12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Strzelca

Horoskop miłosny dla Strzelca na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą przełomowy rok dla spraw partnerskich. Mimo że nie będziesz mieć dużo czasu na rozrywki, bo Saturn do 20.12 będzie przebywał w twoim znaku i zmuszał cię do skupienia się na pracy, trzymaj rękę na pulsie. Sekstyl Jowisza i trygon Urana sprawią, że dzięki przyjaciołom i hobby spotkasz kogoś wyjątkowego. Kwadratura Neptuna nastroi cię romantycznie i możesz zbyt dużo oczekiwać od partnera, jeśli jesteś w stałym związku. W drugiej połowie roku Wenus zapewni ci dużo erotycznych atrakcji.

Dla singli

Neptun uczyni cię romantycznym, a Saturn sprawi, że zaczniesz energicznie szukać prawdziwej miłości. Już zimą wyrusz na udane miłosne łowy. Przystojny instruktor narciarski lub blond bogini na stoku są w twoim zasięgu. Nie musisz zresztą zbyt daleko szukać. Być może zawarta niedawno przyjaźń nagle przerodzi się w miłość. Potraktuj poważnie to, co się dzieje w twoim sercu, a wiosną nie będziesz sam. Jesienią warto robić poważne partnerskie plany.

Dla związku

Zapragniesz, aby było romantycznie i idealnie. Rok 2017 sprzyja wspólnym wyjazdom i dobrej zabawie, a także poważnym deklaracjom i wprowadzaniu długoletnich planów w życie. Nie bądźcie tylko zależni od decyzji wspólnych przyjaciół. Lepiej o wszystkim decydować tylko we dwoje czy na wakacjach, czy w trakcie weekendowych rozrywek.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer