Horoskop roczny na 2018 dla Byka

Horoskop dla Byka na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Czeka cię bardzo dobry rok. Jowisz w opozycji do twojego znaku od stycznia do listopada sprzyja poprawie sytuacji finansowej, sprawom partnerskim i rodzinnym, zakładaniu spółek, zmianie pracy, dostaniu awansu. Warto więc odważnie inwestować i obracać pieniędzmi. Trygon Saturna pomoże ci umocnić pozycję zawodową i umożliwi poprawę zdrowia. Trygon Plutona wciąż daje ci silną wolę i możliwość rozwoju w sprawach uczuć, zainteresowanie psychologią, udane inwestycje. Od maja do listopada Uran w Byku przyniesie nowe pomysły, zaskakujące propozycje i zmiany w otoczeniu, które pozwolą Bykom spojrzeć na swoje życie z nowej perspektywy. Sekstyl Neptuna wspiera rozwój artystycznych zainteresowań i ułatwia pozytywne zmiany w życiu uczuciowym.

Miłość

Rok sprzyja flirtom i miłości. Jeśli jesteś samotny, miej oczy szeroko otwarte. Ktoś niezwykły pojawi się w twoim życiu, a może nawet pozostanie na dłużej. Szczególnie korzystne dni na miłość nadejdą, kiedy Wenus będzie w twoim znaku od 31.03 do 23.04. Od maja trudno będzie ci się oprzeć pokusie szybkiego i niezobowiązującego romansu. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo emocje mogą przeważyć nad rozsądkiem. Warto spotkać się z przyjaciółmi z dawnych lat, bo dzięki nim możesz poznać kogoś wyjątkowego. Unikaj konfliktów z partnerem w styczniu, bo nawet niewinna wymiana zdań może przerodzić się w kłótnię, która będzie trwała miesiącami.

Praca i pieniądze

Jowisz w opozycji do twojego znaku bardzo sprzyja zawodowym sprawom, dlatego zaplanuj spotkania z ważnymi osobami, zabiegaj o awans i podwyżkę, wykaż się swoimi umiejętnościami. Będziesz teraz spostrzegawczy, lepiej zorganizowany i punktualny. Ci, którzy w ciebie wątpili, wreszcie docenią twoje zalety i powierzą ci ważne zadania. Od 31.03 do 23.04 masz dobrą rękę do pieniędzy. W drugiej połowie maja załatwiaj ważne sprawy i realizuj ambitne plany. W dniach 16.03-12.08 i 11.09-14.11 nie wchodź w drogę szefowi i nie drażnij wrogów, inaczej twoja pozycja może być zagrożona.

Zdrowie

Poczujesz się lepiej i zaczniesz doceniać uroki codziennego życia. Warto 2018 rok poświęcić na poprawę kondycji, zadbanie o urodę i wszelkie działania profilaktyczne. Od maja do listopada unikaj szybkiej jazdy samochodem i nie decyduj się na ryzykowne i niesprawdzone oficjalnie terapie, bo Uran może sprawić, że rezultat nie będzie taki, jak się spodziewasz. Uważaj na wagę, jowiszowy luksus i dogadzanie sobie sprzyja dodatkowym kilogramom, pilnuj więc wagi i rozsądnie komponuj posiłki.

Korzystny czas: 31.03-23.04,13-29.05.

Nerwowe dni: 1-25.01,16.03-12.08, 11.09-14.11.

Dodatkowe porady

Największe zmiany czekają Byki urodzone między 20 i 24 kwietnia. Uran od połowy maja do początku listopada będzie działał na ich Słońce i przyniesie nowe pomysły na karierę, kreatywne hobby, okazję do przeprowadzki, podróży i poznania nowych ludzi.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer