Horoskop roczny na 2019 dla Panny

Horoskop dla Panny na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Stabilność i wzrost

Dzięki pracowitości i zapobiegliwości dostaniesz w tym roku szansę od losu, którą warto wykorzystać, nawet jeśli będzie się wiązać z ryzykiem. Przed tobą bardzo dobry czas dla kariery, awansu i umocnienia zawodowej pozycji. Trudno ci będzie jednak połączyć obowiązki domowe i rodzinne z pracą, trzeba będzie czasami wybierać, co ważniejsze. Trygon Plutona zapewni ci pokłady sił życiowych i moc towarzyskich atrakcji. Teraz okaże się, że znajdziesz w sobie pokłady energii, aby przetrwać każdy kryzys i zdobyć to, do czego od dawna dążysz.

Kwadratura Jowisza zapewni ci możliwość poszerzania wiedzy oraz podróże i inwestycje. To dobry czas na rozsądne inwestycje, leczenie i poprawę zdrowia. Trygon Saturna pomoże ci uzyskać życiową stabilność w sprawach zawodowych i materialnych. Trygon Urana od 6 marca da inspirację i nowe pomysły na hobby, podróże czy nowe dziedziny wiedzy. Opozycja Neptuna ostrzega przed ryzykownymi relacjami, niesprawdzonymi terapiami zdrowotnymi i oszustami, którzy obiecują gruszki na wierzbie.

Najważniejszy i najowocniejszy czas to koniec sierpnia i wrzesień, kiedy Mars w twoim znaku utworzy wielki trygon z planetami w Byku i Koziorożcu i latawca z Neptunem. Wtedy działaj, zaczynaj nowe sprawy, domagaj się tego, co ci się należy i sięgaj po więcej. Najwięcej będzie się działo w styczniu, czerwcu, sierpniu i wrześniu.

Miłość

Zrób spokojny rachunek sumienia i spojrzyj wstecz na to, co się wydarzyło w zeszłym roku. Wnioski, jakie wyciągniesz, pomogą ci ulepszyć twój związek lub znaleźć osobę, z którą będziesz w związku dłużej niż kilka miesięcy. Wenus wiosną i latem pomoże ci zdobyć popularność i uwagę płci przeciwnej. Trygony Plutona, Urana i Marsa do twojego znaku sprawią, że spotkasz osobę, dla której postanowisz się zmienić. Dzięki niej będziesz w stanie porzucić zgubne nawyki czy nałogi i znów uwierzysz w siebie. Jeśli jesteś w stałym związku, czas pomyśleć o wspólnym oszczędzaniu lub o poważnej inwestycji w listopadzie i grudniu.

Praca

Trygon Saturna pomoże ci uzyskać życiową stabilność w sprawach zawodowych i materialnych. Trygon Urana od marca da inspirację i nowe pomysły na hobby, podróże czy nowe dziedziny wiedzy. Ubiegaj się o pracę w zawodach związanych z szkoleniami i uczeniem, a także doradztwem i analizą danych. Teraz okaże się, że lata poświęcone na naukę i doszkalanie zaprocentują awansem lub lepszą, stabilniejszą pracą. Dzięki wsparciu Merkurego w sierpniu i wrześniu ostaniesz doceniony i nagrodzony przez przełożonych lub zdobędziesz nowe zlecenia i kontrakty.

Pieniądze

Narzuć sobie dużą finansową dyscyplinę, ponieważ w tym roku będziesz musiał zainwestować w naukę i kursy doszkalające. Nie żałuj na nowy sprzęt typu komputer czy profesjonalne narzędzia pracy. Jowisz będzie kusił do ciągłych inwestycji i wydatków, ale wszystko rób z umiarem. W grudniu twoja sytuacja finansowa się ustabilizuje.

Uwaga!

Najsilniej wpływ Neptuna odczują Panny urodzone między 6 i 12 września. Możesz poczuć, że jesteś zagubiony, twoje cele życiowe przestały być atrakcyjne, że nic ci się nie chce i przestałeś zwracać uwagi na codzienne sprawy. To rok inspiracji duchowych, zajęcia się uczuciami i rodziną, a także zadbania o zdrowie. Nie podejmuj decyzji o całkowitym wycofaniu się z kariery czy zamieszkaniu w samotni na końcu świata, bo za kilka lat będziesz tego żałował. Wykorzystaj ten rok na odpoczynek, rozwijanie artystycznych i kreatywnych aktywności, a poczujesz, że Neptun dał ci coś cennego.

Korzystny czas: 3.02-28.02, 27.03- 19.04, 15.05-8.06, 21.08-13.09, 29.08-13.09, 26.11-19.12.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 31.03-15.05, 18.08-3.10.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer