Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy astrologii

Kurs stacjonarny "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia partnerska"

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości"

Więcej informacji

Kursy tarota

Internetowy kurs tarota - Tarot dla zaawansowanych, I-IV 2015

Więcej informacji

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Rybach od 19.2.2015 do 20.3.2015

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Upiększaj swoje otoczenie

Wodniki staną się teraz bardziej skoncentrowane na sobie i swoich sprawach. Zapragniesz żyć w otoczeniu piękna, a nawet luksusu i spokojnie cieszyć się urokami życia. Możesz odkryć w sobie sporo talentów artystycznych, których dotychczas wcale nie wykorzystywałeś. Z zapałem przemeblujesz dom lub zaczniesz planować, jakie kwiaty w tym roku będą rosły w twoim ogrodzie. Podręcznik do feng-shui stanie się dla ciebie wspaniałym źródłem pomysłów i inspiracji. Choć zwykle omijasz kuchnię szerokim łukiem, to teraz chętnie sprawisz sobie porządną książkę kucharską. Gotowanie i kosztowanie niezwykłych potraw może stać się twoim nowym hobby i zjednać ci wielu szczerze oddanych fanów.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Staniesz się uparty i bardzo pewny siebie. Nie dasz nikomu tego, na co sobie sam wcześniej nie zapracował lub nie zasłużył. To także dobry czas, aby mocniej zaangażować się w sprawy społeczne. Może się okazać, że to właśnie ty jesteś w stanie wywalczyć coś dla swoich sąsiadów czy zrobić coś we wspólnym  interesie. Nie zamykaj się w swojej skorupce i pamiętaj o potrzebach innych ludzi. Twoja pomysłowość i determinacja bardzo się przydadzą wszystkim, którzy starają się przeforsować słuszne sprawy. W marcu nie zaniedbuj swojego życia towarzyskiego. Rodzina doskonale da sobie bez ciebie radę, kiedy ty pójdziesz na plotki czy do kina. Dni po 13.03 sprzyjają poważnym zmianom w domu. Być może zdecydujesz się wymienić część sprzętów lub mebli. Wszystko, co nowoczesne i pomocne w codziennym życiu stanie się obiektem twoich marzeń. Nie przesadzaj jednak z nagłymi zachciankami i wielkimi wydatkami, bo kolejny wielki kredyt może pozbawić się cię funduszy na wycieczki lub wakacje.


SAMOPOCZUCIE
Sporo czasu i pieniędzy przeznaczysz w tym miesiącu na swoją wygodę i przyjemności. Jednak trudno będzie ci dogodzić, bo twoje zachcianki mogą się szybko zmieniać. Powstrzymaj się więc od wielkiego przemeblowania i różnych szalonych inwestycji, bo dopiero pod koniec lutego odkryjesz, czego potrzeba ci do szczęścia i co ci się na prawdę podoba. Po 13.03 twoje zdrowie wymagać będzie więcej troski. Szanuj się i nie narażaj na zbyt wielki wysiłek! Marzec sprzyja raczej zakupom modnych ubrań i zabiegom kosmetycznym, niż spędzaniu całego weekendu na siłowni.

MIŁOŚĆ
Zapowiada się czas romantycznych uniesień. Wodniki, które są w stałych i szczęśliwych związkach, przeżywać będą teraz prawdziwy rozkwit uczuć. W lutym będziesz wyjątkowo spragniony miłości i czułości. Uważaj jednak i nie ufaj temu, kto nie raz cię już poważnie zawiódł. Jego nowe obietnice i tym razem mogą nie być wiele warte. To, co dla ciebie jest ważne, dla niego może być niestety kolejną zabawą. Samotnym Wodnikom szczęście sprzyja przez cały miesiąc, ale szczególnie od 20.02, kiedy Wenus przebywać będzie w sekstylu do twojego znaku. Podobać ci się będą osoby odpowiedzialne i godne zaufania. Po 13.03 zaczniesz zastanawiać się nad powodami ważnych decyzji, jakie podejmować będą twoi przyjaciele. Czyjeś kłopoty sprawią, że zaczniesz się zastanawiać nad prawdziwym sensem narzeczeństwa lub małżeństwa.  Nie pośrednicz jednak w cudzych miłosnych sporach i małżeńskich kłótniach, bo w tym miesiącu tylko na tym ucierpisz. Przychylne ci znaki zodiaku to Baran, Lew, Waga i Ryby. Nie przejdziesz obojętnie obok Panny i Bliźniąt. Uważaj tylko na Strzelce i Koziorożce – ich pomysły mogą wydać ci się zbyt pospieszne i bardzo ryzykowne.

PRACA I FINANSE

Wykonuj swoją pracę spokojnie, a przede wszystkim nigdzie się nie spiesz. Ten, kto cię ciągle strofuje i pogania, wcale dobrze ci nie życzy. Nie przejmuj się więc na zapas tym, co myślą o tobie inni ludzie. Słońce w znaku Ryb i tak zapewni ci w tym miesiącu uznanie, a nawet przyniesie dodatkowe pieniądze. Osiągniesz wiele, jeśli spokojnie przemyślisz każdy swój krok i nie będziesz zbyt łatwo ulegać emocjom. Zrób więc plan swoich zawodowych i życiowych marzeń, a potem zacznij go realizować. Od czegoś przecież trzeba zacząć, a luty i marzec to dobre miesiące na pierwszy poważny krok! Wykaż się inicjatywą, podsuń nauczycielowi czy szefowi dobry pomysł czy po prostu zostań osobą nie do zastąpienia. Nie będzie to wcale takie trudne, a planety zapewnią ci wiele doskonałych pomysłów. Zgłaszaj się pierwszy wszędzie tam, gdzie trzeba spotykać się w ważnymi i wpływowymi ludźmi. Okaż też swoją przyjaźń i zainteresowanie tym, którzy na to zasługują, a na pewno nie pożałujesz. Być może już wkrótce ktoś odwdzięczy ci się tym samym. Bardzo sprzyja ci także planeta Jowisz, nie przegap swojej szansy. Doskonały pomysł może podsunąć ci ktoś, komu bardzo zależy na twoim rozwoju. Również wyjazdy i szkolenie będą wyjątkowo udane. Dobrymi współpracownikami okażą się Byk i Rak, a także sympatyczna Waga. Na pomoc wciąż marudzącego Raka nie masz co liczyć. Zastanów się, zanim uwierzysz w niezwykłe informacje przyniesione przez zdenerwowanego Strzelca.

Poszukujący lepszej pracy będą leniwie rozglądać się za ciekawymi ofertami. Trudno jednak będzie wam zebrać się do walki o wymarzoną posadę. Miesiąc sprzyja za to porządkom w różnych urzędowych sprawach, zdobywaniu zaległych zaświadczeń i dokumentów. Merkury do 12.03 znajduje się w waszym znaku zodiaku, co zwiastuje nieoczekiwaną szansę lub bardzo intratną propozycję.

Wodniki, które się uczą lub studiują, będą pracować powoli, ale systematycznie. Postarajcie się szybko robić to, co potrzebne. Odkładanie pracy na ostatnią chwilę może skończyć się stresem i zamieszaniem.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer