Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Skorpionie od 23.10.2020 do 20.11.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Poważne zadania

Słońce w twoim znaku zapowiada udany miesiąc. Ogarnie cię bardziej rozrywkowy nastrój, a twoje żarty rozładują różne trudne sytuacje. Ty jednak szukaj poważniejszych celów. Merkury od 15 listopada też znajdzie się w koniunkcji. Będzie sprzyjać nauce, nowym znajomościom i szybkiemu załatwianiu trudnych spraw.

MIŁOŚĆ

Pomożesz partnerowi w jego zawodowych sprawach, ale też będziesz trochę czepialski i nerwowy. Słońce w koniunkcji to nie czas na przekomarzanki, bo sprzyja konkretnym dokonaniom. Razem rzeczywiście możecie zrobić więcej, ale daj się drugiej stronie wypowiedzieć. Jeśli partner jest Lwem lub Wodnikiem, to dyskusja będzie gorąca. Dopiero od 15 listopada Merkury w koniunkcji sprawi, że staniesz się bardziej otwarty na różne sugestie. Samotne Skorpiony postanowią rozprawić się z przeszłością. Od 15 listopada Merkury w koniunkcji sprzyja nowym znajomościom. Wcześniej możesz być zajęty swoimi sprawami, ale jeśli pojawi się ktoś ciekawy, warto wymienić się numerami telefonu.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Pomagaj i doradzaj, ale nie wyręczaj wszystkich w obowiązkach. Uran nadal znajduje się w opozycji i musisz skoncentrować się także na swoich potrzebach. Sam też powinieneś odpocząć, a nie być na każde skinienie swoich bliskich. Nie oszczędzaj też na swoich zachciankach! Od 15 listopada Merkury w koniunkcji radzi jednak poświęcić czas przyjaciołom. Ktoś z nich podejmie ważną decyzję, a ty dzięki temu nabierzesz większej wiary w ludzi.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Słońce w koniunkcji sprzyja wspaniałym pomysłom na zapełnienie dziur w budżecie. Możesz otrzymać propozycję zajęcia się nowym projektem lub sprawą, z jaką jeszcze nie miałeś do czynienia. Zdołasz szybko opanować nowe umiejętności, nauczysz się czegoś nowego. O ważnych sprawach finansowych rozmawiaj od 3 listopada, bo wtedy szczęście sprzyja ci najbardziej. Od 15 listopada Merkury w koniunkcji sprawi, że ważne osoby nagle zrobią się bardziej swobodne i wyrozumiałe. Jeśli wcześniej się coś nie udawało, to nie poddawaj się, jak na Skorpiona przystało. W drugiej połowie listopada jednak postawisz na swoim.
 
ZDROWIE
Jesień nie sprzyja sportowym wyczynom, ale spędzisz miesiąc w dobrym zdrowiu. Zadbaj więc o urodę, a także codzienną wygodę. Może już czas kupić nowy materac czy fotel? Od 3 listopada Merkury pomaga dobrze zainwestować pieniądze. Uważaj tylko na różne cudowne preparaty, po których zmarszczki i kilogramy same znikają. Nie daj sobie wcisnąć czegoś, co możesz taniej kupić w aptece lub warzywniaku. Od 15 listopada Merkury w koniunkcji sprzyja też spacerom, jodze, pilates. Sprawdź ofertę w Internecie.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10
Marzysz o tym, aby cię wszyscy lubili? Wreszcie może się to spełnić. Słońce w koniunkcji pomoże ci zdobyć uznanie, nie bój się publicznych wystąpień i prezentacji. Uśmiechaj się bądź i pewny siebie.
 
URODZENI 1.10 – 10.11
Jowisz w sekstylu sprzyja poważnym przemyśleniom na temat cudzych zarobków i interesów. Ostrożnie ze zwierzeniami. Przy okazji odkrywania cudzych sekretów okaże się, ktoś tropi twoje błędy.
 
URODZENI 11.11 – 21.11
Poczujesz się zmęczony nadmiarem obowiązków, a ludzie mogą wydawać się mało pomocni. Nie denerwuj się na nich, tylko znajdź coś, co cię relaksuje i dzięki czemu zapominasz o stresie. Saturn w sekstylu radzi nie angażować się w trudne sytuacje.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer