Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wodniku od 19.1.2017 do 18.2.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Trzymaj nerwy na wodzy

Zajmij się domowymi sprawami, a innymi problemami się nie martw. Im dalej od kłótni, tym lepiej, bo w obronie swojego zdania możesz być wybuchowy. Pomysły, na jakie w tym miesiącu wpadniesz, lepiej realizować samodzielnie. Lepiej na tym wyjdziesz i nie będziesz musiał się nikomu tłumaczyć. Słońce i Merkury znajdują się w kwadraturach do twojego znaku zodiaku. Dzięki nim będziesz bardziej pracowity i lepiej zorganizowany, choć także nieco mniej towarzyski.

MIŁOŚĆ
Miłosne sprawy w tym miesiącu nie będą na pierwszym planie. Będzie spokojnie, a nawet trochę nudno. Mimo tego nie bądź smutny, bo trochę stabilizacji dobrze wam zrobi. Zamiast biec z przyjęcia na imprezę lub wciąż szukać atrakcji, trzeba czasami po prostu posiedzieć w domu. Wykorzystaj ten czas aby pobyć blisko, odpocząć i nacieszyć się sobą.

Samotne Skorpiony
znów zaczną wspominać stare czasy, ale szybka interwencja przyjaciół w porę uchroni je przed niewłaściwym telefonem do zmory sprzed lat. W weekendy łatwiej ci będzie zawierać nowe znajomości. Wyglądaj elegancko i nie narzekaj, bo możliwe są różne towarzyskie niespodzianki.

RODZINA I PRZYJACIELE
Ktoś w rodzinie musi być głównodowodzącym i w tym miesiącu padnie właśnie na ciebie! Kilka wspólnych spraw zależeć będzie od twojej szybkiej decyzji. Każdy będzie czegoś od ciebie chciał, a mało kto będzie chętny do pomocy. Bądź szczery, a wszystko się dobrze ułoży. Mimo wszystko uda ci się obronić przed atakiem niesamodzielnych krewnych. Twoje argumenty będą logiczne i wreszcie trafią tam, gdzie trzeba. W lutym spodziewaj się gości lub zaproszenia w sympatyczne miejsce. W styczniu Merkury pomaga odnowić różne stare kontakty.

PRACA I PIENIĄDZE
Kwadratura Słońca sprawi, że staniesz się nieufny wobec niektórych współpracowników. Ktoś cię zdenerwuje, bo nie będzie się zgadzał w twoimi decyzjami lub zrobi wszystko odwrotnie, niż prosiłeś. Czas przestać owijać sprawy w bawełnę! Warto zaprowadzić w pracy porządek i jasno ustalić granice tego, co można. Do 7.02 sprzyja ci Merkury, a jego sekstyl przyniesie ci sporo ciekawych wiadomości. Udadzą się spotkania, narady i różne wyjazdowe interesy. Szukaj ciekawych wiadomości w internecie, bo na specjalistycznym forum ktoś może dobrze ci doradzić. W finansach bądź ostrożny. Nie każda okazja będzie warta uwagi. Unikaj kredytów i innych zobowiązań, a jeśli musisz je wziąć na siebie, to trzy razy czytaj dokumenty, zanim je podpiszesz. Wenus do 3.02 pomaga ci w sprawach finansowych, uczy oszczędzania i planowania.

ZDROWIE
Planety dodadzą ci sił. Poczujesz się młodszy, sprawniejszy i weselszy. Różne dolegliwości mniej ci się będą dawać we znaki, ale to nie znaczy, że masz przestać o siebie dbać. Mars w trygonie do twojego znaku do 28.01 sprzyja mądrym decyzjom, jak rzucanie palenia czy odstawienie cukru.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Słońce zapowiada ciekawe spotkanie z przyjaciółmi. Będziesz się dobrze bawić w większym gronie, a jeśli jesteś samotny, to łatwo się z kimś zaprzyjaźnisz. Także wyjazd na ferie będzie udany.

URODZENI 1.10 – 10.11
Wenus zapowiada więcej ważnych spraw i obowiązków, z którymi będziesz musiał się uporać. Nie uda ci się uciec przed odpowiedzialnością, dlatego zrób dobry plan działania i przez cały miesiąc się go trzymaj.

URODZENI 11.11 – 21.11
Merkury radzi zadbać o relacje ze współpracownikami. Jeśli będziesz wszystkich wokoło krytykował, to w razie problemów nikt ci nie pomoże. Zwracaj uwagę na pozytywne strony każdej sytuacji, zamiast wypominać innym błędy.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer