Horoskop dla Wodnika na Słońce w Rybach od 19.2.2020 do 19.3.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Powodzenie w miłości

Przed tobą spokojny miesiąc. Zajmuj się pracą, licz pieniądze. Jeśli ktoś cię wykorzystuje lub ci zagraża, to teraz pokażesz mu, że masz siłę i nikogo się nie boisz. Merkury w twoim znaku od 4 do 16 marca pomoże ci osiągnąć sukces, na który od dawna liczysz lub wyruszyć w podróż, która cię zainspiruje do ambitnych zadań.

MIŁOŚĆ
Wenus przebywa w sekstylu do twojego znaku do 5.03, więc szczęście ci sprzyja. Jednak postaraj się zwracać większą uwagę na nastroje partnera. Ty będziesz mówić, ale partner może być zmęczony lub smutny. Może bardziej niż zwykle potrzebować twojego wsparcia. Nie denerwuj się na partnera i nie podejmuj teraz ryzykownych decyzji o rozstaniu czy wyprowadzce, tylko postaraj się o więcej wyrozumiałości. Gdy bliska ci osoba upora się z obowiązkami, znów znajdzie dla ciebie czas. Marzec sprzyja domowym, rodzinnym sprawom. Merkury pomaga wyjaśnić stare nieporozumienia i udowodnić wszystkim, że nadal wiele wspólnego was łączy.

Samotne Wodniki powinny zintensyfikować poszukiwania idealnego partnera. Wenus w waszym znaku zodiaku sprzyja poznawaniu interesujących ludzi, którzy mają podobne do was hobby i jest z nim o czym porozmawiać. Do 5.03 Wenus pomoże wam szybko wejść w nową relację.

RODZINA I PRZYJACIELE

Merkury od 4 do 16 marca przemierza twój znak zodiaku i sprawia, że jesteś popularny i lubiany. Czeka cię więcej towarzyskich atrakcji i okazji do rozmów, które zainspirują cię do zmiany stylu życia. Do domowych obowiązków nie będziesz miał głowy. Na szczęście nie będzie czym się martwić. W życiu rodzinnym zapanuje więcej zgody i miłości, a bliskie ci osoby same poradzą sobie ze swoimi sprawami. Dzięki korzystnemu wpływowi Wenus ktoś zaoferuje swoją pomoc i warto z niej skorzystać. Niektóre Wodniki odkryją, że dzieci lub wnuki stają się coraz bardziej samodzielne. Potraktuj to jako szansę, a nie powód do zmartwienia. Szybko zadbaj o swoje zainteresowania. Zapisz się na ciekawy kurs, częściej spotykaj się z przyjaciółmi.

PRACA I PIENIĄDZE

Czeka cię teraz spokojniejszy miesiąc, ale nie leniuchuj. Szef zajmie się swoimi sprawami, a ty będziesz sam decydował co i kiedy robić. Warto spokojnie uporządkować miejsce pracy, przejrzeć różne rachunki i papiery. Chodź na lunch, częściej rozmawiaj ze współpracownikami. Merkury w koniunkcji do twojego znaku od 4.03 bardzo ułatwi nawiązywanie nowych znajomości. Jeśli szukasz pracy lub walczysz o awans, to w tym miesiącu możesz mieć o wiele siły przebicia niż inni kandydaci. Także w finansach powodzenie ci sprzyja, wykorzystasz każdą okazję do pomnożenia swojego posiadania. Zakupy będą udane, bo będziesz się targował o każdą złotówkę.

ZDROWIE
Jeśli coś cię boli, to szukaj dobrego lekarza. Merkury w koniunkcji do twojego znaku pomoże ci trafić na dobrego fachowca. Mimo tego Mars przestrzega przed pośpiechem. Postaraj się częściej odpoczywać podczas podróży czy po długich spacerach.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce doda ci wytrwałości. Nie ustąpisz, dopóki nie dostaniesz tego, czego chcesz. Nie należy wchodzić ci w tym miesiącu w drogę, bo będziesz silny i zdecydowany w działaniu.

URODZENI 1.02 – 10.02

Merkury sprawi, że postawisz na niekonwencjonalne rozwiązania. Ktoś młody i odważny podszepnie ci ciekawy pomysł, dlatego bądź otwarty na zmiany. Możesz odkryć nowe, pasjonujące hobby lub zaplanować podróż, która będzie spełnieniem twoich marzeń.

URODZENI 11.02 – 18.02
Wenus korzystnie wpłynie na twoje życie towarzyskie. Sprzyja ci szczęście i w pracy, i w miłości. Unikaj tylko ludzi, którzy plotkują lub żartują wtedy, kiedy nie potrzeba. Czyjeś przykre komentarze mogą cię rozzłościć, ale nie daj się sprowokować.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer