Horoskop roczny na 2020 dla Barana

Horoskop dla Barana na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Czas się ogarnąć i zrezygnować ze spraw, które cię obciążają i nie dają satysfakcji. Włóż więcej wysiłku w codzienną pracę, a uda ci się osiągnąć to, co dotąd było niemożliwe. Zabiegaj o wysokie stanowisko, mimo dużej konkurencji. Powinieneś ostrożnie zarządzać pieniędzmi i unikać dużych zobowiązań finansowych i kredytów, jeśli nie są one koniecznie.

Najważniejsze miesiące: styczeń, kwiecień, czerwiec, listopad.

Miłość

To dobry rok na pielęgnowanie istniejących już związków. Saturn w kwadraturze do twojego znaku sprzyja utrwalaniu tego, co zdobyłeś przez ostatnie lata. Zdobędziesz się na ważne wyznanie i deklarację, wspólne mieszkanie czy poczęcie dziecka. Związki oparte na prawdziwych uczuciach mają szansę na rozkwit! Samotne Barany w drugiej połowie wakacji i jesienią mają szansę odnowić relację z kimś, z kim los je dawniej rozłączył. W drugiej połowie roku zaczniesz doceniać uroki rodzinnego życia i pogodzisz się z kimś z rodziny.

Kariera

Na początku roku sprawy związane z zawodowymi sprawami mogą nie układać się aż tak pomyślnie, jakbyś sobie tego życzył. Będziesz musiał pokazać innym, jak zarządzać majątkiem i sprawnie inwestować. Uporządkuj swoje rachunki, bądź oszczędny i skromny. Nie bierz kredytów, jeśli nie jest to konieczne. Latem możesz spodziewać się większych zysków. Pod koniec roku dzięki przyjaciołom twoja sytuacja zawodowa się poprawi. Spotkasz pomocnych ludzi i podpiszesz korzystną umowę. Mimo powodzenia w karierze, w sprawach finansowych wskazana jest ostrożność.


Więcej horoskopów dla Barana

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer