Horoskop roczny na 2019 dla Lwa

Horoskop dla Lwa na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Korzystne okazje i romanse

Jowisz cię wspiera i pomaga się rozwinąć. Teraz więcej rzeczy będzie się udawać i zobaczysz rezultat swoich starań i wysiłków z ostatnich miesięcy, szczególnie w maju i sierpniu. Ostrożnie w styczniu, bo zaćmienie Słońca może wytrącić cię z równowagi lub podpowiedzieć nietrafne rozwiązania. Trygon Jowisza od stycznia do listopada umożliwi rozwój i ryzyko bez strat. Będzie cię kusić wydatkami i szybkimi kredytami, dlatego trzeba pilnować finansów i nie zadłużać się bez potrzeby. Dobry czas na inwestycje i szybkie zyski. Trygon Urana od stycznia do 6 marca zapewni ci ciekawe propozycje, inspirację i kreatywność, a także nowe perspektywy zawodowe. Kwadratura Urana od 6 marca przyniesie zmiany w sprawach zawodowych, możliwość wyjazdu, przeprowadzki, zmianę otoczenia i zaczynania nowych projektów. To bardzo dobry rok na zmiany.

Miłość

Poczujesz się swobodniej niż zwykle. Jowisz sprawi, że twoje życie towarzyskie będzie kwitło jak nigdy dotąd. Na karnawałowych balach czy wakacyjnych przyjęciach udowodnisz po raz kolejny, że to ty jesteś królem czy królową. Jeśli jesteś w związku, w styczniu i lutym twój partner poczuje się zazdrosny, a nawet zagrożony. Szybko wyjaśnij nieporozumienia, żeby się cieszyć sobą cały rok. Samotne Lwy już zimą mogą poznać osobę, z którą warto dalej iść przez życie. Jeśli nie, to wakacyjny romans szybko przerodzi się w płomienne uczucie. Wenus sprzyja ci najbardziej w lipcu i sierpniu.

Praca

W tym roku zacznij kurs lub studia, dzięki którym w najbliższej przyszłości twoja sytuacja zawodowa się polepszy. Nie rezygnuj z tego, nawet jeśli pojawią się przejściowe trudności. W styczniu, sierpniu lub listopadzie spodziewaj się awansu i walcz o przywileje. Uran sprawi, że od marca w twoim zawodowym otoczeniu nastąpią nagłe zmiany. Ktoś na wyższym stanowisku zmieni pracę lub przeniesie cię na nowe stanowisko i będziesz musiał szybko przystosować się do nowych warunków. Zobacz szansę tam, gdzie pojawiają się nowe propozycje i nowi ludzie.

Pieniądze

W sprawach finansowych bądź ostrożny i nie wydawaj więcej, niż masz na koncie. Uran przestrzega przed zaciąganiem dużych finansowych zobowiązań, może być ci w tym roku trudno je szybko spłacić. Korzystny trygon Jowisza od stycznia do listopada sprzyja poważnym inwestycjom w naukę, podróże, mieszkanie, kupno ziemi.

Uwaga!

Najsilniej wpływ kwadratury Urana od 6 marca odczują Lwy urodzone między 22 i 30 lipca. Teraz ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry rok na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie własnej firmy.

Korzystny czas: 7.01-2.02, 1.03-25.03, 20.04-14.05, 27.06-18.07, 28.07-28.08, 1.11-25.11, 20.12-31.12.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 14.02-30.03, 2.07-17.08, 19.11-31.12.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer