Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Panny na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zadbaj o swoje pieniądze

Wytyczysz sobie nowe cele i nie przestraszysz się żadnych trudności. Projekty, o których dotychczas wszyscy tylko mówili, ostro ruszą do przodu, a ty będziesz w centrum uwagi. Chwytaj nowe okazje, nie oglądaj się w przeszłość! Słońce w półsekstylu sprzyja spokojnemu życiu, ale nie zapominaj o porządkach w finansach.

MIŁOŚĆ
Wenus radzi ci zająć się miłością. Zamiast siedzieć w pracy do późnej nocy, znajdź czas na romantyczną kolację, bo partner zacznie się bardziej o ciebie starać. Warto więcej być we dwoje! Przypomnij sobie o waszych dawnych zainteresowaniach i pasjach, które moglibyście dalej rozwijać.

Samotne Panny będą w doskonałym nastroju. Warto poznawać ciekawych ludzi i umawiać się na randki. Zamiast siedzieć z kawiarni, warto iść na spacer. Wenus w Skorpionie w sekstylu do twojego znaku sprawi, że nie będziesz chciał tracić czasu z nudziarzami i słabeuszami.

RODZINA I PRZYJACIELE

Będziesz miał za dużo na głowie. Jeśli nie zadbasz o swój relaks, to szybko przestaniesz być miły dla otoczenia. Nie poświęcaj się dla innych i przestań z cierpiętniczą miną obierać ziemniaki. A może lepiej obejrzeć film, zamiast stać w kolejce po cudze przysmaki? Koniec miesiąca sprzyja wyjazdom, ale lepiej nie zabierać ze sobą marudzących znajomych. Otocz się ludźmi, którzy dodają ci pozytywnej energii, a nie tylko oczekują, że wszystko za nich załatwisz, a potem mają różne pretensje.

PRACA I PIENIĄDZE

Zadbaj o dobrą atmosferę w swoim miejscu pracy. Pogódź się z niesympatyczną koleżanką, pomagaj współpracownikom. Mimo trochę depresyjnej jesiennej aury twoje pomysły będą się szefowi podobać. Na nieformalnym spotkaniu z księgową sporo się dowiesz lub załatwisz dla siebie jakieś dodatkowe pieniądze lub inne zyski. Postaraj się też osobiście załatwiać sprawy w urzędzie lub w banku. Masz szansę zawrzeć korzystne umowy i przy okazji nawiązać takie znajomości, które bardzo przydadzą ci się w przyszłości.

ZDROWIE
Dbaj o siebie, bo w tym miesiącu możesz narzekać na senność i jesienną chandrę. Merkury radzi dbać o nerwy. Bierz witaminy i unikaj siadania w przeciągu, a spędzisz miesiąc w całkiem niezłej formie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Słońce sprzyja odpoczynkowi, namawia do zajmowania się hobby i rozwojem wewnętrznym. Uda ci się mieć więcej czasu tylko dla siebie.

URODZENI 1.09 – 10.09
Merkury sprzyja uprawianiu sportu, ale nie przesadzaj z ryzykiem. Możesz być bardzo nerwowy, w pracy nie daj się sprowokować do kłótni.

URODZENI 11.09 – 22.09
Jowisz sprzyja podejmowaniu trafnych decyzji. Zachęci cię do nauki, pomoże odkryć rozwiązanie różnych tajemnic i zagadek.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer