Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

KURS INTERNETOWY "Astrologia horarna w praktyce" I-III 2014

Więcej informacji i zapisy

KURS INTERNETOWY "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-IV 2014

Więcej informacji i zapisy

"Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" (kurs stacjonarny w Warszawie, I-IV 2014)

Więcej informacji

Warsztaty astrologii w Warszawskiej Szkole Astrologii

Więcej informacji

Kursy i warsztaty tarota

Kurs tarota, część 2. I-III 2014 Warszawa

Więcej informacji

Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Baranie od 20.3.2014 do 20.4.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Masz szczęście w miłości

Wenus i Jowisz sprzyjają sztuce, zabawie i miłości. Wszędzie będziesz mile widziany, dla każdego będziesz miał dobre słowo. Kłopotów nie będzie, a wrogowie zejdą ci z drogi. Korzystaj z uroków życia!

Główne wydarzenia
Słońce znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku. Zajmiesz się prywatnymi sprawami, a kariera chwilowo zejdzie na drugi plan. Odpocznij, zajmij się sztuką i miłością. Trygony Wenus (od 6.04) i Jowisza sprzyjają większej niż zwykle towarzyskiej aktywności. Chadzaj na randki, flirtuj i żartuj, zawieraj nowe znajomości! Merkury w trygonie do twojego znaku do 6.04 sprawi, że nikt cię nie przegada i nie pokona w dyskusji. Także podróże i zakupy, na jakie się w tym miesiącu zdecydujesz, będą udane. Półsekstyl Marsa sprzyja spacerom i pomoże szybko zrobić męczące prace. Sekstyl Plutona pomoże ci teraz poznać cudze sekrety i rozszyfrować zagadki. Trygon Neptuna sprzyja sztuce i rozwijaniu zainteresowań. Ucz się technik relaksacji i medytacji.

Miłość
To, co ci się w związku nie podoba, uda się zmienić na lepsze. Wenus w trygonie zapewnia ci szczęście w miłości, a Jowisz pomaga spełniać marzenia o romantycznych randkach i namiętnych wyznaniach. Weekendowe wyjazdy będą udane, a Skorpiony w stałych związkach poczują się kochane i bezpieczne. Samotne Skorpiony wyruszą na miłosne łowy. Bądź jednak ostrożny na służbowych spotkaniach lub konferencjach, bo złośliwcy jak zwykle będą plotkować na temat tego, komu się podobasz. Zachowuj pozory i udawaj grzecznego, ale i tak rób to, co serce ci dyktuje.

Rodzina i przyjaciele
Warto zrobić coś dobrego dla swoich bliskich i siebie. Skup się na pozytywnych stronach rodzinnego życia, nie czepiaj się gorszych ocen czy drobnego bałaganu. Nawet jeśli będziecie wszyscy sprzątać godzinami, to i tak bałagan znów się kiedyś pojawi. Wygospodaruj więcej wolnych chwil na wspólne zajęcia, zabawę i odpoczynek. Szalone pomysły, niespodzianki i wycieczki spodobają się zwłaszcza dzieciom. Zabierz je do muzeum lub na wystawę, jeśli znajdą nowe zainteresowania, to będą w domu grzeczniejsze.

Kariera i nauka
Wenus w trygonie do twojego znaku radzi ci, abyś współpracował z ludźmi, ale jednocześnie pilnował swoich zawodowych tajemnic. Plotek i intryg nie bierz sobie do serca, dla wszystkich wokoło bądź miły i uprzejmy. Trygon Jowisza sprzyja wyjaśnianiu wątpliwości, omawianiu strategii na następne miesiące i prezentowaniu twoich dokonań podczas ważnych zebrań i prezentacji. Wszystko się uda załatwić, jeśli tylko będziesz spokojny i dokładny. Trygon Merkurego do 6.04 pomoże ci negocjować ważne umowy i wracać do spraw, które sprawiały wszystkim trudności. Twoje pomysły wreszcie popchną do przodu te projekty, które się opóźniały i komplikowały. Znajdą się różne zagubione dokumenty, a urzędnicy wydadzą przychylne dla ciebie decyzje.

Finanse
Miesiąc sprzyja zyskownym interesom. Chętnie zajmiesz się wyjaśnianiem różnych finansowych nieporozumień. Jeszcze raz zaczniesz negocjować różne umowy, znajdziesz korzystną dla siebie interpretację przepisów. Możesz liczyć na pomoc przyjaciół i znajomych, współpraca z kimś doświadczonym będzie bardzo korzystna. Czyjeś doświadczenia pozwolą ci rozwiązać własne problemy i uniknąć problemów z urzędnikami lub bankowcami.


ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 23.10 – 31.10

Trzeba będzie załatwić trochę ważnych spraw: wybrać się na zakupy, odwiedzić krewnych, umyć okna. Nie przesadzaj z marudzeniem i narzekaniem, bo możesz popsuć bliskim humor. Uporaj się szybko z najważniejszymi obowiązkami, potem odpocznij zamiast zamęczać się myślami, że tyle jeszcze wypadałoby zrobić przed Wielkanocą.

URODZENI 1.11 – 10.11

Bardzo przejmiesz się cudzymi problemami, postanowisz natychmiast pomóc i coś dobrego zrobić. Właśnie na ciebie teraz można liczyć. Miesiąc sprzyja także zawieraniu nowych znajomości. Pogódź się z kimś, kogo ostatnio nie lubiłeś, a zyskasz opinię osoby szlachetnej i sprawiedliwej.

URODZENI 11.11 – 21.11
Intuicja cię nie zawiedzie. Miej się na baczności, jeśli ktoś zaproponuje ci nowy i bardzo ryzykowny interes. Lepiej zająć się miłością i sprawami towarzyskimi. Wenus w trygonie do twojego znaku zodiaku sprzyja randkom i zawieraniu ciekawych znajomości. Jeśli jesteś samotny, bacznie rozglądaj się dookoła!


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer