Horoskop dla Panny na Słońce w Wodniku od 19.1.2021 do 18.2.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odpoczywaj

Mars w sekstylu sprzyja sukcesom, dopisze ci powodzenie. Będziesz w dobrym humorze, ale dbaj o siebie. Wykorzystaj każdą okazję, aby odpocząć i skoncentruj się przede wszystkim na swoich własnych sprawach, bo ciągle ktoś będzie cię o coś prosił.

MIŁOŚĆ

Sporo nowych obowiązków sprawi, że będziesz się zastanawiać, czy nie przełożyć na później randek i spotkań z przyjaciółmi. Nie rób tego, bo w styczniu Wenus w trygonie bardzo ci sprzyja, a relacje z ludźmi będą ci dawać mnóstwo radości. W lutym niestety różne zawodowe sprawy okażą się ważniejsze. Jeśli pracujesz w domu, to też czeka cię więcej obowiązków związanych z dziećmi, porządkami lub innymi ważnymi zadaniami. Musisz się z nimi uporać! W weekendy jednak zapragniesz więcej czułości i miłości, sam też okażesz bliskiej osobie więcej pozytywnych uczuć. Samotne Koziorożce mogą nawiązać ekscytujący flirt z kimś, kogo spotkają podczas zakupów lub spaceru. Będziesz zaskoczony i zaciekawiony, a Mars w trygonie sprzyja dobrej zabawie.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce sprzyja domowym porządkom, remontom i przemeblowaniom. Wszystko, za co się weźmiesz, uda się szybko skończyć. Mars w trygonie dodaje ci teraz energii i pomaga sprawnie wszystkimi zarządzać. Będziesz jednak bardziej niż zwykle uparty, zwłaszcza jeśli chodzi o zakupy. Postaraj się uwzględnić cudze gusta i zapotrzebowania, bo ktoś bliski zarzuci ci, że wcale się z nim nie liczysz.
W lutym zmiana aury. Postanowisz mieć trochę więcej czasu, żeby realizować własne pasje, zamiast ciągle pastować podłogę, która i tak się jutro pobrudzi! Mars w trygonie sprzyjać będzie towarzyskim spotkaniom i hobby, ale musisz sam znaleźć na nie czas, zamiast wymyślać sobie coraz to nowe zadania.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Słońce sprzyja twoim zawodowym sprawom. Będziesz teraz bardziej spostrzegawczy, lepiej zorganizowany i bardzo punktualny. W lot odkryjesz, o co chodzi szefowi i zdobędziesz dodatkowe punkty. Konkurencja nie zdoła cię dogonić, a pieniędzy wreszcie może być więcej. Ci, którzy w ciebie wątpili wreszcie docenią twoje zalety i przestaną snuć swoje intrygi. W styczniu Wenus w trygonie do twojego znaku nie zapomni o twoich finansach. Masz szansę nie tylko na pochwały, ale też na nieco większe pieniądze, więc warto się o nie upomnieć. W lutym za to będziesz bardziej oszczędny, a nawet postanowisz zbierać fundusze na jakiś większy i poważniejszy zakup.
 
ZDROWIE
Wykorzystaj siłę, jaką ci da trygon Marsa, do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Planety korzystnie wpłyną na twoje zdrowie. Warto teraz o siebie zadbać, bo szybko zobaczysz pozytywne efekty. Zacznij regularnie ćwiczyć, przejdź na zdrowszą dietę, lepiej zorganizuj swój dzień.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08
Słońce w kwinkunksie do twojego dekanatu radzi ostrożnie prowadzić samochód i nie nosić samemu ciężkich walizek. Ludzie mogą cię irytować swoim zachowaniem, dlatego nie bierz do siebie różnych żartów i uwag.
 
URODZENI 1.09 – 10.09
Neptun w opozycji do twojego dekanatu sprzyja otrzymywaniu ważnych wiadomości. Sam też zapytaj innych o to, co się u nich dzieje. Zadzwoń do znajomych, odśwież kontakty ze starymi przyjaciółmi. 
 
URODZENI 11.09 – 22.09 
Wenus w trygonie do twojego dekanatu sprawi, że w styczniu będziesz miał wyjątkowo dobre serce. Nie wyręczaj leniwych współpracowników, bo ktoś może nadużyć twojego zaufania.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer