Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Strzelcu od 21.11.2016 do 20.12.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź w kontakcie

Słońce w półsekstylu do twojego znaku pomaga zapanować nad bałaganem w pracy i w domu. Dzięki Merkuremu na wszystko będziesz mieć dobre pomysły i celną odpowiedź. Nie wyłączał telefonu, bo zapowiada się mnóstwo towarzyskich atrakcji. Poflirtujesz i wybawisz się za wszystkie czasy.

MIŁOŚĆ
Skorpiony w związkach będą zadowolone ze swojego miłosnego życia, a partner nie będzie sprawiał problemów. Wspólne wyjście na tańce najlepszy sposób na odstresowanie się. Udadzą się wyjazdy, a towarzyskie imprezy będą pełne sympatycznych ludzi.
Sekstyl Wenus do twojego znaku od 3.12 sprzyja też wprowadzaniu korzystnych zmian w wyglądzie. Idź do fryzjera i przekonaj się, że modne cięcie sprawi, że ubędzie ci dziesięć lat.

Samotne Skorpiony
wreszcie pozbędą się wspomnień o dawnych romansach. Wenus w sekstylu sprzyja romantycznym znajomościom, flirtom i odkrywaniu, że znów jest wszystko możliwe. Mars w kwadraturze ostrzega jednak, żeby dać drugiej stronie szansę na pokazanie się w lepszym świetle, zanim go skreślisz pod byle pozorem.

RODZINA I PRZYJACIELE
Merkury sprawi, że znajomi i sąsiedzi chętnie cię odwiedzą, nawet bez zapowiedzi. Bądź gościnny, ale pamiętaj o swoich własnych planach. W tym miesiącu twój dom powinien służyć odpoczynkowi i rodzinie, a nie załatwianiu różnych cudzych  interesów. Relaks na kanapie niech będzie twoim priorytetem. Nie musisz być dla wszystkich uczynny i gotowy na każde skinienie. W grudniu Wenus sprzyja spotkaniom z rodzicami i starszymi krewnymi. Uda ci się przekonać och do mądrego pomysłu lub powstrzymasz ich przed niepotrzebnymi zakupami.

PRACA I PIENIĄDZE
Ty będziesz w porządku, ale inni współpracownicy mogą sprawiać kłopoty. Spóźnienia lub zguby mogą być w tym tygodniu trochę dokuczliwe. Sam pilnuj tych spraw, od których zależy twoje dobre imię. Sekstyl Merkurego do twojego znaku od 3.12 sprzyja zdobywaniu uznania, a sekstyl Plutona pomoże ci nad wszystkim zapanować. Tam, gdzie chodzi o pieniądze, będziesz krytyczny i bardzo spostrzegawczy. Sekstyl Wenus do 7.12 bardzo ci sprzyja. Szukaj oszczędności, sprzedaj nieużywane rzeczy, negocjuj ceny. Półsekstyl Słońca pomaga szybko zdobyć gotówkę na zakup czegoś, o czym od dłuższego czasu marzysz.

ZDROWIE
Mars doda ci sił. Miesiąc bardzo sprzyja pielęgnowaniu urody i uprawianiu sportu. Czy podczas marszu z kijkami do nordic walking, czy na basenie, szybko nabierzesz siły i sprężystości. Warto się trochę zmęczyć dla pięknego wyglądu! Masz też dobry czas na robienie kontrolnych badań i analiz, a także dobieranie odpowiednich suplementów i lekarstw.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Merkury sprzyja nauce. Możesz teraz szybciej i łatwiej zdobyć potrzebne umiejętności. Po pracy wreszcie znajdziesz chwilę czasu na spokojną lekturę i własne przemyślenia. Skorpiony, które piszą blogi lub listy, będą bardzo pomysłowe, a ich powiedzonka będą chętnie cytowane.

URODZENI 1.10 – 10.11
Wenus sprzyja odnawianiu miłosnych uczuć. W weekendy nie bagatelizuj jednak spraw, które dotyczą wspólnych wydatków. Ta dziedzina waszego życia wymagać będzie dyplomacji. Zanim sam o czymś zdecydujesz, zapytaj o opinię.

URODZENI 11.11 – 21.11
Słońce zapowiada spokojniejszy miesiąc. Trudne sytuacje rozgrywać się będą bez twojego udziału. Będziesz mógł spokojnie zajmować się swoimi sprawami. Po pracy lub szkole planety pomogą ci nadrobić zaległości w spaniu i leniuchowaniu. Skorzystaj z pozytywnej energii i niczym się teraz nie martw.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer