Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wodniku od 19.1.2017 do 18.2.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nie rozpraszaj się
Miesiąc będzie udany, ale nie zwierzaj się wszystkim naokoło ze swoich ambitnych planów i miłosnych sekretów. Ktoś leniwy zacznie kopiować twoje plany, a ktoś inny chętnie przyłączy się na gotowe. Najpierw coś zrób, a potem zbieraj pochwały. Słońce i Merkury znajdują się w sekstylach do twojego znaku zodiaku. Pomogą ci szybko zdobyć uznanie, bo będziesz spostrzegawczy i bardzo szybki. Saturn radzi ci pilnować swoich sekretów i liczyć pieniądze, żeby niczego ci nie zabrakło.

MIŁOŚĆ
Trygony Wenus i Marsa dodają ci miłosnego uroku, rozgrzewają namiętności i dodają odwagi w testowaniu przepisów na miłość. Nie zastanawiaj się,  co w twoim wieku wypada i rób to, na co macie ochotę. Partner będzie zachwycony! Z uwagi na kwadraturę Neptuna lepiej będzie spędzać wolny czas tylko we dwoje, a nie razem z gadatliwymi przyjaciółmi. Szczególnie Strzelce urodzone w III dekadzie znaku mogą się zdenerwować na kogoś, kto wtrąca się w ich związek i daje im światłe rady, choć sam od lat żyje w fatalnej relacji. Od takich wspaniałych ekspertów lepiej trzymać się z daleka, zamiast tracić czas na niepotrzebne dyskusje.

Samotne Strzelce będą w doskonałym humorze. Miesiąc sprzyja wyjazdom, randkom, zakładaniu profili na serwisach. Od 3.02 Wenus ułatwi kontakt z kimś, kto dotychczas był poza twoim zasięgiem, ale aby odnieść sukces, rozgrywaj sprawę ostrożnie i powoli.

RODZINA I PRZYJACIELE
Kwadratura Neptuna i Wenus (od 3.02) radzi ci nie brać sobie na głowę dodatkowych obowiązków. Strzelce z I i II dekady powinny trzymać się jak najdalej od sąsiedzkich dyskusji, bo choć będą miały rację, to znów ktoś się obrazi. Słońce w sekstylu do twojego znaku bardziej sprzyja towarzyskim spotkaniom, zaprosi do zimowego wyjazdu. Będziesz bardzo życzliwy dla innych, ale też poczujesz przypływ nostalgii. Odnowisz znajomość z osobami, dla których ostatnio nie miałeś zbyt wiele czasu, a stare historie znów okażą się ekscytujące.

PRACA I PIENIADZE
To, czego się cierpliwie uczyłeś, w tym miesiącu się przyda. Zabłyśniesz znajomością języka obcego, wiadomościami o egzotycznym kraju lub umiejętnością obsługi trudnego programu komputerowego. Twoje błyskotliwe pomysły i powiedzonka zrobią furorę. Nie opłaci się leniuchować, bo masz szansę bardzo szybko pozałatwiać mnóstwo ważnych spraw. Udowodnisz szefowi, że to właśnie w ciebie warto inwestować, bo nie przyniesiesz firmie wstydu. Merkury w sekstylu do twojego znaku od 7.02 sprzyjać będzie ciekawym znajomościom. Ktoś z innego działy chętnie opowie ci, za ile pracuje. Dzięki temu będziesz miał dobre porównanie i argumenty za podwyżką. Mimo tego unikaj radykalnych decyzji, kwadratura Neptuna i koniunkcja Saturna odradzają, aby stawiać sprawę na ostrzu noża. Lepsze dni są blisko, ale teraz lepiej po prostu robić swoje.

ZDROWIE
Unikaj przeciągów, bo kwadratura Neptuna sprawia, że jesteś teraz wrażliwy na zmiany temperatury. Możesz łatwiej chwytać przeziębienia, dlatego nie zapominaj założyć czapki i nie wychodź na balkon w samym szlafroku. Jeśli będziesz o siebie dbał, to spędzisz kilka dni na miłych rozrywkach, a nie z termoforem w łóżku.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce doda ci sił i energii. Łatwo przeprowadzisz swoje zamierzenia, wygrasz z konkurencją. Teraz możesz zaczynać ambitne przedsięwzięcia, bo będziesz wytrwały i pewny siebie.

URODZENI 1.12 – 10.12
Wenus przyniesie ci powodzenie w miłości. Będziesz miał mnóstwo uroku, spodobasz się pewnej wyjątkowej osobie. To dobry czas, aby zawierać zgodę z ludźmi, prosić o pomoc i wsparcie.

URODZENI 11.12 – 21.12
Mars radzi ci, abyś pilnował zawodowych spraw. Możesz być roztargniony, dlatego zapisuj terminy ważnych spotkań i pamiętaj o tym, co obiecałeś szefowi czy rodzinie.
Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer