Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Panny na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szczęście do ludzi

Będziesz teraz optymistyczny i wesoły, a ludzie będą cię we wszystkim wspierać. Baw się i ciesz się życiem, ten tydzień przyniesie dobre wiadomości i nowe miłosne szanse. Słońce zachęca do podsumowań i ambitnych projektów. Wenus w twoim znaku od 10.07 zapewni ci szczęście do ludzi i powodzenie w miłości.

MIŁOŚĆ
Wenus sprawi, że zaczniesz lepiej wyczuwać nastroje innych ludzi. Odkryjesz, czego potrzebuje twój partner, przestaniesz myśleć tylko o sobie. To dobrze wróży tym Pannom, które są w stałych związkach. Uważaj tylko, aby przyjaciele nie zajęli ci zbyt wiele czasu. Będziesz pomagać komuś w miłosnych kłopotach i wysłuchiwać zwierzeń, ale niech twój związek będzie na pierwszym miejscu. Jeśli sam masz miłosne kłopoty, to uda ci się znaleźć dobre wyjście z trudnej sytuacji, a szczęście w miłości będzie ci sprzyjać od 10.07. Powiedz drugiej osobie wszystko to, co leżało ci na sercu przez kilka ostatnich tygodni. Samotne Panny mają szansę na ciekawą i obiecującą znajomość po 10.07.

RODZINA I PRZYJACIELE
Zajmij się domem, kuchnią i spiżarnią. Wybierz się do marketu lub na targ, zrób przetwory lub zapasy.  Licz, kalkuluj i studiuj gazetki z promocjami, bo teraz możesz upolować coś o wiele taniej. Szybciej będzie, jeśli sam zabierzesz się za ważne sprawy i nie będziesz tracić czasu na debaty z leniwymi domownikami. W lipcu Słońce i Wenus namówią cię do wyjście z domu. Warto iść w goście, wybrać się do kina lub teatru. Piękno i sztuka wprawią cię w doskonały nastrój.

PRACA I PIENIĄDZE
W pracy zajmij się swoimi obowiązkami i nie daj się podpuścić do niepotrzebnej rywalizacji z pewną złośliwą osobą. Choć masz mnóstwo energii, to jednak nie jest dobry czas na ryzykowne ruchy. Możesz coś przegapić lub źle zinterpretować. Ktoś może poprosić cię o pożyczkę, a ty nie będziesz wiedział jak się zachować i co z tym fantem zrobić. Zanim zgodzisz się pomagać innym zastanów się, czy cię teraz na to stać. Zamiast się denerwować, zrób  wokół siebie więcej porządku i nie angażuj się zbytnio w cudze sprawy. Od 10.07 dobra passa w finansach. Jeśli szukasz lepszej pracy, wysyłaj CV po 13.07.

ZDROWIE
Wenus cię rozleniwi. Nie będzie ci się chciało uprawiać sportu, a jeśli regularnie trenujesz, to w tym miesiącu chętnie zrobisz sobie przerwę. Będzie ci trudno opanować ochotę na słodycze czy inne ulubione przysmaki. Nie katuj się rygorystyczną, bo czasami trzeba trochę sobie dogodzić.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Merkury sprawi, że ważne sprawy ruszą do przodu i pojawią się większe pieniądze. Bądź optymistą, zwłaszcza jeśli czekasz na rozstrzygnięcie pewnych ważnych spraw.

URODZENI 1.09 – 10.09
Neptun w opozycji do twojego znaku radzi zwracać uwagę na sny, znaki i przeczucia. Możesz teraz dostrzec to, co jest ukryte przed innymi ludźmi.

URODZENI 11.09 – 22.09
Księżyc przyniesie ci powodzenie w miłości. Zorganizuj romantyczną randkę, szukaj okazji do spędzania czasu z ukochaną osobą.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer