Horoskop dla Panny na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Twoje życie towarzyskie nabierze tempa

Zrobisz coś miłego dla ludzi, pomożesz komuś słabszemu. Opozycja Wenus sprzyja także gorącym romansom. Będzie wesoło, ale unikaj konfliktów. Pełnia Księżyca w twoim znaku 8-9.03 pomoże ci spojrzeć na pewne ważne sprawy z zupełnie nowej perspektywy.

MIŁOŚĆ
Miłosne sprawy ułożą się po twojej myśli, bo Wenus nadal o ciebie dba. Będzie spokojnie, a nawet trochę nudno. Mimo tego nie bądź smutny, bo trochę stabilizacji dobrze wam zrobi. Wykorzystaj ten czas aby pobyć blisko, odpocząć i nacieszyć się sobą. W weekendy możliwe zamieszanie i zmiany planów. Zamiast tulić się do siebie, trzeba będzie biec z imprezy na imprezę. Będziecie się dobrze bawić i świetnie rozumieć.

Samotne Panny znów zaczną szukać miłości w Internecie, ale szybka interwencja przyjaciół w porę uchroni je przed nieudaną randką. W weekendy łatwiej ci będzie zawierać nowe znajomości. Wyglądaj elegancko i nie narzekaj, bo nów Księżyca 22-23.02 znajdzie się w opozycji do twojego znaku. Możliwe są z tego powodu różne towarzyskie niespodzianki.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w opozycji do twojego znaku sprawi, że wszyscy będą od ciebie czegoś chcieli. Ktoś starszy postawi przed tobą różne wymagania, które okażą się prawdziwym logistycznym wyzwaniem. Młodsze osoby z rodziny, a nawet przyjaciele, też będą mieli swoje wymagania. Coś trzeba będzie przywieźć, zrobić lub ugotować i trudno będzie zdążyć na czas. Uśmiechnij się i nie staraj się być idealnym rodzicem, krewnym czy dzieckiem. Spokojnie, a uporasz się z tymi wszystkimi sprawami. Jeśli się wściekniesz, nic się nie uda. Nów Księżyca 22-23.02 w opozycji do twojego znaku sprawi, że wszyscy będą musieli zacząć się z tobą bardziej liczyć. Podczas pełni Księżyca 8-9.03 masz szansę wyjaśnić różne tajemnice, które ostatnio cię nurtowały.

PRACA I PIENIĄDZE
Opozycja Słońca sprawi, że staniesz się nieufny wobec niektórych współpracowników. Czyjaś podwójna gra wreszcie wyjdzie na jaw. Czas przestać owijałeś sprawy w bawełnę,  zaprowadzić w pracy porządek i jasno ustalić, co można. Opozycja Merkurego do 4.03 i od 16.03 zapewni ci wsparcie ważnej osoby, a trygon Jowisza sprzyja zarabianiu lub odzyskiwaniu pieniędzy. Udadzą się spotkania, narady i różne wyjazdowe interesy. Unikaj tylko pożyczania pieniędzy komuś, kto przehulał już swoją fortunę. Możesz być życzliwy dla całego świata, ale też trochę łatwowierny. Szanuj to, co masz i nie daj się naciągnąć żadnym akwizytorom.

ZDROWIE

Słońce w opozycji do twojego znaku to przestroga przed grypą. Uważaj na siebie i nie spotykaj się z osobami, które są chore. Dni podczas pełni Księżyca 8-9.03 nie są dobre na borowanie zębów czy operacje kosmetyczne. Za to odchudzanie, sport i budowanie mięśni dadzą szybkie i dobre rezultaty.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Słońce zachęca do zawierania ciekawych znajomości. Będziesz towarzyski, wyrozumiały i otwarty na różne nowe propozycje. Sprzyja ci szczęście, ale chroń swoje sekrety i tajemnice, bo ktoś bystry wpadnie na ich ślad.

URODZENI 1.09 – 10.09
Merkury radzi pilnować szczegółów, sprawdzać rachunki i dokładnie czytać dokumenty, jakie podpisujesz. Jakiś ważny szczegół może umknąć twojej uwadze, lepiej robić wszystko powoli i ostrożnie.

URODZENI 11.09 – 22.09
Wenus zapewni ci powodzenie w miłości. Będziesz w dobrym humorze, a partner spełni twoje zachcianki. Jeśli jesteś samotny, to szukaj nowych znajomości.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer