Horoskop dla Skorpiona na Słońce w Byku od 20.4.2019 do 20.5.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź odpowiedzialny

Czeka cię teraz więcej obowiązków. Poczujesz się odpowiedzialny za innych ludzi. Wszyscy będą liczyć, że wskażesz im kierunek i powiesz, co mają robić. Nie zawiedź zaufania, ale pamiętaj o swoich korzyściach. Pełnia w twoim znaku zodiaku 17-18.05 zapewni ci wiele silnych emocji i da inspirację do wielkich czynów.

MIŁOŚĆ
Słońce, Wenus i Merkury w opozycji do twojego znaku zapowiadają miłosną rewolucję. Koniec z fochami, półsłówkami i tajemniczymi minami. Otwarcie powiesz, co ci się podoba, a co trzeba zmienić – oczywiście dla wspólnego dobra. Jeśli jest źle, to albo się zdecydowanie poprawi, albo zaczniesz rozglądać się za walizkami do pakowania. Na szczęście Saturn w sekstylu do twojego znaku powstrzyma cię przed złymi decyzjami. Podsunie ci sprytne rozwiązania aby partner był zadowolony, a sytuacja była w pełni pod twoją pełną kontrolą.

Samotne Skorpiony będą w dobrym humorze. Warto udać się na rekonesans w miejsce, gdzie przebywa płeć przeciwna. Siłownia, basen, bieganie w parku połączyły niejedno udane małżeństwo. Rozglądaj się bacznie podczas pełni Księżyca 17-18.05, czeka cię dużo wzruszeń i emocji.

RODZINA I PRZYJACIELE
Pokusa wielkiego przemeblowania znów chodzi ci po głowie? Nie możesz patrzeć na wypłowiałe tapety i nabrałeś nowej energii zimie? Jeśli tak, to teraz czas na szybką akcję. Jeśli w tym miesiącu zdecydujesz się na drobne remonty lub przestawianie mebli, prace pójdą bardzo szybko. Pamiętaj tylko, że dopóki ty rządzisz, powodzenie gwarantowane! W maju Merkury w opozycji do twojego znaku pomoże ci zapędzić bliskich do pomocy.

PRACA I PIENIĄDZE
Ktoś się spóźni, ktoś podpadnie szefowi, ale ciebie nie spotkają przykrości. Od 6.05  Merkury zadba, abyś się tak bardzo w swojej pracy nie nudził. Petenci będą uprzejmi, klienci weseli i czas w pracy ci szybko zleci. To dobry miesiąc, aby zapisywać się na szkolenia lub zaczynać kurs obcego języka. Mimo dobrej passy nie zostawiaj spraw na ostatnią chwilę, bo pod sam koniec tygodnia mogą wyjść na jaw drobne zaległości, będzie też więcej ważnych spotkań lub narad z wpływowymi osobami. Wenus w opozycji od 16.05 sprzyja większym zyskom i wygranym.

ZDROWIE

Będziesz się dobrze czuł, ale lepiej nie porywaj się na zbyt męczące prace fizyczne. Musisz znaleźć czas na regenerację organizmu. Zamiast brać się za tysiąc nowych spraw, porządnie się wyśpij, a będziesz we wspaniałej formie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 23.10 – 31.10

Wenus sprzyja zawieraniu ciekawych znajomości, dlatego przyjmuj zaproszenia na służbowe bankiety i spotkania. Łatwiej ci będzie zjednać sobie sympatię kogoś, z kim później załatwiać będziesz ważne interesy.

URODZENI 1.10 – 10.11
Merkury pomoże ci bronić każdej słusznej sprawy, ale nie bądź teraz mściwy ani złośliwy. Szlachetność i cierpliwość to klucz do sukcesu.

URODZENI 11.11 – 21.11
Słońce sprzyja sukcesom, dlatego nie odkładaj żadnych ważnych spraw na później, bo łatwo osiągniesz sukces.Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer