Horoskop miłosny na 2022 dla Bliźniąt

Horoskop miłosny dla Bliźniąt na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Będziesz bardzo pomysłowy, ciekawski i bardzo ruchliwy. Mars, który kilka miesięcy będzie przebywał w twoim znaku zodiaku, doda ci skrzydeł i radości życia. Wakacyjne plany staną się bardziej odważne i zaskakujące. Chętnie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu lub odwagi. Nie oglądaj się na to, co myślą twoi bliscy czy przyjaciele ? zaskakuj siebie i innych! Poczujesz się atrakcyjny, wyjątkowy i podziwiany. Jowisz i Saturn dodadzą ci powagi i skłonią cię doi podjęcia poważnych kroków na drodze do uczuciowej stabilizacji.

Dla singla

W tym roku możesz zakochać się od pierwszego wejrzenia w kimś, kto na co dzień nie zrobiłby na tobie żadnego wrażenia. Szukać będziesz niezwykłych znajomości i oryginalnych miejsc na randki. Zwykła kolacja w restauracji czy spacer w osiedlowym parku nie skłonią cię do romantycznych uniesień. Pozwól sobie na odrobinę ekstrawagancji, a efekt na pewno pozytywnie. Czas do końca sierpnia do końca grudnia, kiedy planeta energii i seksu Mars przebywa w twoim znaku, sprzyja nowym flirtom i romansom. Daj szansę nieśmiałemu Wodnikowi lub romantycznym Rybom. Nie ufaj Baranowi, który zbyt natarczywie będzie chciał zdobyć twoje względy.

Dla związku

Dobrze wam zrobi wspólny wyjazd w wakacje, choćby tylko na weekend na działkę! Nie zabierajcie jednak przyjaciół, a dzieci tym razem zostawcie u teściów. Poświęćcie sobie więcej czasu i troski, a nie będziecie żałować. Na wyjeździe odprężysz się i nabierzesz nowych sił do życia. Nie znaczy to jednak, że odpoczynek będziesz spędzać biernie, leżąc cały czas na plaży. Nikt nie dorówna ci bowiem w wymyślaniu nowych rozrywek i wakacyjnych atrakcji. Jesienią twoja pomoc i rady będą bezcenne, dzięki nim zdobędziesz sojusznika w kimś z rodziny partnera.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer