Horoskop miłosny na 2022 dla Skorpiona

Horoskop miłosny dla Skorpiona na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Planety Uran i Saturn sprzyjają nie tylko zmianom, ale też szybkiej stabilizacji uczuciowej i poważnym partnerskim decyzjom. Staniesz się odpowiedzialny i bardziej zdecydowany w miłości. Nie musisz wciąż udowadniać, jaki jesteś wspaniały, opiekuńczy i współczujący. Jeżeli masz już partnera, wprowadzisz w wasze wspólne życie więcej porządku i stabilizacji. W maju i październiku zaćmienia Słońca i Księżyca w twoim znaku przyniosą odpowiedzi na poważne życiowe pytania i pomogą podjąć trudne partnerskie decyzje.

Dla singla

Sprawy miłości i związków partnerskich z ludźmi staną się dla ciebie ważne. Okaż przyjaźń i zainteresowanie tym, którzy na to zasługują, a na pewno tego nie pożałujesz. Czas ruszyć do przodu. Jowisz przebywa w trygonie do twojego znaku zodiaku i daje ci wsparcie w każdej dziedzinie życia. Od stycznia do maja będzie się tyle dziać, że nie nadążysz za propozycjami wyjść i randek. Przyjmij zaproszenia i posłuchaj rad życzliwych przyjaciół, którzy swatają cię z kimś atrakcyjnym i miłym. W drugiej połowie roku masz szansę na spotkanie poważnego partnera lub stabilizację w nowym związku. Przychylne ci w miłości znaki zodiaku to Byk, Panna i Ryby.

Dla związku

To dobry moment, aby zamieszkać razem lub podjąć decyzję o ślubie, dziecku czy kupnie wspólnego domu. Pierwsze półrocze sprzyja rozkwitowi uczuć, ale powinieneś dbać, aby wasze wspólne plany były realne. W wakacje baw się, zapraszaj gości i pozwól partnerowi na odrobinę luzu i swobody, może nawet spędzicie osobno kilka dni urlopu, co wyjdzie wam na dobre. Jesienią zarządzaj domem, zrób mały remont. Ktoś pomoże ci podjąć poważną partnerską decyzję.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer