Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Pannie od 23.8.2014 do 22.9.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pozytywne zmiany

Skorpiony będą w tym miesiącu niepokorne. Wszystko, co nowe i niezbadane zacznie cię fascynować i pociągać. Daj się ponieść temu nastrojowi, zmień choć część starych przyzwyczajeń. Od osób młodych i odważnych nauczysz się więcej, niż przypuszczasz.

TWOJE TRANZYTY

Sekstyl Słońca sprzyja niezwykłym pomysłom.
Sekstyl Merkurego do 1.09 przyniesie towarzyskie atrakcje, półsekstyl od 2.09 radzi zwolnić i odpocząć.
Kwadratura Wenus do 4.09 sprzyja romantycznym przygodom, sekstyl od 5.09 wprawi cię w dobry nastrój.
Koniunkcja Marsa radzi dbać o zdrowie i sprzyja uprawianiu sportu.
Kwadratura Jowisza sprzyja finansowym sukcesom, pomoże ci również odzyskać optymizm i wiarę w siebie.
Koniunkcja Saturna sprzyja pokonywaniu kłopotów.
Kwinkunks Urana zapewni dobre pomysły.
Sekstyl Neptuna zsyła niezwykłe sny i dziwne znajomości.
Sekstyl Plutona sprzyja odnajdywaniu życiowego kierunku.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Skorpiony czeka udany miesiąc, pełen niespodzianek i zagadek. Będziesz pomysłowy, ciekawski i bardzo ruchliwy. Chętnie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu lub odwagi. Nie przejmuj się teraz tak bardzo tym, co wypada osobie w twoim wielu lub na twoim stanowisku! Znajdź nowe dziedziny i ambitne wyzwania, podejdź do wszystkich spraw inaczej, niż zwykle. Twoje otoczenie będzie zaskoczone, ale już wkrótce wszyscy podążą twoim śladem. Złamiesz stare nawyki i przyzwyczajenia, a to przyniesie ci szczęście i poczucie zadowolenia.
 
SAMOPOCZUCIE
Będziesz w nieco sennym i leniwym nastroju, co nie sprzyja sportowym wyczynom. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele i po prostu zadbaj o swoją wygodę. Możesz mieć więcej pokus związanych z luksusowymi wydatkami, ale tobie też należy się trochę przyjemności. Zadbaj o swoje zdrowie, bo możesz się przeziębić. Jeśli tak się stanie, weź zwolnienie i po prostu odpocznij w domowych pieleszach. Po 9.09 poprawa samopoczucia i wielki przypływ energii. Nie marnuj jej na konflikty, tylko zrób coś naprawdę ważnego i potrzebnego.

MIŁOŚĆ
Choć Skorpion to najbardziej emocjonalny znak zodiaku, to w tym miesiącu na nowych zdobyczach nie będzie ci specjalnie zależeć. Chętnie za to pomożesz przyjaciołom w rozwiązaniu sercowych kłopotów. Będziesz pomagać, doradzać i godzić zwaśnionych kochanków. Twoje rady będą przenikliwe, ostre i bezstronne. Niektórzy będą się nawet trochę gniewać, ale w końcu przyznają ci rację. Tyle zajęć i spraw odciągnie twoją uwagę od własnych kłopotów. Jednak właśnie trochę dystansu okaże się tym, czego ci najbardziej potrzeba! Od 5.09 Wenus znajdzie się w sekstylu do twojego znaku zodiaku, wyjaśnią się spory i sekrety, poczujesz się szczęśliwy i zadowolony.

Samotne Skorpiony będą ostrożne w nawiązywaniu nowych znajomości. Skupisz się bardziej na swoim życiu wewnętrznym i nie będziesz zwracać uwagi na nowe osoby w twoim otoczeniu. Po 5.09 możliwe jest spotkanie z kimś, kogo przez ostatnie lata nie widziałeś. Rozmowa z tą osobą da ci wiele do myślenia. Także nowe znajomości będą udane, warto więc częściej ruszać się z domu!

Skorpiony w stałych związkach odkryją, że tak naprawdę czują się szczęśliwe i spokojne. Udadzą się wspólne rozrywki, a nawet wyjazdy. Po 5.09 Wenus znajdzie się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Staniesz się wtedy wyjątkowo romantyczny, uczynny i wyrozumiały dla bliskiej ci osoby.

PRACA I FINANSE
W sprawach zawodowych zapowiada się kilka niespodzianek, które jednak okażą się korzystne. Nie wahaj się zabrać za niezbędne porządki, bo choć Saturn niektóre sprawy opóźnia, to Jowisz wciąż daje ci nowe możliwości. Twoje pomysły mogą być rewolucyjne, ale też bardzo zyskowne. Zakończ wreszcie sprawy i znajomości, które nie służą już niczemu dobremu.

Mimo starań pewne projekty i pomysły wymagać będą zmian i poprawek. Odważ się przyznać do starych błędów i przedstaw szefowi swoje nowe plany. Masz teraz szansę zyskać przychylność osoby na wysokim stanowisku, choć nie o wszystkich znajomościach i sprawach będziesz chciała opowiadać w szerszym gronie. Dbaj o swoje tajemnice, bo od 2.09 Merkury znajdzie się w półsekstylu do twojego znaku. Może to wróżyć pewne nieporozumienia, które dotyczą ukrytych wpływów i obietnic, o których oficjalnie nikt nie chce rozmawiać. W swoich nowych planach i pomysłach weź to pod uwagę, a szczęście nie opuści cię przez cały miesiąc.

Poszukujący lepszej pracy będą pełni nadziei na dobrą przyszłość. Po 5.09 warto rozejrzeć się w branżach, których do tej pory nie brałeś pod uwagę. Niektóre Skorpiony zaczną poważnie myśleć o założeniu własnego biznesu. Szczęście ci sprzyja, ale bądź cierpliwy.

Skorpiony, które się uczą, będą optymistycznie nastawione do wyzwań, jakie postawią przed nimi nauczyciele. Zapragniesz zapisać się na wiele nowych zajęć, a być może odkryjesz ciekawe hobby. Warto już na początku roku zainwestować w dobry kurs języka obcego!


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer