Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wodniku od 20.1.2015 do 18.2.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas dla rodziny

Czeka cię spokojniejszy miesiąc. Choć Słońce i Merkury znajdują się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku i będziesz z obawą wypartywać trudności, to kłopoty okaża się mniejsze, niż przewidywałeś. Powiodą się za to sprawy, które związane są z domem, rodziną i miłością.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Intuicja podpowie ci, abyś trzymał się jak najdalej od ryzykownych spraw. Posłuchaj jej, bo czas sprzyja odpoczynkowi i odnawianiu sił życiowych. Denerwujące cię sprawy postaraj się od razu wyjaśniać, bo inaczej ogranie cię jeszcze większa złość i nie zapobiegniesz poważnej awanturze. Pamiętaj, że Jowisz, planeta sukcesów wciąż wędruje w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. Choć możesz mieć wrażenie, że sprawy toczą się zbyt wolno, to twoja cierpliwa praca przyniesie spodziewane efekty. Wszystko, czego się teraz nauczysz i co sobie zaplanujesz, z pewnością jeszcze nie raz ci się przyda.
 
SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej formie, ale do wysiłku fizycznego trudno będzie cię namówić. Staniesz się za to prawdziwym smakoszem i w kuchni czuć się będziesz po prostu wspaniale. Nie żałuj sobie ulubionych przyjemności, bo dzięki nim przetrwadz zimę w doskonałej psychicznej formie. Planeta Mars, która czyniła cię nerwowym przez ostatnie miesiące, teraz działa na ciebie motywującym i harmonijnym trygonem. Od 27.01 poczujesz wielki przypływ twórczej energii, a chore Skorpiony będą wtedy liczyć na znaczącą poprawę samopoczucia.

MIŁOŚĆ
Ryzykowne znajomości i emocjonujące romanse będą cię bardzo wzruszać, ale tylko na ekranie telewizora. Ty sam zapragniesz czułości, bezpieczeństwa i pieszczot. Ogarnie cię nostalgiczny nastrój, a wspomnienia i czułe wyznania niezwykle cię wzruszą. Swoje sprawy trzymać będziesz w tajemnicy. Przyjaciele, którzy liczą na twoje zwierzenia, w tym miesiącu srodze się zawiodą.

Samotne Skorpiony chętnie porozmawiają o miłości i będą pocieszać strapionych przyjaciół. Nowi wielbiciele szybko odkryją, że bardziej interesuje cię teraz dusza, a nie ciało. Po 17.01 czeka cię więcej interesujących miłosnych okazji. Trygon Wenus sprzyja znajomościom, które możesz zawrzeć w sklepie lub w podróży!

Skorpiony w stałych związkach będą w dobrym humorze. Bliska osoba okaże większe niż zwykle zrozumienie dla twoich marzeń i nastrojów. Wenus sprzyja bardzo udanym wspólnym wyjazdom.

PRACA I FINANSE
W sprawach zawodowych czekają cię spokojniejsze dni. Na wielkie wyzwania i ryzykowne projekty przyjdzie jeszcze czas. Teraz zajmij się uporządkowaniem swoich spraw. Zakończ niepotrzebne konflikty, przypomnij sobie o złożonych kiedyś obietnicach. Zakończ też sprawy, które przestały być opłacalne. W ten sposób sprawisz, że w twoim życiu będzie nieco więcej wolnego czasu. Większy ruch w interesie zapowiada się po 11.02, kiedy Merkury znajdzie się w ruchu prostym. Choć ogarnie cię rozrywkowy nastrój, to nie wahaj się zainwestować w ciekawy kurs lub szkolenie. Szczęście sprzyja ci także podczas krótkich podróży. Na bardzo ciekawe propozycje możesz liczyć, jeśli zajmujesz się handlem lub edukacją.

Poszukujący lepszej pracy nie będą w tym miesiącu szczegolnie aktywni, ale i tak nie zabraknie im interesujących propozycji. Planeta Merkury znajduje się w kwadraturze do twojego znaku. Po 11.02 pokonaj lenistwo i łap szansę, nawet jeśli musiałbyś zmienić niektóre swoje plany.

Skorpionom, które się uczą lub studiują, szczęście sprzyja, nawet jeśli nie będą chciały zbytnio poświęcać się w imię dobrych ocen i pochwał. Uda ci się nadrobić zaległości. Możesz liczyć na większą przychylność nauczycieli historii i przedmiotów ścisłych. Po 27.01 znajdziesz sobie nowe, ciekawe zainteresowania. Skorpiony, które nie były pewne, czym chcą się w życiu zająć, mogą wtedy odkryć swoje prawdziwe życiowe powołanie!


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer