Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2023 do 20.6.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Silni sojusznicy

Zrobi się spokojniej, ale nie uciekaj przed trudnymi zadaniami. Jowisz w opozycji pomoże ci postawić na swoim, zwłaszcza w pracy. Wenus w trygonie do 4.06 poprawi ci humor i przekona, że nie możesz dłużej czekać z przyjemnościami. Należy ci się impreza lub wyjazd, żeby odzyskać siły.

MIŁOŚĆ
Słuchaj pilnie swojego serca, a nie tego, co na temat twoich miłosnych wyborów mówią różni znajomi. Do 10.06 Pluton w kwadraturze sprawi, że wszyscy będą mieli dobre intencje, ale zaczną się za bardzo wtrącać, komentować, a nawet cię pouczać. A jako Skorpion, po prostu tego nie znosisz. Jowisz w opozycji radzi zorganizować randkę, nawet kosztem innych obowiązków. Zakupy nie uciekną, znajomi zaczekają, a miłość jednak okaże się najważniejsza. W czerwcu w miłości zrobi się spokojniej, ale Mars w kwadraturze sprawi, że drobne wady partnera mogą cię denerwować. Zamiast się tym martwić, zajmij się swoim hobby lub sportem. Samotne Skorpiony w maju mogą być nerwowe i mniej wyrozumiałe dla płci przeciwnej. Nudziarze nie mają u was żadnych szans. Jednak w czerwcu może się trafić ktoś interesujący i warto będzie zaryzykować wspólną kawę.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Rodzina będzie miała na ciebie duży wpływ, a ty będziesz chciał, żeby było wam wygodniej. Pozwolisz się łaskawie przekonać, że trzeba coś kupić lub gdzieś przestawić. W domu zrobi się spokojniej, ale Mars w kwadraturze sprawi, że pomysły sąsiadów mogą was trochę zaskoczyć. Zaczną się wtrącać w parkowanie czy sprzątanie. Nie denerwuj się, tylko uprzejmie zapytaj co właściwie chcą zrobić. Miej wpływ na różne proponowane w otoczeniu zmiany, a okaże się, że rzeczywiście wszystkim zacznie się żyć wygodniej. Jowisz w opozycji przyniesie też w tym miesiącu trochę wydatków, ale na zabawie nie ma co oszczędzać. Przyjaciele będą dla ciebie wsparciem i mogą mieć całkiem dobre pomysły na różne wyjazdy czy zajęcia związane z hobby.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Nudnych obowiązków będzie mniej i odetchniesz z ulgą. Postaraj się teraz zrobić coś dobrego dla innych, bądź życzliwy i bardziej pomocny. Drobne uprzejmości czasami się bardzo w pracy opłacają. Do 10.06 Merkury w trygonie pokaże Ci, czym warto się zajmować, żeby mieć więcej pieniędzy. Nie spiesz się i spokojnie rób swoje, bo teraz wszystko gładko pójdzie! Mars w kwadraturze mogą ujawnić się drobne konflikty ze współpracownikami, ale zdołasz się obronić przed krytyką, bo twoje pomysły będą po prostu lepsze.
 
ZDROWIE
Jowisz w opozycji poprawia Twoją odporność i zachęca do aktywnego odpoczynku i uprawiania sportu. Jednak w tym miesiącu kontroluj dietę. Możesz mieć większą ochotę na słodycze i różne niezdrowe przekąski, ale uratują Cię owoce. Mars w kwadraturze sprawi, że możesz być nerwowy, więc zadbaj o spokój i znajdź czas na relaks. Przyda ci się wyjazd lub chociaż spokojny weekend, żebyś mógł zregenerować siły po ostatnich miesiącach.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Jowisz w opozycji zapowiada udany miesiąc. Będziesz otwarty na nowe propozycje i szalone pomysły. Wolne chwile sprzyjają towarzyskim spotkaniom, a także udanym zakupom. Jeśli jesteś samotny, to możliwe są nowe, całkiem ciekawe znajomości.
 
URODZENI 1.10 – 10.11
Uran w opozycji sprawi, że będziesz musiał trochę popracować. Trzeba będzie zrobić rachunki lub porządki, ale uspokoisz się, kiedy się w tym uporasz. W wolnym czasie nie siedź w domu. Uprawiaj sport lub umawiaj się na spotkania z przyjaciółmi.
 
URODZENI 11.11 – 21.11
Będziesz częściej myśleć o rodzinie, ogarną cię emocje i wzruszenie z powodu czyjejś decyzji lub sukcesu. Jeśli krewni albo sąsiedzi się kłócą, postaraj się negocjować, ale nie bierz sobie na głowę cudzych kłopotów. Pamiętaj, że ty też musisz trochę odpocząć.
 


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer