Horoskop dla Wodnika na Słońce w Pannie od 23.8.2023 do 22.9.2023

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Drobne sukcesy, wielkie radości

W tym miesiącu chętnie zajmiesz się domowymi i rodzinnymi sprawami. Będziesz dekorować, urządzać i dbać o otoczenie, w jakim mieszkasz. Uważaj tylko, aby nie przesadzić z listą zakupów, bo Jowisz i Wenus pomagają nie tylko zarabiać, ale i wydawać.

MIŁOŚĆ
Wenus znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku i zapewni ci powodzenie w miłości. Jeśli martwiłeś się z powodu nieporozumień, to wiele uda się wyjaśnić. Nie bądź tylko zbyt krytyczny wobec siebie i nie mów w kółko o swoich błędach, bo lepiej teraz ufać swojemu sercu i intuicji, niż poradach samotnych zazdrośników. Wenus przynosi powodzenie, ułatwia nawiązywanie nowych znajomości i sprawia, że ludzie chętnie będą przebywać w twoim towarzystwie. Samotne Wodniki będą szukać kogoś, z kim można poflirtować. Zamiast wracać do starych znajomości i tropić dawne emocje, nastawcie się na przyszłość i nowe przygody. Macie wielkie powodzenie w miłości, a Wenus sprawi, że z łatwością zdobędziecie uznanie. Teraz warto bywać w mieście, spotykać się ze znajomymi, zakładać profile w serwisach randkowych. Wodniki w związkach będą w dobrych humorach, ale mogą narzekać na wtrącanie się rodziny i znajomych w ich prywatne sprawy. Będziecie za to mogli liczyć na pomoc partnera w różnych ważnych i trudnych sprawach. Od 27.08 Mars w trygonie sprzyja dobrym wiadomościom związanym z partnerem i jest osobistymi sprawami. Wtedy też warto wyjechać gdzieś tylko we dwoje.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Ludzie będą ci bardzo przychylni, a znajomi staną się bardziej zainteresowani twoimi sprawami. Twoje pomysły będą się podobać, ale jednocześnie uważaj na pochlebców i zazdrośników. Merkury radzi nie zajmować się plotkami, tylko inwestować w siebie, swoje umiejętności, wygląd i hobby. Wrzesień za to szczególnie sprzyja zajmowaniu się rodzinnymi i domowymi sprawami. Wenus pomaga urządzać mieszkanie i możesz trochę więcej wydać na różne nowe sprzęty czy meble.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Szybko zapomnisz o wakacjach, bo będziesz pracowity i bardzo dobrze zorganizowany. Mars w trygonie od 27.08 będzie ci pomagać w sprawach finansowych i ułatwi nawiązywanie nowych znajomości, dlatego warto się o wszystko bardziej starać. Także Wenus w opozycji sprzyja sprawom związanym z bankami, urzędami i ważnymi osobami. Nie odkładaj na później tego, co i tak musisz zrobić. W pracy spokojniej, a szef zajmie się teraz innymi sprawami niż patrzenie ci na ręce. Wreszcie dokończysz ważne projekty i nie będziesz się niczym nadmiernie przejmował. Od 15.09 warto uporządkować otoczenie i pozamykać zaległe sprawy, bo czeka cię znów trochę zawodowego zamieszania. Wenus sprzyja twoim pieniądzom i warto o nich porozmawiać z kimś ważnym. Szukający lepszej pracy mają dobry czas na poszukiwania, ale warto popytać krewnych i sąsiadów, bo może wiedzą coś o interesującej was posadzie.
 
ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale nadal ostrożnie prowadź samochód i nie rywalizuj za wszelką cenę tymi, którzy są silniejsi od ciebie. Wenus w opozycji sprzyja pozytywnym metamorfozom. Odwiedź fryzjera, zainteresuj się modą, a w kilka dni ubędzie ci lat.
 
ZALECENIA SPECJALNE 

URODZENI 20.01 – 31.01
Możesz być częściej senny i roztargniony. Unikaj nudnych zajęć i rachunków, bo do szczegółów zabraknie ci cierpliwości. W wolnych chwilach idź na spacer. Ruch i świeże powietrze poprawią ci humor i wzmocnią odporność.
 
URODZENI 1.02 – 10.02
Możesz liczyć na poprawę samopoczucia, a ludzie będą ci sprzyjać. Wenus w opozycji sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw, randkom i miłosnym decyzjom. Nie spiesz się, a ktoś powierzy ci sekret.
 
URODZENI 11.02 – 18.02
Będziesz bardziej wrażliwy i delikatny. Uda ci się kogoś pocieszyć lub pomóc w trudnej sprawie. Postaraj się jednak nie chwalić swoimi znajomościami i nie ulegaj prośbom, które 
 


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer