Horoskop dla Strzelca na Słońce w Pannie od 23.8.2023 do 22.9.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Praca i pieniądze

W tym miesiącu będziesz pracowity i dobrze zorganizowany. Czeka cię więcej obowiązków i ważnych spraw do rozstrzygnięcia. Nie uda ci się uciec przed planowaniem, zarządzaniem i rozstrzyganiem cudzych sporów. Mimo zmęczenia i braku czasu dla siebie, będziesz bardzo zadowolony z tego, co uda ci się teraz osiągnąć.

MIŁOŚĆ
Przez cały miesiąc szczęście w miłości będzie ci sprzyjać, ale zawodowe sprawy mogą być ważniejsze od randek i obietnic, jakie składałeś innym ludziom. Staniesz się krytyczny i podejrzliwy, co nie sprzyja miłosnym podbojom. Od 27.08 możesz liczyć na pomoc Marsa, który znajdzie się w sekstylu. To ułatwi relacje i będziesz lepiej wiedział, jak omijać spore tematy. Samotne Strzelce będą w centrum zainteresowania, ale mimo tego mogą zacząć wątpić w swoje powodzenie i skreślić sympatyczną znajomość z byle powodu. Także zawodowe obowiązki mogą kolidować z zaproszeniami. Zamiast się denerwować, zróbcie dobry plan randek i obowiązków. Od 27.08 Mars w sekstylu bardzo wam sprzyja.
Strzelce w związkach mogą być krytyczne i mieć o coś do partnera pretensje. Trzymajcie język na wodzy, bo awantura może wybuchnąć nawet bez powodu. Od 27.08 o wiele lepsza aura, a Wenus w trygonie znów będzie sprzyjać dobremu porozumieniu.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
W domu twoje umiejętności i zalety zostaną docenione. Sprzyja ci szczęście w sprawach, które dotyczą porządków, remontów i podejmowania szybkich decyzji. Możesz jednak być z tego powodu mniej wyrozumiały dla innych. Nie poganiaj bliskich, nie pouczaj przyjaciół. Od 27.08 staniesz się bardziej życzliwy i otwarty na cudze problemy. Wybaczysz dawne urazy, a nawet spełnisz kilka niecodziennych próśb swoich krewnych lub znajomych. Dyplomatycznie i ostrożnie załatwisz swoje towaryzskie lub sąsiedzkie sprawy.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Słońce znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku, a to przynosi więcej ważnych spraw do rozstrzygnięcia i załatwienia. Teraz odwiedzaj urzędy i nie odkładaj niczego na później. Będziesz obowiązkowy, dobrze zorganizowany i spostrzegawczy. Dzięki temu odkryjesz błędy, zapobiegniesz kłopotom i wygrasz w wyścigu z konkurencją. Merkury w kwadraturze przyniesie ci ciekawe propozycje, ale też więcej drobnych i nużących obowiązków. Coś trzeba będzie nadrobić, uporządkować. Nie ma co liczyć na pomocników o doradców. Od 15.09 możesz mieć więcej okazji do nauki, odwiedzania urzędów i załatwiania spraw na mieście. Merkury też sprzyja spokojnej, drobiazgowej pracy, którą jednak możecie się szybko znudzić. Szukający lepszej pracy mogą poczuć się zmęczeni, a nawet zniechęceni. Mimo tego nie warto się poddawać. Rozejrzyj się za szkoleniami, być może pojawi się okazja aby nieco zmienić branżę, w jakiej pracujecie. Od 27.08 warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne.
 
ZDROWIE
To dobry czas, aby zacząć ćwiczyć i więcej się ruszać. Jednak do 26.08 Mars znajduje się w kwadraturze do twojego znaku, a to może pogardzać twoje samopoczucie. Mimo obowiązków postaraj się o siebie dbać, jedź o regularnych porach i śpij odpowiednio długo.Także kwadratura Saturna ostrzega, że różne chroniczne dolegliwości mogą się odnowić, jeśli nie będziesz zwracać uwagi na potrzeby własnego organizmu. Od 27.08 na szczęście wielka poprawa nastroju.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11
Słońce w kwadraturze sprawi, że będziesz miał teraz więcej pracy i z tego powozu możesz być narażony na stresy. Wyjdą na jaw tajemnice, trzeba będzie nadrobić różne zaległości. Działaj zdecydowanie, trzymaj rękę na pulsie.
 
URODZENI 1.12 – 10.12 
Wenus w trygonie zadba o swoje powodzenie w miłości. Na weekendy zaplanuj więcej rozrywek, a będziesz się wspaniale bawić i wreszcie trochę odpoczniesz. W miłości też Jowisz pomoże ci postawić na swoim.
 
URODZENI 11.12 – 21.12 
Będziesz dla wszystkich życzliwy, ale i tak do 26.08 możesz napotkać na problemy w kontaktach z innymi ludźmi. Ktoś będzie marudzić lub postanowi zainteresować cię sprawami, na które wcale nie będziesz miał ochoty. Ty jednak rób swoje, zajmuj się hobby i szukaj nowych inspiracji.
 
 
 


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer