Horoskop roczny na 2023 dla Lwa

Horoskop dla Lwa na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przygotuj się na przełomowe wydarzenia. Jowisz w trygonie (do 16.05) i kwadraturze (od 16.05) zadba o stabilną sytuację materialną. Poczujesz, że nadeszła pora wykazać się i pokazać światu, na co cię stać. Saturn w marcu przestanie działać na twój znak ograniczającą opozycją, a Pluton wejdzie do Wodnika i ustawi się naprzeciwko twojego znaku (23.03-11.06), przez co wzmocni twoją ambicję i siłę woli. To da ci zapowiedź ambitnych i niezwykłych spraw, jakich się w tym roku podejmiesz. Uran w kwadraturze zachęci cię do podjęcia decyzji zgodnie z własnymi planami. Najbardziej niestabilne momenty w roku to czas, kiedy dwa zaćmienia Księżyca w Skorpionie 5.05 i Byku 28.10 będą działać w kwadraturach na twój znak. Unikaj wtedy konfrontacji, ryzykownych decyzji zawodowych i rodzinnych.

Najlepsze dni: 3-27.01, 20.02-16.03, 5.06-9.10, 29-31.12.

Uważaj i działaj z rozwagą: 20.05-10.07, 12.10-24.11.

Miłość i rodzina

Podejmij odważne miłosne decyzje. Stań się pewny tego, czego pragniesz od drugiej osoby. Kto sprosta twoim wymaganiom, tego hojnie wynagrodzisz! Kto odważy ci się przeciwstawić, temu postawisz trwałe warunki. Od marca Pluton w opozycji sprawi, że ktoś może chcieć od ciebie stanowczo zbyt wiele. Miłość to także sztuka wyboru, a najlepszym doradcą jest twoje własne serce. Przy pierwszym kryzysie nie popsuj relacji, którą uważasz za cenną. Pewien krewny będzie w tarapatach, nie zawiedź go w potrzebie.

Pieniądze i kariera

Praca wymagać będzie od ciebie koncentracji i opanowania. Pluton od marca sprzyjać będzie odpowiedzialnym zajęciom, a Jowisz od stycznia do maja pomoże ci w spotkaniu pomocnych ludzi. Pewne zaległe sprawy zapragniesz wreszcie uporządkować, a może nawet zakończyć. Nawet jeśli wiosną i latem trudno ci będzie uwierzyć w swoje szczęście, to nie poddawaj się i bądź konsekwentny. Nowe wiadomości i umiejętności sprawią, że zaczniesz poważnie myśleć o swoim awansie, a nawet zmianie pracy na lepszą. Największy sukces czeka cię w dziedzinach związanych z bankowością, ekonomią i nowymi mediami.

Zdrowie

Zadbaj o dietę, zwróć uwagę na żołądek. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Ćwicz i spaceruj na świeżym powietrzu.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer