12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Skorpiona

Horoskop miłosny dla Skorpiona na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą spokojny rok, choć jesienią temperatura uczuć zdecydowanie się podniesie. Dobroczynny Jowisz zmierza do twojego znaku zodiaku, w którym znajdzie się 10 października. Przygotuj się na poważną znajomość, przestań wszystko i wszystkich krytykować, otwórz swoje serce na nowe doznania. Trygon Neptuna wzmocni twoją intuicję, jej więc słuchaj przy podejmowaniu partnerskich decyzji.

Dla singli

Szczęście w miłości będzie ci sprzyjać, ale zawodowe sprawy mogą być ważniejsze od obietnic, jakie składałeś komuś w zeszłym roku. Wiosną i wczesnym latem możesz liczyć na pomoc Wenus, która ułatwi ci znalezienie odpowiedniej osoby. Na randkach omijaj trudne tematy, takie jak polityka czy ekonomia, a wszystko będzie się rozwijać w dobrym kierunku. Jesienią nadejdzie wielka miłosna szansa.

Dla związku

Wenus przyniesie ci wielkie ożywienie uczuć i emocji. Będziesz się podobać i wywierać bardzo dobre wrażenie na wszystkich dookoła. Twoje przemyślenia będą bardzo głębokie i mogą prowadzić do poważnych decyzji jesienią. Bądź wytrwały i nie wątp w swoją szczęśliwą gwiazdę. W razie nieporozumień unikaj wzajemnych oskarżeń, szczególnie w marcu, kwietniu i grudniu. Postaraj się przeznaczyć całą energię na poprawę sytuacji w związku, a efekty przekonają cię, że nie tracisz czasu na darmo.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer