Horoskop dla Wodnika na Słońce w Raku od 21.6.2017 do 21.7.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Planety dodadzą ci optymizmu

Będzie więcej obowiązków, ale uda się je sprawnie pozałatwiać. Miesiąc sprzyja pozytywnym zmianom w wyglądzie i stylu życia. Możesz teraz zaczynać dietę, więcej ćwiczyć, zmieniać fryzurę i kupować nowe ciuchy.

MIŁOŚĆ
Wenus w trygonie do twojego znaku od 5.07 doda ci sił, dzięki niemu poczujesz się także młodszy i ładniejszy. Na towarzyskich spotkaniach bacznie rozglądaj się dookoła, bo jeśli jesteś samotny, to tydzień sprzyja ciekawym znajomościom. Jeśli jednak coś jest źle, to nie będziesz siedział cicho jak myszka. Opozycja Merkurego sprawi, że możesz być nerwowy, a nawet trochę zazdrosny o to, jak zachowuje się partner. Związki, które są nieudane, mogą się w tym miesiącu nawet nagle zakończyć, bo nie dasz się dłużej wykorzystywać ani oszukiwać. Czasami trzeba partnerem wstrząsnąć, aby potem wszystko dobrze się poukładało. Wciąż sprzyja ci trygon Jowisza, co końca wakacji zwiększa twoje szanse na stały związek i stabilizację uczuciową.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nie warto się o nic teraz kłócić. Machnij ręką na pomysły domowników, niech sami je realizują. Ty zajmij się swoim życiem towarzyskim. Bywaj na przyjęciach, pij kawę z przyjaciółmi, koresponduj przez Internet. Od 6.07 Merkury w opozycji sprzyja też lepszemu dogadywaniu się z sąsiadami. Teraz okaże się, że razem uda się coś ważnego zrobić i wszyscy będą zadowoleni. W lipcu Słońce pomoże ci znaleźć czas na różne rodzinne sprawy.

PRACA I PIENIĄDZE
Nie narzekaj na nadmiar pracy, tylko z optymizmem popatrz w przyszłość. Nowe przedsięwzięcia i pomysły szefa, w jakich weźmiesz udział, przyniosą ci dodatkowe pieniądze. Merkury sprzyja samodzielności, bo teraz to ty będziesz miał najlepsze pomysły. Mimo dobrej passy uważaj na współpracowników. Niech sami dbają o swoje stanowisko, a ty pilnuj swojego terytorium. Uran w sekstylu do twojego znaku radzi ci, abyś uważał na słowa. Niektóre żarty lepiej zatrzymać na nieoficjalne sytuacje, zamiast bać się, że ktoś przekaże twoje żarty szefowi. W finansach możesz spodziewać się nieoczekiwanych pozytywnych wiadomości. Dzięki wsparciu Wenus i Jowisza spędzisz wyjątkowe wakacje.

ZDROWIE
Będziesz teraz w dobrej kondycji, ale unikaj ryzyka podczas uprawiania sportu lub podczas górskich wycieczek. Nie patrz na modę, tylko na wygodę! Bezpieczeństwo w tym miesiącu jest dla ciebie najważniejsze. W weekendy możesz być roztargniony i senny, podwójnie na siebie uważaj.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Wenus radzi zwracać uwagę na ludzkie uczucia. Twoje żarty mogą zostać źle odebrane przez pewną delikatną osobę. Na wszelki wypadek bądź delikatny.

URODZENI 1.02 – 10.02
Jowisz zachęci cię do uprawiania sportu. Masz teraz mnóstwo energii, zacznij ćwiczyć lub regularnie spacerować.

URODZENI 11.02 – 18.02
Słońce pomoże ci osiągnąć sukces. Zabierz się za ważne sprawy, bo możesz liczyć na wygraną lub inne korzystne zbiegi okoliczności.
Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer