Horoskop dla Strzelca na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2017 do 20.6.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ważne wiadomości

Nie bagatelizuj nowych wiadomości, bo Merkury będzie przynosił ci różne plotki i niezwykłe newsy. Bądź uprzejmy i rób to, co do ciebie należy, a trudne sytuacje wyjaśnią się na twoją korzyść.

MIŁOŚĆ
Wenus w trygonie do twojego znaku zapewni ci powodzenie. Zadbaj o wygląd, uśmiechaj się częściej, a szybko poczujesz, że sytuacja w związku zmierza w dobrym kierunku. Wspólne wyjazdy czy wyjścia do kina okażą się wyjątkowo interesujące. Od 6.06 bądź jednak bardziej wyrozumiały dla zachcianek i planów bliskiej ci osoby. Nawet jeśli masz inne zdanie, to czasami trzeba iść na kompromis.

Samotnym Strzelcom umówią się z kimś, kto jest z nieco innego kręgu towarzyskiego i ma ambitne zainteresowania. Nie będziesz się nudzić, ale przyjaciele będą zaskoczeni twoim wyborem. Zamiast się tym przejmować, po prostu się dobrze baw i nie spowiadaj z każdej decyzji.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce sprzyja towarzyskim atrakcjom, dobrej zabawie i chodzeniu w gości. Zrób przegląd garderoby, zadbaj o wygląd swój i rodziny. Na zakupach będziesz miał teraz szczęście do promocji i zniżek, a do 6.06 trygon Wenus przyniesie ci dobre pomysły jak odmłodzić styl. Pamiętaj też, że nie musisz za wszystkich odpowiadać i załatwiać różne trudne sprawy, bo komuś się zwyczajnie nie chce. Warto więc tak wszystko zaplanować, żebyś nie musiał biegać do sklepu o świcie lub być jedynym kierowcą na szalonej całonocnej imprezie.

PRACA I PIENIADZE
Słońce w opozycji do twojego znaku bardzo ci sprzyja. Działaj, lansuj się, ale jednocześnie uważaj na słowa i bądź ostrożny. Pewna leniwa osoba może zapragnąć przypisać sobie niektóre twoje sukcesy, a nawet bezczelnie sięgnie po twoją premię lub nagrodę. W kłopotach pomogą ci współpracownicy, którym to ty zawsze pomagałeś i dobrze życzyłeś. Od 7.06 mniej trudnych spraw. Merkury znajdzie się w opozycji do twojego znaku, a to sprzyjają załatwianiu ważnych spraw w urzędach. Pisz pisma, składaj podania, wyjaśniaj różne wątpliwości. Wenus i Jowisz do 6.06 pomogą ci sfinansować pewne wydatki, a także oszczędzić na wakacyjne wyjazdy.

ZDROWIE
Będziesz potrzebować trochę więcej odpoczynku. Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja aktywności, ale mimo tego wysypiaj się i niczego sobie nie żałuj. A jeśli się przeziębisz, to poleż w łóżku zamiast gnać do pracy i poświęcać się dla nie swojej sprawy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce przyniesie zaproszenia na ciekawe spotkania. Masz dobrą rękę do nowych znajomości, które mogą kiedyś przydać się w karierze.

URODZENI 1.12 – 10.12
Merkury zachęca do odkrywania nowych idei. Dyskutuj, szukaj ważnych informacji, nie oszczędzaj na tym, co sprzyja twojemu rozwojowi.

URODZENI 11.12 – 21.12
Wenus zapewni ci powodzenie w miłości. Będziesz się podobać, wykorzystaj to i poflirtuj z kimś, kto ma na ciebie chrapkę.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer