Horoskop dla Panny na Słońce w Pannie od 23.8.2017 do 21.9.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dostaniesz zastrzyk energii

Przed tobą ważny miesiąc. Zmieni się twoje nastawienie do miłości, rozrywek i zarabiania pieniędzy. Warto coś zmienić, choćby fryzurę, a od razu poczujesz się lepiej. Nowe znajomości mogą przerodzić się w przyjaźń. Nów Księżyca w twoim znaku dostarczy ci ważnych przemyśleń i ułatwi podjęcie trudnej, ale koniecznej decyzji.

Miłość
To, co ci się w związku nie podoba, uda się zmienić na lepsze. Merkury pomaga spełniać marzenia o romantycznych wyjazdach i namiętnych wyznaniach. Poczujesz się kochany i bezpieczny, ale też trochę zazdrosny o to, z kim partner się przyjaźni lub pracuje. Nie daj się złości, bo popsujesz sobie humor. Po 20.09 pogodzisz się z ważną dla ciebie osobą.

Samotne Panny
chętnie wyruszą na miłosne łowy. Bądź dyskretny i ostrożny, bo złośliwcy jak zwykle będą plotkować na temat tego, komu się podobasz. Zachowuj pozory i udawaj grzecznego, ale i tak rób to, co serce ci dyktuje.

Rodzina i przyjaciele
Czas abyś o siebie zadbał, zamiast wciąż się poświęcać dla innych. Jeśli ktoś dobrze bawi się twoim kosztem, musisz zaprotestować! Koniunkcja Słońca nauczy się bronić swoich interesów przed rodziną, która wszystko co twoje, uważa za swoje. Nie pożyczaj krewnym swojej książki lub aparatu fotograficznego, jeśli sam z nich korzystasz. Zarezerwuj też trochę wolnego czasu na hobby i spokojne posiedzenie przed telewizorem, a będziesz w dobrym humorze.

Kariera i pieniądze
Będziesz w dobrej formie intelektualnej i warto to wykorzystać, zamiast unikać ambitnych zadań. Merkury sprzyja ciekawym spotkaniom. Będziesz z większym entuzjazmem podchodzić do pracy w grupie. Warto teraz poświęcić więcej uwagi pomysłom, jakie będzie miał szef. Możesz stać się ważną osobą, bez której nie uda się pewne zyskowne przedsięwzięcie. We wrześniu szybko reaguj na zmiany w otoczeniu. Nie narzekaj na nowości, przecież ciągle nie może być tak samo. Wysyłaj ważne listy i maile, oddawaj na czas pracę, wywiązuj się z zobowiązań. Niektórzy podejmą radykalną decyzję, a nawet postanowią zmienić całe swoje życie lub choćby wakacyjne plany. Trudne sprawy załatwiaj po 10.09.

Zdrowie
Koniunkcja Słońca pomaga w odzyskaniu zdrowia i kondycji. Nic nie powinno ci dolegać, dlatego postaw na profilaktykę. Zrób kontrolne badania i zapisz się do dentysty, a nic nie będzie cię bolało. Od 5.09 Mars w twoim znaku doda ci energii, ale i narazi na choroby i kontuzję. Więcej się ruszaj i mimo pogody utrzymuj aktywny tryb życia. Zadbaj o to, żeby organizm dostawał więcej białka.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Słońce zachęca do zabawy i aktywnego trybu życia. Nowe znajomości będą udane, warto wybrać się na towarzyską imprezę.

URODZENI 1.09 – 10.09
Wenus sprawi, że łatwo zakończysz różne stare sprawy. Odkryjesz sekrety, znajdziesz zagubione przedmioty lub dokumenty.

URODZENI 11.09 – 22.09
Merkury pomaga w nauce, a także ułatwia załatwianie spraw w urzędach. Łatwo zdobędziesz różne certyfikaty i pozwolenia, dlatego walcz o swoje korzyści.Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkł‚ady dla samotnych: Czas na miłość‡, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mundalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepowiednie polityczne siedemnastowiecznego astrologa Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produktu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer