Horoskop roczny na 2021 dla Strzelca

Horoskop dla Strzelca na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Dzięki odwadze i kreatywności zyskasz więcej niż myślisz. To jest rok wielkich pozytywnych zmian. Szczęście będzie ci sprzyjać i zyskasz nowych sprzymierzeńców i w życiu zawodowym, i osobistym. W maju, czerwcu i grudniu spodziewaj się przełomowych wydarzeń i propozycji.

Aura roku

Zapowiada się rok zaskakujących szans, ciekawych propozycji i ważnych znajomości. Pierwsza połowa roku przyniesie ci nowe obowiązki i zawodowe wyzwania. Będziesz musiał wykazać się wielką odpowiedzialnością i cierpliwością, nawet jeśli sądzisz, że te cechy charakteru są ci obce. Kiedy pojawią się trudności, to staw im czoła i nie rezygnuj z tego, co ci się należy. Pomogą ci ważne i wpływowe osoby. Jowisz i Saturn w sekstylach do twojego znaku otworzą cię na nowe hobby, naukę, nowe wartościowe znajomości. Umocnisz swoją pozycję, zaczniesz przekazywać swoją wiedzę innym, nauczysz się wielu pożytecznych rzeczy. Kwadratura Neptuna wskazuje na dobry czas dla rodziny i znajomych. Hobby i kreatywne zajęcia mogą stać się źródłem zarobku. Znajdź czas na inspiracje duchowe i artystyczne, które wzbogacą twoje życie uczuciowe i duchowe. Praca fizyczna i ćwiczenia pozwolą zachować równowagę ciała i umysłu. Nie ufaj jednak do końca swoim oryginalnym wizjom, trzymaj się planu, a dużo uda ci się zrobić i zyskać. Unikaj ryzyka 4.03-23.04, 13-31.12, najlepsze dni 1-8.01, 4.05-11.07, 24.11-13.12.

Relacje i rodzina

Zapowiada się spokojniejszy rok. Choć powodzenie w miłości cię nie opuści, to nie będziesz miał ochoty na wielkie szaleństwa i niezwykłe decyzje. Wyciągnij za to wnioski z wydarzeń, jakie spotkały cię w poprzednich latach. Będzie to dobry czas, aby uporządkować partnerskie relacje, ustalić wspólne cele i plany. W drugiej połowie roku szczęście sprzyjać będzie samotnym Strzelcom. Dawna znajomość może znów okazać się warta twojej uwagi. Zanim jednak zdecydujesz się na poważne zmiany zastanów się, co jest wartościowe w twojej relacji i osobie, z którą jesteś. Słuchaj intuicji i działaj ostrożnie, a powodzenie cię nie opuści.

Praca i pieniądze

Sprawy zawodowe układać się będą po twojej myśli. Lato szczególnie sprzyjają ciekawym szkoleniom i intratnym zleceniom. Wczesną jesienią poczujesz, że nadchodzi czas na zupełnie nowe wyzwania. Zapragniesz założyć własny biznes lub poszukasz ryzykownych przedsięwzięć. Prosty, ale genialny pomysł może odmienić bieg twojej kariery. Pod koniec roku zaufaj swojej intuicji i nie angażuj się w sprawy, do których w głębi serca zupełnie nie masz przekonania.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer