Horoskop dla Panny na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe wyzwania

Mars w kwadraturze sprzyja zmianom. Będziesz energiczny i niepokorny, ale także bardzo przedsiębiorczy. Przegonisz wrogów i pokażesz wszystkim, na co cię na prawdę stać. Ale popołudniami i w weekendy trochę zwalniaj tempa i odpoczywaj, zamiast załatwiać kolejne trudne sprawy.

MIŁOŚĆ

Marsa chętnie wyleczy cię z miłosnych kompleksów. Poczujesz, że masz dość przejmowania się cudzymi opiniami czy wiecznego porównywania się do znajomych. Na szczęście w twoim otoczeniu pojawią się osoby, które będą cię wspierać, a nie dołować. Możliwe są niezwykłe zbiegi okoliczności, ploteczki i żarty. Sam się będziesz zastanawiać, czy to już flirt, czy nadal tylko przekomarzanki. Słuchaj serca, kieruj się intuicją. Od 14.04, gdy Wenus znajdzie się w trygonie, odzyskasz pewność siebie. Partner też wtedy znajdzie dla ciebie więcej wolnego czasu. Jeśli jesteś samotny, szukaj swojej drugiej połowy. W miłosnym życiu wszystko może się odmienić, rozkwitnąć i przynieść ci szczęście.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Bądź wyrozumiały dla swoich bliskich, a unikniesz kłótni. Mars nadal znajduje się w kwadraturze do twojego znaku i pod jego wpływem chcesz wszystkimi rządzić. Zwolnij tempa i pozwól, aby bliscy robili różne rzeczy po swojemu. Ludzkich nawyków nie zmienisz w jeden miesiąc, szkoda na to nerwów. W Wielkanoc nie staraj się być taki doskonały, bo jakieś drobiazgi mogą wymykać się spod kontroli. Częściej odpoczywaj, a także nie bierz do siebie wszystkich kazań, jakie mogą wygłaszać starsze osoby.
Od 14.04 Wenus w trygonie do twojego znaku sprawi, że przypomną o sobie starzy znajomi. Spodziewaj się większej ilości telefonów i dobrych wiadomości. Warto odnawiać kontakty z ludźmi, których od dawna nie widziałeś, ale z którymi nadal łączy cię sympatia.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Tam, gdzie chodzi o pieniądze, będziesz krytyczny i bardzo spostrzegawczy. Możesz usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków lub zmienić coś w swoim codziennym rozkładzie zajęć. Szukaj oszczędności, sprzedaj nieużywane rzeczy, negocjuj ceny. Mars w kwadraturze pomaga szybko zdobyć gotówkę na zakup czegoś, o czym od dłuższego czasu marzysz. Od 14.04 korzystny trygon Wenus może ci bardzo pomóc w sprawach zawodowych. Idą zmiany na lepsze! Szczególnie jeśli szukasz pracy lub planujesz ważną rozmowę z szefem, to nie czekaj, tylko działaj. Możesz też odnieść znaczną korzyść dzięki swoim starym znajomościom lub też zupełnie niespodziewanie pomogą ci przyjaciele.
 
ZDROWIE
Rób sobie przerwy na odpoczynek, nie złość się z byle powodu. Mars w kwadraturze do twojego znaku radzi ci o siebie zadbać, bo inaczej staniesz się zdekoncentrowany i nerwowy. W weekendy wysypiaj się, zamiast od samego rana sprzątać, a szybko poczujesz się lepiej. Pewne prywatne sprawy wymagać mogą przemyślenia, a nawet chwili samotności. Jeśli jednak sam nie zadbasz o swoje samopoczucie i kondycje fizyczną, to możesz przestać być miły dla otoczenia. 
 

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08
Merkury w opozycji do twojego dekanatu przyniesie ci ciekawe informacje. Będziesz się chętnie uczyć, łatwo wszystko zapamiętasz, choć możesz też szukać niezwykłych zainteresowań. Czasami jednak warto zejść z utartej ścieżki.

URODZENI 1.09 – 10.09
Możesz być niespokojny i senny. Uważaj na swoje słowa i nie krytykuj szefa, bo emocje mogą wpłynąć na losy ważnej dla ciebie sprawy. Po Wielkanocy uda się wyjaśnić nieporozumienia.
 
URODZENI 11.09 – 22.09 
Neptun w opozycji do twojego dekanatu radzi ci ostrożnie podchodzić do różnych ofert i propozycji. Dbaj o swoje interesy i nie ufaj żadnym podejrzanym osobom. W miłości za to powodzenie.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer