Horoskop roczny na 2023 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2023 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą ważny rok. Od 7.03 Saturn przebywa w twoim znaku zodiaku i skłania cię do porządków i poważnych życiowych przemyśleń. Od 16.05 Jowisz wesprze cię sekstylem w sprawach rodzinnych, towarzyskich i uczuciowych. Uran w sekstylu wciąż inspiruje cię do nowatorskich rozwiązań w sprawach zawodowych i codziennych. Neptun w twoim znaku wciąż dodaje wymiaru duchowego i emocjonalnego twoim życiowym wyborom. Sekstyl Plutona do 23.03 i od 11.06 dodaje ci przenikliwości i energii.

Najlepsze dni: 27.01-20.02, 2-19.03, 7.05-5.06, 9.10-8.11, 4-29.12.

Uważaj i działaj z rozwagą: 1.01-25.03, 10.07-27.08, 24.11 - 4.01.24

Miłość i rodzina

Zacznij domagać się od partnera jasnej deklaracji. Jeśli twoje życie uczuciowe jest satysfakcjonujące, przeżyjesz rok wielkich wspólnych sukcesów i zdecydujesz się na poważny krok: ślub, dziecko, wspólne zamieszkanie. Nie decyduj się na stały związek, jeśli nie jesteś przekonany, że to ta jedyna osoba. Jesienią Jowisz sprzyja rozpoczynaniu nowej drogi życia. Jeśli jesteś singlem, z wiarą w swoją szczęśliwą gwiazdę poszukasz kogoś odpowiedniego! Wakacje sprzyjają znajomościom, które przetrwają dłużej, niż sądzą zazdrośni znajomi.

Pieniądze i kariera

Praca i wysiłek z poprzedniego roku teraz przyniosą ci szczęście i powodzenie. Nie walcz jednak za wszelką cenę o lepsze stanowisko, jeśli jest ci dobrze tu, gdzie jesteś. Zimą i jesienią lepsze jest wrogiem dobrego, nie zmieniaj więc na siłę tego, co dobrze funkcjonuje, dla samej tylko zmiany. Saturn od marca szykuje ci odpowiedzialne, ale i trudne wyzwania. Wystawi też na próbę twoją cierpliwość. Przygotuj się więc dobrze do trudnych zadań, żeby szef, klienci i współpracownicy nie mieli ci nic do zarzucenia. W grudniu pilnuj terminów i odbieraj listy polecone, a nie spotka cię niemiła niespodzianka. Saturn każde oszczędzać i zaciskać pasa. Może to być mniej obfity rok pod względem finansowym, bo więcej będzie wydatków, a mniej zysków. Doceń to, co masz ? może nie potrzebujesz wciąż nowych rzeczy.

Zdrowie

Miej się na baczności, nie forsuj swoich sił, bo od marca surowy Saturn działa na twój znak. Dbaj o odpoczynek i zanim podejmiesz radykalną decyzję o zmianie diety czy sposobu leczenia, skonsultuj się ze specjalistą.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer