Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Strzelcu od 22.11.2014 do 21.12.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz pewny siebie i zdecydowany

W tym miesiącu staniesz się bardzo zdecydowany i pewny siebie. Nie zniesiesz sprzeciwu wobec ustalanych przez siebie planów. Będziesz wymagać, decydować i sprawdzać. Nie wahaj się przed rozpoczęciem porządków i zmian na lepsze.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Zapowiada się ciekawy miesiąc. Wydarzenia biec będą szybko, a ty będziesz musiał przystosować się do nowych okoliczności. Możesz zacząć przejmować się drobiazgami i sprawami, które po czasie wydadzą ci się błahe. Postaraj się tylko nie komentować publicznie cudzych wad, bo możesz zostać posądzona o wtrącanie się w cudze sprawy. Bądź życzliwy innym, a na pewno ci się to opłaci! Saturn do 23.12 przebywa w twoim znaku zodiaku, zmobilizuj się i podołaj obowiązkom, a nagroda za twoje wysiłki przyjdzie już wkrótce.

Uwierz w swoje siły. Jeśli coś ci przeszkadza lub utrudnia realizację planów, to od 10.12 dzięki dobroczynnemu wpływowi Wenus będzie ci łatwiej się z tym uporać. Znajdziesz nowych sojuszników, odkryjesz skuteczniejsze metody działania. Pamiętaj też o pieniądzach! Miesiąc sprzyja udanym zakupom, poważniejszym inwestycjom i negocjowaniu oprocentowania w bankach.
 
SAMOPOCZUCIE
W tym miesiącu możesz być nerwowy i niespokojny. Sekstyl Marsa do 4.12 pogania cię i namawia do ryzyka. Półsekstyl Słońca sprzyja za to uporowi! Nie wyładowuj swojej złości na bliskich za to, że coś nie idzie po twojej myśli. Twoje decyzje i poglądy mogą stać się powodem większej rodzinnej dyskusji. Odrobina sprytu i uporu pomoże ci przeforsować swoje zdanie w każdej sprawie. Nie pozwól jednak aby inni ludzie decydowali za ciebie lub wypowiadali się w twoim imieniu, bo kwadratura Marsa od 5.12 grozi nieporozumieniami, a nawet awanturą. Szczęście sprzyja ci bardziej do 9.12, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu do twojego znaku. Uda ci się wtedy zaplanować świąteczne porządki i zakupy. Poczujesz poprawę nastroju i łatwiej będzie ci dogadać się z bliskimi osobami.

MIŁOŚĆ
W tej dziedzinie życie nie powinieneś narzekać na brak szczęścia. Jesienne wieczory sprzyjają romantycznym wyznaniom i wspólnej zabawie. Będziesz w dobrym nastroju, choć staniesz się także zazdrosny o kogoś, kto bardzo ci się podoba. Pierwsza połowa grudnia sprzyja towarzyskim imprezom, a także szalonym, podróżom. Po 10.12 staniesz się bardziej udomowiony i spokojny.

Samotnym Skorpionom szczęście najbardziej sprzyja w drugiej połowie grudnia. Nadarzy się wtedy najwięcej okazji do zawarcia nowych znajomości. Po 28.11 możecie poznać kogoś interesującego dzięki pośrednictwu krewnych lub nawet sąsiadów.

Skorpiony w stałych związkach zapragną zaszyć się z ukochanym w domowym zaciszu i zająć się tylko sobą, z dala od wszystkich trosk i wścibskich krewnych. W grudniu czekają was wyjątkowo miłe chwile. Wykorzystajcie je i choć trochę odpocznijcie przed świątecznym zamieszaniem.

PRACA I FINANSE
Sprawy kariery będą zaprzątać cię bardziej niż w poprzednich miesiącach tego roku. Merkury do 28.11 będzie przebywać w twoim znaku, a sytuacja w pracy może zmieniać się bardzo szybko. Ważnych spraw i zleceń będzie więcej, ale przyjdą za nimi dodatkowe pieniądze i uznanie przełożonych. Półsekstyl Słońca oraz sekstyl Marsa (do 4.12) do twojego znaku sprawi, że powinieneś być ostrożny wobec konkurencji i nieszczerych współpracowników. Uważaj też na swoje słowa, bo niektóre z twoich wypowiedzi mogą wbrew twojej intencji obrazić osobę, od której coś ważnego zależy.

Po 10.12, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu do twojego znaku, wiele trudnych spraw będzie mogło się wyjaśnić. Niektórym osobom możesz wtedy powiedzieć wprost co o nich myślisz, nawet jeśli narazisz się przez to na towarzyskie problemy. Przez cały czas Jowisz znajduje się w kwadraturze do twojego znaku. Będziesz mógł liczyć na pomoc przyjaciół i znajomych, którym sam kiedyś okazałeś wsparcie.

Poszukujący lepszej pracy w swoich wyborach będą kierowali się w tym miesiącu nie misją czy ideami, a pieniędzmi. Interesować się będą tylko takie stanowiska, które oferują ci porządną pensję. Przed 28.11 mogą powrócić stare propozycje i pomysły. Bądź aktywny, bo szczęście ci sprzyja.

Skorpiony, które się uczą lub studiują, trudno będzie zmusić się do wysiłku. Opanuje was przedświąteczny nastrój, co nie sprzyja wytrwałej nauce. W grudniu powodzenie sprzyja wam najbardziej. Małym kosztem zdobędziecie dobre oceny, warto więc przekonać się i trochę dłużej posiedzieć nad książkami.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer