Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Wadze od 23.9.2014 do 22.10.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Obserwuj uważnie wydrzenia

W tym miesiącu postanowisz raczej obserwować wydarzenia, niż w nich aktywnie uczestniczyć. Twoje spostrzeżenia będą bardzo przenikliwe. Zmienisz niektóre postanowienia i przyszykujesz się do realizacji ambitnych planów.

TWOJE TRANZYTY

Półsekstyl Słońca nie sprzyja ryzykownym interesom.
Półekstyl Merkurego do 27.09 i od 10.10 pomaga zdobyć uznanie, koniunkcja od 28.09 do 9.10 przestrzega przed intrygami.
Sekstyl Wenus do 28.09 sprzyja udanym spotkaniom towarzyskim, półsekstyl od 29.09 przestrzega przed zbyt dużymi wydatkami.
Półsekstyl Marsa sprzyja odzyskiwaniu sił i radzi, abyś dbał o zdrowie.
Kwadratura Jowisza dobrze wróży rodzinnym sprawom.
Koniunkcja Saturna radzi, abyś ostrożnie realizował swoje plany.
Kwinkunks Urana pomaga w odkrywaniu nowych zainteresowań.
Sekstyl Neptuna zsyła niezwykłe sny i dziwne znajomości.
Sekstyl Plutona sprzyja twoim sprawom finansowym.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Bądź teraz uprzejmy i ostrożny, bo planety mogą przynieść ci trochę niespodzianek. Pewna osoba postąpi inaczej, niż sobie tego życzysz. Niektóre wydarzenia towarzyskie mogą cię teraz trochę zaskoczyć. Może być ci trudno szybko przystosować się do nowej sytuacji. Nie denerwuj się, zanim nie poznasz całej sprawy. W razie potrzeby postaraj się zapewnić sobie odpowiedzialnych doradców i mądrych pomocników. Bądź uprzejmy, bo do 28.09 Wenus przebywa w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Jej wpływ pomoże ci uniknąć przykrości. Problemy i wątpliwości wyjaśnią się, a ty sam popatrzysz na świat z większym optymizmem.
 
SAMOPOCZUCIE
Pora wreszcie odpocząć. Półsekstyl Słońca i koniunkcja Saturna nie sprzyjają ryzykownym sprawom. Znajdź więcej czasu na relaks i odpoczynek, bo inaczej możesz stać się zbyt nerwowy. Półsekstyl Marsa także nie sprzyja sportowym wyczynom. O wszystkim, co ważne decyduj sam, znajdź wreszcie więcej czasu na zastanowienie się i odpoczynek. Będziesz teraz potrzebował więcej spokoju i czasu, aby przemyśleć swoje sprawy. Nie wahaj się rozmawiać o tym, co cię niepokoi lub trapi. Wspólnie z przyjaciółmi uda ci się znaleźć właściwe rozwiązanie. W sprawach rodzinnych bądź wyrozumiały. W pierwszych dniach października możesz przesadzać i niepotrzebnie kontrolować każdy krok swoich bliskich. Nie wpadaj w panikę z powodu byle drobnostek!

MIŁOŚĆ
Wydarzenia związane z miłością i partnerstwem znajdą się w centrum twojego zainteresowania. Być może pewne plotki lub pogłoski wyprowadzą cię z równowagi, albo ktoś z twoich przyjaciół zaangażuje się w skrywany przed całym światem romans i poprosi cię o pomoc. Nie reaguj nerwowo, szczególnie po 10.10, bo pod wpływem stresu możesz powiedzieć coś, z czego trudno ci się będzie wycofać.

Samotne Skorpiony będą rozmyślać o dawnych przygodach. To dobry miesiąc, aby wreszcie uporządkować stare miłosne sprawy. Do 28.09 będziesz bardzo towarzyski i wesoły, a sekstyl Wenus przyniesie ci nowe pokusy i znajomości.

Skorpiony w stałych związkach
postanowią sprawdzić, co warte są zapewnienia o płomiennej i dozgonnej miłości. Nie prowokuj zanadto partnera i nie wywołuj w nim zazdrości, bo skutki niewinnej gierki mogą skupić się na tobie. Przed 28.09 staniesz się romantyczny i bardzo wyrozumiały, a sekstyl Wenus sprzyjać będzie wspólnym przedsięwzięciom i wyjazdom.

PRACA I FINANSE
Przygotuj się na kilka zaskakujących propozycji, ale w żadnym razie nie udawaj odważniejszego, niż naprawdę jesteś. Być może niektóre z nowych pomysłów dotyczyć będą różnych zaległych spraw i złożonych dawniej obietnic, o których teraz wszyscy sobie przypomną. Odezwie się ktoś, z kim dawniej współpracowałeś i zacznie namawiać cię do zmiany planów. Niektóre z informacji, jakimi bardzo się przejmiesz mogą okazać się grubo przesadzone. W razie wątpliwości po prostu wycofaj się ze zbyt ryzykownych lub nieciekawych projektów. Unikaj angażowania się w biurowe flirty i plotki, bo ci potem trudno będzie skupić się na zawodowych obowiązkach.

Od 28.09.10 szczęście o wiele bardziej ci sprzyja. Wyjaśnisz niektóre wątpliwości i odkryjesz zagadki. Poczujesz przypływ energii i zobaczysz, na kogo możesz liczyć, a kto tylko składał ci obietnice bez pokrycia. Wtedy bariery pomiędzy tobą, a ważnymi osobami będą łatwiejsze do pokonania. Uwierz w swoje siły, a okazja chętnie zastuka do twoich drzwi! Nadal jednak trzymaj w tajemnicy informacje o swoich planach i finansach.

Poszukujący lepszej pracy powinni zastanowić się nad strategią swoich poszukiwań. Nie wpadaj w panikę, bo Jowisz i tobie w końcu wynagrodzi wszystkie niepowodzenia.

Skorpiony, które się uczą lub studiują, postanowią nie rzucać się w oczy surowym nauczycielom i będą trzymać się z daleka od zbyt męczących dodatkowych obowiązków. Po 28.09 nabierzecie więcej pewności siebie. Wtedy też będziecie mogli liczyć na sukcesy w dziedzinach związanych z przedmiotami humanistycznymi oraz sztuką.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer