Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop roczny na 2017 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzi czas odpoczynku i spokoju. Trygon Jowisza od stycznia do pocz±tku listopada pomoże ci ustabilizować sytuację finansow± oraz da ci szansę na szczę¶cie w miło¶ci i sprawach rodzinnych. Koniunkcja Neptuna sprawi, że będziesz podejmować decyzje pod wpływem intuicji i uczuć. Sekstyl Saturna zapewni pomoc przyjaciół, wyj¶cie cało z kłopotów, powrót do zdrowia i osi±gnięcie życiowej równowagi. Saturn doda też Rybom więcej realizmu i praktycznego podej¶cia. Łatwiej będzie zrobić krok w kierunku stabilizacji i skupić się na pomaganiu innym. To dobry rok na założenie rodziny, zbudowanie lub kupno domu, bezpieczne inwestycje, zarobienie na swoim hobby. Sekstyl Urana od maja do paĽdziernika zapewni ci więcej energii życiowej i nowe inspiracje.

Miło¶ć

Zaufaj najbliższym przyjaciołom, a opini± przypadkowych ludzi tym razem się nie martw. Je¶li kto¶ krytykuje twój sposób prowadzenia domu lub nie smakuje mu to, co gotujesz, to niech sam się o siebie zatroszczy. Jowisz sprzyja pozbywaniu się kompleksów, nabieraniu siły i znalezieniu idealnego partnera. W lutym i marcu Wenus pomoże ci odnaleĽć bratni± duszę. Je¶li jeste¶ w zwi±zku, czas na poważne decyzje, założenie rodziny i po¶więcenie partnerowi więcej czasu. Jesieni± będziesz brylować w towarzystwie i zdobywać popularno¶ć, a także wspierać partnera w jego ambitnych planach.

Praca i pieni±dze

Po trudnych dwóch i pół roku masz szansę osi±gn±ć sukces, zrealizować swoje marzenia i odzyskać zawodow± stabilizację. Jowisz od stycznia do pocz±tku listopada pomoże ci znaleĽć now± pracę, zdobyć zaufanie współpracowników i szefa, zapewnić sobie stałe zatrudnienie. W lutym i marcu podróżuj, zapisuj się na szkolenia, wysyłaj CV, umawiaj się na ważne spotkania. Unikaj konfliktów i nie podejmuj decyzji pod wpływem silnych emocji od stycznia do połowy marca oraz od połowy listopada do końca roku.

Zdrowie

Przed tob± spokojny rok w sprawach zdrowotnych. Postaw na rozwój duchowy, rozwijanie zainteresowań psychologi± i medycyn± naturaln±. Poczujesz, że twoje ciało i umysł wracaj± do równowagi. Organizm wzmocni się i nie będziesz mieć tak silnych skoków nastroju. Je¶li co¶ ci dolega, w tym roku możesz liczyć na powrót do zdrowia. Nie ulegaj pokusom, porzuć nałogi i nie wracaj do złych przyzwyczajeń.

Korzystny czas: 11.02-6.03.

Nerwowe dni: 26.01-16.03,15.11-31.12.

Dodatkowe porady

Ryby urodzone między 2 i 8 marca będ± pod silnym wpływem koniunkcji Neptuna na ich Słońce, musz± więc zacz±ć odróżniać sen od jawy i przemóc się, żeby nie wycofać się na cały rok z życia zawodowego czy towarzyskiego. Samotno¶ć nie będzie ci służyć. Podtrzymuj znajomo¶ci, angażuj się w relacje, które pomog± ci ocenić, co dla ciebie jest dobre, a co nie. Zanim podejmiesz ważn± życiow± decyzję pod wpływem silnych emocji, zasięgnij porady prawnika, księgowego czy wieloletniego przyjaciela, bo sam możesz mieć trudno¶ć z obiektywn± ocen± swojej sytuacji. Uważaj na zdrowie, zadbaj o siebie.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer