Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Lwie od 22.7.2016 do 21.8.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zawieraj nowe znajomości

W tym miesiącu wreszcie uda ci się trochę odpocząć. Wakacyjne podróże będą spokojne i bardzo udane. Możesz liczyć na przyjaciół, będziesz miał też powodzenie w miłości. Słońce, Wenus i Merkury naprzeciwko twojego znaku dodadzą ci animuszu i pewności siebie oraz zapewnią szczęście do ludzi.

MIŁOŚĆ
Wenus i Słońce  bardzo cię wspierają. Trochę cierpliwości, więcej komplementów, a mniej fochów i dąsów to recepta na udany związek. Weź sobie tą radę do serca, a osiągniesz swoje cele i dostaniesz to, na czym ci zależy. W lipcu Mars radzi zorganizować randkę lub wyjazd tylko we dwoje. Nie przejmuj się jednak, że rodzina komentuje twoje miłosne decyzje. Nie zaczynaj tematu, a nie będzie powodu do dyskusji.

Samotne Wodniki mają dobry miesiąc na miłosne czary. Nie oglądaj się w przeszłość i szukaj nowej miłości. Flirtuj, zakładaj konta w Internecie, nawiązuj nowe znajomości. W lipcu ktoś, z kim od dawna się nie widziałeś, może pojawić się znowu w twoim życiu. Druga szansa może się udać pod warunkiem, że nie będziesz wypominać mu tego, co było. Od 2.08 dobra passa na randki i flirty na wyjeździe.

RODZINA I PRZYJACIELE
Słońce w opozycji do twojego znaku sprzyja organizowaniu większych spotkań i letnich przyjęć. Będziesz teraz idealnym gospodarzem, pasjonującym rozmówcą i życzliwym sąsiadem. Gdziekolwiek się pojawisz, będziesz mile widziany. Zawieraj przyjaźnie i odważnie wkraczaj w nowe kręgi towarzyskie. W lipcu Mars w kwadraturze sprawi, że twoje znajomości i tajne wpływy bardzo się przydadzą. Możesz komuś ułatwić załatwienie ważnej sprawy, ale sam pilnuj swoich sekretów i nie odsłaniaj wszystkich swoich kart. W sierpniu odpoczywaj aktywnie i mobilizuj rodzinę do wyjścia z  domu.

PRACA I PIENIĄDZE
Na lipcu w pracy licz przede wszystkim na siebie. Kwadratura Marsa sprawi, że ludzie będą cię postrzegać jako osobę nerwową i niespokojną. Twoje pomysły mogą wydawać się rewolucyjne, dlatego nie wszyscy współpracownicy je od razu zrozumieją. Od sierpnia dobry czas na współpracę. Ludzie załapią o co chodzi i chętniej ci pomogą. Wenus sprawi, że zainteresujesz się swoimi finansami. Możesz teraz zdobyć tańszy kredyt, rozłożyć płatności na raty lub wynegocjować lepsze oprocentowanie swojej karty kredytowej. Bądź uparty i trochę skąpy, a będziesz miał więcej pieniędzy na przyjemności.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale w lipcuwojowniczy Mars utworzy kwadraturę do twojego znaku. Może być ci trudno zapanować nad nerwami. Postaraj się mniej wszystkim przejmować, a najlepiej idź na spacer. Dzięki temu ciśnienie ci spadnie i nie będziesz miał problemów z zasypianiem. W sierpniu uspokojenie aury, warto pojechać do SPA i zrelaksować się.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Wenus będzie cię kusiła do ryzykownych decyzji finansowych. Nie przejmuj się karierowiczami i intrygantami. Pora przestać porównywać się do innych.

URODZENI 1.02 – 10.02
Merkury sprzyja nauce. Odkryjesz nowe inspiracje. Nie żałuj czasu na książki, hobby, oglądanie filmów dokumentalnych.

URODZENI 11.02 – 18.02
Mars dodaje ci sił. Bądź sympatyczny i ucz się od innych, jak rozwiązywać trudne sprawy. Ci ważni i na stanowiskach będą ci przychylni.

Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer