Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ciesz się chwilą i zaczynaj nowe sprawy

Poczujesz przypływ odwagi i sił życiowych, w pracy warto zacząć coś nowego. Zapomnij o niepowodzeniach i kompleksach. Wenus sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, którym będziesz pomagać i doradzać. Mars wesprze cię w podejmowaniu szybkich decyzji i zachowaniu kondycji. Podczas pełni Księżyca 13-14.09 możesz liczyć na pozytywne wiadomości, a nawet przełom, zarówno w sprawach uczuciowych, jak i zawodowych.

MIŁOŚĆ
Powodzenie ci sprzyja i nie musisz teraz o nic się martwić. Chętnie przychylisz nieba ukochanej osobie, ale Merkury sprawi, że wszystko będziesz chciał robić po swojemu. Lepiej zapytaj o zdanie, zanim kupisz coś drogiego! Nie bądź też zazdrosny i nie daj się wciągnąć w niepotrzebne kłótnie, bo popsujesz atmosferę w związku.

Samotne Skorpiony będą zmienne w miłości i bardzo niezdecydowane. Nie pytaj przyjaciół, co masz zrobić, tylko słuchaj swojego serca. Mars sprawi, że niektóre osoby zaczną cię denerwować, zwłaszcza jeśli lubią wtrącać się w nie swoje sprawy. Do 14.09 masz okazję zrobić wrażenie na kimś, kto od dawna ci się podoba.

RODZINA I PRZYJACIELE
Będziesz musiał sam przypilnować różnych terminów i zobowiązań, które dotyczą bliskich krewnych. Dzięki temu wspólne sprawy potoczą się w dobrym kierunku. Twoje pomysły mogą się teraz bardzo wszystkim przydać, dlatego pomagaj krewnym lub przyjaciołom, którzy szukają pracy lub sposobu na rozwiązanie kłopotów. W weekendy łatwo dasz się namówić przyjaciołom na trochę rozrywki. Warto iść na imprezę, wystawę lub zorganizować krótką wycieczkę.

PRACA I PIENIĄDZE

Słońce i Merkury radzą ci, abyś współpracował z ludźmi, ale jednocześnie dbał o sympatyczną atmosferę. Plotek i intryg nie bierz sobie do serca, unikaj prowokacji i dla wszystkich wokoło bądź po prostu uprzejmy. Wszystko się uda załatwić, jeśli tylko nie będziesz się spieszyć i denerwować. Sekstyl Merkurego od 29.08 do 14.09 pomoże ci renegocjować ważne umowy i znów wrócić do spraw, które sprawiały wszystkim trudności. Wreszcie znajdą się różne zagubione dokumenty, a urzędnicy wydadzą przychylne dla ciebie decyzje.

ZDROWIE
Słońce będzie dodawało ci energii, ale radzi unikać ryzyka. Znajdź czas aby wreszcie trochę odpocząć i zajmij się swoim wyglądem. Idź do kosmetyczki lub fryzjera, nie żałuj sobie pieniędzy na modne kreacje czy eleganckie dodatki. Mars w sekstylu pomoże ci utrzymać formę i regularnie ćwiczyć.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Słońce przekona cię, że zmiany się opłacają. Postanowisz mocno stanąć na ziemi. Będziesz rozsądny i opanowany. Zrobisz porządek, podejmiesz ważne decyzje.

URODZENI 1.10 – 10.11
Mars pomoże ci zebrać siły do ważnych i trudnych zadań. Będziesz energiczny, pewny siebie i bardzo szybki. Uważaj, bo jeśli przestaniesz liczyć się z innymi ludźmi, to możesz rozpętać różne konflikty.

URODZENI 11.11 – 21.11

Merkury sprzyja wyjaśnianiu wątpliwości, omawianiu strategii na następne miesiące i prezentowaniu twoich dokonań podczas ważnych zebrań i prezentacji.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer