Horoskop roczny na 2023 dla Barana

Horoskop dla Barana na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Korzystaj z dobroczynnego wpływu Jowisza póki możesz. Jowisz w twoim znaku od stycznia do 16.05 pomoże ci szybko osiągnąć sukces. Nie oglądaj się na innych i biegnij do celu. Saturn w sekstylu do 7.03 zmobilizuje cię do załatwienia trudnych spraw urzędowych i zawodowych. Sprawy z V-X 2022 teraz mogą przynieść wyniki i konkretne zyski. Pluton 23.02 ? 11.06 przestaje powoli tworzyć kwadraturę do twojego znaku i zacznie wspierać cię sekstylem i wesprze cię w odważnych przedsięwzięciach. W kwietniu w twoim znaku utworzy się całkowite zaćmienie Słońca 20.04 i sprawi, że twoje życie może zacząć zmierzać w nowym kierunku. Ważnych wydarzeń w sprawach partnerskich i w umowach spodziewaj się podczas obrączkowego zaćmienie Słońca w opozycji do twojego znaku 14.10.

Najlepsze dni: 20.02-3.04, 5.06-9.10, 8.11-4.12, 29-31.12.

Uważaj i działaj z rozwagą: 25.03-20.05, 27.08 - 12.10.

Miłość i rodzina

Rób poważne plany. To dobry rok na przeprowadzkę, remont i ciążę. Samotne Barany spotkają osobę, na którą czekały od dawna. Warto się więc starać i nie zrażać początkowymi trudnościami. Nie czekaj, aż szczęście zapuka do twoich drzwi i sam zatroszcz się o sprawy uczuciowe. Zrób rachunek zysków i strat i zastanów się, co daje ci szczęście, a czego nie akceptujesz w zachowaniu partnera. Wiosną szczera rozmowa oczyści atmosferę i zapobiegnie kłopotom, które pod koniec roku mogą wystawić twój związek na próbę.

Pieniądze i kariera

Twoje nowe pomysły będą się podobać. W ślad za nimi nadejdzie podwyżka, a może nawet awans. To dobry czas na zmianę pracy czy zawodu. Bądź jednak czujny, a wiosną nie mów wszystkim o swoich planach. Im więcej zachowasz w tajemnicy, tym lepiej, bo unikniesz kłopotów z konkurencją. Spodziewaj się dużego przypływu gotówki, ale przygotuj się również na wydatki związane ze zdrowiem, sprzętem elektronicznym i kuchennymi sprzętami. Czas wyrzucić stare sprzęty AGD i kupić nowe, dzięki którym zaoszczędzisz czas i zużycie prądu oraz wody. Ostrożnie z pożyczkami i kredytami.

Zdrowie

Będziesz w dobrej formie, ale nie rywalizuj z silniejszymi od siebie. Uważaj na kolana i nie siedź w przeciągu. Mierz zamiary na siły, pilnuj, żeby po ciężkiej pracy odpowiednio odpocząć. Wyjedź na urlop, nawet jeśli w firmie będzie się dużo działo.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer