Horoskop dla Wodnika na Słońce w Baranie od 20.3.2021 do 18.4.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Rób wszystko po swojemu

Słońce w sekstylu sprawi, że będziesz przedsiębiorczy i pomysłowy. Nie oglądaj się na innych, tylko realizuj swoje plany. Merkury też jest w sekstylu, dlatego nie trać czasu na tłumaczenia i rób tak, jak tobie jest wygodnie.

MIŁOŚĆ

Choć Wodniki uwielbiają flirtowanie i żarty, to przed Wielkanocą na nowych podbojach nie będzie ci specjalnie zależeć. W stałych związkach wreszcie zapanuje więcej spokoju. Saturn w koniunkcji sprawi, że każde z was będzie zajęte własnymi sprawami. Od 4.04 Merkury w sekstylu sprawi, że znów połączą was wspólne zadania i pomysły. Warto rozmawiać o planach na przyszłość, bo od 14.04 Wenus w kwadraturze sprzyja dość poważnym decyzjom.
Samotne Wodniki będą ekspertami w miłosnych sprawach. Poznasz cudze tajemnice, będziesz bezstronnie doradzać, a nawet godzić skłóconych zakochanych. Od 4.04 jednak lepiej skup się na swoich sprawach, bo inaczej możesz kogoś ciekawego przegapić. Zamiast doradzać samotnym przyjaciołom, pomyśl o swojej przyszłości i umów z kimś, kto ma fascynujące hobby.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Czeka cię udany miesiąc. Domownicy sami zajmą się swoimi sprawami i przestaną co chwila zawracać ci głowę. Przed Wielkanocą szybko zabierzesz się za porządki i zakupy, dzięki czemu potem będziesz miał trochę mniej obowiązków i wreszcie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu. Jeśli masz hobby, to śmiało się za nie zabierz. Sporo dobrych i ładnych rzeczy uda ci się teraz uszyć, namalować lub zrobić.
Od 4.04 Merkury w sekstylu sprzyja ciekawym rozmowom z przyjaciółmi, wspólnym spacerom i poznawaniu nowych ludzi. Merkury w sekstylu do twojego znaku pomoże ci odnaleźć się w każdym towarzystwie. Zamiast martwić się wydatkami lub pogodą, po prostu dobrze się baw. Trochę luzu nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Masz przed sobą pracowity, ale bardzo udany miesiąc. Atmosfera w pracy będzie całkiem dobra, a więc korzystaj i szybko załatwiaj ważne dla ciebie sprawy. Gdy ktoś ze współpracowników poprosi cię o wsparcie, to nie odmawiaj. Nie będzie cię to wiele kosztować, a przyniesie dobre dla wszystkich efekty. Kiedyś wsparcie i tobie się przyda.
W wolnych chwilach czytaj książki i prasę na temat ekonomii i ucz się, jak lepiej inwestować pieniądze, a także jak omijać pułapki w umowach z bankami. Możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Od 14.04 Wenus w kwadraturze sprzyja sprawom finansowym, uda ci się załatać dziury w budżecie.

ZDROWIE
Saturn w twoim znaku radzi ci zwrócić większą uwagę na zdrowie, dietę i styl życia. Różne złe przyzwyczajenia mogą odbić się na twojej kondycji. Zdrowiej jedz, regularnie śpij, a jeśli ktoś zachoruje, to wyślij go na potrzebne badania, zamiast leczyć domowymi metodami. Słońce i Merkury w sekstylach sprzyjają teraz spacerowaniu, odpoczywaniu i regeneracji sił.
 
ZALECENIA SPECJALNE 

URODZENI 20.01 – 31.01
Uran w kwadraturze do twojego dekanatu sprzyja nauce, ale tylko tego, co cię rzeczywiście interesuje. Możesz teraz szybciej i łatwiej zdobyć potrzebne umiejętności. Znajdź tylko chwilę czasu na spokojną lekturę i własne przemyślenia.
 
URODZENI 1.02 – 10.02
Saturn w kwadraturze do twojego dekanatu radzi abyś trzymał się z daleka od nieuprzejmych ludzi. Możesz nerwowo reagować na różne docinki, a nawet obrażać się i wycofywać z różnych relacji. Zachowaj dystans.
 
URODZENI 11.02 – 18.02
Jowisz w koniunkcji do twojego dekanatu sprzyja towarzyskiej aktywności, czeka cię także więcej miłosnych atrakcji. Jeśli masz jakieś prywatne sekrety, to lepiej ich pilnuj, bo wszyscy znajomi będą ciekawi, co się z tobą dzieje.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer