Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nie odkładaj spraw na później

Ambitne i energiczne Strzelce zabiorą się za ważne sprawy. Wenus od 7.10 znajdzie się w Twoim znaku i tej jesieni rola szarej myszki przestanie ci wystarczać. Uwierz w swoje siły, bo planety patrzą na ciebie na przychylnym wzrokiem.

MIŁOŚĆ
Tajemnicze romanse i miłosne intrygi mogą nie wyjść ci na zdrowie. Bądź sobą i oczekuj szczerych odpowiedzi, a szczęście będzie ci sprzyjać. Wenus od 7.10 zapewni ci powodzenie i poczucie, że twoje miłosne sprawy zdążają we właściwym kierunku. Masz teraz szczęście, a więc zadbaj o swoje zadowolenie.
Samotne Strzelce we wrześniu mogą nie doceniać swoich zalet. Od 7.10 nadejdą wspaniałe dni. W Twoim otoczeniu pojawi się więcej interesujących osób i kuszących propozycji. Związek, w jaki się teraz zaangażujesz okaże się bardzo udany.
Strzelce w stałych związkach mają przed sobą dobry miesiąc. W razie nieporozumień przeznacz całą energię na poprawę sytuacji w swoim związku, a efekty przekonają cię, że wcale nie tracisz czasu na darmo.

RODZINA I PRZYJACIELE
Czeka cię miesiąc pełen ciekawych propozycji i sympatycznych niespodzianek. Do wszystkiego, co się wydarzy podejdziesz w optymistyczny sposób. Twoje spostrzeżenia będą trafne i wszyscy na nich skorzystają.  Nie zdziw się jeśli okaże się, że krewni, a nawet dalsi znajomi, potrzebują twojej pomocy lub porady. Poświęć im więcej czasu, a zdobędziesz oddanych przyjaciół. We wrześniu możliwe są jednak nieporozumienia, które dotyczyć będą relacji z dalszymi krewnymi i sąsiadami. Nie podejmuj decyzji w imieniu innych osób, a w razie potrzeby poproś radę starszą osobę. Od 7.10 Wenus sprawi, że będziesz miał bardzo dobre serce. Postaraj się jednak nie ulegać za bardzo różnym prośbom, bo ze złożonych obietnic trudno ci się będzie później wycofać.

PRACA I PIENIĄDZE

Nie trać czasu na pogaduszki, tylko energicznie zabierz się do pracy. Teraz nadchodzi czas na dobre pomysły i pracę, ale wkrótce pojawią się także większe pieniądze. Przestaniesz bać się ryzyka i odpowiedzialności, a wydawanie ludziom poleceń przyjdzie ci bez większego kłopotu. Sukces wymagać jednak będzie od ciebie uczciwości i pracowitości. Przestrzegaj reguł i zasad, nie próbuj oszukiwać lub chodzić na skróty. Takie postępowanie zapewni ci dobrą opinię i pozwoli wyprzedzić nieuczciwych konkurentów. Od 7.10.10 osoby na wysokich stanowiskach będą ci wyjątkowo przychylne, ale bądź ostrożny w ujawnianiu swoich sympatii. Niektórzy współpracownicy mogą w głębi serca zazdrościć ci dobrych pomysłów i sukcesów. Nie przejmuj się plotkami, bo nie wyrządzą ci one większej szkody. Bądź skromny, a w razie kłopotów pomogą ci przyjaciele i współpracownicy, którzy zajmują niższe stanowiska. Nie będzie to jednak tylko przyjemny czas, bo obowiązki wymagać będą większego niż zwykle zaangażowania. Ważne decyzje, jakie teraz podejmiesz wyznaczą dalszy kierunek twojej kariery. Jeśli jesteś niezadowolony z zajmowanego stanowiska, to zacznij wreszcie aktywnie szukać nowego zajęcia. Odważ się zastukać do drzwi, które otwierają się tylko przed najlepszymi. Teraz szczęście Ci sprzyja, a twoje zalety wreszcie zostaną zauważone. Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą miesiąc nowych szans i ciekawych możliwości. Uważaj tylko na konkurencję: nie chwal się, zanim nie podpiszesz umowy. Strzelce, które się uczą lub studiują będą buntownicze i niespokojne. Z trudem znosić będziesz nudę na lekcjach. Chętnie poświęcisz więcej czasu na swoje hobby, a przy okazji odkryjesz nowe pola dla swojej dociekliwości i pomysłowości.

ZDROWIE
Będziesz w dobrym nastroju. Kwadratura Wenus do 6.10 przestrzega cię jednak przed niepotrzebnymi nerwami. Postaraj się nie przenosić do domu nerwów i stresów, z którymi zmagasz się w pracy. Nie obciążaj się zbyt ambitnymi planami, bo może Ci być potem trudno wywiązać się z obietnic. Zaproponuj lepszy i bardziej sprawiedliwy podział domowych obowiązków. Ze strony dziadków i starszych ciotek możesz teraz liczyć na nieocenioną pomoc i wsparcie. Po 3.10 nadejdą dobre dni na upiększające kuracje, ćwiczenia fizyczne i niebanalne pomysły na spędzenie ostatnich dni tegorocznego urlopu. Unikaj jednak alkoholu, bo pod jego wpływem możesz teraz bardzo narozrabiać.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Będziesz niesforny, pomysłowy i bardzo energiczny. Za biurkiem trudno Ci będzie wytrzymać. Warto wybrać się na spacer, uprawiać sport lub mimo jesieni częściej jeździć na rowerze. Szlifuj formę!

URODZENI 1.12 – 10.12
Słońce w sekstylu doda ci animuszu,a więc wykorzystaj jego siłę i pracuj za dwóch. Rozpraw się z wrogami, zaległościami i bałaganem. Teraz masz power, choć innym trudno będzie za tobą nadążyć.

URODZENI 11.12 – 21.12

Będziesz odważny, a nawet zaczniesz wszystkim rozkazywać. Twoje zdolności do organizowania różnych rodzinnych wydarzeń bardzo się wszystkim przydadzą. Ktoś niezdecydowany dzięki tobie podejmie słuszną decyzję.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer