Horoskop dla Strzelca na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Współpraca się opłaci

Słońce namawia cię do podróży i pomaga znajdować ciekawych znajomych. Nie bój się nowych wyzwań, a nawet błędów, bo z nich też płynie nauka. Zresztą i tak wszystko ujdzie ci na sucho! Wenus w opozycji do twojego znaku sprzyja ożywieniu towarzyskiemu i owocnej współpracy.

MIŁOŚĆ
Wenus od 5.07 zapewni ci dobry humor i pomoże znaleźć czas na randkę. Otwarcie mów o swoich potrzebach, a nie oczekuj, że bliska osoba stanie się jasnowidzem. Możesz być tak przejęty samopoczuciem i sprawami partnera, że sam dorobisz się zaległości. Także wobec rodziny i znajomych będziesz zbyt ugodowy. Jeśli chcecie być sami, to powiedź im, że spotkacie się później, a nie rezygnuj z własnej randki, bo ktoś akurat cię potrzebuje.

Samotnym Strzelcom
znów przybędzie wielbicieli i adoratorów. Warto się bacznie rozglądać, bo wśród nowych znajomych może być ktoś bardzo interesujący. Poświęć więcej czasu osobie, która od dawna próbuje zawrócić na siebie uwagę.

RODZINA I PRZYJACIELE
Czytaj książki, oglądaj ulubione filmy, a rodzina niech sama odgrzeje sobie obiadek. Merkury w trygonie do twojego znaku od 6.07 sprzyja rozwijaniu twoich zainteresowań, a nie porządkom. W lipcu odpocznij i nie bierz za dużo na s woje barki. Musisz mieć więcej czasu dla siebie, bo inaczej staniesz się nerwowy. Znajomi, którzy zawracali ci wciąż głowę, sami poradzą sobie ze swoimi sprawami, a tobie wreszcie uda się odpocząć.

PRACA I PIENIADZE
W pracy dobrze ci się będzie wiodło, ale w finansach bądź ostrożny. Wenus od 5.07 przyniesie ci kilka ważnych finansowych wiadomości. Postaraj się jednak nie komentować publicznie zawartości cudzego portfela lub zakupów, bo choć będziesz miał dobre zamiary, to możesz zostać posądzony o wtrącanie się w nie swoje sprawy. Jeśli potrzebujesz więcej gotówki na bieżące wydatki, od połowy lipca znajdziesz rozwiązanie swoich finansowych problemów. Nie zgłaszaj się na ochotnika do nowych zadań, a raczej zrób wokół siebie trochę więcej porządku, a dopiero potem zabieraj się za ambitne sprawy.

ZDROWIE
Będzie trochę mniej nerwów i stresów, uda ci się podreperować zdrowie. Ciśnienie ci spadnie, przeziębienie nie będzie zagrażać. Zadbaj o swoją urodę, kup wzmacniające zioła i niezbędne suplementy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Wenus sprzyja miłości i zabawie. Pamiętaj jednak, że wszystko, co wymyślisz lub zorganizujesz, stanie się niezwykle ciekawe dla twoich znajomych.

URODZENI 1.12 – 10.12
Jowisz zachęca do aktywnego trybu życia. Przy tobie czas płynąć będzie miło i szybko. Nie bądź więc zdziwiony, jeśli pojawią się niespodziewani goście lub ktoś będzie miał pretensję, że go nie zaprosiłeś na imprezę.

URODZENI 11.12 – 21.12
Słońce sprawi, że będziesz wyrozumiały i łatwo zakończysz konflikty. Miesiąc sprzyja też podróżom i zawieraniu nowych znajomości.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer