Internetowy kurs astrologii dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Pannie od 23.8.2015 do 22.9.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Rozgromisz konkurencję

Planety pomagają ci w pracy i nauce. Będziesz szybki i spostrzegawczy. Rozgromisz konkurentów, zgarniesz wszystkie nagrody, a wrogowie szybko zejdą ci z drogi. Chętnie zajmiesz się domowymi i rodzinnymi sprawami. Będziesz dekorować, urządzać i dbać o otoczenie, w jakim mieszkasz.

POZYCJE PLANET
Słońce znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku i sprawia, że zaczynasz się nudzić starymi sprawami i wciąż tymi samymi tematami do rozmowy. Saturn przebywa do 17.09 w kwadraturze do twojego znaku zodiaku i dlatego różne ważne osoby wymagają więcej właśnie od ciebie. Mars i Wenus w opozycji zachęcają cię do buntowania się przeciwko różnym regułom. To znak, że musisz odpocząć i popatrzeć na wszystko z innej perspektywy. Na szczęście trygon Merkurego sprawi, że nie zostaniesz z problemami sam. Pomoże ci znaleźć współpracowników i ludzi, którym można zaufać. Kwinkunks Jowisza sprzyja udanym zakupom, a sekstyl Urana pomaga znajdować nowe zainteresowania. Półsekstyle Plutona i Neptuna radzą ci jednak pilnować swoich spraw, bo choć będzie nerwowo, to w pracy sporo możesz zyskać.

MIŁOŚĆ

Czeka cię okazja do flirtów lub miłosnych spotkań. Mars i Wenus w opozycji do twojego znaku podgrzewają atmosferę. Nawet jeśli jesteś wierny partnerowi, to ktoś może przelotnie zawrócić ci w głowie. Uważaj tylko, aby pod wpływem emocji nie obiecać na randce czegoś, czego nie będziesz mógł spełnić. Możesz za bardzo ulegać nastrojowi. Zanim się romantycznie oświadczysz, trzy razy pomyśl! Nie daj się ponieść emocjom, ale też nie rezygnuj zbyt szybko ze znajomości, która dobrze się zapowiada.
Marzenia i miłość zawładną twoją wyobraźnią tak mocno, że trudno ci będzie skoncentrować się na pracy lub nauce. Merkury w trygonie do twojego znaku pomoże ci teraz pisać romantyczne wiersze, a także rozwijać artystyczne zdolności.

Samotne Wodniki mają teraz najlepszy czas na szukanie nowych znajomości. Wenus sprzyja flirtom i ciekawym znajomościom. Jeśli macie kuzynów lub rodzeństwo w podobnym do waszego wieku, ktoś interesujący może pojawić się wśród ich znajomych.

Wodniki w związkach będą wyrozumiałe i serdeczne, ale po 6.09 zaczną trochę więcej wymagać od bliskiej osoby. Wrzesień sprzyja remontom i ważnym domowym inwestycjom, a to nie zawsze udaje się połączyć z romantyczną atmosferą. Od 18.09 Saturn sprzyja zgodzie i miłości.

RODZINA I PRZYJACIELE

Merkury w trygonie do twojego znaku sprawi, że zaproszeń na spotkania z przyjaciółmi ci nie zabraknie. Jednak zamiast siedzieć w dusznych kawiarniach, ruszcie się i uprawiajcie sport. Będzie wesoło i szybko poprawi się wam kondycja. W sprawach rodzinnych zapowiada się trochę zamieszania. Krewni, którzy zwykle zawracają ci głowę z byle powodu, znowu się uaktywnią. Będziesz doradzać, pożyczać i ratować kogoś z kłopotów. W weekendy odpocznij, zamiast rzucać się na wielkie pranie czy gotowanie. Opozycja Wenus sprawi, że możesz mieć dość towarzystwa ludzi, którzy czegoś od ciebie chcą. Wyśpij się, poczytaj książkę i trochę zregeneruj siły.

PRACA I PIENIĄDZE
Mars w opozycji do twojego znaku będzie cię poganiać i zachęcać do buntu przeciwko niektórym nudnym obowiązkom. Nie łam przepisów i nie chodź na skróty, bo możesz na tym stracić. Działaj spokojnie i według ustalonego planu, a dasz sobie ze wszystkim radę. Podczas pełni Księżyca 28-29.08 unikaj ludzi, którzy cię złoszczą lub krytykują i nie daj się wmanewrować w cudze kłopoty. Czegoś możesz nie wiedzieć lub ktoś okaże się dwulicowy, dlatego lepiej uważać i nie ryzykować. Nie broń się za to przed szkoleniami lub dodatkowymi kursami, na które szef będzie chciał cię wysłać. Merkury w trygonie do twojego znaku sprawi, że będzie bardzo inspirująco. Mile spędzisz czas, a zdobyte umiejętności kiedyś ci się przydadzą.

Szukający lepszej pracy mają dobry czas na poszukiwania, ale warto popytać krewnych i sąsiadów, bo może wiedzą coś o interesującej was posadzie. Od 6.09 powodzenie bardzo wam sprzyja, a od 18.09 znikną wszelkie przeszkody i sprawy zaczną wreszcie iść do przodu.

NAUKA
Wodniki, które się uczą będą myślami na wakacjach, a widok książek stanie się dla nich nie do zniesienia. Zapowiada się wiele sympatycznych towarzyskich wydarzeń i ciekawych zaproszeń, co wcale nie sprzyja koncentracji nad programem szkolnym. Po 18.09 zwyżka intelektualnej formy.

ZDROWIE
Ruszaj się, ale rób nic na siłę! Jeśli poprzednie miesiące spędziłeś na kanapie, to w dwa dni tych zaległości nie nadrobisz. Na bicie maratonu przyjdzie jeszcze czas. Nie siadaj też na zimnych kamieniach i murkach, bo możesz przeziębić pęcherz lub nerki. Zwłaszcza Wodniki z III dekanatu znaku powinny uważać na siebie, bo opozycja Marsa i kwadratura Saturna do 17.09 może przynieść różne zapalenia i nerwobóle.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer