Horoskop dla Wodnika na Słońce w Skorpionie od 23.10.2019 do 21.11.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Niezwykłe spotkania i podróże

Zapowiada się udany miesiąc. Poczujesz przypływ ambicji. możesz wygrać w konkursie lub rywalizacji z kimś, kto od dawna prowokuje cię do starcia. Aura sprzyja szybkiemu załatwianiu spraw urzędowych i układaniu poważnych planów finansowych. Słońce i Merkury znajdują się w kwadraturach do twojego znaku. Sprawią, że będziesz ambitny i pewny siebie. Zaczniesz nowe projekty, szybko uporasz się z zaległościami.

MIŁOŚĆ
Uciekaj jak najdalej od ponuraków, którzy zazdroszczą ci powodzenia i zwierzaj się osobom, które dobrze ci życzą. Jasno powiesz niektórym krewnym, że nie powinni zaglądać do twojej sypialni! Wenus znajduje się od 1.11 w sekstylu do twojego znaku i w miłości doda ci odwagi. Przestaniesz martwić się swoimi kompleksami, odważnie porozmawiasz o swoich oczekiwaniach. Warto więcej być we dwoje, uprawiać razem sport lub szukać ciekawego hobby.

Samotne Wodniki będą w centrum zainteresowania płci przeciwnej. Zwrócisz uwagę na kogoś, kto ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Miesiąc sprzyja niezwykłym pomysłom na to, jak zdobyć serce kogoś, kto od pewnego czasu bardzo ci się podoba. Na kogo zagniesz parol, ten ci teraz nie ucieknie! Od 1.11 sekstyl Wenus sprzyja poznawaniu ciekawych i oryginalnych osób.

RODZINA I PRZYJACIELE
Cały miesiąc sprzyja różnym towarzyskim wydarzeniom. Będziesz się dobrze bardzo czuł wśród ludzi. Komplementy i zaproszenia na urodziny lub imieniny bardzo poprawią ci nastrój. Zadzwoń do przyjaciół i zapytaj się co u nich dobrego słychać. Mars w trygonie do twojego znaku sprzyjać też będzie wycieczkom i uprawianiu sportu. Jedynie starsi krewni mogą mieć wobec ciebie więcej wymagań. Pomóż im w męczących obowiązkach, a zyskasz wdzięczność i unikniesz gderania.

PRACA I PIENIĄDZE
Choć w pracy miesiąc może być nerwowy za sprawą kwadratur Słońca i Merkurego, to w sumie będziesz z niego zadowolony. Jeśli otrzymasz propozycję zajęcia się nowym projektem lub sprawą, na której się nie znasz, to nie wpadaj w panikę, tylko wszystko sobie dobrze zaplanuj. Kwadratura Słońca sprawi, że staniesz się bardziej ambitny. Zacznie ci bardziej zależeć na awansie i podwyżce. Wywalczysz sobie nowe, sprzyjające warunki. Nie warto teraz oglądać się na innych lub czekać, aż poprą twoje pomysły. Będziesz sprytnie lawirować, dwoić się i troić aż postawisz na swoim. Walcz o swoje pieniądze, bo sekstyl Jowisza sprzyja pojawieniu się w twoim portfelu dodatkowej gotówki.

ZDROWIE
Słońce w kwadraturze do twojego znaku nie sprzyja ryzykownym sportom i męczącym pracom. Jeśli się przemęczysz, to możesz być senny, roztargniony. Odżywiaj się odpowiednio, a do samochodu wsiadaj wyspany. Nigdzie się też nie spiesz. W podróży uważaj za kierownicą i pilnuj kluczy do domu. Po 19.11 Mars może narazić się na przeziębienia i urazy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce pomoże ci szybko załatwić zawodowe sprawy. Będziesz szybki w podejmowaniu decyzji i sporo spraw uda się załatwić. Nie oczekuj tylko, że ludzie w lot cię zrozumieją i sami nadążą za tym, co robisz. Postaraj się więcej tłumaczyć, nie denerwuj się na bliskich, a inni zaczną ci bardziej pomagać.

URODZENI 1.02 – 10.02
Merkury pomaga odkrywać różne tajemnice. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej, niż myślisz. Także zakupy będą udane. W Internecie szybko znajdziesz różne informacje, które pomogą ci dobrze wybrać i trochę zaoszczędzić.

URODZENI 11.02 – 18.02
Wenus zachęca do randek i spotkań z przyjaciółmi. Choć miesiąc nie sprzyja hucznej zabawie, to ty i tak znajdziesz sobie wesołe towarzystwo. Jeśli jesteś samotny, to teraz będzie więcej okazji do flirtów i nowych znajomości. Rozglądaj się wokół siebie, odpowiadaj na uśmiechy i sympatyczne zaczepki.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer