Horoskop dla Panny na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2022 do 21.6.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ambitne zadania

Poczujesz przypływ ambicji. Zapragniesz zdobyć władzę i przy okazji zarobić wielkie pieniądze. Masz szansę zrealizować te marzenia, ale powinieneś wszystko bardzo dokładnie przemyśleć i zaplanować. Słońce pomoże ci zebrać siły, a Mars przepędzi twoich konkurentów. Jednak nie daj się ponieść zazdrości i nerwom, bo ugrzęźniesz w intrygach i niepotrzebnych konfliktach. W krytycznych momentach nie zapominaj o odpoczynku i relaksie.

MIŁOŚĆ
W tym astrologicznym miesiącu miłość nie będzie najważniejsza. Niewielu wielbicieli zdolnych będzie wywrzeć na tobie większe wrażenie. Taka postawa nie sprzyja nowym romansom, a w już istniejących zwiastuje pewne kłopoty. Staniesz się uparty i za nic w świecie nie zrezygnujesz z raz podjętych decyzji. Zdanie drugiej połowy nie będzie się dla ciebie liczyło i nawet nie spróbujesz tego ukryć. Skoro postanowisz coś zrobić lub gdzieś pojechać, to wykonasz swój plan, nawet bez obrażonego małżonka lub ukochanej. Nie zadzieraj tak wysoko nosa i doceń cierpliwość tych, którzy bez sprzeciwu znoszą wszystkie twoje humory. Samotne Panny mają w czerwcu szansę na ciekawą znajomość, szczególnie zawartą w pracy lub w urzędzie. Potem, choć nie będziesz w romantycznym nastroju, to dobry humor i tak cię nie opuści. Będziesz dobrze bawić się wśród przyjaciół, ale wobec nowych miłosnych propozycji okażesz się raczej nieufny. Panny w stałych związkach będą troszczyć się o zdrowie ukochanej osoby i bardziej niż dotychczas przejmą się jej zawodowymi kłopotami. To także dobry czas, aby rozmawiać na ważne tematy i wspólnie decydować o rodzinnych sprawach. W czerwcu Wenus sprzyja wspólnym inwestycjom oraz planom wakacyjnych wyjazdów.

RODZINA I PRZYJACIELE
Kwadratura Słońca przypomni ci o ważnych sprawach. Przestaniesz oglądać się na innych i śmiało zabierzesz za ambitne zadania. Staniesz się bardziej praktyczny i przewidujący, co zaskoczy niektóre osoby z twojego najbliższego otoczenia. Interesować cię będą tylko poważne przedsięwzięcia, które przyniosą gwarantowany zysk. Jeszcze w maju odzyskasz stare długi, na zimno rozprawisz się z osobami, do których czujesz żal lub urazę. Zainteresujesz się nie tylko sprawami rodziny, ale także swoich sąsiadów i najbliższego otoczenia. Chętnie podejmiesz się różnych zadań dla dobra innych ludzi. Być może uda ci się w ten sposób doprowadzić do utworzenia placu zabaw, posprzątania parku lub remontu dziurawego chodnika. Wszystkim przydadzą się twoje zdolności organizacyjne, odwaga i szczerość. Nie obawiaj się działać dla innych, bo zdobędziesz wielkie uznanie i sprawisz wszystkim radość. Uważaj tylko w maju, bo zbyt dużo energii może sprawić, że będziesz niespokojny. W sprawach domowych czekają cię za to drobne nieporozumienia. Ktoś nie zgodzi się z twoimi wakacyjnymi planami lub odmówi wyjazdu na zaplanowane wcześniej weekendowe wycieczki. Nie bądź domowym tyranem, a w razie kłopotów nie krzycz, tylko negocjuj. W ten sposób uda ci się w końcu postawić na swoim.
Niektóre podróże mogą jednak stanąć pod znakiem zapytania, bo zawodowe sprawy mogą przeszkodzić ci w wyjeździe. Za to krewni lub przyjaciele, którzy zdecydują się do ciebie przyjechać, wniosą do domu wiele radości i sympatycznego zamieszania. Dla gości na szczęście zawsze znajdziesz czas.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Zbliża się przełom w twoim życiu zawodowym. Sprawy kariery okażą się tak ważne, że gotowy będziesz dla nich poświęcić nawet swój własny wolny czas i wypoczynek. Nie wahaj się tak zrobić, jeśli czujesz, że dzięki temu zarobisz więcej i awansujesz. Twojej karierze sprzyjają Słońce i Merkury. Być może z powodzeniem zastąpisz kogoś, kto nie daje sobie sam ze wszystkim rady i dzięki temu szef doceni twoje ukryte dotychczas zdolności. Zainteresujesz się także sprawami, które wykraczają poza twój zwykły zakres obowiązków. Twoje marzenia, ambicje i potrzeby nagle staną się wielkie i niezwykle ważne. Zrobisz wiele, aby tylko zostać zauważonym i docenionym. Na rady innych ludzi nie będziesz zwracał większej uwagi. Pamiętaj tylko, że otoczenie bacznie obserwować będzie każdy twój krok. Także współpracownicy ocenią twoje postępowanie i nie zapomną tak łatwo o niczym, co teraz zrobisz. W swoim postępowaniu będziesz też bardziej bezwzględny, a nawet przebiegły niż zwykle. Zastanów się, czy dla lepszego stanowiska warto poświęcać przyjaźń i dobro innych ludzi? Jeśli dojdziesz do wniosku, że jednak warto, to nie bądź później zdziwiony plotkami i komentarzami, jakie będą towarzyszyć twoim działaniom. Poszukujący lepszej pracy powinni w tym miesiącu mierzyć wysoko. W maju sprawy toczyć się mogą powoli, ale to nie powód, abyś rezygnował. To dobry czas, aby składać oferty do szanowanych, wielkich firm.
 
ZDROWIE
Poczujesz, że musisz zebrać siły i uporać się z ważnymi sprawami. W maju jednak zadbaj o swoje zdrowie. Mars znajdzie się w opozycji do twojego znaku i byle co doprowadzić cię może do wielkiego wybuchu złości. Opanuj emocje, bo Wenus postawi na twojej drodze sympatycznych pomocników, musisz ich tylko zauważyć i dopuścić do głosu. Od 25 maja zrobi się trochę spokojniej, ale nadal dbaj o zdrowie. Częściej odpoczywaj, a wszystko będzie dobrze.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08
Miesiąc sprzyja dbaniu o urodę, odpoczynkowi i miłości. Pamiętaj jednak o tym, co dla ciebie ważne i nie zostawiaj konkurencji zbyt dużego pola do popisu. W sprawach zawodowych warto trzymać rękę na pulsie i szybko reagować na ewentualne zagrożenia. Odrobina sprytu i uporu teraz się przyda.
 
URODZENI 1.09 – 10.09
Nie martw się niczym na zapas, baw się i ciesz życiem. Trudności cię ominą, a przyjaciele chętnie we wszystkim pomogą. Przez cały miesiąc dbaj o swoją wygodę, nie oszczędzaj na przyjemnościach i swoich potrzebach.

URODZENI 11.09 – 22.09 
Trudne sprawy ułożą się po twojej myśli. Będziesz odważny i pewny siebie, a także bardzo spostrzegawczy. Ktoś ważny chętnie podzieli się z tobą swoimi doświadczeniami. W czerwcu wpadniesz na doskonały pomysł zawodowy i więcej zarobisz.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer