Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Rybach od 19.2.2015 do 20.3.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pomyśl o swoich potrzebach

Przed tobą miesiąc pełen towarzyskich atrakcji. Z niecierpliwością wyglądać będziesz pierwszych oznak powoli nadchodzącej wiosny. Nabierzesz ochoty do towarzyskich wyjazdów i spotkań z przyjaciółmi, których ostatnio trochę zaniedbałeś. Może wykorzystasz kilka dni urlopu i wybierzesz się gdzieś w sympatycznym towarzystwie? W tym astrologicznym miesiącu pomyśl wreszcie o sobie i swoich potrzebach. Postaraj się, żeby twoje życie nabrało kolorów. Przestań narzekać i po prostu zrób coś zaskakującego i niekonwencjonalnego.

GŁÓWNE WYDARZENIA
W tym miesiącu Skorpiony zdobędą duży wpływ na ludzi. Z twoimi opiniami wszyscy będą się bardzo liczyć, nie zawiedź więc pokładanego w tobie zaufania. Nie pozwól sobie na marudzenie lub lenistwo, a zyskasz więcej niż inni. Staniesz się teraz uprzejmy i serdeczny. Będziesz podnosić na duchu strapionych, rozstrzygać nieporozumienia i spory. Twoja energia i optymizm pomogą niejednemu w potrzebie. Ktoś starszy i mądry chętnie udzieli ci wsparcia, nie wstydź się sam prosić o radę.
Wpływ planety Wenus sprawi, że w marcu zapragniesz mieszkać wygodnie i ładnie. W sprawach finansowych nagle może się okazać, że są zapasy czy oszczędności, które wystarczą na dodatkowe wydatki. Na meble, dywany lub nowe zasłony chętnie wydasz pieniądze, jakie udało ci się zaoszczędzić w zeszłym miesiącu. W marcu szybko uporasz się z zaległościami w porządkach, chętnie też przemeblujesz pokoje lub pomalujesz ściany na wesołe, wiosenne kolory. Nie zapominaj także o przyjaciołach i nie wymawiaj się brakiem czasu, kiedy zaproszą cię na jakąś uroczystość czy po prostu niezobowiązujące spotkanie. Chwila rozrywki bardzo dobrze ci zrobi, nawet jeśli z tego powodu nie zrobisz czegoś ważnego.
 
SAMOPOCZUCIE
Choć będziesz miał ochotę na sport lub dzikie przygody, to twój orgamizn domagać się będzie odrobiny troski i uwagi. Czas zacząć się zdrowiej odzywiać i spać o regularnych porach! Jeśli teraz nie zmienisz niezdrowych przyzwyczajeń, to w drugiej połowie marca grozi ci przemęczenie i przeziębienie. Trzymaj emocje na wodzy i nie mów innym tego, czego sam nie chciałbyś usłyszeć.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się bardzo dobry miesiąc dla wszystkich Skorpionów, które poszukują romantycznego uczucia i prawdziwej miłości. Skorpiony, które zwątpiły w swoją szczęśliwą gwiazdę, zobaczą, że i dla nich los jest przychylny. Słońce w trygonie do twojego znaku zapewni ci nowych wielbicieli i bardzo dobry humor. Nie oglądaj się w przeszłość i zapomnij o swoich kompleksach. Sprzyja ci także Wenus. Nie zastanawiaj się zbyt długo, jak zdobyć uznanie i podziw płci przeciwnej. Niczego nie udawaj i po prostu bądź sobą, a na rezultaty długo nie trzeba będzie czekać. Nadchodząca wiosna może być dobrym pretekstem do wielkich porządków w szafie i nowych zakupów. Jeśli nie masz pieniędzy na ekstra wydatki, to wymyśl nowe zestawy lub kup nowe dodatki. Może odkryjesz w tym miesiącu nowy kolor lub styl, w którym jest ci wyjątkowo dobrze i do twarzy? Także zabiegi kosmetyczne i upiększające okażą się tym, czego potrzebujesz. Postaraj się wyglądać atrakcyjnie, bo dzięki temu będziesz miał naprawdę dobry humor. A w takim wiosennym nastroju łatwiej będzie o flirt, a nawet poważny romans. W tym miesiącu sprzyjać ci będą wszystkie znaki zodiaku, ale najlepiej dogadasz się z Panną, Rakiem lub Rybą. Daj też szansę adoratorom spod znaku Lwa i Wagi. W miłosnych kłopotach na pewno pomoże ci przyjazny Koziorożec.

PRACA I FINANSE
Szczęście sprzyja ci także w sprawach zawodowych. W lutym chętnie zrealizujesz niektóre stare pomysły, bo pewne sprawy nagle staną się możliwe do realizacji. Przestań tylko wstydzić się swoich umiejętności i atutów. Lepiej jednak nie rozstrzygaj cudzych sporów i na wszelki wypadek sprawdzaj, ile ziaren prawdy tkwi w zasłyszanych plotkach. W marcu rozejrzysz się za nowymi wyzwaniami. Jeśli wykonujesz nudną i mechaniczną pracę, teraz możesz się tym znudzić. Zaczną pociągać cię stanowiska samodzielne i twórcze, zapragniesz przebywać w gronie ludzi kreatywnych i niezależnych. Pomysły, jakie nasuną ci się w ich towarzystwie , zapisz lub zapamiętaj. Przydadzą ci się gdy starać się będziesz o awans lub podwyżkę.

W marcu masz także większe niż zwykle szczęście w loteriach i konkursach. Nie marnuj okazji do zawarcia ciekawych znajomości i nie odmawiaj, kiedy szef zapragnie wysłać się na szkolenie lub w delegację. W drugiej połowie marca staniesz się jeszcze bardziej pomysłowy i pewny siebie. Nie wahaj się prosić o nagrodę, bo miesiąc sprzyja podwyżce i awansowi. Jeżeli od dawna zwlekasz z realizacją pewnej sprawy lub brak ci śmiałości, żeby upomnieć się o swoje – teraz jest najlepszy czas, aby wszystko zacząć i załatwić! W sprawach zawodowych sprzyjają ci Barany, Bliźnięta i Lwy. Nie powierzaj wszystkich zawodowych tajemnic Rakom czy Pannom.

Poszukujący lepszej pracy powinni być zadowoleni z ofert i propozycji, jakie w tym miesiącu otrzymają. Miesiąc sprzyja ubieganiu się o pracę w bogatych firmach i wielkich koncernach. Reklamuj się najlepiej jak potrafisz, a Wenus zadba, abyś w odpowiednim momencie trafił przed oblicze wpływowej osoby.

Skorpionom, które się uczą lub studiują, będą w doskonałym nastroju. Trygony Słońca i Merkurego (od 13.03) przyniosą ci łatwe postępy we wszystkich przedmiotach. Będziesz pewny siebie i bardzo kreatywny. Nauczyciele docenią twoja starania, profesorowie będą bardziej życzliwi. Miesiąc sprzyja sukcesom artystycznym, częstszemu bywaniu w kinie i teatrze.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer