Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Lwa na Słońce w Rybach od 19.2.2015 do 20.3.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz waleczny

W tym miesiącu będziesz tropić tajemnice i wyszukiwać słabe punkty przeciwników. Nie będziesz wzorem cierpliwości i wyrozumiałości. Kto sądzi, że może cię wykorzystywać lub poganiać, ten bardzo się teraz pomyli. Staniesz się zdecydowany, odważny, a nawet trochę zbyt pewny siebie! Zanim na kogoś nakrzyczysz, upewnij się, że naprawdę nasz rację.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Lwy czeka interesujący miesiąc. Będziesz teraz bardziej dociekliwy niż zwykle. Pochłoną cię nowe zainteresowania i pasje. Nie oszczędzaj na tym, co cię interesuje! W sprawach domowych staniesz się bardziej wymagający, ale także pomysłowy i sprawiedliwy. Chętnie zajmiesz się planowaniem większych inwestycji i lokowaniem rodzinnych oszczędności. Konta bankowe, lokaty i kredyty przestaną być dla ciebie tajemnicą. Odkryjesz, że masz prawdziwy talent do prowadzenia rodzinnej księgowości. Także sprawy, w które inwestują twoi krewni, okażą się dla ciebie źródłem nowych pomysłów i inspiracji. Być może spotkasz kogoś, z kim zapragniesz założyć rodzinny biznes? Niektóre Lwy mogą liczyć na ciekawe wiadomości od dalekich krewnych zza granicy lub nawet zaskakujące wiadomości, które dotyczą darowizny lub spadku. W takim przypadku zainteresuj się sam wszystkimi urzędowymi sprawami i zadbaj o porządek w dokumentach. Po 13.03 unikaj tylko rozmów o uczuciach i romansach, które szokują lub interesują wszystkich w twoim otoczeniu. Ktoś poczuje się zaskoczony twoimi krytycznymi uwagami, a nawet może trochę się obrazić. Nie pomagaj ludziom nieproszony i nie pośrednicz w sporach, nawet jeśli ktoś uważa, że powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce. Znajomi i tak się sami pogodzą, a ty pozostaniesz sam ze swoimi wątpliwościami.


SAMOPOCZUCIE
Postanowisz lepiej zadbać o swoje zdrowie, wybierzesz się do apteki po witaminy i preparaty wzmacniające. Czas sprzyjać będzie oczyszczającym dietom i upiększającym kuracjom. Od 20.02 trygon Marsa sprawi, że będziesz pełen sił. Chętnie zmienisz rozkład zajęć tak, aby mieć więcej czasu na sport i odpoczynek. Bądź jednak ostrożny, bo to także zaniedbywania niektórych trudnych obowiązków, a potem denerwowania się i nadrabiania różnych zaległości. Szanuj nerwy, uważaj za kierownicą, nie denerwuj się na ludzi.

MIŁOŚĆ
Mimo tęsknoty za wiosną dumnie podnieś głowę. Nadchodzi dobry czas dla samotnych Lwów. Szczęście w miłości sprzyja ci, a Wenus tworzyć będzie korzystny trygon do twojego znaku od 20.02. Postaraj się omawiać z partnerem wszystkie miłosne sprawy i bierz udział w romantycznych wyjazdach. Samotne Lwy mogą wtedy poznać kogoś sympatycznego, kto umili im weekendy i popołudnia. W marcu w uczuciach staniesz się wtedy bardziej pewny siebie, a nawet trochę zazdrosny. Jeśli rywalizujesz z kimś o względy wyjątkowej osoby, to masz teraz szansę pokonać konkurencję! Będziesz jednak bardziej niż zwykle zwracać na siebie uwagę otoczenia. Przez byle uśmiech lub niewinny liścik możesz nawet stać się obiektem plotek. Unikaj więc zazdrosnych osób, ale ciesz się powodzeniem! Niektóre samotne Lwy zwrócą w marcu uwagę na kogoś, z kim pracują lub często spotykają się w urzędzie. Przy okazji różnych oficjalnych spotkań możesz poznać kogoś, kto zagości na dłużej w twoim sercu. Bądź jednak ostrożny i taktowny, a przede wszystkim dowiedz się wszystkiego o nowym adoratorze! Nie inwestuj swoich uczuć w związek z kimś, kto nie uregulował swoich spraw osobistych lub ma złą opinię wśród twoich znajomych.  Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Bliźnięta, Waga, Skorpion i Ryby. Wyznania Strzelca zawrócą ci w głowie, ale nie spodziewaj się po nim dozgonnej miłości. Jeśli użyjesz swojego czaru i wyeksponujesz atuty swojej urody, wszystko pójdzie zgodnie z twoimi zamierzeniami.
 
PRACA I FINANSE
Aspekty planet nie sprzyjają w tym miesiącu ryzykownym przedsięwzięciom. Kwinkunks Słońca może źle wpływać na twoje samopoczucie. Nawet bez powodu staniesz się teraz nerwowy i będziesz wszystkich poganiać. Unikaj osób, których nie lubisz, bo nie będziesz wyrozumiały wobec cudzych błędów. Nie daj się jednak zwyczajnie ponieść takiemu nastrojowi, nie ulegaj nerwom! Radą na kłopoty jest w tym miesiącu więcej sportu i ruchu na świeżym powietrzu. Jeśli tylko poczujesz, że masz wszystkiego dosyć, to bez wahania wybierz się na dodatkowy urlop. Lepiej z oddali obserwować zawodowe sprawy, niż pokłócić się z szefem o byle drobiazgi.

Od 20.02 sprzyja ci szczęście w tych zawodowych sprawach, które wymagają częstych podróży i zdobywania ciekawych informacji. Szef spojrzy wtedy na ciebie przychylniejszym wzrokiem. Uda ci się wtedy przeforsować swoje pomysły, a nawet zwyciężyć w sporze z kimś, kto zazdrości ci sukcesów. Sprzyjające ci w sprawach zawodowych znaki zodiaku to Skorpion i Ryby. Poglądy Panny mogą wydać ci się po prostu szalone, a niezdecydowanie Wagi łatwo wyprowadzi cię z równowagi. Nie poddawaj się jednak zbyt łatwo, bo teraz mogą decydować się losy twojego awansu czy podwyżki.

Poszukujący lepszej pracy
będą szukać takich ofert, które są korzystne finansowo. To dobry czas dla Lwów, które szukają zatrudnienia w bankach lub firmach, które zajmują się kredytami. Do 13.03 możecie liczyć na więcej ciekawych ofert. Warto wtedy umawiać się na osobiste spotkania.

Lwy, które się uczą lub studiują, nie będą teraz przesadnie aktywne. Postanowicie trzymać się na uboczu, z dala od dodatkowych prac i zadań, które wymagają współpracy z innymi. Z przyjemnością będziecie się uczyć tylko tych przedmiotów, które was interesują, a pozostałym nie poświęcicie zbyt wiele uwagi. Towarzyskie sprawy mogą nawet odciągnąć waszą uwagę od nauki. Uważajcie, bo choć wiele niedociągnięć ujdzie wam na sucho, to zaległości trudno będzie potem nadrobić.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer