Horoskop dla Wodnika na Słońce w Baranie od 20.3.2020 do 18.4.2020

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Realizuj oryginalne pomysły

Będziesz mógł rozwijać swoje intelektualne pasje i teraz będą mogły przynieść ci przynieść przełom w sprawach zawodowych. Wenus namawia cię do zabawy, pomaga znajdować ciekawych znajomych w internecie i najbliższej okolicy. W każdym wydarzeniu dostrzeżesz coś dobrego i inspirującego. Mimo chaosu dookoła ty znajdziesz spokój i równowagę dzięki swoim oryginalnym pomysłom i niebanalnemu podejściu do życia. 22.03 Saturn wejdzie do twojego znaku zodiaku i zacznie się dla ciebie czas poważnych decyzji, przełomowych zmian i dorastania do ważnych ról życiowych.

MIŁOŚĆ
Wenus w trygonie do twojego znaku zodiaku od 3.04 zapewni ci dobry humor i pomoże znaleźć czas na randkę. W miłości bądź teraz egoistą i otwarcie mów o swoich potrzebach, a nie oczekuj, że bliska osoba stanie się jasnowidzem. Jeśli chcecie być sami, to powiedź znajomym, że nie masz dla nich czasu, zamiast spędzać czas nie tak, jak chcecie.

Samotnym Wodnikom znów przybędzie wielbicieli i adoratorów. Warto się bacznie rozglądać. W kwietniu możliwe są niezwykłe zbiegi miłosnych okoliczności.

RODZINA I PRZYJACIELE
Masz szansę wprowadzić w rodzinne życie więcej spokoju, zgody i miłości. Nie daj się tylko podczas Wielkanocy wciągnąć dalszym krewnym w stare konflikty na temat dawnych decyzji, których teraz i tak nie da się cofnąć. Wenus w trygonie do twojego znaku radzi szukać okazji do zabawy i przyjemności, zamiast męczyć się w towarzystwie nudnych osób. Nie idź z do kogoś z wizytą, jeśli nie masz na to ochoty. Szkoda czasu na dyskusje, które do niczego nie prowadzą. Za to wydarzenia związane z przyjaciółmi będą bardzo optymistyczne.

PRACA I PIENIĄDZE
W pracy czeka cię spokojniejszy miesiąc. Słońce w sekstylu namawia cię do nauki. Warto zastanowić się, jak powinna wyglądać twoja zawodowa przyszłość. Zapragniesz coś w swojej karierze zmienić tak, aby mieć więcej pieniędzy i więcej czasu dla rodziny. Wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń, ucz się na błędach, jakie popełnili inni ludzie. Szukaj też nowych pomysłów na biznes. Merkury sprzyja inwestowaniu w siebie. Wenus o 3.04 ułatwia ci nawiązywanie kontaktu z ważnymi osobami oraz sukcesom finansowym. Jeśli szukasz lepszej posady, to w tym miesiącu warto wysyłać aplikacje i umawiać się na rozmowy kwalifikacyjne.

ZDROWIE
Poczujesz przypływ sił. Mars, który znajdzie się od 30.03 w twoim znaku, sprzyja ćwiczeniom i aktywnemu stylowi życia. Wenus sprzyja poprawie wyglądu. Zajmij się urodą, kondycją, zmień styl życia na zdrowszy.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce przyniesie ci szczęśliwą okazję. W twoim życiu uczuciowym i zawodowym zapowiada się znacząca poprawa, ale musisz zabrać się za spełnianie marzeń. Przyjaciele będą cię inspirować i dodawać ci otuchy.

URODZENI 1.02 – 10.02
Wenus sprawi, że przy tobie czas płynąć będzie miło i szybko. Nie bądź więc zdziwiony, jeśli pojawią się niespodziewani goście lub ktoś będzie namawiał cię na wiosenny wyjazd.

URODZENI 11.02 – 18.02
Merkury sprawi, że będziesz w dobrym humorze. Nie obiecuj jednak szefowi zbyt wiele, bo na widok obowiązków ogarniać cię będzie senność, a nawet lenistwo. Lepiej unikać dodatkowych zadań.


Więcej horoskopów dla Wodnika

NowoÂści wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz siê z symbolik¹ dziewi¹tek, nauczysz siê odczytywaÌ alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wró¿ebne interpretacje karty S³oùce. Prezentujemy równie¿ historiê Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy te¿ rozk³ady dla samotnych: Czas na mi³oœÌ, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajduj¹ siê teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym po³o¿eniu Wenus, a tak¿e artyku³ na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Ksiê¿yc, zapoznasz siê z bogatym zwierzyùcem w Tarocie Thota, zapoznasz siê z pog³êbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy równie¿ rozk³ady na nowe sytuacje: na pierwsz¹ randkê, now¹ pracê czy now¹ znajomoœÌ. Dowiesz siê, jakie litery i dŸwiêki przyporz¹dkowane s¹ wielkim arkanom, co mo¿e ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer