Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Strzelcu od 22.11.2015 do 21.12.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zmiany na lepsze

W tym miesiącu staniesz się bardzo zdecydowany i pewny siebie. Nie zniesiesz sprzeciwu wobec ustalanych przez siebie planów. Będziesz wymagać, decydować i sprawdzać. Nie wahaj się przed rozpoczęciem porządków i zmian na lepsze.

Główne wydarzenia
Zapowiada się ciekawy miesiąc. Wydarzenia biec będą szybko, a ty będziesz musiał przystosować się do nowych okoliczności. Możesz zacząć przejmować się drobiazgami i sprawami, które po czasie wydadzą ci się błahe. Postaraj się tylko nie komentować publicznie cudzych wad, bo możesz zostać posądzona o wtrącanie się w cudze sprawy. Bądź życzliwy innym, a na pewno ci się to opłaci! Jeśli coś ci przeszkadza lub utrudnia realizację planów, to w grudniu będzie ci łatwiej się z tym uporać. Znajdziesz nowych sojuszników, odkryjesz skuteczniejsze metody działania. Pamiętaj też o pieniądzach! Miesiąc sprzyja udanym zakupom, poważniejszym inwestycjom i negocjowaniu oprocentowania w bankach.

Samopoczucie
W tym miesiącu możesz być nerwowy i niespokojny. Półsekstyl Słońca może sprawić, że będziesz roztargniony i zdezorientowany! Nie wyładowuj swojej złości na bliskich za to, że coś nie idzie po twojej myśli. Twoje decyzje i poglądy mogą stać się powodem większej rodzinnej dyskusji. Odrobina sprytu i uporu pomoże ci przeforsować swoje zdanie w każdej sprawie. Nie pozwól jednak aby inni ludzie decydowali za ciebie lub wypowiadali się w twoim imieniu, bo grozi to nieporozumieniami, a nawet awanturą. Szczęście sprzyja ci bardziej po 5.12, kiedy Wenus znajdzie się w twoim znaku. Uda ci się wtedy zaplanować świąteczne porządki i zakupy. Poczujesz poprawę nastroju i łatwiej będzie ci dogadać się z bliskimi osobami. Masz też dobry czas na robienie kontrolnych badań i analiz, a także dobieranie odpowiednich suplementów i lekarstw.

Miłość
W tej dziedzinie życie nie powinieneś narzekać na brak szczęścia. Jesienne wieczory sprzyjają romantycznym wyznaniom i wspólnej zabawie. Będziesz w dobrym nastroju, choć staniesz się także zazdrosny o kogoś, kto bardzo ci się podoba. Grudzień sprzyja towarzyskim imprezom, a także szalonym, podróżom. Po 5.12 staniesz się bardziej romantyczny i skryty.

Samotnym Skorpionom
szczęście najbardziej sprzyja w pierwszej połowie grudnia. Nadarzy się wtedy najwięcej okazji do zawarcia nowych znajomości. Po 5.12 możecie poznać kogoś interesującego dzięki pośrednictwu krewnych lub nawet sąsiadów. Znów wszystko będzie możliwe.

Skorpiony w stałych związkach
zapragną zaszyć się z ukochanym w domowym zaciszu i zająć się tylko sobą, z dala od wszystkich trosk i wścibskich krewnych. Po 5.12 czekają was wyjątkowo miłe chwile. Wykorzystajcie je i choć trochę odpocznijcie przed świątecznym zamieszaniem.

Kariera i pieniądze

Sprawy kariery będą zaprzątać cię bardziej niż w poprzednich miesiącach tego roku. Merkury sprawi, że sytuacja w pracy może zmieniać się bardzo szybko. Ważnych spraw i zleceń będzie więcej, ale przyjdą za nimi dodatkowe pieniądze i uznanie przełożonych. Półsekstyle Słońca oraz Marsa do twojego znaku sprawi, że powinieneś być ostrożny wobec konkurencji i nieszczerych współpracowników. Uważaj też na swoje słowa, bo niektóre z twoich wypowiedzi mogą wbrew twojej intencji obrazić osobę, od której coś ważnego zależy. Po 10.12, kiedy Merkury ustawi się w sesktylu do twojego znaku zodiaku wiele trudnych spraw będzie mogło się wyjaśnić. Niektórym osobom możesz wtedy powiedzieć wprost co o nich myślisz, nawet jeśli narazisz się przez to na towarzyskie problemy. Od 5.12 planeta Wenus znajdzie się w twoim znaku zodiaku. Będziesz mógł wtedy liczyć na pomoc przyjaciół i znajomych, którym sam kiedyś okazałeś wsparcie.

Poszukujący lepszej pracy w swoich wyborach będą kierowali się w tym miesiącu nie misją czy ideami, a pieniędzmi. Interesować się będą tylko takie stanowiska, które oferują ci porządną pensję. 25.11 mogą powrócić stare propozycje i pomysły. Po 10.12 bądź aktywny, bo szczęście ci sprzyja.

Nauka
Skorpionom, które się uczą lub studiują trudno będzie zmusić się do wysiłku. Opanuje was przedświąteczny nastrój, co nie sprzyja wytrwałej nauce. W dniach po 10.12 powodzenie sprzyja wam najbardziej. Małym kosztem zdobędziecie dobre oceny, warto więc przekonać się i trochę dłużej posiedzieć nad książkami.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 23.10 – 31.10

Merkury sprzyja nauce. Możesz teraz szybciej i łatwiej zdobyć potrzebne umiejętności. Po pracy wreszcie znajdziesz chwilę czasu na spokojną lekturę i własne przemyślenia. Skorpiony, które piszą blogi lub listy, będą bardzo pomysłowe, a ich powiedzonka będą chętnie cytowane.

URODZENI 1.10 – 10.11

Wenus sprzyja odnawianiu miłosnych uczuć. W weekendy nie bagatelizuj jednak spraw, które dotyczą wspólnych wydatków. Ta dziedzina waszego życia wymagać będzie dyplomacji. Zanim sam o czymś zdecydujesz, zapytaj o opinię.

URODZENI 11.11 – 21.11

Jowisz zapowiada spokojniejszy czas. Trudne sytuacje rozgrywać się będą bez twojego udziału. Będziesz mógł spokojnie zajmować się swoimi sprawami. Po pracy lub szkole planety pomogą ci nadrobić zaległości w spaniu i leniuchowaniu. Skorzystaj z pozytywnej energii i niczym się teraz nie martw.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer