Horoskop dla Strzelca na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2020 do 18.1.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Mniej stresów, więcej radości

Wenus w koniunkcji zapewnia ci powodzenie. Przez cały miesiąc będziesz uczynny i pracowity. Pamiętaj też o swoich korzyściach. Proś zamiast rozkazywać, a wszystko dostaniesz. Od 8.01 Merkury w sekstylu pomoże ci w pracy, pojawi się okazja do nauki czegoś ciekawego.

MIŁOŚĆ

Zapowiada się miesiąc pełen romantycznych wyznań i silnych emocji. Będziesz bardziej wyrozumiały i serdeczny, bo aż do 7.01 Wenus jest w twoim znaku. W stałych związkach szansa na zgodę i pełne współdziałanie. A jeśli szukasz nowej miłości, to miej oczy szeroko otwarte. Możliwe są też różne niespodzianki w życiu zamężnych Strzelców. Być może znów odezwie się do ciebie ktoś, z kim łączy cię tajemnicza historia? Uważaj, bo partner może być bardzo zazdrosny i lepiej nie prowokuj dwuznacznych sytuacji. 8.01 Wenus opuści twój znak, ale nadal będzie wesoło. Od 8.01 Merkury w sekstylu sprzyja wspólnemu odpoczynkowi i zajmowaniu się ciekawym hobby.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Dobry nastrój nie powinien cię opuścić, choć pod koniec roku 2021 możesz czuć się trochę bardziej iż zwykle zmęczony swoją pracą. Dlatego w domu spokojnie odpoczywaj, a nie zabieraj się za remont lub przemeblowanie. Lepiej obejrzeć film i poczytać książkę, niż szukać sobie dodatkowych obowiązków. Poproś też rodzinę o pomoc, bo trochę samodzielności bardzo się wszystkim przyda. W relacjach z krewnymi i sąsiadami także zapowiada się więcej spokoju. Bliscy przestaną wszystko krytykować, ale ty też trzymaj język za zębami i nie odgrywaj się na słabszych. Macie szansę na zgodę, a to się wszystkim przyda w Nowym Roku. Od 8.01 Merkury zachęca do zajmowania się hobby, znajdź czas na swoje zainteresowania.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W Święta odpocznij, a po Nowym Roku powoli wracaj do obowiązków. Nie ma co się ze wszystkim spieszyć, bo dopiero od 8.01 Merkury w sekstylu na dobre  sprzyja pracy i nauce. Opanujesz panikę, szybko uporządkujesz zaległe sprawy. W urzędzie lub u księgowej czy prawnika rozstrzygniesz problemy i dostaniesz dobrą poradę. Warto też częściej umawiać się na spotkania z klientami, nawet przez Internet. Będziesz bardzo ciekawy świata i tego, co się dzieje akurat tam, gdzie cię nie ma. Od 8.01 Merkury w sekstylu sprzyja spotkaniom z ważnymi osobami. Przyniesie też okazję do nauki, więc nie broń się przed szkoleniami. Dzięki nowym umiejętnościom w 2021 roku wreszcie więcej zarobisz.
 
ZDROWIE
Zadbaj o włosy i dłonie, a od razu poczujesz przypływ życiowej energii. Nie słuchaj cudzego narzekania, bo możesz zupełnie niepotrzebnie doszukiwać się u siebie objawów różnych chorób. Zdrowie będzie ci dopisywać, a jeśli na coś chorujesz, to Wenus sprzyja znajdowaniu dobrego lekarza. W Święta możesz jeść na co masz ochotę, ale potem unikaj tłuszczu i ostrych przypraw. Od 6.01 czas na relaks i odpoczynek. Na sportowe wyczyny nie będziesz miał zbytniej ochoty.
 
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11
Jowisz w sekstylu przyniesie ci powodzenie w miłości. Będziesz miał mnóstwo uroku, spodobasz się pewnej wyjątkowej osobie. To dobry czas, aby zawierać zgodę z ludźmi, prosić o pomoc i wsparcie. Będzie się teraz sporo działo!
 
URODZENI 1.12 – 10.12 
Wenus poprawi ci humor. Warto oderwać się od codziennych obowiązków i zająć się ciekawszymi sprawami. Sztuka i miłość będą najważniejsze. Baw się, choćby tylko na imprezie przez internet, a w pracy nie martw się humorami szefa.
 
URODZENI 11.12 – 21.12 
Słońce w koniunkcji pomoże ci pokonać konkurencję, wygrać w konkursie lub zdobyć coś, na czym ci od dawna zależy. Inwestuj w siebie i swoje umiejętności. A w Nowym Roku nie daj sobie popsuć humoru przez ludzi, którzy wszystkiego innym zazdroszczą.
 


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer