Horoskop miłosny na 2018 dla Wodnika

Horoskop miłosny dla Wodnika na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Korzystny wpływ planet sprawi, że będziesz się podobać! Samotni mają szansę na namiętny flirt z kimś, kogo poznają dzięki pośrednictwu znajomych. Za sprawą kwadratury Urana od maja twoje życie przyspieszy, a ty zakochasz się bez pamięci od pierwszego wejrzenia. Zbierzesz się na odwagę i powiesz pewnej osobie, co w głębi serca do niej czujesz. Zajęte Wodniki podejmą ważne decyzje, które dotyczyć będą stylu życia. Przestaniesz poświęcać się dla spraw i ludzi, którzy nie są tego warci. Koniec roku sprzyja ryzykownym, ale szczęśliwym decyzjom partnerskim. Czas na powiększenie rodziny i planowanie dziecka.

Lato w tym roku będzie gorące! W lipcu szczęście bardzo ci sprzyja. W twoim otoczeniu pojawi się więcej interesujących osób. Wybierz tę, która ma podobne do twoich zainteresowania, a nie będziesz się nudzić przez jesień i zimę. W stałych związkach mnóstwo szczęścia, to dobry rok aby brać ślub i starać się o dziecko. Wszystko się ułoży po twojej myśli, mów tylko głośno, czego pragniesz. Uważaj jednak na pokusy, których wokół ciebie będzie więcej niż w poprzednich latach. Jeśli jesteś w związku, nie ryzykuj flirtu czy romansu, bo sprawa szybko wyjdzie na jaw i możesz stracić zaufanie partnera.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer