12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Wodnika

Horoskop miłosny dla Wodnika na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Idź na całego! Trygon Jowisza do 10 października sprzyja rozkwitowi uczuć. Nie siedź więc całymi dniami przy komputerze, bo szkoda życia, a miłość czeka za progiem. Sekstyl Saturna sprawi, że w stałym związku zechcesz zrobić poważny krok ku wspólnej przyszłości. Sekstyl Urana doda ci wigoru i pomysłowości w sprawach erotycznych.

Dla singli

Nadchodzi najlepszy czas na miłość i randki. Uwierz w siebie, a także zainwestuj w modny strój. Warto zrobić porządki w życiu uczuciowym i zastanowić się, czego właściwie w miłości pragniesz. Wenus w styczniu, lipcu i październiku pomoże ci spotkać osobę, która prawie w stu procentach odpowiada twojemu ideałowi. Jeśli cierpisz i za kimś tęsknisz, latem uda ci się wreszcie o wszystkim zapomnieć.

Dla związku

W pierwszej połowie roku możesz spodziewać się dobrych wiadomości w sprawach rodzinnych i sercowych. Będziesz cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa, dlatego chętnie schowasz się z partnerem w domu i wymówisz się od zbyt wielu towarzyskich atrakcji. Jeśli w twoim związku coś się nie układa, wiosną zabierz się za negocjacje, rozmowy i wyjaśnienia tego, co was dzieli, a szybko dojdziecie do porozumienia.


Więcej horoskopów dla Wodnika

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer