12 Festiwal Tarota w Warszawie

Horoskop dla Strzelca na Słońce w Strzelcu od 22.11.2017 do 20.12.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Słońce doda ci sił

Zainteresuj się swoimi sprawami finansowymi, odzyskaj długi i zapłać rachunki. Miesiąc sprzyja porządkom w portfelu. Szukaj pomocników, pytaj ludzi o zdanie. Słońce w twoim znaku sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności i zacieśnianiu ważnych znajomości.

MIŁOŚĆ I RODZINA
Mars do 9.12 pomoże ci w zawodowych negocjacjach i udanych zakupach. W weekendy odpocznij i trochę się odstresuj. Uprawiaj sport lub wybierz się w odwiedziny do znajomych. Wenus od 1.12 przyniesie ci więcej zaproszeń na towarzyskie spotkania. Warto się będzie ruszyć i zobaczyć, jak radzą sobie twoi znajomi. Merkury będzie ci pomagać w relacjach z ludźmi. Znajdź czas na spotkania z przyjaciółmi. Znajomości, które trochę przygasły, warto teraz odnowić.

PRACA I PIENIADZE
Będziesz bardzo zapracowany. Pod wpływem nowych informacji zmienisz wcześniejsze ustalenia lub wybierzesz się na ważną rozmowę. Pewne przedsięwzięcia okażą się bardzo udane, nawet jeśli będą kosztowały cię sporo wysiłku. Słońce postawi na twojej drodze osobę, dzięki której twoje problemy szybko znikną. Ostrożnie wydawaj pieniądze podczas pełni Księżyca 1-3.12, bo w sklepie z butami lub pubie może cię ponieść ułańska fantazja.

ZDROWIE
Nie daj się ponieść nerwom. Posłuchaj swojej intuicji, a dobrze na tym wyjdziesz. Uważaj na zdrowie, bo konserwanty lub słodziki mogą ci zaszkodzić.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Zadbaj o siebie, znajdź czas na swoje hobby i przyjemności. W pracy ktoś wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

URODZENI 1.12 – 10.12
Czas będzie płynąć powoli. Warto zaopatrzyć się w ciekawe lektury, znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, zacząć szanować swoje zdrowie.

URODZENI 11.12 – 21.12
Nie odmawiaj sobie przyjemności i odrobiny luksusu. Kontroluj jednak wydatki, żeby starczyło ci środków do końca miesiąca.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer