Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Skorpionie od 23.10.2019 do 21.11.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przygotuj się na nowe wyzwania

Idzie nowe! Słońce, Wenus i Merkury znajdują się w twoim znaku. Przynoszą korzystne okazje, dodają sił. W tym miesiącu kończ stare sprawy, pozbywaj się zaległości i niepotrzebnych spraw. W weekendy poczujesz, że czas zająć się życiem duchowym. Księżyc w nowiu w twoim znaku zodiaku 27-28.10 przygotuje cię na nowe zadania, a pełnia w opozycji do twojego znaku 10-12.11 pomoże ci odciąć się od niechcianych spraw i męczących ludzi.

MIŁOŚĆ
Powodzenie bardzo ci sprzyja i przez cały miesiąc będziesz w romansowym nastroju. Merkury w koniunkcji do twojego znaku zapowiada więcej towarzyskich okazji, zaproszeń i flirtów. Bądź jednak tajemniczy i jak na Skorpiona przystało, nie zwierzaj się na pierwszej randce ze swojej miłosnej historii. Zbliżająca się pełnia w opozycji do twojego znaku sprawi, że możliwe są dziwne zbiegi okoliczności. Była żona nowego wielbiciela może być nauczycielką twoich dzieci, a tajemniczy wielbiciel z internetu znajomym twojej siostry. Szalej, romansuj, ale wszystko rób ostrożnie, abyś nie musiał się potem tłumaczyć lub wstydzić tego, co robiłeś.

Ta rada dotyczy też zamężnych Skorpionów, które w tym miesiącu będą wyjątkowo urokliwe i wesołe. Będziesz miał wielkie powodzenie, ale partner może stać się smutny, a nawet rozchoruje się, kiedy przestaniesz na niego zwracać uwagę. Do 1.11 nasil swoje poszukiwania, bo Wenus w twoim znaku bardzo ci sprzyja.

RODZINA I PRZYJACIELE

Koniunkcja Słońca sprawi, że będziesz bardziej towarzyski i rozmowny niż zwykle. To idealny czas, aby bywać w towarzystwie, zaprzyjaźniać się z sąsiadami. Nawet rodzice lub teściowie teraz staną się milsi i uprzejmiejsi. Udadzą się rodzinne przyjęcia i weekendowe imprezy. Choć będziesz we wspaniałym humorze, to uważaj na plotki i nie bierz do siebie wszystkiego, co usłyszysz. To, co teraz o innych ludziach powiesz, zostanie zapamiętane i rozpowiedziane, dlatego lepiej wszystkich wychwalać pod niebiosa, zamiast krytykować.

PRACA I PIENIĄDZE

Merkury w twoim znaku pomoże ci wszystko zrobić szybko i tak, jak należy. Zarobisz więcej pieniędzy, a to bardzo poprawi ci humor. Od 31.10 Merkury będzie retrogradował w twoim znaku, warto więc wrócić do spraw, które próbowałeś ruszyć w wakacje. Teraz może się okazać, że sukces jest na wyciągnięcie ręki. Wenus do 1.11 ułatwia służbowe rozmowy. Pod koniec miesiąca praca zacznie cię jednak trochę męczyć. Może też ci się wydawać, że ludzie w twoim otoczeniu są zbyt wolni i wcale nie rozumieją twoich idei. Popatrz na wszystko z dystansem, a zamiast komuś coś udowadniać, zajmij się swoim rozwojem. To dobry czas, aby szukać ciekawych szkoleń, więcej czytać i inwestować w swoje umiejętności.

ZDROWIE

Słońce dodaje ci sił i korzystnie wpływa na twoje zdrowie. Jednak pod koniec miesiąca może zabraknąć ci sił. Nie zaczynaj teraz odchudzania. W weekendy uważaj na siebie, nie siadaj z przeciągu i unikaj drinków wypełnionych lodem. Nów Księżyca w twoim znaku 27-28.10 sprawi, że możesz być słabszy i podatny na zranienia lub przeziębienia.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Słońce doda ci odwagi, przyniesie bardzo dobre pomysły. Masz dobre dni dla spraw zawodowych i interesów. To dobry moment, aby dokładnie przyjrzeć się różnym planom na przyszłość i zaplanować czym się zajmiesz w najbliższych miesiącach.

URODZENI 1.10 – 10.11

Merkury obudzi twoją ciekawość świata. Bądź aktywny! Ucz się, zdobywaj cenne informacje i odkrywaj nowe hobby. Nie żałuj sobie pieniędzy na kupno ciekawej książki czy na bilet do kina. Musisz się choć trochę zrelaksować i oderwać od nudnych obowiązków.

URODZENI 11.11 – 21.11
Wenus zapewni ci sympatię otoczenia. Dzięki szybkim decyzjom zarobisz dodatkowe pieniądze, ale musisz być dobrze zorganizowany i punktualny. Udadzą się wizyty u znajomych i podróże, a zawarte podczas nich znajomości mogą zamienić się w przyjaźń.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer