Horoskop miłosny na 2022 dla Byka

Horoskop miłosny dla Byka na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Jowisz przywróci ci wiarę w miłość i poważne związki. Saturn i Uran pomogą ci od nowa poukładać świat, w którym poczujesz się bezpiecznie. Otocz się więc gronem wypróbowanych przyjaciół, rodziny i intrygujących znajomych. Razem wpadniecie na świetne pomysły, dodacie sobie sił i zaplanujecie niezwykłą podróż. Uran i Pluton wesprą cię w ważnych uczuciowych chwilach i utwierdzą w przekonaniu, że podążasz słuszną drogą. W kwietniu i listopadzie zaćmienia Księżyca i Słońca w twoim znaku wskażą ci nowy kierunek w życiu emocjonalnym i w związku.

Dla singla

Masz szansę zwrócić uwagę kogoś, kto od dawna był w pobliżu. Być może ktoś z przyjaciół lub współpracowników niespodziewanie stanie się dla ciebie kimś więcej? Bądź jednak ostrożny i nie obiecuj sobie od razu zbyt wiele po pierwszych uśmiechach czy telefonach. Uczucie wymaga czasu i taktu, ale warto w nie teraz inwestować! Do maja korzystny sekstyl Jowisza zapewni ci wiele okazji do ekscytujących flirtów, a nawet nowych, zaskakujących romansów. Jesienią ktoś będzie miał wobec ciebie poważne zamiary. Może warto dać temu szansę i wejść w związek? Przychylne ci najbardziej znaki zodiaku to Panna, Skorpion i Ryby.

Dla związku

Twój dom będzie miejscem wesołym i otwartym dla przyjaciół. Wiosna sprzyja ciekawym dyskusjom i rodzinnym naradom. Wspólnie znajdziecie rozwiązanie trapiących was problemów. Pomysły partnera lub dzieci mogą przydać ci się także w zawodowych sprawach. Weź pod uwagę ich punkt widzenia, a zyskasz cenne doświadczenia i informacje. W wakacje odkryjecie nowe wspólne hobby, które może się stać powodem do częstszych wypadów na łono przyrody, gdzie przecież najlepiej wypoczywasz. Jesień sprzyja także odnowieniu uczuć i namiętności.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer