Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Znajdziesz dużo nowych inspiracji

Planety zachęcać cię będą do pogłębiania wiedzy i rozwijania umiejętności. Łatwiej ci będzie osiągnąć to, o co starałeś się od początku roku. Słońce i letnia pogoda sprzyjają wypoczynkowi i beztroskiemu leżeniu na łące. Bądź dobrej myśli, nie oszczędzaj na siłę i nie martw się na zapas.

MIŁOŚĆ
Zniknie twoja nieśmiałość i niechęć do zawierania nowych kontaktów. Sam się zdziwisz, jak dużo masz innym do powiedzenia. Twoje przemowy przyciągną uwagę osób wykształconych i obytych w świecie. Skorpiony, które szukają partnera, powinny uzbroić się w cierpliwość, bo miłość jest tuż tuż. Wenus od 3.07 będzie ci sprzyjać, ale już w czerwcu warto się rozglądać. Nie siedź sam w domu i korzystaj ze wszystkich zaproszeń znajomych i sąsiadów. Lipiec sprzyja ogrodowym przyjęciom, wyjazdom na działkę, wycieczkom i przejażdżkom. Podczas towarzyskich spotkań pełno będzie osób bardzo tobą zainteresowanych. Skorpiony, które mają już partnera, będą się cieszyć jego obecnością podczas letnich wyjazdów i wycieczek.

RODZINA I PRZYJACIELE
Możesz być bardzo potrzebny w domu, na miejscu. Przyjrzysz się bliżej wyglądowi mieszkania i stanowi mebli i postanowisz coś zmienić. Nie zmieniaj jednak za dużo, bo już niedługo znów możesz mieć chęć na kupienie czegoś nowego. Jeśli nie masz rodzinnej działki, wproś się do znajomych i pomóż im uprawiać ogródek i pielić grządki. Nic tak nie poprawi ci samopoczucia jak kontakt z przyrodą. Krótkie wycieczki do lasu i nad jezioro pozwolą ci odpocząć i zregenerować siły.

PRACA
Będziesz bronić swojej pozycji zawodowej. Nikt nie odbierze ci twojego stanowiska, zakresu obowiązków i oczywiście pieniężnych dodatków. Będziesz bardzo stanowczy, a nawet bezwzględny w rozprawianiu się z zawodową konkurencją. Jeśli chcesz spać spokojnie i nie martwić się o to, czym zapłacisz za czynsz i telefon, wykaż się przed szefem swoją pomysłowością i przede wszystkim użytecznością. Gromadź ważne informacje, aby potem okazało się w decydującym momencie, że tylko ty jesteś w stanie coś załatwić lub dowiedzieć się szybko czegoś ważnego. Możesz jednak pozwolić sobie na krótki urlop, szczególnie po 8.07, bo inaczej staniesz się zbyt nerwowy i zmęczony i zdekoncentrowany.

FINANSE
Zajmij się troskliwiej swoją rodziną i bliskimi ci osobami. Okaże się, że potrzebują twojego wsparcia i opieki, zarówno emocjonalnej, jak i finansowej. Nie bądź zbyt skąpy, starczy przecież i dla ciebie, i dla innych. Inwestycja w rodzinę zawsze się Skorpionom opłaca. Zaczynaj nowe sprawy, szukaj korzystnych okazji. W pierwszej połowie lipca masz szansę na pożyczkę lub pomoc finansową.

ZDROWIE
Będziesz się cieszyć dobrym samopoczuciem i wyśmienitym humorem, jeśli tylko przestaniesz przejmować się, co myślą i mówią o tobie inni. Po 2.07 Mars w kwadraturze do twojego znaku doda ci energii, ale i narazi na kontuzje oraz przeziębienia od zbyt zimnych napojów i klimy. Ostrożności nigdy dość.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Chętnie wybierzesz się w wakacyjną podróż. Podczas niej możesz spotkać kilka niezwykle ciekawych osób, a nawet zawrzeć wielką przyjaźń. Bądź otwarty na nowe doświadczenia! W sprawach miłosnych polepszenie.

URODZENI 1.11 – 10.11

Możesz liczyć na ciekawe wydarzenia zawodowe. Być może ktoś ważny zwróci na ciebie uwagę lub niespodziewanie obdarzy cię ciekawym zadaniem. Nie obawiaj się odpowiedzialności, bo dzięki niej możesz awansować.

URODZENI 11.11 – 21.11
Będziesz doradzać ludziom, a nawet pomagać przyjaciołom. Pilnuj zawodowych spraw i dotrzymuj złożonych szefowi obietnic. W ten sposób zapracujesz na nagrodę, a nawet awans. Podczas wakacyjnego wyjazdu odpocznij.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer