Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Strzelcu od 21.11.2016 do 20.12.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Mars doda ci sił i animuszu

Słońce i Uran znajdują się w sekstylu do twojego znaku zodiaku i zapewnia ci mnóstwo towarzyskich atrakcji. Mars w twoim znaku przyniesie ci powodzenie w miłości, pomoże łatwo uporać się z trudnymi sprawami. Korzystaj z nadarzających się okazji.

MIŁOŚĆ
Czeka cię sporo towarzyskich atrakcji, spotkań i bankietów. Możesz nie mieć zbyt wiele czasu na randki, a partner będzie zazdrosny. Dlatego pamiętaj o kimś, na kim ci zależy  i wyślij chociaż sms-a. W weekendy zapowiada się trochę zamieszania, ktoś zacznie się wpraszać, a wy będziecie chcieli wreszcie pobyć trochę sami. Powiedź znajomym, że masz inne plany, ale nie rezygnuj z randki lub kina. Mars sprzyja namiętnym chwilom w sypialni.

Samotne Wodniki będą miały okazję poznać kogoś niezwykłego, ale będą się raczej przyjaźnić, niż flirtować. Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja odkrywaniu wspólnych zainteresowań i hobby, a także zadba o to, aby było wesoło. Od 7.12 Wenus w twoim znaku zodiaku odmieni twoje życie uczuciowe na lepsze.

RODZINA I PRZYJACIELE
Krewni i przyjaciele będą cię inspirować do nowych pomysłów na urządzenie mieszkania.  Zrobisz przemeblowanie, przetestujesz nowe przepisy na ciasta lub przetwory. Znajdź ujście dla rozpierającej cię energii, ale nie przemęczaj się. Lepiej mieć czas dla gości i na zabawę, niż męczyć się z malowaniem ścian. Słońce w sekstylu do twojego znaku sprzyja też wyjazdom i zawieraniu nowych znajomości. Będzie o czym rozmawiać, a atmosfera stanie się wyjątkowo wesoła i serdeczna. Wenus od 7.12 pomoże ci szybko uporać się z kupnem świątecznych prezentów.

PRACA I PIENIĄDZE
W pracy bądź cierpliwy, bo przez koniunkcję Marsa różne ważne sprawy mogą się trochę opóźniać. Skup się na porządkach i zwyczajnych obowiązkach, bo już od 7.12 pojawią się nowe okazje. Wenus znajdzie się wtedy w twoim znaku, a to pomaga w nawiązywaniu współpracy z różnymi ważnymi i wpływowymi osobami. Bywaj na ważnych spotkaniach i pilnie słuchaj, o czym się szepcze na korytarzu czy podczas przerwy na obiad. Uda ci się zakończyć różne trudne i zaległe sprawy, wyjaśnić trudności. W finansach bądź jednak ostrożny, a zanim zaciągniesz kredyt, trzy razy wszystko policz. Ktoś może cię kusić i przekonywać do różnych inwestycji, ale jeśli się rozejrzysz na rynku, to znajdziesz jeszcze lepsze okazje. Trygon Jowisza wciąż cię wspiera i zapowiada poprawę sytuacji finansowe. Spodziewaj się dobrych wiadomości w połowie grudnia.

ZDROWIE
Słońce w sekstylu do twojego znaku zachęca do spacerowania, dbania o zdrowie i szukania informacji na temat ekologicznego stylu życia. Warto się ruszać! W weekendy możesz mieć większą ochotę na słodycze i różne niezdrowe przekąski. Uważaj, bo Mars do 19.12 może powodować kontuzje i przeziębienia.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce przyspieszy twoją karierę. Przedstawisz szefowi rewolucyjny pomysł i dostaniesz ciekawsze zadania, niż inni współpracownicy. To sprzyja zdobywaniu dodatkowej gotówki. Także w miłości większe ożywienie.

URODZENI 1.02 – 10.02
Saturn sprzyja wytrwałości. Zajmiesz się wyjaśnianiem różnych spraw zawodowych, zrobisz wokół siebie więcej porządku. Także udział w konkursie lub nowym zawodowym projekcie może przynieść ci teraz niespodziewaną korzyść. Warto się starać.

URODZENI 11.02 – 18.02
Wenus sprawi, że będziesz marzyć o przygodach i emocjonujących znajomościach. Możesz mieć problemy z koncentracją, a także częściej złościć się na nieudolnych współpracowników czy krewnych. Nie spiesz się z zakupami i zwracaj większą uwagę na drobiazgi, a cały miesiąc okaże się udany.

Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer