Horoskop dla Panny na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2023 do 20.6.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wreszcie wszystko uporządkujesz

Pracy będzie trochę więcej, ale kłopoty powinny Cię ominąć. Szykuj się na imprezę! Jowisz jest w trygonie do twojego znaku, a to zapowiada dobry czas na miłość i sztukę. Daj się ponieść natchnieniu, zapomnij o kompleksach. Jeśli szukasz prawdziwych emocji i rozrywki, to teraz je znajdziesz.

MIŁOŚĆ
Słońce w kwadraturze każe ci teraz twardo stąpać po ziemi i pod jego wpływem jesteś bardzo zajęty różnymi obowiązkami. Miłość to też odpowiedzialność, więc chętnie zajmiesz się związkiem. Będziesz urządzać i meblować, ale też dekorować i gotować. Jednak Jowisz w trygonie nie pozwoli ci się przemęczać i zadba, żebyś miał dobry humor. Wenus w sekstylu do 4.06 też zapewni ci teraz powodzenie. A jeśli nie masz nikogo do pary, to zaczniesz intensywnie się za kimś rozglądać. Przypadkowa rozmowa z Bliźniakiem lub Wodnikiem może zamienić się w coś więcej. Wszystko będzie się dobrze układać, ale będziesz potrzebować więcej atrakcji. Poczujesz, że stare sprawy już cię nudzą. Przyda się weekendowy wyjazd, więcej tańców i dobrej zabawy. Jeśli partner ci tego nie zapewni, czeka go trudniejsza rozmowa. Nie rób jednak afery, bo możesz okazać się zbyt surowy dla kogoś, kto chce dobrze, ale zwyczajnie za tobą nie nadąża.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Różne zaległe sprawy nie będą mogły dłużej czekać. Na szczęście Jowisz w trygonie we wszystkim ci pomaga, a Merkury w kwadraturze od 11.06 w końcu ześle Ci natchnienie. Pisz teraz ważne pisma, szukaj korzystnych interpretacji przepisów, a także zasięgaj porady u różnych ważnych osób. Możesz naprawić dawny błąd lub dostrzec możliwość powrotu do starej, zapominanej sprawy. W domu też osobiście przypilnujesz różnych fachowców i nikt cię teraz tak łatwo nie oszuka. W drugiej połowie czerwca zrobi się spokojniej. Wenus w sekstylu pomoże wreszcie trochę odpocząć. Rodzina zajmie się swoimi sprawami i nikt nie będzie ci zawracał głowy, kiedy zajmiesz się swoim hobby lub pójdziesz z przyjaciółmi na spacer.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy będzie ci się dobrze wiodło. Zrobi się trochę spokojniej, bo ktoś nerwowy znajdzie sobie inne zajęcia niż wtrącanie się w twoje sprawy. Słońce w kwadraturze pomoże ci umocnić autorytet, a Jowisz w trygonie sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki. Jednak uważaj w sklepach, bo łatwo namówi Cię na większe wydatki. Wenus sprawi, że można będzie liczyć na twoją hojność, bo nie będziesz myślał tylko o sobie. Może nie uda ci się dużo zaoszczędzić, ale za to będzie wesoło. W końcu raz się żyje.
 
ZDROWIE
Zamiast we wszystkim sobie folgować, zaczniesz regularnie dbać o siebie. Uda ci się teraz zmienić przyzwyczajenia, które od dawna nie wychodzą ci na zdrowie. Dieta przyniesie efekty, podobnie jak spacery czy ćwiczenia. W dodatku dasz przykład innym, jak wygodnie żyć i mądrze postępować. Warto się postarać, bo Jowisz w trygonie sprawi, że będziesz błyszczeć i emanować pozytywną energią. Nie bój się też analiz lekarskich czy wizyty u dentysty, bo wszystko powinno się dobrze skończyć.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08
Jowisz w trygonie szykuje ciekawy miesiąc. Wreszcie wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor, a w miłości czekają cię same miłe chwile. Ciesz się życiem, zamiast szukać okazji do narzekania.
 
URODZENI 1.09 – 10.09
Będziesz towarzyski i wesoły. Zawarte w tym miesiącu znajomości okażą się ciekawe, a może wynikną z nich korzyści zawodowe. Bądź dobrej myśli. Uran w trygonie we wszystkim pomaga i pozbędziesz się ukrytych blokad.

URODZENI 11.09 – 22.09 
Będziesz optymistyczny i skłonny do żartów. Miesiąc będzie udany, ale nie bagatelizuj tego, o co proszą starsze osoby. Ktoś będzie szczęśliwy, jeśli mu odrobinkę pomożesz. A ty poczujesz się potrzebny i będziesz miał dobry uczynek na koncie.
 


Więcej horoskopów dla Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer