Horoskop dla Panny na Słońce w Strzelcu od 22.11.2023 do 21.12.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nie martw się na zapas

Będziesz podsumowywać sukcesy mijającego roku i ułożysz dobry plan na przyszłość. Bądź jednak spokojny i nie wpadaj w panikę na widok byle trudności. Kwadratura Słońca nie sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Nie ryzykuj, nie ufaj obietnicom i podejmuj tylko takie decyzje, do których jesteś całkowicie przekonany.

MIŁOŚĆ

Twoje pragnienia zmieniać się będą jak w kalejdoskopie. Z jednej strony zapragniesz czułości, miłości i bezpieczeństwa, a z drugiej będziesz złościć się i denerwować z byle powodu. Postaraj się o trochę więcej cierpliwości i nie próbuj za wszelką cenę postawić na swoim. Ludzie nie będą chcieli spełniać wszystkich twoich zachcianek, musisz więc postarać się o trochę więcej wyrozumiałości i cierpliwości. Samotne Panny będą skarżyć się na samotność, ale w końcu zabiorą się do działania. Od 4.12 Wenus doda ci odwagi i sprawi, że łatwiej ci będzie nawiązywać flirty i rozmowy. Nie zdziw się jednak, gdy na twojej drodze stanie ktoś, kogo poznałeś w poprzednich miesiącach. Unikaj jednak rozmów o przeszłych związkach, bo popsujesz dobrze zapowiadającą się znajomość. Panny w związkach będą zajmować się rodzinnymi sprawami. To bardzo dobry czas na decyzje dotyczące domu i nadchodzących Świąt. Nie bierz jednak na siebie odpowiedzialności za cudze sprawy, bo w razie kłopotów na ciebie spadnie wina za cudze błędy i niedopatrzenia.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Kwadratura Słońca to zapowiedź przejściowych trudności, które po prostu trzeba pokonać, aby w następnych miesiącach można było odnieść pełny sukces. Nie martw się więc na zapas i spokojnie zastanów się, co ewentualnie może ci zagrażać. Zaległości i skrywane urazy teraz mogą wyjść na jaw, bo od 24.11 Mars też znajdzie się w kwadraturze. Nie daj się im zaskoczyć. Także twoja postawa stanie się bardziej konserwatywna i zamknięta na nowe możliwości. Na szczęście sprzyja ci sekstyl Wenus, który od 4.12 pomoże ci zachować optymizm i dobry humor. Odpocznij i zrób w swoich sprawach porządek. Jest to dobry moment, aby dyskretnie pozbyć się ze swojego otoczenia spraw i osób, które ci przeszkadzają. Jeśli czujesz, że na pewno nie możesz dłużej czegoś robić, to po prostu przestań się w to angażować.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Kwadratura Słońca przestrzega przed nierozważnymi inwestycjami i pośpiesznymi zakupami. Zanim zaciągniesz kolejny świąteczny kredyt, zastanów się czy aby na pewno potrzebujesz tylu nowych rzeczy. Miesiąc sprzyja za to porządkom w biurku i komputerze. Będziesz zastępować nieobecnych i pomagać stażystom. W razie konfliktu nie stawiaj spraw na ostrzu noża i postaraj się dopasować do nowej sytuacji. Pamiętaj, że nawet jeśli teraz czujesz się niedoceniany, to efekty twojej pracy będą powodem do nagrody. Nie denerwuj się więc i nie reaguj nerwowo, bo wszystko da się wyjaśnić i obrócić na twoją korzyść. Poszukujący lepszej pracy będą musieli poczekać na efekty swoich starań. Rozmowy mogą się przeciągać i opóźniać. Nie warto się jednak poddawać. Pomocy chętnie udzieli ci ktoś z rodziny lub sąsiadów.
 
ZDROWIE
Jowisz w trygonie będzie dodawać ci energii, ale kwadratura Słońca nie sprzyja ryzykownym sportom. Będziesz raczej dbać o swoje zdrowie i dietę, a nie męczyć się na siłowni. Zaplanuj dobrze przedświąteczne porządki, abyś nie miał zaległości i nie narażał się na stres zakupów w ostatniej chwili. Od 24.11 Mars zacznie tworzyć kwadraturę, a więc uważaj wtedy na swoje zdrowie. Nie eksperymentuj z nowymi kuracjami i nie daj się naciągnąć na niesprawdzone kosmetyki czy suplementy.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08
Będziesz w dobrym humorze, a wolne jesienne popołudnia najchętniej spędzisz wśród przyjaciół lub na spacerach. Gorzej z pracą, szczególnie jeśli ktoś wymaga od ciebie precyzji i koncentracji. Nie bierz na siebie zbyt wiele, kariera i tak nie ucierpi.
 
URODZENI 1.09 – 10.09
Będziesz w swoim żywiole. Nie zapomną o tobie życzliwi ludzie. Merkury sprzyja załatwianiu trudnych spraw, nie siedź więc bezczynnie. Bardzo pomogą ci przyjaciele, szczególnie kobiety. Ty też chętnie podzielisz się z innymi dobrymi pomysłami.
 
URODZENI 11.09 – 22.09 
Chętnie odpoczniesz od problemów, zamieszania i ciągłego pomagania. Wysypiaj się i leniuchuj bez wyrzutów sumienia, częściej gotuj sobie ulubione przysmaki. Oglądaj też mądre filmy, a znajdziesz w nim inspirację do wewnętrznej przemiany.
 


Więcej horoskopów dla Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer