Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wodniku od 20.1.2018 do 18.2.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ty teraz rządzisz

Słońce, Wenus i Merkury w twoim znaku zodiaku dodadzą ci sił i pomoże szybko zrealizować ambitne plany. Warto zastanowić się nad swoją karierą i pragnieniami. Podjęte decyzje będą ważne i w przyszłości przyniosą ci zysk. Nie obawiaj się odpowiedzialności. Użyj swojego autorytetu, aby rozwiązać trudną zawodową lub urzędową sprawę. Los pewnej osoby zależy od twojej pomocy i zdecydowania.

MIŁOŚĆ I RODZINA
Samotni znajdą nowych znajomych i z zapałem będą flirtować, ale o stałych związkach nie będą chciały nawet myśleć. Wenus do 11.02 sprzyja niebanalnym romansom, ale czas pokaże, czy coś poważnego z tego będzie. W weekendy nadrabiaj zaległości w spaniu i leniuchowaniu. Porządki, rachunki i wielkie zakupy mogą być ponad twoje siły.

W lutym będziesz wiódł wygodne i spokojne życie, ale to wcale nie znaczy, że będzie smutno lub nudno. Planety sprzyjają nauce, wyciąganiu wniosków z cudzych doświadczeń oraz zmianie różnych schematów. Testuj siłę umysłu, ćwicz jogę i zdobywaj wiadomości z niezwykłych dziedzin. W miłości oczekuj dobrych wiadomości.

PRACA I PIENIĄDZE
Miesiąc sprzyja mądrym decyzjom zawodowym. Sprawdź, czy przypadkiem nie pracujesz za kogoś, kto się obija i przez większość dnia w pracy sobie beztrosko leniuchuje. Uran podrzuci ci kilka bardzo dobrych pomysłów jak samemu szybko wykorzystać najlepsze okoliczności. Kwadratura Jowisza sprzyja inwestowaniu w siebie i w nowe umiejętności. Szukaj ciekawych książek i nowych zainteresowań.

Od 31.01 Merkury w twoim znaku zapowiada więcej ważnych spotkań, rozmów z urzędnikami lub prawnikami. Będziesz się teraz zastanawiał, jak wykorzystać różne przepisy lub regulaminy tak, aby odnieść z tego większą niż inni korzyść. Bądź dociekliwy, ale też uprzejmy dla innych ludzi, bo dzięki temu dowiesz się więcej. Aby odnieść sukces pytaj, ale nie rozkazuj. Unikaj podejmowania ważnych decyzji podczas nowiu Księżyca i zaćmienia Słońca 14-15.02, szczególnie jeśli masz wątpliwości.

ZDROWIE
Miesiąc sprzyjać będzie regeneracji sił, wprowadzaniu zdrowszej diety, ćwiczeniom i dbaniu o formę. Mars od 26.01 pomoże ci zabrać się za siebie. Unikaj słodyczy i wykreśl ze swojej diety mączne potrawy, a od razu poczujesz się lepiej. Już teraz zacznij dbać o sylwetkę, żeby wiosną mieć się czym pochwalić.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Wyrusz na duże zakupy, odnów garderobę i zaopatrzysz się w modne dodatki. Zabłyśniesz na tle otoczenia i będziesz miał bardzo dobry humor. W pracy odważnie negocjuj umowy i omawiaj zadania, jakie masz do wykonania. Ktoś ważny chętnie ci pomoże!

URODZENI 1.02 – 10.02
Twoje ambitne pomysły spotkają się z uznaniem, a szef stanie się o wiele bardziej wyrozumiały. Nie odkładaj ważnych spraw na później, bo teraz możesz awansować lub wywalczyć coś, na czym ci zależy. Miesiąc bardzo sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości oraz załatwianiu spraw urzędowych.

URODZENI 11.02 – 18.02
Szczęście ci sprzyja, a wpływ Wenus sprawi, że będziesz energiczny i wesoły. Warto omawiać zawodowe plany z kimś, kto jest specjalistą w tej dziedzinie.  Weekendy sprzyjają rozrywce. Wybierz się z przyjaciółmi do kina lub odpocznij w swoim ulubionym miejscu.

Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer