Horoskop roczny na 2021 dla Barana

Horoskop dla Barana na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą nowe okazje i uwolnienie się od obowiązków, niepewności i ograniczeń, z jakimi borykałeś się przez ostatnie lata. Czas na nowe, w czym pomoże ci dobroczynny Jowisz. Sprawy, nad którymi pracowałeś od dwóch lat, teraz wreszcie przyspieszą. Wiele z nich da ci satysfakcję i przyniesie sukces.

Aura roku

Wreszcie poczujesz, że wszystko jest możliwe. Koniec ze stagnacją i ograniczeniami. Przed tobą ukonkretnienie zawodowych planów, nowe perspektywy, możliwość realizowania śmiałych i innowacyjnych planów. Sekstyle Jowisza i Saturna zapewnią ci zdrowy rozsądek i zdolność do podejmowania bezpiecznych i zyskownych decyzji. Masz szansę uporządkować wszystkie sprawy, umocnić swoją pozycję, zdobyć prestiż i uznanie. Czeka cię zasłużona nagroda za wieloletni wysiłek, realizacja długoletnich planów oraz uzyskanie stabilności finansowej i materialnej. Kwadratura Plutona doda ci sił, ale i ostrzega przed bagatelizowaniem wrogów i spraw prawnych. Warto skupić się na przyszłości i zostawić za sobą negatywne emocje. Unikaj ryzyka 1-6.01, 15.09-30.10, najlepsze dni 21.03-19.04, 16.08-10.09.

Relacje i rodzina

Trudno ci będzie oddzielić emocje od racjonalnego myślenia, ale spróbuj. Jeśli jesteś w stałym związku, uważaj na flirty i nie wplącz się w romans, bo zniszczy on to, co dotychczas zbudowałeś. Poszukaj wsparcia przyjaciół i osób, które myślą podobnie jak ty. Samotne Barany powinny dobrze przemyśleć swoją dotychczasową strategię działania. Może szukasz miłosnego szczęścia nie tam, gdzie ono na ciebie czeka? Poradź się przyjaciół, oni na pewno mają kogoś, kto ci się wreszcie spodoba.

Praca i pieniądze

Sukces i pieniądze przyjdą, ten rok na pewno zaliczysz do udanych. W tym roku powinieneś kontynuować to, co rozpocząłeś w poprzednim. Twoje szanse na sukces wzrosną. Nie postępuj tylko pochopnie i spokojnie rób to, co do ciebie należy. Masz swoją własną życiową ścieżkę i tylko ty wiesz, w jakim kierunku chcesz podążać. Nie słuchaj więc fałszywych przyjaciół i doradców, którzy dbają tylko i wyłącznie o własne interesy. Nie rezygnuj ze swoich celów nawet wtedy, kiedy spotkasz na swojej drodze przeszkody. Pokonasz je dzięki uporowi i konsekwencji. Myśl pozytywnie, a osiągniesz sukces w każdej dziedzinie życia.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer