Horoskop dla Lwa na Słońce w Baranie od 20.3.2020 do 18.4.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wielkie porządki w uczuciach

Słońce w trygonie do twojego znaku sprzyja twoim zawodowym sprawom, a pozostałe planety dbają, abyś na wszystko miał siły. Przez cały miesiąc będziesz pomysłowy, ale też krytyczny dla leniuchów i maruderów. Saturn od 22.03 zacznie robić opozycję do twojego znaku, co wskazuje na początek ważnego okresu w życiu partnerskim i uczuciowym. Powoli czas na wielkie porządki w tej dziedzinie.

MIŁOŚĆ
Zamiast rozdrapywać miłosne rany, odważnie idź do przodu. Trygon Merkurego od 11.04 radzi zapomnieć o przeszłości. Wenus w sekstylu do twojego znaku od 3.04 zapewni ci teraz powodzenie. Lwy w związkach będą wyrozumiałe i wesołe. Uda się więcej czasu spędzić razem, a wspólne wieczory okażą się wyjątkowo interesujące. W weekendy bądź jednak bardziej wyrozumiały dla zachcianek i planów bliskiej ci osoby, nawet jeśli nie na wszystko będziesz miał ochotę. Nie narzucaj swojego zdania, bo narazisz się na zarzuty, że myślisz tylko o sobie.

RODZINA I PRZYJACIELE

Czeka cię udany miesiąc, ale opozycja Saturna od 22.03 sprawi, że zanim przyjdą święta, to trzeba będzie porządnie posprzątać lub coś ugotować, aby potem spokojnie odpoczywać. Chętnie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu. Chwycisz za narzędzia i szybko uporasz się z drobnymi domowymi naprawami. Nie przekładaj niczego na później, nie zostawiaj prowizorki! Sporo dobrych i ładnych rzeczy uda ci się teraz zrobić.

PRACA I PIENIADZE
W pracy staniesz się bardziej niż zwykle szybki i zdecydowany. Nie będziesz tracić czasu na pogaduszki i kawkę. Zacznie ci bardziej zależeć na wynikach i pieniądzach. Możesz teraz wprowadzać ulepszenia i nowe rozwiązania, wyjaśniać sporne sprawy u prawnika lub księgowej. Sekstyl Wenus od 3.04 pomoże ci także zakończyć różne konflikty i zjednać sobie czyjąś sympatię. Porozmawiaj z kimś wpływowym i ciekawym, a sporo się dowiesz na temat prawdziwej sytuacji w firmie lub na rynku. Trygon Merkurego od 11.04 sprzyja poznawaniu sekretów konkurencji.

ZDROWIE
Mars w opozycji do twojego znaku od 30.03 pomoże ci dbać o kondycję. Możesz teraz więcej ćwiczyć, a także zaczynać zdrową dietę. Nic nie będzie ci dolegać, ale pamiętaj o braniu witamin. Różne upiększające i kosmetyczne kuracje także przyniosą bardzo dobre efekty.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.07 – 31.07

Słońce w trygonie sprzyja zacieśnianiu różnych sympatycznych znajomości. Postaraj się więcej mówić o swoich marzeniach, planuj wiosenne atrakcje lub inne przedsięwzięcia.

URODZENI 1.08 – 10.08
Merkury radzi być ostrożnym. Pilnuj swoich spraw zawodowych i dotrzymuj obietnic, jakie komuś złożyłeś. Sprzyja ci powodzenie, ale może być wokół ciebie więcej zamieszania.

URODZENI 11.08 – 22.08
Wenus nie sprzyja ryzykownym zmianom i męczącym, nowym zadaniom. Powiodą się za to dobrze przemyślane i starannie przygotowane plany.Więcej horoskopów dla Lwa

NowoÂści wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz siê z symbolik¹ dziewi¹tek, nauczysz siê odczytywaÌ alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wró¿ebne interpretacje karty S³oùce. Prezentujemy równie¿ historiê Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te¿ rozk³ady dla samotnych: Czas na mi³oœÌ, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj¹ siê teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym po³o¿eniu Wenus, a tak¿e artyku³ na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiê¿yc, zapoznasz siê z bogatym zwierzyùcem w Tarocie Thota, zapoznasz siê z pog³êbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy równie¿ rozk³ady na nowe sytuacje: na pierwsz¹ randkê, now¹ pracê czy now¹ znajomoœÌ. Dowiesz siê, jakie litery i dŸwiêki przyporz¹dkowane s¹ wielkim arkanom, co mo¿e ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer