Horoskop roczny na 2017 dla Byka

Horoskop dla Byka na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Czas dorosnąć i podjąć poważne życiowe decyzje. Uporządkujesz swoje życie i będziesz się cieszyć spokojem i dostatkiem. Za sprawą trygonu Plutona odkryjesz w sobie prawdziwą moc. Sekstyl Neptuna pomoże ci rozwinąć artystyczne zdolności, na których nawet zaczniesz zarabiać, zapewni ci intuicję i wyczucie w sprawach osobistych, a także przebojowość w życiu zawodowym. Mars i Wenus zapewnią pomoc przyjaciół i niepowtarzalne miłosne okazje. Jowisz od 10 października postawi na twojej drodze pomocnych ludzi i finansowe okazje, dzięki którym jesień przyniesie ci zyski i sukcesy.

W pierwszej połowie roku nie ryzykuj. Rozwijaj pomysły, plany i projekty z zeszłego roku, teraz wszystko będzie szło po twojej myśli. Skup się na wygodzie i komforcie, wprowadź ułatwienia w miejscu pracy, zastanów się nad doborem lepszych współpracowników i pomocników zarówno w pracy, jak i w domu. Zbieraj siły przez cały rok, bo jesienią los się do ciebie uśmiechnie.

Miłość

Zapowiada się wyjątkowy rok! Wenus i Mars, planety miłości, partnerstwa i erotyki, przebywać będą wiosną i latem w twoim znaku zodiaku. Wykorzystaj dobrze ten czas, ludzie będą cię postrzegali jako bardziej atrakcyjną i ponętną osobę niż zwykle. Spotkasz wtedy na swojej drodze wyjątkową osobę - nie daj jej zniknąć z twojego życia! Jeżeli już kogoś masz, daj mu jeszcze jedną szansę, aby pokazał, jak bardzo mu na tobie zależy.

Cały rok będziesz przebierać w ofertach. Koło wakacji lepiej się jednak już zdecydować, bo miłosna loteria nie będzie trwać wiecznie. Byki, które starają się o dziecko, mają największe szanse na poczęcie w miesiącach, kiedy Jowisz działa na ich Słońce: od 6.06 do 5.07.

Byki w stałych związkach mogą idealizować swojego partnera i nie dostrzegać jego wad, a co gorsza, jego prawdziwego oblicza. Zanim zdecydujesz się na otwarcie wspólnego konta, inwestycję czy ślub, posłuchaj mądrych i życzliwych rad przyjaciół i rodziny. Oni w tym roku dostrzegą więcej, niż ty przez swoje różowe okulary.

Praca i pieniądze

Wenus w pierwszej połowie roku umożliwi ci przebicie się wyżej i dotarcie na zawodowy szczyt. Będzie to jednak bardzo ryzykowna droga. Dlatego wszystkie umowy i obietnice przełożonych czy wspólników staraj się od razu potwierdzać na piśmie. Korzystna opozycja Jowisza jesienią pozwoli ci na sfinalizowanie długofalowych planów i projektów oraz osadzenie się na stanowisku, na którym od niedawna jesteś.

Jako spokojny i cierpliwy Byk zazwyczaj powoli pniesz się po szczeblach zawodowej kariery. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony z pensji, trudno oczekiwać od ciebie wielkiego wysiłku. W 2017 roku nie musisz martwić się o karierę, bo wszystkie ważne dla ciebie sprawy zmierzać będą do szczęśliwego finału. Bądź ambitny i ufaj swoim umiejętnościom. Poczujesz się potrzebny, a twoje doświadczenia będą drogowskazem dla innych. Jeśli szukasz lepszej posady, bądź aktywny. Neptun pomoże ci świetnie wypaść podczas rozmów kwalifikacyjnych. Być może okaże się, że pewna ważna osoba jest twoim znajomym ze szkoły lub studiów? Drzwi, które dotychczas były dla ciebie zamknięte, w 2017 roku staną przed tobą otworem. Jeśli marzysz o awansie, bądź bardziej aktywny. Jesienią Jowisz pomoże ci zdobyć dokładnie to, na czym ci zależy. Nie obawiaj się nowych zadań, z optymizmem patrz w przyszłość. Możesz mieć mniej czasu na odpoczynek, a w połowie roku narzekać na zmęczenie. Odpoczniesz za rok, teraz zdobywaj większe pieniądze i większe doświadczenie.

Przygotuj się na duże przypływy i duże odpływy pieniędzy przez cały rok. Nie ryzykuj więc nadmiernie. Jowisz sprzyja zdobywaniu gotówki i łapaniu dodatkowych zleceń z pomocą przyjaciół lub za granicą. Jeśli zastanawiasz się, w co ulokować pieniądze, kup ziemię, działkę lub nieruchomość. Mimo ogólnej sytuacji na rynku bardzo szybko okaże się, że była to dla ciebie świetna inwestycja.

Zdrowie

Pluton w trygonie zapewni ci trwałą poprawę kondycji. Jowisz może spowodować zachwiania wagi, ale dzięki dyscyplinie dasz sobie z tym radę. Weź się za siebie i nie zapominaj o rutynowych badaniach lekarskich. Nie bagatelizuj niepokojących objawów i skonsultuj się z kilkoma lekarzami, zanim ustalisz, co ci dolega. Nie przeceniaj swoich sił i nie szarżuj na drodze między 10.03 i 21.04, kiedy Mars przebywa w znaku Byka oraz od 20.07 do 5.09 i od 9.12 do 31.12, kiedy jest on w kwadraturze do twojego znaku. Będziesz wtedy bardziej narażony na stłuczenia, skaleczenia, złamania, a także wypadki.

Twoja szansa: W tym roku wszystko wreszcie będzie tak, jak lubisz. Nie idź na kompromis, kieruj się swoimi kryteriami, nie obniżaj standardów, a dużo zyskasz.

Uważaj na: Zazdrośni ludzie będą próbowali odwieść cię od ambitnych planów i podkopać twoją pewność siebie. Nie słuchaj maruderów i zawistników, a świat stanie się piękniejszy.

Porada gwiazd: Znajdź więcej czasu dla siebie, nie spiesz się, zacznij szanować swój czas i zdrowie. Nie żałuj chwil na na relaks, odpoczynek i regenerację.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer