Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Odkryj zamiary konkurencji

Zajmij się swoimi sprawami, a innymi problemami się nie martw. Im dalej od kłótni, tym lepiej. Pomysły, na jakie w tym miesiącu wpadniesz, szybko wprowadzaj w życie. Lepiej na tym wyjdziesz i nie będziesz musiał się nikomu tłumaczyć. Od 5.03 Wenus w opozycji do twojego znaku zapewni ci potrzebne wsparcie ludzi i przypływ gotówki.

MIŁOŚĆ
Wreszcie zrobi się weselej, a miłosne życie nabierze barw. Czeka cię teraz więcej okazji do flirtów lub miłosnych spotkań. Od 5.03 Wenus doda ci odwagi i przyspieszy podejmowanie różnych ważnych decyzji. Wszystko, co robicie razem, będzie się lepiej układać. Uważaj tylko na krewnych, którzy lubią dawać dobre rady i wtrącać się w cudze sprawy. Nie zwierzaj się kuzynkom, jeśli nie chcesz aby cała rodzina omawiała wasze intymne sprawy.

Jeśli jesteś samotny, to nie rezygnuj zbyt szybko ze znajomości, która dobrze się zapowiada. W niektórych romantycznych znajomościach przeszkodzi ci nawał pracy i obowiązków. W weekendy nadrobisz miłosne zaległości. 22-23.02 podczas nowiu Księżyca wyczekuj miłosnych znaków i ważnych wiadomości.

RODZINA I PRZYJACIELE

Do domowych obowiązków nie będziesz miał teraz głowy, bo pochłoną cię towarzyskie atrakcje. Mars będzie cię motywował do różnych aktywności. Zamiast prasować koszule lub polerować sztućce, będziesz chodzić w odwiedziny lub do kina. Zainteresujesz różnymi nowinkami i pomysłami na hobby. Nie przemęczaj się zanadto, a do cięższych zadań zapędź pozostałych domowników. Jeśli komuś nie pasuje obiad z mrożonki, to niech sam zrobi kuchenną rewolucję i w końcu zabierze się za gotowanie. Po 5.03 ty poleż sobie na kanapie, zamiast się wszystkimi aż tak przejmować.

PRACA I PIENIĄDZE

Niczego nie odkładaj na później, bo Merkury budzi twoją ambicję. Ktoś postawi przed tobą ważne i trudne zadania, ale też pomoże zajść wyżej niż inni. Walcz o swoje sprawy i większe pieniądze. Będziesz dobrze zorganizowany i spostrzegawczy.
Słońce w trygonie do twojego znaku przyniesie ci ciekawe spotkania i pouczające dyskusje. Coś trzeba będzie nadrobić, uporządkować i omówić w szerszym gronie. Mimo wielu ważnych obowiązków rób sobie przerwy na odpoczynek, lunch i regenerację. Podczas nieformalnych spotkań możesz zdobyć ciekawe informacje, dlatego nie wykręcaj się przed służbowymi imprezami, szkoleniami czy wyjazdami. Od 5.03 dzięki Wenus możesz liczyć na dodatkowe pieniądze lub lepszą ofertę pracy.

ZDROWIE

Dzięki trygonowi Słońca poczujesz się młodszy, sprawniejszy i weselszy. Różne dolegliwości mniej ci się będą dawać we znaki. Od 5.03 Wenus w opozycji do twojego znaku sprzyja dbaniu o urodę. Nałóż maseczkę, zadbaj o dłonie, odwiedź kosmetyczkę, a poczujesz, jak wracają ci siły życiowe.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Słońce zapewni ci powodzenie w miłości. Ludzie będą cię lubić, chętnie spełnią twoje prośby. Masz szansę odnieść sukces, bo będziesz wiedział, jak przekonać innych do twoich spraw.

URODZENI 1.10 – 10.11

Jowisz sprzyja większym zyskom. Zadbaj o swoje zawodowe sprawy, szukaj tańszych sklepów lub dodatkowej pracy. Pieniądze bardzo cię teraz lubią, zaproś je do swojego życia.

URODZENI 11.11 – 21.11
Mars radzi ci zadbać o zdrowie. Znajdź czas na sen, gotowanie zdrowych potraw i zabiegi kosmetyczne. Dzięki temu poczujesz się lepiej i świat będzie ci się bardziej podobać.Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer