Horoskop miłosny na 2019 dla Bliźniąt

Horoskop miłosny dla Bliźniąt na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Potrzebujesz odmiany i rób wszystko, aby żadna randka nie była taka sama. Szukaj niezwykłych znajomości i oryginalnych miejsc na randki. Twoja inwencja i energia zachwyci niejednego, masz więc w tym roku szansę na wiele udanych randek w ciemno. Poczujesz się lepiej i chętnie umówisz się z kimś niezwykłym. Od wielkich słów i dozgonnych deklaracji trzymać się będziesz z daleka, ale okazji do dobrej zabawy nie zabraknie. Wiosna sprzyja erotycznych podbojom i eksperymentom w sypialni. Jowisz w opozycji do twojego znaku sprzyja poznaniu ciekawych i atrakcyjnych osób. Bliźniętom w związku przyniesie korzystne wspólne decyzje i umocnienie relacji.

Bądź optymistą i nie daj się wciągnąć w cudze miłosne spory. Plotek w tym roku może być więcej niż zwykle, a ty będziesz w centrum różnych wydarzeń. Jeśli jesteś samotny, to czeka cię wiosną więcej okazji do nowych znajomości. Emocji szukaj w podróży lub w internecie, ale bądź ostrożny. Na płomienne obietnice nadejdzie czas w drugiej połowie roku. Planety sprawią, że spełnisz swoje marzenia o udanym, bezproblemowym związku. Nie bój się zaangażować i odkryć przed bliską osobą, co naprawdę czujesz.

To świetny rok na zaręczyny lub ślub. Jeśli jesteś w stałym, ale niezalegalizowanym związku, nie bój się zrobić tego kroku. Poczujesz się spełniony i szczęśliwy, a twój partner będzie zadowolony, że traktujesz waszą relację poważnie. Między wami istnieje bardzo silna więź. Nie zmarnuj tego swoim niezdecydowaniem. Samotne Bliźnięta poznają w tym roku smak nowej miłości. Spotkacie osobę o podobnych zainteresowaniach i wyjątkowym uroku. Nie zmarnujcie tej szansy! Jowisz w opozycji od stycznia do listopada to ty będziesz ozdobą każdego przyjęcia i towarzyskiego spotkania.

Przychylne ci znaki

Daj szansę dystyngowanej Wadze, razem zawojujecie cały świat. Na tych samym falach nadawać będziesz z Lwami i Strzelcami. Miłosne sekrety najlepiej powierz dyskretnym Koziorożcom lub romantycznym Rybom. Nie ufaj Rakowi, który zbyt natarczywie będzie chciał zdobyć twoje względy.

Korzystny czas na randki i miłość: 7.01-2.02, 1.03-25.03, 9.06-2.07, 14.09-7.10, 1.11-25.11, 20.12-31.12.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer