Horoskop dla Panny na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Miłosne szanse

Będziesz teraz optymistyczny i wesoły, a ludzie będą cię we wszystkim wspierać. Baw się i ciesz się życiem, miesiąc przyniesie dobre wiadomości i nowe miłosne szanse. Słońce w sekstylu do twojego znaku zachęca do podsumowań i ambitnych projektów.

Miłość
Wenus w trygonie do twojego znaku do 5.07 sprawi, że zaczniesz lepiej wyczuwać nastroje innych ludzi. Odkryjesz, czego potrzebuje twój partner, przestaniesz myśleć tylko o sobie. To dobrze wróży tym Pannom, które są w stałych związkach. Uważaj tylko, aby przyjaciele nie zajęli ci zbyt wiele czasu. Będziesz pomagać komuś w miłosnych kłopotach i wysłuchiwać zwierzeń, ale niech twój związek będzie na pierwszym miejscu. Jeśli sam masz miłosne kłopoty, to uda ci się znaleźć dobre wyjście z trudnej sytuacji, a szczęście w miłości będzie ci sprzyjać. Powiesz drugiej osobie wszystko to, co leżało ci na sercu przez kilka ostatnich tygodni. W lipcu Mars sprzyja romantycznym schadzkom i wspólnym wyjazdom.

Rodzina i przyjaciele
Chętnie zajmiesz się domem, kuchnią i spiżarnią. Wybierzesz się do marketu lub na targ, zrobisz przetwory lub zapasy.  Licz, kalkuluj i studiuj gazetki z promocjami, bo teraz możesz upolować coś o wiele taniej. Szybciej będzie, jeśli sam zabierzesz się za ważne sprawy i nie będziesz tracić czasu na debaty z leniwymi domownikami. W lipcu warto iść w goście, wybrać się do kina lub teatru. Piękno i sztuka wprawią cię w doskonały nastrój.

Kariera i pieniądze
W pracy zajmij się swoimi obowiązkami i nie daj się podpuścić do niepotrzebnej rywalizacji z pewną złośliwą osobą. Choć masz mnóstwo energii, to jednak nie jest dobry czas na ryzykowne ruchy. Możesz coś przegapić lub źle zinterpretować. Ktoś może poprosić cię o pożyczkę, a ty nie będziesz wiedział jak się zachować i co z tym fantem zrobić. Zanim zgodzisz się pomagać innym zastanów się, czy cię teraz na to stać. Zamiast się denerwować, zrób  wokół siebie więcej porządku i nie angażuj się zbytnio w cudze sprawy. Ważne sprawy załatwiaj do 6.07, potem skup się na udoskonalaniu tego, co udało ci się osiągnąć. Saturn cały czas działa kwadraturą na twój znak i ostrzega przed pobłażaniem sobie, błędami i nierozsądnymi wydatkami.

Zdrowie
Mars radzi zwolnić. Nie będzie ci się chciało uprawiać sportu, a jeśli regularnie trenujesz, to w tym miesiącu chętnie zrobisz sobie przerwę. Będzie ci trudno opanować ochotę na słodycze czy inne ulubione przysmaki. Nie katuj się rygorystyczną, bo czasami trzeba trochę sobie dogodzić.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Wenus radzi zwracać uwagę na sny, znaki i przeczucia. Możesz teraz dostrzec to, co jest ukryte przed innymi ludźmi.

URODZENI 1.09 – 10.09
Mars sprawi, że ważne sprawy ruszą do przodu i pojawią się większe pieniądze, zwłaszcza jeśli czekasz na rozstrzygnięcie różnych ważnych decyzji.

URODZENI 11.09 – 22.09
Wenus przyniesie ci powodzenie w miłości. Zorganizuj romantyczną randkę, szukaj okazji do spędzania czasu z ukochaną osobą.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer