Horoskop roczny na 2023 dla Strzelca

Horoskop dla Strzelca na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Początek roku wykorzystaj na inwestycje, ryzykowne zadania i odważne przedsięwzięcia, kiedy Saturn w sekstylu (do 7.03) i Jowisz (do 16.05) trygonem wspierają cię w finansach. Saturn (od 7.03) i Neptun w kwadraturach sprzyjać będą życiowym porządkom i zajmowaniu się sobą. Nie wahaj się wziąć długiego urlopu, zmienić trybu życia na medytacyjny i spokojniejszy. Zadbaj też o trwałość swoich sukcesów i inwestycji.

Najlepsze dni: 20.02-16.03, 11.04-7.05, 5.06-9.10, 8.11-4.12, 23-31.12.

Uważaj i działaj z rozwagą: 1.01-25.03, 10.07-27.08, 24.11 - 4.01.24

Miłość i rodzina

Potrzebujesz spokoju i przede wszystkim nowych znajomych, dzięki którym poznasz kogoś ciekawego, jeśli szukasz partnera. Zimą możesz liczyć na korzystny obrót miłosnych spraw. Osoba, na którą od dawna polujesz, wreszcie ulegnie twojemu czarowi. Strzelce w związku latem będą mogły liczyć na partnera. Wiosna sprzyja zawieraniu korzystnych znajomości. Będziesz mile widziany i lubiany nawet tam, gdzie dotychczas spotykały cię same nieprzyjemności. Jesień sprzyja romantycznym wyjazdom i planowaniu ślubu, przeprowadzce czy decyzji o powiększeniu rodziny.

Pieniądze i kariera

Zaczniesz wreszcie zbierać efekty swojej kilkuletniej pracy. Pojawią się większe pieniądze i korzystniejsze propozycje. Zimą wiele zyskasz dzięki wsparciu i życzliwości osób, którym sam kiedyś pomogłeś. Nie chwytaj jednak zbyt wielu okazji na raz! Skoncentruj się na tym, co najważniejsze, bo inaczej nie dotrzymasz swoich obietnic. Latem nie wtrącaj się wtedy w cudze sprawy, nie mieszaj się w biurowy konflikt, bo tylko na tym stracisz. Rok sprzyja zapisywaniu się na kursy dokształcające, a nawet podejmowaniu nauki na wyższej uczelni.

Zdrowie

Przypomnij sobie o zaległych badaniach, odwiedź lekarza, przejdź okresowo na warzywną dietę. Nawet małym nakładem sił i środków możesz teraz poprawić swój wygląd, a szczególnie stan włosów i skóry.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer