Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wadze od 22.9.2017 do 22.10.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Jowiszowe szczęście

Medytuj, spaceruj i unikaj kłopotów. W tym miesiącu przestaniesz przejmować się sprawami, na które i tak nie możesz teraz nic poradzić. Miłość, odpoczynek i sztuka to idealny plan na pierwsze dni jesieni. Możesz teraz zwolnić tempa i trochę odpocząć. Jowisz 10 października wejdzie do twojego znaku i rozpocznie się czas nowych okazji, lepszego samopoczucia i szczęścia w każdej dziedzinie życia.

MIŁOŚĆ
Wenus znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku, a więc przed tobą dobry czas na miłość i randki. Uwierz w siebie, ale także zainwestuj w modny wygląd i nową fryzurę. Mars sprawi, że będziesz w nastroju do refleksji. Zastanowisz się, czego właściwie w miłości pragniesz, co komuś dajesz i co w zamian otrzymujesz. Nie ulegaj pesymizmowi, tylko szukaj jasnych stron związku.

Samotne Skorpiony
znajdą w centrum zainteresowania płci przeciwnej. Wenus pomoże zawierać obiecujące znajomości, ale nie spotykaj się z kimś, kto jest zajęty, bo wyjdą z tego różne nieporozumienia. Od 10.10 Jowisz doda ci odwagi i optymizmu, co sprzyja znalezieniu idealnego partnera.

RODZINA I PRZYJACIELE
Pomyślisz o domowych obowiązkach i poczujesz, że na pewne zajęcia nie masz już siły. Zamiast narzekać, zainwestuj w nowoczesną technikę, a będziesz miał więcej czasu dla siebie. Nowa zmywarka lub froterka będą kluczem do twojego szczęścia. Rozejrzyj się w sklepach z AGD, szukaj ciekawych porad od sąsiadek lub na forach internetowych. W sprawach towarzyskich zmieszanie i sporo ciekawych wiadomości. Od 10.10 koniunkcja Jowisza sprzyja odnawianiu starych znajomości, nie zapomnij sprawdzić poczty lub naładować telefonu.

PRACA I PIENIĄDZE
W pracy możesz poczuć się poganiany, a ktoś zacznie cię denerwować swoimi uwagami. Nie ryzykuj konfliktów, a trudne rozmowy spokojnie przełóż na przyszły miesiąc. Miesiąc będzie udany, a nawet zarobisz dodatkowe pieniądze, a szef o tobie nie zapomni podczas dzielenia różnych zysków. Jednak od hazardu i ryzyka trzymaj się z daleka, a ważne umowy czytaj po kilka razy i wyjaśniaj każdy paragraf. Od 10.10 Jowisz w koniunkcji do twojego znaku pomoże ci zobaczyć z innej, lepszej perspektywy swoją zawodową i finansową sytuację. Zacznij wprowadzać ambitne plany w życie, bo Jowisz pomoże ci szybko osiągnąć cele.

ZDROWIE
Mas w sekstylu przypomina o kontrolnych badaniach. Idź na przegląd do dentysty, zrób podstawowe badania krwi. Będziesz mógł ułożyć sobie zdrowszą dietę lub zacząć łykać potrzebne suplementy. Zabierz się do działania, a zapobiegniesz chorobom.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Słońce sprzyja odpoczynkowi i refleksji. Zamiast gonić za pieniędzmi i sławą, zajmiesz się domowymi sprawami. Rodzina i przyjaciele będą najważniejsi.

URODZENI 1.10 – 10.11
Merkury sprzyja karierze. Na spokojnie przyjrzyj się wydarzeniom z ostatnich tygodni. Teraz możesz wybrać najlepszą strategię lub zawrzeć sojusz z kimś, kto będzie ci pomagał.

URODZENI 11.11 – 21.11
Wenus zapewni ci powodzenie w miłości. Będziesz ponętny i uwodzicielski. Ktoś chętnie wpadnie w twoje miłosne sidła i razem będziecie się dobrze bawić.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer