Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wodniku od 20.1.2023 do 18.2.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe plany i propozycje

Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprzyja szybkim, ale trafnym decyzjom. Będziesz się podobać, łatwo zyskasz uznanie, tylko postaraj się to zauważać. Korzystaj ze wsparcia ważnych osób i załatwiaj istotne dla ciebie sprawy, bo od 27.01 Wenus wspiera cię korzystnym trygonem.

MIŁOŚĆ
Od 27.01 Wenus w trygonie sprzyja miłosnym sprawom. Będzie miło i wygodnie, ale też bardzo namiętnie. Poczujesz się doceniany i chwalony, ale partner nie będzie się czepiał drobiazgów. Warto pobyć we swoje, zamiast umawiać się z tabunem przyjaciół na plotki lub uprawianie sportu. Saturn w kwadraturze sprawi, że trochę samotności we dwoje dobrze wam teraz zrobi. Przekonasz się, że nadal wiele was łączy i jest o czym rozmawiać. Samotne Skorpiony od 27.01 będą się jeszcze bardziej podobać. Masz szansę poznać kogoś interesującego w biurze lub urzędzie, albo w innych oficjalnych okolicznościach. Unikaj tylko zwierzeń na temat miłosnej przeszłości, a randki będą całkiem udane.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w kwadraturze sprawi, że popatrzysz na swój dom krytycznym wzrokiem. Coś będziesz chciał przestawić, zmienić i natychmiast przemalować na inny kolor. Nie bądź zbyt krytyczny wobec rodziny, bo ludzie to nie meble i nie da się ich zmienić w jedno popołudnie. Za to od 27.01 dzięki trygonowi Wenus twoje pomysły na zmianę fryzury lub stylu ubierania okażą się udane. Jednak kieruj się własnym gustem, a nie dobrymi radami przyjaciół. Ty sam wiesz, w czym ci najładniej i najwygodniej. W sprawach towarzyskich postawisz na rozwój starych znajomości. Na imprezach będziesz się doskonale bawić, ale ostrożnie ze zwierzeniami, żebyś nie padł ofiarą plotek lub nawet skandalu.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy więcej sukcesów, a dzięki kwadraturze Słońca twój autorytet wzrośnie. Współpracownicy będą się liczyć z twoimi decyzjami i opiniami. Od 27.01 Wenus w trygonie dba o twoje finanse. Spotkaj się z szefem lub inną wpływową osobą i otwarcie porozmawiaj o swoich szansach na awans. Mimo dobrej passy od 11.02 kwadratura Merkurego przestrzega przed plotkami i intrygami. Nie wyolbrzymiaj problemów i spokojnie rób swoje, a najlepiej na tym wyjdziesz. W weekendy odpocznij i spokojnie zastanów się, jak lepiej zaplanować różne wydatki. Okaże się, że ktoś zwróci ci długi lub ktoś bliski zdobędzie dodatkowe pieniądze. Nie uda ci się zaoszczędzić, bo kusić cię będą bardziej luksusowe zakupy, ale za to zrobisz sobie i innym mnóstwo przyjemności.
 
ZDROWIE
Słońce i Saturn w kwadraturach osłabiają twoją odporność na zaziębienia, dlatego dbaj o swoje zdrowie, a na zimowy spacer odpowiednio ciepło się ubierz. Od 11.02 Merkury w kwadraturze będzie cię namawiać na więcej ruchu, ale w sporcie unikaj nadmiernego ryzyka. To nie jest dobry czas, żeby uprawiać ryzykowne dziedziny sportu.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Słońce w kwadraturze do twojego dekanatu radzi ci, abyś pilnował spraw zawodowych. Ktoś może kombinować lub histeryzować i trzeba będzie szybko zareagować. Uda ci się w porę opanować trudną sytuację.
 
URODZENI 1.10 – 10.11
Uran w opozycji do twojego dekanatu sprawi, że ktoś znudzony własnym życiem może nagle zainteresować się twoimi sprawami i zacznie wygłaszać ci kazania. Na niedyskretne pytania lepiej wcale nie odpowiadać.
 
URODZENI 11.11 – 21.11
Saturn w kwadraturze do twojego dekanatu sprawi, że będziesz roztargniony, sprzyja też narzekaniu z byle powodu. Weź się w garść i poświęć najważniejszym obowiązkom choć trochę uwagi, bo sukces jest możliwy.
 


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer