Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Lwie od 22.7.2018 do 22.8.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Daj z siebie wszystko

Planety dadzą ci odwagi i zapewnią ci dobry humor. Sprzyjają ci trygony Słońca i Merkurego. Pogłębisz więzi, naprawisz relacje, wreszcie usłyszysz dobre słowa. Warto będzie się starać, bo twój wysiłek nie pójdzie na marne.

MIŁOŚĆ
Nabierzesz ochoty na zabawę, tańce, wspólne rozrywki. Razem będziecie duszą towarzystwa, przyjaciele chętnie będą spędzać z wami czas. Nie upieraj się jednak zbyt mocno przy swoich pomysłach, bo nagle w sierpniu może wyniknąć z tego poważna awantura. Unikaj tematów, które cię złoszczą, bo nagle zaatakujesz i partner się pogniewa. A może lepiej zająć się sportem, seksem lub jechać na wakacje? Wenus radzi wam uciekać przed krewnymi, którzy z nudów chcieliby wam wszędzie towarzyszyć, bo w razie sporów doleją oliwy do ognia.

Samotnym Strzelcom trygon Słońca i sekstyl Wenus (od 7.08) przyniosą szansę na flirt, dlatego warto ruszyć się z domu. Czy na spacerze, czy w sklepie pojawi się ktoś, z kim nawiążesz błyskotliwą konwersację. Nowa znajomość błyskawicznie zacznie się rozwijać. Bądź gotowy również na to, że odezwie się do ciebie ktoś z przeszłości.

RODZINA I PRZYJACIELE
Plan remontu lub przemeblowania od kilku miesięcy chodzi ci po głowie? Nie możesz patrzeć na swoje mieszkanie? Jeśli tak, to w lipcu czas na szybką akcję. Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że prace pójdą bardzo szybko. Merkury pomoże ci znaleźć w sklepie dokładnie to, co jest ci potrzebne, ale już nie będziesz miał tyle siły. Dlatego znajdź pomocników, którzy zrobią trudne prace za ciebie lub dopilnują wykonawców, kiedy ty pójdziesz się spotkać z przyjaciółmi.

PRACA I PIENIADZE
Początek miesiąca będzie spokojny. Możesz liczyć na szybkie uporanie się z rachunkami, i dokumentami, a męczące pracy teraz wydadzą ci się interesujące. W sierpniu przygotuj się się na więcej ważnych spotkań lub narad z wpływowymi osobami. Genialne pomysły mogą częściej niż innym wpadać ci do głowy. Mów o nich od razu, a pokonasz konkurencję. Możesz teraz zapisywać się na szkolenia lub zaczynać kurs obcego języka. Słońce w trygonie sprzyja wygranej walce o podwyżkę. O wszystko się dopytuj, bo teraz możliwe są różne bonusy lub dodatki. Nie pomagaj tylko leniom i osobom wrogo nastawionym, bo to ci się teraz nie opłaci. Wenus od 7.08 pomoże ci osiągnąć pozycję zawodową, na którą pracujesz od dawna.

ZDROWIE
Postaw na naturalną medycynę, a grypa i katar nie będą się ciebie imać. Na siłowni lub aerobiku ćwicz, ale ostrożnie i nie daj się namówić na zbyt ryzykowne sporty. W sierpniu możesz być podatny na kontuzje, stłuczenia, bo będziesz chciał wygrać za wszelką cenę.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Merkury zachęci cię do nauki. Jeśli chcesz zapisać się na kurs języka, prawa jazdy lub zdobyć potrzebne uprawienia, to teraz jest ku temu najlepszy czas.

URODZENI 1.12 – 10.12
Neptun pomaga odkrywać ludzkie intencje. Będziesz teraz dobrym psychologiem, a nawet jasnowidzem. Słuchaj intuicji, a znajdziesz odpowiedź na wszystkie ważne pytania.

URODZENI 11.12 – 21.12
Słońce dodaje sił i pomaga zrzucić zbędne kilogramy. W pracy walcz o swoje, bo ktoś z autorytetem będzie ci bardzo przychylny.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer