12 Festiwal Tarota w Warszawie

Horoskop dla Panny na Słońce w Strzelcu od 22.11.2017 do 20.12.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Uda ci się postawić na swoim

W tym miesiącu będziesz skoncentrowany na ważnych sprawach. Nie będziesz narzekać na brak wrażeń. Znajdziesz się w centrum zainteresowania, wiele osób zechce poznać twoje zdanie i zasięgnąć u ciebie porady. Uporaj się z zaległościami, zrób przedświąteczne porządki. W weekendy odpocznij, należy ci się chwila wytchnienia i nagrody.

Miłość i rodzina
Uwierz w siebie, zainwestuj w modny wygląd i nie myśl o dawnych niepowodzeniach. Sekstyl Jowisza sprawi, że będziesz robić duże wrażenie na płci przeciwnej i dlatego warto szukać okazji do zawierania nowych znajomości. Weekendy sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi. Być może przedstawią ci kogoś, kto bardzo ci się spodoba. Zagadaj pierwszy, nie daj się prześcignąć innym znakom zodiaku! Mimo dobrej miłosnej aury Panny w związkach mogą być uparte i na początku grudnia mieć coś partnerowi za złe. Znajdź czas na rozmowę, nie denerwuj się z byle powodu. W weekend zorganizuj romantyczną kolację, a wszystko znów będzie tak, jak lubisz.

Kariera i pieniądze
Spokojnie i z uporem rób to, co do ciebie należy. Nie angażuj się teraz w żadne intrygi czy kłótnie. Mars radzi walczyć z konkurencją, a nie z szefem czy współpracownikami. Sekstyl Wenus do 1.12 sprzyja spotkaniom z osobami na wysokich stanowiskach. Unikaj tylko skarżenia się na innych lub narzekania. Merkury w kwadraturze do twojego znaku obudzi twoją ciekawość. Będziesz zadawać trudne pytania przełożonym czy współpracownikom, a nawet rozszyfrujesz pewną intrygę. Osoba, która wszystkich zwodzi, teraz pokaże swoje prawdziwe oblicze. Bądź czujny i pilnuj swoich interesów, a dobrze na tym wyjdziesz. Pomyśl o wykorzystaniu zaległego urlopu przed końcem roku.

Zdrowie
Pod wpływem Marsa będziesz nerwowy i niecierpliwy, a to daje ryzyko stłuczek, zranień i gorączki. Medytuj, wycisz się i nie daj się ponieść nerwom. Jeśli cierpisz z powodu przewlekłej lub uciążliwej choroby, twoje samopoczucie zacznie się poprawiać, tylko energicznie zabierzesz się za kurację.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Przed tobą dobry czas na ważne przemyślenia i decyzje dotyczące rodziny a także na ustalenia w sprawie obowiązków i wspólnych planów.

URODZENI 1.09 – 10.09
Merkury zmotywuje cię do odnowienia kontaktu z tymi, których dawno nie widziałeś. Słuchaj starszych i bardziej doświadczonych osób, a dobrze na tym wyjdziesz.

URODZENI 11.09 – 22.09
Zadbaj o odpowiednią ilość snu. Wieczorne chłody mogą ci zagrażać bardziej niż zwykle i osłabić twój organizm.Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer