Horoskop miłosny na 2022 dla Strzelca

Horoskop miłosny dla Strzelca na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Planety Jowisz i Mars będą dla ciebie wyjątkowo łaskawe, co da ci wiele szans w miłości i wielkie powodzenie oraz apetyt na seks. Odżyje w tobie towarzyska dusza, chętnie spotkasz się z przyjaciółmi i zdecydujesz na krótkie, ale ciekawe wyjazdy. Pamiętaj, że to ty rozdajesz karty i to na tobie skupi się uwaga otoczenia. Przejmij inicjatywę, dzwoń, umawiaj się, flirtuj przez Internet, poznawaj nowych kandydatów na najciekawszego partnera roku.

Dla singla

Poczujesz się wolny i niezależny. Będziesz zwodzić i flirtować do woli. Jowisz od maja do października otaczać cię będzie swoją opieką. Nie ma mowy, żebyś nie zakochał się choć raz w tym roku! W wakacje czeka cię samo pasmo miłosnych i erotycznych sukcesów. Przeżyjesz niezapomniane chwile u boku nowej osoby. Mimo dobrej passy uważaj jesienią, bo będziesz nerwowy za sprawą Marsa, który ustawi się w opozycji do twojego znaku. Pod koniec roku możesz liczyć na niezwykłe zbiegi okoliczności i przypadkowe spotkania z adoratorami czy wielbicielkami, których od dawna nie widziałeś. Sprzyjające ci w miłości znaki zodiaku to Baran, Lew i Bliźnięta.

Dla związku

Erotycznych pokus będzie wiele, spróbuj zapanować nad namiętnościami, jeżeli nie chcesz kłopotów. Niewinny flirt może zimą przerodzić się w namiętną fascynację, uważaj więc, szczególnie w kwietniu, aby nie podjąć pochopnie decyzji, która całkowicie odmieni twoje życie. Od maja świetna passa w związku. W sprawach domowych i partnerskich da ci to, na co od dawna czekałeś. W lipcu wybierzcie się na urlop lub tak zaplanujcie weekendy, aby spędzać je razem. To podgrzeje atmosferę nawet w wieloletnim związku.


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer