Horoskop miłosny na 2019 dla Strzelca

Horoskop miłosny dla Strzelca na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Planety będą cię wspierać miłosnych planach. Jowisz i Uran dodadzą ci animuszu i dodadzą ci sił, aby spędzać czas w klubach, na dyskotece i na randce do białego rana. Jowisz od września pomoże ci złapać szczęścia za nogi. Korzystaj z uroków randkowania, otwórz się na nowe doświadczenia w sypialni. Dość czekania na ten pierwszy krok lub na propozycje partnera. Mów otwarcie, czego pragniesz, a szybko twoje marzenia się spełnią. Rok sprzyja rozkwitowi uczuć w stałym związku lub poznaniu kogoś, kto przesłoni ci dotychczasowe romanse.

Rok sprzyja gorącej miłości. Korzystaj z uroków życia, póki trwa dobra passa! Okazje do nowych romansów czy choćby flirtów pojawiać się będą co krok. Ludzi będzie przyciągać do ciebie nie tylko twoja życzliwość, ale też twój optymizm i poczucie humoru. Uważaj tylko, aby dla świętego spokoju nie obiecać zbyt wiele komuś, kto jest zazdrosny i zrzędliwy. Romantyczne znajomości, które nie do końca ci odpowiadają, zdecydowanie kończ i śmiało szukaj następnej okazji. Strzelce, które mają już partnera, przeżyją szczęśliwe chwile we dwoje. Wybierzcie się w wakacyjną podróż i cieszcie się sobą!

Odkryjesz na nowo uroki bycia we dwoje. Staniesz się serdeczny i wyrozumiały, a partner zrozumie, że życie bez ciebie jest smutne i ponure. Rok sprzyja szczęśliwym wydarzeniom rodzinnym, chrzcinom, wspólnym uroczystościom. Dla samotnych Strzelców czas na szczęśliwe zakochanie. Spotkasz wreszcie kogoś, kto rozumie twoje szalone i niekonwencjonalne podejście do życia. Neptun w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że pociągać cię będą nietypowe związki lub relacje z osobami spoza twojego kręgu znajomych.

Przychylne ci znaki

Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Wodnik, Lew i Baran. Z nimi przeżyjesz fascynujące miłosne przygody i pójdziesz na całość. Możesz liczyć na wsparcie Bliźniąt i Wagi. Jeśli nie zostaniecie kochankami, to na pewno zaprzyjaźnicie się na lata.

Korzystny czas na randki i miłość: 7.01-2.02,, 20.04-14.05, 9.06-2.07, 28.07-20.08, 1.11-25.11.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer