Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Lwie od 23.7.2015 do 22.8.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Saturn zachęca cię do porządków

Gdy wszyscy zajmą się wakacyjnymi planami, ty będziesz planował rozwój swojej kariery. Odkryjesz nowe zainteresowania i spostrzeżesz, że masz prawdziwy talent do kierowania innymi ludźmi. Na urlopie zostaniesz przewodnikiem wycieczki, w pracy zmierzysz się z trudnym projektem. Kwadratura Słońca uczyni cię pewnym siebie, a trygon Marsa doda więcej odwagi. Saturn w twoim znaku zodiaku doda powagi każdemu wydarzeniu w twoim życiu, nie przegap poważnych propozycji, zrób porządek w swoim życiu – dosłownie i w przenośni.

Główne wydarzenia
Zapowiada się udany miesiąc. Poczujesz przypływ twórczej energii i zacznie ci zależeć na tym, aby udało ci się zrobić coś na prawdę ważnego i potrzebnego. Nie lekceważ swoich obowiązków i podchodź poważnie do wszystkich obietnic, jakie złożyłeś lub zamierzasz złożyć. Kwadratura Słońca jest aspektem pokonywania trudności, realnego stąpania po ziemi, układania planów i mozolnego ich realizowania. Mars do 8.08 znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. To aspekt, który przynosi siłę i zdecydowane rozstrzygnięcia. Jeśli czujesz, że w jakiejś dziedzinie życia spotykają cię niepowodzenia, to przemyśl swoją strategie i zdecyduj się na zmiany. Możesz teraz liczyć na pomoc ze strony ludzi starszych, obdarzonych autorytetem. Ich rady i spostrzeżenia na temat twojej sytuacji okażą się cenne. Wpływ Wenus do 31.07 sprzyja za to dobremu humorowi i zapewni ci wsparcie ze strony przyjaciół. Nie bądź więc zbyt poważny i w sierpniu zarezerwuj choć jeden weekend na wakacyjne rozrywki. Saturn w twoim znaku zaleca zrobienie kontrolnych badań i przejście na zdrową dietę.

Samopoczucie
Będziesz w dobrej formie, choć powinieneś zadbać o swoje nerwy. Więcej sportu i ruchu na świeżym powietrzu doskonale poprawi ci humor. Bądź jednak ostrożny za kierownicą i podczas uprawiania sportu, bo z powodu braku uwagi możliwa jest kontuzja. Zadbaj o swoją wygodę, a po pracy postaraj się wyciszyć i uspokoić. Inaczej szybko staniesz się nerwowy, a nawet nieznośny dla najbliższego otoczenia. Cały czas Saturn przebywa w twoim znaku i może powodować chwilowe osłabienia lub przejściowe niedomagania Dbaj o siebie, a wszystko będzie dobrze.

Miłość
W te wakacje sam będziesz decydował o swoich miłosnych sprawach. Dobre rady rodziny i przyjaciół na nic ci się nie przydadzą. Jeśli postanowisz związać się z kimś, kogo uważasz za swój ideał, to w imię miłości pokonasz każdą przeszkodę. Staniesz się też zazdrosny, namiętny i bardzo pewny siebie, a w lipcu Wenus uczyni cię bardziej wyrozumiałym dla wad bliskiej osoby. W sierpniu czeka cię wielka poprawa erotycznej aury! Od 1.08 Wenus znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku, będziesz mniej skłonny do negocjacji i przebaczania. Nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę, bo gorzkich słów będziesz potem żałował.

Samotne Skorpiony
bez trudu nawiążą namiętny romans. Sekstyl Wenus do 31.07 sprzyja niezwykłym i romantycznym znajomościom. Nie działaj jednak zbyt szybko i daj drugiej stronie czas do namysłu. Trygon Marsa do 8.08 skłania do podejmowania decyzji, z których trudno się potem wycofać. Nie zdziw się tylko, jeśli wiadomości o twoimi miłosnych podbojach staną się główną wakacyjną plotką wśród znajomych i przyjaciół. Saturn może postawić na twojej drodze starą miłość lub kogoś, kto od dawna na ciebie poluje, Bądź rozsądny i nie wchodź w związek, który ci szkodzi.

Skorpiony w stałych związkach
będą w doskonałym nastroju, choć na przełomie lipca i sierpnia mogą być trochę zazdrosne o swoją drugą połowę. Czas sprzyja za to załatwianiu urzędowych spraw i pokonywaniu wspólnych nieprzyjaciół. Po 1.08 warto gdzieś wyjechać tylko we dwoje i odpocząć od codziennych stresów i obowiązków.

Kariera i pieniądze
Przed tobą pracowity, ale udany miesiąc. Plany, jakie teraz ułożysz zakończą się sukcesem. Poznawaj jak najwięcej ludzi, mów otwarcie o swoich zaletach i dokonaniach. Masz szansę zostać doceniony i wyróżniony. Na początku sierpnia twoje dokonania mogą jednak wzbudzić w kimś zazdrość. Bądź czujny, abyś jak najszybciej mógł zareagować na plotki i zakulisowe działania. Kwadratura Merkurego do 7.08 zapewni ci poparcie ludzi, którym sam kiedyś pomogłeś. Także decyzje, które dotyczyć będą nauki lub szkoleń pozwolą ci w przyszłości działać na większą skalę. Saturn tworzy koniunkcję z twoim znakiem. Oznacza to, że nie powinieneś się denerwować, bo nowe propozycje i większe pieniądze już są na horyzoncie!

Poszukujący lepszej pracy
będą mogli liczyć na uznanie ze strony wpływowych osób. Postaraj się pojawiać osobiście w ważnych miejscach, bo przez przypadek możesz spotkać bardzo pomocną i życzliwą ci osobę. Pamiętaj też o posiadanych dyplomach, certyfikatach i oficjalnych zaświadczeniach, bo teraz będą się mogły przydać. Być może okaże się, że masz wspólne z kimś ważnym hobby.
 


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer