Horoskop miłosny na 2018 dla Byka

Horoskop miłosny dla Byka na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Zapowiada się wyjątkowy czas! Nabierzesz pewności siebie i poczujesz się wreszcie szczęśliwy. Ludzie będą cię postrzegali jako bardziej atrakcyjną i ponętną osobę niż w poprzednich latach. Uran wiosną wkroczy do twojego znaku i sprawi, że nie będziesz się nudził i zostawisz za sobą to, co do życia nie jest ci już potrzebne. Za sprawą opozycji Jowisza na twojej drodze pojawią się nowi ludzie i korzystne okazje. Wiosną spotkasz wyjątkową osobę - nie daj jej zniknąć z twojego życia! Jeżeli już kogoś masz, daj mu jeszcze jedną szansę, aby pokazać, jak bardzo mu na tobie zależy. Całe wakacje będziesz przebierać w ofertach. Pod koniec lata radzimy się jednak już zdecydować, bo miłosna jowiszowa loteria nie będzie trwać wiecznie.

Byki, które starają się o dziecko, mają teraz największe szanse na poczęcie potomka. Jowisz od stycznia do początku listopada sprzyja odnawianiu znajomości sprzed lat. Ktoś z przeszłości może pojawić się znów w twoim życiu. Egzotyczne podróże będą bardzo udane. Druga połowa roku sprzyja umacnianiu związków i nawiązywaniu trwałych przyjaźni. Jesień sprzyja zaręczynom, ślubom i poważnym decyzjom partnerskim.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer