Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wodniku od 20.1.2015 do 18.2.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Łap szczęście za nogi!

Czeka cię wyjątkowy miesiąc. W twoim znaku obok Słońca znajdują się także Merkury i Wenus (do 26.01). Zrób wszystko, aby wykorzystać swoje talenty i możliwości. Będziesz egoistą i nie oddasz nikomu tego, co ci się należy. Czasami jednak tylko w taki sposób można zaspokoić swoje potrzeby i poczuć się bezpiecznie.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Czeka cię udany miesiąc, bo Słońce przyniesie ci więcej energii i mozliwości działania. Choć wszystko układać będzie się pomyślnie, to nadszedł czas, abyś zająć się sprawami rodziny. Na wielkie gotowanie i porządki może nie starczyć ci teraz czasu. Ktoś bliski może mieć ci za złe ten chwilowy egoizm, a nawet lekko zachorować, aby tylko zwrócić na siebie twoją uwagę. Bądź ostrożny w kontaktach z rodzeństwem. Twoja nieprzemyślana uwaga może stać się powodem rodzinnych niesnasek. Powstrzymaj się od komentowania miłosnych podbojów sióstr i braci, a unikniesz stresujących sytuacji. Miesiąc nie sprzyja zbyt dalekim podróżom. Choć służbowe podróże okażą się korzystne, to rodzinne wyjazdy mogą bardzo cię zmęczyć. Odpowiednie miejsce na zimowy urlop to własna kanapa! Postaraj się także być ostrożniejszy za kierownicą, a w razie przewinienia bądź grzeczny wobec policjantów.


SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej kondycji, choć możesz narzekać na nerwy i problemy z zasypianiem. Nawet odrobina sportu pomoże ci szybko odzyskać humor i formę. Nie wymagaj jednak od siebie zbyt wiele, bo w doskonałej formie będziesz dopiero w lutym. Dni po 4.02 sprzyjają za to stosowaniu zdrowej diety, a nawet rzucaniu nałogów.

MIŁOŚĆ
Będziesz lubiany, podziwiany i chętnie zapraszany w różne miejsca. Czeka cię miesiąc pełen miłosnych niespodzianek i sukcesów. Mimo twojego krytycznego nastawienia, inni odbierać cię będą bardzo dobrze. Okazji do flirtów i nowych znajomości teraz ci nie zabraknie.

Samotne Wodniki rzucą się w wir zabaw i uciech. Będziesz się wszystkim podobać i nie zabraknie ci pewności siebie. Merkury sprawi, że będziesz mile widziany w każdym towarzystwie. Nowe znajomości, jakie teraz zdobędziesz, przydadzą ci się także w karierze. Wykorzystaj wszystkie zaproszenia, ale słuchaj intuicji! Jeśli wybranek czy wybranka twojego serca bardzo różni się od ciebie wykształceniem lub majątkiem, to może to zwiastować pewne problemy.

Wodniki w stałych związkach będą cieszyć się powodzeniem, co może wywołać zazdrość u ich partnera. Przypomną sobie o tobie wszystkie osoby, którym kiedyś zawróciłeś w głowie. Jednak opozycja Jowisza sprawi, że nie obejdzie się bez konfrontacji, głównie o sposób spędzania wolnego czasu i cel, na jaki chcecie wydać oszczęności.

PRACA I FINANSE

Postaraj się teraz aktywnie działać, a przede wszystkim nie zwlekaj! Niektóre Wodniki postanowią założyć własny biznes. To dobra chwila, aby omówić z rodziną plany, które dotyczą przyszłości. Postaraj się jednak, aby ryzyko jakie zamierzasz ponieść, nie przekraczało granic zdrowego rozsądku. Wiele skorzystasz dzięki współpracy z ludźmi. Nie obawiaj się zasięgać ich porady, wyciągnij wnioski z cudzych błędów. Twoje sprawy znajdą się w centrum uwagi i wszyscy będą o tobie mówić! Na szczególnie dobre pomysły możesz liczyć do 26.01, kiedy Wenus przebywa w twoim znaku zodiaku. Postaraj się też pamiętać o osobach, którym coś jesteś winien. Zwróć stare długi, wyjaśnij nieporozumienia. Sprawy z przeszłości mogą zupełnie niespodziewanie jeszcze raz wyjść na jaw po 4.02. Wtedy też pilnuj swoich sekretów. Ktoś może przedwcześnie zdradzić twój plan lub nawet wykorzystać twoje pomysły. Zaufaj swojej intuicji, uwierz przeczuciom, a w porę zorientujesz się, co się dokoła dzieje.

Poszukujący lepszej pracy będą pełni energii i optymizmu. Słońce i Merkury sprzyjają poważnym rozmowom i zdobywaniu wymarzonej posady. Po 4.02 czekają cię lepsze dni w sprawach finansowych. Może okazać się, że jesteś niezbędny do wykonania trudnego zajęcia i wynegocjujesz dla siebie więcej gotówki!

Wodniki, które się uczą lub studiują, odkryją mnóstwo nowych zainteresowań. Będą one na tyle ciekawe, że możecie nawet zapomnieć o niektórych swoich obowiązkach. Na szczęście kilka niedociągięć ujdzie wam na sucho! 11.02 Merkury wyjdzie z retrogradacji i pomoże wam skoncentrować się na nauce przedmiotów ścisłych.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer