Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop dla Wodnika na Słońce w Bliźniętach od 20.5.2016 do 20.6.2016

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Bądź aktywny

Mars namawia cię do aktywnego stylu życia. Zgaś telewizor i ruszaj w plener. Miesiąc sprzyja uprawianiu sportu, dlatego zapisz się teraz na jogę lub zacznij regularnie ćwiczyć. Także podróże będą udane i choćby dla nowych znajomości nie warto teraz siedzieć w domu.

Miłość
Kto się czubi, ten się lubi – mawia stare przysłowie, ale na randce lepiej unikaj tematów, które cię złoszczą, bo dyskusja o polityce zabija romantyczną atmosferę. Postaraj się zrozumieć czyjś punkt widzenia, zamiast w kółko powtarzać swoje argumenty. Samotne Wodniki będą zmienne w miłości. Przyjaciele mogą nie nadążać za tym, co się dzieje i z kim właściwie teraz flirtujesz. Możesz nagle zrezygnować ze znajomości z kimś, kto niedawno był wspaniały. Słuchaj intuicji, a przez cały tydzień szczęście będzie ci sprzyjać. W czerwcu aura sprzyja miłości. Samotnym Wodnikom Wenus przyniesie szansę na flirt, dlatego warto ruszyć się z domu i poszukać różnych atrakcji.

Rodzina i przyjaciele

Twoi bliscy staną się bardziej samodzielni i sami zabiorą się za różne rodzinne sprawy. Obserwuj, co wymyśliły twoje dzieci lub partner, bo będzie wesoło. Przyjaciele chętnie cię odwiedzą, ale uważaj, gdy ktoś namolnie namawia cię do większych inwestycji lub poważnych zakupów na spółkę. Niektóre znajome ci osoby mogą wręcz stracić rozsądek, bo tak bardzo będą chciały coś mieć lub załatwić. Weź kalkulator i spokojnie pokaż im, ile naprawdę można zarobić na fantastycznych pomysłach, a ile można stracić. Zauważysz różne kruczki i pułapki i nikt na nic cię nie naciągnie.

Kariera i pieniądze

Słońce w trygonie do twojego znaku sprawi, że będziesz w doskonałej formie intelektualnej. Merkury także pomoże ci skoncentrować się na nauce, a Mars pomoże ci bardzo dobrze wypaść podczas ważnych prezentacji. Także pieniędzy wreszcie może być trochę więcej. Słońce bardzo sprzyja handlowaniu, pomoże ci w negocjowaniu różnych cen i zasad tak, aby były korzystniejsze dla ciebie. Jednym słowem – będziesz miał głowę do interesów! Mimo tego wokół ciebie może być więcej konfliktów, które trzeba będzie rozstrzygać. Postaraj się uspokajać współpracowników, zamiast dolewać oliwy do ognia. Pod koniec miesiąca czas na rachunki. Pora zrezygnować z nieopłacalnego konta w banku, poszukać lepszej oferty telefonu lub internetu. Zbierze się okrągła suma, jaką będziesz mógł wydać na swoje wymarzone wakacje.

Zdrowie
Sekstyl Marsa pomaga i w maju w odzyskaniu zdrowia, kondycji i dobrego humoru. Nic nie powinno ci dolegać, dlatego postaw na profilaktykę. Zrób kontrolne badania i w czerwcu odważnie zapisz się do dentysty, a unikniesz dużych wydatków w przyszłości.

ZALECENIA SPECJALNE

URODZENI 20.01 – 31.01

Słońce pogania cię i przyspiesza podejmowanie decyzji. Aby zachować równowagę, przebywaj więcej na świeżym powietrzu i uprawiaj sport.

URODZENI 1.02 – 10.02
Mars radzi ci pilnować spraw zawodowych. W tym miesiącu ktoś cię zapamięta, co bardzo przyda się w przyszłości.

URODZENI 11.02 – 18.02
Możliwe są nieporozumienia dotyczące wydatków i zakupów. Trzymaj się z daleka od rachunków i wielkich marketów, to nie popsujesz sobie humoru. Warto zadbać o zdrowie i urodę.Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer