Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Trzymaj nerwy na wodzy

Zajmij się domowymi sprawami, a innymi problemami się nie martw. Im dalej od kłótni, tym lepiej, bo w obronie swojego zdania możesz być wybuchowy. Pomysły, na jakie w tym miesiącu wpadniesz, lepiej realizować samodzielnie. Lepiej na tym wyjdziesz i nie będziesz musiał się nikomu tłumaczyć. Słońce i Merkury (do 10.02) znajdują się w kwadraturach do twojego znaku zodiaku. Dzięki nim będziesz bardziej pracowity i lepiej zorganizowany, choć także nieco mniej towarzyski.

MIŁOŚĆ
Miłosne sprawy w tym miesiącu nie będą na pierwszym planie. Będzie spokojnie, a nawet trochę nudno. Mimo tego nie bądź smutny, bo trochę stabilizacji dobrze wam zrobi. Zamiast biec z przyjęcia na imprezę lub wciąż szukać atrakcji, trzeba czasami po prostu posiedzieć w domu. Wykorzystaj ten czas aby pobyć blisko, odpocząć i nacieszyć się sobą.

Samotne Skorpiony znów zaczną wspominać stare czasy, ale szybka interwencja przyjaciół w porę uchroni je przed niewłaściwym telefonem do zmory sprzed lat. W weekendy łatwiej ci będzie zawierać nowe znajomości. Wyglądaj elegancko i nie narzekaj, bo możliwe są różne towarzyskie niespodzianki. Od 3.02 sekstyl Wenus sprzyja poznawaniu ciekawych osób przez przyjaciół.

RODZINA I PRZYJACIELE

Ktoś w rodzinie musi być głównodowodzącym i w tym miesiącu padnie właśnie na ciebie! Kilka wspólnych spraw zależeć będzie od twojej szybkiej decyzji. Każdy będzie czegoś od ciebie chciał, a mało kto będzie chętny do pomocy. Bądź szczery, a wszystko się dobrze ułoży. Mimo wszystko uda ci się obronić przed atakiem niesamodzielnych krewnych. Twoje argumenty będą logiczne i wreszcie trafią tam, gdzie trzeba. W lutym spodziewaj się gości lub zaproszenia w sympatyczne miejsce. Merkury pomoże odnowić różne stare kontakty.

PRACA

Kwadratura Słońca sprawi, że staniesz się nieufny wobec niektórych współpracowników. Ktoś cię zdenerwuje, bo nie będzie się zgadzał w twoimi decyzjami lub zrobi wszystko odwrotnie, niż prosiłeś. Czas przestać owijać sprawy w bawełnę! Warto zaprowadzić w pracy porządek i jasno ustalić granice tego, co można. Do 24 01 i od 10.02 sprzyja ci Merkury i przyniesie ci sporo ciekawych wiadomości. Udadzą się spotkania, narady i różne wyjazdowe interesy. Szukaj ciekawych wiadomości w internecie, bo na specjalistycznym forum ktoś może dobrze ci doradzić. W finansach bądź ostrożny. Nie każda okazja będzie warta uwagi. Unikaj kredytów i innych zobowiązań, a jeśli musisz je wziąć na siebie, to trzy razy czytaj dokumenty, zanim je podpiszesz. Wenus od 3.02 pomaga ci w sprawach finansowych, uczy oszczędzania i planowania.

ZDROWIE
Planety dodadzą ci sił. Poczujesz się młodszy, sprawniejszy i weselszy. Różne dolegliwości mniej ci się będą dawać we znaki, ale to nie znaczy, że masz przestać o siebie dbać. Mars w opozycji do twojego znaku od 14.02 sprzyja mądrym decyzjom, jak rzucanie palenia czy odstawienie cukru.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer