Horoskop dla Wodnika na Słońce w Byku od 20.4.2019 do 20.5.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź odpowiedzialny

Czeka cię więcej ważnych zadań, a nawet obowiązków. Pomożesz znajomym wyplątać się z kłopotów, a w pracy uratujesz kilka beznadziejnych sytuacji. Pod koniec miesiąca wszyscy będą ci za to dziękować.

MIŁOŚĆ
Nie grożą ci burze i miłosne wstrząsy, ale Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że staniesz się zazdrosny o uczucia, uwagę i poświęcany ci czas. Nie puścisz tak łatwo partnera na mecz czy grilla z kumplami. Będzie musiał obiecać ci coś w zamian! Nie wpędzaj się sam w zły humor, afirmuj zgodę i pielęgnuj miłość. Wiele uda się naprawić i ustalić tak, aby to tobie było wygodnie.

Samotne Wodniki będą ostrożne i nie dadzą się poderwać byle komu. Trygon Marsa nadal sprzyja nowym znajomościom zawartym podczas uprawiania sportu. Do 15.05 trygon Wenus da ci powodzenie w miłości i dużo nowych znajomych.

RODZINA I PRZYJACIELE

Wiele wspólnych spraw zależeć będzie tylko od ciebie i ktoś ciągle będzie czegoś chciał. Okaże się, że masz doświadczenie, wiedzę i znajomości. Pomagaj, ale nie bierz na siebie więcej, niż możesz udźwignąć. Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprzyja składaniu obietnic, których spełnienie może cię kosztować wiele wysiłku. Maj to dobry czas, aby poważnie rozmawiać z rodzicami i starszymi krewnymi. Wtedy odwiedzaj urzędy i walcz o swoje, także w administracji.

PRACA I PIENIĄDZE
W pracy czeka cię więcej ważnych zadań. Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprzyja porządkom, rachunkom i planowaniu zawodowej przyszłości. Na naradach i spotkaniach pilnuj swojego terytorium, zamiast ze wszystkimi dyskutować. Ucz się na błędach, jakie popełnili inni ludzie i bacznie obserwuj, co się dzieje w firmie. Jeśli szukasz lepszej posady, to w tym miesiącu warto popytać znajomych, bo może ktoś coś wie o dobrej posadzie. Do 6.05 wysyłaj ważne maile i umawiaj się na spotkania o pracę.Możesz mieć dodatkowe wydatki, warto więc dobrze zaplanować budżet na ten miesiąc.

ZDROWIE
Zdrowie będzie ci dopisywać, ale nie oszczędzaj na kosmetykach czy fryzjerze. Od tego jak wyglądasz, zależy twój dobry humor. Zadbaj o ręce i stopy, nawilżaj skórę. Wenus  sprzyja też zabiegom u kosmetyczki.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce radzi unikać konfliktów. Dyskusja z pewną nieprzyjemną osobą może podnieść ci ciśnienie. Trzymaj nerwy na wodzy.

URODZENI 1.02 – 10.02
Merkury pomaga ci w sprawach zawodowych, dlatego nie zwalniaj tempa i nie zmieniaj kursu. Pamiętaj, że lepszy wróbel w garści, niż jaskółka na dachu.

URODZENI 11.02 – 18.02
Wenus radzi unikać zwierzeń. Ktoś znudzony własnym życiem może nagle zainteresować się twoimi sprawami i zacznie wygłaszać ci kazania. Na niedyskretne pytania lepiej wcale nie odpowiadać.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer