Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ciesz się życiem

Podkreślaj swoje zalety, a nawet trochę podkoloryzuj umiejętności. W tym miesiącu możesz liczyć na mniej ważnych zadań i spotkań z ludźmi. Będziesz miał czas na odpoczynek, ale w pracy trzymaj rękę na pulsie. Merkury i Wenus w twoim znaku pozwolą ci cieszyć się życiem, ale i osiągnąć więcej niż się spodziewasz.

MIŁOŚĆ
Wenus w twoim znaku do 10.07 sprawi, że będzie ci bardzo zależeć na zgodzie i miłości. Uważaj, aby dla świętego spokoju nie obiecać bliskiej czegoś, czego nie będziesz chciał lub mógł spełnić. Merkury pomoże ci nadrobić zaległości w randkach i czułych słówkach.
Jeśli jesteś samotny, to nie rezygnuj zbyt szybko ze znajomości, która dobrze się zapowiada. Wenus może postawić na twojej drodze kogoś, dla kogo warto będzie zmienić kilka wakacyjnych planów. Nie martw się zamieszaniem, jakie może wkraść się w twoje życie uczuciowe w połowie lipca podczas nowiu i częściowego zaćmienia Słońca. Nie podejmuj gwałtownych decyzji, wszystkie sprawy wyjaśnią się i przyspieszą na przełomie lipca i sierpnia.

RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc nie sprzyja wielkim remontom, porządkom i innym pracom, które wymagają cierpliwości i siły. Zanim zabierzesz się za nowe obowiązki zastanów się, czy dasz teraz radę doprowadzić prace do końca. Lepiej jechać na wakacje lub iść na imprezę, zamiast przekopywać cały ogród lub malować sufity. A jeśli starsze osoby i tak będą miały pretensję lub ktoś z uporem będzie szukać dziury w całym, to nie kłóć się, bo i tak nic nie wskórasz. Bez wyrzutów sumienia wybierz się na spacer lub randkę, zamiast brnąć w niechcianą sytuację. Proś o pomoc w noszeniu ciężarów czy przy większych fizycznych pracach, bo opozycja Marsa ostrzega przed kontuzjami.

PRACA I PIENIADZE

Wenus w twoim znaku do 10.07 sprzyja zarabianiu większej ilości pieniędzy oraz zakupom markowych ubrań i dodatków, ale nie przesadzaj z wydatkami. Choć wpływ Merkurego będzie napawał cię optymizmem co do spraw finansowych, to debet na koncie pod koniec miesiąca może popsuć twój radosny nastrój. Kupuj to, co na pewno się przyda i bez czego nie możesz się obejść. W pracy bądź teraz czujny. Ktoś zaplanuje intrygę lub podstęp. Możliwy jest  też większy niż zwykle rozgardiasz, nad którym trudno ci będzie zapanować. Pilnuj swoich spraw i nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę.

ZDROWIE
Będziesz w bardzo dobrej formie, ale zadbaj o kręgosłup. Unikaj noszenia ciężkich walizek, a na zakupy zabieraj ze sobą praktyczny wózeczek. Mars nadal znajduje się w opozycji do twojego znaku, co wskazuje na ryzyko kontuzji.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce zapewni ci powodzenie w sprawach finansowych. Zastanów się nad dodatkowymi źródłami dochodu i oszczędnościami, jakie możesz teraz zrobić.

URODZENI 1.08 – 10.08
Wenus sprzyja załatwianiu trudnych spraw. Chętnie uporasz się z zaległymi rachunkami lub sprawozdaniami, okażesz się pomysłowy i silny.

URODZENI 11.08 – 22.08

Merkury sprzyja rozwiązywaniu trudnych spraw i łagodzeniu konfliktów. Nie bądź surowy dla innych, a oni odpłacą ci tym samym.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer