Horoskop roczny na 2018 dla Lwa

Horoskop dla Lwa na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą korzystny czas dla spraw uczuciowych, rozwijania hobby, podróży i zdobywania nowych umiejętności zawodowych. Kwadratura Jowisza od stycznia do początku listopada będzie cię kusić wydatkami i szybkimi kredytami, dlatego trzeba pilnować finansów i nie zadłużać się bez potrzeby. W listopadzie i grudniu nadejdzie dobry czas na inwestycje i zyski za sprawą harmonijnego trygonu Jowisza. Trygon Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu zapewni ci ciekawe propozycje, inspirację i kreatywność, a także nowe perspektywy zawodowe. Kwadratura Urana od maja do października przyniesie zmiany w sprawach zawodowych, możliwość wyjazdu, przeprowadzki, zmianę otoczenia i zaczynania nowych projektów. To bardzo dobry rok na zmiany.

Miłość

Możesz stać się trochę zazdrosny o partnera. Pozwól drugiej osobie mieć własne zdanie i pamiętaj, że nie musisz mieć zawsze ostatniego słowa. Samotne Lwy będą w doskonałym humorze. Rok sprzyja wyjazdom, randkom, wielkim wyznaniom i namiętnościom. Szukaj partnera, z którym będziesz dzielił pasję i hobby, bo teraz sprzyja ci szczęście. W czerwcu i lipcu masz szansę na miłosne szczęście. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, bo ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość.

Praca i pieniądze

Teraz ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry rok na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie własnej firmy. Wiadomość, na którą czekasz od dawna, teraz wreszcie dotrze do ciebie. Wykorzystaj ją dobrze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Praca w grupie będzie bardziej efektywna, zasięgaj więc porady i zaproś do współpracy kogoś bardziej doświadczonego od ciebie. Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę.

Zdrowie

Będziesz żył na wysokich obrotach, zadbaj więc o dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. Zaplanuj dłuższy urlop, wysypiaj się, nie zarywaj nocy i trzymaj się planu dnia, a twój organizm będzie działał bez zarzutu. Uran od maja do listopada może sprawić, że będziesz narażony na stłuczenia, urazy, a nawet wypadki. Nie szalej więc na rowerze czy za kierownicą samochodu.

Korzystny czas: 13.06-5.09.

Nerwowe dni: 1-25.01, 16.03-12.08, 11.09-14.11.

Dodatkowe porady

Najsilniej wpływ kwadratury Urana od maja do listopada odczują Lwy urodzone między 22 i 26 lipca. Teraz ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry rok na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie własnej firmy.


Więcej horoskopów dla Lwa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer