Horoskop dla Panny na Słońce w Lwie od 22.7.2020 do 21.8.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przed tobą nowe wyzwania

Rozwój osobisty i duchowe sprawy zaprzątną twoją uwagę. Zagłębisz się w lekturę, oczyścisz umysł i aurę. Dzięki temu staniesz się spokojniejszy i lepiej przygotowany do codziennych obowiązków. Merkury jednak nie pozwoli ci się nudzić. Odbędziesz interesujące podróże, poznasz inspirujących ludzi.

MIŁOŚĆ
W lipcu Merkury zachęci cię do robienia więcej rzeczy razem z partnerem. Nie zostawiaj go na dłużej, bo z nudów i samotności poszuka sobie nowego towarzystwa. W sierpniu Wenus romantycznym randkom i wyjazdowi tylko we dwoje. Nawet najbardziej racjonalne Panny będą złaknione czułych słów i gestów. Powiedź partnerowi, że ci na nim zależy, a znów będzie namiętnie i wspaniale. Przegonisz konkurencję i znów będziesz najważniejszy na świecie. Samotne Panny zamiast spędzać większość czasu w pracy lub kuchni, powinny zadbać o siebie i śmiało wyruszyć na miłosne łowy. Rozglądaj się w sklepie, na poczcie, a nawet w aptece. Od 7.08 Wenus sprzyja znalezieniu odpowiedniego partnera i rozrywkom. To najlepszy czas w roku, żeby zmienić swoje miłosne przeznaczenie.

RODZINA I PRZYJACIELE
Postanowisz na trochę wyłączyć się z towarzystwa, a więcej uwagi poświęcisz domowym sprawom. Wreszcie znajdziesz czas na swoje zainteresowania, medytację i magiczne rytuały. Na nowe znajomości także nie będziesz mieć ochoty. Dopiero od 7.08 Wenus  zachęci cię do aktywnego stylu życia. Imprezy, wyjścia do kina lub na koncert, będą bardzo udane. Musisz trochę odpocząć od domowych obowiązków.

PRACA I PIENIĄDZE
W pracy niewiele się będzie działo, a nawet jeśli wydarzy się coś nieprzewidzianego, to ty akurat będziesz gdzieś indziej. Różne konflikty i niesnaski teraz przycichną, choć w sierpniu ktoś może chcieć wyprowadzić cię z równowagi. Koniunkcja Merkurego od 20.08 sprzyja współpracy ze starszymi i ważnymi osobami oraz szukaniu lepszej pracy. Przez cały miesiąc wspierają cię Jowisz i Wenus. Inwestuj, oszczędzaj, rób wielkie plany, wykup ubezpieczenie, wystawiaj na sprzedaż lub kupuj, bo teraz masz szansę na duży zysk. Jowisz w trygonie do twojego znaku pomoże ci znaleźć dobre sposoby na ułatwienie sobie życia lub pozbycie się różnych zaległości.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale na sport zabraknie ci ochoty lub czasu. Jowisz i Wenus mogą sprawić, że zaczniesz mieć większy apetyty i przestaniesz trzymać się diety. Nie wystawiaj się więc na pokusy w ciastkarni i zadbaj o regularne zdrowe posiłki. Kupuj więcej owoców, pij soki warzywne, a na dobre ci to wyjdzie. Neptun może powodować kontuzje czy przeziębienia, uprawiaj więc sporty i spaceruj z umiarem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Wenus pomoże ci zadbać o zdrowie i wygodę. Wreszcie znajdziesz czas dla siebie i na swoje hobby. Rysuj, maluj, zgłębiaj ezoteryczną wiedzę.

URODZENI 1.09 – 10.09
Merkury sprzyja głębokim rozmowom, które podnoszą na duchu. Jeśli poczujesz przypływ nostalgii, obejrzyj ulubioną komedię lub spotkaj się z przyjaciółmi.

URODZENI 11.09 – 22.09
Jowisz sprawi, że pociągać cię będą wyjazdy, sztuka i zabawne towarzyskie sytuacje. Twoje żarty mogą być bardzo zaskakujące. Kto sądził, że zdążył poznać cię na wylot, ten może się teraz zdziwić.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer