Horoskop dla Strzelca na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2023 do 20.6.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe wyzwania

Słońce w opozycji zapewni ci powodzenie, a Mars w trygonie doda ci życiowej energii. Konflikty przycichną, bo nikt nie będzie chciał z tobą zadrzeć, choć niektórzy mogą cię naśladować. Śmiało zaczynaj nowe sprawy, bo wszystko łatwo Ci pójdzie. Ale w weekendy dość obowiązków. Zrób coś tylko dla siebie, nawet gdyby otoczenie miało zarzucić ci egoizm.

MIŁOŚĆ
Słońce w opozycji namawia cię, żeby zaprowadzić w związku trochę porządku. Partner obiecał, że zadzwoni lub coś zrobi, ale znowu zapomniał? Nie ujdzie mu to płazem, zwłaszcza jeśli to ważna sprawa. Ale może nie ma o co robić codziennie afery? Jeśli nie chce iść na spacer, to wybierz się sam, zamiast cierpieć i się złościć. Tylko w sprawie porządków i domowych napraw nie odpuszczaj. Kiedy już uporasz się z obowiązkami, zapanuje miłosna sielanka. Słońce w trygonie sprzyja wspólnej zabawie, tańcom i przyjemnościom. Samotne Strzelce będą chętnie flirtować, i to z kilkoma osobami jednocześnie. Od 5.06 Wenus w trygonie sprawi, że będzie w kim wybierać. Daj szansę Baranowi i Bliźniakowi, uważaj na Lwa, który za bardzo się popisuje.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Tydzień będzie udany, jeśli nie zepsujesz go sobie plotkami i nudnym towarzystwem. Czasami trzeba wybrać, z kim spędzać czas, ale wartościowe znajomości wcale się nie rozpadną. Od 5.06 spodziewaj się nieco większego zainteresowania ze strony dalszych krewnych. Ktoś poprosi cię o pomoc. Szybko załatw sprawę, bo nie będzie to wcale trudne, a będziesz miał potem święty spokój. Od 11.06 Merkury w opozycji chętnie wyciągnie Cię na imprezę lub spotkanie. Przyniesie dobre wiadomości od bliskich znajomych i okaże się, że różne plotki wcale nie były taką rewelacją.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Miesiąc sprzyja nawiązywaniu współpracy z różnymi ważnymi i wpływowymi osobami. Lepiej jednak skup się nie na ekspansji i ryzykowaniu, ale na porządkach i odnawianiu ważnych kontaktów, jakie przygasły w poprzednich miesiącach. Różne dobre rady i spostrzeżenia mogą okazać się bardzo cenne, więc możesz umawiać się ze specjalistami. Szukający lepszej lub dodatkowej pracy mają szansę na ciekawe oferty. Dzięki dobrej radzie lub pośrednictwu przyjaciół możecie znaleźć bardzo dobrą posadę, ale nie zaczynaj pracy bez podpisania umowy. Merkury od 11.06 sprzyja dobrym pomysłom i zapewni ci powodzenie, ale najpierw warto dokładnie ustalić wszystkie ważne szczegóły. 
 
ZDROWIE
Słońce w opozycji pomoże ci nabrać blasku. Idź do fryzjera i kosmetyczki, a będziesz czuć się jeszcze lepiej. Masz więcej siły i już za tobą wiosenne rozleniwienie, ale mimo tego w tym miesiącu dbaj o swoje zdrowie. Unikaj tylko nadmiaru kawy i alkoholu, a wszystko będzie dobrze. Mars w trygonie sprawi, że nabierzesz ochoty na sport i aktywny odpoczynek. Na wyjeździe też będziesz się doskonale bawić.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11
Odpoczywaj lub medytuj w ulubionym miejscu, zamiast się wszystkimi przejmować. W tym miesiącu możesz zwolnić tempa i mniej o wszystkich dbać. Tobie też należy się coś od życia i właśnie teraz możesz sobie na to pozwolić. Rodzina sama się sobą zajmie.
 
URODZENI 1.12 – 10.12 
Uśmiech i komplement pomogą ci zdobyć uznanie, a Słońce w opozycji sprzyja szybkim sukcesom. Nie oglądaj się na innych, tylko śmiało rób tak, jak tobie jest wygodnie. Ludzie dopasują się do ciebie i nie będziesz musiał teraz z nikim walczyć.
 
URODZENI 11.12 – 21.12 
W maju trzeba będzie wziąć się do pracy. Dostrzeżesz różne zaniedbania i niedociągnięcia, powalczysz z nimi i wygrasz. Za to w czerwcu czas na trochę luksusu, idealny czas na dbanie o urodę i wygodne urządzanie mieszkania.
 


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer