Horoskop miłosny na 2020 dla Wodnika

Horoskop miłosny dla Wodnika na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 roku będziesz się dobrze czuć się będziesz u boku ludzi, którym obietnicom można zaufać. Uspokoisz emocje i zaczniesz planowac swoje życie. Od marca Saturn przyniesie ci szansę, aby zakończyć niepotrzebne relacje i skupić się na tym, co ważne dla twojej przyszłości. Zerwiesz z luźnym stylem i spoważniejesz, także w miłości. Zapragniesz czuć się kochany, podziwiany i doceniany. W związku zrobisz wszystko, żebyście byli bezpieczni i będziesz zaangażowanyt w sprawy partnera. Nie bagatelizuj jednak swoich tęsknot i potrzeb, bo sam będziesz potrzebować czułości i musisz mieć pewność, że jesteś kochany. Nie bujaj w obłokach, nie zamykaj się w sobie, tylko mów szczerze o swoich uczuciach, bo to może być szansa na udany związek.

Jeśli jesteś samotny, to na brak wielbicieli nie będziesz mógł narzekać. Randkom i nowym znajomościom najbardziej sprzyja czas od kwietnia do sierpnia. Wenus doda ci odwagi, a to korzystnie wpłynie na twoje miłosne sprawy. Zamężne Wodniki będą wtedy podejmować ważne decyzje, a Wenus sprzyja szczęściu we dwoje.

Jesienią Jowisz sprzyjać będzie dalekim podróżom wyjazdom. Jeśli nikt wcześniej nikt nie zdobędzie twojego serca, to być może zafascynuje cię niezwykły obcokrajowiec lub nawet postanowisz osiedlić się u jego boku w dalekim kraju.

Z kim ci po drodze?

Lew i Rak to partnerzy, którzy w tym roku na pewno nie pozwolą ci się nudzić. Ich towarzystwo zapewni ci dobrą zabawę i niezapomniane erotyczne przeżycia. Unikaj relacji ze Strzelcem, ponieważ będzie oni wobec ciebie bardzo wymagający, a nawet krytyczny wobec tego, co robisz.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer