Horoskop roczny na 2018 dla Wodnika

Horoskop dla Wodnika na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą rok nowych możliwości i wielu pokus. Uporządkuj na spokojnie zawodowe sprawy, naucz się czegoś nowego, podróżuj i ciesz się życiem. Umocnij pewną ważną relację, zacieśniaj znajomości i przyjaźnie, bo już niedługo mogą ci się bardzo przydać. Jowisz w kwadraturze do twojego znaku od stycznia do października będzie cię skłaniał do większych wydatków i zaczynania wielu rzeczy naraz. Spróbuj więc zrobić plan, żeby pod koniec roku zostało coś więcej niż tylko zadłużenie na kartach kredytowych. W listopadzie i grudniu dzięki sekstylowi Jowisza inwestuj i spodziewaj się większych zysków oraz szczęśliwych wydarzeń. Od maja do października kwadratura Urana zapewni ci ciekawe propozycje, nowe znajomości, zaskakujące zmiany i okazję do dalekich podróży.

Miłość

Nie wierz we wszystko, co mówią ci ludzie, którzy czegoś od ciebie chcą. Ktoś ukrywa przed tobą prawdę, postaraj więc zdobyć jak najwięcej informacji o sytuacji, w której się znajdujesz. Bądź szczery, a wszystko się uda. Dzięki dyskrecji i zdolnościom negocjacyjnym uda ci się rozwikłać rodzinny spór i zasłużyć na wdzięczność bliskich. Wiosną randki lub spotkania z przyjaciółmi poprawią ci humor. Latem masz okazję na spotkanie swojej drugiej połówki i stworzenie wymarzonego związku. W listopadzie i grudniu czas na ważne partnerskie decyzje, kupno mieszkania, wspólne zamieszkanie, zaplanowanie powiększenia rodziny, a nawet ślub.

Praca i pieniądze

Nie przejmuj się cudzym zdaniem i śmiało realizuj swoje plany. W tym roku znajdziesz się w centrum zainteresowania, a twoje pomysły i sprawy zostaną zauważone. Na początku roku Jowisz sprzyja sukcesom. Kuj żelazo póki gorące i jeśli dostaniesz propozycję, szybko zaczynaj nowe sprawy i obiecujące projekty. Bądź jednak ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie.

Zdrowie

Bądź dobrej myśli. Planety będą cię wspierać, a zdrowie będzie ci dopisywać. Jedyne, co ci grozi, to rozleniwienie. Jeśli chorowałeś w ostatnich latach, teraz możesz liczyć na poprawę i szybki powrót do zdrowia. Od maja do października poczujesz przypływ energii i chęć zmian. Nie stosuj jednak na sobie wszystkich eksperymentalnych diet czy terapii, zanim nie skonsultujesz tego ze swoim lekarzem. Wiosną i latem ostrożnie prowadź pojazdy mechaniczne, bo grożą ci stłuczki i wypadki drogowe.

Korzystny czas: 18.01-17.02.

Nerwowe dni: 1-25.01,16.03-12.08, 11.09-14.11.

Dodatkowe porady

Najsilniej odczują wpływ Urana Wodniki urodzone między 20 i 23 stycznia. Od maja do października przygotuj się na zmiany, nowe propozycje i szalone wydarzenia, które zmienią całkowicie twoje podejście do życia i poszerzą twoje możliwości. Poczujesz się wolny i wreszcie będzie robił to, co lubisz.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer