Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Skorpionie od 23.10.2014 do 22.11.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Na wysokich obrotach

Słońce wkroczyło w twój znak zodiaku. Ten miesiąc spędzisz na najwyższych obrotach! Wpadniesz na doskonałe pomysły, odkryjesz sekrety przeciwników, a po rozterkach i smutkach nie pozostanie ci nawet wspomnienie.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Czeka cię bardzo ważny miesiąc. Słońce, Saturn, Wenus i Merkury przebywają w twoim znaku u dodają powagi wszystkiemu, co robisz. Miesiąc sprzyja nowym pomysłom i ambitnym planom. Nie przejmuj się tym, co mówią inni i słuchaj swojej intuicji. Twoje marzenia i sekretne plany mają szansę się spełnić, jeśli tylko poświęcisz im więcej czasu i uwagi. Zmiany, jakie uda ci się teraz wprowadzić w życie, okażą się prawdziwym początkiem drogi do sukcesu.

Możliwy jest teraz postęp w każdej dziedzinie życia. Bądź ostrożny i nie rozpraszaj energii na głupstwa i nieistotne spory z przeciwnikami. Możesz zdziałać wielkie rzeczy, jeśli tylko będziesz pracowity i konsekwentny.
Jesień to także dobry okres, aby urządzić zaległe przyjęcie lub częściej niż do tej pory spotykać się z przyjaciółmi. Postaraj się tylko nie komentować publicznie cudzych wad, bo możesz zostać posądzony o wtrącanie się w cudze sprawy.
 
SAMOPOCZUCIE
Poczujesz wielki przypływ życiowej energii. Powodów do smutku będzie mniej, a ty sam z optymizmem popatrzysz w przyszłość. Wykorzystaj planetarną aurę i na dobry początek spraw sobie jakąś przyjemność. Zadbaj o wygląd, bo jak cię widzą – tak cię piszą! Miesiąc sprzyja pozytywnym zmianom w wyglądzie, wizytom u fryzjera czy kosmetyczki. Kiedy poczujesz, że czas odpocząć bądź przez jeden wieczór egoistą i po prostu odłóż na później zakupy, porządki i męczące sprawy. Saturn może czasami odbierać ci siły.

Twoja kondycja fizyczna będzie bardzo dobra. Sekstyl Marsa, która zwykle czyni ludzi nerwowymi i niecierpliwymi, zostanie złagodzona pozytywnymi planetarnymi wpływami. Staniesz się o wiele mniej wymagający i krytyczny, co doskonale wpłynie na twój system nerwowy. Nowe hobby, życzliwi przyjaciele sprawią, że oderwiesz się od kłopotów. Warto w tym miesiącu wyjechać, choćby tylko na jeden na weekend. Jesienne powietrze dobrze ci zrobi, a nowe pomysły, na jakie wtedy wpadniesz mogą być przełomowe dla twojej kariery.

MIŁOŚĆ
Wspomnienia i uczucia okażą się teraz bardzo ważne. Wpływ planet nastroi cię sentymentalnie. Staniesz się wyrozumiały i serdeczny, a nawet darujesz komuś przykrości, jakie ci kiedyś sprawił. Nie zabraknie ci teraz atrakcyjnych wielbicieli. Niektórzy z nich będą pochodzić z innego niż ty środowiska lub kraju. Cieszyć się będziesz zainteresowaniem osób o wyjątkowych zdolnościach i zaletach. Rozwój miłosnych wypadków zależeć jednak będzie od twoich decyzji, bo to ty w tym miesiącu będziesz wybierać i decydować.

Samotnym Skorpionom nie powinno zabraknąć nowych wielbicieli. Być może spotkasz wielką miłość w miejscach, które związane są ze sztuką lub pieniędzmi. Baw się i ciesz życiem, ale nie obiecuj od razu zbyt wiele, bo poznane teraz osoby mogą chcieć zatrzymać cię przy sobie na dłużej. Do 15.11 Wenus przebywa w twoim znaku, co zapowiada wiele miłosnych okazji.

Skorpiony w stałych związkach zapragną teraz otoczyć się luksusem i w spokoju cieszyć się swoim szczęściem. Saturn, Wenus i Słońce zwiastują wyjaśnienie nieporozumień, wspólne inwestycje, a nawet zgodną decyzję o posiadaniu dziecka. Sekstyl Marsa sprawi, że połączycie swoje działania, aby uporać się z trudną rodzinną sprawą. Będziecie dla siebie pomocą i wsparciem, a wrogowie w niczym wam nie zaszkodzą.

PRACA I FINANSE
Przestaniesz zajmować się tym, co nie jest aż takie ważne i będziesz domagał się, aby wszyscy szanowali twój czas i zapał. Jeśli okaże się, że czas z czegoś  zrezygnować, to zrób to bez żalu. Zabierz się za niezbędne porządki i nie przejmuj wciąż sprawami, na które nie masz wpływu. Najbardziej zyskowne okażą się nowe pomysły i nowe propozycje. Niektóre z nich dotyczyć będą zagranicznych firm lub rynku, który wyda ci się większy od dotychczasowych dokonań. Bądź optymistą, słuchaj intuicji i odważ się trochę zaryzykować! Teraz masz szansę osiągnąć to, o czym inni tylko mogli marzyć. Słońce, Wenus i Merkury w twoim znaku sprzyjają nie tylko zyskom, ale i awansowi. Już w tym miesiącu rozpocznij niezbędne działania. Nie wstydź się swoich dokonań, bo w przypadku konkursów lub rywalizacji wypadniesz o wiele lepiej, niż twoi przeciwnicy. Bariery pomiędzy tobą, a ważnymi osobami będą łatwiejsze do pokonania.

Najlepsze dni, aby układać ambitne plany nadejdą po 9.11. Merkury przebywa wtedy w twoim znaku, co sprzyja wyjaśnianiu trudnych spraw oraz zawieraniu bardzo korzystnych sojuszy. Staniesz się bardziej energiczny i komunikatywny. Bez trudu zdobędziesz pomocników dla swoich planów lub przekonasz kogoś do właściwych rozwiązań. Sekstyl Marsa przyniesie ci więcej okazji do otwartych sporów z przeciwnikami i konkurencją. Teraz jednak łatwiej znajdziesz właściwe argumenty. Zaczniesz dostrzegać szanse i okazje, które inni zwyczajnie przegapili. To także dobry moment, aby wybierać się na szkolenia, kursy lub rozpoczynać naukę języków obcych. Jeśli twój zawód związany jest ze sztuką, to możesz teraz odnieść niezwykły sukces. Także twoje sny i przeczucia dotyczące rozwoju kariery mogą być prorocze.

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą ważny miesiąc. Zróbcie rachunek sumienia, a odkryjecie błędy, które nie pozwalały wam zdobyć przychylności pracodawców. Napiszcie jeszcze raz CV i list motywacyjny, podkreślcie swoje zalety. W tym miesiącu macie szansę na więcej odpowiedzi, spotkań i ciekawych propozycji. Saturn wskazuje, musicie sami wykazać więcej inicjatywy.

Skorpiony, które się uczą lub studiują, zauważą w tym miesiącu przypływ naukowych ambicji. Słońce i Merkury sprawią, że zostaniecie zauważeni i docenieni. Możecie wygrać konkurs lub zostać wybrani do pełnienia ważnej funkcji. To dobry czas, aby popracować nad dziedzinami, które do tej pory sprawiały wam trudność. Nowe dziedziny wiedzy, ciekawe hobby czy wiadomości spoza programu bardzo się wam teraz przydadzą. Niektóre Skorpiony mogą odkryć powołanie do innej dziedziny, niż dotychczas myślały. Warto inwestować w swoje umiejętności, zapisać się na różne dodatkowe kursy. Wydatki, jakie teraz poniesiecie na swoją edukację, szybko się zwrócą.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer