Horoskop dla Lwa na Słońce w Wadze od 22.9.2020 do 22.10.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Łatwe sukcesy

Miesiąc szybko zleci, bo Słońce w sekstylu i Mars w trygonie dodadzą ci sił. Do 26.09 sprzyja ci też koniunkcja Wenus. Wyjaśnisz nieporozumienia, wybierzesz się na ciekawe spotkanie. Tylko nie bierz na siebie za dużo, bo musisz mieć czas na randki i zabawę! Od 27.09 Merkury w kwadraturze sprawi, że będzie ci trudno odmówić różnym prośbom, a ludzie będą chcieli coraz więcej i więcej.

MIŁOŚĆ
Masz powodzenie, ale nie psuj sobie humoru, Od 27.09 Merkury w kwadraturze sprawi, że możesz mieć coś partnerowi za złe lub nagle staniesz się trochę zazdrosny. Nie denerwuj się z byle powodu, tylko wprost zapytaj, gdzież to się sam znowu wybiera. Partner zacznie się bardziej starać i wszystko znów będzie tak, jak lubisz. Mimo wszystko Słońce w sekstylu zapowiada całkiem dobry czas na miłość i randki. Uwierz w siebie, zainwestuj trochę w wygląd i rozrywkę. Będziesz też wywierać bardzo dobre wrażenie na wszystkich dookoła. Mars w trygonie też chętnie przyniesie nowe znajomości, nie tylko samotnym Lwom. Uważaj tylko na plotki, bo wszyscy będą ciekawi, dokąd się wybierasz.

RODZINA I PRZYJACIELE
Zatęsknisz za rodzinką, dalszą i bliższą. Dzwoń, wysyłaj maile i dopytuj się, czy im aby w czymś nie pomóc. Od 27.09 Merkury w kwadraturze sprawi, że ktoś otworzy przed tobą swoje serce i będzie ci wdzięczny za pomoc. Sprawy towarzyskie także będą bardzo ważne. Dla zdobycia czyjejś sympatii gotowy będziesz nawet do pewnych wyrzeczeń. W weekendy nie ulegaj jednak zanadto wpływowi rozrywkowych znajomych, bo musisz się wyspać i mieć czas na oglądanie seriali czy czytanie książek. Od 14.10 wróć do starych tytułów, a znajdziesz w nich wielką inspirację.

PRACA I PIENIĄDZE
Słońce w sekstylu zwróci Twoją uwagę na różne ważne znajomości. Śmiało możesz je teraz wykorzystać! Do 26.09 Wenus w koniunkcji pomoże zakończyć stare konflikty i wyjść cało z problemów. Dzięki temu poczujesz się bardziej spokojny i pewny swojego stanowiska. Z niczym się teraz nie spiesz. Czego nie dostaniesz teraz, to wywalczysz sobie w kolejnych miesiącach. Ale od 27.06 ostrożnie z pomaganiem i wyręczaniem innych współpracowników. Możesz mieć zbyt dobre serce. Jednak od 14.10 Merkury w kwadraturze w retrogradacji sprawi, że nie będziesz chciał pracować za darmo, ani pomagać komuś, kto wykorzystuje Twoje dobre serce.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale nie zaniedbuj teraz wskazań lekarza i unikaj tego, co źle wpływa na twoje samopoczucie. Różne alergie czy nietolerancje mogą o sobie przypomnieć, uważaj też na kosmetyki. Podczas uprawiania sportu nie daj się namówić do rywalizacji ponad twoje możliwości. Nie daj się podpuścić zwłaszcza Strzelcowi lub Baranowi, bo będziecie się ścigać w nieskończoność.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Od 27.09 Merkury znajdzie się w kwadraturze, więc nie przesadzaj z komentowaniem cudzych spraw. Ktoś może cię nie zrozumieć, ale i tak się obrazi. Najlepiej zajmij się swoim hobby, odpocznij od nadmiaru obowiązków.

URODZENI 1.08 – 10.08
Słońce w sekstylu ma cię pod swoją opieką. To sprzyja nawiązywaniu nowych przyjaźni, a także zawieraniu zgody z ludźmi, którzy do tej pory krytykowali twoje pomysły i plany. Nie bój się nawet pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę.

URODZENI 11.08 – 22.08
Wenus w koniunkcji do 1.10 zapewni ci więcej szczęścia w relacjach z ludźmi. Wykorzystaj dobrą passę i spełnij swoje marzenie: wybierz się w piękne miejsce, spotykaj się z przyjaciółmi, rób zakupy. W miłości też masz wielkie powodzenie.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer