Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Na wszystko masz jeszcze czas

W tym miesiącu postanowisz raczej obserwować wydarzenia, niż w nich aktywnie uczestniczyć. Twoje spostrzeżenia będą bardzo przenikliwe. Zmienisz niektóre postanowienia i przyszykujesz się do realizacji ambitnych planów.

MIŁOŚĆ
Wydarzenia związane z miłością i partnerstwem znajdą się w centrum twojego zainteresowania. Być może pewne plotki lub pogłoski wyprowadzą cię z równowagi, albo ktoś z twoich przyjaciół zaangażuje się w skrywany przed całym światem romans i poprosi cię o pomoc. Nie reaguj nerwowo, bo pod wpływem stresu możesz powiedzieć coś, z czego trudno ci się będzie wycofać. Wenus, która do 6.10 przemierza twój znak zodiaku, we wszystkim ci teraz pomoże i zapewni ci większe niż zwykle powodzenie w miłości.
Samotne Skorpiony
będą rozmyślać o dawnych przygodach. To dobry miesiąc, aby wreszcie uporządkować stare miłosne sprawy i zacząć coś zupełnie nowego. Po 7.10 staniesz się bardzo tajemniczy. Swoje miłosne podboje trzymaj w sekrecie, bo ktoś zazdrosny pokrzyżuje ci szyki. Skorpiony w stałych związkach postanowią sprawdzić, co warte są zapewnienia o płomiennej i dozgonnej miłości. Po 7.10 nie prowokuj zanadto partnera i nie wywołuj w nim zazdrości, bo skutki niewinnej gierki mogą skupić się na tobie.

RODZINA I PRZYJACIELE
Bądź teraz uprzejmy i ostrożny, bo planety mogą przynieść ci trochę niespodzianek. W sprawach rodzinnych bądź wyrozumiały. W pierwszych dniach października możesz przesadzać i niepotrzebnie kontrolować każdy krok swoich bliskich. Nie wpadaj w panikę z powodu byle drobnostek, nawet jeśli pewna osoba postąpi inaczej, niż sobie tego życzysz. Niektóre wydarzenia towarzyskie mogą cię teraz zaskoczyć. Może być ci trudno przystosować się do nowej sytuacji. Nie denerwuj się, zanim nie poznasz całej sprawy. W razie potrzeby postaraj się zapewnić sobie odpowiedzialnych doradców i mądrych pomocników. Bądź uprzejmy, bo Wenus do 6.10 przebywa w twoim znaku zodiaku i dodaje ci uroku, dzięki któremu więcej załatwisz. Jej wpływ pomoże ci uniknąć towarzyskich czy sąsiedzkich przykrości. Problemy i wątpliwości wyjaśnią się, a ty sam popatrzysz na świat z większym optymizmem.

PRACA I PIENIĄDZE
Przygotuj się na kilka zaskakujących propozycji, ale w żadnym razie nie udawaj odważniejszego, niż naprawdę jesteś. Być może niektóre z nowych pomysłów dotyczyć będą różnych zaległych spraw i złożonych dawniej obietnic, o których teraz wszyscy sobie przypomną. Odezwie się ktoś, z kim dawniej współpracowałeś i zacznie namawiać cię do zmiany planów. Niektóre z informacji, jakimi bardzo się przejmiesz mogą okazać się grubo przesadzone. W razie wątpliwości po prostu wycofaj się ze zbyt ryzykownych lub nieciekawych projektów. Unikaj angażowania się w biurowe flirty i plotki, bo ci potem trudno będzie skupić się na zawodowych obowiązkach. Ale mimo tego szczęście będzie ci sprzyjać. Bariery pomiędzy tobą, a ważnymi osobami będą łatwiejsze do pokonania. Uwierz w swoje siły, a okazja chętnie zastuka do twoich drzwi! Nadal jednak trzymaj w tajemnicy informacje o swoich planach i finansach. Skorpiony, które się uczą lub studiują postanowią nie rzucać się w oczy surowym nauczycielom i będą trzymać się z daleka od zbyt męczących dodatkowych obowiązków. Możecie liczyć na sukcesy w dziedzinach związanych z przedmiotami humanistycznymi oraz sztuką.

ZDROWIE
Pora wreszcie odpocząć. Znajdź więcej czasu na relaks i odpoczynek, bo inaczej możesz stać się zbyt nerwowy. Koniunkcja Wenus także nie sprzyja sportowym wyczynom. O wszystkim, co ważne decyduj sam, znajdź wreszcie więcej czasu na zastanowienie się i odpoczynek. Będziesz teraz potrzebował więcej spokoju i czasu, aby przemyśleć swoje sprawy. Nie wahaj się rozmawiać o tym, co cię niepokoi lub trapi. Wspólnie z przyjaciółmi uda ci się znaleźć właściwe rozwiązanie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Będziesz bardziej wrażliwy i delikatny. Uda ci się kogoś pocieszyć lub pomóc w trudnej sprawie. Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które zagrażają twoim interesom. Tam gdzie chodzi o pieniądze, bądź asertywny.

URODZENI 1.10 – 10.11
Możesz liczyć na poprawę samopoczucia, a ludzie będą ci sprzyjać. Wenus w koniunkcji sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, randkom i miłosnym decyzjom. Nie spiesz się, a ktoś powierzy ci sekret.

URODZENI 11.11 – 21.11
Masz wielkie powodzenie w miłości, a Wenus w koniunkcji przyciągnie też różne szczęśliwe okazje w innych dziedzinach życia. Uwierz w siebie i ciesz się życiem, zamiast rozglądać się za kolejnymi potencjalnymi problemami.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer