Horoskop roczny na 2024 dla Strzelca

Horoskop dla Strzelca na 2024 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Jowisz w Bliźniętach od 26.05 postawi na twojej drodze życzliwych ludzi, wpływowe osoby i okazje, których żal będzie nie wykorzystać. Masz szansę znaleźć się tam, gdzie cię jeszcze nie było. Saturn i Neptun w kwadraturach wciąż przypominają ci o porządkach, skrupulatności i biznesplanie. Nie wahaj się wziąć długiego urlopu, zmienić trybu życia na medytacyjny i spokojniejszy. Zadbaj też o trwałość swoich sukcesów i inwestycji.

Miłość i rodzina

Będziesz spokojniejszy i bardziej wyrozumiały dla partnera. Pomagajcie sobie i doradzajcie, bo razem wszystko będzie łatwiejsze. Jeśli jesteś samotny, będziesz miał powodzenie od maja, ale w lipcu pilnuj swoich sekretów. Plotki mogą popsuć ci humor, ale prawdziwa miłość sama się obroni.

Najlepsze dni na miłość i pieniądze: 1-23.01, 5.04-29.04, 11.07-5.08, 17.10-11.11.

Pieniądze i kariera

Nie galopuj w pędzie, zrób listę najważniejszych rzeczy i się jej trzymaj. Nie rozpraszaj się na błahostki, a będziesz zadowolony z rezultatów. Jowisz od 26 maja sprzyja zgodnej współpracy z przyjaciółmi. Może się okazać, że na wspólnym hobby da się zarobić pieniądze! Pod koniec roku Mars pomoże ci szybko przegonić kogoś, kto próbuje z tobą rywalizować.

Najlepsze dni na karierę i podróże: 1-14.01, 10.03-15.05, 2-25.07, 15.08-9.09, 2.11.24-8.01.25.

Uważaj i działaj z rozwagą: 1-4.01, 23.03-30.04, 20.07-4.09.

Zdrowie

Zadbaj o zdrowy sen, przemebluj sypialnię, a jeśli trzeba, zainwestuj w wygodny materac. Regeneracja jest najważniejsza, bo inaczej możesz podupadać na zdrowiu i być bardziej nerwowy. W wakacje wygrzej się na plaży lub górskiej polanie, a wzmocnisz odporność na jesienne i zimowe miesiące.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer