Horoskop roczny na 2024 dla Panny

Horoskop dla Panny na 2024 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2024 roku planety dodadzą ci sił i powagi. Jowisz w harmonijnym trygonie do twojego Słońca do 26.05 zachęcać cię będzie do nowych inwestycji w siebie, naukę i nowe umiejętności. Od 26.05 kwadratura Jowisza da ci więcej możliwości, ale unikaj zbędnych wydatków i aktywności, które nie przynoszą ci konkretnych zysków. Saturn w opozycji skłoni cię do uporządkowania umów, relacji i spraw prawnych, które znacząco wpływają na twoje codzienne życie. Neptun wciąż działa opozycją na twój znak, powodując zmianę perspektywy, poszukiwania duchowe, emocjonalne doświadczenia i chęć zbudowania bezpiecznego świata dla siebie i bliskich. Trygony Urana i Plutona (1-21.01, 2.09-19.11) dodają ci energii i zachęcają do rozwoju zawodowego.

Miłość i rodzina

W miłości czekają cię spokojne chwile. Wszystko wydaje się łatwiejsze! Zapomnisz o tym, co was dzieli, a partner przestanie czepiać się drobiazgów. Jowisz sprzyja egzotycznym wyjazdom, ważnym wyznaniom i trafnym decyzjom, które zmienią wasze życie na lepsze. Musisz tylko znaleźć na to czas, najlepiej w wakacje! Przed samotnymi szansa na nowy romans, tym razem na dłużej.

Najlepsze dni na miłość i pieniądze: 23.01-16.02, 29.04-23.05, 5.08-29.08, 11.11-7.12.

Pieniądze i kariera

Staniesz się bardziej asertywny i pewny siebie, a to przyciągnie do ciebie pieniądze. Koniec pakowania się w nieopłacalne interesy i przepłacania! Jowisz do maja sprzyja negocjowaniu różnych umów i znajdowaniu korzystniejszych okazji. W grudniu okaże się, że sporo udało ci się zaoszczędzić.

Najlepsze dni na karierę i podróże: 14.01-5.02, 15.05-3.06, 25.07-15.08, 9-26.09.

Uważaj i działaj z rozwagą: 1-4.01, 23.03-30.04, 20.07-4.09, 18.09.

Zdrowie

Jeśli chcesz być w świetnej kondycji, to zadbaj o swoje nerki, a najlepiej pij więcej wody. Odstaw gazowane napoje i noś wszędzie ze sobą butelkę z czystą, źródlaną wodą. Saturn, który negatywnie oddziałuje na twój znak, wysusza organizm. Nawilżaj też skórę i nie oszczędzaj na kremach i balsamach.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer