Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas na relaks i regenerację

Pora odpocząć, nawet jeśli jesteś bardzo pracowitym Skorpionem. Zmienisz ułożone wcześniej plany tak, abyś miał więcej czasu na rozrywkę. Od 14.04 Wenus w opozycji sprzyja randkom i zdobywaniu nowych przyjaciół. Będziesz mógł wtedy liczyć na jeszcze większą na sympatię otoczenia.

MIŁOŚĆ

Będziesz zajęty różnymi domowymi sprawami i możesz nie mieć czasu dla bliskiej ci osoby. Znajdź jednak czas na wspólną kolację czy spacer, więcej słuchaj i interesuj się wspólnymi sprawami. Od 14.04 Wenus w opozycji będzie sprzyjać romantycznym wydarzeniom, dlatego nie bierz na siebie więcej pracy, tylko zorganizuj dla was różne atrakcje.
Samotne Skorpiony będą szukać miłosnych przygód, choć skupią się głównie na tym, co dzieje się w Internecie. Uważaj jednak, co i komu mówisz. Twoje żarty ktoś znów weźmie na poważnie, co będzie powodem zabawnych nieporozumień. Z Rybą dogadasz się bez słów, ale z Bykiem grożą ci nieporozumienia.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Postanowisz mniej się wszystkim przejmować i będziesz życzliwie nastawiony do całego świata. Nawet pożyczanie komuś pieniędzy przyjdzie ci teraz o wiele łatwiej, niż zwykle, ale nie lituj się nad leniuchami. Wielkanoc zapowiada się całkiem spokojnie, bo nie dasz się przekonać do planów, na jakie nie masz ochoty. Jowisz w kwadraturze do twojego znaku ułatwi ci rozmowy z krewnymi i pomoże jasno określić, co ci się podoba, a co nie. Po Wielkanocy za to zabierzesz się za drobne porządki. . Poukładasz rzeczy w garderobie, wystawisz nieużywane sprzęty. Będziesz musiał wszystko zrobić sam, ale ma to swoje plusy, bo nikt nie będzie się wtrącał i wydzierał ci z rąk starych rzeczy, które od lat leżą na dnie szafy. Od 14.04 możesz śmiało załatwiać wspólne sprawy i zarządzać rodzinnym majątkiem, bo będziesz miał dobrą rękę do inwestycji i spraw urzędowych.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Zapowiada się spokojny miesiąc. To, czego się dawniej nauczyłeś, teraz zacznie procentować. Szef będzie mógł na tobie polegać, a współpracownicy nie będą sabotować twoich przedsięwzięć. Po Wielkanocy trochę odpuścisz, choć w pracy nadal wszystko będzie się bardzo dobrze układać. Jeśli miałeś na pieńku z niektórymi współpracownikami, to sytuacja wreszcie się trochę uspokoi. Od 14.04 Wenus w opozycji sprzyja zarabianiu pieniędzy, ale możesz mieć więcej wydatków związanych z wystrojem domu lub wygodą. Nie żałuj sobie luksusu, bo dzięki temu masz więcej pozytywnej energii.
 
ZDROWIE
Jeśli coś cię boli, to szukaj dobrego lekarza, zamiast leczyć się na własną rękę. Saturn w kwadraturze do twojego znaku nadal przestrzega przed pośpiechem. Postaraj się częściej odpoczywać, pij soki warzywne, a wzmocnisz odporność. Wenus pomoże ci także nadrobić zaległości w spaniu i leniuchowaniu. Od 14.04 masz dobry czas, aby zadbać o wygląd. Śmiało eksperymentuj ze stylem czy fryzurą, bo efekty będą bardzo dobre.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Uran w opozycji może przynieść trochę zamieszania w różnych zawodowych sprawach. Wobec zmian i nagłych rewolucji zachowaj spokój, bo wszystko się wyjaśni i poukłada. Im bliżej wieczora, w tym lepszym będziesz humorze.
 
URODZENI 1.10 – 10.11
Zamiast się wszystkim martwić, odetchnij i wizualizuj, jak marzenia się spełniają. Czeka cię teraz spokojniejszy miesiąc, sprzyjający odzyskiwaniu sił. Dodatkowo będziesz miał powodzenie w miłości.
 
URODZENI 11.11 – 21.11
Przed tobą towarzyskie atrakcje, ale w miłości możliwe niespodzianki. Pluton w sekstylu sprzyja szalonym randkom, zajmij się też pielęgnowaniem swojej urody i porządkami w garderobie.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer