Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Byku od 20.4.2018 do 20.5.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zaufaj ludziom

Czeka cię teraz więcej obowiązków. Poczujesz się odpowiedzialny za innych ludzi. Wszyscy będą liczyć, że wskażesz im kierunek i powiesz, co mają robić. Nie zawiedź zaufania, ale pamiętaj o swoich korzyściach. Słońce znajduje się w opozycji do twojego znaku, a to sprzyja poprawie relacji z ludźmi.

MIŁOŚĆ
Słońce i Wenus w opozycjach  do twojego znaku zapowiadają miłosną rewolucję. Koniec z fochami, półsłówkami i tajemniczymi minami. Otwarcie powiesz, co ci się podoba, a co trzeba zmienić – oczywiście dla wspólnego dobra. Jeśli jest źle, to albo się zdecydowanie poprawi, albo zaczniesz rozglądać się za walizkami do pakowania. Na szczęście Saturn w sekstylu do twojego znaku powstrzyma cię przed złymi decyzjami. Podsunie ci sprytne rozwiązania aby partner był zadowolony, a sytuacja była w pełni pod twoją pełną kontrolą.
Samotne Skorpiony będą w dobrym humorze. Warto udać się na rekonesans w miejsce, gdzie przebywa płeć przeciwna. Siłownia, basen, bieganie w parku połączyły niejedno udane małżeństwo.

RODZINA I PRZYJACIELE

Pokusa wielkiego przemeblowania znów chodzi ci po głowie? Nie możesz patrzeć na wypłowiałe tapety i nabrałeś nowej energii po wielkanocnych przysmakach? Jeśli tak, to teraz czas na szybką akcję. Jeśli w kwietniu zdecydujesz się na drobne remonty lub przestawianie mebli, prace pójdą bardzo szybko. Pamiętaj tylko, że dopóki ty rządzisz, powodzenie gwarantowane! Saturn i Mars w harmonijnych aspektach do twojego znaku pomogą ci zapędzić bliskich do pomocy.

PRACA I PIENIĄDZE

Ktoś się spóźni, ktoś podpadnie szefowi, ale ciebie nie spotkają przykrości. Merkury zadba, abyś się tak bardzo w swojej pracy nie nudził. Petenci będą uprzejmi, klienci weseli i czas w pracy ci szybko zleci. To dobry miesiąc, aby zapisywać się na szkolenia lub zaczynać kurs obcego języka. Mimo dobrej passy nie zostawiaj spraw na ostatnią chwilę, bo w maju w ostatniej chwili mogą wyjść na jaw drobne zaległości, będzie też więcej ważnych spotkań lub narad z wpływowymi osobami. Koniunkcja Jowisza wciąż ci sprzyja, dlatego inwestuj i rozpoczynaj nowe sprawy, żebyś w kolejnych latach mógł je rozwijać i bogacić się.

ZDROWIE
Będziesz się dobrze czuł, ale lepiej nie porywaj się na zbyt męczące prace fizyczne. Musisz znaleźć czas na regenerację organizmu. Zamiast brać się za tysiąc nowych spraw, porządnie się wyśpij, a będziesz we wspaniałej formie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Słońce sprzyja sukcesom, dlatego nie odkładaj żadnych ważnych spraw na później, bo łatwo osiągniesz sukces.

URODZENI 1.10 – 10.11

Wenus sprzyja zawieraniu ciekawych znajomości, dlatego przyjmuj zaproszenia na służbowe bankiety i spotkania. Podczas lunchu łatwiej zjednać sobie sympatię kogoś, z kim później załatwiać będziesz ważne interesy.

URODZENI 11.11 – 21.11
Wenus pomoże ci bronić każdej słusznej sprawy, ale nie bądź teraz mściwy ani złośliwy. Szlachetność i cierpliwość to klucz do sukcesu.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer