Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wodniku od 20.1.2016 do 18.2.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Urządzaj mieszkanie, zapraszaj gości

Postanowisz mieszkać wygodniej i ładniej. Zrobisz porządki, zmienisz dekoracje. Warto będzie cię odwiedzić, bo dla przyjaciół chętnie ugotujesz najlepsze przysmaki.

Miłość
Wenus uczyni cię romantycznym, a Merkury do 13.02 sprawi, że zaczniesz energicznie szukać prawdziwej miłości. Samotne Skorpiony wyruszą na udane miłosne łowy. Przystojny instruktor narciarski lub blond bogini na stoku są w twoim zasięgu. Nie musisz zresztą zbyt daleko szukać. Być może zawarta niedawno przyjaźń nagle przerodzi się w miłość. Skorpiony w związkach nie będą chciały nawet słyszeć, że ukochana osoba nie chce iść na bak. Zapragniecie, aby było romantycznie i idealnie. Miesiąc sprzyja wspólnym wyjazdom i dobrej zabawie. Nie bądź tylko zależni od decyzji wspólnych przyjaciół, lepiej o wszystkim decydować tylko we dwoje.

Rodzina i przyjaciele
Postaraj się więcej odpoczywać i bawić się. Trzymaj się z dala od zbyt ambitnych osób, a nikt nie zakłóci ci zimowych popołudni. Na działanie i ambitne pomysły przyjdzie jeszcze czas, a teraz warto skupić się na swoich zainteresowaniach i swoim hobby. Przestań więc się spieszyć i zregeneruj swoje siły. Wiele spraw, na które dotychczas nie mogłeś się zdobyć, okaże się łatwiejsze do załatwienia, jeśli tylko przestaniesz się denerwować. Nie myśl więc o dawnych niepowodzeniach, bo mądrzejszy o własne doświadczenia, znów będziesz mógł zacząć wszystko od nowa. Merkury do 13.02 bardzo sprzyja głębokim dyskusjom z osobami, które mają autorytet. Będziesz myślał o wartościach, zasadach i przełomowych chwilach. Docenisz to, co udało ci się w życiu osiągnąć.

Kariera i pieniądze

Jeśli tylko nie sprowokujesz konfliktu z ważną osobą, to miesiąc okaże się bardzo przyjemny i spokojny. Powstrzymaj się od nagłych decyzji i wybuchów niezadowolenia. Cierpliwością i sympatycznym uśmiechem uzyskasz teraz o wiele więcej, niż inni współpracownicy. Mars wciąż przebywa w twoim znaku i testuje twoją cierpliwość i wytrzymałość na złośliwe uwagi. Jeśli szukasz lepszej pracy, do 13.02 wysyłaj oferty i umawiaj się na spotkania. Możesz zostać lepiej zapamiętany od innych lub twoje podanie dostrzeże ktoś, z kim wcześniej pracowałeś lub miałeś zawodowy kontakt. Nie bierz do domu nowych służbowych spraw i postaraj się trochę odpocząć. Warto za to przemyśleć finansowe sprawy, zrobić rachunki i zapłacić różne podatki lub inne należności.

Ruszaj na wyprzedaże i odnawiaj garderobę swoją i całej rodziny. W sklepach targuj się do upadłego, wybrzydzaj i marudź, a dostaniesz dodatkowe bonusy i zniżki. Sekstyl Wenus  sprzyja udanym zakupom, a przez cały miesiąc wspaniałe okazje same będą pchać się do twojego koszyczka. Szkoda trochę nie skorzystać!  Pieniądze są ważne, to nie możesz o nich przez cały czas myśleć, bo bardzo się zestresujesz.

Zdrowie
Zdrowie będzie ci dopisywać, a jeśli na coś chorujesz, to Wenus od 23.02 do 17.02 sprzyja znajdowaniu dobrego lekarza. Mars wciąż przebywa w twoim znaku zodiaku, a to zapewnia poprawę formy, ale daje też ryzyku upadków, stłuczeń i złamań, uważaj więc na drodze i nie jedź za szybko.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 23.10 – 31.10

Słońce sprawi, że bliska osoba będzie miała na ciebie duży wpływ. Zaufaj jej intuicji i życiowemu doświadczeniu, a sam nabierzesz sił i poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Na rodzinne konflikty szkoda teraz czasu i energii, lepiej inwestować w przyszłość i z każdym żyć dobrze.

URODZENI 1.10 – 10.11

Mars pomoże stawiać na swoim. Szczęście ci sprzyja, ale unikaj plotkarzy. Ktoś znudzony własnym życiem może nagle zainteresować się twoimi sprawami i zacznie komentować twoje decyzje. Na niedyskretne pytania lepiej wcale nie odpowiadać.

URODZENI 11.11 – 21.11

Merkury przyniesie ważne decyzje. Uda ci się teraz zmienić przyzwyczajenia, które nie wychodzą ci na zdrowie. Dieta przyniesie efekty, a jeśli palisz, to papierosy wreszcie przestaną tobą rządzić. Warto się postarać i zmienić coś na lepsze.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer