Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2018 dla Panny

Horoskop dla Panny na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą rok spokoju, odpoczynku i porządków. Sekstyl Jowisza od stycznia do początku listopada zapewni ci stabilność finansową, możliwość poszerzania wiedzy oraz podróże. To dobry czas na rozsądne inwestycje, leczenie i poprawę zdrowia. Trygon Saturna pomoże ci uzyskać życiową stabilność w sprawach zawodowych i materialnych. Trygon Urana od maja do października da inspirację i nowe pomysły na hobby, podróże czy nowe dziedziny wiedzy. Opozycja Neptuna ostrzega przed ryzykownymi relacjami, niesprawdzonymi terapiami zdrowotnymi i oszustami, którzy obiecują gruszki na wierzbie.

Miłość

Wenus i Mars zapewnią ci powodzenie u płci przeciwnej i wiele towarzyskich atrakcji. Postaraj się pięknie wyglądać i nie opowiadaj na randce o swoich dolegliwościach zdrowotnych, a uda ci się zrobić wrażenie. Zimą oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. Wiosną odpoczywaj i oddziel pracę od spraw domowych. Latem Neptun obudzi twoją intuicję. Nie słuchaj podszeptów zazdrosnych osób, kieruj się sercem. Staniesz się bardziej towarzyski. Ktoś sympatyczny zaproponuje wspólny wyjazd, ktoś inny odezwie się do ciebie po latach ciszy. Czerwiec sprzyja ciekawym znajomościom, a w lipcu planety pomogą ci odpocząć. W sierpniu i wrześniu samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajdą więcej czasu dla partnera. Podczas podejmowania decyzji nie kieruj się tym, co wypada, ale idź za głosem serca!

Praca i pieniądze

Bądź ambitny, bo wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Od ludzi będziesz oczekiwać pochwał i dowodów uznania. Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Rok sprzyja zawieraniu nowych zawodowych znajomości i rozwiązywaniu konfliktów. Unikaj zaciągania pożyczek i dużych kredytów. Jowisz zapewni ci to, czego pragniesz, dzięki życzliwości i pomocy ludzi. Od lipca do września ryzykuj, zmieniaj, podpisuj ważne umowy.

Zdrowie

Uda ci się wzmocnić organizm lub wrócić do formy po chorobie. Naucz się metod relaksacji, idź na jogę, więcej pływaj i spaceruj, a przekonasz się, że nie samą pracą człowiek żyje. Nie stawiaj obowiązków ponad przyjemności i odpoczynek. Unikaj drastycznych diet, a szybko powrócisz do równowagi.

Korzystny czas: 10.07-6.08, 6-21.09.

Nerwowe dni: 26.01-16.03, 15.11-31.12.

Dodatkowe porady

Najsilniej wpływ Neptuna odczują Panny urodzone między 3 i 11 września. Możesz poczuć, że jesteś zagubiony, twoje cele życiowe przestały być atrakcyjne, że nic ci się nie chce i przestałeś zwracać uwagi na codzienne sprawy. To rok inspiracji duchowych, zajęcia się uczuciami i rodziną, a także zadbania o zdrowie. Nie podejmuj decyzji o całkowitym wycofaniu się z kariery czy zamieszkaniu w samotni na końcu świata, bo za kilka lat będziesz tego żałował. Wykorzystaj ten rok na odpoczynek, rozwijanie artystycznych i kreatywnych aktywności, a poczujesz, że Neptun dał ci coś cennego.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer