Horoskop dla Panny na Słońce w Wadze od 23.9.2022 do 22.10.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Znajdziesz pomocników i wsparcie

Wenus w twoim znaku zodiaku sprzyja zdobywaniu popularności i sympatii, a także zawieraniu ważnych sojuszy. Ludzie we wszystkim ci pomogą. Jeśli ktoś się na ciebie gniewał, pierwszy wyciągnij rękę na zgodę. Łatwo uporasz się z problemami, ale przemyśl swoje dotychczasowe postępowanie. W ten sposób nie popełnisz dwa razy tych samych błędów. Zanim kogoś skrytykujesz pomyśl dziś dwa razy.

MIŁOŚĆ

Będziesz teraz się wszystkim podobać, dlatego jeśli chcesz przekonać do czegoś partnera, to właśnie w tym tygodniu przyjdzie ci to szybko i łatwo. Koniunkcja Wenus do 29.09 pomaga zapomnieć o kłótniach i dąsach, bo dzięki niej stajesz się bardziej elastyczny i ugodowy. Udadzą się wspólne zakupy, wyjazdy i wycieczki. Im więcej rzeczy będziecie robić razem, tym bardziej będziesz zadowolony ze swojego związku. Samotne Panny z optymizmem popatrzą w przyszłość. Wenus sprzyja swataniu cię z kimś interesującym przez bliższych i dalszych znajomych. Nie broń się przed tym, bo pełnia 8-9.10 sprzyja miłosnej magii. Oczyść swoje serce z kompleksów i dawnych nieporozumień, a powodzenie będzie ci sprzyjać.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Nie warto się o nic teraz kłócić. Machnij ręką na pomysły domowników, niech sami je realizują. Ty zajmij się swoim życiem towarzyskim. Bywaj na przyjęciach, pij kawę z przyjaciółmi, koresponduj przez Internet. Rodzina nie umrze z głodu, a ty unikniesz niepotrzebnych dyskusji. Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprzyja też lepszemu dogadywaniu się z sąsiadami lub administracją. Teraz okaże się, że razem uda się coś ważnego zrobić i wszyscy będą zadowoleni.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy zaczną narady i inne nasiadówki. Mimo tego nie będziesz narzekać, bo więcej czasu poświęcisz na dyskutowanie, niż na ciężką pracę. Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprzyja lansowaniu się i zdobywaniu uznania. Wykorzystaj wszystkie nadarzające się okazje, aby zdobyć nowe wiadomości lub umiejętności. Jeśli planowałeś zapisać się na kurs prawa jazdy lub obcego języka, to nie powinieneś dużej zwlekać. Warto teraz zdobyć umiejętności, które przydadzą się w dalszej karierze. Pilnuj też osobiście wszystkiego, co dotyczy pieniędzy i opłat, nie ufaj pośrednikom i akwizytorom. Pomyłkom uda się zapobiec dzięki sumienności i punktualności. Merkury w twoim znaku sprawi, że do 10.10 pojawią się nowe propozycje, polepszy się atmosfera w pracy, a ty zyskasz cenną wiedzę o pomnażaniu majątku, którą warto szybko zastosować w praktyce.
 
ZDROWIE
Cięższe prace fizyczne zostaw dla innych znaków zodiaku. Zwolnij tempa i trochę odpocznij. Słońce znajdzie się w półsekstylu do twojego znaku i będzie namawiać cię do leniuchowania. Więcej czasu zajmie ci sen i regeneracja. Nie wymagaj od ciała tego, na co ono wcale nie ma ochoty. Wojowniczy Mars jest wciąż w kwadraturze do twojego znaku, przez co będziesz  narażony na kontuzje i przeziębienia. Dbaj o siebie, ale nie rezygnuj z rozciągania i spacerów.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08
Słońce radzi odpocząć od stresów i nie brać udziału w konfliktach. Zamiast pomagać całemu światu, sam zwolnij tempa i uporządkuj swoje własne sprawy.
 
URODZENI 1.09 – 10.09
Wenus sprzyja miłości, sztuce i nowym inspiracjom. Idź za głosem intuicji, poczuj natchnienie i nie przejmuj się ludźmi, którzy zajmują się tylko przyziemnymi sprawami.
 
URODZENI 11.09 – 22.09 
Saturn pomoże ci zakończyć różne trudne sprawy. Masz teraz mnóstwo dobrych pomysłów, dzięki którym twoja praca stanie się trochę lżejsza.
 
 


Więcej horoskopów dla Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer