Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Raku od 21.6.2016 do 21.7.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Działaj z rozmachem

Na wyjazdach i wakacyjnych spotkaniach będziesz przewodzić wesołej zabawie i sypać dobrymi pomysłami na spędzenie wolnego czasu. Planety sprawią, że twoje pomysły będą bardzo w cenie i możesz na nich bardzo dużo zarobić.

Miłość
Mimo lata ty będziesz kręcić nosem i wybrzydzać w sprawach miłości. Będziesz marudny i tak naprawdę z niewielu rzeczy zadowolony. Nie bądź aż tak surowy, bo twoje uwagi często nie będą miały uzasadnienia. Wenus do 11.07 może tak na ciebie działać, ale opamiętaj się w porę. Daj szansę osobie, która umie cię rozbawić.

Lwy, które mają już partnera, zapragną wyjechać z nim na krótki urlop, żeby w spokoju nacieszyć się jego obecnością z dala od rodziny i wścibskich sąsiadów.

Samotne Lwy mają zaś szanse na spotkanie swojej drugiej połówki, szczególnie na zagranicznych wyjazdach i urlopach, po 12.07, kiedy Wenus zawita do ich znaku zodiaku.

Rodzina i przyjaciele

Wreszcie zaczniesz kierować się zasadą, że i ty masz prawo do egoizmu i własnych wakacji. Nie przejmuj się, że coś ci w ostatnim momencie wypadnie albo ktoś z rodziny poprosi cię o pilnowanie mieszkania podczas urlopu. Trzymaj się planu, a dobrze na tym wyjdziesz. Wyjazd z bliską ci osobą, w towarzystwie przyjaciół czy po prostu samotnie będzie najlepszym lekarstwem na całoroczny stres. Zadbaj o swoją kondycję fizyczną, zacznij uprawiać sporty i dobrze się odżywiać. Nic tak nie poprawi ci samopoczucia jak kilka kilogramów i centymetrów mniej. Nie osiadaj na laurach po pierwszym kilogramie, bądź wytrwały. Efekt będzie oszałamiający. Pomaga ci Mars, który wciąż jest w kwadraturze do twojego znaku.

Kariera i pieniądze
Chociaż pociągać cię będą dalekie podróże i egzotyczne wyjazdy w nieznane, dobrze się zastanów, zanim złożysz podanie o bezpłatny urlop. Nie czas, aby realizować marzenia podróżnicze twojego życia. Będziesz musiał wykazać się umiejętnościami, którymi chwaliłeś się podczas ubiegania się o pracę. Zdolność władania kilkoma językami, obsługa komputera czy umiejętności negocjacji i komunikacji mogą być nagle bardzo potrzebne. Nie wymiguj się i stań na wysokości zadania. Inaczej przełożeni stracą dobrą opinię o tobie, a twoja pozycja zawodowa zostanie zachwiana. Na szczęście gwiazdy ci sprzyjają, wyjdziesz więc obronną ręką z każdej trudnej sprawy.

Twoje notowania u szefa, współpracowników i klientów wzrosną. Kuj żelazo póki gorące, zbieraj pochwały, bo już niedługo dzięki nim dostaniesz podwyżkę lub dostaniesz propozycję awansu. Jeśli spłacasz kredyt, w tym miesiącu pojawi się okazja, aby zmniejszyć raty lub wynegocjować lepsze warunki spłacania zadłużenia. Od 12.07 bardzo dobra finansowa passa.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Przyjaciele, współpracownicy i rodzina służyć ci będą radą i pomocą. Korzystaj z ich uprzejmości i życzliwości, bo przecież zasługujesz na wyjątkowe traktowanie. Nie zabraknie ci czasu i pieniędzy na przyjemności.

URODZENI 1.08 – 10.08

Twoja pozycja zawodowa może być lekko zagrożona. Bądź czujny i nie daj się łatwo zdenerwować. Zanim się zdenerwujesz czy kogoś skrytykujesz, policz do dziesięciu. W ten sposób zachowasz stanowisko i zdrowie.

URODZENI 11.08 – 22.08
Nie bagatelizuj ważnych spraw czy osób, jakie pojawią się w twoim życiu. Nawet na wakacjach spotkać możesz osobę, która pomoże ci w ważnej sprawie. Sprzyjają ci krótkie wyjazdy, niedaleko od domu.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer