Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Strzelcu od 22.11.2015 do 21.12.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Dużo inspiracji

Słońce i Uran znajdują się w sekstylu do twojego znaku zodiaku i zapewnia ci mnóstwo towarzyskich atrakcji. Będziesz w dobrym nastroju, a ciekawych pomysłów teraz ci nie zabraknie. Z niczym nie zwlekaj, bo grudzień sprzyja załatwianiu ważnych spraw. Twoja odwaga zadziwi wrogów, a upór sprawi, że postawisz na swoim!

Główne wydarzenia
Jesienią Wodniki chętnie biorą się za trudne sprawy i podejmują decyzje, których skutki okazują się dobre i trwałe. W tym miesiącu także poczujesz przypływ sił i odwagi. Jeśli o czym marzysz, teraz właśnie nadszedł moment, aby zabrać się za urzeczywistnienie ambitnych planów. Chętnie coś zmienisz lub poprawisz. Dzięki cierpliwości osiągniesz to, co od dawna planowałaś, ale nie miałeś odwagi się do tego zabrać.


Samopoczucie
Choć sił i energii ci nie zabraknie, to miesiąc nie sprzyja wielkim remontom, porządkom i innym pracom, które wymagają cierpliwości i siły. Zanim zabierzesz się za nowe obowiązki zastanów się, czy dasz teraz radę doprowadzić prace do końca. Będziesz świetnym doradcą, ale twoje pomysły zmieniać się będą z minuty na minutę. Podczas weekendów pozwól sobie na więcej swobody i nie staraj się być idealny. Kwadratura Marsa sprawi, że starsze osoby i tak będą miały pretensję o zaległe obowiązki. Przedświąteczne porządki jak zwykle pozostawisz na ostatnią chwilę!

Miłość
Czeka cię niespokojny miesiąc. Sekstyl Słońca sprawi, że cudze życzenia i uczucia nie będą zbytnio cię interesować. Będziesz myśleć przede wszystkim o swoich zachciankach i sprawach. Czeka cię sporo towarzyskich atrakcji, spotkań i bankietów. Możesz nie mieć zbyt wiele czasu na randki, a partner będzie zazdrosny. Dlatego pamiętaj o kimś, na kim ci zależy  i wyślij chociaż sms-a. W weekendy zapowiada się trochę zamieszania, ktoś zacznie się wpraszać, a wy będziecie chcieli wreszcie pobyć trochę sami. Powiedź znajomym, że masz inne plany, ale nie rezygnuj z randki lub kina.

Samotne Wodniki zainteresują się nowymi współpracownikami lub znajomymi swoich przyjaciół. Być może jest wśród nich ktoś wart szczególnej uwagi. Uważaj jednak, aby nie zaangażować się we flit z kimś, kto wykorzystuje swoją pozycje zawodową lub prowadzi kilka romansów jednocześnie. Od osób o złej reputacji trzymaj się z daleka, bo nie zdołasz niczego ukryć przed wścibskimi koleżankami. Po 26.11 szczęście bardzo ci sprzyja. Wtedy okaże się, w które znajomości warto inwestować czas i uczucie.

Wodniki w stałych związkach dojdą do wniosku, że czas coś zmienić w rozkładzie dnia lub obowiązków. Znudzicie się codzienną rutyną i poszukacie nowych, ekscytujących zajęć. Nie pozwólcie tylko, aby w tym miesiącu o waszym wolnym czasie decydowali krewni lub rodzice. Ich pretensje i zachcianki mogą być powodem przedświątecznej awantury!

Kariera i pieniądze

W tym miesiącu mówić będziesz innym prosto z mostu, co o nich myślisz, nawet jeśli są to osoby starsze lub wyżej postawione. Nie będziesz tracić czasu na długie dyskusje, a w razie konfliktów przestaniesz przebierać w słowach. Szczerość tym razem wyjdzie ci na dobre, ale zawsze pamiętaj o zasadach grzeczności i zwyczajnej uprzejmości. Swoje sprawy postanowisz załatwić szybko i bez pomocy. Być może podasz komuś pomysł, który stanie się początkiem wielu zaskakujących wydarzeń. Twój szef zauważy, że masz dużo energii, co może stać się powodem do awansu. Twoi przeciwnicy będą musieli zmienić taktykę, bo zaskoczysz ich swoim refleksem.

Najlepsze dni, aby zajmować się ryzykownymi pomysłami to koniec listopada. Będziesz mógł za to liczyć na wsparcie ze strony osób, którym zawsze podobały się twoje niebanalne pomysły. W grudniu wszystko stanie się łatwiejsze. Pojawią się osoby, które chętnie zaoferują ci pomoc. Nie unoś się honorem i dokładnie przemyśl każdą propozycję. Czas sprzyja też szkoleniom i podróżom. Poszerzaj swoje umiejętności, nie wstydź się o wszystko pytać, a nawet ucz się od młodszych od siebie.

Poszukujący lepszej pracy
wpadną na zaskakujący pomysł podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Postarajcie się tylko nie przestraszyć przyszłego pracodawcy! Po 25.11 szczęście sprzyja wam w firmach, które zajmują się informatyką lub komunikacją. Niektóre Wodniki podejmą w tym miesiącu decyzję o pracy na własny rachunek i zaczną planować otwarcie własnej firmy.

Nauka
Wodniki, które się uczą lub studiują będą buntować się przeciwko przepisom lub wymaganiom, jakie postawią przed nimi nauczyciele. Coś wyda się wam niesprawiedliwe lub po prostu źle wymyślone. Umotywujcie swoje prośby i bądźcie uprzejmi, bo inaczej ktoś negatywnie oceni wasze zachowanie. Postępom w nauce najbardziej sprzyjają dni między 26.11 a 10.12. Wasze pomysły będą wtedy zaskakujące, ale spodobają się nauczycielom. Największe sukcesy odniesiecie w dziedzinach, które związane są z informatyką i naukami społecznymi.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce przyspieszy twoją karierę. Przedstawisz szefowi rewolucyjny pomysł i dostaniesz ciekawsze zadania, niż inni współpracownicy. To sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki. Także w miłości większe ożywienie.

URODZENI 1.02 – 10.02
Merkury sprzyja wytrwałości. Zajmiesz się wyjaśnianiem różnych spraw zawodowych, zrobisz wokół siebie więcej porządku. Także udział w konkursie lub nowym zawodowym projekcie może przynieść ci teraz niespodziewaną korzyść. Warto się starać.

URODZENI 11.02 – 18.02
Mars sprawi, że będziesz w tym tygodniu marzyć o przygodach i emocjonujących znajomościach. Możesz mieć problemy z koncentracją, a także częściej złościć się na nieudolnych współpracowników. Nie spiesz się z zakupami i zwracaj większą uwagę na drobiazgi, a cały miesiąc okaże się udany.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer