Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Pannie od 22.8.2016 do 22.9.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przypływ sił

Poczujesz przypływ odwagi i sił życiowych, w pracy warto zacząć coś nowego. Zapomnij o niepowodzeniach i kompleksach. Wenus sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, którym będziesz pomagać i doradzać.

Miłość
Od 30.08 Wenus jest w sekstylu do twojego znaku zodiaku, a więc nadchodzi lepszy czas na miłość i randki. Zastanowisz się, czego właściwie w miłości pragniesz, co komuś dajesz, a co sam otrzymujesz. Jeśli w twoim związku jest źle, to zabierz się za szczere wyjaśnienia tego, co ci się nie podoba. Sekstyl Jowisza od 9.09 bardzo sprzyja konstruktywnym rozmowom. A jeśli w związku jest dobrze, to cieszcie się sobą. Nie wstydź się okazywania uczuć i rozmawiania o miłości, bo jesienią miłość może być jeszcze bardziej niż zwykle gorąca.

Samotnym Lwom Wenus pomoże zawierać obiecujące znajomości. Także Jowisz pomoże pozbyć się starych kompleksów i złych miłosnych wspomnień. Rób miłosne czary i szukaj swojej drugiej połowy.

Rodzina i przyjaciele

Miesiąc sprzyja odnawianiu ważnych relacji z krewnymi lub przyjaciółmi, których od dawna nie widziałeś. Merkury może przynieść ci dobre wiadomości o osobach, które lubisz, ale których dawno nie widziałeś. Czyjeś sukcesy poprawią ci humor i sprawią, że popatrzysz na świat z większym optymizmem. Będziesz w dobrym humorze, chętnie zaprosisz gości. Postaraj się jednak nikogo nie pouczać jak organizować codzienne życie, bo niektórzy będą przeczuleni na swoim punkcie.

Kariera i pieniądze
Gdy wszyscy będą rozmawiać o przepisach i problemach, ty zajmiesz się szukaniem nowych zawodowych wyzwań. Mars w trygonie do twojego znaku zodiaku sprzyja dobrym pomysłom na prześcignięcie konkurencji. Ucz się, jak lepiej zarządzać i inwestować własne pieniądze. Odwiedzaj bank, księgową, szukaj informacji o tańszych kredytach lub innych ważnych dla ciebie usługach. Nie przejmuj się tylko histeriami współpracowników, którzy poczują się przemęczeni i przepracowani. Czyjeś marudzenie tym razem cię zdenerwuje, zamiast skłonić do pomocy.

Zdrowie

Słońce sprawi, że będziesz bardziej senny i zdekoncentrowany. Od czyjegoś narzekania możesz dostać migreny, dlatego dbaj o dobre towarzystwo. Naucz się medytacji lub pozytywnej wizualizacji. Weekendy sprzyjają uprawianiu sportu i aktywnemu odpoczynkowi.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Jowisz od 9.09 doda ci odwagi w różnych trudnych sprawach. Pokonasz wroga lub udowodnisz szefowi, że można powierzać ci trudne sprawy. Staniesz się bardziej samodzielny, a to sprzyja karierze i większym niż zwykle zyskom.

URODZENI 1.08 – 10.08

Merkury sprawi, że będziesz miał więcej zajęć, obowiązków i odpowiedzialności. Dasz sobie radę, jeśli będziesz punktualny i dobrze zorganizowany. Nie narzekaj, bo sporo możesz skorzystać.

URODZENI 11.08 – 22.08
Wenus zachęca do randek, miłości i dobrej zabawy. Będziesz bardziej niż zwykle serdeczny i wyrozumiały dla ludzi. Możesz prosić o różne uprzejmości, a także kończyć zadawnione konflikty. Uśmiechaj się, a szczęście samo do ciebie zastuka.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer