Horoskop dla Wodnika na Słońce w Pannie od 23.8.2019 do 22.9.2019

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

O nic się nie martw

Przy tobie czas płynąć będzie miło i szybko. Będziesz lubiany i popularny. Nie bądź więc zdziwiony, jeśli pojawią się niespodziewani goście lub ktoś będzie chciał, abyś go ze sobą gdzieś zabrał. Od 14.09 poczujesz przyspieszenie i możesz liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności za sprawą trygonów Wenus i Merkurego.

MIŁOŚĆ
Wenus zapewni ci dobry humor i mimo nawału obowiązków pomoże ci znaleźć czas na randkę. Otwarcie mów o swoich potrzebach, a nie oczekuj, że bliska osoba sama odgadnie, co masz w sercu na dnie. W weekendy po prostu odpocznijcie razem. Jeśli chcecie być sami, to powiedź znajomy, że nie masz dla nich czasu, zamiast wszystkich gościć i niańczyć.

Samotnym Wodnikom żywiej zabije serce na widok pewnej dawno nie widzianej osoby. Warto się bacznie rozglądać i flirtować. Od 14.09 rozpocznie się świetna passa i o samotności nie będzie mowy.

RODZINA I PRZYJACIELE

Nigdy nie zaszkodzi jeszcze raz zajrzeć do szaf i na strych. Wpadniesz na pomysł jak lepiej wszystko poukładać, a nawet zabierzesz się za małe przemeblowanie. Znajdziesz coś, co dawno zginęło lub sukienka sprzed lat okaże się niezwykle modna. Zadbaj o wygląd i wygodę całej rodziny, bo od 14.09 trygon Wenus sprawi, że na zakupach będziesz miał teraz szczęście do promocji i zniżek. Pamiętaj też, że wszyscy potrzebują odpoczynku, także ty! Warto więc tak zaplanować weekendowe wyjazdy, żebyś nie musiał zrywać się o świcie lub poganiać całej rodziny.

PRACA I PIENIĄDZE

Będziesz miał mniej problemów, a w urzędach spotkasz się z życzliwością i pomocą. Sekstyl Jowisza sprzyja naradom, ważnym spotkaniom i propozycjom awansu. Jeśli szukasz lepszego zajęcia, to w tym miesiącu odwiedzaj interesujące się firmy, składaj cv i pisz listy motywacyjne. Podczas weekendów nadal możesz myśleć o pracy. Pamiętaj o zabraniu telefonu i notebooka. Być może niespodziewanie wpadniesz na pomysł, który stanie się początkiem wielu zaskakujących wydarzeń i awansu. Od 14.09 możesz liczyć na przypływ gotówki.

ZDROWIE

Słońce sprawi, że będziesz wrażliwy i senny. Potrzebujesz chwili wytchnienia od domowych obowiązków, bo inaczej staniesz się nerwowy. W tym miesiącu wygospodaruj dla siebie choć jeden całkowicie wolny dzień i odpocznij, bo nie jesteś robotem.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Wenus zadba, abyś był w dobrym humorze. Słuchaj muzyki, czytaj ulubione książki. Dzięki temu poczujesz, że świat staje się sympatyczniejszy i wszystko zacznie się lepiej układać.

URODZENI 1.02 – 10.02
Jowisz sprzyja ważnym znajomościom. Świętnie wypadniesz na ważnych spotkaniach lub szkoleniach, warto się starać i przełamywać bariery.

URODZENI 11.02 – 18.02
Merkury zachęci cię do porządków i zdrowego stylu życia. Przejrzysz szafy i wyrzucisz stare ciuchy, zrobisz wielki przegląd zawartości spiżarni i kuchennych szafek.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer