Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Byku od 20.4.2018 do 20.5.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Planety zachęcają do porządków

Przed tobą udany miesiąc. Będziesz przedsiębiorczy i pomysłowy, a dobra energia, jaką będziesz roztaczał wokół siebie, zainspiruje wszystkich do pozytywnych zmian.

MIŁOŚĆ
Mars tworzy kwadraturę do twojego znaku, dlatego do 16.05 możesz mieć partnerowi za złe, że nie postępuje dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Nie szukaj dziury w całym, tylko sam postaraj się teraz zrobić coś dobrego dla związku. Może w wasze życie wkradła się rutyna? Nie czekaj aż będzie jeszcze gorzej, tylko zrób się na bóstwo i zaproponuj coś specjalnego. Świetnie ci teraz wyjdzie organizowanie romantycznych atrakcji. Także wyjazd na długi majowy weekend będzie bardzo udany. Samotne Strzelce nie będą zbyt odważne i nie zgodzą się na randkę w ciemno. Od 24.04 za sprawą opozycji Wenus masz więcej szczęścia, a na imprezie u znajomych pojawi się ktoś ciekawy.

RODZINA I PRZYJACIELE
Pilnuj swoich pieniędzy, bo krewni mogą szukać kogoś, kto jego bogaty i chętnie sfinansuje im różne ekstrawaganckie zachcianki. Udawaj, że nie słyszysz niewygodnych dla ciebie pytań, bo możesz mieć zbyt miękkie serce i skończyć z cudzym kredytem.
Mars pomoże ci za to w porządkach i większych zakupach. Teraz uda się wszystko szybko załatwić.

PRACA I PIENIADZE
W pracy będziesz musiał być lepiej zorganizowany i bardziej skoncentrowany na swoich obowiązkach. Kwinkunks Słońca sprzyja nadrabianiu zaległości w nauce. Tego, co ci sprawia problem, nie odkładaj na później, bo problemy zaczną się nawarstwiać. Teraz znajdziesz kogoś, kto będzie umiał wszystko ci wytłumaczyć. na zakupach zachowaj rozsądek, bo opozycja Wenus od 24.04 oznacza większe wydatki. Kusić cię będą piękne dodatki i modne ubrania. Dlatego jeśli nie masz ekstra pieniędzy, to dla własnego dobra omijaj w tym miesiącu galerie handlowe.

ZDROWIE
Miesiąc sprzyja dbaniu o zdrowie i urodę. Nic nie będzie ci dolegać, ale ostrożnie z ciastkami, cukrem i batonikami, bo będziesz po nich ciężki i senny. Przekonaj się do jabłek, orzechów i marchewek. Do 16.05 kwadratura Marsa ostrzega przed kontuzjami.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce sprawi, że będziesz wymagający i pewny siebie. Zmiany, jakie w tym miesiącu wprowadzisz w życie, szybko wyjdą ci na dobre.

URODZENI 1.12 – 10.12
Wenus radzi zadbać o wygodę. Możesz mieć dość starych mebli i telefonu, który nie ma wszystkich potrzebnych funkcji. Pomyśl wreszcie o sobie, zamiast robić prezenty innym.

URODZENI 11.12 – 21.12
Merkury pomoże trzymać nerwy na wodzy. Od ludzi, którzy cię irytują, będziesz trzymać się z daleka. Nie dasz się sprowokować do kłótni czy radykalnych decyzji.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer