Horoskop roczny na 2019 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Nowe perspektywy

Czeka cię bardzo twórczy rok. Możesz się spodziewać inspiracji i sukcesów na wielu polach. Dostaniesz szansę zarówno w karierze, jak w sprawach osobistych. Nie rezygnuj z niczego, co uważasz za wartościowe. To jest dobry czas na remont, przeprowadzkę, inwestycje w siebie, zdobycie zawodu czy umiejętności, które pomogą ci mieć więcej czasu dla bliskich, odnowienie kontaktów z krewnymi. Neptun cały czas przebywa w twoim znaku i ostrzega przed zbyt romantycznym podejściem do spraw życiowych. Uważaj na niespodziewane zmiany, ale i okazje, których warto wypatrywać w styczniu, czerwcu, sierpniu i wrześniu.

Kwadratura Jowisza pomoże ci rozkręcić finanse i sprawy zawodowe oraz da szansę na szczęście w miłości i sprawach rodzinnych. Koniunkcja Neptuna sprawi, że będziesz podejmować decyzje pod wpływem intuicji i uczuć. Sekstyl Saturna zapewni pomoc przyjaciół, wyjście cało z kłopotów, powrót do zdrowia i osiągnięcie życiowej równowagi. To dobry rok na założenie rodziny, zbudowanie lub kupno domu, bezpieczne inwestycje, zarobienie na swoim hobby. Sekstyl Urana od 6 marca zapewni ożywienie, więcej energii życiowej i nowe inspiracje.

Miłość

W tym roku bardzo interesować będzie cię miłość i związane z nią sprawy. Jeśli jesteś samotny, to możesz wreszcie poznać właściwą osobę już w marcu i kwietniu. W twoim życiu pojawi się osoba, dla której gotowy będziesz wszystko zmienić. Jeśli jesteś zamężny, to twoja rodzina może się powiększyć! Pod wpływem Neptuna, który wciąż przebywa w twoim znaku, staniesz się też romantyczny i podatny na życzenia ukochanej osoby.

Praca

Spełnisz swoje marzenia, jeśli tylko będziesz wytrwały! Sekstyl Urana od marca zapewni ci nowe perspektywy zawodowego rozwoju. Pamiętaj o swoich ambicjach i walcz o szczęście. Ktoś ważny stanie po twojej stronie. Nowościom i ryzykownym posunięciom zdecydowanie bardziej sprzyja druga połowa roku. Ostatnie dwa miesiące roku przyniosą ci szansę na niezwykłą podróż lub wygraną.

Pieniądze

Twoja sytuacja finansowa zacznie się stabilizować i poprawiać, ale nie rozpędzaj się jeszcze z inwestycjami i finansowym ryzykiem. Pieniądze zarobisz na sprawdzonych pomysłach i rozwiązaniach. Uda ci się spłacić większość długów. Nie zaciągaj jednak nowych, mimo że wiosną i latem odczujesz finansową poprawę. Dopiero w listopadzie i grudniu możesz pomyśleć o kredycie czy pożyczce na rozwój firmy czy własnych umiejętności.

Uwaga!

Ryby urodzone między 4 i 10 marca będą pod silnym wpływem koniunkcji Neptuna na ich Słońce, muszą więc zacząć odróżniać sen od jawy i przemóc się, żeby nie wycofać się na cały rok z życia zawodowego czy towarzyskiego. Samotność nie będzie ci służyć. Podtrzymuj znajomości, angażuj się w relacje, które pomogą ci ocenić, co dla ciebie jest dobre, a co nie. Zanim podejmiesz ważną życiową decyzję pod wpływem silnych emocji, zasięgnij porady prawnika, księgowego czy wieloletniego przyjaciela, bo sam możesz mieć trudność z obiektywną oceną swojej sytuacji. Przełomowe pozytywne wydarzenia od drugiej połowy sierpnia do początku października.

Korzystny czas: 1.01-6.01,10.02-16.04, 27.03- 19.04, 3.07-27.07, 21.08-13.09, 8.10-31.10.

Nerwowe dni, nie trać głowy, rozsądnie podejmuj decyzje: 31.03-15.05, 18.08-3.10.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer