Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2016 do 20.6.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Udane podróże i znajomości

Możesz trochę zwolnić tempa. Skupisz się na swoim hobby i przyjemnościach. Słońce, Merkury i Wenus w sekstylu do twojego znaku sprzyjają udanym podróżom i nowym znajomościom. Będziesz się dobrze czuł wśród przyjaciół, dopisze ci powodzenie w miłości.

Miłość
Wenus od 24.05 w sekstylu do twojego znaku bardzo ci teraz pomaga w miłosnych sprawach. To aspekt rozwoju pięknych uczuć i wzajemnego zaufania. Ważne tylko, abyś w tym miesiącu znalazł czas dla bliskiej osoby. Saturn w trygonie do twojego znaku namawia do  poważnych decyzji. Pozbędziesz się wątpliwości z kim chcesz być i jak powinien wyglądać twój związek. Jeśli coś zgrzyta, to warto teraz zabrać się za naprawę. Szczerość pomoże ci uzyskać to, na czym ci zależy.

Samotne Lwy poczują, że świat stanie się lepszy, jeśli wyrzucą z pamięci różne stare sytuacje. Przez cały miesiąc masz szansę na nowy flirt, a jeśli poznasz kogoś ciekawego,  to warto spróbować i umówić się na randkę. Nowa przyjacielska znajomość może z czasem przerodzić się w coś więcej, teraz warto umawiać się na randki i spokojnie czekać na rozwój sytuacji.

Rodzina i przyjaciele

Merkury sprawi, że w tym miesiącu rodzinne sprawy mogą być trochę stresujące. Dlatego zrób dobry plan, a przede wszystkim nie złość się na domowników. To całkiem normalne, że ludzie zamiast sprzątania, wolą iść na spacer. W weekendy warto zorganizować rodzinie trochę przyjemności. Czas odpocząć od nieustannych porządków. Wenus w sekstylu do twojego znaku pomoże ci załagodzić konflikty i dyplomatycznie postawić na swoim, dlatego unikaj otwartych konfliktów i wszystko spokojnie negocjuj.

Kariera i pieniądze
Wenus w sekstylu sprzyja poprawie finansów, ale nie bądź teraz rozrzutny i nie przepłacaj, bo masz na coś zachciankę. Merkury w sekstylu do twojego znaku od 13.06 zapowiada więcej poufnych dyskusji na tematy finansowe. Twój talent do dyskretnego rozwiązywania konfliktów rozkwitnie i wszyscy będą ci wdzięczni za efekty, jakie uzyskasz. Okaże się, że tam, gdzie wszyscy panikują, ty potrafisz zachować zimną krew i wskażesz drogę do zwycięstwa. Mogą też przydać ci się różne dziwne umiejętności, jakich nie mają inni ludzie. Zwłaszcza Lwy urodzone w III dekanacie zrobią wyjątkową furorę swoimi zdolnościami za sprawą kwadratury Marsa.

Zdrowie
Masz w otoczeniu hipochondryka? Jeśli tak, to nie zaczynaj z nim dyskusji. Nie słuchaj rozmów o chorobach, bo od razu gorzej się poczujesz! Ufaj lekarzom, a nie sąsiadce panikarce. Sekstyl Słońca zapowiada przypływ optymizmu, uprawiaj sport i oddychaj świeżym powietrzem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce radzi zabrać się za naukę. Jeśli chcesz zapisać się na kurs języka, prawa jazdy lub zdobyć potrzebne uprawienia, to teraz jest ku temu najlepszy czas. Będziesz prymusem.

URODZENI 1.08 – 10.08

Wenus przyniesie ci powodzenie w miłości. Jeśli jesteś samotny, to odważnie szukaj swojej drugiej połowy.

URODZENI 11.08 – 22.08
Merkury przyniesie ci dobre pomysły, ale też ciągle będzie coś przestawiał i zmieniał w twoim kalendarzu. W czerwcu więcej spokoju i szczęścia w zawodowych sprawach.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer