11 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wadze od 22.9.2016 do 22.10.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Merkury sprzyja ciekawym spotkaniom

Miesiąc sprzyja spokojnej pracy. Od problemów i konfliktów trzymaj się z daleka, bo szkoda twojej energii na drobiazgi. Merkury sprzyja podróżom, dlatego nie siedź w domu i wykorzystując ostatnie ciepłe dni ruszaj zwiedzać niezwykłe miejsca.

MIŁOŚĆ
Jowisz w trygonie do twojego znaku doda ci sił, dzięki niemu poczujesz się także młodszy i ładniejszy. Na towarzyskich spotkaniach bacznie rozglądaj się dookoła, bo jeśli jesteś samotny, to trygon Merkurego od 7.10 bardzo sprzyja ciekawym znajomościom. Wenus może sprawić, że będziesz bardziej zazdrosny niż zwykle i partner nie będzie wiedział, jak reagować na twoje podejrzenia. Jeśli jednak coś jest źle, to nie będziesz siedział cicho jak myszka. Kwadratura Marsa od 27.09 sprawi, że możesz być nerwowy, a nawet trochę zazdrosny. Związki, które są nieudane mogą się w tym miesiącu zakończyć, bo nie dasz się dłużej wykorzystywać. Bądź stanowczy i rób tak, abyś to ty był szczęśliwy.

Samotne Wodniki
powinny rzucić się w wir randek, bo kwadratura Wenus postawi na twojej drodze wielu ciekawych kandydatów. Nie od razu jednak dobierzesz kogoś, kto pasuje idealnie do twojego charakteru. Bądź wytrwały, a osiągniesz swój cel.

RODZINA I PRZYJACIELE
Pomyślisz o domowych obowiązkach i wpadniesz na pomysł jak wszystko ułatwić lub przyspieszyć. Zainwestuj w nowoczesną technikę, a będziesz miał więcej czasu dla siebie. Rozejrzyj się w sklepach ze sprzętem AGD, szukaj ciekawych porad od sąsiadek lub na forach internetowych. W sprawach towarzyskich zamieszanie i sporo ciekawych wiadomości. Merkury sprzyja odnawianiu starych znajomości, nie zapomnij sprawdzić poczty lub naładować telefonu.

PRACA I PIENIĄDZE
Zamiast chować się przed szefem, zmuś się do pracy, bo więcej zarobisz. Trygon Słońca sprawi, że szybko nauczysz się wielu nowych rzeczy, a trygony Jowisza i Merkurego (od 7.10) pomoże zawierać ważne znajomości. Zainteresuj się wszystkim, co może przydać ci się w dalszej karierze. Także inwestycja w komputer lub podręczniki może się szybko zwrócić. W październiku możesz poczuć się poganiany, a ktoś zacznie cię denerwować swoimi uwagami. Nie ryzykuj konfliktów, a trudne rozmowy spokojnie przełóż na przyszły tydzień, bo po nowiu Księżyca 1.10 będzie spokojniejsza atmosfera. Zarobisz dodatkowe pieniądze, a szef o tobie nie zapomni podczas dzielenia różnych zysków. Jednak od hazardu i ryzyka trzymaj się z daleka, a ważne umowy czytaj po kilka razy i wyjaśniaj każdy paragraf. Mars przestrzega zbyt pośpiesznymi decyzjami.

ZDROWIE
Słońce, Jowisz i Merkury dodadzą ci sił i animuszu. Będziesz optymistą i nie straszna ci będzie jesienna pogoda. Jednak zacznij ubierać się ciepło i zabieraj parasol na spacery, inaczej szybko się przeziębisz. Wenus w kwadraturze do 17.10 przestrzega przed nadmiernym spożyciem słodyczy i folgowaniem sobie, bo szybko przytyjesz.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Ten miesiąc to idealny czas, aby szybko uporać się z zaległościami lub trudnymi sprawami. Mars będzie ci pomagać ale też poganiać. Dlatego znajdź czas na spotkania z przyjaciółmi. Relacje, które trochę przygasły, teraz mogą się odnowić.

URODZENI 1.02 – 10.02
Twoje sprawy zmierzają w dobrym kierunku, nie musisz się teraz o nic specjalnie martwić. Weekendy sprzyjają romantycznym spotkaniom i dobrej zabawie. Jeśli w twoim związku były jakieś sporne sprawy, to teraz uda ci się je wyjaśnić.

URODZENI 11.02 – 18.02
Merkury bardzo sprzyja zawodowym sprawom, a nawet pomoże ci zdobyć popularność w otoczeniu. Dlatego warto wykorzystać różne znajomości, szukaj nowej pracy, załatwiaj sprawy na mieście. Nowe znajomości będą bardzo ciekawe.

Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer