Horoskop dla Panny na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pracowity miesiąc

Czeka cię teraz pracowity, ale udany miesiąc. Kwinkunks Słońca sprawi, że postanowisz zabrać się za trudne sprawy. Niczego nie przegapisz, bo będziesz skoncentrowany i pewny siebie. W sprawach finansowych szczęście ci sprzyja. Być może uda ci się teraz wywalczyć lepsze warunki pracy lub ubijesz bardzo korzystny interes. Opozycja Wenus od 3.04 poprawi twoje notowania u płci przeciwnej.

Główne wydarzenia
Ten miesiąc bez wątpienia będzie można nazwać czasem wiosennych porządków. Poczujesz, że musisz podsumować swoje działania. Zrobisz nowy plan pracy i z poczuciem ulgi pozbędziesz części niepotrzebnych obowiązków. Kwinkunks Słońca sprzyja mądrym decyzjom! Tuż przed Wielkanocą postanowisz nadrobić wszystkie zaległości w domowych pracach i wielkich zakupach. Będziesz bezwzględny w egzekwowaniu pomocy przy wielkanocnych porządkach i wypiekach. Nie zdziw się jednak, że niektórzy domownicy nie zrozumieją twojej gorliwości. Unikaj nerwów, bo krzykiem lub szantażem wiele nie zdziałasz.

Miłość

Choć powodzenie w tym miesiącu ci sprzyja, to nie powinieneś ufać pogłoskom. Osoby ci nieżyczliwe mogą obgadać cię i rozsiać niesprawdzone plotki o twoich romansach. Nie dopuść, aby inni decydowali w tak dla ciebie ważnych miłosnych sprawach. Trygon Marsa pomoże ci zrobić porządek ze zbyt wścibskimi znajomymi. Kwinkunks Słońca może w kwietniu przeszkadzać ci w realizacji romantycznych planów. Wszystkie plany wspólnych wyjść czy kolacji mogą zostać zmienione przez jakieś tajemnicze okoliczności. Dopiero po 3.04, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do twojego znaku, poczujesz, że miłosne sprawy wreszcie idą w dobrym kierunku. Nie zapomnij w tym miesiącu napisać listu lub zadzwonić do kogoś, kto bardzo czeka na sygnał od ciebie.

Samotne Panny będą bardzo podatne na zauroczenia i potajemne romanse. Uważaj, żeby twoje dobre intencje nie zostały na opak. Unikaj podejrzanych i zaciemnionych miejsc czy kawiarni. Zanim umówisz się z kimś na randkę, dowiedz się od znajomych, kim jest nowy wybranek. Przed 3.04 łatwo bowiem o fatalną miłosną pomyłkę. Po tej dacie nikt i nic nie stanie na przeszkodzie twoim planom, a twoje szczęście w miłości znacząco wzrośnie.

Panny w stałych związkach będą w pogodnym nastroju, skupią sie na pracy i przedświątecznych przygotowaniach. Po 3.04 i wam planety bardzo sprzyjają. Jednak w tym roku Święta nie będą dobrą okazją do miłosnych spotkań i uniesień. Nie bądź zirytowany, jeśli rodzina popsuje ci plany wieczornej randki lub samotnego wyjazdu sam na sam z ukochanym. Miłość będzie musiała poczekać w obliczu rodzinnej tradycji.

Rodzina i przyjaciele
W domu się odpoczywa, a nie sprząta od rana do wieczora. Wygoda, odpoczynek i ulubione potrawy będą teraz ważniejsze od wymaglowanej pościeli. Nie złość się na bliskich, tylko przemyśl, czy nie za wiele od wszystkich wymagasz. Trygon Merkurego od 31.03 sprawi, że uda ci się zaprowadzić w rodzinie zgodę, a w domu i tak zapanuje porządek. Po 3.04 Wenus w opozycji do twojego znaku przyniesie ci więcej zaproszeń na towarzyskie spotkania. Warto się będzie ruszyć i zobaczyć, jak radzą sobie twoi znajomi. Sprawy i wydarzenia związane z przyjaciółmi przykują twoją uwagę. Być może będziesz wtedy komuś doradzać lub pomagać w jego prywatnych sprawach. Nie zostawiaj własnemu losowi przyjaciół, którzy pomagali ci, kiedy ty sam tego potrzebowałeś.

Kariera i pieniądze
Czeka cię teraz pracowity miesiąc, a twoje zyski mogą wzrosnąć. Z tego powodu warto teraz zabiegać o pieniądze i rozmawiać o finansowych oczekiwaniach. Kwinkunks Słońca sprzyja korzystnym ustaleniom w bankach i urzędach, nie zwlekaj więc z ważnymi sprawami. W pracy sprawy biec będą spokojnym rytmem, ale ty możesz mieć poczucie, że szef wymaga od ciebie więcej niż od innych pracowników. Skup się na aktualnych zadaniach i nie rozpraszaj na to, co ciebie bezpośrednio nie dotyczy. Możesz teraz pokonać starego wroga lub zdobyć dodatkowe punkty do awansu. Pamiętaj, że cały czas Saturn tworzy niewygodną kwadraturę do twojego znaku i każe ci czekać dłużej na coś, na co od dawna zasłużyłeś. Bądź cierpliwy, już niedługo zobaczysz zyski i nagrody.
   
Poszukujący lepszej pracy opracują nowy plan swojej kariery i jeszcze raz przeredagują CV i listy motywacyjne. Bądźcie przygotowani na najdziwniejsze pytania pracodawców, ale nie opowiadajcie im całej historii swojego życia. Najlepszy czas, aby umawiać się na ważne spotkania to dni po 31.03. Od 3.04 opozycja Wenus sprawi, że będziecie mogli liczyć nie tylko na docenienie waszych kompetencji, ale na większą życzliwość i zwyczajną ludzką sympatię.

Nauka
Panny, które się uczą lub studiują staną się teraz dokładne, a nawet drobiazgowe. Zaczną interesować was szczegóły różnych spraw, będziecie drążyć trudne tematy i dociekać prawdy. Pomoże wam to w nauce przedmiotów ścisłych. Przedmioty humanistyczne mogą wydawać się wam trudne, bo możecie mieć problemy z długimi pracami i wypracowaniami. Nie starajcie się napisać wszystkiego na każdy temat, bo zagubicie się w morzu szczegółów i pobocznych wątków.  

Zdrowie
Uważaj na nowalijki, nieznane kosmetyki i nowe proszki do prania. Jakiś agresywny chemiczny składnik może cię nagle uczulić. Lepiej stosować tylko to, co jest sprawdzone i nigdy ci nie zaszkodziło. Kwinkunks Słońca sprzyja zainteresowaniu sprawami zdrowia, a nawet wykonywaniu różnych zaległych badań. Spacery, basen, jazda na rowerze sprawią, że odpoczniesz i poprawisz swoją kondycję. Kwadratura Saturna sprzyja dbałości o zdrowie, ale jeśli zaczniesz się odchudzać, to możesz być dla siebie zbyt surowy. Dlatego jeśli planujesz radykalną poświąteczną dietę, to najpierw skonsultuj się z lekarzem lub dietetykiem!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Wenus sprzyja sztuce, ezoteryce i romantycznym spotkaniom. Jeśli w twoim związku były jakieś sporne sprawy, to teraz uda ci się je wyjaśnić.

URODZENI 1.09 – 10.09
Słońce pomoże ci na spokojnie uporać się z zaległościami lub trudnymi sprawami. Łatwiej niż dotychczas przyjdzie ci nauka i opracowywanie nudnych sprawozdań.

URODZENI 11.09 – 22.09
Merkury będzie ci pomagać w relacjach z ludźmi. Znajdź czas na spotkania z przyjaciółmi. Znajomości, które trochę przygasły, teraz mogą się odnowić.

Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer