Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu - do 3 czerwca w specjalnej cenie i z darmową wysłką

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Lwie od 22.7.2014 do 22.8.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Miłość i przyjaźń

Przed tobą udany miesiąc. Słońce, Wenus, Merkury i Jowisz sprawią, że będziesz towarzyski i wesoły. Miesiąc sprzyja towarzyskim atrakcjom. Będziesz dodawać innym odwagi i udowodnisz wszystkim, że można zmienić życie na lepsze. Postaraj się tylko unikać zawodowych konfliktów!

TWOJE TRANZYTY

Słońce przebywa w znaku Lwa, znajdzie się więc w opozycji do twojego znaku zodiaku. To sprawi, że ludzie będą ci bardzo przychylni. Łatwo zyskasz uznanie, twoje pomysły będą się podobać, ale jednocześnie uważaj na pochlebców i zazdrośników. To dobry czas, aby inwestować w siebie, swoje umiejętności, wygląd i hobby.
 
Wenus do 11.08 znajdzie się w aspekcie kwinkunksu. Poczujesz, że musisz trochę zejść innym z widoku, a nawet będziesz trochę niechętny wakacyjnym szaleństwom. Będziesz musiał pilnować swoich korzyści i spraw finansowych. Od 12.08 Wenus wyjątkowo ci sprzyja, bo choć znajdzie się w opozycji, to wszyscy będą na ciebie zwracać uwagę.  To dobry aspekt dla spraw związanych z miłością, życiem towarzyskim i sąsiedzkim. Będziesz towarzyski, pogodny, a nawet chętny do niesienia innym pomocy.
 
Merkury sprzyjać będzie odkrywaniu sekretów oraz odkrywaniu ciekawych zainteresowań. Od 31.07 do 14.08 będzie ci pomagać w sprawach finansowych i ułatwi nawiązywanie nowych znajomości. Opozycja, jaką utworzy, bardzo sprzyja wyjazdom. Będziesz się dobrze bawić i będziesz miał szczęście w podróży. Po 15.08 pomoże ci w sprawach zawodowych.
 
Mars znajduje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku. To aspekt dobrego nerwów, ale też gotowości do większego wysiłku i bicia rekordów. Postaraj się więcej spać i dbaj o siebie.
 
Jowisz znajduje się w opozycji do twojego znaku zodiaku. Czas przyjrzeć się swoim wydatkom i popracować nad stanem finansów. Niestety, z próżnego i Salomon nie naleje, dlatego niektóre Wodniki wreszcie będą musiały zabrać się do pracy.
 
Saturn tworzy kwadraturę do twojego znaku zodiaku. Dzięki temu to, co uda ci się teraz dokonać, będzie trwałe, musisz jednak pokonać chwilowe trudności.
 
Uran znajduje się w znaku Barana i tworzy sekstyl do twojego znaku. Namawiać cię będzie do nauki nowych przedmiotów, pokaże ci niezwykłe hobby, przypomni o marzeniach, których jeszcze nie spełniłeś.
 
Neptun w znaku Ryb nie wywiera znaczącego wpływu na twoje sprawy.
 
Pluton znajduje się w znaku Koziorożca i tworzy aspekt półsekstylu do twojego znaku. Na razie nie ma wpływu na sprawy Wodników.

SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej kondycji, ale kwadratura Marsa może osłabiać twoją koncentrację. Nadal ostrożnie prowadź samochód i nie rywalizuj za wszelką cenę tymi, którzy są silniejsi od ciebie. Panuj nad nerwami i nie rywalizuj ze wszystkimi w waszym otoczeniu. Opozycja Słońce źle wpływa na zdrowie, w tym miesiącu trzeba o siebie lepiej niż do tej pory zadbać.

MIŁOŚĆ
Wenus zadba, abyś miał powodzenie w miłości. Od 12.08 sprzyja ci powodzenie, a trudne sprawy uda się wynegocjować i zmienić na lepsze. To dobry czas na wspólne decyzje, inwestycje, poważne rozmowy i układanie planów na przyszłość.

Samotne Wodniki będą miały powodzenie. Teraz szczęście wam sprzyja, ale jednocześnie wszyscy będą wtrącać się w wasze sprawy i komentować wasze zachowanie. Lepiej unikajcie zwierzeń i róbcie w miłości to, co sami uważacie za stosowne.
 
Wodniki w związkach będą w dobrych humorach, znajdą czas na wspólne wyjazdy, wyjścia do kina czy romantyczne wakacyjne spacery. Jednak opozycja Słońca sprawi, że partner może zacząć buntować się przed poleceniami, a nawet być o was zazdrosny. W miłości powinniście być teraz bardziej pewni siebie.
 
PRACA I FINANSE
Ten miesiąc sprzyja bardzo dobrym pomysłom, ale większość z nich lepiej realizować samemu, niż do spółki. To, za co się sami zabierzecie, uda się w miarę sprawnie i szybko zrobić. Współpraca będzie udana, ale ktoś może przypisać sobie wspólne sukcesy. Słońce i Merkury w opozycji niestety sprzyjają kłótniom o wpływy, dlatego jasno mówcie, co się wam należy i walczcie o swoje pieniądze.
 
Szukający lepszej pracy pracy mogą spodziewać się większej ilości propozycji. Merkury od 31.07 do 14.08 sprzyja ważnym decyzjom. Być może warto poszukać posady w nieco innej branży niż ta, którą zajmowaliście się do tej pory.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer