12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop roczny na 2017 dla Panny

Horoskop dla Panny na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą bardzo ważny rok. Bądź konsekwentny i nie zbaczaj z raz obranej drogi. Saturn do 20.12 działa kwadraturą na twój znak i zmusza cię do maksymalnego wysiłku i koncentracji na życiowych celach. Neptun w opozycji kusi cię do wielkich życiowych zmian i doda romantyzmu w twojemu życiu uczuciowemu, ale nie ulegaj tym pokusom zbyt łatwo i szybko. Trygon Plutona zapewni ci siły życiowe i moc towarzyskich atrakcji, obudzi w tobie silną wolę i da ci upór i nieustępliwość potrzebne do sukcesu zawodowego. Teraz okaże się, że jesteś w stanie szybko znaleźć w sobie pokłady energii, aby przetrwać każdy kryzys i zdobyć to, do czego od dawna dążysz. Jowisz od października wesprze cię sekstylem, co pozwoli ci odpocząć i odzyskać wewnętrzną równowagę.

W pierwszej połowie roku czeka cię spieniężanie pomysłów, projektów i osiągnięć z poprzednich miesięcy. Będziesz w stanie osiągnąć stabilność finansową i zacząć długofalowe inwestycje. Wpadniesz na genialne pomysły, jak powiększyć swój majątek, oszczędności i zasoby. Bądź jednak ostrożny w podejmowaniu decyzji zawodowych. Nie rezygnuj nagle z ważnych stanowisk, bo zaczynanie teraz wszystkiego od nowa może być zbyt ryzykowne i narazić cię na straty.

Miłość

Zrób spokojny rachunek sumienia i spojrzyj wstecz na to, co się wydarzyło w zeszłym roku. Wnioski, jakie wyciągniesz, pomogą ci ulepszyć twój związek lub znaleźć osobę, z którą będziesz w związku dłużej niż kilka miesięcy. Wenus w opozycji do twojego znaku od stycznia do kwietnia pomoże ci zdobyć popularność i uwagę płci przeciwnej. Trygon Plutona do twojego znaku sprawi, że spotkasz osobę, dla której postanowisz się zmienić. Dzięki niej będziesz w stanie porzucić zgubne nawyki czy nałogi i znów uwierzysz w siebie.

Jeśli jesteś w stałym związku, czas pomyśleć o wspólnym oszczędzaniu lub o poważnej inwestycji jesienią. Odpowiedzialność i nowe obowiązki zbliżą was do siebie i scementują związek. Ostatnie dwa miesiące roku sprzyjają rodzinnym uroczystościom, zaręczynom i ślubom. Przekonasz się w tym roku, że uczuć nie da się zmierzyć i opisać słowami. Przestań kalkulować i snuć tysiąc planów na raz. Jeśli jesteś w związku i nie układa się zbyt dobrze, nie podejmuj zbyt pochopnych decyzji o rozstaniu. Poczekaj, jak sytuacja się rozwinie. Aż do grudnia Saturn silnie na ciebie działa i będziesz widzieć świat i swoje relacje z ludźmi bardzo pesymistycznie.

Praca i pieniądze

Pracowite i konsekwentne Panny są filarem każdej firmy. Można na nie liczyć w każdej sytuacji, bo zawsze starają się wywiązać z obietnic i dotrzymać danego słowa. Jednak w 2017 roku postanowisz zmienić swój wizerunek. Bez wahania skrytykujesz błędne decyzje szefa, odkryjesz kilka afer, o których nie da się dłużej milczeć. Staniesz się buntownikiem, ale także liderem. Jeśli działasz w związkach zawodowych, skupisz wokół siebie innych ludzi i coś uda się zmienić na lepsze. Nie licz jednak na sympatię szefów, w tym roku o wszystko musisz walczyć sam!

Wiele Panien poszuka lepszej pracy, a nawet nagle zmieni kierunek kariery. Na początku nie będzie łatwo, ale potem okaże się, że z nowych zajęć masz o wiele więcej satysfakcji i pieniędzy. Jowisz jesienią popychać cię będzie do działania, ale Saturn może opóźniać ważne dla ciebie decyzje. Cierpliwość i konsekwencja to cechy, które w tym roku musisz w sobie rozwijać. Małymi kroczkami, ale stale do celu - ta dewiza pomoże ci w 2017 roku przetrwać każdą zawodową burzę. Dzięki wsparciu Merkurego w styczniu, lutym, kwietniu, lipcu, sierpniu i wrześniu zostaniesz doceniony i nagrodzony przez przełożonych lub zdobędziesz nowe zlecenia i kontrakty.

Licz każdy grosz i słuchaj swojej intuicji. Nie czas na wielkie wydatki czy inwestycje. Skup się na tym, co najważniejsze. Nie wydawaj pieniędzy na zbytki czy dla poprawienia sobie samopoczucia. Narzuć sobie dużą finansową dyscyplinę, ponieważ w tym roku będziesz musiał zainwestować w naukę i kursy doszkalające. Nie żałuj na nowy sprzęt typu komputer czy profesjonalne narzędzia pracy. Jesienią twoja sytuacja znacznie się polepszy, kiedy Jowisz wejdzie do znaku Skorpiona i zacznie wspierać sekstylem twoje zawodowe i finansowe plany.

Zdrowie

Twój organizm będzie tak jak w zeszłym roku pod silnym wpływem Saturna i Neptuna. Będziesz się czuć jak między młotem a kowadłem. Saturn będzie osłabiał twoje siły i sprawiał, że zaczniesz się doszukiwać wielu chorób, których tak naprawdę nie masz. Każda Panna ma duże skłonności do popadnięcia w hipochondrię. Nie ulegnij tej presji i wsłuchaj się w potrzeby swojego organizmu. Neptun w opozycji do twojego znaku sprawi, że będziesz bardzo nerwowy i niestabilny. Trygon Plutona do twojego znaku zapewni ci szybką regenerację sił i szanse jesienią na sportowe rekordy oraz dużą aktywność fizyczną.

Twoja szansa: Żadna praca nie pójdzie na marne. Warto się skupić na poważnych sprawach i nie odpuszczać w sprawach urzędowych i finansowych, a osiągniesz sukces

.

Uważaj na: Nie bądź rozrzutny, trzymaj się finansowego planu, a nic cię nie zaskoczy.

Porada gwiazd: Zakochaj się, oderwij choć na chwilę od codziennych spraw. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, a zobaczysz, jak wygląda świat po drugiej stronie lustra.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer