Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Lwie od 23.7.2015 do 22.8.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ważne znajomości

Ten miesiąc pełen będzie wydarzeń związanych z przyjaciółmi i ich problemami. Będziesz pomagał, doradzał, udzielał się towarzysko. Nie pozwól tylko, aby wszyscy w podzięce wtrącali się w twoje prywatne sprawy, bo szybko spostrzeżesz, że na zbyt wiele sobie tym razem pozwalają. Kwadratura Saturna skłoni cię do podjęcia zobowiązań, które odmienią twoje życie.

Główne wydarzenia
Sprzyja ci teraz wielkie szczęście we wszystkich sprawach, które dotyczą umów i relacji z innymi ludźmi. Słońce w opozycji do twojego znaku sprawi, że staniesz się bardziej wyrozumiały i otwarty na cudze problemy. Wybaczysz dawne urazy i przestaniesz upierać się przy swoich pomysłach. Dyplomatycznie i ostrożnie załatwisz swoje sprawy i skorzystasz tam, gdzie inni się kłócą. W lipcu pilnuj jednak swoich rodzinnych i domowych spraw. Będziesz musiał bronić się przed pomysłami niektórych krewnych. Postaraj się też, aby wszystkie sprawy urzędowe i administracyjne zostały załatwione i wyjaśnione, bo możliwe są drobne pomyłki. Merkury w opozycji do twojego znaku do 7.08 sprzyja wakacyjnym podróżom i dobrej zabawie, najlepiej w towarzystwie, które znasz i lubisz. Wobec obcych ludzi bądź życzliwy, ale nie pożyczaj im pieniędzy. Nie opowiadaj zbyt wiele o swoich prywatnych sprawach, bo może okazać się, że macie wspólnych znajomych.

Samopoczucie
Będziesz w dobrej formie, a opozycja Słońca doda ci optymizmu i energii. W lipcu Mars znajduje się w kwinkunksie do twojego znaku (do 8.08). Bądź ostrożniejszy, bo twoje nerwy staną się mniej wytrzymałe. Nie daj się też przekonać do pomysłów, które uważasz za niebezpieczne i ryzykowne. Przyjaciele, którzy interesują się niebezpiecznym sportem, niech robią to na własną odpowiedzialność. 

Miłość
Słońce i Merkury (do 8.08) w opozycji do twojego znaku sprzyjają zawieraniu wielu nowych znajomości. Wśród nich znajdzie się ktoś, komu bardzo się spodobasz. Jednak w lipcu twoje miłosne wybory będą tematem wielu rozmów, a nawet plotek. Nie tłumacz się innym ludziom, bo tylko pogorszysz sytuację. Największe powodzenie sprzyja od 1 sierpnia, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do twojego znaku zodiaku. Baw się, flirtuj i korzystaj z tego, co zaoferuje ci dobry los.

Samotne Wodniki
będą swatane i zapoznawane z interesującymi osobami. To dobry czas, aby zacząć obiecującą znajomość. Wenus sprawi, że będziesz trochę zazdrosny o kogoś, z kim dawniej łączyło cię uczucie. Jednak będą to wspaniałe dni, pełne wakacyjnych flirtów i dobrej zabawy. Nawet, jeśli musisz zostać w pracy, to i tak szczęście cię nie ominie. Nie siedź tylko sam w domu i skorzystaj z zaproszeń, jakie złożą ci przyjaciele.

Wodniki w stałych związkach
znajdą się wśród przyjaciół i znajomych. Poznacie cudze sekrety i plany, które mogą być zaskakujące. Uważajcie na słowa, bo możliwa jest towarzyska afera. Sierpień sprzyja rodzinnym uroczystościom, ale też wyjazdom. Nie pozwólcie tylko, aby na przełomie lipca i sierpnia wasze wakacyjne plany pokrzyżowali nierozsądni krewni. Nie wracaj do starych kłótni i problemów.

Kariera i pieniądze
Twoje sprawy i sukcesy zależeć będą od opinii i pracy innych ludzi. Bądź więc wymagający, ale nie denerwuj się i zachowuj uprzejmie. Lipiec sprzyja podpisywaniu ważnych umów i kontraktów. Negocjuj, dyskutuj, a przede wszystkim poznawaj ważne i ciekawe osoby. Opozycja Merkurego uczyni cię bardziej zazdrosnym i bardzo niecierpliwym. Dojdziesz do wniosku, że musisz bronić się przed wrogami lub nieprzyjaciółmi, którzy właśnie teraz wyszli z ukrycia. Nie reaguj nerwowo na krytykę lub nowe polecenia. Wykorzystuj plotki i swoje znajomości, daj sobie czas na właściwą reakcję. Do 7.08 będziesz miał większe szczęście o ludzi i nowych zleceń. Opozycja Wenus od 1.08 sprzyja za to większym zyskom finansowym i korzystnemu lokowaniu oszczędności.

Poszukujący lepszej pracy
powinni wykorzystać swoje znajomości i nawiązywać jak najwięcej nowych kontaktów. Gwiazdy sprzyjają wam podczas spotkań i prezentacji, warto się starać, a jesienią zobaczycie spodziewane efekty.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer