Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Raku od 21.6.2015 do 21.7.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ciesz się życiem!

Tegoroczne wakacje należą do ciebie! Nie zamartwiaj się tym, na co nie możesz nic poradzić i z optymizmem popatrz w przyszłość. Czeka cię udany miesiąc, a kłopotów będzie mniej niż do tej pory. Na wakacyjnych wyjazdach będziesz sypać dobrymi pomysłami na spędzenie wolnego czasu. W pracy okaże się, że twoje pomysły są dobre i możesz na nich sporo zarobić. Przy okazji pomożesz przyjaciołom i zyskasz w kimś oddanego pomocnika.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Korzystny wpływ planet w tym miesiącu powinien być przez ciebie konstruktywnie wykorzystany. Choć Saturn cofnął się do twojego znaku zodiaku i pozostanie w nim do 18.09, wykorzystaj jego wpływ na zakończenie lub doprowadzenie do końca trudnych, ale ważnych spraw. Uwierz w siebie i postaraj się zrobić coś ważnego, zastanów się co warto w życiu zmienić i podejmij mądre decyzje. Słońce czyni cię ambitnym i zdecydowanym, a w razie konfliktów dasz sobie łatwo radę z przeciwnikami, jednak swoje sprawy musisz tym razem wziąć we własne ręce. Szukaj więc okazji do wykazania się swoimi talentami, a na urlopie przez chwilę pomyśl, jak lepiej wykorzystać swoją wiedzę i talenty. Twoim sprzymierzeńcem będzie w tym miesiącu wielki optymizm, łatwo też zjednasz sobie innych ludzi. Jeśli szukać pomocników lub wspólników, to w tym miesiącu warto się za nimi energiczniej rozejrzeć. Pierwsza połowa lipca sprzyja też podróżom, szczególnie zagranicznym. Także znajomości zawarte z obcokrajowcami będą dla ciebie udane i niezwykle kształcące.

SAMOPOCZUCIE
W tym miesiącu będziesz niezwykle ciekawski, ruchliwy i optymistyczny. Siły cię nie opuszczą i będziesz w bardzo dobrej formie. Nie daj tylko namówić się do zbyt ryzykownych sportów przyjaciołom, którzy są ryzykantami i nie dbają o odpowiednie zabezpieczenia, bo możesz nabawić się kontuzji. W lipcu będziesz w doskonałym humorze, warto więcej się ruszać i pracować nad doskonałą formą. Trygon Marsa i Merkurego zapewni ci sukcesy i w sporcie, i w miłosnych podbojach.

MIŁOŚĆ

Zapowiada się udany miesiąc. Będziesz jednak tak zaaferowany różnymi ciekawymi historiami, że możesz nie zauważyć ważnych spraw, które dotyczą bliskiej ci osoby. Kwadratura Wenus do 19.07 nie sprzyja dobremu humorowi. Nawet jeśli nie będziesz miał powodów do narzekania, to i tak będziesz kręcić nosem i wybrzydzać w sprawach miłości. Żaden kandydat nie będzie dostatecznie inteligentny, dowcipny, bogaty i zaradny. Trudno ci będzie sprecyzować, co właściwie jest nie tak. Coś jednak zacznie ci się nie podobać w partnerze lub w kandydatach do twojego serca. Nie bądź aż tak surowy, bo twoje uwagi często nie będą miały uzasadnienia. Jeśli w ostatnich miesiącach zbyt wiele czasu poświęcałeś pracy, to teraz zapragniesz od wszystkiego uciec i wreszcie choć trochę odpocząć.

Dopiero w drugiej połowie lipca zapragniesz nadrobić towarzyskie zaległości, pociągać cię będą przygody i krótkie wyjazdy. Od 19.07 Wenus znajdzie się w sekstylu do twojego znaku zodiaku, co sprzyja powodzeniu w miłości.

Samotne Skorpiony będą myśleć o miłosnych przygodach podczas wakacyjnych wyjazdów. Druga połowa lipca szczególnie sprzyja namiętnym flirtom. Uważaj jednak, co i komu mówisz. Twoja pamięć do miłosnych obietnic będzie trochę zawodna, co może być powodem zabawnych nieporozumień.

Skorpiony w stałych związkach chętnie zajmą się wspólnymi sprawami, choć mogą być bardziej niż zwykle uparte i zazdrosne w forsowaniu swoich pomysłów. Dopiero po 24.06 nabierzecie prawdziwej ochoty na wakacyjne szaleństwa. Wyjazd, na jaki się zdecydujecie, będzie bardzo udany. Polecamy szczególnie egzotyczne kraje!

RODZINA
Ktoś będzie próbował narzucić ci rytm dnia, który ci nie odpowiada. Bądź rozsądny i znajdź umiar w kontaktach z ludźmi. Zdystansuj się do problemów bliskich, bo inaczej nie będziesz w stanie zorientować się, komu naprawdę warto pomóc, a komu nie. W weekendy zajmij się odrabianiem lekcji z dziećmi, po ciesz złamane serce przyjaciółki lub umów się na spotkanie ze znajomymi, którzy od dawna usiłują nawiązać z tobą kontakt. Któreś z nich może dać ci zawodową propozycję warta rozważenia.

PRACA I FINANSE
Trygon Słońca sprzyja zdobywaniu nowych informacji. Najważniejsze sprawy dziać się będą w pierwszym tygodniu lipca, bo od 8.07 Merkury przebywa w trygonie do twojego znaku. Będziesz zadawać ciekawe, a nawet nieraz trudne pytania przełożonym czy współpracownikom. Nie miej skrupułów i pamiętaj o maksymie, że kto pyta, nie błądzi. Możesz wytropić nieprawidłowość czy nawet zawodową aferę. Pamiętaj tylko, aby szef jako pierwszy poznał twoje rewelacje. Zwyczajne plotki i intrygi w czerwcu mogą rozpętać burzę, której ty sam możesz paść ofiarą.

Po 24.06, gdy Mars znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku, szef wymagać będzie od ciebie więcej, niż od innych współpracowników. Zdolność władania kilkoma językami, obsługa komputera czy umiejętności negocjacji i komunikacji mogą być nagle bardzo potrzebne. Nie wymiguj się i po prostu stań na wysokości zadania. Inaczej przełożeni poczują się zawiedzeni, a twoja pozycja zawodowa zostanie zachwiana. Na szczęście gwiazdy bardzo ci sprzyjają, wyjdziesz więc obronną ręką z każdej trudnej sprawy.

Choć w drugiej połowie lipca nie zapowiada się zbyt wiele nużących zadań i obowiązków, to uznasz, że szkoda ci czasu na lenistwo. Przypomnij sobie, czego od dawna chciałeś się nauczyć. Każde nowe umiejętności mogą podnieść twoją zawodową wartość. 19 lipca lipca przemyśl jeszcze raz ważne decyzje, jakie ostatnio podjąłeś. Być może zapomniałeś o ważnych szczegółach lub poparciu pewnej wpływowej osoby? Możesz być nerwowy i zapominalski, a także robić wokół siebie wiele niepotrzebnego zamieszania.

Poszukujący lepszej pracy
będą w dobrym humorze. Najciekawsze propozycje nadejdą z zagranicy lub od zagranicznych firm. Waszym atutem w tym miesiącu będą różne dodatkowe umiejętności i kursy, koniecznie dopiszcie je do swojego CV. Najlepsze dni na ważne rozmowy to czas po 8.07.

URODZENI 23.10 – 31.10
Chętnie wybierzesz się w wakacyjną podróż. Podczas niej możesz spotkać kilka niezwykle ciekawych osób, a nawet zawrzeć wielką przyjaźń. Bądź otwarty na nowe doświadczenia! W sprawach miłosnych polepszenie.

URODZENI 1.11 – 10.11

Możesz liczyć na ciekawe wydarzenia zawodowe. Być może ktoś ważny zwróci na ciebie uwagę lub niespodziewanie obdarzy cię ciekawym zadaniem. Nie obawiaj się odpowiedzialności, bo dzięki niej możesz awansować.

URODZENI 11.11 – 21.11

Będziesz doradzać ludziom, a nawet pomagać przyjaciołom. Pilnuj zawodowych spraw i dotrzymuj złożonych szefowi obietnic. W ten sposób zapracujesz na nagrodę, a nawet awans. Podczas weekendów odpocznij.

 


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer