Horoskop dla Panny na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2017 do 20.6.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź sobą

Po prostu bądź sobą i nie udawaj, że jest ci dobrze, jeśli czujesz inaczej. Jeśli czujesz, że powinieneś postąpić inaczej, niż wszyscy oczekują, to nie wahaj się o tym powiedzieć. Teraz wszystko można zmienić na lepsze!

Miłość
Słońce w kwadraturze pomoże ci jeszcze raz przemyśleć miłośne sprawi i w efekcie pozbyć się wielu miłosnych problemów i rozterek. Będziesz teraz bardziej ciekawy poglądów partnera, ale dyskusje między wami mogą być gorące. Od 6.06 Wenus znajdzie się w trygonie do twojego znaku, a to sprzyja długim rozmowom, ważnym ustaleniom, a także namiętności w sypialni.

Samotne Panny
od 6.06 będą bardzo chętne do zawierania nowych znajomości. Zwróć uwagę na swoje sny i przeczucia, bo w tym miesiącu intuicja jest twoim najlepszym drogowskazem.

Rodzina i przyjaciele
Musisz być samodzielny, bo bliscy nie będą teraz za bardzo skłonni do przejmowania się twoimi kłopotami. Ktoś może nie mieć dla ciebie zbyt wiele czasu lub nawet odmówi wykonywania twoich poleceń. Zamiast się dąsać, spróbuj to zrozumieć i nie poświęcaj się dla nich, tylko rób wszystko po swojemu. Od 6.06 Wenus znajdzie się w trygonie do twojego znaku i chętnie nadrobisz towarzyskie zaległości. Weekendy będą sprzyjać imprezom i sympatycznym zaproszeniom.

Kariera i pieniądze
Czeka cię teraz udany miesiąc, a zawodowe sprawy będą przebiegać szybko i bez większych problemów. Słońce i Merkury w kwadraturze do twojego znaku sprzyjają nauce, negocjacjom i publicznym wystąpieniom. Na szkoleniach czy naradach bądź życzliwy dla osób na niższych stanowiskach, a sporo się dowiesz na temat różnych plotek i zakulisowych układów. Warto też w wolnej chwili uporządkować papiery i rachunki. Od 6.06 w finansach sprzyja ci trygon Wenus. Teraz możesz łatwo znaleźć różne błędy, zaniedbania i wszystko szybko naprawić. Uda się coś kupić taniej, a zagubione lub opóźnione przelewy wreszcie trafią na twoje konto.

Zdrowie
Mars pomoże ci dbać o zdrowie i kondycję. Nabieraj sił, poznawaj nowe dyscypliny sportu. Uważaj jednak do 4.06, żeby przez ryzyko czy nadmierny wysiłek nie nabawić się kontuzji czy przeziębienia. Od 6.06 Wenus w trygonie do twojego znaku korzystnie wpłynie na zdrowie i humor. Jeśli chorujesz, poczujesz się lepiej.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.08 – 31.08

Słońce radzi trzymać nerwy na wodzy. Jeśli zaczniesz kogoś poganiać, to szybko stracisz pomocnika. Bądź samodzielny i nie wymagaj od ludzi za wiele.

URODZENI 1.09 – 10.09
Pluton doda ci wiary w siebie. Pokonasz kompleksy i trudności. Dasz sobie radę z trudnymi zadaniami, bo będziesz skoncentrowany na tym, co trzeba zrobić.

URODZENI 11.09 – 22.09
Wenus radzi ci częściej się uśmiechać, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Nie wszystko będzie zależało od ciebie, dlatego lepiej być miłym dla ludzi.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer