Horoskop roczny na 2021 dla Wodnika

Horoskop dla Wodnika na 2021 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Bądź sobą i nie idź na kompromis w sprawach, które uważasz za ważne. Twoje oryginalne i kreatywne podejście do życia zyska ci wielu sympatyków i nowych przyjaciół. Nie odkładaj na wieczne nigdy istotnych spraw, zajmij się swoją karierą i podejmij odważne decyzje w życiu partnerskim.

Aura roku

Przed tobą przełomowy rok. Czas działać, inaczej przegapisz ważne życiowe okazje i wydarzenia. Jowisz i Saturn spotkają się w twoim znaku i zmobilizują cię do przewartościowania swojego życia. Nie możesz w nieskończoność odwlekać wzięcia się za sprawy, których nie uważasz za pilne. Podejmuj ważne decyzje, zajmij się zdrowiem i karierą, walcz o swoje, nie odkładaj niczego na później. Spłać długi i zobowiązania wobec innych, inaczej jeszcze bardziej cię wyniszczą. W relacjach zdecyduj się na śmiały krok, inaczej przegapisz najważniejszy moment i potem będziesz żałował. Działaj rozważnie, ale nie cofaj się przed niczym i nie zrażaj się początkowymi trudnościami. Saturn, władca twojego znaku, da ci siłę, aby zdobyć wiedzę i możliwości, które pozwolą się rozwijać. Dbaj o równowagę ciała i umysłu. Uran w kwadraturze do twojego znaku postawi cię w nowych sytuacjach życiowych. Ale na to właśnie czekałeś. Warto zrobić pierwszy krok, potem już będzie łatwiej. Unikaj ryzyka 11.06-29.07, najlepsze dni 8.01-15.03, 22.07-16.08.

Relacje i rodzina

Czas zmienić stare wzorce! Już na początku roku staniesz się bardzo pewny siebie. Przestaniesz poświęcać się dla spraw i ludzi, którzy nie są tego warci. W związku, który nie spełnia twoich oczekiwań, wywołasz prawdziwą rewolucję i postawisz na swoim. Twoje postępowanie może stać się powodem rodzinnej dyskusji. Rób to, co dyktują ci własny rozum i intuicja. Lato sprzyja szczęśliwym miłosnym decyzjom, a samotnym Wodnikom przyniesie emocjonujące znajomości. Jesienią stabilizacja w związku.

Praca i pieniądze

Przed tobą rok ważnych decyzji i wielkich wyzwań zawodowych. Efekty działań, jakie podejmiesz w tym roku, okażą się trwałe. Staniesz się bardziej widoczny, a z twoim zdaniem otoczenie będzie się teraz bardzo liczyć. Zainwestuj w nowe umiejętności i odważnie przedstawiaj swoje pomysły i poglądy. Mimo wielu męczących obowiązków nawet w najbardziej wymagające dni nie zapomnij o reprezentacyjnym wyglądzie i promiennym uśmiechu. Będziesz nie do pokonania i nie do zastąpienia. Inwestuj, zacznij się cenić, a stan twojego konta szybko się powiększy.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer