12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Bliźniąt

Horoskop miłosny dla Bliźniąt na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą rok poważnych decyzji uczuciowych. Trygon Jowisza pomoże ci stworzyć satysfakcjonującą relację. Saturn w opozycji do twojego znaku skłaniać cię będzie do określenia się, z kim ci po drodze, a kogo wyrzucić ze swojego życia na zawsze. Romantyczny Neptun w kwadraturze sprawi, że na twojej drodze pojawią się błędni rycerze i śpiące królewny. Naucz się więc odróżniać prawdziwe uczucia od chwilowych romantycznych uniesień.

Dla singli

Zima sprzyja miłosnym podbojom. Będziesz w dobrym humorze, a twoje talenty i uroda będą się wszystkim podobać. Jeśli uda ci się znaleźć czas na randki i odpoczynek, to spędzisz miłe chwile w towarzystwie inteligentnej i bystrej osoby. Od stycznia do 10 października będziesz miał szczęście do nowych znajomości. Latem umawiajcie się na randki, a w podróży bacznie rozglądajcie się dookoła, bo w każdej chwili możecie spotkać miłość swojego życia.

Dla związku

Do 20.12 wciąż jesteś pod wpływem Saturna, powinieneś więc powstrzymać swoją chęć porzucenia pracy, natychmiastowej emigracji czy zmiany partnera. Bądź cierpliwy, a sytuacja wróci do normy. Niestety, możesz mieć wiele innych obowiązków, co pogorszy atmosferę w domu. W wakacje postaraj się znaleźć czas na wspólny odpoczynek, bo inaczej możliwe są problemy, a ty nie będziesz zbyt otwarty na dyskusje.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer