Horoskop miłosny na 2018 dla Bliźniąt

Horoskop miłosny dla Bliźniąt na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą rok nowych możliwości i realizacji marzeń. Sekstyl Urana pomoże ci zostawić za sobą trudne relacje i uciążliwe obowiązki. Kwadratura Neptuna ostrzega przed błędnymi lub zbyt optymistycznymi decyzjami. Jesienią Jowisz w opozycji do twojego znaku sprzyja i miłości, i przypływowi gotówki. Odpowiedzialne zachowanie nie zawsze oznacza ograniczenie twojej wolności.

Wiosną i w wakacje podejmuj poważne decyzje, bo otoczenie i bliscy skłaniać cię będą do uporządkowania twojego życia osobistego. Możesz dużo stracić, jeśli na czas nie oświadczysz się czy nie dasz partnerowi i sobie szans na zbudowanie trwałego związku oraz realizowania długoterminowych planów. Zakończ niekorzystne dla ciebie związki i relacje z ludźmi. Przestań gonić za wciąż nowymi znajomościami i flirtami. Skorzystaj z dobroczynnej aury, szczególnie jeśli jesteś samotny i szukasz swojej drugiej połówki. W wakacje na pewno spotkasz kogoś wyjątkowego, z kim stworzysz niepowtarzalny związek. Nie marnuj szans! Osoba, na którą od dawna polujesz, wreszcie ulegnie twojemu czarowi. Bliźnięta w związku w drugiej połowie roku będą mogły liczyć na partnera. Jesień sprzyja romantycznym wyjazdom i planowaniu ślubu, przeprowadzce czy decyzji o powiększeniu rodziny.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer