Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wadze od 23.9.2019 do 22.10.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Rozwijaj nowe zainteresowania i znajomości

Słońce sprzyja zabawie, a Mars aktywnemu trybowi życia. Jednak zamiast na siłę zmuszać się do nowych zadań, po prostu rób swoje i nie daj się podpuścić do rywalizacji. Miesiąc sprzyja rozwijaniu ezoterycznych zainteresowań, a także sztuce i miłości. Jowisz wciąż dodaje ci sił uroku i szczęścia.

MIŁOŚĆ
To dobry miesiąc na poważne partnerskie decyzje i deklaracje. Pozbędziesz się wątpliwości, a dzięki sekstylom Słońca i Wenus oraz koniunkcji Jowisza w twoim życiu zapanuje więcej szczęścia i optymizmu. Jeśli w twoim związku coś się ostatnio psuło, to teraz macie szansę to szybko naprawić. Ważne tylko, abyś w tym miesiącu znalazł czas dla bliskiej osoby, a nie siedział cały czas w pracy. Uważaj tylko do 4.10, bo wpływ gwałtownego Marsa może powodować konflikty.

Samotne Strzelce będą miały powodzenie. Czy na siłowni, czy na zakupach będziesz się podobać. Słońce w sekstylu do twojego znaku zapowiada więcej okazji do ciekawych dyskusji, także w Internecie. Ktoś, kto zacznie komentować twoje wpisy, wyda ci się wyjątkowo ciekawy. Do 8.10 łap okazje i umawiaj się z ciekawymi osobami.

RODZINA I PRZYJACIELE
Poznasz różne towarzyskie ploteczki i sąsiedzkie tajemnice. Ktoś bliski będzie też częściej prosił cię o wsparcie i zrozumienie. Mars radzi nie oceniać innych po pozorach i nie załatwiać za nich różnych spraw. Postaraj się być wyrozumiały i życzliwy, ale nie angażuj cię w cudze kłopoty, zanim nie dowiesz się całej prawdy. W weekendy zapowiada się więcej spokoju. Rodzinne sprawy zaczną się układać po twojej myśli, a sąsiedzi wreszcie dadzą ci chwilę spokoju.

PRACA I PIENIADZE
Będziesz miał teraz dobre pomysły, ale mniej cierpliwości do niektórych współpracowników. Nie daj się podpuścić do rywalizacji, bo szef to natychmiast wykorzysta i wszyscy będą mieli więcej pracy. Więcej słuchaj, a mniej się zwierzaj. Merkury do 3.10 sprzyja zdobywaniu nowych, tajnych sprzymierzeńców. Zdobędziesz informacje, które pozwolą ci już teraz przygotować się do nowej i zaskakującej sytuacji. Choć będzie ci się dobrze wiodło, to kontroluj finanse. Jowisz sprawi, że będziesz hojny, ale też zbyt dobry dla kogoś, kto wciąż prosi cię o pomoc lub pożyczkę. Teraz nie warto się poświęcać dla ludzi, którzy myślą tylko o sobie.

ZDROWIE

Słońce znajdzie się w sekstylu do twojego znaku i bardzo korzystnie wpłynie na twoje zdrowie i samopoczucie. Mars jednak do 4.10 znajduje się w kwadraturze do twojego znaku, a więc możesz być bardziej niż zwykle nerwowy. Uważaj podczas uprawiania sportu, bo możesz na kogoś wpaść lub się potknąć.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Wenus zapewni ci dobry humor i powodzenie. Będziesz się teraz podobać, a twoje artystyczne dokonania zdobędą duże uznanie.

URODZENI 1.12 – 10.12

Jowisz pomaga kończyć stare projekty, odzyskiwać długi i szukać tego, co się kiedyś zgubiło. Możesz też powrócić do starych zainteresowań.

URODZENI 11.12 – 21.12
Mars sprzyja uprawianiu sportu, ale radzi unikać konfliktów. Możesz być nerwowy i uszczypliwy, lepiej się z tobą nie kłócić.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer