Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2020 do 19.6.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Czas na rozwijanie dobrych pomysłów

Merkury w trygonie do twojego znaku doda ci odwagi. Nie załamiesz się żadnymi zawodowymi problemami, bo wszystko uda się szybko rozwiązać. Weekendy sprzyjają odpoczynkowi i dobrej zabawie.

MIŁOŚĆ
Trygon Marsa do twojego znaku sprzyja miłosnym sukcesom. To, co ci się w związku nie podoba, cierpliwością lub sposobem uda się zmienić na lepsze. Także trygon Merkurego od 28.05 pomaga spełniać marzenia o romantycznych randkach i namiętnych wyznaniach. Weekendowe wyjazdy będą udane, a Skorpiony w stałych związkach poczują się kochane i bezpieczne.

Samotne Skorpiony wyjdą z ukrycia i wyruszą na miłosne łowy. Jowisz w sekstylu do twojego znaku radzi, abyś działał dyskretnie i ostrożnie. Nie wszyscy przyjaciele będą ci pomagać, a ktoś nawet może być niezadowolony z decyzji, jakie podejmiesz. Zachowuj pozory i udawaj grzecznego, ale i tak rób to, co serce ci dyktuje. Od 28.05 Merkury sprzyja wielkiej odmianie w miłości.

RODZINA I PRZYJACIELE

Lubisz się bawić? To wspaniale, bo w tym miesiącu dzieci i młodsi krewni będą cię inspirować do nowych pomysłów. Znajdziesz nowe inspiracje i wzorce. Starszym osobom trochę trudno będzie teraz trudno za tobą nadążyć, bo będziesz chciał wszystko zrobić szybko i po swojemu. Jednak zamiast zabierać się za przebudowę domu bez porządnych planów, poświęć się swojemu hobby, bo będzie z tego więcej radości i pożytku. Nawet bardzo poważne Skorpiony muszą się czasami trochę rozerwać i odpocząć od nudnych obowiązków. Tylko od hazardu trzymaj się z daleka, bo ktoś chciwy szybko spróbuje to wykorzystać. Baw się za swoje pieniądze, nie na kredyt.

PRACA I FINANSE
Będziesz mistrzem dyplomacji i zakulisowych rozmów. Merkury w trygonie do twojego znaku bardzo sprzyja sukcesom i samodzielności. Jeżeli marzysz o podwyżce, to powinieneś teraz być bardziej odważny. Działaj, zamiast oglądać się na innych. Wykorzystaj nawet znajomości, a także nie wstydź się prosić przyjaciół o pomoc. Pod koniec miesiąca odkryjesz tajemnicę. W porę zauważysz różne błędy i niedociągnięcia. Uratujesz trudne sytuacje, zapanujesz nad chaosem i bałaganem. Skorpiony z I dekanatu z powodu kwadratury Saturna mogą być trochę zmęczone, ale ten sukces sprawi, że z optymizmem popatrzysz w przyszłość.

ZDROWIE
Wenus sprzyja dbaniu o urodę. Zadbaj o skórę, rób peelingi i nakładaj maseczki, a bez skalpela ubędzie ci ładnych kilka lat. Wspaniałe efekty przyniosą też masaże. Powinieneś dodatkowo zadbać o kręgosłup, lepiej nie nosić teraz ciężarów.

URODZENI 23.10 – 31.10

Merkury zapewni ci powodzenie w miłości, dlatego wybacz urazy i ciesz się każdym komplementem, jaki usłyszysz.

URODZENI 1.10 – 10.11
Jowisz sprzyja ważnym przemyśleniom. Medytuj, ćwicz wizualizację i nie martw się tym, co i tak nie masz teraz wpływu.

URODZENI 11.11 – 21.11

Słońce pomoże ci w ważnej zawodowej sprawie, ktoś z autorytetem będzie ci bardzo przychylny.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer