Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2018 dla Strzelca

Horoskop dla Strzelca na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Odpoczywaj i nigdzie się nie spiesz od stycznia do października. Saturn opuścił w grudniu 2017 twój znak zodiaku i nie wróci do niego przez kolejne 29 lat, ciesz się więc tym, co udało ci się zbudować przez ostatnie dwa i pół roku. Czas na zbieranie sił, gromadzenie zasobów, porządkowanie spraw zawodowych i osobistych. Czeka cię w tym roku powrót życiowego optymizmu i nowe pola działania. Zaplanuj długoletnie inwestycje, unikaj zaczynania wielu spraw naraz, bo kwadratura Neptuna wciąż może narażać cię na błędy w sprawach osobistych i finansowych. Od listopada planeta szczęścia i powodzenia Jowisz będzie przebywała w twoim znaku. Przygotuj się, że koniec roku przyniesie wiele korzystnych wydarzeń, zaskakujących propozycji i okazji do polepszenia obecnej sytuacji. Trygon Urana od stycznia do kwietnia oraz w listopadzie i grudniu doda ci sił i przyspieszy upragnione zmiany.

Miłość

Za sprawą Wenus w twoich uczuciach sporo się będzie działo. Dostaniesz ciekawe wiadomości, a na portalach społecznościowych obserwować cię będą różne sympatyczne osoby. Masz powodzenie, ale możliwe będą pomyłki i dziwne przygody. Mimo tego śmiało podejmuj miłosne decyzje. Rób, co dyktuje ci serce i nie przejmuj się tym, co na twój temat mówią inni. W styczniu, październiku i listopadzie masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego.

Praca i pieniądze

Postaw na niebanalne rozwiązania, bądź kreatywny i proponuj nowe rozwiązania, jeśli utkniesz w martwym punkcie. Odważ się na zmiany. Planety dodają ci odwagi i pomagają zdobyć uznanie szefa. W finansach wielka szansa jesienią. Nie przegap jej, a wzbogacisz się nie tylko o nowe doświadczenia, ale i konkretną sumę pieniędzy. Graj w totka, umawiaj się na spotkania o pracę. Otwórz się na szczęście, które zapuka do twoich drzwi. Wreszcie przekonasz kogoś do swoich pomysłów. Unikaj konfliktów w dniach 26.01-16.03 i 15.11-31.12, a twoja pozycja zawodowa nie będzie zagrożona.

Zdrowie

Wreszcie nadejdzie koniec kłopotów i uciążliwych dolegliwości. Przez ostatnie dwa i pół roku Saturn mógł wyciągnąć na światło dzienne zaniedbania zdrowotne z ostatnich lat, przez co niektóre Strzelce musiały ostro się wziąć za swoje zdrowie. Teraz nadchodzi czas regeneracji, powrotu do zdrowia i przypływu sił oraz optymizmu. Pamiętaj jednak, że pewnych zasad nie wolno łamać, odżywiaj się zdrowo i nie wracaj do złych nawyków.

Korzystny czas: 1-10.01, 31.10-30.11, 13-31.12.

Nerwowe dni: 26.01-16.03, 15.11-31.12.

Dodatkowe porady

Strzelce urodzone między 4 i 10 grudnia będą pod wpływem kwadratury Neptuna na ich urodzeniowe Słońce. Ostrożnie podejmujcie decyzje uczuciowe i finansowe, nie ufajcie każdemu, kto obiecuje wam nie wiadomo co, słuchajcie się swojej intuicji, a nikt ani nic nie wyprowadzi was na manowce. Zanim podejmiecie trudną decyzję, poradźcie się kogoś zaufanego, bo możecie nie być obiektywni w ocenie swojej sytuacji, bo możecie osłabić swoją pozycję nieostrożnym działaniem. Neptun da wam jednak blask i atrakcyjność, która sprawi, że staniecie się popularni i lubiani.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer