Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Lwa na Słońce w Strzelcu od 22.11.2014 do 21.12.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Masz szansę na spektakularny sukces

Nadchodzi miesiąc, w którym twoje sprawy przebiegać będą pomyślnie. Działaj szybko i nie odkładaj ważnych spraw na później, bo jeszcze przed Świętami masz szansę na spektakularny sukces.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Trygon Słońca dodaje ci siły i pozwalają uwierzyć, że nawet ponura jesień może być dla Lwów dobrym czasem. Bądź więc dobrej myśli i śmiało realizuj ambitne plany. Możesz pokonać konkurencję, możesz też ułożyć dobry plan na przyszłe miesiące. Mars od 4.12 znajdzie się w koniunkcji do twojego znaku zodiaku. Jeśli chcesz kogoś pokonać, to wykorzystaj wojowniczą marsową energię i zrób to szybko!

Dni po 28.11 sprzyjają rodzinnym sprawom. Trygon Merkurego sprawi, że będziesz musiał już teraz zastanowić się nad świątecznymi wydatkami i wizytami. Zapowiedzą się krewni, których od dawna nie widziałeś lub ktoś zażyczy sobie szczególnego menu na wigilijną kolację. Kup wcześniej prezenty, a unikniesz tłoku i problemów z wyborem!


SAMOPOCZUCIE
Poczujesz, że musisz więcej ruszać się i uprawiać sport. Trudno ci będzie wytrzymać za biurkiem, a przedświąteczna krzątanina wcale cię nie zmęczy. Nie przesadzaj jednak z intensywnością ćwiczeń, bo opozycja Marsa od 5.12 może ci w połowie grudnia przynieść przemęczenie. Bądź też bardziej uprzejmy w stosunku do ludzi, którzy są na wyższym od ciebie stanowiskach. Twoje zachowanie może wydać się komuś niegrzeczne! Mars radzi, abyś był ostrożny i nie wikłał się w konflikty.

Planeta Wenus do 9.12 znajduje się w trygonie do twojego znaku, co sprzyja sprawom towarzyskim. Umowy z innymi ludźmi staną się łatwiejsze do zawarcia i utrzymania, a ty sam będziesz bardziej wyrozumiały w stosunku do innych ludzi.

MIŁOŚĆ
Słuchaj intuicji i daj się ponieść sprzyjającym okolicznościom. Będziesz w dobrym nastroju, choć do połowy grudnia możesz narzekać na swoje miłosne powodzenie. Trygon Wenus sprawi, że będziesz myśleć o przeszłych sprawach i związkach, które już minęły. Możesz nawet popaść w miłosne kompleksy! Nie rozdrapuj starych ran, bo od 4.12 Mars w opozycji do twojego znaku przyniesie ci nowe szanse na poznanie kogoś lub wyjaśnienie konfliktowych sytuacji!

Samotne Lwy mają szansę poznać kogoś interesującego w teatrze, kinie lub innym rozrywkowym miejscu. Do 10.12 szczęście wyjątkowo wam sprzyja, odważcie się zrobić ten pierwszy krok! Imprezy, spotkania, krótkie wyjazdy przyniosą okazję do spotkania każdego wyjątkowego.

Lwy w stałych związkach będą w dobrym nastroju. Po 10.12 czeka was ważna rozmowa na temat wspólnych spraw i świątecznych zobowiązań. Postarajcie się jak najwięcej rzeczy robić razem. Wenus sprzyja codziennym przyjemnościom.
 
PRACA I FINANSE
Trygon Słońca i Merkurego (od 28.11) przyniesie ci dobre pomysły. Postanowisz podejść w nowatorski sposób do trudnych spraw. Patrz w przyszłość i nie sugeruj się cudzymi niepowodzeniami. Pozbędziesz się zaległości i uporasz się z kłopotami. Dobrej inspiracji szukaj u ludzi, którzy mają artystyczne i wizjonerskie podejście do rzeczywistości. W grudniu pilnuj spraw finansowych. To, co ważne miej zapisane na papierze! Jowisz nadal bardzo ci sprzyja, ale pamiętaj, żeby zawsze spisać ustalenia lub podpisać dokumenty. Nie odkładaj na później trudnych spraw, które dotyczą zawodowych zobowiązań lub pieniędzy. Choć możesz mieć wrażenie, że pewne rozmowy dotyczą dalekiej przyszłości, to i tak musisz trzymać rękę na pulsie. Wszystko, co teraz zrobisz dla poprawy swojej sytuacji zawodowej w przyszłym roku zacznie się opłacić.

Poszukujący lepszej pracy
powinni wykorzystać swoje znajomości. Zastanów się, co robią teraz przyjaciele z dzieciństwa, nie wstydź się wydzwaniać i mówić o swojej sytuacji. W ten sposób możesz zdobyć dodatkowe informacje o posadzie, która czeka właśnie na ciebie. Wenus i Jowisz sprzyjają poznawaniu wpływowych ludzi.

Lwy, które się uczą lub studiują, nauce nie poświęcą więcej czasu, niż będzie to konieczne. Chociaż uda ci się dostać dobre oceny, to nie przesadzaj z lenistwem. Trygon Słońca sprzyja twórczym działaniom. Twoje samodzielne prace będą się wszystkim podobać! Na największe sukcesy możesz liczyć w dziedzinach związanych z przedmiotami humanistycznymi, sztuką i muzyką. Do przedmiotów ścisłych zabraknie ci cierpliwości.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer