Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Byku od 20.4.2018 do 20.5.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź sprawiedliwy

Słońce sprzyja zawodowym sukcesom. Będziesz decydować o ważnych sprawach, wskazywać innym kierunek. Nauczysz innych, jak mądrze i sprawiedliwie rozsądzać spory.

MIŁOŚĆ
Słońce w kwadraturze do twojego znaku pomoże ci spełnić najpiękniejsze sny, ale najpierw musisz ustalić, czego w swoim związku chcesz, a co wcale ci się nie podoba. Uda się szczerze porozmawiać, a w stałych związkach zapanuje więcej zrozumienia i miłości. Unikaj tylko zasięgania porad u znajomych i wścibskich krewnych, bo ktoś zacznie plotkować, a partner może się z tego powodu rozzłościć.

Samotne Lwy będą zmienne w swoich zachciankach. Bądź wybredny i nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie. Jeśli wielbiciel jest nudny i skąpy, to nie zasłużył na drugą szansę.

RODZINA I PRZYJACIELE
Od bliskich ci ludzi domagaj się emocjonalnego wsparcia. Kwadratura Słońca sprawi, że możesz być zmęczony i zdenerwowany z powodu domowych obowiązków. Wielu zapracowanym Lwom zacznie teraz ciążyć odpowiedzialność za wszystkich dookoła. Czas przestać udawać, że wszystko jest w porządku, a ty jesteś ze stali. Kto chce jeść obiad, ten musi pomóc przynieść zakupy lub pozmywać naczynia. Bądź twardy, a w końcu będziesz miał czas na drzemkę na kanapie.

PRACA I PIENIADZE
Kwiecień to w pracy nerwowy czas, ale twoja kariera może teraz ruszyć do przodu. Zapobiegniesz problemom, dobrze pokierujesz pracą całego zespołu. Twoja ambicja wreszcie się obudzi. Będziesz teraz zdecydowany na awans lub zmianę stanowiska. W maju rozmawiaj z szefem, składaj aplikacje, chodź na ważne rozmowy. Jeśli szukasz pracy, to teraz masz szanse otrzymać ciekawsze propozycje po 24.04. Przydasz się także jako doradce i rozjemca w sporach. Będzie można na ciebie liczyć.

ZDROWIE

Merkury sprzyja zdobywaniu ciekawych informacji na temat zdrowia i ekologii. Testuj nowe przepisy i wprowadzaj zasady, które wszystkim wyjdą na dobre. Po 24.04 uważaj na dietę, bo możesz mieć pokusę jeść więcej i mniej zdrowo.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce pokaże ci, do czego warto dążyć. Teraz wyznaczaj sobie nowe, zawodowe cele i planuj dalszą karierę.

URODZENI 1.08 – 10.08
Jowisz będzie przynosił ci różne plotki i niezwykłe newsy. Bądź uprzejmy i rób to, co do ciebie należy, a trudne sytuacje wyjaśnią się na twoją korzyść.

URODZENI 11.08 – 22.08
Uran postawi na twojej drodze marudne osoby. Szanuj swój czas i swoje nerwy. Sport i świeże powietrze pomogą ci zachować dystans do karierowiczów i intrygantów.
Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer