Horoskop dla Panny na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Planety dają ci siłę

Sprzyja ci szczęście, a koniunkcje Słońca, Wenus, Marsa i Merkurego sprawią, że rozwiążesz zagadki, które ostatnio trochę cię stresowały. Bądź dobrej myśli, szukaj sympatycznych ludzi, którzy myślą podobnie do ciebie. Nowe znajomości mogą przerodzić się w przyjaźń. Nów w twoim znaku 29-30.08 zapewni ci dużo nowych pomysłów i poczucie odnowy. Podczas pełni 13-14.09 naprzeciwko twojego znaku dogaduj się z ludźmi i podejmuj ważne zawodowe decyzje.

MIŁOŚĆ
To, co ci się w związku nie podoba, uda się zmienić na lepsze. Merkury w koniunkcji do twojego znaku od 29.08 pomaga spełniać marzenia o romantycznych wyjazdach i namiętnych wyznaniach. Poczujesz się kochany i bezpieczny, ale też trochę zazdrosny o to, z kim partner się przyjaźni lub pracuje. Nie daj się złości, bo popsujesz sobie humor.

Samotne Panny chętnie wyruszą na miłosne łowy. Bądź dyskretny i ostrożny, bo złośliwcy jak zwykle będą plotkować na temat tego, komu się podobasz. Zachowuj pozory i udawaj grzecznego, ale i tak rób to, co serce ci dyktuje. Wenus wspiera cię najbardziej do 14.09.

RODZINA I PRZYJACIELE

Czas abyś o siebie zadbał, zamiast wciąż się poświęcać dla innych. Jeśli ktoś dobrze bawi się twoim kosztem, musisz zaprotestować! Koniunkcja Słońca nauczy się bronić swoich interesów przed rodziną, która wszystko co twoje, uważa za swoje. Nie pożyczaj krewnym swojej książki lub aparatu fotograficznego, jeśli sam z nich korzystasz. Zarezerwuj też trochę wolnego czasu na hobby i spokojną lekturę czy obejrzenie filmu, a będziesz w dobrym humorze. Wenus w twoim znaku do 14.09 pomoże ci odświeżyć wygląd mieszkania, a nawet zrobić szybki remont.

PRACA I PIENIĄDZE
Będziesz w dobrej formie intelektualnej i warto to wykorzystać, zamiast unikać ambitnych zadań. Merkury i Jowisz sprzyjają ciekawym spotkaniom. Będziesz z większym entuzjazmem podchodzić do pracy w grupie. Warto teraz poświęcić więcej uwagi pomysłom, jakie będzie miał szef. Możesz stać się ważną osobą, bez której nie uda się pewne zyskowne przedsięwzięcie. Uważaj tylko na pośpiech, który w tym miesiącu ci nie sprzyja. Podczas pełni Księżyca 13-14.09 podejmuj ważne decyzje.

ZDROWIE

Koniunkcja Słońca pomaga w odzyskaniu zdrowia i kondycji. W tym miesiącu nic nie powinno ci dolegać, dlatego postaw na profilaktykę. Zrób kontrolne badania i zapisz się do dentysty, a nic nie będzie cię bolało. Mars przez cały miesiąc będzie ci narzucał wiele aktywności i nie pozwoli siedzieć bezczynnie na kanapie. Wykorzystaj jego wpływ, a twoja forma i zdrowie bardzo się poprawią.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Słońce zachęca do zabawy i aktywnego trybu życia.  Nowe znajomości będą udane, pod koniec miesiąca warto wybrać się na towarzyską imprezę.

URODZENI 1.09 – 10.09
Wenus sprawi, że łatwo zakończysz różne stare sprawy. Odkryjesz sekrety, znajdziesz zagubione przedmioty lub dokumenty.

URODZENI 11.09 – 22.09
Merkury pomaga w nauce, a także ułatwia załatwianie spraw w urzędach. Łatwo zdobędziesz różne certyfikaty i pozwolenia, dlatego walcz o swoje korzyści.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer