Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Pannie od 22.8.2016 do 22.9.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Towarzyskie astrakcje

Przy tobie czas płynąć będzie miło i szybko. Będziesz lubiany i popularny. Nie bądź więc zdziwiony, jeśli pojawią się niespodziewani goście lub ktoś będzie chciał, abyś go ze sobą gdzieś zabrał.

MIŁOŚĆ
Wenus w trygonie do twojego znaku zodiaku od 30.08 zapewni ci dobry humor i mimo nawału obowiązków pomoże ci znaleźć czas na randkę. Otwarcie mów o swoich potrzebach, a nie oczekuj, że bliska osoba sama odgadnie, co masz w sercu na dnie. W weekendy po prostu odpocznijcie razem. Jeśli chcecie być sami, to powiedź znajomy, że nie masz dla nich czasu, zamiast wszystkich gościć i niańczyć.

Samotnym Wodnikom żywiej zabije serce na widok pewnej dawno nie widzianej osoby. Warto się bacznie rozglądać i flirtować. Od 30.08 rozpocznie się świetna passa i o samotności nie będzie mowy.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nigdy nie zaszkodzi jeszcze raz zajrzeć do szaf i na strych. Wpadniesz na pomysł jak lepiej wszystko poukładać, a nawet zabierzesz się za małe przemeblowanie. Znajdziesz coś, co dawno zginęło lub sukienka sprzed lat okaże się niezwykle modna. Zadbaj o wygląd i wygodę całej rodziny, bo trygon Wenus sprawi, że na zakupach będziesz miał teraz szczęście do promocji i zniżek. Pamiętaj też, że wszyscy potrzebują odpoczynku, także ty! Warto więc tak zaplanować weekendowe wyjazdy, żebyś nie musiał zrywać się o świcie lub poganiać całej rodziny.

PRACA I PIENIĄDZE
Będziesz miał mniej problemów, a w urzędach spotkasz się z życzliwością i pomocą. Sekstyl Saturna sprzyja naradom, ważnym spotkaniom i propozycjom awansu. Jeśli szukasz lepszego zajęcia, to w tym miesiącu odwiedzaj interesujące się firmy, składaj cv i pisz listy motywacyjne. Podczas weekendów nadal możesz myśleć o pracy. Pamiętaj o zabraniu telefonu i notebooka. Być może niespodziewanie wpadniesz na pomysł, który stanie się początkiem wielu zaskakujących wydarzeń i awansu.

ZDROWIE
Mars sprawi, że będziesz wrażliwy i senny. Potrzebujesz chwili wytchnienia od domowych obowiązków, bo inaczej staniesz się nerwowy. W tym miesiącu wygospodaruj dla siebie choć jeden całkowicie wolny dzień i odpocznij, bo nie jesteś robotem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Jowisz sprzyja ważnym znajomościom. Świętnie wypadniesz na ważnych spotkaniach lub szkoleniach, warto się starać i przełamywać bariery.

URODZENI 1.02 – 10.02
Wenus zadba, abyś był w dobrym humorze. Słuchaj muzyki, czytaj ulubione książki. Dzięki temu poczujesz, że świat staje się sympatyczniejszy i wszystko zacznie się lepiej układać.

URODZENI 11.02 – 18.02
Merkury zachęci cię do porządków i zdrowego stylu życia. Przejrzysz szafy i wyrzucisz stare ciuchy, zrobisz wielki przegląd zawartości spiżarni i kuchennych szafek.

Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer