12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Byka

Horoskop miłosny dla Byka na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą spokojny i szczęśliwy rok. Sprawy partnerskie ułożą się po twojej myśli. Trygon Plutona doda głębi twojej relacji. Sekstyl Neptuna doda romantyzmu twoim randkom i wyjazdom. Jesienią opozycja Jowisza sprzyja ważnym partnerskim planom, a samotnym da okazję na wyjątkową miłość.

Dla singli

Miłosne sprawy układać się będą tak, jak sobie wymarzyłeś. Będziesz miał powodzenie. Warto już zimą zawierać nowe znajomości i cieszyć się życiem. Zadbaj o siebie i bądź dobrej myśli, bo Wenus wiosną sprawi ci sympatyczną niespodziankę. Jednak choć szczęście będzie ci sprzyjać, to w marcu i kwietniu za sprawą Marsa możesz być trochę zazdrosny i marudny. Nie bierz sobie do serca wszystkiego, co ludzie mówią i nie zrywaj z kimś z powodu plotek. Jesienią Jowisz sprawi, że miłosne sprawy przyspieszą.

Dla związku

Lepsze jest wrogiem dobrego, dlatego jeśli jesteś zadowolony ze swojego związku, nic w tym roku nie zmieniaj. Zaangażuj się w życie rodzinne, zadbaj o krewnych, a wszyscy będą ci wdzięczni. W czerwcu i lipcu Wenus w twoim znaku doda ci pewności siebie i radości z bycia we dwoje. Jesienią oczekuj dobrych wiadomości dotyczących ważnych spraw, którymi zajmuje się twoja druga połowa.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer