Horoskop roczny na 2017 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzi czas odpoczynku i spokoju. Trygon Jowisza od stycznia do początku listopada pomoże ci ustabilizować sytuację finansową oraz da ci szansę na szczęście w miłości i sprawach rodzinnych. Koniunkcja Neptuna sprawi, że będziesz podejmować decyzje pod wpływem intuicji i uczuć. Sekstyl Saturna zapewni pomoc przyjaciół, wyjście cało z kłopotów, powrót do zdrowia i osiągnięcie życiowej równowagi. Saturn doda też Rybom więcej realizmu i praktycznego podejścia. Łatwiej będzie zrobić krok w kierunku stabilizacji i skupić się na pomaganiu innym. To dobry rok na założenie rodziny, zbudowanie lub kupno domu, bezpieczne inwestycje, zarobienie na swoim hobby. Sekstyl Urana od maja do października zapewni ci więcej energii życiowej i nowe inspiracje.

Miłość

Zaufaj najbliższym przyjaciołom, a opinią przypadkowych ludzi tym razem się nie martw. Jeśli ktoś krytykuje twój sposób prowadzenia domu lub nie smakuje mu to, co gotujesz, to niech sam się o siebie zatroszczy. Jowisz sprzyja pozbywaniu się kompleksów, nabieraniu siły i znalezieniu idealnego partnera. W lutym i marcu Wenus pomoże ci odnaleźć bratnią duszę. Jeśli jesteś w związku, czas na poważne decyzje, założenie rodziny i poświęcenie partnerowi więcej czasu. Jesienią będziesz brylować w towarzystwie i zdobywać popularność, a także wspierać partnera w jego ambitnych planach.

Praca i pieniądze

Po trudnych dwóch i pół roku masz szansę osiągnąć sukces, zrealizować swoje marzenia i odzyskać zawodową stabilizację. Jowisz od stycznia do początku listopada pomoże ci znaleźć nową pracę, zdobyć zaufanie współpracowników i szefa, zapewnić sobie stałe zatrudnienie. W lutym i marcu podróżuj, zapisuj się na szkolenia, wysyłaj CV, umawiaj się na ważne spotkania. Unikaj konfliktów i nie podejmuj decyzji pod wpływem silnych emocji od stycznia do połowy marca oraz od połowy listopada do końca roku.

Zdrowie

Przed tobą spokojny rok w sprawach zdrowotnych. Postaw na rozwój duchowy, rozwijanie zainteresowań psychologią i medycyną naturalną. Poczujesz, że twoje ciało i umysł wracają do równowagi. Organizm wzmocni się i nie będziesz mieć tak silnych skoków nastroju. Jeśli coś ci dolega, w tym roku możesz liczyć na powrót do zdrowia. Nie ulegaj pokusom, porzuć nałogi i nie wracaj do złych przyzwyczajeń.

Korzystny czas: 11.02-6.03.

Nerwowe dni: 26.01-16.03,15.11-31.12.

Dodatkowe porady

Ryby urodzone między 2 i 8 marca będą pod silnym wpływem koniunkcji Neptuna na ich Słońce, muszą więc zacząć odróżniać sen od jawy i przemóc się, żeby nie wycofać się na cały rok z życia zawodowego czy towarzyskiego. Samotność nie będzie ci służyć. Podtrzymuj znajomości, angażuj się w relacje, które pomogą ci ocenić, co dla ciebie jest dobre, a co nie. Zanim podejmiesz ważną życiową decyzję pod wpływem silnych emocji, zasięgnij porady prawnika, księgowego czy wieloletniego przyjaciela, bo sam możesz mieć trudność z obiektywną oceną swojej sytuacji. Uważaj na zdrowie, zadbaj o siebie.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer