Horoskop dla Panny na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2020 do 19.6.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zarządzaj, porządkuj i szukaj życiowej równowagi

Wpadniesz na dobre pomysły jak awansować lub zyskać pieniądze. Większość z nich uda się szybko zrealizować. Zastanów się tylko, czy inni łatwo zgodzą się na proponowane przez ciebie zmiany? Postaraj się nie rządzić wszystkimi dookoła i przestań rozstawiać ludzi po kątach, a miesiąc będzie bardzo udany. Podczas pełni Księżyca 4-6.06 w kwadraturze do twojego znaku staraj się mieć wszystko pod kontrolą i nie trać panowania nad emocjami, a wszystko będzie jak chcesz. Mars cały czas jest w opozycji do twojego znaku i daje ci i dużo energii, ale i dużo zadań do wykonania w krótkim czasie.

MIŁOŚĆ
Opanuj rozszalałe emocje i naucz się nie krytykować każdego potknięcia partnera, a to szybko poprawi atmosferę w twoim związku. Kwadratura Wenus bardzo sprzyja randkom. Jeśli skoncentrujesz się na tym, co jest dobre, a nie na tym, co was w miłości dzieli, to spędzicie razem fantastyczny czas. Weekendy wykorzystaj na odpoczynek i randki. W czerwcu Mars pomoże wam w ucieczce przed krewnymi lub przyjaciółmi, którzy chcą wprosić się na grilla i popsuć ci romantyczne plany.

Samotne Panny w tym miesiącu mogą poznać kogoś, kto bardzo je zaintryguje swoimi poglądami i zainteresowaniami. Dyskutuj, ale nie zapomnij o flirtowaniu. Jeśli urodziłeś się w pierwszej i drugiej dekadzie znaku, to szczęście bardzo ci teraz sprzyja.

RODZINA I PRZYJACIELE
Kwadratura Słońca oznacza, że będziesz musiał rządzić i dzielić. Ktoś bliski postawi przed tobą nowe wymagania, które okażą się prawdziwym logistycznym wyzwaniem. Mimo drugiego czerwcowego długiego weekendu coś trzeba będzie przywieźć, przewieść lub dostarczyć. Bądź cierpliwy i optymistyczny, a sprawnie uporasz się ze wszystkimi sprawami. Jeśli jednak się wściekniesz, to nic nie wskórasz. Zwłaszcza Panny z pierwszego i drugiego dekanatu znaku powinny trzymać język za zębami, bo Mars sprawi, że będą zbyt krytyczne. W czerwcu Merkury sprawi, że zrozumiesz czyjeś kontrowersyjne decyzje, a nawet sam zmienisz zdanie w ważnej sprawie.

PRACA I FINANSE
Niczego nie odkładaj na później, bo Mars w opozycji do twojego znaku pogania cię, ale też we wszystkim ci pomaga. Walcz o swoje sprawy i większe pieniądze, bo teraz przegonisz konkurencję ze swojego terytorium. Dzięki trygonowi Merkurego od 28.05 będziesz dobrze zorganizowany i spostrzegawczy. Możesz zarobić na czymś, co nie udało się innym, dlatego nie poddawaj się zbyt szybko. Także  kwadratura Wenus bardzo ci sprzyja. Przyniesie ci ciekawe spotkania i pouczające dyskusje, ale też więcej ważnych dyskusji. Coś znowu trzeba będzie nadrobić, uporządkować i omówić w szerszym gronie, a bez ciebie inni sobie nie poradzą.

ZDROWIE
Mimo wielu ważnych obowiązków postaraj się o siebie trochę bardziej dbać. Jedz o regularnych porach i rób sobie przerwy na odpoczynek. Słońce w kwadraturze do twojego znaku radzi ci zwracać uwagi na potrzeby własnego organizmu, bo inaczej staniesz się zdekoncentrowany i nerwowy. Mars w opozycji radzi unikać pośpiechu i sporów, bo przyniosą ci zbyt wiele nerwów.

URODZENI 23.08 – 31.08
Pilnuj swoich sekretów i uważaj na słowa. Na najlepsze pomysły możesz liczyć w maju.  Warto zająć się rachunkami i nadrabianiem zaległości, korespondencją lub porządkami.

URODZENI 1.09 – 10.09
Nadal bądź ostrożny i czujny. Unikaj zaciągania pożyczek, nie obiecuj współpracownikom zbyt wiele. Udane zakupy poprawią ci humor, a jeśli idziesz na randkę, to czekają cię miłe chwile.

URODZENI 11.09 – 22.09
Bądź czujny i pytaj o wszystko, co cię interesuje. Odkryjesz czyjś sekret, który trudno będzie ci zatrzymać tylko dla siebie. Uważaj, bo ludzie będą dzisiaj bardzo ciekawscy i jednocześnie obrażalscy.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer