Horoskop dla Wodnika na Słońce w Raku od 21.6.2022 do 21.7.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowe wyzwania

Przed tobą niespokojny, ale za to ciekawy miesiąc. Zamiast poddawać się wydarzeniom, powalcz o swoje sprawy. Teraz masz szansę naprawić to, co cię denerwuje, zatrzymuje i nie sprzyja twojemu rozwojowi. Od 5.07 Mars w kwadraturze pomoże przezwyciężyć trudności i w końcu będziesz świętować sukces.

MIŁOŚĆ
Wenus od 23.06 zadba, abyś miał powodzenie w miłości. Jednak od 5.07 Mars znajdzie się w opozycji do twojego znaku zodiaku. Uważaj wtedy na plotki, bo ktoś może bardzo interesować się twoimi osobistymi sprawami. Unikaj towarzystwa ludzi, którzy podkopują twoją wiarę w siebie, a unikniesz trudności. Samotne Wodniki będą miały powodzenie. Zadbajcie o siebie i bądźcie dobrej myśli, bo w lipcu Wenus lubi sprawiać sympatyczne niespodzianki. Zapowiada się więcej nowych znajomości, ale będziecie wobec nich krytyczni i nieufni. Jednak, jeśli ktoś zdobędzie twoje zaufanie, to znajomość będzie się dobrze rozwijać. Wodniki w związkach mogą być uparte, a nawet mieć coś partnerowi za złe. Na szczęście od 23.06 Wenus wam sprzyja i dzięki temu uda się wam wyjaśnić sprawy w miarę łagodny sposób. W lipcu znajdźcie czas na wspólne wyjazdy, a przyjaciele i znajomi niech bawią się we własnym gronie. Teraz macie szansę wiele zmienić na lepsze w waszym związku.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Poczujesz, że musisz trochę zejść innym z widoku, a nawet będziesz trochę niechętny wakacyjnym szaleństwom. Słońce znajdzie się w kwinkunksie do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że zaczniesz inaczej patrzeć na swoje sprawy i dokonania. Bądź krytyczny, ale optymistyczny. Zawsze można zmienić się na lepsze i żyć tak, aby mieć ze wszystkiego więcej satysfakcji. Jowisz wciąż tworzy sekstyl do twojego znaku. Namawiać cię będzie do nauki nowych przedmiotów, pokaże ci niezwykłe hobby, przypomni o wakacyjnych marzeniach, których jeszcze nie spełniłeś. Zabierz się więc do działania.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy nadszedł czas na pozytywne zmiany. Jowisz sprzyja dobrym pomysłom i prześcignięciu konkurencji. Warto szukać okazji do wykazania się i przez cały czas pilnować ważnych przedsięwzięć. Teraz twój talent do zarządzania i organizowania zostanie doceniony. Po 5.07 pilnuj rachunków, nadarzy się okazja do przypływu gotówki i poprawy stanu twoich finansów. Mars znajdzie się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. Czas przyjrzeć się swoim wydatkom i popracować nad stanem finansów. Niestety, z próżnego i Salomon nie naleje, dlatego niektóre Wodniki wreszcie będą musiały zabrać się do pracy. Szukający lepszego zajęcia mają szansę wreszcie otrzymać godną ich propozycję. Merkury w lipcu sprzyja wygrywaniu z innymi podczas rozmów kwalifikacyjnych. Być może o ciekawej posadzie powiedzą wam znajomi, bo Merkury sprzyja szybkiemu otrzymywaniu dobrych wiadomości.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale od 5.07 Mars w kwadraturze może osłabić twoją koncentrację. Ostrożnie prowadź samochód i nie rywalizuj za wszelką cenę tymi, którzy są silniejsi od ciebie. Uprawiaj sport, dbaj o sen i dobrą dietę, a resztą się nie przejmuj. Wyrozumiałość to cnota, jaką musisz teraz w sobie pielęgnować.
 
ZALECENIA SPECJALNE 

URODZENI 20.01 – 31.01
Trzymaj rękę na pulsie, nie uciekaj z pracy przed czasem. Od 5.07 Mars w kwadraturze sprawi, że cierpliwość będzie się opłacić. Działaj ze spokojem, a uda ci się zakończyć różne trudne i zaległe sprawy. Kiedy to zrobisz, poczujesz spokój i wtedy pojawią się nowe pomysły.
 
URODZENI 1.02 – 10.02
Postanowisz uporać się z zaległościami, zrobisz porządki i zabierzesz się za różne prace domowe. W weekendy jednak więcej spaceruj i odpoczywaj. Uran w kwadraturze radzi unikać tłumu i hałasu, a także zadbać o duchowe potrzeby. Może ci za to zesłać natchnienie artystyczne, więc noś ze sobą notes i aparat fotograficzny.
 
URODZENI 11.02 – 18.02
Zacznij wreszcie szanować swoje nerwy. Unikaj pośpiechu na drodze i dyskusji w sklepie, bo ktoś może być niegrzeczny. Także ludzie wokół ciebie będą mieli wyjątkowo dziwaczne pomysły. Znieś to ze spokojem, Saturn w koniunkcji radzi nie reagować na żadne zaczepki.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer