Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz mieć szczęście

W tym miesiącu szczęście ci sprzyja, ale ty sam możesz być w stosunku do samego siebie zbyt krytyczny. Nie martw się jednak na zapas, bo twoje wysiłki zarówno w pracy, jak i podczas świątecznych spotkań zostaną docenione.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu możesz być trochę przewrażliwiony na punkcie obowiązków. Choć szczęście będzie ci sprzyjać, to i tak uznasz, że jakieś plany trzeba odłożyć na później. Twój nastrój i nastawienie wobec domowników bardzo się będzie zmieniać. Wydawaj precyzyjne polecenia i uzgodnij wcześniej z rodziną, kto i kiedy ma ci pomagać, uwzględnij też ich zajęcia i zobowiązania. Nie dopuść, aby wielkanocne przygotowania stały się dla domowników gehenną. Nie wyładowuj jednak swojej złości na innych! Już 3.04 planeta Wenus znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku, przyniesie ci szczęśliwe wydarzenia i dobre pomysły na nachodzącą Wielkanoc. Pojawi się wiele szans i propozycji, które mogą nawet zmienić twoje plany. Zaufaj intuicji i nie odrzucaj próśb osób, które potrzebują twojej pomocy. Znajdź czas nawet dla tych, których zbytnio nie lubisz. Trud się opłaci, a wdzięczne za pomoc osoby jeszcze będą miały okazje w przyszłości odwdzięczyć się tym samym.

MIŁOŚĆ
W wirze przygotowań przedświątecznych nie zapomnij o bliskich ci osobach. Zadbaj jednak nie tylko o zakupy i porządki, ale też o miły nastrój. Do 3.04 będziesz bardzo drobiazgowo rozliczać innych z lojalności. Byle odstępstwo od ustalonych reguł wyprowadzi cię z równowagi. Po 3.04 planeta Wenus znajdzie się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Przyniesie ci wyjaśnienie wątpliwości i sprawi, że poczujesz się kochany i potrzebny.

Samotne Skorpiony będą bardzo skryte, a nawet nieśmiałe wobec płci przeciwnej. Zrobienie pierwszego kroku będzie dla nich bardzo trudne. Nie pokazujcie się wszędzie ze smutną miną. Podczas randek nie rozmawiajcie na tematy zdrowia i nie opowiadajcie, na co chorujecie i dlaczego niezbyt dobrze się czujecie. Po 3.04 popatrzycie z optymizmem na swoje miłosne sprawy. Znajomości, jakie zawrzecie podczas Wielkanocy będą bardzo obiecujące.

Skorpiony w stałych związkach
zaczną narzekać na rutynę i zmęczenie zwyczajnymi obowiązkami. Postarajcie się znaleźć więcej czasu na zabawę i odpoczynek, bo inaczej grożą wam konflikty o drobiazgi. Wielkanoc sprzyja w tym roku romantycznym wyjazdom. Jeśli nie możecie wyjechać w same święta, to warto wyrwać się gdzieś tylko we dwoje tuż po Wielkanocy.

RODZINA I PRZYJACIELE
Postanowisz zrobić porządek w domowych finansach i różnych zobowiązaniach. Zamiast wydawać na potęgę, postanowisz wziąć się za oszczędności. Nie pozwolisz nikomu marnotrawić zapasów, a nawet odmówisz składania się na niektóre wspólne wydatki. Znajdziesz właściwe argumenty i rodzina w końcu przyzna ci rację. W sprawach towarzyskich ożywienie! Przyjaciele znajdą dla ciebie więcej czasu i znów będzie wesoło. Opozycja Merkurego od 31.03 sprzyja wizytom, imprezom i udanym wycieczkom. Tuż przed Wielkanocą możesz być bardziej nerwowy za sprawą opozycji Marsa. Z tego powodu nie zostawiaj zakupów i porządków na ostatnią chwilę.

PRACA I PIENIĄDZE
Sprawy pracy i kariery będzie ci  w tym miesiącu trudno pogodzić z domowymi obowiązkami. Nie daj jednak za wygraną i nie zaniedbuj spraw zawodowych. Kwinkunks Słońca do twojego znaku sprawi, że lepiej być ostrożnym wobec konkurencji i nieszczerych współpracowników. Po 3.04 twoja sytuacja znacznie się poprawi. Jeśli będziesz wykonywać wszystkie polecenia i obowiązki, zaczniesz zdobywać popularność i uznanie. Nie bój się publicznych wystąpień, planeta Wenus doda ci odwagi i medialnego uroku. Zyskasz wielu oddanych przyjaciół w pracy, jeśli będziesz służyć innym radą i pomocą. Przedświąteczne zamieszanie nie sprzyja wytrwałej pracy. Ty jednak możesz wtedy liczyć na dobre pomysły i dodatkowe zlecenia. Uważaj na słowa, bo za sprawą opozycji Marsa niektóre z twoich wypowiedzi mogą wbrew twojej intencji obrazić osobę, od której wiele zależy. Po Świętach Merkury sprzyja bilansom, podsumowaniom i układaniu marketingowych planów na nadchodzące miesiące.

Poszukujący lepszej pracy wykorzystają wszystkie możliwości, aby dotrzeć do wybranej firmy. Sprzyja wam szczęście, ale musicie być wytrwali. Możecie liczyć na pomoc kogoś, z kim dawniej pracowaliście i kto zachował o was dobre wspomnienia. Od 31.03 opozycja Merkurego bardzo wam sprzyja. Z tego powodu nie warto odkładać ważnych spotkań na później. Im szybciej zaczniecie działać, tym większe macie szanse na wymarzoną posadę.

Nauka

Skorpiony, które się uczą lub studiują mają przed sobą bardzo dobry miesiąc. Uda się wam dobrze zorganizować czas i wystarczy wam energii na wszystkie trudne prace. Skupcie się na tym, co jest ważne! Korzystny trygon Merkurego przyniesie wam dobre oceny. Od 3.04 sprzyja wam również trygon Wenus. Sprawi, że wasze prace z przedmiotów humanistycznych będą się wszystkim bardziej podobać.

ZDROWIE
Możesz czuć wiosenne osłabienie, senność i zniechęcenie. Zadbaj więc o siebie i nie rezygnuj z ulubionych przyjemności. Warto zabrać się za oczyszczanie organizmu. Pij zioła, unikaj konserwantów i jedź o regularnych porach. Dzięki temu poczujesz się mniej zestresowany. Dni po Świętach sprzyjają uprawianiu sportu i długim wiosennym spacerom.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Mars sprawi, że wyrobisz się z obowiązkami. W wolnych chwilach spotkasz się z przyjaciółmi lub wybierzesz na spacer w miłym towarzystwie.

URODZENI 1.10 – 10.11
Pluton sprzyja zawodowym sukcesom, wygrywaniu trudnych spraw i pokonywaniu konkurencji. Warto wyjaśnić stare nieporozumienia.

URODZENI 11.11 – 21.11
Merkury pomoże ci zmienić spojrzenie na dotychczasowe sprawy i zobowiązania. Zrobisz wokół siebie trochę porządki i szybko staniesz się dla innych wzorem idealnego pracownika.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer