12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop roczny na 2017 dla Strzelca

Horoskop dla Strzelca na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Zmień swój stosunek do życia i ludzi! Planety będą cię nakłaniać do odpowiedzialności i poważnego traktowania wszystkich spraw. Nieustępliwość i konkretne plany zaowocują w 2017 roku wielkimi sukcesami. Saturn do 20 grudnia przebywać będzie w twoim znaku zodiaku. Musisz się zmobilizować, skupić na konkretach i nie rozpraszać się na co raz to nowe aktywności, a uda ci się dopiąć swego. Przychylny Jowisz w sekstylu zapewni ci pomoc przyjaciół i szczęście do nagród i wyróżnień. Skorzystaj z doświadczeń ostatnich lat, a tylko na tym zyskasz. Uran w trygonie pozwoli ci spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy. Kwadratura Neptuna ostrzega przed pobłażaniem sobie.

Poczujesz ulgę i wytchnienie po niestabilnych miesiącach zeszłego roku. Czas na poważne relacje. Podejmij konieczne decyzje uczuciowe, żeby nie przegapić szansy na stabilizację emocjonalną. Warto angażować się w sprawy społeczne, działać w organizacjach i grupach. To dobry rok dla dalekich podróży i pogłębiania przyjaźni. Ważnych propozycji i zmian spodziewaj się w III, VIII i IX.

Miłość

Doświadczenia z przeszłości powstrzymają cię przed romansami, które przynoszą więcej kłopotu niż radości. Teraz będziesz potrafił odróżnić dojrzały związek od toksycznej relacji. Od lutego do czerwca Wenus w trygonie do twojego znaku sprzyja zarówno samotnym, jak i zakochanym już Strzelcom. Jowisz przez cały rok zapewni ci wyjątkowe powodzenie u płci przeciwnej. Dzięki niemu wyjdziesz też cało z każdej trudnej lub krępującej sytuacji. W grudniu przekonasz się ostatecznie, czy ulokowałeś dobrze swoje uczucia. Cały rok sprzyja rozkwitowi uczuć, jeśli jesteś w stałym związku, ale powinieneś dbać, aby wasze wspólne plany były realne. Samotni mają szansę na nową miłość od pierwszego wejrzenia. Jeśli czujesz, że związek, w którym jesteś, nie spełnia twoich oczekiwań, podejmij dojrzałą decyzję o rozstaniu. Nie inwestuj w relację, która wciąż przysparza ci zmartwień i problemów.

Praca i pieniądze

Optymistyczne i pewne siebie Strzelce dobrze radzą sobie z odpowiedzialnością, ale nie są zbyt wytrwałe. Zawsze szukają nowych zadań i bardzo chętnie się uczą. W 2017 roku będziesz musiał trochę zwolnić tempa. Czas zastanowić się, co jest dla ciebie ważne: błyskotliwa kariera i wielkie stresy, czy spokojne życie za mniejsze pieniądze?

Wreszcie rozwiniesz skrzydła. Jowisz w sekstylu do twojego Słońca do października pomoże ci zdobyć lepiej płatną pracę i wykazać się na tle innych pracowników. Będziesz miał wiele energii i zapału. Nie wstydź się tego, co potrafisz i odważ się wziąć udział w konkursie lub rywalizacji. Latem staniesz się bardziej niecierpliwy, a nawet trochę kłótliwy. Uważaj, bo konflikty nie wyjdą ci teraz na dobre.

Uran sprawi, że dostrzeżesz wokół siebie różne intrygi i ukryte cele, do jakich zmierzają ludzie w twoim otoczeniu. Być może ktoś wykorzystuje twój zapał i zarabia krocie na twoich pomysłach? Czas uporządkować zawodowe sprawy i przestać wciąż wyręczać innych! Saturn sprzyja twojemu awansowi, ale musisz jasno określić, co jeszcze możesz wziąć na swoje barki. Bądź stanowczy i za każdy dodatkowy wysiłek domagaj się godnych pieniędzy. Pracoholizm i brak urlopu mogą źle wpłynąć na twoje zdrowie, dlatego miej przede wszystkim na uwadze własne dobro, a dopiero potem poświęcaj się dla szefa. Na jesień zaplanuj przedsięwzięcia ryzykowne i wymagające nakładów sił i funduszy.

Finansowo będzie zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym roku. Jowisz w sekstylu do twojego znaku weźmie cię pod swoje opiekuńcze skrzydła, spodziewaj się więc zysków i dodatkowych pieniędzy. Najwięcej zarobią ci, którzy handlują, podróżują i żyją z pisania. Tak jak w zeszłym roku bądź ostrożny i nie wydawaj za wiele. Aż do 20 grudnia działa na twój znak planeta oszczędności i finansowych opóźnień Saturn. Będziesz musiał zabiegać o swoje, dopytywać się o to, co ci się należy i pilnować terminów przelewów. Samochód i inne mechaniczne urządzenia, od których może zależeć życie twoje i bliskich, kupuj w listopadzie i grudniu.

Zdrowie

Dbaj o siebie i nie przesadzaj z uprawianiem sportów. Saturn wciąż będzie osłabiał twoje zdrowie i siły fizyczne. Lecz wszelkie objawy choroby, nie bagatelizuj zmęczenia i osłabienia. Twój organizm będzie jednocześnie wspierany przez dobroczynnego Jowisza sekstylem ze znaku Wagi. Zainteresuj się medycyną naturalną, zacznij się lepiej i zdrowiej odżywiać. Dzięki temu wzmocnisz swój organizm.

Twoja szansa: Masz okazję zrobić coś trwałego i ponadczasowego. Bądź wytrwały i skup się na jednym celu, a szybko go osiągniesz.

Uważaj na: Saturn w Strzelcu każe realistycznie patrzeć w przyszłość i mieć konkretne plany. Nie ryzykuj wszystkiego, zanim nie policzysz, ile cię będzie kosztować każda nowość.

Porada gwiazd: Panuj nad sobą, naucz się kultury, nie używaj przekleństw i wulgaryzmów, bo wpłynie to negatywnie na twój wizerunek i zrazi do ciebie kogoś ważnego.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer