Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Lwa na Słońce w Skorpionie od 23.10.2014 do 22.11.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Znajdź trochę spokoju

Nadchodząca jesień sprawi, że staniesz się lwem udomowionym i spokojnym. Chętnie odsuniesz od siebie ryzykowne sprawy, nabierzesz dystansu do towarzyskich sporów i zawodowych wyzwań. Kwadratura Słońca i koniunkcja Jowisza sprzyjają rodzinie i odczuwaniu wielkiej satysfakcji z drobnych, codziennych przyjemności.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Kwadratura Słońca sprawi, że staniesz się spokojniejszy i bardziej skoncentrowany na prywatnych sprawach. Od hałaśliwych znajomych i wyczerpujących spotkań będziesz w tym miesiącu trzymał się z daleka. Poczucie bezpieczeństwa okaże się ważniejsze niż dyskusje o ambitnych planach, które dotyczą przyszłości.

Kwadratura Saturna sprawi, że będziesz rozważać co jest w twoim życiu ważne, a z czego należy zrezygnować. Nie wahaj się podejmować odważnych decyzji osobistych i bądź sprawiedliwy. Szybko okaże się, że w ten sposób możesz wykorzystać najlepsze możliwości i odkryć błędy, jakie stały ci na przeszkodzie.

Postanowisz przeznaczyć więcej czasu na własne sprawy. Przypomnisz sobie o ulubionym hobby, kupisz książki, jakich nie zdążyłeś dotychczas przeczytać. Dom i rodzina staną się dla ciebie ważniejsze, niż inne ryzykowne sprawy. Możesz podjąć decyzję o przemeblowaniu lub większych zakupach, jakie związane będą z codzienną wygodą. Będziesz też częstszym gościem u swoich krewnych i rodziny. Miesiąc sprzyja załatwianiu zaległych spraw w urzędach. Uporządkujesz rachunki i zastanowisz się, jak lepiej zaplanować budżet.


SAMOPOCZUCIE
Kwadratury Saturna i Słońca oraz kwinkunks Marsa oraz mogą osłabić twoją kondycję. W tym miesiącu powinieneś więcej odpoczywać, dobrze się odżywiać i nie przesadzać z ambitnym planem ćwiczeń. Jesienią masz prawo czuć się zmęczony, nie wymagaj więc od siebie zbyt wiele. Podczas rodzinnych spotkań zachowaj spokój i pogodę ducha. Krewni chętnie poproszą cię o pomoc lub nawet zrzucą na ciebie odpowiedzialność za wspólne rodzinne sprawy. W sprawach osobistych bądź bardziej ostrożny, bo niektóre z twoich opinii mogą zaskoczyć domowników. Wyjść mogą na jaw różne sekrety i spory, a twoje poglądy staną się przedmiotem rozmów i dociekań. W listopadzie nabierzesz więcej sił i optymizmu. Postaraj się tylko być bardziej wyrozumiały wobec osób słabszych i mniej bystrych od ciebie.

MIŁOŚĆ
Wiele pilnych obowiązków sprawi, że na nowe flirty zabraknie ci ochoty i czasu. Zapragniesz wprowadzić więcej porządku także w swoje życie uczuciowe. Planeta Saturn, która przebywa w kwadraturze do twojego znaku, doradza abyś poważnie podchodził do wszystkich spraw, które związane są z uczuciami i relacjami z innymi ludźmi. Także kwadratura Słońca sprzyja poważnym przemyśleniom i szukaniu głębszego sensu w zdarzeniach, jakie były twoim udziałem. W tym miesiącu możesz przypomnieć sobie o pierwszej miłości lub nawet ponownie nawiązać kontakt z kimś, kogo kochałeś w przeszłości. Określ jasno, czego pragniesz i co sam możesz dać drugiej osobie.

Samotne Lwy staną się bardziej niż zwykle skromne, a nawet nieśmiałe. Do nowych znajomości podejdziecie z ostrożnością. Być może pewne romantyczne znajomości trochę przygasły i dojrzały już do tego, aby je zakończyć lub zmienić. Po 16.11 szczęście znów wam sprzyja. Możecie spotkać kogoś interesującego w pracy lub urzędzie. Warto też zaufać krewnym, którzy mogą przedstawić wam interesującą osobę. 

Lwy w stałych związkach będą w bardzo dobrym nastroju. Rodzinne i miłosne sprawy będą biegły spokojnym i przyjaznym rytmem. Nie dajcie się tylko wciągnąć w różne sąsiedzkie konflikty, a ominą was nieporozumienia i kłopoty.
 
PRACA I FINANSE
W tym miesiącu czeka cię więcej zwyczajnych obowiązków, a mniej okazji do błyskotliwych sukcesów i szybkich zwycięstw. Być może będziesz kogoś zastępować lub staniesz się prawą ręką szefa. Będziesz musiał uczyć młodsze osoby lub pomagać komuś, kto nie radzi sobie z trudnymi sprawami. Nie odmawiaj innym ludziom pomocy i interesuj się wszystkim, co dotyczy twojego stanowiska. Ktoś starszy i mądry chętnie udzieli ci dobrej rady i wsparcia.

Lepiej jednak nie odgrywaj się na dawnych wrogach i na wszelki wypadek sprawdzaj, ile prawdy tkwi w plotkach. Kwinkunks Marsa od 26.przynosić ci może konflikty i spory o różne drobiazgi. Nie obawiaj się zmienić dotychczasowej taktyki lub zachować zupełnie inaczej, niż spodziewają się twoi konkurenci. W ten sposób pokonasz tych, którzy zazdroszczą ci dobrych pomysłów i sukcesów.

Do 8.11 Merkury znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Przyniesie ci okazję do zdobycia nowych umiejętności lub do służbowej podróży. Zainteresuj się tym nawet, jeśli początkowo nie będziesz miał na nic ochoty. Ludzie, jakich teraz poznasz mogą mieć pomysły, które przydadzą się w twojej sytuacji.

Poszukujący lepszej pracy
mogą stracić zapał. Ktoś z bliskiej rodziny lub krewnych pomoże wam znaleźć dobre wyjście z trudnej sytuacji. W listopadzie szczęście bardziej wam sprzyja. Wenus zapewni wam życzliwość ludzi, a Merkury skieruje was we właściwe miejsce. Nawet, jeśli czujecie się zmęczeni i zniechęceni, to nie warto się poddawać. Saturn zwiastuje trudności, ale pokonacie je dzięki cierpliwości i opanowaniu.

Lwy, które się uczą lub studiują, nie będą teraz przesadnie ambitne. Kwadratury Słońca i Saturna sprawią, że najchętniej spalibyście do południa i uczyli się w domu. Niestety, takie rozwiązanie nie okaże się możliwe. Róbcie więc swoje, a na szóstkowe projekty przyjdzie jeszcze czas. Teraz warto nadrobić zaległości i skoncentrować się na drobnych sukcesach. Największe szanse macie w przedmiotach związanych z historią oraz literaturą.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer