Horoskop dla Panny na Słońce w Byku od 20.4.2019 do 20.5.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Duże zmiany

Planety szykują ci zmianę planów. Przyjadą niespodziewani goście, pojawią się bardzo sympatyczne zaproszenia, a domownicy bez trudu namówią cię na różne rozrywki.

MIŁOŚĆ
Słońce w trygonie do twojego znaku doda ci uroku i pomoże zdobyć czyjeś serce! Dlatego w tym miesiącu lepiej na ciebie uważać, bo na kogo zagniesz parol, ten nie zdoła ci uciec. Samotne Panny rzucą się w wir towarzyskich atrakcji. Jeśli chcesz poznać kogoś, z kim wiosna będzie wyjątkowo romantyczna, to zagadaj do kogoś, kto od dawna ci się podoba. A jeśli nawet się sparzysz, to nie rezygnuj i szukaj dalej, bo kwadratura Jowisza i trygon Wenus od 15.05 sprzyja niezwykłym zbiegom okoliczności i znajomościom zawartym w sklepie, podróży czy w urzędzie.

Panny, które mają swoją drugą połowę, będą w wyśmienitych humorach. Jeśli były między wami nieporozumienia, to teraz uda się o nich zapomnieć. Powiedź, co ci chodzi po głowie, a partner z radością to dla ciebie zrobi.

RODZINA I PRZYJACIELE

Spodziewaj się dobrych wiadomości od krewnych i przyjaciół. Trygon Merkurego od 6.05 sprawi, że przypomną sobie o tobie starzy znajomi. Chętnie dowiedzą się, co u ciebie słychać i zaproszą cię na wizytę. Bądź teraz towarzyski, nawet kosztem różnych domowych obowiązków. Twoje poczucie humoru i życzliwość sprawią, że nawet luźne znajomości łatwo zamienią się w szczerą przyjaźń.

PRACA I PIENIĄDZE
Będziesz niezwykle pomysłowy i kreatywny, a trygon Słońca sprzyja zawodowym sukcesom. W maju dzięki Merkuremu i Wenus pojawi się więcej klientów i więcej ciekawych zleceń. Odkryjesz, jak różne nudne zajęcia wykonać lepiej i szybciej. Udadzą się teraz negocjacje i ważne spotkania. Jeśli prowadzisz własną firmę, to pokonasz konkurencję i zarobisz więcej niż zwykle.

ZDROWIE
Słońce w trygonie do twojego znaku dodaje ci sił. Pomaga szybko podreperować kondycję lub wreszcie wyzdrowieć po chorobie. Poczujesz przypływ sił, a jeśli będziesz pić soki warzywne, to nie będą ci grozić żadne przykre dolegliwości.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Słońce podsyła ci coraz to nowe pomysły i znajomości. Bądź sympatyczny i ucz się od innych, jak rozwiązywać trudne sprawy. Ci ważni i na stanowiskach będą ci przychylni.

URODZENI 1.09 – 10.09
Jowisz sprawi, że będziesz dla innych wzorem i autorytetem, dlatego nie zawiedź tych, którzy na ciebie liczą. Pomagaj, doradzaj i cierpliwie słuchaj.

URODZENI 11.09 – 22.09
Merkury sprzyja nauce. Szybko opanujesz to, co dotychczas sprawiało ci trudności. Odkryjesz nowe inspiracje. Nie żałuj czasu na książki, hobby, oglądanie filmów.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer