Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wodniku od 20.1.2018 do 18.2.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź uparty

Nie rezygnuj ze swoich planów, bo możesz zyskać od ludzi wiele pomocy i wsparcia. Miesiąc sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi. W miłości czeka cię czas pełen pokus! Będziesz cieszyć się wielkim powodzeniem. Kwadratura Wenus i Słońca może cię skłaniać do rozrzutności. Sprawdzaj dokładnie sumy podczas robienia rachunków i płacenia w sklepie.

MIŁOŚĆ i RODZINA
Miesiąc sprzyja naprawianiu ważnych dla ciebie rodzinnych relacji. Znajdź czas na rodzinne spotkanie. Jeśli miałeś komuś coś za złe, teraz warto wyciągnąć rękę na zgodę. Także przyjaciele nie opuszczą cię teraz w potrzebie i będziesz mógł liczyć na ich towarzystwo. Słuchaj pilnie zwierzeń i bądź wyrozumiały.

W lutym zerwij kontakty z kimś, kto cię niszczy i nie życzy ci dobrze. Wprowadź w życie radykalne zmiany i nie idź na kompromis. Teraz masz szansę na pozytywne zmiany. W twoim związku wydarzy się coś ważnego, nie przegap tego! Od 11.02 samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie. Twoje dobre rady i doświadczenie przydadzą się komuś, kto nie radzi sobie z kłopotami, ale zwykle wstydzi się do tego przyznać.

PRACA I PIENIĄDZE
Poczujesz, że za sprawą kwadratury Słońca obowiązków coraz więcej, a czasu mamy coraz mniej! Może być nerwowo, szczególnie do 26.01, kiedy Mars jest w twoim znaku. To bardzo dobry miesiąc, aby załatwiać sprawy urzędowe, a w pracy szukać pomocników i sojuszników.

Koniunkcja Jowisza pomaga inwestować w wygodne życie. Dlatego chętnie kupisz coś do domu, odnowisz wyposażenie kuchenne lub wybierzesz się po nowy komputer lub telefon. Koniec miesiąca szczególnie sprzyja udanym inwestycjom. Łap okazje i szukaj przecen.

ZDROWIE
Jowisz w twoim znaku zapewni ci szybką regenerację czy powrót do zdrowia, a także da nadzieję na skuteczne kuracje. Zadbaj o swoje zdrowie i dietę, ale nie męcz się na siłowni, jeśli za tym nie przepadasz. Nawadniaj organizm i unikaj za dużej ilości mięsa, bo organizm potrzebuje oczyszczenia. Szybko wyleczysz przeziębienie, jeśli zastosujesz się do porad lekarza.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Bardzo przejmiesz się cudzymi problemami, postanowisz natychmiast pomóc i coś dobrego zrobić. Właśnie na ciebie teraz można liczyć. Miesiąc sprzyja także zawieraniu nowych znajomości. Pogódź się z kimś, kogo ostatnio nie lubiłeś, a zyskasz opinię osoby szlachetnej i sprawiedliwej.

URODZENI 1.10 – 10.11
Intuicja cię nie zawiedzie. Miej się na baczności, jeśli ktoś zaproponuje ci nowy i bardzo ryzykowny interes. Lepiej zająć się miłością i sprawami towarzyskimi. Od 11.02 Wenus sprzyja randkom i zawieraniu ciekawych znajomości. Jeśli jesteś samotny, bacznie rozglądaj się dookoła!

URODZENI 11.11 – 21.11
Trzeba będzie załatwić trochę ważnych spraw: wybrać się na zakupy, odwiedzić krewnych, umyć okna. Nie przesadzaj z marudzeniem i narzekaniem, bo możesz popsuć bliskim humor. Uporaj się szybko z najważniejszymi obowiązkami, potem odpocznij zamiast zamęczać się myślami, że tyle jeszcze wypadałoby zrobić przed nadejściem wiosny.Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer