Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Osiągniesz sukces

Przed tobą miesiąc sukcesów i ważnych dokonań. Wenus i Mars sprawią, że poczujesz, jak wraca życiowa energia! Pozbądź się kompleksów i odważnie wprowadzaj w życie swoje plany.

POZYCJE PLANET
Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku i sprawia, że możesz być zaganiany i zapracowany. Na szczęście Mars i Wenus, które przebywają w twoim znaku zodiaku, dodają ci energii i podsuwa dobre pomysły. Merkury w sekstylu zapewnia dobra komunikację z ludźmi. Kwadratura Saturna (do 17.09) doda ci wytrwałości. Warto skoncentrować się na ważnych sprawach i dzięki pomocy półsekstylu Jowisza uporać się z zaległościami. Trygon Urana pomaga podejmować szybkie decyzje, a kwinkunksy Neptuna i Plutona sprawiają, że wrogowie nie wyprowadzą cię tak łatwo w pole.

MIŁOŚĆ
Szczęście w miłości będzie ci sprzyjać, ale zawodowe sprawy mogą być ważniejsze od namiętnych randek. Najpierw będziesz musiał odsiedzieć swoje na nudnych służbowych spotkaniach, a dopiero potem znajdziesz czas dla partnera. Mars radzi ci nie złościć się, gdy ukochana osoba zacznie ci wyrzucać, że jesteś zmęczony i rozmawiasz tylko o pracy. Jeśli będziesz zachowywać się spokojnie, to nic się z tego powodu w związku nie popsuje. Weekendy bardziej sprzyjają miłości i dobrej zabawie. Uda się nadrobić miłosne zaległości, a samotne Lwy chętnie wybiorą cię na większą plenerową imprezę. Rozglądaj się wokoło, możliwe nowe znajomości.

Samotne Lwy będą nieprzewidywalne i zmienne w swoich zachciankach. Możliwe są biurowe romanse i flirty, które tym razem mogą skończyć się skandalem. Uważajcie, strzeżcie się plotek i podrywaczy. W sierpniu możecie przypomnieć sobie o starej znajomości. Unikajcie jednak związków i romansów, które mogą zagrozić waszej reputacji.

Lwy w związkach będą chciały być rozumiane i kochane, ale mogą mieć problemy z wyrażaniem swoich uczuć. Nie denerwujcie się na partnera i nie podejmujcie teraz ryzykownych decyzji. Miesiąc sprzyja domowym, rodzinnym sprawom. Większe uroczystości mogą w tym roku okazać się irytujące, trzymajcie nerwy na wodzy. Po 6.09 czas sprzyja wspólnym inwestycjom i ważnym decyzjom.

RODZINA I PRZYJACIELE
Kwadratura Saturna radzi ci zwrócić uwagę na rodzinne sprawy. Ktoś sam nie da sobie rady ze wszystkimi obowiązkami. Będziesz pomagać, gotować i pokazywać, jak skutecznie działać. Warto trochę się zastanowić nad tym, jak przebiegają różne sprawi i wreszcie zaprząc całą rodzinę do pomocy. Jeśli zostaniesz sam z remontem, przetworami na jesień i wyprowadzaniem psa, to Mars sprawi, że szybko staniesz się bardzo nerwowy. Wyznacz wszystkim odpowiednie do ich sił zadania i bądź konsekwentny, a coś w waszym życiu uda się zmienić na lepsze. W weekendy mimo wielu obowiązków znajdź czas dla przyjaciół. Mars szczególnie sprzyja dobrej zabawie, odpoczynkowi i dobremu humorowi. Pograj z dziećmi w gry, uprawiaj sport i idź na spacer, a atmosfera w domu od razu będzie lepsza.

PRACA

Mars sprawi, że będziesz spostrzegawczy, odważny i pewny siebie. Trudniej ci będzie współpracować z niektórymi leniwymi ludźmi. Możesz stać się bardziej krytyczny i  więcej wymagający dla cudzych błędów. Najlepiej załatwiaj swoje sprawy i bądź samodzielny. Skoncentruj się teraz na bardzo ważnych projektach, a  sporo zyskasz i szef będzie cię w kółko chwalił. Merkury przez cały miesiąc sprzyja bardzo szybkiemu załatwianiu spraw urzędowych, rachunkom i kończeniu nudnych projektów. Podczas przerwy na lunch nie dyskutuj z osobami, które ci nie podlegają, bo przez radykalne opinie tylko narobisz sobie wrogów. Mars dodaje ci sił, ale też namawia do sprzeczek. Nie daj się w nie wmanewrować, boi stracisz pozytywną energię.

Szukający lepszej pracy mogą zwątpić w swój sukces, bo w tym miesiącu będą mieli trochę mniej siły przebicia niż inni kandydaci. Czytajcie dokładnie wszystkie umowy, zwracajcie uwagę na szczegóły różnych propozycji. Po 6.09 szczęście zacznie się do was uśmiechać.

NAUKA
Bardzo dobry czas, aby nadrabiać zaległości. Jednak możecie być zmęczeni i nie będziecie mieli serca do nauki. Za to możecie odkryć nowe zainteresowania, zapisać się na ciekawe kursy i dodatkowe zajęcia.

ZDROWIE

Mars w koniunkcji do twojego znaku dodaje ci sił, ale radzi panować nad nerwami. Byle co sprawi, że skoczy ci ciśnienie. Trzymaj się z daleka od używek, staraj się prowadzić spokojny tryb życia. Możesz mieć problemy ze snem i wyciszeniem się, dlatego zamiast oglądać horrory, spaceruj i medytuj.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer