Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Rozwijaj swoje pasje

Miesiąc sprzyja sztuce, miłości i rozwijaniu ciekawych zainteresowań. Będziesz w dobrym humorze, chętnie pomożesz zagubionym przyjaciołom i zestresowanym współpracownikom. Surowy Saturn 17.09 opuści wreszcie twój znak zodiaku i nie wróci do niego wcześniej niż za 28 lat.

POZYCJE PLANET
Słońce znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Sprzyja nauce i odkrywaniu niezwykłych zainteresowań. Będziesz energiczny i pomysłowy, a kwadratury Wenus i Marsa zadbają o to, abyś miał powodzenie w miłości i wszędzie był mile widziany.  Trygon Neptuna i sekstyl Jowisza sprzyjają sukcesom. Koniunkcja Saturna do 16.09 pomaga ci działać w sprawach zawodowych. Pod jej wpływem będziesz ambitny, ale też mniej wyrozumiały dla cudzych błędów i potknięć. Pluton w sekstylu do twojego znaku radzi ci, abyś nie oszczędzał na swoich potrzebach, bo twój dobry nastrój będzie miał wpływ na wiele ważnych spraw. Kwinkunks Urana pomaga stawiać na swoim.

MIŁOŚĆ
Koniunkcja Saturna do twojego znaku bardzo uporządkowaniu spraw miłosnych. Będziesz się podobać, a Skorpiony z I dekanatu zrobią prawdziwą furorę na każdej imprezie. Sekstyl Słońca doda ci odwagi i sprawi, że będziesz bardziej niż zwykle rozmowny. Zainteresujesz się kimś, kto od dawna stara się z tobą poflirtować. Jeśli narzekałeś, że nie masz z kim iść do kina, to teraz sytuacja się zmieni i aż trudno będzie znaleźć czas na kolejne atrakcje. Koniunkcja Saturna da się we znaki także Skorpionom w stałych związkach. Zamiast martwić się o humory krewnych, skoncentruj się na potrzebach swoich i partnera. Uda ci się pomóc mu załatwić trudną sprawę lub zrobić niespodziankę, o jakiej od pewnego czasu marzył. Pełnia księżyca 28-29.08 to idealny czas na randkę, tym razem bez dzieci czy przyjaciół, którzy z nudów wleką się za wami do kina czy teatru.

Samotne Skorpiony
będą aktywnie szukać drugiej połowy i mają w tym miesiącu wielkie powodzenie. Nowe znajomości możecie zawrzeć w podróży lub przez przyjaciół. Być może ktoś, kto dotychczas był tylko znajomym, nagle ukaże się wam w zupełnie nowym świetle.

Skorpiony w związkach
będą pewne swoich zalet. Teraz warto wyjeżdżać gdzieś we dwoje, wspólnie spędzać czas i odpoczywać. Najwięcej szczęścia macie po 17.09, kiedy Saturn opuści wasz znak zodiaku. Wcześniej musicie liczyć się z tym, że będzie trochę więcej rodzinnych obowiązków.

RODZINA I PRZYJACIELE

Będzie można postawić cię za wzór osoby, która potrafi dbać o dom i bliskich. Na wszystko znajdziesz czas, z każdym obowiązkiem zdążysz się na czas uporać. Pracuj i angażuj się rodzinne sprawy, ale też pilnuj swoich pieniędzy. Leniwy krewny znów przyjdzie po pożyczkę lub poradę za darmo, a sąsiedzi mogą częściej pożyczać od ciebie różne przedmioty. Na początku miesiąca dla przyjaciół możesz nie mieć zbyt wiele czasu, ale w weekendy towarzysko się rozkręcisz! Chętnie wybierzesz się na poszukiwanie różnych atrakcji, rozrywek i sympatycznego towarzystwa. Nie warto siedzieć przed telewizorem, bo nawet spacer po parku przyniesie ci ciekawe przygody.

PRACA
Jowisz w sekstylu do twojego znaku bardzo ci pomaga, ale kwadratura Marsa może cię poganiać. Wszystko w pracy stanie się łatwiejsze, jeśli tylko przestaniesz się spieszyć i denerwować z powodu cudzych problemów. Nie ciągnij za sobą kogoś, kto liczy, że inni wszystko za niego zrobią, a szybciej osiągniesz sukces. Jowisz sprzyja też szkoleniom i służbowym podróżom, na których w przyszłości uda ci się więcej zarobić. Nie zrażaj się tym, co sądzą inni ludzie, tylko słuchaj swojej intuicji. Poszerzaj swoje umiejętności, nie wstydź się o wszystko pytać. W szkole masz teraz szansę na większe sukcesy i zdobycie dobrej opinii, która potem umożliwi ci leniuchowanie.

Szukający lepszej pracy mają przed sobą bardzo dobry miesiąc, bo będziecie mogli liczyć na pomoc znajomych i przyjaciół. Zwróćcie uwagę na firmy związane z informatyką, telekomunikacją lub podróżami.

NAUKA

Bardzo dobry czas, aby spokojnie zdać klasówki czy egzaminy, a potem zająć się swoim hobby. W tym miesiącu pochłoną was nowe zainteresowania, a przyjaciele zwrócą waszą uwagę na nieznane dziedziny wiedzy. W szkolnej ławce nie będziecie czuli się wygodnie, ale po wakacjach miło będzie spotkać się ze znajomymi.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale bardziej na siebie uważaj podczas uprawiania sportu. Mars znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku, a to przestroga przed drobnymi kontuzjami i zaziębieniami. Możesz poczuć się bardziej senny i nieśmiały. Odpocznij i nie ryzykuj, szczególnie jeśli jesteś Skorpionem z III dekanatu znaku.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer