Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pomyśl o sobie i swoich potrzebach

Przed tobą miesiąc pełen towarzyskich atrakcji. Z niecierpliwością wyglądać będziesz pierwszych oznak powoli nadchodzącej wiosny. Nabierzesz ochoty do towarzyskich wyjazdów i spotkań z przyjaciółmi, których ostatnio trochę zaniedbałeś. Może wykorzystasz kilka dni urlopu i wybierzesz się gdzieś w sympatycznym towarzystwie? W tym astrologicznym miesiącu pomyśl wreszcie o sobie i swoich potrzebach. Postaraj się, żeby twoje życie nabrało kolorów. Przestań narzekać i po prostu zrób coś zaskakującego i niekonwencjonalnego. W tym miesiącu Skorpiony zdobędą duży wpływ na ludzi. Z twoimi opiniami wszyscy będą się bardzo liczyć, nie zawiedź więc pokładanego w tobie zaufania. Nie pozwól sobie na marudzenie lub lenistwo, a zyskasz więcej niż inni. Staniesz się teraz uprzejmy i serdeczny. Będziesz podnosić na duchu strapionych, rozstrzygać nieporozumienia i spory.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się bardzo dobry miesiąc dla wszystkich Skorpionów, które poszukują romantycznego uczucia i prawdziwej miłości. Skorpiony, które zwątpiły w swoją szczęśliwą gwiazdę, zobaczą, że i dla nich los jest przychylny. Słońce w trygonie do twojego znaku zapewni ci nowych wielbicieli i bardzo dobry humor. Nie oglądaj się w przeszłość i zapomnij o swoich kompleksach. Nie zastanawiaj się zbyt długo, jak zdobyć uznanie i podziw płci przeciwnej. Niczego nie udawaj i po prostu bądź sobą, a na rezultaty długo nie trzeba będzie czekać. Nadchodząca wiosna może być dobrym pretekstem do wielkich porządków w szafie i nowych zakupów. Jeśli nie masz pieniędzy na ekstra wydatki, to wymyśl nowe zestawy lub kup nowe dodatki. Może odkryjesz w tym miesiącu nowy kolor lub styl, w którym jest ci wyjątkowo dobrze i do twarzy? Także zabiegi kosmetyczne i upiększające okażą się tym, czego potrzebujesz. Postaraj się wyglądać atrakcyjnie, bo dzięki temu będziesz miał naprawdę dobry humor. A w takim wiosennym nastroju łatwiej będzie o flirt, a nawet poważny romans.

W tym miesiącu sprzyjać ci będą wszystkie znaki zodiaku, ale najlepiej dogadasz się z Panną, Rakiem lub Rybą. Daj też szansę adoratorom spod znaku Lwa i Wagi. W miłosnych kłopotach na pewno pomoże ci przyjazny Koziorożec.

RODZINA I PRZYJACIELE
Twoja energia i optymizm pomogą niejednemu w potrzebie. Ktoś starszy i mądrzejszy chętnie udzieli ci wsparcia, nie wstydź się sam prosić o radę. Wpływ planety Merkury od 26.02 sprawi, że w marcu zapragniesz mieszkać wygodnie i ładnie. W sprawach finansowych nagle może się okazać, że są zapasy czy oszczędności, które wystarczą na dodatkowe wydatki. Na meble, dywany lub nowe zasłony chętnie wydasz pieniądze, jakie udało ci się zaoszczędzić w zeszłym miesiącu. W marcu szybko uporasz się z zaległościami w porządkach, chętnie też przemeblujesz pokoje lub pomalujesz ściany na wesołe, wiosenne kolory. Nie zapominaj także o przyjaciołach i nie wymawiaj się brakiem czasu, kiedy zaproszą cię na jakąś uroczystość czy po prostu niezobowiązujące spotkanie. Chwila rozrywki bardzo dobrze ci zrobi, nawet jeśli z tego powodu nie zrobisz czegoś ważnego.

PRACA I PIENIĄDZE
Szczęście sprzyja ci także w sprawach zawodowych. W lutym chętnie zrealizujesz niektóre stare pomysły, bo pewne sprawy nagle staną się możliwe do realizacji. Przestań tylko wstydzić się swoich umiejętności i atutów. Lepiej jednak nie rozstrzygaj cudzych sporów i na wszelki wypadek sprawdzaj, ile ziaren prawdy tkwi w zasłyszanych plotkach. W marcu rozejrzysz się za nowymi wyzwaniami. Jeśli wykonujesz nudną i mechaniczną pracę, teraz możesz się tym znudzić. Zaczną pociągać cię stanowiska samodzielne i twórcze, zapragniesz przebywać w gronie ludzi kreatywnych i niezależnych. Pomysły, jakie nasuną ci się w ich towarzystwie , zapisz lub zapamiętaj. Przydadzą ci się gdy starać się będziesz o awans lub podwyżkę.

W marcu masz także większe niż zwykle szczęście w loteriach i konkursach. Nie marnuj okazji do zawarcia ciekawych znajomości i nie odmawiaj, kiedy szef zapragnie wysłać się na szkolenie lub w delegację. W drugiej połowie marca staniesz się jeszcze bardziej pomysłowy i pewny siebie. Nie wahaj się prosić o nagrodę, bo miesiąc sprzyja podwyżce i awansowi. Jeżeli od dawna zwlekasz z realizacją pewnej sprawy lub brak ci śmiałości, żeby upomnieć się o swoje – teraz jest najlepszy czas, aby wszystko zacząć i załatwić!

W sprawach zawodowych sprzyjają ci Barany, Bliźnięta i Lwy. Nie powierzaj wszystkich zawodowych tajemnic Rakom czy Pannom.

Poszukujący lepszej pracy powinni być zadowoleni z ofert i propozycji, jakie w tym miesiącu otrzymają. Miesiąc sprzyja ubieganiu się o pracę w bogatych firmach i wielkich koncernach. Reklamuj się najlepiej jak potrafisz, a Merkury zadba, abyś w odpowiednim momencie trafił przed oblicze wpływowej osoby.

ZDROWIE
Planety dodadzą ci sił. Poczujesz się młodszy, sprawniejszy i weselszy. Różne dolegliwości mniej ci się będą dawać we znaki, ale to nie znaczy, że masz przestać o siebie dbać. Mars w trygonie do twojego znaku do 28.01 sprzyja mądrym decyzjom, jak rzucanie palenia czy odstawienie cukru.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Słońce sprawi, że bliska osoba będzie miała na ciebie duży wpływ. Zaufaj jej intuicji i życiowemu doświadczeniu, a sam nabierzesz sił i poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Na rodzinne konflikty szkoda teraz czasu i energii, lepiej inwestować w przyszłość i z każdym żyć dobrze.

URODZENI 1.10 – 10.11
Mars pomoże stawiać na swoim. Szczęście ci sprzyja, ale unikaj plotkarzy. Ktoś znudzony własnym życiem może nagle zainteresować się twoimi sprawami i zacznie komentować twoje decyzje. Na niedyskretne pytania lepiej wcale nie odpowiadać.

URODZENI 11.11 – 21.11
Merkury przyniesie ważne decyzje. Uda ci się teraz zmienić przyzwyczajenia, które nie wychodzą ci na zdrowie. Dieta przyniesie efekty, a jeśli palisz, to papierosy wreszcie przestaną tobą rządzić. Warto się postarać i zmienić coś na lepsze.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer