Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop miłosny na 2018 dla Wodnika

Horoskop miłosny dla Wodnika na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Korzystny wpływ planet sprawi, że będziesz się podobać! Samotni maj± szansę na namiętny flirt z kim¶, kogo poznaj± dzięki po¶rednictwu znajomych. Za spraw± kwadratury Urana od maja twoje życie przyspieszy, a ty zakochasz się bez pamięci od pierwszego wejrzenia. Zbierzesz się na odwagę i powiesz pewnej osobie, co w głębi serca do niej czujesz. Zajęte Wodniki podejm± ważne decyzje, które dotyczyć będ± stylu życia. Przestaniesz po¶więcać się dla spraw i ludzi, którzy nie s± tego warci. Koniec roku sprzyja ryzykownym, ale szczę¶liwym decyzjom partnerskim. Czas na powiększenie rodziny i planowanie dziecka.

Lato w tym roku będzie gor±ce! W lipcu szczę¶cie bardzo ci sprzyja. W twoim otoczeniu pojawi się więcej interesuj±cych osób. Wybierz tę, która ma podobne do twoich zainteresowania, a nie będziesz się nudzić przez jesień i zimę. W stałych zwi±zkach mnóstwo szczę¶cia, to dobry rok aby brać ¶lub i starać się o dziecko. Wszystko się ułoży po twojej my¶li, mów tylko gło¶no, czego pragniesz. Uważaj jednak na pokusy, których wokół ciebie będzie więcej niż w poprzednich latach. Je¶li jeste¶ w zwi±zku, nie ryzykuj flirtu czy romansu, bo sprawa szybko wyjdzie na jaw i możesz stracić zaufanie partnera.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer