VIII Festiwal Tarota w Warszawie - 18 kwietnia 2015

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Lwa na Słońce w Baranie od 20.3.2015 do 19.4.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Skorzystaj z nowych propozycji

Zapowiada się aktywny miesiąc. Słońce w znaku Barana sprawi, że łatwiej ci będzie dostrzec pozytywne strony życia. Nie zabraknie nowych wrażeń i ciekawych propozycji. Rozejrzyj się wokół i zastanów, co możesz zmienić na lepsze w swoim życiu. Nadszedł czas, w którym warto zrezygnować z tego, co już nie przynosi ci korzyści. Postaraj się teraz skorzystać z nowych propozycji, szczególnie jeśli dotyczą pieniędzy, dodatkowych zarobków i rozrywek.

Główne wydarzenia
Nadchodzą dobre dni. Będziesz ambitny i energiczny, co sprzyja zwycięstwom i zawodowym sukcesom. Możesz jednak być mniej niż zwykle cierpliwy i wyrozumiały. Na wszelki wypadek nie komentuj publicznie zachowania i błędów, jakie popełniły inne osoby. Trygon Wenus od 11.04 sprawi, że wszystko co zrobisz i powiesz, wywoła wielki odzew u innych ludzi. Możesz zdobyć towarzyską popularność, ale też wplątać się z różne towarzyskie układy i zawodowe zaległości. Nie łam przepisów i nie obiecuj zbyt wiele, a unikniesz późniejszych tłumaczeń.

Wielkanoc potraktuj jak czas odpoczynku i prawdziwej radości. spotkaj się z przyjaciółmi i chociaż przez chwilę zapomnij o zawodowych kłopotach. Na zakupach uważaj, bo na świąteczne przysmaki będziesz gotowy w tym roku wydać więcej, niż zaplanowałeś. Po 11.04 Wenus znajdzie się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Przyniesie ci nową porcję optymizmu i dobre pomysły, z realizacją których nie będziesz chciał zbyt długo czekać.

Samopoczucie
W tym miesiącu Lwy czeka prawdziwa huśtawka nastrojów. Możesz napotkać na przeszkody, których pokonanie wymagać będzie od zdolności dyplomatycznych. Jeśli zbierzesz w sobie siły, to uda ci się na dłużej poprawić swoją sytuację. Zadbaj więc, abyś był w dobrej formie, nie daj się prowokować innym i po prostu ciesz się życiem. Wciąż sprzyja ci korzystny trygon Marsa i Urana. Pod koniec marca na dobre pochłoną cię przygotowania do Świąt. Możesz wtedy poczuć się zmęczony i zestresowany z uwagi na mnóstwo obowiązków. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele! Wielkanoc w tym roku sprzyja przede wszystkim lenistwu. Nie pozwól, aby myśli o pracy lub problemach dalszych krewnych przysłoniły ci uroki beztroskiego świętowania. Po 31.03 czeka cię też szczęście w podróży. Warto zaplanować na te dni choćby krótki wyjazd, najlepiej w wesołym towarzystwie.   

Miłość
W marcu oraz od 11 kwietnia wyjątkowo sprzyja ci szczęście w miłości. Trygony Słońca i Marsa sprzyjają pozytywnym emocjom, a sekstyl Wenus uczyni cię bardzo atrakcyjnym dla płci przeciwnej. Pełnia Księżyca 3-4-5.04 sprawi, że Lwy zaczną poważniej podchodzić do wszystkich spraw uczuciowych. Możesz nawet stać się trochę bardziej podejrzliwy i zazdrosny! Unikaj plotek, bo popsujesz sobie humor.

Samotne Lwy
w pierwszych dniach kwietnia mogą liczyć na spotkanie kogoś, kto zawróci im w głowie. Bądź jednak rozsądny, niczego nie udawaj i unikaj plotek. Dzięki szczerości i wrodzonemu wdziękowi zyskasz więcej, niż twoi rywale. Wenus sprawi, że jeszcze raz przemyślisz swoje miłosne wybory. Twoje emocje mogą być w kwietniu skrajne, a zachcianki zmienne. Po 11.04 znów wróci bardzo dobre miłosne porozumienie!

Lwy w stałych związkach będą mogły cieszyć się sympatyczną atmosferą. Jeśli w twoim związku są nieporozumienia, uda ci się teraz omówić je spokojnie i poprawić sytuację. Twój pogodny nastrój sprawi, że w domu chętnie pojawią się goście i przyjaciele. Zarezerwuj więc czas na zabawę, a być może wspólny wielkanocny wyjazd.

Kariera i pieniądze
Sprzyjają ci w tym miesiącu osoby na wysokich stanowiskach lub obcokrajowcy. Od 11.04 planeta Wenus znajduje się w korzystnym trygonie do twojego znaku. Oznacza to, że możesz wygrać rywalizację z konkurencją lub też przekonasz pewną surową osobę do swoich zalet. W razie problemów nie obrażaj się, tylko negocjuj! Dzięki właściwemu wyczuciu sytuacji uda ci się załagodzić konflikty lub zawrzeć korzystny układ z kimś, kto zajmuje wysokie stanowisko.

Nie chwal się jednak zbytnio i nie obiecuj nikomu więcej, niż jesteś w stanie zrobić. Powodowany dobrymi chęciami możesz wziąć na siebie zbyt wiele obowiązków. Niektóre okażą się bardziej męczące, niż teraz myślisz. Jeśli jednak jasno określisz swoje cele, to unikniesz kłopotów i zrealizujesz ambitne plany. Dobrą rękę do interesów będziesz miał po 31.03, kiedy Merkury znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Pojawią się wtedy dobre pomysły na rozwiązanie naprawdę trudnych i zaległych spraw. Jednocześnie Wenus bardzo sprzyja większym zyskom, wyjaśnianiu zaległych spraw finansowych oraz zdobywaniu kredytów w bankach.

Poszukujący lepszej pracy będą mieli mnóstwo pomysłów na dalszą karierę. Być może zaczniecie myśleć o założeniu własnego biznesu. Nie warto jednak porywać się na zamierzenia, do których nie jesteście dobrze przygotowani. Jowisz wciąż przebywa w twoim znaku i stawia na twojej drodze korzystne okazje. Merkury od 31.03 znajdzie się w trygonie do waszego znaku zodiaku. Możecie wtedy liczyć na więcej ciekawych spotkań i interesujących propozycji zawodowych.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer