Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop miłosny na 2018 dla Skorpiona

Horoskop miłosny dla Skorpiona na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Nadchodz± dobre dni. Jowisz od stycznia aż do pocz±tku listopada przebywa w twoim znaku zodiaku i bardzo ci sprzyja. Staniesz się bardziej pewny siebie i swoich możliwo¶ci. Kłopotów będzie mniej, a powodów do rado¶ci więcej. Opozycja Urana pomoże ci spełnić marzenie bliskiej osoby. Trygon Neptuna zapowiada romantyczne przygody.

Rok sprzyja zawieraniu korzystnych znajomo¶ci i szczę¶liwym wydarzeniom dla domu i rodziny. Uważaj jednak, bo możesz zrobić nieprzemy¶lane kroki pod wpływem niesprawdzonych plotek i skomplikowanych miłosnych intryg. Lepiej stłuc talerz niż zacz±ć awanturę, która zakończy udany zwi±zek lub obiecuj±c± znajomo¶ć. W stałym zwi±zku możesz mieć wrażenie, że partner co¶ przed tob± ukrywa. Nie denerwuj się i zamiast gubić się w domysłach szybko wyja¶nij, o co chodzi.

Je¶li jeste¶ samotny, największe powodzenie w miłosnych sprawach będziesz miał wiosn± i latem, kiedy Uran wesprze cię orzeĽwiaj±c± opozycj±. Być może zawróci ci w głowie kto¶, kogo poznasz przez znajomych lub zwrócisz uwagę na kogo¶ młodszego, szalonego i nietypowego w porównaniu z twoimi byłymi partnerami. Poszukaj bratniej duszy i nie ukrywaj swoich emocji, a sprawy zaczn± układać się po twojej my¶li. Uda ci się zdobyć zaufanie, a nawet miło¶ć kogo¶, na kim od dawna ci zależy. Od wrze¶nia do paĽdziernika i w grudniu Wenus w twoim znaku da ci przewagę nad płci± przeciwn± i czar, któremu trudno się będzie oprzeć.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer