11 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Skorpionie od 23.10.2016 do 21.11.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zdobędziesz uznanie
Wenus w trygonie do twojego znaku zadba, abyś był w dobrym humorze. Słuchaj muzyki, czytaj ulubione książki. Dzięki temu poczujesz, że świat staje się sympatyczniejszy i wszystko zacznie się lepiej układać. Będziesz wszędzie mile widziany, a urzędnicy lub inne ważne osoby chętnie ci pomogą.

Miłość
Trygon Wenus do 11.11 bardzo sprzyja zawieraniu romantycznych znajomości, pomaga pisać miłosne wiersze i czułe smsy. Powodzenie wyjątkowo ci sprzyja, choć nie będziesz się nawet o to starać. Korzystaj z życia, ale pod koniec miesiąca zacznij bardziej przejmować się tym, co wypada, a najlepiej trzymaj swoje sprawy w sekrecie. Ktoś może plotkować, a to szybko przestanie ci się podobać i pewna towarzyska relacja w końcu przestanie ci się podobać.

Samotne Lwy mają teraz powodzenie. Randka okaże się udana, nie przekładaj jej na później. Kuj żelazo, póki gorące, a nie będziesz samotnie spędzał tegorocznego sylwestra.

Rodzina i przyjaciele

Do wszystkich domowych obowiązków podejdziesz bardzo sumiennie. Jednak zamiast froterować podłogę na kolanach, będziesz szukać rewolucyjnych metod na prowadzenie domu. Nie wyważaj otwartych drzwi, tylko poszukaj różnych informacji. Wykorzystasz cudze doświadczenia i sporo na tym zyskasz. W internecie znajdziesz mnóstwo ciekawych porad, jak coś zrobić lepiej, taniej i szybciej. Nie przemęczaj się, a do cięższych porządków i wielkich zakupów zapędź pozostałych domowników. Nawet jeśli będą protestować, to też się czegoś nauczą. Merkury po 12.11 sprzyja odnajdywaniu zgubionych przedmiotów.

Kariera i pieniądze
Słońce i Merkury w kwadraturach do twojego znaku sprawią, że będziesz bardziej nieufny wobec niektórych współpracowników. Pilnuj swoich interesów i nie kryj cudzych błędów przed szefem. Lepiej samemu wszystko zrobić, niż potem złościć się na szybszych i przezorniejszych współpracowników. Intuicja cię nie zawiedzie, bo szybko okaże się, na kogo wcale nie można liczyć. Pod wpływem kwadratury Merkurego będziesz też mówić wszystkim prosto z mostu, co myślisz o ich zaangażowaniu i postępach w pracy. Podczas długiego weekendu nadal możesz myśleć o pracy. Pamiętaj o zabraniu telefonu i notebooka. Być może niespodziewanie wpadniesz na pomysł, który stanie się początkiem wielu zaskakujących wydarzeń i awansu. Sekstyl Jowisza zapewni ci finansowe wsparcie z niespodziewanej strony.

Zdrowie

Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że twoja skóra będzie bardziej wrażliwa. Uważaj na nowe kosmetyki i chemię domową. Jakiś agresywny chemiczny składnik może cię nagle uczulić, dlatego lepiej wybieraj sprawdzone, ekologiczne produkty.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce sprawi, że będziesz rzeczowy i punktualny. To bardzo ułatwia ci załatwianie trudnych spraw. Teraz okaże się, że twoje argumenty trafiają, a pomysły się podobają. Warto też odpocząć i znaleźć czas na swoje hobby, bo jeśli przesadzisz z ilością zadań, to staniesz się nerwowy.

URODZENI 1.08 – 10.08

Merkury sprawi, że będziesz rządzić, decydować i brać na siebie odpowiedzialność za innych. Świętnie wypadniesz na ważnych spotkaniach lub szkoleniach, warto się starać i przełamywać bariery.

URODZENI 11.08 – 22.08
Wenus pomaga ci w relacjach z ludźmi. Zdobędziesz nowych przyjaciół, nawiążesz ekscytujący flirt lub wybierzesz się na wycieczkę. Zawodowe sprawy nie będą cię denerwować. Nie żartuj tylko z szefa, bo jeśli się rozbrykasz, to trudno ci będzie utrzymać język za zębami.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer