Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Strzelcu od 22.11.2018 do 22.12.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź w kontakcie

Merkury i Wenus w twoim znaku zodiaku radzą ci, abyś nie wyłączał telefonu, bo zapowiada się mnóstwo towarzyskich atrakcji. Poflirtujesz i pośmiejesz się za wszystkie czasy. Słońce w półsekstylu pomoże ci zapanować nad bałaganem w pracy i w domu.

MIŁOŚĆ
Skorpiony w związkach będą zadowolone ze swojego miłosnego życia, a partner nie będzie sprawiał problemów. Wspólne wyjście do kina lub do znajomych to najlepszy sposób na odstresowanie się. Udadzą się wyjazdy, a towarzyskie imprezy będą pełne sympatycznych ludzi. Wenus od 2.12 sprzyja też wprowadzaniu korzystnych zmian w image. Idź do fryzjera i przekonaj się, że modne cięcie to jak dziesięć lat mniej z metryki.

Samotne Skorpiony wreszcie pozbędą się wspomnień o dawnych romansach. Wenus w grudniu sprzyja romantycznym znajomościom, flirtom i odkrywaniu, że znów jest wszystko możliwe.

RODZINA I PRZYJACIELE
Merkury w koniunkcji do twojego znaku od 1.12 sprawi, że znajomi i sąsiedzi chętnie cię odwiedzą, nawet bez zapowiedzi. Bądź gościnny, ale pamiętaj o swoich własnych planach. Twój dom powinien służyć odpoczynkowi i rodzinie, a nie załatwianiu różnych cudzych  interesów. Relaks na kanapie niech będzie twoim priorytetem. Nie musisz być dla wszystkich uczynny i gotowy na każde skinienie. Druga połowa grudnia sprzyja spotkaniom z rodzicami i starszymi krewnymi. Uda ci się przekonać och do mądrego pomysłu lub powstrzymasz ich przed niepotrzebnymi zakupami.

PRACA I PIENIĄDZE
Ty będziesz w porządku, ale inni współpracownicy mogą sprawiać kłopoty. Spóźnienia lub zguby mogą być w tym miesiącu trochę dokuczliwe. Sam pilnuj tych spraw, od których zależy twoje dobre imię. Koniunkcja Merkurego do twojego znaku sprzyja zdobywaniu uznania, a sekstyl Saturna pomoże ci nad wszystkim zapanować. Tam, gdzie chodzi o pieniądze, będziesz krytyczny i bardzo spostrzegawczy. Trygon Neptuna i koniunkcja Wenus od 2.12 bardzo ci sprzyjają, poczujesz się stabilnie finansowo. Szukaj oszczędności, sprzedaj nieużywane rzeczy, negocjuj ceny. Półsekstyl Słońca pomaga szybko zdobyć gotówkę na zakup czegoś, o czym od dłuższego czasu marzysz.

ZDROWIE

Mars w sekstylu doda ci sił. Miesiąc bardzo sprzyja pielęgnowaniu urody i uprawianiu sportu. Czy podczas marszu z kijkami do nordic walking, czy na basenie, szybko nabierzesz siły i sprężystości. Warto się trochę zmęczyć dla pięknego wyglądu! Masz też dobry czas na robienie kontrolnych badań i analiz, a także dobieranie odpowiednich suplementów i lekarstw.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Merkury sprzyja nauce. Możesz teraz szybciej i łatwiej zdobyć potrzebne umiejętności. Po pracy wreszcie znajdziesz chwilę czasu na spokojną lekturę i własne przemyślenia. Skorpiony, które piszą blogi lub listy, będą bardzo pomysłowe, a ich powiedzonka będą chętnie cytowane.

URODZENI 1.10 – 10.11
Wenus sprzyja odnawianiu miłosnych uczuć. W weekendy nie bagatelizuj jednak spraw, które dotyczą wspólnych wydatków. Ta dziedzina waszego życia wymagać będzie dyplomacji. Zanim sam o czymś zdecydujesz, zapytaj o opinię.

URODZENI 11.11 – 21.11
Merkury zapowiada spokojniejszy czas. Trudne sytuacje rozgrywać się będą bez twojego udziału. Będziesz mógł spokojnie zajmować się swoimi sprawami. Po pracy lub szkole planety pomogą ci nadrobić zaległości w spaniu i leniuchowaniu. Skorzystaj z pozytywnej energii i niczym się teraz nie martw.Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer