Podręcznik astrologii. Tom pierwszy interpretacja horoskopu

Polecamy

Numerologiczny horoskop miesięczny

Horoskop roczny
na 2014 rok

Wróżba z tarota
na 2014 rok

Horoskop miłosny
na 2014 rok

Horoskop zawodowy
na 2014 rok

Horoskop numerologiczny
na 2014 rok

Horoskop chiński na rok Drewnianego Konia - 2014

Kursy astrologii

Kursy astrologii

Internetowy Kurs "Astrologia horarna w praktyce" VII-VIII 2014

Więcej informacji i zapisy

Internetowy Kurs "Astrologia dla początkująych" IX-XI 2014

Więcej informacji i zapisy

31.07.2014
Warszawska Szkoła Astrologii:
Poglądy polityczne i społeczne w horoskopie - Izabela Podlaska-Konkel

Więcej informacji

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne:
Darmowy kurs "Astrologia od podstaw" II-XII 2014 - Miłosława Krogulska

Więcej informacji

Warsztaty w Warszawskiej Szkole Astrologii I-XII 2014

Więcej informacji

Horoskop roczny na 2014 dla Byka

Horoskop dla Byka na 2014 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Byki w 2014 roku będą życzliwe dla otoczenia. Zawrzesz nowe znajomości i przyjaźnie, pomożesz różnym osobom w uporaniu się z trudnymi sprawami. Będzie można na ciebie liczyć, a za dobre uczynki nie minie cię nagroda. W tym roku wpadniesz na mądre pomysły, które będą przynosić ci zyski przez następne lata. Szczęście ci sprzyja, zabierz się więc za spełnianie marzeń.

Choć planety będą cię wspierać, to w 2014 roku będziesz spokojniejszy. Zamiast gnać za karierą, skoncentrujesz się na swoich sprawach. Od ryzyka, cudzych spraw i zawodowych konfliktów trzymać się będziesz z daleka. Chętnie zajmiesz się nadrabianiem zaległości w mądrych lekturach, zapiszesz się na studia i wykłady. Odkryjesz nowe hobby, ale też zmienisz niektóre poglądy na ważne życiowe sprawy.

Twoja dziedzina sukcesu w 2014 roku to finanse. Zarobisz więcej, ale też będziesz trafnie i ostrożnie inwestował. Okaże się, że masz więcej możliwości, niż sądziłeś. Dobry rok na dodatkową pracę albo biznes.

Rada dla Byka: Jowisz, planeta szczęścia, pomaga rozwinąć talent. Nie bój się marzyć i szukać nowych inspiracji. Podczas wakacyjnej podróży poznasz kogoś, kto stanie się dla ciebie wzorem do naśladowania. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć się uczyć lub nawet przeprowadzić się w piękne miejsce! Pomysły, jakie jesienią zaczną kiełkować, będziesz z powodzeniem realizować w następnych miesiącach.

Miłość

Nadchodzi czas spokoju i uczuciowej stabilizacji. Jowisz i Saturn będą cię wspierać w uczuciowych decyzjach, a twoje powodzenie u płci przeciwnej będzie wzrastać. Jeśli szukasz swojej drugiej połowy, to najlepszy czas na randki i zakochanie.

Naucz się wyrozumiałości wobec samego siebie, a tym razem szczęście cię nie opuści. Twoje uczuciowe sprawy podążać będą w dobrym kierunku. Saturn w kwadraturze do twojego Słońca cały rok sprzyja stabilizacji i realizacji konkretnych planów partnerskich. Wiosną dzięki pomocy przyjaciół masz szansę poznać wyjątkową osobę, która nie będzie ci obojętna. Jowisz, który działa korzystnym sekstylem na twój znak, nie pozwoli ci na samotność. Latem to ty rozdajesz karty w miłosnej grze, wyrażaj na głos swoje uczucia i potrzeby. Bądź wyrozumiały i wspaniałomyślny dla innych - każdy ma przecież prawo do drugiej szansy.

Aż do końca września będziesz w centrum uwagi swojego otoczenia. Osoby, które już znasz i których jeszcze nie poznałeś, będą zabiegały o twoje względy czy choćby przyjaźń. Najwięcej miłosnych szans przyniesie ci planeta Wenus w lutym, kwietniu, maju i październiku. Sprawi, że poczujesz się bardzo atrakcyjny, a inni to zauważą. Pewna osoba pozna się na twoim szlachetnym sercu i wspaniałych cechach charakteru. Wszystko układać się będzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami, jeśli tylko nie będziesz traktować ze śmiertelną powagą każdej pierwszej randki.

Jeśli jesteś w związku, będziesz bardzo zadowolony z tego, co przyniesie ci los w miłości. Planeta Jowisz ustawi się w sekstylu do twojego znaku i zapewni Ci wiele rozrywek, radości z dzieci, jak również odnowienie uczuć. Będziesz dużo wydawać na rozrywki, nie żałuj jednak ani sobie, ani bliskim i okaż im hojność. Jowisz w Raku od stycznia do połowy lipca sprzyja godzeniu zwaśnionych stron i dużym uroczystościom rodzinnym.

Postaraj się robić więcej rzeczy razem z partnerem i nie odkładać seksu na później, bo to odbije się negatywnie na waszych relacjach. Saturn w kwadraturze do twojego znaku może powodować, że trudno wam będzie znaleźć czas tylko dla siebie. Nie wypominaj partnerowi starych błędów, a wszystko między wami się ułoży. W razie plotek nie denerwuj się, tylko spokojnie wszystko wyjaśnij i nie pozwól się ponieść złości. Postaraj się zachować dobre relacje z rodziną partnera, bo to może być powodem do sporów między wami podczas wakacji. Od połowy lipca będziesz mieć więcej czasu dla siebie, postaraj się zadbać o wygląd, odnowić garderobę na wyprzedażach, a partner doceni twoje starania. Romantyczny weekend tylko we dwoje podczas wakacji pozwoli wam znów odnaleźć gorące uczucia. Pod koniec roku czeka cię ślub, ważna decyzja partnerska lub wspólna przeprowadzka do nowego domu.

Rodzina i znajomi

W 2014 roku domowe sprawy toczyć się będą spokojnym rytmem, ale Saturn sprawi, że staniesz się wymagający i o wiele niż w poprzednich latach krytyczny. Wiosną zacznie ci zależeć aby w domu było perfekcyjnie czysto i ładnie, a w ogrodzie wszystko rosło równo, jak pod linijkę. Poczujesz przypływ energii i ochoczo zabierzesz się za remont lub wielkie przemeblowanie. Mierz siły na zamiary, bo dużą pracę łatwo będzie zacząć, ale trudno skończyć. Na domowników możesz liczyć tylko tam, gdzie chodzi o dekorowanie lub zakupy. W tym każdy ci pomoże, ale do ciężkiej pracy zostaniesz sam. Aby się tak nie stało, już na początku pracy zrób dobry plan. Zapewnij sobie pomocników, włącz w prace dzieci i partnera, nawet jeśli wszystko miałoby trwać nieco dłużej.

Latem pomysły dzieci lub młodszych krewnych mogą cię zaskoczyć. Lepiej się nie kłócić o zakupy czy oceny w szkole, bo możesz być zbyt nerwowy i powiedzieć bliskim coś, czego potem będziesz żałował. Jesienią Jowisz sprzyja udanym wyjazdom, ślubom i większym rodzinnym imprezom. Zacznij wtedy uprawiać sporty, zamiast siedzieć przed telewizorem, zapisz się na ciekawy kurs. Im więcej nowych tematów do dyskusji, tym bardziej będziesz zadowolony z siebie i z tego, co robisz. Zaraź swoim zapałem i energią całą rodzinę. Wspólny wyjazd na narty będzie udany.

Zdrowie

W 2014 roku planety radzą ci szanować zdrowie i nie przesadzać ze sportowymi wyczynami. Saturn znajduje się w opozycji do twojego znaku i z tego powodu możesz być bardziej senny, roztargniony, ale też mniej odporny na przemęczenie i różne choroby. Ktoś na ciebie kichnie, a ty od razu złapiesz grypę. Dbaj o profilaktykę i sam nie narażaj się na zdrowotne kłopoty. Lepiej unikać tłumu, klimatyzowanych pomieszczeń. Jeśli jedziesz na drugi kraniec świata, to zaszczep się przeciwko wszystkim chorobom.

Podstawą do zachowania w 2014 roku dobrej kondycji i zdrowia jest odpowiednia dieta. Warto zrobić analizy lekarskie i odpowiednio do wyników dobrać suplementy. Twój organizm będzie uzupełniał składniki mineralne, witaminy i nie obejdzie się bez pełnowartościowego jedzenia. Jeśli ich nie dostarczysz, może pogorszyć się stan twoich zębów i skóry. Byle kanapka nie zastąpi porządnego obiadu! Organem, który musisz wzmacniać jest śledziona, dlatego jedź ciepłe posiłki i porządnie się wysypiaj.

Praca i pieniądze

Ten rok będzie dla Byków pracowity, ale i wyjątkowo udany. Już od stycznia poczujesz duży przypływ sił życiowych. Przez pierwszą część roku wszystko układać się będzie po twojej myśli. Odniesiesz sukces jako osoba odważna i przedsiębiorcza. Twoja charyzma sprawi, że przekonasz każdego do swoich pomysłów. Będziesz miał wiele energii i zapału. Nowe projekty, ambitne plany, zamierzone na wielką skalę przedsięwzięcia teraz mają szansę się udać. Jako silny przywódca grupy osiągniesz więcej, niż przypuszczasz. Nie czekaj jednak, aż ubiegnie cię konkurencja. Bierz udział w konkursach, nie opuszczaj ważnych zebrań, spotykaj się z wpływowymi osobami. Wiele w tym roku zyskasz dzięki swoim znajomościom i życzliwości ludzi, jakich spotkasz na swojej drodze. Okaż więcej inicjatywy i nie czekaj, aż szef wskaże ci zadania do wykonania. W ten sposób na pewno zasłużysz na wysoką roczną premię. Od września zwracaj uwagę na szczegóły i nadrabiaj zaległości. Inaczej przełożeni mogą nagle zmienić dobrą opinię na twój temat.

Byki lubiące ryzyko i zabawę powinny do lipca grać na loterii. Byki artyści mają przed sobą rok wytężonej i twórczej pracy. Wasze prace na pewno zostaną przez kogoś docenione, a może nawet na nich zarobicie. Jowisz w pierwszej połowie roku pomoże ci zdobyć większą gotówkę lub uzyskać kredyt, jakiego potrzebujesz. Nie rezygnuj z tego, co ci się należy. Od drugiej połowy lipca możesz liczyć większe zyski, ale jednocześnie będziesz walczyć z pokusą wydatków i luksusowych zachcianek.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer