Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Lwie od 22.7.2018 do 22.8.2018

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zawieraj nowe znajomości

W tym miesiącu wreszcie uda ci się trochę odpocząć. Wakacyjne podróże będą spokojne i bardzo udane. Możesz liczyć na przyjaciół, będziesz miał też powodzenie w miłości. Słońce i Merkury naprzeciwko twojego znaku dodadzą ci animuszu i pewności siebie oraz zapewnią szczęście do ludzi. Pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca w twoim znaku zachęcają do wdrażania ważnych planów w życie.

MIŁOŚĆ
Wenus i Słońce  bardzo cię wspierają. Trochę cierpliwości, więcej komplementów, a mniej fochów i dąsów to recepta na udany związek. Weź sobie tą radę do serca, a osiągniesz swoje cele i dostaniesz to, na czym ci zależy. W lipcu Mars radzi zorganizować randkę lub wyjazd tylko we dwoje. Nie przejmuj się jednak, że rodzina komentuje twoje miłosne decyzje. Nie zaczynaj tematu, a nie będzie powodu do dyskusji, szczególnie 26-28.07, kiedy pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca mogą w jednej chwili zmienić twoje życie uczuciowe nie do poznania.

Samotne Wodniki mają dobry miesiąc na miłosne czary. Nie oglądaj się w przeszłość i szukaj nowej miłości. Flirtuj, zakładaj konta w Internecie, nawiązuj nowe znajomości. W lipcu ktoś, z kim od dawna się nie widziałeś, może pojawić się znowu w twoim życiu. Druga szansa może się udać pod warunkiem, że nie będziesz wypominać mu tego, co było. Podczas pełni i zaćmienia Księżyca 26-28.07 bądź szczery i nie odrzucaj kogoś, komu bardzo na tobie zależy. Od 7.08 dobra passa na randki i flirty na wyjeździe.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja organizowaniu większych spotkań i letnich przyjęć. Będziesz teraz idealnym gospodarzem, pasjonującym rozmówcą i życzliwym sąsiadem. Gdziekolwiek się pojawisz, będziesz mile widziany. Zawieraj przyjaźnie i odważnie wkraczaj w nowe kręgi towarzyskie. Do 13.08 Mars w twoim znaku sprawi, że twoje znajomości i tajne wpływy bardzo się przydadzą. Możesz komuś ułatwić załatwienie ważnej sprawy, ale sam pilnuj swoich sekretów i nie odsłaniaj wszystkich swoich kart. W sierpniu odpoczywaj aktywnie i mobilizuj rodzinę do wyjścia z  domu.

PRACA I PIENIĄDZE
W lipcu w pracy licz przede wszystkim na siebie. Koniunkcja Marsa oraz pełnia i zaćmienie Księżyca w twoim znaku sprawią, że ludzie będą cię postrzegać jako osobę nerwową i niespokojną. Twoje pomysły mogą wydawać się rewolucyjne, dlatego nie wszyscy współpracownicy je od razu zrozumieją. Nie obrażaj się na szefa, nie decyduj pochopnie o zmianie, przeczekaj zamieszanie, a nie popełnisz błędu. Od sierpnia dobry czas na współpracę. Ludzie załapią o co chodzi i chętniej ci pomogą. Wenus sprawi, że zainteresujesz się swoimi finansami. Możesz teraz zdobyć tańszy kredyt, rozłożyć płatności na raty lub wynegocjować lepsze oprocentowanie swojej karty kredytowej. Bądź uparty i trochę skąpy, a będziesz miał więcej pieniędzy na przyjemności.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale w lipcu wojowniczy Mars w twoim znaku sprawi, że może być ci trudno zapanować nad nerwami. Postaraj się mniej wszystkim przejmować, a najlepiej idź na spacer. Dzięki temu ciśnienie ci spadnie i nie będziesz miał problemów z zasypianiem. W sierpniu uspokojenie aury, warto pojechać do SPA i zrelaksować się.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Wenus będzie cię kusiła do ryzykownych decyzji finansowych. Nie przejmuj się karierowiczami i intrygantami. Pora przestać porównywać się do innych.

URODZENI 1.02 – 10.02
Merkury sprzyja nauce. Odkryjesz nowe inspiracje. Nie żałuj czasu na książki, hobby, oglądanie filmów dokumentalnych.

URODZENI 11.02 – 18.02
Mars dodaje ci sił. Bądź sympatyczny i ucz się od innych, jak rozwiązywać trudne sprawy. Ci ważni i na stanowiskach będą ci przychylni.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer