Horoskop dla Strzelca na Słońce w Raku od 20.6.2024 do 21.7.2024

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dyscyplina da wyniki

Czeka cię udany, ale pracowity miesiąc. Staniesz się zdyscyplinowany i pewny siebie. Mimo wakacji będziesz miał teraz siłę i ochotę, aby pozałatwiać różne zawodowe i urzędowe sprawy, które ciągną się dłużej, niż powinny. Myśl o pieniądzach, inwestycjach i własnych korzyściach, bo najlepiej na tym wyjdziesz.

MIŁOŚĆ
Jowisz znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku, a więc będziesz cieszyć się większym zainteresowaniem płci przeciwnej. Merkury od 1.07 sprzyja spotkaniom z ludźmi, pomaga zakończyć konflikty. Samotne Strzelce będą w dobrym nastroju, a w czerwcu otrzymają więcej towarzyskich zaproszeń, chętnie gdzieś wyjadą. Ktoś na pewno się wami zainteresuje, jeśli tylko przestaniecie koncentrować się na swoich wadach i kompleksach. Strzelce w związkach chętnie gdzieś z partnerem wyjadą i będą spragnione rozrywki. Jowisz sprzyja towarzyskim imprezom, romantycznym randkom i dobrej zabawie we dwoje. Jeśli w wasz związek wtargnęła nuda, to najwyższy czas coś ciekawego razem zrobić. Od 11.07 Wenus w trygonie doda ci optymizmu, pomaga pokonywać przeszkody i uczy, jak wprowadzać w życie więcej radości i pozytywnej inspiracji.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce przebywa w znaku Raka, a więc znajdzie się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że zaległości i niedoskonałości zaczną się denerwować. Postanowisz uczynić swój świat lepszym i wygodniejszym, zdobędziesz większe pieniądze lub korzystnie je zainwestujesz. Jednak zapragniesz zejść z widoku różnym znajomym, a w wolnym czasie liczyć się będzie tylko spokój i odpoczynek. Ci, którzy liczyli, że jak zawsze będziesz bawił całe towarzystwo, mogą być zdziwieni twoją postawą. Odpocznij, bo teraz musisz zregenerować swoje siły. 
 
PRACA I PIENIĄDZE
Jowisz pomaga ci w sprawach finansowych. Dzięki różnym znajomościom lub doradcom uda się sporo spraw szybko załatwić. Ten miesiąc przeznacz na projekty, które wymagają skupienia i cierpliwości. Kwinkunks Słońca sprawi, że będziesz pomysłowy i przebiegły. Pamiętaj, aby prosić o nagrodę lub dodatkowe pieniądze, bo żaden szef sam sobie o tym nie przypomni. Czeka cię więcej korzystnych okazji, a od 2.07 Merkury w trygonie pomoże w szkoleniach, wyjazdach i prezentowaniu swoich umiejętności w szerszym gronie osób. Szukający lepszej pracy mogą narzekać na konkurencję i jakość ofert, ale nie warto się poddawać. Mimo wakacji energicznie szukajcie swojej wymarzonej posady, wysyłajcie aplikacje i umawiajcie się na spotkania.
 
ZDROWIE
Pora rozliczyć się ze zdrowotnych zaniedbań, bo właśnie teraz mogą one wyjść na jaw. Szanuj swoje zdrowie i panuj nad nerwami. Jeśli czujesz, że coś nie jest w porządku, odwiedź dobrego specjalistę. To dobry czas na kontrolną wizytę u dentysty. W lipcu poprawa formy i nastroju, ale przez cały czas nie będziesz zbyt silny fizycznie. Odpoczywaj, zamiast się zmuszać do zbyt wielu ćwiczeń.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11
Jowisz zaczyna o ciebie dbać. Ktoś może pomóc ci w sprawach finansowych. Rozglądaj się teraz za okazją do nowej inwestycji lub korzystnego zakupu do zrobienia. Jeśli zależy ci na rozwoju, to będziesz bardzo szybko zapamiętywać ważne wiadomości. 
 
URODZENI 1.12 – 10.12 
Czekają cię nowe, inspirujące zadania. Będziesz komuś pomagać, a nawet przejmiesz dowodzenie w pewnej ważnej sprawie.Odkryjesz, o co warto jeszcze powalczyć. Tylko bądź rozsądny, zbyt wiele zajęć naraz może skończyć się przemęczeniem. 
 
URODZENI 11.12 – 21.12 
Saturn w kwadraturze sprawi, że możesz mieć problemy z koncentracją. W pracy pilnuj ważnych haseł i dokumentów. Lipiec sprzyja wyjazdom i spotkaniom z przyjaciółmi. Różne ploteczki też mogą być niezwykle ciekawe.
 


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer