Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Lwie od 22.7.2014 do 22.8.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Działaj i bądź dobrej myśli

Przed tobą niespokojny miesiąc. Choć trwają wakacje, to planety sprzyjać będą zmianom i przyspieszą każdą twoją decyzję. Dlatego zamiast poddawać się wydarzeniom, sam chwyć za stery swojego życia. Teraz masz szansę naprawić to, co cię denerwuje, zatrzymuje i nie sprzyja twojemu rozwojowi.

TWOJE TRANZYTY

Słońce przebywa w znaku Lwa, a więc znajduje się w kwadraturze do twojego znaku. Oznacza to, że zamiast siedzieć cicho w kącie, zaczniesz domagać się aby wszyscy się ciebie słuchali i respektowali twoje prawa. To dobry miesiąc, aby walczyć o swoje sprawy.
 
Wenus wspiera cię trygonem do 11.08, a więc będziesz miał powodzenie w miłości. Warto bywać wśród ludzi, aktywnie odpoczywać i brać udział w kulturalnych imprezach. Wszędzie, gdzie się teraz pojawisz, będziesz mile widzianym gościem. Od 12.08 Wenus utworzy kwadraturę do twojego znaku zodiaku. Możesz być nerwowy i niezadowolony, a także mniej podatny na emocje i prośby otoczenia.
 
Merkury do 30.07 ważny czas dla spraw zawodowych, więcej zleceń lub ciekawych zadań do wykonania. Od 31.07 Merkury znajduje się w kwadraturze, co sprzyja walce o pozycję. Będziesz musiał bardziej pilnować swoich spraw finansowych. Nie rezygnuj z tego, co ci się należy i pokaż wrogom, gdzie jest ich miejsce. Po 15.08 Merkury w znaku Panny sprzyja ambitnym pomysłom, wyjazdom i ciekawym znajomościom.
 
Mars w twoim znaku zodiaku sprawi, że wciąż będziesz musiał gasić pożary i ratować innych z opresji. Nudni krewni i współpracownicy mogą cię bardzo denerwować, trzymaj więc nerwy na wodzy. Uważaj podczas uprawiania sportów czy spacerów, bo możliwa jest kontuzja. Nie jeździj zbyt szybko samochodem.
 
Jowisz wkroczył w znak Lwa i zapewni ci bardzo dobrą rękę do spraw finansowych. Przy tobie pojawi się też więcej sprzyjających ludzi. Bądź życzliwy i uprzejmy, bo teraz nadchodzi czas zawierania bardzo korzystnych i długoletnich znajomości.
 
Saturn tworzy koniunkcję do twojego znaku zodiaku. Oznacza to, że niektóre z ważnych dla ciebie spraw mogą się przeciągać lub komplikować (nie wszystkie z twojej winy). Niestety, ta planeta lubi poddawać nas testom, aby uporządkować nasze życie. Skorpiony z II dekady mogą teraz szczególnie mocno odbierać jej wpływ. Zamiast poddawać się losowi, zastanów się, czy twoje plany są realne i gdzie jest ich słaby punkt. Praca, cierpliwość, wewnętrzny spokój to najlepsze, co możesz okazać podczas tego tranzytu. Gdy minie, okaże się, że dokonałeś wielkich rzeczy.
 
Uran znalazł się w znaku Barana i znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku i nie wpływa na ciebie.
 
Neptun jest w znak Ryb, skąd oddziałuje na Skorpiony bardzo korzystnym trygonem. Obudzi się twoja intuicja, rozkwitną zdolności artystyczne. Niektóre Skorpiony mogą poczuć się trochę zagubione w tym czego pragną i kogo darzą uczuciami.
 
Pluton znajduje się w znaku Koziorożca i tworzy aspekt sekstylu do twojego znaku. Pluton jest władcą twojego znaku zodiaku, uczy niezależności i odwagi w głoszeniu własnych poglądów.
 
SAMOPOCZUCIE
Mars sprzyjać będzie poprawie kondycji, uprawianiu sportu i wakacyjnym wycieczkom. Nie grożą ci teraz zdrowotne załamania ani przeziębienia. Bądź dobrej myśli i ciesz się z dopisującego ci zdrowia. Po 15.08 Skorpiony, które chorują powinny poczuć się lepiej.

MIŁOŚĆ
Jowisz znajduje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku, a to przynosi ważne spotkania i dobre decyzje, które dotyczą życia miłosnego. Wenus do 11.08 zadba, abyś miał powodzenie w miłości. Uważaj tyko na plotki, bo ktoś może bardzo interesować się twoimi osobistymi sprawami. Wszystko, co teraz robisz, może być skrytykowane lub obgadane, dlatego pilnuj swoich spraw i nie licz na pośrednictwo innych. Po 15.08 bardzo sprzyja ci szczęście.
 
Samotne Skorpiony najlepszy czas na szukanie nowych znajomości mają przed 11.08. Nie czekaj, korzystaj! Potem od 12.08 Wenus utworzy kwadraturę do twojego znaku zodiaku, a więc nawet w miłości będziesz nieprzewidywalny i zmienny w swoich zachciankach. Możliwe są biurowe romanse i flirty, które tym razem mogą skończyć się skandalem.
 
Skorpiony w związkach także czeka udany miesiąc. Wenus pomoże wam przekonać partnera do waszych pomysłów, a także sprawi, że będziecie się dobrze razem bawić. Unikajcie tylko wydawania poleceń od samego rana, a wszystko będzie dobrze

PRACA I FINANSE
Czeka cię udany miesiąc, a zawodowe sprawy ostro ruszą do przodu. Tam, gdzie chodzi o pieniądze, bądź wymagający i stanowczy. Powodzenie będzie ci sprzyjać, możliwy jest awans lub wykazanie się swoimi umiejętnościami. Możliwe publiczne wystąpienia, prezentacje, zastępowanie ważnych osób. Bardzo dobra passa między 22 i 30.07 oraz po 15.08, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach do twojego znaku zodiaku.
 
Szukający lepszej pracy mają dobry czas. Nie zwlekajcie z wysyłaniem aplikacji, bo na początku sierpnia Saturn może opóźniać terminy spotkań i rozmów kwalifikacyjnych.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer