Horoskop miłosny na 2020 dla Byka

Horoskop miłosny dla Byka na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą dobre dni. Planety w 2020 sprzyjają miłosnym planom. Postaraj się pięknie wyglądać i częściej się uśmiechaj, bo szczęście wciąż jest przez tobą! Planeta Uran apewni ci wiele okazji do zawarcia nowych, ekscytujących znajomości.

Samotne Byki w marcu mają szansę poznać bardzo interesującą osobę. Te, które znalazły już swoją drugą połowę, będą cieszyć się spełnioną miłością. Odkryjecie wspólne hobby, a w wakacje wyjedziecie na dłuższy urlop. Flirtom i randkom najbardziej sprzyjają też całe wakacje. Teraz możesz nawiązać cudowny flirt, dzięki czemu odmłodniejesz i pozbędziesz się kompleksów. Bądź jednak ostrożny, bo zbyt szybkie miłosne decyzje, zwłaszcza związane z przeprowadzką lub długim wyjazdem, mogą spowodować niepotrzebną dyskusję z kimś z rodziny. Nie wszystkim krewnym spodobają się twoje wybory, a niektórzy mogą nawet plotkować i skrycie ci zazdrościć powodzenia. Jeśli jednak twój wybór jest dobry, to bliscy w końcu zaczną cię wspierać.

W październiku Wenus przyniesie ci szczęśliwe wydarzenia, które dotyczyć będą nie tylko ciebie, ale i całej twojej rodziny. Byki, które upewniły się co do intencji swojego narzeczonego łatwiej podejmą decyzję o wspólnym mieszkaniu lub ślubie. Bądź odważny! Będzie to sprzyjający czas na zawarcie szczęśliwego związku lub poczęcie dziecka.

Z kim ci po drodze?

Nawiązuj znajomości ze Skorpionami, ponieważ z nimi nigdy nie będziesz się nudzić. Partner spod znaku Ryb zrozumie twoje uczucia i nie zostawi nigdy w potrzebie, ale dbajcie o rozrywki, bo inaczej może być trochę nudno. Unikaj kontaktów z Lwami, ponieważ mogą cię wpędzić w kompleksy ciągłymi rozmowami o modzie i urodzie.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer