Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2016 do 20.6.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Mars doda ci odwagi

Mars w twoim znaku zodiaku doda ci odwagi. Nie załamiesz się żadnymi zawodowymi problemami, bo wszystko uda się szybko rozwiązać. Weekendy sprzyjają odpoczynkowi i dobrej zabawie.

Miłość
W maju Wenus w opozycji do twojego znaku sprzyja miłosnym sukcesom. To, co ci się w związku nie podoba, cierpliwością lub sposobem uda się zmienić na lepsze. Także opozycja Merkurego pomaga spełniać marzenia o romantycznych randkach i namiętnych wyznaniach. Weekendowe wyjazdy będą udane, a Skorpiony w stałych związkach poczują się kochane i bezpieczne.

Samotne Skorpiony wyjdą z ukrycia i wyruszą na miłosne łowy. Jowisz w sekstylu do twojego znaku radzi, abyś działał dyskretnie i ostrożnie. Nie wszyscy przyjaciele będą ci pomagać, a ktoś nawet może być niezadowolony z decyzji, jakie podejmiesz. Zachowuj pozory i udawaj grzecznego, ale i tak rób to, co serce ci dyktuje. Od 17.06 Wenus sprzyja wielkiej odmianie w miłości.

Rodzina i przyjaciele
Lubisz się bawić? To wspaniale, bo w tym miesiącu dzieci i młodsi krewni będą cię inspirować do nowych pomysłów. Znajdziesz nowe inspiracje i wzorce. Starszym osobom trochę trudno będzie teraz trudno za tobą nadążyć, bo będziesz chciał wszystko zrobić szybko i po swojemu. Jednak zamiast zabierać się za przebudowę domu bez porządnych planów, poświęć się swojemu hobby, bo będzie z tego więcej radości i pożytku. Nawet bardzo poważne Skorpiony muszą się czasami trochę rozerwać i odpocząć od nudnych obowiązków. Tylko od hazardu trzymaj się z daleka, bo ktoś chciwy szybko spróbuje to wykorzystać. Baw się za swoje pieniądze, nie na kredyt.

Kariera i pieniądze

Będziesz mistrzem dyplomacji i zakulisowych rozmów. Wenus i Merkury w opozycjach do twojego znaku bardzo sprzyjają sukcesom i samodzielności. Jeżeli marzysz o podwyżce, to powinieneś teraz być bardziej odważny. Działaj, zamiast oglądać się na innych. Wykorzystaj nawet znajomości, a także nie wstydź się prosić przyjaciół o pomoc. Pod koniec miesiąca odkryjesz tajemnicę. W porę zauważysz różne błędy i niedociągnięcia. Uratujesz trudne sytuacje, zapanujesz nad chaosem i bałaganem. Skorpiony z I dekanatu mogą być trochę zmęczone, ale ten sukces sprawi, że z optymizmem popatrzysz w przyszłość.

Zdrowie
Wenus sprzyja dbaniu o urodę. Zadbaj o skórę, rób peelingi i nakładaj maseczki, a bez skalpela ubędzie ci ładnych kilka lat. Wspaniałe efekty przyniosą też różne masaże, dlatego zafunduj sobie sesję u dobrego masażysty. Powinieneś dodatkowo zadbać o kręgosłup, lepiej nie nosić teraz ciężarów.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Wenus zapewni ci powodzenie w miłości, dlatego wybacz urazy i ciesz się każdym komplementem, jaki usłyszysz.

URODZENI 1.10 – 10.11

Jowisz sprzyja ważnym przemyśleniom. Medytuj, ćwicz wizualizację i nie martw się tym, co i tak nie masz teraz wpływu.

URODZENI 11.11 – 21.11

Słońce pomoże ci w ważnej zawodowej sprawie, ktoś z autorytetem będzie ci bardzo przychylny.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer