Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Pannie od 23.8.2014 do 22.9.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Trzymaj nerwy na wodzy

W tym miesiącu nie będziesz wzorem cierpliwości i wyrozumiałości. Kto sądzi, że może cię wykorzystywać lub poganiać, ten bardzo się pomyli. Staniesz się zdecydowany, uparty, a nawet trochę zbyt pewny siebie! Zanim na kogoś nakrzyczysz, upewnij się, że naprawdę masz rację.

TWOJE TRANZYTY
Kwinkunks Słońca sprawi, że wszędzie szukać będziesz własnych korzyści.
Kwinkunks Merkurego do 1.09 przypomni o różnych sekretach, a trygon od 2.09 pomoże w zawodowych sprawach.
Opozycja Wenus do 4.09 przyniesie korzystne okazje, kwinkunks od 5.09 uczyni cię namiętnym i zazdrosnym.
Kwadratura Marsa doda ci sił i radzi dbać o zdrowie.
Opozycja Jowisza pomoże ci w karierze i sprzyja sprawom finansowym.
Kwadratura Saturna sprzyja poważnym życiowym decyzjom.
Sekstyl Urana przypomni o starych pomysłach.
Półsekstyl Neptuna sprzyja zainteresowaniu psychologią i ezoteryką.
Półsekstyl Plutona czyni cię odważnym.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Staniesz się bardziej wymagający, ale także pomysłowy i sprawiedliwy. Sprawy finansowe znajdą się w samym centrum twojej uwagi. Chętnie zajmiesz się planowaniem większych inwestycji i lokowaniem oszczędności. Konta bankowe, lokaty i kredyty przestaną być dla ciebie tajemnicą. Także sprawy, w które inwestują twoi krewni, okażą się dla ciebie źródłem nowych pomysłów i inspiracji. Niektóre Wodniki mogą liczyć na ciekawe wiadomości od dalekich krewnych zza granicy lub nawet zaskakujące wiadomości, które dotyczą darowizny lub spadku. W takim przypadku zainteresuj się sama wszystkimi urzędowymi sprawami i zadbaj o porządek w dokumentach.

Unikaj tylko rozmów o uczuciach i romansach, które szokują lub interesują wszystkich znajomych. Ktoś poczuje się zaskoczony twoimi krytycznymi uwagami, a nawet może trochę się obrazić. Nie pomagaj ludziom nieproszony i nie pośrednicz w sporach.
Miesiąc sprzyja też większym zakupom. Być może zapragniesz wreszcie wymienić stare meble lub zajmiesz się planami modernizacji domu. Nie spiesz się jednak i bądź rozsądny w wydatkach! W razie wątpliwości pomogą ci rodzice lub inni starsi krewni.


SAMOPOCZUCIE
Kwinkunks Słońca i kwadratura Marsa sprawią, że możesz być nerwowy i częściej niż zwykle narzekać na swoje zdrowie. Radą na kłopoty jest w tym miesiącu więcej sportu, ruchu na świeżym powietrzu i odpoczynek na świeżym powietrzu. Jeśli tylko poczujesz, że masz wszystkiego dosyć, to bez wahania wybierz się na dodatkowy urlop.

MIŁOŚĆ
W uczuciach zapowiada się spokojny miesiąc, ale po pierwszym tygodniu września możesz stać się trochę zazdrosny. Jeśli rywalizujesz z kimś o względy wyjątkowej osoby, to masz teraz szansę pokonać konkurencję! Mars przebywa w kwadraturze do twojego znaku zodiaku i z tego powodu będziesz bardziej niż zwykle zwracać na siebie uwagę otoczenia. Przez byle uśmiech lub niewinny sms możesz nawet stać się obiektem plotek. Unikaj więc zazdrosnych osób, ale ciesz się powodzeniem.

Samotne Wodniki
zwrócą uwagę na kogoś, z kim pracują lub często spotykają się w urzędzie. Przy okazji różnych oficjalnych spotkań możesz poznać kogoś, kto zagości dłużej w twoim sercu. Bądź jednak ostrożny i taktowny, a przede wszystkim dowiedz się wszystkiego o tej osobie! Nie inwestuj swoich uczuć w związek z kimś, kto nie uregulował swoich spraw osobistych lub ma złą opinie wśród twoich znajomych.

Wodniki w stałych związkach zajmą się omawianiem wspólnych inwestycji i daleko im będzie do ideału romantycznego kochanka. W pierwszej połowie września w waszym miłosnym życiu zapanuje więcej luzu i spokoju. Będzie to doskonały czas, aby wyjechać gdzieś tylko we dwoje.

PRACA I FINANSE

Aspekty planet nie sprzyjają w tym miesiącu ryzykownym przedsięwzięciom. Kwinkunks Słońca może źle wpływać na twoje samopoczucie. Nawet bez powodu staniesz się teraz nerwowy i będziesz wszystkich poganiać. Unikaj osób, których nie lubisz, bo nie będziesz wyrozumiały wobec cudzych błędów. Miesiąc sprzyja za to zdobywaniu dodatkowych pieniędzy oraz odzyskiwaniu tego, co ci się należy.

Nie daj się jednak zwyczajnie ponieść takiemu nastrojowi, nie ulegaj nerwom! Dodatkowo nękać cię będzie kwadratura Marsa, co sprzyja konfliktom i nieporozumieniom. Lepiej z oddali obserwować zawodowe sprawy, niż pokłócić się z szefem o byle drobiazgi.
We wrześniu sprzyja ci szczęście w tych zawodowych sprawach, które wymagają częstych podróży i zdobywania ciekawych informacji. Uda ci się wtedy przeforsować swoje pomysły, a nawet zwyciężyć w sporze z kimś, kto zazdrości ci sukcesów.

Poszukujący lepszej pracy mogą liczyć na ciekawe propozycje, ale trudno będzie im zdecydować się na najlepszą z nich. Po 2.09 szczęście bardziej wam sprzyja. Być może dzięki pomocy kogoś z przyjaciół uda się wam znaleźć pracę w dobrej, zagranicznej firmie.

Wodniki, które się uczą, założą czarny strój na znak żałoby po wakacjach i będą obnosić się ze swoją rozpaczą. Nie pomoże wam to uniknąć szkolnych obowiązków. Dopiero po 9.09 zajęcia wydadzą się wam bardziej interesujące. Możecie też mieć problemy z koncentracją lub odróżnieniem ważnych spraw od tego, co nie jest wcale istotne.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer