Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Bliźniętach od 21.5.2015 do 20.6.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Same przyjemności

Miesiąc sprzyja miłości, zabawie i różnym przyjemnościom. Trygon Słońca doda ci energii i odwagi. Zabierz się do pracy, bo masz szansę osiągnąć sukces w swojej dziedzinie. Także pieniędzy i okazji do ich wydawania będzie w tym miesiącu więcej. Liczyć się będą tylko twoje sukcesy i twoje sprawy, a wydarzenia i czas biec będą bardzo szybko.

POZYCJE PLANET
Słońce, Merkury i Wenus znajdują się w trygonie do twojego znaku zodiaku. Zapewnią ci dobry humor i przyniosą mnóstwo okazji do zabawy. Poczujesz, że znów chce ci się tańczyć do białego rana i ze wszystkiego żartować. Opozycja Wenus od 5.06 zapewni ci powodzenie i wsparcie ludzi. Trygon Saturna sprawi, że nie ucierpią z tego powodu twoje zawodowe sprawy, bo będziesz miał dobre pomysły i refleks. Trygon Marsa radzi ci, abyś nie przejmował się cudzymi kłopotami i dbał przede wszystkim o swoją wygodę. Sekstyl Jowisza pomaga zdobywać pieniądze i odzyskiwać długi. Sekstyl Urana zapewni ci powodzenie w podróży, sprzyjać będzie odkrywaniu nowego hobby.

MIŁOŚĆ

Przed tobą bardzo dobre dni, ale nie przesadzaj ze swoimi miłosnymi wymaganiami. Będziesz chciał być teraz na pierwszym miejscu, a twoje potrzeby wydadzą ci się najważniejsze na świecie. Ty będziesz mówić, ale partner może zwyczajnie nie mieć czasu, aby cię wysłuchać, bo będzie zajęty swoimi sprawami. Nie denerwuj się niepotrzebnie! Gdy tylko bliska ci osoba upora się ze swoimi obowiązkami, wtedy chętnie znajdzie dla ciebie czas i wszystko ci wynagrodzi. Wenus w opozycji do twojego znaku od 5.06 pomaga wyjaśnić stare nieporozumienia i spędzić czas na przyjemnościach.

Samotne Wodniki będą wesołe i optymistyczne, a to bardzo sprzyja nowym znajomościom. Udadzą się czerwcowe wyjazdy tylko we dwoje.

RODZINA I PRZYJACIELE
Nie będziesz się nudzić! Czekają cię teraz towarzyskie wydarzenia, których finał trochę cię jednak zaskoczy. Ktoś ujawni swoje prawdziwe oblicze, pokaże co myśli na temat waszej przyjaźni lub znajomości. Nie bierz wszystkiego do siebie, bo ludzie zmieniają się i trudno za nimi nadążyć. Rób to, co lubisz, a prawdziwi przyjaciele ochoczo za tobą podążą.
Rodzinne sprawy zaczną się układać po twojej myśli, nie warto myśleć o dawnych konfliktach z krewnymi lub sąsiadami. Trygon Merkurego pomoże ci podjąć wspólne ustalenia, które wszystkim wyjdą na dobre. Opozycja Wenus od 5.06 pomoże ci zawrzeć zgodę z krewnym, który od pewnego czasu krytykował twoje postępowanie.

PRACA I NAUKA
Jeśli nie wybierasz się teraz na urlop, to nie trać czasu na sympatyczne pogaduszki ze współpracownikami, tylko energicznie zabierz się do pracy. Merkury w trygonie do twojego znaku przyniesie ci dobre pomysły, a Wenus zadba o większe pieniądze. Nawet wydawanie ludziom poleceń przyjdzie ci bez większego kłopotu, a relacje z szefem bardzo się teraz poprawią. Sukces wymagać jednak będzie od ciebie punktualności i pracowitości, bo nawet najlepsze pomysły same się nie zrealizują. Na szczęście dla ciebie Słońce zadba o to, abyś nie miał zbyt silnej konkurencji i aby wrogowie nie czepiali się żadnych szczegółów.

Poszukujący lepszej pracy
będą mieli ciekawe pomysły na otworzenie własnego biznesu. Jednak upewnij się, czy rodzina zgadza się na takie rozwiązanie. W czerwcu możliwe są trudne dyskusje na zawodowe tematy. Nie reaguj nerwowo i zastanów się nad radami, jakie będą mieli najbliżsi.

Wodniki, które się uczą lub studiują, zaczną odliczać dni do wakacji. Miesiąc spędzicie w dobrym nastroju, ale w czerwcu kontrolujcie swoje zachowanie. Nie warto dyskutować z nauczycielami, bo źle się to może dla was skończyć.

FINANSE
Jeśli jesteś niezadowolony ze swojej pracy, to zamiast czekać i narzekać, zacznij wreszcie aktywnie szukać nowego zajęcia. Teraz szczęście ci sprzyja, a dzięki trygonowi Merkurego twoje zalety wreszcie zostaną zauważone. Wenus ci sprzyja od 5.06 i sprawia, że masz więcej dobrych pomysłów i pewności siebie. Wysyłam CV i szukaj dobrej pracy za większe niż do tej pory pieniądze.

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce korzystnie wpłynie na wszystkie twoje sprawy. Bądź aktywny! Ucz się, zdobywaj cenne informacje i odkrywaj nowe hobby. Nie żałuj sobie pieniędzy na kupno ciekawej książki czy na bilet do kina. W weekendy musisz się choć trochę zrelaksować i oderwać od nudnych obowiązków.

URODZENI 1.02 – 10.02

Wenus od 5.06 sprzyja miłosnym przygodom. Masz teraz szczęście, ale w pracy zamiast flirtować, nie zwlekaj z rozpoczęciem ambitnych planów. W czerwcu nadejdą dobre dni dla spraw zawodowych i interesów. To dobry moment, aby dokładnie przyjrzeć się różnym planom na przyszłość i zaplanować czym się zajmiesz w najbliższych miesiącach.

URODZENI 11.02 – 18.02
Sprzyja ci teraz powodzenie. Nie odkładaj na później tego, co można zrobić od razu. Dzięki szybkim decyzjom zarobisz dodatkowe pieniądze, ale musisz być dobrze zorganizowany i punktualny. W weekendy udadzą się wizyty u znajomych i podróże, a zawarte podczas nich znajomości mogą zamienić się w przyjaźń.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer