Horoskop dla Wodnika na Słońce w Rybach od 18.2.2017 do 19.3.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zawalcz o swoje

Staniesz się uparty i bardzo pewny siebie. Nie dasz nikomu tego, na co sobie sam wcześniej nie zapracował lub nie zasłużył. Zapragniesz żyć w otoczeniu piękna, a nawet luksusu i spokojnie cieszyć się urokami życia. Możesz odkryć w sobie sporo talentów artystycznych, których dotychczas wcale nie wykorzystywałeś. Z zapałem przemeblujesz dom lub zaczniesz planować, jakie kwiaty w tym roku będą rosły w twoim ogrodzie. Podręcznik do feng-shui stanie się dla ciebie wspaniałym źródłem pomysłów i inspiracji. Choć zwykle omijasz kuchnię szerokim łukiem, to teraz chętnie sprawisz sobie porządną książkę kucharską. Gotowanie i kosztowanie niezwykłych potraw może stać się twoim nowym hobby i zjednać ci wielu szczerze oddanych fanów.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się czas romantycznych uniesień. Wodniki, które są w stałych i szczęśliwych związkach, przeżywać będą teraz prawdziwy rozkwit uczuć. W lutym będziesz wyjątkowo spragniony miłości i czułości. Uważaj jednak i nie ufaj temu, kto nie raz cię już poważnie zawiódł. Jego nowe obietnice i tym razem mogą nie być wiele warte. To, co dla ciebie jest ważne, dla niego może być niestety kolejną zabawą. Samotnym Wodnikom szczęście sprzyja przez cały miesiąc, bo Wenus przebywa w sekstylu do twojego znaku. Podobać ci się będą osoby odpowiedzialne i godne zaufania. Po 26.02 zaczniesz zastanawiać się nad powodami ważnych decyzji, jakie podejmować będą twoi przyjaciele. Czyjeś kłopoty sprawią, że zaczniesz się zastanawiać nad prawdziwym sensem narzeczeństwa lub małżeństwa.  Nie pośrednicz jednak w cudzych miłosnych sporach i małżeńskich kłótniach, bo w tym miesiącu tylko na tym ucierpisz.

Przychylne ci znaki zodiaku to Baran, Lew, Waga i Ryby. Nie przejdziesz obojętnie obok Panny i Bliźniąt. Uważaj tylko na Strzelce i Koziorożce – ich pomysły mogą wydać ci się zbyt pospieszne i bardzo ryzykowne.

RODZINA I PRZYJACIELE
To także dobry czas, aby mocniej zaangażować się w sprawy społeczne. Może się okazać, że to właśnie ty jesteś w stanie wywalczyć coś dla swoich sąsiadów czy zrobić coś we wspólnym  interesie. Nie zamykaj się w swojej skorupce i pamiętaj o potrzebach innych ludzi. Twoja pomysłowość i determinacja bardzo się przydadzą wszystkim, którzy starają się przeforsować słuszne sprawy. W marcu nie zaniedbuj swojego życia towarzyskiego. Rodzina doskonale da sobie bez ciebie radę, kiedy ty pójdziesz na plotki czy do kina. Dni po 26.02 sprzyjają poważnym zmianom w domu. Być może zdecydujesz się wymienić część sprzętów lub mebli. Wszystko, co nowoczesne i pomocne w codziennym życiu stanie się obiektem twoich marzeń. Nie przesadzaj jednak z nagłymi zachciankami i wielkimi wydatkami, bo kolejny wielki kredyt może pozbawić się cię funduszy na wycieczki lub wakacje.

Sporo czasu i pieniędzy przeznaczysz w tym miesiącu na swoją wygodę i przyjemności. Jednak trudno będzie ci dogodzić, bo twoje zachcianki mogą się szybko zmieniać. Powstrzymaj się więc od wielkiego przemeblowania i różnych szalonych inwestycji, bo dopiero pod koniec lutego odkryjesz, czego potrzeba ci do szczęścia i co ci się na prawdę podoba.

PRACA I PIENIĄDZE
Wykonuj swoją pracę spokojnie, a przede wszystkim nigdzie się nie spiesz. Ten, kto cię ciągle strofuje i pogania, wcale dobrze ci nie życzy. Nie przejmuj się więc na zapas tym, co myślą o tobie inni ludzie. Słońce w znaku Ryb i tak zapewni ci w tym miesiącu uznanie, a nawet przyniesie dodatkowe pieniądze. Merkury w twoim znaku do 26.02 zapewni ci zawodowe okazje i możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami. Osiągniesz wiele, jeśli spokojnie przemyślisz każdy swój krok i nie będziesz zbyt łatwo ulegać emocjom. Zrób więc plan swoich zawodowych i życiowych marzeń, a potem zacznij go realizować. Od czegoś przecież trzeba zacząć, a luty i marzec to dobre miesiące na pierwszy poważny krok! Wykaż się inicjatywą, podsuń nauczycielowi czy szefowi dobry pomysł czy po prostu zostań osobą nie do zastąpienia. Nie będzie to wcale takie trudne, a planety zapewnią ci wiele doskonałych pomysłów. Zgłaszaj się pierwszy wszędzie tam, gdzie trzeba spotykać się w ważnymi i wpływowymi ludźmi. Okaż też swoją przyjaźń i zainteresowanie tym, którzy na to zasługują, a na pewno nie pożałujesz. Być może już wkrótce ktoś odwdzięczy ci się tym samym. Bardzo sprzyja ci także planeta Jowisz, nie przegap swojej szansy. Doskonały pomysł może podsunąć ci ktoś, komu bardzo zależy na twoim rozwoju. Również wyjazdy i szkolenie będą wyjątkowo udane.

Dobrymi współpracownikami okażą się Byk i Rak, a także sympatyczna Waga. Na pomoc wciąż marudzącego Raka nie masz co liczyć. Zastanów się, zanim uwierzysz w niezwykłe informacje przyniesione przez zdenerwowanego Strzelca.

Poszukujący lepszej pracy
będą leniwie rozglądać się za ciekawymi ofertami. Trudno jednak będzie wam zebrać się do walki o wymarzoną posadę. Miesiąc sprzyja za to porządkom w różnych urzędowych sprawach, zdobywaniu zaległych zaświadczeń i dokumentów. Do 26.02 Merkury znajduje się w waszym znaku zodiaku, co zwiastuje nieoczekiwaną szansę lub bardzo intratną propozycję.

ZDROWIE
Twoje zdrowie wymagać będzie więcej troski. Szanuj się i nie narażaj na zbyt wielki wysiłek! Marzec sprzyja raczej zakupom modnych ubrań i zabiegom kosmetycznym, niż spędzaniu całego weekendu na siłowni.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Najchętniej wybierzesz się w podróż, a trudne sprawy przekażesz komuś innemu. Masz wreszcie szansę porządnie odpocząć i dobrze się bawić, a także zdobyć zupełnie nowych przyjaciół.

URODZENI 1.02 – 10.02
Czeka cię ważny miesiąc. Będziesz zastanawiać się nad powodami ważnych decyzji, jakie podejmować będą twoi przyjaciele. Nie pośrednicz w ich sporach i małżeńskich kłótniach, bo tylko na tym ucierpisz.

URODZENI 11.02 – 18.02
Możesz liczyć na swoje znajomości. Przyjaciele nie zapomną o tobie i chętnie podzielą się z tobą swoim zawodowym doświadczeniem. Bądź tylko uprzejmy i nie narzekaj, a sprawy ułożą się po twojej myśli.
Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer