Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wodniku od 20.1.2019 do 18.2.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ważne sprawy

Poczujesz przypływ optymizmu. Trudne sprawy szybko się wyjaśnią, a ludzie będą dla ciebie o wiele bardziej uprzejmi. Nadchodzą nowe, lepsze dni, bo Słońce przemierza twój znak zodiaku! Chwytaj korzystne okazje i nie oglądaj się za siebie. Będziesz pomysłowy i energiczny, nabierzesz wielkiej ochoty na wyjazdy i zmiany. Sekstyl Jowisza sprawi, że w twoim otoczeniu pojawi się więcej życzliwych ludzi, a także ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu. 4-5.02 ważny czas za sprawą nowiu Księżyca w twoim znaku. Podejmuj mądre decyzje, medytuj i ładuj się pozytywną energią.

MIŁOŚĆ
Mars i Wenus bardzo sprzyjają miłosnym podbojom. Będziesz się podobać, ale sam także staniesz się wrażliwy na uroki płci przeciwnej. Zainteresujesz się kimś, kto przesyła ci uśmiechy i komplementy. Odrobina flirtu dobrze ci zrobi, ale lepiej nie drażnić stałego partnera, tylko skupić się na związku. Udadzą się podróże, łatwiej będzie podjąć wspólne decyzje. Zamiast martwić się o humory krewnych, skoncentruj się na potrzebach partnera.

Samotne Wodniki będą w doskonałej formie. Jeśli narzekałeś, że nie masz z kim iść do kina lub na spacer, to teraz los się odmieni. Wodniki z I i II dekady znaku będą się wyjątkowo podobać. Nie trać okazji, a jeśli nic się nie dzieje, to załóż konto w nowym serwisie randkowym.

RODZINA I PRZYJACIELE

Styczeń w sprawach domowych może być napięty i nerwowy, ale potem przygotuj się na niespodzianki. Kilka nowych plotek wstrząśnie znajomymi. Przygotuj się na to, że będziesz komuś doradzać i pomagać. Mars w sekstylu do twojego znaku będzie wyciągać cię z domu na zimowe spacery i wycieczki. Warto się ruszyć, będzie wesoło i bez trudnych tematów. Słońce w koniunkcji do twojego znaku będzie namawiać cię do zmiany wystroju domu. Możesz teraz wszystko sobie zaplanować. Szukaj dobrych inspiracji w pismach o wnętrzach, bo będziesz miał dobry gust i szczęście do zakupów.

PRACA I FINANSE
Postaraj się uporządkować ważne dla ciebie zadania, a potem szukaj okazji do wykazania się swoimi umiejętnościami. Mimo dobrej passy nie zostawiaj spraw na ostatnią chwilę, bo mogą wyjść na jaw drobne zaległości i nie uda ci się w piątki wychodzić przed czasem. Masz teraz dobre dni, aby zapisywać się na szkolenia lub zaczynać kurs obcego języka. Od 24.01 Merkury w twoim znaku pomoże ci znaleźć lepszą prace lub zdobyć nowe zlecenia. Sekstyl Jowisza wciąż sprzyja poprawie sytuacji finansowej i sukcesom zawodowym.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, ale zadbaj o żołądek. W tym miesiącu unikaj gazowanych napojów i hot dogów z brudnych budek. Możesz być mniej odporny na zatrucia, dlatego nie dopuść do tego, aby z dala od domu chwycił cię wielki głód. Na takie okazje noś ze sobą orzechy lub batonika.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer