12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop roczny na 2017 dla Lwa

Horoskop dla Lwa na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą wyjątkowy czas. Wreszcie poczujesz, że życie należy do ciebie. Powrócisz do swojej wielkiej formy za sprawą Jowisza, który będzie cię wspierał z sekstylem ze znaku Wagi. Saturn w trygonie zapewni ci stabilną sytuację zawodową i finansową. Uran w trygonie pomoże ci rozwinąć skrzydła, zadbać o kondycję i bez nadmiernego wysiłku pokonać rywali. Uważaj tylko w lutym i sierpniu, nie podejmuj wtedy pochopnych decyzji i panuj nad sytuacją, bo zaćmienia Księżyca i Słońca mogą odebrać ci pewność siebie i jasność oceny rzeczywistości.

To będzie wspaniały rok, szczególnie dla Lwów z drugiej i trzeciej dekady. Jowisz pomoże ci częściej podróżować, rozbudować bazę kontaktów zawodowych i towarzyskich, a także zająć się nowymi hobby, które już niedługo może być bardzo dochodowe. W uczuciach dobra passa. Warto wzmocnić związek, docenić zalety partnera i budować wspólną przyszłość. Spodziewaj się sukcesów i zysków w III, V i IX.

Miłość

Poczujesz się swobodniej niż zwykle. Jowisz sprawi, że twoje życie towarzyskie będzie kwitło jak nigdy dotąd. Na karnawałowych balach czy wakacyjnych przyjęciach udowodnisz po raz kolejny, że to ty jesteś królem czy królową. Jeśli jesteś w związku, wiosną twój partner poczuje się zazdrosny, a nawet zagrożony. Samotne Lwy na pewno w tym roku poznają osobę, z którą warto dalej iść przez życie. Wakacyjny romans szybko przerodzi się w płomienne uczucie. Wenus sprzyja ci najbardziej w sierpniu i wrześniu.

Jeśli jesteś w stałym związku, daj partnerowi trochę od siebie odpocząć. W listopadzie i październiku czeka was podjęcie ważnej decyzji - o posiadaniu dziecka, kupnie domu lub przeprowadzce do innego miasta. Trygon Saturna przez cały rok dodaje wam odwagi do ustabilizowania swojej sytuacji osobistej. Zanim jednak powiecie tak, sprawdźcie, czy to rzeczywiście idealny kandydat na partnera. Mars w twoim znaku od 20.07wyw do 5.09 wywoła u ciebie huśtawkę nastrojów i niepewność co do własnych uczuć. Sprzyja to romantycznym uniesieniom, ale może zaćmić twój zdrowy rozsądek. Ciesz się więc miłością, ale z ważnymi decyzjami poczekaj do jesieni.

Praca i pieniądze

Jako optymistyczny i przedsiębiorczy Lew lubisz błyszczeć w każdej dziedzinie życia. Także w pracy bez trudu skupiasz na sobie uwagę otoczenia i szybko zdobywasz mocną pozycję. W 2017 roku powinieneś jednak być bardziej ostrożny! Ktoś na wyższym stanowisku zmieni pracę lub przeniesie cię na nowe stanowisko i będziesz musiał szybko przystosować się do nowych warunków. Kluczem do sukcesu jest w tym roku życzliwość dla innych i chęć niesienia im pomocy. Nie bądź egoistą, także w sprawach zawodowych. Zmiany mogą okazać się bardzo korzystne, a nowe warunki o wiele lepsze niż te, w jakich pracowałeś do tej pory. Jeśli szukasz lepszej posady, będziesz mógł liczyć na bardzo korzystne oferty. Dlatego już na początku roku zastanów się, jakie są twoje cele i na czym ci najbardziej zależy.

W drugiej połowie roku łap okazje i nie ociągaj się z decyzjami dotyczącymi zmiany pracy. Dzięki korzystnemu wpływowi Jowisza dostaniesz propozycję nie do odrzucenia. To będzie twoja wielka życiowa szansa! Nawet gdyby wiązała się ze zmianą trybu życia czy przeprowadzką, nie zastanawiaj się za długo. Jowisz zapewni ci wsparcie i opiekę wysoko postawionych ludzi. Skorzystaj z ich pomocy i rad, a na pewno dobrze na tym wyjdziesz. Masz w tym roku szansę zostać głównym doradcą szefa lub nawet samemu zawalczyć o lepszą posadę. Jesienią spodziewaj się awansu i walcz o przywileje.

W sprawach finansowych bądź ostrożny i nie wydawaj więcej, niż masz na koncie. Saturn przestrzega przed zaciąganiem kredytów, może być ci w tym roku trudno je szybko spłacić. Zaciśnij pasa i naucz się rozsądnie gospodarować pieniędzmi, bo czas na wielkie i udane inwestycje nadejdzie w 2018 roku. Uda ci się zakończyć pewną trudną sprawę, spłacisz część długu lub kredyt, który bardzo obciąża twój budżet. Jeśli działasz charytatywnie, ktoś hojną ręką wesprze twoje projekty i zasili konto twojego stowarzyszenia lub fundacji. Pod koniec roku twoja chwiejna sytuacja finansowa wreszcie się ustabilizuje.

Zdrowie

Jowisz zapewni ci dobre samopoczucie i humor. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, w tym roku wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach. Wspomoże cię trygon Saturna. Poczujesz się lepiej, a wielomiesięczne wyrzeczenia dietetyczne czy ćwiczenia właśnie teraz zaczną działać. Na drastyczne odchudzanie jednak nie będziesz miał zbyt dużych szans. Jowisz w sekstylu do twojego znaku może ci utrudniać osiągnięcie idealnej wagi.

Twoja szansa: Wzbogacisz się, a twoje inwestycje teraz zaczną przynosić zyski. Graj w totka lub na giełdzie, zakładaj firmę, szukaj wspólników i klientów, a sukces okaże się trwały.

Uważaj na: Czytaj uważnie wszystkie dokumenty i umowy, które dają ci do podpisu. Chwila nieuwagi, a wpakujesz się w kłopoty na lata.

Porada gwiazd: Teraz masz siłę pokonać rywali i zyskać szczęście w życiu osobistym. Nie czekaj więc, tylko działaj!


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer