Horoskop dla Panny na Słońce w Raku od 20.6.2024 do 21.7.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wsparcie i pomoc

Zapowiada się bardzo udany miesiąc. Możesz liczyć na wsparcie przyjaciół i pozytywne niespodzianki. Będziesz miał mnóstwo ciekawych pomysłów, a okazje do ich realizacji sypać się będą jak z rękawa. Zastanów się, czego pragniesz i zrób wszystko, co tylko jest w twojej mocy, aby to po prostu zdobyć.

MIŁOŚĆ
Saturn jest w opozycji do twojego znaku zodiaku. Możesz mieć wiele innych obowiązków, co pogorszy atmosferę w związkach, bo brak ci będzie czasu dla innych ludzi. Jednak Wenus ci sprzyja i we wszystkim pomaga, a sekstyl Słońca nastawi życzliwie do całego świata. Samotne Panny dopiero będą miały szczęście do nowych znajomości. W podróży lub podczas towarzyskich spotkań bacznie się rozglądajcie, bo możliwe są ciekawe propozycje. Panny w związkach będą pracowite i zajęte różnymi ważnymi sprawami. Remont, przemeblowanie czy inne rewolucyjne zmiany pochłoną waszą uwagę. Niestety, może się to negatywnie odbić na atmosferze w waszym związku. Postarajcie się znaleźć czas na wspólny odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a wy nie będziecie zbyt otwarci na dyskusje. Od 11.07 szczęście o wiele bardziej wam sprzyja, warto wtedy planować wakacyjne podróże.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce przebywa w znaku Raka, a więc znajdzie się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że poczujesz przypływ energii. Na wiele rodzinnych spraw popatrzysz z większym optymizmem. Przestaniesz się przejmować tym, co wydarzyło się w przeszłości. Będziesz też bardziej niezależny i nastawiony na realizację swoich własnych celów. Właśnie dzięki takiej postawie szczęście będzie ci sprzyjać, a krewni docenią twoje pomysły.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Ten miesiąc przeznacz na samodzielną pracę i przede wszystkim wykonuj to, co do ciebie należy, a potem pomagaj innym lub dyskutuj o sytuacji w firmie. Saturn w opozycji pomaga ci zakończyć ważne i trudne zadania. Mars do 19.07 znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku, a więcdasz sobie ze wszystkim radę. Wakacje i więcej luzu sprzyjają różnym plotkom i zamieszaniu, dlatego słuchaj swojej intuicji i przyglądaj zachowaniu współpracowników. Teraz może się okazać, kto co ma na sumieniu i jaki jest naprawdę. Wyciągnij z tego wnioski. Szukający lepszej pracy mają przed sobą miesiąc, w którym szczęście będzie im sprzyjać. Szukajcie lepszej posady, bo teraz macie szansę znaleźć propozycję, która będzie wam bardzo odpowiadać. Warto pytać przyjaciół i dalszych znajomych, dzięki nim możecie znaleźć coś dla siebie. Jowisz za to pomoże ci rozwikłać różne zagadki i intrygi. Okaże się, jakie intencje mają twoi współpracownicy. Ty też słuchaj intuicji i nie daj się zwieść uśmiechom. Za pracę i przysługi domagaj się odpowiedniej rekompensaty, bo ktoś może chcieć wykorzystać twoje dobre serce i pracowitość.
 
ZDROWIE
Powinieneś być w dobrej kondycji. Sekstyl Słońca sprzyja poprawie kondycji fizycznej i zdrowia. W wolnej chwili warto odwiedzić lekarza i zrobić różne kontrolne badania, aby sprawdzić co w diecie lub trybie życia można teraz zmienić na lepsze. Mars w trygonie doda ci sił, będziesz chętniej uprawiać sport lub wybierać się na piesze wycieczki.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08
Spędź miesiąc aktywnie, uciekaj od nudy. Słońce w sekstylu doda ci sił. Postanowisz poznawać nowe dziedziny sportu, ćwiczyć i cieszyć się życiem. A jeśli pogoda nie sprzyja, to graj w gry, oglądaj seriale i rozwijaj swoje pasje artystyczne.
 
URODZENI 1.09 – 10.09
Bardzo dobry miesiąc, aby się uczyć i rozwijać. Słońce w sekstylu przyniesie trochę zamieszania związanego z wakacjami, ale też ułatwi zdobywanie różnych wiadomości i zachęci do odkrywania nieznanego.
 
URODZENI 11.09 – 22.09 
Miesiąc sprzyja rozwijaniu twoich talentów. Będziesz też w dobrym humorze i dlatego uda Ci się pocieszyć kogoś, kto tęskni lub cierpi. Twoja pozytywna energia bardzo się wszystkim przyda, możesz nawet stać się popularny.
 


Więcej horoskopów dla Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer