Horoskop roczny na 2019 dla Wodnika

Horoskop dla Wodnika na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Rób, na co masz ochotę

Planety będą cię wspierać i motywować do kreatywnego i szczęśliwego życia. Inwestuj i spodziewaj się większych zysków oraz szczęśliwych wydarzeń, bo dzięki sekstylowi Jowisza wszystko jest możliwe. Od 6 marca kwadratura Urana zapewni ci ciekawe propozycje, nowe znajomości, zaskakujące zmiany i okazję do dalekich podróży. Uważaj tylko w styczniu, kiedy naprzeciwko twojego znaku utworzy się całkowite zaćmienie Księżyca (21.01), które może przynieść zamieszanie w sprawach towarzyskich i uczuciowych. Najważniejszych wydarzeń spodziewaj się w styczniu, czerwcu i listopadzie.

Miłość

Poczujesz, że jesteś naprawdę szczęśliwy u boku drugiej osoby. Rok sprzyja zaręczynom, ślubom czy zamieszkaniu razem. Partner doceni twoje zaangażowanie i znów bardzo się do siebie zbliżycie. Samotni nie będą długo szukać partnera. Wykorzystaj swoje miłosne szanse i zatrzymaj osobę, na którą od dawna czekasz. W styczniu i sierpniu możesz spotkać chodzący ideał. Siła uczuć może być tak duża, że zatracisz się w nowym związku i przestaniesz myśleć racjonalnie. Słuchaj więc tego, co mają ci do powiedzenia o twojej nowej miłości przyjaciele.

Praca

Od marca przygotuj się na nowe propozycje i szalone wydarzenia, które zmienią całkowicie twoje podejście do życia i poszerzą twoje możliwości. Poczujesz się wolny i wreszcie będzie robić to, co lubisz. Jeśli szukasz lepszej pracy, Uran i Jowisz pomogą ci znaleźć korzystną ofertę. Nie zaniżaj tylko swoich wymagań finansowych, bo rok sprzyja zdobywaniu sporych pieniędzy. Interesuj się wszystkim, co nowe i jeszcze ci nie znane. Porzuć schematy i rzuć się na głęboką wodę, bo szczęście będzie ci sprzyjać.

Pieniądze

Nie zabraknie ci pieniędzy na sfinansowanie podróży czy inwestycji w najnowocześniejszy sprzęt. Możesz sobie w tym roku pozwolić na większe wydatki niż zwykle. Spróbuj jednak trochę zaoszczędzić lub zainwestować. Kupno działki, domu lub mieszkania pod koniec roku będzie trafnym posunięciem. Na jesieni zakończysz pewną trudną sprawę, która pochłaniała zbyt dużo twojego czasu i pieniędzy.

Uwaga!

Najsilniej odczują wpływ Urana Wodniki urodzone między 20 i 27 stycznia. Od 6 marca przygotuj się na zmiany, nowe propozycje i szalone wydarzenia, które zmienią całkowicie twoje podejście do życia i poszerzą twoje możliwości. Poczujesz się wolny i wreszcie będzie robił to, co lubisz.

Korzystny czas: 24.01-9.02, 1.03-25.03, 9.06-2.07, 28.07-20.08, 14.09-7.10, 20.12-31.12.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 14.02-30.03, 2.07-17.08, 19.11-31.12.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer