Horoskop dla Strzelca na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Finansowe i uczuciowe sukcesy

Miesiąc będzie udany, ale szybko podejmuj decyzje i nie oglądaj się za siebie. Najpierw coś zrób, a potem zbieraj pochwały. Słońce i Merkury znajdują się w sekstylach do twojego znaku zodiaku. Pomogą ci szybko zdobyć uznanie, bo będziesz spostrzegawczy i bardzo szybki. Neptun radzi ci pilnować swoich sekretów i liczyć pieniądze, żeby niczego ci nie zabrakło.

MIŁOŚĆ
Trygony Wenus i Marsa dodają ci miłosnego uroku, rozgrzewają namiętności i czynią odważnym w testowaniu przepisów na miłość. Nie zastanawiaj się, co w twoim wieku wypada i rób to, na co macie ochotę. Partner będzie zachwycony! Z uwagi na kwadraturę Neptuna lepiej będzie spędzać wolny czas tylko we dwoje, a nie razem z gadatliwymi przyjaciółmi. Szczególnie Strzelce urodzone w II dekadzie znaku mogą się zdenerwować na kogoś, kto wtrąca się w ich związek i daje im światłe rady, choć sam od lat żyje w fatalnej relacji. Od takich wspaniałych ekspertów lepiej trzymać się z daleka, zamiast tracić czas na niepotrzebne dyskusje.

Samotne Strzelce będą w doskonałym humorze. Miesiąc sprzyja wyjazdom, randkom, zakładaniu profili na serwisach. Koniunkcja Wenus i Jowisza w twoim znaku w ostatnim tygodniu stycznia ułatwi kontakt z kimś, kto dotychczas był poza twoim zasięgiem, ale aby odnieść sukces, rozgrywaj sprawę ostrożnie i powoli.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nie bierz sobie na głowę dodatkowych obowiązków. Powinieneś trzymać się jak najdalej od sąsiedzkich dyskusji, bo choć będą miały rację, to znów ktoś się obrazi. Słońce w sekstylu do twojego znaku bardziej sprzyja towarzyskim spotkaniom, zaprosi do zimowego wyjazdu. Będziesz bardzo życzliwy dla innych, ale też poczujesz przypływ nostalgii. Odnowisz znajomość z osobami, dla których ostatnio nie miałeś zbyt wiele czasu, a stare historie znów okażą się ekscytujące.

PRACA

To, czego się cierpliwie uczyłeś, w tym miesiącu się przyda. Zabłyśniesz znajomością języka obcego, wiadomościami o egzotycznym kraju lub umiejętnością obsługi trudnego programu komputerowego. Twoje błyskotliwe pomysły i powiedzonka zrobią furorę. Nie opłaci się leniuchować, bo masz szansę bardzo szybko pozałatwiać mnóstwo ważnych spraw. Udowodnisz szefowi, że to właśnie w ciebie warto inwestować, bo nie przyniesiesz firmie wstydu. Merkury od 24.01 sprzyjać będzie ciekawym znajomościom. Ktoś z innego działy chętnie opowie ci, za ile pracuje. Dzięki temu będziesz miał dobre porównanie i argumenty za podwyżką. Mimo tego unikaj radykalnych decyzji, kwadratura Neptuna odradza, aby stawiać sprawę na ostrzu noża. Lepsze dni są blisko, ale teraz lepiej po prostu robić swoje.

ZDROWIE
Unikaj przeciągów, bo kwadratura Neptuna sprawia, że jesteś teraz wrażliwy na zmiany temperatury. Możesz łatwiej chwytać przeziębienia, dlatego nie zapominaj założyć czapki i nie wychodź na balkon w samym szlafroku. Jeśli będziesz o siebie dbał, to spędzisz kilka dni na miłych rozrywkach, a nie z termoforem w łóżku. Koniunkcja Wenus z Jowiszem sprawi w styczniu, że będziesz bardziej podatny na żywieniowe pokusy. Zadbaj w lutym o linię i zdrową dietę.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer