Horoskop dla Panny na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odkryjesz coś ważnego

Czas spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Pewne sprawy przestaną cię aż tak interesować. Niektóre rodzinne plany okażą się ważniejsze od twoich zawodowych ambicji. Nie martw się, jeśli coś nie będzie szło po twojej myśli. Po prostu odpocznij i zrób plan na jesień.

MIŁOŚĆ
Nadchodzi czas miłosnej stabilizacji. W tym miesiącu gwiazdy sprzyjają zacieśnianiu relacji z bliskimi osobami oraz rozwijaniu dopiero co nawiązanych znajomości. Na wyjazdach i spotkaniach towarzyskich będziesz nieśmiały i skromny. Dlatego trudno cię będzie zauważyć w tłumie. Nie martw się tym. Po prostu wykorzystaj te miłosne okazje, które już się pojawiły. Daj się jednak wykazać tym osobom, którym zależy na twojej opinii i uczuciach. Nic tak przecież na pogłębia relacji między dwojgiem ludzi jak wspólna praca czy gotowanie. Panny, które na czas wakacji zostały słomianymi wdowami czy wdowcami, ponieważ ich partnerzy wyjechali na urlop z dziećmi, znajomymi czy w interesach, nie będą narzekać na brak wrażeń i rozrywek. Najlepszy czas na miłosne spotkania i poważne rozmowy to nów Księżyca 1-3.07 oraz pełnia 14-16.07.

RODZINA I PRZYJACIELE

Sprawy rodziny mogą przesłonić inne sprawy i problemy. Okaże się, że bez ciebie dom i rodzina nie dają sobie zupełnie rady. Pozwól innym wyżalić ci się i wypłakać ze swoich problemów.  Będziesz na tyle opiekuńczy i troskliwy, że przyjaciele i rodzina z chęcią odwiedzać będą twój dom i zostawać dłużej, na poważne rozmowy. Nie żałuj czasu, jaki im poświęcisz. Ty też kiedyś możesz potrzebować pomocy. Mimo wszystkich rodzinnych obowiązków uda ci się na szczęście znaleźć trochę czasu dla ciebie. Wypoczynek na działce wśród tak ulubionych przez ciebie kwiatów i drzew doda ci sił i wprawi cię w dobry humor na wiele dni.

PRACA I NAUKA
Będziesz mieć dużo pomysłów, ale mało okazji do ich realizacji. W pracy lepiej się nie wychylaj i rób, o co cię poproszą. Wszystkie świetne pomysły zapisz sobie i wykorzystaj, kiedy nadarzy się korzystna okazja. Szef czy przełożony, z którym do niedawna kłóciłeś się o drobiazgi, może zmienić swoją opinię na twój temat. Postaraj się, aby była to zmiana na lepsze. Nie bierz tez zbyt długiego urlopu, bo nieżyczliwe ci osoby mogą wykorzystać tak długą nieobecność i zrobić wokół tego wielką sprawę. Nawet jeśli cię nie ma w biurze, postaraj się, aby ktoś ci życzliwy kontrolował sytuację i donosił ci najnowsze plotki.

FINANSE
Będziesz opiekuńczy i bardzo spokojny, co przełoży się na wydatki, bo każdemu będziesz chciał kupić prezent lub zafundować bilet do kina. Na szczęście trudno cię będzie namówić na ryzykowne decyzje finansowe czy na wyjazdy w nieznane. Nie przejmuj się, jeśli inni wyśmieją takie twoje zachowanie i rób wszystko po swojemu, a na pewno nie stracisz.

ZDROWIE

Planety wspierają cię i pomagają dojść do fizycznej i psychicznej równowagi. Wyjazd choć na kilka dni na łono natury pozwoli ci szybko naładować baterie i popatrzeć na życie bardziej optymistycznie. To dobry miesiąc, aby robić oczyszczanie i zaczynać dietę, szczególnie podczas nowiu  Księżyca 1-2.07.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Zdobędziesz informacje, które w zupełnie nowym świetle postawią pewne sprawy zawodowe i rodzinne. Użyj ich we właściwy sposób, a wiele zyskasz. Pamiętaj w tym miesiącu o przyjaciołach, na których na pewno możesz liczyć w trudnych chwilach.

URODZENI 1.09 – 10.09
Postaraj się sumiennie wykonywać swoje obowiązki, bo ktoś będzie patrzył ci na ręce i rozliczał z tego, czego nie zrobiłeś. Znajdź jednak czas na odpoczynek i nie przepracowuj się za bardzo. Teraz więc odpoczywaj i zbieraj siły na realizację wielkich planów.

URODZENI 11.09 – 22.09
Masz duże szczęście do relacji z ludźmi i do miłości. Wykorzystaj dobrą passę i nawiąż znajomości  z ludźmi, którzy będą ci życzliwi i pomocni w każdej sprawie. Zapomnij jednak o zasadzie, że każda znajomość musi ci przynieść konkretną korzyść.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer