Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wadze od 22.9.2016 do 22.10.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wenus doda ci czaru i powabu

Wykorzystaj swoje dyplomatyczne zdolności. Negocjuj i dyskutuj do skutku. Koniunkcje Merkurego i Wenus pomogą ci pozbyć się niechcianych zobowiązań i zapewnią ci uznanie. Słońce znajduje się w półsekstylu do twojego znaku i sprzyja spokojnej pracy oraz kończeniu starych spraw.

MIŁOŚĆ
Wenus w twoim znaku od 23.09 zapewni ci spokój w związku. Nie omawiaj tylko swoich miłosnych problemów przy dalszych znajomych lub współpracownikach, bo wszyscy będą strasznie ciekawi tego, co dzieje się w twoim prywatnym życiu. W weekendy zamiast sprzątać i gotować, postanowisz odpoczywać w towarzystwie ukochanej osoby. Obowiązki i krewni ze swoimi planami zagospodarowania ci weekendu nie zdołają popsuć ci randki.

Także samotne Skorpiony
będą zdecydowanie bronić się przed wścibskimi osobami. Koniunkcja Wenus sprzyja za to różnym tajemniczym flirtom przez Internet.

RODZINA I PRZYJACIELE
Trudno będzie ci się teraz zmusić do codziennych obowiązków, a o dodatkowych pracach czy remoncie nie będziesz chciał nawet rozmawiać. Chętnie za to urządzisz spotkanie dla swoich znajomych lub zorganizujesz wyjście do kina lub teatru. Merkury w koniunkcji do twojego znaku do 6.10 sprzyja odnawianiu starych, sympatycznych kontaktów. Saturn sprawi, że będziesz mniej wyrozumiały dla cudzych wad, ale tym razem powstrzymasz się od dyskusji. Ludzi nie zmienisz, a na ich przywary po prostu machniesz ręką w imię dobrej zabawy i mile spędzonego czasu.

PRACA I PIENIĄDZE
Merkury w koniunkcji do twojego znaku pomoże ci odróżnić prawdziwych przyjaciół od ludzi, na których nie można polegać. Mimo tego nie rób scen i trzymaj nerwy na wodzy. Półsekstyl Słońca nie sprzyja zawodowemu ryzyku. Lepiej siedzieć cicho, spokojnie robić swoje i nie zwierzać się ze swoich planów komuś, kto nade wszystko lubi intrygi. Teraz lepiej nie wysuwać się przed szereg, bo szef zleci ci jeszcze więcej obowiązków. Zajmij się za to zakupami i porządkami w finansach. Wenus w koniunkcji do twojego znaku sprzyja pomysłom na własny, dodatkowy biznes.

ZDROWIE
Czas o siebie zadbać, zamiast stawiać zdrowie na ostatnim miejscu. Merkury sprawi, że zaczniesz szukać różnych informacji o zdrowiu i naturalnych terapiach. Różne wzmacniające kuracje przetestujesz na sobie i dzięki temu będziesz w jeszcze lepszej formie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Neptun sprawi, że możesz być bardziej senny i zamyślony. Odpoczywaj, wysypiaj się i nie bierz sobie na głowę dodatkowych obowiązków.

URODZENI 1.10 – 10.11
Mars sprzyja szybkim decyzjom, ale też radzi ci bardziej dbać o zdrowie i bezpieczeństwo. W kuchni uważaj na noże, w pracy pamiętaj o zasadach BHP.

URODZENI 11.11 – 21.11
Merkury zachęca do bywania w towarzystwie, szukania nowych znajomych i dyskutowaniu. Daj się porwać natchnieniu i szukaj nowej inspiracji.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer