Horoskop roczny na 2024 dla Barana

Horoskop dla Barana na 2024 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Powoli zaczniesz dostrzegać zyski i korzyści z wydarzeń z ubiegłych lat. Od 26.05 Jowisz w Bliźniętach pozwoli ci nabrać znów rozpędu i zyskać również finansowo. Nie oglądaj się na innych i biegnij do celu. Pluton przestaje powoli tworzyć kwadraturę do twojego znaku i zacznie wspierać cię sekstylem i popchnie cię do odważnych przedsięwzięć. W kwietniu w twoim znaku utworzy się całkowite zaćmienie Słońca (8.04) i sprawi, że twoje życie może zacząć zmierzać w nowym kierunku, ale też coś może cię zaskoczyć i skłonić do zmiany planów. Ważnych wydarzeń w sprawach partnerskich i w umowach spodziewaj się na przełomie września i października podczas obrączkowego zaćmienie Słońca w opozycji do twojego znaku.

Miłość i rodzina

Wreszcie nikt nie będzie ci przeszkadzał i wtrącał się w twoje życie. Podejmuj ważne decyzje, zwłaszcza jeśli dotyczą wspólnej przyszłości. Samotne Barany mają dobry czas na bardzo poważne znajomości. Nie warto dłużej być samemu, już wiosną Wenus sprzyja szalonym romansom. Znajdziesz czas dla wszystkich krewnych. Uda cię się też odnowić relacje z tymi, którzy są daleko.

Najlepsze dni na miłość i pieniądze: 1-23.01, 5.04-29.04, 11.07-5.08, 17.10-11.11.

Pieniądze i kariera

Nawet najlepsze pomysły same się nie zrealizują. Wiosną Jowisz pokaże ci, jak tańszym kosztem zdobyć to, co ładne i wygodne. Nie czekaj, aż inni cię ubiegną, tylko weź finansowe sprawy w swoje ręce. Już w marcu pojawią się korzystne okazje. Nie podejmuj pochopnych decyzji w kwietniu.

Najlepsze dni na karierę i podróże: 1-14.01, 10.03-15.05, 2-25.07, 15.08-9.09, 2.11.24-8.01.25.

Uważaj i działaj z rozwagą: 4.01-13.02, 25.03, 8.04, 30.04-9.06, 4.09-4.11.

Zdrowie

Możesz być wrażliwy na konserwanty i chemiczne dodatki, a także mieć z tego powodu skłonności do alergii czy wysypek. Najprościej będzie zrezygnować z tego, co ci szkodzi. Kupuj ekologiczne kosmetyki, ubieraj się w zdrowe materiały i nie jedz przetworzonego jedzenia, a zachowasz zdrowotną równowagę.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer