Horoskop dla Panny na Słońce w Wodniku od 20.1.2023 do 18.2.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dobre wiadomości

Merkury w trygonie do 10.02 sprzyja zawodowym sukcesom, wygrywaniu trudnych spraw i pokonywaniu konkurencji. Bądź uprzejmy i optymistyczny, a przyciągniesz do siebie życzliwe osoby.

MIŁOŚĆ
Sporo nowych obowiązków sprawi, że będziesz się zastanawiać, czy nie przełożyć na później randek i spotkań z przyjaciółmi. Nie rób tego, bo w od 27.01 Wenus w opozycji bardzo ci sprzyja, a relacje z ludźmi będą ci dawać mnóstwo radości. Niestety różne zawodowe sprawy też okażą się ważne. Jeśli pracujesz w domu, to też czeka cię więcej obowiązków związanych z dziećmi, porządkami lub innymi ważnymi zadaniami. Musisz się z nimi uporać. W weekendy jednak zapragniesz więcej czułości i miłości, sam też okażesz bliskiej osobie więcej pozytywnych uczuć.
Samotne Panny mogą nawiązać ekscytujący flirt z kimś, kogo spotkają podczas zakupów lub spaceru. Będziesz zaskoczony i zaciekawiony, a Wenus w opozycji od 27.01 sprzyja dobrej zabawie.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Merkury w trygonie sprzyja domowym porządkom, remontom i przemeblowaniom. Wszystko, za co się weźmiesz, uda się szybko skończyć. Mars w kwadraturze dodaje ci teraz energii i pomaga sprawnie wszystkimi zarządzać. Będziesz jednak bardziej niż zwykle uparty, zwłaszcza jeśli chodzi o zakupy. Postaraj się uwzględnić cudze gusta i zapotrzebowania, bo ktoś bliski zarzuci ci, że wcale się z nim nie liczysz. Od 11.02 Merkury przestanie tworzyć trygon i czeka cię zmiana aury. Postanowisz mieć trochę więcej czasu, żeby realizować własne pasje, zamiast ciągle pastować podłogę, która i tak się jutro pobrudzi. Wenus w opozycji nadal będzie sprzyjać towarzyskim spotkaniom i hobby, ale musisz sam znaleźć na nie czas, zamiast wymyślać sobie coraz to nowe zadania.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Merkury w trygonie do 10.02 bardzo sprzyja twoim zawodowym sprawom. Będziesz teraz bardziej spostrzegawczy, lepiej zorganizowany i bardzo punktualny. W lot odkryjesz, o co chodzi szefowi i zdobędziesz dodatkowe punkty. Konkurencja nie zdoła cię dogonić, a pieniędzy wreszcie może być więcej. Ci, którzy w ciebie wątpili wreszcie docenią twoje zalety i przestaną snuć swoje intrygi. Od 27.01 Wenus w opozycji do twojego znaku nie zapomni o twoich finansach. Masz szansę nie tylko na pochwały, ale też na nieco większe pieniądze, więc warto się o nie upomnieć. W lutym za to będziesz bardziej oszczędny, a nawet postanowisz zbierać fundusze na jakiś większy i poważniejszy zakup.
 
ZDROWIE
Wykorzystaj siłę, jaką ci da kwadratura Marsa, do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Planety korzystnie wpłyną na twoje zdrowie. Warto teraz o siebie zadbać, bo szybko zobaczysz pozytywne efekty. Zacznij regularnie ćwiczyć, przejdź na zdrowszą dietę, lepiej zorganizuj swój dzień.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08
Mars w kwadraturze do twojego dekanatu radzi ostrożnie prowadzić samochód i nie nosić samemu ciężkich walizek. Ludzie mogą cię irytować swoim zachowaniem, dlatego nie bierz do siebie różnych żartów i uwag.
 
URODZENI 1.09 – 10.09
Neptun w opozycji do twojego dekanatu sprzyja otrzymywaniu ważnych wiadomości. Sam też zapytaj innych o to, co się u nich dzieje. Zadzwoń do znajomych, odśwież kontakty ze starymi przyjaciółmi. 

URODZENI 11.09 – 22.09 
Neptun w opozycji do twojego dekanatu sprawi, że w styczniu będziesz miał wyjątkowo dobre serce. Nie wyręczaj leniwych współpracowników, bo ktoś może nadużyć twojego zaufania.
 


Więcej horoskopów dla Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer