Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop miłosny na 2018 dla Byka

Horoskop miłosny dla Byka na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Zapowiada się wyj±tkowy czas! Nabierzesz pewno¶ci siebie i poczujesz się wreszcie szczę¶liwy. Ludzie będ± cię postrzegali jako bardziej atrakcyjn± i ponętn± osobę niż w poprzednich latach. Uran wiosn± wkroczy do twojego znaku i sprawi, że nie będziesz się nudził i zostawisz za sob± to, co do życia nie jest ci już potrzebne. Za spraw± opozycji Jowisza na twojej drodze pojawi± się nowi ludzie i korzystne okazje. Wiosn± spotkasz wyj±tkow± osobę - nie daj jej znikn±ć z twojego życia! Jeżeli już kogo¶ masz, daj mu jeszcze jedn± szansę, aby pokazać, jak bardzo mu na tobie zależy. Całe wakacje będziesz przebierać w ofertach. Pod koniec lata radzimy się jednak już zdecydować, bo miłosna jowiszowa loteria nie będzie trwać wiecznie.

Byki, które staraj± się o dziecko, maj± teraz największe szanse na poczęcie potomka. Jowisz od stycznia do pocz±tku listopada sprzyja odnawianiu znajomo¶ci sprzed lat. Kto¶ z przeszło¶ci może pojawić się znów w twoim życiu. Egzotyczne podróże będ± bardzo udane. Druga połowa roku sprzyja umacnianiu zwi±zków i nawi±zywaniu trwałych przyjaĽni. Jesień sprzyja zaręczynom, ¶lubom i poważnym decyzjom partnerskim.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer