Horoskop roczny na 2024 dla Wodnika

Horoskop dla Wodnika na 2024 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Znów będzie lepiej, ale pamiętaj, że od motywacji i planu wiele w twoim życiu zależy. Pluton na dobre 19.11 (również 21.01-2.09) wkroczy do twojego znaku i sprawi, że przejmiesz kontrolę nad swoim życiem i zaczniesz realizować dalekosiężne plany. Za sprawą Urana w kwadraturze do twojego znaku na twojej drodze pojawią się nowi ludzie i korzystne okazje. Jowisz w trygonie (od 26.05) zapewni ci zawodowe sukcesy i stabilną sytuację materialną. Pod koniec roku Mars będzie działał opozycją długo na twój znak, co może postawić się w sytuacjach podbramkowych jeśli chodzi o związki, umowy i wybory życiowe.

Miłość i rodzina

Dobry humor i powodzenie nie opuszczą cię, a okazji do romansów i flirtów będzie o wiele więcej niż w poprzednich latach. Dla przyjaciół i znajomych staniesz się za to autorytetem w sprawach flirtów i romansów. Postaraj się unikać osób, które próbują zepchnąć na ciebie odpowiedzialność za swoje decyzje. Problemy niektórych przyjaciół wydadzą ci się trochę przesadzone. Nie pouczaj nikogo, nie rozsądzaj sporów, bo spowodujesz nieporozumienia i towarzyskie zamieszanie. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety, ona pomoże ci wyjść z kłopotów i pokonać nieśmiałość.

Najlepsze dni na miłość i pieniądze: 16.02-11.03, 23.05-17.06, 29.08-23.09, 7-31.12.

Pieniądze i kariera

Pewien stary pomysł teraz znajdzie czas na realizację. Nie wracaj jednak do tego, co kiedyś przyniosło ci stratę. W finansach okazja na nisko oprocentowany kredyt. Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci one dużo kłopotów.

Najlepsze dni na karierę i podróże: 5-23.02, 3-17.06, 26.09-13.10.

Uważaj i działaj z rozwagą: 13.02-23.03, 9.06-20.07, 4.11-31.12.

Zdrowie

Czas zadbać o zdrowie. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się lepiej. Nowa dieta pomoże ci pokonać chorobę czy pewną niedogodność. Dzięki dyscyplinie i konsekwencji odzyskasz wspaniałą formę i masz szansę na życiowy sportowy rekord.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer