Horoskop dla Lwa na Słońce w Wodniku od 19.1.2017 do 18.2.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nagrody i komplementy
Słońce i Merkury (od 7.02) w opozycji do twojego znaku sprzyjają miłości i zabawie. Namawiają cię do miłości, podróży i częstszych spotkań ze znajomymi. Pamiętaj jednak o tym, co ważne dla twojej kariery i nie rezygnuj ze swoich pomysłów. Odrobina sprytu pomoże ci przeforsować swoje zdanie i zdobyć dodatkowe pieniądze.

Miłość
Trygony Wenus (od 3.02) i Marsa (od 28.01) sprawią, że będziesz romantyczny, ale też bardzo wrażliwy na każdą ludzką krzywdę. Miłosne problemy przyjaciół i znajomych dadzą ci wiele do myślenia. Bez trudu odgadniesz różne miłosne zagadki. Intuicja będzie ci sprzyjać, a twoje sny i przeczucia mogą nawet okazać się prorocze. Miłość rozkwitnie! Będziesz bardziej wyrozumiały dla partnera, zrozumiesz jego punkt widzenia. Warto więcej rozmawiać i po prostu być we dwoje.

Samotne Lwy zaczną szukać kogoś, przy kim mogą poczuć się naturalnie i swobodnie. Opozycja Słońca sprzyja randkom, spotkaniom ze znajomymi i uczestniczeniu w różnych kulturalnych atrakcjach.

Rodzina i przyjaciele

Miesiąc nie sprzyja domowym porządkom, remontom i przemeblowaniom. Będziesz uparty, a opinie domowników nie będą się dla ciebie zbytnio liczyć. Może lepiej odpuścić i zająć się teraz czymś przyjemniejszym, niż bieganie po domu ze ścierką i odkurzaczem? Jeśli mieszkasz sam, to spodziewaj się większej liczby gości. Ktoś nawet urządzi u ciebie imprezę! W lutym poczujesz wielką poprawę humoru, a pełnia Księżyca w twoim znaku zodiaku 10-11.02 sprzyjać będzie aktywnemu odpoczynkowi i dobrej zabawie.

Kariera i pieniądze
Zapowiada się pracowity, ale udany miesiąc. Będziesz zadowolony z sukcesów, szybko pokonasz trudności. Opozycja Słońca sprzyja odważnym decyzjom, z którymi nie będziesz chciał zwlekać. Teraz możesz zmieniać pracę, szukać lepszej posady. Będziesz jednak musiał trochę powalczyć o to, co ci się należy. Ktoś, kto dotychczas był grzeczny i miły, może czegoś od ciebie chcieć. Nie zgadzaj się tylko dlatego, że tak wypada. Wszystko dokładnie sobie policz, a wyjdziesz na swoje. Wygrasz dzięki opanowaniu i rozeznaniu w szczegółach, które wymagają koncentracji i cierpliwości.

Zdrowie

Nie daj się namówić na zbyt ryzykowne sporty, a na stoku pilnuj się, zamiast ścigać się z najlepszymi. Możesz być podatny na drobne kontuzje, stłuczenia. Pamiętaj, aby brać witaminy i w tym miesiącu unikaj ciężkostrawnych potraw. Opozycja Słońca do twojego znaku nie zrobi z ciebie herosa.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Choć będziesz w doskonałej formie, to możesz być trochę roztargniony. Postaraj się bardziej uważać na drobiazgi, dotrzymuj słowa. W lutym staniesz się szczególnie ruchliwy i bardzo towarzyski. Zatroszcz się o kondycję, zacznij pracować nad sylwetką. To bardzo dobry czas, aby wreszcie wybrać się na basen lub siłownię.

URODZENI 1.08 – 10.08

Będziesz w świetnym nastroju. Śmiało realizuj swoje plany. Mimo tego niektórzy ludzie mogą chcieć od ciebie trochę za wiele i w lutym trzeba będzie jasno określić swoje granice. Karnawał sprzyja mimo to zawieraniu znajomości, które zainspirują cię do pozytywnych zmian w życiu.

URODZENI 11.08 – 22.08
W miłości postanowisz kierować się swoją intuicją i dobrze na tym wyjdziesz. Słońce sprzyja pozytywnym zbiegom okoliczności i zaproszeniom, które bardzo cię ucieszą. Warto wybrać się w podróż lub w odwiedziny do przyjaciół. Masz szanse wyjaśnić różne wątpliwości i dobrze się bawić z ludźmi, których lubisz.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer