Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wadze od 23.9.2018 do 21.10.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Uwierz w swoje szczęście

Słońce i Merkury zapewnią ci więcej szczęścia. Będziesz energiczny, pomysłowy i w lepszym niż zwykle humorze. Nie przegapisz żadnego ciekawego spotkania, a koniunkcja Marsa obiecuje, że nowe flirty będą bardzo kuszące.

MIŁOŚĆ
Wenus sprawi, że staniesz się romantyczny, ale też bardziej podatny na prośby ukochanej osoby. Nie przesadzaj z uprzejmościami, zwłaszcza jeśli razem pracujecie lub się uczycie. Jeśli zaczniesz za kogoś pisać biznes plan, to randka zamieni się w biznesowe spotkanie. W weekendy znajdziecie dla siebie więcej czasu, wróci namiętność. Znajomi lub krewni, którzy we wszystko się wtrącają, zajmą się swoimi sprawami i od razu zrobi się spokojniej. Wolny czas chętnie przeznaczysz na randkę lub wyjście do kina.

Samotne Wodniki będą miały zbyt dużo pokus i ochoty na randki, co może odbić się negatywnie na ich pracy czy nauce. Pamiętajcie, że jakość jest lepsza nić ilość i lepiej skupić się na jednej relacji.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że w domu zapanuje więcej miłości i spokoju. Ktoś wreszcie przestanie narzekać i będzie cię chwalił, zamiast się czepiać. Dzięki Merkuremu dadzą się zakupy. Nowe meble lub sprzęt AGD sprawią, że wszyscy będą w dobrych humorach. W weekendy warto odezwać się do krewnych z innego miasta lub zagranicy. Ich spostrzeżenia na temat twojej sytuacji okażą się bardzo cenne, warto będzie umówić się na spotkanie.

PRACA I PIENIĄDZE
Koniec nudy! Otrzymasz nowe zadanie i z entuzjazmem podejdziesz do obowiązków. Merkury i  Wenus dobrze wróżą projektom, które zależą od czyjegoś uznania. Szef będzie przychylny, a urzędnicy lub profesorowie machną ręką na drobne błędy. Kwadratura  Jowisza sprzyja zawieraniu zgody z kimś, kto dotychczas ci przeszkadzał. Współpraca o wiele bardziej się opłaci, niż podejrzliwe patrzenie sobie na ręce. Wodniki, które się uczą poczują przypływ twórczej energii. Zaskoczysz nauczycieli, którzy nie spodziewali się po tobie takiej kreatywności. Planuj szczegółowo wydatki, bo brak dyscypliny i spełnianie każdej zachcianki może spowodować debet na koncie.

ZDROWIE
Warto wybrać się na fitness lub samemu poćwiczyć w domu, bo Mars w twoim znaku sprzyja pracy nad kondycją. Podczas spacerów noś szalik, bo w tym tygodniu możesz być wrażliwszy, a to grozi przeziębieniem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Merkury sprzyja okazjom do zabłyśnięcia w pracy lub w szkole. Warto się starać, bo ważne osoby teraz będą ci bardzo przychylne.

URODZENI 1.02 – 10.02
Wenus przyniesie ci sympatyczne spotkania, imprezy i zapewni wsparcie otoczenia. Jesteś teraz lubiany, a ludzie chętnie spełnią twoje prośby.

URODZENI 11.02 – 18.02
Słońce radzi przestrzegać przepisów i regulaminów. Za kierownica zwolnij, bo możesz zostać sfotografowany przez radar, jeśli nie będziesz uważał.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer