Horoskop dla Lwa na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nagrody i komplementy

Słońce i Merkury w opozycji do twojego znaku sprzyjają miłości i zabawie. Namawiają cię do miłości, podróży i częstszych spotkań ze znajomymi. Pamiętaj jednak o tym, co ważne dla twojej kariery i nie rezygnuj ze swoich pomysłów. Odrobina sprytu pomoże ci przeforsować swoje zdanie i zdobyć dodatkowe pieniądze. Zaćmienie Księżyca w twoim znaku sprawi, że w tym miesiącu podejmiesz nowe wyzwania i konieczne decyzje.

MIŁOŚĆ
Trygony Wenus (do 3.02) i Marsa (do 14.02) sprawią, że będziesz romantyczny, ale też bardzo wrażliwy na każdą ludzką krzywdę. Miłosne problemy przyjaciół i znajomych dadzą ci wiele do myślenia. Bez trudu odgadniesz różne miłosne zagadki. Intuicja będzie ci sprzyjać, a twoje sny i przeczucia mogą nawet okazać się prorocze. Miłość rozkwitnie! Będziesz bardziej wyrozumiały dla partnera, zrozumiesz jego punkt widzenia. Warto więcej rozmawiać i po prostu być we dwoje.

Samotne Lwy zaczną szukać kogoś, przy kim mogą poczuć się naturalnie i swobodnie. Opozycja Słońca sprzyja randkom, spotkaniom ze znajomymi i uczestniczeniu w różnych kulturalnych atrakcjach. Ostatni tydzień stycznia przyniesie ci nowe znajomości i wyjątkowe spotkanie.

RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc nie sprzyja domowym porządkom, remontom i przemeblowaniom. Będziesz uparty, a opinie domowników nie będą się dla ciebie zbytnio liczyć. Może lepiej odpuścić i zająć się teraz czymś przyjemniejszym, niż bieganie po domu ze ścierką i odkurzaczem? Jeśli mieszkasz sam, to spodziewaj się większej liczby gości. Ktoś nawet urządzi u ciebie imprezę! W lutym poczujesz wielką poprawę humoru, a pełnia Księżyca w twoim znaku zodiaku w styczniu sprzyjać będzie aktywnemu odpoczynkowi i dobrej zabawie.

PRACA I FINANSE

Zapowiada się pracowity, ale udany miesiąc. Będziesz zadowolony z sukcesów, szybko pokonasz trudności. Opozycja Słońca sprzyja odważnym decyzjom, z którymi nie będziesz chciał zwlekać. Teraz możesz zmieniać pracę, szukać lepszej posady. Będziesz jednak musiał trochę powalczyć o to, co ci się należy. Ktoś, kto dotychczas był grzeczny i miły, może czegoś od ciebie chcieć. Nie zgadzaj się tylko dlatego, że tak wypada. Wszystko dokładnie sobie policz, a wyjdziesz na swoje. Wygrasz dzięki opanowaniu i rozeznaniu w szczegółach, które wymagają koncentracji i cierpliwości.

ZDROWIE
Nie daj się namówić na zbyt ryzykowne sporty, a na stoku pilnuj się, zamiast ścigać się z najlepszymi. Możesz być podatny na drobne kontuzje, stłuczenia. Pamiętaj, aby brać witaminy i w tym miesiąc supermana, ale umożliwi znalezienie kompanów do pójścia na jogę, basen lub inną formę aktywności.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer