Horoskop roczny na 2024 dla Byka

Horoskop dla Byka na 2024 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Łap szczęście za nogi dopóki Jowisz jest do 26.05 w twoim znaku i pomaga ci ustawić się w życiu na kolejne dwanaście lat. Szukaj korzystnych rozwiązań, zawieraj trwałe sojusze, szukaj idealnego życiowego partnera, rozsądnie gospodaruj pieniędzmi, a poczujesz, że wreszcie jest tak, jak chcesz. Saturn w sekstylu pozwoli cieszyć się i korzystać z pracy i wysiłku minionych lat. Koniunkcja Urana wciąż kieruje twoją uwagę na rewolucyjne zmiany w finansach, sprawach majątkowych i zawodowych. Sekstyl Neptuna wzbogaca twoje życie uczuciowe i duchowe. Pluton w kwadraturze (21.01-2.09 i od 19.11) przypomni ci o konflikcie lub ważnym zadaniu, z którym w najbliższym czasie będzie musiał się zmierzyć i uporać.

Miłość i rodzina

Zamiast się martwić zagadkami z przeszłości, skupisz się na codziennych sprawach. Dasz partnerowi więcej swobody, bo sam też będziesz jej potrzebować. Mimo tego uczucia będą gorące! Samotne Byki łatwo znajdą kogoś do pary, choć też mogą szybko się nudzić swoimi zdobyczami.

Najlepsze dni na miłość i pieniądze: 23.01-16.02, 29.04-23.05, 5.08-29.08, 11.11-7.12.

Pieniądze i kariera

Szczęście ci sprzyja! To dobry czas na rozpoczynanie większych inwestycji. Możesz zdobyć dodatkową pracę lub odzyskać pieniądze, jakie są ci należne. Poczujesz się spokojniejszy o przyszłość i spełnisz swoje luksusowe zachcianki. Nie oszczędzaj na podróżach i edukacji, bo to da ci najwięcej radości.

Najlepsze dni na karierę i podróże: 14.01-5.02, 15.05-3.06, 25.07-15.08, 9-26.09.

Uważaj i działaj z rozwagą: 13.02-23.03, 9.06-20.07, 4.11-31.12.

Zdrowie

Częściej się ruszaj, bo jeśli zalegniesz na kanapie, to pogorszy się twoja odporność na zaziębienia i przybędzie ci kilogramów. Jowisz od stycznia do maja doda ci sił, ale też będzie kusić do folgowania sobie. Jedz więcej kiszonek, zacznij pij jogurt, a od razu zauważysz, że masz więcej życiowej energii.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer