Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Rozwijaj swoje pasje

Skoncentruj się na jasnej stronie życia. Potrzebujesz teraz więcej miłości i radości. Ludzie będą ci przychylni, łatwo wyjaśnisz różne nieporozumienia i znajdziesz dobre tematy do żartów. Słońce i Jowisz wspierają cię w zdobywaniu nowych źródeł utrzymaniu i rozwijaniu swoich pasji.

MIŁOŚĆ
Czeka cię miesiąc pełen towarzyskich sukcesów. Wenus w kwadraturze do twojego znaku do 10.07 zadba o to, abyś był wszędzie zapraszany i mile widziany. Samotne Skorpiony rzucą się w wir imprez, grillów i towarzyskich spotkań. Będziesz się wszystkim podobać i nie zabraknie ci pewności siebie. Nowe znajomości, jakie teraz zdobędziesz, rozgrzeją twoje serce, ale słuchaj intuicji. Unikaj pośpiechu i nie oświadczaj się po pierwszej randce. Daj sobie i drugiej osobie czas, aby wszystko mogło się spokojnie rozwinąć.
Także Skorpiony w stałych związkach będą rządzić partnerem, wydarzą polecenia i zdziwią się, że nie są one natychmiast realizowane. Zwolnij tempo, bo inaczej partner naburmuszy się i będzie miał do ciebie pretensje. Od 10.07 sekstyl Wenus pomoże wam dojść do porozumienia.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nadejdzie sporo ciekawych wiadomości i zaproszeń na rodzinne lub towarzyskie spotkania. Twój dom pełen będzie przyjaciół, bo wpływ Wenus sprzyja towarzyskiej aktywności. W każdej trudnej sprawie można będzie na ciebie liczyć, każdego ugościsz i nakarmisz. Możesz także pośredniczyć między skłóconymi osobami. Dasz sobie radę, ale nie daj się wplątać w konflikty, które wcale cię nie dotyczą. W lipcu będziesz bardziej niż zwykle hojny i wyrozumiały dla domowników, a ktoś nawet dostanie swój upragniony prezent.

PRACA I PIENIĄDZE

Licz na swój urok osobisty i ze wszystkimi staraj się dobrze żyć, a będzie ci się dobrze wiodło i nikt w pracy nie podstawi ci teraz nogi. Szef może nagle zacząć wymagać od ciebie trochę więcej niż zwykle, ale to ci się teraz może opłacić. Do 29.06 twoje argumenty okażą się nie do pobicia. Szukaj nowych rozwiązań, Słońce wspiera twoją kreatywność, a Jowisz daje ci szczęście do ludzi i powodzenie w ryzykownych przedsięwzięciach. Nie zgłaszaj się jednak na ochotnika do zbyt męczących i nudnych projektów. Wytrwałość nie będzie twoją mocną stroną, ale jakaś nowa dziedzina może okazać się twoją pasją.

ZDROWIE
Nic nie będzie ci teraz zagrażać, ale jeśli masz kłopoty z ciśnieniem, to unikaj nadmiaru kawy. Potrzebujesz więcej ciszy i spokoju. Wietrz sypialnię i unikaj stawiania w niej sztucznych kwiatów i kadzidełek.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Wenus sprzyja sztuce. Chętnie wybierzesz się na wystawę, koncert lub do teatru. Szukaj nowych trendów!

URODZENI 1.10 – 10.11
Księżyc radzi częściej odpoczywać. Nie bierz na siebie zbyt wiele, unikaj wplątywania się w cudze problemy. Masz teraz mniej energii, dlatego lepiej uważać.

URODZENI 11.11 – 21.11

Słońce obudzi twoją ciekawość, przyniesie ci zaproszenia na ciekawe spotkania. Bywaj wśród ludzi i nawiązuj nowe znajomości. Będziesz wszędzie mile widziany, łatwo zakończysz różne stare konflikty.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer