Horoskop dla Wodnika na Słońce w Koziorożcu od 21.12.2020 do 18.1.2021

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Idzie nowe

Jowisz i Saturn rozgaszczają się w twoim znaku. Jowisz doda ci optymizmu, a Saturn zachęci, żeby przemyśleć sobie różne ważne sprawy. Od 8.01 dołączy do nich Merkury i nabierzesz ochoty do działania. Twoje pomysły będą przełomowe, patrz w przyszłość!

MIŁOŚĆ

Będziesz w dobrym humorze, a Wenus w sekstylu sprzyja sympatycznym relacjom z całym światem. Święta będą udane, bo wreszcie nie będziesz czuł się poganiany czy krytykowany. Poczujesz się o wiele lepiej wśród krewnych i rodziny. W miłości powodzenie, jednak od 6.01 Mars w kwadraturze sprawi, że w uczuciach będziesz podejrzliwy i niespokojny. Byle słowo może cię zdenerwować, dlatego postaraj się nie wywoływać miłosnych burz. Partner także może być zajęty swoimi sprawami, dlatego o dobrą atmosferę trzeba będzie zadbać. Od 8.01 Merkury w koniunkcji pomoże ci zorganizować szybką i udaną randkę. Zamiast narzekać na to, ile macie pracy, nadróbcie zaległości we wspólnych rozrywkach i oglądaniu seriali. Samotne Wodniki mogą w swojej pracy niespodziewanie spotkać kogoś, kto zaskoczy je swoim poczuciem humoru i optymistycznym podejściem do życia.
 
RODZINA I PRZYJACIELE
Nie odkładaj na później tego, co w domu możesz zrobić od razu, bo inaczej będziesz miał poważne zaległości w domowych pracach i rodzinnych obowiązkach. Mobilizacja bardzo się teraz opłaci, zwłaszcza jeśli po Świętach powalczysz z nieco większymi porządkami. Na szczęście w towarzystwie też będzie mniej spornych tematów i problemów do rozwiązania. Znajdziesz nieco więcej czasu na swoje zainteresowania. W Nowym Roku za to chętnie wybierzesz się na większe internetowe zakupy. W życiu towarzyskim najpierw spokojnie, a le od 8.01 Merkury jednak zadba o to, żeby coś ciekawego się działo. Nowe znajomości mogą wnieść trochę ożywienia w ustabilizowane towarzyskie relacje, a to bardzo cię ucieszy i przegoni nudę.
 
PRACA I PIENIĄDZE
Na myśl o nadgodzinach ścierpnie ci skóra, ale na szczęście szef nie będzie od ciebie za wiele wymagał. Warto za to spokojnie zastanowić się, jak chciałbyś pracować i ile chciałbyś zarabiać. Jowisz w 2021 szczególnie zadba o twoje finanse, a Saturn będzie pomagać w większych inwestycjach. Jednak od hazardu trzymaj się teraz z daleka, bo ktoś o złych intencjach szybko spróbuje cię wykorzystać. Początek Nowego Roku to dobry czas na porządki w ważnych papierach i na szybkie zawodowe decyzje. Jowisz w koniunkcji sprawi, że będziesz mógł liczyć na przypływ gotówki. Od 8.01 lepiej porozumiesz się z szefem lub współpracownikami, odniesiesz też większe korzyści z różnych dawnych inwestycji. Jeśli nadarzy się okazja szkolenia lub kursu, to nie zastanawiaj się i szybko się zapisuj, bo to przyda się w karierze. 

ZDROWIE
Postanowisz więcej się ruszać i zadbasz o swoje zdrowie. Saturn w koniunkcji też wskazuje, że zamiast podążać za mogą czy dopasowywać się do innych, powinieneś wreszcie zwracać uwagę na potrzeby własnego organizmu. W Święta możesz szaleć i jeść wszystko, na co masz ochotę, ale w Nowym Roku kontroluj wagę. Możesz mieć większą ochotę na słodycze i różne niezdrowe przekąski. Jowisz w koniunkcji do twojego znaku sprawi, że na prawdę trudno ci się będzie im oprzeć. Od 6.01 Mars wyciągnie cię na spacery lub zachęci, żeby w domu poćwiczyć jogę.
 
 
ZALECENIA SPECJALNE 

URODZENI 20.01 – 31.01
Saturn w koniunkcji radzi ci zwolnić tempo i wreszcie trochę odpocząć. Możesz mieć mniej sił i ochoty do trudnych spraw. Nie zmuszaj się do bicia rekordów i jeśli możesz, częściej zajmuj się swoim hobby. Trochę odmiany i wolności dobrze ci teraz zrobi.
 
URODZENI 1.02 – 10.02
Mimo różnych przeszkód i problemów z wyjazdami, zapowiada się kilka ważnych i ciekawych spotkań. Ktoś ciągle będzie opowiadać ci o swoich sprawach, a ty zajmiesz się doradzaniem. Wspierać swoich znajomych, a sam też będziesz mógł na nich liczyć.
 
URODZENI 11.02 – 18.02
Mars w sekstylu sprzyja poprawie stanu zdrowia, bo doda ci sił. Pracuj nad kondycją, ale też dbaj o odpowiednią ilość czasu na regenerację sił. Mars sprzyja też cięższym pracom fizycznym, pomaga w szybkim sprzątaniu czy urządzaniu mieszkania.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer