Horoskop roczny na 2020 dla Wodnika

Horoskop dla Wodnika na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Rozwijaj pomysły, plany i projekty z poprzedniego roku. Skup się na wygodzie i komforcie, poszukaj lepszych ofert pracy. Saturn od marca do czerwca będzie przebywał w twoim znaku i pomoże ci zrobić wielkie porządki. Naucz się czegoś nowego, podróżuj i ciesz się życiem. Umacniaj relacje, bo już niedługo mogą ci się bardzo przydać. Hobby da ci mnóstwo satysfakcji, a być może odnosisz dzięki niemu różne stare znajomości. W drugiej połowie roku Jowisz i Saturn pomogą ci ustabilizować sytuację zawodową i finansową.

Najważniejsze miesiące: marzec i grudzień.

Miłość

Odkryjesz w sobie romantyczną duszę, spotkasz na swojej drodze niezwykłe osoby. Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu w drugiej połowie roku możesz zawrzeć ważną znajomość. Wodniki w związkach poważnie podejdą do wspólnych spraw. Latem przekonasz partnera do pomysłu, który obojgu wyjdzie na dobre. Jesienią nie pozwól, aby ktoś plotkował na temat twoich sukcesów i wtrącał się do waszego związku. Samotni mają szansę na miłość wiosną i pod koniec roku.

Kariera

Pojawią się nowe źródła dochodów, ale rok nie sprzyja zbyt ryzykownym inwestycjom. Zajmij się spłacaniem starych kredytów i ciesz się tym, co udało ci się osiągnąć. Praca i kariera nie będą twoim głównym celem, zapragniesz mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Dopiero w drugiej połowie roku poczujesz przypływ zawodowych ambicji. Bądź czujny, bo pojawi się wtedy korzystna propozycja zmiany stanowiska lub pracy. Podpiszesz korzystną umowę, znajdziesz sojuszników i wspólników.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer