Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Lwie od 22.7.2018 do 22.8.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zwyciężaj i zbieraj nagrody

Czeka cię teraz więcej obowiązków. Wszyscy będą liczyć, że powiesz co mają robić, a potem pogłaszczesz w nagrodę po głowie. Nie zawiedź rodziny, ale znajdź też czas dla siebie. Mars w kwadraturze sprawi, że masz szansę zwyciężyć i dostać nagrodę, warto więc się starać. Pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w lipcu pomogą ci podjąć trudne, ale konieczne decyzje i wziąć się za zaległe sprawy.

MIŁOŚĆ
Mars i Wenus sprawią, że w każdej sprawie będziesz mógł liczyć na partnera. Nie zostawi cię w potrzebie, a w decydującym momencie doda ci odwagi. Dlatego proś o poradę i wsparcie. Będziesz zadowolony ze swojego miłosnego życia, ale zamiast szykować się razem na zagraniczne wyjazdy, chętniej zostaniecie w domu. Kolacja przy świecach to najlepszy sposób na podtrzymanie więzi. Do 7.08 sekstyl Wenus zachęci was do wspólnego wyjazdu lub ciekawych rozrywek.

Samotne Skorpiony postanowią być bardziej praktyczne i samowystarczalne. Dojdziesz nawet do wniosku, że nikt ci nie jest potrzebny do szczęścia. Mimo tego chętnie spotkasz się z dawnym znajomym. Uważaj, bo nawet nie zauważysz, kiedy zwierzenia i wspólne oglądanie filmów zamieni się w romans. W lipcu Mars oraz zaćmienie Księżyca (26-28.07) postawi na twojej drodze nie lada miłosną okazję, szybko się więc decyduj. W sierpniu będzie romantycznie, a okazji do nawiązania flirtu czy romansu bardzo dużo.

RODZINA I PRZYJACIELE
Bliscy będą oczekiwać, że sam podejmiesz różne ważne decyzje. Nie uciekaj przed odpowiedzialnością za osoby, które kochasz. W lipcu staraj się być bardziej samodzielny i nie uzależniać swoich planów od innych, bo Mars może powodować konflikty. Starsze osoby będą ci wdzięczne za zakupy, porządki lub załatwienie nużącej sprawy w urzędzie. Bez problemów dopilnujesz drobnych remontów czy pomożesz komuś w ogródku. Jednak w sierpniu zadbaj o swoje sprawy. Idź do kina lub zajmij się swoim hobby, wyjedź na urlop. Sam też musisz naładować akumulatory pozytywną energią.

PRACA I PIENIĄDZE
Rób to, co do ciebie należy, a osiągniesz perfekcję. W lipcu kwadratura Merkurego sprzyja nauce, zdobywaniu potrzebnych wiadomości i spotkaniom z osobami na wysokich stanowiskach. Nie obawiaj się otwarcie mówić, co można byłoby w firmie poprawić. Twoje racjonalizatorskie pomysły przyniosą wszystkim zyski. Jowisz w twoim znaku wciąż sprzyja wygranym losowym, może warto więc kupić los na loterii. Jeśli szukasz lepszej pracy, to po 7.08 mogą pojawić się ciekawsze niż do tej pory propozycje. Sekstyle Wenus i Jowisza sprzyjają też odzyskiwaniu pieniędzy lub przedmiotów, jakie komuś kiedyś pożyczyłeś. Upomnij się o nie po 19.08, kiedy Merkury wyjdzie z retrogradacji.

ZDROWIE
Przed tobą aktywny lipiec, a zdrowie i kondycja będą ci dopisywać. Nie szarżuj jednak za kierownicą czy na siłowni, bo Mars może cię narazić na kontuzje, stłuczki czy nagłe pogorszenie zdrowia. W sierpniu skorzystaj z pozytywnej energii i po pracy trochę w te wakacje odpocznij. Spacery lub wyjście na fitness są tak samo ważne, jak prasowanie czy sprzątanie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Wenus sprzyja sprawom towarzyskim i miłosnym. Pamiętaj tylko o obietnicach, jakie złożyłeś rodzicom i krewnym, aby ich pretensje nie popsuły ci humoru.

URODZENI 1.10 – 10.11

Merkury sprzyja ambitnym zadaniom. Przypomnisz sobie o wszystkich zaległych sprawach. Twoje prośby o pomoc i wsparcie zostaną wysłuchane.

URODZENI 11.11 – 21.11
Mars namawia do wbijania szpil i komentowania cudzych błędów, ale zastanów się, czy wyjdzie ci to na dobre. Lepiej popracuj nad kondycją.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer