Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Lwa na Słońce w Wadze od 23.9.2014 do 22.10.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ryzykuj i zaczynaj nowe sprawy

W tym miesiącu szczęście znów ci sprzyja. Korzystne aspekty planet pomogą ci w rozpoczynaniu nowych spraw. Czeka cię propozycja szkolenia, podróży lub udziału w ciekawym projekcie.

TWOJE TRANZYTY
Sekstyl Słońca sprzyja postępom w pracy i w nauce.
Sekstyl Merkurego do 27.09 i po 10.10 przestrzega przed konfliktami, kwadratura od 28.09 do 9.10 uczyni cię bardzo spostrzegawczym.
Półsekstyl Wenus do 28.09 zadba o twój dobry nastrój, sekstyl od 29.09 sprzyja miłości i zabawie.
Trygon Marsa przestrzega przed zadawnionymi konfliktami, doda ci sił i odwagi.
Koniunkcja Jowisza przyniesie ci ciekawe znajomości.
Kwadratura Saturna radzi, abyś poważnie podchodził do swoich zobowiązań.
Trygon Urana postawi przed tobą nowe zadania.
Kwinkunks Neptuna sprzyja szalonym romansom i miłości.
Kwinkunks Plutona radzi ci bardziej pilnować spraw zawodowych.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu zdobędziesz każdą potrzebną ci informację i wykorzystasz ją tak, aby sobie pomóc. Sprawy, które we wrześniu bardzo się opóźniały, wreszcie ruszą do przodu. Zadbają o to korzystne układy Słońca i Merkurego, których wpływ doda ci sił i odwagi. Uważaj jednak, aby intrygi i zawodowe spiski nie obróciły się przeciwko tobie. Po 28.09 będziesz w buntowniczym nastroju, a nawet zaczniesz dyskusję z kimś, kto uważa siebie za wielki autorytet. Pamiętaj, kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem. Niedociągnięcia i błędy mogą mieć poważniejsze konsekwencje. Postaraj się, aby nikt nie miał ci nic do zarzucenia.
Pamiętaj też o swoich krewnych i obietnicach, jakie złożyłeś bliskim osobom. W październiku trzeba będzie zająć się wreszcie różnymi wspólnymi sprawami. Wysłuchaj ich problemów i pociesz w potrzebie. Może i ty za jakiś czas potrzebować będziesz ich wsparcia? Nie obiecuj jednak zbyt dużo, bo nie możesz brać wszystkiego na swoje barki. Przez cały miesiąc sprzyja ci szczęście w sprawach towarzyskich. Być może ktoś, kogo znasz z dawnych lat, pomoże ci w ważnej sprawie. Nie zmarnuj okazji do odnowienia niektórych starych znajomości.


SAMOPOCZUCIE
W tym miesiącu możesz trochę narzekać z powodu przemęczenia i pierwszych jesiennych chłodów. Dbaj o zdrowie, bo będziesz podatny na przeziębienia. Trygon Marsa przestrzega przed przecenianiem sił. W sporcie i za kierownicą samochodu uważaj, bo rywalizacja może nie skończyć się dobrze. Przez cały miesiąc zażywaj witaminy i preparaty wzmacniające. W razie poważniejszych dolegliwości wybierz się do lekarza. Domowe metody i rady sąsiadek mogą wcale nie wyjść ci na zdrowie.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się udany miesiąc. Będziesz jednak tak zaaferowany różnymi innymi sprawami, że możesz nie zauważyć ważnych wydarzeń, które dotyczą bliskiej ci osoby. Jeśli w ostatnich miesiącach zbyt wiele czasu poświęcałeś porządkom i gotowaniu, to teraz zapragniesz od wszystkiego uciec i wreszcie choć trochę odpocząć. Po 28.09 sprzyja ci sekstyl Wenus - zapragniesz nadrobić towarzyskie zaległości, pociągać cię będą przygody i krótkie wyjazdy.

Samotne Lwy będą myśleć o miłosnych przygodach, szczególnie podczas towarzyskich spotkań. Uważaj jednak, co i komu mówisz. Twoja pamięć do miłosnych obietnic będzie trochę zawodna, co może być powodem zabawnych nieporozumień.

Lwy w stałych związkach chętnie zajmą się wspólnymi sprawami, ale dopiero po 10.10 pomogą partnerowi w jego kłopotach i troskach. Warto wtedy pobyć razem, wyjechać choćby na jeden weekend i przywrócić w związku gorącą atmosferę.

 
PRACA I FINANSE
Sekstyl Słońca sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Będziesz zadawać ciekawe, a nawet nieraz trudne pytania przełożonym czy współpracownikom. Nie miej skrupułów i pamiętaj o maksymie, że kto pyta, nie błądzi. Możesz wytropić nieprawidłowość czy nawet zawodową aferę. Pamiętaj tylko, aby szef jako pierwszy poznał twoje rewelacje. Zwyczajne plotki i intrygi mogą rozpętać burzę, której ty sam możesz paść ofiarą.
Między 28.09 i 9.10 Merkury utworzy do twojego znaku kwadraturę, a ty staniesz się trochę spokojniejszy. Choć nie zapowiada się zbyt wiele nużących zadań i obowiązków, to uznasz, że szkoda ci czasu na lenistwo. Przypomnij sobie, czego od dawna chciałeś się nauczyć. Zadbaj o swoją edukację, zaplanuj zapisanie się na kursy doszkalające lub lektoraty z języków obcych. Nigdy nie wiadomo, jakie umiejętności przydadzą ci się, aby rozwinąć karierę lub zaimponować szefowi czy współpracownikom. Jeśli zapragniesz w najbliższym czasie zmienić stanowisko, a nawet pracę, to każde nowe umiejętności mogą podnieść twoją zawodową wartość.

Poszukujący lepszej pracy
mają szansę na ciekawe propozycje z firm, które zajmują się szkoleniami lub handlem. Także pomysły na własny biznes mogą okazać się dochodowe. To, co w poprzednich miesiącach było trudne, teraz przyjdzie ci szybciej i łatwiej.

Lwy, które się uczą lub studiują, będą w doskonałej formie. Teraz warto się starać, podejmować ambitnych zadań, uczestniczyć w nowych projektach. Unikajcie tylko współpracy z osobami, które leniuchują i lubią zrzucać swoje obowiązki na innych, bo wiele nie skorzystacie, a tylko stracicie czas i zapał.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer