Horoskop dla Wodnika na Słońce w Baranie od 20.3.2017 do 19.4.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Sprzyja ci szczęście

W tym miesiącu do szczęścia nie będziesz potrzebowała zbyt wiele, a dobry nastrój cię nie opuści. Zapowiada się więcej niż zwykle towarzyskich atrakcji. Wybierz się wreszcie w podróż lub zadzwoń do starych znajomych!

GŁÓWNE WYDARZENIA
Zapowiada się więcej atrakcji i tematów do ciekawych rozmów. Wszystko co nowe, niezbadane i świeże już wkrótce przyniesie ci szczęście. Nie żałuj więc czasu na przyjemności, baw się i korzystaj z uroków życia. Postaraj się też więcej bywać w towarzystwie i zawieraj nowe znajomości. Właśnie teraz masz szansę poznać ludzi, którzy chętnie pomogą ci w trudnych życiowych sprawach. Wiosna sprzyja też podróżom, choćby tylko weekendowym. Nie przejmuj się więc zbytnio wielkanocnymi porządkami i znajdź trochę czasu tylko dla siebie. W tym miesiącu nasz szansę odkryć niezwykłe hobby, które będzie cię fascynować przez resztę roku!

MIŁOŚĆ

Do 3.04 sprzyjać ci będzie niezwykłe szczęście w miłości. Staniesz się bardziej romantyczny i pozwolisz, aby ktoś przystojny i inteligentny zawrócił ci w głowie. Nie mieszaj jednak miłości ze sprawami zawodowymi lub nauką! Jeśli twój wybranek odciąga twoją uwagę od tego, co naprawdę ważne, to lepiej poszukaj innego adoratora.

Samotne Wodniki będą w doskonałym nastroju. Szczęście sprzyja nowym znajomościom. Niektóre z nich będą obiecujące, ale nie jest to jeszcze czas na wielkie decyzje. Przez cały miesiąc będziesz wolał bawić się i flirtować, niż troszczyć się tylko o jedną osobę. Dopiero po 3.04 łatwiej ci będzie określić, czego na prawdę potrzebujesz w miłości.

Wodniki w stałych związkach powinny zadbać o swoją urodę. Wiosna i Wenus to dobre połączenie. Wybierz się na zakupy i zaskocz kogoś odmienionym  wyglądem. Po 3.04 czekają cię spokojniejsze dni. Czas sprzyja miłym chwilom tylko we dwoje. Nie daj się tylko zdenerwować podczas wielkanocnych przygotowań, bo pewna propozycja wyjazdu lub wizyty u krewnych może ci się wcale nie spodobać.

RODZINA I PRZYJACIELE
Przestań po wszystkich sprzątać i od rana do wieczora gotować, a zamiast tego wybierz się do kina lub na fitness. Będzie ci się dobrze wiodło, ale nie popsuj sobie nastroju przez porównywanie się z innymi ludźmi. Zawsze znajdzie się ktoś bogatszy lub w lepszej sytuacji i nie ma co zadręczać się z tego powodu. Opiniami krewnych i znajomych na temat tego, co powinieneś robić lub jeść, także się nie przejmuj. Trochę zdrowego egoizmu dobrze ci teraz zrobi! Wenus pomoże ci znaleźć czas na swoje hobby. W kwietniu zadbaj o swoją wygodę i nie przesadzaj z ilością wielkanocnych przysmaków, jakie zamierzasz zjeść podczas rodzinnych wizyt. Wielkanocne wyjazdy będą udane, ale zapewnij sobie na nich więcej luzu i swobody.

PRACA I PIENIĄDZE
Najlepsze dni, aby załatwiać ważne zawodowe sprawy, to ostatnie dni marca i pierwszy tydzień kwietnia. Staniesz się przedsiębiorczy i bardzo pomysłowy. Zwyczajne obowiązki będą cię jednak nudzić. Być może właśnie z tego powodu wpadniesz na pomysł, który bardzo usprawni pracę i wszystkim się przyda. Wykorzystaj sprzyjający wpływ planet, aby zdobyć nowe wiadomości lub umiejętności. Staniesz się bardzo dociekliwy i z łatwością zapamiętasz najtrudniejsze informacje. Jeśli planowałeś zapisać się na dodatkowy kurs lub szkolenie, to nie powinnaś dłużej zwlekać. Zdobędziesz umiejętności, które przydadzą się w karierze i poznasz bardzo interesujące osoby.

Do 3.04 zainteresuj się sprawami swoich oszczędności i pieniędzy. Być może czas delikatnie przypomnieć szefowi o obiecanej podwyżce? Sekstyl Wenus sprzyjać będzie zdobywaniu dodatkowych funduszy, którymi podreperujesz swój budżet przed Wielkanocą. W nowych sprawach bądź bardziej ostrożny. Kwadratura Marsa wróży zawodowe zamieszanie. Będą to dobre dni, aby wycofać się ze złych decyzji, a przede wszystkim pozbyć się męczących cię zaległości.

Poszukujący lepszej pracy wykorzystają w tym miesiącu posiadane znajomości i kontakty. Będziecie działać szybko, a pewności siebie tym razem wam nie zabraknie. Sprzyja wam szczęście w firmach, które zajmują się handlem, mediami, turystyką. Być może okaże się, że wasze hobby lub zdolności, do których nie przywiązywaliście większej wagi, teraz okażą się ukrytym atutem. Warto ubiegać się  nawet o takie posady, które są nieco powyżej waszych wyuczonych kwalifikacji.

Nauka

Wodniki, które się uczą lub studiują staną się ciekawskie i chętne do nauki. Teraz te przedmioty, które sprawiały wam trudność okażą się łatwiejsze do zrozumienia. Trygon Merkurego pomoże wam w marcu w nauce przedmiotów ścisłych, sprawi też, że będziecie bardziej cierpliwi. Po Wielkanocy warto odpocząć, a potem z nową energią zabrać się do nauki.

ZDROWIE
Mars znajduje się w dynamicznej kwadraturze do twojego znaku. Poczujesz się zdrowszy, a twoja kondycja nie będzie przysparzać ci problemów. Twoja uwaga skupi się na dyskusjach i imprezach. Wybieraj więc takie dziedziny sportu, które można uprawiać wspólnie z przyjaciółmi, a potem przysiąść na plotki w barku.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Merkury sprawi, że możesz być trochę zapominalski. Notuj ważne spostrzeżenia i upewnij się, że dobrze zrozumiałeś polecenia.

URODZENI 1.02 – 10.02
Słońce sprzyja niespodziewanym sukcesom lub zamianie stanowiska na wygodniejsze. W razie kłopotów nie wpadaj w panikę, bo spadniesz jak kot na cztery łapy i wszystko obróci się na twoją korzyść.

URODZENI 11.02 – 18.02
Wenus sprawi, że przy tobie czas płynąć będzie miło i szybko. Nie bądź więc zdziwiony, jeśli pojawią się niespodziewani goście lub ktoś będzie namawiał cię na wiosenny wyjazd.
Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer