Horoskop miłosny na 2020 dla Skorpiona

Horoskop miłosny dla Skorpiona na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 roku wreszcie uda ci się odetchnąć i uporządkować swoje miłosne sprawy. Jowisz zapewni ci dobry nastrój, a Saturn postawi na twojej drodze sympatyczne i mądre osoby. Popatrzysz na życie z większym optymizmem, co sprzyja powodzeniu w miłości. Staniesz się bardziej niż w poprzednich latach pewny swoich uczuć i potrzeb. Bądź szczery i odważny, bo planety są po twojej stronie. Być może dzięki pomocy przyjaciół poznasz kogoś specjalnego. Uda ci się także zdobyć zaufanie, a nawet miłość kogoś, na kim od dawna ci zależy.

Zamężne Skorpiony czeka ważny, ale udany czas. Niektóre decyzje twojej drugiej połowy mogą cię jednak trochę zaskoczyć. Uda ci się wyjaśnić nieporozumienia, a w razie potrzeby postawisz partnerowi twarde warunki do spełnienia.

W styczniu staniesz się bardziej niecierpliwy i nerwowy. Nie obwiniaj wtedy o wszystko partnera i nie bądź zazdrosny, a reszta roku 2020 będzie bardzo udana. Najlepsze miesiące, aby mówić o uczuciach to sierpień i grudzień. W związku też czas na ważne decyzje. To dobry rok na ślub lub powtórkę miodowego miesiąca. Mimo dobrej passy jesienią uważaj na krewnych, który lubią kłamać lub płatać innym dziwne figle. Nie każdemu musisz ciągle pomagać czy okazywać dobre serce, zwłaszcza kosztem partnera.

Z kim ci po drodze?

Spodobają ci się randki z Wodnikiem. Ludzie spod tego znaku są bardzo elokwentni i wiele się możesz od nich nauczyć o świecie i podróżach. Partner spod Koziorożca zamęczy cię swoimi dociekliwymi pytaniami o twoje życie codzienne, a nawet może zrazić tym, że nie lubi wydawać niepotrzebnie pieniędzy, np. na kwiaty dla ciebie. Byk zaopiekuje się tobą troskliwie i na randce dokarmi smakowitymi potrawami.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer