Horoskop dla Lwa na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2020 do 18.1.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas na trochę zabawy

Zamiast porywać się na wielkie porządki lub spektakularne zawodowe wyczyny, odpocznij. Jeśli dobrze wszystko zaplanujesz, to nie ominą cię żadne świąteczne przyjemności. Od 8.01 Merkury w opozycji pomoże zabrać się za pracę, a nawet trochę więcej zarobić.

MIŁOŚĆ

W miłości będziesz miał teraz powodzenie. Zaczniesz się podobać komuś, do kogo sam dawniej po cichu wzdychałeś. Poczujesz się dowartościowany i adorowany. Partner będzie trochę o ciebie zazdrosny, ale jednocześnie zrozumie, że musi się trochę bardziej o ciebie starać. Mimo wielu pokus w stałych związkach zapanuje zgoda i dobre porozumienie. Jednak od 6.01 możesz mieć trochę więcej obowiązków i trudniej będzie zorganizować czas na randkę. Tak wszystko poukładaj, żebyś chociaż weekendy miał spokojne.
Samotne Lwy poczują, że świat zmienia się na lepsze. Definitywnie rozprawisz się z przeszłością i poszukasz nowych, ekscytujących znajomości. Jowisz w opozycji sprawi, że będziesz się podobać, dlatego warto szukać okazji do flirtowania.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc będzie spokojny. Uda się zaprowadzić wśród bliskich ci osób spokój i zgodę. Jeśli kłóciłeś się z sąsiadami, to wykorzystaj okazję i wreszcie zakończ niepotrzebne waśnie.
Jowisz poprawi ci humor i sprzyjać będzie odpoczynkowi oraz dbaniu o urodę i zdrowie. Nie jest to dobry czas na wielkie porządki lub remont. Zarezerwuj więcej czasu na rozrywkę. Nie zmuszaj się do tego, czego nie chcesz robić i znajdź sobie różne wymówki. Zamiast pomagać całej rodzinie, sam poproś o wsparcie w trudnych dla ciebie sprawach. Teraz  możesz liczyć na to, że ktoś ci coś pożyczy, wyjaśni lub przestanie być taki uparty.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Wenus w trygonie sprzyja zarabianiu pieniędzy, ale możesz mieć więcej wydatków związanych ze Świętami. Nie żałuj sobie odrobiny luksusu, bo dzięki temu masz więcej pozytywnej energii. Od 8.01 Merkury w opozycji sprzyja pisaniu nowych projektów, a także sprawozdaniom i nauce. To, czego się dawniej nauczyłeś, teraz będzie procentować. Szef będzie mógł na tobie polegać, a ty będziesz bardzo samodzielny. Twoje zdolności do zarządzania bardzo się przydadzą, ale nie złość się z byle powodu na innych. Od 6.01 Mars znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku, więc musisz trenować cierpliwość. Możesz wprowadzać nowego pracownika lub pomożesz komuś, kto nie radzi sobie z problemami. Będzie pracowicie, ale ciekawie. Tylko nie narzekaj, bo na awans trzeba zasłużyć.
 
ZDROWIE
Wenus w trygonie sprawi, że postanowisz się więcej ruszać. Zamiast leżeć plackiem na kanapie, ruszysz na spacer wyrabiać formę. Zdrowie będzie ci dopisywać, ale dbaj o gardło. Od 6.01 Mars znajdzie się w kwadraturze i będziesz musiał o siebie bardziej zadbać, bo twoja odporność może być słabsza. Dbaj zwłaszcza o zatoki i gardło. Lepiej nie wrzucać zbyt wielu kostek lodu do napojów, a w pracy czy innym miejscu nie siadać tam, gdzie wieje z klimatyzacji. Noś też czapkę, a unikniesz problemów.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07
Merkury 8.01 znajdzie się w opozycji i trudne sprawy ułożą się po twojej myśli. Będziesz pewny siebie, a także bardzo spostrzegawczy. Ktoś ważny chętnie podzieli się z tobą swoimi doświadczeniami. Wpadniesz na doskonały pomysł zawodowy, a przy okazji Mars sprawi, że pozbędziesz się konkurencji.
 
URODZENI 1.08 – 10.08
Nie martw się niczym na zapas, baw się i ciesz życiem. Trudności cię ominą, a przyjaciele chętnie we wszystkim pomogą. Przez cały miesiąc dbaj o swoją wygodę, nie oszczędzaj na przyjemnościach i swoich potrzebach. Musisz porządnie wypocząć i naładować akumulatory na cały Nowy Rok.
 
URODZENI 11.08 – 22.08
Wykorzystaj siłę, jaką daje ci Mars, do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Zacznij spacerować, przejdź na zdrowszą dietę, a twoje życie stanie się przyjemniejsze. Nie czekają cię teraz trudności, a wrogowie sami usuną się z twojej drogi. Korzystaj z każdej okazji, aby o siebie zadbać.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer