Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Skorpionie od 23.10.2014 do 22.11.2014

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Pracowity miesiąc

Czeka cię pracowity miesiąc. Nie pozwolisz, aby ktokolwiek wykorzystywał twoje dobre serce i zaczniesz wspinać się po szczeblach kariery. Kwadratury Słońca, Saturna i Merkurego zwróci twoją uwagę na zawodowe problemy.

GŁÓWNE WYDARZENIA
Staniesz się teraz bardziej niż zwykle wymagający i niecierpliwy. Postanowisz uporządkować swoje sprawy i nie będziesz litować się nad osobami, które czymś ci zawiniły. W pracy zabierzesz się za ważne projekty i nie zrezygnujesz z tego, co ci się należy. W rodzinnych sprawach także zapowiada się ożywienie, a nawet kilka sensacyjnych wiadomości. Listopadowe spotkania staną się w tym roku okazją do ważnych rozmów, a nawet podsumowań. Czas sprzyja także załatwianiu rodzinnych spraw w urzędach lub u notariusza. Będziesz bronić waszych interesów, a wygrasz dzięki odwadze i sile charakteru.

Postaraj się spożytkować energię na te sprawy, które rzeczywiście wymagają dyskusji lub naprawy. Inaczej rozproszysz się na dziesiątki ważnych zajęć i bardzo zmęczysz, a efekty wcale nie będą zadowalające. Możesz za to liczyć na wsparcie rodziców i innych starszych osób ze swojej rodziny. Ich dobra rada sprawi, że trudne sprawy zaczną wreszcie zmierzać we właściwym kierunku.


SAMOPOCZUCIE
Będziesz w dobrej formie, ale powinieneś zadbać o swoje nerwy. Półsekstyl Marsa może przynieść ci kilka konfliktów, a nawet skłonić do odgrywania się na innych. Postaraj się codziennie choćby przez kwadrans zająć czymś, co lubisz i co pozwala ci odpocząć. W listopadzie czeka cię więcej miłych chwil spędzonych wśród wiernych przyjaciół. Kontakt ze sztuką i muzyką ukoi twoje nerwy i pozwoli ci na zdystansowanie się do codziennych spraw. Bądź trochę egoistą, a w weekendy wyłącz telefon, aby spokojnie zjeść dobre śniadanie.

MIŁOŚĆ
Korzystny wpływ planety Wenus pomoże ci pozbyć się niepotrzebnych kompleksów i uniknąć krzywdzących plotek. Do 8.11 będziesz obdarzony niezwykłym urokiem osobistym. Bądź jednak ostrożny, bo teraz nie zdołasz się ukryć przed wzrokiem znajomych i przyjaciół. Być może będziesz komuś pomagać w tajemniczej, ale słusznej sprawie, dzięki czemu zyskasz wdzięczność i sympatię. Po 16.11 dzięki sekstyl Wenus zaczniesz zwracać uwagę płci przeciwnej, a twoje miłosne szczęście wzrośnie.

Samotne Wodniki będą raczej śnić o awansie, a nie o romantycznej randce. Jednak to właśnie w pracy możecie spotkać kogoś, z kim łączyć was będą wspólne zainteresowania. Po 16.11 będzie o wiele więcej romantycznych pokus.

Wodniki w stałych związkach mogą nagle stać się zazdrosne o partnera. Z powodu silnych emocji i plotek grożą ci nieporozumienia z osobami, które zbyt rozkosznie uśmiechają się na widok twojego partnera. Listopad sprzyja wspólnym inwestycjom, większym zakupom, a nawet decyzjom o zmianie lub kupnie mieszkania.

PRACA I FINANSE

Kwadratura Słońca, Saturna i Merkurego (od 9.11) mogą przynieść ci zamieszanie w sprawach zawodowych. Nie poddawaj się trudnościom i walcz, a osiągniesz wymarzony sukces. Zacznie ci bardziej niż dotychczas zależeć na pieniądzach i własnym czasie. Będziesz dostrzegać szanse i okazje, które inni zwyczajnie przegapili lub uznali za zbyt trudne.

Trzymaj się z daleka od osób, których nie lubisz, chyba, że chcesz wreszcie doprowadzić do ostatecznego starcia. Zadbaj o sympatyczną atmosferę, nie bierz do siebie wszystkich krytycznych uwag. W ten sposób unikniesz zazdrości i niepotrzebnych konfliktów, które mogłyby zagrozić twojej zawodowej pozycji.

Wszystko, co teraz zrobisz lub postanowisz zostanie zauważone przez różne ważne osoby. Nie wahaj się przyjąć na siebie większej odpowiedzialności i odważnie zabierz się za sprawy, które dotychczas sprawiały ci trudność. Nowe propozycje mogą cię zaskoczyć, ale nie warto przecież oddawać komuś innemu szansy, jaką ześle ci los. Nie bądź nieśmiały i uwierz w powodzenie spraw, którymi się teraz zajmujesz. Dzięki nowym umiejętnościom staniesz się jeszcze bardziej potrzebna, a to zwykle wiąże się z dodatkowymi pieniędzmi.

Poszukujący lepszej pracy zabiorą się za poszukiwania. Wasza energia nie pójdzie na marne. Wykorzystacie każdą wiadomość i każdą propozycję. Zostaniecie dostrzeżeni, zaproszeni na spotkanie. Szczęście wam sprzyja, a kwadratura Słońca powinna przynieść znaczący postęp w rozmowach o nowym miejscu pracy. Po 16.11 Wenus utworzy korzystny sekstyl do waszego znaku. Przydadzą się wam różne dodatkowe umiejętności, także techniczne. Jeśli macie niecodzienne hobby, napiszcie o nim w CV.

Wodniki, które się uczą lub studiują, mają przed sobą pracowity miesiąc. Pewna osoba będzie od was wiele wymagać i zapewni was, że to dla waszego dobra. Nie uda się wam uciec przed odpowiedzialnością, a stare błędy i nie przygotowania trzeba będzie w końcu naprawić. W listopadzie uda się wam opanować sytuację, a nawet zdobyć wyróżnienie.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer