Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wadze od 23.9.2014 do 22.10.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Będziesz w świetnej formie

Czekają cię dobre dni. Będziesz energiczny i w świetnej formie. Wykorzystaj okazję do zawarcia nowych znajomości, odwiedzaj przyjaciół i korzystaj z uroków jesieni.

TWOJE TRANZYTY
Trygon Słońca ułatwi rozwiązanie konfliktów i innych trudnych spraw.
Trygon Merkurego do 27.09 i po 10.10 przyniesie ważne spotkania, kwadratura od 28.09 do 9.10 sprzyja ciekawym pomysłom.
Kwinkunks Wenus do 28.09 pomoże skupić się na sprawach finansowych, trygon od 29.09 ułatwi sukcesy towarzyskie i miłosne.
Sekstyl Marsa radzi zadbać o zdrowie i przestrzega przed bagatelizowaniem problemów bliskich ci ludzi.
Opozycja Jowisza pomoże ci w karierze.
Kwadratura Saturna komplikuje urzędowe sprawy.
Sekstyl Urana przestrzega przez egoizmem.
Półsekstyl Neptuna sprzyja zainteresowaniu psychologią i ezoteryką.
Półsekstyl Plutona czyni cię odważnym.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Nadchodzi czas sprawdzenia swoich sił jako niezależna i pomysłowa osoba. Chętnie zaangażujesz się w ryzykowne i zupełnie nowe przedsięwzięcia. Zapragniesz ambitnych wyzwań i silniejszych niż zwykle emocji. Pokonaj swoją nieśmiałość! Masz wiele ukrytych talentów, którymi możesz się pochwalić przed znajomymi. Jesień będzie dla ciebie czasem sprzyjającym i wesołym. Będziesz uciekać od pospolitych spraw i nudnych ludzi. W pracy staniesz się pomysłowy i pewny siebie. Na przekór poważnym znajomym będziesz śmiać się i nawiązywać nowe znajomości. Nie przejmuj się tylko komentarzami zazdrosnych osób, bo niepotrzebnie popsujesz sobie dobry humor. Zawarte teraz znajomości warto pielęgnować i podtrzymywać. Refleks i doskonała intuicja będą twoimi sprzymierzeńcami. Postaraj się tylko jak najprościej tłumaczyć innym ludziom, czego od nich oczekujesz, bo Mars przynieść ci może ujawnienie różnych konfliktów.


SAMOPOCZUCIE
Zastanów się, co ostatnio ci się udaje, a co wychodzi najgorzej. Czas wreszcie zmienić przyzwyczajenia, które już nie wychodzą ci na zdrowie! W tym miesiącu planety sprzyjają zdrowej diecie i uprawianiu sportu. Nie pozwól tylko, żeby krewni i dalsza rodzina wtrącali się w twoje prywatne sprawy. Pomijaj milczeniem wścibskie pytania krewnych i sąsiadów, bo nie wszyscy muszą być wyczerpująco poinformowani o twoim zdrowiu i stylu życia. W weekendy wygospodaruj dla siebie choć jeden całkowicie wolny dzień i spędź go tak , jak zawsze marzyłeś – oglądając filmy na video, objadając się słodyczami na kanapie lub czytając ulubione książki. To na pewno poprawi ci humor i doda energii na coraz dłuższe jesienne wieczory.

MIŁOŚĆ
Zapragniesz romantycznych spotkań, tajemniczych schadzek i spacerów przy świetle Księżyca. Staniesz się bardziej niż do tej pory wyrozumiały i wybaczysz ludziom wszystkie stare przewinienia. To dobry czas, aby zapomnieć o niepotrzebnych kłótniach.

Samotne Wodniki będą w doskonałej formie. Nie zabraknie wam okazji do nowych znajomości i flirtów. Unikaj jednak plotek, nie pośrednicz w cudzych sprawach i nie umawiaj się z osobami, które mają złą reputację.

Wodnikom w stałych związkach uda się zakończyć rodzinny konflikt lub spór, który spędzał wszystkim sen z powiek. Wszystko ułoży się zgodnie z twoimi planami, a planety sprzyjają zdrowiu i szczęściu twoich bliskich. Po 28.09 unikajcie nadmiaru znajomych. Zbyt wiele towarzyskich zobowiązań może popsuć wasze miłosne plany.

PRACA I FINANSE

Rozejrzyj się dookoła i wyciągnij wnioski z cudzych doświadczeń. Masz teraz szansę odkryć w sobie nowe pokłady sil i talentów, które pomogą ci w zdobywaniu wpływów i pieniędzy. Twoje pomysły okażą się skuteczne, pozwolą wszystkim zaoszczędzić czas i materiały. Najlepsze dni dla kariery czekają cię do 27.09 i po 10.10, kiedy Merkury znajduje się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Może znajdziesz ciekawsze propozycje zawodowe albo zapiszesz się w końcu kurs, który poszerzy twoje kwalifikacje. Nie wstydź się zapytać o podwyżkę lub chociaż premię, bo trygon Jowisza sprzyja zyskom materialnym.

Na początku października bądź ostrożniejszy i uważaj, abyś nie pomylił się w obliczeniach lub ważnych kalkulacjach. Zagraża ci wtedy kwadratura planety Merkury. Jej wpływ obudzi twoich wrogów i nieprzyjaciół. Bądź czujny i energicznie odpieraj wszystkie ataki. Jeśli ktoś ci przeszkadza lub podważa twoje kompetencje, to nie wahaj się porozmawiać o tym z szefem.
Dzięki rozsądnym argumentom i sile charakteru zdołasz zapobiec kłopotom, które mogłyby cię czekać w przyszłości. Nie obiecuj niczego bez poważnego zastanowienia, a ważne dokumenty i umowy schowaj przed wścibskimi osobami.

Poszukujący lepszej pracy mają przed sobą miesiąc pełen zamieszania. Możesz otrzymać kilka propozycji i trudno ci będzie zdecydować się na tą właściwą. Kieruj się kwestiami finansowymi, a dobrze na tym wyjdziesz.

Wodniki, które się uczą lub studiują, będą chciały jak najszybciej uporać się z zaległościami i mogą niepokoić się o wynik sprawdzianów i egzaminów. Nie wpadajcie w panikę i nie słuchajcie przerażających plotek! Po 10.10 sprzyja wam trygon Merkurego i będziecie mogli liczyć na przychylność profesorów i nauczycieli.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer