Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Strzelcu od 22.11.2015 do 21.12.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szansa na sukces

Nadchodzi miesiąc, w którym twoje sprawy przebiegać będą pomyślnie. Działaj szybko i nie odkładaj ważnych spraw na później, bo jeszcze przed Świętami masz szansę na spektakularny sukces.

Główne wydarzenia
Trygon Słońca dodaje ci siły i pozwalają uwierzyć, że nawet ponura jesień może być dla Lwów dobrym czasem. Bądź więc dobrej myśli i śmiało realizuj ambitne plany. Możesz pokonać konkurencję, możesz też ułożyć dobry plan na przyszłe miesiące. Mars nadal znajduje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. Jeśli chcesz kogoś pokonać, to wykorzystaj wojowniczą marsową energię i zrób to szybko! Dni w listopadzie sprzyjają rodzinnym sprawom. Trygon Merkurego sprawi, że będziesz musiał już teraz zastanowić się nad świątecznymi wydatkami i wizytami. Zapowiedzą się krewni, których od dawna nie widziałeś lub ktoś zażyczy sobie szczególnego menu na wigilijną kolację. Kup wcześniej prezenty, a unikniesz tłoku i problemów z wyborem! W grudniu staniesz się weselszy i bardziej towarzyski. Udadzą się wtedy wizyty i przedświąteczne imprezy w pracy lub szkole.

Samopoczucie

Poczujesz, że musisz więcej ruszać się i uprawiać sport. Trudno ci będzie wytrzymać za biurkiem, a przedświąteczna krzątanina wcale cię nie zmęczy. Nie przesadzaj jednak z intensywnością ćwiczeń, bo sekstyl Marsa może ci w połowie grudnia przynieść nadmiar zadań i zmęczenie. Bądź też bardziej uprzejmy w stosunku do ludzi, którzy są na wyższym od ciebie stanowiskach. Twoje zachowanie może wydać się komuś niegrzeczne! Dbaj o kręgosłup, a podczas przemeblowania domu lub zakupów nie noś bardzo ciężkich rzeczy. Możesz się przeciążyć, nie staraj się być siłaczem. Mars w sekstylu do twojego znaku sprzyja za to rozwijaniu wytrzymałości, uprawianiu nordic walking lub jodze. Nie dasz się grypie lub innym zarazkom.

Miłość

Słuchaj intuicji i daj się ponieść sprzyjającym okolicznościom. Będziesz w dobrym nastroju, choć do połowy grudnia możesz narzekać na swoje miłosne powodzenie. Mars sprawi, że będziesz myśleć o przeszłych sprawach i związkach, które już minęły. Możesz nawet popaść w miłosne kompleksy! Nie rozdrapuj starych ran, bo Wenus znajdzie się w opozycji do twojego znaku i przyniesie ci nowe szanse!

Samotne Lwy mają szansę poznać kogoś interesującego w teatrze, kinie lub innym rozrywkowym miejscu. W listopadzie i do 5.12 szczęście wyjątkowo wam sprzyja, odważcie się zrobić ten pierwszy krok!

Lwy w stałych związkach
będą w dobrym nastroju. W listopadzie czeka was ważna rozmowa na temat wspólnych spraw i świątecznych zobowiązań. Po 5.12 postarajcie się jak najwięcej rzeczy robić razem: kwadratura Wenus sprzyja codziennym przyjemnościom.

Kariera i pieniądze
Trygon Słońca przyniesie ci dobre pomysły. Postanowisz podejść w nowatorski sposób do trudnych spraw. Patrz w przyszłość i nie sugeruj się cudzymi niepowodzeniami. Pozbędziesz się zaległości i uporasz się z kłopotami. Dobrej inspiracji szukaj u ludzi, którzy mają artystyczne i wizjonerskie podejście do rzeczywistości. W listopadzie pilnuj spraw finansowych. To, co ważne, miej zapisane na papierze! Nie odkładaj na później trudnych spraw, które dotyczą zawodowych zobowiązań lub pieniędzy. Choć możesz mieć wrażenie, że pewne rozmowy dotyczą dalekiej przyszłości, to i tak musisz trzymać rękę na pulsie. Wszystko, co teraz zrobisz dla poprawy swojej sytuacji zawodowej w przyszłym roku zacznie się opłacać. W grudniu w finansach szansa na korzystne interesy, ale od hazardu i zbyt wielkiego ryzyka trzymaj się z daleka. Ufaj sprawdzonym osobom, nie daj sobie wcisnąć niepotrzebnych zakupów.

Poszukujący lepszej pracy
powinni wykorzystać swoje znajomości. Zastanów się, co robią teraz przyjaciele z dzieciństwa, nie wstydź się wydzwaniać i mówić o swojej sytuacji. W ten sposób możesz zdobyć dodatkowe informacje o posadzie, która czeka właśnie na ciebie. Do 5.12 Wenus znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku, co sprzyja poznawaniu wpływowych ludzi.

Nauka

Zapowiada się udany miesiąc, choć nauce nie poświęcisz więcej czasu, niż będzie to konieczne. Chociaż uda ci się dostać dobre oceny, to nie przesadzaj z lenistwem. Trygon Słońca sprzyja twórczym działaniom. Twoje samodzielne prace będą się wszystkim podobać! Na największe sukcesy możesz liczyć w dziedzinach związanych z przedmiotami humanistycznymi, sztuką i muzyką. Do przedmiotów ścisłych zabraknie ci cierpliwości.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce w trygonie doda ci odwagi. Będziesz energiczny i wesoły. Niestety, w domu rozdrażni cię czyjeś bałaganiarstwo. Sam daj dobry przykład i zamiast krytykować zachowanie innych, zabierz się do pracy.

URODZENI 1.08 – 10.08

Merkury spowoduje, że możesz czuć się trochę zagubiony i niepewny swoich zalet. Zabierzesz się za robienie kilku rzeczy naraz, co może wywołać nieporozumienia. Przed Świętami konflikty dadzą się załagodzić.

URODZENI 11.08 – 22.08
Mars sprawi, że zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Podejmiesz odważne decyzje, które dotyczyć będą zdrowego stylu życia. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a tydzień okaże się bardzo udany.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer