Horoskop roczny na 2023 dla Panny

Horoskop dla Panny na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2023 roku planety dodadzą ci sił i powagi. Jowisz w harmonijnym trygonie od 16.05 zachęci do nowych inwestycji w siebie, naukę i nowe umiejętności. Saturn w opozycji od 7.03 skłoni cię do uporządkowania umów, relacji i spraw prawnych, które znacząco wpływają na twoje codzienne życie. Neptun wciąż działa opozycją na twój znak, a dokładnie na trzeci dekanat, powodując zmianę perspektywy, poszukiwania duchowe, emocjonalne doświadczenia i chęć zbudowania bezpiecznego świata dla siebie i bliskich. Trygony Urana i Plutona (23.03-11.06) dodają ci energii i zachęcają do rozwoju zawodowego.

Najlepsze dni: 1-2.01, 27.01-20.02, 16.03-11.04, 28.07-5.10, 9.10-8.11.

Uważaj i działaj z rozwagą: 1.01-25.03, 10.07-27.08, 24.11 - 4.01.24.

Miłość i rodzina

Będziesz kochliwy, ale i niezdecydowany w miłości. Neptuna wciąż działa na twój znak, dlatego szukasz osoby, z którą połączy cię coś więcej niż wspólne hobby i upodobania kulinarne. Szukaj bratniej duszy nie tylko przez Internet, bo związek na odległość nie jest dla ciebie dobrym rozwiązaniem. Na kursie jogi i medytacji czy podczas górskiej wakacyjnej wędrówki masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego. Panny w stałym związku wiosną i latem odżyją i zaczną doceniać partnera i jego zaradność. Czas zrobić razem coś niekonwencjonalnego.

Pieniądze i kariera

Staniesz się odważny i bardzo pomysłowy. Dzięki Jowiszowi i Uranowi możesz też liczyć na niezwykłe zbiegi okoliczności! Na wiosnę okaże się, że ktoś zgłosi się do ciebie z propozycją nie do odrzucenia. Jesienią postanowisz też nadrobić braki w swoich umiejętnościach, zamiast wciąż prosić innych o pomoc. Znajomi będą dla ciebie bardzo hojni w tym roku, nie przesadzaj jednak z pożyczkami, bo możesz mieć później problemy ze spłatą większej sumy. Od maja Jowisz w trygonie zapewnią ci sukces finansowy i duże zyski dzięki sprawom i projektom, które realizujesz od trzech lat.

Zdrowie

To będzie spokojny rok, jeśli tylko nie dasz się ponieść własnej hipochondrii lub nie posłuchasz osób, które lubią przesadzać na temat zdrowia. Jowisz sprawi, że o kondycję nie musisz się martwić.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer