Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Pannie od 23.8.2023 do 22.9.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Spełniaj marzenia

W tym astrologicznym miesiącu będziesz miał więcej czasu na zabawę i przyjemności. Planety pomogą ci szybko uporać się z obowiązkami. Słońce w sekstylu wszystko ułatwi. Wydarzenia ułożą się zgodnie z twoją wolą, a więc bądź dobrej myśli i ciesz się tym, co udało ci się osiągnąć.

MIŁOŚĆ

Będziesz zauważany wszędzie tam, gdzie się pojawisz. Planety bardzo sprzyjają teraz twoim związkom i miłości. Słońce w sekstylu uczyni cię dowcipnym i przebojowym, co sprzyja zdobywaniu popularności. Wenus w kwadraturze pomoże ci w miłosnych sprawach, a jeśli miałeś problemy lub kompleksy, to teraz uda się je przezwyciężyć. 
Samotne Skorpiony będą aktywnie szukać drugiej połowy i mają w tym miesiącu wielkie powodzenie. Nowe znajomości możecie zawrzeć w podróży lub przez przyjaciół. Być może ktoś, kto dotychczas był tylko znajomym, nagle ukaże się wam w zupełnie nowym świetle. Skorpiony w związkach będą wesołe i pewne swoich zalet. Teraz warto wyjeżdżać gdzieś we dwoje, wspólnie spędzać czas i odpoczywać. Najwięcej szczęścia macie od 15.09, kiedy to Merkury sprzyja przekonywaniu partnera do ważnych dla was spraw. Musicie jednak liczyć się z tym, że będzie trochę więcej rodzinnych obowiązków. 
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz mógł wreszcie odpocząć od stresów i zregenerować siły życiowe. Staniesz się spokojniejszy, bardziej wyrozumiały i serdeczny dla innych ludzi. Miesiąc sprzyja wyjazdom, miłości, ale też inwestowaniu pieniędzy w dom i wygodę. Szukaj pomysłu, jak uczynić codzienne życie milszym i wygodniejszym. Relacje z ludźmi też będą się dobrze układać. Jeśli jesteś samotny, poznawaj nowych ludzi, bo Jowisz w opozycji sprzyja udanym znajomościom i zawieraniu długoletnich przyjaźni. Unikaj tylko sąsiedzkich konfliktów, bo ich skutki będą się długo ciągnąć.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Nie rezygnuj z tego, co ci się należy i pokaż na co cię stać. Słońce będzie ci pomagać w zawodowych sprawach. Merkury także sprzyja awansowi i kierowaniu pracą innych, przyniesie ci szczęście do pieniędzy oraz ułatwi naukę. Dni od 15.09 przeznacz na projekty, które wymagają współpracy w innymi ludźmi. Merkury w ruchu prostym sprawi, że ludzie będą ci przychylni i uda się unikać konfliktów. Jednak za bardzo ambitne projekty nie ma się co zabierać, jeśli koniecznie nie trzeba. Wpływ Urana może przynieść ci pokusę wzięcia na swoje barki o wiele więcej, niż potrzeba. Dlatego lepiej rób to, co do ciebie należy i skup się na swoich korzyściach finansowych. Szukający lepszej pracy mają przed sobą bardzo dobry miesiąc, bo od 15.09 będziecie mogli liczyć na pomoc znajomych i przyjaciół. Zwróćcie uwagę na firmy związane z informatyką, telekomunikacją lub handlem.
 
ZDROWIE
Słońce będzie sprzyjać poprawie kondycji, uprawianiu sportu. Nie grożą ci teraz zdrowotne załamania ani przeziębienia. Merkury w sekstylu sprawi, że będziesz ruchliwy i energiczny. To dobry miesiąc, aby ćwiczyć, choćby jogę w domu. Dzięki temu będziesz miał lepszy humor. Jeśli cierpisz z powodu chorób, to twoje samopoczucie będzie się poprawiać. Będą to także dobre dni, aby zadbać o urodę. W zamieszaniu związanym z domowymi porządkami i zakupami pamiętaj o wyglądzie i modzie.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Twoje nowe pomysły wydadzą się ryzykowne, ale będą się podobać. Słońce sprzyja ciekawym dyskusjom i nawiązywaniu nowych znajomości. Uważaj tylko, aby na zakupach nie wydać zbyt wiele pieniędzy na rzeczy ładne, ale niepraktyczne. Panuj nad zachciankami.
 
URODZENI 1.10 – 10.11
Będziesz ze wszystkich żartować, a okazje do flirtów i kawałów pojawiać się będą na każdym kroku. Jeśli jednak ktoś jest obrażalski, to lepiej zostaw go w spokoju. A może zajmij się sztuką, Jowisz w opozycji zapewni ci natchnienie i pomoże łamać schematy.
 
URODZENI 11.11 – 21.11
Uran w opozycji przyniesie ciekawe tematy do dyskusji. Jednak jeśli chcesz odnieść sukces, nie możesz się ciągle rozpraszać. Zajmij się tym, co najważniejsze, a będą efekty. 
 


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer