Horoskop miłosny na 2019 dla Byka

Horoskop miłosny dla Byka na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Odżyje w tobie towarzyska dusza, chętnie spotkasz się z przyjaciółmi i zdecydujesz na krótkie, ale ciekawe wyjazdy. Pamiętaj, że to ty rozdajesz karty i to na tobie skupi się uwaga otoczenia. Uran w twoim znaku zodiaku od 6 marca będzie dodawał ci odwagi, żeby zmienić swoje życie osobiste na lepsze. Pluton da ci wiele szans w miłości i wielkie powodzenie oraz apetyt na seks.

Przed tobą bardzo szczęśliwe chwile. Okryjesz radość w drobnych sprawach i rzeczach, które codziennie robisz z bliskimi osobami. Małe upominki i gesty pogłębiają miłość i przyjaźń. Nie zapomnij o tym, a cały rok będzie udany. Jeśli jesteś w stałym związku, cieszcie się sobą i rozwijajcie swoją miłość. Między wami zapanuje spokój i wreszcie będziecie mogli zrealizować swoje wspólne plany. Samotne Byki powinny w tym roku zaryzykować i otworzyć się przed kimś nowym. Od przyjaźni jest tylko mały krok do miłości. Pozwól powoli rozwijać się nowej fascynacji i znajomości. Bądź cierpliwy, a poczujesz się szczęśliwy.

To dobry rok na pielęgnowanie istniejących już związków. Czas sprzyja utrwalaniu tego, co zdobyłeś przez ostatnie lata. Zdobędziesz się na ważne wyznanie i deklarację, wspólne mieszkanie czy poczęcie dziecka. Związki oparte na prawdziwych uczuciach mają szansę na rozkwit! Samotne Byki jesienią mają szansę odnowić relację z kimś, z kim los je dawniej rozłączył. Neptun osłabi twój krytycyzm i poczujesz ochotę na romantyczne zauroczenie. W drugiej połowie roku zaczniesz doceniać uroki rodzinnego życia, pogodzisz się z kimś z rodziny.

Przychylne ci znaki

Bądź dobrej myśli, pokrewne ci dusze spod znaku Raka i Ryb będą dobrymi kandydatami na stałego partnera. Flirt z Panną lub Koziorożcem może odmienić twoje życie, nie tylko erotyczne. Uwierz w szczere intencje osoby spod znaku Skorpiona. Unikaj Strzelców, które wciąż krytykują twoje pomysły.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.01-6.01, 3.02-28.02, 15.05-8.06, 21.08-13.09, 8.10-31.10, 26.11-19.12.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer