Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Lwie od 22.7.2016 do 21.8.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Postawisz na swoim

Szczęście ci sprzyja, a Słońce dodaje ci odwagi. Wreszcie nadejdą dobre wiadomości i wyjaśnią się towarzyskie zagadki. Postanowienia i decyzje, jakie w tym miesiącu podejmiesz, wyjdą ci na dobre.

Miłość
Słońce, Wenus i Merkury w twoim znaku pomogą ci przegonić konkurencję i przekonać partnera do wszystkiego, na czym ci zależy. Aura planetarna sprzyja odzyskiwaniu wzajemnego zaufania. Znów staniecie się sobie bliscy. Uśmiechniesz się z dowcipów, jakie opowiada partner i rozczulisz na widok wspólnych zdjęć. Uważaj jednak do 2.08, bo kwadratura Marsa może wywołać sprzeczki, które was na dłużej poróżnią.

Samotne Lwy w lipcu będą miały bardzo dużo energii, aby ruszyć się z domu i błyszczeć w towarzystwie. Merkury w twoim znaku sprawi, że przypomnisz sobie o kimś, kto znów jest w twojej okolicy. Warto zastawić miłosne sidła, bo teraz szczęście bardzo ci sprzyja.

Rodzina i przyjaciele

W lipcu trzeba się będzie zająć domem, kuchnią i spiżarnią. Wybierz na większe zakupy, skorzystaj z ofert i przecen na wyprzedażach. Twój dom zasługuje na królewski wygląd. Wenus ci sprzyja. możesz więc upolować prawdziwą okazję. Na zbyt wielką pomoc rodziny nie możesz jednak liczyć, ale co ugotujesz, to bliscy lub przyjaciele bardzo chętnie zjedzą. W sierpniu znajdź czas na swoje hobby. Spodziewaj się sympatycznych gości lub zaproszenia na ciekawą imprezę.

Kariera i pieniądze
Będziesz szybki i kreatywny, a to sprzyja zawodowym sukcesom. W lipcu pojawi się więcej klientów i więcej ciekawych zleceń. Odkryjesz, jak różne nudne zajęcia wykonać lepiej i szybciej. Udadzą się teraz negocjacje i ważne spotkania, ale unikaj kłótni z kimś, kogo nie lubisz. Jeśli wybierasz się na szkolenie, to zostaniesz prawdziwą gwiazdą i ulubieńcem nauczycieli. A jeśli prowadzisz własną firmę, to pokonasz konkurencję! W sierpniu bądź sumienny i pracowity, zapracuj na opinię najlepszego pracownika.

Zdrowie

W lipcu zadbaj o zdrowie. Mars w kwadraturze do twojego znaku (do 2.08) może powodować ryzykowne sytuacje lub pogorszenie samopoczucia. W sierpniu poczujesz wielki przypływ sił. Będziesz optymistyczny i spędzisz czas w dobrym zdrowiu. Zadbaj o urodę, odwiedź fryzjera i kosmetyczkę. Także wizyta u dentysty przebiegnie szybko i bezboleśnie, nie żałuj na nią czasu ani pieniędzy.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Mars nauczy cię zwracać uwagę na własne potrzeby. Przestaniesz odmawiać sobie tego, co sprawia ci przyjemność. Ulubione danie, nowy telefon lub wizyta u fryzjera poprawią ci samopoczucie.

URODZENI 1.08 – 10.08

Wenus radzi ci, abyś nie spieszył się wszędzie tak, jak to masz na co dzień w zwyczaju. Warto teraz więcej czytać, słuchać muzyki i zajmować się swoim hobby.

URODZENI 11.08 – 22.08
Uran pomoże ci szybko załatwiać ważne sprawy, ale też radzi ci zadbać o swoje zdrowie. Potrzebujesz więcej witamin i zdrowych produktów, ogranicz słodycze.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer