Horoskop dla Panny na Słońce w Skorpionie od 23.10.2019 do 21.11.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Rozwijaj umiejętności i znajdź czas na naukę

Zrób coś dla siebie i pozwól sobie na nowe hobby i rozwijanie ukrytych talentów. Rodzina nie da sobie bez ciebie rady, a przyjaciele co chwila będą dzwonić. Będziesz wszystkich zaskakiwać swoimi odważnymi decyzjami. Ktoś, na kim ci bardzo zależy, wreszcie zwróci na ciebie uwagę. Słońce zapewni ci uznanie otoczenia i dobry humor. Podczas pełni Księżyca 10-12.11 coś ważnego i radosnego może się wydarzyć w twoim życiu.

MIŁOŚĆ
Merkury i Wenus w sekstylach do twojego znaku sprawią, że będziesz rozdarty między sercem, a rozumem. Pojawi się ktoś, kto zacznie prawić ci komplementy, będzie uwodzić się i zaczepiać. Przemyślisz miłosne decyzje z ostatnich lat, a na swojego partnera popatrzysz bardziej krytycznym wzrokiem. Nie będziesz chciał się poświęcać się dla kogoś, kto wcale cię nie docenia. Pokażesz rogi, a partner w końcu zrozumie, że jeśli chce cię mieć, to musi bardziej się o ciebie starać.

Samotne Panny będą w dobrym humorze, a piękne komplementy przekonają cię, że wszystko jest możliwe. Nawet w ponury listopadowy poranek szczęście może się do ciebie uśmiechnąć. Do 1.11 Wenus sprawi, że wpadniesz komuś w oko. Nie zwlekaj z umówieniem się na randkę. W listopadzie możesz mieć dużo ciekawych okazji, ale brak ci będzie czasu i zdecydowania, kim tak naprawdę ma być twój miłosny ideał.

RODZINA I PRZYJACIELE
Początek miesiąca będzie spokojny i senny, ale im bliżej listopada, tym więcej czeka cię atrakcji. Będziesz decydować gdzie i kiedy pojechać, a twój telefon zacznie częściej dzwonić. Krewni i znajomi przypomną sobie o tobie i każdy będzie czegoś od ciebie chciał. Niektórzy zaczną pouczać cię jak powinieneś postępować. Choć będą pełni troski i dobrej woli, to mogą cię zdenerwować. Mars radzi ci, abyś zachował do wszystkiego dystans i nie dał się namówić na decyzje, na jakie wcale nie masz ochoty. Trochę egoizmu dobrze ci zrobi, a Wenus radzi najpierw się porządnie wyspać, a dopiero potem ułatwiać życie innym.  W weekendy baw się i nie przejmuj żadnymi problemami, bo Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja regeneracji sił życiowych.

PRACA I PIENIĄDZE

Twoje ambitne pomysły zostaną docenione przez przyjaciół i domowników. Sekstyl Merkurego przyniesie dobre pomysły na rozwiązanie różnych administracyjnych lub urzędowych kłopotów. Załatwiaj wspólne sprawy w administracji, sądzie lub urzędzie, składaj różne podania. Sam też chętnie komuś pomożesz. Staniesz się teraz bardziej otwarty na cudze problemy i nawet głośni sąsiedzi przestaną cię aż tak denerwować. Będziesz dobrym mediatorem między skłóconymi przyjaciółmi. Nawet sam skorzystasz tam, gdzie inni się kłócą lub nie chcą ze sobą współpracować i coś dla siebie ugrasz. W finansach oczekuj poprawy od 1.11, kiedy Wenus zacznie tworzyć kwadraturę do twojego znaku zodiaku.

ZDROWIE

Neptun sprawi, że będziesz wrażliwy i delikatny. Warto zadbać o swój wygląd. Teraz stosuj kuracje oczyszczające, pij zioła, przejdź na lżejszą dietę. Wenus po 1.11 bardzo zachęca do wizyty u kosmetyczki, fryzjera, a także z zabiegów, które mają na celu poprawę twojego wyglądu.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Uran zachęca cię do aktywności, pomaga walczyć o swoje sprawy. Ktoś wciąż przypomina ci, że w życiu liczą się nie tylko materialne osiągnięcia, ale również duchowe cele. Możesz mieć trafne przeczucia, prorocze sny i wizje.

URODZENI 1.09 – 10.09
Merkury przyniesie ci szczęście w podróży. Chętnie wrócisz w rodzinne strony, odnowisz stare znajomości. Także nauka w tym miesiącu pójdzie ci jak z płatka, warto się zabrać za przedmioty ścisłe.

URODZENI 11.09 – 22.09
Wenus nastawi cię życzliwie do krewnych i sąsiadów. Każdemu chętnie pomożesz, z każdym porozmawiasz na ważne tematy. Pewien stary konflikt wreszcie może się zakończyć.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer