Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Pannie od 22.8.2016 do 22.9.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przypływ sił

Poczujesz przypływ odwagi i sił życiowych, w pracy warto zacząć coś nowego. Zapomnij o niepowodzeniach i kompleksach. Wenus sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, którym będziesz pomagać i doradzać.

MIŁOŚĆ
Powodzenie ci sprzyja i nie musisz teraz o nic się martwić. Chętnie przychylisz nieba ukochanej osobie, ale Merkury sprawi, że wszystko będziesz chciał robić po swojemu. Lepiej zapytaj o zdanie, zanim kupisz coś drogiego! Nie bądź też zazdrosny i nie daj się wciągnąć w niepotrzebne kłótnie, bo popsujesz atmosferę w związku.

Samotne Skorpiony będą zmienne w miłości i bardzo niezdecydowane. Nie pytaj przyjaciół, co masz zrobić, tylko słuchaj swojego serca. Mars sprawi, że niektóre osoby zaczną cię denerwować, zwłaszcza jeśli lubią wtrącać się w nie swoje sprawy.

RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz musiał sam przypilnować różnych terminów i zobowiązań, które dotyczą bliskich krewnych. Dzięki temu wspólne sprawy potoczą się w dobrym kierunku. Twoje pomysły mogą się teraz bardzo wszystkim przydać, dlatego pomagaj krewnym lub przyjaciołom, którzy szukają pracy lub sposobu na rozwiązanie kłopotów. W weekendy łatwo dasz się namówić przyjaciołom na trochę rozrywki. Warto iść na imprezę, wystawę lub zorganizować krótką wycieczkę.

PRACA I PIENIĄDZE
Słońce i Merkury radzą ci, abyś współpracował z ludźmi, ale jednocześnie dbał o sympatyczną atmosferę. Plotek i intryg nie bierz sobie do serca, unikaj prowokacji i dla wszystkich wokoło bądź po prostu uprzejmy. Wszystko się uda załatwić, jeśli tylko nie będziesz się spieszyć i denerwować. Sekstyl Merkurego pomoże ci renegocjować ważne umowy i znów wrócić do spraw, które sprawiały wszystkim trudności. Wreszcie znajdą się różne zagubione dokumenty, a urzędnicy wydadzą przychylne dla ciebie decyzje.

ZDROWIE
Słońce będzie dodawało ci energii, ale radzi unikać ryzyka. Znajdź czas aby wreszcie trochę odpocząć i zajmij się swoim wyglądem. Idź do kosmetyczki lub fryzjera, nie żałuj sobie pieniędzy na modne kreacje czy eleganckie dodatki.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Słońce przekona cię, że zmiany się opłacają. Postanowisz mocno stanąć na ziemi. Będziesz rozsądny i opanowany. Zrobisz porządek, podejmiesz ważne decyzje.

URODZENI 1.10 – 10.11
Saturn pomoże ci zebrać siły do ważnych i trudnych zadań. Będziesz energiczny, pewny siebie i bardzo szybki. Uważaj, bo jeśli przestaniesz liczyć się z innymi ludźmi, to możesz rozpętać różne konflikty.

URODZENI 11.11 – 21.11
Merkury sprzyja wyjaśnianiu wątpliwości, omawianiu strategii na następne miesiące i prezentowaniu twoich dokonań podczas ważnych zebrań i prezentacji.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer