Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Baranie od 20.3.2015 do 19.4.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dużo towarzyskich atrakcji

W tym miesiącu do szczęścia nie będziesz potrzebowała zbyt wiele, a dobry nastrój cię nie opuści. Wpływ planet pomoże ci szybko uporać się z kłopotami. Zapowiada się też więcej niż zwykle towarzyskich atrakcji. Wybierz się wreszcie w podróż lub zadzwoń do starych znajomych!

Główne wydarzenia
Zapowiada się więcej atrakcji i tematów do ciekawych rozmów. Wszystko co nowe, niezbadane i świeże już wkrótce przyniesie ci szczęście. Nie żałuj więc czasu na przyjemności, baw się i korzystaj z uroków życia. Postaraj się też więcej bywać w towarzystwie i zawieraj nowe znajomości. Właśnie teraz masz szansę poznać ludzi, którzy chętnie pomogą ci w trudnych życiowych sprawach. Wiosna sprzyja też podróżom, choćby tylko weekendowym. Nie przejmuj się więc zbytnio wielkanocnymi porządkami i znajdź trochę czasu tylko dla siebie. W tym miesiącu nasz szansę odkryć niezwykłe hobby, które będzie cię fascynować przez resztę roku!

Samopoczucie
Słońce, Mars (d 30.03), Uran i Merkury (od 31.03) znajdują się w korzystnych sekstylach do twojego znaku. Poczujesz się zdrowszy, a twoja kondycja nie będzie przysparzać ci problemów. Twoja uwaga skupi się na dyskusjach i imprezach.  Wybieraj więc takie dziedziny sportu, które można uprawiać wspólnie z przyjaciółmi, a potem przysiąść na plotki w parku czy kawiarni. Zadbaj o swoją wygodę i nie przesadzaj z ilością wielkanocnych przysmaków, jakie zamierzasz zjeść podczas rodzinnych wizyt. Wielkanocne wyjazdy będą udane, ale zapewnij sobie na nich więcej luzu i swobody.

Miłość
Sprzyjać ci będzie niezwykłe szczęście w miłości. Staniesz się bardziej romantyczny i pozwolisz, aby ktoś przystojny i inteligentny zawrócił ci w głowie. Nie mieszaj jednak miłości ze sprawami zawodowymi lub nauką! Jeśli twój wybranek czy wybranka odciąga twoją uwagę od tego, co naprawdę ważne, to lepiej poszukaj innego partnera. Saturn w sekstylu doradza dyscyplinę w życiu zawodowym i uczuciowym.

Samotne Wodniki będą w doskonałym nastroju. Szczęście sprzyja nowym znajomościom. Niektóre z nich będą obiecujące, ale nie jest to jeszcze czas na wielkie decyzje. Przez cały miesiąc będziesz wolał bawić się i flirtować, niż troszczyć się tylko o jedną osobę. Dopiero w kwietniu łatwiej ci będzie określić, czego na prawdę potrzebujesz w miłości. Od 11.04 wielka szansa na nowy związek, kiedy Wenus ustawi się w trygonie do twojego znaku.

Wodniki w stałych związkach
powinny zadbać o swoją urodę. Wiosna i Wenus to dobre połączenie. Wybierz się na zakupy i zaskocz kogoś odmienionym  wyglądem. Nie daj się tylko zdenerwować podczas wielkanocnych przygotowań, bo pewna propozycja wyjazdu lub wizyty u krewnych może ci się wcale nie spodobać. Po Wielkanocy czekają cię spokojniejsze dni, które sprzyjają miłym chwilom tylko we dwoje.

Kariera
Najlepsze dni, aby załatwiać ważne zawodowe sprawy, to ostatnie dni marca i pierwszy tydzień kwietnia. Staniesz się przedsiębiorczy i bardzo pomysłowy. Zwyczajne obowiązki będą cię jednak nudzić. Być może właśnie z tego powodu wpadniesz na pomysł, który bardzo usprawni pracę i wszystkim się przyda. Pełnia Księżyca 3-5.04 przyspieszy podjęcie pewnej ważnej, ale trudnej dla ciebie decyzji. Wykorzystaj sprzyjający wpływ planet, aby zdobyć nowe wiadomości lub umiejętności. Staniesz się bardzo dociekliwy i z łatwością zapamiętasz najtrudniejsze informacje. Jeśli planowałeś zapisać się na dodatkowy kurs lub szkolenie, to nie powinnaś dłużej zwlekać. Zdobędziesz umiejętności, które przydadzą się w karierze i poznasz bardzo interesujące osoby. Zainteresuj się sprawami swoich oszczędności i pieniędzy. Być może czas  delikatnie przypomnieć szefowi o obiecanej podwyżce? Trygon Wenus od 11.04 sprzyjać będą zdobywaniu dodatkowych funduszy, którymi podreperujesz swój budżet. Pod koniec miesiąca bądź jednak ostrożny. Kwadratura Marsa wróży zawodowe zamieszanie. Będą to dobre dni, aby wycofać się ze złych decyzji, a przede wszystkim pozbyć się męczących cię zaległości.

Poszukujący lepszej pracy
wykorzystają w tym miesiącu posiadane znajomości i kontakty. Będziecie działać szybko, a pewności siebie tym razem wam nie zabraknie. Sprzyja wam szczęście w firmach, które zajmują się handlem, mediami, turystyką. Być może okaże się, że wasze hobby lub zdolności, do których nie przywiązywaliście większej wagi, teraz okażą się ukrytym atutem. Warto ubiegać się  nawet o takie posady, które są nieco powyżej waszych wyuczonych kwalifikacji.
Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer