Horoskop dla Lwa na Słońce w Wadze od 22.9.2017 do 22.10.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas na rozrywkę

Słońce sprzyja dobrym pomysłom, a Wenus zapewni ci sympatię otoczenia. Będziesz życzliwy, nie zostawisz przyjaciół w potrzebie. Sam też możesz liczyć na wsparcie ludzi, którzy cię lubią i kochają. Nastaw się na naukę, krótkie podróże i towarzyskie wizyty. Poczujesz, że wszystko staje się łatwiejsze, a ludzie nie będą cię irytować.

Miłość
Na randki i eleganckie kolacje możesz teraz nie mieć zbyt wiele czasu, bo praca lub sport będą ważniejsze. Mimo tego w twoich uczuciach sporo się będzie działo. Merkury od 30.09 sprawi, że dostaniesz dobre wiadomości. W pracy, sklepie czy w Internecie ciągle ktoś będzie cię zaczepiał i prawił ci komplementy. Jowisz do 10.10 pomoże ci być swobodniejszym i bardziej otwartym na emocje. Śmiało podejmuj miłosne decyzje, rób co dyktuje ci serce i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni.

Samotne Lwy
będą się podobać, a każdy flirt dostarczy ci wielu emocji. Będziesz obserwować, zadawać pytania i dobrze się bawić. Po 14.10 nie wahaj się oddać wyjątkowej osobie swoje serce i zacząć nowy etap w życiu uczuciowym.

Rodzina i przyjaciele

Będziesz teraz popularny, lubiany i wszędzie mile widziany. Twój dom pełen będzie przyjaciół, a w otoczeniu zapanuje więcej zgody. Jeśli kłóciłeś się z sąsiadami, to wykorzystaj okazję i wreszcie zakończ niepotrzebne waśnie. W sprawach domowych pojawi się reż szansa na udane zakupy i inwestycje związane z domem, samochodem lub maszynami. Uda się dogadać z krewnymi, którzy mają wpływ na twoje finansowe sprawy. Teściowie czy rodzice będą skłonni do rzeczywistej pomocy, a nie tylko udzielania dobrych porad i pokazywania palcem, co trzeba zrobić.

Kariera i pieniądze
Będziesz energiczny i pomysłowy, ale nie angażuj się teraz w żadne intrygi czy kłótnie. Różne konfliktowe osoby mogą szukać kogoś do dyskusji, z której nie wyniknie nic dobrego. Nie musisz się starać, aby komuś coś udowodnić, jeśli nie masz w tym swojego interesu. Sprzyja ci sekstyl Słońca, dzięki czemu przyjaciele pomogą ci rozwiązać trudną zawodową sprawę. Masz szansę na spotkanie z ważną osobą. Rozmawiaj o swoich planach, ale unikaj skarżenia się na innych lub narzekania. Okaż entuzjazm, a dostaniesz dochodowe zlecenie. Od 14.10 możesz liczyć na przypływ gotówki i finansowych okazji.

Zdrowie

Będziesz w bardzo dobrej kondycji. Słońce w sekstylu sprzyja uprawianiu sportu. Nie porównuj się tylko z innymi! Zanim zaczniesz się ścigać, dobrze się zastanów, czy aby na pewno warto ryzykować kontuzję lub nawet większy uraz. Nie graj młodzieniaszka i mierz siły na zamiary, a cały miesiąc będziesz w świetnej kondycji.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Wenus sprzyja nowym pomysłom, podróżom i spotkaniom z ciekawymi ludźmi. Szukaj inspiracji, znajdź czas na swoje hobby i zainteresowania.

URODZENI 1.08 – 10.08

Merkury pomoże ci zawierać korzystne znajomości. To dobry czas, aby więcej bywać w towarzystwie. Możesz też prosić innych o wsparcie i pomoc.

URODZENI 11.08 – 22.08
Słońce pomoże ci zrobić porządek w finansach. Także zakupy, na jakie się teraz wybierzesz, będą bardzo udane.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer