Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Strzelcu od 21.11.2016 do 20.12.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ryzyko się opłaci
Słońce i Uran w trygonach do twojego znaku zachęcają do bycia aktywnym, pomogą ci szybko załatwić ważne sprawy. W pracy same sukcesy, w domu spokój. Możesz teraz przestać przejmować się sprawami, które cię nudzą. Miłość, zabawa i sport to najlepszy plan na ten miesiąc. Sekstyl Jowisza i opozycja Marsa pomogą ci pozbyć się starych kłopotów i nierentownych zadań. Działaj i nie oglądaj się za siebie!

Miłość
Słońce w trygonie do twojego znaku pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów. Poczujesz się młodszy i ładniejszy, a ktoś zacznie z tobą flirtować. Na służbowych spotkaniach bacznie rozglądaj się dookoła, bo jeśli jesteś samotny, to miesiąc sprzyja ciekawym znajomościom. Także randki staną się okazją do gorących wyznań, a nawet wspólnych planów na życie. Wenus od 7.12 pomoże wyjaśnić niepewną sytuację i zapewni udany romans.

Zajęte Lwy
będą w dobrych humorach. Tnrygo Merkurego do 3.12 może też przynieść ci spotkanie z kimś, kogo dawniej kochałeś. Uważaj, nie ma sensu zadręczać się myśleniem o tym, co mogłoby się stać, gdybyście inaczej wybrali. Czasu nie da się cofnąć, a przyszłość nadal jest ekscytująca.

Rodzina i przyjaciele

Zapragniesz trochę odpocząć od obowiązków i zamiast gotować, zamówisz pizzę. Postanowisz w tym miesiącu zrobić coś miłego dla siebie, zamiast szorować podłogę. Chętnie wydasz więcej pieniędzy na swoje przyjemności lub zachcianki. Wenus bardzo sprzyja zajęciom, które związane są ze sztuką. Twoje pomysły na przemeblowanie mieszkania będą bardzo dobre. Szukaj inspiracji w feng shui, bo dzięki pozytywnej magii wiele rodzinnych spraw uda się wyprowadzić na prostą.

Kariera i pieniądze
Nie odkładaj na później tego, co możesz zrobić od razu, bo zawodowa mobilizacja bardzo się teraz opłaci. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz zarządzał, decydował i brał na siebie większą odpowiedzialność. Dasz sobie radę, bo będziesz pewny siebie i cierpliwy. Wokół ciebie może być więcej konfliktów, które trzeba będzie rozstrzygać. Postaraj się wyciszać emocje i uspokajać współpracowników, zamiast dolewać oliwy do ognia. Uda ci się też obronić kogoś, kto całkiem niezasłużenie zbiera od wszystkich cięgi. W finansach szansa na korzystne interesy, ale od hazardu i zbyt wielkiego ryzyka trzymaj się z daleka. Ufaj sprawdzonym osobom, nie daj sobie wcisnąć niepotrzebnych zakupów. Od 7.12 dobre wiadomości dotyczące pieniędzy.

Zdrowie

Dbaj o kręgosłup, a podczas przemeblowania domu lub zakupów nie noś bardzo ciężkich rzeczy. Możesz się przeciążyć, nie staraj się być siłaczem. Mars w opozycji do twojego znaku do 19.12 sprzyja za to rozwijaniu wytrzymałości, uprawianiu nordic walking lub jodze. Nie dasz się też grypie lub innym zarazkom.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce doda ci odwagi. Będziesz energiczny i wesoły. Niestety, w domu rozdrażni cię czyjeś bałaganiarstwo. Sam daj dobry przykład i zamiast krytykować zachowanie innych, zabierz się do pracy.

URODZENI 1.08 – 10.08

Merkury spowoduje, że możesz czuć się trochę zagubiony i niepewny swoich zalet. Zabierzesz się za robienie kilku rzeczy naraz, co może wywołać nieporozumienia. Przed Świętami konflikty dadzą się załagodzić.

URODZENI 11.08 – 22.08
Mars sprawi, że zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Podejmiesz odważne decyzje, które dotyczyć będą zdrowego stylu życia. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a miesiąc okaże się bardzo udany.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer