Horoskop dla Lwa na Słońce w Raku od 20.6.2020 do 21.7.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Działaj z rozmachem

Na wyjazdach i wakacyjnych spotkaniach będziesz przewodzić wesołej zabawie i sypać dobrymi pomysłami na spędzenie wolnego czasu. Planety sprawią, że twoje pomysły będą bardzo w cenie i możesz na nich bardzo dużo zarobić. Od 2.07 poczujesz większą swobodę w działaniu, bo Saturn przestanie działać na twój znak. Do grudnia zintensyfikuj swoje działania i ryzykuj, a szybko zobaczysz zyski i poczujesz satysfakcję.

MIŁOŚĆ
Mimo lata ty będziesz kręcić nosem i wybrzydzać w sprawach miłości. Będziesz marudny i tak naprawdę z niewielu rzeczy zadowolony. Nie bądź aż tak surowy, bo twoje uwagi często nie będą miały uzasadnienia. Wenus może tak na ciebie działać, ale opamiętaj się w porę. Daj szansę osobie, która umie cię rozbawić. Lwy, które mają już partnera, zapragną wyjechać z nim na krótki urlop, żeby w spokoju nacieszyć się jego obecnością z dala od rodziny i wścibskich sąsiadów.

Samotne Lwy mają zaś szanse na spotkanie swojej drugiej połówki, szczególnie na zagranicznych wyjazdach i urlopach, po 25.06, kiedy Wenus wyjdzie z retrogradacji.

RODZINA I ZDROWIE
Wreszcie zaczniesz kierować się zasadą, że i ty masz prawo do egoizmu i własnych wakacji. Nie przejmuj się, że coś ci w ostatnim momencie wypadnie albo ktoś z rodziny poprosi cię o pilnowanie mieszkania podczas urlopu. Trzymaj się planu, a dobrze na tym wyjdziesz. Wyjazd z bliską ci osobą, w towarzystwie przyjaciół czy po prostu samotnie będzie najlepszym lekarstwem na całoroczny stres. Zadbaj o swoją kondycję fizyczną, zacznij uprawiać sporty i dobrze się odżywiać. Nic tak nie poprawi ci samopoczucia jak kilka kilogramów i centymetrów mniej. Nie osiadaj na laurach po pierwszym kilogramie, bądź wytrwały. Efekt będzie oszałamiający. Pomaga ci Mars, który od 28.06 znajdzie się w trygonie do twojego znaku.

PRACA
Chociaż pociągać cię będą dalekie podróże i egzotyczne wyjazdy w nieznane, dobrze się zastanów, zanim złożysz podanie o bezpłatny urlop. Nie czas, aby realizować marzenia podróżnicze twojego życia. Będziesz musiał wykazać się umiejętnościami, którymi chwaliłeś się podczas ubiegania się o pracę. Zdolność władania kilkoma językami, obsługa komputera czy umiejętności negocjacji i komunikacji mogą być nagle bardzo potrzebne. Nie wymiguj się i stań na wysokości zadania. Inaczej przełożeni stracą dobrą opinię o tobie, a twoja pozycja zawodowa zostanie zachwiana. Na szczęście gwiazdy ci sprzyjają, wyjdziesz więc obronną ręką z każdej trudnej sprawy. Po 2.07 o wiele łatwiej będzie ci się przebić i osiągnąć sukces.

FINANSE
Twoje notowania u szefa, współpracowników i klientów wzrosną. Kuj żelazo póki gorące, zbieraj pochwały, bo już niedługo dzięki nim dostaniesz podwyżkę lub dostaniesz propozycję awansu. Jeśli spłacasz kredyt, w tym miesiącu pojawi się okazja, aby zmniejszyć raty lub wynegocjować lepsze warunki spłacania zadłużenia. Od 2.07 bardzo dobra finansowa passa.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Przyjaciele, współpracownicy i rodzina służyć ci będą radą i pomocą. Korzystaj z ich uprzejmości i życzliwości, bo przecież zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Nie zabraknie ci czasu i pieniędzy na przyjemności.

URODZENI 1.08 – 10.08

Twoja pozycja zawodowa może być lekko zagrożona. Bądź czujny i nie daj się łatwo zdenerwować. Zanim się zdenerwujesz czy kogoś skrytykujesz, policz do dziesięciu. W ten sposób zachowasz stanowisko i zdrowie.

URODZENI 11.08 – 22.08
Nie bagatelizuj ważnych spraw czy osób, jakie pojawią się w twoim życiu. Nawet na wakacjach spotkać możesz osobę, która pomoże ci w ważnej sprawie. Sprzyjają ci krótkie wyjazdy, niedaleko od domu.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer