Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Lwie od 22.7.2017 do 22.8.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Planety dodaj± ci mocy i odwagi

Czeka cię teraz więcej obowi±zków. Wszyscy będ± liczyć, że powiesz co maj± robić. Nie zawiedĽ rodziny, ale znajdĽ też czas dla siebie. Kwadratury Słońca, Marsa i Merkurego wywołaj± nerwow± atmosferę i skłoni± cię do nadmiernego po¶piechu, a w konsekwencji do kosztownych błędów. Nie ulegaj więc panice ani skrajnym emocjom i miej wszystko pod kontrol±, a uda ci się wiele w tym miesi±cu zrobić.

MIŁO¦Ć
Trygon Wenus sprawi, że w każdej sprawie będziesz mógł liczyć na partnera. Nie zostawi cię w potrzebie, a w decyduj±cym momencie doda ci odwagi. Dlatego pro¶ o poradę i wsparcie. Będziesz zadowolony ze swojego miłosnego życia, ale zamiast szykować się razem na zagraniczne wyjazdy, chętniej zostaniecie w domu. Kolacja przy ¶wiecach to najlepszy sposób na podtrzymanie więzi.

Samotne Skorpiony
postanowi± być bardziej praktyczne i samowystarczalne. Dojdziesz nawet do wniosku, że nikt ci nie jest potrzebny do szczę¶cia. Mimo tego chętnie spotkasz się z dawnym znajomym. Uważaj, bo nawet nie zauważysz, kiedy zwierzenia i wspólne ogl±danie filmów zamieni się w romans. Mars rozpali twoje zmysły, a Wenus doda ci uroku i seksapilu.

RODZINA I PRZYJACIELE
Bliscy będ± oczekiwać, że sam podejmiesz różne ważne decyzje. Nie uciekaj przed odpowiedzialno¶ci± za osoby, które kochasz. Starsze osoby będ± ci wdzięczne za zakupy, porz±dki lub załatwienie nuż±cej sprawy w urzędzie. Bez problemów dopilnujesz drobnych remontów czy pomożesz komu¶ w ogródku. Jednak w sierpniu zadbaj o swoje sprawy. IdĽ do kina lub zajmij się swoim hobby. Sam też musisz naładować akumulatory pozytywn± energi±.

PRACA I PIENIˇDZE
Rób to, co do ciebie należy, a osi±gniesz perfekcję. Sekstyl Merkurego od 26.07 sprzyja nauce, zdobywaniu potrzebnych wiadomo¶ci i spotkaniom z osobami na wysokich stanowiskach. Nie obawiaj się otwarcie mówić, co można byłoby w firmie poprawić. Twoje racjonalizatorskie pomysły przynios± wszystkim zyski. Je¶li szukasz lepszej pracy, to w sierpniu mog± pojawić się ciekawsze niż do tej pory propozycje. Trygon Wenus od 31.07 sprzyja też odzyskiwaniu pieniędzy lub przedmiotów, jakie komu¶ kiedy¶ pożyczyłe¶. Czas się o nie upomnieć.

ZDROWIE
Przed tob± udany miesi±c, a zdrowie będzie ci dopisywać. Skorzystaj z pozytywnej energii Marsa i po pracy spędzaj więcej czasu aktywnie. Nie jest to dobry czas na medytację lub leżenie plackiem na plaży, bo energia będzie cie rozpierać. Uważaj jednak na przeci±gi i nie wciskaj gazu do dechy, bo groż± ci przeziębienia i stłuczki.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Wenus sprzyja sprawom towarzyskim i miłosnym. Pamiętaj tylko o obietnicach, jakie złożyłe¶ rodzicom i krewnym, aby ich pretensje nie popsuły ci humoru.

URODZENI 1.10 – 10.11
Mars sprzyja ambitnym zadaniom. Przypomnisz sobie o wszystkich zaległych sprawach. Twoje pro¶by o pomoc i wsparcie zostan± wysłuchane.

URODZENI 11.11 – 21.11
Merkury namawia do zło¶liwo¶ci i komentowania cudzych błędów. Łatwo się z kogo¶ na¶miewać, zastanów się jednak, czy wyjdzie ci to na dobre.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer