Horoskop dla Panny na Słońce w Strzelcu od 22.11.2018 do 22.12.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź ambitny, ale nie zadziorny

Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku. Zachęca cię do dbania o dom i rodzinę, pomaga w kuchni i podczas zakupów. Opozycja Neptuna przyniesie niezwykłe, artystyczne pomysły. Mars nadal atakuje opozycją twój znak, a więc trzymaj nerwy na wodzy! Więcej uwagi poświęć rodzinie i miłości, a weekend sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i dobrej zabawie.

MIŁOŚĆ
Coś cię denerwuje? Wyjaśnij to w grudniu, bo wtedy wpływy Merkurego i Wenus znaku sprzyjają dobrym relacjom. Mars może skłaniać cię do zbyt ostrej wymiany zdań, a nawet scen niezadowolenia. Sytuacja łatwo wymknie się spod kontroli, dlatego na randce unikaj krytyki. Wojowniczą energię lepiej przeznaczyć na wspólne uprawianie sportu lub cięższe prace domowe. Ukochany przestawi szafę, ty umyjesz okna i nie będziecie mieli siły o nic się więcej kłócić.

Samotne Panny będą optymistyczne, ale też bardziej niż zwykle zmienne w miłości. Możesz zrezygnować ze znajomości z kimś, kto niedawno był wspaniały, ale teraz ci się znudził. Odpocznij od nudnych wielbicieli, z litości nie umawiaj się na randkę, bo tylko się zdenerwujesz. Od 2.12 dobra passa w miłości.

RODZINA I PRZYJACIELE
Mars sprawi, że możesz stać się bardziej wymagający. Byle paproch lub niedomyty talerz może cię porządnie zdenerwować. Możliwe są też drobne nieporozumienia ze starszymi krewnymi, którzy lubią wtrącać się w cudze sprawy. Nie bierz wszystkiego do siebie, a unikniesz kłopotów. Po 1.12 Merkury przyszykuje ci więcej towarzyskich atrakcji. Będziesz hojny i wyrozumiały, zrobisz coś dobrego dla znajomych i bliskich. Wtedy odwiedzaj urzędy, proś o pomoc lub wsparcie, bo ludzie chętnie się za tobą wstawią.

PRACA I PIENIĄDZE

Bądź punktualny i uczynny, bo szef lub inna ważna osoba będzie ci patrzeć na ręce. Nie bój się sprawdzianów i ewaluacji, bo doskonale dasz sobie radę. Mars w opozycji do twojego znaku sprawi, że otworzą się przed tobą nowe możliwości. Podczas przerwy na kawę warto porozmawiać o planach i marzeniach. Ktoś zaprzyjaźniony chętnie ci pomoże lub przedstawi ważnej osobie. Warto teraz uporządkować papiery i rachunki, podliczyć wydatki i zaplanować budżet na kolejne miesiące. Być może ktoś z rodziny zapomniał o ważnych opłatach, a ty w porę sobie o tym przypomnisz i unikniecie problemów. Kwadratura Jowisza sprzyja braniu kredytu, ale ważne umowy podpisuj dopiero od 7.12, kiedy Merkury będzie w ruchu prostym.

ZDROWIE
Mars zachęca do uprawiania sportu. Warto się ruszać, bo inaczej staniesz się nerwowy. Dbaj tylko o bezpieczeństwo i nie ścigaj się na drodze. Możesz też mieć większą ochotę na słodycze i różne niezdrowe przekąski. Lepiej na obiad zjeść dobrą kaszę i warzywa, niż sięgać po batoniki lub ciasteczka.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Słońce doda ci odwagi. Poczujesz się odpowiedzialny za los bliskich ci osób. Zrobisz rachunki, przemówisz do rozsądku niesfornym krewnym. Nie obiecuj jednak rodzinie zbyt wiele. Dbaj o wszystkich, ale nie zapominaj o własnych przyjemnościach i potrzebach.

URODZENI 1.09 – 10.09
Wenus sprawi, że popatrzysz dziś na świat z większym optymizmem. Pewności siebie ci nie zabraknie. Ktoś obdarzy cię zaufaniem i zdradzi ci ważny sekret. Nie rozpowiadaj plotek i pamiętaj o ludziach, którzy ci pomogli.

URODZENI 11.09 – 22.09

Merkury nadal radzi szanować nerwy i dbać o zdrowie. Nie daj się poganiać! Chętnie coś w swoim życiu zmienisz lub powiesz komuś, co na prawdę o nim myślisz. Bądź ostrożny, bo niektórych słów nie da się później cofnąć! Podczas rozmów ze starszymi osobami bądź bardziej powściągliwy. Na wszystko przyjdzie właściwy czas.Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer