Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Słońce ochroni cię przed wrogami

Skoncentruj się na jasnej stronie życia. Potrzebujesz teraz więcej miłości i radości. Ludzie będą ci przychylni, łatwo wyjaśnisz różne nieporozumienia i znajdziesz dobre tematy do żartów. Trygony Słońca i Merkurego przyspieszą wiele ważnych spraw.

MIŁOŚĆ
Czeka cię miesiąc pełen towarzyskich sukcesów. Wenus w opozycji do twojego znaku do 5.07 zadba o to, abyś był wszędzie zapraszany i mile widziany. Samotne Skorpiony rzucą się w wir imprez, grillów i towarzyskich spotkań. Będziesz się wszystkim podobać i nie zabraknie ci pewności siebie. Nowe znajomości, jakie teraz zdobędziesz, rozgrzeją twoje serce, ale słuchaj intuicji. Unikaj pośpiechu i nie oświadczaj się po pierwszej randce. Daj sobie i drugiej osobie czas, aby wszystko mogło się spokojnie rozwinąć. Także Skorpiony w stałych związkach będą rządzić partnerem, wydarzą polecenia i zdziwią się, że nie są one natychmiast realizowane. Zwolnij tempa, bo inaczej partner naburmuszy się i będzie miał do ciebie pretensje. Trygon Marsa sprawi, że uda się pokojowo zakończyć nawet najbardziej zagorzałe spory.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nadejdzie sporo ciekawych wiadomości i zaproszeń na rodzinne lub towarzyskie spotkania. Twój dom pełen będzie przyjaciół, bo opozycja Wenus sprzyja towarzyskiej aktywności. W każdej trudnej sprawie można będzie na ciebie liczyć, każdego ugościsz i nakarmisz. Możesz także pośredniczyć między skłóconymi osobami. Dasz sobie radę, ale nie daj się wplątać w konflikty, które wcale cię nie dotyczą. W lipcu będziesz bardziej niż zwykle hojny i wyrozumiały dla domowników, a ktoś nawet dostanie swój upragniony prezent.

PRACA I PIENIĄDZE
Możesz liczyć nie tylko na swoją przedsiębiorczość, ale i na swój urok osobisty. Ze wszystkimi staraj się dobrze żyć, a będzie ci się dobrze wiodło i nikt w pracy nie podstawi ci teraz nogi. Szef może nagle zacząć wymagać od ciebie trochę więcej niż zwykle, ale to ci się teraz może opłacić. Nie zgłaszaj się na ochotnika do zbyt męczących i nudnych projektów. Wytrwałość nie będzie twoją mocną stroną, ale jakaś nowa dziedzina może okazać się twoją pasją. Wenus nie pozwoli ci na finansowe braki. Uważaj jednak na wakacjach, bo Mars może narazić cię na małe kradzieże. Pilnuj więc portfela i nie udzielać pożyczek nowo poznanym osobom.

ZDROWIE
Nic nie będzie ci teraz zagrażać, ale jeśli masz kłopoty z ciśnieniem, to unikaj nadmiaru kawy. Potrzebujesz więcej ciszy i spokoju. Wietrz sypialnię i unikaj stawiania w niej sztucznych kwiatów i kadzidełek, a będziesz dobrze sypiał. Trygon Marsa pozwoli ci szybko wrócić do formy po chorobie lub okresie sportowego przestoju.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Słońce sprzyja rozrywce i sztuce. Chętnie wybierzesz się na wystawę, koncert lub do teatru. Szukaj nowych trendów!

URODZENI 1.10 – 10.11
Wenus radzi częściej odpoczywać. Nie bierz na siebie zbyt wiele, unikaj wplątywania się w cudze problemy. Masz teraz mniej energii, dlatego lepiej uważać.

URODZENI 11.11 – 21.11
Merkury obudzi twoją ciekawość, przyniesie ci zaproszenia na ciekawe spotkania. Bywaj wśród ludzi i nawiązuj nowe znajomości. Będziesz wszędzie mile widziany, łatwo zakończysz różne stare konflikty.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer