Horoskop roczny na 2021 dla Byka

Horoskop dla Byka na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Czas na wielkie porządki i nowe postanowienia. Uwierz w siebie, podejmuj ważne decyzje, ciesz się chwilą i nie narzekaj na więcej pracy, jeśli przynosi ci ona stabilizację i finansowy spokój. Uran i Saturn będą zachęcać cię do niespodziewanych decyzji i trwałych zmian. W listopadzie spodziewaj się przełomowych decyzji i wydrzeń.

Aura roku

Przed tobą rok zmian i ważnych życiowych decyzji. Jowisz doda ci energii, zapewni szczęście i urozmaici monotonię codziennego dnia. Saturn przyniesie konieczność porządków, ograniczenia wydatków, skupienia się na tym, co najważniejsze. Czas na ukonkretnienie zawodowych planów, ale i konieczność rezygnacji ze spraw, które obciążają i nie dają ci żadnej satysfakcji. Więcej niż zwykle wysiłku będziesz musiał włożyć w codzienną pracę. Nie przejmuj się krytycznymi ocenami, uwierz w siebie i idź po swoje. Koniunkcja Urana zmieni świat wokół ciebie, a trygon Plutona zapewni ci stabilizację i pewność siebie. Unikaj ryzyka 6.01-4.03, 30.10-13.12, najlepsze dni 14.04-9.05, 10.09-7.10.

Relacje i rodzina

Działaj i nie odkładaj na później ważnych rozmów czy decyzji. Okryjesz radość w drobnych sprawach i rzeczach, które codziennie robisz z bliskimi osobami. Jeśli jesteś w stałym związku, cieszcie się sobą i rozwijajcie swoją miłość. Między wami zapanuje spokój i wreszcie będziecie mogli zrealizować swoje wspólne plany. Samotne Byki powinny w tym roku zaryzykować i otworzyć się przed kimś nowym, szczególnie od maja do lipca. Od przyjaźni jest tylko mały krok do miłości. Bądź cierpliwy, a poczujesz się szczęśliwy.

Praca i pieniądze

Powinieneś ostrożnie zarządzać pieniędzmi i unikać dużych zobowiązań finansowych i kredytów, jeśli nie są one konieczne. Kwadratura Saturna ostrzega przed zbyt szybkim rezygnowaniem z tego, co ci się należy, ale i przed trzymaniem się kurczowo tego, co jest nierentowne i przynosi straty. Rozwiniesz swoje umiejętności, a zasoby, jakie zgromadziłeś przez ostatnie lata, pozwolą ci się rozwijać i zdobywać nowe obszary. Nawet jeśli pojawią się komplikacje, ty i tak wyjdziesz na swoje. Bądź szczery i nie wikłaj się w żadne zawodowe intrygi. Pod koniec roku spotkasz osoby, które myślą tak jak ty i wesprą cię w twoich działaniach.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer