Horoskop miłosny na 2018 dla Skorpiona

Horoskop miłosny dla Skorpiona na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodzą dobre dni. Jowisz od stycznia aż do początku listopada przebywa w twoim znaku zodiaku i bardzo ci sprzyja. Staniesz się bardziej pewny siebie i swoich możliwości. Kłopotów będzie mniej, a powodów do radości więcej. Opozycja Urana pomoże ci spełnić marzenie bliskiej osoby. Trygon Neptuna zapowiada romantyczne przygody.

Rok sprzyja zawieraniu korzystnych znajomości i szczęśliwym wydarzeniom dla domu i rodziny. Uważaj jednak, bo możesz zrobić nieprzemyślane kroki pod wpływem niesprawdzonych plotek i skomplikowanych miłosnych intryg. Lepiej stłuc talerz niż zacząć awanturę, która zakończy udany związek lub obiecującą znajomość. W stałym związku możesz mieć wrażenie, że partner coś przed tobą ukrywa. Nie denerwuj się i zamiast gubić się w domysłach szybko wyjaśnij, o co chodzi.

Jeśli jesteś samotny, największe powodzenie w miłosnych sprawach będziesz miał wiosną i latem, kiedy Uran wesprze cię orzeźwiającą opozycją. Być może zawróci ci w głowie ktoś, kogo poznasz przez znajomych lub zwrócisz uwagę na kogoś młodszego, szalonego i nietypowego w porównaniu z twoimi byłymi partnerami. Poszukaj bratniej duszy i nie ukrywaj swoich emocji, a sprawy zaczną układać się po twojej myśli. Uda ci się zdobyć zaufanie, a nawet miłość kogoś, na kim od dawna ci zależy. Od września do października i w grudniu Wenus w twoim znaku da ci przewagę nad płcią przeciwną i czar, któremu trudno się będzie oprzeć.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer