Horoskop dla Strzelca na Słońce w Pannie od 23.8.2017 do 21.9.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź rozważny i odpowiedzialny

Będziesz pomysłowy i bardzo wygadany. Bez trudu przekonasz innych do decyzji, na których ci zależy. Wszystko poukładasz, wyczyścisz i naprawisz. Saturn ostrzega przed pomyłkami w rachunkach i zaleca dokładne wypełnianie obowiązków. Osoby pracowite zostaną docenione.

MIŁOŚĆ
Trygon Wenus doda ci mnóstwo blasku i uroku, ale w sprawach dotyczących miłości lepiej unikać teraz pośpiesznych i ryzykownych decyzji. Ostatni tydzień wakacji sprawi, że będziesz chciał wyjechać choćby na jeden dzień, a pewien wielbiciel szybko to zauważy. Kwadratura Merkurego sprzyja też miłosnym niespodziankom. Być może znów odezwie się do ciebie ktoś, kto kusi do romansu? Nawet jeśli bardzo się nudzisz, to nie umawiaj z kimś, kto zupełnie nie jest w twoim guście, tylko szukaj swojego prawdziwego ideału.

RODZINA I PRZYJACIELE
W sprawach rodzinnych zapowiada się więcej spokoju.  Wyśpij się, poczytaj książkę i trochę zregeneruj siły. Krewni, którzy zwykle zawracają ci głowę z byle powodu, uaktywnią się dopiero przez weekendem. Merkury w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że postanowisz zadbać o zdrowie o kondycję rodziny. Jednak zamiast siedzieć przez telewizorem, ruszcie się i uprawiajcie sport lub chociaż spacerujcie. Świeże powietrze sprawi, że nie tylko poczujesz się lżejszy, ale też weselszy. Wenus w trygonie będzie także sprzyjać odnawianiu starych znajomości.

PRACA I PIENIADZE
Słońce w kwadraturze sprawi, że pracy będzie trochę więcej, ale pieniędzy też przybędzie. Drobne przysługi, jakie dla kogoś zrobisz, będą procentować w przyszłości. Merkury od 31.08 pomoże ci błysnąć inteligencją i uprzejmością. Chodź na ważne spotkania, spotykaj się z ważnymi klientami. Okaże się, że potrafisz sprawnie uporać się z bardzo trudnymi problemami i szefowie będą z ciebie bardzo zadowoleni. Bądź czujny, bo rozszyfrujesz czyjąś podwójną grę i unikniesz współpracy z nieżyczliwą osobą. Mars do 5.09 zapewni ci dużo energii do pracy i pokonywania trudności. Warto się starać, bo ktoś na pewno doceni twoje wysiłki. We wrześniu wiele wiadomości lub wydarzeń może cię zaskoczyć. Nie warto walczyć ze zmianami, ale dynamicznie się do nich dostosować. Osoby młodsze mogą ci pomóc w zrozumieniu trudnej sprawy.

ZDROWIE
Mars i Saturn radzą ci dbać o zdrowie. Możesz być mniej odporny. Ubieraj się dobrze, nie oszczędzaj na dobrym jedzeniu. Po 5.09 warto trochę odpocząć, zamiast brać sobie na głowę dodatkowe domowe obowiązki. Wysypiaj się więc i dbaj o regularny odpoczynek.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce pomaga zajmować się zawodowymi sprawami. Jesteś cierpliwy i bardziej spostrzegawczy. Nie pozwól tylko, aby krytykował cię ktoś mniej zdolny i doświadczony od siebie. Bądź skromny, ale bez przesady!

URODZENI 1.12 – 10.12
Wenus zapewnia ci powodzenie w miłości. Randki będą gorące, ale powstrzymaj się przed rozmawianiem na nich na tematy, które są związane z pracą.

URODZENI 11.12 – 21.12
Merkury pomoże zajmować się pracą i karierą. Problemy szefa, intrygi konkurencji lub pomysły sąsiadów będą zajmować cię przez cały wrzesień.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkł‚ady dla samotnych: Czas na miłość‡, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mundalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepowiednie polityczne siedemnastowiecznego astrologa Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produktu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer