Horoskop dla Lwa na Słońce w Strzelcu od 22.11.2022 do 20.12.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

O nic się nie martw

W pracy same sukcesy, w domu spokój. Możesz teraz przestać przejmować się sprawami, które cię nudzą. Miłość, zabawa i sport to najlepszy plan na ten miesiąc. Słońce, Wenus i Merkury w trygonach do twojego znaku zachęcają do bycia aktywnym, pomogą ci szybko załatwić ważne sprawy.

MIŁOŚĆ

Słońce w trygonie do twojego znaku pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów. Poczujesz się młodszy i ładniejszy, a ktoś zacznie z tobą flirtować. Na służbowych spotkaniach bacznie rozglądaj się dookoła, bo jeśli jesteś samotny, to tydzień sprzyja ciekawym znajomościom. Także randki staną się okazją do gorących wyznań, a nawet wspólnych planów na życie. Wenus do 10.12 bardzo ci sprzyja, nie zwlekaj z odpisywaniem na maile i romantyczne sms-y.
 
Zamężne Lwy będą w dobrych humorach. Trygon Merkurego do 6.12 może przynieść ci spotkanie z kimś, kogo dawniej kochałeś. Uważaj, nie ma sensu zadręczać się myśleniem o tym, co mogłoby się stać, gdybyście inaczej wybrali. Czasu nie da się cofnąć, a przyszłość nadal jest ekscytująca.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Zapragniesz trochę odpocząć od obowiązków i zamiast gotować, zamówisz pizzę. Postanowisz zrobić coś miłego dla siebie, zamiast sprzątać cały dom przed Świętami. Chętnie wydasz więcej pieniędzy na swoje przyjemności lub zachcianki. Do 10.12 Wenus w trygonie do twojego znaku bardzo sprzyja zajęciom, które związane są ze sztuką. Twoje pomysły na przemeblowanie mieszkania będą bardzo dobre. Szukaj inspiracji w feng shui, bo dzięki pozytywnej magii wiele rodzinnych spraw uda się wyprowadzić na prostą.
 
PRACA I PIENIADZE
Nie odkładaj na później tego, co możesz zrobić od razu, bo zawodowa mobilizacja bardzo się teraz opłaci. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz zarządzał, decydował i brał na siebie większą odpowiedzialność. Dasz sobie radę, bo będziesz pewny siebie i cierpliwy. Wokół ciebie może być więcej konfliktów, które trzeba będzie rozstrzygać. Postaraj się wyciszać emocje i uspokajać współpracowników, zamiast dolewać oliwy do ognia. Uda ci się też obronić kogoś, kto całkiem niezasłużenie zbiera od wszystkich cięgi. W finansach szansa na korzystne interesy, ale od hazardu i zbyt wielkiego ryzyka trzymaj się z daleka. Ufaj sprawdzonym osobom, nie daj sobie wcisnąć niepotrzebnych zakupów.
 
ZDROWIE
Dbaj o kręgosłup, a podczas przemeblowania domu lub zakupów nie noś bardzo ciężkich rzeczy. Możesz się przeciążyć, nie staraj się być siłaczem. Mars sprzyja za to rozwijaniu wytrzymałości, uprawianiu nordic walking lub jodze. Nie dasz się też grypie lub innym zarazkom.
 
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07
Słońce doda ci odwagi. Będziesz energiczny i wesoły. Niestety, w domu rozdrażni cię czyjeś bałaganiarstwo. Sam daj dobry przykład i zamiast krytykować zachowanie innych, zabierz się do pracy.
 
URODZENI 1.08 – 10.08
Merkury spowoduje, że możesz poczuć się trochę zagubiony i niepewny swoich zalet. Zabierzesz się za robienie kilku rzeczy naraz, co może wywołać nieporozumienia. Przed Świętami konflikty dadzą się załagodzić.
 
URODZENI 11.08 – 22.08
Wenus sprawi, że zacznie ci bardziej zależeć na wyglądzie i kondycji. Podejmiesz odważne decyzje, które dotyczyć będą zdrowego stylu życia. We wszystkim zachowaj umiar i rozsądek, a miesiąc okaże się bardzo udany.
 


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer