Horoskop dla Panny na Słońce w Skorpionie od 23.10.2020 do 20.11.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź sobą

Zapowiada się miesiąc pełen towarzyskich atrakcji, a więc odbieraj telefon i sprawdzaj częściej pocztę. Przypomną sobie o tobie przyjaciele i znajomi, których od dawna nie widziałeś. Ich przygody dadzą ci do myślenia, a dobre rady pozwolą uniknąć kilku zawodowych pułapek.

MIŁOŚĆ

Słońce w sekstylu sprzyja ważnym rozmowom o miłości i partnerstwie. To, co ci się w związku nie podoba, uda się zmienić na lepsze, ale działaj powoli. Do 27 października Wenus w twoim znaku sprawi, że będziesz miała szczęście. Potem jednak Wenus może wzniecić drobne konflikty. Lepiej nie rozmawiaj o rodzinnych historiach, bo różnie możecie je oceniać. Mimo tego Panny w stałych związkach poczują się kochane i bezpieczne. Samotnym Pannom mogą przydarzyć się dwuznaczne flirty i rozmowy. Byk lub Skorpion może być niezadowolony z decyzji, jakie podejmiesz odnośnie waszej randki i będzie robił wszystko, aby cię do czegoś przekonać. Może warto jednak dać mu szansę?
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Neptun w opozycji radzi ci pilnować rodzinnych spraw. Ktoś może się wycofać z ustaleń, zmienić zdanie lub znów o czymś zapomnieć. Nawet jeśli masz ochotę trzasnąć drzwiami lub spakować temu komuś walizki, to najpierw policz do dziesięciu. Wenus w koniunkcji sprawi, że ta osoba jednak przemyśli sobie twoje rady. Słońce w sekstylu pomoże Ci podjąć wspólne ustalenia, które wszystkim wyjdą na dobre. Nie warto im jednak wypominać błędów, bo znowu zrobi się dyskusja. Lepiej zajmijcie się zakupami dla domu, bo Merkury od 28 października sprzyja uzupełnianiu zapasów, a od 3 listopada pomaga w zakupach agd i elektroniki.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W październiku w pracy może być trochę nerwowo. Ktoś będzie się lenił lub znów spróbuje obarczyć cię winą za cudze grzeszki. Nie denerwuj się, tylko poskładaj wszystkie fakty w całość. Wytrzymaj presję, a zwyciężysz. Od 10 listopada Merkury w sekstylu pomoże Ci szybko i łatwo zdobyć wiadomości, na jakich od dawna ci zależało. Przedstawisz szefowi swoje wnioski i zapracujesz sobie na dobrą opinię. Znajdziesz się też wtedy w centrum zainteresowania współpracowników i znajomych. Od twoich decyzji zależeć będzie przebieg pewnej ważnej sprawy. Bądź szczery i uprzejmy, a łatwo zyskasz pomocników i w efekcie więcej zarobisz.
 
ZDROWIE
Zapowiada się pracowity miesiąc, ale nie daj się zagonić do kieratu, bo padniesz. Równowaga między pracą, a wolnym czasem będzie teraz dla ciebie bardzo ważna. Lubisz jogę, medytację lub chcesz pośpiewać mantry? To też ma pozytywny wpływ na zdrowie i dobry humor. Od 10 listopada Merkury sprzyja rozwijaniu artystycznych pasji. Hobby pomoże ci odzyskać radość życia, a jeśli go nie masz, to więcej spaceruj. Słońce w sekstylu sprzyja też zdobywaniu ciekawych informacji na temat metod wspierania odporności.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08
Będziesz bardziej wrażliwy i delikatny. Uda ci się kogoś pocieszyć lub pomóc w trudnej sprawie. Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które zagrażają twoim interesom. Tam gdzie chodzi o pieniądze, bądź asertywny.
 
URODZENI 1.09 – 10.09
Możesz liczyć na poprawę samopoczucia, a ludzie będą ci sprzyjać. Merkury w sekstylu sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, randkom i miłosnym decyzjom. Nie spiesz się, a ktoś powierzy ci sekret.
 
URODZENI 11.09 – 22.09 
Złapiesz życiową równowagę i mimo zamieszania i obowiązków, uda ci się i wypocząć, i nadrobić zaległe lektury. Poświęć trochę czasu na planowanie kolejnych miesięcy, bo twój budżet wymagać będzie uwagi.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer