Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Byku od 19.4.2017 do 19.5.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pokaż swoją siłę

Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja twoim zawodowym sprawom, a pozostałe planety dbają, abyś na wszystko miał siły. Przez cały miesiąc będziesz pomysłowy, ale też krytyczny dla leniuchów i maruderów. Sekstyl Plutona przyniesie ciekawe wiadomości, a trygon Neptuna sprzyja powodzeniu w miłości. Planety radzą ci bardziej liczyć się z nastrojami ludzi w twoim otoczeniu, a miesiąc będzie udany.

MIŁOŚĆ
Nie szukaj pretekstu do awantury. Słońce w opozycji do twojego znaku sprawi, że możesz wyolbrzymiać różne problemy dotyczące porządku lub pieniędzy. Merkury w opozycji do 20.04 i po 16.05 sprzyja wspólnym przedsięwzięciom, ale musisz brać pod uwagę to, że partner może mieć inne zdanie. Uprawiajcie razem sport, idźcie na rower lub na tenisa. Kiedy się trochę zmęczysz, od razu będziesz miał lepszy humor.

Samotne Skorpiony znudzą się swoimi wielbicielami i nie będą miały wcale cierpliwości do słuchania tanich komplementów. Wenus w kwietniu doda ci czaru i uroku, wykorzystaj więc dobrze swoje atuty, a szybko znajdziesz bratnią duszę. W długi weekend masz szansę na spotkanie z kimś, kto będzie wiedział dokąd iść na udaną randkę. Nudziarze, egoiści i synkowie mamusi lepiej niech znajdą sobie inne towarzystwo, bo będziesz bezwzględny dla nieudaczników.

RODZINA I PRZYJACIELE
Poczujesz, że chociaż masz więcej zadań i spraw do pilnowania, to sytuacja w rodzinie wreszcie zmienia się lepsze. Krewni staną się bardziej uprzejmi, a teściowa popatrzy ma twoje dokonania przychylniejszym wzrokiem. Sprawę, która zależy od czyjegoś uznania, wreszcie uda się sensownie przedyskutować. Nauczysz się też piec ciasto lub wbijać gwoździe, a to bardzo poprawi twoją samoocenę. W maju możesz liczyć na przyjaciół, a w domu zapanuje rozrywkowa atmosfera. Ktoś odniesie w czymś sukces i będzie co świętować. Nadrobisz towarzyskie zaległości, bo aura sprzyjać będzie imprezom i sympatycznym zaproszeniom.

PRACA I PIENIĄDZE
Do odważnych świat należy! W tym miesiącu nie broń się przed dodatkowymi obowiązkami, bo nawet jeśli się na czymś nie znasz, to i tak szybko zostaniesz ekspertem. Słońce w opozycji pomoże ci zdobyć uznanie i zatuszować różne wpadki. Mars dodaje ci energii, ale nie przesadzaj z poganianiem i pouczaniem innych ludzi. Postaraj się nie kłócić z osobami, które są wolniejsze i mniej spostrzegawcze od ciebie. Aby odnieść sukces lepiej uwzględniać cudze prośby i potrzeby. Walcz z nieprzyjaciółmi i konkurencją, a nie ludźmi, którzy w pracy są po twojej stronie. W drugiej połowie maja możesz liczyć na ciekawe propozycje zawodowe i finansowe.

ZDROWIE
Słońce w opozycji do twojego znaku radzi bardziej o siebie zadbać. Potrzebujesz chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, bo inaczej staniesz się nerwowy. W tym miesiącu wygospodaruj dla siebie choć jeden całkowicie wolny dzień. Wyśpij się, odpocznij, zjedz coś na mieście, zamiast się zamęczać.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Słońce nie sprzyja ryzykownym zmianom i męczącym, nowym zadaniom. Powiodą się za to dobrze przemyślane i starannie przygotowane plany.

URODZENI 1.10 – 10.11
Neptun pomoże ci rozwinąć różne zdolności. Bądź teraz bardzo ciekawski i spostrzegawczy. Wreszcie pozbędziesz się kilku kłopotów i zobaczysz, że przyszłość rysuje się w coraz lepszych barwach.

URODZENI 11.11 – 21.11
Unikaj kłótni, nie daj się sprowokować do żadnej awantury. Masz siłę i wiarę w siebie, dlatego lepiej skoncentrować się na naprawdę ważnych sprawach.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer