Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wadze od 22.9.2021 do 22.10.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Poprawa nastroju

Czekają cię dobre dni. Będziesz energiczny i w świetnej formie, a od 7.10 Wenus przyniesie ci więcej szczęścia w miłości. Wykorzystaj okazję do zawarcia nowych znajomości, odwiedzaj przyjaciół i korzystaj z uroków jesieni.

MIŁOŚĆ
Zapragniesz romantycznych spotkań, tajemniczych schadzek i spacerów przy świetle Księżyca. Staniesz się bardziej niż do tej pory wyrozumiały i wybaczysz ludziom wszystkie stare przewinienia. To dobry czas, aby zapomnieć o niepotrzebnych kłótniach. Samotne Wodniki będą w doskonałej formie. Nie zabraknie wam okazji do nowych znajomości i flirtów. Unikaj jednak plotek, nie pośrednicz w cudzych sprawach i nie umawiaj się z osobami, które mają złą reputację. Wodnikom w stałych związkach uda się zakończyć rodzinny konflikt lub spór, który spędzał wszystkim sen z powiek. Wszystko ułoży się zgodnie z twoimi planami, a planety sprzyjają zdrowiu i szczęściu twoich bliskich.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nadchodzi czas sprawdzenia swoich sił jako niezależna i pomysłowa osoba. Chętnie zaangażujesz się w ryzykowne i zupełnie nowe przedsięwzięcia. Zapragniesz ambitnych wyzwań i silniejszych niż zwykle emocji. Pokonaj tylko swoją nieśmiałość. Masz wiele ukrytych talentów, którymi możesz się pochwalić przed znajomymi. Od 7.10 Wenus sprzyja imprezom i zabawie, ale będziesz uciekać od nudnych ludzi. Na przekór poważnym krewnym będziesz śmiać się, cieszyć się życiem i nawiązywać nowe znajomości. Nie przejmuj się tylko komentarzami zazdrosnych osób, bo niepotrzebnie popsujesz sobie dobry humor. Refleks i doskonała intuicja będą twoimi sprzymierzeńcami. Postaraj się tylko jak najprościej tłumaczyć innym ludziom, czego od nich oczekujesz.

PRACA I PIENIĄDZE
Rozejrzyj się dookoła i wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń. Dzięki rozsądnym argumentom i sile charakteru zdołasz zapobiec kłopotom, które mogłyby cię czekać w przyszłości. Masz teraz szansę odkryć w sobie nowe pokłady sil i talentów, które pomogą ci w zdobywaniu wpływów i pieniędzy. Twoje pomysły okażą się skuteczne, pozwolą wszystkim zaoszczędzić czas i materiały. We wrześniu nie obiecuj niczego bez poważnego zastanowienia, a ważne dokumenty i umowy schowaj przed wścibskimi osobami.Najlepsze dni dla kariery czekają cię od 7.10, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Może znajdziesz ciekawsze propozycje zawodowe albo zapiszesz się w końcu kurs, który poszerzy twoje kwalifikacje. Nie wstydź się zapytać o podwyżkę lub chociaż premię, bo także Jowisz w twoim znaku sprzyja zyskom materialnym. Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą miesiąc pełen zamieszania. Możesz otrzymać kilka propozycji i trudno ci będzie zdecydować się na tą właściwą. Pomoże ci pewna wpływowa i doświadczona osoba. Wodniki, które się uczą lub studiują będą chciały jak najszybciej uporać się z zaległościami. Nie wpadaj w panikę i nie słuchaj przerażających plotek, bo będziesz mógł liczyć na przychylność profesorów i nauczycieli.

ZDROWIE
Zastanów się, co ostatnio ci się udaje, a co wychodzi najgorzej. Może ma na to wpływ dieta, długość snu lub ilość ruchu? Czas wreszcie zmienić przyzwyczajenia, które już nie wychodzą ci na zdrowie. W tym miesiącu planety sprzyjają zdrowej diecie i uprawianiu sportu. Nie pozwól tylko, żeby krewni i dalsza rodzina wtrącali się w twoje prywatne sprawy. Pomijaj milczeniem wścibskie pytania krewnych i sąsiadów, bo nie wszyscy muszą być wyczerpująco poinformowani o twoim zdrowiu i stylu życia. W październiku wygospodaruj dla siebie choć jeden całkowicie wolny dzień i spędź go tak , jak zawsze marzyłeś – spacerując po lesie, oglądając filmy lub czytając ulubione książki. To na pewno poprawi ci humor i doda energii na coraz dłuższe jesienne wieczory.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce w trygonie sprawi, że będziesz bardzo uczuciowy. Możliwe są dobre wiadomości od przyjaciół lub krewnych, których dawno nie widziałeś. Samotne Wodniki będą miały powodzenie w miłości, dobry czas na nowe znajomości.

URODZENI 1.02 – 10.02

Wenus w kwadraturze radzi ci, żebyś pilnował swoich spraw. Nie odrzucaj zaproszeń na ważne spotkania. Uważaj na plotki, bo niesprawdzona wiadomość może spowodować zamieszanie.

URODZENI 11.02 – 18.02
Jowisz w koniunkcji pomoże działać, ale nic na siłę lub wbrew intuicji. Bądź bardziej opanowany i wyrozumiały dla innych ludzi, a jeszcze więcej skorzystasz. Nadmiar energii wyładuj podczas porządków, to dobry miesiąc na wyganianie starych energii.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer