10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Byku od 19.4.2016 do 19.5.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź odpowiedzialny

Czeka cię więcej obowiązków. Pomożesz znajomym wyplątać się z kłopotów, a w pracy uratujesz kilka beznadziejnych sytuacji. Pod koniec miesiąca wszyscy będą ci za to dziękować.

Miłość
Nie grożą ci burze i miłosne wstrząsy, ale Wenus w kwadraturze do twojego znaku od 30.04 sprawi, że staniesz się zazdrosny o uczucia, uwagę i poświęcany ci czas. Nie puścisz tak łatwo partnera na mecz czy grilla z kumplami. Będzie musiał obiecać ci coś w zamian! Nie wpędzaj się sam w zły humor, afirmuj zgodę i pielęgnuj miłość. Wiele uda się naprawić i ustalić tak, aby to tobie było wygodnie.

Samotne Wodniki
będą ostrożne i nie dadzą się poderwać byle komu. Sekstyl Marsa nadal sprzyja nowym znajomościom zawartym podczas uprawiania sportu.

Rodzina i przyjaciele

Wiele wspólnych spraw zależeć będzie tylko od ciebie i ktoś ciągle będzie czegoś chciał. Okaże się, że masz doświadczenie, wiedzę i znajomości. Pomagaj, ale nie bierz na siebie więcej, niż możesz udźwignąć. Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprzyja składaniu obietnic, których spełnienie może cię kosztować wiele wysiłku. Maj to dobry czas, aby poważnie rozmawiać z rodzicami i starszymi krewnymi. Wtedy odwiedzaj urzędy i walcz o swoje, także w administracji.

Kariera i pieniądze

W pracy czeka cię więcej ważnych zadań. Słońce w kwadraturze do twojego znaku sprzyja porządkom, rachunkom i planowaniu zawodowej przyszłości. Na naradach i spotkaniach pilnuj swojego terytorium, zamiast ze wszystkimi dyskutować. Ucz się na błędach, jakie popełnili inni ludzie i bacznie obserwuj, co się dzieje w firmie. Jeśli szukasz lepszej posady, to w tym miesiącu warto popytać znajomych, bo może ktoś coś wie o dobrej posadzie. Do 28.04 wysyłaj ważne maile i umawiaj się na spotkania o pracę. Wenus w kwadraturze sprawi, że możesz mieć dodatkowe wydatki, warto więc dobrze zaplanować budżet na ten miesiąc.

Zdrowie
Zdrowie będzie ci dopisywać, ale nie oszczędzaj na kosmetykach czy fryzjerze. Od tego jak wyglądasz, zależy twój dobry humor. Zadbaj o ręce i stopy, nawilżaj skórę. Wenus  sprzyja też zabiegom u kosmetyczki.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce radzi unikać konfliktów. Dyskusja z pewną nieprzyjemną osobą może podnieść ci ciśnienie. Trzymaj nerwy na wodzy.

URODZENI 1.02 – 10.02
Merkury pomaga ci w sprawach zawodowych, dlatego nie zwalniaj tempa i nie zmieniaj kursu. Pamiętaj, że lepszy wróbel w garści, niż jaskółka na dachu.

URODZENI 11.02 – 18.02
Wenus radzi unikać zwierzeń. Ktoś znudzony własnym życiem może nagle zainteresować się twoimi sprawami i zacznie wygłaszać ci kazania. Na niedyskretne pytania lepiej wcale nie odpowiadać.Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer