Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wodniku od 20.1.2023 do 18.2.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Aktywnie i z humorem

Słońce w sekstylu sprzyja sztuce, miłości i rozwijaniu ciekawych zainteresowań. Będziesz miał siłę do działania, a także chętnie pomożesz przyjaciołom pozałatwiać różne sprawy. Mars w opozycji dodaje ci odwagi, ale od 27.01 Wenus w kwadraturze radzi unikać miłosnych kłótni.

MIŁOŚĆ
Sekstyl Słońca bardzo pomaga ci w miłosnych sprawach. To dobry miesiąc na poważne partnerskie decyzje. Jeśli w twoim związku coś nie układało się dobrze, to teraz macie szansę to szybko naprawić. Ważne tylko, abyś w znalazł czas dla bliskiej osoby, a nie tylko bawił się ze znajomymi lub dyskutował albo grał w Internecie. Nie przegap okazji do romantycznej kolacji, bo realne życie jest ważniejsze od wirtualnych znajomości. Od 27.01 Wenus znajdzie się w kwadraturze, a to sprawi, że możesz stać się trochę bardziej zazdrosny i możesz mieć coś partnerowi za złe. Lepiej nie rób wyrzutów z byle powodu, bo Mars w opozycji zrobi z tego porządną kłótnię. Na szczęście już od 11.02 Merkury w sekstylu pomoże zaprowadzić zgodę. Samotne Strzelce zadbają o wygląd, uśmiechną się i wtedy świat stanie się lepszy. Czy w autobusie, czy na zakupach będziesz się podobać. Jowisz w trygonie przyniesie kolejną szansę na flirt, który bardzo poprawi ci samoocenę.

RODZINA I PRZYJACIELE
Mars w opozycji sprawi, że będziesz bardzo niezależny w swoich decyzjach i poglądach na rodzinne życie. Wszystko w domu będziesz chciał zrobić po swojemu, a Słońce w sekstylu sprawi, że w każdej poważniejszej sprawie będziesz uważał się za nieomylnego. Warto zorganizować rodzinie trochę przyjemności, zamiast pouczać wszystkich jakie mają obowiązki. Zabierz bliskich do cukierni lub na spacer, a dzieciakom pozwól odpocząć od nieustannych porządków. Wszystkim wyjdzie to na dobre, a porządki i tak uda się w końcu zrobić. Od 27.01 Wenus w kwadraturze sprzyja poprawie relacji ze starszymi krewnymi. Wykorzystaj okazję, żeby coś ważnego ustalić, zamiast przekładać trudne sprawy na później.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Mimo dobrej passy od 27.01 Wenus w kwadraturze sprawi, że w pracy nie będzie zbyt spokojnie. Okaże się, że współpracownicy mają różne swoje interesy, a ty będziesz musiał sprytnie między nimi lawirować. Na każdy kłopot znajdziesz właściwe rozwiązanie, jeśli tylko spokojnie się zastanowisz i nie dasz się nikomu zdenerwować. Zastanów się dobrze, kto może ci pomagać i jak go do tego przekonać. Słońce w sekstylu sprawi, że ludzie jednak będą ci życzliwi, tylko unikaj oceniania innych. W lutym układaj ambitne plany na przyszłość i szukaj pomocników. Od 11.02 Merkury znajdzie się w sekstylu i zawodowe sprawy przyspieszą. Śmiało umawiaj się na ważne rozmowy, a po pracy rób czary i rytuały na powodzenie finansowe.
 
ZDROWIE
Nic ci teraz nie grozi, ale dbaj o swój kręgosłup. Podczas przemeblowania domu lub zakupów sam nie noś bardzo ciężkich rzeczy, bo Mars wciąż jest w opozycji, a to aspekt przynoszący kontuzje. Możesz się przeciążyć, nie rób niczego na siłę. Po co się męczyć, zwłaszcza jeśli ktoś z twoich bliskich jest od ciebie silniejszy.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11
Jowisz w trygonie do twojego dekanatu przypomni ci o miłości. Jeśli jesteś samotny, to teraz szukaj kogoś do pary. Będziesz lubiany, wyrozumiały, a to pomaga załatwiać różne trudne sprawy.
 
URODZENI 1.12 – 10.12 
Mars w opozycji do twojego dekanatu radzi zadbać o zdrowie i kondycję. Twoja odporność może być słabsza, w razie problemów nie udawaj twardziela, tylko idź do lekarza.
 
URODZENI 11.12 – 21.12 
Saturn w sekstylu do twojego dekanatu pomoże ci odpocząć. Zajmij się sztuką, czytaj mądre książki, przyjmij do wszystkiego filozoficzny dystans, a ludzie przestaną obarczać cię swoimi problemami.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer