Horoskop miłosny na 2019 dla Wodnika

Horoskop miłosny dla Wodnika na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Walcz o swoje, nie pozwól uciec miłości. Planety nadadzą wagi wszystkiemu, co robisz. Miłosne plany staną się bardziej odważne i zaskakujące. Chętnie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu lub odwagi. Poczujesz się atrakcyjny, wyjątkowy i podziwiany. Jowisz dodaje ci sił, wigoru i poczucia, że wszystko jest możliwe.

Czas zmienić stare wzorce! Uran, planeta władająca twoim znakiem, będzie działał na ciebie kwadraturą. Już na początku roku staniesz się bardzo pewny siebie. Przestań poświęcać się dla spraw i ludzi, którzy nie są tego warci. W związku, który nie spełnia twoich oczekiwań, wywołasz prawdziwą rewolucję i postawisz na swoim. Twoje postępowanie może stać się powodem rodzinnej dyskusji. Rób to, co dyktują ci rozum i intuicja. Koniec roku sprzyja szczęśliwym miłosnym decyzjom, a samotnym Wodnikom przyniesie emocjonujące znajomości. Zbierz się na odwagę i powiedz pewnej osobie, co w głębi serca do niej czujesz.

Zyskasz w tym roku świeże spojrzenie na sprawy miłości, pozbędziesz się uprzedzeń czy zahamowań. Jowisz zapewni ci powodzenie, a także postawi na twojej drodze wyjątkowe osoby. Wodniki pozostające w stałych związkach w kwietniu zafundują ukochanej osobie małą rewolucję! Uda ci się tak zorganizować różne obowiązki domowe, abyście mogli mieć więcej czasu dla siebie nawzajem. Egzotyczne podróże będą bardzo udane. Druga połowa roku sprzyja umacnianiu związków i nawiązywaniu trwałych przyjaźni.

Przychylne ci znaki

Uwodź Bliźnięta, Wagi i Barany, bo z nimi masz szansę stworzyć najbardziej dynamiczne i ciekawe relacje. Strzelce po raz pierwszy potraktują poważnie twoje uczucia i propozycje. Nie wierz we wszystko, co powiedzą ci o uczuciach Ryby i Raki, bo wasz sposób wyrażania emocji i potrzeb bardzo się różni.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.03-25.03, 9.06-2.07, 28.07-20.08, 14.09-7.10, 20.12-31.12.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer