Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pokaż swój urok i wdzięk

Wykorzystaj swoje dyplomatyczne zdolności, będziesz negocjował i dyskutował. Koniunkcje Merkurego, Wenus i Jowisza pomogą ci pozbyć się niechcianych zobowiązań i zapewni ci uznanie. Dadzą ci też szczęście w miłości. Słońce w półsekstylu do twojego znaku sprzyja spokojnej pracy i kończeniu starych spraw.

MIŁOŚĆ
Wenus w twoim znaku zapewni ci spokój w związku. Nie omawiaj tylko swoich miłosnych problemów przy dalszych znajomych lub współpracownikach, bo wszyscy będą strasznie ciekawi tego, co dzieje się w twoim prywatnym życiu. W weekendy zamiast sprzątać i gotować, postanowisz odpoczywać w towarzystwie ukochanej osoby. Obowiązki i krewni ze swoimi planami zagospodarowania ci weekendu nie zdołają popsuć ci randki.

Także samotne Skorpiony będą zdecydowanie bronić się przed wścibskimi osobami. Koniunkcja Merkurego od 10.10 sprzyja za to różnym tajemniczym flirtom przez Internet. Od 5.10, kiedy Wenus wejdzie w retrogradację, możesz wrócić do pewnych znajomości czy nawet byłych relacji, bo teraz masz czas i ochotę, aby je przepracować.

RODZINA I PRZYJACIELE
Trudno będzie ci się teraz zmusić do codziennych obowiązków, a o dodatkowych pracach czy remoncie nie będziesz chciał nawet rozmawiać. Chętnie za to urządzisz spotkanie dla swoich znajomych lub zorganizujesz wyjście do kina lub teatru. Merkury w koniunkcji do twojego sprzyja odnawianiu starych, sympatycznych kontaktów. Jowisz w koniunkcji sprawi, że będziesz mniej wyrozumiały dla cudzych wad, ale tym razem powstrzymasz się od dyskusji. Ludzi nie zmienisz, a na ich przywary po prostu machniesz ręką w imię dobrej zabawy i mile spędzonego czasu.

PRACA I PIENIĄDZE

Merkury od 10.10 pomoże ci odróżnić prawdziwych przyjaciół od ludzi, na których nie można polegać. Mimo tego nie rób scen i trzymaj nerwy na wodzy. Półsekstyl Słońca nie sprzyja zawodowemu ryzyku. Lepiej siedzieć cicho, spokojnie robić swoje i nie zwierzać się ze swoich planów komuś, kto nade wszystko lubi intrygi. Teraz lepiej nie wysuwać się przed szereg, bo szef zleci ci jeszcze więcej obowiązków. Zajmij się za to zakupami i porządkami w finansach. Jowisz w koniunkcji do twojego znaku sprzyja też pomysłom na własny, dodatkowy biznes. Koniunkcja Wenus pomoże w pracy i zdobywaniu pieniędzy.

ZDROWIE
Czas o siebie zadbać, zamiast stawiać zdrowie na ostatnim miejscu. Merkury w koniunkcji do twojego znaku sprawi, że zaczniesz szukać różnych informacji o zdrowiu i naturalnych terapiach. Różne wzmacniające kuracje przetestujesz na sobie i dzięki temu będziesz w jeszcze lepszej formie. Kwadratura Marsa ostrzega przed kontuzjami i przeziębieniem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Merkury zachęca do bywania w towarzystwie, szukania nowych znajomych i dyskutowaniu. Daj się porwać natchnieniu i szukaj nowej inspiracji.

URODZENI 1.10 – 10.11
Mars sprzyja szybkim decyzjom, ale też radzi ci bardziej dbać o zdrowie i bezpieczeństwo. W kuchni uważaj na noże, w pracy pamiętaj o zasadach BHP.

URODZENI 11.11 – 21.11
Jowisz doda ci optymizmu i nadziei. Kuj żelazo, póki gorące, zaczynaj nowe sprawy, ryzykuj, a na pewno wiele zyskasz.Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer