Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2015 do 20.6.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Załatwisz ważne sprawy, pozbędziesz się zaległości

Miesiąc sprzyja zawodowym sukcesom. Pokonasz konkurencję, postawisz na swoim i zasłużysz na same pochwały. W weekendy zadbaj o zdrowie i urodę, należy ci się nagroda za wszystkie trudy! Zadbaj przede wszystkim o siebie, a innym ludziom nie obiecuj więcej, niż jesteś w stanie spełnić. Twój sukces zależy teraz od wytrwałości i umiejętności koncentracji na tym, co najważniejsze. Będziesz dociekliwy i uparty.

POZYCJE PLANET
Słońce i Merkury znajdują się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku. Sprawią, że będziesz dociekliwy i pracowity. Będzie można na ciebie liczyć w każdej sytuacji. Wenus ułatwi ci pracę i korzystnie wpłynie na zdrowie. Sekstyl Plutona pomoże ci odkryć cudze sekrety. Kwadratura Jowisza nadal sprzyja poznawaniu ciekawych ludzi i zdobywaniu uznania. Przyjmuj zaproszenia, występuj na zebraniach i nie wstydź się swoich dokonań. Saturn, który znajduje się w półsekstylu, pomaga ci rozprawiać się z zaległościami.

MIŁOŚĆ

Wenus sprawi, że w tym miesiącu będziesz potrzebować więcej czułości i emocjonalnego wsparcia. Zacznij mówić głośno o swoich potrzebach, nie wstydź się swoich uczuć.  Szczęście ci sprzyja, ale nie jest to dobry czas na romans w pracy. Plotki na ten temat powstaną szybciej, niż myślisz! Skorpiony w stałych związkach chętnie zajmą się wspólnymi sprawami. W zamian czeka je nagroda: romantyczny wyjazd lub czułe słowa uznania. Jeśli jednak czujesz się niekochany, to w tym miesiącu możesz podjąć trudne, ale potrzebne decyzje.

Samotne Skorpiony będą ostrożne i nie będą miały czasu dla swoich wielbicieli. Dopiero w czerwcu Wenus przyniesie wam więcej ochoty na towarzyskie spotkania. Warto się gdzieś wybrać, bo nawet jeśli nikogo nie poderwiecie, to i tak będziecie się bardzo dobrze bawić.

RODZINA I PRZYJACIELE
Zajmij się swoim hobby, a miesiąc spędzisz miło i spokojnie. Na plotki o miłosnych przygodach krewnych lub bliskich przyjaciół nie reaguj, bo raczej nie będą prawdziwe. Powstrzymaj się od komentarzy, bo sprawy szybko się wyjaśnią i same poukładają.
W czerwcu możesz liczyć na wyjaśnienie rodzinnych nieporozumień i sympatyczne towarzyskie spotkania. Być może będziesz musiał komuś pomóc lub doradzić. Zrób co w twojej mocy, ale nie poświęcaj się za bardzo, bo ty też masz prawo do weekendowego odpoczynku.

PRACA I NAUKA
Uwierz w siebie, bo Jowisz i ciebie zadba. Będziesz miał teraz dobre pomysły i cierpliwość. W sprawach zawodowych nie powinno być teraz przykrych niespodzianek. Miesiąc sprzyja zdobywaniu nowych sprzymierzeńców. W czerwcu broń się przed atakami konkurencji i nie daj się zaskoczyć komuś, kto może cię krytykować. Reaguj ze spokojem, ale stanowczo, a wrogowie szybko przed tobą uciekną. 2.06 dyskretnie zorientuj się, jakie są plany twojego szefa. Być może zdobędziesz informacje, które pozwolą ci już teraz przygotować się do nowej i zaskakującej sytuacji.

Poszukujący lepszej pracy będą wykorzystywać znajomości, plotki i różne tajemnicze układy. Nie zabrnij tylko zbyt głęboko w spiski i intrygi, bo przegapisz bardzo dobrą i w pełni oficjalną propozycję. Po 5.06 sprzyja ci szczęście podczas rozmów kwalifikacyjnych. Wpływ Wenus sprawi, że wywrzesz na wszystkich bardzo dobre wrażenie.

Skorpiony, które się uczą lub studiują będą rozwijać swoje prywatne zainteresowania. Oceny nie będą się liczyć tak mocno, jak zaspokojenie własnej ciekawości. Zaczniesz więcej czytać, oglądać i porównywać ze sobą różne źródła.

FINANSE
Jeśli szukasz lepszej pracy lub marzysz o rozkręceniu swojego biznesu, to właśnie w tym miesiącu Jowisz i Słońce będą sprzyjać interesującym propozycjom. Warto pilnować swoich interesów i inwestować w przyszłość. Szukaj korzystnych okazji. Współpraca z ludźmi w czerwcu przyniesie ci korzyści, ale jeśli się z kimś umawiasz na wspólną pracę, to od razu podziel obowiązki. Z leniwymi osobami nie opłaci się wchodzić w spółki, nawet jeśli są twoimi przyjaciółmi.

URODZENI 23.10 – 31.10
Będziesz czujny i ostrożny, trudno cię będzie oszukać. Odkryjesz sekret lub zapobiegniesz zawodowym problemom. W czerwcu ogarnie cię rewolucyjny nastrój. Wykorzystaj okazję, aby zdobyć ciekawe wiadomości. W weekendy zapragniesz wreszcie bawić się i odpoczywać w towarzystwie ukochanej osoby. Obowiązki mogą trochę poczekać.

URODZENI 1.11 – 10.11
Nie omawiaj swoich miłosnych problemów przy dalszych znajomych lub współpracownikach, bo wszyscy będą ciekawi tego, co robisz w sypialni. Lepiej przypomnij sobie o niektórych zaległych sprawach służbowych, negocjuj i pilnuj swoich interesów. Umowa lub interes, który odłożyłeś na bok, nagle zacznie przynosić większe korzyści.

URODZENI 11.11 – 21.11

Będziesz osobiście doglądać wszystkich ważnych spraw, zrobisz rachunki i porządki. Dobrze na tym wyjdziesz, bo unikniesz przykrości i w porę zapobiegniesz trudnym sytuacjom. Miesiąc bardzo sprzyja negocjacjom, umowom i pokojowemu rozwiązywaniu sporów. Możesz teraz liczyć na pomoc ważnej osoby, nie zawiedź więc jej zaufania.
 


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer