Horoskop dla Lwa na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Spieniężaj pomysły i odwagę

Poczujesz przypływ odwagi i sił życiowych, w pracy warto zacząć coś nowego. Zapomnij o niepowodzeniach i kompleksach. Wenus sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, którym będziesz pomagać i doradzać. Merkury w twoim znaku do 29.08 pomoże ci rozkręcić nowe pomysły i osiągnąć sukces.

MIŁOŚĆ
Nadchodzi lepszy czas na miłość i randki. Zastanowisz się, czego właściwie w miłości pragniesz, co komuś dajesz, a co sam otrzymujesz. Jeśli w twoim związku jest źle, to zabierz się za szczere wyjaśnienia tego, co ci się nie podoba. Trygon Jowisza bardzo sprzyja konstruktywnym rozmowom. A jeśli w związku jest dobrze, to cieszcie się sobą. Nie wstydź się okazywania uczuć i rozmawiania o miłości, bo jesienią miłość może być jeszcze bardziej niż zwykle gorąca. Po 14.09 wiele spraw się wyjaśni i wyprostuje.

Samotnym Lwom Wenus pomoże zawierać obiecujące znajomości. Także Jowisz pomoże pozbyć się starych kompleksów i złych miłosnych wspomnień. Rób miłosne czary i szukaj swojej drugiej połowy. Do 29.08 i po 14.09 będziesz robić piorunujące wrażenie na płci przeciwnej.

RODZINA I PRZYJACIELE

Miesiąc sprzyja odnawianiu ważnych relacji z krewnymi lub przyjaciółmi, których od dawna nie widziałeś. Merkury może przynieść ci dobre wiadomości o osobach, które lubisz, ale których dawno nie widziałeś. Czyjeś sukcesy poprawią ci humor i sprawią, że popatrzysz na świat z większym optymizmem. Będziesz w dobrym humorze, chętnie zaprosisz gości. Postaraj się jednak nikogo nie pouczać jak organizować codzienne życie, bo niektórzy będą przeczuleni na swoim punkcie.

PRACA I PIENIADZE
Gdy wszyscy będą rozmawiać o przepisach i problemach, ty zajmiesz się szukaniem nowych zawodowych wyzwań. Jowisz w trygonie do twojego znaku zodiaku sprzyja dobrym pomysłom na prześcignięcie konkurencji. Ucz się, jak lepiej zarządzać i inwestować własne pieniądze. Odwiedzaj bank, księgową, szukaj informacji o tańszych kredytach lub innych ważnych dla ciebie usługach. Nie przejmuj się tylko histeriami współpracowników, którzy poczują się przemęczeni i przepracowani. Czyjeś marudzenie tym razem cię zdenerwuje, zamiast skłonić do pomocy.

ZDROWIE
Słońce sprawi, że będziesz bardziej senny i zdekoncentrowany. Od czyjegoś narzekania możesz dostać migreny, dlatego dbaj o dobre towarzystwo. Naucz się medytacji lub pozytywnej wizualizacji. Weekendy sprzyjają uprawianiu sportu i aktywnemu odpoczynkowi.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Merkury doda ci odwagi w różnych trudnych sprawach. Pokonasz wroga lub udowodnisz szefowi, że można powierzać ci trudne sprawy. Staniesz się bardziej samodzielny, a to sprzyja karierze i większym niż zwykle zyskom.

URODZENI 1.08 – 10.08
Jowisz sprawi, że będziesz miał więcej zajęć, obowiązków i odpowiedzialności. Dasz sobie radę, jeśli będziesz punktualny i dobrze zorganizowany. Nie narzekaj, bo sporo możesz skorzystać.

URODZENI 11.08 – 22.08
Wenus zachęca do randek, miłości i dobrej zabawy. Będziesz bardziej niż zwykle serdeczny i wyrozumiały dla ludzi. Możesz prosić o różne uprzejmości, a także kończyć zadawnione konflikty. Uśmiechaj się, a szczęście samo do ciebie zastuka.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer