Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wodniku od 20.1.2016 do 18.2.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zacznij wszystko od nowa!

Słońce w twoim znaku zodiaku zapowiada odnowienie sił życiowych. Jeśli pragniesz się czegoś nowego dowiedzieć lub nauczyć, to teraz nie żałuj na to czasu ani pieniędzy. Wszystko może odmienić się na lepsze!

Miłość
Zapowiada się udany czas. Słońce, które wkroczyło do twojego znaku zodiaku, pomoże ci spełnić marzenia, ale najpierw musisz ustalić, czego w swoim związku chcesz. Teraz uda się szczerze porozmawiać, a w stałych związkach zapanuje więcej zrozumienia i miłości.  Dobry humor zjedna ci grono oddanych fanów, bądź więc dobrej myśli. Merkury sprzyjać będzie flirtom, a Mars zapewni ci większe powodzenie.

Wodniki w związkach
będą cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa, dlatego chętnie schowają się z partnerem w domu i wymówią od zbyt wielu towarzyskich atrakcji. Dni po 13.02 sprzyjają wspólnym wyjazdom, rozrywce i namiętnym wyznaniom.

Samotne Wodniki nie będą nieśmiałe i chętnie nawiążą romantyczną znajomość. Być może za swaty zabiorą się twoi przyjaciele. Nie obawiaj się zaufać ich radom, ale unikaj infantylnych intryg. Spotkania z byłym partnerem twojej obecnej sympatii mogą skończyć się awanturą z kimś zazdrosnym i niemiłym. Jeśli nowe znajomości, to na odpowiednio wysokim poziomie!

Rodzina i przyjaciele

Nie obiecuj bliskim osobom, że sam rozwiążesz wszystkie ich problemy, bo lenistwo i brak wsparcia mogą cię teraz zdenerwować. Wykorzystaj weekendy aby odpocząć i nie staraj się za wszelką cenę organizować rodzinie męczących atrakcji. Nie musisz być gotowy na każde skinienie rodziny lub przyjaciół! Chwila bez znajomych i krewnych pozwoli ci odpocząć i choć na chwilę zapomnieć o wszystkich problemach. Wszystkim przyda się trochę luzu i dystansu!

Kariera i pieniądze

Miesiąc sprzyja korzystnym zmianom wśród współpracowników. Wreszcie awansujesz lub przeniesiesz się na lepsze stanowisko. Choć miesiąc za sprawą kwadratury Marsa może być trochę nerwowy, to bardzo dużo spraw uda się teraz wynegocjować i załatwić tak, aby to tobie było wygodnie i dobrze. To czas wykluwania się pomysłów, które już niedługo przyniosą ci zadowolenie i uznanie. Skup się na nowych znajomościach, szkoleniach czy wyjazdach. Łatwiej ci będzie współpracować z innymi ludźmi, możesz stać się bardziej lubiany i popularny. Planety sprzyjają nawiązywaniu współpracy z ważnymi i wpływowymi osobami. Teraz uda ci się szybko zakończyć różne trudne i zaległe sprawy, wyjaśnić trudności i zapanować nad konkurencją. Saturn w sekstylu do twojego znaku radzi ci lepiej pilnować rachunków i nie ufać pochlebcom. Ktoś może cię pięknie chwalić, ale jednocześnie zazdrościć ci premii i czekać na twoje potknięcie. Bądź czujny i nie daj się nabrać, bo teraz możesz sam pozbyć się konkurencji.

Czeka cię udany miesiąc, bo możesz wywalczyć lub zarobić więcej pieniędzy. Jeśli prowadzisz własny biznes, to zdobędziesz więcej klientów lub zleceń. Od 13.02 sprzyja ci Merkury. Wymyślaj nowe reklamy, planuj wprowadzanie różnych oszczędności i usprawnień.

Zdrowie
Słońce w koniunkcji do twojego znaku doda ci sił. Miesiąc bardzo sprzyja uprawianiu sportu, dlatego pomyśl o regularnych ćwiczeniach i kształtowaniu sylwetki. Masz też dobry czas na robienie kontrolnych badań i analiz, a także dobieranie odpowiednich suplementów i lekarstw.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce sprawi, że twoje nowe pomysły okażą się ambitne i dochodowe. Nie przejmuj się tylko każdym szczegółem, bo możesz w ten sposób utknąć z pracą w ślepym zaułku. Ktoś bardziej doświadczony podpowie ci jak uniknąć kłopotów. W weekendy odpocznij i poświęć więcej czasu swojemu hobby.

URODZENI 1.02 – 10.02
Mars przyniesie ci mnóstwo spraw do załatwienia. Miesiąc będzie udany, ale nie uda ci się uciec przed planowaniem, zarządzaniem i sprzątaniem. Będziesz bardzo zadowolony z tego, co uda ci się teraz zrobić, ale w weekendy znajdź czas na odpoczynek i randkę.

URODZENI 11.02 – 18.02
Wenus radzi ci być szczerym. Ktoś będzie marudzić lub zawracać ci głowę sprawami, na które wcale nie będziesz miał ochoty. Zamiast robić uniki, mów wprost że nie masz na coś czasu. Poświęcanie się dla innych tym razem nie wyjdzie ci na dobre.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer