9 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wadze od 23.9.2015 do 22.10.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz w świetnej formieę

Jesienne poranki natchną cię optymizmem. Będziesz energiczny i w świetnej formie. Wykorzystaj okazję do zawarcia nowych znajomości, odwiedzaj przyjaciół i korzystaj z uroków jesieni.

Główne wydarzenia
Jesień będzie dla ciebie wesoła i udana. Będziesz uciekać od pospolitych spraw i nudnych ludzi. Nadchodzi czas sprawdzenia swoich sił jako niezależna i pomysłowa osoba. Zapragniesz ambitnych wyzwań i silniejszych niż zwykle emocji. Pokonaj swoją nieśmiałość! Masz wiele ukrytych talentów, którymi możesz się pochwalić przed znajomymi. W pracy staniesz się pomysłowy i pewny siebie. Zawarte teraz znajomości warto pielęgnować i podtrzymywać. Refleks i doskonała intuicja będą twoimi sprzymierzeńcami. Postaraj się tylko jak najprościej tłumaczyć innym ludziom, czego od nich oczekujesz, bo twój tok rozumowania może być dla niektórych zbyt szybki.

Samopoczucie
Zastanów się, co ostatnio ci się udaje, a co wychodzi najgorzej. Czas wreszcie zmienić przyzwyczajenia, które już nie wychodzą ci na zdrowie! W tym miesiącu planety sprzyjają uprawianiu sportu. Trygon Merkurego zapewni ci siły i dobry humor. W weekendy wygospodaruj dla siebie choć jeden całkowicie wolny dzień i spędź go tak , jak zawsze marzyłeś – oglądając filmy na video, objadając się słodyczami na kanapie lub czytając ulubione książki. To na pewno poprawi ci humor i doda energii na coraz dłuższe jesienne wieczory. Po 28.09 szanuj swoje zdrowie!

Miłość
Staniesz się bardziej niż do tej pory wyrozumiały i wybaczysz ludziom wszystkie stare przewinienia. To dobry czas, aby zapomnieć o niepotrzebnych kłótniach, a także pogodzić się z osobami, do których czujesz żal. Do 7.10 Wenus znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku, a więc wtedy możesz liczyć na najciekawsze miłosne propozycje!

Samotne Wodniki
między będą w doskonałej formie. Nie zabraknie wam okazji do nowych znajomości i flirtów. Unikaj jednak plotek, nie pośrednicz w cudzych sprawach i nie umawiaj się z osobami, które mają złą reputację.

Wodnikom w stałych związkach
uda się zakończyć rodzinny konflikt lub spór, który spędzał wszystkim sen z powiek. Wszystko ułoży się zgodnie z twoimi planami, a planety sprzyjają zdrowiu i szczęściu twoich bliskich.

Rodzina i przyjaciele
Słońce sprawi, że będziesz bardzo niezależny w swoich decyzjach i poglądach. To jest dobry miesiąc na poważne dyskusje z rodziną, ale tylko gdy chcesz coś zmienić lub usprawnić. Przedstawiaj swoje pomysły, dyskutuj, ale nie obrażaj się, jeśli ktoś cię skrytykuje. Zamiast walczyć, a lepiej uśmiechnąć się i podziękować za troskę. W sprawach rodzinnych warto być bardziej elastycznym i wyrozumiałym, ale w sprawach towarzyskich nie daj się pouczać. Możesz teraz pozbyć się z otoczenia niektórych plotkujących lub nieżyczliwych znajomych.

Kariera i pieniądze
Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń i popatrz w przyszłość z większym optymizmem. Masz teraz szansę odkryć w sobie nowe pokłady sił i talentów, które pomogą ci w zdobywaniu wpływów i pieniędzy. Będziesz zmierzać prostą drogą do celu, jaki sobie wyznaczyłeś. Twoje pomysły okażą się skuteczne, bo pozwolą wszystkim zaoszczędzić czas i materiały. Merkury znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. To będzie bardzo twórczy czas. Może znajdziesz ciekawsze propozycje zawodowe albo zapiszesz się na kurs, który poszerzy twoje kwalifikacje. Nie wstydź się zapytać o podwyżkę lub chociaż premię, bo do 7.10 Wenus sprzyja zyskom materialnym. Jeśli ktoś ci przeszkadza lub podważa twoje kompetencje, to nie wahaj się porozmawiać o tym z szefem. Październik sprzyja też poprawie relacji, jakie łączą cię ze współpracownikami. Szef okaże się bardziej wyrozumiały, a intryg i zawodowych sporów będzie mniej, niż w poprzednim miesiącu. Może też teraz czekać cię dłuższa delegacja, szkolenie lub podróż za granicę. Przyjmij tą propozycję z radością, bo poznasz ciekawych ludzi i zdobędziesz przydatne umiejętności.

Poszukujący lepszej pracy
mają przed sobą miesiąc pełen zamieszania. Możesz otrzymać kilka propozycji i trudno ci będzie zdecydować się na tą właściwą. W październiku pomoże ci pewna wpływowa i doświadczona osoba.

Wodniki, które się uczą lub studiują,
będą szybko wykonywać swoje obowiązki. Wiele uwagi poświęcicie różnym dodatkowym przedmiotom oraz swojemu hobby. Październik sprzyja też wyjazdom zagranicę, zapisywaniu się na kurs obcego języka i ciekawym dyskusjom z obcokrajowcami.

ZDROWIE
Uważaj podczas uprawiania sportu, bo możesz na kogoś wpaść lub się potknąć. Lepiej też nie siadać w przeciągu, bo jeśli wychłodzisz organizm, to grozi ci przeziębienie.

ZALECENIA SPECJALNE
URODZENI 20.01 – 31.01
Trygon Słońca bardzo ci sprzyja. Nie czekają cię teraz trudności, ludzie będą ci przychylni, a problemy same usuną się z twojej drogi. Korzystaj z każdej okazji, aby spotkać się z przyjaciółmi i trochę odpocząć.

URODZENI 1.02 – 10.02
Wykorzystaj siłę, jaką ci teraz daje Merkury, do wprowadzenia w życie pozytywnych zmian. Możesz zacząć regularnie ćwiczyć, przejść na zdrowszą dietę, lepiej zorganizować swój dzień. Twoje życie stanie się przyjemniejsze.

URODZENI 11.02 – 18.02
Pamiętaj o tym, co lubisz i znajdź na to czas. Czas pozbyć się części spraw i obowiązków, które mogą robić za ciebie inne osoby. Zadbaj o swoją wygodę i nie daj się wykorzystywać.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer