12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop roczny na 2017 dla Wodnika

Horoskop dla Wodnika na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Porzuć schematy i rzuć się na głęboką wodę, bo szczęście będzie ci sprzyjać. Spodziewaj się miłych niespodzianek od losu. Przed tobą rok sukcesów i finansowej zwyżki. Sfinansujesz wreszcie swoje marzenia, zdobędziesz to, czego pragniesz. Jowisz w trygonie do twojego znaku zapowiada sukcesy w nauce, ekscytujące podróże oraz inspirację z dalekich krajów. Saturn w sekstylu utrwali twoje wysiłki i dokonania oraz skłoni cię do poważnej życiowej decyzji, do której od dawna dojrzewasz. Uran w sekstylu podpowie ci, którą drogą podążać, aby odkryć nowe zainteresowania.

Przed tobą rok ekspansji, robienia nowych planów, pogłębiania nauki i ekscytujących podróży. Poczujesz, że twoje życie uczuciowe układa się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. To dobry czas dla związków i korzyści płynących z pracy w grupie, angażowania się w sprawy społeczne. Przed tobą również lepsze perspektywy finansowe i korzystne inwestycje. Warto więc starać się o nową pracę i dokształcać się. Nowych okazji i ważnych wydarzeń spodziewaj się w III i IX.

Miłość

Poczujesz, że jesteś naprawdę szczęśliwy u boku drugiej osoby. Rok sprzyja zaręczynom, ślubom czy zamieszkaniu razem. Mimo że Wodniki słyną z niezależności i niechęci do oficjalnych więzów, to w tym roku mogą zrobić wyjątek dla swoich ukochanych. Wpływ trygonu Saturna zapewni ci stabilność w związku. Partner doceni twoje zaangażowanie i znów bardzo się do siebie zbliżycie.

Samotni nie będą długo szukać partnera. Wykorzystaj swoje miłosnej szanse i nie daj przejść obok siebie osobie, na którą od dawna czekasz. Nie zawsze przecież wystarczą ci przyjaciele. Jowisz w tym roku uczyni cię wyjątkowo atrakcyjnym dla płci przeciwnej. Do jego korzystnego wpływu dołączy Wenus, która w pierwszych dniach stycznia, w lipcu i w październiku doda ci uroku i pomoże znaleźć bratnią duszę. Jeśli jesteś sam, nie uciekniesz przed wielkimi emocjami. Siła uczuć może być tak duża, że zatracisz się w nowym związku i przestaniesz myśleć racjonalnie. Słuchaj więc tego, co mają ci do powiedzenia o twojej nowej miłości przyjaciele, szczególnie od kwietnia do sierpnia. Osoby w stałych związkach z trudnością oprą się pokusie romansu. Nie rób niczego, co może zrujnować twój związek.

Praca i pieniądze

Pomysłowe i energiczne Wodniki uwielbiają niecodzienne zadania! Im więcej okazji do nauki i zawierania nowych znajomości, tym lepszymi są pracownikami. W 2017 roku twoje talenty rozbłysną, a energii ci nie zabraknie! Uran pomoże ci zrealizować odważne zawodowe plany. Interesuj się wszystkim, co nowe i jeszcze ci nie znane. Porzuć schematy i rzuć się na głęboką wodę, bo szczęście będzie ci sprzyjać. Jeśli szukasz lepszej pracy, Saturn i Jowisz pomogą ci znaleźć korzystną ofertę. Nie zaniżaj tylko swoich wymagań finansowych, bo rok sprzyja zdobywaniu sporych pieniędzy.

Także te Wodniki, które chcą otworzyć własną firmę, będą mogły liczyć na ciekawe zlecenia i wypłacalnych klientów. Nawet twoje hobby stać się może źródłem dodatkowych dochodów: sprzedasz własnoręcznie zrobioną biżuterię lub w interesujący sposób opiszesz swoje doświadczenia w Internecie.

Podróże, a nawet krótkie wyjazdy przyniosą ci nowe odkrycia i propozycje, szczególnie wiosną. Koniec roku przyniesie upragniony zawodowy sukces dzięki trygonowi Saturna. Jeśli szukasz stałego zatrudnienia, w listopadzie i grudniu uda ci się je znaleźć.

Nie zabraknie ci pieniędzy na sfinansowanie podróży czy inwestycji w najnowocześniejszy sprzęt. Możesz sobie w tym roku pozwolić na większe wydatki niż zwykle. Spróbuj jednak trochę zaoszczędzić lub zainwestować. Kupno działki, domu lub mieszkania wiosną lub latem będzie trafnym posunięciem. Na jesieni zakończysz pewną trudną sprawę, która pochłaniała zbyt dużo twojego czasu i pieniędzy.

Zdrowie

Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Jowisz od stycznia do października zapewni ci dobre samopoczucie i rozmach w działaniu. Zacznij uprawiać nowy sport, przebywaj dużo na świeżym powietrzu, podróżuj. Będziesz miał dużo sił i optymizmu, co również sprzyja wyleczeniu dolegliwości, które dokuczają ci od jakiegoś czasu. W lipcu, sierpniu i wrześniu uważaj na siebie, bo grożą ci zasłabnięcia, dziwne objawy i dolegliwości, których źródła trudno będzie od razu jednoznacznie ustalić. Poradź się kilku lekarzy, zanim przejmiesz się diagnozą. Mars często daje mylne diagnozy lub nietypowe objawy standardowych chorób. Słuchaj się swojej intuicji, a wszystko ułoży się dobrze.

Twoja szansa: Zyskasz szacunek grupy, rodziny czy znajomych. Udzielaj porad, angażuj się w mediację i rozsądzanie sporów, a staniesz się autorytetem dla innych.

Uważaj na: Odbieraj listy polecone, czytaj na bieżąco maile i sprawdzaj skrzynkę pocztową, bo możesz przegapić ważną wiadomość, która odmieni twoje życie na lepsze.

Porada gwiazd: Zaskocz siebie i bliskich ciekawą propozycją wyjazdu, wspólnego urlopu czy wyprawy w nieznane. Poznawanie nowych miejsc będzie wyjątkowo inspirujące.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer