Horoskop dla Strzelca na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Układaj plany na przyszłość

Bądź dobrej myśli! Szczęście jest w zasięgu twojej ręki, a planety pomagają. Będziesz wyrozumiały i łatwo zakończysz konflikty. Miesiąc sprzyja też podróżom i zawieraniu nowych znajomości, warto wyjść do ludzi.

MIŁOŚĆ
W sprawach miłosnych zachowaj ostrożność, bo będziesz bardzo zmienny i wymagającym wobec partnera. Nie ufaj plotkom i nie graj na cudzych uczuciach, bo popsujesz humor wam obojgu. Możesz potrzebować więcej bezpieczeństwa i czułości. Warto o tym powiedzieć, zamiast chodzić po domu z fochem. Merkury w dniach 4-16.03 sprzyja wspólnym wyjazdom, ale też chodzeniu na zakupy lub do kina.

Samotne Strzelce poczują, że czas znaleźć sobie kogoś do pary. Możliwe są biurowe romanse, ale uważaj na plotki. Kwadratura Słońca sprawi, że wszyscy będą się tobą interesować. Pamiętaj o tym, aby zwierzać się tylko tym osobom, które są godne zaufania i nie mogą ci w żaden sposób zaszkodzić w karierze. Podczas nowiu Księżyca 22-23.02 może przytrafić ci się coś wyjątkowego.

RODZINA I PRZYJACIELE
W sprawach rodzinnych możesz czuć się trochę nerwowy i niespokojny. Powodem takiego nastroju może być brak ważnych informacji. Ktoś będzie zajęty swoimi sprawami, a ty dopiszesz do tego całą historię. A może trzeba pozbyć się wątpliwości? Pytaj o wszystko, co cię interesuje, by tylko w ten sposób się tego dowiesz. W weekendy poprawa nastroju. Będziesz miał wiele okazji, aby odpocząć i poznać nowych, ciekawych ludzi, jeśli tylko ruszysz się z domu. 4-16.03 doda ci energię do wiosennych porządków.

PRACA I PIENIADZE

Zastanów się, co ważnego wydarzyło się ostatnio w twojej karierze i co udało ci się do tej pory zrealizować. teraz będziesz miał możliwość wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i zalety. Saturn wciąż przebywa w twoi znaku i pomaga ci układać dalekosiężne plany. Zmiany, jakie powoli zaczniesz wprowadzić w życie, okażą się prawdziwym początkiem drogi do sukcesu. Rozglądaj się za nowymi propozycjami i nie przejmuj się tym, co mówią inni, tylko słuchaj swojej intuicji. Uważaj tylko zna konkurencję, bo kwadratura Słońca może postawić cię naprzeciwko kogoś, kto od dawna cię krytykował i poganiał. Trzeba będzie wygrać tą wojnę, zamiast chować głowę w piasek. Miesiąc sprzyja też rachunkom. Zadbaj o swoje pieniądze, policz oszczędności i rozsądnie planuj nowe zakupy. W marcu nie rozpraszaj energii na głupstwa i nieistotne spory z przeciwnikami. Niech konkurencja sama się wyżyna, ty bądź ponadto, bo i tak szczęście ci sprzyja. Kontroluj też wydatki, bo będziesz miał skłonność do nadmiernych i nieraz niepotrzebnych wydatków.

ZDROWIE

Merkury zachęca do dbania o zdrowie i szukania informacji na temat ekologicznego stylu życia. Warto się ruszać, zwłaszcza jeśli lubisz podjeść. Uważaj, bo przez brak sportu możesz zmarnować efekty swojej diety.

ZALECENIA SPECJALNE


URODZENI 22.11 – 30.11

Słońce pomaga zajmować się zawodowymi sprawami. Jesteś cierpliwy i bardziej spostrzegawczy. Nie pozwól tylko, aby krytykował cię ktoś mniej zdolny i doświadczony od siebie. Bądź skromny, ale bez przesady!

URODZENI 1.12 – 10.12

Wenus zapewnia ci powodzenie w miłości. Randki będą gorące, ale powstrzymaj się przed rozmawianiem na nich na tematy, które są związane z pracą.

URODZENI 11.12 – 21.12

Merkury pomoże zajmować się pracą i karierą. Problemy szefa, intrygi konkurencji lub pomysły polityków będą zajmować cię przez cały miesiąc.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer