Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Lwa na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zainwestuj w siebie

Miesiąc sprzyja sukcesom. Pokonasz konkurencję, postawisz na swoim i zasłużysz na same pochwały. Zadbaj też o zdrowie i urodę, bo należy ci się nagroda za wszystkie trudy. Słońce znajduje się w sekstylu do twojego znaku i pozwala ci spokojnie pracować i rozwijać się. Mars cały czas działa opozycją na twój znak, uważaj więc na osoby, które pojawią się na twojej drodze, bo nie każda z nich będzie ci życzliwa.

MIŁOŚĆ
Choć tobie będzie się dobrze w miłości wiodło, to ktoś ci bliski może mieć przelotne kłopoty. Na różne plotki i skargi nie reaguj nerwowo, bo wszystko szybko się wyjaśni. Znajdź za to czas, aby zająć się swoim związkiem, zamiast pomagać innym i zostawiać partnera samemu sobie. Wasze wspólne życie stanie się przyjemniejsze, o ile zwrócisz uwagę na cudze potrzeby. Wenus w kwadraturze do twojego znaku ostrzega przed przesadą i skrajnymi emocjami.

Samotne Lwy także znajdą trochę więcej czasu dla swoich wielbicieli. Warto się gdzieś wybrać, bo nawet jeśli nikogo nie poderwiesz, to i tak będziesz się bardzo dobrze bawić. Uważaj jednak, aby nie przesadzić we flirtowaniu, bo ktoś może wziąć sobie do serca coś, co dla ciebie jest tylko zabawą.

RODZINA I PRZYJACIELE

Będziesz miał mnóstwo ciekawych spraw na głowie, bo przyjaciele wciągną cię w nowe hobby lub zorganizują większą imprezę. Na na sprzątanie i prasowanie zabraknie ci czasu. Nie zostawiaj zakupów na ostatnią chwilę, bo zostaniecie z pustą lodówką. Mimo tego atmosfera w rodzinie będzie bardzo dobra. Ktoś bliski odniesie sukces, który bardzo cię ucieszy. W weekendy warto gdzieś się razem wybrać. Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja wspólnemu uprawianiu sportu albo wyjściom do kina lub teatru. Rozrywka dobrze wszystkim zrobi.

PRACA I PIENIADZE
W pracy i w finansach bardzo pomaga ci trygon Merkurego i sekstyl Słońca, dzięki którym będziesz bardziej elokwentny i zorientowany. Możesz teraz liczyć na przypływ gotówki, bo pojawi się więcej klientów lub zleceń. Także pomysły na własny biznes lub dodatkową pracę okażą się strzałem w dziesiątkę. Możesz teraz zrobić coś, co się wszystkim spodoba i będzie sporo warte. Ceń się tylko wysoko, a sporo zyskasz. Pamiętaj też, że jak cię widzą, tak cię piszą! Wenus w kwadraturze pomoże ci zadbać o garderobę, w jakiej chodzisz do pracy lub na ważne spotkania. Czas na nowe rzeczy i eleganckie dodatki, dzięki którym wzrośnie twój zawodowy prestiż.

ZDROWIE
Będziesz szybki, energiczny i bardzo pewny siebie. Mimo tego spokojnie rób swoje, a nie podskoczy ci ciśnienie i na wszystko znajdzie się czas. W weekendy zwolnij tempa i porządnie się wyśpij. Unikaj wtedy miejsc, gdzie można złapać grypę lub katar. Mars w opozycji popycha cię do ryzyka i pośpiechu, a to może zagrozić twojemu zdrowiu.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Merkury zachęci cię do rozwoju i nauki. Będziesz chciał szybko zdobyć nowe umiejętności, spotkasz na swojej drodze dobrych nauczycieli.

URODZENI 1.08 – 10.08
Wenus zapewni ci powodzenie w miłości i sprawi, że chętnie wybierzesz się na wystawę lub koncert. Ze sztuki będziesz czerpać wielką inspirację.

URODZENI 11.08 – 22.08

Słońce  radzi przestrzegać regulaminów i pilnie słuchać tego, co mówi szef. Różne terminy i ustalenia będą musiały być przez ciebie przestrzegane.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer