Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wadze od 22.9.2020 do 22.10.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szczęśliwe zbiegi okoliczności

Sympatyczni ludzie i miłe wydarzenia poprawią Ci humor. Słońce w trygonie sprzyja pozytywnym zmianom w stylu życia. Od 27.09 Merkury w kwadraturze postawi na twojej drodze różne inspirujące osoby. Czegoś się dowiesz, a na cudzym przykładzie sporo się nauczysz. Tylko ostrożnie z obietnicami w pracy, bo jeśli będziesz miał zbyt miękkie serce, to nie będziesz miał wcale wolnego czasu.

MIŁOŚĆ
Słońce w trygonie sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, a to nie zawsze uda się połączyć z planami, jakie ma partner. Będziesz jednak chętnie pomagać innym, postanowisz nawet posklejać czyjeś złamane serce. W Internecie będziesz popularny, bo podzielisz się dobrymi radami ze znajomym. Mimo drobnych nieporozumień Wodniki w związkach będą wesołe i pogodne. Od 27.09 uda się omijać trudne tematy, a także ustalić co wspólnie warto zrobić. Będziesz spokojny, bo wreszcie będzie tak, jak ty chcesz. Samotne Wodniki  do 26.09 mają wyjątkowo czas na szukanie nowych znajomości. Wenus w trygonie sprawi, że ktoś nieśmiały przy tobie się otworzy. A jeśli nie będzie to randka idealna, to od 14.10 Merkury w retrogradacji przypomni ci o pewnej dawnej znajomości.

RODZINA I PRZYJACIELE

Na gotowanie i sprzątanie możesz nie mieć zbyt wiele czasu. Ale atmosfera w domu będzie bardzo dobra. Popatrzysz na rodzinę z wyrozumiałością. Nawet dalszym znajomym darujesz przykrości, jakie ci niechcący sprawili. Od 26.09 Merkury w kwadraturze radzi tylko uważać na sąsiadów, bo ich nowe pomysły mogą być dla ciebie niewygodne. Nie daj się pozbawić wpływu na sprawy związane z parkowaniem lub swobodnym wejściem do budynku, bo będziesz potem z tego powodu narzekać aż do końca roku.

PRACA I PIENIĄDZE
Wykorzystaj wpływ Wenus w trygonie i do 26.09 szybko załatw różne sprawy w urzędach czy administracji. Przez pozostałe dni Słońce w trygonie wciąż sprzyja korzystnym dla ciebie zawodowym decyzjom. Bądź uprzejmy, ale uparty, a ważne osoby przyznają ci rację w różnych spornych sprawach. Od 26.09 sam chętnie doradzisz komuś, kto nie radzi sobie z pracą lub finansami. Zadbaj też o wygląd, bo jak cię widzą, tak Cię piszą. Zakupy nowych ubrań okażą się bardzo udane, dlatego nie żałuj czasu, jaki spędzisz na przymierzaniu i wybieraniu.

ZDROWIE

Słońce w trygonie namawia cię do aktywności, ale lepiej nie brać sobie na głowę zbyt wielu męczących zadań. Zwłaszcza w weekendy, jeśli poczujesz się wyczerpany obowiązkami, to bez wyrzutów sumienia poleż sobie w łóżku, zamiast poświęcać się w imię cudzej wygody lub zysków. Od 27.09 Merkury w kwadraturze sprzyja za to rozwijaniu zainteresowań dietetyką i ekologią, możesz łatwo zmienić różne niezdrowe nawyki. Tylko nie przesadzaj z głodówkami, bo jesienią lepiej nie osłabiać organizmu.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Będziesz towarzyski i wesoły. Uran w kwadraturze najbardziej sprzyja sztuce, miłości i magii. Zawarte w tym miesiącu znajomości okażą się ciekawe, razem wpadniecie na rewolucyjne pomysły.

URODZENI 1.02 – 10.02
Mars w sekstylu sprawi, że będziesz energiczny i w każdej sytuacji spróbujesz postawić na swoim. Merkury w kwadraturze też pokazuje nowe cele, dlatego słuchaj co mówią inni i nie przegap żadnej ciekawej propozycji.

URODZENI 11.02 – 18.02
Postanowisz zaprowadzić wokół siebie porządek. Niestety, nie wszyscy szybko podporządkują się Twoim rozkazom. To, co ważne rób sam! Słońce w trygonie w końcu przyniesie dobre wiadomości, ale musisz być cierpliwy.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer