Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wadze od 22.9.2017 do 22.10.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystaj z życia

Słońce w trygonie do twojego znaku obudzi twoją ciekawość i przyniesie ci zaproszenia na ciekawe spotkania. Bywaj wśród ludzi i nawiązuj nowe znajomości. Trygony Merkurego i Jowisza postawią na twojej drodze ciekawe osoby i zachęcą do rozwijania nowych zainteresowań. Postanowisz żyć lepiej i mieszkać ładniej. Zajmij się upiększaniem wnętrz, zrób zakupy. Także w miłości szczęście ci bardzo sprzyja.

MIŁOŚĆ
Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz wyrozumiały i serdeczny. Spędzaj z partnerem więcej czasu, szukaj nowych tematów do rozmowy. Czeka was ożywienie uczuć i emocji, a trygon Merkurego do twojego znaku od 30.09 pomoże zakończyć spory. Nie mieszaj tylko do tego krewnych i znajomych. Czyjeś opinie na temat twojego związku mogą cię zdenerwować, ale do 10.10 dzięki wpływowi Jowisza możecie podjąć próbę załagodzenia sporu i pogodzenia się z bliską waszemu sercu osobą.

Samotne Wodniki będą wesołe, ale sytuacja z nowymi znajomościami będzie rozwijać się powoli. Niektórzy wielbiciele potrzebują więcej czasu, bo są zwyczajnie nieśmiali. Od 14.10 Wenus w trygonie zapewni ci nowe miłosne atrakcje i okazję do spotkania interesującej osoby.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w trygonie do twojego znaku bardzo sprzyja naprawie relacji z krewnymi. Możesz jednak mieć wrażenie, że to ty wszystko dla innych robisz, a oni tego wcale nie szanują. Osób, które i tak wiedzą wszystko lepiej, ani nie zmienisz, ani nie przekonasz do swoich pomysłów. Może więc lepiej skupić się na własnych sprawach? Kiedy zmienisz strategię okaże się, że jednak byłeś dobry i miałeś rację. Za to w sprawach towarzyskich wielkie ożywienie. Merkury w trygonie do twojego znaku od 30.09 sprzyja poznawaniu nowych znajomych i odkrywaniu ciekawego hobby.

PRACA I PIENIĄDZE
Twoje nowe pomysły okażą się dochodowe, a Merkury i Jowisz sprzyjają ambitnym dokonaniom. Możesz liczyć na poparcie osób wyżej postawionych, nie zabraknie ci też dobrych pomysłów. Nie przejmuj się tylko szczegółami i czyimś marudzeniem, bo możesz w ten sposób stracić z oczu całość przedsięwzięcia. Samodzielność bardziej ci się teraz opłaci. Nie też mieszaj spraw towarzyskich z zawodowymi, bo w tym miesiącu może to spowodować zamieszanie. Lepiej też nie chwalić zarobkami i wydatkami, bo ktoś zazdrosny wyciągnie z tego wniosek, że można ci coś zabrać. Saturn w sekstylu do twojego znaku radzi być ostrożnym! Od 14.10 masz szczęście do wygranych i lepszą passę do pieniędzy.

ZDROWIE
Nic nie będzie ci dolegać, a Wenus w od 14.10 sprzyja dbaniu o piękny uśmiech. Znajdź czas i pieniądze i idź na przegląd do dentysty. Jeśli się tego panicznie boisz, to teraz przełamiesz uprzedzenia.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce poprawi ci humor. Z nadejściem jesieni postanowisz bardziej o siebie zadbać. Ćwicz, idź do kosmetyczki i fryzjera, a wszystkich zachwycisz.

URODZENI 1.02 – 10.02
Wenus radzi zadbać o pieniądze. Możesz mieć więcej wydatków i trzeba będzie zaplanować, co jest najbardziej potrzebne. Bądź rozsądny i szukaj okazji.

URODZENI 11.02 – 18.02
Jowisz sprzyja nauce i ciekawym dyskusjom. Zdobędziesz ważne informacje, a nawet odkryjesz zupełnie nowe hobby. Nie żałuj czasu na dobre lektury.
Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer