Horoskop dla Strzelca na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe inspiracje

Masz przed sobą udany miesiąc. Słońce w trygonie do twojego znaku sprzyja naprawianiu błędów. Coś się odnajdzie, ktoś o czymś ważnym ci przypomni. Pamiętaj też o zabawie i spotkaniach z przyjaciółmi, Wenus w trygonie pomoże się zrelaksować.

MIŁOŚĆ

Wenus w trygonie do twojego znaku zapewni ci szczęście w miłości. Będziesz serdeczny, okażesz partnerowi więcej czułości i emocjonalnego wsparcia. Także trygon Słońca sprzyjać będzie romantycznym spacerom i wspólnym decyzjom, które dotyczą przyszłości. Uwierz więc w komplementy i gorące wyznania, bo będą prawdziwe i płynące prosto z serca. Uważaj tylko na Marsa, który jest w opozycji. Jeśli ty nie zatroszczysz się o partnera, to może pojawić się konkurencja. Bądź czujny i inwestuj w związek, zamiast całe dnie spędzać na graniu lub oglądaniu seriali.
Samotne Strzelce będą bardzo uwodzicielskie. Zainteresuj się kimś nowym, ale omijaj osoby, z którymi kiedyś ci się nie udało. Po co ci znowu przykre sytuacje, plotki i kłopoty? Nowe znajomości będą udane, zwłaszcza jeśli podrywa cię energiczny Koziorożec.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Mars w opozycji sprawi, że przed Wielkanocą popatrzysz na dom krytycznym wzrokiem. Wszystko będziesz chciał przestawić, zmienić i natychmiast  przemalować. Nie bądź zbyt czepialski wobec tego, jak mieszkasz i nie popadaj w przesadę podczas zakupów. Wielkanoc i tak będzie udana. Od 4.04 Merkury w trygonie podsunie jeszcze lepsze pomysły na dekorowanie lub urządzanie, więc wcześniej z niczym się aż tak nie spiesz.
Za to twoje pomysły na zmianę fryzury lub stylu ubierania okażą się udane. Wenus w trygonie to dobry aspekt, aby przejrzeć szafę i wyrzucić z niej to, co dawno temu przestało być modne i już nie leży na tobie dobrze. Już wiosna, więc musisz się przygotować do zabawy, spacerów i randkowania.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Przed Wielkanocą możesz trochę stresować się róznymi zawodowymi sytuacjami. Merkury w kwadraturze sprawi, że różne układy nie będą ci się wcale podobać. Nie rzucaj papierami, nie wprowadzaj zmian na siłę. Po Wielkanocy wiele spraw się wyjaśni i odetchniesz z ulgą. Od 4.04 Merkury w trygonie sprzyja także ciekawszym pomysłom na zapełnienie dziur w budżecie. Możesz otrzymać propozycję zajęcia się nowym projektem lub sprawą, z jaką jeszcze nie miałeś do czynienia. Zdołasz szybko opanować nowe umiejętności, nauczysz się czegoś nowego. Słońce w trygonie pomaga na wszystko spojrzeć w większym optymizmem. A jeśli Mars w opozycji przyprowadzi różne irytujące osoby, to wcale się nimi nie martw. Dasz sobie ze wszystkim radę.
 
ZDROWIE
Mars sprawi, że będziesz chętnie uprawiał sport, biegał lub jeździł na rowerze. Ruszysz się z kanapy, nabierzesz wigoru. Choć będziesz w bardzo dobrej formie, to w tym miesiącu dbaj o swoje gardło. Noś ciepły szalik, unikaj siadania w przeciągu i picia wody z lodem. Od 4.04 Merkury sprzyja też zdobywaniu ciekawych informacji na temat ekologii i zdrowia. Zastosujesz je w praktyce, zaoszczędzisz i poczujesz, że nawet na małą skalę, ale jednak robisz coś dobrego.
 

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11
Słońce w trygonie sprzyja sprawom, których powodzenie zależy od uznania ważnych osób. Mimo wielu obowiązków nie zapomnij o przyjaciołach. Ktoś czeka na trochę uwagi i troski, odezwij się do niego.

URODZENI 1.12 – 10.12 
Mars w kwadraturze do twojego dekanatu pogania cię i przyspiesza podejmowanie decyzji. Aby zachować równowagę, przebywaj więcej na świeżym powietrzu i uprawiaj sport.
 
URODZENI 11.12 – 21.12 
Jowisz w sekstylu do twojego dekanatu sprawi, że zajmiesz się pracą i finansami. Uda ci się zaoszczędzić pieniądze, a twoje pomysły na usprawnienie pracy bardzo się będą podobać.
 


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer