Horoskop miłosny na 2020 dla Strzelca

Horoskop miłosny dla Strzelca na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 roku wreszcie spoważniejesz. Prawdziwej miłości nie będziesz teraz łączyć z flirtami i rozrywką w Internecie. Interesować cię będą stateczni kandydaci, poważne deklaracje i długoterminowe związki. Jowisz opuścił twój znak zodiaku, a to sprawi, że nadal będziesz miał szczęście w miłości, ale tym razem poszukiwać będziesz spokoju, ciepła i bezpieczeństwa. Od marca także Saturn będzie sprzyjać ważnym decyzjom, a nawet wielkim i publicznym deklaracjom. Jednak skutki podjętych teraz miłosnych wyborów trwać będą przez następne lata. Nie wiąż się więc z kimś, kto choć jest bardzo opiekuńczy i bogaty, to tak naprawdę nudzi cię i wcale nie lubi rozmawiać o swoich uczuciach.

Od kwietnia do lipca staniesz się bardziej beztroski. Czeka cię wtedy więcej okazji do flirtów i romansów. Być może wśród nowych znajomych będzie ktoś, kto mocno cię zafascynuje. Sprawdź jednak, czy jest wolny, bo inaczej narazisz się na rozczarowanie.

W wakacje partner zacznie zwracać większą uwagę na twoje potrzeby. Nie zmarnuj tego i wymyśl mu jakieś sympatyczne zadania, jak organizacja wakacji. Zamężne Strzelce pod koniec roku czeka jednak trochę zamieszania. Być może pewnej osobie zacznie zależeć na tym, abyście nie żyli w zgodzie. Nie denerwuj się z byle powodu, a sprawy wyjaśnią się na twoją korzyść.

Z kim ci po drodze?

Baran ciągle cię zaczepia i żartuje? Pozwól mu się zdobyć, a będzie namiętnie i bardzo inspirująco. Także Bliźniakiem połączy cię namiętność, ale nie obiecuj, że wytrzymasz z nimi aż do wakacji. Uparty Wodnik będzie cię tropił i obieca ci złote góry, abyś tylko wpadł w jego miłosne sidła, ale szybko się nim znudzisz.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer