Horoskop dla Wodnika na Słońce w Byku od 19.4.2017 do 19.5.2017

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Zadbaj o finanse

Słońce znajduje się w kwadraturze do twojego znaku zodiaku, a więc o swoje zyski i pieniądze warto teraz trochę ambitniej powalczyć. Zamiast siedzieć grzecznie i czekać na łaskę, czas otwarcie porozmawiać o tym, co chciałbyś zdobyć. Trygony Marsa i Jowisza radzą uczyć się od innych. Wenus w sekstylu zadba abyś miał szczęście w miłości. Sekstyle Saturna i Urana sprawią, że będziesz mógł liczyć na przyjaciół.

MIŁOŚĆ
Romantyczne wyjazdy i randki okażą się udane, choć powinieneś ostrożnie wybierać miejsca, w których zamierzasz spędzać czas. Trygon Merkurego nie pomaga utrzymać miłosnych spraw w tajemnicy. Może okazać się, że wpadniesz na znajomych, którzy nie pozwolą  wam spędzić czasu tak, jak planowaliście.

Wenus w sekstylu sprawi, że samotne Wodniki nabiorą ochoty na flirty, ale powinny być ostrożne. Ktoś pod razu będzie chciał mieć cię na własność lub zacznie wtrącać się w twoje prywatne życie. Żadnych dozgonnych obietnic, a spędzisz czas miło i przyjemnie.

RODZINA I PRZYJACIELE
Masz szansę wprowadzić w rodzinne życie więcej spokoju, zgody i miłości. Nie daj się tylko wciągnąć dalszym krewnym w stare konflikty na temat dawnych decyzji, których teraz i tak nie da się cofnąć. Wenus w sekstylu do twojego znaku radzi szukać okazji do zabawy i przyjemności, zamiast męczyć się w towarzystwie nudnych osób. Nie idź z do kogoś z wizytą, jeśli nie masz na to ochoty. Szkoda czasu na dyskusje, które do niczego nie prowadzą. Za to wydarzenia związane z przyjaciółmi będą bardzo optymistyczne. Imprezy, jakie zorganizujesz będą bardzo udane.

PRACA I PIENIĄDZE
W pracy zacznie ci zależeć na wynikach, efektach i statystykach. Kwadratura Słońca obudzi twoją ambicję i staniesz do wyścigu o uznanie szefa. Postanowisz pracować lepiej i szybciej. Zastanów się tylko, czy szef ci za to zapłaci i czy twoje starania zostaną docenione. To nie sztuka zaharować się na śmierć, sztuka pracować mądrze i rozkładać siły tak, aby na wszystko ich starczyło. Pamiętaj o zjedzeniu czegoś pożywnego podczas przerwy obiadowej i dbaj o swoje bezpieczeństwo. Będziesz zadowolony, ale pod koniec kwietnia powinieneś trochę zwolnić i odpocząć. Mars w trygon do twojego znaku radzi ci też przestrzegać zasad BHP i różnych innych przepisów.

ZDROWIE
Mars sprzyja niestety kontuzjom i przeziębieniom. Uważaj, bo choć na dworze coraz cieplej, to jeszcze nie czas chować sweter do szafy. Chore gardło czy uciążliwe przeziębienie może ci przeszkodzić w ważnej prezentacji czy spowoduje nieobecność na zebraniu. Dbaj o siebie bardziej!

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce będzie cię poganiać, ale nie na wszystko w tym miesiącu wystarczy ci czasu. Działaj spokojnie i według ustalonego planu, a sam dasz sobie ze wszystkim radę.

URODZENI 1.02 – 10.02
Wenus sprzyja miłości. Pamiętaj jednak o tym, co dla ciebie ważne. W pracy trzeba szybko reagować na ewentualne zagrożenia , ale tez chwytać nowe okazje.

URODZENI 11.02 – 18.02
Przed tobą miesiąc twórczej pracy i genialnych pomysłów. Przestań się wstydzić swoich umiejętności i atutów. Warto przebywać w gronie ludzi kreatywnych i niezależnych.
Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer