Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Panny na Słońce w Rybach od 18.2.2018 do 20.3.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź mądrym doradcą

Panny będą w tym astrologicznym miesiącu organizatorami przeróżnych rozrywek. Opozycja Słońca do twojego znaku sprawi, że będziesz teraz mile widziany w każdym towarzystwie. Staniesz się pewny siebie, wesoły i bardzo dociekliwy. Możesz liczyć na wiele udanych spotkań towarzyskich, podczas których nie będziesz cicho siedzieć w kąciku. O wszystkich plotkach i nowościach tym razem dowiesz się jako pierwszy. Wszyscy będą się z tobą liczyć, co bardzo poprawi ci nastrój. Pełnia w twoim znaku zodiaku 1-2.03 zapewni ci moc atrakcji i przyspieszy wiele spraw.

RODZINA I DOM
Czas abyś o siebie zadbał, zamiast wciąż się poświęcać dla innych. Jeśli ktoś dobrze bawi się twoim kosztem, musisz zaprotestować! Opozycja Słońca nauczy się bronić swoich interesów przed rodziną, która wszystko co twoje, uważa za swoje. Nie pożyczaj krewnym swojej książki lub aparatu fotograficznego, jeśli sam z nich korzystasz. Zarezerwuj też trochę wolnego czasu na hobby i spokojne posiedzenie przed telewizorem, a będziesz w dobrym humorze.

MIŁOŚĆ
Porzuć pesymistyczne zimowe myśli i nie czekaj na pierwsze oznaki wiosny, aby zacząć nowe miłosne przygody. Zapowiada się wesoły czas. Słońce sprzyjać będzie udanym flirtom i obiecującym romansom. Sympatyczny uśmiech zjedna ci grono oddanych fanów. Samotne Panny nie będą tak nieśmiałe jak zwykle i chętnie nawiążą romantyczną znajomość. Być może za swaty zabiorą się twoi przyjaciele. Nie obawiaj się zaufać ich dobrym radom! Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo ktoś może wziąć twój uśmiech za obietnicę dozgonnej miłości. Niechcianym adoratorom czy uciążliwym wielbicielkom powiedz wreszcie prosto w oczy, że to już naprawdę koniec. Inaczej niepotrzebnie złamiesz komuś serce, a nawet narazisz się na plotki lub próbę miłosnej zemsty! Dyplomatyczne zabiegi mogą nie wyjść ci na zdrowie. Za to szczerość i odwaga zapewnią ci spokój i powodzenie. Na wszelki wypadek unikaj jednak spotkania z byłą narzeczoną czy chłopakiem twojej obecnej sympatii i po 7.03 nie flirtuj z kimś, kto jest już zajęty. Uważaj na słowa i nie stawiaj za wszelką cenę na swoim. Nieraz jedno słowo czy sprzeczka mogą popsuć to, co oboje budowaliście przez wiele lat czy miesięcy. Przychylne ci w miłości znaki zodiaku ton Rak, Skorpion i Koziorożec. Lwy okażą się uparte i zaborcze, a Wodnik za bardzo beztroski.

KARIERA I PIENIĄDZE
Opozycja Słońca przyniesie ci nowe okazje do zdobycia ciekawych umiejętności zawodowych. Nie przegap okazji i zapisz się na szkolenie lub kurs, dzięki któremu będziesz mógł wreszcie awansować czy polepszyć swoje oceny. Warto już teraz zacząć przygotowywać dobry grunt do przyszłego sukcesu. W tym miesiącu wiele zyskasz dzięki wstawiennictwu znajomych, którzy pomogą ci w zawodowych kłopotach. Na niespodziewane spotkania i korzyści z ciekawych znajomości mogą liczyć Panny, które szukają nowej posady. Szczególnie dni po 28.02 sprzyjają udanym rozmowom kwalifikacyjnym. Do 6.03 Merkury znajduje się w opozycji do twojego znaku, co sprzyja odkrywaniu zawodowych tajemnic i poznawaniu prawdziwych motywacji, jakimi kierują się twoi przyjaciele. Niektóre sekrety zachowaj dla siebie, bo mogą być tak zaskakujące, że trudno będzie w nie uwierzyć. Powinieneś być wtedy bardziej ostrożny i unikać niepotrzebnych konfliktów. Zapragniesz odciąć się od starych spraw i pomysłów, które mimo starań nie przynoszą ci zysków. Bądź pewny siebie i odważny, ale nie krytykuj szefa za jego plecami. Ktoś „życzliwy” chętnie doniesie mu o twoich poglądach, a nawet doda od siebie kilka ostrych słów. Nieporozumienia mogą mieć poważne skutki i stracisz sporo energii aby się z nich wytłumaczyć. Na szczęście możesz liczyć na przyjaciół, którzy nie zostawią cię w potrzebie. Najchętniej pomogą ci te osoby, którym sam kiedyś pomogłeś. Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Byk, Rak i Waga. Koziorożec kusić cię będzie do inwestycji w ryzykowny interes, a Bliźnięta zapragną wydawać ci rozkazy i polecenia. Nie ulegaj jednak wpływom i miej zawsze własne zdanie.

ZDROWIE
Opozycja Słońca pomaga w odzyskaniu zdrowia i kondycji. W tym miesiącu nic nie powinno ci dolegać, dlatego postaw na profilaktykę. Zrób kontrolne badania i zapisz się do dentysty, a nic nie będzie cię bolało.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Słońce zachęca do zabawy i aktywnego trybu życia.  Nowe znajomości będą udane, pod koniec miesiąca warto wybrać się na towarzyską imprezę.

URODZENI 1.09 – 10.09
Wenus sprawi, że łatwo zakończysz różne stare sprawy. Odkryjesz sekrety, znajdziesz zagubione przedmioty lub dokumenty.

URODZENI 11.09 – 22.09
Merkury pomaga w nauce, a także ułatwia załatwianie spraw w urzędach. Łatwo zdobędziesz różne certyfikaty i pozwolenia, dlatego walcz o swoje korzyści.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer