Horoskop roczny na 2022 dla Barana

Horoskop dla Barana na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Działaj, zdobywaj, ryzyku, a szybko osiągniesz sukces. Czeka cię rok pełen nowych propozycji. Planeta Jowisz od maja do października przebywa w twoim znaku zodiaku i sprzyja związkom, nauce, twojej pracy, awansowi. Czas bardzo sprzyja zyskom, awansowi, zdobyciu szacunku i prestiżu. Pluton w kwadraturze do twojego znaku ostrzega jednak, abyś przestrzegał reguł i pilnował spraw zawodowych, a wszystko będzie dobrze. Od końca maja do początku lipca uważaj na słowa, bo wojowniczy Mars w twoim znaku uczyni cię bardziej niecierpliwym, zaczepnym i nieprzewidywalnym.

Miłość i rodzina

Saturn w kwadraturze do twojego znaku sprzyja utrwalaniu tego, co zdobyłeś przez ostatnie lata. Zdobędziesz się na ważne wyznanie i deklarację, wspólne mieszkanie czy poczęcie dziecka. Związki oparte na prawdziwych uczuciach mają szansę na rozkwit! Samotne Barany wiosną i latem mają szansę odnowić relację z kimś, z kim los je dawniej rozłączył. Jowisz osłabi twój krytycyzm i poczujesz ochotę na romantyczne zauroczenie. W drugiej połowie roku zaczniesz doceniać uroki rodzinnego życia, pogodzisz się z kimś z rodziny.

Praca i pieniądze

Mimo powodzenia w sprawach finansowych wskazana jest ostrożność. Na początku roku sprawy związane z zawodowymi sprawami mogą nie układać się aż tak pomyślnie, jakbyś sobie tego życzył. Będziesz musiał pokazać innym, jak zarządzać majątkiem i sprawnie inwestować. Uporządkuj swoje rachunki, bądź oszczędny i skromny. Nie bierz kredytów, jeśli nie jest to konieczne. Od maja do października możesz spodziewać się większych zysków i zawodowych sukcesów.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer