Horoskop dla Strzelca na Słońce w Byku od 20.4.2019 do 20.5.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dobra energia

Przed tobą udany miesiąc. Będziesz przedsiębiorczy i pomysłowy, a dobra energia, jaką będziesz roztaczał wokół siebie, zainspiruje wszystkich do pozytywnych zmian.

MIŁOŚĆ
Jowisz przebywa w twoim znaku zodiaku, przez co możesz mieć partnerowi za złe, że nie postępuje dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Nie szukaj dziury w całym, tylko sam postaraj się teraz zrobić coś dobrego dla związku. Może w wasze życie wkradła się rutyna? Nie czekaj aż będzie jeszcze gorzej, tylko zrób się na bóstwo i zaproponuj coś specjalnego. Świetnie ci teraz wyjdzie organizowanie romantycznych atrakcji. Także wyjazd na weekend będzie bardzo udany.

Samotne Strzelce nie będą zbyt odważne i nie zgodzą się na randkę w ciemno. Do 15.05 dzięki trygonowi Wenus masz więcej szczęścia, a na imprezie u znajomych pojawi się ktoś ciekawy.

RODZINA I PRZYJACIELE
Pilnuj swoich pieniędzy, bo krewni mogą szukać kogoś, kto jego bogaty i chętnie sfinansuje im różne ekstrawaganckie zachcianki. Udawaj, że nie słyszysz niewygodnych dla ciebie pytań, bo możesz mieć zbyt miękkie serce i skończyć z cudzym kredytem.
Mars w opozycji do twojego znaku pomoże ci za to w porządkach i większych zakupach. Teraz uda się wszystko szybko załatwić.

PRACA I PIENIADZE
W pracy będziesz musiał być lepiej zorganizowany i bardziej skoncentrowany na swoich obowiązkach. Kwinkunks Słońca sprzyja nadrabianiu zaległości w nauce. Tego, co ci sprawia problem, nie odkładaj na później, bo problemy zaczną się nawarstwiać. Teraz znajdziesz kogoś, kto będzie umiał wszystko ci wytłumaczyć. Na zakupach zachowaj rozsądek, bo trygon Wenus w kwietniu oznacza wydatki. Kusić cię będą piękne dodatki i modne ubrania. Dlatego jeśli nie masz ekstra pieniędzy, to dla własnego dobra omijaj w galerie handlowe.

ZDROWIE
Miesiąc sprzyja dbaniu o zdrowie i urodę. Nic nie będzie ci dolegać, ale ostrożnie z ciastkami, cukrem i batonikami, bo będziesz po nich ciężki i senny. Przekonaj się do jabłek, orzechów i marchewek.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11
Słońce sprawi, że będziesz wymagający i pewny siebie. Zmiany, jakie w tym miesiącu wprowadzisz w życie, szybko wyjdą ci na dobre.

URODZENI 1.12 – 10.12

Jowisz pomoże trzymać nerwy na wodzy. Od ludzi, którzy cię irytują, będziesz trzymać się z daleka. Nie dasz się sprowokować do kłótni czy radykalnych decyzji.

URODZENI 11.12 – 21.12
Wenus radzi zadbać o wygodę. Możesz mieć dość starych mebli i telefonu, który nie ma wszystkich potrzebnych funkcji. Pomyśl wreszcie o sobie, zamiast robić prezenty innym.

Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer