Horoskop dla Wodnika na Słońce w Wodniku od 19.1.2017 do 18.2.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Ważne sprawy

Poczujesz przypływ optymizmu. Trudne sprawy szybko się wyjaśnią, a ludzie będą dla ciebie o wiele bardziej uprzejmi. Nadchodzą nowe, lepsze dni, bo Słońce przemierza twój znak zodiaku! Chwytaj korzystne okazje i nie oglądaj się za siebie. Będziesz pomysłowy i energiczny, nabierzesz wielkiej ochoty na wyjazdy i zmiany. Trygon Jowisza sprawi, że w twoim otoczeniu pojawi się więcej życzliwych ludzi, a także ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu. 10-11.02 ważny czas: pełnia i półcieniowe zaćmienie Księżyca naprzeciwko twojego znaku zodiaku. Podejmuj mądre decyzje, medytuj i czaruj.

MIŁOŚĆ
Mars Wenus bardzo sprzyjają miłosnym podbojom. Będziesz się podobać, ale sam także staniesz się wrażliwy na uroki płci przeciwnej. Zainteresujesz się kimś, kto przesyła ci uśmiechy i komplementy. Odrobina flirtu dobrze ci zrobi, ale lepiej nie drażnić stałego partnera, tylko skupić się na związku. Udadzą się podróże, łatwiej będzie podjąć wspólne decyzje. Zamiast martwić się o humory krewnych, skoncentruj się na potrzebach partnera.

Samotne Wodniki będą w doskonałej formie. Jeśli narzekałeś, że nie masz z kim iść do kina lub na spacer, to teraz los się odmieni. Wodniki z I i II dekady znaku będą się wyjątkowo podobać. Nie trać okazji, a jeśli nic się nie dzieje, to załóż konto w nowym serwisie randkowym.

RODZINA I PRZYJACIELE
Styczeń może być trochę nudny, ale potem przygotuj się na niespodzianki. Kilka nowych plotek wstrząśnie znajomymi. Przygotuj się na to, że będziesz komuś doradzać i pomagać. Mars w sekstylu do twojego znaku od 28.01 będzie wyciągać cię z domu na zimowe spacery i wycieczki. Warto się ruszyć, będzie wesoło i bez trudnych tematów. Słońce w koniunkcji do twojego znaku będzie namawiać cię do zmiany wystroju domu. Możesz teraz wszystko sobie zaplanować. Szukaj dobrych inspiracji w pismach o wnętrzach, bo będziesz miał dobry gust i szczęście do zakupów.

PRACA I PIENIĄDZE
Zawodowe sprawy biec będą spokojnym rytmem. Postaraj się uporządkować ważne dla ciebie zadania, a potem szukaj okazji do wykazania się swoimi umiejętnościami. Mimo dobrej passy nie zostawiaj spraw na ostatnią chwilę, bo mogą wyjść na jaw drobne zaległości i nie uda ci się w piątki wychodzić przed czasem. Masz teraz dobre dni, aby zapisywać się na szkolenia lub zaczynać kurs obcego języka. Od 7.02 Merkury w twoim znaku pomoże ci znaleźć lepszą prace lub zdobyć nowe zlecenia. Trygon Jowisz wciąż sprzyja poprawie sytuacji finansowej i sukcesom zawodowym.

ZDROWIE
Będziesz w dobrej formie, ale dbaj o żołądek. W tym miesiącu unikaj gazowanych napojów i hot dogów z brudnych budek. Możesz być mniej odporny na zatrucia, dlatego nie dopuść do tego, aby z dala od domu chwycił cię wielki głód. Noś ze sobą orzechy lub batonika.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce sprawi, że twoje nowe pomysły okażą się ambitne i dochodowe. Nie przejmuj się tylko każdym szczegółem, bo możesz w ten sposób utknąć z pracą w ślepym zaułku. Ktoś bardziej doświadczony podpowie ci jak uniknąć kłopotów. W weekendy odpocznij i poświęć więcej czasu swojemu hobby.

URODZENI 1.02 – 10.02
Merkury przyniesie ci mnóstwo spraw do załatwienia. Miesiąc będzie udany, ale nie uda ci się uciec przed planowaniem, zarządzaniem i sprzątaniem. Będziesz bardzo zadowolony z tego, co uda ci się teraz zrobić, ale w weekendy znajdź czas na odpoczynek i randkę.

URODZENI 11.02 – 18.02
Wenus radzi ci być szczerym. Ktoś będzie marudzić lub zawracać ci głowę sprawami, na które wcale nie będziesz miał ochoty. Zamiast robić uniki, mów wprost że nie masz na coś czasu. Poświęcanie się dla innych tym razem nie wyjdzie ci na dobre.

Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer