Horoskop dla Strzelca na Słońce w Raku od 20.6.2020 do 21.7.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystaj z uroków lata

Lato w pełni, należy więc zadbać o swój wypoczynek, odprężyć się i skorzystać z uroków przebywania na świeżym powietrzu. Mars od 28.06 przestanie działać nerwową kwadraturą na twój znak zodiaku. Będziesz mógł spokojnie odpocząć i cieszyć się życiem.

MIŁOŚĆ
Będziesz odważny i pewny siebie. Nic i nikt nie powstrzyma cię przed wyjazdami i randkami. Nie bądź samotnikiem, nie oszczędzaj na wyjściach do kina czy na krótkich wyjazdach. Lipiec sprzyja odnowieniu dawnych znajomości. Będziesz miał więcej czasu, aby zająć się sobą i swoim życiem uczuciowym. Twoja odwaga i niezależność przyciągną uwagę płci przeciwnej. Nie popisuj się jednak za bardzo swoją siłą i sprawnością fizyczną, ponieważ niektórzy źle znoszą tego typu rywalizację.

Samotne Strzelce mają szansę na znalezienie swojej drugiej połowy na ogrodowych przyjęciach, w parkach i na festynach. Wenus od 25.06 ześle wam szansę nawiązania niezwykłej znajomości.

Strzelce, które są już w stałych związkach, odkryją na nowo uroki bycia ze sobą sam na sam. Nie żałujcie czasu poświęconego sobie nawzajem. Nie kłóćcie się o drobiazgi i nie popisujcie przed sobą nawzajem. Przecież znacie się tak dobrze!

RODZINA I ZDROWIE

Twoja rodzina będzie chciała odpocząć i to niekoniecznie razem z tobą. Nie martw się, bo ty także musisz odpocząć od domowego zgiełku. Pozwól sobie na odrobinę lenistwa. Przecież nie wszystko musi być zarządzane przez ciebie. Przyjaciele i dalsi krewni z chęcią spotkają się z tobą, aby odpocząć i poplotkować. W lipcu zorganizuj wyjazd ze znajomymi. Zapomniałeś już przecież, jakim jesteś dobrym organizatorem czasu wolnego. Twój zapał i chęć zabawy udzieli się wszystkim. Warto więc zebrać większą ilość znajomych i razem wybrać się na wycieczkę. Do 28.06 Mars może cię poganiać i narażać na kontuzje czy nagłe niedyspozycje. Potem dobry czas na zabiegi upiększające, zmianę diety i aktywny wypoczynek.

PRACA

Trudno ci będzie w tym miesiącu skupić się na pracy. Tyle rozrywek i wakacyjnych pokus naokoło! Spróbuj jednak skupić się na tym, co najważniejsze. W czerwcu planety sprzyjają twórczym pomysłom, nie przegap więc okazji do zaprezentowania się szefowi od najlepszej strony. Nie unikaj zebrań i oficjalnych zgromadzeń. Oceny twojej pracy i umiejętności  wzrosną, a nawet możesz zostać doceniony premią czy podwyżką. W lipcu, nawet jeśli masz wolne, bądź pod telefonem i odbieraj pocztę, bo możesz dostać ciekawą propozycję. Po 12.07 odważnie walcz o swoje.

FINANSE
Nie szastaj pieniędzmi i nie kieruj się zasadą zastaw się, a postaw się. Może się okazać, że zamiast drogiej wycieczki, lepiej zorganizować udaną wyprawę rowerową za miasto lub spływ kajakowy. Pamiętaj o ubezpieczeniu podróżnym i nie awanturuj się o zniżki. Czasami najlepiej działa słowo „proszę”. Pod konie czerwca Wenus zacznie ci sprzyjać, wypatruj więc korzystnych finansowych okazji.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 22.11 – 30.11

Będziesz miał więcej sił i zapału niż zwykle. Nie rób jednak wszystkiego w pośpiechu. Szczególnie uważaj podczas prowadzenia samochodu i korzystania z urządzeń elektrycznych i mechanicznych. Niespodziewanie bowiem pralka czy suszarka może odmówić ci posłuszeństwa.

URODZENI 1.12 – 10.12
Weź się w garść i nie osiadaj na laurach i początkowych sukcesach. Jeśli masz poważne plany zawodowe, idź za ciosem i konsekwentnie dąż do celu. Mimo początkowych trudności na pewno wszystko się uda. Pomogą ci przyjaciele i przysłowiowe już szczęście Strzelców.

URODZENI 11.12 – 21.12
Nadaj poważny ton swoim działaniom i słowom. Skończ wreszcie z niestosownymi żartami na oficjalnych spotkaniach. Daj przykład innym, nie tylko w pracy, ale i w domu. Ktoś pomoże ci odzyskać nadwątlony autorytet, jeśli masz z tym problemy.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer