10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Byku od 19.4.2016 do 19.5.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź odpowiedzialny

Czeka cię teraz więcej obowiązków. Poczujesz się odpowiedzialny za innych ludzi. Wszyscy będą liczyć, że wskażesz im kierunek i powiesz, co mają robić. Nie zawiedź zaufania, ale pamiętaj o swoich korzyściach.

Miłość

Słońce i Wenus w opozycji do twojego znaku zapowiadają miłosną rewolucję. Koniec z fochami, półsłówkami i tajemniczymi minami. Otwarcie powiesz, co ci się podoba, a co trzeba zmienić – oczywiście dla wspólnego dobra. Jeśli jest źle, to albo się zdecydowanie poprawi, albo zaczniesz rozglądać się za walizkami do pakowania. Na szczęście Jowisz w sekstylu do twojego znaku powstrzyma cię przed złymi decyzjami. Podsunie ci sprytne rozwiązania aby partner był zadowolony, a sytuacja była w pełni pod twoją pełną kontrolą.

Samotne Skorpiony będą w dobrym humorze. Warto udać się na rekonesans w miejsce, gdzie przebywa płeć przeciwna. Siłownia, basen, bieganie w parku połączyły niejedno udane małżeństwo. Rozglądaj się bacznie podczas pełni Księżyca 21-23.04, czeka cię dużo wzruszeń i emocji.

Rodzina i przyjaciele
Pokusa wielkiego przemeblowania znów chodzi ci po głowie? Nie możesz patrzeć na wypłowiałe tapety i nabrałeś nowej energii zimie? Jeśli tak, to teraz czas na szybką akcję. Jeśli w tym miesiącu zdecydujesz się na drobne remonty lub przestawianie mebli, prace pójdą bardzo szybko. Pamiętaj tylko, że dopóki ty rządzisz, powodzenie gwarantowane! Wenus w opozycji do twojego znaku pomoże ci zapędzić bliskich do pomocy.

Kariera i pieniądze

Ktoś się spóźni, ktoś podpadnie szefowi, ale ciebie nie spotkają przykrości. Od 28.04 Merkury zadba, abyś się tak bardzo w swojej pracy nie nudził. Petenci będą uprzejmi, klienci weseli i czas w pracy ci szybko zleci. To dobry miesiąc, aby zapisywać się na szkolenia lub zaczynać kurs obcego języka. Mimo dobrej passy nie zostawiaj spraw na ostatnią chwilę, bo pod sam koniec tygodnia mogą wyjść na jaw drobne zaległości, będzie też więcej ważnych spotkań lub narad z wpływowymi osobami. Wenus w opozycji od 30.04 sprzyja większym zyskom i wygranym.

Zdrowie
Będziesz się dobrze czuł, ale lepiej nie porywaj się na zbyt męczące prace fizyczne. Musisz znaleźć czas na regenerację organizmu. Zamiast brać się za tysiąc nowych spraw, porządnie się wyśpij, a będziesz we wspaniałej formie.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 23.10 – 31.10

Słońce sprzyja sukcesom, dlatego nie odkładaj żadnych ważnych spraw na później, bo łatwo osiągniesz sukces.

URODZENI 1.10 – 10.11

Jowisz pomoże ci bronić każdej słusznej sprawy, ale nie bądź teraz mściwy ani złośliwy. Szlachetność i cierpliwość to klucz do sukcesu.

URODZENI 11.11 – 21.11

Wenus sprzyja zawieraniu ciekawych znajomości, dlatego przyjmuj zaproszenia na służbowe bankiety i spotkania. Łatwiej ci będzie zjednać sobie sympatię kogoś, z kim później załatwiać będziesz ważne interesy.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer