Horoskop dla Panny na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Słońce zapewni ci sprzymierzeńców

Panny będą w tym astrologicznym miesiącu organizatorami przeróżnych rozrywek. Opozycja Słońca do twojego znaku sprawi, że będziesz teraz mile widziany w każdym towarzystwie. Staniesz się pewny siebie, wesoły i bardzo dociekliwy. Możesz liczyć na wiele udanych spotkań towarzyskich, podczas których nie będziesz cicho siedzieć w kąciku. O wszystkich plotkach i nowościach tym razem dowiesz się jako pierwszy. Wszyscy będą się z tobą liczyć, co bardzo poprawi ci nastrój. Nadchodzi czas towarzyskich atrakcji. Nie uda ci się uciec przed dociekliwym wzrokiem przyjaciół i współpracowników. Będzie więcej powodów do spotkań, dyskusji, ale też plotek i dociekań na temat cudzej sytuacji. Cudze sprawy zaczną interesować cię bardziej, niż twoje prywatne kłopoty. Okażesz się mądrym i życzliwym doradcą. Nie poświęcaj się jednak dla cudzych interesów. Może być ci trudno odmówić osobom, które poproszą cię o pomoc lub pożyczkę. Opinia i uznanie staną się dla ciebie bardzo ważne. Uważaj, aby z tego powodu nie złamać własnych zasad. Do 10.03 postaraj się być wyrozumiały i serdeczny, ale także pamiętaj o swoich własnych interesach.

Miłość
Porzuć pesymistyczne zimowe myśli i nie czekaj na pierwsze oznaki wiosny, aby zacząć nowe miłosne przygody. Zapowiada się wesoły czas. Słońce sprzyjać będzie udanym flirtom i obiecującym romansom. Sympatyczny uśmiech zjedna ci grono oddanych fanów. Samotne Panny nie będą tak nieśmiałe jak zwykle i chętnie nawiążą romantyczną znajomość. Być może za swaty zabiorą się twoi przyjaciele. Nie obawiaj się zaufać ich dobrym radom! Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo ktoś może wziąć twój uśmiech za obietnicę dozgonnej miłości. Niechcianym adoratorom czy uciążliwym wielbicielkom powiedz wreszcie prosto w oczy, że to już naprawdę koniec. Inaczej niepotrzebnie złamiesz komuś serce, a nawet narazisz się na plotki lub próbę miłosnej zemsty! Dyplomatyczne zabiegi mogą nie wyjść ci na zdrowie. Za to szczerość i odwaga zapewnią ci spokój i powodzenie. Na wszelki wypadek unikaj jednak spotkania z byłą narzeczoną czy chłopakiem twojej obecnej sympatii i po 26.02 nie flirtuj z kimś, kto jest już zajęty. Uważaj na słowa i nie stawiaj za wszelką cenę na swoim. Nieraz jedno słowo czy sprzeczka mogą popsuć to, co oboje budowaliście przez wiele lat czy miesięcy.

Przychylne ci w miłości znaki zodiaku ton Rak, Skorpion i Koziorożec. Lwy okażą się uparte i zaborcze, a Wodnik za bardzo beztroski.

Rodzina i przyjaciele
W tym miesiącu nie wszyscy będą tak subtelni i dobrze wychowani, jak ty! Marzec sprzyja też urządzaniu przyjęć, rodzinnych spotkań i różnych uroczystości. W tym astrologicznym miesiącu możesz mieć więcej gości niż zwykle, tym bardziej, że nikomu nie odmówisz zaproszenia. Wykorzystaj dobry nastrój, aby pogodzić się z upartymi krewnymi i załagodzić wreszcie różne rodzinne nieporozumienia.

Kariera i pieniądze
Opozycja Słońca przyniesie ci nowe okazje do zdobycia ciekawych umiejętności zawodowych. Nie przegap okazji i zapisz się na szkolenie lub kurs, dzięki któremu będziesz mógł wreszcie awansować czy polepszyć swoje oceny. Warto już teraz zacząć przygotowywać dobry grunt do przyszłego sukcesu. W tym miesiącu wiele zyskasz dzięki wstawiennictwu znajomych, którzy pomogą ci w zawodowych kłopotach. Na niespodziewane spotkania i korzyści z ciekawych znajomości mogą liczyć Panny, które szukają nowej posady. Od 10.03 Mars sprzyja odkrywaniu zawodowych tajemnic i poznawaniu prawdziwych motywacji, jakimi kierują się twoi przyjaciele. Niektóre sekrety zachowaj dla siebie, bo mogą być tak zaskakujące, że trudno będzie w nie uwierzyć. Powinieneś być wtedy bardziej ostrożny i unikać niepotrzebnych konfliktów. Zapragniesz odciąć się od starych spraw i pomysłów, które mimo starań nie przynoszą ci zysków. Bądź pewny siebie i odważny, ale nie krytykuj szefa za jego plecami. Ktoś „życzliwy” chętnie doniesie mu o twoich poglądach, a nawet doda od siebie kilka ostrych słów. Nieporozumienia mogą mieć poważne skutki i stracisz sporo energii aby się z nich wytłumaczyć. Na szczęście możesz liczyć na przyjaciół, którzy nie zostawią cię w potrzebie.

Najchętniej pomogą ci te osoby, którym sam kiedyś pomogłeś. Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Byk, Rak i Waga. Koziorożec kusić cię będzie do inwestycji w ryzykowny interes, a Bliźnięta zapragną wydawać ci rozkazy i polecenia. Nie ulegaj jednak wpływom i miej zawsze własne zdanie.

Poszukujący lepszej pracy mogą liczyć na pomoc przyjaciół i znajomych. W tym miesiącu najważniejsze okażą się różne znajomości i prywatne kontakty. Na najlepsze propozycje możesz liczyć od 26.02, opozycja Merkurego korzystnie wpłynie na twoje zawodowe i finansowe sprawy.

Zdrowie
Zadbaj o swoje zdrowie, bo Saturn wciąż działa kwadraturą na twój znak, a Mars od 10.03 wspiera cię dynamicznym trygonem. Różne drobne dolegliwości mogą dać o sobie znać. jeśli coś cię zaniepokoi, to odwiedź lekarza, zamiast zadręczać się wątpliwościami lub przestrogami z Internetu.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Dbaj o zdrowie i pielęgnuj swoją urodę, a przelotnymi kłopotami wcale się nie przejmuj, bo ze wszystkim świetnie sobie poradzisz. Po pracy należy ci się trochę wytchnienia. Odpoczywaj, spaceruj i nie bierz na siebie cudzych kłopotów.

URODZENI 1.09 – 10.09
Zajmij się domowymi i rodzinnymi sprawami. Unikaj ostrych dyskusji, bo w obronie swojego zdania możesz być wybuchowy. Pomysły, na jakie w tym miesiącu wpadniesz, przyniosą ci wiele dobrego, choć na efekty trzeba będzie trochę poczekać.

URODZENI 11.09 – 22.09
Nie uciekaj przed trudnymi zadaniami. W kłopotach możesz liczyć na pomoc kogoś ważnego, dlatego nie wstydź się prosić o radę czy wsparcie. W weekendy koniecznie zwolnij tempa. Odpocznij i znajdź czas na szaloną randkę.





Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer