Horoskop dla Lwa na Słońce w Lwie od 22.7.2017 do 22.8.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz przyci±gać uwagę

Szczę¶cie ci sprzyja, a Słońce dodaje ci odwagi. Wreszcie nadejd± dobre wiadomo¶ci i wyja¶ni± się towarzyskie zagadki. Postanowienia i decyzje, jakie w tym miesi±cu podejmiesz, wyjd± ci na dobre. Mars i Merkury sprawi±, że wszystko oczy będ± zwrócone na ciebie. Całkowite zaćmienie Słońca w twoim znaku sprawi, że w tym miesi±cu spodziewaj się ważnych, a nawet przełomowych wydarzeń.

Miło¶ć
Słońce pomoże ci przegonić konkurencję i przekonać partnera do wszystkiego, na czym ci zależy. Merkury w twoim znaku do 26.07 sprzyja odzyskiwaniu wzajemnego zaufania. Znów staniecie się sobie bliscy. U¶miechniesz się z dowcipów, jakie opowiada partner i rozczulisz na widok wspólnych zdjęć.

Samotne Lwy swoje miłosne marzenia będ± trzymać w tajemnicy. Jednak za spraw± koniunkcji Marsa trudno wam będzie schować się przed znajomymi. Jest cię za co podziwiać, daj się więc poznać komu¶ z najlepszej strony. W sierpniu przypomnisz sobie o kim¶, kto znów jest w twojej okolicy. Warto zastawić miłosne sidła, bo teraz szczę¶cie bardzo ci sprzyja.

Rodzina i przyjaciele

W lipcu trzeba się będzie zaj±ć domem, kuchni± i spiżarni±. Wybierz się do supermarketu, zrób porz±dne zakupy, żeby¶ dzięki zapasom miał więcej czasu dla bliskich. Dzięki sekstylowi Jowisza możesz upolować prawdziw± okazję. Na zbyt wielk± pomoc rodziny nie możesz jednak liczyć, ale co ugotujesz, to bliscy lub przyjaciele bardzo chętnie zjedz±. W sierpniu spodziewaj się sympatycznych go¶ci lub zaproszenia na ciekaw± imprezę.

Kariera i pieni±dze
Będziesz szybki i kreatywny, a to sprzyja zawodowym sukcesom. Pod koniec lipca pojawi się więcej klientów i więcej ciekawych zleceń. Odkryjesz, jak różne nudne zajęcia wykonać lepiej i szybciej. Udadz± się teraz negocjacje i ważne spotkania, ale unikaj kłótni z kim¶, kogo nie lubisz. Je¶li wybierasz się na szkolenie, to zostaniesz prawdziw± gwiazd± i ulubieńcem nauczycieli. A je¶li prowadzisz własn± firmę, to pokonasz konkurencję! Uważaj jednak, żeby nie grać za ostro, bo Mars w twoim znaku może sprawić, że ludzie odbierać się będ± jako osobę konfliktow±. Zaćmienie Słońca w twoim znaku 21.08 radzi, żeby¶ poważnie potraktował pewne ostrzeżenie i ostrożnie podejmował radykalne zawodowe decyzje.

Zdrowie

Dbaj o zdrowie. Zadbaj o urodę, odwiedĽ fryzjera i kosmetyczkę. Także wizyta u dentysty przebiegnie szybko i bezbole¶nie, nie żałuj na ni± czasu ani pieniędzy. Dzięki Marsowi, który przebywa w twoim znaku, poczujesz wielki przypływ sił. Możesz być jednak zbyt nerwowy, jedĽ więc ostrożnie i nie dĽwigaj ciężkich paczek.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce nauczy cię zwracać uwagę na własne potrzeby. Przestaniesz odmawiać sobie tego, co sprawia ci przyjemno¶ć. Ulubione danie, nowy telefon lub wizyta u fryzjera poprawi± ci samopoczucie.

URODZENI 1.08 – 10.08

Mars pomoże ci szybko załatwiać ważne sprawy, ale też radzi ci zadbać o swoje zdrowie. Potrzebujesz więcej witamin, a nie ciastek.

URODZENI 11.08 – 22.08
Merkury radzi ci, aby¶ nie spieszył się wszędzie tak, jak to masz na co dzień w zwyczaju. Warto teraz więcej czytać, słuchać muzyki i zajmować się swoim hobby.Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer