Horoskop roczny na 2020 dla Ryb

Horoskop dla Ryb na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 roku dużo się będzie działo. Dostaniesz szansę zarówno w karierze, jak w sprawach osobistych. Nie rezygnuj z niczego, to jest dobry czas na remont, przeprowadzkę, inwestycje w siebie, zdobycie zawodu czy umiejętności, które pomogą ci mieć więcej czasu dla bliskich, odnowienie kontaktów z krewnymi. Sekstyl Jowisza zapewni pomoc przyjaciół, wyjście cało z kłopotów, powrót do zdrowia i osiągnięcie życiowej równowagi, więcej realizmu i praktycznego podejścia. Łatwiej będzie zrobić krok w kierunku stabilizacji i skupić się na pomaganiu innym systemowo. Dobry czas na założenie rodziny, zbudowanie lub kupno domu, bezpieczne inwestycje.

Najważniejsze miesiące: luty, lipiec, październik i grudzień.

Miłość

W miłości czeka cię spokojniejszy rok. Ciesz się rodzinnym szczęściem i przestań wszystkich naokoło pouczać. Zimą grożą ci jednak nieporozumienia ze starszymi osobami, które mogą wtrącać się w twoje prywatne sprawy. Przyjmuj dobre rady, ale decyzje podejmuj samodzielnie! Samotnym nie grozi nuda, choć w ich otoczeniu więcej będzie dobrych przyjaciół, niż romantycznych adoratorów. Wakacyjny wyjazd może to zmienić, jeśli tylko pozwolisz komuś zrobić pierwszy krok. Koniec roku przyniesie szczęśliwe wydarzenia rodzinne, a Ryby bez pary wreszcie przestaną być samotne.

Kariera

Przed tobą nie tylko możliwość awansu, ale i zdobycia dodatkowych wpływów oraz pieniędzy. Wiosną rozpoczynaj ważne sprawy, negocjuj lub szukaj nowej pracy. Podejdź poważnie do swoich zobowiązań, a czeka cię awans. Mów otwarcie o tym, co można poprawić, a zyskasz autorytet. Przez cały rok będziesz mógł liczyć na pomoc ludzi, którym sam zawsze byłeś życzliwy. Szukaj dodatkowych pieniędzy i śmiało przedstawiaj szefowi swoje żądania, szczególnie od marca. W drugiej połowie roku masz okazję dostać lepszą pracę lub utrwalić swoją pozycję zawodową. Korzystaj z pomocy, której chętnie udzielać ci będą inni.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer