Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Strzelcu od 22.11.2014 do 21.12.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Załatwiaj ważne sprawy

Będziesz w dobrym nastroju, a ciekawych pomysłów teraz ci nie zabraknie. Z niczym nie zwlekaj, bo grudzień sprzyja załatwianiu ważnych spraw. Twoja odwaga zadziwi wrogów, a okazywany przez ciebie upór sprawi, że postawisz na swoim!

GŁÓWNE WYDARZENIA
Kiedy nadchodzi jesień, zodiakalne Wodniki chętnie biorą się za trudne sprawy i podejmują decyzje, których skutki okazują się dobre i trwałe. W tym miesiącu także poczujesz przypływ sił i odwagi. Jeśli o czym marzysz, teraz właśnie nadszedł moment, aby zabrać się za urzeczywistnienie ambitnych planów. Chętnie coś zmienisz lub poprawisz. Dzięki cierpliwości osiągniesz to, co od dawna planowałaś, ale nie miałeś odwagi się do tego zabrać. Mars jednak wejdzie do twojego znaku 5.12 i wystawi twoją cierpliwość na próbę.

Do 9.12 Wenus znajduje się w sekstylu do twojego znaku zodiaku. Ułatwi ci zawarcie zgody z nieprzyjaciółmi i sprawi, że zdobędziesz dodatkowe pieniądze. Druga połowa grudnia sprzyjać będzie zawieraniu korzystnych znajomości. W nieoficjalnych warunkach porozmawiasz z kimś, kto wiele dla ciebie może zrobić.


SAMOPOCZUCIE
Choć sił i energii ci nie zabraknie, to miesiąc nie sprzyja wielkim remontom, porządkom i innym pracom, które wymagają cierpliwości i siły. Zanim zabierzesz się za nowe obowiązki zastanów się, czy dasz teraz radę doprowadzić prace do końca. Będziesz świetnym doradcą, ale twoje pomysły zmieniać się będą z minuty na minutę. Podczas weekendów pozwól sobie na więcej swobody i nie staraj się być idealny. Kwadratura Saturna sprawi, że starsze osoby i tak będą miały pretensję o zaległe obowiązki. Przedświąteczne porządki jak zwykle pozostawisz na ostatnią chwilę!

MIŁOŚĆ
Czeka cię niespokojny miesiąc. Sekstyl Słońca sprawi, że cudze życzenia i uczucia nie będą zbytnio cię interesować. Będziesz myśleć przede wszystkim o swoich zachciankach i sprawach. Wenus sprawi, że wynagrodzisz bliskim brak zainteresowania.

Samotne Wodniki zainteresują się nowymi współpracownikami lub znajomymi swoich przyjaciół. Być może jest wśród nich ktoś wart szczególnej uwagi. Uważaj jednak, aby nie zaangażować się we flirt z kimś, kto wykorzystuje swoją pozycję zawodową lub prowadzi kilka romansów jednocześnie. Od osób o złej reputacji trzymaj się z daleka, bo nie zdołasz niczego ukryć przed wścibskimi koleżankami. Po 11.12 szczęście bardzo ci sprzyja. Wtedy okaże się, w które znajomości warto inwestować czas i uczucie.

Wodniki w stałych związkach dojdą do wniosku, że czas coś zmienić w rozkładzie dnia lub obowiązków. Znudzicie się codzienną rutyną i poszukacie nowych, ekscytujących zajęć. Nie pozwólcie tylko, aby w tym miesiącu o waszym wolnym czasie decydowali krewni lub rodzice. Ich pretensje i zachcianki mogą być powodem przedświątecznej awantury!

PRACA I FINANSE

W tym miesiącu mówić będziesz innym prosto z mostu, co o nich myślisz, nawet jeśli są to osoby starsze lub wyżej postawione. Nie będziesz tracić czasu na długie dyskusje, a w razie konfliktów (szczególnie od 5.12) przestaniesz przebierać w słowach. Szczerość tym razem wyjdzie ci na dobre, ale zawsze pamiętaj o zasadach grzeczności i zwyczajnej uprzejmości.
Swoje sprawy postanowisz załatwić szybko i bez pomocy. Być może podasz komuś pomysł, który stanie się początkiem wielu zaskakujących wydarzeń. Twój szef zauważy, że masz dużo energii, co może stać się powodem do awansu. Twoi przeciwnicy będą musieli zmienić taktykę, bo zaskoczysz ich swoim refleksem.

Najlepsze dni, aby zajmować się ryzykownymi pomysłami to czas po 28.11. Będziesz mógł wtedy liczyć na wsparcie ze strony osób, którym zawsze podobały się twoje niebanalne pomysły.

Od  5.12 wszystko stanie się łatwiejsze. Pojawią się osoby, które chętnie zaoferują ci pomoc. Nie unoś się honorem i dokładnie przemyśl każdą propozycję. Czas sprzyja też szkoleniom i podróżom. Poszerzaj swoje umiejętności, nie wstydź się o wszystko pytać, a nawet ucz się od młodszych osób.

Poszukujący lepszej pracy wpadną na zaskakujący pomysł podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Postarajcie się tylko nie przestraszyć przyszłego pracodawcy swoimi wielkimi wymaganiami! Szczęście sprzyja wam w firmach, które zajmują się informatyką lub komunikacją. Niektóre Wodniki podejmą w tym miesiącu decyzję o pracy na własny rachunek i zaczną planować otwarcie własnej firmy.

Wodniki, które się uczą lub studiują, będą buntować się przeciwko przepisom lub wymaganiom, jakie postawią przed nimi nauczyciele. Coś wyda się wam niesprawiedliwe lub po prostu źle wymyślone. Umotywujcie swoje prośby i bądźcie uprzejmi, bo inaczej ktoś negatywnie oceni wasze zachowanie. Postępom w nauce najbardziej sprzyjają dni po 28.11. Wasze pomysły będą wtedy zaskakujące, ale spodobają się nauczycielom. Największe sukcesy odniesiecie w dziedzinach, które związane są z informatyką i naukami społecznymi.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer