VIII Festiwal Tarota w Warszawie - 18 kwietnia 2015

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Baranie od 20.3.2015 do 19.4.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szczęście ci sprzyja

W tym miesiącu szczęście ci sprzyja, ale ty sam możesz być w stosunku do samego siebie zbyt krytyczny. Nie martw się jednak na zapas, bo twoje wysiłki zarówno w pracy, jak i podczas świątecznych spotkań zostaną docenione.

Główne wydarzenia
W tym miesiącu możesz być trochę przewrażliwiony na punkcie obowiązków.  Choć szczęście będzie ci sprzyjać, to i tak uznasz, że jakieś plany trzeba odłożyć na później. Twój nastrój i nastawienie wobec domowników bardzo się będzie zmieniać. Wydawaj precyzyjne polecenia i uzgodnij wcześniej z rodziną, kto i kiedy ma ci pomagać, uwzględnij też ich zajęcia i zobowiązania. Nie dopuść, aby wielkanocne przygotowania stały się dla domowników gehenną. Nie wyładowuj jednak swojej złości na innych!
Do 30.03 planeta Merkury znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku, przyniesie ci szczęśliwe wydarzenia i dobre pomysły na nachodzącą Wielkanoc. Pojawi się wiele szans i propozycji, które mogą nawet zmienić twoje plany. Zaufaj intuicji i nie odrzucaj próśb osób, które potrzebują twojej pomocy. Znajdź czas nawet dla tych, których zbytnio nie lubisz. Trud się opłaci, a wdzięczne za pomoc osoby jeszcze będą miały okazje w przyszłości odwdzięczyć się tym samym.

Samopoczucie

Planeta Mars do 30.03 znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku. Możesz czuć wiosenne osłabienie, senność i zniechęcenie. Zadbaj więc o siebie i nie rezygnuj z ulubionych przyjemności. Tuż przed Wielkanocą możesz być bardziej nerwowy, bo 31.03 Mars ustawi się w opozycji do twojego znaku. Z tego powodu nie zostawiaj zakupów i porządków na ostatnią chwilę. W niedzielę  zaczniesz cieszyć się widokiem domowników i suto zastawionego stołu. Korzystny trygon Merkurego doda ci sił i sprawi, że zapomnisz o wszystkich wcześniejszych nieporozumieniach. Dni po Świętach sprzyjają uprawianiu sportu i długim wiosennym spacerom.

Miłość
W wirze przygotowań przedświątecznych nie zapomnij o bliskich ci osobach. Zadbaj jednak nie tylko o zakupy i porządki, ale też o miły nastrój. Opozycja Wenus sprawi, że do 10.04 będziesz bardzo drobiazgowo rozliczać innych z lojalności. Byle odstępstwo od ustalonych reguł wyprowadzi cię z równowagi. Na szczęście trygon Merkurego przyniesie ci wyjaśnienie wątpliwości i sprawi, że poczujesz się kochany i potrzebny.

Samotne Skorpiony będą bardzo skryte, a nawet nieśmiałe wobec płci przeciwnej. Zrobienie pierwszego kroku będzie dla nich bardzo trudne. Nie pokazujcie się wszędzie ze smutną miną. Podczas randek nie rozmawiajcie na tematy zdrowia i nie opowiadajcie, na co chorujecie i dlaczego niezbyt dobrze się czujecie. Podczas pełni księzyca 3-4-5.04 popatrzycie z optymizmem na swoje miłosne sprawy. Znajomości, jakie zawrzecie podczas Wielkanocy będą bardzo udane.

Skorpiony w stałych związkach zaczną narzekać na rutynę i zmęczenie zwyczajnymi obowiązkami. Postarajcie się znaleźć więcej czasu na zabawę i odpoczynek, bo inaczej grożą wam konflikty o drobiazgi. Wielkanoc sprzyja w tym roku romantycznym wyjazdom. Jeśli nie możecie wyjechać w same święta, to warto wyrwać się gdzieś tylko we dwoje tuż po Wielkanocy.

Kariera i pieniądze
Sprawy pracy i kariery będzie ci  w tym miesiącu trudno pogodzić z domowymi obowiązkami. Nie daj jednak za wygraną i nie zaniedbuj spraw zawodowych. Kwinkunks Słońca do twojego znaku sprawi, że lepiej być ostrożnym wobec konkurencji i nieszczerych współpracowników. Jeśli będziesz wykonywać wszystkie polecenia i obowiązki, zaczniesz zdobywać popularność i uznanie. Nie bój się publicznych wystąpień, planeta Merkury doda ci odwagi i medialnego uroku. Zyskasz wielu oddanych przyjaciół w pracy, jeśli będziesz służyć innym radą i pomocą. Przedświąteczne zamieszanie nie sprzyja wytrwałej pracy. Ty jednak możesz wtedy liczyć na dobre pomysły i dodatkowe zlecenia. Po 11.04 uważaj na słowa, bo niektóre z twoich wypowiedzi mogą wbrew twojej intencji obrazić osobę, od której wiele zależy. Czas sprzyja bilansom, podsumowaniom i układaniu marketingowych planów na nadchodzące miesiące. W tym roku nie zostawiaj rozliczenia PIT-u rocznego na ostatnią chwilę.

Poszukujący lepszej pracy wykorzystają wszystkie możliwości, aby dotrzeć do wybranej firmy. Sprzyja wam szczęście, ale musicie być wytrwali. Możecie liczyć na pomoc kogoś, z kim dawniej pracowaliście i kto zachował o was dobre wspomnienia. Do 30.03 trygon Merkurego bardzo wam sprzyja. Z tego powodu nie warto odkładać ważnych spotkań na później. Im szybciej zaczniecie działać, tym większe macie szanse na wymarzoną posadę.


 


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer