Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Wadze od 22.9.2016 do 22.10.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pokonasz rywali
Miesiąc sprzyja sukcesom. Pokonasz konkurencję, postawisz na swoim i zasłużysz na same pochwały. Zadbaj też o zdrowie i urodę, bo należy ci się nagroda za wszystkie trudy. Słońce znajduje się w sekstylu do twojego znaku i pozwala ci spokojnie pracować i rozwijać się.

Miłość
Choć tobie będzie się dobrze w miłości wiodło, to ktoś ci bliski może mieć przelotne kłopoty. Na różne plotki i skargi nie reaguj nerwowo, bo wszystko szybko się wyjaśni. Znajdź za to czas, aby zająć się swoim związkiem, zamiast pomagać innym i zostawiać partnera samemu sobie. Wasze wspólne życie stanie się przyjemniejsze, o ile zwrócisz uwagę na cudze potrzeby. Wenus w kwadraturze od 23.09 może powodować konflikty o pieniądze.

Samotne Lwy także znajdą trochę więcej czasu dla swoich wielbicieli. Warto się gdzieś wybrać, bo nawet jeśli nikogo nie poderwiesz, to i tak będziesz się bardzo dobrze bawić. Wenus po 18.10 zapewni ci wyjątkową randkę i dobre miłosne wiadomości.

Rodzina i przyjaciele

Będziesz miał mnóstwo ciekawych spraw na głowie, bo przyjaciele wciągną cię w nowe hobby lub zorganizują większą imprezę. Na sprzątanie i prasowanie może zabraknąć ci czasu. Nie zostawiaj zakupów na ostatnią chwilę, bo zostaniecie z pustą lodówką. Mimo tego atmosfera w rodzinie będzie bardzo dobra. Ktoś bliski odniesie sukces, który bardzo cię ucieszy. W weekendy warto gdzieś się razem wybrać. Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja wspólnemu uprawianiu sportu albo wyjściom do kina lub teatru. Rozrywka dobrze wszystkim zrobi.

Kariera i pieniądze
W pracy i w finansach bardzo pomaga ci sekstyl Jowisza i trygon Saturna. Możesz teraz liczyć na przypływ gotówki, bo pojawi się więcej klientów lub zleceń. Także pomysły na własny biznes lub dodatkową pracę okażą się strzałem w dziesiątkę. Możesz teraz zrobić coś, co się wszystkim spodoba i będzie sporo warte. Ceń się tylko wysoko, a sporo zyskasz. Pamiętaj też, że jak cię widzą, tak cię piszą! Wenus po 18.10 pomoże ci zadbać o garderobę, w jakiej chodzisz do pracy lub na ważne spotkania. Czas na nowe rzeczy i eleganckie dodatki, dzięki którym wzrośnie twój zawodowy prestiż.

Zdrowie

Będziesz szybki, energiczny i bardzo pewny siebie. Mimo tego spokojnie rób swoje, a nie podskoczy ci ciśnienie i na wszystko znajdzie się czas. W weekendy zwalniaj tempo i porządnie się wyśpij. Unikaj wtedy miejsc, gdzie można złapać grypę lub katar.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Wenus zapewni ci powodzenie w miłości i sprawi, że chętnie wybierzesz się na wystawę lub koncert. Ze sztuki będziesz czerpać wielką inspirację.

URODZENI 1.08 – 10.08

Słońce zachęci cię do rozwoju i nauki. Będziesz chciał szybko zdobyć nowe umiejętności, spotkasz na swojej drodze dobrych nauczycieli.

URODZENI 11.08 – 22.08
Merkury radzi przestrzegać regulaminów i pilnie słuchać tego, co mówi szef. Różne terminy i ustalenia będą musiały być przez ciebie przestrzegane.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer