Horoskop roczny na 2019 dla Barana

Horoskop dla Barana na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Ryzykuj, bo wiele zyskasz

Za sprawą trygonu Jowisza czeka cię powodzenie, a nowe okazje co chwila będą pukać do twoich drzwi. Masz szansę na szybki rozwój, nowe sytuacje zawodowe i zrobienie milowego kroku w karierze. Nabywaj nowe umiejętności i od razu wykorzystuj je w praktyce. To przełoży się na pieniądze i stabilizację materialną. Nowe okazje zawodowe wymagać będą od ciebie determinacji, konsekwencji i odwagi. Na szczęście tego ostatniego ci nie zabraknie. Dzięki wsparciu planet uda ci się pokonać konkurencję i w życiu zawodowym, i osobistym.

Kwadratura Saturna zwraca uwagę na sprawy kariery, zdrowia i pozycji w świecie. Czekają cię ważne zadania i obowiązki, poważne propozycje, trudny, ale konieczny wybór, który zapewni sukces i stabilną pozycję, awans, testowanie sił. Nie jest to korzystny czas na pochopne zmiany i zaczynanie wszystkiego od nowa. Uran w Baranie do początku marca kusi do zmian, ale trzeba rozważnie podejmować decyzje. Do grudnia warto zaczynać nowe sprawy. Kwadratura Plutona wciąż radzi uważać na zdrowie i ćwiczyć silną wolę, narzucić sobie dyscyplinę i walczyć o swoje. Przełomowych wydarzeń spodziewaj się w styczniu, lipcu i grudniu.

Miłość

Czas się ustatkować i wreszcie podjąć ważne decyzje partnerskie, co wymusza na tobie Saturn. Pierwsza połowa roku sprzyja oświadczynom, ślubom, odnawianiu przysiąg małżeńskich i staraniu się o dziecko. Jowisz sprawi, że twoim uczuciowym sprawom sprzyjają przyjaciele i zagraniczne wyjazdy. Jeśli jesteś sam, masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego na wakacyjnym wyjeździe lub dzięki pośrednictwu przyjaciół, nie wahaj się i wejdź w ten związek. To może być twoja życiowa szansa. Nie zmarnuj jej. Wenus sprzyja ci w styczniu, kwietniu, maju i sierpniu.

Praca

Bądź cierpliwy i nie rezygnuj za wcześniej z tego, co ci się należy, a zaliczyć rok do bardzo udanych. Uran w marcu opuści twój znak zodiaku, w którym przebywał od siedmiu lat, co oznacza koniec pewnego etapu kariery i wskazuje na poszukiwanie nowych, bardziej interesujących zajęć. Opłaci się brać udział w szkoleniach, konferencjach i kursach - nawet jeśli ich temat trochę odbiega od tego, czym na co dzień się zajmujesz. To może być okazja do zmiany zawodu lub awansu. Najlepszy czas zawodowo masz w kwietniu, maju i sierpniu.

Pieniądze

Czas podreperować budżet i zawalczyć o większe pieniądze. Od stycznia do listopada łap wszystkie okazje na raz, bo na początku nie będziesz w stanie ocenić, która z nich będzie tą, która przyniesie ci długofalowe zyski. Pod koniec roku zaciśnij pasa i w grudniu ostrożnie inwestuj, a unikniesz strat. Przygotuj się zawczasu i oszczędzaj, żeby nie brać dodatkowego kredytu na świąteczne prezenty i wyjazdy.

Uwaga!

Barany, które urodziły się między 1 i 12 kwietnia odczują najsilniej kwadraturę Saturna i powinny być zdyscyplinowane, oszczędzać i nie rezygnować z tego, na czym im bardzo zależy. Barany, które urodziły się między 18 i 20 kwietnia będą pod silnym wpływem koniunkcji Urana, który od stycznia do 6 marca zrobi koniunkcję z ich Słońcem. Bądźcie otwarci na zmiany wokół was, ryzykujcie, a dużo zyskacie. Barany urodzone między 10 i 14 kwietnia będą pod wpływem kwadratury Plutona do Słońca, powinny więc uzbroić się w cierpliwość, walczyć z przeciwnościami losu, nie odpuszczać wrogom i realizować nieustępliwie ambitne plany.

Korzystny czas: 7.01-2.02, 17.04-5.05, 1.11-25.11, 20.04-14.05, 28.07-20.08, 14.09-7.10.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 1.01-13.02, 16.05-1.07, 4.10-18.11.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer