Horoskop dla Wodnika na Słońce w Raku od 20.6.2020 do 21.7.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Postaw na nowe pomysły!

Planety ci sprzyjają, choć możesz czuć się trochę nerwowy i niespokojny. Powodem takiego nastroju może być brak przygód i potrzeba zmiany chociaż części twoich starych przyzwyczajeń. Znajdź ujście dla rozpierającej cię energii, uprawiaj sport i poświęć się wreszcie swojemu hobby. Od 2.07 poczujesz się bardziej swobodny, bo Saturn opuści twój znak zodiaku, w którym przebywał od końca marca, i do grudnia da ci trochę oddechu, a także więcej radości i zabawy.

MIŁOŚĆ
Trygon Wenus wróży ci możliwość miłosnych niespodzianek, a nawet nieporozumień. Stare sprawy i zagadkowe zachowania zawładną twoją wyobraźnią. Nie ulegaj zbyt łatwo swojej imaginacji, bo możesz dopatrzyć się czegoś, co wcale nie miało miejsca! Samotne Wodniki powinny być ostrożne!  Bądź uprzejmy, ale ostrożny i nie ufaj zaskakującym wyznaniom! Odważ się jednak wyjść poza swoje zwykłe towarzystwo i środowisko, a nie będziesz żałować tej sympatycznej znajomości. Od 26.06 Wenus w ruchu prostym da ci więcej szans na spotkanie wyjątkowej osoby. Wspaniale uda się urlop u boku ukochanej osoby. Zaskocz partnera nową atrakcją lub namów go na nowe wspólne hobby.

RODZINA I ZDROWIE
Miesiąc najbardziej sprzyja towarzyskiej aktywności. Chętnie przyjmiesz przyjaciół, którzy są w podróży i oprowadzisz ich po miejscowych atrakcjach. Szczególnie w drugiej połowie lipca twoje pomysły na spędzenie wolnego czasu spodobają się domownikom. Czas sprzyjać też będzie rodzinnym spotkaniom i wyjazdom. Krewni, z którymi spierałeś się przy byle okazji, teraz okażą się życzliwymi i pomocnymi osobami. Mars od 28.06 doda ci energii i nakłoni do aktywniejszego spędzania wolnego czasu.

PRACA
Chociaż rozpierać cię będzie energia i wola zrobienia czegoś wyjątkowego, to w sprawach kariery zapowiada się spokojniejszy miesiąc. Urlopy i wakacyjne rozluźnienie zawodowych obyczajów sprawią, że nie wszystko uda ci się teraz załatwić. Może zabraknąć współpracowników lub ktoś wyjedzie na urlop i każe ci czekać na swój powrót i finał pewnej ważnej sprawy. Sprawy zawodowe będą biec swoim zwykłym torem, a ty w końcu poczujesz się znudzony i zmęczony codziennymi obowiązkami. Znajdź sobie sam ciekawe zajęcia, wykaż się inicjatywą, zapisz na kursy lub szkolenia. Czas w wyjątkowy sposób sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Niektóre z nich już niedługo okażą się rewolucyjne dla twojej kariery lub pozwolą ci ubiegać się o lepsze stanowisko. Mars od 28.06 pomoże ci wyjść z trudnej zawodowej sytuacji.

FINANSE
Możesz liczyć na ciekawe propozycje i wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy.  Korzystny wpływ planety Wenus związany będzie przede wszystkim z poprawą twojej sytuacji finansowej. Nie wydawaj jednak od razu całej pensji lub oszczędności na wakacyjny wyjazd. Dodatkowe zlecenie może uratować twój budżet na ten miesiąc. Po 2.07 poczujesz, że finansowe okazje są w twoim zasięgu.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Najchętniej wybierzesz się w podróż, a trudne sprawy przekażesz komuś innemu. Masz wreszcie szansę porządnie odpocząć i dobrze się bawić, a także zdobyć zupełnie nowych przyjaciół. Ciesz się wakacyjnym wypoczynkiem.

URODZENI 1.02 – 10.02
Czeka cię ważny miesiąc. Będziesz zastanawiać się nad powodami ważnych decyzji, jakie podejmować będą twoi przyjaciele. Nie pośrednicz w ich sporach i małżeńskich kłótniach, bo tylko na tym ucierpisz.

URODZENI 11.02 – 18.02
Możesz liczyć na swoje znajomości. Przyjaciele nie zapomną o tobie i chętnie podzielą się z tobą swoim zawodowym doświadczeniem. Bądź tylko uprzejmy i nie narzekaj, a sprawy ułożą się po twojej myśli.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer