuacji. Sekstyl Merkurego do 12.07 sprzyja zakupom na wyprzedażach, półsekstyl od 13.07 zapewni spokój i wsparcie bliskich. Sekstyl Wenus od 23.06 do 17.07 sprzyja romantycznym spotkaniom, półśekstyl po 18.07 zapewni lepsze okazje finansowe. Sekstyl Marsa wróży sukcesy w sypialni. Kwadratura Saturna pomaga ci uporządkować papiery i dokumenty. Półsekstyl Jowisza do 15.07 pomoże ci znaleźć gotówkę na wyjazdy, koniunkcja od 16.07 otworzy przed tobą nowe horyzonty. Trygon Urana nie pozwoli ci się nudzić. Kwinkunks Neptuna przestrzega przed niewysypianiem się. Kwinkunks Plutona radzi nie wierzyć w każdą dramatyczną opowieść.

MIŁOŚĆ
Czekają cię wspaniałe dni. Będziesz atrakcyjny, pożądany i podziwiany. Plaża, ośrodek wczasowy, park, jezioro czy morze to najlepsze miejsca, aby spotkać kogoś naprawdę interesującego. Na wielbicieli i podziw płci przeciwnej nie będziesz narzekać. Nie bądź jednak wybredny i nie przebieraj we wszystkich towarzyskich i miłosnych ofertach. Jeśli będziesz zbyt wyniosły i pozbawiony humoru, nawet najbardziej wytrwały wielbiciel czy wielbicielka szybko zrezygnuje z podziwiania twoich wdzięków. Lwy, które znalazły już swoją drugą połowę, przeżyją prawdziwy rozkwit związku. Pojawią się okazje, aby pogłębić miłość i upewnić się, czy to właśnie z tą osobą chcesz spędzić resztę życia. Nie żałuj pieniędzy na wspólny wyjazd a partnerem, bo będzie on wyjątkowo udany i niezapomniany.

RODZINA I PRZYJACIELE

Będziesz motywować całą rodzinę do wyjazdów, wspólnych zabaw i beztroskiego spędzania wolnego czasu. Twój zapał udzieli się nawet największym ponurakom. Nie pozwól, aby ktoś z twojego najbliższego otoczenia źle się czuł lub nigdzie nie wyjechał choćby na krótkie wakacje. Pomóż mu, a na pewno odwdzięczy ci się tak, jak będzie potrafił. Lipiec sprzyja wyjazdom i spotkaniom z przyjaciółmi. Odśwież też stare znajomości, bo któraś z nich może ci pomóc w rozwoju kariery. Pełnię Księżyca 12.07 przeznacz na spokojny odpoczynek w gronie najbliższych ci osób.

PRACA
Nadchodzi bardzo korzystna zawodowa passa. Wyciągnij stare pomysły i projekty, do których kiedyś wstydziłeś się przyznać. Może właśnie teraz nadszedł czas, aby je zrealizować? Lwy, które od pewnego czasu wahają się, czy założyć własną firmę czy podjąć drugą pracę, właśnie teraz powinny zacząć działać. Planeta Jowisz od 16.07 sprzyja waszym pomysłom i przedsięwzięciom. Na pewno znajdą się osoby, które ci pomogą na starcie. Zaufaj tym osobom, które pomagają ci bez konkretnych korzyści. Pomyśl dwa razy, zanim zaufasz Skorpionowi i powierzysz mu swoje zawodowe tajemnice.

FINANSE
Nie martw się, pieniędzy ci nie zabraknie, a nawet okaże się, że na hobby da się zarobić. Ludzie chętnie będą ułatwiali ci zakupy czy dawali większe zniżki na wyprzedażach. Negocjuj, targuj się, a zaoszczędzone pieniądze wydaj na odpoczynek i miłe spędzenie czasu. Od 16.07 Jowisz przebywać będzie w twoim znaku, co zapowiada lepsze okazje finansowe i wyjście z długów.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Przyjaciele, współpracownicy i rodzina służyć ci będą radą i pomocą. Korzystaj z ich uprzejmości i życzliwości, bo przecież zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Nie zabraknie ci czasu i pieniędzy na przyjemności.

URODZENI 1.08 – 10.08
Twoja pozycja zawodowa może być lekko zagrożona. Bądź czujny i nie daj się łatwo zdenerwować.  Zanim się zdenerwujesz czy kogoś skrytykujesz, policz do dziesięciu. W ten sposób zachowasz stanowisko i zdrowie.

URODZENI 11.08 – 22.08
Nie bagatelizuj ważnych spraw czy osób, jakie pojawią się w twoim życiu. Nawet na wakacjach spotkać możesz osobę, która pomoże ci w ważnej sprawie. Sprzyjają ci krótkie wyjazdy, niedaleko od domu.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer