Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wadze od 22.9.2020 do 22.10.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Podejmuj zawodowe decyzje

Słońce w sekstylu sprawi, że będziesz życzliwy i opiekuńczy. Także Mars w trygonie doda ci odwagi, a to sprzyja odnoszeniu sukcesów. Od 2.10 Wenus w kwadraturze sprzyja mądrym zawodowym decyzjom. Napracujesz się, ale więcej zarobisz. W wolnym czasie pamiętaj o przyjaciołach, bywaj na ciekawych wykładach. Neptun w kwadraturze chętnie pomoże ci odkryć kolejne niezwykłe hobby.

MIŁOŚĆ
Będziesz otoczony przez atrakcyjnych wielbicieli, ale od 2.10 Wenus w kwadraturze może przynieść ci trochę zagadek i niespodzianek. Ktoś będzie dawać sprzeczne sygnały, a nawet cię trochę zwodzić. Rozwój miłosnych wypadków może być zaskakujący, dlatego słuchaj tego, co podpowiada ci logika. Jeśli ktoś kombinuje, od razu mu powiedz, co o tym sądzisz. Szkoda czasu na emocjonalne gierki, zwłaszcza z marudzącym Rakiem lub zdesperowanym Koziorożcem. Na szczęście od 14.10 Merkury w retrogradacji odświeży ci pamięć i nie dla wszystkich będziesz miał czas. Na nowe znajomości przyjdzie jednak czas w kolejnym miesiącu.

RODZINA I PRZYJACIELE

Trudno Ci będzie zdecydować, czym się lepiej zająć w wolnym czasie. Przyjaciele będą cię wyciągać na ciekawe spotkania, a w domu czekać będzie ulubiony serial lub imprezka przez Internet. Wenus od 2.10 znajdzie się w kwadraturze i pod jej wpływem trudno będzie cokolwiek zaplanować, ale i tak będzie wesoło. Możesz odkryć kolejne hobby lub spotkać kogoś, kto będzie twoim nowym przyjacielem. Od 14.10 uważaj na szalone pomysły domowników, zwłaszcza dotyczące zakupów lub przemeblowania. Może się okazać, że twoje rzeczy wylądowały w miejscach, gdzie nie możesz ich znaleźć.

PRACA I PIENIĄDZE

W pracy czekają Cię teraz ważne spotkania, narady i szkolenia. Do 25.09 możesz odnieść duże korzyści dzięki znajomościom lub refleksowi. Słońce w trygonie sprzyja sprawom finansowym, ale postaraj się kontrolować wydatki. Od 2.10 Wenus w kwadraturze będzie skłaniać się do szybkich, choć nie do końca przemyślanych zakupów. Modne ubrania, dodatki czy gadżety będą cię kusić ze zdwojoną siłą. Zastanów się, czy sam ich pragniesz, czy chcesz je mieć tylko dlatego, że mają je twoi znajomi. Zakupy w towarzystwie Lwa czy Byka każdego mogą zrujnować, więc lepiej się od nich sprytnie wykręcić.

ZDROWIE
Słońce w sekstylu i Mars w trygonie sprzyjają szybkiej regeneracji sił, ale warto planetom w tym trochę pomóc. Idź do dentysty, zrób kontrolne analizy i badania, a poczujesz się o wiele bardziej spokojny. Od 2.10 Wenus w kwadraturze sprzyja też dbaniu o wygląd, zmianie fryzury czy zabiegom kosmetycznym. W weekendy wyśpij się, zamiast od rana biec na ćwiczenia. I tak będziesz sprawny, szybki i w doskonałej formie.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Chętnie odpoczniesz od problemów, zamieszania i ciągłego pomagania. Wysypiaj się i leniuchuj bez wyrzutów sumienia, częściej gotuj sobie ulubione przysmaki. Oglądaj też mądre filmy, a znajdziesz w nim inspirację do wewnętrznej przemiany.

URODZENI 1.12 – 10.12
Będziesz w swoim żywiole. Nie zapomną o tobie życzliwi ludzie. Mars w trygonie sprzyja załatwianiu trudnych spraw, nie siedź więc bezczynnie. Bardzo pomogą ci przyjaciele, szczególnie kobiety. Ty też chętnie podzielisz się z innymi dobrymi pomysłami.

URODZENI 11.12 – 21.12

Będziesz w rozrywkowym humorze, a wolne jesienne popołudnia najchętniej spędzisz wśród przyjaciół lub na spacerach. Gorzej z pracą, szczególnie jeśli ktoś wymaga od ciebie precyzji i koncentracji. Nie bierz na siebie zbyt wiele, kariera i tak nie ucierpi.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer