Horoskop dla Lwa na Słońce w Baranie od 20.3.2023 do 19.4.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpowiedzialne zadania

Trygon Słońca zapewni ci popularność w towarzystwie, a Merkury i Jowisz w trygonach też sprzyjają zabawie i miłości. Będziesz ze wszystkich żartować, dostaniesz zaproszenia na randki. Ciesz się życiem i układaj plany na przyszłość.

MIŁOŚĆ
Słońce w trygonie do twojego znaku uczyni cię bardzo pogodnym i wyrozumiałym dla innych ludzi. Doradzisz także swoim adoratorom i pomożesz w czymś trudnym zagubionym wielbicielom. Efekty twoich działań będą szybko widoczne, a satysfakcja jest gwarantowana. Od 23.03 Pluton w opozycji sprawi, że będziesz jeszcze bardziej pewny siebie. Nabierzesz też apetytu na seks i randki, nawet mimo wielu zawodowych i rodzinnych obowiązków. Przestań tylko myśleć o kompleksach i dawnych niepowodzeniach. Od 11.04 Wenus w sekstylu pomoże pokonać różne przeciwności, a twoje relacje będą się wspaniale układać. Samotne Lwy jednak najpierw zabiorą się za sercowe porządki. Skasujesz z telefonu stare historie, bo intuicja trafnie ci podpowie, że już czas na nowe przygody. Odwiedź kosmetyczkę, idź na zakupy. Od 11.04 Wenus w sekstylu bardzo sprzyja nowym znajomościom.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Zaplanuj sobie wolne chwile na hobby, częściej rozmawiaj z przyjaciółmi. Wiosna to pora zabawy, nawet jeśli jesteś bardzo zapracowany. W rodzinnych sprawach za to wreszcie więcej spokoju, luzu i wzajemnego zrozumienia. Przed Wielkanocą też zamiast planować wielkie porządki, lepiej idź na spacer lub pograj z rodziną w różne gry. Nie myśl też o starych plotkach i towarzyskich konfliktach, bo od 11.04 Wenus w sekstylu sprawi, że będziesz mógł ze wszystkimi się wreszcie pogodzić. Także Jowisz w trygonie chętnie pomoże ci unikać trudnych tematów, więc nawet nie zaczynaj dyskusji. Od 3.04, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze, nie rób nic pod przymusem lub za namową znajomych, bo niepotrzebnie wplączesz się w towarzyską aferę. 
 
PRACA I PIENIĄDZE
Rodzinne sprawy układać się będą bardzo dobrze, a różne stare konflikty przycichną. Ktoś stanie się samodzielny lub zdobędzie nową umiejętność. Dzięki temu po Wielkanocy będziesz miał więcej wolnego czasu dla siebie. Od 3.04 Merkury w kwadraturze do twojego znaku pomoże ci rozwinąć różne ukryte dotychczas talenty. Od 11.04 Wenus w sekstylu sprawi, że będziesz miał wyjątkowo dobre oko do urządzania mieszkania. Dobierzesz idealne kolory zasłon lub poduszek, ustawiasz telewizor w wygodniejszym miejscu. Twoje rady przydadzą się także przyjaciołom, którzy wybierają się na większe zakupy modnych ubrań i dodatków. Choć trochę więcej wydasz, to będziesz zadowolony z efektów.
 
ZDROWIE
Przed Wielkanocą zaplanuj cięższe prace fizyczne, a potem ciesz się wiosną. Słońce w trygonie będzie namawiała cię do odpoczynku, a także folgowania sobie. Zadbaj tylko o żołądek, unikaj ciężkostrawnych potraw. Pamiętaj też, że od 23.03 Pluton zaczyna tworzyć opozycję do twojego znaku. Nie bagatelizuj tego, co cię boli, bo mogą wyjść na jaw różne zdrowotne zaniedbania. Dbaj więc o siebie i nie zapominaj o porządnej porcji odpoczynku oraz witamin.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07
Merkury w trygonie do twojego dekanatu sprzyja nowym znajomościom. Możesz teraz poznać kogoś, kto pomoże ci w karierze lub podpowie, jak załatwić pewną trudną sprawę. Miesiąc sprzyja dziwnym zbiegom okoliczności i zagadkom, na których dobrze wyjdziesz.
 
URODZENI 1.08 – 10.08
Znów przypomnisz sobie o zawodowych sprawach i zaległościach. Nie pozwól, aby wątpliwości popsuły ci humor i postaraj się od razu wyjaśnić nieporozumienia. Na szczęście Jowisz w trygonie sprzyja dobrym pomysłom na wyjście z trudnych sytuacji.
 
URODZENI 11.08 – 22.08
Postanowisz odpocząć od trudnych spraw. Od ludzi, którzy cię irytują, będziesz trzymać się z daleka. Nie dasz się sprowokować do kłótni czy radykalnych decyzji. Warto za to bawić się, odpoczywać i cieszyć się wiosną.
 


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer