Horoskop dla Wodnika na Słońce w Strzelcu od 22.11.2022 do 20.12.2022

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Korzystaj z okazji

Słońce w sekstylu do twojego znaku przyniesie ci powodzenie w miłości, pomoże łatwo uporać się z trudnymi sprawami. Korzystaj z nadarzających się okazji. Przypomnij sobie o różnych ważnych sprawach. Przy okazji omawiania nowych planów wyjaśni się pewne nieporozumienie lub tajemnica. Wiadomość od miłej osoby poprawi ci humor.

MIŁOŚĆ

Czeka cię sporo towarzyskich atrakcji, spotkań i bankietów. Możesz nie mieć zbyt wiele czasu na randki, a partner będzie zazdrosny. Dlatego pamiętaj o kimś, na kim ci zależy  i wyślij chociaż smsa. W weekendy możesz spodziewać się trochę zamieszania, ktoś zacznie się wpraszać, a wy będziecie chcieli wreszcie pobyć trochę sami. Powiedź znajomym, że masz inne plany, ale nie rezygnuj z randki lub kina.
 
Samotne Wodniki w listopadzie będą miały okazję poznać kogoś niezwykłego, ale będą się raczej przyjaźnić, niż flirtować. Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja odkrywaniu wspólnych zainteresowań i hobby, a także zadba o to, aby było wesoło.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Krewni i przyjaciele będą cię inspirować do nowych pomysłów na urządzenie mieszkania.  Zrobisz przemeblowanie, przetestujesz nowe przepisy na ciasta lub przetwory. Znajdź ujście dla rozpierającej cię energii, ale nie przemęczaj się. Lepiej mieć czas dla gości i na zabawę, niż męczyć się z malowaniem ścian. Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja też wyjazdom i zawieraniu nowych znajomości. Będzie o czym rozmawiać, a atmosfera stanie się wyjątkowo wesoła i serdeczna.
 
PRACA I PIENIĄDZE
W pracy bądź cierpliwy, bo przez koniunkcję Saturna różne ważne sprawy mogą się trochę opóźniać. Skup się na porządkach i zwyczajnych obowiązkach, bo jeszcze w listopadzie pojawią się nowe okazje. Merkury pomoże ci w nawiązywaniu współpracy z różnymi ważnymi i wpływowymi osobami. Bywaj na ważnych spotkaniach i pilnie słuchaj, o czym się szepcze na korytarzu czy podczas przerwy na lunch. W grudniu uda ci się zakończyć różne trudne i zaległe sprawy, wyjaśnić trudności. W finansach bądź jednak ostrożny, a zanim zaciągniesz kredyt, trzy razy wszystko policz. Ktoś może cię kusić i przekonywać do różnych inwestycji, ale jeśli się rozejrzysz na rynku, to znajdziesz jeszcze lepsze okazje.
 
ZDROWIE
Słońce w sekstylu do twojego znaku zachęca do spacerowania, dbania o zdrowie i szukania informacji na temat ekologicznego stylu życia. Warto się ruszać! W weekendy możesz mieć większą ochotę na słodycze i różne niezdrowe przekąski. Uważaj, bo chwila zapomnienia i możesz zmarnować efekty swojej diety.
 
ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01
Słońce przyspieszy twoją karierę. Przedstawisz szefowi rewolucyjny pomysł i dostaniesz ciekawsze zadania, niż inni współpracownicy. To sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki. Także w miłości większe ożywienie.
 
URODZENI 1.02 – 10.02
Merkury sprzyja wytrwałości. Zajmiesz się wyjaśnianiem różnych spraw zawodowych, zrobisz wokół siebie więcej porządku. Także udział w konkursie lub nowym zawodowym projekcie może przynieść ci teraz niespodziewaną korzyść. Warto się starać.
 
URODZENI 11.02 – 18.02
Mars sprawi, że będziesz marzyć o przygodach i emocjonujących znajomościach. Możesz mieć problemy z koncentracją, a także częściej złościć się na nieudolnych współpracowników. Nie spiesz się z zakupami i zwracaj większą uwagę na drobiazgi, a cały miesiąc okaże się udany.
 


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer