Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2016 dla Byka

Horoskop dla Byka na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Bądź bardziej ostrożny i cierpliwy. Zajmij się w 2016 roku tylko tym, co na prawdę ważne i zyskowne. Jowisz w trygonie do twojego znaku wspiera twoje długoterminowe inwestycje, które zapewnią ci spokój w przyszłości. Cudze opinie i ryzykowne propozycje przestaną być dla ciebie ważne. Pomogą ci ludzie, na których zawsze mogłeś liczyć.

Miłość

W pierwszej połowie roku Jowisz i Wenus sprawią, że twoja uroda i inne atuty zostaną zauważone i docenione. Wykorzystaj swoją przewagę, szczególnie w relacjach ze Skorpionem lub Wagą. Przed tobą wiosną erotyczna pokusa, wobec której trudno będzie ci przejść obojętnie. Szczególnie maj będzie wyjątkowo gorący. Latem i wczesną jesienią Mars sprawi, że będziesz namiętny, ale też zazdrosny! O swoich miłosnych sprawach nie rozmawiaj z osobami, których nie uważasz za swoich przyjaciół, bo mogą ci zaszkodzić. Jesienią czeka cię podjęcie ważnej partnerskiej decyzji.

Kariera i finanse

Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Jowisz wspiera cię dobroczynny trygonem do początku września. Jest to dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Masz szansę przebić się i dostać ciekawą ofertę, postaraj się tylko dotrzeć osobiście do przyszłych pracodawców, szczególnie w styczniu, lutym, kwietniu i maju. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. W drugiej połowie roku nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić.

Zdrowie

Zimą możesz psychicznie czuć się bardziej zmęczony, nie jest to więc dobry czas na sprawy, które wymagają wielkiego wysiłku. Wiosną ożyjesz i szybko wrócisz do formy. Od czerwca do sierpnia Mars będzie cię mobilizował do większego wysiłku i odzyskania kondycji. Dostarcz organizmowi dużo witamin i mikroelementów, zrób badania na alergie skórne i pokarmowe, aby wykluczyć ryzyko pogorszenia samopoczucia.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer