Horoskop miłosny na 2019 dla Skorpiona

Horoskop miłosny dla Skorpiona na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Neptun i Wenus sprawią, że twoje życie uczuciowe będzie bardzo urozmaicone. Rok przyniesie ci wiele uniesień, erotycznych przygód, ale i poważnych partnerskich decyzji. Zacznij zwracać uwagę na praktyczną stronę życia we dwoje. Zadbaj i zaopiekuj się tymi, których kochasz. Ktoś w tym roku zwróci twoją uwagę i zostanie w twoim sercu na dłużej. Postaraj się wyglądać pięknie, daruj przyjaciołom wszystkie przewinienia i ciesz się sympatycznym czasem. Kto chce zdobyć twoje serce, ten powinien bardziej niż dotychczas się starać.

Jeśli jesteś w związku, czeka cię spokojny rok. Ciesz się rodzinnym szczęściem i przestań wszystkich naokoło pouczać. Za sprawą opozycji Urana od marca grożą ci jednak nieporozumienia ze starszymi osobami, które mogą wtrącać się w twoje prywatne sprawy. Przyjmuj dobre rady, ale decyzje podejmuj samodzielnie! Samotnym Skorpionom nie grozi nuda, choć w ich otoczeniu więcej będzie dobrych przyjaciół, niż romantycznych adoratorów. Wakacyjny wyjazd może to zmienić, jeśli tylko pozwolisz komuś zrobić pierwszy krok. Koniec roku przyniesie szczęśliwe wydarzenia rodzinne, a Skorpiony bez pary wreszcie przestaną być samotne.

Choć powodzenie w miłości cię nie opuści, to nie będziesz miał ochoty na wielkie szaleństwa i niezwykłe decyzje. Wyciągnij za to wnioski z wydarzeń, jakie spotkały cię w poprzednich latach. Będzie to dobry czas, aby uporządkować partnerskie relacje, ustalić wspólne cele i plany. W drugiej połowie roku szczęście sprzyjać będzie poszukującym partnera. Dawna znajomość może znów okazać się warta twojej uwagi. Zanim jednak zdecydujesz się na poważne zmiany zastanów się, czy ukochana osoba rzeczywiście pozbyła się starych wad. Słuchaj intuicji i działaj ostrożnie, a powodzenie cię nie opuści.

Przychylne ci znaki

Raki i Byki zrozumieją twoje miłosne potrzeby. Pewien Strzelec zawróci ci w głowie, ale zanim powiesz tak, sprawdź jego prawdziwe intencje. Nie zapomnij o propozycjach Panny, nie odrzucaj też zalotów Barana, razem wiele zdziałacie. Pewna Waga będzie zbyt długo się zastanawiać, zastanów się, czy warto czekać.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.01-6.01, 27.03- 19.04, 15.05-8.06, 3.07-27.07, 8.10-31.10.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer