Horoskop dla Panny na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszyscy cię polubią

Zrobisz coś miłego dla ludzi, pomożesz komuś słabszemu. Mars i Wenus sprzyjają także gorącym romansom i niespodziewanym odnawianiu znajomości sprzed lat. Będzie wesoło, ale unikaj konfliktów. Merkury w lutym pomoże ci zmienić stare schematy, ale nie jest to jeszcze czas na wielkie życiowe rewolucje. Słońce znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku. To aspekt, który nie sprzyja nowym i ryzykownym sprawom. Mars radzi trzymać się z daleka od kłótni i cudzych problemów. Po co się stresować? Lepiej zająć się swoimi sprawami.

MIŁOŚĆ
Czeka cię teraz więcej okazji do flirtów lub miłosnych spotkań. Wenus w trygonie do twojego znaku od 3.02 doda ci odwagi i przyspieszy podejmowanie różnych ważnych decyzji. Zanim się oświadczysz lub podejmiesz ważne partnerskie decyzje, wszystko zaplanuj, bo spontaniczne akcje mogą mieć zaskakujący finał.

Jeśli jesteś samotny, to nie rezygnuj zbyt szybko ze znajomości, która dobrze się zapowiada. W niektórych romantycznych znajomościach przeszkodzi ci nawał pracy i obowiązków. W weekendy nadrobisz miłosne zaległości! Od 3.02 szansa na ważną znajomość, a od 14.02 jeszcze lepsza passa w miłości.

RODZINA I PRZYJACIELE
Do wszystkich swoich domowych obowiązków nie podejdziesz w tym miesiącu zbyt poważnie. Zamiast prasować koszule z dwóch stron lub polerować kryształy, będziesz oglądać ulubione seriale i jeść obiad z mrożonki. Zainteresujesz różnymi nowinkami i pomysłami na rodzinne rozrywki. Nie przemęczaj się zanadto, a do cięższych zadań zapędź pozostałych domowników. Młode Panny będą się otwarcie buntować się przeciwko różnym zasadom, a nawet przepisom. Opozycja Neptuna radzi nie dyskutować z nauczycielami, nawet jeśli macie rację.

PRACA I NAUKA
Dasz sobie radę z ważnymi sprawami i spotkaniami, na myśl o których innym po prostu cierpnie skóra. Miesiąc sprzyja też udanym okazyjnym zakupom i jeśli tylko będziesz cierpliwy to kupisz sobie to, co chcesz, za niewiele pieniędzy. Wenus sprawi, że będziesz odporny na zaczepki i chętniej dogadywać się będziesz z ludźmi. Mimo tego będziesz trochę roztargniony. Ważne sprawy zapisuj, pamiętaj o zabraniu telefonu i notebooka. Być może niespodziewanie wpadniesz na pomysł, który stanie się początkiem wielu zaskakujących wydarzeń i awansu.

ZDROWIE

Planety radzą ci, abyś panował nad nerwami. Unikaj kawy i mocnej herbaty, bo podskoczy ci ciśnienie. Wysypiaj się, relaksuj i nie pędź na ostatnią chwilę. Także podczas samochodowej podróży rób sobie przerwy, a dojedziesz cały i na czas.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer