Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Lwie od 22.7.2020 do 21.8.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zwyciężaj i zbieraj nagrody

Czeka cię teraz więcej obowiązków. Wszyscy będą liczyć, że powiesz co mają robić, a potem pogłaszczesz w nagrodę po głowie. Nie zawiedź rodziny, ale znajdź też czas dla siebie. Wenus i Jowisz w korzystnych aspektach do twojego znaku sprawią, że masz szansę zwyciężyć i dostać nagrodę, warto więc się starać. Bądź ostrożny i nie podejmuj ryzykownych decyzji w pierwszych dniach sierpnia, bo Uran może cię narażać na szalone posunięcia, z których będziesz się musiał tygodniami wyplątywać.

MIŁOŚĆ
Merkury i Wenus sprawią, że w każdej sprawie będziesz mógł liczyć na partnera. Nie zostawi cię w potrzebie, a w decydującym momencie doda ci odwagi. Dlatego proś o poradę i wsparcie. Będziesz zadowolony ze swojego miłosnego życia, ale zamiast szykować się razem na zagraniczne wyjazdy, chętniej zostaniecie w domu. Kolacja przy świecach to najlepszy sposób na podtrzymanie więzi. Od 7.08 sekstyl Wenus zachęci was do wspólnego wyjazdu lub ciekawych rozrywek. Samotne Skorpiony postanowią być bardziej praktyczne i samowystarczalne. Dojdziesz nawet do wniosku, że nikt ci nie jest potrzebny do szczęścia. Mimo tego chętnie spotkasz się z dawnym znajomym. Uważaj, bo nawet nie zauważysz, kiedy zwierzenia i wspólne oglądanie filmów zamieni się w romans. W lipcu Merkury postawi na twojej drodze nie lada miłosną okazję, szybko się więc decyduj. W sierpniu będzie romantycznie, a okazji do nawiązania flirtu czy romansu bardzo dużo.

RODZINA I PRZYJACIELE
Bliscy będą oczekiwać, że sam podejmiesz różne ważne decyzje. Nie uciekaj przed odpowiedzialnością za osoby, które kochasz. W lipcu staraj się być bardziej samodzielny i nie uzależniać swoich planów od innych, bo Uran może powodować konflikty. Starsze osoby będą ci wdzięczne za zakupy, porządki lub załatwienie nużącej sprawy w urzędzie. Bez problemów dopilnujesz drobnych remontów czy pomożesz komuś w ogródku. Jednak w sierpniu zadbaj o swoje sprawy. Idź do kina lub zajmij się swoim hobby, wyjedź na urlop. Sam też musisz naładować akumulatory pozytywną energią.

PRACA I PIENIĄDZE
Rób to, co do ciebie należy, a osiągniesz perfekcję. W lipcu trygon Merkurego sprzyja nauce, zdobywaniu potrzebnych wiadomości i spotkaniom z osobami na wysokich stanowiskach. Nie obawiaj się otwarcie mówić, co można byłoby w firmie poprawić. Twoje racjonalizatorskie pomysły przyniosą wszystkim zyski. Jowisz w sekstylu do twojego znaku wciąż sprzyja wygranym losowym, może warto więc kupić los na loterii. Jeśli szukasz lepszej pracy, to po 7.08 mogą pojawić się ciekawsze niż do tej pory propozycje. Sekstyle Wenus i Jowisza sprzyjają też odzyskiwaniu pieniędzy lub przedmiotów, jakie komuś kiedyś pożyczyłeś. Czas się o nie upomnieć, najlepiej po 7.08.

ZDROWIE
Przed tobą aktywny lipiec, a zdrowie i kondycja będą ci dopisywać. Nie szarżuj jednak za kierownicą czy na siłowni, bo Uran może cię narazić na kontuzje, stłuczki czy nagłe pogorszenie zdrowia. W sierpniu skorzystaj z pozytywnej energii i po pracy trochę w te wakacje odpocznij. Spacery lub wyjście na fitness są tak samo ważne, jak prasowanie czy sprzątanie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Wenus sprzyja sprawom towarzyskim i miłosnym. Pamiętaj tylko o obietnicach, jakie złożyłeś rodzicom i krewnym, aby ich pretensje nie popsuły ci humoru.

URODZENI 1.10 – 10.11
Merkury sprzyja ambitnym zadaniom. Przypomnisz sobie o wszystkich zaległych sprawach. Twoje prośby o pomoc i wsparcie zostaną wysłuchane.

URODZENI 11.11 – 21.11
Słońce namawia do wbijania szpil i komentowania cudzych błędów, ale zastanów się, czy wyjdzie ci to na dobre. Lepiej popracuj nad kondycją.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer