Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Raku od 21.6.2016 do 21.7.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Postaw na nowe pomysły!

Planety ci sprzyjają, choć możesz czuć się trochę nerwowy i niespokojny. Powodem takiego nastroju może być brak przygód i potrzeba zmiany chociaż części twoich starych przyzwyczajeń. Znajdź ujście dla rozpierającej cię energii, uprawiaj sport i poświęć się wreszcie swojemu hobby.

Miłość
Wenus wróży ci możliwość miłosnych niespodzianek, a nawet nieporozumień. Stare sprawy i zagadkowe zachowania zawładną twoją wyobraźnią. Nie ulegaj zbyt łatwo swojej imaginacji, bo możesz dopatrzyć się czegoś, co wcale nie miało miejsca! Samotne Wodniki powinny być ostrożne!  Bądź uprzejmy, ale ostrożny i nie ufaj zaskakującym wyznaniom! Odważ się jednak wyjść poza swoje zwykłe towarzystwo i środowisko, a nie będziesz żałować tej sympatycznej znajomości. Od 12.07 Wenus w opozycji do twojego znaku da ci więcej szans na spotkanie wyjątkowej osoby. Wspaniale uda się urlop u boku ukochanej osoby. Zaskocz partnera nową atrakcją lub namów go na nowe wspólne hobby.

Rodzina i przyjaciele

Miesiąc najbardziej sprzyja towarzyskiej aktywności. Chętnie przyjmiesz przyjaciół, którzy są w podróży i oprowadzisz ich po miejscowych atrakcjach. Szczególnie w drugiej połowie lipca twoje pomysły na spędzenie wolnego czasu spodobają się domownikom. Czas sprzyjać też będzie rodzinnym spotkaniom i wyjazdom. Krewni, z którymi spierałeś się przy byle okazji, teraz okażą się życzliwymi i pomocnymi osobami.

Kariera i pieniądze

Chociaż rozpierać cię będzie energia i wola zrobienia czegoś wyjątkowego, to w sprawach kariery zapowiada się spokojniejszy miesiąc. Urlopy i wakacyjne rozluźnienie zawodowych obyczajów sprawią, że nie wszystko uda ci się teraz załatwić. Może zabraknąć współpracowników lub ktoś wyjedzie na urlop i każe ci czekać na swój powrót i finał pewnej ważnej sprawy. Sprawy zawodowe będą biec swoim zwykłym torem, a ty w końcu poczujesz się znudzony i zmęczony codziennymi obowiązkami. Znajdź sobie sam ciekawe zajęcia, wykaż się inicjatywą, zapisz na kursy lub szkolenia. Czas w wyjątkowy sposób sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności. Niektóre z nich już niedługo okażą się rewolucyjne dla twojej kariery lub pozwolą ci ubiegać się o lepsze stanowisko. Merkury, który od 14.07 będzie przebywać w opozycji do twojego znaku, pomoże ci wyjść z trudnej zawodowej sytuacji.

Możesz liczyć na ciekawe propozycje i wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy.  Korzystny wpływ planety Wenus od 12.07 związany będzie przede wszystkim z poprawą twojej sytuacji finansowej. Nie wydawaj jednak od razu całej pensji lub oszczędności na wakacyjny wyjazd. Dodatkowe zlecenie może uratować twój budżet na ten miesiąc.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Najchętniej wybierzesz się w podróż, a trudne sprawy przekażesz komuś innemu. Masz wreszcie szansę porządnie odpocząć i dobrze się bawić, a także zdobyć zupełnie nowych przyjaciół. Ciesz się wakacyjnym wypoczynkiem.

URODZENI 1.02 – 10.02
Czeka cię ważny miesiąc. Będziesz zastanawiać się nad powodami ważnych decyzji, jakie podejmować będą twoi przyjaciele. Nie pośrednicz w ich sporach i małżeńskich kłótniach, bo tylko na tym ucierpisz.

URODZENI 11.02 – 18.02
Możesz liczyć na swoje znajomości. Przyjaciele nie zapomną o tobie i chętnie podzielą się z tobą swoim zawodowym doświadczeniem. Bądź tylko uprzejmy i nie narzekaj, a sprawy ułożą się po twojej myśli.

Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer