Horoskop dla Strzelca na Słońce w Strzelcu od 22.11.2018 do 22.12.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Wszystko się uda

Słońce i Jowisz znajdują się w twoim znaku zodiaku, dodaje ci sił i sprawia, że ludzie liczą się z twoim zdaniem. Będziesz robić karierę, bo twoje pomysły wszystkim się spodobają. Mars doda ci energii i wszystko uda się bardzo szybko załatwić. Pozytywna energia, jaką będziesz roztaczał wokół siebie, doda wszystkim odwagi.

MIŁOŚĆ
Wenus pomoże ci w listopadzie zdobyć uznanie, a nawet uczucie pewnej wyjątkowej osoby. Kuj żelazo, póki gorące podczas pełni Księżyca 23-25.11 oraz podczas nowiu w twoim znaku zodiaku 6-7.12. Za sprawą kwadratury Marsa możesz być jednak czasami zbyt krytyczny wobec partnera. Zrób coś dobrego dla was, zamiast być na każde skinienie rodziny czy przyjaciół.

Samotne Strzelce więcej uwagi poświęcą cudzym romansom, niż swoim własnym sprawom. Zlepiaj złamane serca, ale nie rezygnuj z własnej randki tylko dlatego, że samotni znajomi patrzą krzywo na twojego adoratora. Mars w kwadraturze radzi ci, abyś zamiast słuchać dobrych rad, lepiej uwierzył własnej intuicji. Najlepsze dni na randkę 22.11-2.12.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nie będziesz miał zbyt wiele czasu na domowe obowiązki. Kto leniuchował, ten będzie musiał zabrać się za gotowanie i zakupy, przestaniesz też po wszystkich sprzątać. Słońce w koniunkcji do twojego znaku sprzyja szybkiemu załatwianiu różnych ważnych spraw. Pewien urzędowy problem teraz uda się szybko załatwić. Unikaj tylko sąsiedzkich dyskusji. Jeśli skrytykujesz czyjś pomysł, to Mars w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że zrobi się z tego poważniejsza awantura.

PRACA I PIENIADZE
Słońce w koniunkcji do twojego znaku pomoże ci błyskawicznie zdobywać nowe wiadomości, a przede wszystkim otworzy przed tobą drzwi do gabinetu różnych ważnych osób. Możesz teraz składać różne wnioski, podania i prośby. Także zakładanie lokat lub inwestowanie pieniędzy przyniesie korzystne efekty. W pracy skoncentruj się przede wszystkich na swoich własnych zadaniach. Uda się szybko nadrobić zaległości. Warto też chodzić na spotkania, lunche i służbowe imprezy. Ktoś, od kogo wiele w firmie zależy, teraz się z tobą zaprzyjaźni. Jowisz w twoim znaku przyspieszy awans i poszerzy twoje możliwości i wpływy.

ZDROWIE
Mars w kwadraturze do twojego znaku radzi ci dbać o zdrowie, ale też sprzyja pracy nad kondycją. Chcesz schudnąć? Zamiast się głodzić zmień strategię i trochę się więcej poruszaj, a zobaczysz, jak wraca doskonała forma.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce pomoże ci zabrać się za zajęcia, które wymagają dużo cierpliwości i zdecydowania. Możesz porządkować i przenosić różne ciężary. Także w miłości będziesz bardziej zdecydowany. Jeśli z kimś ci nie po drodze, to teraz jasno to powiesz.

URODZENI 1.12 – 10.12
Wenus dba o ciebie, ale twój dobry humor może stanąć pod znakiem zapytania, jeśli zaczniesz robić kilka rzeczy na raz. Nie chwytaj nowych pomysłów, tylko szybko skończ to, co do tej pory udało ci się zacząć.

URODZENI 11.12 – 21.12
Merkury sprzyja twoim planom, ale radzi ci, abyś był w miarę możliwości lepiej zorganizowany. Bałagan rodzi problemy, które komplikują ważne sprawy. Nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę, a szczęście przez cały miesiąc będzie ci sprzyjać.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer