Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Byku od 20.4.2018 do 20.5.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Szykuj się na zmiany

Słońce ustawi się w kwadraturze do twojego znaku, przygotuj się więc na wyzwania. Czeka cię więcej obowiązków, ale i okazji do wykazania się swoimi umiejętnościami. Pomożesz znajomym wyplątać się z kłopotów, a w pracy uratujesz kilka beznadziejnych sytuacji. Pod koniec miesiąca wszyscy będą ci dziękować. 15.05 Uran, władca twojego znaku, przejdzie do znaku Byka i zacznie cię zachęcać do zmian związanych z pieniędzmi i mieszkaniem.

MIŁOŚĆ
Nie grożą ci burze i miłosne wstrząsy, ale Wenus w kwadraturze do 24.04 sprawi, że staniesz się zazdrosny o uczucia, uwagę i poświęcany ci czas. Nie puścisz tak łatwo partnera na mecz czy grilla z kumplami. Będzie musiał obiecać ci coś w zamian! Nie wpędzaj się sam w zły humor, afirmuj zgodę i pielęgnuj miłość. Wiele uda się naprawić i ustalić tak, aby to tobie było wygodnie. Pod koniec kwietnia sytuacja się wyjaśni i w maju będziesz się dobrze dogadywać z partnerem.

Samotne Wodniki będą ostrożne i nie dadzą się poderwać byle komu. Trygon Wenus od 24.04 sprzyja nowym znajomościom i namiętnym randkom. Dzięki znajomym lub w podróży możesz poznać kogoś, kto zawróci ci w głowie.

RODZINA I PRZYJACIELE
Wiele wspólnych spraw zależeć będzie tylko od ciebie i ktoś ciągle będzie czegoś chciał. Okaże się, że masz doświadczenie, wiedzę i znajomości. Pomagaj, ale nie bierz na siebie więcej, niż możesz udźwignąć. Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprzyja składaniu obietnic, których spełnienie może cię kosztować wiele wysiłku. W kwietniu poważnie rozmawiaj z rodzicami i starszymi krewnymi. Wtedy też odwiedzaj urzędy i walcz o swoje, także w administracji. W maju za sprawą trygona Wenus wszyscy będą ci pomagać.

PRACA I PIENIĄDZE

W pracy czeka cię więcej ważnych zadań. Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprzyja porządkom, rachunkom i planowaniu zawodowej przyszłości. Na naradach i spotkaniach pilnuj swojego terytorium, zamiast ze wszystkimi dyskutować. Ucz się na błędach, jakie popełnili inni ludzie i bacznie obserwuj, co się dzieje w firmie. Jeśli szukasz lepszej posady, to od 24.04 warto popytać znajomych, bo może ktoś coś wie o dobrej posadzie.

ZDROWIE
Zdrowie będzie ci dopisywać, ale nie oszczędzaj na kosmetykach czy fryzjerze. Od tego jak wyglądasz, zależy twój dobry humor. Zadbaj o ręce i stopy, nawilżaj skórę. Wenus w trygonie do twojego znaku od 24.04 sprzyja też zabiegom u kosmetyczki. Od 16.05 Mars w twoim znaku może powodować kontuzje lub nagłe gorączki.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce radzi unikać konfliktów. Dyskusja z pewną nieprzyjemną osobą może podnieść ci ciśnienie. Trzymaj nerwy na wodzy.

URODZENI 1.02 – 10.02
Merkury pomaga ci w sprawach zawodowych, dlatego nie zwalniaj tempa i nie zmieniaj kursu. Wróć do starych pomysłów, teraz tawiej będzie znaleźć finansowanie i pomocników.

URODZENI 11.02 – 18.02

Uran radzi unikać zwierzeń. Ktoś znudzony własnym życiem może nagle zainteresować się twoimi sprawami i zacznie wygłaszać ci kazania. Na niedyskretne pytania lepiej wcale nie odpowiadać.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer