Horoskop dla Wodnika na Słońce w Lwie od 22.7.2017 do 22.8.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Przełomowe decyzje

Słońce w opozycji sprzyja nowym znajomościom. Mars w opozycji zachęca do uprawiania sportu. Unikaj jednak awantur i nie mieszaj się do nieswoich spraw. Wreszcie uda ci się trochę odpocząć. Wakacyjne podróże będą spokojne i bardzo udane. Możesz liczyć na przyjaciół, będziesz miał też powodzenie w miłości. Zaćmienie w twoim znaku zodiaku sprawi, że możesz spodziewać się ważnych wydarzeń w sprawach uczuć i kariery.

MIŁOŚĆ
Trochę cierpliwości, więcej komplementów, a mniej fochów i dąsów to recepta na udany związek. Weź sobie tą radę do serca, a osiągniesz swoje cele i dostaniesz to, na czym ci zależy. Opozycja Marsa radzi zorganizować randkę lub wyjazd tylko we dwoje. Rodzina może komentować twoje miłosne decyzje, co może cię bardzo zdenerwować, nie podejmuj jednak walki, bo zaćmienie w sierpniu ostrzega przed konfliktami. Nie zaczynaj tematu, a nie będzie powodu do dyskusji.

Samotne Wodniki mają dobry miesiąc na miłosne czary. Nie oglądaj się w przeszłość i szukaj nowej miłości. Flirtuj, zakładaj konta w Internecie, nawiązuj nowe znajomości. Zaćmienie Księżyca sprawi, że pierwsza połowa sierpnia może przynieść przełom w twoim życiu uczuciowym.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja organizowaniu większych spotkań i urodzinowych przyjęć. Będziesz teraz idealnym gospodarzem, pasjonującym rozmówcą i życzliwym sąsiadem. Gdziekolwiek się pojawisz, będziesz mile widziany. Zawieraj przyjaźnie i odważnie wkraczaj w nowe kręgi towarzyskie. W lipcu twoje znajomości i tajne wpływy bardzo się przydadzą. Możesz komuś ułatwić załatwienie ważnej sprawy, ale sam pilnuj swoich sekretów i nie odsłaniaj wszystkich swoich kart.

PRACA I PIENIĄDZE
Twoje pomysły mogą wydawać się rewolucyjne, dlatego nie wszyscy współpracownicy je od razu zrozumieją. Mars w opozycji może postawić na twojej drodze osoby ci nieżyczliwe, a nawet wrogie. Na szczęście znajdzie się ktoś, kto w porę cię uratuje przed popełnieniem błędu. W sierpniu czas na współpracę. Ludzie załapią o co chodzi i chętniej ci pomogą. Wenus i Jowisz sprawią, że zainteresujesz się swoimi finansami. Możesz teraz zdobyć tańszy kredyt, rozłożyć płatności na raty lub wynegocjować lepsze oprocentowanie swojej karty kredytowej. Bądź uparty i trochę skąpy, a będziesz miał więcej pieniędzy na przyjemności.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale wojowniczy Mars tworzy opozycję do twojego znaku i naraża się na kontuzje. Może być ci trudno zapanować nad nerwami. Postaraj się mniej wszystkim przejmować, a najlepiej idź na spacer. Dzięki temu ciśnienie ci spadnie i nie będziesz miał problemów z zasypianiem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Wenus będzie cię kusiła do ryzykownych decyzji finansowych. Nie przejmuj się karierowiczami i intrygantami. Pora przestać porównywać się do innych.

URODZENI 1.02 – 10.02
Merkury sprzyja nauce. Odkryjesz nowe inspiracje. Nie żałuj czasu na książki, hobby, oglądanie filmów dokumentalnych.

URODZENI 11.02 – 18.02
Jowisz dodaje ci sił. Bądź sympatyczny i ucz się od innych, jak rozwiązywać trudne sprawy. Ci ważni i na stanowiskach będą ci przychylni.
Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer