Horoskop dla Strzelca na Słońce w Baranie od 20.3.2020 do 18.4.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Spadniesz na cztery łapy

Słońce w trygonie doda ci energii, a Wenus w opozycji zapewni pomoc ludzi i miękkie lądowanie w trudnych sytuacjach. Będziesz się podobać, unikniesz kłopotów. Życie wreszcie nabierze barw, a ty z optymizmem popatrzysz w przyszłość. Podczas pełni Księżyca 7-8.04 zacznie kiełkować w twojej głowie pomysł, który już niedługo przyniesie ci fortunę.

MIŁOŚĆ
Romantyczne uniesienia i randki okażą się udane, choć powinieneś ostrożnie wybierać miejsca, w których zamierzasz spędzać czas. Opozycja Wenus od 3.04 nie pomaga utrzymać miłosnych spraw w tajemnicy. Może okazać się, że wpadniesz na znajomych, którzy nie pozwolą  wam spędzić czasu tak, jak planowaliście.

Wenus od 3.04 sprawi, że samotne Strzelce nabiorą ochoty na flirty, ale powinny być ostrożne. Ktoś pod razu będzie chciał mieć cię na własność lub zacznie wtrącać się w twoje prywatne życie. Żadnych obietnic, a spędzisz czas miło i przyjemnie.

RODZINA I PRZYJACIELE

Jeśli coś cię martwi, to zadzwoń do kogoś, kto zawsze był ci przychylny. Otrzymasz wsparcie i dobrą radę, której potrzebujesz. W rodzinnych sprawach w tym miesiącu zapanuje więcej spokoju. Przejrzyj szuflady, a znajdziesz coś, czego od pewnego czasu szukasz. Koniec miesiąca sprzyja częstszym kontaktom z przyjaciółmi. Możesz liczyć na więcej zaproszeń w ciekawe miejsca lub na wspólne wyjazdy. Porządki mogą poczekać, a więc nie wymiguj się, tylko idź się trochę odstresować i pobawić.

PRACA I PIENIADZE
W pracy dobrze ci się będzie wiodło, ale w finansach bądź ostrożny. Merkury w trygonie do twojego znaku od 11.04 przyniesie ci kilka ważnych finansowych wiadomości. Postaraj się jednak nie komentować publicznie zawartości cudzego portfela lub zakupów, bo choć będziesz miał dobre zamiary, to możesz zostać posądzony o wtrącanie się w nie swoje sprawy. Od 3.04 za pomocą Wenus wyjdziesz z finansowych kłopotów.

ZDROWIE
Wenus sprzyja dbaniu o urodę, a zwłaszcza skórę i włosy. Nakładaj maseczki, zażywaj witaminy i suplenty. Także wizyta u fryzjera bardzo ci się przyda, zadbaj o siebie i nabierz więcej blasku.


ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce we wszystkim ci pomaga. Poczujesz przypływ sił i będziesz miał dobre pomysły. W weekendy nie oszczędzaj na przyjemnościach. Musisz porządnie wypocząć.

URODZENI 1.12 – 10.12
Merkury będzie cię poganiać, ale nie na wszystko wystarczy ci w tym miesiącu czasu. Działaj spokojnie i według ustalonego planu, a sam dasz sobie ze wszystkim radę.

URODZENI 11.12 – 21.12
Wenus sprzyja miłości. Pamiętaj jednak o tym, co dla ciebie ważne. W pracy trzeba szybko reagować na ewentualne zagrożenia , ale tez chwytać nowe okazje.


Więcej horoskopów dla Strzelca

NowoÂści wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz siê z symbolik¹ dziewi¹tek, nauczysz siê odczytywaÌ alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wró¿ebne interpretacje karty S³oùce. Prezentujemy równie¿ historiê Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te¿ rozk³ady dla samotnych: Czas na mi³oœÌ, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj¹ siê teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym po³o¿eniu Wenus, a tak¿e artyku³ na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiê¿yc, zapoznasz siê z bogatym zwierzyùcem w Tarocie Thota, zapoznasz siê z pog³êbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy równie¿ rozk³ady na nowe sytuacje: na pierwsz¹ randkê, now¹ pracê czy now¹ znajomoœÌ. Dowiesz siê, jakie litery i dŸwiêki przyporz¹dkowane s¹ wielkim arkanom, co mo¿e ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer