Horoskop dla Wodnika na Słońce w Raku od 21.6.2019 do 22.7.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Nowi przyjaciele, nowe przygody!

Merkury i Mars w opozycji do twojego znaku obudzą w tobie wolę przygód i atrakcji. Planety ci sprzyjają, choć możesz czuć się trochę nerwowy i niespokojny. Powodem takiego nastroju może być zbyt dużo nudnych obowiązków i potrzeba zmiany chociaż części twoich starych przyzwyczajeń. Znajdź ujście dla rozpierającej cię energii, uprawiaj sport i poświęć się wreszcie swojemu hobby.

MIŁOŚĆ
Wenus wróży ci możliwość miłosnych niespodzianek, a nawet nieporozumień. Stare sprawy i zagadkowe zachowania zawładną twoją wyobraźnią. Nie ulegaj zbyt łatwo swojej imaginacji, bo możesz dopatrzyć się czegoś, co wcale nie miało miejsca! Samotne Wodniki powinny być ostrożne!  Bądź uprzejmy, ale ostrożny i nie ufaj zaskakującym wyznaniom! Odważ się jednak wyjść poza swoje zwykłe towarzystwo i środowisko, a nie będziesz żałować tej sympatycznej znajomości. Do 3.07 Wenus w trygonie do twojego znaku da ci więcej szans na spotkanie wyjątkowej osoby. Wspaniale uda się urlop u boku ukochanej osoby. Zaskocz partnera nową atrakcją lub namów go na nowe wspólne hobby.

RODZINA I PRZYJACIELE
Miesiąc najbardziej sprzyja towarzyskiej aktywności. Chętnie przyjmiesz przyjaciół, którzy są w podróży i oprowadzisz ich po miejscowych atrakcjach. Szczególnie w drugiej połowie lipca twoje pomysły na spędzenie wolnego czasu spodobają się domownikom. Czas sprzyjać też będzie rodzinnym spotkaniom i wyjazdom. Krewni, z którymi spierałeś się przy byle okazji, teraz okażą się życzliwymi i pomocnymi osobami.

PRACA
Chociaż rozpierać cię będzie energia i wola zrobienia czegoś wyjątkowego, to w sprawach kariery zapowiada się spokojniejszy miesiąc. Urlopy i wakacyjne rozluźnienie zawodowych obyczajów sprawią, że nie wszystko uda ci się teraz załatwić. Może zabraknąć współpracowników lub ktoś wyjedzie na urlop i każe ci czekać na swój powrót i finał pewnej ważnej sprawy. Sprawy zawodowe będą biec swoim zwykłym torem, a ty w końcu poczujesz się znudzony i zmęczony codziennymi obowiązkami. Znajdź sobie sam ciekawe zajęcia, wykaż się inicjatywą, zapisz na kursy lub szkolenia. Czas w wyjątkowy sposób sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Niektóre z nich już niedługo okażą się rewolucyjne dla twojej kariery lub pozwolą ci ubiegać się o lepsze stanowisko. Merkury, który od 27.06 będzie przebywać w opozycji do twojego znaku, pomoże ci wyjść z trudnej zawodowej sytuacji.

FINANSE
Możesz liczyć na ciekawe propozycje i wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy.  Korzystny wpływ planety Wenus związany będzie przede wszystkim z poprawą twojej sytuacji finansowej. Nie wydawaj jednak od razu całej pensji lub oszczędności na wakacyjny wyjazd. Dodatkowe zlecenie może uratować twój budżet na ten miesiąc.

ZDROWIE
Będziesz teraz w dobrej kondycji, ale od 2.07 unikaj ryzyka podczas uprawiania sportu lub podczas górskich wycieczek. Nie patrz na modę, tylko na wygodę! Bezpieczeństwo w tym tygodniu jest dla ciebie najważniejsze. Pod koniec czerwca możesz być roztargniony i senny, podwójnie więc na siebie uważaj.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Najchętniej wybierzesz się w podróż, a trudne sprawy przekażesz komuś innemu. Masz wreszcie szansę porządnie odpocząć i dobrze się bawić, a także zdobyć zupełnie nowych przyjaciół. Ciesz się wakacyjnym wypoczynkiem.

URODZENI 1.02 – 10.02
Czeka cię ważny miesiąc. Będziesz zastanawiać się nad powodami ważnych decyzji, jakie podejmować będą twoi przyjaciele. Nie pośrednicz w ich sporach i małżeńskich kłótniach, bo tylko na tym ucierpisz.

URODZENI 11.02 – 18.02
Możesz liczyć na swoje znajomości. Przyjaciele nie zapomną o tobie i chętnie podzielą się z tobą swoim zawodowym doświadczeniem. Bądź tylko uprzejmy i nie narzekaj, a sprawy ułożą się po twojej myśli.Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer