Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Raku od 21.6.2018 do 21.7.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz skuteczny

Będzie więcej obowiązków, ale uda się je sprawnie pozałatwiać. Miesiąc sprzyja pozytywnym zmianom w diecie i stylu życia. Możesz teraz zaczynać dietę, więcej ćwiczyć, zmieniać fryzurę i kupować nowe ciuchy. Koniunkcja Marsa zmobilizuje cię do działania i sprawi, że nawet trudne zadania wykonasz szybko i sprawnie.

MIŁOŚĆ
Słońce i Mars dodadzą ci sił, dzięki niemu poczujesz się także młodszy i ładniejszy. Na towarzyskich spotkaniach bacznie rozglądaj się dookoła, bo jeśli jesteś samotny, to miesiąc sprzyja ciekawym znajomościom. Jeśli jednak coś jest źle, to nie będziesz siedział cicho jak myszka. Opozycja Wenus do 10.07 sprawi, że możesz być nerwowy, a nawet trochę zazdrosny o to, jak zachowuje się partner. Związki, które są nieudane, mogą się nawet nagle zakończyć, bo nie dasz się dłużej wykorzystywać ani oszukiwać. Czasami trzeba partnerem wstrząsnąć, aby potem wszystko dobrze się poukładało. Bądź bardziej pewny siebie i nie chowaj urazy do tych, którzy mają inne od ciebie podejście do randek. Spodziewaj się dużych zmian na przełomie lipca i  sierpnia, teraz szukaj kogoś, kto ma podobne do ciebie poglądy na życie.

RODZINA I PRZYJACIELE

Nie warto się o nic teraz kłócić. Mars w twoim znaku sprawi, że będziesz mniej niż zwykle tolerancyjny na wybryki i głupotę otoczenia, krewnych i sąsiadów. Machnij ręką na pomysły domowników, niech sami je realizują. Ty zajmij się swoim życiem towarzyskim. Bywaj na przyjęciach, pij kawę z przyjaciółmi, koresponduj przez Internet. Od 29.06 Merkury w opozycji do twojego znaku sprzyja też lepszemu dogadywaniu się z sąsiadami. Teraz okaże się, że razem uda się coś ważnego zrobić i wszyscy będą zadowoleni.

PRACA I PIENIĄDZE
Nie narzekaj na nadmiar pracy, tylko z optymizmem popatrz w przyszłość. Nowe przedsięwzięcia i pomysły szefa, w jakich weźmiesz udział, przyniosą ci dodatkowe pieniądze. Słońce sprzyja samodzielności, bo teraz to ty będziesz miał najlepsze pomysły. Mimo dobrej passy uważaj na współpracowników. Niech sami dbają o swoje stanowisko, a ty pilnuj swojego terytorium. Mars w twoim znaku radzi ci, abyś uważał na słowa. Niektóre żarty lepiej zatrzymać na nieoficjalne sytuacje, zamiast bać się, że ktoś przekaże twoje żarty szefowi.

ZDROWIE
Będziesz teraz w dobrej kondycji, ale unikaj ryzyka podczas uprawiania sportu lub podczas górskich wycieczek. Nie patrz na modę, tylko na wygodę! Bezpieczeństwo w tym tygodniu jest dla ciebie najważniejsze. Pod koniec czerwca możesz być roztargniony i senny, podwójnie więc na siebie uważaj.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Wenus u radzi zwracać uwagę na ludzkie uczucia. Twoje żarty mogą zostać źle odebrane przez pewną delikatną osobę. Na wszelki wypadek bądź delikatny,

URODZENI 1.02 – 10.02

Merkury zachęci cię do uprawiania sportu. Masz teraz mnóstwo energii, zacznij ćwiczyć lub regularnie spacerować.

URODZENI 11.02 – 18.02
Słońce pomoże ci osiągnąć sukces. Zabierz się za ważne sprawy, bo możesz liczyć na wygraną lub inne korzystne zbiegi okoliczności.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer