Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Byku od 20.4.2015 do 20.5.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Polegaj na znajomych

Odkryjesz, że masz wielu przyjaciół, pomocników i wielbicieli. Sprawy, które związane są z towarzystwem i twoimi znajomymi, okażą się zaskakujące i ważne.

MIŁOŚĆ
Twoi znajomi i przyjaciele staną się teraz dociekliwi i niespodziewanie zaczną bardzo interesować się twoim życiem uczuciowym. Chroń swoje tajemnice, bo ktoś tylko czeka, aby opowiedzieć o nich lub pomóc ci, nawet jeśli sobie tego wcale nie życzysz! Nie zwierzaj się więc przyjaciołom, chyba, że chcesz aby wszyscy wiedzieli, co przeżywasz. Mimo tego szczęście w miłości będzie ci sprzyjać. Nie zabraknie wspólnych wyjazdów, romantycznych kolacji i zabawnych przygód. Po miłosnych nieporozumieniach, zazdrości czy starych urazach nie zostanie nawet ślad. Wpływ Wenus do 8.05 okaże się też korzystny dla twojego zdrowia i wyglądu. Ten niezwykły czas sprzyja oświadczynom, ślubom i płomiennym obietnicom. Korzystny wpływ Jowisza pomoże ci przetrwać nieporozumienia i wyjaśnić miłosne zagadki. Nie wahaj się pytać, a po wątpliwościach i smutkach wkrótce w twoim sercu nie zostanie nawet ślad.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nie oszczędzaj na majowych podróżach, bo urlop lub chociaż jednodniowy wyjazd okaże się bardzo udany. W sprawach rodzinnych nie powinieneś mieć teraz zbyt wielu kłopotów, choć możliwych jest kilka niezapowiedzianych wizyt. Ucieszysz się z jednak z każdego gościa i na pewno zrobisz wszystko, aby tylko czuł się dobrze w twoich progach. Jednak do domowych zajęć, zaległych porządków czy niezbędnych remontów zupełnie nie będziesz miał teraz głowy. Może być ci trudno doprowadzić rozpoczęte prace do końca, postaraj się więc o pomoc wszystkich domowników. Chętnie za to wybierzesz się na zakupy mebli, telewizora czy ogrodowych urządzeń.

PRACA I NAUKA
Miesiąc sprzyja negocjacji umów i ważnym zobowiązaniom. Dbaj o swoje sprawy, nie odkładaj niczego na później, choć pokusa będzie wielka. Twoja obowiązkowość i dokładność zostaną docenione! Od 1 maja Merkury sprzyja ci w podróży i poszukiwaniu nowej pracy. Możesz teraz liczyć na korzyści, które wynikają z zawartych kiedyś znajomości. Być może ktoś żywi do ciebie wdzięczność i sympatię, dzięki czemu niespodziewanie pomoże ci załatwić pewną sprawę. Możesz mieć jednak więcej wydatków, które związane będą z odpowiednim wyglądem lub prezentami dla ważnych osób. Nie oszczędzaj teraz na tym, co pomaga w karierze! Czas sprzyja także zapisywaniu się na szkolenia i planowaniu służbowych wyjazdów. Nie obawiaj się poszerzania wiedzy, bo dzięki niej już wkrótce będziesz miał szansę na awans. Trzymaj się z daleka od zawodowych intryg i plotek, które dotyczą ważnych osób.

FINANSE
Zadbaj o swoje sprawy finansowe i nie żałuj czasu, aby wybrać się do banku. Pomysł, który dotyczy inwestycji oszczędności lub rodzinnych pieniędzy, może być ciekawy, ale warto przedyskutować go z kimś, kto ma doświadczenie i autorytet. Do 7.05 wpadniesz na pomysł, który zrewolucjonizuje twoje finanse.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer