Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wodniku od 19.1.2021 do 18.2.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystaj z pomocy i współpracuj

Mars w opozycji do twojego znaku sprzyja szybkim, ale trafnym decyzjom. Będziesz się podobać, łatwo zyskasz uznanie, tylko postaraj się to zauważać. Korzystaj ze wsparcia ważnych osób i załatwiaj istotne dla ciebie sprawy.

MIŁOŚĆ
Miesiąc sprzyja miłosnym sprawom. Będzie miło i wygodnie, ale też bardzo namiętnie. Poczujesz się doceniany i chwalony, ale partner nie będzie się czepiał drobiazgów. Warto pobyć we swoje, zamiast umawiać się z tabunem przyjaciół na plotki lub uprawianie sportu. Zwłaszcza w lutym trochę samotności we dwoje dobrze wam teraz zrobi. Przekonasz się, że nadal wiele was łączy i jest o czym rozmawiać. Samotne Skorpiony będą się podobać. Masz szansę poznać kogoś interesującego w biurze lub urzędzie, albo w innych oficjalnych okolicznościach. Unikaj tylko zwierzeń na temat miłosnej przeszłości, a randki będą całkiem udane.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Mars w kwadraturze sprawi, że popatrzysz na swój dom krytycznym wzrokiem. Coś będziesz chciał przestawić, zmienić i natychmiast przemalować na inny kolor. Nie bądź zbyt krytyczny wobec rodziny, bo ludzie to nie meble i nie da się ich zmienić w jedno popołudnie. Za to w lutym twoje pomysły na zmianę fryzury lub stylu ubierania okażą się udane. Jednak kieruj się własnym gustem, a nie dobrymi radami przyjaciół. Ty sam wiesz, w czym ci najładniej i najwygodniej.
W miłości masz powodzenie, ale od 1.02 Wenus w kwadraturze sprawi, że będziesz mniej odważny. Postawisz na rozwój starych znajomości, a w miłości mocno skupisz się na swoim związku. Jeśli jesteś samotny, możesz poczuć pokusę flirtu w pracy lub z kimś, kogo poznasz w oficjalnych okolicznościach. Masz powodzenie, ale ostrożnie ze zwierzeniami, żebyś nie padł ofiarą plotek lub nawet skandalu.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy więcej sukcesów, a twój autorytet wzrośnie. Współpracownicy będą się liczyć z twoimi decyzjami i opiniami. Spotkaj się z szefem lub inną ważną osobą i porozmawiaj o szansach na awans. Mimo dobrej passy kwadratura Słońca przestrzega przed plotkami i intrygami. Nie wyolbrzymiaj problemów i spokojnie rób swoje, a najlepiej na tym wyjdziesz. W weekendy odpocznij i spokojnie zastanów się, jak lepiej zaplanować różne wydatki. Okaże się, że ktoś zwróci ci długi lub ktoś bliski zdobędzie dodatkowe pieniądze. Dzieci szybko wyciągną od ciebie dodatkowe kieszonkowe. Nie uda ci się zaoszczędzić, ale za to zrobisz sobie i innym mnóstwo przyjemności.
 
ZDROWIE
Słońce w kwadraturze osłabia twoją odporność na zaziębienia, dlatego dbaj o swoje zdrowie, a na zimowy spacer odpowiednio ciepło się ubierz. Mars w opozycji do twojego znaku zodiaku będzie cię namawiać na więcej ruchu, ale w sporcie unikaj nadmiernego ryzyka. To nie jest dobry czas, żeby uprawiać ryzykowne dziedziny sportu.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Wenus w kwadraturze do twojego dekanatu sprawi, że ktoś znudzony własnym życiem może nagle zainteresować się twoimi sprawami i zacznie wygłaszać ci kazania. Na niedyskretne pytania lepiej wcale nie odpowiadać.
 
URODZENI 1.10 – 10.11
Mars w opozycji do twojego dekanatu radzi ci, abyś pilnował spraw zawodowych. Ktoś może kombinować lub histeryzować i trzeba będzie szybko zareagować. Uda ci się w porę opanować trudną sytuację.
 
URODZENI 11.11 – 21.11
Słońce w kwadraturze do twojego dekanatu  sprawi, że będziesz roztargniony, sprzyja też narzekaniu z byle powodu. Weź się w garść i poświęć najważniejszym obowiązkom choć trochę uwagi, bo sukces jest możliwy.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer