Horoskop roczny na 2019 dla Byka

Horoskop dla Byka na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Stabilizacja w nowej odsłonie

W 2019 roku warto rozsądnie inwestować i obracać pieniędzmi. Trygon Saturna pomoże ci umocnić pozycję zawodową i umożliwi poprawę zdrowia. Trygon Plutona wciąż daje ci silną wolę i możliwość rozwoju w sprawach uczuć, zainteresowanie psychologią, udane inwestycje. Od 6 marca Uran w twoim znaku przyniesie nowe pomysły, zaskakujące propozycje i zmiany w otoczeniu, które pozwolą ci zobaczyć swoje życie z nowej perspektywy. Sekstyl Neptuna wspiera rozwój artystycznych zainteresowań i ułatwia pozytywne zmiany w życiu uczuciowym. Podejmuj konkretne decyzje i oczekuj więcej pracy. Przełomowych wydarzeń i ciekawych propozycji spodziewaj się w styczniu, sierpniu i wrześniu. W grudniu z pomocą Jowisza czekają cię nowe perspektywy zawodowe i finansowe.

Miłość

Spotkasz wtedy na swojej drodze wyjątkową osobę - nie daj jej zniknąć z twojego życia! Jeżeli już kogoś masz, daj mu jeszcze jedną szansę, aby pokazał, jak bardzo mu na tobie zależy. Neptun w sekstylu do twojego znaku sprawi, że cały rok będziesz przebierać w ofertach. Koło wakacji radzimy się jednak już zdecydować, bo miłosna loteria nie będzie trwać wiecznie. Byki, które starają się o dziecko, mają największe szanse na poczęcie w lutym, maju, czerwcu i listopadzie.

Praca

Podejmuj konkretne decyzje i oczekuj więcej pracy. Uran w twoim znaku od marca umożliwi ci przebicie się wyżej i dotarcie na zawodowy szczyt. Będzie to jednak bardzo ryzykowna droga. Dlatego wszystkie umowy i obietnice przełożonych czy wspólników staraj się od razu potwierdzać na piśmie. Korzystny trygon Saturna pozwoli ci na sfinalizowanie długofalowych planów i projektów oraz osadzenie się na stanowisku, na którym od niedawna jesteś. Nie obawiaj się nowych zadań, z optymizmem patrz w przyszłość. Możesz mieć mniej czasu na odpoczynek, a w połowie roku narzekać na zmęczenie. Odpoczniesz za rok, teraz zdobywaj większe pieniądze i większe doświadczenie. Ważnych wydarzeń spodziewaj się w styczniu, sierpniu i wrześniu. W grudniu oczekuj lepszych perspektyw zawodowych i finansowych.

Pieniądze

Czeka cię więcej wydatków na przyjemności i ubrania. Na szczęście planeta pieniędzy i luksusu Wenus jest ci w tym roku wyjątkowo przychylna. Masz w tym roku dobrą rękę do wygrywania w konkursach, na loteriach. Może nawet poszczęści ci się i wygrasz w totka! Zainwestuj wygraną lub premię w swoje hobby.

Uwaga!

Największe zmiany czekają Byki urodzone między 21 i 26 kwietnia. Uran od 6 marca będzie działał na ich Słońce i przyniesie nowe pomysły na karierę, kreatywne hobby, okazję do przeprowadzki, podróży i poznania nowych ludzi.

Korzystny czas: 1.01-6.01, 3.02-28.02, 6.05-20.05,15.05-8.06, 21.08-13.09, 8.10-31.10, 26.11-19.12.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 14.02-30.03, 2.07-17.08, 19.11-31.12.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer