Horoskop roczny na 2023 dla Wodnika

Horoskop dla Wodnika na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą przełomowy rok. W 2023 roku planeta Saturn opuści 7.03 twój znak zodiaku i zacznie namawiać do ciężkiej pracy. Pluton 23.03-11.06 wkroczy do twojego znaku i sprawi, że przejmiesz kontrolę nad swoim życiem i zaczniesz realizować dalekosiężne plany. Za sprawą Urana w kwadraturze do twojego znaku na twojej drodze pojawią się nowi ludzie i korzystne okazje. Jowisz w sekstylu (do 16.05) i w kwadraturze (od 16.05) zapewni ci zawodowe sukcesy i stabilną sytuację materialną. Najbardziej niestabilne momenty w roku to czas, kiedy dwa zaćmienia Księżyca w Skorpionie 5.05 i Byku 28.10 będą działać w kwadraturach na twój znak. Unikaj wtedy konfrontacji, ryzykownych decyzji i niepewnych umów czy współpracy.

Najlepsze dni: 3-27.01, 11.02-2.03, 11.04-7.05, 5.06-9.10, 8.11-4.12.

Uważaj i działaj z rozwagą: 20.05-10.07, 12.10-24.11

Miłość i rodzina

Wiosną poczujesz, że wreszcie wszystko przychodzi ci bez problemów i wszystko jest możliwe. Odetchnij pełną piersią, przypomnij sobie o swoich marzeniach i zacznij życie od nowa! Nie przegap swojej szansy i daj się zaprosić na randkę, która odmieni twoje życie. Domownikom zgotujesz totalną rewolucję. Przemeblowanie, remont, a nawet przeprowadzka dodadzą ci sił i nakręcą pozytywną energią.

Pieniądze i kariera

Zajmij się sprawami urzędowymi i ciesz tym, co udało ci się osiągnąć. Praca i kariera nie będą twoim głównym celem, zapragniesz mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Wiosną za sprawą Jowisza poczujesz przypływ zawodowych ambicji. Bądź czujny, bo pojawi się wtedy korzystna propozycja zmiany stanowiska lub pracy. Jeśli masz dość obecnego zajęcia, nie wahaj się i przyjmij to, co przyniesie los. Jesienią dąż do podpisania korzystnej umowy i szukaj sojuszników oraz wspólników. Zimą i wiosną masz szansę na podwyżkę i zyski. Latem i jesienią oszczędzaj i inwestuj.

Zdrowie

Dbaj o siebie i nie przesadzaj z uprawianiem sportów. Zainteresuj się medycyną naturalną, zacznij się lepiej i zdrowiej odżywiać. Dzięki temu wzmocnisz swój organizm. Od maja przeprowadzaj trudne operacje czy skomplikowane kuracje.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer