Horoskop miłosny na 2018 dla Strzelca

Horoskop miłosny dla Strzelca na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Dzięki trygonowi Urana poznasz nowych ludzi. Jesienią Jowisz zawita do twojego znaku zodiaku i pomoże ci osiągnąć sukces i zrealizować ważne plany. Zyskasz świeże spojrzenie na sprawy miłości, pozbędziesz się uprzedzeń czy zahamowań. Planety zapewnią ci powodzenie, a także postawią na twojej drodze wyjątkowe osoby. Strzelce pozostające w stałych związkach zafundują ukochanej osobie małą rewolucję! Uda ci się tak zorganizować różne obowiązki domowe, abyście mogli mieć więcej czasu dla siebie nawzajem. Egzotyczne podróże będą bardzo udane. Lipiec sprzyja umacnianiu związków i nawiązywaniu trwałych przyjaźni. Bądź szczery i nie kieruj się zazdrością, bo wplączesz się w towarzyskie nieporozumienia. Dzięki radom przyjaciół uda ci się rozwiązać partnerskie problemy. Jesienią wreszcie poczujesz się szczęśliwy i znajdziesz, to czego szukasz w miłości.

Jeśli jesteś sam, masz szansę zimą i jesienią spotkać kogoś, z kim spędzisz wiele wartościowych tygodni i będzie to obiecujący związek z przyszłością. Pamiętaj jednak, że nie musisz od razu zgadzać się na małżeństwo lub wspólne inwestycje. Daj sobie czas, żeby dobrze poznać partnera i cieszyć się uczuciem, zanim przyjdą obowiązki. Wiosną i późną jesienią nie przegap tej wyjątkowej osoby, która w romantycznych okolicznościach pojawi się na twojej drodze. Latem nie uda się tak łatwo wplątać cię w miłosne flirty i intrygi. Zaczniesz doceniać stabilizację w związkach. Jesienią będziesz wolał się zaprzyjaźnić niż zacząć nowy, skomplikowany romans.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer