10 Festiwal Tarota w Warszawie

Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Byka

Horoskop dla Byka na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Bądź bardziej ostrożny i cierpliwy. Zajmij się w 2016 roku tylko tym, co na prawdę ważne i zyskowne. Jowisz w trygonie do twojego znaku wspiera twoje długoterminowe inwestycje, które zapewnią ci spokój w przyszłości. Cudze opinie i ryzykowne propozycje przestaną być dla ciebie ważne. Pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć.

Miłość

W pierwszej połowie roku Jowisz i Wenus sprawią, że twoja uroda i inne atuty zostaną zauważone i docenione. Wykorzystaj swoją przewagę, szczególnie w relacjach ze Skorpionem lub Wagą. Przed tobą wiosną erotyczna pokusa, wobec której trudno będzie ci przejść obojętnie. Szczególnie maj będzie wyjątkowo gorący. Latem i wczesną jesienią Mars sprawi, że będziesz namiętny, ale też zazdrosny! O swoich miłosnych sprawach nie rozmawiaj z osobami, których nie uważasz za swoich przyjaciół, bo mogą ci zaszkodzić. Jesienią czeka cię podjęcie ważnej partnerskiej decyzji.

Kariera i finanse

Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Jowisz wspiera cię dobroczynny trygonem do początku września. Jest to dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Masz szansę przebić się i dostać ciekawą ofertę, postaraj się tylko dotrzeć osobiście do przyszłych pracodawców, szczególnie w styczniu, lutym, kwietniu i maju. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. W drugiej połowie roku nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić.

Zdrowie

Zimą możesz psychicznie czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku. Wiosną ożyjesz i szybko wrócisz do formy. Od czerwca do sierpnia Mars będzie cię mobilizował do większego wysiłku i odzyskania kondycji. Dostarcz organizmowi dużo witamin i mikroelementów, zrób badania na alergie skórne i pokarmowe, aby wykluczyć ryzyko pogorszenia samopoczucia.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer