Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Panny na Słońce w Byku od 20.4.2018 do 20.5.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nie będziesz się nudzić

Planety szykują ci zmiany planów. Przyjadą niespodziewani goście, pojawią się bardzo sympatyczne zaproszenia, a domownicy bez trudu namówią cię na różne rozrywki. Słońce, Mars i Saturn znajdują się w trygonach do twojego znaku. Dzięki nim masz mnóstwo energii i dobrych pomysłów.

MIŁOŚĆ
Wenus w trygonie do 24.04 dodaje ci uroku i pomaga łamać serca! Dlatego lepiej na ciebie uważać, bo na kogo zagniesz parol, ten nie zdoła ci uciec. Samotne Panny rzucą się w wir towarzyskich atrakcji. Jeśli chcesz poznać kogoś, z kim wiosna będzie wyjątkowo romantyczna, to zagadaj do kogoś, kto od dawna ci się podoba. A jeśli nawet się sparzysz, to nie rezygnuj i szukaj dalej, bo sekstyl Jowisza sprzyja niezwykłym zbiegom okoliczności i znajomościom zawartym w sklepie, podróży czy w urzędzie.

Panny, które mają swoją drugą połowę, będą w wyśmienitych humorach. Jeśli były między wami nieporozumienia, to teraz uda się o nich zapomnieć. Powiedź, co ci chodzi po głowie, a partner z radością to dla ciebie zrobi.

RODZINA I PRZYJACIELE

Spodziewaj się dobrych wiadomości od krewnych i przyjaciół. Merkury sprawi, że przypomną sobie o tobie starzy znajomi. Chętnie dowiedzą się, co u ciebie słychać i zaproszą cię na wizytę. Bądź teraz towarzyski, nawet kosztem różnych domowych obowiązków. Twoje poczucie humoru i życzliwość sprawią, że nawet luźne znajomości łatwo zamienią się w szczerą przyjaźń.

PRACA I PIENIĄDZE
Będziesz niezwykle pomysłowy i kreatywny, a trygon Słońca sprzyja zawodowym sukcesom. Od 13.05 pojawi się więcej klientów i więcej ciekawych zleceń. Odkryjesz, jak różne nudne zajęcia wykonać lepiej i szybciej. Udadzą się teraz negocjacje i ważne spotkania. Jeśli prowadzisz własną firmę, to pokonasz konkurencję i zarobisz więcej niż zwykle.

ZDROWIE
Słońce i Mars dodają ci sił. Pomagą szybko podreperować kondycję lub wreszcie wyzdrowieć po chorobie. Poczujesz przypływ energii, a jeśli będziesz pić soki z warzyw, to nie będą ci grozić żadne przykre dolegliwości.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Słońce podsyła ci coraz to nowe pomysły i znajomości. Bądź sympatyczny i ucz się od innych, jak rozwiązywać trudne sprawy. Ci ważni i na stanowiskach będą ci przychylni.

URODZENI 1.09 – 10.09

Jowisz sprawi, że będziesz dla innych wzorem i autorytetem, dlatego nie zawiedź tych, którzy na ciebie liczą. Pomagaj, doradzaj i cierpliwie słuchaj.

URODZENI 11.09 – 22.09

Merkury sprzyja nauce. Szybko opanujesz to, co dotychczas sprawiało ci trudności. Odkryjesz nowe inspiracje. Nie żałuj czasu na książki, hobby, oglądanie filmów.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer