Horoskop miłosny na 2020 dla Bliźniąt

Horoskop miłosny dla Bliźniąt na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 planety sprzyjają gorącej miłości. Korzystaj z uroków życia, póki trwa dobra passa! Jowisz pomoże ci ominąć miłosne pułapki, a Saturn nie będzie się teraz wtrącał w twoje miłosne sprawy. W dodatku Wenus, władczyni miłości, sprzyja ci od kwietnia aż do końca sierpnia! Okazje do nowych romansów czy choćby flirtów pojawiać się będą co krok. Płeć przeciwną będzie przyciągać do ciebie nie tylko twoja uroda, ale też twój optymizm i poczucie humoru. Uważaj tylko, aby dla świętego spokoju nie obiecać zbyt wiele komuś, kto jest zazdrosny i zrzędliwy. Romantyczne znajomości, które nie wypaliły zdecydowanie zakończ, bo inaczej narazisz się na towarzyskie nieprzyjemności. Od kwietnia do sierpnia czeka cię szansa na szczęśliwy związek. Bliźnięta, które mają już partnera, przeżyją szczęśliwe chwile we dwoje na cudownym wyjeździe. Masz szczęście, tylko od osób, które lubią intrygi, trzymaj się z daleka. Plotki i afery zupełnie nie będą w twoim stylu, ale ktoś może próbować wykorzystać twoje dobre serce do sobie tylko znanych celów.

Bądź też ostrożny wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą miłość i pieniądze. Nie inwestuj w nowy interes oszczędności całej swojej rodziny tylko po to, aby zaimponować nowemu ukochanemu! Pod koniec roku Jowisz znowu doda ci wiary w siebie i postawi na twojej drodze ludzi, którzy będą rozumieć twoje podejście do zawodowych spraw. Jeśli czujesz, że coś się uda, to tak właśnie będzie, ale musisz być wytrwały i konsekwentny.

Z kim ci po drodze?

Strzelec i Koziorożec sprawią, że nie będziesz samotny i smutny, zafascynują cię swoim optymistycznym podejściem do życia. W dodatku Strzelec chętnie zabierze cię w romantyczną podróż. Nie pomagaj bez końca Baranowi, bo jeśli cię kocha, to musi się postarać i czymś ci wreszcie zaimponować.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer